لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟    

نظر یادت نره
جمعه 14 مرداد ماه 1390 بهترین آموزشگاه زبان ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
باران

تاریخ درج: جمعه 14 مرداد ماه 1390
سفیر، به خاطر سیستم آموزشی عالی که داره، از لحاظ مدرسین و کتاب های جدید English Result. فکر می کنم تو ایران بهتر از سفیر مؤسسه زبانی نداشته باشیم.

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر shayan : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط shayan به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پرستار هستم و هر هفته شيفت هاي كاريم عوض ميشه. سالها كلاس زبان ميرفتم ولي چون تايمهاي كاريم مرتب عوض ميشه مجبور ميشدم ترمي كه براش شهريه داده بودم را نصفه ول كنم. آموزشگاه نوبل فكر كنم تنها جاييه كه كلاسهاي شناور داره و من تو شش ما با همين وضع ساعتهاي كاريم تونستم از سطح المنتري زبان خودم را به سطح آپراينترمديت برسونم. واقعاً مرسي نوبل نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان فردوسی-طالقانی-کریمخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر ali.kashmari : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --فردوسی-کریمخان توسط ali.kashmari به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از نظر من نوبل بهترين آموزشگاه زبانه چون واقعاً هيچ كلاسي را شلوغ تر از ٤ نفر نميكنند و استادا وقت نيكنند سر كلاس از همه حرف بگيرند تا مطمئن بشن همه سر كلاس مطلب را ياد گرفتند و تو مكالمه ميتونند استفاده كنند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر علی صدیقیان : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط علی صدیقیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و دوستم با اينكه منزلمون ونك هست و دوربرمون خيلي آموزشگاه زبان زياده، داريم كلاسهاي مكالمه انگليسي آخر هفته آكادمي نوبل را ميريم سمت شهرك غرب و كلاسامون را خيلي دوست داريم، چون هم طوري درس ميدن كه نياز به مشق و تكليف انجام دادن زياد نيست هم خيلي روي مكالمه تاكيد ميشه. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان یوسف آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر شادی : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --یوسف آباد توسط شادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است همه اعضاي خانواده ما دوره هاي مختلف زباني را در آموزشگاهي به نام نوبل در شهرك غرب گذروندند. خودم مكالمه خوندم. برادرام با هم كلاس آيلتس رفتند و نمره ٦.٥ و ٧.٥ گرفتند. پدرم مكالمات بازگاني خوند والان هم كوچكترين عضو خانواده يعني خواهرم چند ماهي هست دوره مكالمه اش را شروع كرده و خوب هم پيشرفت كرده... نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر فروزان : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط فروزان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از دوره هاي آيلتس و زبان فرانسه موسسه نوبل بسيار راضي هستم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر setare : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط setare به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه نوبل از نظر مكالمه به نظر من تو تهران حرف اول را ميزنه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Samin55 : اگر دنبال يه آموزشگاه خوب هستيد بهتون آموزشگاه ايده ال روپيشنهاد ميكنم شايد باورتون نشه من خونمون تو خيابون دولت هستش به پيشنهاد يكي از دوستام براي كلاسهاي بحث ازاد رفتم واقعا خوبه نه اينكه بخوام تعريف بكنم كمتر آموزشگاهي اينقدر توجه به كار كلاس و معلم ميده و اخر هر فصل برگه نظر سنجي ميدن وواقعا ترتيب اثر ميدن حتي من به دوستام هم پيشنهاد دادم اميدوارم شما هم بريدو مثل من ازشون راضي باشيد موفق باشيد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان آرژانتین - وزرا - توانیر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر ladan67 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --آرژانتین-وزرا-توانیر توسط ladan67 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Mano do ta az ham daneshgahiam darim class mokaleme mirim to moasese nobel. Classamoon kheili khoobe va khoob rah oftadim,man ke engar zaboonam taze baz shode va fahmidam englisi yani chi. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان یوسف آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر mina65 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --یوسف آباد توسط mina65 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من چهار ماه پيش سطح B1 آلماني را در آموزشگاه نوبل به اتمام رسوندم و آزمون سفارت را هم دادم و مدرك B1 را گرفتم. نوبل براي من آموزشگاه بسيار خوبي بود و اساتيد خوبي هم داره. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان میدان شمشیری-میدان فتح و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر شادی : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --میدان شمشیری-میدان فتح توسط شادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از طريق همين وبسايت با آكادمي نوبل اشنا شدم و رفتم براي تعيبن سطح، الان دومين ترمم را هم تموم كردم و براي اولين باره دارم از كلاس زبان رفتن لذت مي برم. ممنون از دوستاني كه اكادمي نوبل را توصيه كردند نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان فرودگاه مهرآباد-میدان آزادی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر بیاااات : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --فرودگاه مهرآباد-میدان آزادی توسط بیاااات به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است موسسه زباني هست در شهرك غرب به نام موسسه نوبل كه سانس اولش ٧ تا ٨ و نیم صبح و سانس اخرش ٨ و نیم تا ١٠ شبه. مدتها بود به خاطر ساعت كاري طولانيم نميتونستم كلاس برم ولي تو اين اموزشگاه شروع كردم و سال گذشته زبانم را اونجا كامل كردم و آيلتس ٧ جنرال گرفتم. اگر اين سانس ها را نوبل نداشت من هنوز در گير سطح المنتري بودم. استادا و برنامه ريزيشون هم خيلي خوبه. اگر سرتون شلوغه موسسه نوبل جاي خوبيه براي شروع و كامل كردن زبان. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان استاد معین و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر shojaati11 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --استاد معین توسط shojaati11 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است همكاران من بعد از ساعت كاري كلاسهاي آمادمي آيلتس را در آموزشگاه نوبل شركت مي كنند و هر روز مي بينمشون با هيجان از پيشرفت زبانشون صحبت مي كنند، من هم علي رغم مشغله زياد حتما تا اخر مهر ميرم نوبل و كلاس بر ميدارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پاسداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر sanaz : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --پاسداران توسط sanaz به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دارم تو موسسه نوبل روزاي زوج كلاساي مكالمه انگليسي و پنجشنبه ها فرانسه ميرم و از هر دو دوره بسيار راضيم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان تهران نو و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر قاسم شهابی : آموزشگاه زبان ela به عنوان بهترین آموزشگاه زبان ela محله --تهران نو توسط قاسم شهابی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اساتید خوب و مدیریت که واقعا پیگیر هستن از مزایای این آموزشگاه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ela        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان اقدسیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر رها مردانی : آموزشگاه زبان ela به عنوان بهترین آموزشگاه زبان ela محله --اقدسیه توسط رها مردانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای کسایی که میخان رو مکالمه شون خوب کار بشه من این مرکز و معرفی میکنم بخصوص کلاسای تریک نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ela        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Mahin88 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --نیاوران - منظریه توسط Mahin88 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من آموزشگاه نوبل ميرم و مهمترين نكته اي كه راجع به نوبل دوست دارم دلسوزي استادا و جو دوستانه آموزشگاهه كه خيلي جاهاي ديگه از اين موارد خبري نيست. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Nasim96 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --زعفرانیه - محمودیه توسط Nasim96 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاهي هست در شهرك غرب به نام نوبل كه من ٦ ماهه دارم اونجا كلاس ميرم، هميشه هم اخرين سانسشون يعني ٨ و نیم تا ١٠ شب ميرم. اين سانس را اموزشگاه هاي ديگه با كلاس ندارند و يا كلاساشون به حد نصاب نميرسه ولي تو آموزشگاه نوبل بدون فاصله وقفه تونستم ترم هام را پيش ببرم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر آتنا صابری : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط آتنا صابری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من نوبل ميرفتم تو شهرك غرب، خيلي كلاسام را دوست داشتم و مكالمه ام راه افتاده بود كه متاسفانه بهم ماموريت خورد اومدم شيراز. به محض اينكه برمردم تهران به كلاسام ادامه ميدم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Sareh.azari : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط Sareh.azari به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دخترم را اكادمي زبان نوبل فرستادم خيلي علاقش به زبان زياد شده، برا اولين باره مي بينم با علاقه تو خونه سي دي هاش را گوش ميده و نيم ساعت زودتر از ساعت كلاساش ميره اونجا ميشينه كه مبادا كمي از كلاسش را از دست بده. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Arefe : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط Arefe به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من سال ٩٠ تو موسسه نوبل اول مكالمه ام را كامل كردم و بعد امتحان آيلتس دادم، اُورال ٦.٥ اكادميك گرفتم و نمره اسپيكينگم ٧.٥ شد. كار رفتنم درست شده بود كه دكتري تو ايران قبول شدم و ديگه نرفتم كانادا. ولي زباني كه تو موسسه نوبل ياد گرفتم همواره به دردم خورده و هنوز هم با اينكه فاصله افتاده چون درست حسابي ياد گرفتم فراموش نكردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Saman22 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --تهران پارس منطقه 4 توسط Saman22 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام به همه ميخواستم از دوستاني كه تو اين صفحه آموزشگاه نوبل را توصيه كردند تشكر كنم. مدتها بود دنبال يه آموزشگاه خوب براي مكالمه انگليسي بودم كه بالاخره پيدا كردم و بسيار از دوره ام راضيم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر پرستو مقدم : آموزشگاه زبان ela به عنوان بهترین آموزشگاه زبان ela محله --تهران پارس منطقه 4 توسط پرستو مقدم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظر من اين اموزشگاه بهترين چون،هم استاد هاي خوب و قوي داره هم دسترسي اش راحته هم تايم كلاس هاش خوب من بعد كارم ميتونم برم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ela        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر ليلا الماس : آموزشگاه زبان ela به عنوان بهترین آموزشگاه زبان ela محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط ليلا الماس به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترين اموزشگاه از نظر سطح علمي اساتيد نحوه ي اموزش،مديريت دقيق و منظم،تايم كلاس ها،محيط اموزشي نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ela        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ليلا حميدي : آموزشگاه زبان ela به عنوان بهترین آموزشگاه زبان ela محله --تهران پارس منطقه 4 توسط ليلا حميدي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از نظر من بهترينِ چون سيستم متفاوتي داره،از نظر اموزش،تدريس اساتيد پيگيري پيشرفت تحصيلي زبان اموز توسط اموزشگاه،سختيگيري به جا و به اندازه،ارائه چندين زبان نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ela        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان مجیدیه جنوبی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر مهدی آقازاده : آموزشگاه زبان ela به عنوان بهترین آموزشگاه زبان ela محله --مجیدیه جنوبی توسط مهدی آقازاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستان عزیز من تجربه خودم در زمینه موفقیت در آیلتس و براتون به اشتراک میزارم در عرض یکسال تونستم نمره مو بگیرم از طریق سییتم فشرده موسسه ela و مشاوره و پشتیبانی شو مدرکم هم کپی دادم به موسسه میتونید ببینید نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ela        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر مریم رنجبر : آموزشگاه زبان ela به عنوان بهترین آموزشگاه زبان ela محله --رسالت-نارمک توسط مریم رنجبر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است موسسه ela از نظر پیگیری و رسیدگی به امور زبان آموزان بهترین موسسه ای بوده که من رفتم واقعا راضی ام ازشون بخصوص تو مشاوره نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ela        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر saye azari : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط saye azari به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پسرم را از ١٧ سالگي آموزشگاه نوبل فرستادم، هم بسيار به زبان علاقه مند شد و تو مكالمه پيشرفت كرده و هم اينكه امسال تو كنكور زبانش را صد درصد زد و خيلي تو قبوليش موثر بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر shaadi : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط shaadi به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوره هاي زبان فرانسه نوبل عاليه، استاداشون هم بهترينند نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر meshkati : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط meshkati به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دوره msrt را تو آكادمي نوبل دارم ميگذرونم ،وقتي شروع كردم نمرم ٣٨ بود الان به ٦٥ رسيدم و امتحان دادم و كارم راه افتاد ولي دارم كلاسام را ادامه ميدم كه زبانم كامل بشه. دوره هاي اين آكادمي را به كسايي كه وقت كمي براي تافل دكتري دارن و نتيجه خوب ميخوان توصيه مي كنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرک آزادی - شهرک فرهنگیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Taranom : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک آزادی-شهرک فرهنگیان توسط Taranom به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من يك سال و دو ماه هفته اي سه جلسه موسسه نوبل رفتم تو بلوار دريا از سطح مبتدي به آيلتس ٧ رسيدم. روزي كه اولين دوره را شروع كردم به معناي واقعي هيچي بلد نبودم ولي الان زبانم عاليه و براي مهاجرت اقدام كردم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر romisa7007 : دوستان من وقت و بودجه ی   سنگین کلاس رفتن رو نداشتم مجبور شدم سلف استادی بخونم برنامه های زیادی رو امتحان کردم  اما به نظر من اکسین چنل  از همشون بهتر بود  و خیلی جواب بهتری گرتم نسبت به اون موقع که هی از این اموزشگاه به اون اموزشگاه میرفتم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر tabasom : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --پاسداران توسط tabasom به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من به توصيه افرادي كه اينجا تو فروم آكادمي زبان نوبل را پيشنهاد داده بودند رفتم نوبل ثبت نام كردم و براي اولين بار تو زندگيم فهميدم كلاس زبان خوب يعني چي. هم استاداي خوبي دارن هم مشاورهاي خوبي كه پيگير هستند... نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر parisa : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط parisa به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من براي دوره مكالمه آموزشگاه سفير و نوبل و كانون مشاوره و تعيين سطح شدم ولي هنوز ثبت نام نكردم. ميخوام دو سه جاي ديگه هم بپرسم. تا الان بين اين سه آموزشگاه، آموزشگاه نوبل منطقي ترين مشاوره را دادند و دوره خوبي بهم معرفي كردند. من يه كم سخت گيرم، دو سه جاي ديگه ميرم براي تعيين سطح بعد انتخاب مي كنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر نگار : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --آیت الله کاشانی توسط نگار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و همكارام داريم بعد از ساعت كاريمون آكادمي نوبل ميريم و از كلاسا و استاد و جو آموزشگاه راضي هستيم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان طرشت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر مهران : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --طرشت توسط مهران به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من آيلتس آكادميك ٧.٥ دارم و دوره زبان و كلاساي آيلتس را تو موسسه نوبل گذروندم. از اون مهمتر اينكه اسپيكينگم را ٨ شدم و واقعاً مسير زندگيم بعد از گرفتن اين نمره عوض شده. به هركس آيلتس نمره خوب ميخواد موسسه نوبل را توصيه مي كنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر شایسته : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط شایسته به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دوره مكالمه انگليسيم را ٧ ماه پيش تو آموزشگاه نوبل شروع كردم، اون موقع هيچ نميتونستم صحبت كنم ولي الان واقعاً مكالمه ام واقعاً خوب شده، خيلي هم اعتماد به نفس پيدا كردم. تو كلاسامون خيلي روي مكالمه و حرف زدن تاكيد مي كنند و اين خيلي بهم كمك كرده. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فروزان : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط فروزان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من و خواهرم روزاي جمعه آموزشگاه نوبل ميريم. از دوره و استادمون بسيار راضي هستيم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر zahra40 : من یه خانم خانه دارم و خیلی دنبال این بودم که کلاس ترمیک و فشرده  زبان برم  ولی بخاطر دختر کوچیکم نمیتونستم  تا اینکه با مجتمعی به نام بهرنگ آشنا شدم که هم یه مدرسه زبان داره برای بچه های کوچیک که محیطش فوق العاده شاده و هم میتونم تو همون زماتی که دختذمو گذاشتم  همونجا خودم کلاس زبان برم و خیالمم راحته ، همینطور همونجا کلاس های فنی حرفه ای رو هم داره و تصمیم گرفتم دیپلم خیاطی رو هم بگیرم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر maryam1372 : بنظرم مجتمع آموزشی بهرنگ یکی از اون جاهاییه که به دلیل دپارتمان های مختلفی که داره (زبان-هنر-کامپیوترو ...) برای همه ی سنین همه نیازها رو برطرف کرده با یک محیط شاد و امن برای بچه ها و یه کادر حرفه ای آموزشی برای بزرگسال ها !!!!!! من خودم در حال گذروندن دوره ی زبان  خواستم دوره ی نقاشی رو بگذرونم همونجا و یه تخفیف باورنکردنی نصیبم شد !!!! دیگه نیاز نیست دائم دنبال موسسه های مختلف باشید کافیه فقط یه سر بزنید به این مجتمع پشیمون نمیشید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر akalateh : بایدهای بخش اول اسپیکینگ آیلتس:   بخش اول آیلتس خصوصی اسپیکینگ 4-5 دقیقه طول می کشدو از شما سوالاتی راجع به موضوعات آشنا پرسیده می شود. این موضوعات شامل، شغل،خانواده،خانه،محل زندگی، سرگرمی و تفریحات خواهد بود. توجه داشته باشید تمامی سوالات این بخش مربوط به خود شما هستند. این بخش ساده تر از دو بخش دیگر است. اما این مسئله به معنی کم اهمیت بودن آن نیست. در ادامه درباره 5 مورد از بایدهای این بخش صحبت خواهد شد:   اولین باید: بدانید چه چیزی در انتظار شماست   شما در روز امتحان آیلتس احتمالا کمی عصبی هستید و دوست ندارید بی اطلاعی راجع به آزمون، شما را عصبی تر کند. باید بدانید قبل از شروع بخش اول، 4 سوال از شما پرسیده خواهد شد.    1. ممتحن، خود را معرفی کرده و نام شما نیز می پرسد. می‌توانید به سادگی با my name''s پاسخ دهید. مطمئن شوید از name's به جای name is استفاده می‌کنید.این کار باعث می‌شود در ادامه نیز از فرم کوتاه شده کلمات در طول صحبت استفاده کنید. (در کلاس های آیلتس فشرده این موارد بطور کامل توسط اساتید باید آموزش داده شود) 2. ممتحن از شما می پرسد what can i call you. شما می توانید به سادگی با you can call me پاسخ دهید. اگر اسم انگلیسی دارید می توانید از آن استفاده کنید. اما مطمئن شوید که آن را صحیح تلفظ می کنید.  3. ممتحن از شما می پرسد که اهل کجا هستید. فقط بگویید i am from. لازم نیست در این مرحله اطلاعات اضافی بدهید.  4. در انتها آزمون آیلتس ممتحن از شما می خواهد کارت شناسایی خود را نشان دهید. بعد از نشان دادن کارت شناسایی می توانید شروع مطمئن تری داشته باشید.    دومین باید: سعی کنید برخورد تاثیرگذاری داشته باشید   گاهی پرسیده می شود ایا صمیمیت و ارتباط چشمی باعث بالا رفتن نمره آیلتس می شود؟ پاسخ بله و خیر است. معیار نمره دهی برای برخورد دوستانه وجود ندارد اما این کار باعث می شود با اعتماد به نفس بیشتری ظاهر شوید و جواب های بهتری بدهید.    باید سوم: خود را به سوال علاقه مند نشان دهید   باید واقعیت را بپذیریم. بعضی از سوالات ایتس کسل کننده هستند. اگر به فردی که با بی میلی به سوالی پاسخ می دهد دقت کنید، می بینید که صدای یکنواختی دارد. اگر شما هم اینگونه پاسخ دهید نمره پایین تری برای بخش pronounciation دریافت خواهید کرد. زیرا یکی از فاکتورها در این قسمت inotation است. وقتی انگلیسی زبانان صحبت می کنند، صدای آن ها بصورت طبیعی بالا و پایین می رود. به صحبت های افراد بومی انگلیسی گوش دهید و سعی کنید طرز صحبت آن ها را تقلید کنید.    باید چهارم: پاسخ های خود را ضبط کنید برای سوالات بخش یک، قانون مشخصی برای تعداد کلمات وجود ندارد. پاسخ شما نباید خیلی کوتاه باشد. مثلا i am student پاسخ بسیار کوتاهی به حساب می آید. اگرچه باید از دادن پاسخ های بسیار بلند هم اجتناب کنید. در این بخش شما نیاز ندارید تا دو دقیقه صحبت کنید. برای پاسخ هی طولانی فرصت های دیگری هم خواهید داشت. (در کلاس های آیلتس تضمینی این خدمات باید به افراد ارائه شود)   باید پنجم: تمرین کنید حفظ کردن جواب ها در آیلتس اصلا ایده خوبی نیست. اما از آنجا که موضوعات این بخش قابل پیش بینی است. شما باید خود را برای صحبت درباره این این موضوعات آماده کنید. صدای خود را ضبط کنید. فکر کنید ایا می توانید از لغات بهتری استفاده کنید یا اشتباهات گرامری خود را اصلاح کنید. سرعت و intonation را در نظر بگیرید. آنقدر تمرین کنید تا مطمئن شوید صحبت درباره این موضوعات برای شما آشنا خواهد بود.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر akalateh : سلام من برای آموزش زبان کالج بین المللی آریام بهم معرفی شد. این کالج آموزش آیلتس را بصورت آیلتس خصوصی و آیلس تضمینی ارائه می کند.  همچنین امتحان آیلتس آزمایشی بصورت رایگان در این آموزشگاه ارائه می شود.  واقعا راضی بودم. اگر خواستی شرکت کنی در دوره هاشون با این شماره تماس بگیر: 41276        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان طرشت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر نیروانا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --طرشت توسط نیروانا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Amoyzeshgah nobel ra tosiye mikonsm agar ielts mikhaydo vaght kami darid👍🏼 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر حمید : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --پونک-سردارجنگل توسط حمید به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تا حالا آموزشگاه زياد رفتم ، هر جا رفتم مثل مدرسه بهم مشق دادند و من شاغلم نه وقت مشق دارم نه حوصله شا، ديدم داداشم ميره موسسه نوبل دفتر كتاباش كمه و مشقش فقط گوش كردن به سي دي هايي كه بهش دادند خوشم اومد، دو ماه پيش شروع كردم واقعاً راضي ام، استاد خيلي خوبي هم دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر مهین : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط مهین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دو تا دخترام را فرستادم آموزشگاه نوبل تو شهرك براي زبان فرانسه، سطح آ١ را تموم كردند ماشاالله خيلي خوب يادگرفتند و كلاساشونا خيلي دوست دارند. خودم هم انگليسي را چهارماهه شروع كردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پاتریس - شهرآرا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر nastaran : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --پاتریس - شهرآرا توسط nastaran به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Man se sal pish Nobel miraftam. Mokalemera kamel kardam va IELTS 6.5 mikhastam ke gereftan. Faghat chon se sal gozashteh negaranam zaban faramousham beshe نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر پریسا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط پریسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من با همسرم از سطح المنتري زبان را شروع كرديم، ٣ تا آموزشگاه عوض كرديم و بعد از دو سال زمان فقط گرامرمون خوب شده بود ولي توانايي مكالمه خوب نداشتيم و همون در سطح المنتري مونده بوديم، يكي از فاميلاي همسرم آموزشگاه نوبل را بهمون معرفي كرد، البته كمي بهمون دور هست ولي وقتي با نوبل مطرح كرديم كلاسامون را بك روز در هفته سه ساعت هماهنگ كردند كه مشكل رفت و امدمون حل شد. الان شش ماهه نوبل ميريم خوب ميتونيم حرف بزنيم و كلي اعتماد به نفس گرفتيم خوبيشون اينه كه دوره هاشون هم تاكيد زياد روي مكالمه داره و هم همه ساعتي ميشه كلاس گرفت. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر shadi : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --مرزداران توسط shadi به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است همكاراي من دارن كلاسهاي مكالمه انگليسي با رويكرد بازرگاني در موسسه اي به نام نوبل ميرن، خيلي تعريف مي كنند ولي من هنوز وقت نكردم شروع كنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان کیانشهر-شهرک شوش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Sara5665 : آموزشگاه سخنوران برتر،خیابان شهرزاد جنوبی،خیابان لطفی مهیاری فوق العادس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ nooshin00 به نظر mehdi : سلام عزیزان من 4 ساله اومدم کانادا. کانادا با تموم ذرق و برقش باز هم طعم غربت  رو می چشید. الان که اینجام صد در صد راضی نیستم ولی آرامشم بیشتره. چند سال بود قصد کرده بودم برم کانادا اما شرایطش جور نمی شد. آقای سروستانی نقش مهمی در زبان و مشاوره داشتن. به نظرم ادب و شخصیت ایشون بیشتر از تدریس عالیشون به چشم میاد. هر جا هستن سلامت باشن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر هانیه شکری : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --جنت آباد جنوبی -از همت توسط هانیه شکری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خواهر من خيلي سخت گيره و تا حالا صد بار آموزشگاه زبانشو عوض كرده الان ٤ یا ٥ ماهيه كه آموزشگاهي به اسم نوبل ميره تو شهرك غرب، هم راضيه هم واقعاً با دل و جون درس ميخونه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آموزشگاه های زبان تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری

آکادمی زبان های خارجی نوبل

آکادمی زبان های خارجی نوبل ارائه دهنده خدمات ذیل می باشد:

انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی

با استفاده از برگزیده ترین سيستم آموزشي

مكالمه از مبتدي تا پيشرفته ٢-٤-٨ ماه

*کلاس های ٤ نفره*

*کوتاه ترین زمان با کمترین هزینه*

*مکالمه روان و سلیس با لهجه آمریکایی و بریتانیایی

IELTS:8                                iBT: 110

برگزاري دوره هاي تخصصي (آيلتس- تافل) براي ادامه تحصيل و مهاجرت ٢-٤ ماهه

آزمون هاي زبان دكتري

‏(MSRT- EPT- TOEFL PBT - Tolimo)

دوره مكالمات سفرهاي كاري و تفريحي

دوره های زبان بازرگانی (مکالمات - مكاتبات - مذاكرات) با هر سطح علمی حتی براي مبتدی ها.

دوره هاي حضوري و مجازي ( Skype )

برگزاري دوره هاي تخصصي رشته هاي دانشگاهي

برگزاري كلاس از ٧ صبح تا ١٠ شب ( به انتخاب شما)

كلاسهاي هر روزه - سه روز در هفته - دو جلسه در هفته - فقط اخر هفته ها (به انتخاب شما)

فضاي بسيار مناسب پارك خودرو در مجاورت آموزشگاه

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجــــــــــــــا کلیک کنید.

آدرس سایت: nobel-ac.com

نوبل همواره از اساتيد توانمند جهت همكاري با شرايط عالي استقبال مي نمايد

شماره تماس: 02188562736 – 02188562738 – 02188562769

آدرس آموزشگاه: شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاکنژاد و فرحزادی،نبش شکوفان یکم، پلاک 241

موسسه بزرگ زبان ایران اروپا به عنوان بهترین مرکز تخصصی زبان انگلیسی

به دلیل داشتن بالاترین جامعه آماری زبان آموزان و بیشترین میزان رضایت در نظر سنجی های هماهنگ به عمل آمده کشوری به شما معرفی می گردد.

این موسسه تنها دارنده تندیس 3 ستاره رضایتمندی مشتری از سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان می باشد.

همچنین این مرکز به عنوان اولین مرکز آموزشی کشور موفق به اخذ تندیس نشان کیفیت و بهره وری شده است.

نظر به کارکرد تخصصی موسسه فقط بر روی زبان انگلیسی زبان آموزان شاهد دریافت خدمات آموزشی با کیفیت

بالا و استاندارد های بین المللی خواهد بود.

دوره های زیر در موسسه پیشنهادی تدریس می گردند:

دوره های مکالمه زبان انگلیسی در مقاطع سنی مختلف با دپارتمان های مجزا و دوره های آمادگی : 

IELTS , iBT , KET , PET , FCE , CAE , CPE  

و کلیه دوره های مرتبط در زمینه زبان انگلیسی.

علاقه مندان جهت اطلاعات بیشتر به سایت موسسه به آدرس www.iran-europe.net  مراجعه نمایند.

برای مشاهده جوایز کسب شده توسط موسسه به لینک زیر مراجعه نمائید:

آدرس: خیابان آیت اله کاشانی ، نرسیده به سه راه جنت آباد، روبروی منطقه برق قدس، پلاک 546 

شماره تماس ها :44147543  –  44147544

به ایستاگرام     و تلگرام      ما بپیوندید.

با توجه به نیاز روزافزون افراد، سازمانها و شرکتها به آموزش طبق استانداردها و متدهای جدید، مجتمع فنی تهران به عنوان برترین برند آموزشی کشور ضمن دارا بودن مجوزهای لازم از سازمان های ذیربط و داشتن امکانات و فضای آموزشی مناسب به جهت برگزاری دوره های مختلف: IT،نرم افزارهای مهندسی، زبانهای خارجه (نمایندگی دانشگاه Cambridge)، مدیریت، حسابداری، گرافیک و انیمیشن، دوره های بین الملل و غیره برای اشخاص، موسسات و ادارات دولتی و خصوصی در سطح کشور همیشه مطرح بوده است. 

نمایندگی ونک, واحد برتر تهران در سال های 93 و 94، و همچنین نمایندگی نارمک، واحد برتر سال 90، با موقعیت های جغرافیایی مناسب و با دسترسی آسان، با هدف ارتقاء سطح آموزش و با تیم های آموزشی مجرب در راستای اهداف مجتمع فنی تهران می کوشند. ورود مطمئن به بازار کار رویکرد این دو مجموعه می باشد.

مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

آدرس: خیابان ولیعصر، پایین تر از میدان ونک، خیابان 16 گاندی، پلاک 16

شماره تماس: 88889796

مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک 

آدرس: خیابان فرجام، بین چهارراه خاور و میدان 100، نبش خیابان منظری داشکنی، پلاک 96

شماره تماس: 77203060

مجتمع فنی تهران شعبه ونک برگزار کننده دوره های ذیل می باشد:

مجتمع فنی تهران شعبه نارمک برگزار کننده دوره های ذیل می باشد:

آکادمی آموزش زبان های خارجی آیتاک

44282417 - 44282418

برگزارکننده کلاس های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی و ترکی استانبولی

با بهره گیری از حرفه ای ترین اساتید

استفاده از منحصر به فردترین و به روز ترین روش های آموزش زبان و مدیریت زمان برای یادگیری موثر و سریع

چندین سال زبان نخوانید با آیتاک در کمتر از یک سال زبان را روان و صحیح صحبت کنید.

دوره های مکالمه مبتدی تا پیشرفته 2-4- 6-8 ماهه

تعیین سطح و مشاوره تخصصی رایگان

تمامی روزهای هفته حتی جمعه ها از 7 صبح الی 10 شب (به انتخاب زبان آموز)

کلاس ها هر روزه، سه روز در هفته، دو روز در هفته، یک جلسه و همچنین آخر هفته ها (به انتخاب زبان آموز)

دپارتمان تخصصی مستقل برای کودکان و نوجوانان با اساتید حرفه ای کودک و نوجوان در محیطی جذاب

کلاس های خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی تا 5 نفر

IELTS: 8                TEOFL: 115

کلاس های تخصصی آمادگی آزمون آیلتس و تافل با پیگیری و مشاوره تخصصی 2 تا 4 ماهه

طراحی برنامه تخصصی و منحصر به فرد برای آیلتس 5 تا 8 برای تمامی افراد با توجه به مشغله، سن و اطلاعات زبانی

برگزاری دوره های آزمون دکتری:

PTE, MCHE, MSRT, TOEFL(PBT) ,TOLIMO

دور ه های مکالمه مخصوص سفرهای تفریحی و کاری 2-4 ماهه

دوره های تخصصی تجارت و بازرگانی  شامل مکاتبات، مکالمات و مذاکرات بازرگانی برای تمامی سطوح حتی مبتدی ها

آیتاک برگزارکننده کارگاه های آموزشی و دوره TTC  با اعطای مدرک معتبر برای علاقمندان به تدریس حرفه ای و جذب نیرو 

آکادمی زبان های خارجی آیتاک واقع در مرزداران از لحاظ دسترسی بسیار مناسب بوده و از اتوبان های حکیم، یادگار امام، شیخ فضل الله و اشرفی اصفهانی قابل دسترس بوده و فضای پارک کافی در اطراف آن فراهم است.

شماره های تماس : 44282417 - 44282418

آدرس: بلوار مرزداران، بین خیابان اشرفی اصفهانی و اتوبان یادگار امام، جنب شیرینی ماه بانو، پلاک 185 طبقه دوم واحد 5، آموزشگاه زبان آیتاک

به اینستاگرام     و تلگرام     ما بپیوندید.

دپارتمان زبان خارجی بهرنگ

// آلمانی // فرانسه // اسپانیایی // ترکی استانبولی زبان انگلیسی

ترمیک زبان خردسالان // ترمیک زبان نوجوانان// ترمیک زبان بزرگسالان// بحث آزادFree Discussio  //

مکالمه از مبتدی تا ییشرفته //

دوره های TOEFL  ــ IELTS FCE KET PET /   دوره های TTC و   TESOL/  

آزمون های بین المللی ( آکسفورد و کمبریج)

مجتمع آموزشی بهرنگ در سال 1379 تاسیس و با استفاده از بهترین متدهای روز دنیا وبا هدف یادگیری موثر و سریع ،همراه با کادرآموزشی متخصص و حرفه ای اساتید زبان اقدام به برگزاری دوره های جذاب ترمیک و خصوصی زبان انگلیسی کرده است .

دوره‌های ترمیک زبان انگلیسی نوجوانان و بزرگسالان با کتاب‌هایی معتبرو به روز نظیر مجموعه‌هایFamily and Friends  و Touchstone  و ...
مدرسه زبان بهرنگ برای خردسالان در فضایی مجزا، شاد و جذاب با کادر حرفه ای آموزشی همراه با سیستم Phonics
برگزاری  دوره های آمادگی برای آزمون های IELTS و TOEFL
برگزاری  دوره ها و کارگاه های آموزشی TTC  و TESOL جهت تدریس حرفه ای زبان و جذب نیرو از این دوره ها برای تدریس در مجتمع آموزشی بهرنگ

کلاس ها به صورت جلسه ای و سه روز یا دو روز در هفته و یا آخر هفته مخصوص شاغلین است.

مشاوره و تعیین سطح توسط کادر متخصص مجموعه به صورت رایگان است.

عزیزان خود را با دریافت کارت تخفیف از ما سورپرایز کنید!

با ثبت نام آنلاین از تخفیف ویژه برخوردار شوید :
https://goo.gl/khN7GF

آدرس : تهران خیابان شریعتی خیابان خواجه عبدلله انصاری خیابان پنجم پلاک 2 مجتمع آموزشی بهرنگ
تلفن : 228۵۰638- 22856375- 22851025

شنبه 22 مهر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
shayan

تاریخ درج: شنبه 22 مهر ماه 1396

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط shayan به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من پرستار هستم و هر هفته شيفت هاي كاريم عوض ميشه. سالها كلاس زبان ميرفتم ولي چون تايمهاي كاريم مرتب عوض ميشه مجبور ميشدم ترمي كه براش شهريه داده بودم را نصفه ول كنم. آموزشگاه نوبل فكر كنم تنها جاييه كه كلاسهاي شناور داره و من تو شش ما با همين وضع ساعتهاي كاريم تونستم از سطح المنتري زبان خودم را به سطح آپراينترمديت برسونم. واقعاً مرسي نوبل
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل

تعداد پاسخها(0)

شنبه 22 مهر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان فردوسی-طالقانی-کریمخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
ali.kashmari

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --فردوسی-کریمخان توسط ali.kashmari به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

از نظر من نوبل بهترين آموزشگاه زبانه چون واقعاً هيچ كلاسي را شلوغ تر از ٤ نفر نميكنند و استادا وقت نيكنند سر كلاس از همه حرف بگيرند تا مطمئن بشن همه سر كلاس مطلب را ياد گرفتند و تو مكالمه ميتونند استفاده كنند.

تعداد پاسخها(0)

شنبه 22 مهر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
علی صدیقیان

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط علی صدیقیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من و دوستم با اينكه منزلمون ونك هست و دوربرمون خيلي آموزشگاه زبان زياده، داريم كلاسهاي مكالمه انگليسي آخر هفته آكادمي نوبل را ميريم سمت شهرك غرب و كلاسامون را خيلي دوست داريم، چون هم طوري درس ميدن كه نياز به مشق و تكليف انجام دادن زياد نيست هم خيلي روي مكالمه تاكيد ميشه.

تعداد پاسخها(0)

شنبه 22 مهر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان یوسف آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
شادی

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --یوسف آباد توسط شادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

همه اعضاي خانواده ما دوره هاي مختلف زباني را در آموزشگاهي به نام نوبل در شهرك غرب گذروندند. خودم مكالمه خوندم. برادرام با هم كلاس آيلتس رفتند و نمره ٦.٥ و ٧.٥ گرفتند. پدرم مكالمات بازگاني خوند والان هم كوچكترين عضو خانواده يعني خواهرم چند ماهي هست دوره مكالمه اش را شروع كرده و خوب هم پيشرفت كرده...

تعداد پاسخها(0)

شنبه 22 مهر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
فروزان

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط فروزان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من از دوره هاي آيلتس و زبان فرانسه موسسه نوبل بسيار راضي هستم.

تعداد پاسخها(0)

شنبه 22 مهر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
setare

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط setare به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آموزشگاه نوبل از نظر مكالمه به نظر من تو تهران حرف اول را ميزنه

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 17 مهر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
Samin55

تاریخ درج: دوشنبه 17 مهر ماه 1396

اگر دنبال يه آموزشگاه خوب هستيد بهتون آموزشگاه ايده ال روپيشنهاد ميكنم شايد باورتون نشه من خونمون تو خيابون دولت هستش به پيشنهاد يكي از دوستام براي كلاسهاي بحث ازاد رفتم واقعا خوبه نه اينكه بخوام تعريف بكنم كمتر آموزشگاهي اينقدر توجه به كار كلاس و معلم ميده و اخر هر فصل برگه نظر سنجي ميدن وواقعا ترتيب اثر ميدن حتي من به دوستام هم پيشنهاد دادم اميدوارم شما هم بريدو مثل من ازشون راضي باشيد موفق باشيد

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 16 مهر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان آرژانتین - وزرا - توانیر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
ladan67

تاریخ درج: يکشنبه 16 مهر ماه 1396

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --آرژانتین-وزرا-توانیر توسط ladan67 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

Mano do ta az ham daneshgahiam darim class mokaleme mirim to moasese nobel. Classamoon kheili khoobe va khoob rah oftadim,man ke engar zaboonam taze baz shode va fahmidam englisi yani chi.

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 16 مهر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان یوسف آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
mina65

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --یوسف آباد توسط mina65 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من چهار ماه پيش سطح B1 آلماني را در آموزشگاه نوبل به اتمام رسوندم و آزمون سفارت را هم دادم و مدرك B1 را گرفتم. نوبل براي من آموزشگاه بسيار خوبي بود و اساتيد خوبي هم داره.

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 16 مهر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان میدان شمشیری-میدان فتح و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
شادی

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --میدان شمشیری-میدان فتح توسط شادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من از طريق همين وبسايت با آكادمي نوبل اشنا شدم و رفتم براي تعيبن سطح، الان دومين ترمم را هم تموم كردم و براي اولين باره دارم از كلاس زبان رفتن لذت مي برم. ممنون از دوستاني كه اكادمي نوبل را توصيه كردند

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آموزشگاه های زبان تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19636, نوشته ها: 34707, کاربران: 8006
به جدید ترین عضو انجمن, afarhadi93 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران

مجتمع فنی نارمک آموزشگاه موسیقی