سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه شهرری و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ azita2 به نظر analiya : سلام دوست عزیزم به قول خودتون اگه کارشونو نذاشتن ببینی پس چرا میگی کارشون تحفه نبود!!!!!!!!!!!! وقتی نمونه کارها وجود داره چرا اصرار برای دیدن باشه.هرچند من درک میکنم که انتخاب اونم برای مهمترین شب زندگی سخته.اما من خودم عروس اونجا بودم و عروس هم دیدم.بعدشم عروسی که دیده میشه ما نمیدونیم که قبلش چه شکلی بوده.من خودم که واسه عروسیم رفته بود کسایی رو دیدم که خودشون برخورد خوبی نداشتند.اونا هم بنده خداها انقدر جوابگو هستند که خسته میشن درمجموع من کارم عالی بود وبابت هزینه هم قیمت خوب بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ baran1 به نظر analiya : با سلام به همه دوستان من  2 روز پیش به همراه یکی از دوستام  رفتم شایسته نو ری اما واقعا پشیمون شدیم اول که عروساشونو نمیذارن ببینیم دوم اینکه ی خان.ومی تو واحد مدیریت بود که واقعا آداب برخورد مناسب رو نمیدونست انگار از دماغ فیل افتاده بود کاراشونم همچین تحفه نبود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Hania : سلام کلبه سبز 13 ساله آموزشگاه شده اما هیچکسو راضی نگه نداشته تورو خدا مواظب باشین.اشتباه منو مرتکب نشین.نه خدمات بگیرین نه کلاس برین. من جز فحشو بی احترامی نشنیدم.خانم شبانی میگفت لیسانس روانشناسی دارم در  حالیکه تو آخرین تمدید مدرکش زده دیپلم تجربی.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Hania : سلام به همگی من اهل تحقیقم و تا با چشم خودم نبینم باور نمیکنم.خودم دیدم و از خیلی ها پرسیدم و گفتن آموزشگاه کلبه سبزتو سه راه ورامین کوچه معصومی خیلی مزخرفه .هزینه بالا، کیفیت صفر، اخلاق بسیار زننده و خیلی خیلی بی احترامی میکنن.کسانی هم که آموزش میدن کارت مربی گری ندارن و حتما به فنی حرفه ای اطلاع میدم و جالبه اگه هنرجویی ناراحت شه و اعتراض کنه شمارشو پخش میکنن و حرفای رکیک میشنون.خیلی از مشتریهاهم خیلی معترضن و خودشو متخصص رنگ معرفی میکنه خانم شبانی در حالیکه جلو روم رنگ گرفت و رنگش رنگین کمون شد.خانم میرزایی و یوسفی اونجا کار میکنن و همشون بداخلاقن و کارشون ضعیفه و بخداقسم هیچکس راضی نیست. هرکی خلاف اینو بگه یا از کلبه سبزه یا اونجا نرفته        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ a457935504 به نظر فاطمه نوروزي : سلام دوستان ارایشگاه پانیذ ری عالیه و کارش خیلی خوبه من ده ساله میرم اونجا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ homa65 به نظر zarzar : سلام رضا 21 میخواستم ببینم از خانم مژگان پارسه تو سالن مهر و ماه آدرس و شماره تماس دارین؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر vayvayvay : لطفا ش ستایش نوینو برام بفرستین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ vayvayvay به نظر فاطمه نوروزي : سلام. لطفا ش ستایش نوینو برام بفرستین. خواهش.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر aziztaeme : سلام خدمت خانمهای گل سایت افتتاح آرایشگاه مروارید در شهرری حوالی میدان شهید غیبی با قیمتهای استثنایی وتعیین وقت قبلی. 09379884270 مینا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ zhbm به نظر فاطمه نوروزي : سلام ببخشیدشما که منطقه بالا هستید ادب داشته باشید.به نظرمن فقط رفتار منشی هاش کمی سرد بود که اونم از خستگیه من خودم عروسیم شهریوراحتمالامیرم شایسته.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ lida251 به نظر BENYAMIN : سلام خوبید من هم سپیده هستم و 25 سالمه من هم به یه دوستی احتیاج دارم که بتونم باهاش دردو دل کنم و راحت باهاش صحبت کنم. اتفاقا من هم خیلی احساساتیم اما کسی درکم نمی کنه و دنبال کسی می گشتم که منو درکم کنه اگه هنوز با کسی نیستید یا ازدواج نکردید تمایل خودتونو به دوستی با من اطلاع بدید. ایمیلمو این پایین می نویسم maryam_eskandari2013@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ELMIRA12 به نظر فاطمه نوروزي : کاراشون در سطح منطقشون نه بیشتر برخورد کارکوناشم که افتضاح انگار مفت میخان کار کنن شایسته نو (نه.نه.نه)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ELMIRA12 به نظر فاطمه نوروزي :        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ELMIRA12 به نظر فاطمه نوروزي : سلام من پارسال رفتم شایسه نو وقت بگیرم برای عروسیم اما از رفتنم پشیمون شدم خیلی تند برخورد کردن باهام        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com        تعداد پاسخها(1)( lida251)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ reza21 به نظر zarzar : عزیزم ستایش نوین اصلا کارش خوب نیس چون حدود 1سال وچندماه میشه که عروس کارش از اونجارفته وبرای خودش ارایشگاه زده..من رفتم پیشش کارش فوق العاده بود...بهت پیشنهاد میکنم بری پیشش...سالن مهروماه...مژگان پارسه که عروس کار سابق ستایش نوین بوده اونجا واسه خودش ارایشگاه زده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ERrfaneh : To ro khoda komakam konid mN bahman arosime,mikham beram zibaroyan,yani mitonam shabe khobio dashte basham.:-(        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saayeh : shayeste no harfe aval ra mizane karhash hamishe motafavete aroosash yeki az yeki khoshgeltar hastand  kare make up shinione hamrah ham binazire  amoozeshgah ham darand dokhtar khalam onja dore dide va alan ye salone kochik vase khodesh dare va daramad kasb mikone  range mohash ham moshtarihaye paro pa ghorse khodesho dare   personelesh kheyli moratab ba nezakat va sobour hastand . atolie almas ham ba shayeste no kar mikone va takhfifate vizhe dare        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sanazz : پانته آ اگه شما آلبومش و دیدی من خودم عروس شایسته نو بودم یک ماه پیش و واقعا باهات موافقم  شایسته نو بهترین انتخابی بود که من میتونستم داشته باشم  . واقعا شایسته نو ، شایسته  تعریفهایی بود که من دربارش شنیدم .......... باید بگم که رنگ موهام هم خیلی خاص بود  .    با آتلیه خودشون هم ( الماس ایرانیان ) برای عکس و فیلمم قرارداد بستم  که اون هم کارش خیلی خوب بود  ...   همه چی به شکر خدا خوب بود          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر pantea : من چند روز پیش رفتم سالن شایسته نو و البوم جدیدشون و در زمینه کار عروس دیدم فوق العاده بود  واقعا وجود همچین سالنی در این منطقه غنیمت بزرگیه قیمتهاش خیلی مناسبه طرز برخورداشون هم که عالیه   آموزشش هم خیلی دقیق و مناسبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ pantea به نظر یارا : من ساکن شهرری هستم از زمانیکه  برای انجام کارهای زیبایی با شایسته نو آشنا شدم تا به حال همیشه راضیم  بهترین پرسنل و جدیدترین مدلها همیشه ارائه میشه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ pantea به نظر helbanoo : salam behtarin salone zibayi  shayeste no deylaman jonobi mibashad karash harf nadare        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sogoli23 به نظر فاطمه نوروزي : mohem ineke zaminasho dashte bashi age dari boro shayeste no          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sogoli23 به نظر فاطمه نوروزي : salam man arosim raftam unja ali budam aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ parvin به نظر فاطمه نوروزي : سلام منم عروسیم رفتم شایسته از کارش هم خیلی راضی بودم آخه مدل میکاپ و شینیونم رو خودم انتخاب کردم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ zahedi4444 به نظر ماندانا : با سلام میشه ادرس ارایشگاه و شمارشو بهم بگید ممنون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ elelena به نظر فاطمه نوروزي : سلام شما ها حتما زمینه اش را نداشتید وگرنه ما که رفتیم خوشگلم شدیم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ setareha به نظر zarzar : عزیز من برای نامزدیم رفتم ستایش نوین  اصلا کارش جالب نبود!اگه خودم ارایش میکردم بهتر میشدم.ولی برای عروسیم رفتم شایسته نو خیلی راضی بودم وهستم.شینیون ومیکاپ نظرخودم بود.بااستفاده از عکسهای سالن!ولی اگه بخوای به میل اونا توجه کنی مثل نطرلیلی باعروسهای اون روز یک شکل میشی!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ setareha به نظر فاطمه نوروزي :  عزیز من برای نامزدیم رفتم ستایش نوین  اصلا کارش جالب نبود!اگه خودم ارایش میکردم بهتر میشدم.ولی برای عروسیم رفتم شایسته نو خیلی راضی بودم وهستم.شینیون ومیکاپ نظرخودم بود.بااستفاده از عکسهای سالن!ولی اگه بخوای به میل اونا توجه کنی مثل نطرلیلی باعروسهای اون روز یک شکل میشی!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر analiya : باسلام.برخلاف نظربعضی از دوستان،شایسته نو کارش فوق العاده عالیه!من قبل ازمراسم عروسیم هیچ شناختی نداشتم.اونجارو توسط خانواده همسرم پیدا کردم.من اهل غرب تهران هستم.من نظرم درمورد نظراتی که دوستان درمورد اینکه میگویند کارشایسته نو خوب نیست اینه که قبل وبعد را باهم مقایسه نمیکنن یا حداقل کار خود را با چهره قبل ازارایش نمیسنجن.روز مراسم من حدود 20 تا عروس بودیم وهر عروسی نسبت به چهره خود خوب شده بود.همچنین درمورد برخورد پرسنل وپذیرایی خیلی خوب بود.    تعداد پاسخها(2)( baran1 - azita2)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sarinajonn به نظر فاطمه نوروزي : zarzarجان كارش  متوسطه. شايسته بهتره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sarinajonn به نظر zarzar : ببخشيد منظورم" شايسته نو" بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sarinajonn به نظر zarzar : ستايش نوين كارش خوب نيست  من خودم ساكن شهر ري ام كار آرايشگاه شايسته نوين حرف نداره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ zarzar به نظر فاطمه نوروزي : بابا چی شد جواب منو بدید، ستایش نوین تو شهرری کارش چطوره؟؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zarzar : من میخوام واسه عروسیم برم ستایش نوین تو شهرری تو رو خدا کمکم کنید نرم هیولا بیام بیرون؟؟      تعداد پاسخها(5)( sarinajonn - sarinajonn - setareha - reza21 - homa65)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ selena به نظر فاطمه نوروزي : shoma eshteba mikoni man dostam karamoz bod to shayeste no mano vase model mibord onja  ke yad begire bad modireshon mano did be man pishnehad dad ke man joze albomeshon besham  alanam axam onjast hame arosaro khodeshon doros mikonan khanome zahra          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ selena به نظر فاطمه نوروزي : nman vase arosim va chanta marasem dg raftam shayeste no karesh kheyli herfeyi hastesh man vase arosim kheyli gashangshodam ham moham ham arayesham ta akhare shab akh nagoft arayesham personeleshon ham kheyli mehrabonan  chapo rast azam pazirayi mikardan man mikhastam badanamo boronz kponam khode khanom hasani vasam in karo kard kheyli khob bodam shabe khobiro dashtam pe hamatonpishnehad mikonam berin onja          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر helbanoo : من از مداد رنگی  تو چهارراه خط اهن واقعا راضیم . رنگ موهاش حرف نداره .    تعداد پاسخها(1)( pantea)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ helbanoo به نظر 12fatemeh : من برای اینکه موهامو رنگ کنم رفتم مداد رنگی تو چهارراه خط آهن واقعا کارش عالی بود . موهامو دکلره کرد بدون اینکه بسوزه . کوپاشم خیلی خوشگله . موهامو مهناز درست کرد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 12fatemeh : man3 mah pish aroose shayeste no budam ,kheily ziba shodam ,bavaram nemishod yeki az dustam unjaro moarefi karde budshenidam ye shobe dge ham tu aghdasiye dare mizane     تعداد پاسخها(1)( helbanoo)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ زهرا به نظر فاطمه نوروزي : عکس هایی که شایسته نو زده عروسای خودش نیستن.از ارایشگاههای دیگه میارن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ زهرا محمدي به نظر فاطمه نوروزي : سلام . به نظر من بهترين آرايشگاه شهرري ، آرايشگاه زيبا رويان هست كه خيلي كارش عاليه من عروسيم 19 مهر بود و واقعا زيبا شده بودم همه هم نظرشون همين بود من فوق العاده راضي بودم . همسرم هم خيلي خوشش اومد واسه پاتختي هم رفتم همونجا .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ماندانا : سلام دوستان برا عروسي برادرم نميدونستم كجابرم آرايشگاه كه كارم واقعا خوب بشه.وقتي كه از تو اين سايت آدرس آرايشگاه مهروز رو ديدم رفتم اونجا و واقعا راضي هستم. و اون شب برام شب به ياد ماندني شد چون زيباييم برام مهم بود. مطمئنم هر كسي باهر سليقه اي كه باشه از آشنايي با خانم فرجي مدير سالن مهروز شاد بشه. متشكرم از شما بابت معرفي ايشان    تعداد پاسخها(1)( zahedi4444)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مینا : واقعا کارشون حرف نداره.ممنونم ازتون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مهساشکری به نظر فاطمه نوروزي : واسه چی بایدبرخوردپرسنلش بامشتری ها مخصوصصاباعروس هابدباشه؟ مگه دارن مفتی کارانجام میدن؟ منکه هیچ وقت مهمترین روززندگیمودست چنین کسایی نمیدم هستن ارایشگاه هایی که ازاینا بهترن وخوشروترن ولی اینایه ذره اسم درکردن همه فکرمیکنن چه خبره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ masi roayaei به نظر فاطمه نوروزي : salam manam aroose shateste no bodam razi boodam ama begir nagir dare ye seriaro khob dorost mikone ye serio kheili bad raftare personelesh ke eftezaheeeeeeeeeeeeeeeeeee be nazare man age asab ahani darid berid onja          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شادی قدیریان : سالن زیبا رویان واقع در شهرک الهییه وافعا عالیه با مدیریت خانم ولی زاده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ melina به نظر فاطمه نوروزي : سلام من فکر میکنم این آرایشگاه هایی مثل شایسته نو و  یا .... فقط پول ظاهر و مکانشونو میگیرن اصلان کاراشون خوب نیست.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ هلنا به نظر فاطمه نوروزي : سلام من هلنام مامان سالن زیبایی داره تو دولت آباد خدایی همه از کارش راضی بودن خوشحال میشیم در خدمت شما دوستان باشیم. 33750487 سالن زیبایی هلن          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ف ز : راست میگه اون خانم منم عروس ادونیس رخ بودم واقعا کارش خوبه اما الان اسم سالنش اریا رخ شده        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله شهرری           بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟

صفحه اصلی تالار شهرری بهترین آرایشگاه زنانه شهرری و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
1234
سه شنبه 17 تير ماه 1393
Hania

تاریخ درج: سه شنبه 17 تير ماه 1393

سلام

کلبه سبز 13 ساله آموزشگاه شده اما هیچکسو راضی نگه نداشته

تورو خدا مواظب باشین.اشتباه منو مرتکب نشین.نه خدمات بگیرین نه کلاس برین. من جز فحشو بی احترامی نشنیدم.خانم شبانی میگفت لیسانس روانشناسی دارم در  حالیکه تو آخرین تمدید مدرکش زده دیپلم تجربی.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 17 تير ماه 1393
Hania

تاریخ درج: سه شنبه 17 تير ماه 1393

سلام به همگی

من اهل تحقیقم و تا با چشم خودم نبینم باور نمیکنم.خودم دیدم و از خیلی ها پرسیدم و گفتن آموزشگاه کلبه سبزتو سه راه ورامین کوچه معصومی خیلی مزخرفه .هزینه بالا، کیفیت صفر، اخلاق بسیار زننده و خیلی خیلی بی احترامی میکنن.کسانی هم که آموزش میدن کارت مربی گری ندارن و حتما به فنی حرفه ای اطلاع میدم و جالبه اگه هنرجویی ناراحت شه و اعتراض کنه شمارشو پخش میکنن و حرفای رکیک میشنون.خیلی از مشتریهاهم خیلی معترضن و خودشو متخصص رنگ معرفی میکنه خانم شبانی در حالیکه جلو روم رنگ گرفت و رنگش رنگین کمون شد.خانم میرزایی و یوسفی اونجا کار میکنن و همشون بداخلاقن و کارشون ضعیفه و بخداقسم هیچکس راضی نیست.

هرکی خلاف اینو بگه یا از کلبه سبزه یا اونجا نرفته

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 12 خرداد ماه 1393
vayvayvay

تاریخ درج: دوشنبه 12 خرداد ماه 1393

لطفا ش ستایش نوینو برام بفرستین

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 12 خرداد ماه 1393
aziztaeme

تاریخ درج: دوشنبه 12 خرداد ماه 1393

سلام خدمت خانمهای گل سایت
افتتاح آرایشگاه مروارید در شهرری حوالی میدان شهید غیبی با قیمتهای استثنایی وتعیین وقت قبلی.
09379884270 مینا

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 13 بهمن ماه 1392
BENYAMIN

تاریخ درج: يکشنبه 13 بهمن ماه 1392

وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.

اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.

متشکرم.

ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
يکشنبه 24 آذر ماه 1392
ERrfaneh

تاریخ درج: يکشنبه 24 آذر ماه 1392

To ro khoda komakam konid mN bahman arosime,mikham beram zibaroyan,yani mitonam shabe khobio dashte basham.:-(

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 25 آبان ماه 1392
saayeh

تاریخ درج: شنبه 25 آبان ماه 1392

shayeste no harfe aval ra mizane karhash hamishe motafavete aroosash yeki az yeki khoshgeltar hastand  kare make up shinione hamrah ham binazire  amoozeshgah ham darand dokhtar khalam onja dore dide va alan ye salone kochik vase khodesh dare va daramad kasb mikone  range mohash ham moshtarihaye paro pa ghorse khodesho dare   personelesh kheyli moratab ba nezakat va sobour hastand . atolie almas ham ba shayeste no kar mikone va takhfifate vizhe dare

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 21 آبان ماه 1392
sanazz

تاریخ درج: سه شنبه 21 آبان ماه 1392

پانته آ اگه شما آلبومش و دیدی من خودم عروس شایسته نو بودم یک ماه پیش و واقعا باهات موافقم  شایسته نو بهترین انتخابی بود که من میتونستم داشته باشم  . واقعا شایسته نو ، شایسته  تعریفهایی بود که من دربارش شنیدم .......... باید بگم که رنگ موهام هم خیلی خاص بود  .    با آتلیه خودشون هم ( الماس ایرانیان ) برای عکس و فیلمم قرارداد بستم  که اون هم کارش خیلی خوب بود  ...   همه چی به شکر خدا خوب بود  

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 21 آبان ماه 1392
pantea

تاریخ درج: سه شنبه 21 آبان ماه 1392

من چند روز پیش رفتم سالن شایسته نو و البوم جدیدشون و در زمینه کار عروس دیدم فوق العاده بود  واقعا وجود همچین سالنی در این منطقه غنیمت بزرگیه قیمتهاش خیلی مناسبه طرز برخورداشون هم که عالیه  

آموزشش هم خیلی دقیق و مناسبه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 5 خرداد ماه 1392
analiya

تاریخ درج: يکشنبه 5 خرداد ماه 1392

باسلام.برخلاف نظربعضی از دوستان،شایسته نو کارش فوق العاده عالیه!من قبل ازمراسم عروسیم هیچ شناختی نداشتم.اونجارو توسط خانواده همسرم پیدا کردم.من اهل غرب تهران هستم.من نظرم درمورد نظراتی که دوستان درمورد اینکه میگویند کارشایسته نو خوب نیست اینه که قبل وبعد را باهم مقایسه نمیکنن یا حداقل کار خود را با چهره قبل ازارایش نمیسنجن.روز مراسم من حدود 20 تا عروس بودیم وهر عروسی نسبت به چهره خود خوب شده بود.همچنین درمورد برخورد پرسنل وپذیرایی خیلی خوب بود.

تعداد پاسخها(2)

بالای صفحه
1234

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله شهرری

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه شهرری و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
چهار شنبه 14 اسفند سال 1392
بوسیله sanami
7 3765
goodfriend
پنجشنبه 6 شهریور سال 1393
بوسیله azita2
85 47325
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرری در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
چهار شنبه 6 مهر سال 1390
بوسیله مريم رحيمي
1 2183
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرری و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
سه شنبه 20 فرودرین سال 1392
بوسیله مازيار
34 28038
بهترین عکاسی شهرری و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
یکشنبه 22 دی سال 1392
بوسیله reza21
16 11364
بهترین مرکزدرمانی شهرری و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
سه شنبه 10 تیر سال 1393
بوسیله yamna
3 3875
بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرری و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
یکشنبه 12 مرداد سال 1393
بوسیله 55904224
6 6326
بهترین خواروبارفروشی شهرری و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 16 شهریور سال 1390
بوسیله رضا
2 2845
بهترین تره بار شهرری و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 842
بهترین پارک شهرری و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 1669
بهترین تاکسی سرویس شهرری و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
یکشنبه 12 خرداد سال 1392
بوسیله مینا علیخانی
3 2699
بهترین رستوران شهرری و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
دوشنبه 8 مهر سال 1392
بوسیله MSDNA
13 11419
بهترین تالار شهرری و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
جمعه 6 اردیبهشت سال 1392
بوسیله farnaz9
14 11953
بهترین کافی شاپ شهرری و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 1481
بهترین قهوه خانه شهرری و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
سه شنبه 2 مهر سال 1392
بوسیله maman
2 2257
بهترین سفره خانه سنتی شهرری و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
سه شنبه 31 خرداد سال 1390
بوسیله killerbull
1 3359
بهترین سینمای شهرری و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
جمعه 24 خرداد سال 1392
بوسیله niloo
6 4284
بهترین استخر،سونا،جکوزی شهرری و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
یکشنبه 26 تیر سال 1390
بوسیله مهدي
2 5158
بهترین مدرسه شهرری و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
دوشنبه 25 فرودرین سال 1393
بوسیله gandom
10 10554
بهترین مرکز خرید شهرری و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
جمعه 21 مهر سال 1391
بوسیله ندا دیندار
18 18387
بهترین مشاور املاک شهرری و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
چهار شنبه 13 اردیبهشت سال 1391
بوسیله زماني
1 4547
بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرری و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
یکشنبه 26 مرداد سال 1393
بوسیله حسن بابایب
2 3653
بهترین آموزشگاه زبان شهرری و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
سه شنبه 13 خرداد سال 1393
بوسیله kambiz
39 26537
بهترین آموزشگاه موسیقی شهرری و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
دوشنبه 15 آبان سال 1391
بوسیله موسي
14 11969
بهترین کلاس آموزشی کنکور شهرری و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
یکشنبه 9 مرداد سال 1390
بوسیله سعید
2 3509
بهترین مهد کودک شهرری و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
سه شنبه 4 شهریور سال 1393
بوسیله mahya1390
30 17015
بهترین باشگاه ورزشی شهرری و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
سه شنبه 2 مهر سال 1392
بوسیله maman
3 4515
بهترین فست فود شهرری و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
پنجشنبه 23 مرداد سال 1393
بوسیله mohseen
16 11522
بهترین منطقه جهت سکونت شهرری و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
سه شنبه 10 تیر سال 1393
بوسیله yamna
21 16558
بهترین مکان دیدنی شهرری
faryadras
یکشنبه 14 اردیبهشت سال 1393
بوسیله مونا فتحی
9 9543

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4364, نوشته ها: 13573, کاربران: 4730
به جدید ترین عضو انجمن, mahin15 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران