سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
يکشنبه 20 فروردين ماه 1391 بهترین آموزشگاه زبان شهرری و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
سعید عسگر

تاریخ درج: يکشنبه 20 فروردين ماه 1391
اموزشگاههای شهرری همگی تاپ هستن.هنوز در سطح تهران اموزشگاهی ندیدم که به پای اموزشگاههای شهرری برسه.

پاسخ uworld:

واقعا همینظوره. من بارها دانشجویان شهرری را با مناطق دیگر مقایسه کردم و به این نتیجه رسیدم

پاسخ bahar:

chera nadidi dooste aziz kishe jordan allllllllllliiiiiiiye heif k az ma doore,amoozeshgahe jahed va jooya ham b naziran.......... 

پاسخ ابراهیم اثمری جوقان:

کاملا درسته آموزشگاه های زبان در شهرری خیلی خوب عمل کرده اند و مخصوصا آموزشگاه زبان کیش  شهرری به مدیریت آقای فرامرز خوش انگبین

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه زبان ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ ssaassaa به نظر الهه بوستانی : اموزشگاه  گلدیس ستارخان بهترینه . اساتیدش فوق العاده ان من ک راضیم          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر mazdaki : سلام.  دوستان اگه احیانا شماره تلفنی یا خبری از استاد قلی زاده دارید لطفا من و بقیه بچه ها رو هم در جریان بذارید. قرار بود برن آمریکا برای ادامه تحصیل. خبری ازش نیست. بدون ایشون هم که نمیشه زبان خوند   :(((((((((        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ parvaa به نظر Hadise : موسسه باران دیگه چه صیغه ایه که ما بعد 40سال زندگی توستارخان حتی یه بار هم اسمش به گوشمون نخورده!!!!!!! مگه جز موسسه گلدیس که 2-3 تا شعبه تو ستارخان داره و به خاطر استادای معرکش معروفه و فقط اسم اونه که شنیده میشه،موسسه دیگه ایم میتونه وجود داشته باشه!!!!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Poolad6638 : سلام خوب هستيد در مورد آموزشگاه زبان ايده ال مطلب ديدم ايشون درست ميگويندمي تونم بگم يكي از بهترين موسسات ميباشد ميتونيد تماس بگيريد با حضورا تشريف ببريد و تمامي سوالات را بپرسيد تلفن ٠٢١٨٨٥٧١٢٥٣-٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر 1999rojina : من آموزشگاه زبان هرمس میرم دخترونش تو اشرفیه که روبه رو مرزدارانه پیاده هم میشه رفت پسرونش داخل مرزداران کنار پارک اشرفی و کتابخانه اشرفیه....تقریبا نزدیک ژوانی و.... خیلی خوبه سطح درس دادن و معلم هاش خوبه من الان آخرین کتاب نو جوان هستم و از ترم بعد وارد بزرگسال میشم و بعد از 4 کتاب که تقریبا 1/5 سال طول میکشه میتونم مدرک معتبر تدریس ام رو بگیرم و توی هر آموزشگاهی تو تهران درس بدم........ کلا سطح کتاباش خوبه معلم ها خوبن و کلاس ها حوصله سربر نیستن من که راضیم....        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان انقلاب - جمهوری - آذربایجان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر hvghcgfd : پوشاک زنانه به عنوان بهترین پوشاک زنانه محله --انقلاب-جمهوری-آذربایجان توسط hvghcgfd به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پوشاک زنانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ 789kiasha به نظر nazinaz : از دیدگاه خودم اگه بخام خصوصیتهای خوبشو بگم به ترتیب 1_کادر مجرب و خوش برخورد 2_اساتید بسیار با سواد و خوش برخورد 3_فضای آموزشی بسیار شیک با تجهیزات مدرن 4_دوره هایی که برای هر سطح به صورت تخصصی طراحی شده با جدیدترین متد روز تو ایران 5_مدیر آموزش بسیار با سواد که هم لیسانس هم فوق لیسانس وهم دکتراش آموزش زبان انگلیسیه 6_و از همه مهمتر اینکه تمام کلاسها مجهز به دوربینه که این امکان رو به مدیران بخش هر دپارتمان میده که به صورت زنده کلاسهارو ابزرو کنند وخیلی چیزهای دیگه ای که من پیشنهاد میکنم خودتون مراجعه کنید تا متوجه این مساةل بشید چرا که ازقدیم هم گفتن {شنیدن کی بود مانند دیدن}        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ 789kiasha به نظر nazinaz : به جرعت میتونم بگم تو غرب تهران حرف اول رو میزنه.......        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر mkooh : آموزشگاه زبان کانون زبان تکتا و مدرسه انگلیسی تکتا بهترین آموزشگاهی هست که به نظرم در کل کشور وجود دارد. مخصوصا برای سنین کودکان چون بچه ها از صبح که به آنجا میروند به زبان انگلیسی سلام و احوالپرسی میکنند و با این زبان با هم بازی میکنند و گفتگو میکنند و صبحانه میخورند و انگلیسی سرود میخوانند و در چنین محیطی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه در ضمیر ناخودآگاه بچه ها ثبت میشود  از طرفی این آموزشگاه زبان که در ابتدای خیابان نبرد شمالی نزدیک چهارراه کوکا نرسیده به چهارراه فرزانه هست صبح ها دارای مدرسه انگلیسی هست که در ایران کمتر دیدم  و از لحاظ متد آموزشی بروزترین و مدرنترین روش تدریس حال حاضر مدارس انگلستان را دارد. روش فونیکس PHONICS  یعنی یادگیری زبان بوسیله اصوات و آواها روش تدریس حال حاضر مدارس انگلستان هست و در این آموزشگاه ، اهمین روش تدریس میشود. بعد از ظهرها هم کلاس های ترمیک زبان انگلیسی مخصوص کودکان و بزرگسالان برگزار میشود که بر پایه ی همین متد تدریس دبیران زبان آن آموزش میدهند.  شماره های آموزشگاه 33363090  و   33362850  هست و شماره مسئول روابط عمومی آموزشگاه 09381318007 هست        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Rose2020 : سلام بچه هاي دابي من داشتم نظراتتون رو درباره آموزشگاهه ميخوندم بازم دارم ميگم دنبال جاي اسم و رسم دار نباشيد دنبال كار خوب وبا وجدان باشيدحتي شده بريد به آموزشگاه ايده ال سر بزنيد وصدق حرفامو از نزديك ببينيد اينم شمارشون ٨٨٥٧١٢٥٣-٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Rose2020 : سلام به همه دوستان من يه يك بار هم پيغام گذاشته بودم اكادمي ايده ال معركه ست شايد بااور كردنش سخته ولي فكر ميكنم رفتن وصحبت نكردن هيچ مشكلي نداشته. باشه بازم اين تلفنش ٠٢١٨٨٥٧١٢٥٣-٤ دلم ميسوزه كه چرا ما هميشه دنبال چيزها و جاهايي كه اسم دار هستند ميگرديم نه كار خوب و اونها اصلا توجه به حرف دانشجوها نميكنند        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ expert به نظر jasbishima : سلام به همگی... من اسمم مهرزاده و 15 سال هم سن دارم.... داشتم تو این سایت ها چرخ میزدم که این مطالب رو در مورد آقای عزیزی دیدم... خواستم بگم که اصلا اغراقی صورت نگرفته و همش عین واقعیته.... من با ایشون 5 ماه کلاس داشتم و تو ایت 5 ماه به قدری پیشرفت کردم که یک ساعت تو کلاس ایشون درباره کامپیوتر صحبت کردم و technical term های مربوط به کامپیوتر رو هم به راحتی تعریف کردم.... ضرر نمیکنید اگه به ایشون هم یه زنگی بزنید... امتحانش مجانیه دوستان... این هم شمارش 09368232208 قب              مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ expert به نظر Rose2020 : سلام به همه دوستای گلم... من به شما اگه واقعا دنبال یادگیری زبان مثل زبان مادری خودتون هستید و میخوایید که به قولی زبان انگلیسی واقعی رو یاد بگیرید آقای عزیزی رو پیشنهاد میکنم... ایشون آدم چندان شناخته شده ایی در سطح تهران نیستند ولی من هم بر حسب اتفاق با ایشون اشنا شدم و الان هم هر جا و با هر کی صحبت میکنم حدس میزنه که چند سال با ایشون کلاس داشتم ولی در حالی که 7 تا 8 ماه بوده...... جالبه نه؟؟؟!!!  حالا اگه مایل بودید میتونید با ایشون تماس بگیرید و درباره روش تدریسی ایشون بیشتر بپرسید... این هم شماره ایشونه 09368232208 س              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان دربند - منظریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر iman000 : به نظر من موسسه سها تو شریعتی پایین تر ار رفعت هم خیلی خوبه. همه زبانها هم داره .شماره اش اینه 22718900 soha-ac.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر iman000 : به نظر من هم موسسه سها تو این منطقه خیلی خوبه. کادر آموزشی اش خیلی خوبه و خوش رفتار هم هستند. من اونجا تافل خوندم تابستون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sahar1393 :   با سلام خدمت دوستان من هم فکر میکنم معلم های زبانسرا خوبند ولی کسی که مدیریت شعبه بلوار دریا راطی تابستان  داشت فردی بسیار پول دوست بود که با هر دروغی راجع به ترم های سعی میکرد ثبت نام کنه وپولو بگیره بعد دیگه پولو پس نمیداد حواستون باشه از کلاستون مطمئن بشید بعد شهریه رو پرداخت کنین تا مثل من سرتون کلاه نره.                      مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان کاشانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر imanprs : *-._  تست هوش از کودک دلبند شما  _.-* //  مشاوره‌ی تحصیلی  \\   در منزل شما     >>   ۰۹۳۵-۳۶۴-۵۵-۱۱          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان کامرانیه - دزاشیب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر imanprs : *-._  تست هوش از کودک دلبند شما  _.-* //  مشاوره‌ی تحصیلی  \\   در منزل شما     >>   ۰۹۳۵-۳۶۴-۵۵-۱۱          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان ولنجک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله

بهترین آموزشگاه زبان نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله

بهترین آموزشگاه زبان فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله

بهترین آموزشگاه زبان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله

بهترین آموزشگاه زبان زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله

بهترین آموزشگاه زبان پاسداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله

بهترین آموزشگاه زبان اقدسیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله

. پاسخ expert به نظر jasbishima : من به شما آقای عزیزی رو پیشنهاد میکنم.. که تو هممون چند جلسه اول به ادم یاد میده که از صحبت کردن لذت ببره. فوق العاده هستند ایشون... این همه اموزشگاه یا معلم رو امتحان کردید ایشون رو هم امتحان کنید... پشیمون نمیشید شماره ایشون 09368232208   نم              مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ expert به نظر susan82 : من به شما اقای عزیزی رو پیشنهاد میکنم چرا که تو 3-4 جلسه اول به ادم میفهمونه کع زبان واقعی چی هست... و از صحبت کردن عخودت لت میبریاین هم شماره ایشون 09368232208                  مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ expert به نظر خودم : اگه واقعا مایلید انگلیسی رو به صورت حرفه ایی یاد بگیرید. اولا باید زمان بگذارید و در ثانی آموزشگاههایی مانند سفیر و کیش و ... نمیتونند کمک کنند. من خودم هم از کتاب خوندن خسته شده بودم و یکی رو میخواستم که انگلیسی واقعی رو به من یاد بده.. حالا بنا به قسمت با شخصی به نام عزیزی آشنا شدم که همین کار رو برام انجام داد. انگلیسی که یادم داد فوق العاده بود... تازه ایشون ادعا دارن که در 20 جلسه کاری میکنن که درباره موضوعات مختلف بدون دشواری مثل آمریکایی ها صحبت کنید... من به ایشون اطمینان کردم و الان هم جوابش رو گرفتم جوری که چند وقت پیش با یک نیتیو نیو یورک به راحتی صحبت کردم و برا فهم حرفش هیج مشکلی نداشتم. حالا من هم به شما ایشون رو پیشنهاد میکنم..... این هم شماره ایشون 09368232208 h              مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ MaryGoli به نظر jasbishima : movafeagham manam miram kheili khoobe, alan class groohie grammar o discussion ro miram        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Rose2020 : سلام دوستان عزيز hanifi درست ميگه منم به آموزشگاه ايده ال رفتم من كلاس خصوصي اونجا دارم معركه ست چون روشون كاملا متفاوته خيلي ساده و راحت درس ميدن ومعلماش خيلي باسواد هستن از همه مهمتر مديريتشه كه به حرفات گوش ميده و هر كاري بتونه برات انجام ميده و جالبه كه اجازه ميده اول كلاسا رو ببني و بعد ثبت نام. كني حتي اگه نخواستي پ ولتو كاملا پس ميده و قيمتشم از همه جا نسبت به كارشون ارزونتره اگه ميخواي برو وببين ارزششو داره تلفنش ٨٨٥٧١٢٥٣و موبايل مديريت ٠٩١٢١٩٥١٥٣٥    تعداد پاسخها(1)( expert)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hanifi : سلام من خيلي اموزشگاه امتحان كردم الان تو اموزشگاه ايده ال هستم فكر ميكنم با همه جا متفاوته كلاسها تعداد كمي ثبت نام ميكنن حداكثر ٥نفر. خيلي عاليه خواستيد زنگ بزنيد وشرايطشو بپرسيد حتي جلسه اول رايگان بنشينيد بعد تصميم بگيريد اينم تلفنشه٠٢١٨٨٥٧١٢٥٣        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرری و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر eli65 : سلام به همه دوستان گرامی.اموزشگاه ها به حد توان خود کار اموزشی ارایه میدهند من دو سال در تهران به خاطر نیاز مبرم به زبان" کیش را انتخاب کردم و تقریبا به عنوان مهمان در چند مرکز دیگه کیش سر زده بودم  روش و چارچوب کاری و اساتید تقریبا یکسان و کارامد بود.اما وقتی به شهرری نقل مکان کردیم دو ترم تابستان را به کیش شهرری رفتم ولی ضعف مدیریتی و عدم رعایت چارجوب اموزشی و نبود مسوول اموزشی برای حل مشکلات عدیده کلملا بی انگیزگی رو سبب شد.متاسفانه حاشیه های فراران اساتید کیش شهرری و بی ثباتی مدیریتی و به یدک کشیدن اسم و جایگاه پروسه اموزشی در هر اموزشگاهی را می تونه زیر سوال ببره و موجبات نارضایتی که سبب ریزش و در نهایت تبلیغ منفی برا ان اموزشگاه رو بشه.            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر افسانه عابدی : موسسه زبان پردیس دانش (دوره رايگان) به عنوان بهترین مجهزترین آموزشگاه زبان محله --جردن - پارک وی توسط افسانه عابدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان پردیس دانش (دوره رايگان)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان افسریه - قصر فیروزه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر hh77mm123 : آموزشگاه امروز عالیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ arezoo123 به نظر nazinaz : من چند ماهه دارم میرم موسسه مهاجر... به نظرم بهترین مدرسش خود خانم رحیم هستند که مدیر آموزش مهاجره. البته بقیه استاداش هم خوب بودند برای همین هم چند تا شاگرد بردم موسسه. سیلابس تمام کلاس ها روهم خودش می نویسه.اما خودش یه چیز دیگه اس. هم خیلی باسواده هم روش تدریس عالی داره هم خیلی با اخلاق و خوش بر خورده. فقط حیف که کلاس کم قبول می کنه چون خیلی تو موسسه مشغله داره .من خیلی پیله شدم قبول کرد آیلتسم رو خودش درس بده .یه ساعتایی از روز سرش خلوت تره شاید بتونید راضیش کنید توی اون تایم ها کلاستون روبگیره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shima23 به نظر پانته آ : من   نحوه ی یادگیری زبان انگلیسی رو با اساتید زبانسرای بلوار دریا تجربه کردم.   عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااللییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود. یه با همون  خوشکل برا همشون.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ omidiran به نظر پانته آ : زبانسرای بلوار دریا بهترین اموزشگاه زبان.......عشق هن////!!!         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ airys به نظر elirahimi : سلام ، مي دونيد چه آموزشگاه هايي تدريس مي كنند؟ من ميخواستم امروز تهران اكسفورد ثبت نام كنم ، اينجا اينقدر از اين استاد تعريف كرده بودند پشيمون شدم  كجاها تدريس مي كنن؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shahdad79 : مرکز مشاوره تحصیلی شهداد تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی،کلاس ، همایش های درسی و انتخاب رشته در کشور تهران-ابتدای پاسداران-خ گلنبی-برج زمرد 22896274-22896267-22896249 (کلاس کنکور در تمام نفاط تهران-مشاوره تلفنی و حضوری-انتخاب رشته تمام مقاطع-کلاس های خصوصی و..) تمام خدمات مرکز تحت نظر مهندس مصطفی شهداد،عضو انجمن بین المللی مشاوره،عضو انجمن مشاوره امریکا،عضو انجمن مشاوره ایران و عضو کمیته تخصصی 11 نفره مشاوره تحصیلی کشور می باشد. "خدمات ویژه مرکز مشاوره تحصیلی شهداد" 1-ارسال برنامه درسی روزانه ( با توجه به وضعیت دانش آموز)   2-معرفی منابع مطالعاتی مناسب برای هر درس   3-آموزش صحیح مطالعه برای هر درس   4-تحلیل و آنالیز آزمون های آزمایشی   5-بررسی برنامه ی اجرا شده در پایان هر روز   6-برگزاری کلاس های خصوصی-نیمه خصوصی –گروهی درتمام نقاط تهران   7-آموزش تکنیک های تست زنی   8-ایجادانگیزش تحصیلی   9-انتخاب رشته دانشگاه سراسری و آزاد(کامپیوتری و دستی همزمان)   10-تماس با اولیا   11-تماس هفتگی با دانش آموز   12-جلسات حضوری مشاوره با دانش آموز هر 15 روز یکبار   13- تعیین اهداف کوتاه مدت،میان مدت و بلند مدت برای دانش آموز   14-اطلاع رسانی وضعیت دانش آموز به اولیا   15-بررسی شرایط فعلی دانش آموز   16- برگزاری جلسات موفقیت در آزمون   17-تماس با دبیران کلاس ها برای پیگیری وضعیت دانش آموز   18-افزایش زمان مطالعه به روش علمی   19-ترسیم نقشه ی راه   20-ملاقات حضوری با اولیا   21- هماهنگی برنامه با برنامه ی مدرسه و بودجه بندی آزمونهای دانش آموز   22-برگزاری همایش های درسی وهمایش مشاوره   23-ایجاد پیشرفت در امتحانات مدرسه   24- نظارت بر عملکرد دانش آموز در طول سال جهت عدم انحراف   25-استفاده از اساتید نخبه دانشگاه،مدال آوران المپیاد،مدارج دکترا   تهران-ابتدای پاسداران-خ گلنبی-برج زمرد 22896274-22896267-22896249        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sarah1 به نظر elirahimi : دوره های آیلتس فشرده با آقای الهامی  فقط با 330 تومان من باورم نشد گفتم به شما هم اطلاع بدم تا با این هزینه ایلتس بخونین  سها 22718900 www.soha-ac.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر miracle : منم موافقم البته من فقط رفتم و دیدم و ثبت نام کردم و هنوزکارشون رو ندیدم ولی به نظرم کارشون خوب اومد. چون دخترام همون روزی که رفته بودیم برا ثبت نام حسابی جذب شده بودن و خیلی خوششون اومده بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ shim به نظر sarah1 :  وای سها!!  راست میگین سارا جون عالیه من از طریق یکی از دوستام اشنا شدم و واقعا زبان الانم مدیون کادر  عالیشم حتما تو گزینه هاتون بزارین من از ایران مهر فرار کردم رفتم  اون جا تجریش نزدیک مترو هم هست:) اینم شمارشه همه زبان ها هم داره. 22718900.         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ jasbishima به نظر susan82 : z.hosseini63@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ jasbishima به نظر susan82 : thank you susan.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر jasbishima : سلام من کلاس خانم حسینی رفتم. فوق العاده است. مرسی susan. بعد از سالها بالاخره یکی پیدا شد درست زبان یاد بده. گرامر رو می کنه تو مغز آدم. از همون جلسه اول هم speaking کار کرد. قبلا هم مدیر IELTS بوده و همه چیز آیلتس رو می دونه. ایمیلش اینه: z.hosseini63@yahoo.com    تعداد پاسخها(3)( MaryGoli - expert - expert)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ 21behnam به نظر susan82 : سلام اگه میشه شمارشون رو بدید واقعا نیاز دارم اگه خوب تدریس میکنن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ 21behnam به نظر suzan : سلام منم تا فایل 4 ایرانمهر بودم ولی اگه میخوای برو اموزشگاه زبانسرا خیلی اموزشگاه خوبیه اوناهم فایل تدریس میکنن استاداشم خیلی خوبن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر elirahimi : وقتتون بخیر. چندی پیش هر چی تو فضای مجازی سرچ کردم بهترین استاد تو زمینه های مختلف زبان چه شخصیه افراد مختلفی رو عزیزان پیشنهاد داد بودن. یکی از اساتیدی که خیلی ازشون تعریف شده بود آقای قلی زاده بود. برام جالب بود نه تعریفهایی که از دانششون شده بود، بلکه تعریفهایی که از روشهای آموزش و پانتومیم و مطالبه دیگه که تا حالا نشنیده بودم.  رفتم سر کلاسشون و شاهد یه فضای کاملا متفاوت بودم که تا به حال ندیده بودم بااینکه خودم دانشجوی کارشناسیه ارشد رشته teaching هستم. بایداعتراف کرد طراحان کتب درسی در آکسفورد حتما باید سر کلاسهای ایشون باشن. قطعا ارزشش و داره محکی بزنید استاد رو. فکر کنم سمته قیطریه تدریس میکنن. 0935 825 0604          تعداد پاسخها(2)( sarah1 - airys)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان خراسان-غیاثی-عارف-خاوران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ hamidsky به نظر maleki : با سلام. به نظر من بهترین آموزشگاه منطقه 14 آینده هست. با ضوابط عالی          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر sarah1 : سلام  من نظراتتون دیدم  به نظر من   استادای  اموزشگاه سها   عالین مخصوصا ایلتس و تافل استاد الهامی و استاد علیمحمدی  تدریس میکنن    پشیمون نمیشین چون من توی مدت خیلی کمی تونستم خیلی پیشرفت کنم. و از ایران برم  ادرسشم خیلی خوبه نزدیک مترو تجریشه  و  از ایران مهر  واموزشگاه  های دیگه هم بسیار بهتره   http://www.soha-ac.ir/  خیلی بهتره  22718900  تجریش   میدان قدس ابتدای شریعتی  پایین تر از مترو  روبروی داروخانه ی طالقانی  پلاک 1955        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آموزشگاه های زبان تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
چهارشنبه 28 آبان ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
mazdaki

تاریخ درج: چهارشنبه 28 آبان ماه 1393

سلام. 

دوستان اگه احیانا شماره تلفنی یا خبری از استاد قلی زاده دارید لطفا من و بقیه بچه ها رو هم در جریان بذارید. قرار بود برن آمریکا برای ادامه تحصیل. خبری ازش نیست. بدون ایشون هم که نمیشه زبان خوند

:(((((((((

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 20 آبان ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
Poolad6638

تاریخ درج: سه شنبه 20 آبان ماه 1393

سلام خوب هستيد در مورد آموزشگاه زبان ايده ال مطلب ديدم ايشون درست ميگويندمي تونم بگم يكي از بهترين موسسات ميباشد ميتونيد تماس بگيريد با حضورا تشريف ببريد و تمامي سوالات را بپرسيد تلفن ٠٢١٨٨٥٧١٢٥٣-٤

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 19 آبان ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
1999rojina

تاریخ درج: دوشنبه 19 آبان ماه 1393

من آموزشگاه زبان هرمس میرم دخترونش تو اشرفیه که روبه رو مرزدارانه پیاده هم میشه رفت پسرونش داخل مرزداران کنار پارک اشرفی و کتابخانه اشرفیه....تقریبا نزدیک ژوانی و....

خیلی خوبه سطح درس دادن و معلم هاش خوبه من الان آخرین کتاب نو جوان هستم و از ترم بعد وارد بزرگسال میشم و بعد از 4 کتاب که تقریبا 1/5 سال طول میکشه میتونم مدرک معتبر تدریس ام رو بگیرم و توی هر آموزشگاهی تو تهران درس بدم........

کلا سطح کتاباش خوبه معلم ها خوبن و کلاس ها حوصله سربر نیستن من که راضیم....

تعداد پاسخها(0)

جمعه 16 آبان ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان انقلاب - جمهوری - آذربایجان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
hvghcgfd

تاریخ درج: جمعه 16 آبان ماه 1393

پوشاک زنانه به عنوان بهترین پوشاک زنانه محله --انقلاب-جمهوری-آذربایجان توسط hvghcgfd به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز پوشاک زنانه

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 11 آبان ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
mkooh

تاریخ درج: يکشنبه 11 آبان ماه 1393

آموزشگاه زبان کانون زبان تکتا و مدرسه انگلیسی تکتا بهترین آموزشگاهی هست که به نظرم در کل کشور وجود دارد. مخصوصا برای سنین کودکان چون بچه ها از صبح که به آنجا میروند به زبان انگلیسی سلام و احوالپرسی میکنند و با این زبان با هم بازی میکنند و گفتگو میکنند و صبحانه میخورند و انگلیسی سرود میخوانند و در چنین محیطی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه در ضمیر ناخودآگاه بچه ها ثبت میشود  از طرفی این آموزشگاه زبان که در ابتدای خیابان نبرد شمالی نزدیک چهارراه کوکا نرسیده به چهارراه فرزانه هست صبح ها دارای مدرسه انگلیسی هست که در ایران کمتر دیدم  و از لحاظ متد آموزشی بروزترین و مدرنترین روش تدریس حال حاضر مدارس انگلستان را دارد. روش فونیکس PHONICS  یعنی یادگیری زبان بوسیله اصوات و آواها روش تدریس حال حاضر مدارس انگلستان هست و در این آموزشگاه ، اهمین روش تدریس میشود. بعد از ظهرها هم کلاس های ترمیک زبان انگلیسی مخصوص کودکان و بزرگسالان برگزار میشود که بر پایه ی همین متد تدریس دبیران زبان آن آموزش میدهند.  شماره های آموزشگاه 33363090  و   33362850  هست و شماره مسئول روابط عمومی آموزشگاه 09381318007 هست

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 8 آبان ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
Rose2020

تاریخ درج: پنجشنبه 8 آبان ماه 1393

سلام بچه هاي دابي من داشتم نظراتتون رو درباره آموزشگاهه ميخوندم بازم دارم ميگم دنبال جاي اسم و رسم دار نباشيد دنبال كار خوب وبا وجدان باشيدحتي شده بريد به آموزشگاه ايده ال سر بزنيد وصدق حرفامو از نزديك ببينيد اينم شمارشون ٨٨٥٧١٢٥٣-٤

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 6 آبان ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
Rose2020

تاریخ درج: سه شنبه 6 آبان ماه 1393

سلام به همه دوستان من يه يك بار هم پيغام گذاشته بودم اكادمي ايده ال معركه ست شايد بااور كردنش سخته ولي فكر ميكنم رفتن وصحبت نكردن هيچ مشكلي نداشته. باشه بازم اين تلفنش ٠٢١٨٨٥٧١٢٥٣-٤ دلم ميسوزه كه چرا ما هميشه دنبال چيزها و جاهايي كه اسم دار هستند ميگرديم نه كار خوب و اونها اصلا توجه به حرف دانشجوها نميكنند

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 24 مهر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان دربند - منظریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
iman000

تاریخ درج: پنجشنبه 24 مهر ماه 1393

به نظر من موسسه سها تو شریعتی پایین تر ار رفعت هم خیلی خوبه. همه زبانها هم داره .شماره اش اینه 22718900 soha-ac.ir

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 24 مهر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
iman000

تاریخ درج: پنجشنبه 24 مهر ماه 1393

به نظر من هم موسسه سها تو این منطقه خیلی خوبه. کادر آموزشی اش خیلی خوبه و خوش رفتار هم هستند. من اونجا تافل خوندم تابستون

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 22 مهر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
sahar1393

تاریخ درج: سه شنبه 22 مهر ماه 1393

با سلام خدمت دوستان من هم فکر میکنم معلم های زبانسرا خوبند ولی کسی که مدیریت شعبه بلوار دریا راطی تابستان  داشت فردی بسیار پول دوست بود که با هر دروغی راجع به ترم های سعی میکرد ثبت نام کنه وپولو بگیره بعد دیگه پولو پس نمیداد حواستون باشه از کلاستون مطمئن بشید بعد شهریه رو پرداخت کنین تا مثل من سرتون کلاه نره.

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آموزشگاه های زبان تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4379, نوشته ها: 14043, کاربران: 5101
به جدید ترین عضو انجمن, sina58 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران