لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
شنبه 9 مهر ماه 1390 بهترین مدرسه فلسطین - طالقانی - بلوار کشاورز و نظرات شما در مورد مدارس این محله
Ali Honarmand

تاریخ درج: شنبه 9 مهر ماه 1390
بهترین مدرسه از نظر من مدرسه راهنمائی یاسر به نشونی بلوار کشاورز خیابان سهیل پائین تر از خیابان ایتالیا بود که از سال 1365 تا 1368 در اون تحصیل کردم الان فکر کنم شده مرکز آموزش پیش دانشگاهی نرجس . مدرسه خیلی بزرگی بود یادمه زمون موشک باران تهران یکی از بهترین و امن ترین پناهگاه های تهران رو تو حیاط مدرسه البته زیر زمین ساختن.

چند تا از معلم ها و دانش آموزانی که سنشون بالابود جبهه رفتن و شهید شدن مثل حسین شکرائی و مجتبی قربانی . یه سری تو موشک باران از جمع ما رفتن مثل رامین قاجار و یه سری هم جانباز شدن  مثل معلم تاریخ و جغرافیمون که متاسفانه اسمش یادم نیست . کلی خاطرات تلخ و شیرین از دوران تحصیل تو این مدرسه دارم که هیچ وقت یادم نمیره هیچ وقت ...

پاسخ احمدرضا کافی:

واقعن یاد مدرسه یاسر بخیر... آقای تابع منش مدیر مدرسه، آقای شهراسبی معلم زبان که با شعر و آهنگ بهمون زبان یاد میداد. یاد اون معلم علوم نامرد هم بخیر که هنوز که هنوزه مزه ی کمربندهاش رو روی کف دستم حس میکنم. یاد دخترای دبیرستان نرجس بخیر که از اون ور حیاط خلوت با لوله خودکار و ماش میزدند پس کله ی ما بچه های ساده و بی زبون.
کاش مدرسمون هنوز بود!

پاسخ امیر کردوانی:

سلام به همکلاسی های سابق آقایان کافی و هنرمند عزیز. به نظر من هم مدرسه یاسر (که نام قبلی اش داریوش کبیر بود) یکی از بهترین مدرسه ها بود و هم معلم ها و هم دانش آموزانش در منطقه کم نظیر بودند. از داخل حیاط به سالن ورزشی گلاب راه داشت که در طول سه سالی که آنجا درس خواندم دو سه باری فقط به ما اجازه دادند وارد سالن شویم چون معمولا در اختیار خانم های مدرسه نرجس بود. از معلم هایی که هیچوقت فراموششان نمی کنم: جناب آقای محمد لعل دبیر ادبیات اول راهنمایی (سال 65-66) که اهل گنبد کاوس بودند و در دانشگاه تهران رشته ادبیات می خواندند. سالها به دنبالشان گشتم تا از تآثیر مهمی که روی زندگی من گذاشتند تشکر کنم ولی پیدایشان نکردم. آقای رضایی دبیر عربی، آقایان معتمد و برندک دبیران علوم (البته هیج کدام این عزیزان آن شخصی نیستند که آقای کافی در نظرشان اشاره کرده چون می دانم آن شخص معلم نما کیست)، آقای پرویز صعودی عزیز دبیر ریاضی، آقای جمالی که اهل گیلان بودند و دبیر حرفه و فن. از دانش آموزان و هم همکلاسی های عزیزم نامدار شیرازیان، پیام حسینی ترکان (که مدتهاست از او بی خبرم)،غلامرضا کامویی، بابک مکری، بابک اخیانی، پیام ارژنگی، شماخی، سهیل سان احمدی (که اکنون از هنرمندان برجسته موسیقی ایران هستند) حسین فرهانچی، علی والانژاد، بهروز مهدوی و البته آقای علی هنرمند که قرآن را به زیبایی می خواندند. یاد آقایان حمزه، تابع منش، مهاجر، و ثالث هم بخیر که گهگاه بچه ها را با سیاست "چوب معلم گله" کنترل می کردند. کاش می شد برنامه ای ترتیب داد تا همه دانش آموزان  و معلم های سال های 60 آن مدرسه که می توانستند در آن مراسم حضور پیدا کنند تا قدردانیی از معلم ها و تجدید خاطره ای از دوستی ها شود. ضمنا معلم تاریخ و جغرافی که آقای هنرمند اشاره کردند جناب آقای فاضل یا فاضلی پور بودند.

پاسخ فرشاد نوکام:

سلام به همکلاسی های عزیز: امیر کردوانی و احمد رضا کافی. خیلی خوشحالم شما رو اینجا پیدا کردم.امیر جان بچه های یاسر سالی یک بار دور هم جمع میشن به اتفاق معلما.من تا زمانی که ایران بودم شرکت میکردم.اگر بری مدرسه مطهری سر فلسطین و بلوار جواد شیداییان اونجاست و تاریخ گردهمایی ها رو داره.یادمه خونه شما سر ایتالیا بود.از بقیه همکلاسی ها فرامرز جاندار در لاله زار مغازه لوازم برقی داره و حسین همایونی میدان منیریه ورزشی فروشی داره و بهروز اقارضی تو کار ساخت و سازه احمد لبافی تو صدا سیماست منم پزشکم و کانادا زندگی میکنم.امیدوارم تمامی دوستان رو به زودی ببینم.راستی اقای لعل الان کارمند بانکه و دیگه معلم نیست.

پاسخ محمدعلی کمالی پور:

سلام

دوستان خوبم .کمالی هستم .درممان سالها با شما عزیزان همکلاس بودم .ما به قول معروف جنگ زده بودیم .من بچه تنبلی بودم .آقای لعل کارش درست بود .از دوستانی که به یاد دارم ابراهیم لشنی ، عطائی ،کردوانی ،پناه زاده ، بهنام عباس زاده، سینا دادرس ، خورشیدی ،احمدلبافی، باجلان ، یاد معلمهای عزیزمان هم بخیر آقایان گرگانی ،ربانی ، رضائی ،... من در آبادان زندگی می کنم .تا کارشناسی ارشد درس خواندم .کارمند پالایشگاه آبادان هستم .خوشحال میشم عکس یا مطلبی از آن دوران داشته باشم           kamalim91@yahoo.com

پاسخ فرداد عمیدی:

سلام به همه بجه های مدرسه یاسر!

من فرداد عمیدی از سال 1364 تا سال1366 درمدرسه یاسر درس خوندم.خیلی خوشحال شدم که دیدم بعضی ازدوستان پیام گذاشته اند ازمعلمهای قدیم پرندک که معلم علوم وبلغاری را یادمه از بچهای قدیمی هم امیر امیری را بعضی وقتها  میبینم. خبر زیادی ازکسی ندارم ! از دوستان هم یاد بوجاری صقت وشکرایی بخیر! سعی کنیم یک ارتباطی برقرار شود فقط خاطره می ماند دیگر هیچ!موفق باشید درتمامی مراحل زندگی!

پاسخ فرشاد مظفری:

سلام

من هم در آن دوران مدرسه یاسر می رفتم. با بعضی از همکلاسی ها مثل حسین میرزاخانی و امیر دفتریان هنوز در ارتباطم اما از باقی دوستان خبری ندارم. کاش می شد یه گروه مجازی درست کنیم و همه عضوش بشیم.

پاسخ امیر دفتریان:

سلام به هم مدرسه ایهای عزیزم خیلی از دیدن خاطرات مدرسه یاسر سالهای 64  تا 68 خوشحال شدم (با تشکر از فرشاد  مظفری).

واقعا یاد همه بخیر کامل و برندک معلم علوم  و نامدار شیرازیان و بابک مکری و شهاب حسینی و معلم علوم سال اول آقای معتمدی  امید وارم هرجا هست سلامت باشه و لعل معلم فارسی و ثالث ناظمو ....

یادم میاد آرش فصیحی و من  با هم  دفتر نمره معلم جبر سال دوم را برداشتیم و تو بلوار کشاورز ترتیبشو دادیم.

دوستدار هم شما

اامیر دفتریان

پاسخ pakbar:

سلام بچه ها من امروز اتفاقی این سایت و دیدم منم از 65 تا 68 یاسر بودم یادم کلاس 2

پاسخ pakbar:

با حسین میرزاخانی و شهاب حسینی همکلاس بودم اسمم پژمان اکبر یاد اون پناه گاه بخیر راستی ثلث دوم بعد امتحانا می رفتیم دنبال دخترای نرجس راستی یاد باجه تلفن هم بخیر قرار دعوا ها اونجا بود دوست دارم یک ارتباطی داشته باشم ای ایمیل من pejman3@yahoo.com راستی پارک لاله هم قرار دعوا میگذاشتیم یکدفعه با شهاب رفتیم دعوا یادش بخیر معلم اجتماعی رفت جبهه تفلکی پاهاش قطع شد اومد خوشحال میشم ببینمتون من الان کارشناس نرم افزار و کارشناس ارشد mba هستم راستی یک دوستم داشتیم به نام علیرضا دوست یا مسابقات طناب کشی بخیر تو فیس بوک اکانتم pejman akbar  هستش خوشحال میشم ببینمتون

پاسخ pakbar:

ایمیل فراموش نشه مرسیpejman3@yahoo.com

پاسخ shahrokh75:

سلام

شاهرخ اشجع مهدوی هستم. همکلاسی سابقتون.

یاد همه اون روزها بخیر.همه چیز رو گفتین الا اون پیرمرد آلوچه فروش دم مدسه با اون کلاه پشمی سبزرنگش که تابستون و زمستون سرش بود و اون دکه جیگرکی سر چهارراه.

shahrokh_am@yahoo.com

پاسخ MMOTIEAN:

سلام  دوستان 

من  مهدی  مطیعیان  هستم 

یاد همه  معلم  ها   بخیر

یاد  همه  بچه  ها  بخیر :

محسن حکیم   محمد  پورسهی   ابراهیم  لشنی   محمد  زمانی  علیرضا  تشکری  کاظم  هراتی    احسان  صدر   محمد  هجرتی   خشایار خش  امین  احمدی   

یاد گروه  سرود  بخیر 

یاد  روز های سه شنبه  صبح   با   زنگ امادگی  دفاعی  صبح    با  کارهای  اقای  ثالث   

مسابقات  ماست خوری  و  سیب خوری   اقا  جواد شیداییان 

لحن  صحبت  اقای  تابع منش

قد بلند  اقای  حمزه 

ساخت  پناهگاه  تو  حیاط

گوشه  دیوار  جنب  ورزشگاه  گلاب   که   با  توپ  ی  ضرب  بازی  می کردیم 

یاد  بوفه   که  باید  از  سر و کول  هم  بالا  می رفتیم   تا  ی  چیزی  بخریم 

یاد  ازمایشگاه  طبقه  هم  کف 

یاد  نمازخانه   و  کتاب خانه  کنارش 

یاد  ایوان  بزرگ  کنار  ساختمان  و  صبح  گاه های  مخصوص  دادن  جایزه  و  قرائت  قران  و  تذکرات  مدیر  و  ناظم 

یاد  جایزه  گرفتن  معلم  ها   در  مراسم  

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مدرسه میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ sanazkam به نظر آزاده عسکری : شیوه آموزشی در این مرکز واقعا عجیبه ، دخترم رو انگار دارم میبرم بهترین جایی که دوست داره در حالی که 2 تا 3 برابر مدارس دیگر یادگیری و اثر گذاری آموزش بالا میره . واقعا سبک خانم مولایی سبک موثریه بنده به تمامی دوستان و اقوام این مدرسه را پیشنهاد میکنم . باید بری تا ببینی چی میگم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sanazkam به نظر شریفی : واقعا درسته مدرسه یعنی این نه اونهایی که ما و عزیزانمان تا بحال در آنها درس خوندیم آموزش عالی همراه شادی و انگیزه و اعتماد به نفس واقعا شیوه نوین تدریس خانم مولایی باید به صورت پایلوت در کشور اجرایی بشه تا تاثیرات شگرفش را در کشورمون ببینیم . واقعا دستش درد نکنه مثل یک مادر مهربون برای تمام بچه های مدرسه میمونه زنگ تفریح ها و هنگام زنگ آخر میاد یه گوشه تو حیاط میشینه و با همه بچه ها بازی و محبت میکنه دخترم بعد من ایشون رو از همه بیشتر دوست داره و صبح که میخواد بره مدرسه انگار داره میره پارک ارم .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرمانیان : کانون تیزهوشان و ریاضی دانان چیستا به عنوان بهترین آموزشی محله --میرداماد-محسنی توسط فرمانیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پس از تحقیقات بسیار فراوان این مدرسه را انتخاب کردم و از منطقه الهیه دخترم را با سرویس به این مدرسه میبرم و کاملا راضی هستم . وضعیت تحصیلی اش از زمین تا آسمان فرق کرده . واقعا اهالی منطقه میرداماد و نفت از این فرصت استفاده کرده ، قدر این مرکز را بدانند نمایش مشخصات و آدرس مرکز کانون تیزهوشان و ریاضی دانان چیستا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر تارا : کانون تیزهوشان و ریاضی دانان چیستا به عنوان بهترین آموزشی محله --میرداماد-محسنی توسط تارا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از لحاظ آمار قبولی تیزهوشان محیط آموزشی مدرسین با تجربه و با اخلاق مدیر خوش اخلاق و با تجربه 40 ساله آموزشی محیط شاد برای بچه ها واقعا عالی ، مطمئن باشین ضرر نمیکنین نمایش مشخصات و آدرس مرکز کانون تیزهوشان و ریاضی دانان چیستا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آریان فر : کانون تیزهوشان و ریاضی دانان چیستا به عنوان بهترین آموزشی محله --میرداماد-محسنی توسط آریان فر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تائید میشه واقعا در سطح ناحیه 2 بهترین است از هر لحاظ ولی متاسفانه گمنام مونده . نمایش مشخصات و آدرس مرکز کانون تیزهوشان و ریاضی دانان چیستا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه سعادت آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ beigi به نظر فائزه : سلام حتما یه سر به مدرسه سعادت آباد بزنید. ساختمان مرکزی تو خیابان ششم سعادت آباد هست.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ maryam36 به نظر simin1 : خانم سوزان آقاي دكتر دفترشون 22000410 هست ميتونين تماس بگيرين        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sussan1344 به نظر simin1 : با سلام خدمت دوستان مخصوصا سیمین خانم. من هم مشکل شما رو دارم دخترم همین مدرسه میرفته و الان بعد از چند سال انگیزه درس خواندن رو از دست داده. میتونم از شما شماره و mail تون رو داشته باشم و بیشتر راهنمایی بگیرم و اینکه دخترتون رو کدوم مدرسه الان بردید چون من هم درگیر انتخاب مدرسه هستم. با ز هم از شما خیلی سپاسگزار خواهم بود که مرا راهنمایی بفرمایید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ maryam36 به نظر simin1 : من مددي هستم. از اين سايت طبق توصيه سيمين خانم خدمت ايشون رسيديم و بايد بگم دقيقا گفته هاشون درسته. الان از دفتر ايشون برگشتم و چون نظر بي ادبانه ي بالا رو ديدم اخلاقا وظيفه دونستم اين كامنتو بزارم. چرا تو ماه رمضون وقتي يه نفر متخصص و دلسوز براي پيشرفت بچه هاي ما اينطور زحمت ميكشه بايد بهش توهين كنيم.خانم يا آقاي oroood من به شخصه پيش بهترين روانشناساي ايران رفتم و خيلي هزينه كردم اما اين بنده ي خدا مبلغي كه ميگيره در برابر كيفيت كار و كمكي كه ميكنه واقعا قابل مقايسه نيست.جناب هركس نرخي داره و بين دكتر متخصص و كارشناس پيام نور مدرك گرفته و كارمند از زمين تا آسمون فاصلست. خدا آقاي دكتر صبري رو خير بده. من نه فاميل ايشونم نه بستگان.و قسم ميخورم اون بنده خدا حتي روحشم از وجود همچين سايتي خبر نداره چون من تو جلسه مشاوره كه پرسيدم.تاحالا اسمشم به گوششون نخورده بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ orood به نظر simin1 :  شیطون بلا چه نسبنی با آقای دکتر داری ... ها ... نکنه خودشی ... ها ... بلا. روانشناس متخصص از من بابت مشاوره علمی  در مرکز بهداشت 5000 گرفت اون هم ما رو متحول کرد ... این دوکی برو ببین چن طلب میکنه.. جان من خودتی دوکی جون؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر simin1 : سلام به نظر من اگه ميخواين دخترتون يا پسرتون تو درس و مطالعه متحول بشن كافيه يه جلسه با دكتر صبري مشاوره داشته باشين.ايشون هم مشاور زبردستي هستن هم معلم به تمام معنا.ما فكر رتبه ي 305 هم نميكرديم.اما آقاي دكتر با هدايت درستشون اين نتيجرو براي دخترم رقم زدن.دختر من مدرسه ابوريحان ميرفت اما ابوريحان ما رو خيلي اذيت كرد.اتمسفرش... فشار بيش از حدش و و و اولا بايد بپذيريم كه بدون مشاور و معلم نميشه نتيجه خوب گرفت. دوما معلم و مشاور خوب و منصف خيلي كمه. آقاي دكتر توي تدريسشون، مشاورشون، رفتارو آداب معاشرتشون واقعا تحسين برانگيزن.اميدوارم سالها زنده باشن تنها شماره اي كه دارم ازشون 22739892 هست.اميدوارم پيداشون كنين و   معجزرو براي بچتون ببينين.    تعداد پاسخها(4)( orood - maryam36 - sussan1344 - maryam36)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه دولت آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ noone به نظر پونه ربیعی : سلام من دانش آموز همین مدرسه و از ورودی های سال اولی هستم که نمونه شده و امسال آخرین سالی هستش که توی این مدرسه درس میخونم! اولا خواهشی دارم از بچه هایی که تو این مدرسه نبودن...شما ها که نبودین لطفا نظر ندین! دوما اصلا پادگان نظامی نیست ! والا به ما که ارشد های مدرسه باشیم آزادی کامل دادن و شاید برای سال های پایین تر یکم سخت گیر باشن! سوما کادر آموزشی عالی دارههههه سرکار خانوم مقیمی و خانوم توانگر از معلمای عالی دروس اختصاصی ریاضی هستن من خودم رشته ی ریاضی درس میخونم و توی امتحانات نهایی از دروس اختصاصی بهترین نمره رو گرفتم! نه فقط من بلکه همه ی دوستام! اونایی که قبول نشدن لطفا طبع حسادتشونو کنترل کنن و از مدرسه س شریعت بد نگن!! ممنون من خرداد 95 که فارغ التحصیل بشم واقعا دلم برای مدرسه تنگ میشه ...        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. نظر qwert12345 : من با نظر شینا موافقم بااین تفاوت که من مادر بک دانش آموز هستم رسا مشابه مدارس آمریکایی اداره می شود .مدیر در یک اتاق بسته نیست. کارکنان با عشق وعلاقه با بچه ها بر خورد می کنند. به همه ی جوانب توجه دارند.آموزش وپرورش در یک مکان تمیز وشاد صورت می گیرد. مدیر مدرسه بسیار انتقاد پذیر است.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ usg1380 به نظر یاسمن حسینی : بچه ها من الان تو دبیرستان حجاب درس میخونم و شاگرد اول اون مدرسه ام ولی واقعا مدرسه به درد نخوری است و کلا افتضاحه         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه شهرک غرب و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ sahelA به نظر م.ا. : P { margin-bottom: 0.21cm; } به عنوان کسی که با مدارس مختلفی در ارتباط بوده، توجه به ایجاد فضایی شاد، آرام با کادر آمورشی قوی و دانش آموزانی موفق و با اخلاق رو از نزدیک در ربانی دیده و تایید می کنم. واقعیتی که به این سادگی ها قابل انکار نیست.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sahelA به نظر م.ا. : P { margin-bottom: 0.21cm; } خواندن برخی نظرات یک طرفه و غیر منصفانه،حس خوبی رو به آدم نمی ده. P { margin-bottom: 0.21cm; } شاید به قول ترانه حس تسویه حساب دانش آموزی درس نخون و اخراجی. شخصا ترجیح می دم برم مستقیما بر اساس کادر آموزشی، فضای مدرسه و گاها نظر اولیا در مورد مدرسه تحقیق کنم تا اینکه بخوام بر اساس این جور اطلاعات متناقض که معلوم نیست از طرف کیه تصمیم بگیرم. به شما هم همین کارو پیشنهاد می کنم. درسته در فضای نت هر کسی حق نظر دادن داره اما سوء استفاده از آن درست نیست.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ AMIR3423 به نظر beigi : اقا یا خانم OMID 1387 فکر میکنم بسیار بی انصاف هستید 4 ساله پسر من در این مدرسه درس میخواند بسیار معلم های دلسوز و زحمت کش و مهربانی دارد و از نظر آموزشی هم بسیار عالی هستند من حتی در صورت نیاز برای اطمینان شما از اینکه من عضو کارکنان این مجموعه نیستم میتوانم نام کودکم را برای شما بفرستم اگر چه مدرسه باید اول پدرو مادرها و بعد کودکان را جذب کند و شاید قبل از کودکتان شما جذب نشده باشید من موفقیتدلبندم را مرهون این مدرسه میدانم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ 676zahra به نظر آیدا توپال : salam azizam in madrese akasi ham dare?        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ beigi به نظر omid1387 : باسلام مجموعه مدارس سعادت آباد بسیار مجموعه ی خوب و هدفمندی هست. و به همه جوانب آموزشی و پرورشی دانش آموزان توجه دارند . من که خیلی راضی هستم و اصلا منصفانه نیست که اینطور درباره این مجموعه صحبت بشه. از نظر زبان عالیه از نظر امکانات مجموعه هم که چیزی کم نداره.من این مدرسه را از بین چند تا مدرسه خوب و مطرح انتخاب کردم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه پاتریس - شهرآرا و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. نظر arsh : ورودي مدرسه كمي توي ذوق ميزنه كمي تعميرات و تميزكاري لازم داره چه در مورد ورودي مدرسه كه خيلي كهنه است چه در مورد كلاسها كه دلگير هستند براي كسي كه تازه وارد مدرسه شده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ saharf به نظر asal_ry : P { margin-bottom: 0.21cm; } شخصا برای انتخاب مدرسه به کادر آموزشی، نگاه خلاق و متفاوت مدیریت و وضعیت اخلاقی دانش آموزان توجه ویژه دارم و بر این اساس مدرسه ربانی را تایید می کنم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ 94taraneh به نظر م.ا. : من یکی از شاگرد های ربانیم و متاسفم که بعضی از شاگردهای اخراجی بدگویی می کنن وبه دلیل ضعف هایی که دارن بقیه را متهم می کنن اتفاقا ربانی هم مدرسه ی باکلاسی هست وهم معلم های عالی  داره تازه واقعا ساختمون یه مدرسه رو داره نه مثل مدرسه ی قبلی من که یه خونه دو طبقه بود بدون امکانات شهریه زیادی هم می گرفت و معلماش هم تعریفی نداشت اما معلم های این جا فوق العاده ان فقط یه چند تایی زیادی سخت گیرن که اونم نمک مدرسه اس تازه شنیدن کی بود مانند دیدن         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه فردوسی-طالقانی-کریمخان و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. نظر rastin : دبستان صدر م ولیعصر خیلی افتضاحه.تیم انظباطیش بی مسیولیتن بجه ها رو به حال خودشون میذارن تا همدیگه رو تیکه پاره کنن.اموزشیش که بدتره توی هر پایه ای یه معلمش بجه ها رو کتک میزنه افراد پیری رو برای بجه ها اوردن که کارایی خودشون رو از دست دادن مثلا خانم بی طمع و خانم معینی پایه اول و دوم.خانواده ها شکایت به مدیر هم کردن ولی مدیریت بسیار ضعیفی داره واینکه از هر کس خوشش نمیاد.سرویسهای بی نظمی دارن که سروقت نمیان و برن .دپارتمان زبانش ضعیفه و خانواده ها از کلاس سوم که میفهمن بجه هاشون رو کلاسهای بیرون از مدرسه میذارن.معلمهاش دروغگویی و پنهان کاری رو عملا به بجه ها یاد میدن.سرویسهای بهداشتیش همیشه کثیفه و بوی بد میده بطوریکه خانواده ها به بجه ها میگن اونجا تا مجبور نشدی نرو.تغذیه هم اگه بجه تون غذایی  دوست نداشت غداهای روزهای قبل رو بهش میدن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه نیروهوایی و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ moradifar به نظر مریم : سلام و من تعریف مدرسه طلوع را زیاد شنید.  الان هم که نظرات اینجا را خواندم مصمم شدم . آدرس قبلیشون دور فلکه دوم بود الان  کسی آدرس جدید یا تلفن مدرسه طلوع را دارید؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahina : من از دبيرستان دخترانه طلوع كه غير انتفاعي خيلي تعريف شنيدم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ abisoha به نظر یاسمن حسینی : من دبستان نرگس خوندم اون موقع خیلی خوب بود الان تازه لیسانس گرفتم. راهنمایی هم هاجر بودم بد نبود. خاطرات خوبی دارم.         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Mitra73 : مجتمع دخترانه ي رسا بهترين مدرسه در اين منطقه است كه علاوه بر آموزش به امر پرورش دختران رسيدگي ميكنند و مديريت اين مجتمع بدست مديري قابل و لايق هست كه فرزندان ما در كنار او آرامش بسيار دارند .داراي معاونت و معلمان و پرسنل دلسوزي است كه آرامش و اعتماد به نفس دخترانمان را مديون تلاش ها و دلسوزي هاي آنها ميدانيم..به نظر من بدترين مجتمع آموزشي مرضيه است كه داراي مديري نو كيسه و بدون سابقه ي درخشان مي باشد كه مديريت دبستان آن را به دختر خود كه كاملا جوان و نپخته است واگذار كرده و به قول خود ايشون بيزينس(تجارت)مهمترين هدف اين مدرسه ميباشد و با إيجاد رعب و وحشت در ميان بچه ها مديريت خود را به نمايش گذاشته است.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ dabaghi به نظر مریم : سلام خانم زهرا 123 چند روز پیش که برای ثبت نام دخترم رفته بودم مدرسه طلوعو برای شما  آدرس سایت مدرسه را از خانم ناظمشون گرفتم, این ادرس سایت روی کارت ویزیتشون بود www.tolooschool.ir          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ dabaghi به نظر مریم : سلام خانم زهرا 123 چند روز پیش که برای ثبت نام دخترم رفته بودم مدرسه طلوع.  برای شما  آدرس سایت مدرسه را از خانم ناظمشون گرفتم,هنوز چک نکردم ولی  این ادرس سایت روی کارت ویزیتشون بود www.tolooschool.ir          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mshariati به نظر parham1 : سلام و ادب  فرزند من چهارمین سال تحصسل خود را در دبستان مهرهشتم طی می کند. رویکردی که این مجموعه در آموزش کودکان ابتدایی از آن بهره میگیرد رویکرد شناختی است که تقریباَ در کل کشور بینظیر و یا کم نظیر است . شوق و علاقه ی فرزندم نسبت به مدرسه اش و احساس وابستگی ای که به اولیاء آنجا دارد همگی نشان از موفقیت این روش در امر آموزش کودکان ابتدایی است . آموزش مبتنی بر روش شناختی کاملاَ متفاوت با آموزش سنتی متداول در مدارس دیگر است و مهمترین اثر آن دوری کودکان از فضای استرس زا و تنش آفرین نمره و نمره دهی و رقابتهای ناسالم این حیطه است . کادر دبستان همگی از افراد باسابقه و خوشنام مدارس ممتاز تهران میباشند که سابقه ی راه اندازی و مدیریت مدارسی همچون مفید 2 را داشته اند . وسعت نسبی محیط دبستان و نیز بهره مندی از سالنهای اجتماعات و ورزش و کارگاه و آزمایشگاه از نقاط مثبت دیگر آنجا می باشد . بنظرم یکی از نقاط ضعف دبستان بحث ساختمان نسبتاَ قدیمی آن است که با انتقال آن به ساختمان تازه تاسیس ( با فضایی سه هزار متری و مدرن ) ان شاالله برطرف خواهد شد .  توصیه حقیر به تمام بزرگواران بازدیدی هر چند کوتاه ازین مجموعه و آشنایی با امکانات و ویژگیهای آن است .           مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ parmiis به نظر م.ا. : کسی که اینجا ثبت نام کنه فقط و فقط خودشو بدبخت کرده من 1 سال تو این مدرسه بودم و میتونم بگم بدترین و بی سواد ترین سالم بوده             مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر padideh64 : سلام  . من برای ثبت نام کلاس اول دخترم  خیلی نگرانم اما از خیلی جاها تحقیق کردم همه دبستان طلوع را بهم معرفی کردند . نظرات را که میخوندم دیدم چندتا از دوستان دختراشون مدرسه طلوع می روند. می خواستم راجع به مدرسه طلوع بهم اطلاعات بدید . البته من تصمیمم برای ثبت نام مدرسه طلوع قطعیه .  اگر آدرس جدید یا شماره تلفن مدرسه را دارید اینجا بذارید . مرسی         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shina به نظر noboogh : سلام مدرسه ي رسا يكي از بهترين مدرسه است من ٥سال آنجا هستم معلمهاي خوبي دارد ما اونجا آرامش وامنيت داريم مديرمون خانم يارپرور بسيار مهربان هستند ومارا درك مي كنند تا اونجا درس نخونيد باور نمي كنيد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mohaddeseh به نظر پونه ربیعی : ببینید دوستان من از سال اولی که این مدرسه نمونه شد دارم توش درس میخونم یعنی دوسالی میشه،مدرسه ی خیلی خوبیه ما جهانیو دیو و فرشته هم توش نداریم،مدیریت خانوم عظیمی خیلیم خوبه، درسته که مدرسه مثل پادگان همه جاش تحت نظره دوربین مدار بستستو و  تمام کامپیوترا و ورودی و خروجیاشون مثل سازمان FBIچک میشه،ولی معلمای خیلی خوبی داره،این دوستایی هم که دارن به این شدت انتقاد میکنند زر مفت می زنن چون از حال این مدرسه نه ببخشید پادگان دخترونه بی خبرند،تو  اکثر مدارس به حجاب گیر میدن اما تو این مدرسه کسی چادرو اجبار نکرده،کادر معاونین هم که عوض شده و هـــی بـــــــــــــــــــــــــــد نیستن،اونا به سیبیلا کاری ندارن ولی به خاطر زیر ابرو برداشتن اخراج سه روزه یا یه هفته ای میکنن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. نظر essazadeh : دبیرستان دخترانه فرزانگان مدرن در منطقه 8 بدترین مدرسه می باشد اصلا مدرسش صاحاب نداره کارش همشون پیر ن اصلا دلسوز بچه نیست معلم هاشونم اصلا هیچ حالشون نیست ولی دبیرستان اندیشه و خرد منطقه 8 عالیه از همه نظر ولی مدرن بدترین دبیرستان اصلا برنامه ریزی درستی نداره همه ی بچه ها توش ناامید میشن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shamayel20 : سلام,من زیاد توی اینترنت گشتم وتحقیق کردم تا بتونم یه کلاس زبان خوب پیدا کنم ,حقیقتش خیلی هم هزینه کردم, هم معلم خصوصی گرفتم وهم کلاس های موسسات رومیرفتم,نزدیک به 4 تا 5 تا موسسه رو امتحان کردم ولی فایده نداشت,از همین سایت وبا دیدن یکی دوتا از نظراتی که دوستان توی این سایت گذاشته بودن با یکی از اساتید زبان به صورت تلفنی هماهنگ کردم وتوی دو تا از کلاساش شرکت کردم واحساس کردم که واقعا دارم راه میفتم وپیشرفت می کنم, منظورم کلاس های مهارت محور ومکالمه استاد طاهری هست که بچه ها نظراتی در موردش گفته بودن توی این تالار و این مطلب رو واسه کسایی مینویسم که برای انتخاب استاد وکلاس زبان خوب دچار شک وتردید هستند.  کلاس های استاد طاهری فوق العاده هستش ,خوبی که داره اینه که به اون چیزی که میخواید میرسید حالا یا یادگیری مکالمه باشه یا بهتر شدن سطح زبانتون, بخصوص کلاس های اسپیکینک پلاسی که دارن عالیه برای کسایی که میخوان واسه مکالمه از صفرشروع کنن واسپیکینگ آیلتس فول بشن ,خیلی از دوستان من که کلاساشون رو توی آرژانتین و جردن ونقاط دیگه تهران میرفتن واقعا راضی بودن ومیگفتن که خیلی خیلی پیشرفت کردن ,بیشتر کلاسایی که برگزار میکنن به صورت نیمه خصوصی ونیمه گروهی هستش با هزینه خیلی مناسب وعالی,هم روش تدریس ایشون خیلی عالیه وهم اخلاقشون فوق العاده هستش,تایم کلاساشون هم دو ساعت ونیم هستش,بچه ها اگه کسی خواست میتونه به صورت تلفنی باهاشون هماهنگ کنه ,شمارشون رو هم براتون اینجا  میذارم 09107789472        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه ستارخان و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ sdsf به نظر اناهیتا فرجامی : من راضی نیستم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ eliiii به نظر پونه ربیعی : من که خیلی راضیم.....        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ nemigam1 به نظر م.ا. : مدرسه ی خیلی خوبی .عالیییییییییییییییییی.هر کی سوال داره بگه در خدمتم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. نظر Lightxus : دبستان پیشاهنگ حرف نداره . اینم لینک فعالیت هاشون http://www.aparat.com/v/nvXNg        مشاهده و پاسخ به این نظر

.    تعداد پاسخها(1)( mshariati)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه یوسف آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. نظر anali : من پارسال آنا رو بردم توی یه مدرسه غیر دولتی توی امیر آباد ( کلاس اولش) و با کلی منت ی که سرم گذاشتن و آزمون ورودی ثبت نام کردم که مدرسه خیلی شیک و ظاهرا خوبی بود .یه ماه از سال نگذشته بود که دیدم آنا دیگه هیچ علاقه ای به مدرسه که نداره هیچ ناخن میجوه ، جیغ جیغو شده .همش میگه دلم درد میکنه .رفتم با مدیرشو معلمش حرف زدم فایده ای نداشت .بردمش روانشناس دارو داد طفلک آنا مثل پیره زنا شده بود .داشتم دیوونه میشدم .تا اینکه یکی از دوستام گفت مشکلت اینه که همش به ظاهر مدرسه نگاه میکنی و این حرفا.گفت مدرسه ای می شناسم که دخترت توش آرامش داره خیلی هم به امنیت و درسش توجه میشه و با مدیریتشم از سالها پیش آشناست .منو فرستاد توی خیابون فتحی شقاقی که یوسف آباده .رفتم دیدم یه مدرسه کوچیک چند طبقه قدیمیه .باور کن اولین جلسه ای که رفتم خودم آرامش گرفتم .بعدشم آنا رو بردم .الان چند ماهه که آنا اونجا میره خیلی خوشحاله .منم راضیم .از همه کارمنداش بخصوص مدیرش خانم مکی عزیز سپاسگزارم .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahboob به نظر یاسمن حسینی : سلام دوستان من تو این مردسه ام اصلا شما اینطوری می گید نیست        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه یوسف آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ arefeh2218 به نظر دکتر احمدی : فقط مروا ...چون با خیال راحت بچمونو میسپاریم دستشون .این از هر زرق و برقی مهم تره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ nedaala به نظر متینه حسینی سیاکی : سلام. شما از چه نظر راضی هستید. علمی یا تربیتی؟ من هر دوش برام خیلی مهمه. به نظرم مدیر با لیاقت روی اینها خیلی اثر داره.لطفا راهنمایی کنید. دختر من ÷یش دبستانی میره. شما کدوم مقطع رو میگید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه شهرری و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ saraaa به نظر سحر : من تازه به این مدرسه رفتم بسیار عالیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر noboogh : مدرسه رسا بدترین مدرسه در تهرانپارس    تعداد پاسخها(1)( shina)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shahdad79 : مرکز مشاوره تحصیلی شهداد تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی ، انتخاب رشته ، کلاس کنکور و همایش های کنکور در کشور 22896274-22896249-22896267 ابتدای پاسداران خ گلنبی برج زمرد --------------------------------------------------------------------------------- مشاوره و برنامه ریزی درسی تحت نظر مستقیم مهندس شهداد عضو کمیته تخصصی مشاوره تحصیلی عضو انجمن مشاوره امریکا عضو انجمن بین المللی مشاوره ---------------------------------------- --------- برگزاری کلاس های کنکور تضمینی توسط اساتید دانشگاههای تهران کلاس کنکور ریاضی کلاس کنکور فیزیک کلاس کنکور زیست و.... کلاس های خصوصی نیمه خصوصی و گروهی در تمام نقاط تهران کلاس کنکور صادقیه -غرب تهران کلاس کنکور میرداماد -شمال تهران کلاس کنکور رسالت -شرق تهران کلاس کنکور انقلاب -مرکز تهران-جنوب تهران رزرو:22896274-22896249-22896267        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ heliaaaa به نظر امیدیان زاده : لایکککککککککککک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ heliaaaa به نظر ریحانه : من خودم فرزانگان 2 هستم. بچه های ابوریحان همیشه به مدرسه ما حسودیشون میشه. بعدشم جناب آقای رامین راد مدیر انجمن اولیا و مربیان مدرسه ما که مدیر مجتمع کیمیای علم در میر داماد هستند اعتراف کردند مدرسه ما فوق العاده است. مخصوصا اینکه امسال قرار هستش 6 سال اول متوسطه تا سوم دبیرستان یکی بشن و ساختمان مدرسه جدید فوق العاده پیشرفته هستش و حتی امکاناتش از دانشگاه هم بیش تره!!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین مدارس تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
يکشنبه 7 تير ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مدرسه میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد مدارس این محله
فرمانیان

تاریخ درج: يکشنبه 7 تير ماه 1394

کانون تیزهوشان و ریاضی دانان چیستا به عنوان بهترین آموزشی محله --میرداماد-محسنی توسط فرمانیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من پس از تحقیقات بسیار فراوان این مدرسه را انتخاب کردم و از منطقه الهیه دخترم را با سرویس به این مدرسه میبرم و کاملا راضی هستم . وضعیت تحصیلی اش از زمین تا آسمان فرق کرده . واقعا اهالی منطقه میرداماد و نفت از این فرصت استفاده کرده ، قدر این مرکز را بدانند
نمایش مشخصات و آدرس مرکز کانون تیزهوشان و ریاضی دانان چیستا

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 7 تير ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مدرسه میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد مدارس این محله
تارا

کانون تیزهوشان و ریاضی دانان چیستا به عنوان بهترین آموزشی محله --میرداماد-محسنی توسط تارا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

از لحاظ آمار قبولی تیزهوشان محیط آموزشی مدرسین با تجربه و با اخلاق مدیر خوش اخلاق و با تجربه 40 ساله آموزشی محیط شاد برای بچه ها واقعا عالی ، مطمئن باشین ضرر نمیکنین

تعداد پاسخها(0)

آریان فر

کانون تیزهوشان و ریاضی دانان چیستا به عنوان بهترین آموزشی محله --میرداماد-محسنی توسط آریان فر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تائید میشه واقعا در سطح ناحیه 2 بهترین است از هر لحاظ ولی متاسفانه گمنام مونده .

تعداد پاسخها(0)

شنبه 30 خرداد ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مدرسه زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد مدارس این محله
simin1

تاریخ درج: شنبه 30 خرداد ماه 1394

سلام به نظر من اگه ميخواين دخترتون يا پسرتون تو درس و مطالعه متحول بشن كافيه يه جلسه با دكتر صبري مشاوره داشته باشين.ايشون هم مشاور زبردستي هستن هم معلم به تمام معنا.ما فكر رتبه ي 305 هم نميكرديم.اما آقاي دكتر با هدايت درستشون اين نتيجرو براي دخترم رقم زدن.دختر من مدرسه ابوريحان ميرفت اما ابوريحان ما رو خيلي اذيت كرد.اتمسفرش... فشار بيش از حدش و و و

اولا بايد بپذيريم كه بدون مشاور و معلم نميشه نتيجه خوب گرفت. دوما معلم و مشاور خوب و منصف خيلي كمه.

آقاي دكتر توي تدريسشون، مشاورشون، رفتارو آداب معاشرتشون واقعا تحسين برانگيزن.اميدوارم سالها زنده باشن

تنها شماره اي كه دارم ازشون 22739892 هست.اميدوارم پيداشون كنين و   معجزرو براي بچتون ببينين.

تعداد پاسخها(4)

سه شنبه 12 خرداد ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مدرسه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مدارس این محله
qwert12345

تاریخ درج: سه شنبه 12 خرداد ماه 1394

من با نظر شینا موافقم بااین تفاوت که من مادر بک دانش آموز هستم رسا مشابه مدارس آمریکایی اداره می شود .مدیر در یک اتاق بسته نیست. کارکنان با عشق وعلاقه با بچه ها بر خورد می کنند. به همه ی جوانب توجه دارند.آموزش وپرورش در یک مکان تمیز وشاد صورت می گیرد. مدیر مدرسه بسیار انتقاد پذیر است.

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 4 خرداد ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مدرسه پاتریس - شهرآرا و نظرات شما در مورد مدارس این محله
arsh

تاریخ درج: دوشنبه 4 خرداد ماه 1394

ورودي مدرسه كمي توي ذوق ميزنه كمي تعميرات و تميزكاري لازم داره چه در مورد ورودي مدرسه كه خيلي كهنه است چه در مورد كلاسها كه دلگير هستند براي كسي كه تازه وارد مدرسه شده

تعداد پاسخها(0)

شنبه 2 خرداد ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مدرسه فردوسی-طالقانی-کریمخان و نظرات شما در مورد مدارس این محله
rastin

تاریخ درج: شنبه 2 خرداد ماه 1394

دبستان صدر م ولیعصر خیلی افتضاحه.تیم انظباطیش بی مسیولیتن بجه ها رو به حال خودشون میذارن تا همدیگه رو تیکه پاره کنن.اموزشیش که بدتره توی هر پایه ای یه معلمش بجه ها رو کتک میزنه افراد پیری رو برای بجه ها اوردن که کارایی خودشون رو از دست دادن مثلا خانم بی طمع و خانم معینی پایه اول و دوم.خانواده ها شکایت به مدیر هم کردن ولی مدیریت بسیار ضعیفی داره واینکه از هر کس خوشش نمیاد.سرویسهای بی نظمی دارن که سروقت نمیان و برن .دپارتمان زبانش ضعیفه و خانواده ها از کلاس سوم که میفهمن بجه هاشون رو کلاسهای بیرون از مدرسه میذارن.معلمهاش دروغگویی و پنهان کاری رو عملا به بجه ها یاد میدن.سرویسهای بهداشتیش همیشه کثیفه و بوی بد میده بطوریکه خانواده ها به بجه ها میگن اونجا تا مجبور نشدی نرو.تغذیه هم اگه بجه تون غذایی  دوست نداشت غداهای روزهای قبل رو بهش میدن.

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 23 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مدرسه نیروهوایی و نظرات شما در مورد مدارس این محله
mahina

تاریخ درج: چهارشنبه 23 ارديبهشت ماه 1394

من از دبيرستان دخترانه طلوع كه غير انتفاعي خيلي تعريف شنيدم

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 21 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مدرسه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مدارس این محله
Mitra73

تاریخ درج: دوشنبه 21 ارديبهشت ماه 1394

مجتمع دخترانه ي رسا بهترين مدرسه در اين منطقه است كه علاوه بر آموزش به امر پرورش دختران رسيدگي ميكنند و مديريت اين مجتمع بدست مديري قابل و لايق هست كه فرزندان ما در كنار او آرامش بسيار دارند .داراي معاونت و معلمان و پرسنل دلسوزي است كه آرامش و اعتماد به نفس دخترانمان را مديون تلاش ها و دلسوزي هاي آنها ميدانيم..به نظر من بدترين مجتمع آموزشي مرضيه است كه داراي مديري نو كيسه و بدون سابقه ي درخشان مي باشد كه مديريت دبستان آن را به دختر خود كه كاملا جوان و نپخته است واگذار كرده و به قول خود ايشون بيزينس(تجارت)مهمترين هدف اين مدرسه ميباشد و با إيجاد رعب و وحشت در ميان بچه ها مديريت خود را به نمايش گذاشته است.

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 16 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مدرسه نیروهوایی و نظرات شما در مورد مدارس این محله
padideh64

تاریخ درج: يکشنبه 16 فروردين ماه 1394

سلام  . من برای ثبت نام کلاس اول دخترم  خیلی نگرانم اما از خیلی جاها تحقیق کردم همه دبستان طلوع را بهم معرفی کردند . نظرات را که میخوندم دیدم چندتا از دوستان دختراشون مدرسه طلوع می روند. می خواستم راجع به مدرسه طلوع بهم اطلاعات بدید . البته من تصمیمم برای ثبت نام مدرسه طلوع قطعیه .  اگر آدرس جدید یا شماره تلفن مدرسه را دارید اینجا بذارید . مرسی 

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین مدارس تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4478, نوشته ها: 15901, کاربران: 6218
به جدید ترین عضو انجمن, yaldakn خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران