لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

نظر یادت نره
شنبه 14 ارديبهشت ماه 1398 بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
آتنا علیپور

تاریخ درج: شنبه 14 ارديبهشت ماه 1398
آموزشگاه خیاطی و طراحی دوخت آلالیا به عنوان بهترین آموزشگاه خیاطی محله --سعادت آباد توسط آتنا علیپور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

استاد گرامی سر کار خانم دررودی از آموزشهای که به من دادید ومرا به جامعه کار و هنر معرفی کردید کمال تشکر را دارم دوستان عزیز این آموزشگاه را تجربه کنید پیشمان نمیشوید محیطی آرام. و مربی دلسوز. خانم دررودی
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه خیاطی و طراحی دوخت آلالیا

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه کامپیوتر ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر ناصر رضایی : آموزشگاه فنی و حرفه ای اسما به عنوان بهترین آموزشگاه کامپیوتر محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط ناصر رضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه بسیار خوبی هست هم کیفیت آموزش هم پیگیری هم برخورد با دانشجو نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه فنی و حرفه ای اسما        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر علی عظیمی : آموزشگاه فنی و حرفه ای پیشگامان صنعت به عنوان بهترین آموزشگاه فنی و حرفه ای محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط علی عظیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه فنی و حرفه ای پیشگامان صنعت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر شادآباد-سعیدآباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر کاطم هویدا : آبکاری دادفر به عنوان بهترین آبکاری فلزات ، نیکل کروم ، گاردریل نیکل ، زرد ، انتیک ، طلا ، قطعات سربی و آلومینیوم محله --شادآباد-سعیدآباد توسط کاطم هویدا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آبکاری دادفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر شادآباد-سعیدآباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر کاطم هویدا : آبکاری دادفر به عنوان بهترین آبکاری فلزات ، نیکل کروم ، گاردریل نیکل ، زرد ، انتیک ، طلا ، قطعات سربی و آلومینیوم محله --شادآباد-سعیدآباد توسط کاطم هویدا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آبکاری دادفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر سمیه سهامی : رایا گرافیک به عنوان بهترین چاپ و تبلیغات - طراحی گرافیک - طراحی غرفه - طراحی دکوراسیون محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط سمیه سهامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا خیلی خوب بودن و کارهاشون عالی است نمایش مشخصات و آدرس مرکز رایا گرافیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر سمیه سهامی : رایا گرافیک به عنوان بهترین چاپ و تبلیغات - طراحی گرافیک - طراحی غرفه - طراحی دکوراسیون محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط سمیه سهامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا خیلی خوب بودن و کارهاشون عالی است نمایش مشخصات و آدرس مرکز رایا گرافیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سه راه جمهوری - چهارراه ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر محمدحسین میرزایی : مجتمع فنی نیاوران به عنوان بهترین مجتمع فنی-آموزش فنی و حرفه ای محله --سه راه جمهوری-چهارراه ولیعصر توسط محمدحسین میرزایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بله نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع فنی نیاوران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر آتنا علیپور : آموزشگاه خیاطی و طراحی دوخت آلالیا به عنوان بهترین آموزشگاه خیاطی محله --سعادت آباد توسط آتنا علیپور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد گرامی سر کار خانم دررودی از آموزشهای که به من دادید ومرا به جامعه کار و هنر معرفی کردید کمال تشکر را دارم دوستان عزیز این آموزشگاه را تجربه کنید پیشمان نمیشوید محیطی آرام. و مربی دلسوز. خانم دررودی نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه خیاطی و طراحی دوخت آلالیا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر ماه نوش غفاری : مجمتع فنی تهران ، شعبه نیاوران به عنوان بهترین مجتمع آموزشی،آموزش عکاسی محله --نیاوران - منظریه توسط ماه نوش غفاری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین آموزش icdl را من تو مجتمع فنی نیاوران دیدم عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجمتع فنی تهران ، شعبه نیاوران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرری و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر nargesjoon : آموزشگاه کامپیوتر می خوای فقط آموزشگاه توانا فقط آموزشگاه توانا خیلی مودبن خیلی خوش اخلاقن خیلی خوب درس می دن ویدئو پروژکتور دارن برای هر کارآموز یک سیستم می زارن جزوه می دن سایت دارن فیلم آموزشی می دن آقای توانا خودش درس می ده معرکس نری ضرر کردی ما گفتیم . 55922796-559228797 09370701395        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر پاسداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر نجمه حیدری : مجتمع آموزشی نیکوروش به عنوان بهترین مجتمع آموزشی نیکوروش محله --پاسداران توسط نجمه حیدری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی نیکوروش        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر سانیا : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --شهرک غرب توسط سانیا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من کلاسهای زبان زیادی رفتم به پیشنهاد یکی از دوستانم که میخواست زبان یاد بگیره و مدیر آموزشگاه ایده ال از دوستانشون بود اونجا رو انتخاب کردیم واقعا راضیم خیلی اساتید ماهر و باسوادی دارن و شرایط ثبت نامشون خیلی راحته و‌مهمتر از همه یادگیری زبان‌رو‌براتون خیلی شیرین میکن ممنونم ازشون🌹🙏🏻 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر پاسداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. پاسخ moeeni به نظر pegahno : من در این آموزشگاه دوره  برنامه نویسی گذروندم مربی بسیار عالی بود محیط آموزشگاه هم همگی خانوم هستن خیلی راحتی خوبه .من به چندین نفر از دوستان و اقوام هم توصیه اش کردم فتوشاپ و اکسل و word هم اقواممون رفتند و خیلی راضی بودند واقعا به نظر من بهترین تو این منطقه هست خیلی کارکنان متعهدی داره واقعا عااااااااااااااااااااااااااااااااالی         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر مینا کولیوند : بهترین مجتمع آموزشی تهران _ سیدخندان _ 22851025 به عنوان بهترین مجتمع آموزشی محله --رسالت-نارمک توسط مینا کولیوند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است امورشگاه خوبی واسه اموزش کامپیوترهست؟ نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین مجتمع آموزشی تهران _ سیدخندان _ 22851025        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر مهران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر ساناز : آموزش دکواسیون داخلی تحت bim در تهران _ سیدخندان ـ ۲۲۸۵۱۰۲۵ به عنوان بهترین آموزشگاه طراحی دکوراسیون داخلی محله --مهران توسط ساناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام، من یک سال پیش رفتم برای یادگیری Revit و اینجا منو با BIM هم آشنا کردن و الان کارشناس BIM در یکی از شرکت های بزرگ هستم . پیشنهاد می کنم برید.. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش دکواسیون داخلی تحت bim در تهران _ سیدخندان ـ ۲۲۸۵۱۰۲۵        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. پاسخ asysama به نظر قادری : آموزشگاه نیکوروش در رشته نقاشی بی نظیره.....................        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر آرژانتین - وزرا - توانیر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر داداشی : مجتمع فنی آریا دوخت رز به عنوان بهترین مجتمع آموزشی88840360 محله --آرژانتین-وزرا-توانیر توسط داداشی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین آموزشگاه کامپیوتر در تهران نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع فنی آریا دوخت رز        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر بهار و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر روشنک دارآبادی : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --بهار توسط روشنک دارآبادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است 3 ساله در آموزشگاه موسیقی آذرنگ کلاس سه تار میرم تا آلان چند نفر از دوستامم بردم اونجا همه ما خیلی از آموزشگاه و سرعت پیشرفتمون راضی هستیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نورا عارفی : مجتمع آموزشی نیکوروش22764035 به عنوان بهترین مجتمع آموزشی نیکوروش22764035 محله --پاسداران توسط نورا عارفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی نیکوروش22764035        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر فاطمی - گلها و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر صادقی : مجتمع اموزشی و هنری آراناب وگیتی نما 09122892050 به عنوان بهترین مجتمع اموزشی وهنری آراناب محله --فاطمی - گلها توسط صادقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مجتمع آموزشی آراناب متمرکزترین مجتمع آموزشی در تهران است که تمام خدمات آموزش آشپزی شیرینی پزی و گردشگری و مدیریت را ارائه می دهد. 09122892050 نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع اموزشی و هنری آراناب وگیتی نما 09122892050        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم انصاری : مجتمع آموزشی نیکوروش22764035 به عنوان بهترین مجتمع آموزشی نیکوروش22764035 محله --پاسداران توسط مریم انصاری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین مرکز آموزش کامپیوتر و تجارت الکترونیک اساتید به روز و متخصص دارد و همچنین پاسخگویی بسیار عالی نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی نیکوروش22764035        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر قادری : مجتمع آموزشی نیکوروش22764035 به عنوان بهترین مجتمع آموزشی نیکوروش22764035 محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط قادری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین آموزشگاه کامپیوتر در منطقه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی نیکوروش22764035    تعداد پاسخها(1)( asysama)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 212003 : مرکز آموزش و آزمون کامپیوتر بین المللی مهر  که 3 ساله در جنت اباد افتتاح شده و زیر نظر استاد محمدی کار میکنه و آزمونهای بین المللی ICDL هم برگزار میکنه و در نهایت مدرک بین المللی و میده و هم اداره ها و سازمانها و هم در کشورهای مختلف مثل کانادا ، انگلیس و ... اعتبار بین المللی داره . امسال تابستون در کلاسهای ICDL  این مرکز شرکت کردم و استاد محمدی دوره رو بصورت کامپیوتر برای شغل کار کرد و واقعا کامپیوتر رو بطور حرفه ای یاد گرفتم البه قیمتهاش هم ارزون و واقعا تخفیف 30% داشت . اگه بخواید کامپیوتر رو واقعا عالی یاد بگیرید پیشنهاد میکنم که کلاسهای استاد محمدی رو شرکت کنید . البته کلاس word و اکسل حرفه ای حرفه ای یاد گرفتم و تو کار خیلی زیاد بدردم خورد . چند تا هم شعبه کامپیوتر تو جنت آباد و غرب تهران دارن . من تو کانالشون عضو هستم و شماره تلفنشوم هم اینجا میذارم . خواستم اگه کسی کلی برای کلاس کامپیوتر خوب گشت بتونه آموزشگاه مهر زیر نظر استاد محمدی رو پیدا کنه . موفق باشید . @mehricdl 44603007        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرری و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. پاسخ noosha به نظر MINA : مجتمع نسل نو اندیش فوق العاده است قبلا کامپیوتر و حسابداری داشت ولی الان میتونی مهارت های دیپلم حسابداری و گردشگری ات هم از اونجا بگیری من خودم اونجا کامپیوتر خودندم ولی برای دختر و پسرم مبینا و بهنیا حسابداری و گردشگری ثبت نام کردم اگر اشتباه نکنم شماره اش 55962160 هستش سه راه ورامین میتونی پیداش کنی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر noosha : سال 1378 آموزشگاه نسل نو اندیش که یکی از شعبه هاش خ دیلمان بود کامپیوتر و یاد گرفتم هیچ وقت لذت یادگیری که از طرف استاد و کارکنان آموزشگاه در من ایجاد شد و یادم نمیره با گواهی فنی و حرفه ای که دریافت کردم شاغل شدم و به خاطر اینکه تسلط بیشتری نسبت به بقیه داشتم خیلی سریع ارتقا پیدا کردم و الان مسولیت بالایی دارم.چند ماه پیش دخترم مبینا نیاز به یادگیری حسابداری داشت جستجو کردم و همون آموزشگاه و پیدا کردم با وجود اینکه یه کم مسیرش برام دور بود با مدیر آموزشگاه مهندس امیری قرار ملاقات گذاشتم و ایشون با حوصله مشاوره خوبی به مبینا داد و الان 3 تا از دوره هاش و طی کرده و با وجود اینکه هنوز دوره هاش تمام نشده از طرف بخش معرفی به کار آموزشگاه با حقوق خوب شاغل شده.زمانی که برای ثبت نام مبینا رفته بودم بهنیا پسر بزرگم هم همراه ام بود چون دیپلم نداشت در مهارت های گردشگری همین آموزشگاه ثبت نام کردمش و فکر کنم تا چند ماه دیگه در کمترین زمان دیپلم بگیره و خیال من و پدرش و راحت کنه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر مهران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر Soheilll : آموزشگاه بهرنگ آموزشگاه كاملي هست و من خودم ٣ كلاس متنوع رفتم و راضي بودم ..        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر زهرا سمائی : شرکت نواندیشان نرم افزار حسابداری حاسب ملی به عنوان بهترین آموزش نرم افزار حسابداری محله --شهرک غرب توسط زهرا سمائی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه حسابداری نمایش مشخصات و آدرس مرکز شرکت نواندیشان نرم افزار حسابداری حاسب ملی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر moradi100 : اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای برگزاری کلیه دروس کامپیوتر ارائه مدرک معتبر قابل ترجمه www.sepantagostar.com بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر تلفن تماس : 09124084744 وایبر : 09399571050 22074004 22075127 برگزاری دوره های: icdl پایه و مقدماتی : Windows 10, Windows 8, Windows 7 مبانی کامپیوتر و مهارت های هفتگانهICDL : Windows - Excel- Word- Internet- Power point- Access اداری : سرعت تایپ فارسی و لاتین : Word- Internet- Power point- Access گرافیک و نقشه کشی :-  کورل -  Photoshop – Auto cad 2014- 3d max - v-ray - solid works برنامه نویسی : C++ - C – Visual basic – C#.net – C# - java – ASP.net – Visual Basic.net اینترنت : Internet – Html – Xml – Flash – ASP.net - طرحی صفحات وب – وردپرسwordpress بانک های اطلاعاتی : sql erver – Access طراحی صفات وب .  seo  -  html- css - php - java script - dream weaver اصول سخت افزار و مونتاژ ظرفیت هر کلاس حداکثر 6 نفر . هر کامپیوتر متعلق به یک نفر انجام کلیه پروژه های دانشجوی در مقاطع(کاردانی، لیسانس، کارشناسی ارشد، دکتری)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر mohamadim : من دروس برنامه نویسی و وب سایت ورد پرس و  seo  رو توی اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر گذروندم واقعا که دلسوزانه و تخصصی بهم یاد دادن . زیر نظر سازمان فنی و حرفه ا ی هستن و مدرک کاملاً معتبری رو بهم ارائه دادن . بچه هایی که دروس word و excel رو هم گذرونده بودن خیلی راضی بودن می گفتن واسه محل کارشون واقعا به دردشون خورده . کلیه مدرسانشون مدرک های مرتبط با رشته ای رو دارن که تدریس میکنن واسه همین هم انقدر مسلط و کامل درس میدن . قیمت هاشم واقعا مناسب . قسطی هم کار میکنن با بچه ها که بهشون فشار نیاد توی بلوار فرحزادی قبل از میدان کتاب هستن 09124084744        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر mehrnoosh8 : اموزشگاه سپنتاگستر  که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای می باشد یکی از بهترین آموزشگاه های کامپیوتر که من و  بچه هام که دانشجو عمران و معماری هستند کلیه دروس مورد نیازمون و تو این اموزشگاه گذروندیم و همه راضی بودیم به طوریکه کاملا پروژه محور اموزش داده شد بهمون . مخصوصا دوره های icdl و اتوکد و فتوشاپ. مدرسش واقعا با حوصله و با سواد و باتجربه بود. من شماره موبایل خانم مقدم و فقط دارم    09124084744  تماس بگیرید ادرس دقیق و بهتون میگه و کاملا راهنماییتون میکنه برای دوره ها .        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر mahsand : اموزشگاه سپنتاگستر  که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای می باشد یکی از بهترین آموزشگاه های کامپیوتر که من و  بچه هام که دانشجو عمران و معماری هستند کلیه دروس مورد نیازمون و تو این اموزشگاه گذروندیم و همه راضی بودیم به طوریکه کاملا پروژه محور اموزش داده شد بهمون . مخصوصا دوره های icdl و اتوکد و فتوشاپ. مدرسش واقعا با حوصله و با سواد و باتجربه بود. من شماره موبایل خانم مقدم و فقط دارم    09124084744  تماس بگیرید ادرس دقیق و بهتون میگه و کاملا راهنماییتون میکنه برای دوره ها .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر bahar100 : به نظر من بهترین اموزشگاه کامیپوتر تو محدوده  شهرک غرب ، اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، بیشتر از ده سال سابقه کار دارن و زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای هستن. همه دوره های کامپیوتر رو برگزار میکنن. من خودم دوره های کورل و فتوشاپ و icdl  رو گذروندم واقعا خانم داودی عالی بودن. مدرکشون کاملا معتبر و حداکثر با 6 یا 7 نفر کلاسهاشون تشکیل میشه هر نفر هم پای یه سیستم میشینه و کاملا عملی تدریس میشه. ما بعد از هر دوره باید پروژه های عملی رو تحویل میدادیم که این خودش کلی تو یادگیریمون تاثیر داشت انقدر خوب یاد گرفتم که گفتم اینجا معرفیشون کنم بلکه بقیه هم استفاده کنن . ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی نرسیده به میدان کتاب کوچه گلستان دوم هستش کلیه کلاسها رو به صورت خصوصی هم برگزار می کنن 09124084744        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر alich : من از طریق این سایت با اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر اشنا شدم که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای هستش ، لازم دونستم خودمم نظر بدم تا دیگران از کیفیت کار این اموزشگاه با خبر بشن . بعد از مشاوره خیلی دلسوزانه ای که خانم مقدم بهم دادن توی دوره هایی که مورد نیازم بود شرکت کردم مثل icdl و تایپ و فتوشاپ . امکانات اموزشگاه و خدمات ارائه شده بسیار عالی بود. میزان شهریه متناسب و به صورت قسطی ازم گرفته شد . اساتید بسیار متعهد و مجرب و کیفیت اموزشی در سطح بسیار بالایی بود به طوریکه کار عملی باید بعد هر دوره ارائه میدادیم انقدر به اعتماد به نفسم کمک کرد و توانایی هام و توی انجام کارهای کامپیوتری بالا برد که تاعمر زحماتشون و فراموش نمی کنم. شماره خانم مقدم و میذارم که برای مشاوره بیشتر باهاشون تماس بگیرید  09124084744   --      ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر bahramian7 : آموزشگاه کامپیوتر  بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.اونا دارای مجوز آموزش و پرورش ،شورای عالی انفورماتیک کشور و بنیاد ICDL ایران هستند.  AUTOCAD 2016, PHOTOSHOP, SQL SERVER,COREL,JAVA, FLASH, PHP, C#, C, WINDOWS,COREL, WORD, INTERNET, EXCEL, POWERPOINT, ACCESS , ASP.NET, سرعت تایپ، اصول سخت افزار و مونتاژ ، -88560552- 88696095 ادرس تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست. اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر افسریه - قصر فیروزه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر مینا مع ابادی : شرکت نواندیشان نرم افزار حسابداری حاسب ملی به عنوان بهترین آموزش نرم افزار حسابداری محله --افسریه-قصر فیروزه توسط مینا مع ابادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اموزشگاه حسابداری نمایش مشخصات و آدرس مرکز شرکت نواندیشان نرم افزار حسابداری حاسب ملی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر فردوسی-استانبول و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر قراگوزلو : سفیر قرن بهترین و حرفه ای ترین آموزشگاه حسابداری تهران به عنوان بهترین آموزشگاه حسابداری محله --فردوسی-استانبول توسط قراگوزلو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سفیر قرن بهترین و حرفه ای ترین آموزشگاه حسابداری تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر انقلاب - جمهوری - آذربایجان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر علیپور : سفیر قرن بهترین و حرفه ای ترین آموزشگاه حسابداری تهران به عنوان بهترین آموزشگاه حسابداری محله --انقلاب-جمهوری-آذربایجان توسط علیپور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سفیر قرن بهترین و حرفه ای ترین آموزشگاه حسابداری تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر انقلاب - جمهوری - آذربایجان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر علی : سفیر قرن بهترین و حرفه ای ترین آموزشگاه کامپیوتر تهران به عنوان بهترین آموزشگاه کامپیوتر محله --انقلاب-جمهوری-آذربایجان توسط علی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سفیر قرن بهترین و حرفه ای ترین آموزشگاه کامپیوتر تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saman : سفیر قرن بهترین و حرفه ای ترین آموزشگاه کامپیوتر تهران به عنوان بهترین آموزشگاه کامپیوتر محله --انقلاب-جمهوری-آذربایجان توسط saman به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سفیر قرن بهترین و حرفه ای ترین آموزشگاه کامپیوتر تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر bahramian7 : آموزشگاه کامپیوتر  بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.اونا دارای مجوز آموزش و پرورش ،شورای عالی انفورماتیک کشور و بنیاد ICDL ایران هستند.  AUTOCAD 2016, PHOTOSHOP, SQL SERVER,COREL,JAVA,FLASH,PHP, C,# C, WINDOWS,COREL, WORD INTERNET EXCEL, POWERPOINT, ACCESS , ASP.NET, -88560552- 88696095 ادرس تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست. اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت.دوره ها:سزعت تایپ،حسابداری،اصول سخت افزار و مونتاژ        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر باغ فیض و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر bahramian7 : آموزشگاه کامپیوتر  بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.اونا دارای مجوز آموزش و پرورش ،شورای عالی انفورماتیک کشور و بنیاد ICDL ایران هستند.  AUTOCAD 2016, PHOTOSHOP, SQL SERVER,COREL,JAVA,FLASH,PHP, C,# C, WINDOWS,COREL, WORD INTERNET EXCEL, POWERPOINT, ACCESS , ASP.NET, -88560552- 88696095 ادرس تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست. اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت.دوره ها:سزعت تایپ،حسابداری،اصول سخت افزار و مونتاژ        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر bahramian7 : سلام اموزشگاه کامپیوتر بزرگ امید رایانه واقعا متمایز بود ادرسشون شهرک غرب بلوار پاک نزاد تقاطع دریا ساختمان نیما شمال شرق چهارراه  طبقه سوم واحد    ده  تلفنشون:88696095-88560552    بعضی دوره ها شون             COREL DRAW-JAVA-FLASH-WEB DESIGHN -SQL SERVER-C#-C++-INTERNET -WINDOWS -VISUAL BASIC-WORD 2013-AUTO CAD 2016-EXCEL 2013-                                POWERPOINT 2013-ICDL-PHP-سرعت تایپ-حسابداری  سخت افزار- ایران و شورایعالی انفورماتیک کشور هستن                             ICDL اونا دارای مجوز اموزش و پرورش و بنیاد          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر bahramian7 : سلام اموزشگاه کامپیوتر بزرگ امید رایانه واقعا متمایز بود ادرسشون شهرک غرب بلوار پاک نزاد تقاطع دریا ساختمان نیما شمال شرق چهارراه  طبقه سوم واحد    ده  تلفنشون:88696095-88560552    بعضی دوره ها شون             COREL DRAW-JAVA-FLASH-WEB DESIGHN -SQL SERVER-C#-C++-INTERNET -WINDOWS -VISUAL BASIC-WORD 2013-AUTO CAD 2016-EXCEL 2013-                                POWERPOINT 2013-ICDL-PHP-سرعت تایپ-حسابداری  سخت افزار- ایران و شورایعالی انفورماتیک کشور هستن                             ICDL اونا دارای مجوز اموزش و پرورش و بنیاد          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله

بهترین آموزشگاه کامپیوتر اقدسیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله

بهترین آموزشگاه کامپیوتر گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله

بهترین آموزشگاه کامپیوتر شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله

بهترین آموزشگاه کامپیوتر فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
پنجشنبه 19 مرداد ماه 1402 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه کامپیوتر ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
ناصر رضایی

تاریخ درج: پنجشنبه 19 مرداد ماه 1402

آموزشگاه فنی و حرفه ای اسما به عنوان بهترین آموزشگاه کامپیوتر محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط ناصر رضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آموزشگاه بسیار خوبی هست هم کیفیت آموزش هم پیگیری هم برخورد با دانشجو
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه فنی و حرفه ای اسما

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 31 فروردين ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه کامپیوتر بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
علی عظیمی

تاریخ درج: سه شنبه 31 فروردين ماه 1400

آموزشگاه فنی و حرفه ای پیشگامان صنعت به عنوان بهترین آموزشگاه فنی و حرفه ای محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط علی عظیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه فنی و حرفه ای پیشگامان صنعت

تعداد پاسخها(0)

جمعه 2 خرداد ماه 1399 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه کامپیوتر شادآباد-سعیدآباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
کاطم هویدا

تاریخ درج: جمعه 2 خرداد ماه 1399

آبکاری دادفر به عنوان بهترین آبکاری فلزات ، نیکل کروم ، گاردریل نیکل ، زرد ، انتیک ، طلا ، قطعات سربی و آلومینیوم محله --شادآباد-سعیدآباد توسط کاطم هویدا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز آبکاری دادفر

تعداد پاسخها(0)

جمعه 2 خرداد ماه 1399 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه کامپیوتر شادآباد-سعیدآباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
کاطم هویدا

تاریخ درج: جمعه 2 خرداد ماه 1399

آبکاری دادفر به عنوان بهترین آبکاری فلزات ، نیکل کروم ، گاردریل نیکل ، زرد ، انتیک ، طلا ، قطعات سربی و آلومینیوم محله --شادآباد-سعیدآباد توسط کاطم هویدا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز آبکاری دادفر

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 24 مرداد ماه 1398 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه کامپیوتر میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
سمیه سهامی

تاریخ درج: پنجشنبه 24 مرداد ماه 1398

رایا گرافیک به عنوان بهترین چاپ و تبلیغات - طراحی گرافیک - طراحی غرفه - طراحی دکوراسیون محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط سمیه سهامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

واقعا خیلی خوب بودن و کارهاشون عالی است
نمایش مشخصات و آدرس مرکز رایا گرافیک

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 24 مرداد ماه 1398 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه کامپیوتر میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
سمیه سهامی

تاریخ درج: پنجشنبه 24 مرداد ماه 1398

رایا گرافیک به عنوان بهترین چاپ و تبلیغات - طراحی گرافیک - طراحی غرفه - طراحی دکوراسیون محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط سمیه سهامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

واقعا خیلی خوب بودن و کارهاشون عالی است
نمایش مشخصات و آدرس مرکز رایا گرافیک

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 17 مرداد ماه 1398 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه کامپیوتر سه راه جمهوری - چهارراه ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
محمدحسین میرزایی

تاریخ درج: پنجشنبه 17 مرداد ماه 1398

مجتمع فنی نیاوران به عنوان بهترین مجتمع فنی-آموزش فنی و حرفه ای محله --سه راه جمهوری-چهارراه ولیعصر توسط محمدحسین میرزایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بله
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع فنی نیاوران

تعداد پاسخها(0)

شنبه 14 ارديبهشت ماه 1398 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
آتنا علیپور

تاریخ درج: شنبه 14 ارديبهشت ماه 1398

آموزشگاه خیاطی و طراحی دوخت آلالیا به عنوان بهترین آموزشگاه خیاطی محله --سعادت آباد توسط آتنا علیپور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

استاد گرامی سر کار خانم دررودی از آموزشهای که به من دادید ومرا به جامعه کار و هنر معرفی کردید کمال تشکر را دارم دوستان عزیز این آموزشگاه را تجربه کنید پیشمان نمیشوید محیطی آرام. و مربی دلسوز. خانم دررودی
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه خیاطی و طراحی دوخت آلالیا

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 11 ارديبهشت ماه 1398 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه کامپیوتر نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
ماه نوش غفاری

تاریخ درج: چهارشنبه 11 ارديبهشت ماه 1398

مجمتع فنی تهران ، شعبه نیاوران به عنوان بهترین مجتمع آموزشی،آموزش عکاسی محله --نیاوران - منظریه توسط ماه نوش غفاری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بهترین آموزش icdl را من تو مجتمع فنی نیاوران دیدم عالی بود
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجمتع فنی تهران ، شعبه نیاوران

تعداد پاسخها(0)

شنبه 17 آذر ماه 1397 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرری و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
nargesjoon

تاریخ درج: شنبه 17 آذر ماه 1397

آموزشگاه کامپیوتر می خوای فقط آموزشگاه توانا

فقط آموزشگاه توانا

خیلی مودبن خیلی خوش اخلاقن خیلی خوب درس می دن

ویدئو پروژکتور دارن

برای هر کارآموز یک سیستم می زارن

جزوه می دن سایت دارن

فیلم آموزشی می دن آقای توانا خودش درس می ده معرکس

نری ضرر کردی ما گفتیم .

55922796-559228797

09370701395

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران