لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

نظر یادت نره
دوشنبه 10 دي ماه 1397 بهترین آموزشگاه آیلتس سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
زیبا منصوریان

تاریخ درج: دوشنبه 10 دي ماه 1397
آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط زیبا منصوریان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من از طریق یکی از اساتید دانشگاه با اموزشگاه ایده ال آشنا شدم چون دختر ایشون هم تو اموزشگاه ایده ال برای ایلتس میخونن و خیلی راضی بودن واقعا طبق تعریفشون خیلی خوبه و منم بعد از تعیین سطح شروع به ایلتس کردم سطح من متوسط هست اما جالبه که اونها با روشی که دارن میتونن از ابتدا هم شما رو برای ایلتس اماده کنن واقعا خوبن👏👏👏
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه آیلتس شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
. نظر سناز امینی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --شهرک غرب توسط سناز امینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تیم ایلتسشون خیلی حرفه ای هستند من قبلا دوره های ایلتس رو‌توی یک‌موسسه دیگه گذرونده بودم ولی وقتی با با موسسه ایده ال اشنا شدم برای گرفتن ایلتس خیلی عجله داشتم و کمک بزرگی به من کردند واقعا عالیه👏 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه آیلتس سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
. نظر روناک‌احتشام : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط روناک‌احتشام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ایلتس ۸رو مدیون ایده ال هستم عالییییه باور کردنی نبود برام نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر روناک‌احتشام : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --شهرک غرب توسط روناک‌احتشام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ایلتس ۸رو مدیون ایده ال هستم عالییییه باور کردنی نبود برام نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهسا تمیمی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --شهرک غرب توسط مهسا تمیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من در عرض ۲هفته تونستم نمره ۴/۵اسلتسم رو به ۶ برسونم برام باور کردنی نبود از امتحان دادن میترسم ولی اینقدر اعتماد به نفسم بالا بردند تونستم نمره ۶رو در عرض دوهفته بگیرم الان خودم رو دارم برای ۷ اماده میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سونیا احمدی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط سونیا احمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ایلتسشون خیلی حرفه ای هستند من قبلا دوره های ایلتس رو‌توی یک‌موسسه دیگه گذرونده بودم ولی وقتی با با موسسه ایده ال اشنا شدم برای گرفتن ایلتس خیلی عجله داشتم و کمک بزرگی به من کردند واقعا عالیه👏 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سونیا احمدی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --شهرک غرب توسط سونیا احمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ایلتسشون خیلی حرفه ای هستند من قبلا دوره های ایلتس رو‌توی یک‌موسسه دیگه گذرونده بودم ولی وقتی با با موسسه ایده ال اشنا شدم برای گرفتن ایلتس خیلی عجله داشتم و کمک بزرگی به من کردند واقعا عالیه👏 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه آیلتس مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
. نظر فریده عطایی : اموزشگاه خیاطی دنیز به عنوان بهترین اموزشگاه خیاطی محله --مرزداران توسط فریده عطایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من یک پرستارم و برای رفتن به کانادا نیاز به ایلتس ۷دارم چون از طریق کارم اقدام کردم اموزشگاه ایده ال رو هم توی این سایت پیدا کردم واقعا عالی بود و تونستم به موقع ایلتسم رو بگیرم و الان کارهای رفتنم رو دارم انجام میدم براشون ارزوی موفقیت میکنم‌ نمایش مشخصات و آدرس مرکز اموزشگاه خیاطی دنیز        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه آیلتس مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
. نظر فریده عطایی : اموزشگاه خیاطی دنیز به عنوان بهترین اموزشگاه خیاطی محله --مرزداران توسط فریده عطایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من یک پرستارم و برای رفتن به کانادا نیاز به ایلتس ۷دارم چون از طریق کارم اقدام کردم اموزشگاه ایده ال رو هم توی این سایت پیدا کردم واقعا عالی بود و تونستم به موقع ایلتسم رو بگیرم و الان کارهای رفتنم رو دارم انجام میدم براشون ارزوی موفقیت میکنم‌ نمایش مشخصات و آدرس مرکز اموزشگاه خیاطی دنیز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سوگل فتاحی : اموزشگاه خیاطی دنیز به عنوان بهترین اموزشگاه خیاطی محله --سعادت آباد توسط سوگل فتاحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من فقط ۶ماه برای گرفتن ایلتس ۶/۵اکادمیک وقت داشتم به تعریف یکی ازدوستانم به اموزشگاه ایده ال رفتم و زودتر از موعد تونستم ایلتسم رو بگیرم وا قعاااااا ازشون ممنونم چون استرس خیلی زیادی داشتم نمایش مشخصات و آدرس مرکز اموزشگاه خیاطی دنیز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هلما کناری : اموزشگاه خیاطی دنیز به عنوان بهترین اموزشگاه خیاطی محله --شهرک غرب توسط هلما کناری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ایلتس ۸رو مدیون زحمات اساتید اموزشگاه ایده ال هستم و بهترینها رو براشون ارزو میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز اموزشگاه خیاطی دنیز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هلما کناری : اموزشگاه خیاطی دنیز به عنوان بهترین اموزشگاه خیاطی محله --شهرک غرب توسط هلما کناری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ایلتس ۸رو مدیون زحمات اساتید اموزشگاه ایده ال هستم و بهترینها رو براشون ارزو میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز اموزشگاه خیاطی دنیز        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه آیلتس زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
. نظر Maryam252 : سلام بچه ها ،یکی از بهترین موسساتی که تاحالا توی تهران و زعفرانیه رفتم واسه زبان ،موسسه استاد طاهری بودش ، هم روش تدریسشون فوق العاده بودش و هم روند پیشرفت،با موسسات و کلاس های زبان دیگه فرق داشت تا حد زیادی ، من به شخصه پیشرفت خیلی زیادی داشتم اونجا،اگه کسی خواست شمارشون رو واستون میزارم، مشاورشون هم رایگان ۰۹۱۰۷۷۸۹۴۷۲        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زیبا منصوریان : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --شهرک غرب توسط زیبا منصوریان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از طریق یکی از اساتید دانشگاه با اموزشگاه ایده ال آشنا شدم چون دختر ایشون هم تو اموزشگاه ایده ال برای ایلتس میخونن و خیلی راضی بودن واقعا طبق تعریفشون خیلی خوبه و منم بعد از تعیین سطح شروع به ایلتس کردم سطح من متوسط هست اما جالبه که اونها با روشی که دارن میتونن از ابتدا هم شما رو برای ایلتس اماده کنن واقعا خوبن👏👏👏 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زیبا منصوریان : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط زیبا منصوریان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از طریق یکی از اساتید دانشگاه با اموزشگاه ایده ال آشنا شدم چون دختر ایشون هم تو اموزشگاه ایده ال برای ایلتس میخونن و خیلی راضی بودن واقعا طبق تعریفشون خیلی خوبه و منم بعد از تعیین سطح شروع به ایلتس کردم سطح من متوسط هست اما جالبه که اونها با روشی که دارن میتونن از ابتدا هم شما رو برای ایلتس اماده کنن واقعا خوبن👏👏👏 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نگین توکلی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --شهرک غرب توسط نگین توکلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است یکی از استادهای دانشگاهم اموزشگاه ایده ال رو به من معرفی کردن خودم دانشجوی مترجمی زبان هستم ولی متاسفانه تو دانشگاه هیچی یاد نگرفتم ممنون از استادم که اموزشگاه ایده ال رو معرفی کردن الانم تو فکر گرفتن ایلتس هستم چون قبولیهای خیلی خوبی دارن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نگین توکلی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط نگین توکلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است یکی از استادهای دانشگاهم اموزشگاه ایده ال رو به من معرفی کردن خودم دانشجوی مترجمی زبان هستم ولی متاسفانه تو دانشگاه هیچی یاد نگرفتم ممنون از استادم که اموزشگاه ایده ال رو معرفی کردن الانم تو فکر گرفتن ایلتس هستم چون قبولیهای خیلی خوبی دارن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سپیده منفرد : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --شهرک غرب توسط سپیده منفرد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دخترای من توی آموزشگاه شکوه زبان میخوندن اما اصلا راضی نبودم از توی سایت آموزشگاه ایده ال رو پیدا کردم و الان هر دو دخترم رو اونجا میبرم و خیلی راضیم خوشحالم که آموزشگاه ایده ال رو پیدا کردم واقعا با همه جا متفاوته محیط گرم و دوستانه ای دارم و پیشرفت بچه ها خیلی خوبه واقعا بهتون پیشنهاد میکنم که یه برید و امتحان کنید 😀😀😀😀😀😀😀 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آتنا مثنوی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط آتنا مثنوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پارسال توی سایت دابی با آموزشگاه ایده ال اشنا شدم وقتی اولین بار رفتم بدلیل کوچکی جا خیلی تو ذوقم خورد ولی بدلیل نزدیکی به خونمون ثبت نام کردم و الان خیلی راضیم پیشرفتم رو کاملا حس میکنم و میخوام بعد ازمدتی توی کلاسهای آیلتسشون شرکت کنم چون قبولیهای خیلی خوبی دارن با ارزوی موفقیت روز افزون براشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر غزاله اکبری : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --شهرک غرب توسط غزاله اکبری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان عزیز منم گرفتن ایلتس رو مدیون اموزشگاه ایده ال هستم واقعا ازشون ممنونم چون توی این راه من رو خیلی کمک کردن واقعا از گرفتن ناامید شده بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر غزاله اکبری : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط غزاله اکبری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان عزیز منم گرفتن ایلتس رو مدیون اموزشگاه ایده ال هستم واقعا ازشون ممنونم چون توی این راه من رو خیلی کمک کردن واقعا از گرفتن ناامید شده بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه آیلتس مسعودیه - والفجر و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
. نظر talieh : چرم نیمه مات : چاپ تمامی تصاویر بر روی این کاغذ بسیار زیبا و مورد پسند است. قابل شستشو با ابر نم دار و نصب راحت را دارد و برای طرح هایی که تم تیره دارند بسیار زیبا و توسیه مشود، بافت بسیار بسیار زیبایی را دارد و قابلیت نصب آسان از قابلیتهای این کاغذ میباشد تحویل 4 روزه است. پوستر سه بعدی|پوستر دیواری سه بعدی|پوستر دیواری بزرگ|قیمت پوستر دیواری|پوستر دیواری گل پوستر دیواری اتاق خواب|استند|استند تبلیغاتی|رول آپ|استند نمایشگاهی|پاپ آپ نمایشگاهی|قیمت میز کانتر  منبع: کاغذ دیواری سه بعدی          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه آیلتس ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
. نظر صمدی : آموزشگاه زبان اِروین به عنوان بهترین آموزشگاه زبان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط صمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام کلاسهای از پایه تا آیلتس خیلی خیلی مفید بود چونکه تونستم در عرض ۵ ماه خودم رو به ثبت نام دانشگاه خارج از کشور برسونم... نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان اِروین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر برومند : آموزشگاه زبان اِروین به عنوان بهترین آموزشگاه زبان محله --سعادت آباد توسط برومند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام کلاسهای از پایه تا آیلتس خیلی خیلی مفید بود چونکه تونستم در عرض ۵ ماه خودم رو به ثبت نام دانشگاه خارج از کشور برسونم... نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان اِروین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مرضیه : آموزشگاه زبان اِروین به عنوان بهترین آموزشگاه زبان محله --شهرک غرب توسط مرضیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام کلاس نیمه خصوصی خیلی بهتر بود واسم چون تعداد کمتر بود و یادگیری من بهتر بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان اِروین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم : آموزشگاه زبان اِروین به عنوان بهترین آموزشگاه زبان محله --سعادت آباد توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام کلاس نیمه خصوصی خیلی بهتر بود واسم چون تعداد کمتر بود و یادگیری من بهتر بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان اِروین        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه آیلتس افسریه - قصر فیروزه و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
. نظر علی کرمی : آموزشگاه زبان جرعه تحت سیستم موسسه ملی زبان به عنوان بهترین آموزشگاه زبان محله --افسریه-قصر فیروزه توسط علی کرمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این آموزشگاه تعداد کمی شاگرد دارد و این نشان از ضعف سیستم آموزشی آن است. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان جرعه تحت سیستم موسسه ملی زبان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه آیلتس تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
. نظر hosi : سلام  دوستان یجا میخام بهتون معرفی کنم خدایی اگر جواب گرفتین دعا کنید کار ویزام حل بشه اپلای شم . من پارسال با ela آشنا شدم خدایی باورم نمیشد بهم گفتن 6 ماهه آیلتسو میگیری اونم از صفر ولی بهم گفتن باید تلاش کنم .  خدایی خیلی سخت بود ولی شد اصلا باورم نمیشد یروزی بتونم آیلتس بگیرم اونم با نمره 6.5 بعد 6 ماه اونم من که اصلا نمیخوندم بعدش رفتم یدوره دیگه توی کلاسهای آیتلس که با دوتا استاد هستش گذروندم حدود یکه ماه دوباره امتحان دادم این دفعه اصلا مغزم صوت کشید 7.5 شدم . اونم من که مدرسه دانشگاه زبان بالای 11 نگرفته بودم تازه با تقلب. خیلی نزدیک خوش مسیر توی همین تهرانپارس فلکه اول رفتن حتما برید اینم شمارشه 77728423 http://elacademy.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه آیلتس فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
. نظر hosi : سلام  دوستان حدود یسال با ela آشنا شدم الان در حد کلاسهای آیلتس رسیدم . سه تا استاد آیلتس دارن آقای دکتر قدرتی  ، استاد پیربداغی ، استاد پورشفق سه تاشون از بهترین اساتید خوب تهران هستن واقعا محیط خوب و شادی دارن و جدیدترین روشهای روز دنیا به بچها یاد میدن خوشحالم که اینجارو پیدا کردم و بیخودی این همه راه تا مرکز شهر نمیرم بخاطر چنتا برند که استاداشون نصف این استادام نیستن. منم از طریق دوستم که کانادا زندگی میکنه اینجارو پیدا کردم هم از نظر محیط ، دسترسی ، کلاسها و روشهای تدریس فوق العادست. یه ساختمون روبروی آیسپگ توی فلکه اول اینم شمارش 77728418        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) دربند - منظریه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر فرزانه جمشیدی : صنعت چوب امین درب ضد سرقت به عنوان بهترین درب ضد آب -درب ضد سرقت-درب های محله --دربند - منظریه توسط فرزانه جمشیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با تشکر از زحمات شما نمایش مشخصات و آدرس مرکز صنعت چوب امین درب ضد سرقت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت خانی آباد نو و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر امیر : روزنامه همشهری به عنوان بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ محله --خانی آباد نو توسط امیر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز روزنامه همشهری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت پاسداران و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر منیژه هلاکویی : شرکت سم پاشان پاک سازان توسعه به عنوان بهترین سمپاشی محله --پاسداران توسط منیژه هلاکویی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به باغچه ی درخت های حیاط شطه زده چه سمی را پیشنهاد می‌دهید؟ نمایش مشخصات و آدرس مرکز شرکت سم پاشان پاک سازان توسعه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ستارخان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر هدایت : گالری مهستان ( نماینده رسمی فروش لوازم خانگی بوش) به عنوان بهترین فروش لوازم خانگی نمایندگی بوش محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط هدایت به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسیار عالی بود ممنون خدمات و ضمانت فوق العاده نمایش مشخصات و آدرس مرکز گالری مهستان ( نماینده رسمی فروش لوازم خانگی بوش)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر اتیه حیدری : مرکز سالمندان طلیعه مهر به عنوان بهترین مرکز سالمندان محله --شهرک غرب توسط اتیه حیدری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بعدازمدتی که بااین مرکزآشناشدم بسیارخلاق وبامسیولیت ومهربانی باسالمندان برخوردمیکنندونیزباخانواده سالمندان نیزکاملا تعامل ویاری رسان هستند.میخواستم ازاین طریق تشکرکرده باشم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز سالمندان طلیعه مهر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت دولت-اختیاریه و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر صفار : نمایندگی و تعمیرگاه مجاز چرخ خیاطی ژاپنی ، آلمانی و سوئدی به عنوان بهترین تعمیر چرخ خیاطی محله --دولت-اختیاریه توسط صفار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تعمیر چرخ خیاطی نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی و تعمیرگاه مجاز چرخ خیاطی ژاپنی ، آلمانی و سوئدی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر ساجده رحیمی : سولاريوم و مزون سيپورت غرب تهران به عنوان بهترین سولاریوم محله --آیت الله کاشانی توسط ساجده رحیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دستگاه عالی بود واقعا رنگ دهیش خیلی خوب بود و اصلا ایجاد لک نکرد نمایش مشخصات و آدرس مرکز سولاريوم و مزون سيپورت غرب تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر سعید غفوری : فروشگاه وارنا به عنوان بهترین لوله و اتصالات محله --تهران پارس منطقه 4 توسط سعید غفوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من به سفارش یکی از دوستانم که خبره این کار هستند از فروشگاه وارنا سفازش محصول دادم و واقعا از کیفیت و قیمتشون راضی بودم تشکر از مدیرتشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه وارنا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر صدرا بوربور : فروشگاه وارنا به عنوان بهترین لوله و اتصالات محله --تهران پارس منطقه 4 توسط صدرا بوربور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فروشگاه وارنا یکی از بهترین فروشگاه های پخش لوله و اتصالات در تهران هستش . کیفیت و قیمتشون عالی و درجه یک هستش و حتی خودشون هم اجرا کننده تاسیسات هستند . من واقعا راضی بودم .ممنون نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه وارنا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) قیام - ری و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. پاسخ Avideh به نظر علي حسيني : سلام        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) قیام - ری و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. پاسخ Avideh به نظر علي حسيني : من قبلا از اینجا خرید کردم و راضی بودم. البته من برای فروشگاه خودم دستگاه بسته بندی هم خریدم. لینکاشو میذارم براتون: فیلم استرچ استرچ غذایی سلفون بسته بندی مشما بسته بندی دستگاه بسته بندی بیسکویت دستگاه بسته بندی مواد غذایی آماده و نیمه آماده دستگاه بسته بندی تخم مرغ        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) افسریه - قصر فیروزه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. پاسخ alireza663 به نظر محمود حامد سامد نوری : با سلام و احترام شرکت کرج داربست در زمینه انواع نصب و اجاره داربست در کرج ، داربست پله گرد ، کفراژ، داربست فلزی در تهران و کرج  و ... فعالیت دارد. به این لینک مراجعه کنید          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت بهارستان - مخبرالدوله-چراغ برق و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر علی وفایی سفیداله : مرکز درمان سوء مصرف مواد طراوت رهایی به عنوان بهترین ترک اعتیاد محله --بهارستان - مخبرالدوله توسط علی وفایی سفیداله به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ترک اعتیاد نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز درمان سوء مصرف مواد طراوت رهایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت بهارستان - مخبرالدوله-چراغ برق و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر علی وفایی سفیداله : مرکز درمان سوء مصرف مواد طراوت رهایی به عنوان بهترین ترک اعتیاد محله --بهارستان - مخبرالدوله توسط علی وفایی سفیداله به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ترک اعتیاد نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز درمان سوء مصرف مواد طراوت رهایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر محسن عمادی : نجاری سیار به عنوان بهترین نجاری محله --نیاوران - منظریه توسط محسن عمادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است گرد بریدن جای فر برقی نمایش مشخصات و آدرس مرکز نجاری سیار        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر علیرضا یاری : تعمیر صندلی ماساژور به عنوان بهترین دفتر فروش و خدمات پس از فروش صندلی ماساژ محله --زعفرانیه - محمودیه توسط علیرضا یاری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خدمات بسیار خوب دارند همچنین اخلاق خوب نمایش مشخصات و آدرس مرکز تعمیر صندلی ماساژور        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. پاسخ dana123212 به نظر salari : فرآیند تصفیه فاضلاب شیمیایی پساب انسانی تصفیه فاضلاب شیمیایی یا تصفیه فاضلاب ثانویه به مجموعه روش‌هایی برای تصفیه فاضلاب با استفاده از ترکیبات و واکنش های شیمیایی اشاره می‌کند. انعقاد شیمیایی، انعقاد الکتریکی و سایر تکنیک های مشابه نمونه هایی از این فرآیندها هستند. پساب های صنعتی اغلب با استفاده از این روش ها تصفیه می شوند. همانطور که از نامش پیداست در این مرحله از تصفیه فاضلاب مواد شیمیایی در آب استفاده می شود. کلر یک اکسید کننده است که با ورود به فاضلاب، آلاینده ها و باکتری ها را از بین برده و آب را تجزیه می کند. ازن، که توسط دستگاه ازن ژنراتور تولید و عرضه می شود، یکی دیگر از عوامل اکسید کننده تصفیه فاضلاب است.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت یوسف آباد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر سارا انش : مرکز سولاریوم مگاسان به عنوان بهترین مرکز سولاریوم و خدمات پوست محله --یوسف آباد توسط سارا انش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سولار ساده مثل قبل ها نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز سولاریوم مگاسان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت یوسف آباد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر سارا انش : مرکز سولاریوم مگاسان به عنوان بهترین مرکز سولاریوم و خدمات پوست محله --یوسف آباد توسط سارا انش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سولار ساده مثل قبل ها نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز سولاریوم مگاسان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر فاطمه حسینی : اموزشگاه خیاطی دنیز به عنوان بهترین اموزشگاه خیاطی محله --شهرک غرب توسط فاطمه حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان هنرمند من دوره نازک دوزی و ضخیم دوزی رو پیش خانم ساجدی گذروندم اموزششون عالی هست نمایش مشخصات و آدرس مرکز اموزشگاه خیاطی دنیز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فاطمه حسینی : اموزشگاه خیاطی دنیز به عنوان بهترین اموزشگاه خیاطی محله --شهرک غرب توسط فاطمه حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان هنرمند من دوره نازک دوزی و ضخیم دوزی رو پیش خانم ساجدی گذروندم اموزششون عالی هست نمایش مشخصات و آدرس مرکز اموزشگاه خیاطی دنیز        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ری - امین حضور و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر امیر رسولی : شرکت سویل پیوند ارائه کننده مستقیم و بدون واسطه لوازم پزشکی میباشد به عنوان بهترین تجهیزات پزشکی محله --ری - امین حضور توسط امیر رسولی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام پارسال ست دستبندپوار گرفتم برای مطب خواهرم تا الان هیچ رسوبی نگرفته😳😳باز میخواستم که موجود نبود نمایش مشخصات و آدرس مرکز شرکت سویل پیوند ارائه کننده مستقیم و بدون واسطه لوازم پزشکی میباشد        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آموزشگاه آیلتس تهران از نظر ساکنین محله های تهران

123
دوشنبه 18 مهر ماه 1401 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه آیلتس شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
سناز امینی

تاریخ درج: دوشنبه 18 مهر ماه 1401

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --شهرک غرب توسط سناز امینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تیم ایلتسشون خیلی حرفه ای هستند من قبلا دوره های ایلتس رو‌توی یک‌موسسه دیگه گذرونده بودم ولی وقتی با با موسسه ایده ال اشنا شدم برای گرفتن ایلتس خیلی عجله داشتم و کمک بزرگی به من کردند واقعا عالیه👏

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 17 مهر ماه 1401 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه آیلتس سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
روناک‌احتشام

تاریخ درج: يکشنبه 17 مهر ماه 1401

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط روناک‌احتشام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ایلتس ۸رو مدیون ایده ال هستم عالییییه باور کردنی نبود برام

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 17 مهر ماه 1401 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه آیلتس شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
روناک‌احتشام

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --شهرک غرب توسط روناک‌احتشام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ایلتس ۸رو مدیون ایده ال هستم عالییییه باور کردنی نبود برام

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 17 مهر ماه 1401 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه آیلتس شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
مهسا تمیمی

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --شهرک غرب توسط مهسا تمیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من در عرض ۲هفته تونستم نمره ۴/۵اسلتسم رو به ۶ برسونم برام باور کردنی نبود از امتحان دادن میترسم ولی اینقدر اعتماد به نفسم بالا بردند تونستم نمره ۶رو در عرض دوهفته بگیرم الان خودم رو دارم برای ۷ اماده میکنم

تعداد پاسخها(0)

جمعه 11 شهريور ماه 1401 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه آیلتس سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
سونیا احمدی

تاریخ درج: جمعه 11 شهريور ماه 1401

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط سونیا احمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ایلتسشون خیلی حرفه ای هستند من قبلا دوره های ایلتس رو‌توی یک‌موسسه دیگه گذرونده بودم ولی وقتی با با موسسه ایده ال اشنا شدم برای گرفتن ایلتس خیلی عجله داشتم و کمک بزرگی به من کردند واقعا عالیه👏

تعداد پاسخها(0)

جمعه 11 شهريور ماه 1401 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه آیلتس شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
سونیا احمدی

تاریخ درج: جمعه 11 شهريور ماه 1401

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --شهرک غرب توسط سونیا احمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ایلتسشون خیلی حرفه ای هستند من قبلا دوره های ایلتس رو‌توی یک‌موسسه دیگه گذرونده بودم ولی وقتی با با موسسه ایده ال اشنا شدم برای گرفتن ایلتس خیلی عجله داشتم و کمک بزرگی به من کردند واقعا عالیه👏

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 14 آذر ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه آیلتس مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
فریده عطایی

تاریخ درج: يکشنبه 14 آذر ماه 1400

اموزشگاه خیاطی دنیز به عنوان بهترین اموزشگاه خیاطی محله --مرزداران توسط فریده عطایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من یک پرستارم و برای رفتن به کانادا نیاز به ایلتس ۷دارم چون از طریق کارم اقدام کردم اموزشگاه ایده ال رو هم توی این سایت پیدا کردم واقعا عالی بود و تونستم به موقع ایلتسم رو بگیرم و الان کارهای رفتنم رو دارم انجام میدم براشون ارزوی موفقیت میکنم‌
نمایش مشخصات و آدرس مرکز اموزشگاه خیاطی دنیز

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 14 آذر ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه آیلتس مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
فریده عطایی

اموزشگاه خیاطی دنیز به عنوان بهترین اموزشگاه خیاطی محله --مرزداران توسط فریده عطایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من یک پرستارم و برای رفتن به کانادا نیاز به ایلتس ۷دارم چون از طریق کارم اقدام کردم اموزشگاه ایده ال رو هم توی این سایت پیدا کردم واقعا عالی بود و تونستم به موقع ایلتسم رو بگیرم و الان کارهای رفتنم رو دارم انجام میدم براشون ارزوی موفقیت میکنم‌

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 14 آذر ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه آیلتس سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
سوگل فتاحی

اموزشگاه خیاطی دنیز به عنوان بهترین اموزشگاه خیاطی محله --سعادت آباد توسط سوگل فتاحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من فقط ۶ماه برای گرفتن ایلتس ۶/۵اکادمیک وقت داشتم به تعریف یکی ازدوستانم به اموزشگاه ایده ال رفتم و زودتر از موعد تونستم ایلتسم رو بگیرم وا قعاااااا ازشون ممنونم چون استرس خیلی زیادی داشتم

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 14 آذر ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه آیلتس شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
هلما کناری

اموزشگاه خیاطی دنیز به عنوان بهترین اموزشگاه خیاطی محله --شهرک غرب توسط هلما کناری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من ایلتس ۸رو مدیون زحمات اساتید اموزشگاه ایده ال هستم و بهترینها رو براشون ارزو میکنم

تعداد پاسخها(0)

123

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آموزشگاه آیلتس تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52961, کاربران: 8828
به جدید ترین عضو انجمن, nimatix خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران