لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام به همه خانومای گل . کلاس زومبا برای عزیزایی که تا عصر سر کار هستن در منطقه نارمک ساعت 6.5 تا 7.5 داخل باشگاه آران به کلاسهای آزاده جون اضافه شده. میتونین از این کلاس ورزشی بسیار شاد استفاده کنین و در کنار بدست اوردن تناسب اندام یک ساعت کلاسی شاد رو بعد از یک روز کار خسته کننده تجربه کنین. شماره تماس ایناست: 09335166561   -   77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الناز کاشف زاده : مزون زند به عنوان بهترین مزون مانتو محله --سعادت آباد توسط الناز کاشف زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مزون زند        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ azin22 به نظر azin22 : فرقی نمیکنه اصل طراحی رقص هست که چه با یک نفر و چه با چند نفر صورت میگیره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ SAARAA به نظر azin22 : رقص هماهنگ چه طور ؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر- اگر کسی دنبال طراحیهای رقص فوق العاده زیبا مطابق متد روز هست با این شماره تماس بگیره- این طراحیها خاص بانوان و رقصهای عروس داماد هست   09335166561    تعداد پاسخها(2)( SAARAA - azin22)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام به همه گلا. یک خبر جدید دارم. آزاده جون اموزش رقص سنتی و زومبا رو تو باشگاهش شروع کرده اونم چه کلاسی. هم شاده هم بسیار حرکات زیباست از من میشنوین از دست ندین تلفن و دوباره بهتون میگم      77893205 باشگاه ایشون تو شرق خاص بانوانه و سالهای زیادی هست که داره حرکات دست اول رقص رو ارائه میده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر یک آموزش زیبا و موثر از زومبا میخواین با این تلفن تماس بگیرین. 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر SHARAREH93 : سلام من برای لاغری به باشگاه آران مراجعه کردم. هم برنامه بدن سازی گرفتم هم از لاغری موضعی استفاده کردم. خیلی از این پک لاغری راضیم. توصیه میکنم شما هم از این پکیج استفاده کنین. این باشگاه تو نارمک هست و تلفنش هم این هست 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام خدمت همه د وستان من از منطقه تهران سر خیلی اتفاقی بوسیله یکی از دوستان به باشگاه آران راه پیدا کردم. اون زمان خیلی اتفاقی و در حد کنجکاوی نگاهی به کلاسهای رقص این باشگاه  انداختم ولی خیلی سریع با دیدن یک اجرای کوتاه بوسیله یکی از بچه های اونجا جذب این کلاسا شدم. با اینکه مسیرم خیلی دور بود ولی زمانهایی رو ازاد کردم و به  صورت  جلسه ای  تو کلاسا شرکت کردم. الان از اینکه تو این کلاسا شرکت کر دم خیلی خوشحالم چون هم جنبه نرمش و ورزش داره هم ادم هنری و یاد میگیره   این کلاسا رو به شما دوستان هم توصیه میکنم. اسم باشگاه آران هست و شمارش هم اینه 77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : با سلام خدمت همه عزیزان. یکی از خدمات باشگاه آران رو میخواستم خدمتتون معرفی کنم که شاید کمتر جایی با این موضوع مواجه شده باشین و اونهم لاغری موضعی  هست. اکثر خانمها به خاطر فرم زندگیهای فعلی با این مشکل مواجه هستن که ازچاقی ناحیه ای رنج میبرن. خصوصا در نواحی شکم و ران که کلا فرم بدن رو بهم میزنه.  این باشگاه به  مدت 12 سال هست که تو این قسمت کارهای خیلی خوبی انجام د اده و با تنها یک دوره مراجعه برای لاغری موضعی قابل مشاهده هست کما اینکه قیمتها نسبت به عملهای جراحی خیلی خیلی پایینرو مشکلاتی که به واسطه عمل عارض شخص میشه در این  شکل از لاغری وجود نداره . توصیه میکنم حتما برای حذف سلولیتهای ناحیه ای  بدنتون این باشگاه رو امتحان کنین. تلفن 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ 890267267 به نظر رويا : نشانی ادرس کلاس رقص دراهوازرومیخام        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر alborz46 : آموزش خصوصی کاراته کُنترلی w.k.f  بویژه بر اساس سَبکِ شوتوکان   برای همه ی افراد- ۷ ساله به بالا- در منزل هُنرجویان- استانهای تهران و البرز (کرج)      برای تمرین بر روی نرمشها، کششها، کیهونها (تکنیکها)، کاتاها (فُرمهای رسمی) و کومیته (مُبارزه ی کاراته کُنترلی و امتیازی)، فقط از لحاظ تمرینات بدنی و به عنوان یک ورزش برای حفظ امنیت، سلامتی، کاهش وزن، تناسب اندام، بالا بردن اعتماد بنفس، استفاده از مزایای قهرمانی آن در مسابقات جهت تخفیف شهریه دانشگاهها، یادگیری یک ورزش با جاذبه های هنری، بدون تحمل صرف وقت و هزینه و دوری از خطرات جهت ایاب و ذهاب به باشگاههای ورزشی و ...)      با اعطای مدرک رسمی کمربند (درجه) در سبک شوتوکان برای هنرجویانی که زیر نظر مربیان دیگر سبک شوتوکان فعالیت ندارند؛ پس از موفقیت در آزمونهای مربوطه مُربی: امیر حسین البرز        مُربی رسمی درجه یک ملی کاراته- دارای مدرک کمربند مشکی دان ۵ کاراته سبک شوتوکان، دان ۴ سبک شیتوریو و داور درجه ممتاز ملی کومیته و درجه ملی ja کاتا از فدراسیون کاراته ایران-صاحب عناوین مختلف قهرمانی کاتا در سبکهای کاراته کُنترلی w.k.f         میزان شهریه ثابت و مقطوع هر جلسه ی آموزش خصوصی کاراته ۷۵ دقیقه ای در منزل هنرجویان استانهای تهران و البرز (کرج): ۴۰۰۰۰ تومان (چهل هزار تومان)       یادآوری 1: شهریه ی هر دوره ی چهار هفته ای آموزش خصوصی کاراته، در جلسه ی اول همان دوره بطور کامل پیش دریافت میگردد.      یادآوری 2: پرداخت هزینه ی صدور مدارک درجات به عهده ی هنرجویان است.     یادآوری 3: تهیه و هزینه ی خرید لباس کاراته، کمربند، کتابها، فیلمهای آموزشی و ... به عهده ی هنرجویان میباشد.   شماره تماس (هَمراه): ۰۹۳۵۳۳۷۶۷۵۰ وبلاگ آموزش خصوصی کاراته کُنترلی: http://karateforsport.blogfa.com وبلاگ اجرای موسیقی الکترونیکی dj و آموزش خصوصی نوازندگی اُرگ: http://djshayon.blogfa.com              مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ alborz46 به نظر مهسا :   همواره خود و خانواده ی ارجمندتان در زندگی سلامت و موفق باشید. آموزش خصوصی کاراته کُنترلی w.k.f  بویژه بر اساس سَبکِ شوتوکان   برای همه ی افراد- ۷ ساله به بالا- در منزل هُنرجویان- استانهای تهران و البرز (کرج)      برای تمرین بر روی نرمشها، کششها، کیهونها (تکنیکها)، کاتاها (فُرمهای رسمی) و کومیته (مُبارزه ی کاراته کُنترلی و امتیازی)، فقط از لحاظ تمرینات بدنی و به عنوان یک ورزش برای حفظ امنیت، سلامتی، کاهش وزن، تناسب اندام، بالا بردن اعتماد بنفس، استفاده از مزایای قهرمانی آن در مسابقات جهت تخفیف شهریه دانشگاهها، یادگیری یک ورزش با جاذبه های هنری، بدون تحمل صرف وقت و هزینه و دوری از خطرات جهت ایاب و ذهاب به باشگاههای ورزشی و ...)      با اعطای مدرک رسمی کمربند (درجه) در سبک شوتوکان برای هنرجویانی که زیر نظر مربیان دیگر سبک شوتوکان فعالیت ندارند؛ پس از موفقیت در آزمونهای مربوطه مُربی: امیر حسین البرز        مُربی رسمی درجه یک ملی کاراته- دارای مدرک کمربند مشکی دان ۵ کاراته سبک شوتوکان، دان ۴ سبک شیتوریو و داور درجه ممتاز ملی کومیته و درجه ملی ja کاتا از فدراسیون کاراته ایران-صاحب عناوین مختلف قهرمانی کاتا در سبکهای کاراته کُنترلی w.k.f         میزان شهریه ثابت و مقطوع هر جلسه ی آموزش خصوصی کاراته ۷۵ دقیقه ای در منزل هنرجویان استانهای تهران و البرز (کرج): ۴۰۰۰۰ تومان (چهل هزار تومان)       یادآوری 1: شهریه ی هر دوره ی چهار هفته ای آموزش خصوصی کاراته، در جلسه ی اول همان دوره بطور کامل پیش دریافت میگردد.      یادآوری 2: پرداخت هزینه ی صدور مدارک درجات به عهده ی هنرجویان است.     یادآوری 3: تهیه و هزینه ی خرید لباس کاراته، کمربند، کتابها، فیلمهای آموزشی و ... به عهده ی هنرجویان میباشد.   شماره تماس (هَمراه): ۰۹۳۵۳۳۷۶۷۵۰ وبلاگ آموزش خصوصی کاراته کُنترلی: http://karateforsport.blogfa.com وبلاگ اجرای موسیقی الکترونیکی dj و آموزش خصوصی نوازندگی اُرگ: http://djshayon.blogfa.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ alborz46 به نظر ثمين :   آموزش خصوصی کاراته کُنترلی w.k.f  بویژه بر اساس سَبکِ شوتوکان   برای همه ی افراد- ۷ ساله به بالا- در منزل هُنرجویان-   استانهای تهران و البرز (کرج)      برای تمرین بر روی نرمشها، کششها، کیهونها (تکنیکها)، کاتاها (فُرمهای رسمی) و کومیته (مُبارزه ی کاراته کُنترلی و امتیازی)، فقط از لحاظ تمرینات بدنی و به عنوان یک ورزش برای حفظ امنیت، سلامتی، کاهش وزن، تناسب اندام، بالا بردن اعتماد بنفس، استفاده از مزایای قهرمانی آن در مسابقات جهت تخفیف شهریه دانشگاهها، یادگیری یک ورزش با جاذبه های هنری، بدون تحمل صرف وقت و هزینه و دوری از خطرات جهت ایاب و ذهاب به باشگاههای ورزشی و ...)      با اعطای مدرک رسمی کمربند (درجه) در سبک شوتوکان برای هنرجویانی که زیر نظر مربیان دیگر سبک شوتوکان فعالیت ندارند؛ پس از موفقیت در آزمونهای مربوطه مُربی: امیر حسین البرز        مُربی رسمی درجه یک ملی کاراته- دارای مدرک کمربند مشکی دان ۵ کاراته سبک شوتوکان، دان ۴ سبک شیتوریو و داور درجه ممتاز ملی کومیته و درجه ملی ja کاتا از فدراسیون کاراته ایران-صاحب عناوین مختلف قهرمانی کاتا در سبکهای کاراته کُنترلی w.k.f         میزان شهریه ثابت و مقطوع هر جلسه ی آموزش خصوصی کاراته ۷۵ دقیقه ای در منزل هنرجویان استانهای تهران و البرز (کرج): ۴۰۰۰۰ تومان (چهل هزار تومان)       یادآوری 1: شهریه ی هر دوره ی چهار هفته ای آموزش خصوصی کاراته، در جلسه ی اول همان دوره بطور کامل پیش دریافت میگردد.      یادآوری 2: پرداخت هزینه ی صدور مدارک درجات به عهده ی هنرجویان است.     یادآوری 3: تهیه و هزینه ی خرید لباس کاراته، کمربند، کتابها، فیلمهای آموزشی و ... به عهده ی هنرجویان میباشد.   شماره تماس (هَمراه): ۰۹۳۵۳۳۷۶۷۵۰ وبلاگ آموزش خصوصی کاراته کُنترلی: http://karateforsport.blogfa.com وبلاگ اجرای موسیقی الکترونیکی dj و آموزش خصوصی نوازندگی اُرگ: http://djshayon.blogfa.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رويا : من كلاس رقص ميخوام. اكادمي تندرستي داره عزيزم؟؟؟    تعداد پاسخها(1)( 890267267)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهسا : اكادمي تندرستي ناصري:٨٨٣٨٥٣٧٧ ٨٨٣٨٥٢٨٥ بله. كاراته هم داره.من شنيدم كه مربيش هم قهرمان جهانه.    تعداد پاسخها(1)( alborz46)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ثمين : ميشه شماره تماسشو بدي مهسا جان. من كلاس رزمي ميخوام. كاراته. يا تكواندو. داره؟؟؟    تعداد پاسخها(1)( alborz46)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهسا : اكادمي تندرستي ناصري در بلوار فرحزادي،ارغوان شرقي قرار داره. خيلي باشگاه تميزيه. بزرگه. تهويه خوب داره. قيمتهاش هم مناسبه. من پيلاتس ميرم. واقعا راضيم. همه ي ورزشهاش مربياي خوبي داره. درجه ١ .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ شیدا .. به نظر مستانه : آیا در این مناطق غرب کلاس کیک باکسینگ میشناسید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ فروغ افشار به نظر مستانه : سعادت آباد . کوچه 16 غربی . پلاک39 فقط بانوان  22145167        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سپيد به نظر مستانه : 22145167شماره باشگاه ارنا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سعید بیات : پرسپولیس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آدرینا رزبان : مجموعه باشگاه های بدنسازی پارسه به عنوان بهترین کالاهای ورزشی و تجهیزات بدنسازی محله --سعادت آباد توسط آدرینا رزبان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ویژه بانوان نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجموعه باشگاه های بدنسازی پارسه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مستانه : منظورتون همون باشگاه متعلق به شهرداری است؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مستانه : سلام باشگاه آرنا کجای کوچه 16 سعادت آباد است ؟      تعداد پاسخها(3)( سپيد - فروغ افشار - شیدا ..)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مرسده :باشگاه صبا {سرو} 2        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم :به نظرم باشگاه آرنا کوچه 16 سعادت آباد خیلی خوبه خیلی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خودم :این باشگاه مردونست؟  یا شیفت خانم ها رو هم داره اگه شماره تماسی دارید لطف کنید بگذارید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ه.رضایی :بهترین باشگاه این منطقه که بهترین و مجهزترین باشگاه تهران خم شد باشگاه تیم هستش که در خیابان بهرود زیر مرکز تجاری پرواز قرار داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر natash : سلام آموزشگاه کامپیوتر بزرگ امید رایانه به مناسبت شروع سال 2015 میلادی به کلیه اقلیتها و مسلمانان  د ه 10 درصد تخفیف بابت دوره های اموزش کامپیوترWINDOWS 7,INTERNET,PHOTOSHOP  AUTO CAD 2015, ,EXCEL 2013,WORD 2013, میدهد. ادرس:شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده تلفن: 88696095و88560552                مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر hamrahan : به گفته یکی از دوستان کار خوب و ایده ال مد نظرتون باشه .... من تجربه خوبی از زبانسرا دارم واقعا استاداش بی نظیرن...         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود سعادت آباد و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر saree64 :   بهترین فست فود سعادت اباد ، فست فود رزویچ هستش  که جدیدا مقابل پارک ابشار راه اندازی شده با قیمتهای عالی و با پخت ایتالیایی جدید تازه ارسالشونم رایگانه اگر خواستین میتونین از سایتشون  سفارش انلاین بدید تا از تخفیفات هم استفاده کنید این ادرس سایتشونه dabi.ir/rosewich اینم شمارشونه 88688001 فست فود رزویچ          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ yasweb به نظر زهرا علی پور : سلام . بهترین کلاس آموزش زبان در استان گلستان ، خانه زبان ناصر هست که صد در صد تضمینی هست و توسط استادان مجرب تدریس انجام میشه . همه کلاسها به صورت تک نفره تا سه نفره دایر میشه و به همین دلیل از همه آموزشگاههایی که 20 نفر دانش آموز حضور دارند ، بهتر هست و  هر زبان آموز 20 برابر بیشتر تمرین انجام میده و به انگلیسی صحبت میکنه . کلاسها در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشه و به شخصه بهتون قول میدم ، زبان آموختن زیر نظر استاد ناصر مهیمینی فوق العاده تضمین شده است . برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید به وبلاگ « خانه زبان ناصر مراجعه کنید » http://nasserlanguage.blogfa.com/ وقتتون رو هدر ندید و با استاد مهیمنی تماس بگیرید . تلفن 09119630277        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ftaman به نظر hamrahan : موسسه تعالی اندیش راه دانش بهترین موسسه مشاوره برای اعزام به خارج است مشاوره رایگان می دهند حتی در سایتشان فرم مشاوره رایگان دارند برای کشورهای اتریش و فنلاند با هزینه کم خیلی خوب راهنمایی می کنند www.taalidanesh.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ftaman به نظر hamrahan : www.taalidanesh.com                           مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hamrahan : دوستان سلام ///  من  موسسه زبانسرا بلوار دریا را به همه توصیه میکنم تلفنش 88071095 // 88583979 حتی برای خودتان // 24 سال سابقه داره قبل از منم اونایی که میرفتن اضحار رضایت میکردن     تعداد پاسخها(2)( ftaman - ftaman)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hamrahan به نظر susan82 : استادای زبانسرا بلوار دریاواقعا به روز هستن و خوب تدریس میکنن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hamrahan به نظر samaneh ashrafi : من موسسه زبانسرا بلوار دریا را توصیه میکنم / 88071095/88583979        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hamrahan به نظر mehrafrooz : منم موافقم واقعا استادای خوبی داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ 654321 به نظر mohamali24 : سلام به بروبچه های نارمک دیگه کیفییت پرپروک و7اسمان  ومرکن افت کرد چون مشتری زیاد داره که کیفیتش مثل سابغ نیست افت کرد یه جای رو میخوام بهتون معرفی کنم که تو نارمک از همه این ها بهتره واونم فست فود میشا هستش من یک روز اتفاقی ازش غذا گرفتم چقدر خشمزه بود پیتزاهاش وپاستاهاش بی نظیر هستش        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hamrahan : من و دخترم هر دو زبانسرای    بلوار دریا پلاک 34  ساختمان گلدونه هستیم / واقعا راضیم از همه استاش بخاطر همه چیز ممنونم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر فاطمه خزائی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط فاطمه خزائی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین اکستنشن مو در این سالن انجام دادم تا به حالدر سالنهای دیگه چنین موی طبیعی برام کار نکرده بودن .خیلی راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر احمد خزایی : بزرگ امید رایانه به عنوان بهترین آموزشگاه کامپیوتر محله --سعادت آباد توسط احمد خزایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن 88696095و88695482وآدرس شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل کوچه است ,اسانسور دارن. نمایش مشخصات و آدرس مرکز بزرگ امید رایانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر احمد خزایی : بزرگ امید رایانه به عنوان بهترین آموزشگاه کامپیوتر محله --سعادت آباد توسط احمد خزایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن 88696095و88695482وآدرس شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل کوچه است ,اسانسور دارن. نمایش مشخصات و آدرس مرکز بزرگ امید رایانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شمیم رمضانی : بزرگ امید رایانه به عنوان بهترین آموزشگاه کامپیوتر محله --سعادت آباد توسط شمیم رمضانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظر من بهترین اموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه بزرگ امید رایانه است که ادرسش تو شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا است اینم تلفن اونجاست 02188696095 چون من تو کشور اتریش علوم کامپیوتر می خونم و تا حالا چند بار به اموزشگاه بزرگ امید رایانه مراجعه کردم و چندتا نرم افزار خیلی خوب اونجا یاد گرفتم و خیلی خوب یادم دادن یکی از اون نرم افزار ها زبان cپلاس پلاس بود که از واحدهای دانشگاهی من هم بود من تو دانشگاه نفهمیدم و افتاده بودم ولی تو این اموزشگاه بزرگ امید رایانه که یاد گرفتم هم خوب فهمیدم و تونستم پروژه هامو انجام بدم و هم درسمو تونستم نمره 19 بگیرم .رفتید اونجا سلام منو برسونید . نمایش مشخصات و آدرس مرکز بزرگ امید رایانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر دلارام احمدی : بزرگ امید رایانه به عنوان بهترین آموزشگاه کامپیوتر محله --سعادت آباد توسط دلارام احمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود. 88560552 و88696095 ادرس تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست. اجباری نیست تمام ICDL رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,سی شارپ,Cپلاس پلاس,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,غیره نمایش مشخصات و آدرس مرکز بزرگ امید رایانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر دلارام احمدی : بزرگ امید رایانه به عنوان بهترین آموزشگاه کامپیوتر محله --سعادت آباد توسط دلارام احمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود. 88560552 و88696095 ادرس تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست. اجباری نیست تمام ICDL رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,سی شارپ,Cپلاس پلاس,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,غیره نمایش مشخصات و آدرس مرکز بزرگ امید رایانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ارزو همتی : بزرگ امید رایانه به عنوان بهترین آموزشگاه کامپیوتر محله --سعادت آباد توسط ارزو همتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام بهترین اموززشگاه کامپیوتر شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر بزرگ امید رایانه تقاطع بلوار پاکنژاد و دریا ضلع شمال شرقی چهارراه است من حدود 11 تا نرم افزار اونجا یاد گرفتم واقعا عالی یاد می دهند من که خیلی راضی بودم خدا خیرشون بده الان هم با چیزهایی که اونجا یادگرفتم مثل officeو برنامه نویسی و طراحی وب درامد خیلی خوبی دارم.اینم تلفنشونه 88560552 و88696095 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بزرگ امید رایانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ارزو همتی : بزرگ امید رایانه به عنوان بهترین آموزشگاه کامپیوتر محله --سعادت آباد توسط ارزو همتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام بهترین اموززشگاه کامپیوتر شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر بزرگ امید رایانه تقاطع بلوار پاکنژاد و دریا ضلع شمال شرقی چهارراه است من حدود 11 تا نرم افزار اونجا یاد گرفتم واقعا عالی یاد می دهند من که خیلی راضی بودم خدا خیرشون بده الان هم با چیزهایی که اونجا یادگرفتم مثل officeو برنامه نویسی و طراحی وب درامد خیلی خوبی دارم.اینم تلفنشونه 88560552 و88696095 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بزرگ امید رایانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله سعادت آباد           بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟

صفحه اصلی تالار سعادت آباد بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
123
يکشنبه 16 آذر ماه 1393
SHARAREH93

تاریخ درج: يکشنبه 16 آذر ماه 1393

سلام به همه خانومای گل . کلاس زومبا برای عزیزایی که تا عصر سر کار هستن در منطقه نارمک ساعت 6.5 تا 7.5 داخل باشگاه آران به کلاسهای آزاده جون اضافه شده.

میتونین از این کلاس ورزشی بسیار شاد استفاده کنین و در کنار بدست اوردن تناسب اندام یک ساعت کلاسی شاد رو بعد از یک روز کار خسته کننده تجربه کنین.

شماره تماس ایناست: 09335166561   -   77893205

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 12 آذر ماه 1393
الناز کاشف زاده

تاریخ درج: چهارشنبه 12 آذر ماه 1393

مزون زند به عنوان بهترین مزون مانتو محله --سعادت آباد توسط الناز کاشف زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز مزون زند

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 24 آبان ماه 1393
azin22

تاریخ درج: شنبه 24 آبان ماه 1393

سلام روز همگی به خیر- اگر کسی دنبال طراحیهای رقص فوق العاده زیبا مطابق متد روز هست با این شماره تماس بگیره- این طراحیها خاص بانوان و رقصهای عروس داماد هست

09335166561

تعداد پاسخها(2)

بالای صفحه
يکشنبه 27 مهر ماه 1393
sorena

تاریخ درج: يکشنبه 27 مهر ماه 1393

سلام به همه گلا. یک خبر جدید دارم. آزاده جون اموزش رقص سنتی و زومبا رو تو باشگاهش شروع کرده اونم چه کلاسی. هم شاده هم بسیار حرکات زیباست

از من میشنوین از دست ندین تلفن و دوباره بهتون میگم      77893205

باشگاه ایشون تو شرق خاص بانوانه و سالهای زیادی هست که داره حرکات دست اول رقص رو ارائه میده

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 23 مهر ماه 1393
azin22

تاریخ درج: چهارشنبه 23 مهر ماه 1393

سلام روز همگی به خیر

یک آموزش زیبا و موثر از زومبا میخواین با این تلفن تماس بگیرین.

09335166561

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 8 مهر ماه 1393
SHARAREH93

تاریخ درج: سه شنبه 8 مهر ماه 1393

سلام من برای لاغری به باشگاه آران مراجعه کردم. هم برنامه بدن سازی گرفتم هم از لاغری موضعی استفاده کردم. خیلی از این پک لاغری راضیم. توصیه میکنم شما

هم از این پکیج استفاده کنین. این باشگاه تو نارمک هست و تلفنش هم این هست 77893205

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 27 شهريور ماه 1393
sorena

تاریخ درج: پنجشنبه 27 شهريور ماه 1393

سلام خدمت همه د وستان

من از منطقه تهران سر خیلی اتفاقی بوسیله یکی از دوستان به باشگاه آران راه پیدا کردم. اون زمان خیلی اتفاقی و در حد کنجکاوی نگاهی به کلاسهای رقص این باشگاه 

انداختم ولی خیلی سریع با دیدن یک اجرای کوتاه بوسیله یکی از بچه های اونجا جذب این کلاسا شدم. با اینکه مسیرم خیلی دور بود ولی زمانهایی رو ازاد کردم و به 

صورت  جلسه ای  تو کلاسا شرکت کردم. الان از اینکه تو این کلاسا شرکت کر دم خیلی خوشحالم چون هم جنبه نرمش و ورزش داره هم ادم هنری و یاد میگیره

این کلاسا رو به شما دوستان هم توصیه میکنم. اسم باشگاه آران هست و شمارش هم اینه 77220054

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 25 شهريور ماه 1393
sorena

تاریخ درج: سه شنبه 25 شهريور ماه 1393

با سلام خدمت همه عزیزان. یکی از خدمات باشگاه آران رو میخواستم خدمتتون معرفی کنم که شاید کمتر جایی با این موضوع مواجه شده باشین و اونهم لاغری موضعی  هست.

اکثر خانمها به خاطر فرم زندگیهای فعلی با این مشکل مواجه هستن که ازچاقی ناحیه ای رنج میبرن. خصوصا در نواحی شکم و ران که کلا فرم بدن رو بهم میزنه.  این باشگاه به 

مدت 12 سال هست که تو این قسمت کارهای خیلی خوبی انجام د اده و با تنها یک دوره مراجعه برای لاغری موضعی قابل مشاهده هست کما اینکه قیمتها نسبت به عملهای جراحی

خیلی خیلی پایینرو مشکلاتی که به واسطه عمل عارض شخص میشه در این  شکل از لاغری وجود نداره . توصیه میکنم حتما برای حذف سلولیتهای ناحیه ای  بدنتون این باشگاه رو

امتحان کنین. تلفن 77893205

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 18 شهريور ماه 1392
alborz46

تاریخ درج: دوشنبه 18 شهريور ماه 1392

آموزش خصوصی کاراته کُنترلی w.k.f

بویژه بر اساس سَبکِ شوتوکان

برای همه ی افراد- ۷ ساله به بالا- در منزل هُنرجویان- استانهای تهران و البرز (کرج)

برای تمرین بر روی نرمشها، کششها، کیهونها (تکنیکها)، کاتاها (فُرمهای رسمی) و کومیته (مُبارزه ی کاراته کُنترلی و امتیازی)، فقط از لحاظ تمرینات بدنی و به عنوان یک ورزش

برای حفظ امنیت، سلامتی، کاهش وزن، تناسب اندام، بالا بردن اعتماد بنفس، استفاده از مزایای قهرمانی آن در مسابقات جهت تخفیف شهریه دانشگاهها، یادگیری یک ورزش با جاذبه های هنری، بدون تحمل صرف وقت و هزینه و دوری از خطرات جهت ایاب و ذهاب به باشگاههای ورزشی و ...)

با اعطای مدرک رسمی کمربند (درجه) در سبک شوتوکان برای هنرجویانی که زیر نظر مربیان دیگر سبک شوتوکان فعالیت ندارند؛ پس از موفقیت در آزمونهای مربوطه

مُربی: امیر حسین البرز

مُربی رسمی درجه یک ملی کاراته- دارای مدرک کمربند مشکی دان ۵ کاراته سبک شوتوکان، دان ۴ سبک شیتوریو و داور درجه ممتاز ملی کومیته و درجه ملی ja کاتا از فدراسیون کاراته ایران-صاحب عناوین مختلف قهرمانی کاتا در سبکهای کاراته کُنترلی w.k.f

میزان شهریه ثابت و مقطوع هر جلسه ی آموزش خصوصی کاراته ۷۵ دقیقه ای در منزل هنرجویان استانهای تهران و البرز (کرج): ۴۰۰۰۰ تومان (چهل هزار تومان)

یادآوری 1: شهریه ی هر دوره ی چهار هفته ای آموزش خصوصی کاراته، در جلسه ی اول همان دوره بطور کامل پیش دریافت میگردد.

یادآوری 2: پرداخت هزینه ی صدور مدارک درجات به عهده ی هنرجویان است.

یادآوری 3: تهیه و هزینه ی خرید لباس کاراته، کمربند، کتابها، فیلمهای آموزشی و ... به عهده ی هنرجویان میباشد.  

شماره تماس (هَمراه): ۰۹۳۵۳۳۷۶۷۵۰

وبلاگ آموزش خصوصی کاراته کُنترلی: http://karateforsport.blogfa.com

وبلاگ اجرای موسیقی الکترونیکی dj و آموزش خصوصی نوازندگی اُرگ: http://djshayon.blogfa.com

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 18 مهر ماه 1391
رويا

تاریخ درج: سه شنبه 18 مهر ماه 1391

من كلاس رقص ميخوام. اكادمي تندرستي داره عزيزم؟؟؟

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
123

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله سعادت آباد

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 31 فرودرین سال 1393
بوسیله naser
6 7837
بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
goodfriend
چهار شنبه 12 آذر سال 1393
بوسیله فاطمه خزائی
76 76126
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین سعادت آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 2431
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) سعادت آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
شنبه 19 مرداد سال 1392
بوسیله مهدب
27 29484
بهترین عکاسی سعادت آباد و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
شنبه 27 آبان سال 1391
بوسیله papastudio
21 35349
بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
شنبه 26 مهر سال 1393
بوسیله امین مرادی
26 27717
بهترین شیرینی فروشی و قنادی سعادت آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 3 مهر سال 1392
بوسیله fsadeghi
20 22668
بهترین خواروبارفروشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1149
بهترین تره بار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
چهار شنبه 16 فرودرین سال 1391
بوسیله پارسا
2 3825
بهترین پارک سعادت آباد و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 9 شهریور سال 1391
بوسیله نگین
10 14607
بهترین تاکسی سرویس سعادت آباد و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
جمعه 21 بهمن سال 1390
بوسیله وحید محمدهاشم
1 2897
بهترین رستوران سعادت آباد و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
جمعه 1 شهریور سال 1392
بوسیله rahelesafe
21 31689
بهترین تالار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
یکشنبه 19 خرداد سال 1392
بوسیله asalsho
8 12196
بهترین کافی شاپ سعادت آباد و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
چهار شنبه 13 اردیبهشت سال 1391
بوسیله ا.صادقی
5 8767
بهترین قهوه خانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
سه شنبه 22 شهریور سال 1390
بوسیله farzad
4 5173
بهترین سفره خانه سنتی سعادت آباد و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
دوشنبه 16 دی سال 1392
بوسیله مونا مقدم
7 12621
بهترین سینمای سعادت آباد و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 21 شهریور سال 1390
بوسیله پگاه موسوی مهر
7 7413
بهترین استخر،سونا،جکوزی سعادت آباد و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 1 مرداد سال 1390
بوسیله اکبر
1 7313
بهترین مدرسه سعادت آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
سه شنبه 6 آبان سال 1393
بوسیله sama1
17 23049
بهترین مرکز خرید سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
شنبه 30 اردیبهشت سال 1391
بوسیله سیما صدری
5 10323
بهترین مشاور املاک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 3817
goodfriend
جمعه 28 آذر سال 1393
بوسیله natash
78 18587
goodfriend
پنجشنبه 27 آذر سال 1393
بوسیله hamrahan
67 58696
بهترین آموزشگاه موسیقی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
یکشنبه 13 مهر سال 1393
بوسیله hiva123
26 30020
بهترین کلاس آموزشی کنکور سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
دوشنبه 24 شهریور سال 1393
بوسیله shahdad79
11 6622
بهترین مهد کودک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
سه شنبه 17 تیر سال 1393
بوسیله lidanori
72 68296
goodfriend
یکشنبه 16 آذر سال 1393
بوسیله SHARAREH93
29 38049
goodfriend
سه شنبه 25 آذر سال 1393
بوسیله saree64
22 26012
بهترین منطقه جهت سکونت سعادت آباد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
چهار شنبه 5 شهریور سال 1393
بوسیله امیر
63 50262
بهترین فروشگاه دکوراسیون داخلی در غرب تهران(برچسبها و آینه های دکوراتیو شکل دار!)
yassbanoo
شنبه 24 آبان سال 1393
بوسیله sakhtemoon
10 18278
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
چهار شنبه 25 دی سال 1392
بوسیله علیرضا داد خواه
3 2076
طراحی وب سایت دارکوب در سعادت آباد
sitedar
سه شنبه 18 شهریور سال 1393
بوسیله نظري
4 1258

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4396, نوشته ها: 14270, کاربران: 5222
به جدید ترین عضو انجمن, samirajon خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران