لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟    

نظر یادت نره
يکشنبه 20 فروردين ماه 1391 بهترین آموزشگاه زبان شهرری و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
سعید عسگر

تاریخ درج: يکشنبه 20 فروردين ماه 1391
اموزشگاههای شهرری همگی تاپ هستن.هنوز در سطح تهران اموزشگاهی ندیدم که به پای اموزشگاههای شهرری برسه.

پاسخ uworld:

واقعا همینظوره. من بارها دانشجویان شهرری را با مناطق دیگر مقایسه کردم و به این نتیجه رسیدم

پاسخ bahar:

chera nadidi dooste aziz kishe jordan allllllllllliiiiiiiye heif k az ma doore,amoozeshgahe jahed va jooya ham b naziran.......... 

پاسخ ابراهیم اثمری جوقان:

کاملا درسته آموزشگاه های زبان در شهرری خیلی خوب عمل کرده اند و مخصوصا آموزشگاه زبان کیش  شهرری به مدیریت آقای فرامرز خوش انگبین

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه زبان طرشت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر نیروانا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --طرشت توسط نیروانا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Amoyzeshgah nobel ra tosiye mikonsm agar ielts mikhaydo vaght kami darid👍🏼 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر حمید : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --پونک-سردارجنگل توسط حمید به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تا حالا آموزشگاه زياد رفتم ، هر جا رفتم مثل مدرسه بهم مشق دادند و من شاغلم نه وقت مشق دارم نه حوصله شا، ديدم داداشم ميره موسسه نوبل دفتر كتاباش كمه و مشقش فقط گوش كردن به سي دي هايي كه بهش دادند خوشم اومد، دو ماه پيش شروع كردم واقعاً راضي ام، استاد خيلي خوبي هم دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر مهین : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط مهین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دو تا دخترام را فرستادم آموزشگاه نوبل تو شهرك براي زبان فرانسه، سطح آ١ را تموم كردند ماشاالله خيلي خوب يادگرفتند و كلاساشونا خيلي دوست دارند. خودم هم انگليسي را چهارماهه شروع كردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پاتریس - شهرآرا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر nastaran : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --پاتریس - شهرآرا توسط nastaran به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Man se sal pish Nobel miraftam. Mokalemera kamel kardam va IELTS 6.5 mikhastam ke gereftan. Faghat chon se sal gozashteh negaranam zaban faramousham beshe نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر پریسا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط پریسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من با همسرم از سطح المنتري زبان را شروع كرديم، ٣ تا آموزشگاه عوض كرديم و بعد از دو سال زمان فقط گرامرمون خوب شده بود ولي توانايي مكالمه خوب نداشتيم و همون در سطح المنتري مونده بوديم، يكي از فاميلاي همسرم آموزشگاه نوبل را بهمون معرفي كرد، البته كمي بهمون دور هست ولي وقتي با نوبل مطرح كرديم كلاسامون را بك روز در هفته سه ساعت هماهنگ كردند كه مشكل رفت و امدمون حل شد. الان شش ماهه نوبل ميريم خوب ميتونيم حرف بزنيم و كلي اعتماد به نفس گرفتيم خوبيشون اينه كه دوره هاشون هم تاكيد زياد روي مكالمه داره و هم همه ساعتي ميشه كلاس گرفت. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر shadi : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --مرزداران توسط shadi به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است همكاراي من دارن كلاسهاي مكالمه انگليسي با رويكرد بازرگاني در موسسه اي به نام نوبل ميرن، خيلي تعريف مي كنند ولي من هنوز وقت نكردم شروع كنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان کیانشهر-شهرک شوش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Sara5665 : آموزشگاه سخنوران برتر،خیابان شهرزاد جنوبی،خیابان لطفی مهیاری فوق العادس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ nooshin00 به نظر mehdi : سلام عزیزان من 4 ساله اومدم کانادا. کانادا با تموم ذرق و برقش باز هم طعم غربت  رو می چشید. الان که اینجام صد در صد راضی نیستم ولی آرامشم بیشتره. چند سال بود قصد کرده بودم برم کانادا اما شرایطش جور نمی شد. آقای سروستانی نقش مهمی در زبان و مشاوره داشتن. به نظرم ادب و شخصیت ایشون بیشتر از تدریس عالیشون به چشم میاد. هر جا هستن سلامت باشن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر هانیه شکری : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --جنت آباد جنوبی -از همت توسط هانیه شکری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خواهر من خيلي سخت گيره و تا حالا صد بار آموزشگاه زبانشو عوض كرده الان ٤ یا ٥ ماهيه كه آموزشگاهي به اسم نوبل ميره تو شهرك غرب، هم راضيه هم واقعاً با دل و جون درس ميخونه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر fozuran : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط fozuran به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من هم دارم آموزشگاه زبان نوبل ميرم دوره مكالمه پيشرفته ميخونم، بهترين چيزي كه تو نوبل به من كمك كرده برنامه منعطف كلاساشونه. تا ١٠ شب هم كلاس دارن. من سانس 8 و نیم تا ١٠ كلاس ميرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شکوفه : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --مرزداران توسط شکوفه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اموزشگاه نوبل دوره هاي كوتاه مدت خوبي داره براي كسايي كه وقت كمي دارند خيلي مفيده. اگر آدم وقت كافي داشته باشه هم كه بهتر و سر صبر تر ميتونه نتيجه بگيره. تا الان ٥ ترم تو نوبل دارم زبان ميخونم از همه استادايي كه داشتم كاملاً راضيم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر sadegh : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --پونک-سردارجنگل توسط sadegh به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Amouzeshgah NOBEL classaye englisi va torki estanboli aali dare, man torki ba ostad mardi too Nobel khondam va mokalemam khoob rah oftade. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا پورجاوید : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط رضا پورجاوید به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نوبل بهترينه هم كلاساي مكالمش عاليه هم دوره هاي آيلتسش نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر sharareh. : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط sharareh. به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دوره ی تافلم رو تو آموزشگاه نوبل گذروندم از سطح پري اينتر مدييت شروع كردم و ٦ ماهه با كلاس ٤ روز تو هفته تافل ١٠٨ گرفتم. پذيرش دانشگاهي كه ميخواستم را از امريكا گرفتم و خيلي خوشحالم البته يكي از ترما يك استاد داشتم كه لهجش بريتيش بود و من دنبال لهجه امريكايي بودم، تا با سوپروايزري كه مسئولمون بود مطرح كردم كلاسم را عوض كردند و با يه استاد عالي برام كلاس گذاشتند نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ samimi به نظر saraasli : با سلام من برای مهاجرت به استرالیا نیاز به آیلتس 7 در هر 4 مهارت داشتم که با گروه شهر آیلتس از طریق یکی از شاگرداشون  آشنا شدم و خدرو شکر بعد از 6 ماه کلاس خصوصی تونستم نمره ای که می خواستم رو بگیرم ielts-city.com  آدرس سایتشون هست میتونید باهاشون تماس بگیرید 1جلسه  کلاس اول براتون می زارن بعد اگر راضی باشید ادامه میدین باهاشون.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Shaina : سلام اميدوارم همگي حالتون خوب باشه درباره آموزشگاه زبان يه واقعيتي رو بگم اصلا به اسم و رسم اموزشگاه توجهي نكنيد چون كه من قبلا بدليل نزديكي خونمون رفتم اموزشگاه ايده ال بعد از يه مدتي احساس كردم پيشرفت نميكنم فكر كردم شايد بخاطر استاد يا نحوه تدريس باشه بعدش از اونجا رفتم ايران مهر باورتون نميشه افتضاح بود پيش خودم فكر كردم چون آموزشگاه بزرگي حتما خوبه اما بعد از دو ترم ديدم كه اساتيد و نحوه تدريس ايده ال خيلي خوب بود كلاسا كم جمعيت با ادم همراهي ميكنن اما جاهاي ديگه ميگن اول پول رو بده اومدي يا نيومدي فقط فكر پولن نه كار اساتيدشون بيسوادن اما ايده ال اينطوري نبود كم كاري از خودم بوده دوباره ميخوام برگردم اونجا اشتباه كردم كه رهاش كردم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر فرهادی نیا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط فرهادی نیا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نوبل دوره های مکالمش خیلی خوبه, البته یه اسم خاصی داره این دوره مکالمه شون که من یادم نیست ولی اینقدر از دانشجو حرف میگیرند که زبون آدم باز میشه میتونه بدون فکر حرف بزنه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ arashnik98 به نظر mehdi : سعادت شرکت در کلاس های آقای دکتر سروستانی نداشتم ولی تعریفشون از اساتید زبان شنیدم در نبود ایشون خانم میترا زرنگار هم خیلی خوبن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فریبا محمدی : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط فریبا محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از آموزشگاه نوبل و اساتید خوبش سپاسگزارم. هم مکالمه ام را اون جور که می خواستم کامل کردم و هم آیلتس 7 با اسپیکینگ 7.5 گرفتم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ farahh به نظر mehdi : امتحان آیلتس و تافل شوخی بردار نیست. واسه فردی راحته که تکنیک هاش بدونه و زبانش خوب باشه. پارسال 3 تا موسسه به نام عوض کردم چون شیوه تدریسشون خیلی بد و خسته کننده بود. متاسفانه فقط تبلیغ شدن. من هم با نظر دوستان عزیز در مورد اقای سروستانی موافقم چون حدودا 6 ماه باهاشون کار کردم نمره 7 جنرال شدم. واسه آدمی مثل من که از زبان متنفر شده بودم واقعا بیشتر شبیه یه معجزه بود تا واقعیت.  درود بر انسان های واقعی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ farahh به نظر mehdi : به نظر من امتحانی در سطح آیلتس اصلا شوخی بردار نیست. نیاز به یادگیری تکنیک های خاص خودش داره. یه مدت از بس از این موسسه به اون موسسه میرفتم و  راحت بالای 5 تا استاد عوض کردم از این وضعیت کلافه شدم تصمیم گرفتم خودم منابع از طریق سایت تهیه کنم بخونم. امتحان که دادم فکر می کردم نمره اکادمیکم کمتر از 7 نمیشه دریغ از اینکه فن آیلتس بلد نبودم/ وقتی کمتر از یک ماه بعد جواب ها اومد نمرم افتضاح شد. تازه با تخفیف 20 درصدی کلی هزینه خرید کتاب دادم. همه امیدم از دست داده بودم. فکر می کردم پایان دنیاست. چون از بچگی عشق رفتن به کانادا داشتم. خواهرم کلاس زبان می رفت و گفت شماره یه استادی بهت میدم واقعا روش تدریسش عالیه/ منم در اوج نا امیدی قبول کردم. با دکتر سروستانی صحبت کردم و قرار شد موسسه ای که هستن باهاشون کار کنم. ظرف 6 ماه کار کردن آیلتس 8 گرفتم و این بیشتر شبیه معجزه بود. اشک تو چشمانم جاری بود. به نظر من بعضی آدمها بیشتر شبیه یک معجزه اند . بعضیا واقعا خدایی هستن. بعضیا سروستانی نام هایی هستن که اگرچه کمن اما دلت خوشه هستن. این مرد بی نظیره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر shima_700 : سلام  من در کلاس های فشرده آموزشگاه زبان ela شرکت کردم و با جزوه انحصاریشون ی ترم خوندم و انصافا هم جزوه هم کلاس و هم شاگردا خیلی خوبن به نظر من اگه کسی وقت برای درس  خوندن داشته باشه میتونه با این جزوه ها در شش ماه خیلی پیشرفت کنه پیشنهاد میکنم حتما ی بار سر کلاسا بشینید قبل اینکه بخاهید ثبت نام کنید به نظرم ela از بهترین آموزشگاه های شرق تهرانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sodayedt : من که چون موسسه ایتاک خیلی نزدیکمون بود رفتم ولی اصلا راضی نبودم کلاس اش اصلا نظم نداشت یهو زنگ میزدن کنسل میکردن یهو میگفتن یه ساعت دیگه کلاس داری من برای ایلتس رفتم که مدرسش به اقا بود که به من بهبعد از تعیین سطح گفت دو ماه ولی تا تونست فقط پول گرفت و الکی طولش داد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sodayedt : من که چون موسسه ایتاک خیلی نزدیکمون بود رفتم ولی اصلا راضی نبودم کلاس اش اصلا نظم نداشت یهو زنگ میزدن کنسل میکردن یهو میگفتن یه ساعت دیگه کلاس داری من برای ایلتس رفتم که مدرسش به اقا بود که به من بهبعد از تعیین سطح گفت دو ماه ولی تا تونست فقط پول گرفت و الکی طولش داد بعدش رفتم سیمین که واقعا عاالیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shiva_kh22 به نظر mehdi : من خودم چون خیلی کم زبان بلد بودم نمیتونستم سرکلاسای گروهی برم یکیو میخواستم که با صبر و حوصله بشینه بهم همه چیو یاد بده که هنوزم با اینکه سطحم بالا رفته با همون استاد کلاس دارم چون حس میکنم خیلییی عمیق تر از کلاس های گروهی یاد میگیرم. البته این نظر منه ولی واقعا از صبر و دانش استادم انقدر راضیم که دلم نمیاد ولش کنم :))) اینم شمارشون : 09195039960              خانم رضوی زادگان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر tayebeh09 : سلام دوستان گرامی دقت در برخورداری از معلم زبان بسیار حایز اهمیت هستش. فردی که تلفظ خوبی داشته باشه و به اصطلاح کار بلد باشه. من خیلی از موسسات زبان تهران رفتم ولی یا در نیمه راه خسته شدم یا مشکللاتی واسم پیش اومد. این اواخر مدارکم واسه اسکاتلند فرستادم. اسکاتلند نمره آیلتس 6/30 می خواد. با آقای سروستانی آشنا شدم و به لطف خدا و کمک ایشون 7 آکادمیک شدم. شمارشون واستون میذارم شاید تونستم کمک کوچیکی بهتون کنم 09302730776        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ tayebeh09 به نظر mehdi : به نظر من اگه واقعا می خواین زبان انگلیسی یاد بگیرید اقای سروستانی کارش خوب بلده. شیوه تدریسشون کلا متفاوت و به روز هست. من با خیلی از اساتید زبان کار کردم ولی واقعا این مد ستاره هست.  شمارشون میذارم درکمکی کوچک سهیم باشم.     09302730776        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ tayebeh09 به نظر mehdi : سلاااااااام mrhs با نظر شما کاملا موافقم. به نظر من آقای دکتر سروستانی بی نظیره. من مکالمه پیاده بودم. اصلا زیر صفر حتی اسم و فامیلم هم با وقفه می گفتم. الان مثل بلبل انگلیسی صحبت میکنم.  به نظر من کسی که کارش بلد باشه نیاز به تعریف نداره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر saraasli : من به تمام دوستانی که مدرس زبان انگلیسی به کودکان هستند یا دوست دارن بچشونه زبان یاد بگیره پیشنهاد میدم پکیج آموزش زبان انگلیسی تیلا را بخرند. قیمت هر پکیجش 39 تومنه.سطح یک تیلا 264 تا انیمیشن آموزشی داره. تازه 288 تا بازی آموزشی. تازه ارسال رایگانم دارن.من که هم خودم دوس داشتم هم بچه هام عاشق کاراشون شدن و کلی زبان یاد گرفتن. تازه تو خونه هم می تونن کار کنن. نیازی ندارم تو این گرما با هزینه های بالا ببرمشون آموزشگاه. به سایتشون سر بزنین یا کانال تلگرامشون. حتما دوس دارین.تازه تو کافه بازار کلی برنامه دارن که میتونین رو تبلت بچه هاتون یا گوشیشون نصب کنین تا زبان یاد بگیرن. cafebazzar.ir/developer/teela www.teela.ir @teela          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر saraasli : سلام. من خودم دوتا بچه دوقلو دارم. خیلی دنبال کلاس زبان بودم. توی سایت با پکیج های آموزش زبان انگلیسی به کودکان که اسمش تیلا هست آشنا شدم. هم قیمت هاشون عالیه هم پکیج را من سفارش دادم ارسال رایگان درب منزل دارن. کاراشون تمام انیمیشن های آموزشیه. هم تونسم رو کامپیوتر بچه هام نصب کنم. هم روی گوشی. میتونین بهشون سر بزنین www.teela.ir teela@ که آدرس تلگرامشونه    تعداد پاسخها(1)( samimi)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahsa6rif به نظر زهرا علی پور : سلام من دخترم 4 سالشه و الان نزدیک 6 ماهه که آموزشگاه پارسایان میبرمش واقعا راضیم کلاسا 5 نفره تشکیل میشه و با فیلم و آهنگ به بچه های کوچک یاد میدن استاداش همه عالین و با حوصله تدریس میکنن www.parsayanedu.com 88255600 وبسایت و شماره تلفن آموزشگاه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر GhaforiRad : من دارم كلاساي آمادگي ازمون تافل موسسه نوبل را ميرم، خيلي خيلي راضيم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان اقدسیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر dibamaleki : سلام به نظر من آموزشگاه کاسپین بهترین آموزشگاهیه که تا حالا رفتم ، هم استاداش عالی ن ، هم تعدادمون تو کلاس کمه مثل کلاس خصوصی ، هم مدرکش مورد تعیید وزارت صنعت معدن تجارته . این آدرس سایتشه >>>>>>>>>>>>>>>>>>> www.caspianlangsch.com         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mrhs به نظر mehdi : سلام دوستان عزیز من رشتم کامپیوتره، واسه مهاجرت به استرالیا از طریق مهارت کاری نیاز به آیتس با نمره 7 داشتم. و جالبه بدونید 3 ماه زمان داشتم. اصلا پیش زمینه زبان انگلیسی نداشتم. با استادی گران بها و متواضع از طریق یکی از دوستام آشنا شدم که واقعا خودم مدیون زحمات و دلسوزی و از همه مهمتر پیگیری ایشون میدونم. استاد سروستانی با رزومه ای قوی و لهجه نیتیو و لوکال بهترین استادی بود که آرزوی منو براورده کرد.  مبایلشون  09302730776             09391798036        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ parsayan به نظر خودم : کانون زبان پارسایان برگزارکننده دوره های تخصصی ielts,toefl ، دوره های زبان تجاری و سایر دوره های ترمیک زبان های انگلیسی ،فرانسه،آلمانی ،ترکی استانبولی ،ایتالیایی،اسپانیایی جهت بازدید از کارنامه های درخشان زبان آموزان به سایت ما مراجعه نمائید www.parsayanen.com و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 8825600 تماس حاصل فرمائید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر parsayan : کانون زبان پارسایان برگزاری دوره های تخصصی ielts , toefl ، دوره های زبان بازرگانی و سایر دوره های ترمیک زبان های انگلیسی،فرانسه،آلمانی،اسپانیایی،ایتالیایی و ترکی استانبولی جهت بازدید از کارنامه های درخشان زبان آموزان به سایت ما مراجعه نمائید www.parsayanen.com  و جهت کسب اطلاعات بیشتر  با شماره    تماس حاصل فرمائید.88255600        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان تهران نو و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر hosi : سلام بچه تهران نو هستم خیلی گشتم توی تهران نو ولی یجارو دوستم معرفی کرد الان اونجا میرم خیلی عالی اسم ela  توی فلکه اول تهرانپارس خیلی عالی پیشنهاد میکنم حتما برید یکم سخت ولی ارزش داره.77728423 اینم شمارش         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر hosi : سلام  منم ela میرم  الان خیلی بهتر از قبل شد اومده توی فلکه اول یه ساختمون روبری آیسپک گرفتن خیلی بزرگ و عالیه استاداشون که خیلی باحالن همشون جوون عالی  بابا هرجا میری همش بلدن یچیزی بطور تیتروار بکن انگار مدرسست ela  میری انگار وسط لندنی کلی باحالن  حتما برین یسر بزنید. همه میدون بخای زبان یاد بگیری باید بری ela جای دیگه زده میشی وقت خودتونم نگیرین . اینم شمارش 77728418 www.elacademy.ir          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Tdeaasoor : من قبلا ميرفتم ela زياد راضي نبودم اما الان هم مديريت عوض شده و سيستم اموزشي خيلي عوض شده الان انقد پيشرفتم زياد شده كه دارم اماده ميشم براي امتحان راستي ادرس شون هم عوض شده اومدن دور فلكه اول تهرانپارس فضاي اموزشي شون هم بزرگ شده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر maryamkh : سلام خدمت دوستان   به نظر من تا وقتی که همه آموزشگاه ها رو بررسی نکنیم نمی تونیم بگیم بهترین کدومه.....!؟   من خودم ساکن جنت آباد هستم و تقریبا 50 درصده آموزشگاه های منطقه رو بررسی کردم، بررسی یعنی بررسی و تجربه کامل چون خیلی رو آموزش و هزینه ای که می خوام بکنم وسواس دارم. مثلا متد هاشونو دیدم و پرسیدم بعضیاشون که لطف داشتن حتی یک جلسه رایگان هم سر کلاس رفتم چند تا از آموزشگاه ها رو حتی چند ترم رفتم ولی به اون نتیجه که می خواستم نمیرسیدم. نه که بگم بد بودن ها... نه   ولی از هر نظر تکمیل هم نبودن هر کدوم به نوعی ضعف داشتن مثل تسلط استاد- امکانات آموزشی- برخورد پرسنل و از همه مهمتر مدیریت و جوی که حاکم میشه تو آموزشگاه به جرات می تونم بگم بهترین آموزشگاهی که واقعا اون چیزی بود که می خواستم و دنبالش بودم آموزشگاه ایران اروپا بود. حاضرم این رو به تک تک دوستان با دلیل ثابت کنم.  خیلی وقت ها خوبه جای اینکه تجربه کنیم از تجربه دیگران استفاده کنیم، تجربه ای که صاف و صادق و بدون جهت دهی و القای تفکر به دیگران باشه. متاسفانه یا خوشبختانه من در این مورد کاملا تجربه کردم و دوست دارم این تجربه رو هم در اختیار دوستان بذارم. برای اینکه خودتون ببینید و بهتر قضاوت کنید میتونین برین توی سایتش و دلیل حرفای منو بهتر درک کنید.... خیلی حرف زدم   ببخشید دوستان عادته دیگه....   اینم آدرس سایت :    http://iran-europe.net/why-iran-europe/   http://iran-europe.net/our-honors-for-iran-europe/        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر armita71 : من به شدت ایران اروپا رو پیشنهاد می کنم دوستان.  چون تخصصش زبان انگلیسیه و فقط زبان انگلیسی رو تخصصی آموزش می دهند. این خیلی مهمه مثل بقیه آموزشگاه ها چند زبان رو آموزش نمیدهند چون کادر آموزشیشون کاملا تخصصیه انگلیسیه و مدیریت و نظارت و آموزش فقط رو یه موضوعه و اون هم زبان انگلیسیه   می تونین به سایت اران اروپا برید و بیشتر اطلاعات کسب کنید   http://iran-europe.net/          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر armita71 : من به شدت ایران اروپا رو پیشنهاد می کنم دوستان.  چون تخصصش زبان انگلیسیه و فقط زبان انگلیسی رو تخصصی آموزش می دهند. این خیلی مهمه مثل بقیه آموزشگاه ها چند زبان رو آموزش نمیدهند چون کادر آموزشیشون کاملا تخصصیه انگلیسیه و مدیریت و نظارت و آموزش فقط رو یه موضوعه و اون هم زبانن انگلیسیه می تونین به سایت اران اروپا برید و بیشتر اطلاعات کسب کنید http://iran-europe.net/        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armita71 : فقط ایران اروپا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maryamkh : سلام خدمت دوستان به نظر من تا وقتی که همه آموزشگاه ها رو بررسی نکنیم نمی تونیم بگیم بهترین کدومه.....!؟ من خودم ساکن جنت آباد هستم و تقریبا 50 درصده آموزشگاه های منطقه رو بررسی کردم، بررسی یعنی بررسی و تجربه کامل چون خیلی رو آموزش و هزینه ای که می خوام بکنم وسواس دارم. مثلا متد هاشونو دیدم و پرسیدم بعضیاشون که لطف داشتن حتی یک جلسه رایگان هم سر کلاس رفتم چند تا از آموزشگاه ها رو حتی چند ترم رفتم ولی به اون نتیجه که می خواستم نمیرسیدم. نه که بگم بد بودن ها... نه ولی از هر نظر تکمیل هم نبودن هر کدوم به نوعی ضعف داشتن مثل تسلط استاد- امکانات آموزشی- برخورد پرسنل و از همه مهمتر مدیریت و جوی که حاکم میشه تو آموزشگاه به جرات می تونم بگم بهترین آموزشگاهی که واقعا اون چیزی بود که می خواستم و دنبالش بودم آموزشگاه ایران اروپا بود. حاضرم این رو به تک تک دوستان با دلیل ثابت کنم.  خیلی وقت ها خوبه جای اینکه تجربه کنیم از تجربه دیگران استفاده کنیم، تجربه ای که صاف و صادق و بدون جهت دهی و القای تفکر به دیگران باشه. متاسفانه یا خوشبختانه من در این مورد کاملا تجربه کردم و دوست دارم این تجربه رو هم در اختیار دوستان بذارم. برای اینکه خودتون ببینید و بهتر قضاوت کنید میتونین برین توی سایتش و دلیل حرفای منو بهتر درک کنید.... خیلی حرف زدم  ببخشید دوستان عادته دیگه.... اینم آدرس سایت :  http://iran-europe.net/why-iran-europe/ http://iran-europe.net/our-honors-for-iran-europe/        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maryamkh : سلام خدمت دوستان به نظر من تا وقتی که همه آموزشگاه ها رو بررسی نکنیم نمی تونیم بگیم بهترین کدومه.....!؟ من خودم ساکن جنت آباد هستم و تقریبا 50 درصده آموزشگاه های منطقه رو بررسی کردم، بررسی یعنی بررسی و تجربه کامل چون خیلی رو آموزش و هزینه ای که می خوام بکنم وسواس دارم. مثلا متد هاشونو دیدم و پرسیدم بعضیاشون که لطف داشتن حتی یک جلسه رایگان هم سر کلاس رفتم چند تا از آموزشگاه ها رو حتی چند ترم رفتم ولی به اون نتیجه که می خواستم نمیرسیدم. نه که بگم بد بودن ها... نه ولی از هر نظر تکمیل هم نبودن هر کدوم به نوعی ضعف داشتن مثل تسلط استاد- امکانات آموزشی- برخورد پرسنل و از همه مهمتر مدیریت و جوی که حاکم میشه تو آموزشگاه به جرات می تونم بگم بهترین آموزشگاهی که واقعا اون چیزی بود که می خواستم و دنبالش بودم آموزشگاه ایران اروپا بود. حاضرم این رو به تک تک دوستان با دلیل ثابت کنم. خیلی وقت ها خوبه جای اینکه تجربه کنیم از تجربه دیگران استفاده کنیم، تجربه ای که صاف و صادق و بدون جهت دهی و القای تفکر به دیگران باشه. متاسفانه یا خوشبختانه من در این مورد کاملا تجربه کردم و دوست دارم این تجربه رو هم در اختیار دوستان بذارم. برای اینکه خودتون ببینید و بهتر قضاوت کنید میتونین برین توی سایتش و دلیل حرفای منو بهتر درک کنید.... خیلی حرف زدم  ببخشید دوستان عادته دیگه.... اینم آدرس سایت :  http://iran-europe.net/why-iran-europe/ http://iran-europe.net/our-honors-for-iran-europe/        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر MoZafarian : استاداي انگليسي و فرانسه موسسه نوبل عالين، بسيار به من كمك خوبي كردند، انگليسي را تو نوبل تمام كردم ولي فرانسه را با اينكه تاره شروع كردم خيلي علاقه مند شدم.ازشون ممنونم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر MrHesabi : من ١٣ جلسه كلاس خصوصي ازمون زبان دكتري msrt تو موسسه نوبل شركت كردم و نمره ٧٣ گرفتم، به نظر من خيلي خوب بود چون مشاورم گفته بود بين ١٢ تا ٢٠ جلسه نتيجه ميگيرم و استادم بعد از ١٣ جلسه من را رسوند. در حالي كه جاي ديگه ٣٢ جلسه كلاس رفته بودم نمرم از ٤٠ رسيده بود به ٤٨.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر آرمیتا لهراسبی : موسسه زبان ایران اروپا به عنوان بهترین آموزشگاه زبان محله --آیت الله کاشانی توسط آرمیتا لهراسبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است معتبرترین آموزشگاه زبان غرب تهران بهترین آموزشگاه زبان بهترین کلاس زبان نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان ایران اروپا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Eli1360 : سلام به زبان آموزان گرامي ميدونم هر كه به اين سايت وارد ميشه دنبال يه آموزشگاه زبان خوبيه من خيلي با اطمينان كامل آموزشگاه زبان نوبل رو بهتون پيشنهاد ميكنم پيدا كردم به چند تا از دوستام هم پيشنهاد كردم يه آموزشگاه كوچك ولي با سيستم اموزشي وكيفيت خوب جو خوب و صميمي مخصوصا برايه خانوما و جالب اينكه اساتيد با مجرب و تحصيلكرده اي داره و مديريت اونجا هم خانم مشایخی خيلي روي اساتيد حساسه و اساتيد با تجربه اي رو انتخاب ميكنه به نظر من با خيال راحت مي تونيد بهشون اعتماد كنيد و نگران نباشيد جالبه كه كلاس هاي ايلتس و تافل با قبولي هاي خوبي هم داره موفق باشيد راستي اينم شمارشون شماره تماس: 02188562736 – 02188562738 – 02188562769          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر alirezaRad : من هم خودم كلاسهاي آمادگي آيلتس را در موسسه نوبل شركت مي كنم و هم بچه هام را اونجا كلاس مكالمه زبان انگليسي نوشتم. تا الان كه ٧-٨ ماهي هست ميريم همه چيز خوب بوده و راضي هستيم، منزلمون پونك هست ولي موسسه خوش مسيره و جاي پارك خوب داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آموزشگاه های زبان تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری

آکادمی زبان های خارجی نوبل

آکادمی زبان های خارجی نوبل ارائه دهنده خدمات ذیل می باشد:

انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی

با استفاده از برگزیده ترین سيستم آموزشي

مكالمه از مبتدي تا پيشرفته ٢-٤-٨ ماه

*کلاس های ٤ نفره*

*کوتاه ترین زمان با کمترین هزینه*

*مکالمه روان و سلیس با لهجه آمریکایی و بریتانیایی

IELTS:8                                iBT: 110

برگزاري دوره هاي تخصصي (آيلتس- تافل) براي ادامه تحصيل و مهاجرت ٢-٤ ماهه

آزمون هاي زبان دكتري

‏(MSRT- EPT- TOEFL PBT - Tolimo)

دوره مكالمات سفرهاي كاري و تفريحي

دوره های زبان بازرگانی (مکالمات - مكاتبات - مذاكرات) با هر سطح علمی حتی براي مبتدی ها.

دوره هاي حضوري و مجازي ( Skype )

برگزاري دوره هاي تخصصي رشته هاي دانشگاهي

برگزاري كلاس از ٧ صبح تا ١٠ شب ( به انتخاب شما)

كلاسهاي هر روزه - سه روز در هفته - دو جلسه در هفته - فقط اخر هفته ها (به انتخاب شما)

فضاي بسيار مناسب پارك خودرو در مجاورت آموزشگاه

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجــــــــــــــا کلیک کنید.

آدرس سایت: nobel-ac.com

نوبل همواره از اساتيد توانمند جهت همكاري با شرايط عالي استقبال مي نمايد

شماره تماس: 02188562736 – 02188562738 – 02188562769

آدرس آموزشگاه: شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاکنژاد و فرحزادی،نبش شکوفان یکم، پلاک 241

موسسه بزرگ زبان ایران اروپا به عنوان بهترین مرکز تخصصی زبان انگلیسی

به دلیل داشتن بالاترین جامعه آماری زبان آموزان و بیشترین میزان رضایت در نظر سنجی های هماهنگ به عمل آمده کشوری به شما معرفی می گردد.

این موسسه تنها دارنده تندیس 3 ستاره رضایتمندی مشتری از سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان می باشد.

همچنین این مرکز به عنوان اولین مرکز آموزشی کشور موفق به اخذ تندیس نشان کیفیت و بهره وری شده است.

نظر به کارکرد تخصصی موسسه فقط بر روی زبان انگلیسی زبان آموزان شاهد دریافت خدمات آموزشی با کیفیت

بالا و استاندارد های بین المللی خواهد بود.

دوره های زیر در موسسه پیشنهادی تدریس می گردند:

دوره های مکالمه زبان انگلیسی در مقاطع سنی مختلف با دپارتمان های مجزا و دوره های آمادگی : 

IELTS , iBT , KET , PET , FCE , CAE , CPE  

و کلیه دوره های مرتبط در زمینه زبان انگلیسی.

علاقه مندان جهت اطلاعات بیشتر به سایت موسسه به آدرس www.iran-europe.net  مراجعه نمایند.

برای مشاهده جوایز کسب شده توسط موسسه به لینک زیر مراجعه نمائید:

آدرس: خیابان آیت اله کاشانی ، نرسیده به سه راه جنت آباد، روبروی منطقه برق قدس، پلاک 546 

شماره تماس ها :44147543  –  44147544

به ایستاگرام     و تلگرام      ما بپیوندید.

با توجه به نیاز روزافزون افراد، سازمانها و شرکتها به آموزش طبق استانداردها و متدهای جدید، مجتمع فنی تهران به عنوان برترین برند آموزشی کشور ضمن دارا بودن مجوزهای لازم از سازمان های ذیربط و داشتن امکانات و فضای آموزشی مناسب به جهت برگزاری دوره های مختلف: IT،نرم افزارهای مهندسی، زبانهای خارجه (نمایندگی دانشگاه Cambridge)، مدیریت، حسابداری، گرافیک و انیمیشن، دوره های بین الملل و غیره برای اشخاص، موسسات و ادارات دولتی و خصوصی در سطح کشور همیشه مطرح بوده است. 

نمایندگی ونک, واحد برتر تهران در سال های 93 و 94، و همچنین نمایندگی نارمک، واحد برتر سال 90، با موقعیت های جغرافیایی مناسب و با دسترسی آسان، با هدف ارتقاء سطح آموزش و با تیم های آموزشی مجرب در راستای اهداف مجتمع فنی تهران می کوشند. ورود مطمئن به بازار کار رویکرد این دو مجموعه می باشد.

مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک

آدرس: خیابان ولیعصر، پایین تر از میدان ونک، خیابان 16 گاندی، پلاک 16

شماره تماس: 88889796

مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک 

آدرس: خیابان فرجام، بین چهارراه خاور و میدان 100، نبش خیابان منظری داشکنی، پلاک 96

شماره تماس: 77203060

مجتمع فنی تهران شعبه ونک برگزار کننده دوره های ذیل می باشد:

مجتمع فنی تهران شعبه نارمک برگزار کننده دوره های ذیل می باشد:

آکادمی آموزش زبان های خارجی آیتاک

44282417 - 44282418

برگزارکننده کلاس های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی و ترکی استانبولی

با بهره گیری از حرفه ای ترین اساتید

استفاده از منحصر به فردترین و به روز ترین روش های آموزش زبان و مدیریت زمان برای یادگیری موثر و سریع

چندین سال زبان نخوانید با آیتاک در کمتر از یک سال زبان را روان و صحیح صحبت کنید.

دوره های مکالمه مبتدی تا پیشرفته 2-4- 6-8 ماهه

تعیین سطح و مشاوره تخصصی رایگان

تمامی روزهای هفته حتی جمعه ها از 7 صبح الی 10 شب (به انتخاب زبان آموز)

کلاس ها هر روزه، سه روز در هفته، دو روز در هفته، یک جلسه و همچنین آخر هفته ها (به انتخاب زبان آموز)

دپارتمان تخصصی مستقل برای کودکان و نوجوانان با اساتید حرفه ای کودک و نوجوان در محیطی جذاب

کلاس های خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی تا 5 نفر

IELTS: 8                TEOFL: 115

کلاس های تخصصی آمادگی آزمون آیلتس و تافل با پیگیری و مشاوره تخصصی 2 تا 4 ماهه

طراحی برنامه تخصصی و منحصر به فرد برای آیلتس 5 تا 8 برای تمامی افراد با توجه به مشغله، سن و اطلاعات زبانی

برگزاری دوره های آزمون دکتری:

PTE, MCHE, MSRT, TOEFL(PBT) ,TOLIMO

دور ه های مکالمه مخصوص سفرهای تفریحی و کاری 2-4 ماهه

دوره های تخصصی تجارت و بازرگانی  شامل مکاتبات، مکالمات و مذاکرات بازرگانی برای تمامی سطوح حتی مبتدی ها

آیتاک برگزارکننده کارگاه های آموزشی و دوره TTC  با اعطای مدرک معتبر برای علاقمندان به تدریس حرفه ای و جذب نیرو 

آکادمی زبان های خارجی آیتاک واقع در مرزداران از لحاظ دسترسی بسیار مناسب بوده و از اتوبان های حکیم، یادگار امام، شیخ فضل الله و اشرفی اصفهانی قابل دسترس بوده و فضای پارک کافی در اطراف آن فراهم است.

شماره های تماس : 44282417 - 44282418

آدرس: بلوار مرزداران، بین خیابان اشرفی اصفهانی و اتوبان یادگار امام، جنب شیرینی ماه بانو، پلاک 185 طبقه دوم واحد 5، آموزشگاه زبان آیتاک

سه شنبه 24 مرداد ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان طرشت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
نیروانا

تاریخ درج: سه شنبه 24 مرداد ماه 1396

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --طرشت توسط نیروانا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

Amoyzeshgah nobel ra tosiye mikonsm agar ielts mikhaydo vaght kami darid👍🏼
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل

تعداد پاسخها(0)

به اینستاگرام     و تلگرام      ما بپیوندید.

مجتمع آموزشی بهرنگ

مجتمع آموزشي بهرنگ به منظور ارتقا سطح دانش هموطنان عزيز در سال ١٣٧٩ تاسيس شد .

اين مجتمع تحت مجوز سازمان فني حرفه اي و وزارت آموزش و پرورش ، مفتخر به برگزاري بيش از ٢٠ هزار ساعت دوره هاي متنوع در زمينه هاي نرم افزار ، هنر هاي تجسمي ، هنر هاي دستي ، زبان هاي خارجه و... مي باشد .

دپارتمان زبان انگليسي

• آموزش ماندگار با برترین و مدرنترین متد آموزشی 

• پوشش تمامی گروه های سنی از خردسال تا بزرگسال 

• 80 درصد مدرسین دارای مدرک دانشگاهی مرتبط با آموزش 20 درصد دارای مدرک TTC و TESOL• 

• جهت آموزش موثرتر و متمرکز حداکثر ظرفیت کلاس ها 8 نفر می باشد 

• برگزاری کارگاه های آموزشی والدین جهت تسهیل تکالیف کودکان در منزل • 

• برگزاری Show های آموزشی برای کودکان و والدین 

• ایجاد فضایی راحت و مناسب در Roof Garden بهرنگ جهت انتظار اولیا و زبان آموزان 

• مشاوره وتعیین سطح رایگان 

• برگزاری دوره های PET، KET، FCE، IELTS،TOEFL 

مجتمع آموزشي بهرنگ با داشتن شش دپارتمان مختلف اقدام به برگزاري دوره هاي ذيل نموده است؛

دپارتمان زبان انگليسي

ترميك زبان خردسالان || ترميك زبان نوجوانان || ترميك زبان بزرگسالان || TOEFL|| IELTS || Free Discussion

دپارتمان عمران و معماري

محاسبات سازه و ابنيه با نرم افزار هاي مهندسي ETABS , SAFE , SAP 2000Tekla || مدل سازي ٣ بعدي با نرم افزار هاي معماري 3ds Max , Revit ,Rhino ,V-Ray    || نقشه كشي دو بعدي AutoCAD

دپارتمان فناوری اطلاعات (IT)

SQL Server || Visual Studio || PHP || JAVA || Android || ICDL 1,2

دپارتمان كارودانش

اخذ دیپلم رسمی جهت ترک تحصیلی ها

در رشته های : کامپیوتر || مدیریت و برنامه ریزی خانواده || گردشگری || طراحی دوخت || آرایش و پیرایش

دپارتمان طراحی دوخت

نازک دوزی || ضخیم دوزی || مانتو دوزی || آموزش ژورنال شناسی || لباس های شب و عروس || به روش های مولر || گرلاوین || ساده || بدون الگو و ..

دپارتمان مراقبت زیبایی

با ارائه مدرک فنی و حرفه ای در: آموزش خدمات ناخن || آرایش و پیرایش زنانه || آموزش کوپ های پیتاژ و ژورنالی || آموزش رنگ ها و لایت های حرفه ای ( آموزش رنگ و مش تخصصی) || آموزش گریم و میکاپ فوق تخصص

آدرس :تهران - خیابان شریعتی – بعد ازپل سید خندان – خیابان خواجه عبدالله – خیابان پنجم – پلاک 2 - مجتمع آموزشی بهرنگ

تلفن : 02122851025 – 02122856375 – 02122850638 - 02122878303

سه شنبه 24 مرداد ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
حمید

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --پونک-سردارجنگل توسط حمید به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من تا حالا آموزشگاه زياد رفتم ، هر جا رفتم مثل مدرسه بهم مشق دادند و من شاغلم نه وقت مشق دارم نه حوصله شا، ديدم داداشم ميره موسسه نوبل دفتر كتاباش كمه و مشقش فقط گوش كردن به سي دي هايي كه بهش دادند خوشم اومد، دو ماه پيش شروع كردم واقعاً راضي ام، استاد خيلي خوبي هم دارم

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 24 مرداد ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
مهین

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط مهین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من دو تا دخترام را فرستادم آموزشگاه نوبل تو شهرك براي زبان فرانسه، سطح آ١ را تموم كردند ماشاالله خيلي خوب يادگرفتند و كلاساشونا خيلي دوست دارند. خودم هم انگليسي را چهارماهه شروع كردم

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 24 مرداد ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان پاتریس - شهرآرا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
nastaran

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --پاتریس - شهرآرا توسط nastaran به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

Man se sal pish Nobel miraftam. Mokalemera kamel kardam va IELTS 6.5 mikhastam ke gereftan. Faghat chon se sal gozashteh negaranam zaban faramousham beshe

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 24 مرداد ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
پریسا

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط پریسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من با همسرم از سطح المنتري زبان را شروع كرديم، ٣ تا آموزشگاه عوض كرديم و بعد از دو سال زمان فقط گرامرمون خوب شده بود ولي توانايي مكالمه خوب نداشتيم و همون در سطح المنتري مونده بوديم، يكي از فاميلاي همسرم آموزشگاه نوبل را بهمون معرفي كرد، البته كمي بهمون دور هست ولي وقتي با نوبل مطرح كرديم كلاسامون را بك روز در هفته سه ساعت هماهنگ كردند كه مشكل رفت و امدمون حل شد. الان شش ماهه نوبل ميريم خوب ميتونيم حرف بزنيم و كلي اعتماد به نفس گرفتيم خوبيشون اينه كه دوره هاشون هم تاكيد زياد روي مكالمه داره و هم همه ساعتي ميشه كلاس گرفت.

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 24 مرداد ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
shadi

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --مرزداران توسط shadi به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

همكاراي من دارن كلاسهاي مكالمه انگليسي با رويكرد بازرگاني در موسسه اي به نام نوبل ميرن، خيلي تعريف مي كنند ولي من هنوز وقت نكردم شروع كنم

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 18 مرداد ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان کیانشهر-شهرک شوش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
Sara5665

تاریخ درج: چهارشنبه 18 مرداد ماه 1396

آموزشگاه سخنوران برتر،خیابان شهرزاد جنوبی،خیابان لطفی مهیاری فوق العادس

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 9 مرداد ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
هانیه شکری

تاریخ درج: دوشنبه 9 مرداد ماه 1396

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --جنت آباد جنوبی -از همت توسط هانیه شکری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

خواهر من خيلي سخت گيره و تا حالا صد بار آموزشگاه زبانشو عوض كرده الان ٤ یا ٥ ماهيه كه آموزشگاهي به اسم نوبل ميره تو شهرك غرب، هم راضيه هم واقعاً با دل و جون درس ميخونه

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 9 مرداد ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
fozuran

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط fozuran به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من هم دارم آموزشگاه زبان نوبل ميرم دوره مكالمه پيشرفته ميخونم، بهترين چيزي كه تو نوبل به من كمك كرده برنامه منعطف كلاساشونه. تا ١٠ شب هم كلاس دارن. من سانس 8 و نیم تا ١٠ كلاس ميرم

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 9 مرداد ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
شکوفه

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --مرزداران توسط شکوفه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

اموزشگاه نوبل دوره هاي كوتاه مدت خوبي داره براي كسايي كه وقت كمي دارند خيلي مفيده. اگر آدم وقت كافي داشته باشه هم كه بهتر و سر صبر تر ميتونه نتيجه بگيره. تا الان ٥ ترم تو نوبل دارم زبان ميخونم از همه استادايي كه داشتم كاملاً راضيم

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آموزشگاه های زبان تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19636, نوشته ها: 34282, کاربران: 7951
به جدید ترین عضو انجمن, Nilim خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران

مجتمع فنی نارمک آموزشگاه موسیقی