لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟    

نظر یادت نره
جمعه 14 مرداد ماه 1390 بهترین آموزشگاه زبان ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
باران

تاریخ درج: جمعه 14 مرداد ماه 1390
سفیر، به خاطر سیستم آموزشی عالی که داره، از لحاظ مدرسین و کتاب های جدید English Result. فکر می کنم تو ایران بهتر از سفیر مؤسسه زبانی نداشته باشیم.

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه زبان پاسداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر سالومه حیاتی : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --پاسداران توسط سالومه حیاتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تو کلاس های زبان ترکی شرکت کردم و استادی که برای کلاس ما انتخاب شده بود فوق العاده بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر فاطمه خواجه وند : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --الهیه - تجریش توسط فاطمه خواجه وند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای آزمون سفارت فرانسه زمان محدودی داشتم ولی با شرکت تو کلاسای آموزشگاه به سطحی که میخواستم رسیدم و خیلی راضی بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان اقدسیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر سهیلا منصوری : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --اقدسیه توسط سهیلا منصوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تنها آموزشگاهه که بیشتر روی مکالمه کار میکنه و برا زبان آموزان بازدهی خوبی داره نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر karami : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط karami به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترين نكته در مورد آموزشگاه زبان نوبل اينه مه اينقدر دوره هاشون متنوع هست كه ما ٥ نفر از بك خانواده ههمون داريم نوبل كلاس ميريم، من كلاس آمادگي ازمون زبان دكتري ميرم، همسرم مكالمه سفرهاي تفريحي، دخترام مكالمه جامع انگليسي و پسرم دوره هاي آيلتس. خوبيش اينه به لطف سوپروايزيرن كلاسها به نحوي هماهنگ شده كه اكثر جلسات با هم ميريم و با هم برميگرديم. خيلي خيلي از همكارم آقاي طاهري متشكرم كه نوبل را بهم معرفي كرد و من هم اين آموزشگاه را به كسايي كه ميخوان خوب و با آرامش زبان بخونند معرفي مي كنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sharareh. : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط sharareh. به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترين نكته در مورد آموزشگاه زبان نوبل اينه مه اينقدر دوره هاشون متنوع هست كه ما ٥ نفر از بك خانواده ههمون داريم نوبل كلاس ميريم، من كلاس آمادگي ازمون زبان دكتري ميرم، همسرم مكالمه سفرهاي تفريحي، دخترام مكالمه جامع انگليسي و پسرم دوره هاي آيلتس. خوبيش اينه به لطف سوپروايزيرن كلاسها به نحوي هماهنگ شده كه اكثر جلسات با هم ميريم و با هم برميگرديم. خيلي خيلي از همكارم آقاي طاهري متشكرم كه نوبل را بهم معرفي كرد و من هم اين آموزشگاه را به كسايي كه ميخوان خوب و با آرامش زبان بخونند معرفي مي كنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر delaram : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط delaram به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترين نكته در مورد آموزشگاه زبان نوبل اينه مه اينقدر دوره هاشون متنوع هست كه ما ٥ نفر از بك خانواده ههمون داريم نوبل كلاس ميريم، من كلاس آمادگي ازمون زبان دكتري ميرم، همسرم مكالمه سفرهاي تفريحي، دخترام مكالمه جامع انگليسي و پسرم دوره هاي آيلتس. خوبيش اينه به لطف سوپروايزيرن كلاسها به نحوي هماهنگ شده كه اكثر جلسات با هم ميريم و با هم برميگرديم. خيلي خيلي از همكارم آقاي طاهري متشكرم كه نوبل را بهم معرفي كرد و من هم اين آموزشگاه را به كسايي كه ميخوان خوب و با آرامش زبان بخونند معرفي مي كنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرک آزادی - شهرک فرهنگیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر نگار : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک آزادی-شهرک فرهنگیان توسط نگار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كلاسهاي فرانسه آكادمي زبان نوبل كلاسهاي خوبي هستند، من از استاد فرانسه لي كه در نوبل دارم خيلي راضيم و تو مدت ٦ ماه ميتونم راحت و بي فكر فرانسه صحبت كنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر هانیه : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط هانیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كلاسهاي فرانسه آكادمي زبان نوبل كلاسهاي خوبي هستند، من از استاد فرانسه لي كه در نوبل دارم خيلي راضيم و تو مدت ٦ ماه ميتونم راحت و بي فكر فرانسه صحبت كنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر sahar : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط sahar به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من اواخر سال ٩٠ تا ٩٣ آكادمي نوبل ميرفتم و ميتونم بگم فوق العاده بود. هر ده روز در همه سانسها استارت كلاس داشتند و از ٧ صبح كه اولين سانس شروع ميشد تا ١٠ شب سانسهاي مختلف وجود داشت، اين باعث شد با مشغله اي كه داشتم هيچ وقت بين ترم هام فاصله طولاني نباشه. من همون سال ٩٣ زبانم را كامل كردم و آيلتس ٧ گرفتم و از اون سال دارم تو يه ديگه انگليسي تدريس مي كنم، مني كه هميشه فكر ميكردم هيچ وقت زبان ياد نميگيرم خودم مدرس زبان شدم. خوشحالم كه آكادمي نوبل هنوز هم موفق داره جلو ميره و هر جا صحبتش ميشه ازش خوب ميشنوم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر negaar : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط negaar به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من اواخر سال ٩٠ تا ٩٣ آكادمي نوبل ميرفتم و ميتونم بگم فوق العاده بود. هر ده روز در همه سانسها استارت كلاس داشتند و از ٧ صبح كه اولين سانس شروع ميشد تا ١٠ شب سانسهاي مختلف وجود داشت، اين باعث شد با مشغله اي كه داشتم هيچ وقت بين ترم هام فاصله طولاني نباشه. من همون سال ٩٣ زبانم را كامل كردم و آيلتس ٧ گرفتم و از اون سال دارم تو يه ديگه انگليسي تدريس مي كنم، مني كه هميشه فكر ميكردم هيچ وقت زبان ياد نميگيرم خودم مدرس زبان شدم. خوشحالم كه آكادمي نوبل هنوز هم موفق داره جلو ميره و هر جا صحبتش ميشه ازش خوب ميشنوم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر tarane : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --جنت آباد جنوبی -از همت توسط tarane به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من اواخر سال ٩٠ تا ٩٣ آكادمي نوبل ميرفتم و ميتونم بگم فوق العاده بود. هر ده روز در همه سانسها استارت كلاس داشتند و از ٧ صبح كه اولين سانس شروع ميشد تا ١٠ شب سانسهاي مختلف وجود داشت، اين باعث شد با مشغله اي كه داشتم هيچ وقت بين ترم هام فاصله طولاني نباشه. من همون سال ٩٣ زبانم را كامل كردم و آيلتس ٧ گرفتم و از اون سال دارم تو يه ديگه انگليسي تدريس مي كنم، مني كه هميشه فكر ميكردم هيچ وقت زبان ياد نميگيرم خودم مدرس زبان شدم. خوشحالم كه آكادمي نوبل هنوز هم موفق داره جلو ميره و هر جا صحبتش ميشه ازش خوب ميشنوم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر ladan96 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط ladan96 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و چنتا از دوستانم كلاسهاي مكالمه انگليسي را در شهرك غرب در موسسه نوبل شركت مي كنيم و اساتيد خيلي خوبي را تو اين موسسه داشتيم، جو موسسه بسيار دوستانه هست و تو كلاسها اينقدر روي مكالمه كار ميشه اصلاً نميفهمم چطور تايم هر جلسه به اتمام ميرسه. دوستانم هم به اندازه من از پيدا كردن نوبل خوشحالند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان باغ فیض و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر atiye : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --باغ فیض توسط atiye به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و چنتا از دوستانم كلاسهاي مكالمه انگليسي را در شهرك غرب در موسسه نوبل شركت مي كنيم و اساتيد خيلي خوبي را تو اين موسسه داشتيم، جو موسسه بسيار دوستانه هست و تو كلاسها اينقدر روي مكالمه كار ميشه اصلاً نميفهمم چطور تايم هر جلسه به اتمام ميرسه. دوستانم هم به اندازه من از پيدا كردن نوبل خوشحالند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر setareh : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --آیت الله کاشانی توسط setareh به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و چنتا از دوستانم كلاسهاي مكالمه انگليسي را در شهرك غرب در موسسه نوبل شركت مي كنيم و اساتيد خيلي خوبي را تو اين موسسه داشتيم، جو موسسه بسيار دوستانه هست و تو كلاسها اينقدر روي مكالمه كار ميشه اصلاً نميفهمم چطور تايم هر جلسه به اتمام ميرسه. دوستانم هم به اندازه من از پيدا كردن نوبل خوشحالند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نگار : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط نگار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از بين همه آموزشگاه هاي زباني كه من رفتم، آموزشگاه نوبل بهترين دوره و برنامه ريزي و استادا را داره، خيلي خوشحالم كه تونستم بالاخره جايي را پيدا كنم كه خيالم راحت باشه غول زبان را ميتونم توش شكست بدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر کیان : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط کیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از بين همه آموزشگاه هاي زباني كه من رفتم، آموزشگاه نوبل بهترين دوره و برنامه ريزي و استادا را داره، خيلي خوشحالم كه تونستم بالاخره جايي را پيدا كنم كه خيالم راحت باشه غول زبان را ميتونم توش شكست بدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر sahereh : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط sahereh به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترين تجربه زبان آموزي من تو آموزشگاه زبان نوبل بود، مهر ٩٢ تا آبان ٩٣ از مبتدي تا آخر دوره آيلس را گذروندم و نمره ٧ آكادميك گرفتم. هميشه فكر ميكردم زبان ياد گرفتن و آيلتس گرفتن حداقل ٤و٥ سال طول مي كشه ولي من با سه جلسه در هفته طي ١٣ ماه تونستم با تو نوبل به هدفم برسم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر shadi : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط shadi به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترين تجربه زبان آموزي من تو آموزشگاه زبان نوبل بود، مهر ٩٢ تا آبان ٩٣ از مبتدي تا آخر دوره آيلس را گذروندم و نمره ٧ آكادميك گرفتم. هميشه فكر ميكردم زبان ياد گرفتن و آيلتس گرفتن حداقل ٤و٥ سال طول مي كشه ولي من با سه جلسه در هفته طي ١٣ ماه تونستم با تو نوبل به هدفم برسم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پاتریس - شهرآرا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر هادی کاشمری : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --پاتریس - شهرآرا توسط هادی کاشمری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترين تجربه زبان آموزي من تو آموزشگاه زبان نوبل بود، مهر ٩٢ تا آبان ٩٣ از مبتدي تا آخر دوره آيلس را گذروندم و نمره ٧ آكادميك گرفتم. هميشه فكر ميكردم زبان ياد گرفتن و آيلتس گرفتن حداقل ٤و٥ سال طول مي كشه ولي من با سه جلسه در هفته طي ١٣ ماه تونستم با تو نوبل به هدفم برسم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سایه : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط سایه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترين تجربه زبان آموزي من تو آموزشگاه زبان نوبل بود، مهر ٩٢ تا آبان ٩٣ از مبتدي تا آخر دوره آيلس را گذروندم و نمره ٧ آكادميك گرفتم. هميشه فكر ميكردم زبان ياد گرفتن و آيلتس گرفتن حداقل ٤و٥ سال طول مي كشه ولي من با سه جلسه در هفته طي ١٣ ماه تونستم با تو نوبل به هدفم برسم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شایان : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط شایان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترين تجربه زبان آموزي من تو آموزشگاه زبان نوبل بود مهر ٩٢ تا آبان ٩٣ از مبتدي تا آخر دوره آيلس را گذروندم و نمره ٧ آكادميك گرفتم. هميشه فكر ميكردم زبان ياد گرفتن و آيلتس گرفتن حداقل ٤و٥ سال طول مي كشه ولي من با سه جلسه در هفته طي ١٣ ماه تونستم با تو نوبل به هدفم برسم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان مهران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر شقايق صفوي : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --مهران توسط شقايق صفوي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دنبال آموزشگاهي بودم كه استادي براي زبان نروژي داشته باشه كه اهل نروژ باشه تنها آموزشگاهي كه اين گزينه رو داشت اين آموزشگاه بود و من به نتيجه اي كه ميخواستم رسيدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر شيوا آرسته : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --آیت الله کاشانی توسط شيوا آرسته به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تو اين آموزشگاه براي بچه هاي چها تا شش سال زبان رو با بازي وشعر بهشون ياد ميدن و براي بچه ها خيلي لذت بخشه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرک آزادی - شهرک فرهنگیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر حسين زكري : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --شهرک آزادی-شهرک فرهنگیان توسط حسين زكري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مكان آموزشگاه جايي هست كه دسترسي بهش خيلي راحته همه شعبه ها و جاهاي اصلي شهر هست نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر زهرا نعمتي : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط زهرا نعمتي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است جمعيت زبان آموزان تو كلاس كمه و اي باعث ميشه سطح يادگيري بالا بره نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر سارينا حاجيان : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط سارينا حاجيان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از بهترين آموزشگاه هاي تهرانه و اين موضوع خيلي ارزشمنده كه كساني كه اونجا كار ميكنن پيگير كار هاي زبان آموزان هستند و هدفشون رضايت زبان آموزان هست نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر مهشيد زيارتي : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط مهشيد زيارتي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من زبان پرتغالي رو تو اين آموزشگاه كلاس رفتم و يكي از بهترين اساتيد تو چند جلسه با من كار كردو به سطح قابل قبولي رسيدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر يلدا سالاري : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --جنت آباد جنوبی -از همت توسط يلدا سالاري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اين آموزشگاه تو شمال جنوب غرب و شرق شعبه داره و اين مشكل كه اگر محل سكونت رو عوض كني بايد آموزشگاهم تغيير بدي وجود نداره و ميشه به شعبه هاي ديگه با همون سطح انتقال پيدا كني نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر مهين مرزداراني : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --پونک-سردارجنگل توسط مهين مرزداراني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پسر من تو آموزشگاه هايزيادي زبان خون ولي وقتي ميخواست كلاس بره با گريه و ناراحتي بايد ميرفت چون استادا حوصله درس دادن به بچه هارو نداشتن ولي وقتي اين آموزشگاه ثبت نامش كردم رايطه خوبي با استادا برقرار كرد الانم خيلي راضيه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر شهرزاد كايناتي : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط شهرزاد كايناتي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من آزمون swedex ميخواستم شركت كنم وقتي براي آزمون اقدام كردم خود swedex هم آموزشگاه گات رو براي يادگيري معرفي كرد و خيلي راضي بودم و به سطحي كه ميخواستم رسيدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان باغ فیض و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر سوده بشارتي : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --باغ فیض توسط سوده بشارتي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تو آموزشگاه گات زبان تركي ميرم و تو اين مدت كم ميتونم كارامو با زبان تركي واحت انجام بدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر محمدرضا آقایی : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --رسالت-نارمک توسط محمدرضا آقایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من کلاس های teenگات میرم خیلی دوس دارم کلاسمو واستادرو نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آیدا فرشچی : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --رسالت-نارمک توسط آیدا فرشچی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلا صرفا فقط کلاس رفتن نیس،خیلی از آموزشگاه ها تلفظ صحیح رو یاد نمیدن وزبان آموز از این موضوع بیخبره،ولی من کلاس گات رو برای زبان ترکی ثبت نام کردم وقتی با نامزدم که ترکه استانبول صحبت میکنم واقعا از تلفظ های صحیح من تعجب میکنه ممنون از تمامی پرسنل گات انشالا ک موفق باشید نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرامرز شکوهی : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --رسالت-نارمک توسط فرامرز شکوهی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دنبال کلاس هلندی بودم ک گات رو خیلیا ب من پیشنهاد کردن،واقعا منتظرم برنامم اوکی شه و شرکت کنم کلاساشونو نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حسین ارجمندی : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --رسالت-نارمک توسط حسین ارجمندی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من فقط کلاسای چینی گات رو رفتم و راضی بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر محمد رضا ظریف : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --جردن - پارک وی توسط محمد رضا ظریف به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای مهاجرت نیاز به یادگیری زبان و راهنمایی زیادی داشتم که با شرکت توی کلاسهای سوئدی گات آمادگی لازم رو دارم به دست میارم و خیلی راضیم از همه امکانات موسسه ممنون از پرسنل خوب و دلسوزتون نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر سروین فیضی : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط سروین فیضی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است گات کلاس های مفیدی برای بچه های۴تا۶سال داره،من دخترم شرکت میکنه خیلی با برنامه و تمرکز کلاس جلو میره واقعا برای من قابل تحسین بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر وحیدنیازی : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط وحیدنیازی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من واقعا اینجا غینقد کامنت مثبت راجع ب‌گات دیدم دلم نیومد اینو نگم من دخترعموم آیلتس میخواس قبول شه کلاسای گات رو‌ک میرفت میگفت خیلی خوبه نمره قبولیشم گرفت نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر ساناز موسوي : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --تهران پارس منطقه 4 توسط ساناز موسوي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اساتيد آموزشگاه گات خيلي خوب هستن و زبان آموزان رو به زبان علاقه مند ميكنن نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر كتايون فرحي : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --آیت الله کاشانی توسط كتايون فرحي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كلاس هاي زبان كره اي آموزشگاه خيلي خوبه و زبان آموزان رو تو فعاليت هاي علمي و تفريحي براي زبان كره اي شركت ميدن و تنها آموزشگاهيه كه اين فعاليت هارو انجام ميده نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر سارا علی مددی : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --جردن - پارک وی توسط سارا علی مددی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ساعت کلاسها برای شاغلین بسیار عالیست رضای کامل دارم از تدریس و محیط آموزشگاه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پاتریس - شهرآرا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر محسن فتحي : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --پاتریس - شهرآرا توسط محسن فتحي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تو كلاس هاي تربيت معلم شركت كردم و تو سازمان فني حرفه اي امتحان دادم و قبول شدم و مدركش معتبره و همه جا ميتونم ازش استفاده كنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر غزل حسینی : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط غزل حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پارسال کلاسهایttcآموزشگاه گات رو رفتم و برای من واقعا رضایت بخش بود🌎 نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بيتا غفوري : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط بيتا غفوري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من به ژاپن زياد سفر ميكنم و ميخواستم تو مدت كوتاهي مكالمات ابتدايي رو بلد باشم و تونستم با پكيج مكالمه در سفر اين آموزشگاه خيلي خوب اي زبان رو ياد بگيرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان نعمت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر حسن ابراهیم نژاد : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --نعمت آباد توسط حسن ابراهیم نژاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای مهاجرت زمانم کم بود و میخواستم آلمانی یاد بگیرم بهم قول دادن تو مدتی که کلاس ها را شرکت میکنم بتونم خوب صحبت کردن یاد بگیرم و واقعا هم همین شد من که خدایی راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر علي رعوفي : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط علي رعوفي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من كارم طوري هست مه با كشور چين خيلي سفر ميكنم و نياز زيادي به اي زبان دارم اساتيدي كه در اين آموزشگاهن تجربه زيادي دارن و تو كشور چين هم زندگي كردن و باعث پيشرفت زبان آموزان ميشوند نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان فرودگاه قلعه مرغی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر آرزو صفدرپور : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --فرودگاه قلعه مرغی توسط آرزو صفدرپور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است زبان انگلیسی یاد گرفتم و راضی بودم از تدریس استادا واقعا اساتید حرفه ای هستند نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هادي خالقي : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --سعادت آباد توسط هادي خالقي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من زبانم رو تو آموزشگاه دگه اي خوندم ولي موقعي كه تو اين آموزشگاه تعيين سطح شدم متوجه شدم كه تمام تلاشم بي فايده بوده و تو چند ماه تو اين آموزشگاه سطحم بالا رفت نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سعيدخراتي : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --شهرک غرب توسط سعيدخراتي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من قصد مهاجرت به كشور دانمارك رو دارم و تو ٣٠ جلسه مكالمه هاي واجب رو تو اين آموزشگاه تموم كردم و خيلي راضي بودم و تو وقتم صرفه جويي شد نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان عبدل آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر احسان حسینیان : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --عبدل آباد توسط احسان حسینیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است زمان بندی کلاس ها واقعا خوبه چون کسایی که مثل من شاغل هستند و راهشون دوره میتونن راحت تو کلاسا شرکت کنن من که راضی ام نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آموزشگاه های زبان تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری

آکادمی زبان های خارجی نوبل

آکادمی زبان های خارجی نوبل ارائه دهنده خدمات ذیل می باشد:

انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی

با استفاده از برگزیده ترین سيستم آموزشي

مكالمه از مبتدي تا پيشرفته ٢-٤-٨ ماه

*کلاس های ٤ نفره*

*کوتاه ترین زمان با کمترین هزینه*

*مکالمه روان و سلیس با لهجه آمریکایی و بریتانیایی

IELTS:8                                iBT: 110

برگزاري دوره هاي تخصصي (آيلتس- تافل) براي ادامه تحصيل و مهاجرت ٢-٤ ماهه

آزمون هاي زبان دكتري

‏(MSRT- EPT- TOEFL PBT - Tolimo)

دوره مكالمات سفرهاي كاري و تفريحي

دوره های زبان بازرگانی (مکالمات - مكاتبات - مذاكرات) با هر سطح علمی حتی براي مبتدی ها.

دوره هاي حضوري و مجازي ( Skype )

برگزاري دوره هاي تخصصي رشته هاي دانشگاهي

برگزاري كلاس از ٧ صبح تا ١٠ شب ( به انتخاب شما)

كلاسهاي هر روزه - سه روز در هفته - دو جلسه در هفته - فقط اخر هفته ها (به انتخاب شما)

فضاي بسيار مناسب پارك خودرو در مجاورت آموزشگاه

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجــــــــــــــا کلیک کنید.

آدرس سایت: nobel-ac.com

نوبل همواره از اساتيد توانمند جهت همكاري با شرايط عالي استقبال مي نمايد

شماره تماس: 02188562736 – 02188562738 – 02188562769

آدرس آموزشگاه: شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاکنژاد و فرحزادی،نبش شکوفان یکم، پلاک 241

موسسه بزرگ زبان ایران اروپا به عنوان بهترین مرکز تخصصی زبان انگلیسی

به دلیل داشتن بالاترین جامعه آماری زبان آموزان و بیشترین میزان رضایت در نظر سنجی های هماهنگ به عمل آمده کشوری به شما معرفی می گردد.

این موسسه تنها دارنده تندیس 3 ستاره رضایتمندی مشتری از سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان می باشد.

همچنین این مرکز به عنوان اولین مرکز آموزشی کشور موفق به اخذ تندیس نشان کیفیت و بهره وری شده است.

نظر به کارکرد تخصصی موسسه فقط بر روی زبان انگلیسی زبان آموزان شاهد دریافت خدمات آموزشی با کیفیت

بالا و استاندارد های بین المللی خواهد بود.

دوره های زیر در موسسه پیشنهادی تدریس می گردند:

دوره های مکالمه زبان انگلیسی در مقاطع سنی مختلف با دپارتمان های مجزا و دوره های آمادگی : 

IELTS , iBT , KET , PET , FCE , CAE , CPE  

و کلیه دوره های مرتبط در زمینه زبان انگلیسی.

علاقه مندان جهت اطلاعات بیشتر به سایت موسسه به آدرس www.iran-europe.net  مراجعه نمایند.

برای مشاهده جوایز کسب شده توسط موسسه به لینک زیر مراجعه نمائید:

آدرس: خیابان آیت اله کاشانی ، نرسیده به سه راه جنت آباد، روبروی منطقه برق قدس، پلاک 546 

شماره تماس ها :44147543  –  44147544

مرکز زبان گات بهترین آموزشگاه زبان تهران

مکالمه ، مصاحبه ، آزمون سفارت
 انگلیسی (مکالمه فشرده در 2 ماه ، از پایه تا IELTS در 4 ماه ، کلاس های فیلم و بحث آزاد )
آموزش آنلاین هر زبانی که بخواهید، در هر کجا که باشید
آموزش همه زبانها ویژه کودکان با جدیدترین و شادترین متد آموزشی
آموزش بیش از 20 زبان زنده دنیا

آموزش زبان فرانسه
آموزش زبان آلمانی
آموزش زبان اسپانیایی
آموزش زبان چینی
آموزش زبان کره ای
آموزش زبان عربی
آموزش زبان ترکی استانبولی
آموزش زبان ترکی آذری
آموزش زبان ژاپنی
آموزش زبان هلندی
آموزش زبان سوئدی
آموزش زبان ایتالیایی
آموزش زبان روسی
آموزش زبان نروژی
آموزش زبان دانمارکی
آموزش زبان ارمنی
آموزش زبان پرتغالی
آموزش زبان هندی
آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان
کلاس های فشرده ، ترمیک ، خصوصی

***آدرس شعب و شماره تماس های مشاوره: 

گات 1 : بلوار آیت ا... کاشانی . تقاطع باکری . پلاک 630 

گات 2 : جنت آباد جنوبی . نبش خیابان باهنر . پلاک 239 

گات 3 :میدان پونک.روبروی درب شرقی مجتمع تجاری بوستان.ساختمان پونک 

گات4: جردن. نبش تندیس.پلاک151.واحد9 

گات 5: ضلع جنوب شرقی میدان ولیعصر ابتدای کوچه شقایق جنب پاساژ ایرانیان پلاک 46 طبقه دوم 

گات۶: ضلع جنوب غربی میدان رسالت. ابتدای خیابان شهید مدنی. کوچه اسلام پناه. نبش یوسفی. پلاک 20 طبقه 3 واحد4

***شماره تماس های مشاوره: 

گات 1: 44154940-44154950 

گات 2 : 44892657-44892653 

گات 3: 44462332-44462331 

گات4: 26290519-26290528 

گات 5: 88931877- 88931975

گات ۶: 77212352

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجــــــــــــــا کلیک کنید.

سایت ما:www.higlc.ir

آکادمی آموزش زبان های خارجی آیتاک

44282417 - 44282418

برگزارکننده کلاس های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی و ترکی استانبولی

با بهره گیری از حرفه ای ترین اساتید

استفاده از منحصر به فردترین و به روز ترین روش های آموزش زبان و مدیریت زمان برای یادگیری موثر و سریع

چندین سال زبان نخوانید با آیتاک در کمتر از یک سال زبان را روان و صحیح صحبت کنید.

دوره های مکالمه مبتدی تا پیشرفته 2-4- 6-8 ماهه

تعیین سطح و مشاوره تخصصی رایگان

تمامی روزهای هفته حتی جمعه ها از 7 صبح الی 10 شب (به انتخاب زبان آموز)

کلاس ها هر روزه، سه روز در هفته، دو روز در هفته، یک جلسه و همچنین آخر هفته ها (به انتخاب زبان آموز)

دپارتمان تخصصی مستقل برای کودکان و نوجوانان با اساتید حرفه ای کودک و نوجوان در محیطی جذاب

کلاس های خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی تا 5 نفر

IELTS: 8                TEOFL: 115

کلاس های تخصصی آمادگی آزمون آیلتس و تافل با پیگیری و مشاوره تخصصی 2 تا 4 ماهه

طراحی برنامه تخصصی و منحصر به فرد برای آیلتس 5 تا 8 برای تمامی افراد با توجه به مشغله، سن و اطلاعات زبانی

برگزاری دوره های آزمون دکتری:

PTE, MCHE, MSRT, TOEFL(PBT) ,TOLIMO

دور ه های مکالمه مخصوص سفرهای تفریحی و کاری 2-4 ماهه

دوره های تخصصی تجارت و بازرگانی  شامل مکاتبات، مکالمات و مذاکرات بازرگانی برای تمامی سطوح حتی مبتدی ها

آیتاک برگزارکننده کارگاه های آموزشی و دوره TTC  با اعطای مدرک معتبر برای علاقمندان به تدریس حرفه ای و جذب نیرو 

آکادمی زبان های خارجی آیتاک واقع در مرزداران از لحاظ دسترسی بسیار مناسب بوده و از اتوبان های حکیم، یادگار امام، شیخ فضل الله و اشرفی اصفهانی قابل دسترس بوده و فضای پارک کافی در اطراف آن فراهم است.

شماره های تماس : 44282417 - 44282418

آدرس: بلوار مرزداران، بین خیابان اشرفی اصفهانی و اتوبان یادگار امام، جنب شیرینی ماه بانو، پلاک 185 طبقه دوم واحد 5، آموزشگاه زبان آیتاک

به اینستاگرام     و تلگرام     ما بپیوندید.

دپارتمان زبان خارجی بهرنگ

// آلمانی // فرانسه // اسپانیایی // ترکی استانبولی زبان انگلیسی

ترمیک زبان خردسالان // ترمیک زبان نوجوانان// ترمیک زبان بزرگسالان// بحث آزادFree Discussio  //

مکالمه از مبتدی تا ییشرفته //

دوره های TOEFL  ــ IELTS FCE KET PET /   دوره های TTC و   TESOL/  

آزمون های بین المللی ( آکسفورد و کمبریج)

مجتمع آموزشی بهرنگ در سال 1379 تاسیس و با استفاده از بهترین متدهای روز دنیا وبا هدف یادگیری موثر و سریع ،همراه با کادرآموزشی متخصص و حرفه ای اساتید زبان اقدام به برگزاری دوره های جذاب ترمیک و خصوصی زبان انگلیسی کرده است .

دوره‌های ترمیک زبان انگلیسی نوجوانان و بزرگسالان با کتاب‌هایی معتبرو به روز نظیر مجموعه‌هایFamily and Friends  و Touchstone  و ...
مدرسه زبان بهرنگ برای خردسالان در فضایی مجزا، شاد و جذاب با کادر حرفه ای آموزشی همراه با سیستم Phonics
برگزاری  دوره های آمادگی برای آزمون های IELTS و TOEFL
برگزاری  دوره ها و کارگاه های آموزشی TTC  و TESOL جهت تدریس حرفه ای زبان و جذب نیرو از این دوره ها برای تدریس در مجتمع آموزشی بهرنگ

کلاس ها به صورت جلسه ای و سه روز یا دو روز در هفته و یا آخر هفته مخصوص شاغلین است.

مشاوره و تعیین سطح توسط کادر متخصص مجموعه به صورت رایگان است.

عزیزان خود را با دریافت کارت تخفیف از ما سورپرایز کنید!

با ثبت نام آنلاین از تخفیف ویژه برخوردار شوید :
https://goo.gl/khN7GF

آدرس : تهران خیابان شریعتی خیابان خواجه عبدلله انصاری خیابان پنجم پلاک 2 مجتمع آموزشی بهرنگ
تلفن : 228۵۰638- 22856375- 22851025

جمعه 24 آذر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان پاسداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
سالومه حیاتی

تاریخ درج: جمعه 24 آذر ماه 1396

مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --پاسداران توسط سالومه حیاتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من تو کلاس های زبان ترکی شرکت کردم و استادی که برای کلاس ما انتخاب شده بود فوق العاده بود
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات

تعداد پاسخها(0)

جمعه 24 آذر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
فاطمه خواجه وند

مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --الهیه - تجریش توسط فاطمه خواجه وند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من برای آزمون سفارت فرانسه زمان محدودی داشتم ولی با شرکت تو کلاسای آموزشگاه به سطحی که میخواستم رسیدم و خیلی راضی بودم

تعداد پاسخها(0)

جمعه 24 آذر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان اقدسیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
سهیلا منصوری

مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --اقدسیه توسط سهیلا منصوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تنها آموزشگاهه که بیشتر روی مکالمه کار میکنه و برا زبان آموزان بازدهی خوبی داره

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 23 آذر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
karami

تاریخ درج: پنجشنبه 23 آذر ماه 1396

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط karami به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بهترين نكته در مورد آموزشگاه زبان نوبل اينه مه اينقدر دوره هاشون متنوع هست كه ما ٥ نفر از بك خانواده ههمون داريم نوبل كلاس ميريم، من كلاس آمادگي ازمون زبان دكتري ميرم، همسرم مكالمه سفرهاي تفريحي، دخترام مكالمه جامع انگليسي و پسرم دوره هاي آيلتس. خوبيش اينه به لطف سوپروايزيرن كلاسها به نحوي هماهنگ شده كه اكثر جلسات با هم ميريم و با هم برميگرديم. خيلي خيلي از همكارم آقاي طاهري متشكرم كه نوبل را بهم معرفي كرد و من هم اين آموزشگاه را به كسايي كه ميخوان خوب و با آرامش زبان بخونند معرفي مي كنم.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 23 آذر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
sharareh.

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط sharareh. به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بهترين نكته در مورد آموزشگاه زبان نوبل اينه مه اينقدر دوره هاشون متنوع هست كه ما ٥ نفر از بك خانواده ههمون داريم نوبل كلاس ميريم، من كلاس آمادگي ازمون زبان دكتري ميرم، همسرم مكالمه سفرهاي تفريحي، دخترام مكالمه جامع انگليسي و پسرم دوره هاي آيلتس. خوبيش اينه به لطف سوپروايزيرن كلاسها به نحوي هماهنگ شده كه اكثر جلسات با هم ميريم و با هم برميگرديم. خيلي خيلي از همكارم آقاي طاهري متشكرم كه نوبل را بهم معرفي كرد و من هم اين آموزشگاه را به كسايي كه ميخوان خوب و با آرامش زبان بخونند معرفي مي كنم.

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 23 آذر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
delaram

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط delaram به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 23 آذر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان شهرک آزادی - شهرک فرهنگیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
نگار

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک آزادی-شهرک فرهنگیان توسط نگار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

كلاسهاي فرانسه آكادمي زبان نوبل كلاسهاي خوبي هستند، من از استاد فرانسه لي كه در نوبل دارم خيلي راضيم و تو مدت ٦ ماه ميتونم راحت و بي فكر فرانسه صحبت كنم.

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 23 آذر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
هانیه

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط هانیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

كلاسهاي فرانسه آكادمي زبان نوبل كلاسهاي خوبي هستند، من از استاد فرانسه لي كه در نوبل دارم خيلي راضيم و تو مدت ٦ ماه ميتونم راحت و بي فكر فرانسه صحبت كنم.

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 23 آذر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
sahar

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط sahar به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من اواخر سال ٩٠ تا ٩٣ آكادمي نوبل ميرفتم و ميتونم بگم فوق العاده بود. هر ده روز در همه سانسها استارت كلاس داشتند و از ٧ صبح كه اولين سانس شروع ميشد تا ١٠ شب سانسهاي مختلف وجود داشت، اين باعث شد با مشغله اي كه داشتم هيچ وقت بين ترم هام فاصله طولاني نباشه. من همون سال ٩٣ زبانم را كامل كردم و آيلتس ٧ گرفتم و از اون سال دارم تو يه ديگه انگليسي تدريس مي كنم، مني كه هميشه فكر ميكردم هيچ وقت زبان ياد نميگيرم خودم مدرس زبان شدم. خوشحالم كه آكادمي نوبل هنوز هم موفق داره جلو ميره و هر جا صحبتش ميشه ازش خوب ميشنوم.

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 23 آذر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
negaar

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط negaar به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من اواخر سال ٩٠ تا ٩٣ آكادمي نوبل ميرفتم و ميتونم بگم فوق العاده بود. هر ده روز در همه سانسها استارت كلاس داشتند و از ٧ صبح كه اولين سانس شروع ميشد تا ١٠ شب سانسهاي مختلف وجود داشت، اين باعث شد با مشغله اي كه داشتم هيچ وقت بين ترم هام فاصله طولاني نباشه. من همون سال ٩٣ زبانم را كامل كردم و آيلتس ٧ گرفتم و از اون سال دارم تو يه ديگه انگليسي تدريس مي كنم، مني كه هميشه فكر ميكردم هيچ وقت زبان ياد نميگيرم خودم مدرس زبان شدم. خوشحالم كه آكادمي نوبل هنوز هم موفق داره جلو ميره و هر جا صحبتش ميشه ازش خوب ميشنوم.

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آموزشگاه های زبان تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19636, نوشته ها: 35696, کاربران: 8057
به جدید ترین عضو انجمن, nowaroos خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران

مجتمع فنی تهران آموزشگاه موسیقی