لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
يکشنبه 20 فروردين ماه 1391 بهترین آموزشگاه زبان شهرری و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
سعید عسگر

تاریخ درج: يکشنبه 20 فروردين ماه 1391
اموزشگاههای شهرری همگی تاپ هستن.هنوز در سطح تهران اموزشگاهی ندیدم که به پای اموزشگاههای شهرری برسه.

پاسخ uworld:

واقعا همینظوره. من بارها دانشجویان شهرری را با مناطق دیگر مقایسه کردم و به این نتیجه رسیدم

پاسخ bahar:

chera nadidi dooste aziz kishe jordan allllllllllliiiiiiiye heif k az ma doore,amoozeshgahe jahed va jooya ham b naziran.......... 

پاسخ ابراهیم اثمری جوقان:

کاملا درسته آموزشگاه های زبان در شهرری خیلی خوب عمل کرده اند و مخصوصا آموزشگاه زبان کیش  شهرری به مدیریت آقای فرامرز خوش انگبین

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ paria2000 به نظر خودم : سلام قطب راوندی پیشنهاد میکنم          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ paria2000 به نظر خودم : سلام چرا به قطب راوندی مراجعه نمیکنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ bahieh به نظر selen252 : سلام خوب هستید من چند وقتی تو آموزشگاه ایده ال هستم انصافا بهتون بگم عالیااااااا و واقعا کسانی که می خوان زبان بخونن حیفه که نرن جالبه که این آموزشگاه کوچیکه ولی هرماه قبولی ایلتس خوبی داره و اکثرا هم اولین بار قبول میشن من فکر میکنم خانم نجفی خیلی روی بازدهی کار حساس هستش و واقعا تصمیم گرفتم اینو به کسایی که میخوان امتحان بدن بگم که حتما برن و بر عکس آموزشگاهها تو مدت زمان کوتاه خیلی زود جواب میگیرید و وقتتو تلف برای یادگیری نمکنن حتی برای بچه ها           مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر alireza110 : اصلا نوبل جو خوبی نداره برداشتن ساختمون رو با دیوار گچی به اطاقهای خیلی کوچیک و خفه تبدیل کردن که نمیشه توش نفس کشید من خودم 3 ماه اونجا بودم انقدر اذیت شدم که نگو اول میگن کلاس 4 نفره داریم بعد که میری چنان با مهارت خرت میکنن که مجبور میشی کلاس خصوصی برداری استادهاش هم چنگی به دل نمیزنه فقط سفیر هم قانونمنده هم استادهای خوبی داره هم جوش اکادمیکه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر lpln : مشخصه  که خود مدیرای آموزشگاه نوبل نظرات مثبت رو دادن در صورتی که فقط برای اینکه پول کمتری به اسنادها بدن از استادهای بی کیفیت استفاده میکنن خود استاد من چند تا لغت به من گفت که وقتی تو دیکشنری پک کردم دیدم اصلا اون معتنی که اون گفته بود نمیده بهترین کلاس زبان تهران به نظر من آریانپوره 3 ماهه دارم میرم خیلی هم راضی هستم بر خلاف نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر mina66 :         سلام, یه چند وقتی بود که دنبال موسسه واستاد خوب واسه زبان می گشتم و چند جا رو دوستانم بهم معرفی کردن رفتم , اما زیاد راضی نبودم ,دیگه واقعا کلافه شده بودم اینقدر که کلاس وموسسه عوض کرده بودم.هفته قبل بود که با یکی از اساتید زبان از طریق یکی از دوستام اشنا شدم و تا الان سه چهار جلسه باهاش گذروندم .توی همین سه جلسه خیلی استفاده کردم از کلاسشون وخیلی مفید بوده برام ,البته تا الان فقط مکالمه رو کار کردن ولی پیشرفتم تا الان خیلی عالی بوده,منظورم استاد طاهری هستش,یکی از نکات مثبت کلاساشون اینه که واقعا به فکر پیشرفت زبانی شاگرداشون هستن و خیلی خوب واسه بچه ها وقت میذارن و روی اشتباهات تلفظی وگرامری ولغوی شاگرداشون خیلی خوب کار میکنه واونا رو برطرف میکنه,بیشتر تاکید وتمرکزش روی مکالمه و speaking هستش ولی مهارتهای دیگه رو هم واقعا عالی کار میکنه,توی تدریس خیلی استاد دلسوزیه وخیلی هم باسواده ,کتابهایی رو هم که کار میکنه ومعرفی میکنه خیلی کتاب های خوبی هستن.من کلاس های گروهی رو که قبلا میرفتم, یک سری از اشتباهات زبانی روکه تو کلاس داشتم اصلا برطرف نمی شد وهمیشه غلط صحبت می کردم ولی استاد طاهری خیلی از اشتباهات زبانیم رو تا الان توی همین سه چهار جلسه که باهام کار کرده,برطرف کرده وساختار های عالی و سطح بالایی رو هم واسه گستره جملاتی که توی مکالمه وصحبت هام استفاده میکنم تا الان یادگرفتم از کلاسشون,دوستان گلم اگه کسی دنبال استاد با قیمت عالی وبسیار مناسب وکیفیت خیلی خوب وعالی وسطح بالا میگرده,استاد طاهری واقعا گزینه عالی وخوبی هستش وهر چقدر هم بخواید واستون زمان میذاره وکمکتون میکنه ومشاوره میده,اگه کسی خواست شماره تماسشون رو میذارم واستون,09107789472          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mitra2792 : آآآآآآآآآآآآاخ گفتی شیما23....منم به پیشنهاد یکی از دوستان رفتم زبانسرا شهرک پیش آقای دکتر برا مشاوره/.دنیای زبانش خیلی متفاوته/چون روانشناسی زبان هم میدونه  قشنگ بت میگه چی میخای! نیازت چیه! کجای زبانی!خلاصه همچین تحلیلت میکنه که یه عالمه چیزایی که خودت تا حالا نمیدونستی رو میفهمییییییییییییییییییییییییییییییی بعدهم همجین راهنماییت میکنه که دیگه گم نشی.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shima23 : چند روز پیش با یه استاد آشنا شدم که دید من رو به دنیای زبان عوض کرد...جملات...نکات...و اصطلاحاتی   رو شنیدم که تا حالا اینهمه زبان خونده بودم نشنیده بودم. بعد فهمیدم که  استادوعضو هییت علمی دانشگاه تهرانه...یه جورایی استاد نیتیوه.....عالیه .....اصلا اینکاره ست...با هر حرفی که تو بخوای یه عا لمه اصطلاح  میگه.....اصلا تخته رو پر میکنه. لهجش ....wow  تو اصلا دلت میخاد بشینی یه ساعت بش گوش بدی...  باید بشنوی...ازت میپرسه کدوم کشور میخای بری با لهجه و اصطلاحات همون کشور کار میکنه .حتی کدوم ایا لت .... خیلی عا لیه برا IELTS   چون خودش ممتحن  IELTS هست. دقیقا نکاتی رو میگه که تو امتحان باعث قبولی میشه.. یه مدت که نمیدونم چه مدت هست داره با زبانسرا شهرک غرب همکاری میکنه...نمیدونم تا کی میخاد بمونه....فقط پیشنهاد میکنم ایلسی ها حتما پیشش یه مشاوره برن... شماره زبانسرا  88583979        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر زهرا بهرامی : خانه آیلتس و تافل الهیه به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی - آیلتس - تافل محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط زهرا بهرامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است جهت ثبت نام در کانون زبان نمایش مشخصات و آدرس مرکز خانه آیلتس و تافل الهیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان کاشانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر حامدی : تعالی اندیش راه دانش به عنوان بهترین اعزام دانشجو به خارج از کشور محله --کاشانک توسط حامدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز تعالی اندیش راه دانش        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر چمنی : تعالی اندیش راه دانش به عنوان بهترین اعزام دانشجو به خارج از کشور محله --نیاوران - منظریه توسط چمنی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز تعالی اندیش راه دانش        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر توسلی : تعالی اندیش راه دانش به عنوان بهترین اعزام دانشجو به خارج از کشور محله --نیاوران - منظریه توسط توسلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز تعالی اندیش راه دانش        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر سجادی : تعالی اندیش راه دانش به عنوان بهترین اعزام دانشجو به خارج از کشور محله --شهرک محلاتی-مینی سیتی توسط سجادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز تعالی اندیش راه دانش        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر آرام : تعالی اندیش راه دانش به عنوان بهترین اعزام دانشجو به خارج از کشور محله --زعفرانیه - محمودیه توسط آرام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز تعالی اندیش راه دانش        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان دربند - منظریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر روحانی : تعالی اندیش راه دانش به عنوان بهترین اعزام دانشجو به خارج از کشور محله --دربند - منظریه توسط روحانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز تعالی اندیش راه دانش        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پاسداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر توسلی : تعالی اندیش راه دانش به عنوان بهترین اعزام دانشجو به خارج از کشور محله --پاسداران توسط توسلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز تعالی اندیش راه دانش        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر سهیل : تعالی اندیش راه دانش به عنوان بهترین اعزام دانشجو به خارج از کشور محله --الهیه - تجریش توسط سهیل به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز تعالی اندیش راه دانش        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ toefl به نظر lavaei : استاد اعلایی در گروه برزآبادی هست یعنی در سطح خیلی بالایی هست دیگه،دیگه برزآبادی حداقل اسمش به اندازه ای دهن پرکن هست که (چه پستهای مدیریتی و سیاسی و چه علمی و آموزشی) هرکسی رو گزینش نکنه. راستی کلاسهای تافل پیشرفته ای هم در آموزشگاه برزآبادی برگزار میشه با خودش و آقای علایی که میگن اگر تافل شما بالای 70 نیست به هیچ وجه شرکت نکنید چون سخت میگیرن و سطحش بسیار بالا (واقعا advanced) برگزار میشه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر selen252 : سلام بچه های دابی جالب بود داشتم تو آموزشگاههای زبان سرچ میکردم که نظراتون رو در مورد آموزشگاه ایده ال دیدم نظرات زیادی بود حتما میخوام برم ویه سری به اونجا بزنم ممنون از دوستان خوب که با نظراشون به ادم خیلی کمک میکنن      تعداد پاسخها(1)( bahieh)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر haleh084 : سلام دوستان. من به پیشنهاد چندتا از بچه های اینجا رفتم پیش خانم حسینی. خیلی خوبه کلاسم و واقعا راضیم . گرامر رو تو مکالمه و رایتینگ درس میده و کاملا کاربردی. من واسه زبان خوندن استرس داشتم اما الان میدونم میتونم یاد بگیرم. از روش های ساده استفاده میکنه. من هنوز کلاس فری دیسکاشن رو نرفتم بهم گفت باید قوی تر بشم . ولی شاگرداش رو دیدم راضی بودن. منم اول ایمیل زدم و همون روز جواب داد. هر سوال زبانی هم پرسیدم سریع جواب ایمیلمو داد . z.hosseini63@yahoo.com امیدوارم به درد بقیه بخوره .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر MaryGoli : سلام بچه ها من دوره IELTS رو پیش خانم حسینی رفتم و نمرم ای که میخواستم رو گرفتم 7.5  خوب میگیره و خیلیم راه میاد با اینکه دیگه به زبان نیاز ندارم ولی کلاس های Free Discussion رو میرم ولی خوب فقط واسه خانم هاست. معلومات عمومی آدم رو خیلی میبره بالا چون خارج از کشور درس خونده. ایمیل بزنید و مشورت کنید  جواب میده.z.hosseini63@yahoo.com اگه برنامه درسی بخواهید هم مجانی email شما رو جواب میده . من که تا ایرانم ولش نمی کنم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ ashkan109 به نظر lavaei : سلام بر همگی این موسسه یکی از دوستان من داره میره خیلی خیلی خیلی راضی میگه اگه بری 1 الی 2 ماه بخونی 100%نمره بلای 100 میاری دوستم الان داره دوره فشرده اشو میره ---عادی ام داره (من میخوام برم با استادها صحبت کنم ببینم کدومشو برم بهتر-به نتیجه رسیدم اطلاع میدم) این استاد اونجا درس میده که میگه خیلی خوبه (حامد علایی) کلاس gre هم دارن که خود دکتر برزآبادی درس میده و همه میشناسنش هیات علمی دانشکده زبان دانشگاه تهرانه مرکززبان دکتر برزآبادی www.ibtil.org        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر MaryGoli : سلام بچه ها من دوره IELTS رو پیش خانم حسینی رفتم و نمرم ای که میخواستم رو گرفتم 7.5  خوب میگیره و خیلیم راه میاد با اینکه دیگه به زبان نیاز ندارم ولی کلاس های Free Discussion رو میرم ولی خوب فقط واسه خانم هاست. معلومات عمومی آدم رو خیلی میبره بالا چون خارج از کشور درس خونده. ایمیل بزنید و مشورت کنید  جواب میده.z.hosseini63@yahoo.com اگه برنامه درسی بخواهید هم مجانی email شما رو جواب میده . من که تا ایرانم ولش نمی کنم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ MaryGoli به نظر activegirl : salam ba khanom hosseini tamas begir hatman rahnamaeet mikone. nemidonam khodesh dars mide ya na. ama age dars nade kheili khub rahnamae mikone. z.hosseini63@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر soheil61 : بهترین آموزشگاه زبان تو تهران آکادمی نوبل هست. من همه جا رفته بودم و تو زبان دیگه سر خورده شده بودم اینقد که دوره ها همه جا طولانی بودو تا اینکه همکارم بهم نوبل را معرفی کرد که شهرک غرب بلوار دریا هست. رفتم 8 ماهه زبانم را کامل کردم آیلتس 7.5 را هم گرفتم. دوره هاشون خاص و عالیه وقتی کسی را هدر نمیدن استاداشون هم همه با تجربه و کار بلدند. من همه دوستاما معرفی کردم میرن اونجا همشون راضین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر activegirl : با سلام دوستان بهترین آموزشگاه برای گذراندن دوره های FCE که از نظر هزینه و کادر خوب باشه تو سعادت آباد و شهرک غرب میشناسین معرفی کنین بعضی جاها خیلی قیمتاشون پرت و پلا هست.    تعداد پاسخها(1)( MaryGoli)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرری و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ fahimehmm به نظر eli65 : من به شدت دنبال کلاس زبان هستم لطفا یک کلاس خوب تو شهرری بهم معرفی کنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ alcseo93 به نظر mehdi : منم موسسات زیادی برای کلاس خوصی آیلتس و کلاس خصوصی زبان رفتم. متاسفانه هیچ کدوم به دردم نخوردن تا اینکه رفتم موسسه زبان آرین. هنوز نمیدونم خوبه یا نه. تمرکزش روی تدریس خصوصی زبان انگلیسی و کلاس آیلتس هست. استاد نیتیو هم داره. البته برای آیلتس استاد عیدی اونجا تدریس میکنند که سالها انگلستان بودند و من تعریف ایشون رو زیاد شنیدمو مولف چندین کتاب در زمینه آیلتس هستن و خود استاد آرین هم در زمینه مکالمات عمومی چندین کتاب تالیف کردن توی سایتشون اطلاعات کامل هست http://arianlanguagecenter.com/        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر parastoo71 : من ودوستم به صورت نیمه خصوصی با استاد طاهری کلاس صرفا مکالمه برداشتیم البته سطح زبانمون مثل هم نیست ودوتامون مبتدی هستیم ولی تا الان که چهار هفته از زمان کلاسمون گذشته,خیلی چیزا یاد گرفتیم که قبلا توی کلاس های مکالمه که میرفتم اصلا بهمون یاد نداده بودن وبه نظرم پیشرفتی که توی این چهار هفته داشتم خیلی عالی بوده نسبت به دوستام که جاهای دیگه واسه مکالمه کلاس میرفتن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر heliavali : سلام,من زیاد توی اینترنت گشتم وتحقیق کردم تا بتونم یه کلاس زبان خوب پیدا کنم ,حقیقتش خیلی هم هزینه کردم, هم معلم خصوصی گرفتم وهم کلاس های موسسات رومیرفتم,نزدیک به 4 تا 5 تا موسسه رو امتحان کردم ولی فایده نداشت,از همین سایت وبا دیدن یکی دوتا از نظراتی که دوستان توی این سایت گذاشته بودن با یکی از اساتید زبان به صورت تلفنی هماهنگ کردم وتوی دو تا از کلاساش شرکت کردم واحساس کردم که واقعا دارم راه میفتم وپیشرفت می کنم, منظورم کلاس های مهارت محور ومکالمه استاد طاهری هست که بچه ها نظراتی در موردش گفته بودن توی این تالار و این مطلب رو واسه کسایی مینویسم که برای انتخاب استاد وکلاس زبان خوب دچار شک وتردید هستند.  کلاس های استاد طاهری واقعا فوق العاده هستش,عالیه  خداییش ,واقعا ارزش هزینه کردن ووقت گذاشتن رو داره وابتکار وخلاقیت وتنوع توی کلاساشون واقعا دیده میشه ,خوبی که داره اینه که به اون چیزی که میخواید میرسید حالا یا یادگیری مکالمه باشه یا بهتر شدن سطح زبانتون, بخصوص کلاس های اسپیکینک پلاسی که دارن عالیه برای کسایی که میخوان واسه مکالمه از صفرشروع کنن واسپیکینگ آیلتس فول بشن ,خیلی از دوستان من که کلاساشون رو توی آرژانتین و جردن ونقاط دیگه تهران میرفتن واقعا راضی بودن ومیگفتن که خیلی خیلی پیشرفت کردن ,بیشتر کلاسایی که برگزار میکنن به صورت نیمه خصوصی ونیمه گروهی هستش با هزینه خیلی مناسب وعالی,هم روش تدریس ایشون خیلی عالیه وهم اخلاقشون فوق العاده هستش,تایم کلاساشون هم خیلی خوبه,بچه ها اگه کسی خواست میتونیه به صورت تلفنی باخودشون هماهنگ کنه اینم شمارشون هستش ,09107789472                 مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر parvaa : این داستان هارو بذارید کنارویکم جدی باشید بچه ها !!؟؟ حالا هر کی می خواد واقعا زبان یاد بگیره بره آموزشگاه زبان گلدیس تو ستارخان .2 تاشعبه تو ستارخان که کلاس های نوجوانان و بزرگسالان رو به شکل تفکیک شده برگزار می کنه.زبان های انگلیسی ،آلمانی،فرانسه،اسپانیایی و ترکی استانبولی رو یکی از یکی بهتر برگزار می کنن. تو زمینه آیلتس و تافل وآزمون های بین المللی دیگه هم که دیگه می تونید برید تحقیق کنید که چه استادای فوق العاده ای داره و چیکار د                   http://www.goldislanguage.com     18 56 55 66     55 00 6655        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر maryam1393 : به نظر من رسپینا تاک توی ونک خیلی عالیه,دوستام که اونجا کلاس میرن خیلی راضی هستن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر hamideh66 : سلام به دوستان عزیزم,من سفیر شعبه قلهک رو به همه دوستان توصیه میکنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پاتریس - شهرآرا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر mohsenph : سلام ,من موسسه  گات میرم ,از حدود یک ماه پیش که توی این موسسه ثبت نام کردم خیلی به بهتر شدن زبانم کمک کرده ,اساتیدی خیلی خوبی داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mitra2792 : دوستان زبانسرا بلوار دریا اردوی نوروز برگزار می کند علاقه مندان جهت اطلاع بیشتر می توانید  با موسسه تماس  تماس بگیرید  88583979            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر نيما مقدم : نمایندگی مرکزی خدمات سونی به عنوان بهترین نمایندگی خدمات وتعمیرات صوتی وتصویری سونی محله --پونک-سردارجنگل توسط نيما مقدم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام تلويزيون سوني 40NX720 من خود به خود خاموش روشن مي شود لطفا كمك كنيد نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی مرکزی خدمات سونی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر gfhgf : بهترین اموزشگاه  تو غرب تهران ایران اروپا . بهترین اساتید تهران تو این اموزشگاه هستن. گات انگلیسیش افتضاحه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر barcelona : به نظر من که آموزشگاه های زیادی رو توستارخان وآریاشهرومنطقه غرب تهران رفتم واصلا رضایت نداشتم از کیفیت کارشون، موسسه زبان گلدیس توستارخان وحتی غرب تهران یکی از بهتریناست.مطمئنم اگه یک جلسه تو کلاساش شرکت کنید، دیگه هیج موسسه دیگه ای نمیرید.اینم اطلاعات تماسش: 66550055-66555618 http://www.goldislanguage.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ parvaa به نظر samaneh ashrafi : من فقط آموزشگاه زبان گلدیس غرب تهران رو پیشنهاد می کنم.      66550055-66555618 http://goldislanguage.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Mahsa65 : سلام بچه ها,امروز من به صورت آزمایشی دوتا از کلاس های یکی از اساتیدی که در موردش بچه های تالار, مطلب نوشته بودن رفتم منظورم استاد طاهری هستش ,روشی که کار میکردن خیلی برام جالب بود ,مخصوصا کلاس speaking plus اسپیکینک پلاسی که داشتن ,خیلی لذت بردم,روشش یه جوریه که خیلی  خیلی زود ادم راه میفته واشتباهات بچه ها خیلی خوب برطرف میشه , توی کلاس زبان هایی که تا حالا سمت مرکز وجاهای دیگه رفتم ,روش این استاده واقعا کاربردیه ,بخصوص کسایی که زبان رو میخوان به صورت عمقی  وکاربردی یادبگیرن  مثلا مکالمه ,آیلتس و چیزای دیگه ,کلاس فن ترجمه شفاهی رو هم رفتم خیلی خیلی جالب بود برام,من خودم که خیلی ادم مشکل پسندی هستم ,از روش کارشون خیلی خوشم اومد,اگه بچه ها کسی خواست میتونه باهاشون تلفنی هماهنگ کنه,شمارشون رو هم براتون میذارم اینجا 09107789472        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samira_22 : ابه نظر من زبانسرا بلوار دریا بمترن اموزشگاه زبان هست....... خدایی حرف نداره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hamrahan : سلام دوستان  ....زبانسرا شهرک غرب بلوار دریا تور یادگیری زبان گذاشته ........ هم اتقویت  زبان هم تفریح .....          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ saninaz به نظر Poolad6638 : سلام ممنون از اینکه آموزشگاه ایده آل رو معرفی کردید من الان دارم توی این موسسه زبان یاد میگیرم خیلی هم راضیم  باتشکرازشما دوست عزیز        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر samirafaez : کسایی که از پایه تا پیشرفته میخوان کار کنن حالا یا مکالمه  ویا گرفتن یه نمره خوب واسه امتحانایی مثل آیلتس,کلاس های استاد طاهری فوق العاده هستش,من خودم به صورت میهمان سر یکی دو تا از کلاسون شرکت کردم واقعا پیشرفت رو حس میکردم کاملا,ایشون از بهترین مدرسایی هستش که تا حالا توی تهران دیدم,هم مدرس دانشگاه هستن و هم خودشون موسسه دارن,روشش هم خیلی جالبه یه بخشش به صورت مهارت محور کارمیشه,اونایی که میخوان وقت وهزینه واسه زبان بذارن واقعا این نوع کلاس ها ارزش داره,شمارشون رو هم دوستان در لینک خای پایین گذاشتن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان چهارصددستگاه-شهدا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر alexcortza : استاد فقط استاد اصلی از انگلیس اینم از شماره اش:  09124724754        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mojtaba67 : با سلام دوستان ,من به اونایی که بدنبال موسسه و استاد خوب میگردن ,کلاس های استاد طاهری رو معرفی میکنم , فوق العاده اس کاملا تضمینیه خداییش کارش عالیه قیمتش هم مناسبه و کلاسهاش هم تعدادش 1 تا 4 نفر هستش اگه کسی خواست اینم شمارشه 09107789472        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mitra2792 : زبانسرا بلوار دریا..... طرحی جدید برای یادگیری زبان ایجاد کرده............. خیلی عالی و سادست ....برای کسانی که میخوان صحبت کردنشان را تقویت کنند ... با قیمت خیلی مناسب        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرری و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر zahra20 : به نظره من تو دولت آباد آموزشگاه دخترانه مهرایران فقط آقای کاظمی خیلی خوبه وگرنه آموزشگاه زیاد تعریفی نداره آموزشگاه پسرانه هم ایرانیان تعریفش زیاد شنیدیم میگن خیلی خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mohammadex : کسایی که دنبال اموزشگاه خوب واستاد خوب میگردن من بهشون استاد طاهری رو معرفی میکنم خداییش کارش عالیه من خیلی ازشون راضی هستم در حدود یکسال ونیم هستش که باهاشون کلاس دارم کلاساش کاملا تضمینیه وصفر تا صد زبان رو بهتون یاد میده مخصوصا کسایی که واسه مکالمه و ایلتس دنبال استاد خوب میگردن,ایشون کلاساشون به صورت نیمه خصوصی وگروهی هستش وفوق العاده هست قیمتش هم عالیهههههههههههههه,اکه کسی خواست اینم شمارش هستش 09107789472        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mrnusharif به نظر mehdi : من خودم خیلی موسسه ها رو رفتم،  سیمین و ایران-آمریکا و زبانسرا ...  ولی هیچ کدوم بخاطر تاکیدی که فقط رو گرامر داشتن به دردم نخوردن. زبانم رو با یه خانمی تموم کردم که هم لهجه شون خیلی خوب بود هم خیلی با حوصله بودن و تاکیدشون بیشتر رو مکالمه بود. الان نمی دونم موسسه درس می دن یا نه، ولی این شماره شونه 09336701420 خانم رحمانیان. غرب تهران هم هستن        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آموزشگاه های زبان تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
سه شنبه 1 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
alireza110

تاریخ درج: سه شنبه 1 ارديبهشت ماه 1394

اصلا نوبل جو خوبی نداره

برداشتن ساختمون رو با دیوار گچی به اطاقهای خیلی کوچیک و خفه تبدیل کردن که نمیشه توش نفس کشید

من خودم 3 ماه اونجا بودم انقدر اذیت شدم که نگو

اول میگن کلاس 4 نفره داریم بعد که میری چنان با مهارت خرت میکنن که مجبور میشی کلاس خصوصی برداری

استادهاش هم چنگی به دل نمیزنه

فقط سفیر هم قانونمنده هم استادهای خوبی داره هم جوش اکادمیکه

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 1 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
lpln

مشخصه  که خود مدیرای آموزشگاه نوبل نظرات مثبت رو دادن

در صورتی که فقط برای اینکه پول کمتری به اسنادها بدن از استادهای بی کیفیت استفاده میکنن

خود استاد من چند تا لغت به من گفت که وقتی تو دیکشنری پک کردم دیدم اصلا اون معتنی که اون گفته بود نمیده

بهترین کلاس زبان تهران به نظر من آریانپوره

3 ماهه دارم میرم خیلی هم راضی هستم بر خلاف نوبل

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 1 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
mina66

سلام, یه چند وقتی بود که دنبال موسسه واستاد خوب واسه زبان می گشتم و چند جا رو دوستانم بهم معرفی کردن رفتم , اما زیاد راضی نبودم ,دیگه واقعا کلافه شده بودم اینقدر که کلاس وموسسه عوض کرده بودم.هفته قبل بود که با یکی از اساتید زبان از طریق یکی از دوستام اشنا شدم و تا الان سه چهار جلسه باهاش گذروندم .توی همین سه جلسه خیلی استفاده کردم از کلاسشون وخیلی مفید بوده برام ,البته تا الان فقط مکالمه رو کار کردن ولی پیشرفتم تا الان خیلی عالی بوده,منظورم استاد طاهری هستش,یکی از نکات مثبت کلاساشون اینه که واقعا به فکر پیشرفت زبانی شاگرداشون هستن و خیلی خوب واسه بچه ها وقت میذارن و روی اشتباهات تلفظی وگرامری ولغوی شاگرداشون خیلی خوب کار میکنه واونا رو برطرف میکنه,بیشتر تاکید وتمرکزش روی مکالمه و speaking هستش ولی مهارتهای دیگه رو هم واقعا عالی کار میکنه,توی تدریس خیلی استاد دلسوزیه وخیلی هم باسواده ,کتابهایی رو هم که کار میکنه ومعرفی میکنه خیلی کتاب های خوبی هستن.من کلاس های گروهی رو که قبلا میرفتم, یک سری از اشتباهات زبانی روکه تو کلاس داشتم اصلا برطرف نمی شد وهمیشه غلط صحبت می کردم ولی استاد طاهری خیلی از اشتباهات زبانیم رو تا الان توی همین سه چهار جلسه که باهام کار کرده,برطرف کرده وساختار های عالی و سطح بالایی رو هم واسه گستره جملاتی که توی مکالمه وصحبت هام استفاده میکنم تا الان یادگرفتم از کلاسشون,دوستان گلم اگه کسی دنبال استاد با قیمت عالی وبسیار مناسب وکیفیت خیلی خوب وعالی وسطح بالا میگرده,استاد طاهری واقعا گزینه عالی وخوبی هستش وهر چقدر هم بخواید واستون زمان میذاره وکمکتون میکنه ومشاوره میده,اگه کسی خواست شماره تماسشون رو میذارم واستون,09107789472

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 31 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
mitra2792

تاریخ درج: دوشنبه 31 فروردين ماه 1394

آآآآآآآآآآآآاخ گفتی شیما23....منم به پیشنهاد یکی از دوستان رفتم زبانسرا شهرک پیش آقای دکتر برا مشاوره/.دنیای زبانش خیلی متفاوته/چون روانشناسی زبان هم میدونه  قشنگ بت میگه چی میخای! نیازت چیه! کجای زبانی!خلاصه همچین تحلیلت میکنه که یه عالمه چیزایی که خودت تا حالا نمیدونستی رو میفهمییییییییییییییییییییییییییییییی بعدهم همجین راهنماییت میکنه که دیگه گم نشی.

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 30 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
shima23

تاریخ درج: يکشنبه 30 فروردين ماه 1394

چند روز پیش با یه استاد آشنا شدم که دید من رو به دنیای زبان عوض کرد...جملات...نکات...و اصطلاحاتی   رو شنیدم که تا حالا اینهمه زبان خونده بودم نشنیده بودم. بعد فهمیدم که  استادوعضو هییت علمی دانشگاه تهرانه...یه جورایی استاد نیتیوه.....عالیه .....اصلا اینکاره ست...با هر حرفی که تو بخوای یه عا لمه اصطلاح  میگه.....اصلا تخته رو پر میکنه.

لهجش ....wow  تو اصلا دلت میخاد بشینی یه ساعت بش گوش بدی...  باید بشنوی...ازت میپرسه کدوم کشور میخای بری با لهجه و اصطلاحات همون کشور کار میکنه .حتی کدوم ایا لت ....

خیلی عا لیه برا IELTS   چون خودش ممتحن  IELTS هست. دقیقا نکاتی رو میگه که تو امتحان باعث قبولی میشه..

یه مدت که نمیدونم چه مدت هست داره با زبانسرا شهرک غرب همکاری میکنه...نمیدونم تا کی میخاد بمونه....فقط پیشنهاد میکنم ایلسی ها حتما پیشش یه مشاوره برن...

شماره زبانسرا  88583979

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 30 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
زهرا بهرامی

تاریخ درج: يکشنبه 30 فروردين ماه 1394

خانه آیلتس و تافل الهیه به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی - آیلتس - تافل محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط زهرا بهرامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

جهت ثبت نام در کانون زبان
نمایش مشخصات و آدرس مرکز خانه آیلتس و تافل الهیه

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 23 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان کاشانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
حامدی

تاریخ درج: يکشنبه 23 فروردين ماه 1394

تعالی اندیش راه دانش به عنوان بهترین اعزام دانشجو به خارج از کشور محله --کاشانک توسط حامدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز تعالی اندیش راه دانش

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 23 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
چمنی

تعالی اندیش راه دانش به عنوان بهترین اعزام دانشجو به خارج از کشور محله --نیاوران - منظریه توسط چمنی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 23 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
توسلی

تعالی اندیش راه دانش به عنوان بهترین اعزام دانشجو به خارج از کشور محله --نیاوران - منظریه توسط توسلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 23 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
سجادی

تعالی اندیش راه دانش به عنوان بهترین اعزام دانشجو به خارج از کشور محله --شهرک محلاتی-مینی سیتی توسط سجادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آموزشگاه های زبان تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4430, نوشته ها: 15323, کاربران: 5800
به جدید ترین عضو انجمن, atii خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران