سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین باشگاه ورزشی میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر sorena : سلام به همه گلا. یک خبر جدید دارم. آزاده جون اموزش رقص سنتی و زومبا رو تو باشگاهش شروع کرده اونم چه کلاسی. هم شاده هم بسیار حرکات زیباست از من میشنوین از دست ندین تلفن و دوباره بهتون میگم      77893205 باشگاه ایشون تو شرق خاص بانوانه و سالهای زیادی هست که داره حرکات دست اول رقص رو ارائه میده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر یک آموزش زیبا و موثر از زومبا میخواین با این تلفن تماس بگیرین. 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر SHARAREH93 : سلام من برای لاغری به باشگاه آران مراجعه کردم. هم برنامه بدن سازی گرفتم هم از لاغری موضعی استفاده کردم. خیلی از این پک لاغری راضیم. توصیه میکنم شما هم از این پکیج استفاده کنین. این باشگاه تو نارمک هست و تلفنش هم این هست 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام خدمت همه د وستان من از منطقه تهران سر خیلی اتفاقی بوسیله یکی از دوستان به باشگاه آران راه پیدا کردم. اون زمان خیلی اتفاقی و در حد کنجکاوی نگاهی به کلاسهای رقص این باشگاه  انداختم ولی خیلی سریع با دیدن یک اجرای کوتاه بوسیله یکی از بچه های اونجا جذب این کلاسا شدم. با اینکه مسیرم خیلی دور بود ولی زمانهایی رو ازاد کردم و به  صورت  جلسه ای  تو کلاسا شرکت کردم. الان از اینکه تو این کلاسا شرکت کر دم خیلی خوشحالم چون هم جنبه نرمش و ورزش داره هم ادم هنری و یاد میگیره   این کلاسا رو به شما دوستان هم توصیه میکنم. اسم باشگاه آران هست و شمارش هم اینه 77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : با سلام خدمت همه عزیزان. یکی از خدمات باشگاه آران رو میخواستم خدمتتون معرفی کنم که شاید کمتر جایی با این موضوع مواجه شده باشین و اونهم لاغری موضعی  هست. اکثر خانمها به خاطر فرم زندگیهای فعلی با این مشکل مواجه هستن که ازچاقی ناحیه ای رنج میبرن. خصوصا در نواحی شکم و ران که کلا فرم بدن رو بهم میزنه.  این باشگاه به  مدت 12 سال هست که تو این قسمت کارهای خیلی خوبی انجام د اده و با تنها یک دوره مراجعه برای لاغری موضعی قابل مشاهده هست کما اینکه قیمتها نسبت به عملهای جراحی خیلی خیلی پایینرو مشکلاتی که به واسطه عمل عارض شخص میشه در این  شکل از لاغری وجود نداره . توصیه میکنم حتما برای حذف سلولیتهای ناحیه ای  بدنتون این باشگاه رو امتحان کنین. تلفن 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. پاسخ Sha9354201 به نظر maryam1970 : استاد بازدار به نظر من بهترین استاد زبان است امسال کنکور زبان را 86 زدم شما هم استفاده کنید تلفن 09128471578        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. پاسخ rnj1297 به نظر بابک : http://mymandegar.ir/        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. پاسخ rnj1297 به نظر علیرضا اکبری : دارالترجمه رسمی ماندگار دارای کادری مجرب و عالی و خدمات ویژه با کمترین زمان و کمترین نرخ ترجمه http://mymandegar.ir/        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ rnj1297 به نظر سینا سیاهکوهیان : www.mymandegar.ir دارالترجمه باکیفیت و نرخ ترجمه عالی با پیک رایگان      88300859        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر remo : همه دوستام میرن عطاویچ میرداماد منم رفتم کارشون حرف نداره دمشون گرم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392.. sms بهتر است     برخی ایده ها و اجرا ها را در سایت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392.. sms بهتر است     برخی ایده ها و اجرا ها را در سایت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قهوه خانه میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392.. sms بهتر است     برخی ایده ها و اجرا ها را در سایت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر rahil : سلام به همه زبان دوستان!من در امتحان iBTنمره 113 گرفتم و همه این موفقیت رو به خانم اکرمی بهترین استاد زبانی که داشتم  مدیون هستم.اگر در IELTS یا iBTیا GREیا GMATاستاد عالی میخواید من ایشونو پیشنهاد میکنم.1شماره ازشون دارم 09368149159          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
. نظر خورشید : گل سرخ به عنوان بهترین کبابی و جگرکی محله --میرداماد-محسنی توسط خورشید به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کباب کوبیده هاش خوشمزه است. نمایش مشخصات و آدرس مرکز گل سرخ        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. پاسخ neda231 به نظر ژیلا موسوی : میرداماد استادای خیلی خوبی داره منم اونجا فتوشاپ و ایلوستریتور گذرندام اما برخورد خدمتکاراش و بوفه چی خیلی بده احساس میکنه اونجا رئیسه ما به مدیر اموزش هم گفتیم و ماشالله   فقط فکر  پول گرفتن    هستن به برخورد پرسنلشون هیچ توجهی ندارن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر neda231 : میرداماد استادای خیلی خوبی داره منم اونجا فتوشاپ و ایلوستریتور گذرندام اما برخورد خدمتکاراش و بوفه چی خیلی بده احساس میکنه اونجا رئیسه ما به مدیر اموزش هم گفتیم و ماشالله فقط فکر پول گرفتن هستن به برخورد پرسنلشون هیچ توجهی ندارن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. نظر علم دانش : کانون تیزهوشان و ریاضی دانان چیستا به عنوان بهترین آموزشی محله --میرداماد-محسنی توسط علم دانش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کانون تیزهوشان و ریاضی دانان چیستا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر maryam1970 : من از سال اول راهنمايي با گروه نام آوران آشنا شدم. الان دانشجوي سال اول مهندسي مكانيك دانشگاه علم و صنعت هستم. به جرأت ميگم بهترين شانس زندگيم اين بود كه با اين موسسه و مخصوصاً آقاي رفتاري آشنا شدم. من از دبستان معلم خصوصي داشتم. هميشه براي كلاسام استرس داشتم راستش با اغلب معلم ها هم ميونه ي خوبي نداشتم. اما از سال دوم راهنمايي كه آقاي رفتاري با من رياضي كار كرد رياضياتم متحول شد در حدي كه الان تو دانشگاه خودم به همكلاسيام درس ميدم. اولين موسسه بود كه به خاطر پول هر دفه با پدر مادرم بحث نميكرد. تمركزشون روي پيشرفت تحصيلي بود تا پول.   امروز من اتفاقي تو سايت دابي ميگشتم ديدم براي همه چيز بهترين ها رو سوال ميكنه. ميون همه يكي شيريني نيشكر يادم اومد يكي هم آموزشگاهي كه واقعاً مديونشونم هم من هم خواهرم آيدا. اين كمترين كاريه كه براي قدرداني از محبت هاي آقاي رفتاري و همكاراي خوبش ميتونستم انجام بدم. خداييش  پايه رياضي من از همون دوم راهنماي متحول شد.  آقاي رفتاري ميگفت معلمارو اول مجبور ميكنه به خودش درس بدن بعد اگه نمره تدريس و انتقال مفاهيمشون خوب ميشد باهاشون قرارداد ميبست. به غير از رياضي هم معلم فيزيك هم زبان و عربي من واقعاً عالي بودن.  شماره ي موسسه آقاي رفتاري اگه عوض نشده باشه 22000410 هست.      تعداد پاسخها(1)( Sha9354201)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sinaervine به نظر ژیلا موسوی : به نظر من هم شما ها اونجا کار میکنید و یا یه جوری ازش نفع میبری که داری پاچه شو گاز میگیرید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر alborz46 : آموزش خصوصی نوازندگی اُرگ (کیبورد)               اصولی و گام به گام    بر اساس تدریس تئوری موسیقی و تعدادی مشخص از کُتُب مُعیّن نوازندگی    فقط در منزل هُنرجو (شاگرد)- همه ی افراد (بویژه برای مبتدیان)    محدوده ی استانهای تهران و البرز (کرج)- مدت زمان هر جلسه: یک ساعت   *** میزان شهریه ی مقطوع و ثابت هر جلسه:  30000 تومان (سی هزار تومان)   *** میزان کُلّ شهریه ی چهار جلسه در هر دوره ی چهار هفته ای:  120000 تومان (یکصد و بیست هزار تومان)    هُنرآموز: dj shayon  (امیر حسین البرز)   همراه: 09353376750  وبلاگ تدریس خصوصی نوازندگی اُرگ (کیبورد):  http://djshayon.blogfa.com                مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. نظر baharan90 : مژده به تمام ساکنین محترم منطقه 3 آتلیه بهاران در نزدیکی شما افتتاح شد مفتخریم با کادر مجرب خانم  و آتلیه ایی با دکورهای متنوع  و قیمتهایی استثنایی در خدمت شما عزیزان باشیم. تخصص ما در زمینه عکس کودک هست اما همه امکانات لازم برای عکس مدلینک .اسپرت .خانوادگی و حتی پرسنلی برای شما فراهم هست .مطمئن باشید با یک بار مراجعه بعد از دیدن عکسهایتان و همچینین شنیدن قیمت های ما مشتری دایمی ما خواهید شد  آدرس ما:جردن . بالاتر از اسفندیار .عاطفی شرقی .مجتمع اداری آسیا . طبقه اول واحد 3 تماس:22055050   22057733       و 09194400420         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سجاد غفاري : آتلیه یاقوت به عنوان بهترین آتليه عكاسي فيلمبرداري تيزر محله --میرداماد-محسنی توسط سجاد غفاري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آتليه اسپرت و كودك و نوع عكاسي اين آتليه بسيار حرفه اي مي باشد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آتلیه یاقوت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ kikipik به نظر saheleziba : سلام... این که قیمت آتلیه خیلی با نباشه خوب فکر کنم بستگی به کاری هم که بخوای انجام بدن داره من کاره فتو گالری و کار رضا اسدالهی و دیدم خیلی خوبه کارشون ولی یکی از دوستام عروسیش با یه اتلیه بود به اسمه وارونه که نسبت به پولی که ازشون گرفته بود کارش خیلی خوب بود...به نظرم به همشون یه سر بزن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saheleziba : سلام به همه... من چند وقت دیگه عروسیمه دنباله یه آتلیه میگردم که هم کارش خوب باشه هم قیمت خیلی بالا نده...    تعداد پاسخها(1)( kikipik)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر neda3344 : من از عکس و فیلم عروسیمون خیلیییییییییییییییییییییییییییییییی راضی هستم و از آتلیه آلیس تشکر میکنم .توی روز عروسی همه چی عالی بود کلیپمون هم فوق العاده بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ marjan00 به نظر lilinaz : منم برای عروسیمون با آلیس قرار داد بستم  و از کارهاشون خیلی خیلی راضی هستم توی این مدت هم خیلی خوش اخلاق و با حوصله با ما برخورد میکردن و خیلی خوش قول بودن توی تحویل کارها . رضایت مشتری براشون خیلی مهم هست و فکر میکنم این رمز موفقیتشون باشه . تیم عکس و فیلمشون هم خیلی جوان و خلاق هستن . ما از همه چی راضی بودیم و چیزی که برام جالبه این هست که اینقد کیفیت کارشون براشون مهم هست و به روز هستن که توی این 6.7 ماه که از عروسیمون میگذره کل نمونه کار عکس و فیلمشون و سبک کارشون عوض شده و هر سری میرفتیم یه کار جدید داشتن . تنوع لوکیشن هاشون هم عالیه بطوری که چند وقت دیگه عروسی برادرم هست که با آلیس قرار داد داره و قطعا اصلا کارشون شبیه ما نمیشه . مرسی آلیس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 59marjan : من براي عروسيم رفتم آتليه آليس ، با توجه به اين كه همسرم خيلي حساس هست و عكاسي ميدونه ولي خدا رو شكر از عكس ها خيلي راضي بود و كلي از خانم پيريايي تعريف ميكنه هم بابت مديريت و كارهاي قشنگشون و هم بابت اخلاقشون كه به ما كلي انرژي و آرامش دادن .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر lilinaz : سلام . من برای عروسیم رفتم آتلیه آلیس که مدیریتش به عهده خانم پیریایی هست و از همین جا از تیم حرفه ای آلیس نهایت تشکر رو دارم و از عملکردشون و اخلاقشون خیلی خیلی راضی هستم . ممنونم میرداماد . میدان محسنی . پاساؤ مریم . طبقه  دوم اداری . واحد 1 22274848 . 22278247 . 09122191262    تعداد پاسخها(1)( marjan00)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین سفره خانه سنتی میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
. پاسخ مسهود بابائ به نظر ershad1380 : خئلئ  خوشمزه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ss به نظر نفيسه : سلام آیا این باشگاه اسپینینگ هم داره ؟ اگه داره  ماهی چقدر هزینه اشه  ؟ لطفا شماره تلفنش رو هم به من بدین. مرسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر ssc : گالری مبل احمدی به عنوان بهترین مبلمان محله --میرداماد-محسنی توسط ssc به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است zvdzv نمایش مشخصات و آدرس مرکز گالری مبل احمدی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ssc : گالری مبل احمدی به عنوان بهترین مبلمان محله --میرداماد-محسنی توسط ssc به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است zvdzv نمایش مشخصات و آدرس مرکز گالری مبل احمدی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آزاده عسکری : آتیه سازان به عنوان بهترین پیش دبستای-دبستان-مدرسه راهنمایی دخترانه محله --میرداماد-محسنی توسط آزاده عسکری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فرزندم در این مدرسه چنان اعتماد به نفس پیدا کرده که می خواهد دانشمند شود واین به دلیل آموزش بسیار عالی این مرکز می باشد از مدیر محترم ومعلمان تشکر وقدردانی میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آتیه سازان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شریفی : آتیه سازان به عنوان بهترین پیش دبستای-دبستان-مدرسه راهنمایی دخترانه محله --میرداماد-محسنی توسط شریفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است شما باید فرزندتان را به این مدرسه بیاورید تاطعم واقعی تدریس همراه با شادی را بچشید هرچه از خوبی این مدرسه بگم کم گفتم همه چی آموزسی ورفتاری عالی است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آتیه سازان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین سفره خانه سنتی میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
. پاسخ مهدی به نظر ershad1380 : غذاهاش به خصوص کبابهاش و جوجه چینی اش خیلی خوشمزه اس، رفتن به اونجا تجربه خوبیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mina به نظر ershad1380 : رستوران آب وآتش رستوران تمیز و با دکراسیون بسیار زیبا در محیطی بسیار آروم و با کیفیت بالای غذاها و قیمت مناسب است که من خودم بارها به آن جا رفتم و خاطره خوبی دارم. با تشکر از مدیریت و پرسنل خوبش        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امیر حسینی : مبتکران خلاق به عنوان بهترین فنی و حرفه ای محله --میرداماد-محسنی توسط امیر حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام.من دیپلم دوره های ICDL و Photoshop رو در این آموزشگاه گذروندم و از کارشون خیلی راضی بودم . نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبتکران خلاق        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ توتونچیان به نظر تاجداری : من هم موافقم این مدرسه ازلحاظ آموزشی خیلی سطحش بالا است  و خوبیش این است که تمام معلم وپرسنلشون جوان هستند و حوصله زیادی دارند        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر bahare : faghat o faghat shirini TEHRAN SOGOL dar meydoon javanan        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نفيسه : باشگاه خانم هديه معلم توي خيابان قبا كوچه آذر عاليه ..    تعداد پاسخها(1)( ss)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ لیلا عرب به نظر ژیلا موسوی : به نظر من هم  مجتمع فنی میرداماد هم استادای خوبی داره ،هم  کلاساش با اون تخته های هوشمند خیلی با آموزشگاهای دیگه فرق داره ....منم مجتمع فنی میرداماد رو پیشنهاد می کنم و خودم هم مالی 1و2 و مالی مکانیزه وحقوق ودستمزد رو تو این مرکز خوندم وشکر خدا با کمک  خودشون یه کار خیلی خوب هم پیدا کردم جا داره اینجا از مدیریت واساتید شایسته آن تشکر ویژه داشته باشم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ژیلا موسوی : به نظر من بهترین آموزشگاه منطقه مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد می باشد که با بهره گیری از بهترین اساتیدوتجهیزات آموزشی هوشمندبهترین خدمات راارائه می دهد.آدرس :میرداماد بین رازان شمالی وآزیتاپلاک 83 شماره تلفن 22222816    تعداد پاسخها(3)( لیلا عرب - sinaervine - neda231)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر تاجداری : آتیه سازان به عنوان بهترین پیش دبستای-دبستان-مدرسه راهنمایی دخترانه محله --میرداماد-محسنی توسط تاجداری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آتیه سازان    تعداد پاسخها(1)( توتونچیان )     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر گلناز رحیمی : مهدکودک خوب در میرداماد جنوبی - که دوزبانه هم نباشد .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بابک : « بهترین دارالترجمه در میرداماد »: نمی دونم چطور بعضی ها میگن بهترین. انگار همه جا رو امتحان کردند. دوستان بهتر است طوری بنویسیم که پیشنهاد به هم محله ای ها و بقیه باشد نه تبلیغ (که باب هم شده خود مغازه ها در اینجا می نویسند). من چند تا دارالترجمه رسمی رو امتحان کردم تو این چند سال. به نظر من، دارالترجمه جلالی (اگه اسمش رو اشتباه نگم) هم خیلی خوش انصاف بود و سریع و هم مسوولیت پذیر و مودب. تو خیابان رودبار جنوبی بود کنار ساندویچی پاندا، بالای آژانس املاک طبقه دوم. یه کاری داشتم که بقیه (خیلی نزدیک به همین جا حتی) ازم سیصد هزار تومان می خواستن، اما اون به من گفت نیازی نیست (و البته هم نبود) و سریع و دقیق کار رو انجام داد. من بعدا اون رو به چند تا از دوستام هم معرفی کردم و اونها هم نظر شبیه من رو داشتند. بد نیست یه سری به اونجا بزنید.    تعداد پاسخها(1)( rnj1297)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی یعقوبی : آتیه سازان به عنوان بهترین پیش دبستای-دبستان-مدرسه راهنمایی دخترانه محله --میرداماد-محسنی توسط علی یعقوبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آتیه سازان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر مازیار احمدی : بهترین آموزشگاه زبان  موسسه دکتر زنگنه است که به یادگیری خیلی اهمیت میده نه به پول گرفتن        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین کافی شاپ میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله   

بازدید از سایت محله میرداماد-محسنی           بهترین کافی شاپ های تهران؟

صفحه اصلی تالار میرداماد-محسنی بهترین کافی شاپ میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله میرداماد-محسنی

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
4 5426
goodfriend
بوسیله HESAMER
3 5096
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین میرداماد-محسنی در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1822
goodfriend
پنجشنبه 21 فرودرین سال 1393
بوسیله rnj1297
9 10701
goodfriend
دوشنبه 31 تیر سال 1392
بوسیله baharan90
8 8424
بهترین مرکزدرمانی میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
0 1055
بهترین شیرینی فروشی و قنادی میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
دوشنبه 1 خرداد سال 1391
بوسیله bahare
1 3714
بهترین خواروبارفروشی میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1121
بهترین تره بار میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1113
بهترین پارک میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 1225
بهترین تاکسی سرویس میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 1323
بهترین رستوران میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
0 2354
بهترین تالار میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1641
بهترین کافی شاپ میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 2706
بهترین قهوه خانه میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
بوسیله HESAMER
1 1440
goodfriend
چهار شنبه 26 مهر سال 1391
بوسیله مسهود بابائ
6 6757
بهترین سینمای میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 1248
بهترین استخر،سونا،جکوزی میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 3078
goodfriend
جمعه 10 آبان سال 1392
بوسیله علم دانش
6 7656
بهترین مرکز خرید میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
0 2716
بهترین مشاور املاک میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 2183
goodfriend
چهار شنبه 30 بهمن سال 1392
بوسیله neda231
6 5951
goodfriend
سه شنبه 5 فرودرین سال 1393
بوسیله rahil
2 5524
بهترین آموزشگاه موسیقی میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
دوشنبه 18 شهریور سال 1392
بوسیله alborz46
1 3012
goodfriend
پنجشنبه 12 تیر سال 1393
بوسیله Sha9354201
2 1881
بهترین مهد کودک میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
یکشنبه 3 اردیبهشت سال 1391
بوسیله گلناز رحیمی
2 6001
goodfriend
یکشنبه 27 مهر سال 1393
بوسیله sorena
7 8274
بهترین فست فود میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
سه شنبه 12 فرودرین سال 1393
بوسیله remo
2 5695
بهترین منطقه جهت سکونت میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
دوشنبه 24 مرداد سال 1390
بوسیله nazanin
4 5196
kiany
پنجشنبه 1 اسفند سال 1392
بوسیله خورشید
2 1004
بهترین قالیشویی و مبلشویی در این محدوده
farahi
0 247

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4376, نوشته ها: 13819, کاربران: 4987
به جدید ترین عضو انجمن, eman خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران