لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

نظر یادت نره
چهارشنبه 10 مهر ماه 1398 بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های یوسف آباد و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
احد زاده

تاریخ درج: چهارشنبه 10 مهر ماه 1398
دندانپزشکی دکتر سینا سلوتی به عنوان بهترین جراح و دندانپزشک محله --یوسف آباد توسط احد زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بنظر منم اقای دکتر سینا سلوتی کارشون عالیه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندانپزشکی دکتر سینا سلوتی

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر یحیی شهامت منش : لابراتوار دندانسازی امین به عنوان بهترین لابراتوار دندانسازی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط یحیی شهامت منش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به دلیل سن بالا لثه تحلیل رفته ومیخواهم برای قسمت پایین یک دست درست کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز لابراتوار دندانسازی امین        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های فلسطین - طالقانی - بلوار کشاورز و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر فاطمه صفری : لابراتوار تخصصی دیجیتال پروتزهای دندانی ظفر (rad milling center) به عنوان بهترین لابراتوار دندانسازی محله --فلسطین-طالقانی-بلوار کشاورز توسط فاطمه صفری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ساخت دندان ۷دندان دوفک بالاو۵تافک پاین نمایش مشخصات و آدرس مرکز لابراتوار تخصصی دیجیتال پروتزهای دندانی ظفر (rad milling center)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های فلسطین - طالقانی - بلوار کشاورز و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر فاطمه صفری : لابراتوار تخصصی دیجیتال پروتزهای دندانی ظفر (rad milling center) به عنوان بهترین لابراتوار دندانسازی محله --فلسطین-طالقانی-بلوار کشاورز توسط فاطمه صفری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ساخت دندان ۷دندان دوفک بالاو۵تافک پاین نمایش مشخصات و آدرس مرکز لابراتوار تخصصی دیجیتال پروتزهای دندانی ظفر (rad milling center)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های شهرری و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر مهرداد امیرپور : دندانسازی اقساطی به عنوان بهترین دندانسازی دندان مصنوعی ژله ای محله --شهرری توسط مهرداد امیرپور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دست دندان ژله ای نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندانسازی اقساطی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های شهرری و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر ali jahani : دندانسازی اقساطی به عنوان بهترین دندانسازی دندان مصنوعی ژله ای محله --شهرری توسط ali jahani به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است باسلام و وقت بخیر بنده حدود 4سال پیش فک بالا کامل و فک پایین دندان آسیاب و آج سالم هستن و بقیه رو مصنوعی متحرک ارزان قیمت گذاشتم که چند بار شکست و با چسب فوری چسبوندم واستفاده میکنم الان هم دوتا از دندانهای جلویی پایین نیش که اون موقع سالم بودن ولی الان هردو خراب شدن )حتی باهزار دردسر بخاطر گرونی هزینه ها، روکش هم کرده بودم ولی موقع غذا خوردن هردو روکش رو قورت داده بودم الان یکسالی هست نمیتونم بخندم از جایی که چند نفر هستن نمیتونم باهاشون معاشرت کنم به حد افسردگی پیش رفتم بیمه تامین اجتماعی و تکمیلی هم دارم ولی خدمات دندانپزشکی دریافت نکردم خواهش میکنم راهنمایی کنید نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندانسازی اقساطی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های اقدسیه و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر حسین ملایی : دندان پزشکی ایران زمین دکتر لیلا آزاده به عنوان بهترین دندانپزشکی محله --اقدسیه توسط حسین ملایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلینیک بسیار خوب و تمیزیه و کادر کاربلد نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندان پزشکی ایران زمین دکتر لیلا آزاده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های اقدسیه و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر حسین ملایی : دندان پزشکی ایران زمین دکتر لیلا آزاده به عنوان بهترین دندانپزشکی محله --اقدسیه توسط حسین ملایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلینیک بسیار خوب و تمیزیه و کادر کاربلد نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندان پزشکی ایران زمین دکتر لیلا آزاده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. پاسخ shakib2021 به نظر سحر : دکتر انصاری مهر دندانپزشک در میرداماد هستند پیشنهاد می کنم حتما        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر shakib2021 : دکتر انصاری مهر دندانپزشک در میرداماد هستند کارشون بسیار خوبه حتما پیشنها می کنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر shakib2021 : دکتری انصاری مهر دندانپزشک در میرداماد هستند  کارشون بسیار خوب هست پیشنهاد می کنم حتما        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. پاسخ zndali به نظر سحر : بله خیلی خوب هستند.یک مطب دندانپزشکی در محدوده میرداماد هم هست که بسیار کارشون خوب هست که هم در زمینه زیبایی فعالیت دارند و هم در زمینه درمانی.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر زهراعبداله نژاد : کلینیک دندانپزشکی زمرد به عنوان بهترین دندانپزشکی محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط زهراعبداله نژاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است باسلام.بهتون پیشنهاد میکنم گه حتما به این کلینیک مراجعه کنید.علاوه بر گار عالی.دندانپزشک و ودستیار بسیار خوش اخلاق و مشتری مداری دارند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک دندانپزشکی زمرد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر علي : درمان تخصصی ریشه دندان در تهران به عنوان بهترین متخصص درمان ریشه محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط علي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نوروزي نمایش مشخصات و آدرس مرکز درمان تخصصی ریشه دندان در تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر Mohammed hamzeei : لابراتوار دندانسازی عدل با ۱۷ سال سابقه ودارای پروانه از وزارت بهداشت به عنوان بهترین ساخت دندان مصنوعی با لثه نرم محله --پونک-سردارجنگل توسط Mohammed hamzeei به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است محمد حمزه ای نمایش مشخصات و آدرس مرکز لابراتوار دندانسازی عدل با ۱۷ سال سابقه ودارای پروانه از وزارت بهداشت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های باغ فیض و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر مهری عبدی : کلینیک دکتر هوشنگ اسماعیل نژاد به عنوان بهترین دندانپزشکی محله --باغ فیض توسط مهری عبدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای ایپیلنت مزاحم میشم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک دکتر هوشنگ اسماعیل نژاد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر ارش اعلایی : دندان پزشکی ایران زمین به عنوان بهترین دندانپزشکی محله --شهرک غرب توسط ارش اعلایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خدمات مناسب ، بسیار زیبا و رعایت اصول بهداشتی ،برخورد مناسب با بیمار بنظر من دندون پزشکیه خوبیه توی خیابان ایران زمین نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندان پزشکی ایران زمین        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر ارش اعلایی : دندان پزشکی ایران زمین به عنوان بهترین دندانپزشکی محله --شهرک غرب توسط ارش اعلایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خدمات مناسب ، بسیار زیبا و رعایت اصول بهداشتی ،برخورد مناسب با بیمار بنظر من دندون پزشکیه خوبیه توی خیابان ایران زمین نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندان پزشکی ایران زمین        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های یوسف آباد و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر ریحانه نداف : دندانپزشکی دکتر سینا سلوتی به عنوان بهترین جراح و دندانپزشک محله --یوسف آباد توسط ریحانه نداف به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دکتر سلوتی عزیز از دقت نظر و برخودتون بی نهایت سپاسگزارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندانپزشکی دکتر سینا سلوتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های یوسف آباد و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر رعنا آزادمنش : دندانپزشکی دکتر سینا سلوتی به عنوان بهترین جراح و دندانپزشک محله --یوسف آباد توسط رعنا آزادمنش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از اقای دکتر سینا سلوتی خیلی ممنونم بخاطر برخورد عالی ،مطب تمیز و شیک ،قیمت مناسب خیلی خیلی کارشون خوبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندانپزشکی دکتر سینا سلوتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر احد زاده : دندانپزشکی دکتر سینا سلوتی به عنوان بهترین جراح و دندانپزشک محله --یوسف آباد توسط احد زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بنظر منم اقای دکتر سینا سلوتی کارشون عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندانپزشکی دکتر سینا سلوتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اناهیتا دادفر : دندانپزشکی دکتر سینا سلوتی به عنوان بهترین جراح و دندانپزشک محله --یوسف آباد توسط اناهیتا دادفر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین دندانپزشک یوسف اباد آقای دکتر سینا سلوتی هستن بنده خیلی از ایشون سپاسگزارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندانپزشکی دکتر سینا سلوتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر علي صفار : دندانپزشکی دکتر علی صفار به عنوان بهترین بهترین متخصص لثه در شمال تهران محله --زعفرانیه - محمودیه توسط علي صفار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندانپزشکی دکتر علی صفار        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های شهرک ولیعصر و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر س ع : گروه دندانپزشکی سپیتا لبخند به عنوان بهترین پروتز-ایمپلنت-زیبایی محله --شهرک ولیعصر توسط س ع به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه دندانپزشکی سپیتا لبخند        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر رحمان اسدالهی : دندانپزشک متخصص بیماری های دهان و فک و صورت دکتر ساره خلیفه به عنوان بهترین متخصص بیماری های دهان محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط رحمان اسدالهی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی خوب نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندانپزشک متخصص بیماری های دهان و فک و صورت دکتر ساره خلیفه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر سونیا یزدان پناه :دندانپزشک متخصص بیماری های دهان و فک و صورت دکتر ساره خلیفه به عنوان بهترین متخصص بیماری های دهان محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط سونیا یزدان پناه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندانپزشک متخصص بیماری های دهان و فک و صورت دکتر ساره خلیفه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های ولنجک و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر مینا : متخصص ارتودنسی. كلينيك دندانپزشكي دكترجمیلیان به عنوان بهترین متخصص ارتودنسی زعفرانیه محله --ولنجک توسط مینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پیش دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسى رفتم از کارشونم فوق العاده راضیم و به نظرم بهترین ارتودنتیست تهران هستند نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص ارتودنسی. كلينيك دندانپزشكي دكترجمیلیان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر مهین : متخصص ارتودنسی. كلينيك دندانپزشكي دكترجمیلیان به عنوان بهترین متخصص ارتودنسی زعفرانیه محله --زعفرانیه - محمودیه توسط مهین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من خودم الان مریض دکترجمیلیان هستم از کارشون راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص ارتودنسی. كلينيك دندانپزشكي دكترجمیلیان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر سعیده : متخصص ارتودنسی. كلينيك دندانپزشكي دكترجمیلیان به عنوان بهترین متخصص ارتودنسی زعفرانیه محله --نیاوران - منظریه توسط سعیده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من فقط کلینیک دکتر جمیلیان رو توصیه می کنم مخصوصا ارتودنسی کودکشون که واقعا تو ایران تک هستن نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص ارتودنسی. كلينيك دندانپزشكي دكترجمیلیان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ترانه : متخصص ارتودنسی. كلينيك دندانپزشكي دكترجمیلیان به عنوان بهترین متخصص ارتودنسی زعفرانیه محله --زعفرانیه - محمودیه توسط ترانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای ارتودنسی بچم مراجعه کردم به ایشون خیلی عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص ارتودنسی. كلينيك دندانپزشكي دكترجمیلیان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مجید : متخصص ارتودنسی. كلينيك دندانپزشكي دكترجمیلیان به عنوان بهترین متخصص ارتودنسی زعفرانیه محله --زعفرانیه - محمودیه توسط مجید به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است جناب دکتر جمیلیان متخصص ترین فرد در ارتودنسی هستند کار من که عالی انجام شد نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص ارتودنسی. كلينيك دندانپزشكي دكترجمیلیان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر احمد رسولی : لابراتوار تخصصی دیجیتال پروتزهای دندانی ظفر (rad milling center) به عنوان بهترین لابراتوار دندانسازی محله --قیطریه - شریعتی توسط احمد رسولی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی متشکرم بابت ساخت پلاک رنگ دندان که خیلی سبک و راحت هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز لابراتوار تخصصی دیجیتال پروتزهای دندانی ظفر (rad milling center)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سحر : دندانپزشکی دکتر ایمان رشن 77731457 به عنوان بهترین دندانپزشک محله --تهران پارس منطقه 4 توسط سحر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دندانپزشکی کودکانش عایه نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندانپزشکی دکتر ایمان رشن 77731457    تعداد پاسخها(2)( zndali - shakib2021)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم : دندانپزشکی دکتر ایمان رشن 77731457 به عنوان بهترین دندانپزشک محله --تهران پارس منطقه 4 توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهتری دندانپزشکی که تا بحال دیدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندانپزشکی دکتر ایمان رشن 77731457        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نگار : دندانپزشکی دکتر ایمان رشن 77731457 به عنوان بهترین دندانپزشک محله --تهران پارس منطقه 4 توسط نگار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا کارشون عالی و برخورد بسیار عالی با بیمار و به خصوص کودکان دارن . نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندانپزشکی دکتر ایمان رشن 77731457        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های ستارخان و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر نظری : دندانپزشکی دکتر ساره خلیفه به عنوان بهترین متخصص دندانپزشکی صادقیه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط نظری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خوب بود . نسبت به دکتر قبلیم منصف تر بودن نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندانپزشکی دکتر ساره خلیفه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر سمیه : دندانپزشکی دکتر ساره خلیفه به عنوان بهترین متخصص دندانپزشکی صادقیه محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سمیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ممنونم از خانم دکتر دخترم برای اولین بار کار دندانپزشکی انجام داد و اولش خیلی می ترسید ولی الان خودش میپرسه وقت بعدی من چه زمانیه؟ نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندانپزشکی دکتر ساره خلیفه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر tourbin12 : من برای ارتودنسی پیش دکتر همت پور رفتم. البته ارتودنسی متحرک بود. خیلی راضی بودم. مطبشون جردن هست. البته کرج هم هستن. برای ردیف کردن دندان هام عالی بود. مادرم هم برای کاشت دندان پیش دکتر مصطفی نژاد می رفتن. منطقه شون نیاوران هست. بهترین مرکز ایمپلنت تهران هست.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های ونک و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر مهدی : متخصص و فوق متخصص ایمپلنت،کاشت به عنوان بهترین متخصص و فوق متخصص ایمپلنت،کاشت محله --ونک توسط مهدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از کار این مجموعه واقعا راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص و فوق متخصص ایمپلنت،کاشت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mona_k8 : فقط آقای دکتر سینا سلوتی دندانپزشک خودم که بهترین دندانپزشک یوسف آباد هست.. از وقتی رفتم پیش ایشون ترسم از دندانپزشکی ریخته . قبلا یکی از کابوسای زندگیم رفتن پیش دندانپزشک بود ولی دیگه نمیترسم. دکتر جان خیلی خیلی ممنون          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mohamadslh : سلام. آدرس چنتا دندونساری میخواستم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های مجیدیه شمالی-شمس آباد و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر zahra_sad : سلام به همه ی دوستان.. دکتر سارا سعید رو میخواستم بهتون معرفی کنم.. مطبشون تازگیها توی مجیدیه شمالی باز شده پایین تر از پرتویی.. و خیلی مرتب و تمیز و بهداشتیه.. برخوردشون خیلی خوب و محترمانه ست. کارشون هم عالیه. من برای کار زیبایی پیششون رفته بودم و واقعا راضی بودم. قیمت ها هم منصفانه بود و اگه تعداد کار زیاد باشه تخفیف خوب میدن.. شماره شون رو براتون میزارم         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر بيتا نظري : لابراتوار تخصصی دندانسازی آرمان( فارغ التحصیل از دانشگاه تهران) به عنوان بهترین لابراتوار تخصصی دندان سازی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط بيتا نظري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ممنونم از كاري كه براي مادرم انجام دادين نمایش مشخصات و آدرس مرکز لابراتوار تخصصی دندانسازی آرمان( فارغ التحصیل از دانشگاه تهران)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر مژگان : لابراتوار تخصصی دندانسازی آرمان( فارغ التحصیل از دانشگاه تهران) به عنوان بهترین لابراتوار تخصصی دندان سازی محله --الهیه - تجریش توسط مژگان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای ساخت دندان مصنوعی همسرم پیش آقای اورعی رفتم دوس داشتم در اینجا ازشون تشکر کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز لابراتوار تخصصی دندانسازی آرمان( فارغ التحصیل از دانشگاه تهران)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر کیانی : لابراتوار تخصصی دندانسازی آرمان( فارغ التحصیل از دانشگاه تهران) به عنوان بهترین لابراتوار تخصصی دندان سازی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط کیانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من چند جا رفتم برای یاخت دندان ولی مدام مشکل داشتم آقای اورعی مشکل من رو بر طرف کرد ازشون ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز لابراتوار تخصصی دندانسازی آرمان( فارغ التحصیل از دانشگاه تهران)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر جوادی : لابراتوار تخصصی دندانسازی آرمان( فارغ التحصیل از دانشگاه تهران) به عنوان بهترین لابراتوار تخصصی دندان سازی محله --فرمانیه-چیذر توسط جوادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای ساخت دندان مصنوعی مراجعه کردم به این دندانسازی واقعا از کارشون راضی بودم واصلا دهانم زخم نشد خیلی راضی بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز لابراتوار تخصصی دندانسازی آرمان( فارغ التحصیل از دانشگاه تهران)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر جوادی : لابراتوار تخصصی دندانسازی آرمان( فارغ التحصیل از دانشگاه تهران) به عنوان بهترین لابراتوار تخصصی دندان سازی محله --فرمانیه-چیذر توسط جوادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای ساخت دندان مصنوعی مراجعه کردم به این دندانسازی واقعا از کارشون راضی بودم واصلا دهانم زخم نشد خیلی راضی بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز لابراتوار تخصصی دندانسازی آرمان( فارغ التحصیل از دانشگاه تهران)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) دربند - منظریه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر فرزانه جمشیدی : صنعت چوب امین درب ضد سرقت به عنوان بهترین درب ضد آب -درب ضد سرقت-درب های محله --دربند - منظریه توسط فرزانه جمشیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با تشکر از زحمات شما نمایش مشخصات و آدرس مرکز صنعت چوب امین درب ضد سرقت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت خانی آباد نو و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر امیر : روزنامه همشهری به عنوان بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ محله --خانی آباد نو توسط امیر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز روزنامه همشهری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت پاسداران و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر منیژه هلاکویی : شرکت سم پاشان پاک سازان توسعه به عنوان بهترین سمپاشی محله --پاسداران توسط منیژه هلاکویی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به باغچه ی درخت های حیاط شطه زده چه سمی را پیشنهاد می‌دهید؟ نمایش مشخصات و آدرس مرکز شرکت سم پاشان پاک سازان توسعه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ستارخان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر هدایت : گالری مهستان ( نماینده رسمی فروش لوازم خانگی بوش) به عنوان بهترین فروش لوازم خانگی نمایندگی بوش محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط هدایت به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسیار عالی بود ممنون خدمات و ضمانت فوق العاده نمایش مشخصات و آدرس مرکز گالری مهستان ( نماینده رسمی فروش لوازم خانگی بوش)        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345
شنبه 22 مهر ماه 1402 نظر ثبت شده در مورد بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
یحیی شهامت منش

تاریخ درج: شنبه 22 مهر ماه 1402

لابراتوار دندانسازی امین به عنوان بهترین لابراتوار دندانسازی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط یحیی شهامت منش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

به دلیل سن بالا لثه تحلیل رفته ومیخواهم برای قسمت پایین یک دست درست کنم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز لابراتوار دندانسازی امین

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 17 اسفند ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های فلسطین - طالقانی - بلوار کشاورز و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
فاطمه صفری

تاریخ درج: سه شنبه 17 اسفند ماه 1400

لابراتوار تخصصی دیجیتال پروتزهای دندانی ظفر (rad milling center) به عنوان بهترین لابراتوار دندانسازی محله --فلسطین-طالقانی-بلوار کشاورز توسط فاطمه صفری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ساخت دندان ۷دندان دوفک بالاو۵تافک پاین
نمایش مشخصات و آدرس مرکز لابراتوار تخصصی دیجیتال پروتزهای دندانی ظفر (rad milling center)

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 17 اسفند ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های فلسطین - طالقانی - بلوار کشاورز و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
فاطمه صفری

تاریخ درج: سه شنبه 17 اسفند ماه 1400

لابراتوار تخصصی دیجیتال پروتزهای دندانی ظفر (rad milling center) به عنوان بهترین لابراتوار دندانسازی محله --فلسطین-طالقانی-بلوار کشاورز توسط فاطمه صفری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ساخت دندان ۷دندان دوفک بالاو۵تافک پاین
نمایش مشخصات و آدرس مرکز لابراتوار تخصصی دیجیتال پروتزهای دندانی ظفر (rad milling center)

تعداد پاسخها(0)

جمعه 22 بهمن ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های شهرری و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
مهرداد امیرپور

تاریخ درج: جمعه 22 بهمن ماه 1400

دندانسازی اقساطی به عنوان بهترین دندانسازی دندان مصنوعی ژله ای محله --شهرری توسط مهرداد امیرپور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دست دندان ژله ای
نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندانسازی اقساطی

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 7 بهمن ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های شهرری و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
ali jahani

تاریخ درج: پنجشنبه 7 بهمن ماه 1400

دندانسازی اقساطی به عنوان بهترین دندانسازی دندان مصنوعی ژله ای محله --شهرری توسط ali jahani به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

باسلام و وقت بخیر بنده حدود 4سال پیش فک بالا کامل و فک پایین دندان آسیاب و آج سالم هستن و بقیه رو مصنوعی متحرک ارزان قیمت گذاشتم که چند بار شکست و با چسب فوری چسبوندم واستفاده میکنم الان هم دوتا از دندانهای جلویی پایین نیش که اون موقع سالم بودن ولی الان هردو خراب شدن )حتی باهزار دردسر بخاطر گرونی هزینه ها، روکش هم کرده بودم ولی موقع غذا خوردن هردو روکش رو قورت داده بودم الان یکسالی هست نمیتونم بخندم از جایی که چند نفر هستن نمیتونم باهاشون معاشرت کنم به حد افسردگی پیش رفتم بیمه تامین اجتماعی و تکمیلی هم دارم ولی خدمات دندانپزشکی دریافت نکردم خواهش میکنم راهنمایی کنید
نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندانسازی اقساطی

تعداد پاسخها(0)

جمعه 14 آبان ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های اقدسیه و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
حسین ملایی

تاریخ درج: جمعه 14 آبان ماه 1400

دندان پزشکی ایران زمین دکتر لیلا آزاده به عنوان بهترین دندانپزشکی محله --اقدسیه توسط حسین ملایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

کلینیک بسیار خوب و تمیزیه و کادر کاربلد
نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندان پزشکی ایران زمین دکتر لیلا آزاده

تعداد پاسخها(0)

جمعه 14 آبان ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های اقدسیه و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
حسین ملایی

تاریخ درج: جمعه 14 آبان ماه 1400

دندان پزشکی ایران زمین دکتر لیلا آزاده به عنوان بهترین دندانپزشکی محله --اقدسیه توسط حسین ملایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

کلینیک بسیار خوب و تمیزیه و کادر کاربلد
نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندان پزشکی ایران زمین دکتر لیلا آزاده

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 18 مهر ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
shakib2021

تاریخ درج: يکشنبه 18 مهر ماه 1400

دکتر انصاری مهر دندانپزشک در میرداماد هستند کارشون بسیار خوبه حتما پیشنها می کنم

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 18 مهر ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
shakib2021

تاریخ درج: يکشنبه 18 مهر ماه 1400

دکتری انصاری مهر دندانپزشک در میرداماد هستند  کارشون بسیار خوب هست پیشنهاد می کنم حتما

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 6 خرداد ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
زهراعبداله نژاد

تاریخ درج: پنجشنبه 6 خرداد ماه 1400

کلینیک دندانپزشکی زمرد به عنوان بهترین دندانپزشکی محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط زهراعبداله نژاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

باسلام.بهتون پیشنهاد میکنم گه حتما به این کلینیک مراجعه کنید.علاوه بر گار عالی.دندانپزشک و ودستیار بسیار خوش اخلاق و مشتری مداری دارند.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک دندانپزشکی زمرد

تعداد پاسخها(0)

12345

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52961, کاربران: 8828
به جدید ترین عضو انجمن, nimatix خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران