سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مدرسه شهرک غرب و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ na24680 به نظر م.ا. : سلام من نهال علی زاده هستم. من مدرسه ی ربانی و خانم ربانی را دوست دارم. آن مطالب بالا که با اسم من نوشته شده را من ننوشتم. آن ها مطالب دروغی است که از زبان من نیست.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hasti333 : مدرسه راهیان فضیلت خیلی خیلی خوبه.... من الان سه ساله که توش درس میخونم و راضی ام ازش ....الان که می خوام برم دبیرستان خیلی ناراحتم... بچه هایی که تازه میان باید قدرش رو بدونن... همه چیزش خیلی خوب بود حتی بهتر از مدارس غیر دولتی .... فقط از نظر نظافت کلاس ها و دستشویی ها یکم ضعیف عمل می کنند...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ haniejoon به نظر م.ا. : من تازه اومدم این مدرسه با بعضی از نظراتتون موافقم مثلا بعضی وقت ها معلماش حتی به آدم فش میدن بضعی وقت ها بد صحبت میکنند ضایت میکنند آره قبول دارم بعضی از معاونا آدم رو تا حد مرگ اذیت میکنند ولی خب خوبی هایی هم داره ......... محیط آروم رو داره ولی مثلا اول سال اون عکسایی که خانم ربانی به ما نشون دادن نه اصلا همچین چیزی نبود مثلا بچه ها در حال برف بازی ، امسال که برف اومد نزاشتن ما از پیلوت تکون بخوریم !!!!!!!! مثلا بردن اردوهای زیاد ، ما امسال 2 تا اردو بیشتر نرفتیم !!؟؟؟؟ نمیدونم دیگه ...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر asal_ry : سلام من امسال میخوام مدرسمو عوض کنم . میگن ربانی تو شهرک خوبه با این نظرات گیج شدم میشه یکی که منطقیه کمکم کنه؟...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ali86 به نظر مرمر : سلام لطفا در مورد دبستان میلاد نور و مربی کلاس اول بیشتر بگین من خیلی نگران ثبت نام پسرمم          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sheida : بدترین مدرسه شهرک غرب مهرورز است        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ rojan1234 به نظر آسمان : مدرسه ی خیلی خیلی معلم هاش عالین مخصوصا معلم علوم و ریاضی وعربی که خانوم اجتهد و خانوم پورشعبان و خانوم رستگار هستن فقط یه ذره ناظم هاش گیرن مخصوصا خانوم روح زنده ولی در کل خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BOSHRA : من الان توش درس میخونم تا 2 سال دیگه هم هستم..خیلی راضی ام ..معلماش هم خوبن و عالی درس میدن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ١٣٨٠١٣٨٨٥٤ به نظر م.ا. : من خودم ازدانش آموزان ربانى هستم به نظر من بهترين مدرسه درسطح ايران است خانم ربانى از هر نظر بهترين الگو هستنداخلاق ،مديريت......        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ١٣٨٠١٣٨٨٥٤ : بهترين مدرسه مدرسه ربانى واقعا عاليه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ معترض به نظر م.ا. : من خودم راهنمایی اون جا بودم.بعضی معلماش خوب بودن ولی یه سریا فقط ادعاشون می شد که سواد دارند .یکی از معلما منو نسبت به درسش زده کرد چون وقتی چیزی را برای بار دوم می پرسیدیم جواب نمی داد وبا حرفاش اعصاب همه را خرد می کرد و ما از کارمان پشیمان می شدیم.به خاطر همان در آن ضعیفم ولی در درس های دیگر شاگرد اول بودم .          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ شاگرد سابق ربانی به نظر م.ا. :        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ golbahar به نظر م.ا. : حالا اینقدر بزرگش نکنید شاید مدرسه ربانی بدی هایی هم داشته باشه ولی دلیل نمی شه بهش توهین کنید من از اول راهنمایی تو این مدرسه بودم الانم که دوم دبیرستانم هیچ اعتراضی ندارم اینجا فقط دارید بدی های ربانی رو میگید ولی چند ساله اون تویید ؟ اصن بیشتره سه سال شده؟ همه خوبی و بدی های این مدرسه رو دیدید؟ من نه نسبتی دارم با خانوم ربانی نه هیچ چیز دیگه از طریق درس خوندن قبول شدم توش پس مث نظرهای قبلی این انگ ها رو به منم نچسبونید من فقط دارم از مدرسه ام دفاع میکنم میدونم بعضی معلم هاش بدند و غیر قابل تمل مث اقای فرزانو و ...، اصلا  شاید چن دفه ضایعتون هم کرده باشند که اینطوری جوش اوردید  و دارید نظرر هایی در مورد ربانی میدید که ادم شاخ در میاره ....ولی این رسمش نیست  مطمعنم همه اتون بیشتره یه سال این تو نبودید که این حرفای بچه گونه رو میزنید این مدرسه از نظر سطح علمی محشره ...گیر دادن خانوم ربانی  به قران خوندنتون بده؟ اگه بده نخونید اگه خوشتون نمیاد از این مدرسه برید کسی زورتون نکرده افکار بچانه اتون رو به دیگران هم تحمیل کننید واقعا واستون متاسفم ،  تاسف میخورم که  این همه ادم بی لیاقت تو مدرسه ای به محشری بودند شایدم هستند  من به شخصه این سرود ها و جشن ها و گلکارر ها رو تا سوم راهنمایی تحمل کردم از وقتی دبیرستانی شدم بیشتر از چند بار صدای این جشن ها و سرود ها به گوشم نرسیده اگ اینقدر بدتون میاد خوب برید اعتراض بدید اگه جرات اعتراض دادن ندارید پس حرفای الکی رو هم تموم کنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Bahosh : رباني عاليه ، خيلي هم معلماش خوب هستن ، خانم رباني به بچه ها اهّميّت مي ده و پولكي نيست بچه هايي كه درس نمي خونن إز مدرسه بدشون مي آد ٠        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ghorbani به نظر آسمان : در مدرسه راهیان فضیلت دو دانش آموز اخراج کردند مادرهای این دو دختر روزها از صبح می آمدند و با گریه و التماس وقت ملاقات می خواستند و مدیر مثل شمرذوالجوشن مخالفت می کرد و حاضر نبود مادرهای این دو دختر را ببیند و حرفاشونو بشنود آنقدر جلوی در مدرسه ماندند و گریه کردند بالاخره بعد از یک هفته بچه ها به مدرسه آمدند و تازه به این ختم نشد آبروی این دو نفر را در مدرسه و بین معلمها و دانش آموزبردند .نمی دانم این آدم انسانیت سرش میشه یا نه ...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ghorbani به نظر آسمان : بچه ها مدرسه راهیان فضیلت برای دانش آموزان خوبه ای کاش می دانستید مدیر مدرسه چه خیانت ها در حق معلم ها کرده و میکند آنوقت حاضر نمی شدید در این مدرسه با مدیریت فاضلی نیا درس بخونید بخدا جنایت می کنه دروغ می گه سر معلم بی پناه کلاه میزاره و ابلاغشو از دستش ذر می آره اگر از ناعدالتی هاش بگم کتابها می شود پول می گیره و برای مدرسه خرج نمی کنه برای خودش ویلا می گیره برای اهالی اداره زد و بند داره برایتان می نویسم ...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ negarjoon به نظر آسمان : مدیر مدرسه کیه بچه ها ؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مخالف به نظر م.ا. :    به نظر من این مدرسه از سطح علمی خیلی بالایی برخوردار نیست و فقط بازی داره . یه روز گل می کاریم یک روز نقاشی می کشیم یک روز یک زنگمون واسه ی سرود می ره. واسه ی راهنمایی حالا اینا قابل تحمله. ولی برای دبیرستان انقد شاد بودن  آزاد بودن خوب نیست و باید به یک جای سختگیر تر رفت.           مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shirin83 به نظر منان : سلام لطفا در مورد دبستان منان توضیح بدید از نظر اموزش و رفتار با بچه ها  ممنون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Sajk : Sara afzal سرور همتون نظرم همونيه كه بالا گفتم قابل توجه دوما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Sajk : ماكه حالا سال ديگه ميخوايم بريم به هرحال دلم ميتنگه و عشق منم فقط خانوم آقايييييييي و جعفرلووووووو بچه هاشم بايد يه خورده پايه تر باشن ناظماهم به يه دستبند گير ندن دومايي ك سال ديگه ميان سوم انقد جوگير نباشن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ niush به نظر آسمان : emsal kheyli sakhtgiran valli rahian kheiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii az farzanegan behtare albate fek nakonin poz midam     khastam javabe oon oghdeiaro dade basham        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ 123123 به نظر آسمان : بد ترین مدرسه ی دنیا=راهیان فضیلت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mana123 به نظر آسمان : واقعا متاسفم البته حق دارید توی مدرسه دولتی درس می خونید از دنیا بی خبرید ما فرزانگانی ها راهیان فضیلتو مدرسه حساب نمی کنیم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ RANA به نظر م.ا. : مدرسه  فوق العاده ایه  پس از سه سال تجربه و هر کسی ناراضیه ایراد از خودشه  اگه هم خیلی ناراضی هستید می توانید مدرسه  روخالی کنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ m-gh به نظر آسمان : madrese kheili khobie taze moalem riazish alie ke khanoom ebrahimi hast faght age maghnaat biofte kheili bet gir midan        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ s.r به نظر آسمان : مدرسه خیلی خوبیه سیستم اموزشیش عالیه.بچه های خوبیم داره اما بعضیاشون مشکلاتی دارن.ولی با این حال خوبه.ناظماشم همشون از دم گلن ولی بعضی اوقات خیلی گیر میدن.مدیرشم خیلی خوبه.معلماشم که همون طور گفتم عالین مخصوصا دبیر علوم و ریاضیش که پارسال برا ما خانم گواربند بود امسال خانم نعیمی ریاضیشم خانم ابراهیمی که عاشقشممممممممممممممممممم. در کل مدرسه عالی هستشش اون جا به من بیشتر از خونه خوش میگذره. غذاهای خانم رضاییم که خیلی خوش مزس.اگر دنبال مدرسه خوب هستین راهیان فضیلت عالیههههههههههههه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرااكبري : مدرسه ي خوبيه ولي هرهفته 2تاامتحان بايدبديم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سینا به نظر ؟؟؟ :شما وضعیت املات خیلی بده هاااااا... یکم به جای مانتو شلوار و مقنعه به درس هم دل بدی بد نیس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ؟؟؟ به نظر آسمان : معلمای مدرسه عالین خویلی خوبن سیستم قوی مدرسه داره اما اینقدر به آدم گیر الکی میدن آدم دلش می خواد از اون درسه فرار کنه هر روز صبح مدیر مدرسه دم در وایمیسه ببین کسی مغنه اش مشکل نداره یا مانتوش و شلوارش گشاده شلواراش مثل شلوار کردی می مونه تا زه خودشونم می دونن بعد اثلا درخاستی ازشون نکنی بهتر چون 1-خودت و کوچیک کردی  2-به هیچ عنوان توجهی نمی کنند. بعد مودام گیر میدن     تعداد پاسخها(1)( سینا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ طرفدار منطقی مجتمع ربانی به نظر م.ا. :   من به عنوان یکی از دانش آموزان مدرسه ی ربانی،  اجازه نمی دم که انقدر سطحی در مورد محیط آرام و دوست داشتنی مجتمع ، دبیران و معاونان و خصوصا مدیر این مجتمع قضاوت کنید. کجای تهران محیط به این با نشاطی همراه با فعایت های پژوهشی در سطح دانشگاه پیدا می کنید؟؟؟   کدوم مدیر انقدر ارزش برای بچه هاش قائل میشه؟ واقعا برای این حرفای بچه گانه متاسفم!!! ربانی و استرس؟!!!!          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ایران جعفری به نظر آسمان : سلام من تازه اومدمراهیان فضیلت به نظرتون مدره ی خوبیه؟؟؟؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مری.ا به نظر م.ا. : ببینین من خودم امسا سومم ربانی واسه ی بچه درس نخونا و بی آینده ها جهنمه ولی اگه احل درس هستید یا خیلی باهوشین(مثه من)این مدرسه مدرسه ی خوبیه  اما  اگه آدم حسابی باشین با پولم میتونین بیاین تو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ farimehr به نظر آسمان : man madreseye rahiyane fazilato doooooost daram.khnoome yoosefiye gol khanoome fazeliniya va va va.hamashoono az tahe delem dooost daram.vali yekami bad akhlaghan hamin        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ گ.ر به نظر آسمان : خوبه منم الان دارم سوم رو میخونم ولی سخت گیره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ''''' به نظر آسمان : نه کی گفته من الان اونجا درس می خونم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ عليرضا تيموري به نظر م.ا. :     باسلام اگر به يك مدرس كارآمد در زمينه كامپيوتر نياز داشتيد تا در چند جلسه شما را با نرم افزارهاي آفيس ، فتوشاپ و ... كه بسيار هم براي شما و همچنين فرزندانتان مهم است آشنا نمايد با بنده تماس بگيريد . تدريس كليه دروس كامپيوتر از دبستان تا دبيرستان شماره تماس 09123879138          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ زينب به نظر مرمر : سلام به دوست عزيزم اين مدرسه راهنمايي يا دبيرستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مرمر : به نظر من بهترین مدرسه مدرسه ی میلاد نور هستش واقعا عالیییه    تعداد پاسخها(2)( زينب - ali86)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ب.ب به نظر م.ا. : من که همین امسال برای ششم ثبت نام کردم. لطفا بگید این مدرسه واقعا چطوریه؟ من که در برخورد اول از مدرسه خوشم اومد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ گ.ر به نظر آسمان : مدرسه راهیان فضیلت خوبه ولی بدجور سخت گیره معلماش عالی هستن ولی ناظم هاش یکم سخت گبرن اگه زنگ تفریح تموم شد و ما دیر رفتیم سر کلاس مجبوریم آشغالای تو حیاط رو جمع کنیم این خیلی بده و مقنعه باید برا خود مدرسه باشه بلند باشه و پاره نباشه کفشامون اگر بندیه نباید 2رنگ باشه فقط اینا آدم رو اذیت میکنن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ فاطمه کیانی به نظر آسمان : راهیان فضیلت خیلی خوبه از خیلی  گذشته        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر elnaz m : هترین دبیرستان شهرک غرب دبیرستان دخترانه مدبران در سیمای ایران...از امسا اومده اینجا پارسا تو تجریش بود امسال شعبه 2 شد.قرار ما بارسایی های مدبران کل شهرک تو کنکور 92 با رتبه هامون بترکونیم با کمک آقای علی میرصادقی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ آني به نظر منان : نه اتفاقا مدرسه ي منان 3 تا حياط داره تازه بعضي وقت ها بچه ها را براي تدريس و يا دوره در فصل بهار به حياط مي برن !!! مدرسه ي خيلي خوبيه !!!!!!!!!!!!!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ nastaran به نظر آسمان : راهیان فضیلت عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی هرکی الان داره اونجا درس میخونه قدرشو بدونه تازه وقتی میای دبیرستان میفهمی چقدر معلمات و سیستم آموزشی اونجا قوی بوده و اونایی که الان تو دبیرستان میگن معلم تو توضیح اضافی بت داده!!بچه های ولنگ و وار زیادن نه اونجا همه جا ولی هرکی بخواد درس بخونه موقعیت براش  فراهمه به خودت بستگی داره!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آزاده ه : ميشه يكي به من پيش دبستان و دبستان پسرانه غير انتفاعي  خوب تو شهرك غرب يا سعادت آباد معرفي كنه؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نا شناس به نظر آسمان : مدرسه ی قبلیمه نصفه سال هم اون جا نبودم شاید 1 یا 2 یا 3 ماه توش بئدم ولی دوستش داشتم . .                مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ یشدا برهمن به نظر م.ا. : من هم با نهال و نازکل موافقم همهیشان آدم های عوضی هستند البته غیر از خانم صفایی و خانم کتابخانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نهال علی زاده به نظر م.ا. : راستش من هم با نظر نازگل موافقم اینجا نه تنها مدرسه ی عشق ورزی نیست بلکه مدرسه ی جان کنی هست . خانم ربانی گیر میدهد که سر ایه الکرثی ظولومات را درست بگوییم وگرنه مجبورم می کنه دوباره بخوانیم کلاس ها خیلی سرد میشود درون زمستان و تابستان گاهی اوقات گرم می شود معلم ها رفتار خیلی بدی دارند آهای آدمی که داری مدام از خانم ربانی طرفداری اش را می کنی من که می دونم تو برادر زاده ی خانم ربانی هستی  ضایع تو هم مثل اون خالی بندی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر داداش : بهترین مدرسه ی راهنمایی مدرسه ی آزادیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله شهرک غرب           بهترین مدارس تهران؟

صفحه اصلی تالار شهرک غرب بهترین مدرسه شهرک غرب و نظرات شما در مورد مدارس این محله
پنجشنبه 1 ارديبهشت ماه 1390
goodfriend

تاریخ ثبت پیام: پنجشنبه 1 ارديبهشت ماه 1390

123
چهارشنبه 24 ارديبهشت ماه 1393
hasti333

تاریخ درج: چهارشنبه 24 ارديبهشت ماه 1393

مدرسه راهیان فضیلت خیلی خیلی خوبه.... من الان سه ساله که توش درس میخونم و راضی ام ازش ....الان که می خوام برم دبیرستان خیلی ناراحتم... بچه هایی که تازه میان باید قدرش رو بدونن... همه چیزش خیلی خوب بود حتی بهتر از مدارس غیر دولتی .... فقط از نظر نظافت کلاس ها و دستشویی ها یکم ضعیف عمل می کنند...heartheartheartkiss

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 12 ارديبهشت ماه 1393
asal_ry

تاریخ درج: جمعه 12 ارديبهشت ماه 1393

سلام من امسال میخوام مدرسمو عوض کنم . میگن ربانی تو شهرک خوبه با این نظرات گیج شدم میشه یکی که منطقیه کمکم کنه؟...

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 15 فروردين ماه 1393
sheida

تاریخ درج: جمعه 15 فروردين ماه 1393

بدترین مدرسه شهرک غرب مهرورز است

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 3 اسفند ماه 1392
BOSHRA

تاریخ درج: شنبه 3 اسفند ماه 1392

من الان توش درس میخونم تا 2 سال دیگه هم هستم..خیلی راضی ام ..معلماش هم خوبن و عالی درس میدنlaugh

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 19 آبان ماه 1392
١٣٨٠١٣٨٨٥٤

تاریخ درج: يکشنبه 19 آبان ماه 1392

بهترين مدرسه مدرسه ربانى واقعا عاليه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 20 مرداد ماه 1392
Bahosh

تاریخ درج: يکشنبه 20 مرداد ماه 1392

رباني عاليه ، خيلي هم معلماش خوب هستن ، خانم رباني به بچه ها اهّميّت مي ده و پولكي نيست بچه هايي كه درس نمي خونن إز مدرسه بدشون مي آد ٠

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 7 خرداد ماه 1392
Sajk

تاریخ درج: سه شنبه 7 خرداد ماه 1392

Sara afzal سرور همتون نظرم همونيه كه بالا گفتم قابل توجه دوما

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 7 خرداد ماه 1392
Sajk

تاریخ درج: سه شنبه 7 خرداد ماه 1392

ماكه حالا سال ديگه ميخوايم بريم به هرحال دلم ميتنگه و عشق منم فقط خانوم آقايييييييي و جعفرلووووووو بچه هاشم بايد يه خورده پايه تر باشن ناظماهم به يه دستبند گير ندن دومايي ك سال ديگه ميان سوم انقد جوگير نباشن

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 10 آبان ماه 1391
زهرااكبري

تاریخ درج: چهارشنبه 10 آبان ماه 1391

مدرسه ي خوبيه ولي هرهفته 2تاامتحان بايدبديم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 31 شهريور ماه 1391
مرمر

تاریخ درج: جمعه 31 شهريور ماه 1391

به نظر من بهترین مدرسه مدرسه ی میلاد نور هستش واقعا عالیییهcool

تعداد پاسخها(2)

بالای صفحه
123

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله شهرک غرب

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
3 3743
بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
goodfriend
شنبه 20 اردیبهشت سال 1393
بوسیله mahsa1376
60 53622
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک غرب در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1421
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
شنبه 29 مهر سال 1391
بوسیله محمد غفاری
12 11262
بهترین عکاسی شهرک غرب و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
سه شنبه 19 آذر سال 1392
بوسیله مهتا اسدی
2 2814
بهترین مرکزدرمانی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
دوشنبه 15 آبان سال 1391
بوسیله هاله رضوی
3 4071
بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرک غرب و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
یکشنبه 25 تیر سال 1391
بوسیله مرضیه صادقی
19 12928
بهترین خواروبارفروشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 931
بهترین تره بار شهرک غرب و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1095
بهترین پارک شهرک غرب و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 29 دی سال 1390
بوسیله kariboo
1 3167
بهترین تاکسی سرویس شهرک غرب و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
یکشنبه 12 تیر سال 1390
بوسیله ذوالفقارزاده
1 2383
بهترین رستوران شهرک غرب و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
دوشنبه 20 شهریور سال 1391
بوسیله مهسا
7 8678
بهترین تالار شهرک غرب و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
دوشنبه 23 مرداد سال 1391
بوسیله س
4 4912
بهترین کافی شاپ شهرک غرب و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
سه شنبه 20 اردیبهشت سال 1390
بوسیله فتانه
2 6368
بهترین قهوه خانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1767
بهترین سفره خانه سنتی شهرک غرب و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 3775
بهترین سینمای شهرک غرب و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 4 مهر سال 1390
بوسیله الناز
3 3774
بهترین استخر،سونا،جکوزی شهرک غرب و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 6 اسفند سال 1390
بوسیله سميرا شهبازي
3 6048
goodfriend
سه شنبه 30 اردیبهشت سال 1393
بوسیله na24680
74 39045
بهترین مرکز خرید شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
دوشنبه 1 خرداد سال 1391
بوسیله paris.r
4 6161
بهترین مشاور املاک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 2413
بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
چهار شنبه 4 تیر سال 1393
بوسیله ghazal_65
7 5310
بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
جمعه 3 مرداد سال 1393
بوسیله susan82
12 10452
بهترین آموزشگاه موسیقی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
چهار شنبه 21 اسفند سال 1392
بوسیله music61
3 6534
بهترین کلاس آموزشی کنکور شهرک غرب و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
شنبه 14 تیر سال 1393
بوسیله elahe1345
7 3830
بهترین مهد کودک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
دوشنبه 16 تیر سال 1393
بوسیله lidanori
57 46067
بهترین باشگاه ورزشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
شنبه 17 خرداد سال 1393
بوسیله ag23gf
17 15462
بهترین فست فود شهرک غرب و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
دوشنبه 9 آبان سال 1390
بوسیله ابراهیمی
4 7907
بهترین منطقه جهت سکونت شهرک غرب و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
یکشنبه 14 مهر سال 1392
بوسیله لیلا
9 10900
دلیل نامگذاری فرحزاد
ali
0 859
چرا به این محله شهرک غرب میگن تهران؟
saeed
یکشنبه 6 بهمن سال 1392
بوسیله وحيد رجبي
12 6791
بهترین فروشگاه دکوراسیون داخلی در غرب تهران(برچسبها و آینه های دکوراتیو شکل دار!)
yassbanoo
جمعه 18 بهمن سال 1392
بوسیله zibaf
3 4046
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 343
در جست و جوي كار سرايداري
mmksbs
پنجشنبه 21 فرودرین سال 1393
بوسیله علی
2 630

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4357, نوشته ها: 13093, کاربران: 4486
به جدید ترین عضو انجمن, hosh1349 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران