سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392.. sms بهتر است     برخی ایده ها و اجرا ها را در سایت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر هانیه اکبری : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --احتشامیه - دروس توسط هانیه اکبری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من مشکل جای بخیه تو صوزتم داشتم که به علت تصادف ایجاد شده بود چند تا دکتر رفتم که فقط بلد بودن سر کیسه کنن آدمو داروها و ویزیتشون گرون و نتیجه هیچی پیش دکتر لاریجانی رفتم تو مرکز پوست و مو پاسداران در چهار راه پاسداران بعد 4 ماه جای بخیه هام رفته هم لیزر کرد و هم پماد و دارو داد نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر فاطمه صابر حبیبی :گروه صنعتی سهند تبریز به عنوان بهترین دستگاه بسته بندی محله --احتشامیه - دروس توسط فاطمه صابر حبیبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه صنعتی سهند تبریز        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر ابوذر آشتیانی : پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین انجام عملیات هات تپ ( انشعاب از خطوط حاوی سیالات ) محله --احتشامیه - دروس توسط ابوذر آشتیانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از عکسها و توضیحات شیوا بسیار سپاس . سایت اصلی شما هم سایت جمعی هست و مطالب شما در مورد هات تپ و اینکه هات تپ چیست کمک زیادی در انجام پروژه های شخصی من نمو نمایش مشخصات و آدرس مرکز پیشگام صنعت ابزار        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قهوه خانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
. نظر research : به نظرم بهترین آرایشگاه مردانه تهران آرایشگاه کابوک هست توی شریعتی نزدیکای یخچال. خیلی محترمانست برخوردشون.محیطش خیلی باحاله و ارومه خیلی شیکه.من خیلی وقتا میخوام برم مهمونی یا جایی میرم اونجا. اصلاحش خیلی خوبه.قیمتاشم خوبه .کارای گریمو ایناشم خوبه.نمیدوم چیکار میکنه ولی منو داره برای مهمونی ، گریم میکنه کسی نمیفهمه ولی خیلی تغییر میکنی! یه آرایشگرش هست اسمش سامان کارش درسته گریمور سینماست این شمارش09124483684 آرایشگاه rezar رزار هم سر دروس خیلییییییی خوب بود که جاش عوض شد مال رضا گلزار بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر research : به نظرم بهترین آرایشگاه مردانه تهران آرایشگاه کابوک هست توی شریعتی نزدیکای یخچال. محیطش خیلی باحاله.من خیلی وقتا میخوام برم مهمونی یا جایی میرم اونجا. اصلاحش خیلی خوبه.خیلیم خوب گریم میکنه.نمیدوم چیکار میکنه ولی منو داره برای مهمونی ، گریم میکنه کسی نمیفهمه ولی خیلی تغییر میکنی! یه آرایشگرش هست اسمش سامان کارش درسته گریمور سینماست این شمارش09124483684 کلوپ rezar رزار هم سر دروس خیلییییییی خوب بود که جاش عوض شد. مال رضا گلزار بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر IHJ : مدرسه پیش دبستانی.دبستانی .راهنمایی.طلوع دانش به عنوان بهترین تفریحی-ورزشی-علمی محله --احتشامیه - دروس توسط IHJ به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است RY نمایش مشخصات و آدرس مرکز مدرسه پیش دبستانی.دبستانی .راهنمایی.طلوع دانش        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر maryam1970 : من از سال اول راهنمايي با گروه نام آوران آشنا شدم. الان دانشجوي سال اول مهندسي مكانيك دانشگاه علم و صنعت هستم. به جرأت ميگم بهترين شانس زندگيم اين بود كه با اين موسسه و مخصوصاً آقاي رفتاري آشنا شدم. من از دبستان معلم خصوصي داشتم. هميشه براي كلاسام استرس داشتم راستش با اغلب معلم ها هم ميونه ي خوبي نداشتم. اما از سال دوم راهنمايي كه آقاي رفتاري با من رياضي كار كرد رياضياتم متحول شد در حدي كه الان تو دانشگاه خودم به همكلاسيام درس ميدم. اولين موسسه بود كه به خاطر پول هر دفه با پدر مادرم بحث نميكرد. تمركزشون روي پيشرفت تحصيلي بود تا پول.   امروز من اتفاقي تو سايت دابي ميگشتم ديدم براي همه چيز بهترين ها رو سوال ميكنه. ميون همه يكي شيريني نيشكر يادم اومد يكي هم آموزشگاهي كه واقعاً مديونشونم هم من هم خواهرم آيدا. اين كمترين كاريه كه براي قدرداني از محبت هاي آقاي رفتاري و همكاراي خوبش ميتونستم انجام بدم. خداييش  پايه رياضي من از همون دوم راهنماي متحول شد.  آقاي رفتاري ميگفت معلمارو اول مجبور ميكنه به خودش درس بدن بعد اگه نمره تدريس و انتقال مفاهيمشون خوب ميشد باهاشون قرارداد ميبست. به غير از رياضي هم معلم فيزيك هم زبان و عربي من واقعاً عالي بودن.  شماره ي موسسه آقاي رفتاري اگه عوض نشده باشه 22000410 هست.          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر fsadeghi : با سلام انواع شيرينهاي خانگي قزوين با بي نظيرترين طعم و مزه و با ماندگاري طولاني و انواع باقلواي پرچمي ممتاز را از ما بخواهيد . نان برنجي اعلاء ؛ نان برنجي زعفروني اعلاء ؛ نان چائي اعلاء ؛ نان چرخي و پادرازي اعلاء و شيريني نخودي باقلواي ممتاز رويه پسته اي ؛ رويه زعفروني ؛ رويه بادومي  با توجه به كيفيت بالاي اين محصولات تماما" صادراتي مي باشند . همزمان با بازگشائي مدارس توصيه مي كنيم براي تغذيه فرزندان خود از نان چائي و نان چرخي ما استفاده نمائيد . براي جشنها و مراسمهايتان يك بار هم كه شده از شيريني هاي خانگي و باقلواي اصيل ما استفاده نمائيد آيا تاكنون طعم واقعي باقلواي خانگي و انواع شيريني هاي سنتي قزوين رو احساس كرده ايد ...؟ ما به شما اين امكان رو مي دهيم لذت تناول اصل اين محصولات رو تجربه نمائيد يه ضرب و المثل قديمي ميگه : هر گردي گردو نيست !! ضمنا" يه پيش غذاي بسيار لذيذ و خوشمزه هم در منزل توليد مي كنيم كه واقعا" بي نظيره و ميتوانيد در جشن تولدها ؛ مراسم نامزدي ؛ سالگردازدواج و ساير مناسبتهاتون از ميهمانهايتان پذيرائي خاص بكنيد . منتظر تماس شما هستيم و مطمئن باشيد يار و ياور شما در تمامي مجالس شما خواهيم بود     09127857520     صادقي         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. نظر baharan90 : مژده به تمام ساکنین محترم منطقه 3 و 4 آتلیه بهاران در نزدیکی شما افتتاح شد مفتخریم با کادر مجرب خانم  و آتلیه ایی با دکورهای متنوع  و قیمتهایی استثنایی در خدمت شما عزیزان باشیم. تخصص ما در زمینه عکس کودک هست اما همه امکانات لازم برای عکس مدلینک .اسپرت .خانوادگی و حتی پرسنلی برای شما فراهم هست .مطمئن باشید با یک بار مراجعه بعد از دیدن عکسهایتان و همچینین شنیدن قیمت های ما مشتری دایمی ما خواهید شد  آدرس ما: شعبه 1:جردن . بالاتر از اسفندیار .عاطفی شرقی .مجتمع اداری آسیا . طبقه اول واحد 3 شعبه 2:مجیدیه شمالی .خ ابوالحسنی .پ100.واحد 18 تماس:22055050   22057733       و 09194400420         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر ن : پاساژ پاسداران در خ حجت سوری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا شاهدی : مزون مدا به عنوان بهترین پوشاک بانوان محله --احتشامیه - دروس توسط زهرا شاهدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است قیمتهای باورنکردنی از بهترین برند های ترکیه حداقل 50 درصد زیر قیمت مغازه ها و سایر مزون ها حداقل یه بار امتحان کنید نمایش مشخصات و آدرس مرکز مزون مدا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر ariyana nikbakht : فست فود پنیتا بلوار شهرزاد نرسیده به هدایت غذاهاش حرف نداره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمی حسینی : سوپر مارکت گودرزی واقع در بلوار شهرزاد ابتدای خیابان هدایت میوه فروشی بهزاد واقع در بلوار شهرزاد ابتدای خیابان هدایت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر mahson : برای گریم ومیکاپ اکثرارایشگاههای معروف رورفتم اما خانم سوگندسپهرنیاکارش حرف نداره.هرکی رو فرستادم راضی بوده.قبل ازتماس باخانم سپهرنیا بهشون اسمس بدین که برای کارمیکاپ باهاشون کاردارین تابتونیدباخودشون صحبت کنیدچون سرشون شلوغه ممکنه منشیشون پاسخگوباشن.09333298717        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر mahson : برای گریم ومیکاپ اکثرارایشگاههای معروف رورفتم اما خانم سوگندسپهرنیاکارش حرف نداره.هرکی رو فرستادم راضی بوده.ارایشگاه گل ارا خواهرم برای عروسیه جاریش رفت اصلا خوب نشده بود راضی نبودیمممممممممممممممممممممممممم.قبل ازتماس باخانم سپهرنیا بهشون اسمس بدین که برای کارمیکاپ باهاشون کاردارین تابتونیدباخودشون صحبت کنیدچون سرشون شلوغه ممکنه منشیشون پاسخگوباشن.09333298717        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر Selda : سلام به نظر من يكي از بهترين قناديهاي تهران شيريني ميلاوه است تو خيابان گيشا,هم بسيار مدرن و شيك ساخته شده و هم كيفيت بسيار بالايي داره و از همه مهمتر اينكه خيلى براي مشتريا ارزش قائلن, واقعاً تهران يه همچين قنادى هايى كم داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر Selda : سلام به نظر من يكي از بهترين قناديهاي تهران شيريني ميلاوه است تو خيابان گيشا,هم بسيار مدرن و شيك ساخته شده و هم كيفيت بسيار بالايي داره و از همه مهمتر با كادري حرفه اي و خوش برخورد خيلي براي مشتريان ارزش قائل ميشوند, حتما براي يكبار هم شده بريد ببينيد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر دكتر آفاق به منش : آموزشگاه علمي كنكور و تقويتي نام‌آوران شميران به عنوان بهترین آموزشگاه علمي- آموزشگاه كنكور - تقويتي - تجديدي - شهريور -تضميني-تدريس خصوصي - نيمه خصوصي- مشاوره تحصيلي - برنامه ريزي تحصيلي - انتخاب رشته - كلاس تيزهوشان المپياد - تدريس خصوصي - نيمه‌خصوصي كنكور راهنمايي دبيرستان پيش دانشگاهي دانشگاه كليه دروس رياضي فيزيك زيست شيمي عربي زبان هندسه حسابان فيزيك دا محله --سعادت آباد توسط دكتر آفاق به منش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من سه سال هست كه با جناب دكتر آشنا هستم و ايشون تمام امور مربوط به مشاوره و برنامه ريزي تحصيلي دخترهامو انجام ميدن. از سه سال پيش تا الان باري به دوش بنده نبوده و نمرات و كارنامه دخترام خستگي رو از تنم در اوورده. توصيه ميكنم به شما. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه علمي كنكور و تقويتي نام‌آوران شميران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی یوسف آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر miranimina : من الان 6 ماهه میرم کلاس سه تار تو آموزشگاه موسیقی صدای مهرورزان استادم جناب آقای زاد پور هستن تا حالا با حوصله تر از این من استاد ندیدم والا با اینکه من وقت تمرینم کمه و زیاد نمی رسم درسام رو کار کنم اما ایشون با حوصله تمام با من کار می کنه و وواقعا دلسوزه تدریسش عالیه اونقدر درسارو خوب توضیح می ده که ادم براحتی یاد می گیره و انگیزه ادم رو حسابی می بره بالا این شماره آموزشگاهشون هستش4-88986493 و7 -88986356 سایتشونم اینه mehrvarzanmusic.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین استخر،سونا،جکوزی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
. نظر عرفان احسانی : پوشاک زنانه به عنوان بهترین پوشاک زنانه محله --تهران پارس منطقه 4 توسط عرفان احسانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عرفان احسانی نمایش مشخصات و آدرس مرکز پوشاک زنانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین استخر،سونا،جکوزی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
. نظر عرفان احسانی : پوشاک زنانه به عنوان بهترین پوشاک زنانه محله --تهران پارس منطقه 4 توسط عرفان احسانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عرفان احسانی نمایش مشخصات و آدرس مرکز پوشاک زنانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر Binazirmal : درود به همه دوستاني كه به دنبال يك آموزشگاه موسيقي خوب هستند. من دو فرزند خودمو ميبرم آموزشگاه موسيقي آواي جام جم در گيشا واقعا راضي هستم هم معلم گيتارشون كه واقعا با بچه ها تخصصي كار ميكنه و هم استاد ويلون و كنسرتهايي كه براي هنرجو ها گذاشتن در صمن اونجا آموزشگاه درجه يك هست شماره تلفن آموزشگاه و ميذارم تا دوستان استفاده كنند. ٨٨٢٤٠٦١٧ سايتم دارند Www.jaamejam1.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر Binazirmal : درود به همه دوستاني كه به دنبال يك آموزشگاه موسيقي خوب هستند. من دو فرزند خودمو ميبرم آموزشگاه موسيقي آواي جام جم در گيشا واقعا راضي هستم هم معلم گيتارشون كه واقعا با بچه ها تخصصي كار ميكنه و هم استاد ويلون و كنسرتهايي كه براي هنرجو ها گذاشتن در صمن اونجا آموزشگاه درجه يك هست شماره تلفن آموزشگاه و ميذارم تا دوستان استفاده كنند. ٨٨٢٤٠٦١٧ سايتم دارند Www.jaamejam1.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر mahgol : چون همه نظر دادن منم نظرمو مینویسم تا همه استفاده کنن من دوره photoshop را تو آموزشگاه نیکوپردازش گذروندم به قدری مربیشون عالیییییییییییییییییییی بودن که حرفی برای گفتن ندارم بچه ها جدی میگم آخره کلاسا من میدیدم چند تا از شاگردا میرفتن و از مدیر آموزشگاه به خاطره مربی خوبش تشکر میکردن . خداییش خیلی راضی بودم و پیشنهادم نیکوپردازش هست . مسیرش هم خیلی خوبه و از همه مهمتر جای پارکه عالی داره و من اصلا تو رفت و آمد اذیت نشدم . بعدشم خیلی راحت تو امتحان فنی و حرفه ای هم قبول شدم و مدرکشم گرفتم . خیلی کاربردی و خوب بود .        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر suzan : سلام  یک سال ایران مهر میرم راضی نیستم اما از کتابهاش که english file  راضیم ....شما اموزشگاهی رو سراغ دارید که همین کتاب رو تدریس کنند ممنون میشم راهنمایم کنید    تعداد پاسخها(1)( sarah1)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ suzan به نظر shervin : سلام اگه امکانش هست شماره اموزشگاه رو برام می فرستید ممنون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ naomi به نظر سهراب : very good and very new teachers        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی یوسف آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر mohamadi : من هنرجوی آموزشگاه منظومه هستم،میخواستم به خاطر فضای خوبی که ایجاد کردن تشکر کنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر dana24 : من تو آموزشگاه موسیقی صدای مهرورزان کلاس دف میرم اسم استادم آقای زانیار حسامی فوق العادست وقتی ساز می زنه روح آدم پرواز می کنه چند دوره نفر اول کشور بودن تو دف یه روش اختصاصی هم تو یاد دادن دف دارن که من خودم تونستم تو مدت 4 ماه کلی پیشرفت کنم دوستایی که به دف علاقه دارن ایشون رو 100% توصیه می کنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر susan82 : سلام.      من هم خودم هم چند نفر از آشناهام پیش خانم حسینی رفتیم کلاس. هم مکالمه هم IELTS. خیلی مسلط بود و مدرک بین المللی تدریس داشت از دانشگاه انگلیس.بیشتر سعادت آباد کار می کنه. خیلی دقیق و منصف بود. آدرسشو خواستین ایمیل بزنین: susan_karimi82@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ms5454 به نظر خودم : من میخام حرفه ای صحبت کنم انگلیسی رو بنظرتون برم سفیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Amerian : سلام دوستان. من محمد عامریان دانشجوی دکتری آموزش زبان انگلیسی دانشگاه علامه (سعادت آباد) هستم. سوالات و مشکلات شما رو مطالعه کردم. بعد از سال ها کسب تجربه، راستش میخوام از مهرماه امسال در محدوده سعادت آباد کلاس خصوصی برگزار کنم و یادگیری شما واقعا برام اهمیت داره. اگر تمایل داشتید میتونید با این ایمیل درباره کلاسام سوال کنید. با کمال میل در خدمتم. mamra2006@yahoo.com مرسی          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Amerian به نظر Reza11 : سلام دوستان. من محمد عامریان دانشجوی دکتری آموزش زبان انگلیسی دانشگاه علامه (سعادت آباد) هستم. سوالات و مشکلات شما رو مطالعه کردم. بعد از سال ها کسب تجربه، راستش میخوام از مهرماه امسال در محدوده سعادت آباد کلاس خصوصی برگزار کنم و یادگیری شما واقعا برام اهمیت داره. اگر تمایل داشتید میتونید با این ایمیل درباره کلاسام   سوال کنید. با کمال میل در خدمتم. mamra2006@yahoo.com مرسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahson به نظر معصومه صدیقی : سلام به همه دوستان.من کارعروس اکثرارایشگاههای نهران رودیدم اکثراالبمشون با عروس زندشون زمین تااسمون فرق میکنه .من برای عروسی خواهرم رفتیم پیش ریحانه که کارش عالی بود خیلی تعریفشون رو شنیده بودیم گریمورسینماهستن.شمارشون رو هم خواهرم توسفردبی خیلی اتفاقی ازیکی ازدوستانشون گرفت مارفتیم البوم ایشون رودیدیم کارشون واقعا عالیه برای هرنوع سلیقه ای ارایش توالبمشون هست از لایت واروپایی بگیرتا عربیوبیروتی .اخلاقشون بسیارعالی ومهربون برخلاف میکاپ کارای دیگه که اصلا نمیتونی یک دقیقه باهاشون حرف بزنی.بااینکه سرشون شلوغه اما بسیارخوش برخوردن..تا 6ماه پیش جردن بودن اما الان نمیدونم کجاتشریف دارن شمارشون روبراتون میذارم انشا..که استفاده ببرین.قبل ازاینکه تماس بگیرین پیامک بزنین بعدتماس بگیرین تابتونیدباخودشون صحبت کنید چون سرشون شلوغه.09333298716        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر معصومه صدیقی : مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم به عنوان بهترین هاشور ابرو , پرپشت کردن و قرینه سازی ابروهای ناهماهنگ اصلاح طرحهای قدیمی خط چشم , خط مزه , خط لب محله --تهران پارس منطقه 4 توسط معصومه صدیقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رنگ مو نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم    تعداد پاسخها(1)( mahson)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر mahsan64 : سلام دوستان من و خیلی از دوستام دوره های مختلف کامپیوتر تو آموزشگاه سپنتاگستر گذروندیم و مدرک فنی و حرفه ای رو هم گرفتیم واقعا روش تدریس و درصد قبولیشون عالیه من که خیلی راضی بودم . تنها اموزشگاهی که انقد پروژه محور کار می کنه و عملی به بچه ها دروس و یاد میده دوستامم خیلی راضی بودن تلفن 220740046 09124084744 22075127 خانم مقدم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک یوسف آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ rahasa به نظر somayeht : ولله ما دختر 6 سالمون ور بردیم مهد یکتا این قدر اذیت شد که سر یه هفته آوردمش بیرون...مدیرش از ادب وشخصیت هیچی حالیش نیست ...فقط پول میگیره...انشالله خدا رنجی به بچه من داد بهش برگردونه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ lidanori به نظر papar1389 : من دخترم مهد سفیر میره، مگه مامانای کارمند پارسیان چه مشکلی دارن که شما این طوری بیان کردین؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه یوسف آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر lم ن : مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم به عنوان بهترین هاشور ابرو , پرپشت کردن و قرینه سازی ابروهای ناهماهنگ اصلاح طرحهای قدیمی خط چشم , خط مزه , خط لب محله --یوسف آباد توسط lم ن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر elahe1345 : سلام به همشهرياي عزيز بخصوص هم محله اياي عزيزم با توجه به تبليغات زياد موسسات قلم چي و علوي امثالهم، فقط ميخوام بگم كه گول نخوريد. با اسم و رسم بچه درسش خوب نميشه و به جايي نميرسه. من بعد از اينهمه سال معلم گرفتن براي بچه هام فقط از دبيراي موسسه آقاي دكتر صبري راضي بوده و هستم. چون هنوزم بهشون زحمت ميديم. اگه ميخواين واقعا درس دختر يا پسرتون خوب بشه، مخصوصا درس رياضي، ميتونين با خيال راحت از ايشون مشاوره بگيرين. شماره ي تماسشونم اينه 9191373486        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ aliireza به نظر mehrafrooz : 100% موافقم. پسر من اینجا میره و با ذوق و علاقه میره وبسیار راضیه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر soodeh : سلام به همه  من  اسم پسرم رو توی کلاس های موسیقی کودک آموزشگاه صدای مهرورزان نوشتم و الانم خیلی راضیم خیلی مربی خوبی داره اسمش خانم بهزاد واقعا توی کار با بچه ها با تجربست و با علاقه و دلسوزی کار می کنه پسرم عاشق مربیشه هر روز بهم میگه بریم کلاس خیلی کلاسشو دوس داره محیط اونجام خیلی شیکه و اصلا قابل مقایسه با جاهایی که تا حالا رفتم نیست واقعا برخورد هم منشی و معلمها و مدیرش عالیه خیلی هوای هنرجوها رو دارن براشون خیلی مهمه که هنرجوهاشون یاد بگیرن و پیشرفت کنن مخصوصا که مدام روی کار استاداشون نظارت دائمی دارن تلفنش رو می زار م تا دوستای عزیز اگه خواستن تماس بگیرن4 -88986493        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر elish : من با نظر دوستمون  راجع به پاساژ پارسیان موافقم پاساژ نگین شرق هم بد نیست حس خوبی داره همون فلکه 2مه بسمت فلکه 1 دست راست حدود 50 متر پایینتر.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ghazal_65 به نظر 1q2w3e : مدیر این آموزشگاه بهرایان  یک زن واقعا حقه باز و بدجنس به نام ناصحی ز از من کلی پول  گرفت که مثلا 15 جلسه  به من یک نرم افزار یاد بده که همه را طی 2 جلسه تموم کرد......ایشالا که پولی که از من گرفته حرومش بشه!!! آمین !!! در واقعه این کارش دزدیه  ...من که اصلا راضی نیستم .....امیدوارم این پول از کلوش پایین نره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ghazal_65 : مدیر این آموزشگاه بهرایان  یک زن واقعا حقه باز و بدجنس به نام ناصحی ز از من کلی پول  گرفت که مثلا 15 جلسه  به من یک نرم افزار یاد بده که همه را طی 2 جلسه تموم کرد......ایشالا که پولی که از من گرفته حرومش بشه!!! آمین !!! من اصلا توصیه نمی کنم برید چون ممکنه تیغتون بزنه و هیچی هم یادتون نده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ghazal_65 : مدیر این آموزشگاه بهرایان  یک زن واقعا حقه باز و بدجنس به نام ناصحی ز از من کلی پول  گرفت که مثلا 15 جلسه  به من یک نرم افزار یاد بده که همه را طی 2 جلسه تموم کرد......ایشالا که پولی که از من گرفته حرومش بشه!!! آمین !!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mehrafrooz : من تقریبا بیشتر آموزشگاههای زبان شهرک غرب و سعادت آباد را رفتم. بهترین سیستم آموزشی و بهترین استادها و خوش اخلاقترین کادر اداری و جائیکه واقعا شما بتونین پیشرفت داشته باشین و حس نکنین بیخود وقتتونو تلف کردین فقط و فقط موسسه زبانسرا شعبه بلوار دریا است. این نظر من بدون هیچگونه غرض ورزی و جانبداری یا احیانا جسارت به اون موسساتیه که فقط فکر چاپیدن جیب ملت هستند. واقعا تو بعضی از این موسسات استاد سر کلاس داره واسه خودش حرف میزنه. اصلا انگار ما سر کلاس نیستیم. ولی در کلاسهای زبانسرا استاد سر کلاس واقعا انرژی میگذاره. من پیشنهاد میکنم دوستان وقت با ارزش خودتونو بیخود تلف نکنین. تلفن دفترشونو میگذارم خواستید زنگ بزنیند ساعت کلاساشونو بپرسین. من دارم الان اونجا میرم. 88580859 یا 88581583    تعداد پاسخها(1)( aliireza)     مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله احتشامیه-دروس           بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟

صفحه اصلی تالار احتشامیه-دروس بهترین آرایشگاه زنانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
يکشنبه 10 فروردين ماه 1393
HESAMER

تاریخ درج: يکشنبه 10 فروردين ماه 1393

تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص

رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد

طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...

هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...

پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392.. sms بهتر است

برخی ایده ها و اجرا ها را در سایت زیر ببینید :

جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 5 فروردين ماه 1393
BENI

تاریخ درج: سه شنبه 5 فروردين ماه 1393

وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.  

اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.

متشکرم.

تلفن من:09305159274  

man star283@yahoo.com

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 13 بهمن ماه 1392
BENYAMIN

تاریخ درج: يکشنبه 13 بهمن ماه 1392

وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.

اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.

متشکرم.

ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله احتشامیه-دروس

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
دوشنبه 7 بهمن سال 1392
بوسیله research
1 1551
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
3 1635
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین احتشامیه-دروس در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1393
goodfriend
یکشنبه 31 فرودرین سال 1393
بوسیله فاطمه صابر حبیبی
3 2186
بهترین عکاسی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
دوشنبه 31 تیر سال 1392
بوسیله baharan90
1 1258
بهترین مرکزدرمانی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
سه شنبه 7 مرداد سال 1393
بوسیله هانیه اکبری
1 919
بهترین شیرینی فروشی و قنادی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
سه شنبه 2 مهر سال 1392
بوسیله fsadeghi
1 1346
بهترین خواروبارفروشی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 944
بهترین تره بار احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 805
بهترین پارک احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 1038
بهترین تاکسی سرویس احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 898
بهترین رستوران احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
0 1310
بهترین تالار احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 898
بهترین کافی شاپ احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 1039
بهترین قهوه خانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
دوشنبه 7 بهمن سال 1392
بوسیله research
1 1638
بهترین سفره خانه سنتی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 1087
بهترین سینمای احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 869
بهترین استخر،سونا،جکوزی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 1136
بهترین مدرسه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
0 1654
goodfriend
چهار شنبه 9 فرودرین سال 1391
بوسیله ن
2 4891
بهترین مشاور املاک احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 1530
بهترین آموزشگاه کامپیوتر احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 963
بهترین آموزشگاه زبان احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
0 1521
بهترین آموزشگاه موسیقی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
0 1351
بهترین کلاس آموزشی کنکور احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
دوشنبه 29 مهر سال 1392
بوسیله maryam1970
1 1229
بهترین مهد کودک احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
0 2216
بهترین باشگاه ورزشی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
0 1781
بهترین فست فود احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
پنجشنبه 31 شهریور سال 1390
بوسیله ariyana nikbakht
1 2318
بهترین منطقه جهت سکونت احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
جمعه 15 آذر سال 1392
بوسیله IHJ
1 1481
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 736
بهترین قالیشویی و مبلشویی در این محدوده
farahi
0 186

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4361, نوشته ها: 13224, کاربران: 4578
به جدید ترین عضو انجمن, 93arezoo خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران