لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
چهارشنبه 31 خرداد ماه 1391 بهترین آموزشگاه زبان بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
هنرجو

تاریخ درج: چهارشنبه 31 خرداد ماه 1391
سلام

تو فلکه دوم صادقیه و تو سرای محله فردوس کلاسهای زبان انگلیسی گذاشته ان که خیلی خوب و عالیه برای موسسه نام آوران هستش و گروه آموزشی محمدی . منکه بچه ام رو گذاشته ام برای کلاس زبان خیلی خوب یاد گرفته و برنامه ریزی خیلی خوبی دارن و بهترین آموزشگاه زبان هستش که ارزان و با کیفیت کلاس زبان برگزار میکنه حتما برید . کتاب new Amrican file رو درس میدن و برای بچه ها هم کلاس زبان دارن . شماره تلفنش هم اینه :  44603007

پاسخ رها عابدی:

ابتدای بلوار فردوس موسسه زبان سروش برای بزرگسالان هست که هم انگلیسی هم فرانسه داره و کیفیت کار اساتیدش بسیار بالاست من که خیلی راضیم مخصوصا برای کلاسهای تخصصی و مکالمه شماره این موسسه 44000756

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه زبان زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر parastoo71 : من ودوستم به صورت نیمه خصوصی با استاد طاهری کلاس صرفا مکالمه برداشتیم البته سطح زبانمون مثل هم نیست ودوتامون مبتدی هستیم ولی تا الان که چهار هفته از زمان کلاسمون گذشته,خیلی چیزا یاد گرفتیم که قبلا توی کلاس های مکالمه که میرفتم اصلا بهمون یاد نداده بودن وبه نظرم پیشرفتی که توی این چهار هفته داشتم خیلی عالی بوده نسبت به دوستام که جاهای دیگه واسه مکالمه کلاس میرفتن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر heliavali : سلام,من زیاد توی اینترنت گشتم وتحقیق کردم تا بتونم یه کلاس زبان خوب پیدا کنم ,حقیقتش خیلی هم هزینه کردم, هم معلم خصوصی گرفتم وهم کلاس های موسسات رومیرفتم,نزدیک به 4 تا 5 تا موسسه رو امتحان کردم ولی فایده نداشت,از همین سایت وبا دیدن یکی دوتا از نظراتی که دوستان توی این سایت گذاشته بودن با یکی از اساتید زبان به صورت تلفنی هماهنگ کردم وتوی دو تا از کلاساش شرکت کردم واحساس کردم که واقعا دارم راه میفتم وپیشرفت می کنم, منظورم کلاس های مهارت محور ومکالمه استاد طاهری هست که بچه ها نظراتی در موردش گفته بودن توی این تالار و این مطلب رو واسه کسایی مینویسم که برای انتخاب استاد وکلاس زبان خوب دچار شک وتردید هستند.  کلاس های استاد طاهری واقعا فوق العاده هستش,عالیه  خداییش ,واقعا ارزش هزینه کردن ووقت گذاشتن رو داره وابتکار وخلاقیت وتنوع توی کلاساشون واقعا دیده میشه ,خوبی که داره اینه که به اون چیزی که میخواید میرسید حالا یا یادگیری مکالمه باشه یا بهتر شدن سطح زبانتون, بخصوص کلاس های اسپیکینک پلاسی که دارن عالیه برای کسایی که میخوان واسه مکالمه از صفرشروع کنن واسپیکینگ آیلتس فول بشن ,خیلی از دوستان من که کلاساشون رو توی آرژانتین و جردن ونقاط دیگه تهران میرفتن واقعا راضی بودن ومیگفتن که خیلی خیلی پیشرفت کردن ,بیشتر کلاسایی که برگزار میکنن به صورت نیمه خصوصی ونیمه گروهی هستش با هزینه خیلی مناسب وعالی,هم روش تدریس ایشون خیلی عالیه وهم اخلاقشون فوق العاده هستش,تایم کلاساشون هم خیلی خوبه,بچه ها اگه کسی خواست میتونیه به صورت تلفنی باخودشون هماهنگ کنه اینم شمارشون هستش ,09107789472                 مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر parvaa : این داستان هارو بذارید کنارویکم جدی باشید بچه ها !!؟؟ حالا هر کی می خواد واقعا زبان یاد بگیره بره آموزشگاه زبان گلدیس تو ستارخان .2 تاشعبه تو ستارخان که کلاس های نوجوانان و بزرگسالان رو به شکل تفکیک شده برگزار می کنه.زبان های انگلیسی ،آلمانی،فرانسه،اسپانیایی و ترکی استانبولی رو یکی از یکی بهتر برگزار می کنن. تو زمینه آیلتس و تافل وآزمون های بین المللی دیگه هم که دیگه می تونید برید تحقیق کنید که چه استادای فوق العاده ای داره و چیکار د                   http://www.goldislanguage.com     18 56 55 66     55 00 6655        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر maryam1393 : به نظر من رسپینا تاک توی ونک خیلی عالیه,دوستام که اونجا کلاس میرن خیلی راضی هستن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر hamideh66 : سلام به دوستان عزیزم,من سفیر شعبه قلهک رو به همه دوستان توصیه میکنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پاتریس - شهرآرا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر mohsenph : سلام ,من موسسه  گات میرم ,از حدود یک ماه پیش که توی این موسسه ثبت نام کردم خیلی به بهتر شدن زبانم کمک کرده ,اساتیدی خیلی خوبی داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر mitra2792 : دوستان زبانسرا بلوار دریا اردوی نوروز برگزار می کند علاقه مندان جهت اطلاع بیشتر می توانید  با موسسه تماس  تماس بگیرید  88583979            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر نيما مقدم : نمایندگی مرکزی خدمات سونی به عنوان بهترین نمایندگی خدمات وتعمیرات صوتی وتصویری سونی محله --پونک-سردارجنگل توسط نيما مقدم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام تلويزيون سوني 40NX720 من خود به خود خاموش روشن مي شود لطفا كمك كنيد نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی مرکزی خدمات سونی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر gfhgf : بهترین اموزشگاه  تو غرب تهران ایران اروپا . بهترین اساتید تهران تو این اموزشگاه هستن. گات انگلیسیش افتضاحه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر barcelona : به نظر من که آموزشگاه های زیادی رو توستارخان وآریاشهرومنطقه غرب تهران رفتم واصلا رضایت نداشتم از کیفیت کارشون، موسسه زبان گلدیس توستارخان وحتی غرب تهران یکی از بهتریناست.مطمئنم اگه یک جلسه تو کلاساش شرکت کنید، دیگه هیج موسسه دیگه ای نمیرید.اینم اطلاعات تماسش: 66550055-66555618 http://www.goldislanguage.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ parvaa به نظر samaneh ashrafi : من فقط آموزشگاه زبان گلدیس غرب تهران رو پیشنهاد می کنم.      66550055-66555618 http://goldislanguage.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Mahsa65 : سلام بچه ها,امروز من به صورت آزمایشی دوتا از کلاس های یکی از اساتیدی که در موردش بچه های تالار, مطلب نوشته بودن رفتم منظورم استاد طاهری هستش ,روشی که کار میکردن خیلی برام جالب بود ,مخصوصا کلاس speaking plus اسپیکینک پلاسی که داشتن ,خیلی لذت بردم,روشش یه جوریه که خیلی  خیلی زود ادم راه میفته واشتباهات بچه ها خیلی خوب برطرف میشه , توی کلاس زبان هایی که تا حالا سمت مرکز وجاهای دیگه رفتم ,روش این استاده واقعا کاربردیه ,بخصوص کسایی که زبان رو میخوان به صورت عمقی  وکاربردی یادبگیرن  مثلا مکالمه ,آیلتس و چیزای دیگه ,کلاس فن ترجمه شفاهی رو هم رفتم خیلی خیلی جالب بود برام,من خودم که خیلی ادم مشکل پسندی هستم ,از روش کارشون خیلی خوشم اومد,اگه بچه ها کسی خواست میتونه باهاشون تلفنی هماهنگ کنه,شمارشون رو هم براتون میذارم اینجا 09107789472        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samira_22 : ابه نظر من زبانسرا بلوار دریا بمترن اموزشگاه زبان هست....... خدایی حرف نداره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hamrahan : سلام دوستان  ....زبانسرا شهرک غرب بلوار دریا تور یادگیری زبان گذاشته ........ هم اتقویت  زبان هم تفریح .....          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ saninaz به نظر Poolad6638 : سلام ممنون از اینکه آموزشگاه ایده آل رو معرفی کردید من الان دارم توی این موسسه زبان یاد میگیرم خیلی هم راضیم  باتشکرازشما دوست عزیز        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر samirafaez : کسایی که از پایه تا پیشرفته میخوان کار کنن حالا یا مکالمه  ویا گرفتن یه نمره خوب واسه امتحانایی مثل آیلتس,کلاس های استاد طاهری فوق العاده هستش,من خودم به صورت میهمان سر یکی دو تا از کلاسون شرکت کردم واقعا پیشرفت رو حس میکردم کاملا,ایشون از بهترین مدرسایی هستش که تا حالا توی تهران دیدم,هم مدرس دانشگاه هستن و هم خودشون موسسه دارن,روشش هم خیلی جالبه یه بخشش به صورت مهارت محور کارمیشه,اونایی که میخوان وقت وهزینه واسه زبان بذارن واقعا این نوع کلاس ها ارزش داره,شمارشون رو هم دوستان در لینک خای پایین گذاشتن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان چهارصددستگاه-شهدا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر alexcortza : استاد فقط استاد اصلی از انگلیس اینم از شماره اش:  09124724754        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mojtaba67 : با سلام دوستان ,من به اونایی که بدنبال موسسه و استاد خوب میگردن ,کلاس های استاد طاهری رو معرفی میکنم , فوق العاده اس کاملا تضمینیه خداییش کارش عالیه قیمتش هم مناسبه و کلاسهاش هم تعدادش 1 تا 4 نفر هستش اگه کسی خواست اینم شمارشه 09107789472        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mitra2792 : زبانسرا بلوار دریا..... طرحی جدید برای یادگیری زبان ایجاد کرده............. خیلی عالی و سادست ....برای کسانی که میخوان صحبت کردنشان را تقویت کنند ... با قیمت خیلی مناسب        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرری و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر zahra20 : به نظره من تو دولت آباد آموزشگاه دخترانه مهرایران فقط آقای کاظمی خیلی خوبه وگرنه آموزشگاه زیاد تعریفی نداره آموزشگاه پسرانه هم ایرانیان تعریفش زیاد شنیدیم میگن خیلی خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر mohammadex : کسایی که دنبال اموزشگاه خوب واستاد خوب میگردن من بهشون استاد طاهری رو معرفی میکنم خداییش کارش عالیه من خیلی ازشون راضی هستم در حدود یکسال ونیم هستش که باهاشون کلاس دارم کلاساش کاملا تضمینیه وصفر تا صد زبان رو بهتون یاد میده مخصوصا کسایی که واسه مکالمه و ایلتس دنبال استاد خوب میگردن,ایشون کلاساشون به صورت نیمه خصوصی وگروهی هستش وفوق العاده هست قیمتش هم عالیهههههههههههههه,اکه کسی خواست اینم شمارش هستش 09107789472        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mrnusharif به نظر mehdi : من خودم خیلی موسسه ها رو رفتم،  سیمین و ایران-آمریکا و زبانسرا ...  ولی هیچ کدوم بخاطر تاکیدی که فقط رو گرامر داشتن به دردم نخوردن. زبانم رو با یه خانمی تموم کردم که هم لهجه شون خیلی خوب بود هم خیلی با حوصله بودن و تاکیدشون بیشتر رو مکالمه بود. الان نمی دونم موسسه درس می دن یا نه، ولی این شماره شونه 09336701420 خانم رحمانیان. غرب تهران هم هستن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ SarahSarah به نظر paryiateh : سلا دوستان اکر تو این سایت و یا هر جا ی دیگه اسم اقای قلی زاده را به عنوان مدرس تافل یا ایلتس دیدید که الکی یکسری تعریفات بیخود ازش  شده باور نکنید چون ایشون اصلا تا به حال تافل درس ندادن و فقط کلاسهای عادی مکالمه دارن اونم ته ته ستارخان که من یه بار وقت گذاشتم اوه همه راه و رفتم دیدم این اقا ی به ظاهر محترم خودش می یاد از خودش اینجا تعریف می کنه و هرجه که کامنتی به نام استاد قلی زاده بود بدونید خودش داره از خودش تعریف میکنه مثل من گول حرف های دوروغینه این اقا رو نخورید. و حتی دید که من هی برای کلاسهای تافل اصرار می کنم گفت من وقت ندارم ... درصورتی که وقت پشت گوشی باهاش حرف میزنید اصلا نمی گه من وقت ندارم و تا به حال تافل درس ندادم و حتی ازش منابع تافل و پرسیدم نمی دونست چی بگه فقط الکی همه جا از خودش نوشته بچه هاش 100 شدن 110 شدن همه و همه دروغه. کسی که کارش خوب باشه سره خودش معطل باشه بیکار نیست باید تو این سایتها هی الکی از خودش تعریف کنه این اقای که من رفتم امتحانی یه جلسه سر کلاسش دقیقا همه ی حرفهایی رو می زد که من اینجا تو سایت خوندم راجع بهش .. نمی دونم پانتومیم و روش و خاص و استاد کمبریج بیان سرکلاساش بشینن و داتشجوهاش از شهرهای دور می یان و.....همرو بریزید دور این استاد دروغگویی بیش نیست و فقط قصد تعریف الکی از خودش رو داره  بعد از اون من خودم پیش یه استاد ایلتس خیلی خوب رفتم و جالبه بدونید خیلی هم معروفه ولی حتی یه بارم تو این سایتها اسمی ازش نیست  بله وقتی کسی معروف باشه به اندازه کافی نیازی به تبلیغ نداره ..همیشه وقتی یه استادی رو خیلی سخت گیر می یارید بدونید اون کارش درست ه  مشخصاتشم اینکه یه ادم چشم سبزه و لاغر اندامه که به اسم قلی زاده اگه دید اصلا گولشو نخورید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پاسداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ SarahSarah به نظر elirahimi : سلا دوستان اکر تو این سایت و یا هر جا ی دیگه اسم اقای قلی زاده را به عنوان مدرس تافل یا ایلتس دیدید که الکی یکسری تعریفات بیخود ازش  شده باور نکنید چون ایشون اصلا تا به حال تافل درس ندادن و فقط کلاسهای عادی مکالمه دارن اونم ته ته ستارخان که من یه بار وقت گذاشتم اوه همه راه و رفتم دیدم این اقا ی به ظاهر محترم خودش می یاد از خودش اینجا تعریف می کنه و هرجه که کامنتی به نام استاد قلی زاده بود بدونید خودش داره از خودش تعریف میکنه مثل من گول حرف های دوروغینه این اقا رو نخورید. و حتی دید که من هی برای کلاسهای تافل اصرار می کنم گفت من وقت ندارم ... درصورتی که وقت پشت گوشی باهاش حرف میزنید اصلا نمی گه من وقت ندارم و تا به حال تافل درس ندادم و حتی ازش منابع تافل و پرسیدم نمی دونست چی بگه فقط الکی همه جا از خودش نوشته بچه هاش 100 شدن 110 شدن همه و همه دروغه. کسی که کارش خوب باشه سره خودش معطل باشه بیکار نیست باید تو این سایتها هی الکی از خودش تعریف کنه این اقای که من رفتم امتحانی یه جلسه سر کلاسش دقیقا همه ی حرفهایی رو می زد که من اینجا تو سایت خوندم راجع بهش .. نمی دونم پانتومیم و روش و خاص و استاد کمبریج بیان سرکلاساش بشینن و داتشجوهاش از شهرهای دور می یان و.....همرو بریزید دور این استاد دروغگویی بیش نیست و فقط قصد تعریف الکی از خودش رو داره  بعد از اون من خودم پیش یه استاد ایلتس خیلی خوب رفتم و جالبه بدونید خیلی هم معروفه ولی حتی یه بارم تو این سایتها اسمی ازش نیست  بله وقتی کسی معروف باشه به اندازه کافی نیازی به تبلیغ نداره ..همیشه وقتی یه استادی رو خیلی سخت گیر می یارید بدونید اون کارش درست ه  مشخصاتشم اینکه یه ادم چشم سبزه و لاغر اندامه که به اسم قلی زاده اگه دید اصلا گولشو نخورید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Diee : دوستاني كه به صورت فشرده ايلتس اكادميك فشرده گرفتن به صورت خصوصي إز پايه شروع كردن ميشه حدوده هزينه و ساعتي كه در هفته برأي خواندن و كلاس گذاشتن رو بگن ممنًون        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Parsaa : من آموزشگاه های مختلفی رو تو غرب تهران رفتم ولی نتیجه مطلوبی نگرفتم ولی الان از گات کاملا راضی ام.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر golshaan : به نظر من مرکز زبان گات بهترینه تو غرب تهران خود من مدت هاست  تو این آموزشگاه دارم 3 تا  زبان  می خونم و نتیجه خوبی هم گرفتم          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shima23 : سلام.بچه های advanceآموزشگاه زباننسرا بلوار دریا  یه مجله زبان درست کردن که خوندنش خالی از لطف نیست.هم طرحش جالبه هم مطا لبش خوندنی هس. برای تهیه میتونید به زبانسرا مراجعه کنید و به صورت رایگان تهیه کنید تلفن 88583979       88581583        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر bahieh : منم با دوستاني كه به موسسه ايده ال رفتن كاملا موافقم پيشرفت رو همون تو ماه اول ميبينيد همچين جايي تو تهران جالبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر bahieh : سلام دوستان عزيز من ٥٣سالمه و خيلي دوستدارم زبان انگليسي رو مثل زبان مادريم صحبت كنم خيلي موسسه رفتم ولي اصلا نتيجه بخش نبود نا اميد شده بودم كه يك روز تراكت موسسه ايده ال رو ديدم پيش خودم فكر كردم ولش كن اينم مثل بقيه است ولي از يكي همسايه هامون تعريفش رو شنيدم و به من گفت برو و از نزديك ببين من رفتم واقعا عاليه خيلي جالب درس ميدن و معلماشون معركه ان بريد وتجربه كنيد اينم شمارشون ٨٨٥٧١٢٥٣ و جالبه كه مديرش برعكس همه موسسات خودش درس ميده و كسي بنام سوپروايزر نداره و درك ميكنه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان قیام - ری و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر simadavari : سلام من می خواستم اموزشگاهم عوض کنم من می خواستم بیام سفیر حالا چیگارکنم خواهشا کمکم کنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Artemis به نظر Ofogh : سلام به همه دوستان منم نظراتتون رو راجع به آموزشگاهها دیدم  ولی منم باید بگم آموزشگاه ایده آل یکی از بهترین آموزشگاههاست اساتیدشون هم خیلی عالیند        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hadieh به نظر shaden : sسلام منم بانظر شادن موافقم آموزشگاه ایده آل خیلی آموزشگاه خوبیه ومعلم های دلسوزی داره کارشون فوق العاده هستش        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ mrgodhead به نظر MONAMI : سلام من در حال حاظر در کارگاه های زبان موسسه نهر هنر هم شرکت می کنم که بنظرم کیفیت خوبی دارن. مشاهده برنامه در سایتشون www.nahrehonar.com منطقه میدان جمهوری.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ F213s به نظر sahelkom : منم موافقم نوبل در سطح تهران تکه. من آموزشگاهای زیادی رفتم ولی هیچ کدوم به اندازه نوبل منظم وبا برنامه و هدفمند نیست.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر F213s : من هم  خودم هم خواهرام آموزشگگگگگگگاه نوبل میریم شهرک غرب یلوار دریا پلاک 241 و بسیار راضی هستیم. اساتیدشون و دوره هاشون عالی هستند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sahelkom : با سلام خدمت دوستان به نظر من بهترین و موفقترین موسسه آموزش زبان انگلیسی و فرانسه در منطقه سعادت آباد و شهرک غرب آکادمی نوبــــــــــــــــــــــــــــــل هست تو بلوار دریا پلاک 241. هم اساتیدش فوق العاده حرفه ای اند و هم مدیریت با سواد و عالی داره و هم سیستم آموزشی شون تک و متعلق به خودشون هست. من هم آیلتس را اونجا خوندم تو 7 ماه از مبتدی  7.5 آکادمیک گرفتم  و هم فرانسه را دارم می خونم خیلی راضیم. به همه اونایی که در آموزش زبان مصمم هستند نوبل را توصیه میکنم. شمارشون 02188562736   و 02188562738 هست. ساحل کمیجانی    تعداد پاسخها(1)( F213s)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mitra2792 : سلام من زبان انگلیسی را در موسسه زبانسرا شهرک غرب خواندم الان هم دخترم انجا زببان میخوونه / واقعا عالیه / شما میتونی از طریق ایمیل هم اشکالاتو رفع کنی / هر سوالی هم داشته باشی با ایمیل میتونی بپرسی /Email : zabansarashahrak@gmail.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mitra2792 به نظر hamrahan : سلام دوستان  / یادش بخیر یک زمانی خودم میرفتم زبانسرا شهرک غرب/ حالا هم دخترم انجا س /  چه زود گذشت          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shaden : سلام من هم چند تا آموزشگاه رفتم ولی الان که آموزشگاه ایده آل میرم خیلی تونستم پیشرفت کنم    تعداد پاسخها(1)( hadieh)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shaden : سلام من آموزشگاه ایده آل توی شهرک غرب رو به کسایی که می خوان برن کلاس زبان پیشنهاد میکن روششون خیلی خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shaden به نظر Ofogh : سلام آموزشگاه ایده آل واقعاً عالیه من الان دارم در ایده آل زبان یاد میگیرم وخیلی راضیم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hamrahan : یک خبر خوب /// موسسه زبانسرا شهرک غرب بلوار دریا قرار است طرح جدیدی را اجرا کند ///اعلام کرد // اطلاع خواهم داد //منتظر باشید!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hamrahan : به گفته یکی از دوستان کار خوب و ایده ال مد نظرتون باشه .... من تجربه خوبی از زبانسرا دارم واقعا استاداش بی نظیرن...         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ yasweb به نظر زهرا علی پور : سلام . بهترین کلاس آموزش زبان در استان گلستان ، خانه زبان ناصر هست که صد در صد تضمینی هست و توسط استادان مجرب تدریس انجام میشه . همه کلاسها به صورت تک نفره تا سه نفره دایر میشه و به همین دلیل از همه آموزشگاههایی که 20 نفر دانش آموز حضور دارند ، بهتر هست و  هر زبان آموز 20 برابر بیشتر تمرین انجام میده و به انگلیسی صحبت میکنه . کلاسها در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشه و به شخصه بهتون قول میدم ، زبان آموختن زیر نظر استاد ناصر مهیمینی فوق العاده تضمین شده است . برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید به وبلاگ « خانه زبان ناصر مراجعه کنید » http://nasserlanguage.blogfa.com/ وقتتون رو هدر ندید و با استاد مهیمنی تماس بگیرید . تلفن 09119630277        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر sinas : سلام زبان   سها  در تجریش عا لیه   من که خیلی راضی   هستم    از طریق دوره های آلمانی  با آموزشگاه آشنا شدم  الانم دارم از دوره تافل این موسسه استفاده میکنم و واقعا راضیم و بهتون پیشنهاد میکنم   اینم  شمارشه 22718900 همه ی زبان ها هم داره www.soha-ac.ir 0          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ftaman به نظر hamrahan : موسسه تعالی اندیش راه دانش بهترین موسسه مشاوره برای اعزام به خارج است مشاوره رایگان می دهند حتی در سایتشان فرم مشاوره رایگان دارند برای کشورهای اتریش و فنلاند با هزینه کم خیلی خوب راهنمایی می کنند www.taalidanesh.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ftaman به نظر hamrahan : www.taalidanesh.com                           مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hamrahan : دوستان سلام ///  من  موسسه زبانسرا بلوار دریا را به همه توصیه میکنم تلفنش 88071095 // 88583979 حتی برای خودتان // 24 سال سابقه داره قبل از منم اونایی که میرفتن اضحار رضایت میکردن     تعداد پاسخها(3)( ftaman - ftaman - mitra2792)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hamrahan به نظر susan82 : استادای زبانسرا بلوار دریاواقعا به روز هستن و خوب تدریس میکنن        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آموزشگاه های زبان تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
يکشنبه 24 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
parastoo71

تاریخ درج: يکشنبه 24 اسفند ماه 1393

من ودوستم به صورت نیمه خصوصی با استاد طاهری کلاس صرفا مکالمه برداشتیم البته سطح زبانمون مثل هم نیست ودوتامون مبتدی هستیم ولی تا الان که چهار هفته از زمان کلاسمون گذشته,خیلی چیزا یاد گرفتیم که قبلا توی کلاس های مکالمه که میرفتم اصلا بهمون یاد نداده بودن وبه نظرم پیشرفتی که توی این چهار هفته داشتم خیلی عالی بوده نسبت به دوستام که جاهای دیگه واسه مکالمه کلاس میرفتن

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 13 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
heliavali

تاریخ درج: چهارشنبه 13 اسفند ماه 1393

سلام,من زیاد توی اینترنت گشتم وتحقیق کردم تا بتونم یه کلاس زبان خوب پیدا کنم ,حقیقتش خیلی هم هزینه کردم, هم معلم خصوصی گرفتم وهم کلاس های موسسات رومیرفتم,نزدیک به 4 تا 5 تا موسسه رو امتحان کردم ولی فایده نداشت,از همین سایت وبا دیدن یکی دوتا از نظراتی که دوستان توی این سایت گذاشته بودن با یکی از اساتید زبان به صورت تلفنی هماهنگ کردم وتوی دو تا از کلاساش شرکت کردم واحساس کردم که واقعا دارم راه میفتم وپیشرفت می کنم, منظورم کلاس های مهارت محور ومکالمه استاد طاهری هست که بچه ها نظراتی در موردش گفته بودن توی این تالار و این مطلب رو واسه کسایی مینویسم که برای انتخاب استاد وکلاس زبان خوب دچار شک وتردید هستند.  کلاس های استاد طاهری واقعا فوق العاده هستش,عالیه  خداییش ,واقعا ارزش هزینه کردن ووقت گذاشتن رو داره وابتکار وخلاقیت وتنوع توی کلاساشون واقعا دیده میشه ,خوبی که داره اینه که به اون چیزی که میخواید میرسید حالا یا یادگیری مکالمه باشه یا بهتر شدن سطح زبانتون, بخصوص کلاس های اسپیکینک پلاسی که دارن عالیه برای کسایی که میخوان واسه مکالمه از صفرشروع کنن واسپیکینگ آیلتس فول بشن ,خیلی از دوستان من که کلاساشون رو توی آرژانتین و جردن ونقاط دیگه تهران میرفتن واقعا راضی بودن ومیگفتن که خیلی خیلی پیشرفت کردن ,بیشتر کلاسایی که برگزار میکنن به صورت نیمه خصوصی ونیمه گروهی هستش با هزینه خیلی مناسب وعالی,هم روش تدریس ایشون خیلی عالیه وهم اخلاقشون فوق العاده هستش,تایم کلاساشون هم خیلی خوبه,بچه ها اگه کسی خواست میتونیه به صورت تلفنی باخودشون هماهنگ کنه اینم شمارشون هستش ,09107789472

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 13 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
parvaa

این داستان هارو بذارید کنارویکم جدی باشید بچه ها !!؟؟

حالا هر کی می خواد واقعا زبان یاد بگیره بره آموزشگاه زبان گلدیس تو ستارخان .2 تاشعبه تو ستارخان که کلاس های نوجوانان و بزرگسالان رو به شکل تفکیک شده برگزار می کنه.زبان های انگلیسی ،آلمانی،فرانسه،اسپانیایی و ترکی استانبولی رو یکی از یکی بهتر برگزار می کنن. تو زمینه آیلتس و تافل وآزمون های بین المللی دیگه هم که دیگه می تونید برید تحقیق کنید که چه استادای فوق العاده ای داره و چیکار د                  

http://www.goldislanguage.com

18 56 55 66     55 00 6655

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 13 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
maryam1393

به نظر من رسپینا تاک توی ونک خیلی عالیه,دوستام که اونجا کلاس میرن خیلی راضی هستن

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 13 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
hamideh66

سلام به دوستان عزیزم,من سفیر شعبه قلهک رو به همه دوستان توصیه میکنم

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 13 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان پاتریس - شهرآرا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
mohsenph

سلام ,من موسسه  گات میرم ,از حدود یک ماه پیش که توی این موسسه ثبت نام کردم خیلی به بهتر شدن زبانم کمک کرده ,اساتیدی خیلی خوبی داره

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 12 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
mitra2792

تاریخ درج: سه شنبه 12 اسفند ماه 1393

دوستان زبانسرا بلوار دریا اردوی نوروز برگزار می کند علاقه مندان جهت اطلاع بیشتر می توانید  با موسسه تماس  تماس بگیرید  88583979  

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 4 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
نيما مقدم

تاریخ درج: دوشنبه 4 اسفند ماه 1393

نمایندگی مرکزی خدمات سونی به عنوان بهترین نمایندگی خدمات وتعمیرات صوتی وتصویری سونی محله --پونک-سردارجنگل توسط نيما مقدم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام تلويزيون سوني 40NX720 من خود به خود خاموش روشن مي شود لطفا كمك كنيد
نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی مرکزی خدمات سونی

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 28 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
gfhgf

تاریخ درج: سه شنبه 28 بهمن ماه 1393

بهترین اموزشگاه  تو غرب تهران ایران اروپا . بهترین اساتید تهران تو این اموزشگاه هستن. گات انگلیسیش افتضاحه

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 28 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
barcelona

تاریخ درج: سه شنبه 28 بهمن ماه 1393

به نظر من که آموزشگاه های زیادی رو توستارخان وآریاشهرومنطقه غرب تهران رفتم واصلا رضایت نداشتم از کیفیت کارشون، موسسه زبان گلدیس توستارخان وحتی غرب تهران یکی از بهتریناست.مطمئنم اگه یک جلسه تو کلاساش شرکت کنید، دیگه هیج موسسه دیگه ای نمیرید.اینم اطلاعات تماسش:

66550055-66555618

http://www.goldislanguage.com

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آموزشگاه های زبان تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4424, نوشته ها: 15046, کاربران: 5695
به جدید ترین عضو انجمن, majeed خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران