سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392.. sms بهتر است     برخی ایده ها و اجرا ها را در سایت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر فاطمه صابر حبیبی :گروه صنعتی سهند تبریز به عنوان بهترین دستگاه بسته بندی محله --احتشامیه - دروس توسط فاطمه صابر حبیبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه صنعتی سهند تبریز        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر ابوذر آشتیانی : پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین انجام عملیات هات تپ ( انشعاب از خطوط حاوی سیالات ) محله --احتشامیه - دروس توسط ابوذر آشتیانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از عکسها و توضیحات شیوا بسیار سپاس . سایت اصلی شما هم سایت جمعی هست و مطالب شما در مورد هات تپ و اینکه هات تپ چیست کمک زیادی در انجام پروژه های شخصی من نمو نمایش مشخصات و آدرس مرکز پیشگام صنعت ابزار        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قهوه خانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
. نظر research : به نظرم بهترین آرایشگاه مردانه تهران آرایشگاه کابوک هست توی شریعتی نزدیکای یخچال. خیلی محترمانست برخوردشون.محیطش خیلی باحاله و ارومه خیلی شیکه.من خیلی وقتا میخوام برم مهمونی یا جایی میرم اونجا. اصلاحش خیلی خوبه.قیمتاشم خوبه .کارای گریمو ایناشم خوبه.نمیدوم چیکار میکنه ولی منو داره برای مهمونی ، گریم میکنه کسی نمیفهمه ولی خیلی تغییر میکنی! یه آرایشگرش هست اسمش سامان کارش درسته گریمور سینماست این شمارش09124483684 آرایشگاه rezar رزار هم سر دروس خیلییییییی خوب بود که جاش عوض شد مال رضا گلزار بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر research : به نظرم بهترین آرایشگاه مردانه تهران آرایشگاه کابوک هست توی شریعتی نزدیکای یخچال. محیطش خیلی باحاله.من خیلی وقتا میخوام برم مهمونی یا جایی میرم اونجا. اصلاحش خیلی خوبه.خیلیم خوب گریم میکنه.نمیدوم چیکار میکنه ولی منو داره برای مهمونی ، گریم میکنه کسی نمیفهمه ولی خیلی تغییر میکنی! یه آرایشگرش هست اسمش سامان کارش درسته گریمور سینماست این شمارش09124483684 کلوپ rezar رزار هم سر دروس خیلییییییی خوب بود که جاش عوض شد. مال رضا گلزار بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر IHJ : مدرسه پیش دبستانی.دبستانی .راهنمایی.طلوع دانش به عنوان بهترین تفریحی-ورزشی-علمی محله --احتشامیه - دروس توسط IHJ به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است RY نمایش مشخصات و آدرس مرکز مدرسه پیش دبستانی.دبستانی .راهنمایی.طلوع دانش        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر maryam1970 : من از سال اول راهنمايي با گروه نام آوران آشنا شدم. الان دانشجوي سال اول مهندسي مكانيك دانشگاه علم و صنعت هستم. به جرأت ميگم بهترين شانس زندگيم اين بود كه با اين موسسه و مخصوصاً آقاي رفتاري آشنا شدم. من از دبستان معلم خصوصي داشتم. هميشه براي كلاسام استرس داشتم راستش با اغلب معلم ها هم ميونه ي خوبي نداشتم. اما از سال دوم راهنمايي كه آقاي رفتاري با من رياضي كار كرد رياضياتم متحول شد در حدي كه الان تو دانشگاه خودم به همكلاسيام درس ميدم. اولين موسسه بود كه به خاطر پول هر دفه با پدر مادرم بحث نميكرد. تمركزشون روي پيشرفت تحصيلي بود تا پول.   امروز من اتفاقي تو سايت دابي ميگشتم ديدم براي همه چيز بهترين ها رو سوال ميكنه. ميون همه يكي شيريني نيشكر يادم اومد يكي هم آموزشگاهي كه واقعاً مديونشونم هم من هم خواهرم آيدا. اين كمترين كاريه كه براي قدرداني از محبت هاي آقاي رفتاري و همكاراي خوبش ميتونستم انجام بدم. خداييش  پايه رياضي من از همون دوم راهنماي متحول شد.  آقاي رفتاري ميگفت معلمارو اول مجبور ميكنه به خودش درس بدن بعد اگه نمره تدريس و انتقال مفاهيمشون خوب ميشد باهاشون قرارداد ميبست. به غير از رياضي هم معلم فيزيك هم زبان و عربي من واقعاً عالي بودن.  شماره ي موسسه آقاي رفتاري اگه عوض نشده باشه 22000410 هست.          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر fsadeghi : با سلام انواع شيرينهاي خانگي قزوين با بي نظيرترين طعم و مزه و با ماندگاري طولاني و انواع باقلواي پرچمي ممتاز را از ما بخواهيد . نان برنجي اعلاء ؛ نان برنجي زعفروني اعلاء ؛ نان چائي اعلاء ؛ نان چرخي و پادرازي اعلاء و شيريني نخودي باقلواي ممتاز رويه پسته اي ؛ رويه زعفروني ؛ رويه بادومي  با توجه به كيفيت بالاي اين محصولات تماما" صادراتي مي باشند . همزمان با بازگشائي مدارس توصيه مي كنيم براي تغذيه فرزندان خود از نان چائي و نان چرخي ما استفاده نمائيد . براي جشنها و مراسمهايتان يك بار هم كه شده از شيريني هاي خانگي و باقلواي اصيل ما استفاده نمائيد آيا تاكنون طعم واقعي باقلواي خانگي و انواع شيريني هاي سنتي قزوين رو احساس كرده ايد ...؟ ما به شما اين امكان رو مي دهيم لذت تناول اصل اين محصولات رو تجربه نمائيد يه ضرب و المثل قديمي ميگه : هر گردي گردو نيست !! ضمنا" يه پيش غذاي بسيار لذيذ و خوشمزه هم در منزل توليد مي كنيم كه واقعا" بي نظيره و ميتوانيد در جشن تولدها ؛ مراسم نامزدي ؛ سالگردازدواج و ساير مناسبتهاتون از ميهمانهايتان پذيرائي خاص بكنيد . منتظر تماس شما هستيم و مطمئن باشيد يار و ياور شما در تمامي مجالس شما خواهيم بود     09127857520     صادقي         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. نظر baharan90 : مژده به تمام ساکنین محترم منطقه 3 و 4 آتلیه بهاران در نزدیکی شما افتتاح شد مفتخریم با کادر مجرب خانم  و آتلیه ایی با دکورهای متنوع  و قیمتهایی استثنایی در خدمت شما عزیزان باشیم. تخصص ما در زمینه عکس کودک هست اما همه امکانات لازم برای عکس مدلینک .اسپرت .خانوادگی و حتی پرسنلی برای شما فراهم هست .مطمئن باشید با یک بار مراجعه بعد از دیدن عکسهایتان و همچینین شنیدن قیمت های ما مشتری دایمی ما خواهید شد  آدرس ما: شعبه 1:جردن . بالاتر از اسفندیار .عاطفی شرقی .مجتمع اداری آسیا . طبقه اول واحد 3 شعبه 2:مجیدیه شمالی .خ ابوالحسنی .پ100.واحد 18 تماس:22055050   22057733       و 09194400420         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر ن : پاساژ پاسداران در خ حجت سوری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا شاهدی : مزون مدا به عنوان بهترین پوشاک بانوان محله --احتشامیه - دروس توسط زهرا شاهدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است قیمتهای باورنکردنی از بهترین برند های ترکیه حداقل 50 درصد زیر قیمت مغازه ها و سایر مزون ها حداقل یه بار امتحان کنید نمایش مشخصات و آدرس مرکز مزون مدا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر ariyana nikbakht : فست فود پنیتا بلوار شهرزاد نرسیده به هدایت غذاهاش حرف نداره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمی حسینی : سوپر مارکت گودرزی واقع در بلوار شهرزاد ابتدای خیابان هدایت میوه فروشی بهزاد واقع در بلوار شهرزاد ابتدای خیابان هدایت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر naser : گروه صنعتی سهند تبریز به عنوان بهترین دستگاه بسته بندی محله --سعادت آباد توسط naser به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه صنعتی سهند تبریز        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. پاسخ samane20 به نظر minamin : با سلام ،اینکه دارید در مورد باشگاه و مربیان گیشا بحث میکنید خیلی خوبه حداقل انتخاب و مقایسه خوبی میکنیم. من خودم فوق لیسانس تربیت بدبی هستم خیلی باشگاهای مختلف رو رفتم و امتحان کردم و از مربیانش سوال کردم ولی متاسفانه الفبای ورزش رو هم بلد نبودن الان حدود 1 ساله خانه ورزش می رم از نزدیک تعداد بالای شاگردها رو توی باشگاه دیدم فکر میکنم خصوصی تو باشگاه ندارن ولی با همه عمومی ها مثل خصوصی برخورد میکنن با شگاههای دیگه فقط با خصوصی کار میکنن ،فکر میکنم برای نتیجه گیری فقط باشگاه و مربی نیست مربی میتونه راهنمای خوبی باشه ولی 50% رعایت تمرین و تغذیه است که با خودمونه وتلاش و پشتکار ، که در کنار باشگاه و مربی میتونه ما رو به هدفمون نزدیک کنه. ولی در کل من از مربی  ام راضی ام  انتظار من از مربی فقط راهنمایی درسته ،خیلی از شاگردهای دیگه رو هم  تو باشگاه دیدم که خیلی جدی کار میکنند و خوب هستند.  اینکه میگید ما چند ساله با فلان مربی کار کردیم نتیجه گرفتیم یا نگرفتیم به خیلی از عوامل مربوطه همه رو گردن باشگاه نندازیم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mari62 به نظر minamin : سلام .من 3 سال خانه ورزش با زهرا کار کردم ...مربی خوبیه اما من خیلی تغیر نکردم ....اما به نسبت هزینه مکان جالبی نیست.من خیلی از دوستام تو باشگاههای دیگه نتیجه بهتریم گرفتن          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ lilian60 به نظر خودم : اقا شروین شما قرار نیست زود تر از سه سال هم به سطح بالایی برسی در زبان انگلیسی یادگیری زبان باید اهسته و پیوسته باشه و سیستم سفیر خیلی هم حساب شده است. اینکه استادا از فارغ التحصیلاش انتخاب بشن اشکالی ایجاد نمیکنه اما کلا 5 درصد بتونن به اون سطحی که شما میگین برسن هر کس رسید ترم بالا که نمیتونه درس بده  زبان یک فرایندیه که اگر پشت کار نداشته باشی توش موفق نمیشی مخصوصا کسانی که از این اموزشگاه به اون موزشگاه و از این معلم به اون معلم روی میارن موفقتیت تو کارشون نیست چون نمیخوان قبول کنن که اموزشگاه و معلم نصف کاره.نصف دیگه کار خود شماس که باید روزی حد اقل دو ساعت زبان بخونی که مطمینم اینکارو نمیکنی و وقتی اینجوری پیش نمیری هر اموزشگاهی بری وضعیت همینه. من خودم مدرس زبانم فوق لیسانس اموزش زبان دارم و توی اکثر اموزشگاه های معتبر قبل درس دادم البته سفیر درس نمیدما /فکر نکنی که اونجا درس میدم که اینو میگم اما با چیزایی که از سیستم مدیریت و انتخاب مدرسش دیدم و شنیدم بنظرم بهترین گزینه است اگر اونجا نری گزینه بعدی اموزشگاه تک شعبه ای اریانپور توی میرداماد بهترینه من خودم اونجا زبان خوندم البته پروسه ورود به اونجا حدود 7 ماه با تعیین سطح طول میکشه و اگر سح زبانت تازه متوسط باشه باید به دوسه سال بری یادگرفتن زبان خارجی چیزی جز این نیست عزیزم.شما زبان مادریت هم بعد دوسال گوش دادن  تازه شروع به صحبت کردی تازه اون بچه دوسال تمام در معرض زبانه ولی شما دو سال میخوای 5 ساعت در هفته بری چه انتظاری داری میخوای ایلتسم بگیری لابد بعد دوسال؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه یوسف آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392.. sms بهتر است     برخی ایده ها و اجرا ها را در سایت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قهوه خانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392..     برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه یوسف آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین فست فود تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. پاسخ mohamad93 به نظر Alternative666 : سلام من جدیداً رفتم عطاویچ خیلی تغییر کرده غذای جدید اضافه کرده کیفیت غذاهاشم خیلی خوب شده خیلی عالی شده.فروش آنلاین از طریق وب سایت و نرم افزار اندروید هم راه اندازی کرده.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ailin به نظر minamin : چه قدر جالبه که من فکر میکردم شاید اشتباهه منه که انقد به نظرم تکنیک برتر جای بی مصرفیه ولی الان خیلی خوشحالم میبینم خیلی ها همین نظرو دارن.. حیفه که اسمه محیط ورزشی روش باشه چون غیر از یه خانومی که اسمش عسل بود (فکر میکنم) و یه کم توجه می کرد به شاگردا بقیه مربی ها نمی فهمیدن ورزش چی هستش        مشاهده و پاسخ به این نظر

طراحی وب سایت دارکوب در سعادت آباد
. نظر مر ضیه خدابنده :کمار - دکتر ویجی به عنوان بهترین متخصص زنان و زایمان محله --سعادت آباد توسط مر ضیه خدابنده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کمار - دکتر ویجی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر 9127086901 : بهترین÷÷ مهد سعادت آباد ریحانه های بهشتی است        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 9127086901 : با سلام خدمت شما عزیزان من تجربه خودم را راجع مهدی در سعادت آباد به نام ریحانه های بهشتی تو خیابان علامه جنوبی بیان کنم که مهد بسیارعالی با پرسنل دلسوز و برنامه های متنوع آموزشی می باشد و شهریه مناسبی نیزدارددیدن این مهدضررنداردفرزندمن الان نزدیک یکسال هست که در این مهد تحت آموزش و نگهداری قراردارد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر خدا أشرق : کافی نت پدر به عنوان بهترین اینترنت-کامپیوتر محله --تهران پارس منطقه 4 توسط خدا أشرق به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسيار كافي نت خوب و كاري نمایش مشخصات و آدرس مرکز کافی نت پدر        مشاهده و پاسخ به این نظر

طراحی وب سایت دارکوب در سعادت آباد
. نظر نرگس طباطبایی : کلینیک زیبایی پوست و مو ارکیده به عنوان بهترین لیزر .میکرودرم .هیدرودرم .انواع ماساژ تخصصی .کویتیشن .پاکسازی پوست. محله --سعادت آباد توسط نرگس طباطبایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این مرکز از بهترین کلینیک های زیبایی تهران در چندماه اخیر بین مشتریان خرید گروهی شناخته شده.نسبت به مبلغ کوپن های خریداری شده از سایتهای تخفیف، مرکز زیبایی ارکیده خدمات زیادتری ارایه میدهند.ضمنا از کادر مجربی برخوردار است. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک زیبایی پوست و مو ارکیده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ azin به نظر Sara : سلام سارا جون لطف میکنی آدرس و شماره تلفن جدید گلرخان رو بدی چون شماره و آدرسشون انگار تغییر کرده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر ميترا محمدي : مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم به عنوان بهترین هاشور ابرو , پرپشت کردن و قرینه سازی ابروهای ناهماهنگ اصلاح طرحهای قدیمی خط چشم , خط مزه , خط لب محله --سعادت آباد توسط ميترا محمدي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ azin به نظر shahsavar : سلام shahsavareعزیز من یک پسر سه ساله دارم که خیلی شیطونه میخوام بفرستمش مهد اما همش نگرانشم که نکنه مربیای مهد به خاطر شیطنتش تنبیه اش کنند بخاطر همین دنبال یک مهد خوب میگردم که مربیای خوبی داشته باشه بعلاوه دوزبانه هم باشه و امکانات قابل قبولی داشته باشه میشه آدرس مهد دخترتونو برام میل کنید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر منا فرجامی : مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم به عنوان بهترین هاشور ابرو , پرپشت کردن و قرینه سازی ابروهای ناهماهنگ اصلاح طرحهای قدیمی خط چشم , خط مزه , خط لب محله --سعادت آباد توسط منا فرجامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است میخوام هاشو ر کنمابروهام نازکه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه سعادت آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ termeh به نظر Sisi : سلام به همه . من واقعا نمیدونم راجب مدرسه مهر ایلیا چه باید گفت؟! حیف اسم مدرسه !!  کادر فوق العاده قوی در دروغگویی داره. یه مدیر نا لایق که پشت اولیا خیلی حرفا راه انداخته و... موسس که نگو دروغگوی بزرگ. مدرسه پول محور اسم قشنگیه براش حرف زیاده...     خلاصه اینکه وقت خودتون و بچه هاتون رو به حدر ندهید. اگر از اعضای کادر مهر ایلای نبودم هیچوقت چهره واقعیشون رو نمی دیدم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hhh61 به نظر رونیا :  سلام دوستان راستش منم برای پسرم دنبال مهد میگشتم تااینکه یکی از دوستانم موسسه خلاقیت و استعدادیابی اندیشه خلاق را در شهرک غرب بمن پیشنهاد کرد و من رفتم اونجا .راستش اونجا نه تنهاخانه کودک  بلکه یه مهد و مرکز استعداد یابی بود.اونجا ازپدر و مادر های دیگه پرسیدم همه از نوع کار و آموزششون که خیلی با مهدهای دیگه فرق میکنه گفتند .راستش هم هزینه هاشون مناسبه هم کادر خیلی مهربونی دارن.من پیشنهاد میکنم یکماه امتحان کنید حتما حرف منو تایید میکنید من پسرمو از 7 تا 5 بعدالظهر 190000 تومان ثبت نام کردم وخیلی راضی هستم .آدرسش شهرک غرب  ایوانک غرب سرای محله ایوانک    ......این تلفن مدیر موسسه خانم محتشم 09124150622              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر shahpar : سلام از همه شما عزیزان ممنون خوشحال می شیم که از کیفیت شیرینی ما تعریف یاانتقاد میکنید من نعمت اله محمدی هستم یکی از کارکنان قنادی بلوط هستم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک یوسف آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ somayeht به نظر somayeht : بله من با جرأت صبحت مي كنم چون پاره تنم زخم خورده اين مهده كه به روح و روان و جسمش آسيب رسوندن ، شما اگر يه پرس و جو كني تو محل مي بيني كه خيلي ها اولين باري كه مي خوان بچه شون رو بزارن مهد مي برن يكتا ، ولي چرا بعد يه مدت همشون بچه هاشون رو بر مي دارن چرا بچه ها ناآرومي مي كنن موقع رفتن ؟ و هزاران دليل ديگه كه از حوصله بحث خارجه فقط كافيه تو پارك از مامانها بپرسي تا بفهمي چه كارهايي كه نمي كنن ، مدير بي لياقت كه شماها ازش تعريف مي كنيد براي خودش كاسبي راه انداخته ...        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک یوسف آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ somayeht به نظر ninazin : تابلو كه داري تبليغ مي كني و از خودشوني ! بله راحتي دلبنداشون تو اينه كه شما سوزن سوزنشون كنيد ؟؟؟؟؟؟؟؟ و اون مديريت خوبتون !!! هر توهيني خواست به پدر و مادرها بكنه ؟؟؟؟؟؟؟ اينه تجربه و سابقه تون ؟؟؟؟ متأسفم براي همتون كه جگرگوشه هاي مردم رو هر بلايي خواستين سرشون مي يارين.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قالیشویی در این محدوده و همه مناطق تهران
. نظر بابک نریمانی : مطب دندانپزشکی به عنوان بهترین دندانپزشک زیبایی کودکان ایمپلنت محله --یوسف آباد توسط بابک نریمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دندانپزشکی        مشاهده و پاسخ به این نظر

ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
. نظر علیرضا داد خواه : مرکز مشاوره سامان ذهن به عنوان بهترین مشاوره خانواده مشاوره ازدواج مشاوره کودک مشاوره طلاق مشاوره و استعداد یابی محله --سعادت آباد توسط علیرضا داد خواه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این مرکز در انتخاب همسر ایده ال وتست قبل ازدواج خیلی به من کمک کرد نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز مشاوره سامان ذهن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ ROSHANAKB به نظر زهرا علی پور : با عرض سلام و خسته نباشید . من ساکن گرگان هستم دختر من 5 ترم هست که در کودکان برتر مشغول به یادگیری است . متاسفانه مسولان اموزشگاه مطلقا به والدین اجازه تماس مسقیم با آموزگاران را نمی دهند .اگر والدین بخواهند در مورد نکته ای یا معلم کودکشان صحبت کنند به هیچ عنوان اجازه داده نمی شود . و از والدین میخواهند که هر پیغامی که دارند بر روی کاغذ نوشته شود و به دفتر بچه ها بچسبانند و معلمها هم فقط با همین روش با خانواده ها در تماس هستند . حقیقتا شرایط مضحک و ناراحت کننده ای است. همه مادران و پدران شاکی هستند و جواب انها این هست که ما از تهران دستور داریم که والدین و مربیان با هیچ عنوان نباید در تماس باشند. رفتار بسیار نا شایستی مسولان اموزشگاه شعبه گرگان در پیش گرفته اند . و همه بسیار ناراحت هستیم اما متاسفانه هیچ شعبه دیگری وجود ندارد تا فرزندانمان را ببریم . خواهشا این موضوع را پیگیری کنید . فرزندان ما در رنج سنی 3 سال و نیم تا 6 سال هستند .بسیار کوچکند و ما به عنوان والدین باید کاملا در جریان اوضاع موسسه باشیم ! نه اینکه حتی اجازه نداشته باشیم مربی فرزندمان را ببینیم . این موضوع حتی روی وجه موسسه کودکان برتر هم اثر منفی می گذارد. باسپاس فراوان         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین سفره خانه سنتی سعادت آباد و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
. نظر مونا مقدم : مطب مشاوره تغذیه و رژیم درمانی سمانه متینی به عنوان بهترین راز سلامتی شما نزد ماست محله --سعادت آباد توسط مونا مقدم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب مشاوره تغذیه و رژیم درمانی سمانه متینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین اموزشگاه عکاسی تهران پارس منطقه 4
. نظر Serhat : تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان) به عنوان بهترین آژانس بانوان محله --تهران پارس منطقه 4 توسط Serhat به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Gee whiz, and I thhguot this would be hard to find out. نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین اموزشگاه عکاسی تهران پارس منطقه 4
. نظر Anitra : تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان) به عنوان بهترین آژانس بانوان محله --تهران پارس منطقه 4 توسط Anitra به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Thank you so much for this aritelc, it saved me time! نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان)        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله احتشامیه-دروس           بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟

صفحه اصلی تالار احتشامیه-دروس بهترین آرایشگاه زنانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
پنجشنبه 4 ارديبهشت ماه 1393
BENI

تاریخ درج: پنجشنبه 4 ارديبهشت ماه 1393

من بنیامین هستم 28 سالمه متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکردم.قد178 و وزن75.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با  خانمی که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.  

اگر خانمی با شرایط ذکر شده مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم. 

متشکرم.

تلفن من:09305159274  

modeltopmale@yahoo.com

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 10 فروردين ماه 1393
HESAMER

تاریخ درج: يکشنبه 10 فروردين ماه 1393

تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص

رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد

طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...

هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...

پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392.. sms بهتر است

برخی ایده ها و اجرا ها را در سایت زیر ببینید :

جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 5 فروردين ماه 1393
BENI

تاریخ درج: سه شنبه 5 فروردين ماه 1393

وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.  

اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.

متشکرم.

تلفن من:09305159274  

man star283@yahoo.com

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 13 بهمن ماه 1392
BENYAMIN

تاریخ درج: يکشنبه 13 بهمن ماه 1392

وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.

اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.

متشکرم.

ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله احتشامیه-دروس

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
دوشنبه 7 بهمن سال 1392
بوسیله research
1 1146
goodfriend
پنجشنبه 4 اردیبهشت سال 1393
بوسیله BENI
4 1072
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین احتشامیه-دروس در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1133
goodfriend
یکشنبه 31 فرودرین سال 1393
بوسیله فاطمه صابر حبیبی
3 1730
بهترین عکاسی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
دوشنبه 31 تیر سال 1392
بوسیله baharan90
1 996
بهترین مرکزدرمانی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
0 751
بهترین شیرینی فروشی و قنادی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
سه شنبه 2 مهر سال 1392
بوسیله fsadeghi
1 1043
بهترین خواروبارفروشی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 773
بهترین تره بار احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 681
بهترین پارک احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 880
بهترین تاکسی سرویس احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 769
بهترین رستوران احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
0 1098
بهترین تالار احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 766
بهترین کافی شاپ احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 903
بهترین قهوه خانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
دوشنبه 7 بهمن سال 1392
بوسیله research
1 1182
بهترین سفره خانه سنتی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 862
بهترین سینمای احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 726
بهترین استخر،سونا،جکوزی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 930
بهترین مدرسه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
0 1226
goodfriend
چهار شنبه 9 فرودرین سال 1391
بوسیله ن
2 4153
بهترین مشاور املاک احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 1220
بهترین آموزشگاه کامپیوتر احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 812
بهترین آموزشگاه زبان احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
0 1162
بهترین آموزشگاه موسیقی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
0 1077
بهترین کلاس آموزشی کنکور احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
دوشنبه 29 مهر سال 1392
بوسیله maryam1970
1 988
بهترین مهد کودک احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
0 1688
بهترین باشگاه ورزشی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
0 1418
بهترین فست فود احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
پنجشنبه 31 شهریور سال 1390
بوسیله ariyana nikbakht
1 1950
بهترین منطقه جهت سکونت احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
جمعه 15 آذر سال 1392
بوسیله IHJ
1 1148
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 460
بهترین قالیشویی و مبلشویی در این محدوده
farahi
0 60

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4337, نوشته ها: 12775, کاربران: 4133
به جدید ترین عضو انجمن, elyas خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران