لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

نظر یادت نره
جمعه 23 آذر ماه 1397 بهترین متخصصین پوست ومو سعادت آباد و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
ندا

تاریخ درج: جمعه 23 آذر ماه 1397
آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --سعادت آباد توسط ندا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام . من پوستم خیلی لک و تیره خشک بود الان ندلینگ و ابرسانی انجام دادم خیلی راضیم و قیمتهاشون خوب بود عالییییییییی ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ آموزشگاه آرایشگری مهستان .
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین متخصصین پوست ومو دولاب-شهرک سلیمانیه و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر میلاد اسدی : مركز زيبايى پوست، مو و ليزر شهرزاد به عنوان بهترین مركز زيبايى پوست، مو و ليزر محله --دولاب-شهرک سلیمانیه توسط میلاد اسدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بوتاکس نمایش مشخصات و آدرس مرکز مركز زيبايى پوست، مو و ليزر شهرزاد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو نیروهوایی و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر سمانه حافظی : کلینیک زیبایی کالیستو به عنوان بهترین کلینیک زیبایی محله --نیرو هوایی توسط سمانه حافظی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ممنونم از کلینیک عالی تون 💜 نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک زیبایی کالیستو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمانه حافظی : کلینیک زیبایی کالیستو به عنوان بهترین کلینیک زیبایی محله --نیرو هوایی توسط سمانه حافظی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ممنونم از کلینیک عالی تون 💜 نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک زیبایی کالیستو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو خزانه و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر مسعود توکلی : vip انیستیتو رویال بیوتی به عنوان بهترین کلینیک زیبایی محله --خزانه توسط مسعود توکلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پیشانین دوتا خط داره و خیلی مهمتر زیر چشمام گود رفته نمایش مشخصات و آدرس مرکز vip انیستیتو رویال بیوتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر مربم : آکادمی ایران بیوتی به عنوان بهترین فروش و آموزش خدمات تخصصی زیبایی محله --الهیه - تجریش توسط مربم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین مرکز برای رفع تیرگی زیر چشم و کاموفلاژ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی ایران بیوتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر آیدا : آکادمی ایران بیوتی به عنوان بهترین فروش و آموزش خدمات تخصصی زیبایی محله --الهیه - تجریش توسط آیدا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین مرکز برای رفع تیرگی زیر چشم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی ایران بیوتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو افسریه - قصر فیروزه و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر منصور صالحی : دکتر منصور صالحی پوست ، مو، لیزر و تزریق بوتاکس و ژل حجامت وطب سنتی پلاسما تراپی میکرو نیدلینگ به عنوان بهترین بهترین متخصص پوست مو افسریه لیزر و پلاسما جت لیزر مو های زائد تزریق بوتاکس ژل چربی مزو تراپی میکرونیدلینگ مشاوره پوست و مو محله --افسریه-قصر فیروزه توسط منصور صالحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آقای دکتر منصور صالحی پزشکی حاذق و با تجربه در علوم پوست و مو و امراض داخلی و طب سنتی می باشد نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر منصور صالحی پوست ، مو، لیزر و تزریق بوتاکس و ژل حجامت وطب سنتی پلاسما تراپی میکرو نیدلینگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر حسین نظری : کلینیک پوست و مو زیبایی دکتر علی دستخوش به عنوان بهترین کلینیک پوست و زیبایی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط حسین نظری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک پوست و مو زیبایی دکتر علی دستخوش        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو کامرانیه - دزاشیب و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر مهسا ایرانیان : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --کامرانیه - دزاشیب توسط مهسا ایرانیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای درمان ریزش مو پیش ایشون رفتم و الان هم میخوام برای لاغری اقدام کنم پیششون 22711065 نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر فاطمه راضی : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --نیاوران - منظریه توسط فاطمه راضی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من بوتاکس کردم پیش ایشون. فووووق العاده بودن. هم کارشون وهم برخوردشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو قلهک - قیطریه جنوب و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر طنین زندی : کلینیک زیبایی دکتر مسعود زاهدی به عنوان بهترین کلینیک زیبایی محله --قلهک - قیطریه جنوب توسط طنین زندی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک زیبایی دکتر مسعود زاهدی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو خراسان-غیاثی-عارف-خاوران و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر مهتاب حاج علی : مرکز زیبایی و،پوست و مو حس سبزویژه میکرونیدلینگ تنها در یک جلسه دوساعته فقط 80 هزار تومان به عنوان بهترین میکرونیدلینگ،آبرسانی پوست محله --خراسان توسط مهتاب حاج علی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زیبایی و،پوست و مو حس سبزویژه میکرونیدلینگ تنها در یک جلسه دوساعته فقط 80 هزار تومان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر سما شريف : کلینیک زیبایی رضوان به عنوان بهترین کلینیک زیبایی و طب سوزنی محله --میدان بهمن - نازی آباد توسط سما شريف به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ليزر مو نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک زیبایی رضوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو مجیدیه شمالی-شمس آباد و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر سیمین جوان : مرکز حجامت و زالو درمانی طراوت تن به عنوان بهترین کیلینیک طب سنتی محله --مجیدیه شمالی-شمس آباد توسط سیمین جوان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسیار عالی خیلی نزدیک بود به مترو سرسبز و خیلی سریع کارم راه افتاد و برخوردشون خوب بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز حجامت و زالو درمانی طراوت تن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو بریانک و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر مالمیر : خانه زیبایی پری09376983045 به عنوان بهترین مرکز لیزر موهای زائد غرب تهران محله --بریانک توسط مالمیر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است 82078 نمایش مشخصات و آدرس مرکز خانه زیبایی پری09376983045        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو افسریه - قصر فیروزه و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر مهسا احتشام : کلینیک زیبایی و لیزر با مدیریت دکتر مهدی الیاسی به عنوان بهترین کلینیک زیبایی محله --افسریه-قصر فیروزه توسط مهسا احتشام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بوتاکس نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک زیبایی و لیزر با مدیریت دکتر مهدی الیاسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر ساقی اناری : پزشکان زیبایی پلاتینیوم به عنوان بهترین کلینیک زیبایی در شمال تهران محله --قیطریه - شریعتی توسط ساقی اناری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسیار عالی کیفیت محصولات و خدماتشون خیلی خوب بود من خیلی راضی بودم با تشکر از تیم خوبشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز پزشکان زیبایی پلاتینیوم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر ساقی اناری : پزشکان زیبایی پلاتینیوم به عنوان بهترین کلینیک زیبایی در شمال تهران محله --قیطریه - شریعتی توسط ساقی اناری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسیار عالی کیفیت محصولات و خدماتشون خیلی خوب بود من خیلی راضی بودم با تشکر از تیم خوبشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز پزشکان زیبایی پلاتینیوم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر فرناز : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --گیشا-کوی نصر توسط فرناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است حتما برای پاکسازی و ندلینگ برین آمکزشگاه آرایشگری مهستان خیلی خیلی عالیه و قیمتهاشون هم خوبه . من پوستم لک داشت و جای جوش . الان خیلی عالی شده اینم شمارش ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو سعادت آباد و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر ندا : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --سعادت آباد توسط ندا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام . من پوستم خیلی لک و تیره خشک بود الان ندلینگ و ابرسانی انجام دادم خیلی راضیم و قیمتهاشون خوب بود عالییییییییی ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ آموزشگاه آرایشگری مهستان . نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر غژال : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --گیشا-کوی نصر توسط غژال به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانومها من آموزش خودارایی و پاکسازی پوست و ارایشگری رو تو آموزشگاه آرایشگری مهستان دوره دیدم . عالی بود عالی ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو سعادت آباد و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر فرشته : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --سعادت آباد توسط فرشته به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من کاهش وزن داشتم و برای جلوگیری از افتادگی پوست رفتم ماساژ پوست و ابرسانی و هیدرو درمی . خیلی عالی بود و قیمتهاش عاایه . خیلی عالی نتیجه گرفتم . حتما برین اینم شمارش ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ماعده : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --سعادت آباد توسط ماعده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانومها من برای درمان لک ها و جای جوش و جوانسازی خیلی دکترها رفتم اما الان یه جای خوب پیدا کردم واقعااد عالیه . قیمتهاش خوبه موادش خوبه اینم شمارش ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ماعده : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --سعادت آباد توسط ماعده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانومها من برای درمان لک ها و جای جوش و جوانسازی خیلی دکترها رفتم اما الان یه جای خوب پیدا کردم واقعااد عالیه . قیمتهاش خوبه موادش خوبه اینم شمارش ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو شهرک غرب و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر الهام : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --شهرک غرب توسط الهام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام عزیزم . ناخن کار من فوق العادس . از کرج میام فقط به خاطر اون دیزاینهای قشنگی داره و کاشت و ترمیم های فوق العاده ای . قیمتهاش هم عالیه عالیییی . اینم شمارش ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهام : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --شهرک غرب توسط الهام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام عزیزم . ناخن کار من فوق العادس . از کرج میام فقط به خاطر اون دیزاینهای قشنگی داره و کاشت و ترمیم های فوق العاده ای . قیمتهاش هم عالیه عالیییی . اینم شمارش ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ریحان : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --سعادت آباد توسط ریحان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵ برو اینجا سیما جون . واقعا کارهای پوستیشون عالیه . میکرو ابریژن . میکرو ندلینگ و ابرسانی و.... من خودم مشترشونم همیشه و خیلی عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهار : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --گیشا-کوی نصر توسط بهار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام سیما جون .یه شماره میدم خودتون تماس بگیرید . ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نیدلینگ و پاکسازی و ابرسانی انجام دادم واقعا عاای بود . هم قیمت و هم خدماتشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهار : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --گیشا-کوی نصر توسط بهار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام سیما جون .یه شماره میدم خودتون تماس بگیرید . ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نیدلینگ و پاکسازی و ابرسانی انجام دادم واقعا عاای بود . هم قیمت و هم خدماتشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آرزو : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --شهرک غرب توسط آرزو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام سیما جون . من رفتم نیدلینگ کردم . چون جای جوش و لک زیاد داشتم . خیلی هم عاایه و قیمتهاشون خوبه یه شماره میدم خودتون تماس بگیرید ‌ . خداییش عالییییه ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سیما : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --سعادت آباد توسط سیما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان . میخوام نیدلینگ کنم و پاکسازی و آبرسانی پوست . به نظرتون کجا برم که قیمت و خدماتشون خوب باشه؟ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سیما : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --گیشا-کوی نصر توسط سیما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان . میخوام نیدلینگ کنم و پاکسازی و آبرسانی پوست . به نظرتون کجا برم که قیمت و خدماتشون خوب باشه؟ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سیما : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --گیشا-کوی نصر توسط سیما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان . میخوام نیدلینگ کنم و پاکسازی و آبرسانی پوست . به نظرتون کجا برم که قیمت و خدماتشون خوب باشه؟ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سیما : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --شهرک غرب توسط سیما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام . لطفا منو راهنمایی کنید . من میخوام پاکسازی پوست و نیدلینگ انجام بدم . کجا برم به نظرتون که هم قیمتش مناسب باشه و هم خدماشون با کیفیت باشه؟ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سیما : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --شهرک غرب توسط سیما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام . لطفا منو راهنمایی کنید . من میخوام پاکسازی پوست و نیدلینگ انجام بدم . کجا برم به نظرتون که هم قیمتش مناسب باشه و هم خدماشون با کیفیت باشه؟ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازی : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --گیشا-کوی نصر توسط نازی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ ترمیم ناخن با پلی ژل . کاشت ناخن با پلی ژل . لمینت ناخن پلی ژل جایگزین مناسبی به حای پودر و ژلیش میباشد. لمینت ناخن جایگزین مناسبی به جای کاور با پور و ژلیش میباشد در کاشت پلی ژل و لمینت ناخن دیگر نیازی به سوهان کشی مداوم میست . صدف ناخن اسیب نمیبیند و گوشهای اطراف ناخن ازرده نمیگردد و در نتیجه سوهان کشی کم مباشد و زمان کاشت و ترمیم بسیار بالا ست . در این نوع کاشت ناخنها بسیار طبیعی به نظر میرسند 👇👇👇👇👇 ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عسل : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --سعادت آباد توسط عسل به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ ترمیم ناخن با پلی ژل . کاشت ناخن با پلی ژل . لمینت ناخن پلی ژل جایگزین مناسبی به حای پودر و ژلیش میباشد. لمینت ناخن جایگزین مناسبی به جای کاور با پور و ژلیش میباشد در کاشت پلی ژل و لمینت ناخن دیگر نیازی به سوهان کشی مداوم میست . صدف ناخن اسیب نمیبیند و گوشهای اطراف ناخن ازرده نمیگردد و در نتیجه سوهان کشی کم مباشد و زمان کاشت و ترمیم بسیار بالا ست . در این نوع کاشت ناخنها بسیار طبیعی به نظر میرسند 👇👇👇👇👇 ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شادی یوسفی : مطب زیبایی یاس به عنوان بهترین مراکز زیبایی و لیزر محله --سعادت آباد توسط شادی یوسفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای لیزر اومدم مطب یاس سعادت اباد اومدم هم از محیط اینجا خیلی لذت بردم و هم اینکه واقعا عالی بود لیرزش کاملا جواب داده و قیمت هاشم نسبت به جاهای دیگه واقعا مناسب تره نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب زیبایی یاس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو دولت-اختیاریه و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر زهرا : مرکز مشاوره پوست و مو و لاغری و لیپوماتیک و جراحیهای پلاستیک و زیبایی به عنوان بهترین پوست کاشت مو لیپوماتیک ژل بوتا محله --دولت-اختیاریه توسط زهرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مرکز دکتر لاریجانی را بابت لیزر موی زائد پیشنهاد میکنم.یکی از مزیتها انجام کار توسط خود آقای دکتر یا با نظارت کامل ایشونه. نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز مشاوره پوست و مو و لاغری و لیپوماتیک و جراحیهای پلاستیک و زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو دولت-اختیاریه و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر سهیلا : مرکز مشاوره پوست و مو و لاغری و لیپوماتیک و جراحیهای پلاستیک و زیبایی به عنوان بهترین پوست کاشت مو لیپوماتیک ژل بوتا محله --دولت-اختیاریه توسط سهیلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بابت تزریق بوتاکس دکتر لاریجانی رو معرفی میکنم.کارشون واقعا هنرمندانه است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز مشاوره پوست و مو و لاغری و لیپوماتیک و جراحیهای پلاستیک و زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر Angella : دکتر عفت نژاد اونجاست و همه کارهای زیبایی و پوست که انجام میدهند ، عاالیه ، من که خیلی راضی بودم ‌        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر lمهرانه : مرکز مشاوره پوست و مو و لاغری و لیپوماتیک و جراحیهای پلاستیک و زیبایی به عنوان بهترین پوست کاشت مو لیپوماتیک ژل بوتا محله --دولت-اختیاریه توسط lمهرانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از جناب دکتر لاریجانی و همکاراشون بخاطر درمان لک صورتم نهایت تشکر رو دارم و از خدا براشون آرزوی توفیق دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز مشاوره پوست و مو و لاغری و لیپوماتیک و جراحیهای پلاستیک و زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شراره : مرکز مشاوره پوست و مو و لاغری و لیپوماتیک و جراحیهای پلاستیک و زیبایی به عنوان بهترین پوست کاشت مو لیپوماتیک ژل بوتا محله --دولت-اختیاریه توسط شراره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از تزریق بوتاکسم واقعا راضیم.خیلی طبیعی شده و این مرکز رو به همه دوستان معرفی میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز مشاوره پوست و مو و لاغری و لیپوماتیک و جراحیهای پلاستیک و زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو پاسداران و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر محمدرضا : کلینیک پوست وموولیزر و لیپوماتیک وجراحیهای پلاستیک وزیبایی پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط محمدرضا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بابت کاشت مو من این مرکز رو بهتون معرفی میکنم.خط رویش موهام فوق العاده طبیعی و موهام انبوه کاشته شد.هر کی دید تعریف کرده نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک پوست وموولیزر و لیپوماتیک وجراحیهای پلاستیک وزیبایی پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو پاسداران و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر مهسا : مرکزلیپوماتیک وپیکرتراشی وجراحیهای زیبائی ولیزر پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط مهسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا کار پیکرتراشی دکتر لاریجانی و همکاراشون حرف نداره.من این مرکز رو به همه معرفی میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزلیپوماتیک وپیکرتراشی وجراحیهای زیبائی ولیزر پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) دربند - منظریه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر فرزانه جمشیدی : صنعت چوب امین درب ضد سرقت به عنوان بهترین درب ضد آب -درب ضد سرقت-درب های محله --دربند - منظریه توسط فرزانه جمشیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با تشکر از زحمات شما نمایش مشخصات و آدرس مرکز صنعت چوب امین درب ضد سرقت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت خانی آباد نو و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر امیر : روزنامه همشهری به عنوان بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ محله --خانی آباد نو توسط امیر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز روزنامه همشهری        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین متخصصین پوست ومو تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345
سه شنبه 4 مهر ماه 1402 نظر ثبت شده در مورد بهترین متخصصین پوست ومو دولاب-شهرک سلیمانیه و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
میلاد اسدی

تاریخ درج: سه شنبه 4 مهر ماه 1402

مركز زيبايى پوست، مو و ليزر شهرزاد به عنوان بهترین مركز زيبايى پوست، مو و ليزر محله --دولاب-شهرک سلیمانیه توسط میلاد اسدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بوتاکس
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مركز زيبايى پوست، مو و ليزر شهرزاد

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 16 آبان ماه 1401 نظر ثبت شده در مورد بهترین متخصصین پوست ومو نیروهوایی و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
سمانه حافظی

تاریخ درج: دوشنبه 16 آبان ماه 1401

کلینیک زیبایی کالیستو به عنوان بهترین کلینیک زیبایی محله --نیرو هوایی توسط سمانه حافظی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ممنونم از کلینیک عالی تون 💜
نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک زیبایی کالیستو

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 16 آبان ماه 1401 نظر ثبت شده در مورد بهترین متخصصین پوست ومو نیروهوایی و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
سمانه حافظی

کلینیک زیبایی کالیستو به عنوان بهترین کلینیک زیبایی محله --نیرو هوایی توسط سمانه حافظی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

سمانه حافظی

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 5 دي ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین متخصصین پوست ومو خزانه و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
مسعود توکلی

تاریخ درج: يکشنبه 5 دي ماه 1400

vip انیستیتو رویال بیوتی به عنوان بهترین کلینیک زیبایی محله --خزانه توسط مسعود توکلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

پیشانین دوتا خط داره و خیلی مهمتر زیر چشمام گود رفته
نمایش مشخصات و آدرس مرکز vip انیستیتو رویال بیوتی

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 18 مرداد ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین متخصصین پوست ومو الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
مربم

تاریخ درج: دوشنبه 18 مرداد ماه 1400

آکادمی ایران بیوتی به عنوان بهترین فروش و آموزش خدمات تخصصی زیبایی محله --الهیه - تجریش توسط مربم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بهترین مرکز برای رفع تیرگی زیر چشم و کاموفلاژ
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی ایران بیوتی

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 18 مرداد ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین متخصصین پوست ومو الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
آیدا

تاریخ درج: دوشنبه 18 مرداد ماه 1400

آکادمی ایران بیوتی به عنوان بهترین فروش و آموزش خدمات تخصصی زیبایی محله --الهیه - تجریش توسط آیدا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بهترین مرکز برای رفع تیرگی زیر چشم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی ایران بیوتی

تعداد پاسخها(0)

جمعه 21 خرداد ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین متخصصین پوست ومو افسریه - قصر فیروزه و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
منصور صالحی

تاریخ درج: جمعه 21 خرداد ماه 1400

دکتر منصور صالحی پوست ، مو، لیزر و تزریق بوتاکس و ژل حجامت وطب سنتی پلاسما تراپی میکرو نیدلینگ به عنوان بهترین بهترین متخصص پوست مو افسریه لیزر و پلاسما جت لیزر مو های زائد تزریق بوتاکس ژل چربی مزو تراپی میکرونیدلینگ مشاوره پوست و مو محله --افسریه-قصر فیروزه توسط منصور صالحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آقای دکتر منصور صالحی پزشکی حاذق و با تجربه در علوم پوست و مو و امراض داخلی و طب سنتی می باشد
نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر منصور صالحی پوست ، مو، لیزر و تزریق بوتاکس و ژل حجامت وطب سنتی پلاسما تراپی میکرو نیدلینگ

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 8 مرداد ماه 1399 نظر ثبت شده در مورد بهترین متخصصین پوست ومو ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
حسین نظری

تاریخ درج: چهارشنبه 8 مرداد ماه 1399

کلینیک پوست و مو زیبایی دکتر علی دستخوش به عنوان بهترین کلینیک پوست و زیبایی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط حسین نظری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک پوست و مو زیبایی دکتر علی دستخوش

تعداد پاسخها(0)

شنبه 31 خرداد ماه 1399 نظر ثبت شده در مورد بهترین متخصصین پوست ومو کامرانیه - دزاشیب و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
مهسا ایرانیان

تاریخ درج: شنبه 31 خرداد ماه 1399

متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --کامرانیه - دزاشیب توسط مهسا ایرانیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من برای درمان ریزش مو پیش ایشون رفتم و الان هم میخوام برای لاغری اقدام کنم پیششون 22711065
نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی

تعداد پاسخها(0)

12345

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین متخصصین پوست ومو تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران