لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

نظر یادت نره
پنجشنبه 11 بهمن ماه 1397 بهترین مزون های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مزون های این محله
حسنی

تاریخ درج: پنجشنبه 11 بهمن ماه 1397
مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط حسنی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

خانم كرمي عزيز .ممنون از همه راهنماييهاتون و تمامه حمايت هاتون .شما استاد بي نظيري هستين و فوق العاده مهربون و دلسوز .دوستتون دارم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مزون های شهرک آزادی - شهرک فرهنگیان و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر خورشید : آموزشگاه مهر خاتون به عنوان بهترین آموزشگاه خیاطی محله --شهرک آزادی-شهرک فرهنگیان توسط خورشید به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عالی هستید نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه مهر خاتون        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های فلسطین - طالقانی - بلوار کشاورز و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر زهرا مقدم : آموزشگاه خیاطی و طراحی دوخت آلالیا به عنوان بهترین آموزشگاه خیاطی محله --فلسطین-طالقانی-بلوار کشاورز توسط زهرا مقدم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه آلالیا بهترین با بهترین مربیان و محیطی استاندارد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه خیاطی و طراحی دوخت آلالیا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های امام زاده حسن-دوراهی قپان و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر مائده محمودی : پروفسور فریبا الماسی متخصص زنان،زایمان و نازایی به عنوان بهترین متخصص زنان ،زایمان و نازایی محله --امام زاده حسن-دوراهی قپان توسط مائده محمودی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پروفسور فریبا الماسی متخصص زنان،زایمان و نازایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر R aslani : آموزشگاه خیاطی بهار مد به عنوان بهترین آموزشگاه خیاطی محله --میدان بهمن - نازی آباد توسط R aslani به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه خیاطی بهار مد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های پاسداران و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر سهیلا : آموزشگاه خیاطی آسمانه به عنوان بهترین آموزشگاه خیاطی و هنرهای دستی محله --پاسداران توسط سهیلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین اموزشگاه خیاطی و هنرهای دستی هستن محیطی اروم با اساتیدی مجرب 👌👌 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه خیاطی آسمانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا احمدی : آموزشگاه خیاطی آسمانه به عنوان بهترین آموزشگاه خیاطی و هنرهای دستی محله --پاسداران توسط زهرا احمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی محیط خوب و مربی های صبوری دارن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه خیاطی آسمانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های ستارخان و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر سارا حسینی : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط سارا حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد عزیز خانم کرمی از شما بخاطر آموزش های بسیار عالی و فراهم نمودن محیط صمیمی و مناسب، جهت فراگیری کارآموزان تشکر و قدردانی می نمایم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر حسنی : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط حسنی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خانم كرمي عزيز .ممنون از همه راهنماييهاتون و تمامه حمايت هاتون .شما استاد بي نظيري هستين و فوق العاده مهربون و دلسوز .دوستتون دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر صفایی : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --رسالت-نارمک توسط صفایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانم کرمی عزیزم بابت زحمات بی دریغتون بی نهایت سپاسگزارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر ترابی : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --تهران پارس منطقه 4 توسط ترابی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانم کرمی ممنون از این همه زحمتهایی که برای ما می کشی با اخلاق خوب وحسنه ای که داری واقعا مرحبا با این کلاس تون ورفتار خوب تون نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر فرخی : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط فرخی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانم کرمی ممنون از این همه زحمتهایی که برای ما می کشی با اخلاق خوب وحسنه ای که داری واقعا مرحبا با این کلاس تون ورفتار خوب تون نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اصغری : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --پاسداران توسط اصغری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانم کرمی اخلاق حسنه و حوصله ای که برای تک تک ما به خرج میدین و محیط گرم و صمیمی مزون با هیچ کلام و جمله ای قابل توصیف نیس اینو بدون اغراق میگم انشاا... خدا تن سالم بده بهتون من به شخصه مدیون شمام نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های دامپزشکی - جیحون - قصرالدشت و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر محمدی : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --دامپزشکی-جیحون-قصرالدشت توسط محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانم کرمی اخلاق حسنه و حوصله ای که برای تک تک ما به خرج میدین و محیط گرم و صمیمی مزون با هیچ کلام و جمله ای قابل توصیف نیس اینو بدون اغراق میگم انشاا... خدا تن سالم بده بهتون من به شخصه مدیون شمام نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر هستی : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --فرمانیه-چیذر توسط هستی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است درموردشما که نمیشه نظری داد چون واقعا عالییییییی هستید نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های دامپزشکی - جیحون - قصرالدشت و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر رضایی : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --دامپزشکی-جیحون-قصرالدشت توسط رضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است درموردشما که نمیشه نظری داد چون واقعا عالییییییی هستید نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های کامرانیه - دزاشیب و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر حسن خضری : بهترین خیاطی کت و شلوار خیاطی سپهر به عنوان بهترین خیاطی و فروش پوشاک مردانه محله --کامرانیه - دزاشیب توسط حسن خضری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ساکن آمریکا هستم و مدتی به ایران آمدم و با شما دوزنده محترم آشنا شدم و برای من باعث افتخار است نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین خیاطی کت و شلوار خیاطی سپهر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های باغ فیض و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر نسرین فتحی : آموزشگاه خیاطی یگانه پوش به عنوان بهترین آموزش خیاطی یگانه پوش محله --باغ فیض توسط نسرین فتحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام با تشکر از مدیریت آموزشگاه سرکار خانم لشگری عزیز هر فردی که وارد آموزشگاه بشه چه مبتدی باشه چه پیشرفته خروجی که این آموزشگاه داره واقعا عالیه به افرادی که میخوان آموزش طراحی و دوخت لباس را شروع کنند آوزشگاه طراحی و دوخت یگانه پوش را پیشنهادمیکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه خیاطی یگانه پوش        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های فردوسی-طالقانی-کریمخان و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر آنجلاسعيدي : مزون و آموزشگاه آریا دوخت رز به عنوان بهترین مجتمع آموزشی88840360 محله --فردوسی-کریمخان توسط آنجلاسعيدي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آنجلاسعيدي هستم لباس عروسي برادر شوهرم را به مزون آ ريادوخت رز سفارش دادم خيلي راضي هستم تن خور لباس فوق العا ه است طبق عكسي كه مي بينيد نمایش مشخصات و آدرس مرکز مزون و آموزشگاه آریا دوخت رز        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های یوسف آباد و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر آنجلاسعيدي : مزون و آموزشگاه آریا دوخت رز به عنوان بهترین مجتمع آموزشی88840360 محله --یوسف آباد توسط آنجلاسعيدي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آنجلاسعيدي هستم لباس عروسي برادر شوهرم را به مزون آ ريادوخت رز سفارش دادم خيلي راضي هستم تن خور لباس فوق العا ه است طبق عكسي كه مي بينيد نمایش مشخصات و آدرس مرکز مزون و آموزشگاه آریا دوخت رز        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های فلسطین - طالقانی - بلوار کشاورز و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر ليلا غلامي : مزون و آموزشگاه آریا دوخت رز به عنوان بهترین مجتمع آموزشی88840360 محله --فلسطین-طالقانی-بلوار کشاورز توسط ليلا غلامي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ليلا غلامي هستم از ايلام دوره هاي نازك دوز ضخيم دوز ژورنال شناسي وشب وعروس را در آموزشگاه آريادوخت به مديريت خانم فرهمند دوره ديدم والان داراي يك كارگاه مجهز صنعتي هستم همينجا از زحمات ايشان تشكر ميكنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مزون و آموزشگاه آریا دوخت رز        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر یونسی : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --پیروزی-پرستار توسط یونسی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ن هم خودتون رو دوست دارم هم آموزشی که از شما میگیرم چون شما محدود آموزش نمیدین نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های بریانک و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر حسینی : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --بریانک توسط حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ن هم خودتون رو دوست دارم هم آموزشی که از شما میگیرم چون شما محدود آموزش نمیدین نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر جمالی : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --دامپزشکی-جیحون-قصرالدشت توسط جمالی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ن هم خودتون رو دوست دارم هم آموزشی که از شما میگیرم چون شما محدود آموزش نمیدین نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لیلا : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --دامپزشکی-جیحون-قصرالدشت توسط لیلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است حتی بیشتراز زمان کلاس و سطح درسی ما نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لیلا : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --دامپزشکی-جیحون-قصرالدشت توسط لیلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است حتی بیشتراز زمان کلاس و سطح درسی ما نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های سعادت آباد و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر حاتمی : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --سعادت آباد توسط حاتمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برخوردی راحت و خودمانی ،همراه بااموزش دقیق و کامل👌👌 نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر حاتمی : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط حاتمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برخوردی راحت و خودمانی ،همراه بااموزش دقیق و کامل👌👌 نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حاتمی : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --دامپزشکی-جیحون-قصرالدشت توسط حاتمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برخوردی راحت و خودمانی ،همراه بااموزش دقیق و کامل👌👌 نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر مولایی : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط مولایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من صدیقه هستم۵۳ساله با آموزش از خانم کرمی مانتو ولباس مجلسی خود ودختر وعروسهایم را میدوزم از استاد خود کمال تشکر را دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مولایی : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --دامپزشکی-جیحون-قصرالدشت توسط مولایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من صدیقه هستم۵۳ساله با آموزش از خانم کرمی مانتو ولباس مجلسی خود ودختر وعروسهایم را میدوزم از استاد خود کمال تشکر را دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های سعادت آباد و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر فرزانه : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --سعادت آباد توسط فرزانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام فرزانه هستم من اصلا به خیاطی علاقه مند نبودم ولی با آموزش خانوم کرمی کلی علاقه مند شدم و الان میتونم لباسای خودمو خودم با طراحی متفاوت بدوزم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های شهرک غرب و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر فرزانه : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --شهرک غرب توسط فرزانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام فرزانه هستم من اصلا به خیاطی علاقه مند نبودم ولی با آموزش خانوم کرمی کلی علاقه مند شدم و الان میتونم لباسای خودمو خودم با طراحی متفاوت بدوزم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرزانه : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --دامپزشکی-جیحون-قصرالدشت توسط فرزانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام فرزانه هستم من اصلا به خیاطی علاقه مند نبودم ولی با آموزش خانوم کرمی کلی علاقه مند شدم و الان میتونم لباسای خودمو خودم با طراحی متفاوت بدوزم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر ثریا حمیدنیا : بهترین خیاطی کت و شلوار خیاطی سپهر به عنوان بهترین خیاطی و فروش پوشاک مردانه محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط ثریا حمیدنیا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوخت خوب کیفیت به روز خلاصه همه چی تمام نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین خیاطی کت و شلوار خیاطی سپهر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر پروانه محمدی : مزون و آموزشگاه آریا دوخت رز به عنوان بهترین مجتمع آموزشی88840360 محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط پروانه محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خياطي راآموزشگاه آريادوخت ياد گرفتم قبل از اون چند آموزشگاه رفته بودم ولي اين آموزشگاه شيو ه كارش خيلي آسون وكاربردي ودر عين حال علمي واستاندارد بود الگوها بسيار دقيق واندامي وبا تعليم دوخت تجاري بود الگوها ودوختي كه ياد گرفتم حرف نداره توصيه مي مي كنم مبتدي ها وحتي خياطان براي ارتقا مهارت به آموزشگاه آريادوخت با مديريت قوي بروند موفق باشيد نمایش مشخصات و آدرس مرکز مزون و آموزشگاه آریا دوخت رز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پروانه محمدي : مزون و آموزشگاه آریا دوخت رز به عنوان بهترین مجتمع آموزشی88840360 محله --فلسطین-طالقانی-بلوار کشاورز توسط پروانه محمدي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خياطي راآموزشگاه آريادوخت ياد گرفتم قبل از اون چند آموزشگاه رفته بودم ولي اين آموزشگاه شيو ه كارش خيلي آسون وكاربردي ودر عين حال علمي واستاندارد بود الگوها بسيار دقيق واندامي وبا تعليم دوخت تجاري بود الگوها ودوختي كه ياد گرفتم حرف نداره توصيه مي مي كنم مبتدي ها وحتي خياطان براي ارتقا مهارت به آموزشگاه آريادوخت با مديريت قوي بروند موفق باشيد نمایش مشخصات و آدرس مرکز مزون و آموزشگاه آریا دوخت رز        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های ونک و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر صميعي : آموزشگاه طراحی و خیاطی شایسته به عنوان بهترین اموزشگاه طراحی و خیاطی محله --ونک توسط صميعي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسيار راضي بودم، اميدورارم شعب ديگري نيز در ساير مناطق تجهيز شود نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه طراحی و خیاطی شایسته        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های میدان شمشیری-میدان فتح و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر داداشی : آموزشگاه خیاطی و صنایع دستی نگین پرنیان به عنوان بهترین آموزشگاه خیاطی و طراحی دوخت محله --میدان شمشیری-میدان فتح توسط داداشی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین آموزشگاه در تهران نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه خیاطی و صنایع دستی نگین پرنیان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های ضرابخانه-گلستان و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر سمیرا : مجتمع آموزشی بهرنگ _ سیدخندان _ 22851025 به عنوان بهترین مجتمع آموزشی محله --ضرابخانه-گلستان توسط سمیرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس خیاطی من توی 2 ماه تموم شد و کللللییییی لباس های شیک و عالی دوختم...همه چیییی عالیییی...هم استاد هم قیمت هم مکان....فقط کاش تعداد چرخ های خیاطی و سردوز بیشتر بشه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی بهرنگ _ سیدخندان _ 22851025        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر خاله پری2 : مجتمع آموزشی بهرنگ _ سیدخندان _ 22851025 به عنوان بهترین مجتمع آموزشی محله --میرداماد-محسنی توسط خاله پری2 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است توصیه میکنم اگه دنبال مزون خوب یا خیاط خوب میگردی یه سر به آموزشگاه بهرنگ بزن....دنبال لباس مجلسی میگشتم برای عروسی خواهر زاده م...که خیلییی یهووویی با بهرنگ آشنا شدم و بعد از دوماه شرکت توی کلاس خیاطی تونستم لباسم و خودم بدوزم...همه خوششون اومده بود...کارشون عااالیه....با متد ایتالیایی نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی بهرنگ _ سیدخندان _ 22851025        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر ثمین : مجتمع آموزشی بهرنگ _ سیدخندان _ 22851025 به عنوان بهترین مجتمع آموزشی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط ثمین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوره ی خیاطی نازک دوزی و ضخیم دوزی توی این آموزشگاه شرکت کردم....تو این 4 ماه راضی بودم...نیازی به تعریف نیست...خودتون برید ببینید نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی بهرنگ _ سیدخندان _ 22851025        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر خاله پری : مجتمع آموزشی بهرنگ _ سیدخندان _ 22851025 به عنوان بهترین مجتمع آموزشی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط خاله پری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دنبال لباس مجلسی خا میگشتم برای عروسی خواهر زاده م...که خیلییی یهووویی با بهرنگ آشنا شدم و بعد از دوماه شرکت توی کلاس خیاطی تونستم لباسم و خودم بدوزم...همه خوششون اومده بود...کارشون عااالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی بهرنگ _ سیدخندان _ 22851025        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر الهام : مجتمع آموزشی بهرنگ _ سیدخندان _ 22851025 به عنوان بهترین مجتمع آموزشی محله --حسین آباد - هروی توسط الهام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عاااالی ترین و باااتجربه ترین استاد خیاطی که تابه حال دیدم....دوره ی دوماهه ی خیاطی من تموم شده اماااا چیزایی که تواین دوماه یاد گرفتم خیلی بیشتر از اموزشگاه قبلیمه که 7 ماه رفتم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی بهرنگ _ سیدخندان _ 22851025        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر دلارام : مجتمع آموزشی بهرنگ _ سیدخندان _ 22851025 به عنوان بهترین مجتمع آموزشی محله --تهران پارس منطقه 4 توسط دلارام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اگر دنبال یادگیری خیاطی حرفه ای هستی و تا به حال سوزن هم دستت نگرفتی بهت پیشنهاد میکنم کلاس های مانتو دوزی بهرنبهرنگ و شرکت کنی ... هم زود راه میفتی هم قیمتش مناسبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی بهرنگ _ سیدخندان _ 22851025        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های مجیدیه شمالی-شمس آباد و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر مریم خانوم : مجتمع آموزشی بهرنگ _ سیدخندان _ 22851025 به عنوان بهترین مجتمع آموزشی محله --مجیدیه شمالی-شمس آباد توسط مریم خانوم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترییین کلاس خیاطی که رفتههه بودم...عاااالییییی عاااللییییی عااالیییی...ممنونم از استاد خوبمممم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی بهرنگ _ سیدخندان _ 22851025        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های مهران و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر سماااانه : مجتمع آموزشی بهرنگ _ سیدخندان _ 22851025 به عنوان بهترین مجتمع آموزشی محله --مهران توسط سماااانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است توی کلاس های مانتو دوزیییی بهرنگ ثبت نام کردم.بعد از 2ماه کلی لباس دوختم، خودم باورم نمیشه...من هیچی بلد نبودم.هیچییی نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی بهرنگ _ سیدخندان _ 22851025        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های جلفا و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر خانوم شیک : مجتمع آموزشی بهرنگ _ سیدخندان _ 22851025 به عنوان بهترین مجتمع آموزشی محله --جلفا توسط خانوم شیک به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اگه میخواین تمام لباس های کمدتون به سلیقه خودتون دوخته بشه اینجا بهترین اساتید خیاطی با بهترین متدهای مزون دوزی تدریس میکنن. نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی بهرنگ _ سیدخندان _ 22851025        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های ضرابخانه-گلستان و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر فاطمه : مجتمع آموزشی بهرنگ _ سیدخندان _ 22851025 به عنوان بهترین مجتمع آموزشی محله --ضرابخانه-گلستان توسط فاطمه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مدت ها بود میخواستم کلاس خیاطی برم ، بابررسی هایی که کردم این مجموعه در کوتاه ترین مدت و مناسب ترین قیمت انتخاب شد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی بهرنگ _ سیدخندان _ 22851025        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر منا رضایی : سالن سولاریوم و مزون البسه ترک زنانه emir collection به عنوان بهترین سولاریوم و مزون لباس ترک زنانه محله --جنت آباد جنوبی -از همت توسط منا رضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است لباسهای بسیار شکیل و مناسب برای میهمانی نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن سولاریوم و مزون البسه ترک زنانه emir collection        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های ونک و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر ترنافراني : آموزشگاه طراحی و خیاطی شایسته به عنوان بهترین اموزشگاه طراحی و خیاطی محله --ونک توسط ترنافراني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا بهترين هستين اميدوارم روزي بتونم زحماتتون رو سر سوزني جبران کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه طراحی و خیاطی شایسته        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین مزون های تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678
دوشنبه 24 مهر ماه 1402 نظر ثبت شده در مورد بهترین مزون های شهرک آزادی - شهرک فرهنگیان و نظرات شما در مورد مزون های این محله
خورشید

تاریخ درج: دوشنبه 24 مهر ماه 1402

آموزشگاه مهر خاتون به عنوان بهترین آموزشگاه خیاطی محله --شهرک آزادی-شهرک فرهنگیان توسط خورشید به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

عالی هستید
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه مهر خاتون

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 9 آذر ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین مزون های فلسطین - طالقانی - بلوار کشاورز و نظرات شما در مورد مزون های این محله
زهرا مقدم

تاریخ درج: سه شنبه 9 آذر ماه 1400

آموزشگاه خیاطی و طراحی دوخت آلالیا به عنوان بهترین آموزشگاه خیاطی محله --فلسطین-طالقانی-بلوار کشاورز توسط زهرا مقدم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آموزشگاه آلالیا بهترین با بهترین مربیان و محیطی استاندارد
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه خیاطی و طراحی دوخت آلالیا

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 28 شهريور ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین مزون های امام زاده حسن-دوراهی قپان و نظرات شما در مورد مزون های این محله
مائده محمودی

تاریخ درج: يکشنبه 28 شهريور ماه 1400

پروفسور فریبا الماسی متخصص زنان،زایمان و نازایی به عنوان بهترین متخصص زنان ،زایمان و نازایی محله --امام زاده حسن-دوراهی قپان توسط مائده محمودی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز پروفسور فریبا الماسی متخصص زنان،زایمان و نازایی

تعداد پاسخها(0)

شنبه 19 مهر ماه 1399 نظر ثبت شده در مورد بهترین مزون های میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد مزون های این محله
R aslani

تاریخ درج: شنبه 19 مهر ماه 1399

آموزشگاه خیاطی بهار مد به عنوان بهترین آموزشگاه خیاطی محله --میدان بهمن - نازی آباد توسط R aslani به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه خیاطی بهار مد

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 21 خرداد ماه 1399 نظر ثبت شده در مورد بهترین مزون های پاسداران و نظرات شما در مورد مزون های این محله
سهیلا

تاریخ درج: چهارشنبه 21 خرداد ماه 1399

آموزشگاه خیاطی آسمانه به عنوان بهترین آموزشگاه خیاطی و هنرهای دستی محله --پاسداران توسط سهیلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بهترین اموزشگاه خیاطی و هنرهای دستی هستن محیطی اروم با اساتیدی مجرب 👌👌
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه خیاطی آسمانه

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 21 خرداد ماه 1399 نظر ثبت شده در مورد بهترین مزون های پاسداران و نظرات شما در مورد مزون های این محله
زهرا احمدی

تاریخ درج: چهارشنبه 21 خرداد ماه 1399

آموزشگاه خیاطی آسمانه به عنوان بهترین آموزشگاه خیاطی و هنرهای دستی محله --پاسداران توسط زهرا احمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

خیلی محیط خوب و مربی های صبوری دارن
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه خیاطی آسمانه

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 11 بهمن ماه 1397 نظر ثبت شده در مورد بهترین مزون های ستارخان و نظرات شما در مورد مزون های این محله
سارا حسینی

مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط سارا حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

استاد عزیز خانم کرمی از شما بخاطر آموزش های بسیار عالی و فراهم نمودن محیط صمیمی و مناسب، جهت فراگیری کارآموزان تشکر و قدردانی می نمایم

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 11 بهمن ماه 1397 نظر ثبت شده در مورد بهترین مزون های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مزون های این محله
حسنی

مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط حسنی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

خانم كرمي عزيز .ممنون از همه راهنماييهاتون و تمامه حمايت هاتون .شما استاد بي نظيري هستين و فوق العاده مهربون و دلسوز .دوستتون دارم

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 11 بهمن ماه 1397 نظر ثبت شده در مورد بهترین مزون های رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد مزون های این محله
صفایی

مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --رسالت-نارمک توسط صفایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام خانم کرمی عزیزم بابت زحمات بی دریغتون بی نهایت سپاسگزارم

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 11 بهمن ماه 1397 نظر ثبت شده در مورد بهترین مزون های تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مزون های این محله
ترابی

مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --تهران پارس منطقه 4 توسط ترابی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام خانم کرمی ممنون از این همه زحمتهایی که برای ما می کشی با اخلاق خوب وحسنه ای که داری واقعا مرحبا با این کلاس تون ورفتار خوب تون

تعداد پاسخها(0)

12345678

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین مزون های تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران