لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

نظر یادت نره
دوشنبه 18 مهر ماه 1390 اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین دولت آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
احمدرضا حدادی

تاریخ درج: دوشنبه 18 مهر ماه 1390
سلام علیرغم اینکه 25 سال تو دولت آباد زندگی میکنم ولی جدیدا دولت آباد واقعا داره منفجر میشه خیلی شلوغ شده و امنیتشم زیر صفره.و کلا شهرکه خوبیه بین شهرکهای جنوب شهر از خیلی جاها بهتره

پاسخ داداشی:

با سلام،من 31ساله که در دولت آباد زندگی میکنم و از همه چیز دولت آباد راضی هستم،چون کل تهران را می شناسم و از همه امکانات تهران و محله خودم آگاهی دارم و آینده دولت آباد را بسیار روشن تر از حالا میدانم فقط ایکاش مشکل ترافیک آن که به تازگی خیلی زیاد شده را بتوان حل کرد.

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین گیشا-کوی نصر در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. پاسخ almassish به نظر shahrokh75 : یکی از جاهایی که قدیمی های گیشا خیلی توش خاطره دارن ، پیتزا آموت سر خ 4 گیشا . یادش به خیر چه بگیر و ببندی دم اون بود پنج شنبه ها . همون قدم زدن و رژه رفتن بچه ها عصر پنج شنبه تو گیشا . شیک ترین جای محل بازار علی بود و اون دوتا عطر فروشی سر گیشا که اسمشون یادم نیست . لوازم آرایش عمو ادوارد تو بازار علی  سنگ زدن به شیشه خونه قلعه نویی :) :) :) فوتبال عصر جمعه بچه های پرسپولیس و استقلال با تیم های کوچه های گیشا تو زمین چمن تپه  اخ تپه  اون اسایشگاه اون بالا و خندیدن با اون مریضای اونجا چه صفایی داشت  کجایی جوونی !!!!! ظهر ها دم مدرسه جا ی سوزن انداختن نبود  خدا بیامرزه شهاب رو           مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین منیریه - امیریه در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. پاسخ abisoha به نظر محسن : www.18khordadia.blogfa.com این وبلاگ شخصی من هست. خوشحال میشم کامنت هاتونو بخونم         مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک آپادانا - شهرک اکباتان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر armine : کار کوپ خیلی حرفه ای و ژورنالی میخواین وکراتین خوب برید پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی شماره تلفن     09121974720 من خودم انجام دادم خیلی راضیم موهام خیلی خوش مدل و سلامت شده به شما هم توصیه میکنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک آپادانا - شهرک اکباتان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر farzane93 :    پیش خانم حسین زاده کار فر مژه دایمی انجام دادم خیلی قشنگ شده موهام خیلی وز داشت کراتین کردم موهام نرم شده خیلی راضیم توسط این سایت با خانم حسین زاده آشنا شدم کارشون خیلی خوب بود ممنون از راهنماییتون شماره تلفن 09121974720 44666524 شفق طلایی          مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرری در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر mahsamahsa : من عاشق محلمونم ی دونه باشه هرجا ک میرم باز میام شهرری آرامش دارماآ دادذ        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین جردن - پارک وی در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر behzadbusi : طراحی وبسایت و گرافیک فروش گاوصندوق درب خزانه زیرویترینی نسوز ضد انفجار برج خنک کننده کولینگ تاور          مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین دولت آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. پاسخ medisa670 به نظر fariba : سلام دوستان خسته نباشيد.من از محله شهيد تند گويان هستم،كي آدماي اونجارو خوب ميشناسه سوالاتي دربارش ميخواستم بدونم.ممنون ميشم راهنماييم كنين        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین میدان بهمن - نازی آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. پاسخ farshad848 به نظر رویا : سلام مینا خانم خیلی خوشم اومد ازاین معرفتت که درحق هم نوع خودت میکنی ومیخوای کمکش کنی .منم میخوام باهات دوست بشم .قبول میکنی ؟اگه قبول میکنی برام ایمیل بفرست        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین دولت آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر s_sha : سلام من بدنیا اومده این محلم این محله یه سری چیزهای خوبی داره و یه سری چیزهای بد : از نظر امکانات همه چیز داره از نظر رفاهی هم کامله به دولت آباد جردن جنوبی هم میگن  یه بدی که این منطقه داره اینه که انگار اینجا از تهران جدا هستش گرونی خیلی بیداد میکنه . الان مسکن همه جای تهران تا حدودی ارزون شده ولی اینجا نه . الان اگه لباس بری از ساختمان پلاسکو یا کلا از فروشگاههای بالاشهر بخری ارزون تر از اینجا هستش . در کل محله خوبی یه نکته دیگه اینجا خیلی شلوغ شده جمعیتش زیاد شده . ولی انصافا بگم با کلاس ترین منطقه در جنوب شهره بهش میگن جردن جنوبی .        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین گیشا-کوی نصر در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر shahrokh75 : من هم در گیشا بزرگ شدم و با نظرات پیام موافقم. گیشا خاطرات بد رو هم کم به یدک نمیکشه: اول:بمباران هوایی و حادثه جانبختن دههها کودک در یک مهمانی تولد. دوم: اوقافی اعلام شدن گیشا که مدتها قیمت املاک منطقه رو تحت الشعاع قرار داد و مردم رو اذیت کرد. سوم: خراب شدن تپه که جای بازی و تفریحمان بود هرچند جایش برج میلاد و اتوبان حکیم سر برآوردند. چهارم بستن کانال و بازارچه ساختن بر آن. یاد آن رود خروشان یاد باد. پنچم: گیردادن بسیار زیاد پلیس به تیپ و قیافه جوانان در دهه 70 استاد شهنواز علی دایی  هاشمی مقدم و خیلی هنرمندان و ورزشکاران در گیشا زندگی می کردند. گیشا این روزها تبدیل شده به کارگاه ساختمان سازی . از طرفی پارک گفتگو و نمایشگاههایش گرچه بر بافت منطقه تاثیر داشته اما شلوغیی و سردرگمی آن برای اهالی مشهود تر است. مدرسه شاپوریان سوپر شهریار چلوکبابی جوان و مرغ کنتاکی وی اند پی و فروشگاه لباس کندور از مظاهر نوستالژیک گیشا هستند. یاد آرش آرین بخیر شنیدم در انگلستان فوت کرده.بچه معروف تهران بود. چهارشنبه سوری ها و شام غریبان گیشا تو تهران تک بود. تا روزی که پدرم بود گاهی در گیشا قدم میزدم و یاد گذشته را زنده می ساختم اما از روزی که اورفت دیگر در محله قدیمی راه رفتن آزارم میدهد و سعی میکنم از اتوبان به دیدار مادر و خواهرم بیایم و بازگردم. گیشا تا ابد گیشا خواهی ماند.      تعداد پاسخها(1)( almassish)     مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین تهران پارس منطقه 4 در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. پاسخ smasher به نظر مهسا : آی کیو جان اینایی که تو میگی تو کل محله ها هست! تهرانپارس تنهاجاییه که بیشترین جاهای تفریحی و فرهنگی و ورزشی رو داره که باعث میشه از بقیه محله ها بهتر باشه!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ fariba به نظر سجادی : سلام من نمیدونم شما باچه امنیتی سینما هم میخواهین؟زیر یه سقف برین تو یه سالن تاریک اونم با وجود ارازل و اوباش های این محله.نگران نیستین جای فیلم صحنه های دیگه ی زن و بچه تون ببینن.به نظرم خیلی مونده فرهنگ مردم این منطقه به اینجاها برسه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fariba : سلام برام جالب بود هستن کسایی که از این محله راضی باشن. به نظر منکه فعلا تو خونه بابام هستم  و تو خ حق گویان هستیم محله افتضاحیه.از هر نظر که فکرشو بکنی.نمیدونم چرا جدیدا انقدرم همه چیزش الکی گرون شده.یه سالن درپیتش زیر 10 تومن ابرو برنمیدارن و خودشونو با سالن های بالا مقایسه میکنن.منکه چندین ساله صبح از خونه میزنم بیرون و عصر از سرکار میام نه کاری اینجا انجام میدم نه خریدی. واقعا تو این محله از ناآگاهی مردمش سوئ استفاده های میکنن این مغازه دارها بیا وببین.اعصر را که شلوغ میشه غصه ام میگیره میام خونه.بس که فرهنگ و تربیت مردم این منطقه پایینه.جدیدا هم که خیابوناش فشن شو شده هرچی زن و دختر و پسر دور از جون خراب هست دارن جولون میدن.به نظرم که هرکی میتونه برای امنیت و تربیت فرزندانش بره محله های بالای تهران والا انجا انقدری که رضا پیمان و آزاده میندازن به مردم گرون نیست .بری تو تندیس خرید کنی ارزونتر میشه تا تو دولت آباد مدلهای بنجول و قدیمی رو بخوای بخری. خلاصه منکه آرزومه از اینجا برم    تعداد پاسخها(1)( medisa670)     مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین میدان بهمن - نازی آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. پاسخ parinaz_ko به نظر رویا : با سلام من بدنبال خانواده کثیری اهوازی می گردم کسی می تونه کمکم کنه؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ parinaz_ko به نظر رویا : age begid ke esme hamsareshon chie hatman man shomare midam ke ba man tamas begiran        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک آزادی - شهرک فرهنگیان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر پریسا : سلام شهرک ازادی جای ارومی هست ولی متاسفانه نه امکانات خوبی داره و نه مردمانش از نظر فرهنگی رشد کردند.خیلی ماشین بد گیر میاد.و زیاد هم از شهرداری بهش نمیرسن.ولی اینکه از شلوغی دوره خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سعید به نظر سجادی : منم ok عالیه .  سینما و بیمارستان . ضمناً کلانتری دولت آباد باید برگردد به خود شهرک دولت آباد . یا اینکه نام دولت اباد از روی اون بردارن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ alx به نظر رویا : سلام من میشناسم . خانم کثیری رو 1 دختر و 1 پسر دارند تلفن و آدرس هم دارم  الان هم  تهران زندگی نمیکنند شما چه کاری با ایشون دارید من اطلاع میدم بهشون من از آشنایان خیلی نزدیکشون هستم. لطفاً 1 نشونی بدید من بهشون بگم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sarabi به نظر نیک : salam man yeki az on sarabi ha hastam shoma ki hastid?....man khodam donbale sakineh kasiri ahvazi hastam kasi in khanevadaro mishnaseh?        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رویا : با سلام کسی دنبال فامیل سرابی می گشت؟...من این خانواده را می شناسم و اینکه من دنبال خانواره کثیری اهوازی می گردم کسی از این خانواده خبری داره؟...البته سکینه کثیری اهوازی که در پشت مدرسه شهید اول منزل داشتند و آرایشگاهی هم داشته ...کسی هر خبری داره به من حتما ای میل بزنه ممنون    تعداد پاسخها(4)( alx - parinaz_ko - parinaz_ko - farshad848)     مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین الهیه - تجریش در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر manijeh az berlin : ba salam man az berlin hastm mikham kh aban mah bh iran biam barai kharidan torshi bh donbal dabh kh darsh bechakhad hastam albath 1va 2va 3litri koja mitonam bhkaram dostam khili dar tehran gashth vali pida nakardh har kas pida konh yak jaizeh khob darh gol midam.merci        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ غريبه به نظر نیک : منم نميشناسم        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین مجیدیه جنوبی در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. پاسخ احمدی به نظر torabi : سلام حالا من یک سوال دارم ! می دونید سرای محله مجیدیه جنوبی کجاست؟ می دونید مدیر محله چه کسیه ؟ می دونید مجیدیه چند نفر جمعیت داره؟ می دونید بیش از 20 نفر نخبه علمی تو مجیدیه هستن؟ آیا می دونی سرای محله مجیدیه کوچه توکل پ 20 هست؟ آیا می دونید مدیر محله آقای دهقان است؟ و ...        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین ستارخان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر حسين كاهه : با سلم خدمت همه شهروند هاي محترم  به نظر من به عنوان يك پدر بهترين كانون جواناني كه تا به حال ديدم كانون جوانان سراي محله آلستوم ( ستارخان ) واقع در خيابان نيرو ميباشد.  داراي محيطي سالم ، گرم و صميمي با انواع برنامه هايي جديد و متنوع با كادري مجرب ، توانمند و خوش اخلاق  جوان وفعال و خود كفا        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین بلوار ابوذر-نبرد از جنوب در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر مینا نازنین : عاشقه محلمونم مخصوصا پارک بسیج قهوه خونش که ما هر هفته  اونجا هستیم خیلی عالیه همه بیاید اونجا خوش میگذره        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین زرگنده-حسن آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. پاسخ اپراتور دابی به نظر بهنام :دوست عزیز ممنون از نظر شما.حتما اصلاح خواهد شد        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین زرگنده-حسن آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر بهنام : هیچ کدوم عکس هایی که صفحه ی اول این محله گذاشتید مال این محله نیست و مربوط میشه به خیابان حسن آباد نزدیک منطقه 15 و خیابان امام خمینی و پارک شهرو اون طرفا اگه دوست داشتید اصلاحش کنید    تعداد پاسخها(1)( اپراتور دابی)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ تقوی به نظر نیک : کسی  تو محله نازی اباد فامیلی سرایی میشناسه؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین مشیریه در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر سعید مشیری : با عرض سلام و درود در محله مشیریه پای کوه بی بی شهربانو ویرانهایی مانند یه قلعه قدیمی دیده میشه که ورودی طاقی شکل داره اگر کسی اطلاعی از این مکان داره بنویسه ممنونم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین الهیه - تجریش در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر javanan :     زمینه های فعالیت کانون جوانان - گروه گردشگری فراهم کردن زمینه و شرایط مناسب برای آشنایی جوانان با جاذبه‏های فرهنگی (سايت هاي باستان شناسي، تاريخي و فرهنگي، الگوهاي خاص فرهنگي، هنرها و صنايع دستي، فعاليت هاي جذاب اقتصادي، اماكن شهري جذاب، موزه ها، فستيوال ها و رويدادهاي فرهنگي و آداب و رسوم) و طبیعت‌گردی (کوهنوردی، غارنوردی، بیابان‌گردی، دامنه‌نوردی، گردش آبی و ساحلی، طبیعت درمانی، صید و شکار و ...) و اجرای برنامه‏های متنوع گردشگری. - گروه هنری  فراهم کردن زمینه مناسب برای شناسایی پتانسیل‏ها و آشنایی با انواع فعالیت‏های هنری و فعالان هنری در عرصه های مختلف موسیقی، تئاتر، هنرهای تجسمی ( مجسمه سازی، سفالگری، سرامیک و ...)، هنر های ترسیمی (عکاسی، نقاشی، کاریکاتور، گرافیک، خطاطی و ...) - گروه شعر و ادب فراهم کردن بستر مناسب و اجرای انواع برنامه‏های کتابخوانی، نقد و بررسی کتاب، شعرخوانی، رمان نویسی و ... - گروه علم و دانش اجرای فعالیت‏های متنوع در حوزه های مختلف علوم از قبیل رباتیک، نجوم و ستاره‏شناسی، فیزیک و ... - گروه ورزشی فراهم سازی زمینه مشارکت جوانان در انواع فعالیت‏های ورزشی از قبیل شنا، کوهنوردی، اسکی و ... - گروه سلامت  اجرای برنامه های متنوع در راستای ارتقای بهداشت و سلامت جوانان، آسیب شناسی، برگزاری برنامه‏های روانشناسی و مشاوره‏ای، ارائه خدمات بهداشت روانی و فردی و ... - گروه امدادگران آماده‏سازی جوانان در مواجهه با شرایط ویژه و مدیریت بحران، امداد و نجات و ... . - گروه خانه داران جوان توسعه مشارکت و همکاری جوانان خانه‏دار و افزایش حضور آنها در عرصه‏های مختلف اجتماعی          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کانون جوانام : دروود در خانه سلامت سرای محله تجریش، کانون جوانان تجریش با هدف انجام فعالیت های متنوع گردشگری، هنری، علمی و آموزشی در حال فعالیت هست. ما علاقه مند به حضور و مشارکت و همکاری با صاحبان علم، دانش، هنر و تجارت هستیم. آدرس: خیابان شریعتی، نرسیده به میدان قدس، جنب داروخانه نگین، سرای محله تجریش، خانه سلامت 22399586 http://tajrishejavan.blogfa.com/        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فاطمه شاهرخی : اینجا روانپزشک خوب داره یا نه        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین خراسان-غیاثی-عارف-خاوران در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر ام.اکبرزاده : سلام خسته .نباشید الحق. عجب سایتی است        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ داداشی به نظر احمدرضا حدادی : با سلام،من 31ساله که در دولت آباد زندگی میکنم و از همه چیز دولت آباد راضی هستم،چون کل تهران را می شناسم و از همه امکانات تهران و محله خودم آگاهی دارم و آینده دولت آباد را بسیار روشن تر از حالا میدانم فقط ایکاش مشکل ترافیک آن که به تازگی خیلی زیاد شده را بتوان حل کرد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین قیام - ری در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر یوسف یاسینی : بانام خدا مسئول محترم ناحیه 5 باسلام و احترام باتقدیر و تشکر اززحمات مسئول خدمات شهری ناحیه 5 (جناب آقای اسدی) وخدمات مستمر وشبانه روزی ایشان. خواه              مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سجادی : سلام شهرک دولت اباد خیلی خوبه من حدود 22 ساله ساکنش هستم ولی جدیدا شلوغ شده همه چی از نظر رفاهی و.. وجود داره ولی یه شهرک باید سینما هم داشته باشه ولی در کل عالیه ماکه راضی هستیم.      تعداد پاسخها(2)( سعید - fariba)     مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین مجیدیه شمالی-شمس آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. پاسخ مهدی به نظر مهرانگیز : کلا صحبت حق حساب گرفتنه و چه درآمدی بهتر از این چراغ خیابونها که نصفه نیمه روشنه ، کوچه ها پر آشغال(که کم لطفی ساکنین هم هست) و....          مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین سازمان آب - فلکه اول صادقیه در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر پ.سرامد : لطفا موضوعات اساسی را مطرح نمائئد مثل قوانین احداث مجدد بلوکهای اپارتمانی با عمر 30 سال و کمتر ومشگلات انها و بحثهای حقوقی مربوطه. حال اگر یکی از واحدهای اپارتمانی با خرابی کل واحدها مخالف بود کدام قانون از او حمایت میکند؟یا قوانین انتخاب مدیر ساختمان و اصلاهات ان چیست؟ اینها مهم است به روز باشیم.تا اینده بهتری را بسازیم.انشاالله.   سرامد        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین منیریه - امیریه در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر محسن : چه خبر؟ اینجا کسی سایت یا وبلاگ شخصی داره معرفی کنه؟    تعداد پاسخها(1)( abisoha)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نیک به نظر نیک : عباس برادر نداره که برادر زاده داشته باشه مریم جان        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک آزادی - شهرک فرهنگیان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر بدنبال عشق گمشده ام : سلام خدمت همه دوستان گل کسی تو شهرک آزادی  فردی به نام صادق چینی بلاغی میشناسه اگه میشناسید امکانش هست اطلاع بدید  09197669245            مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین خلیج-کوی سینا در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر حسین ایراندوست : بسیارناراحت وعصبانی هستم هم ازشماوهم ازشهرداری تهران-واقعاشرم آوره که درپایتخت کشورمان هم اواژه مجعول خلیج به هردلیل وعنوانی که باشه استفاده میکنندآن هم دسطح نام یک محله درتهران خلیج چی؟آیانمیتوان ازنام اصلی وکامل استفاده کرد-خلیج فارس -خلیج همیشگی فارس -مابرای نام خلیج فارس وسربلندی ایران بزرگ به درازای تاریخ خونهاداده ایم -برای اعتلای نام خلیج تاابدفارس ناوچه همیشه جاویدپیکان باتکاوران شهیدش درقعرآبهای نیلگونش آرمیده اندیادشان جاودان باد-شرم برهرایرانی که ازاین واژه مجعول استفاده کندهرکس درهرمقامی باشدوبه شماهشدارمیدهم دراسرع وقت نسبت به اصلاح این کلمات ننگین اقدام وواژه صحیح وتاریخی وافتخارآمیزخلیج فارس رابکارببرید-جاویدخلیج فارس زنده بادایران وایرانیان راستین وطن پرست-خلیج فارس        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین هفت چنار - حسام الدین در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر mbn : سایتتون عالی mer30 از سایت خوبتون        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین مسعودیه - والفجر در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر عادل اشکبوس : هم محله ايهاي عزيز از سايت رايگان بنده که در 8/8/88 راه اندازي کردم و تا امروز  دو و نيم ميليون بازديد داشته ديدن کنيد بزرگترين سايت زبان شناسي فارسي در جهان  است که روزانه 5 تا 7 هزار بازديد دارد . چرا هم محله اي هايم ديدن نکنند . www.ashkboos.com بنده استاد دانشگاه هستم که در محله طيب زندگي مي کنم و مردم محل را دوست دارم .        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین مسعودیه - والفجر در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر عادل اشکبوس : بوستان شهيد گمنام در خيابان شهيد اسماعيل غلاميان در سال گذشته بازسازي شد و بسيار زيبا و دلنشين شد اما وسايل بازي کودکان در آن کم است . بچه ها بر سر تاب بازي با هم درگيرند و چندين نفر در صفند .  بسياري از اوقات زمين ورزشي تبديل به معضلي مي شود مردان نيمه برهنه با سر و صدايي که خاص محيطهاي مردانه سطح پايين است ناسزا گويان و هوار کشان در حال به اصطلاح بازي اند و اغلب اهالي محل نيستند بلکه با موتور از جاهاي ديگر مي ايند و حتي نيمه هاي شب در حال بازي و سرو صدا هستند موتورهاي خود را به درون پارک مي برند و ماموران پارک از آنان مي ترسند نمي توانند جلوگيري کنند  نظارتي بر بوستان نيست  پارکي که استراحتگاه خانواده هاست تبديل به مرکز اراذل مي گردد  البته همه اين طور نيستند گاهي ورزشکاران با شخصيتي که اهل محل هستند نيز در آن زمين هستند  معمولا اجازه بازي به کوچکترها نمي دهند اين افراد مزاحم خانواده ها هستند  پيشنهاد من اين است که زمين بازي به جاي بازي بچه ها و جايگاهي براي پدران و مادران و پدربزرگها و مادربزرگهاي همراه فرزند و نوه شود  اين موتورسوارها مي توانند جاي ديگر هم بروند ولي يک مادر زير سي سال با کودک 5 ساله اش کجا برود .  خانه ها کوچکند و مردم ناچارند در اين بوستان گردش کنند  مي دانم مسؤولين بامعرفت و مردم دار هستند و براي بررسي ادعاي بنده به محل مي آيند تا ببينند اين مدعا درست است يا نه و حتما رسيدگي مي کنند  درود بر هر که خادم مردم است  ضمنا تقاطع عابديني و غلاميان هر روز تصادف دارد  خوب است مسير خيابان عابديني از شمال به جنوب شود تا تصادف کاملاً از بين برود         مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین لویزان - شیان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر كياني : در صورتي كه راهنمايي و رانندگي (راهور) نمي تواند مامور براي كنترل تابلوهاي توقف ممنوع بگذارد لا اقل خيابان را يكطرفه نمايد تا وقت مردم براي گذر از اين خيابان تلف نشود . با تشكر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مافیا : سلام کسی صادق چینی بلاغی میشناسه اگه میشناسید امان داره اطلاعاتی بهم بدید 09197669245 شماره تماس من          مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین لویزان - شیان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر امير حسين آبادي : لطفا خيابان شهيد فرشادي را از شهيد شاهرضايي  تا كوجه 12 بهمن تعريض كنيد . مقدار از پياده رو را به خيابان اضافه كنيد . تشكر        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین نیروهوایی در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر amir : mahalleye ma kheili bade  tu in mahal age b kasi ham kari nadashte bashi behet kar darano har ruz davaa va chaghu keshi mishe        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر احمدرضا حدادی : سلام علیرغم اینکه 25 سال تو دولت آباد زندگی میکنم ولی جدیدا دولت آباد واقعا داره منفجر میشه خیلی شلوغ شده و امنیتشم زیر صفره.و کلا شهرکه خوبیه بین شهرکهای جنوب شهر از خیلی جاها بهتره    تعداد پاسخها(1)( داداشی)     مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)

123456
پنجشنبه 6 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک آپادانا - شهرک اکباتان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
armine

تاریخ درج: پنجشنبه 6 فروردين ماه 1394

کار کوپ خیلی حرفه ای و ژورنالی میخواین وکراتین خوب

برید پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی

شماره تلفن     09121974720

من خودم انجام دادم خیلی راضیم موهام خیلی خوش مدل و سلامت شده به شما هم توصیه میکنم

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 27 مهر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک آپادانا - شهرک اکباتان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
farzane93

تاریخ درج: يکشنبه 27 مهر ماه 1393

پیش خانم حسین زاده کار فر مژه دایمی انجام دادم

خیلی قشنگ شده

موهام خیلی وز داشت کراتین کردم موهام نرم شده خیلی راضیم

توسط این سایت با خانم حسین زاده آشنا شدم کارشون خیلی خوب بود ممنون از راهنماییتون

شماره تلفن 09121974720

44666524 شفق طلایی

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 13 مهر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرری در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
mahsamahsa

تاریخ درج: يکشنبه 13 مهر ماه 1393

من عاشق محلمونم ی دونه باشه هرجا ک میرم باز میام شهرری آرامش دارماآ دادذ

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 26 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین جردن - پارک وی در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
behzadbusi

تاریخ درج: يکشنبه 26 مرداد ماه 1393

تعداد پاسخها(0)

جمعه 3 آبان ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین دولت آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
s_sha

تاریخ درج: جمعه 3 آبان ماه 1392

سلام من بدنیا اومده این محلم این محله یه سری چیزهای خوبی داره و یه سری چیزهای بد :

از نظر امکانات همه چیز داره از نظر رفاهی هم کامله به دولت آباد جردن جنوبی هم میگن smiley یه بدی که این منطقه داره اینه که انگار اینجا از تهران جدا هستش گرونی خیلی بیداد میکنه .

الان مسکن همه جای تهران تا حدودی ارزون شده ولی اینجا نه .

الان اگه لباس بری از ساختمان پلاسکو یا کلا از فروشگاههای بالاشهر بخری ارزون تر از اینجا هستش .

در کل محله خوبی یه نکته دیگه اینجا خیلی شلوغ شده جمعیتش زیاد شده .

ولی انصافا بگم با کلاس ترین منطقه در جنوب شهره بهش میگن جردن جنوبی .

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 16 تير ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین گیشا-کوی نصر در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
shahrokh75

تاریخ درج: يکشنبه 16 تير ماه 1392

من هم در گیشا بزرگ شدم و با نظرات پیام موافقم.

گیشا خاطرات بد رو هم کم به یدک نمیکشه:

اول:بمباران هوایی و حادثه جانبختن دههها کودک در یک مهمانی تولد.

دوم: اوقافی اعلام شدن گیشا که مدتها قیمت املاک منطقه رو تحت الشعاع قرار داد و مردم رو اذیت کرد.

سوم: خراب شدن تپه که جای بازی و تفریحمان بود هرچند جایش برج میلاد و اتوبان حکیم سر برآوردند.

چهارم بستن کانال و بازارچه ساختن بر آن. یاد آن رود خروشان یاد باد.

پنچم: گیردادن بسیار زیاد پلیس به تیپ و قیافه جوانان در دهه 70

استاد شهنواز علی دایی  هاشمی مقدم و خیلی هنرمندان و ورزشکاران در گیشا زندگی می کردند.

گیشا این روزها تبدیل شده به کارگاه ساختمان سازی . از طرفی پارک گفتگو و نمایشگاههایش گرچه بر بافت منطقه تاثیر داشته اما شلوغیی و سردرگمی آن برای اهالی مشهود تر است.

مدرسه شاپوریان سوپر شهریار چلوکبابی جوان و مرغ کنتاکی وی اند پی و فروشگاه لباس کندور از مظاهر نوستالژیک گیشا هستند.

یاد آرش آرین بخیر شنیدم در انگلستان فوت کرده.بچه معروف تهران بود.

چهارشنبه سوری ها و شام غریبان گیشا تو تهران تک بود.

تا روزی که پدرم بود گاهی در گیشا قدم میزدم و یاد گذشته را زنده می ساختم اما از روزی که اورفت دیگر در محله قدیمی راه رفتن آزارم میدهد و سعی میکنم از اتوبان به دیدار مادر و خواهرم بیایم و بازگردم.

گیشا تا ابد گیشا خواهی ماند.

تعداد پاسخها(1)

سه شنبه 13 فروردين ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین دولت آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
fariba

تاریخ درج: سه شنبه 13 فروردين ماه 1392

سلام برام جالب بود هستن کسایی که از این محله راضی باشن.

به نظر منکه فعلا تو خونه بابام هستم  و تو خ حق گویان هستیم محله افتضاحیه.از هر نظر که فکرشو بکنی.نمیدونم چرا جدیدا انقدرم همه چیزش الکی گرون شده.یه سالن درپیتش زیر 10 تومن ابرو برنمیدارن و خودشونو با سالن های بالا مقایسه میکنن.منکه چندین ساله صبح از خونه میزنم بیرون و عصر از سرکار میام نه کاری اینجا انجام میدم نه خریدی.

واقعا تو این محله از ناآگاهی مردمش سوئ استفاده های میکنن این مغازه دارها بیا وببین.اعصر را که شلوغ میشه غصه ام میگیره میام خونه.بس که فرهنگ و تربیت مردم این منطقه پایینه.جدیدا هم که خیابوناش فشن شو شده هرچی زن و دختر و پسر دور از جون خراب هست دارن جولون میدن.به نظرم که هرکی میتونه برای امنیت و تربیت فرزندانش بره محله های بالای تهران والا انجا انقدری که رضا پیمان و آزاده میندازن به مردم گرون نیست .بری تو تندیس خرید کنی ارزونتر میشه تا تو دولت آباد مدلهای بنجول و قدیمی رو بخوای بخری.

خلاصه منکه آرزومه از اینجا برم

تعداد پاسخها(1)

شنبه 29 مهر ماه 1391 نظر ثبت شده در مورد اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک آزادی - شهرک فرهنگیان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
پریسا

تاریخ درج: شنبه 29 مهر ماه 1391

سلام

شهرک ازادی جای ارومی هست ولی متاسفانه نه امکانات خوبی داره و نه مردمانش از نظر فرهنگی رشد کردند.خیلی ماشین بد گیر میاد.و زیاد هم از شهرداری بهش نمیرسن.ولی اینکه از شلوغی دوره خوبه

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 31 مرداد ماه 1391 نظر ثبت شده در مورد اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین میدان بهمن - نازی آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
رویا

تاریخ درج: سه شنبه 31 مرداد ماه 1391

با سلام کسی دنبال فامیل سرابی می گشت؟...من این خانواده را می شناسم و اینکه من دنبال خانواره کثیری اهوازی می گردم کسی از این خانواده خبری داره؟...البته سکینه کثیری اهوازی که در پشت مدرسه شهید اول منزل داشتند و آرایشگاهی هم داشته ...کسی هر خبری داره به من حتما ای میل بزنه ممنون

تعداد پاسخها(4)

دوشنبه 26 تير ماه 1391 نظر ثبت شده در مورد اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین الهیه - تجریش در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
manijeh az berlin

تاریخ درج: دوشنبه 26 تير ماه 1391

ba salam

man az berlin hastm mikham kh aban mah bh iran biam barai kharidan torshi bh donbal dabh kh darsh bechakhad hastam albath 1va 2va 3litri koja mitonam bhkaram dostam khili dar tehran gashth vali pida nakardh har kas pida konh yak jaizeh khob darh gol midam.merci

تعداد پاسخها(0)

123456

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52961, کاربران: 8828
به جدید ترین عضو انجمن, nimatix خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران