لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سلطانی رهرا : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط سلطانی رهرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از کرج مشتری خانم رحمتی هستم اولین کاری که برام انجام دادن ناتو ابروهام بود .تقریبا همه کارامو میرم نزد ایشون .خیلی بااخلاق و کاربلد هستن . نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل    تعداد پاسخها(1)( salmani)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر nilz : سلام من میخام برم اموزشگاه موسیقی ارغوان برای پیانو در سعادت اباد اگ کسی درباره اش جیزی میدونه خوشحال میشم درباره استایدش و کیفیت این اموزشگاه بدونم؟ اگ درباره استاد فهون هم میدونین خیلی خوشحال میشم نظرتون رو بدونم...ممنون        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر شهلا چیذری : آموزشگاه علمي كنكور و مشاوره (نام‌آوران شميران) به عنوان بهترین آموزشگاه علمي كنكور و مشاوره محله --سعادت آباد توسط شهلا چیذری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با توجه به کیفیت بالای تدریس آقای دکتر صبری و اولویت ایشون در خصوص درس دخترم و همراهیه ارزندشون بابت شهره کلاسهاشون، به عنوان مادری که سالها دنبال معلم و استادی مثل ایشون بودم، آموزشگاهشونو به شمرونی های عزیز معرفی میکنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه علمي كنكور و مشاوره (نام‌آوران شميران)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر عاطفی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط عاطفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من حدود5 سال است که مشتری خانم رحمتی برای تمام کارام هستم .از اینکه سالنشون رو دارن بزرگتر میکنن خوشحالم .چون کار اپیلاسیون رو هم میخوان راه بندازن خیلی عالی میشه.🙆🙆🙆 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهام : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط الهام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای رنگ مو وبراشینگ خوبی که انجام میدن میرم نزد خانم رحمتی.البته کارهای دیگری هم داشته باشم انجام میدن مثل میکاپ و ابرو سپاسگزارم ازتون خانم رحمتی عزیز با اون اخلاق خوشی که دارید نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اسدی رعنا : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط اسدی رعنا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کار ابروشون فوقالعاده هست همینطور کوپشون من از زعفرانیه میرم پیششون خیلی کارشون رو دوست دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ستوده : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط ستوده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من قبل از سال نو با این سالن آشنا شدم جاشون کوچیکه ولی کارشون بینظیره.تقریبا همه کار انجام میدن تمام کارهای روز وجدید .امکان نداره چیزی بخوایید ایشون نتونن انجام برن .واقعا از هر انگشتشون یه هنر میباره .کوپ ،رنگ،مش با روشهای جدید واز همه مهمتر مواد خوبی استفاده میکنن.بسیار خوشرو وخوش اخلاق هستن .تشکر میکنم ازشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لیا محرابی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط لیا محرابی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از کراتین بوتاکسی که برا موهام انجام دادن خیلی راضی هستم .دستشون درد نکنه🙇🙇 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صابری اعظم : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط صابری اعظم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مش هایلایتی که خانم رحمتی برام انجام دادن فوق العاده زیبا بود .با تکنیکهای جدید برام انجام دادن (آمبره) اصلا موهام آسیب ندید .با وجود اینکه موهام قبلا مش ورنگ شده بود وکمی آسیب دیده بود .خیلی خوب وبدون آسیب برام دکلره انجام دادن .باورم نمبشد فکر میکروم موهام از بین خواهد .بسیتر کارشون به روز و خوب هست ممنونم ازشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر ghaffari95 : سلام دوستان عزيز صبح به خير سال نو همه دوستان مبارك باشه من ميخوام زبان انگليسي رو از پايه شروع كنم و ٤٥ ساله هم هستم دنباله يه موسسه خوب كه روش درست و خوبي داشته باشه ميگردم تعريف موسسه ايده ال رو توي شهرك غرب خيلي ديدم و رفتم باهاشون صحبت كردم واقعيت احساس كردم كه خيلي صادقانه و هدفمند همه چي رو ميگن و بيخودي هم كسي رو تضمين نميكنن از برخورد و محيط كوچك و صميميشون خوشم اومد باز از شما دوستان خواهش ميكنم اگر نظري در مورد اين آموزشگاه داريد لطفا بگيد اينقدر آموزشگاه زياده و هر كي يه حرفي ميزنه واقعا گيج شدم ممنون ميشم اگر من رو بيشتر راهنمايي كنيد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maryam : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط maryam به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كار اكستنشنشون حرف نداره واقعا بي نظير من ٤ سال پيش موهامو پيششون اكستنشن كردم و هند بودم مثل كار ايشون نديم و لحظه شماري ميكردم بيام ايران پيششون يك دنيا ممنون خانم رحمتي هنر دستتون بينظير نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) سعادت آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر ساره : هنرهای دستی لید گالری به عنوان بهترین انواع هنرهای دستی سنتی و مدرن محله --سعادت آباد توسط ساره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از مجموعه تون يه ست خريدم واقعا راضي ام كاراتون فوق العادست خانم مقدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز هنرهای دستی لید گالری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر مژده سپهری : سمعک رسالت سرسبز به عنوان بهترین سمعک تعمیر سمعک تعمیرات سمعک قیمت سمعک سمعک دیجیتال سمعک هوشمند سمعک نامرئی باتری سمعک بیمه شنوایی سنجی مرکزسمعک غرب تهران سمعک شرق تهران سمعک شمال تهران محله --سعادت آباد توسط مژده سپهری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سمعک رسالت سرسبز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سحر دلاوری : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط سحر دلاوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رنگو هشی که برام انجام دادین بینظیره خیلی دوست داشتنی هست .انشاالله همیشه پر انزژی باشید خانم رحمتی جان نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محبی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط محبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از سال89 با خانم رحمتی آشنا شدم.واز این مسئله خیلی راضی هستم از میکاپ گرفته تا تاتو ابروهام پیش ایشون میرم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت سعادت آباد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر حجت اله نظری : کلینیک تخصصی سعادت آباد به عنوان بهترین کلینیک ترک سیگار - تدبیر نصیر محله --سعادت آباد توسط حجت اله نظری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است چندین سال سیگار میکشم واقعا میخوام ترک کنم کمکم موس نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی سعادت آباد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر گل پری : تاک (توانبخشی اعصاب کودک) به عنوان بهترین کاردرمانی گفتاردرمانی آموزش محله --سعادت آباد توسط گل پری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اقای احکامی و افتخاری فوق العاده اتد من خیلی راضی ام نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاک (توانبخشی اعصاب کودک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا محمدی : تاک (توانبخشی اعصاب کودک) به عنوان بهترین کاردرمانی گفتاردرمانی آموزش محله --سعادت آباد توسط زهرا محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خدا خیرشون بده کارشون عالیه خیلی با وجدانن نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاک (توانبخشی اعصاب کودک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امید امیدی : تاک (توانبخشی اعصاب کودک) به عنوان بهترین کاردرمانی گفتاردرمانی آموزش محله --سعادت آباد توسط امید امیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این مرکز دارای بهترین درمانگرای تهرانه نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاک (توانبخشی اعصاب کودک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیرا کاشانی : گروه پزشکان رز به عنوان بهترین تناسب اندام و زیبایی محله --سعادت آباد توسط سمیرا کاشانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من باتوجه به بیماری که داشتم کسی جرات نمیکرددرمانم کنه ویااصلا نتیجه نمی گرفتم اماباکمک دکترعالی نتیجه گرفتم خداحفظ کنه ایشان را،نعمت بزرگی است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه پزشکان رز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شروین اصلانی : گروه پزشکان رز به عنوان بهترین تناسب اندام و زیبایی محله --سعادت آباد توسط شروین اصلانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من خیلی کارها کردم وخیلی جاها رفتم ولی انصافا هم خوب وزن کم کردم وهم خوب سایزکم کردم اصلا هم اذیت نشدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه پزشکان رز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الناز طبیبی : گروه پزشکان رز به عنوان بهترین تناسب اندام و زیبایی محله --سعادت آباد توسط الناز طبیبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من ودوستام واقعا نتیجه عالی گرفتیم.رعایت گفته های دکتر خیلی مهم وموثر است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه پزشکان رز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الناز طبیبی : گروه پزشکان رز به عنوان بهترین تناسب اندام و زیبایی محله --سعادت آباد توسط الناز طبیبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من ودوستام واقعا نتیجه عالی گرفتیم.رعایت گفته های دکتر خیلی مهم وموثر است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه پزشکان رز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی : بهترین فیزیو تراپی سعادت اباد فیزیوتراپی سرو نقره ای به عنوان بهترین فیزیوتراپی سعادت اباد فیزیوتراپی در منطقه سعادت اباد محله --سعادت آباد توسط علی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کیفیت مناسب در ارائه خدمات نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین فیزیو تراپی سعادت اباد فیزیوتراپی سرو نقره ای        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اختيارى : تاک (توانبخشی اعصاب کودک) به عنوان بهترین کاردرمانی گفتاردرمانی آموزش محله --سعادت آباد توسط اختيارى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مدتها بود كه تاخير پسرم من را نگران كرده بود مديريت اين مركز واقعا آرامش رو به خانواده من برگردوند هر چند منشى بد اخلاقى داشتند نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاک (توانبخشی اعصاب کودک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تالار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
. نظر mahsaalp : besyar alii bodd   طراحی سایت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahsaalp : mamnoonam azatoon          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سميه : تاک (توانبخشی اعصاب کودک) به عنوان بهترین کاردرمانی گفتاردرمانی آموزش محله --سعادت آباد توسط سميه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دسترسى خوب كمى شلوغ تيم خوب و مهربانى داشتند نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاک (توانبخشی اعصاب کودک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم پیری : کلینیک دکتر شیرالی به عنوان بهترین زیبایی محله --سعادت آباد توسط مریم پیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این مرکز بهترین خدمات رو در زمینه لیزر و پوست انجام میده. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک دکتر شیرالی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر alireza62 : سلام من برای یک دور موسسه زبان نیکسا تاک رفتم . خیلی راضی بودم . اما خوب نتونستم ادامه بدم . اینم شماره تماس 88088818        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر alireza62 : سلام من برای یک دوره  آموزشگاه زبان نیکسا تاک رفتم .راضی هم بودم . اینم شماره تماس 88088818        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ error به نظر مهتاب :   چرا این قدر همه چیز رو پنهان میکنید متاسفانه تیم اورژانس بیمارستان عرفان هر گزارشی که از خطا های فوتی گزارش بشه رو مسدود میکنه داستان جالبی هست من اومدم اینجا نظررو بنویسم اما تمام کسانی که نظر داده بودند رو بلاک کردند شاید بیمارستان عرفان بیمارستان بدی نباشه اما واقعا تیم اورژانس این بیمارستان از لحاظ کادر فنی مشکل داره لطفا اگر شما هم مثل من به هنچین مشکلی برخوردید شما هم کامنتتاتون رو منتشر کنید شاید مسئولین صدای ما رو بشنوند چند روز پیش به علت یک حادثه که از طرف تیم اورژانس یورت گرفت یکی از عزیزانمون رو از دست دادیم و خیلی بعید بود به خاطر همچین اشتباهی منجر به مرگ بشه وقتی تمام مدارک رو بررسی کردیم تا به علت حادثه برسیم متوجه شدیدم متخصص اورژانس اصلا متخصص نبودن و تازه بعد از اینکه این رو متوجه شدید حالا بیمارستان داره این موضوع رو روش سرپوش میگذاره . مطمئن باشید همیشه افتاب پشت ابر پنهان نمیمونه من تا اخر این قضیه میرم و نمیگذارم حتی خون یک نفر بی گناه هم به خاطر پارتی بازی های شما پایمال بشه . روز اول شما قسم خوردید که از جون مریض ها دفاع کنید نه این که به فکر جیبتون باشید و بیمار ها رو به امان خدا بسپارید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ error به نظر مهتاب : اقعا متاسفم چند روز پیش دایی من به علت سکته قلبی به اورژانس بیمارستان عرفان بردیم ، ساعت 2:30 شب بود پزشک اورژانس دایی من رو ویزیت کرد و بعد بهش مسکن تزریق کرد . دایی من فوت کردند خیلی برام جالب بود که چه طور متوجه نشده بودند سکته قبی هست ، چند روز کار و زندگیم رو گذاشتیم که ببینیم قضیه چی بوده تمام گزارش ها رو عکس ها رو چک کردیم . اخرش فهمیدیم اصلا ایشون متخصص نبوده اخه واسه چی این قدر پارتی بازی میکنید . واقعا شمایی که با پارتی بازی با جون مردم بازی میکنید واقعا حاضرید هر کاری رو انجام بدید حتی بازی با جون ادمیزاد بهتر نبود این خانوم محترم که نمیتونه یک همچین چیز ساده ای رو تشخص بده همون اشپزخانه ی خونه ی خودشون کار کنن تا اینکه با جون مردم بازی کنند        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سهیلا : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط سهیلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تازه اومدم تو این محل .واز طریق اینترنت با سالن رزگل آشنا شدم.خیلی خوشحالم از اینکه میتونم با خیال راحت برای همه کارهام به این سالن مراجعه کنم .تشکر میکنم از خانم رحمتی نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی سعادت آباد و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. نظر ashida : به نطر من بهترین آتلیه کودک وبارداری در منطقه سعادت آباد آتلیه عکاسی فتولیا ست من تجربه خوبی از عکاسی دخترم تو این آتلیه داشتم و از نوزادی و سنین مختلفش تو این آتلیه عکس گرفتیم و واقعا راضی بودیم هم از کادر حرفه ای دارشماره تماسشون هم 22355679        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Jhalee : برای کار مش و تمام دکلره فقط و فقط خانم منیعی کارشون عالیه از همه نظر بی نظیر هستن. هم موادی استفاده میکنن خارجی هستش و داخل مواد دکلرشون کراتین داره یعنی به موهاتون آسیبی نمیرسه . هم کاراشون جدید و بروز هستش. 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

ارائه دهنده خدمات صنعتی در ارتفاع و مناطق غیر قابل دسترس
. نظر نامی ساداتی : فیزیوتراپی صدریا به عنوان بهترین فیزیوتراپی ، لیزر درمانی ، مگنت درمانی ، تمرین درمانی محله --سعادت آباد توسط نامی ساداتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فیزیوتراپی صدریا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahkame : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط mahkame به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Man bara saf kardane moham be in saloon raftam kheili khob va takhasosi kar kardand.az kare rang i kebara dostam anjam dadan han razi hastim.vaghean kareshon tarif dare نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آیتی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط آیتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانم رحمتی من 7سال پیش از خوزستان اومدم خدمتتون.شماره تونو گم کرده بودم.اگه یادتون باشه برا تاتوی ابروهام اومدم .خدا رو شکر در اینترنت تونستم پیداتون کنم. میخوام بیام خدممتون.چقدر اینترنت کارارو آسون کرده .😆😆 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شاهمرادی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط شاهمرادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای کوپ وسشوار به این سالن مراجعه میکنم از کارشون راضی هستم . نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرسام شیرین : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط فرسام شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از تاتویی که برام انجام دادن خیلی راضی هستم من هم ابرو وخط چشم وحجم دهی لب برام کار کردن .در ضمن خیلی طبیعی کار شده تشکر از شما خانم رحمتی. نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حسنان : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط حسنان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام خدمت شما من برای کراتینه موهام نزد خانم رحمتی میرم تا حالا دو بار برام کراتین کردن خیلی از حالت موهام راضی هستم .ممنون از زحمات خانم رحمتی نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر davudhori : سلام.   یکی از بهترین مدرس های ایران (مهدی قلی زاده)بهمراه دوستش تام از آمریکا دارن تو تلگرام آموزش رایگان زبان میدن. عالیه   آپدیت کنید تلگرام و @mgesl        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمدیان : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط محمدیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خواستم از این طریق از خانم رحمتی ونسرین خانم تشکر کنم. خیلی با سلیقه وبامهارت کار میکنن نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شهبازی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط شهبازی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خانم رحمتی اکستنشن متحرک برام درست کردن .بینظیره کارشون. واقعا کارشون حرف نداره .برا چتریم هیچ کس نمیتونست کاری بکنه چون خیلی کمپشت بود .همیشه از کمپشتیه موهام عذاب میکشیدم. ولی با این مویی که برام آماده کردن مشکلم رو حل کردن .بسیار سپاسگزارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ناصری : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط ناصری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از منیریه خدمت خانم رحمتی میرم از تاتوشون خیلی راضی هستم . نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رادمهر : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط رادمهر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ازاینکه با این سالن آشنا شدم خیلی راضی هستم .برای کوپ،اصلاح ابرو،رنگ و میکاپ نزدشون میرم در ضمن میکاپشون خیلی لایت وقابل رضایته . نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ la22 به نظر mehdi : من حدودا 40 جلسه با استاد پورامیری کلاس برداشتم که خیلی خوب بود و واقعا به کارشون مسلط بودند. من که با اینکه با توجه به سطح زبانم گفته بودن 6 میشم اما توی امتحان واقعی 6.5 شدم. این شمارشونه 09126896203 اینم وبسایشته.fa.pouramiri.com              مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zhilaaa64 : خانم حسینی عالی. هم مکالمه هم آیلتس. مدیر آیلتس بوده و حرفه ای کار میکنه من ۶ جنرال میخواستم و ۸ گرفتم. دوست عزیز آدرس ایمیل رو اشتباه نوشتی. درستش اینه : z.hosseini63@yahoo.com  خوب راهنمایی میکنه و پول آدم هدر نمیره.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مکانیکی تعویض روغن وپنچری باطریسازی در سعادت اباد
. نظر sara12 : بهترین تعویض روغن و پنچرکیری وباطریسازی  و مکانیکی شهرک غرب وسعادت اباد جنرال سرویس خطیبی (محسن)  با مدیریت عمو خطیبی چهره محبوب شهرک غرب با نمایندگی لاستیک بارز روغن لکومولی و کاسترول و فوکس و فروش لاستیک های خارجی شما فقط عاشق اخلاق و رفتار عمو خطیبی و پرسنل میشید با 20 سال سابقشون اقا بنز و هیوندا رو میبردیم نمایندگی یک میلیون میئدادیم روغن و فیلتر الان با یه مبلغ ناچیز کارمون درست شد حداکثر زمان پنچرگیری 5  دقیقه باد نیتروژن  ادرس:شهرک غرب بلوار دادمان بالاتر از سپهر بلوار درختی پلاک 5  تلفن:88083277و09128114728        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین مشاور املاک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله   

بازدید از سایت محله سعادت آباد           بهترین مشاورین املاک تهران؟

صفحه اصلی تالار سعادت آباد بهترین مشاور املاک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله سعادت آباد

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
شنبه 16 خرداد سال 1394
بوسیله منصوره قاسمیان
7 14176
goodfriend
دوشنبه 13 اردیبهشت سال 1395
بوسیله salmani
134 140700
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین سعادت آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 3933
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) سعادت آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
سه شنبه 18 اسفند سال 1394
بوسیله ساره
32 49393
بهترین عکاسی سعادت آباد و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
پنجشنبه 9 اردیبهشت سال 1395
بوسیله Mikhak
23 56921
goodfriend
یکشنبه 9 اسفند سال 1394
بوسیله مژده سپهری
44 50567
بهترین شیرینی فروشی و قنادی سعادت آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 3 مهر سال 1392
بوسیله fsadeghi
20 37858
بهترین خواروبارفروشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1874
بهترین تره بار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
چهار شنبه 16 فرودرین سال 1391
بوسیله پارسا
2 5962
بهترین پارک سعادت آباد و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
یکشنبه 9 فرودرین سال 1394
بوسیله majeed
11 26360
بهترین تاکسی سرویس سعادت آباد و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
جمعه 21 بهمن سال 1390
بوسیله وحید محمدهاشم
1 4690
بهترین رستوران سعادت آباد و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
یکشنبه 24 اسفند سال 1393
بوسیله fmmemol
22 57397
goodfriend
شنبه 26 دی سال 1394
بوسیله mahsaalp
10 19753
بهترین کافی شاپ سعادت آباد و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
چهار شنبه 13 اردیبهشت سال 1391
بوسیله ا.صادقی
5 16694
بهترین قهوه خانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
سه شنبه 22 شهریور سال 1390
بوسیله farzad
4 7897
بهترین سفره خانه سنتی سعادت آباد و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
دوشنبه 16 دی سال 1392
بوسیله مونا مقدم
7 22201
بهترین سینمای سعادت آباد و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 21 شهریور سال 1390
بوسیله پگاه موسوی مهر
7 11682
بهترین استخر،سونا،جکوزی سعادت آباد و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 1 مرداد سال 1390
بوسیله اکبر
1 11313
بهترین مدرسه سعادت آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
چهار شنبه 11 شهریور سال 1394
بوسیله 850235300
21 50236
بهترین مرکز خرید سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
دوشنبه 13 بهمن سال 1393
بوسیله soheila alizadegan
7 18597
بهترین مشاور املاک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 5220
بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
چهار شنبه 15 اردیبهشت سال 1395
بوسیله farhangi67
18 55563
goodfriend
پنجشنبه 19 فرودرین سال 1395
بوسیله ghaffari95
108 130675
بهترین آموزشگاه موسیقی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
شنبه 11 اردیبهشت سال 1395
بوسیله nilz
33 52377
بهترین کلاس آموزشی کنکور سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
شنبه 28 فرودرین سال 1395
بوسیله شهلا چیذری
15 14690
بهترین مهد کودک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
یکشنبه 7 تیر سال 1394
بوسیله sepide55
78 112753
بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
دوشنبه 7 اردیبهشت سال 1394
بوسیله SHARAREH93
30 71682
بهترین فست فود سعادت آباد و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
یکشنبه 24 اسفند سال 1393
بوسیله fmmemol
27 50178
بهترین منطقه جهت سکونت سعادت آباد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
دوشنبه 26 بهمن سال 1394
بوسیله حجت اله نظری
66 80614
بهترین فروشگاه دکوراسیون داخلی در غرب تهران(برچسبها و آینه های دکوراتیو شکل دار!)
yassbanoo
شنبه 24 آبان سال 1393
بوسیله sakhtemoon
10 31694
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
سه شنبه 21 بهمن سال 1393
بوسیله فاطمه هویدا
4 4451
طراحی وب سایت دارکوب در سعادت آباد
sitedar
سه شنبه 18 شهریور سال 1393
بوسیله نظري
4 4017
بهترین ساندویچ کباب ها
fmmemol
0 374
بهترین ساندویچ کباب ها
fmmemol
0 370
ارائه دهنده خدمات صنعتی در ارتفاع و مناطق غیر قابل دسترس
7yaghut1
شنبه 23 آبان سال 1394
بوسیله نامی ساداتی
1 510
بهترین مکانیکی تعویض روغن وپنچری باطریسازی در سعادت اباد
jakarta
چهار شنبه 8 مهر سال 1394
بوسیله sara12
1 536
اتلیه سعادت اباد
Shimin
0 142
سفارش کیک و کلوچه لاهیجان
Raha44
0 122
بهترین اموزشگاه کامپیوتر دارای مجوز اموزش و پرورش و عضو شورای عالی انفورماتیک کشور
nazanin1
0 16

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4578, نوشته ها: 16473, کاربران: 7171
به جدید ترین عضو انجمن, Ghafary خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران