لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

نظر یادت نره
چهارشنبه 6 شهريور ماه 1398 بهترین پزشکان سعادت آباد و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
روژان جواهری

تاریخ درج: چهارشنبه 6 شهريور ماه 1398
دکتر کتایون قربانی عضو موسس انجمن طب سوزنی ایران(متخصص از کالیفرنیا) به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --سعادت آباد توسط روژان جواهری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من رفتم اینجا خیلی خوب جواب گرفتم توصیه میکنم حتما برید هم برای لاغریم هم برای صافی پوست مریضاشونو از نزدیک دیدم عکسا قبلو بعد که الانه کلی تغییر سایز دادن
نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر کتایون قربانی عضو موسس انجمن طب سوزنی ایران(متخصص از کالیفرنیا)

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین پزشکان سعادت آباد و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر ناصری : کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط ناصری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه پسرم رو دکتر مقیمی خیلی خوب و راحت انجام دادن نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رحمانی : کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط رحمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه پسرم رو دکتر مقیمی انجام داد خوب و راحت بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کامران : کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط کامران به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه در کمال ارامش خیلی خوب انجام شد نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مناسبی : کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط مناسبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه پسرم عالی انجام شد نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فربد : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط فربد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین متخصص ختنه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نام اوران : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط نام اوران به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه پسرم دیروز توسط دکتر مقیمی انجام شد عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ماهیار : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط ماهیار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دکتر مقیمی بسیار حاذق و باسواد هستن بهبودی دخترم رو مدیون دکتر هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر امیررضا خرسند : ارتوپدی فنی کهن به عنوان بهترین ارتوپدی فنی محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط امیررضا خرسند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی مرکز عالی و شیکی هستش مدیریت کلینیک و پرسنل بسیار خوش‌برخورد هستند امکانات رفاهی و سلف سرویس پذیرایی هم عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز ارتوپدی فنی کهن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر خانم ظاهری : دکتر مجید حسن قمی تغذیه و رژیم درمانی به عنوان بهترین متخصص تغذیه محله --رسالت-نارمک توسط خانم ظاهری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تخصص آقای دکتر خیلی عالی نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر مجید حسن قمی تغذیه و رژیم درمانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر طالبی : کلینیک فیزیوتراپی لوتوس به عنوان بهترین کلینیک فیزیوتراپی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط طالبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک فیزیوتراپی لوتوس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر فرخ آقا سلمانی :دکتر ندا رشتچیان متخصص داخلی و گوارش خانم به عنوان بهترین متخصص داخلی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط فرخ آقا سلمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فوق تخصص گوارشنمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر ندا رشتچیان متخصص داخلی و گوارش خانم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان دولاب-شهرک سلیمانیه و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر hN.s : کلینیک فیزیوتراپی پرواز به عنوان بهترین فیزیوتراپی محله --دولاب-شهرک سلیمانیه توسط hN.s به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک فیزیوتراپی پرواز        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر حمید زهی از زاهدان : ترمیم و پانسمان تخصصی انواع زخم یاس به عنوان بهترین کلینیک زخم محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط حمید زهی از زاهدان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان بنده ضایع نخاعی هستم و با زخمی که ۵ سال درگیر آن بودم مراجعه کردم به کلینیک یاس با معرفی یک بیمار سابق آنجا واقعا از اون خانم کارشناس ممنونم درحقم خواهری کردودر ۸ جلسه پی درپی زخمم خیلی خیلی خوب شد و الان هم کاملا خوب شده گفتم بگم که روش درمانشون عالیه خدانگهدارشون باشه نمایش مشخصات و آدرس مرکز ترمیم و پانسمان تخصصی انواع زخم یاس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حمید زهی از زاهدان : ترمیم و پانسمان تخصصی انواع زخم یاس به عنوان بهترین کلینیک زخم محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط حمید زهی از زاهدان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان بنده ضایع نخاعی هستم و با زخمی که ۵ سال درگیر آن بودم مراجعه کردم به کلینیک یاس با معرفی یک بیمار سابق آنجا واقعا از اون خانم کارشناس ممنونم درحقم خواهری کردودر ۸ جلسه پی درپی زخمم خیلی خیلی خوب شد و الان هم کاملا خوب شده گفتم بگم که روش درمانشون عالیه خدانگهدارشون باشه نمایش مشخصات و آدرس مرکز ترمیم و پانسمان تخصصی انواع زخم یاس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمد رضا عسگری : ترمیم و پانسمان تخصصی انواع زخم یاس به عنوان بهترین کلینیک زخم محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط محمد رضا عسگری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است باسلام خوشحالم از این که این مرکز معرفی میشه چون واقعا هم کارشناس زخمش مهارت داره هم از کادر خوبی برخوردارن من که از زخم بسترم ناامید بودم نتیجه ی عالی گرفتم در ضمن خیلی هم منصف هستن حتما اگر درگیر زخم هستید تجربه کنید پشیمون نمیشید نمایش مشخصات و آدرس مرکز ترمیم و پانسمان تخصصی انواع زخم یاس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر مسعود رضایی : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط مسعود رضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای درمان کمر درد پیش ایشون رفتم و نتیجه گرفتم. 22711065 نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان فلسطین - طالقانی - بلوار کشاورز و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر فرنوش وفایی : سمعک ثمین آوا به عنوان بهترین فروش و ساخت و تعمیر سمعک محله --فلسطین-طالقانی-بلوار کشاورز توسط فرنوش وفایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برخورد بسیار عالی نمایش مشخصات و آدرس مرکز سمعک ثمین آوا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان فلسطین - طالقانی - بلوار کشاورز و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر علی غلامی : سمعک ثمین آوا به عنوان بهترین فروش و ساخت و تعمیر سمعک محله --فلسطین-طالقانی-بلوار کشاورز توسط علی غلامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سمعک ثمین آوا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر روژان جواهری : دکتر کتایون قربانی عضو موسس انجمن طب سوزنی ایران(متخصص از کالیفرنیا) به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --سعادت آباد توسط روژان جواهری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من رفتم اینجا خیلی خوب جواب گرفتم توصیه میکنم حتما برید هم برای لاغریم هم برای صافی پوست مریضاشونو از نزدیک دیدم عکسا قبلو بعد که الانه کلی تغییر سایز دادن نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر کتایون قربانی عضو موسس انجمن طب سوزنی ایران(متخصص از کالیفرنیا)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان شهرک ولیعصر و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر مهدی رسولی : دکتر شبنم رفیع زاده متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات، متخصص نورولوژی به عنوان بهترین متخصص مغز و اعصاب محله --شهرک ولیعصر توسط مهدی رسولی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من میگرن داشتم مادرم هم اختلال خواب و حافظه داشت خدا حفظشون کنه خانم دکتر شبنم رفیع زاده ما رو معالجه کرد ایشان به حق با اخلاق ترین و با سواد ترین متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات و نورولوژی در غرب تهران هستند نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر شبنم رفیع زاده متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات، متخصص نورولوژی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --قیطریه - شریعتی توسط به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان یوسف آباد و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر رضا کلاچیان : دکتر سارا آتش پر به عنوان بهترین متخصص نوزدان و کودکان محله --یوسف آباد توسط رضا کلاچیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دکتر آتش پر پزشک متخصص کودکان ماهر با سابقه کاری بیش از 15 سال در مراکز درمانی تهران و شهرستان های مختلف میباشد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر سارا آتش پر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان شهرک غرب و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر منوچهری : دکتر بابک تیمور زاده متخصص کودکان و فوق تخصص نوزادان در شهرک گلستان به عنوان بهترین متخصص کودکان وفوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط منوچهری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آقای دکتر بسیار بسیار با حوصله در مورد سوالاتی که ازشون می پرسی پاسخ میدن و برای بیمار وقت میذارن نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر بابک تیمور زاده متخصص کودکان و فوق تخصص نوزادان در شهرک گلستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر مولایی : مطب دکتر عاطفه عاشوری برمچی متخصص زنان در شهرک گلستان به عنوان بهترین متخصص زنان و زایمان شهرگلستان محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط مولایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خانم دکتر خیلی تو کارشون دقت دارن.من که خیلی راضی بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر عاطفه عاشوری برمچی متخصص زنان در شهرک گلستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر اکرم جانیان : دکتر منصور صالحی پوست ، مو، لیزر و حجامت و زالودرمانی وطب سنتی به عنوان بهترین بهترین متخصص پوست مو افسریه محله --بلوار ابوذر-نبرد از جنوب توسط اکرم جانیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است در مرکز زالو درمانی دکتر منصور صالحی تحت درمان سردرد قرار گرفتم که خیلی راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر منصور صالحی پوست ، مو، لیزر و حجامت و زالودرمانی وطب سنتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر اکرم جانیان : دکتر منصور صالحی پوست ، مو، لیزر و حجامت و زالودرمانی وطب سنتی به عنوان بهترین بهترین متخصص پوست مو افسریه محله --بلوار ابوذر-نبرد از جنوب توسط اکرم جانیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است در مرکز زالو درمانی دکتر منصور صالحی تحت درمان سردرد قرار گرفتم که خیلی راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر منصور صالحی پوست ، مو، لیزر و حجامت و زالودرمانی وطب سنتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان پاسداران و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر مريم نجفي : مرکز سنجش تراکم استخوان والا به عنوان بهترین مرکز سنجش تراکم استخوان محله --پاسداران توسط مريم نجفي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز سنجش تراکم استخوان والا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علیزاده : کاردرمانی آینده به عنوان بهترین کاردرمانی،گفتاردرمانی،توانبخشی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط علیزاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از نظر من بهترین مرکز کاردرمانی است. من مراکز زیادی برای درمان دخترم رفتم ولی در این مرکز بهترین تمرینات و کاردرمانی انجام شد.از هر نظر مورد تایید است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کاردرمانی آینده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر یاسین حسینی : کاردرمانی آینده به عنوان بهترین کاردرمانی،گفتاردرمانی،توانبخشی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط یاسین حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این مرکز را برای درمان کودکم انتخاب کردم و رضایت کامل دارم .به افرادی که برای درمان کودک خود دنبال مرکز کاردرمانی خوب میگردند پیشنهاد میکنم .هم از نظر درمانی و هم وقتدهی عالی است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کاردرمانی آینده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لعيا ياري : مرکز سنجش تراکم استخوان والا به عنوان بهترین مرکز سنجش تراکم استخوان محله --پاسداران توسط لعيا ياري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز سنجش تراکم استخوان والا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مژده ذبيحي : مرکز سنجش تراکم استخوان والا به عنوان بهترین مرکز سنجش تراکم استخوان محله --پاسداران توسط مژده ذبيحي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مركز تشخيص و درمان پوكي استخوان نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز سنجش تراکم استخوان والا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر سروین مگرتچیان : کلینیک دکتر مهسا صدقی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی به عنوان بهترین جراح پلاستیک بینی،آندوسکپی محله --زعفرانیه - محمودیه توسط سروین مگرتچیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من لب شکری بودم دوبار عمل کردم راضی نبودم و‌رفتم مطب خانم دکتر تو زعفرانیه و عمل کردم .واقعن کارش عالی بود ووخیلی راضی هستم .ادم مهربان و خوش برخورد و منصفی است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک دکتر مهسا صدقی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سروین مگرتچیان : کلینیک دکتر مهسا صدقی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی به عنوان بهترین جراح پلاستیک بینی،آندوسکپی محله --زعفرانیه - محمودیه توسط سروین مگرتچیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من لب شکری بودم دوبار عمل کردم راضی نبودم و‌رفتم مطب خانم دکتر تو زعفرانیه و عمل کردم .واقعن کارش عالی بود ووخیلی راضی هستم .ادم مهربان و خوش برخورد و منصفی است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک دکتر مهسا صدقی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مرتضی قریب : کلینیک دکتر مهسا صدقی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی به عنوان بهترین جراح پلاستیک بینی،آندوسکپی محله --زعفرانیه - محمودیه توسط مرتضی قریب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای بیماری عفونت گوش به این دکتر مراجعه کردم و با روش درمانی و نسخه درمانی ایشون خیلی زود مشکلم برطرف شد. از ایشان کمال تشکر را دارم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک دکتر مهسا صدقی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی قریب : کلینیک دکتر مهسا صدقی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی به عنوان بهترین جراح پلاستیک بینی،آندوسکپی محله --زعفرانیه - محمودیه توسط علی قریب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از انحراف و فرم بینی ام رنج میبردم و نفس کشیدن برایم بسیار دشوار بود و به سختی میتوانستم شبها بخوابم که خوشبختانه با عمل توسط خانم دکتر اکنون هم بینیه زیبایی دارم و هم میتوانم براحتی نفس بکشم و بخوابم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک دکتر مهسا صدقی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی قریب : کلینیک دکتر مهسا صدقی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی به عنوان بهترین جراح پلاستیک بینی،آندوسکپی محله --زعفرانیه - محمودیه توسط علی قریب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از انحراف و فرم بینی ام رنج میبردم و نفس کشیدن برایم بسیار دشوار بود و به سختی میتوانستم شبها بخوابم که خوشبختانه با عمل توسط خانم دکتر اکنون هم بینیه زیبایی دارم و هم میتوانم براحتی نفس بکشم و بخوابم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک دکتر مهسا صدقی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر دکتر حمیدرضا آقاباباییان : کلینیک دکتر مهسا صدقی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی به عنوان بهترین جراح پلاستیک بینی،آندوسکپی محله --زعفرانیه - محمودیه توسط دکتر حمیدرضا آقاباباییان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اینجانب جهت درمان خرخر شبانه پیش ایشان رفتم با تجویز داورهای مناسب ووجدید و دستورات نحوه خوابیدن و استفاده از نوع بالش مشکلم کاملن رفع شد نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک دکتر مهسا صدقی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر سارا مرادی : کلینیک تخصصی فیزیوتراپی شایسته به عنوان بهترین فیزیوتراپی در صادقیه محله --آیت الله کاشانی توسط سارا مرادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسیار فوق العاده و بروز بودند نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی فیزیوتراپی شایسته        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر رضا : دکترسلمان اسلامی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی و نازایی به عنوان بهترین جراح کلیه مجاری ادراری نازایی محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط رضا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکترسلمان اسلامی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی و نازایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر علی احمدی : دکترسلمان اسلامی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی و نازایی به عنوان بهترین جراح کلیه مجاری ادراری نازایی محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط علی احمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مرکز درمانی بسیار عالی نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکترسلمان اسلامی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی و نازایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر غلامي : مركز ترميم زخم تهران /موسسه ترميم زخم دكتر أمير عزتي به شماره ثبت ٤٤٠٢٤/ به عنوان بهترین مركز ترميم زخم تهران محله --پیروزی-پرستار توسط غلامي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تشكر مي كنم از زحمات جناب دكتر عزتي و كادر پرستاري اين مجموعه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مركز ترميم زخم تهران /موسسه ترميم زخم دكتر أمير عزتي به شماره ثبت ٤٤٠٢٤/        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر حمید ملکی : مجتمع پزشکی و طب سنتی با مدیریت دکتر مهدی الیاسی تخفیف ویژه زالو درمانی و حجامت تا 30 درصد به عنوان بهترین کلینیک زیبایی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط حمید ملکی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سپاس از مجموعه بسیار موثر و مجهز همچنین سپاس فراوان از مدیریت مجتمع المهدی جناب آقای دکتر الیاسی و برخورد بسیار حرفه ای و مودبانه پرسنل مجموعه مخصوصا سرکار خانم صابری در امر زالو درمانی موفقیت روز افزون شما را از درگاه خداوند متعال خواستارم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع پزشکی و طب سنتی با مدیریت دکتر مهدی الیاسی تخفیف ویژه زالو درمانی و حجامت تا 30 درصد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر زهرا ناطق : مطب دکتر عاطفه عاشوری برمچی متخصص زنان در شهرک گلستان به عنوان بهترین متخصص زنان و زایمان شهرگلستان محله --پونک-سردارجنگل توسط زهرا ناطق به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خانم دکتر خیلی خیلی با دقت و حوصله مریضها رو ویزیت میکنند و کارشون خیلی خوبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر عاطفه عاشوری برمچی متخصص زنان در شهرک گلستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان ستارخان و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر ثنایی : تاک (توانبخشی اعصاب کودک) به عنوان بهترین کاردرمانی گفتاردرمانی آموزش محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط ثنایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بنده هم از این مرکز رضایت نسبی دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاک (توانبخشی اعصاب کودک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان ونک و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر محمدي : دکتر ابوالفضل زارعی جراح پلاستیک بینی، صورت، پلک، گوش و متخصص گوش و حلق و بینی به عنوان بهترین جراح پلاستیک شمال تهران محله --ونک توسط محمدي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مادرم پيش اقاي دكتر ابوبفضل زارعي ليفت صورت انجام دادن ٦سال ازعملشون ميگزره و مادر مــن خيلي راضي هستن نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر ابوالفضل زارعی جراح پلاستیک بینی، صورت، پلک، گوش و متخصص گوش و حلق و بینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فهيمه : دکتر ابوالفضل زارعی جراح پلاستیک بینی، صورت، پلک، گوش و متخصص گوش و حلق و بینی به عنوان بهترین جراح پلاستیک شمال تهران محله --ونک توسط فهيمه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مــن نزديك بيست سال پيش آقاي دكتر زارعي كار بوتاكس انجام ميدم واقعا خوب بوده نه افتادگي پيدا كرده ابروهام نه حساسيتي داده داروهاشون عاليه نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر ابوالفضل زارعی جراح پلاستیک بینی، صورت، پلک، گوش و متخصص گوش و حلق و بینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهدي زمرديان : دکتر ابوالفضل زارعی جراح پلاستیک بینی، صورت، پلک، گوش و متخصص گوش و حلق و بینی به عنوان بهترین جراح پلاستیک شمال تهران محله --ونک توسط مهدي زمرديان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام عرض ميكنم خدمت اقاي دكتر عزيز واقعا ايشون يك هنرمند هستن كارشون بسيار عالي است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر ابوالفضل زارعی جراح پلاستیک بینی، صورت، پلک، گوش و متخصص گوش و حلق و بینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الميرا توسلي : دکتر ابوالفضل زارعی جراح پلاستیک بینی، صورت، پلک، گوش و متخصص گوش و حلق و بینی به عنوان بهترین جراح پلاستیک شمال تهران محله --ونک توسط الميرا توسلي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مــن دو تا از خواهر شوهرام پيش اقاي دكتر زارعي عمل زيبايي بيني و تزريق چربي انجام دادن خيلي راضي هستن ومشاورش هَــم رايگان است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر ابوالفضل زارعی جراح پلاستیک بینی، صورت، پلک، گوش و متخصص گوش و حلق و بینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علي خورشيد نام : دکتر ابوالفضل زارعی جراح پلاستیک بینی، صورت، پلک، گوش و متخصص گوش و حلق و بینی به عنوان بهترین جراح پلاستیک شمال تهران محله --ونک توسط علي خورشيد نام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مــن پيش اقاي دكتر قسمت جلو سرم كاشت مو انجام دادم الان حدود ٦ماه كه ميگذره واقعا راضي هستم و قيمّت كاشت موهاشون هَــم واقعا نسبت بِه جاها ي ديگه هَــم كمه وهم مناسب هست نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر ابوالفضل زارعی جراح پلاستیک بینی، صورت، پلک، گوش و متخصص گوش و حلق و بینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین پزشکان تهران از نظر ساکنین محله های تهران

1234567
شنبه 6 آبان ماه 1402 نظر ثبت شده در مورد بهترین پزشکان سعادت آباد و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
ناصری

تاریخ درج: شنبه 6 آبان ماه 1402

کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط ناصری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ختنه پسرم رو دکتر مقیمی خیلی خوب و راحت انجام دادن
نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 13 شهريور ماه 1402 نظر ثبت شده در مورد بهترین پزشکان سعادت آباد و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
رحمانی

تاریخ درج: دوشنبه 13 شهريور ماه 1402

کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط رحمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ختنه پسرم رو دکتر مقیمی انجام داد خوب و راحت بود

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 8 شهريور ماه 1402 نظر ثبت شده در مورد بهترین پزشکان سعادت آباد و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
کامران

تاریخ درج: چهارشنبه 8 شهريور ماه 1402

کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط کامران به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ختنه در کمال ارامش خیلی خوب انجام شد

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 8 شهريور ماه 1402 نظر ثبت شده در مورد بهترین پزشکان سعادت آباد و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
مناسبی

تاریخ درج: چهارشنبه 8 شهريور ماه 1402

کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط مناسبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ختنه پسرم عالی انجام شد

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 1 شهريور ماه 1402 نظر ثبت شده در مورد بهترین پزشکان سعادت آباد و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
فربد

تاریخ درج: چهارشنبه 1 شهريور ماه 1402

مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط فربد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بهترین متخصص ختنه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 1 شهريور ماه 1402 نظر ثبت شده در مورد بهترین پزشکان سعادت آباد و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
نام اوران

مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط نام اوران به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ختنه پسرم دیروز توسط دکتر مقیمی انجام شد عالی بود

تعداد پاسخها(0)

ماهیار

مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط ماهیار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دکتر مقیمی بسیار حاذق و باسواد هستن بهبودی دخترم رو مدیون دکتر هستم

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 27 شهريور ماه 1401 نظر ثبت شده در مورد بهترین پزشکان سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
امیررضا خرسند

تاریخ درج: يکشنبه 27 شهريور ماه 1401

ارتوپدی فنی کهن به عنوان بهترین ارتوپدی فنی محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط امیررضا خرسند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

خیلی مرکز عالی و شیکی هستش مدیریت کلینیک و پرسنل بسیار خوش‌برخورد هستند امکانات رفاهی و سلف سرویس پذیرایی هم عالی بود
نمایش مشخصات و آدرس مرکز ارتوپدی فنی کهن

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 6 تير ماه 1401 نظر ثبت شده در مورد بهترین پزشکان رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
خانم ظاهری

تاریخ درج: دوشنبه 6 تير ماه 1401

دکتر مجید حسن قمی تغذیه و رژیم درمانی به عنوان بهترین متخصص تغذیه محله --رسالت-نارمک توسط خانم ظاهری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تخصص آقای دکتر خیلی عالی
نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر مجید حسن قمی تغذیه و رژیم درمانی

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 14 دي ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین پزشکان کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
طالبی

تاریخ درج: سه شنبه 14 دي ماه 1400

کلینیک فیزیوتراپی لوتوس به عنوان بهترین کلینیک فیزیوتراپی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط طالبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک فیزیوتراپی لوتوس

تعداد پاسخها(0)

1234567

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین پزشکان تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران