سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
پنجشنبه 22 ارديبهشت ماه 1390 بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
ali tayefeh

تاریخ درج: پنجشنبه 22 ارديبهشت ماه 1390
بهترين آموزشگاه زبان در سطح بلوار فردوس 
آموزشگاه زبان سورن است.
واقع در بلوار فردوس غرب .خيابان ورزي شمالي نبش كوچه دهم شرقي

پاسخ سمن:

چه کتابهایی رو درس میدن؟

پاسخ tayefeh:

کتابهای که برای گروه کودک تدریس میش ود کتاب فونیکس است . برای گروه نوجوان کتاب کانکت و برای جوانان و بزرگسالان تاپ ناچ تدریس می شود دوست عزیز.

پاسخ ebi:

سلام لطفا شماره تلفن آموزشگاه +جنسيت +شهريه+تلفن را برام بفرستيد.

مرسي

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه زبان ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ sina_92 به نظر hamid91223 : آره فوق العادس....من اولش یکم شک داشتم بخاطر هزینه ای که می گیرن اما سر کلاس که نشستم متوجه شدم کاملاً ارزشش رو داشت.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر hamid91223 : من به محل کاری ندارم چون خودم هر روز از کرج میرم  میدان ونک برای کلاسهای فشرده رسپینا تاک. استاداش حرف ندارن البته من تا حالا با 5 تا استاد کلاس داشتم. مدیرش هم اقای جدیری هستش که گوینده خبر انگلسیسی و ممتحن ایلتس دانشگاه ازاده. جاهای دیگه رو هم (4 تا اموزشگاه دیگه که اسم نمیبرم) امتحان کردم.    تعداد پاسخها(1)( sina_92)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ lilian60 به نظر خودم : اقا شروین شما قرار نیست زود تر از سه سال هم به سطح بالایی برسی در زبان انگلیسی یادگیری زبان باید اهسته و پیوسته باشه و سیستم سفیر خیلی هم حساب شده است. اینکه استادا از فارغ التحصیلاش انتخاب بشن اشکالی ایجاد نمیکنه اما کلا 5 درصد بتونن به اون سطحی که شما میگین برسن هر کس رسید ترم بالا که نمیتونه درس بده  زبان یک فرایندیه که اگر پشت کار نداشته باشی توش موفق نمیشی مخصوصا کسانی که از این اموزشگاه به اون موزشگاه و از این معلم به اون معلم روی میارن موفقتیت تو کارشون نیست چون نمیخوان قبول کنن که اموزشگاه و معلم نصف کاره.نصف دیگه کار خود شماس که باید روزی حد اقل دو ساعت زبان بخونی که مطمینم اینکارو نمیکنی و وقتی اینجوری پیش نمیری هر اموزشگاهی بری وضعیت همینه. من خودم مدرس زبانم فوق لیسانس اموزش زبان دارم و توی اکثر اموزشگاه های معتبر قبل درس دادم البته سفیر درس نمیدما /فکر نکنی که اونجا درس میدم که اینو میگم اما با چیزایی که از سیستم مدیریت و انتخاب مدرسش دیدم و شنیدم بنظرم بهترین گزینه است اگر اونجا نری گزینه بعدی اموزشگاه تک شعبه ای اریانپور توی میرداماد بهترینه من خودم اونجا زبان خوندم البته پروسه ورود به اونجا حدود 7 ماه با تعیین سطح طول میکشه و اگر سح زبانت تازه متوسط باشه باید به دوسه سال بری یادگرفتن زبان خارجی چیزی جز این نیست عزیزم.شما زبان مادریت هم بعد دوسال گوش دادن  تازه شروع به صحبت کردی تازه اون بچه دوسال تمام در معرض زبانه ولی شما دو سال میخوای 5 ساعت در هفته بری چه انتظاری داری میخوای ایلتسم بگیری لابد بعد دوسال؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392..     برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392..     برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرری و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر sarasara : سلام من سارا هستم به نظر من تنها موسسه درست و حسابی شهرری ایران کانادا در 24 متری میباشد چون کلا متفاوت اداره میشه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر rahil : سلام به همه زبان دوستان!من در امتحان iBTنمره 113 گرفتم و همه این موفقیت رو به خانم اکرمی بهترین استاد زبانی که داشتم  مدیون هستم.اگر در IELTS یا iBTیا GREیا GMATاستاد عالی میخواید من ایشونو پیشنهاد میکنم.1شماره ازشون دارم 09368149159          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان ولنجک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر liliom : سلام. هرگز نمیبخشم این موسسه هارو. مخصوصآ این خانه آفرینش آیلتس و با اینهمه تبلیغات جورواجورمدرس های بی دانش. و تشکر از دوستی که آقای قلی زاده رو معرفی کرد. این آدم خداست تو زبان. وقتی سر کلااسش رفتم امتحانی، واقعآ بچه هاش هیولا بودن. همون بچه هاش از بهترین اساتید موسسه های دیگه بهترن. جالبه بگم دانش آموزای کلاسی که من هستم از شهرستانها و شهرهای اطراف میان. سمنان-کرج-رباط کریم و تهرانپارس و غیره وقتتون و تلف نکنین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ROSHANAKB به نظر زهرا علی پور : با عرض سلام و خسته نباشید . من ساکن گرگان هستم دختر من 5 ترم هست که در کودکان برتر مشغول به یادگیری است . متاسفانه مسولان اموزشگاه مطلقا به والدین اجازه تماس مسقیم با آموزگاران را نمی دهند .اگر والدین بخواهند در مورد نکته ای یا معلم کودکشان صحبت کنند به هیچ عنوان اجازه داده نمی شود . و از والدین میخواهند که هر پیغامی که دارند بر روی کاغذ نوشته شود و به دفتر بچه ها بچسبانند و معلمها هم فقط با همین روش با خانواده ها در تماس هستند . حقیقتا شرایط مضحک و ناراحت کننده ای است. همه مادران و پدران شاکی هستند و جواب انها این هست که ما از تهران دستور داریم که والدین و مربیان با هیچ عنوان نباید در تماس باشند. رفتار بسیار نا شایستی مسولان اموزشگاه شعبه گرگان در پیش گرفته اند . و همه بسیار ناراحت هستیم اما متاسفانه هیچ شعبه دیگری وجود ندارد تا فرزندانمان را ببریم . خواهشا این موضوع را پیگیری کنید . فرزندان ما در رنج سنی 3 سال و نیم تا 6 سال هستند .بسیار کوچکند و ما به عنوان والدین باید کاملا در جریان اوضاع موسسه باشیم ! نه اینکه حتی اجازه نداشته باشیم مربی فرزندمان را ببینیم . این موضوع حتی روی وجه موسسه کودکان برتر هم اثر منفی می گذارد. باسپاس فراوان         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر ستاره : موسسه زبان سُرور به عنوان بهترین آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی و آلمانی محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط ستاره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با تشکر از موسسه سُرور که واقعا در سطح حرفه ای کار می کنند . نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان سُرور        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر majid0912 : عرض سلام. نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی از لحاظ دامنه لغت شاید بی همتا باشم.کتابهای 1100---504---vocab for highschool student و word power made easy رو حسابی خوندم و هر موسسه ای که رفتم و با هر استاد قدری که کلاس برداشتم ، جلسه ی بعد یا کنسل شد یا رغبتی به ادامه نداشتم. تا search کردم و تو این سایت شماره استادی و برداشتم که خیلی ازش تعریف کرده بودن. به خودشون هم گفتم که رفتم تا یجورایی دانشه خودم رو به روخش بکشم.باور بفرمابید محو لهجه، تلفظها، کاربرد صحیحه کلمات، و fluency  ایشون شدم. تازه فهمیدم بعد از چند سال سردرگمی  تو کلاسه مورد نیازم هستم  .دریای لغت هستن این استاد قلیزاده و جالب اینکه تنها استادی که تمامه لغات و بلد هستن با کاربد صحیحه شون. خلاصه تو چند جلسه به اندازه چند ماه مطلب یاد گرفتم.کلی هم براش دارم تبلیغ میکنم هرچند نیازی نداره ایشون.حد اقلش اینه که 1 جلسه خودتون امتحان کنید.از من مدعی تر و با توقع تر کسی نبود 2 تا شماره ازش دارم         09194948758  ------09358250604        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shervin به نظر خودم : من و خواهرم یه مدت سفیر میرفتیم...جفتمون ناراضی اومدیم بیرون! سیستمش مثل مدرسه میمونه و خیلی کند پیش میره..استاداش از همون فارغ التحصیلای خود سفیر انتخاب میشن و کاملا بی سوادن! ترم هاشم خیلی طولانیه..اونجوری فقط 3 سال طول میکشید تا به advance برسیم! واسه ما که سفیر فقط وقت تلف کردن بود...کلا هر جایی یا هر چیزی که یه کم اسم در میکنه دیگه خراب میکنه دیگه کیفیت براش مهم نیست        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ shervin به نظر s-a : s-aواقعا این نوع نظر دادن یک هدف بیشتر نداره اونم همه متوجه میشن که شما با این آموزشگاه یا مشکل شخصی یا رقابت داری که این طور مغرضانه  نظر میدین...این درست نیست. تازه به کار بردن اینجور کلمه های زشت واسه نطر دادن توی فروم اصلا مناسب نیست دوست عزیز.تجربه شما توی یه آموزشگاه هرقدر هم بد باشه هیچ وقت اینطوری نظر نمیدی.فقط در یه صورت انقدر مغرضانه نظر میدی که مشکل شخصی داشته باش با یه جا. اول اینکه خواهر خود من فارغ التحصیل 4 سال پیش ela هستش شما رو چه پایه و اساسی میگی تازه تاسیس!؟ دوم اینکه من خودم دانشجوی ترم آخره ela هستم و اینو میدونم که 7 تا کلاس داره که هیچ تایمی هیچ کدوم از کلاساش خالی نیست! :) شما به چه دلیلی میگی پرنده پر نمیزنه!؟ سوم اینکه چند تا از استادای خود من مدرک tesol و celta دارن که مدرکای بین المللیه و توی هر کشوری برن به عنوان مدرس زبان قبولشون دارن و الان کمتر استادی رو پیدا میکنی که این مدرک رو داشته باشه. شما رو چه حسابی میگی بی سواد!؟ چهارم اینکه افراد این فروم که این نظر رو میخونن یه تعیین سطح رفتن براشون کاری نداره ومیتونن خیلی راحت برن یه آزمون تعیین سطح بدن ببینن غلط املایی داره یا نه.شما از اینکه دروغت معلوم میشه احساس بدی نمکینی؟ وقتی آدم یه جایی رو نقد میکنه، دلیل منطقی میاره برای اثبات حرفاش! نه اینکه یه سری دروغی که همه هم متوجه میشن بگه. تعداد نظرات کسایی که توی ela زبان خوندن توی این فروم چه تهرانپارس منطقه4 چه تهرانپارس منطقه8 اون قدر زیاده که قضاوت میمونه با بقیه :)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shervin : من دانشجوی ترم آخره آکادمی زبان ELA ام. بدون اغراق میتونم بگم ELA بهترین آموزشگاه زبان تهرانپارس هستش اینو واسه این میگم چون قبل از اینجا سه تا آموزشگاه دیگه رو رفته بودم.یه مدت کیش یه مدت ایرانمهر یه مدت هم سفیر.چون می خواستم زودتر مدرک بگیرم عجله داشتم.که توی این سه تا فقط وقتم هدر رفت الکی...اما اینجا استاداش واااااقعا باسوادن.همشون مدرکاشون بین المللیه چند تا از استادای ما حتی tesol و celta داشتن.استادا خارج کتاب خیلی کار میکنن.کتاب داستان و کتاب لغات و موزیک و فیلم هم طول ترم کار میشد باهامون.برعکس سفیر که سیستمش خیلی کنده و مثل مدرسه میمونه اینجا سیستمش تنده و روی مکالمه خیلی تاکید دارن.مخصوصا من که بحث آزادش هردفعه میرفتم روی روون صحبت کردنم خیلی تاثیر داشت روی لهجه و تلفظ درست خیلی گیر میداد استادش. شهریش هم به نسبت آموزشگاهای دیگه که من بودم به نظرم خیلی مناسب تره.جو کلاساش شاده.نکته خوبشم اینه که واسه نظر شاگردا خیلی ارزش قائل میشه جلسه سوم چهارم هر ترم به همه بچه ها برگه نظرسنجی میدن اگه بچه ها از استاد ناراضی باشن استاد رو عوض میکنن.دقیقا خود چهارراه تیراندازه،بالای باشگاه ورزشی زن ایرانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ nazanin66 به نظر وحید ن : بچه ها بیاین اطلاعات غلط به همدیگه ندیم! این فروم واسه پیدا کردن بهترین آموزشگاهاس  نه اینکه یکی مثل وحید و wili پیدا شه بیاد اطلاعات غلط بده همه رو گمراه کنه. اگه برین توی خود سایت آکسفورد و توضیحاتی که راجع به کتابهای american english file و english result رو داده ترجمه کنین (اگه زبانتون خوب باشه) و بخونین می بینین خود انتشارات آکسفورد این دو تا کتاب رو توی یه سطح میدونه! و تنها تفاوتش رو توی لهجه امریکایی یا بریتانیایی عنوان میکنه! کتاب american english file با لهجه american نوشته شده و برای کسانی مناسبه که میخان TOEFL  امتحان بدن. کتاب english result  با لهجه british نوشته شده و برای کسانی مناسبه که میخان IELTS بگیرن. خود انتشارات و سایت آکسفورد این دو تا کتاب رو در یک سطح میدونه! اون وقت این که یه نفر بیاد بگه اون یکی سرتره یا اون یکی قوی تره از روی ناآگاهیه.حداقل این ناآگاهی رو به دیگران انتقال ندین دوستان.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ nazanin66 به نظر فرناز : منم الان 4 ماهه میرم آکادمی زبان ela و راضیم.قبلا ایرانمهر و سفیر میرفتم اما هم وقتم هم پولم و هدر دادم فقط!هم ایرانمهر هم سفیر سیستمشون خشک و استاداشون بی سواد بودن. اما اینجا که میرم استاداش خیلی قوی ان مدرک TESOL و CELTA دارن.کتابمونم american english file که روی pronunciation و accent خیلی کار شده نسبت به کتابای دیگه. movie و song و free discussion و short story و word skill هم استادا باهامون کار میکنن. یه چیزیش که برام خیلی جالب بود جلسه سوم هر کلاس  برگه نظرسنجی میدن اگه بچه ها از استاد ناراضی باشن عوضش میکنن.من توی این 4 ماه که از استادای هر ترمم راضی بودم.کلا همه چیش خوبه اینجا واسه من یه مزیت دیگه هم داره اونم اینه که طبقه پایینش باشگاه زن ایرانیه :) من بعد کلاسم میرم پایین باشگاه.دقیقا نبش چهارراه تیراندازه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ maryami به نظر dambeldor : سلام دوست عزیز من دنبال آموزشگاهی هستم که کتاب new english file رو آموزش بدن شما می تونید راهنماییم کنید؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر مژده : موسسه زبان سُرور به عنوان بهترین آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی و آلمانی محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط مژده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من دخترم اقلیما می رفت بعد از 9 ترم کلاس زبان رفتن تازه فهمیدم که فقط حروف رو یاد گرفته از اولیای دیگه تعریف سُرور رو شنیدم دخترم رو بردم و الان 4 ترم هست که می ره سُرور واقعا دخترم پیشرفت کرده اونا حتی از ترم 1 هم مکالمه کار می کنن هم مهارت های دیگه .از کسایی که اینجا رو بهم معرفی کردن ممنونم.به شما هم پیشنهاد می کنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان سُرور        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hadi abi : موسسه زبان سُرور به عنوان بهترین آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی و آلمانی محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط hadi abi به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان سُرور        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر قاسمی : موسسه زبان سُرور به عنوان بهترین آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی و آلمانی محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط قاسمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام خدمت دوستان عزیز من الان 2 ساله که به صورت خصوصی کلاس می رم تو آموزشگاه سُرور.واقعا راضی هستم هم از نظر هزینه و هم از نظر کیفیت تدریس. نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان سُرور        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فراهانی : موسسه زبان سُرور به عنوان بهترین آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی و آلمانی محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط فراهانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اینجانب پدر یکی از شاگردان موسسه سُرور می باشم .این آموزشگاه با مدیریت خلاق و لایق و کادر اساتید حرفه ای و خوش برخورد محیطی واقعا مناسب را برای آموزش فرزندان ما فراهم آورده است. نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان سُرور        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ taranom به نظر shervin : تا اونجاییکه من میدونم صبح ها شرکت نفت هستن و بعد از ظهرها هم سمته آریاشهر شماره تماسشون هم اینه 09194948758        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ dehkordi12 به نظر shervin : میشه لطفا بگین چطور وکجا میشه آقای قلی زاده  رودید؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nkosari93 : با سلام دختر من الان نزدیک به یکسال است در موسسه سرور زبان می خواند بسیار عالی مخصوص سرکار خانم دشتی که جذب دانش آموزان زیادی داشته و بسیار عالی تدریس می کنند در منطقه شهران عالیست.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساناز : موسسه زبان سُرور به عنوان بهترین آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی و آلمانی محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط ساناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است باسلام خدمت شما می خواستم به عنوان یه دوست بهتون بگم که سُرور عالیه.واقعا زبان رو تو آموزشگاه سُرور یاد می گیرید. نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان سُرور        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ zari18 به نظر samaneh ashrafi :        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ AtefehS به نظر مهناز سعیدی : سلام من هم با نظر مهناز جان موافقم ، در ضمن ادرس وب سایت موسسه هم اینه www.nlcenter.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر n_p_10 : نظرتون راجع به آموزشگاه زبان ایران - کانادا میدان توحید خیابان پرچم چیه؟آموزشگاه خوبیه؟؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hossein021 به نظر shervin : من خودم دانشجوی دکترای teaching هستم و چندین ساله تدریس میکنم و از افتخاراتم اینه که شاگرد بهترین استاد هستم. آقای قلی زاده بی تردید بی نظیر ترین، بی بدیل ترین و با دانش ترین استاد ایران هستن. با ایشون که انگلیسی رو یاد بگیرین نظرتون راجع به تمامه این تعریف و تمجید هایی که بنظر من از روی ناآکاهیه عوض میشه.ایشون برای اولین بار تو متدهای بیشمار تدریس، روشی رو ابداع کردن که تمامه ساختارها رو با حرکات بدن و پانتومیم تدرس میکنن.چیزی که بزرگان تدریسه دنیا بهش دست پیدا نکردن.من هم روشه ایشون رو کار میکنم که بی نظیره.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ nazanin66 به نظر shervin : منم الان 4 ماهه میرم آکادمی زبان ela و راضیم.قبلا ایرانمهر و سفیر میرفتم اما هم وقتم هم پولم و هدر دادم فقط!هم ایرانمهر هم سفیر سیستمشون خشک و استاداشون بی سواد بودن. اما اینجا که میرم استاداش خیلی قوی ان مدرک TESOL و CELTA دارن.کتابمونم american english file که روی pronunciation و accent خیلی کار شده نسبت به کتابای دیگه. movie و song و free discussion و short story و word skill هم استادا باهامون کار میکنن. یه چیزیش که برام خیلی جالب بود جلسه سوم هر کلاس  برگه نظرسنجی میدن اگه بچه ها از استاد ناراضی باشن عوضش میکنن.من توی این 4 ماه که از استادای هر ترمم راضی بودم.کلا همه چیش خوبه اینجا واسه من یه مزیت دیگه هم داره اونم اینه که طبقه پایینش باشگاه زن ایرانیه :) من بعد کلاسم میرم پایین باشگاه.دقیقا نبش چهارراه تیراندازه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shervin : من مدت زیادی بود که دنبال یه آموزشگاه خیلی قوی میگشتم تا بیشتر از این وقتم رو توی آموزشگاه های زبان اسم در کرده تلف نکنم! حالا هم دوست دارم تجربیاتم رو در اختیار کسایی که دنبال تقویت زبانشونن و وقتی هم برای تلف نکردن پولی هم برای دور نریختن دارن بگم اول از همه بهتون پیشنهاد میکنم توی انتخاب آموزشگاه،به هیچ عنوان به اسمی که در کردن و الکی معروف شدن توجه نکنین! اول از همه از تجربم توی ایرانمهر بگم از چند کیلومتریش هم رد نشین! فقط و فقط به فکر پول درآوردن هستن! همه شعبه هاش زیرآب شعبه های دیگشون رو میزنن مخت و میزنن بری شعبه ی اونا! یه کلاسی ثبت نام کردم...دو ماه گذشت و کلاسم تشکیل نشد! بعد از دو ماه تماس گرفتن گفتن چون بیشتر از 3 نفر برای این سطح ثبت نام نکردن،باید بیاین نفری 240 هزار تومن بدین و کلاس به صورت نیمه خصوصی براتون تشکیل بشه! منم به زور و دعوا رفتم همون پولی رو که دادم پس گرفتم دوم از سفیر بگم که مثل مدرسه میمونه و سیستمش لاک پشتی هستش چند سالی طول میکشه آخرشم میبینی همش از مغزت پریده! چون استاداش از همون شاگردای قدیمیه خود سفیر انتخاب میشه! خلاصه یه چند ترمی بیشتر اونجا نموندم چون واقعا کسل کننده و بی هدف بود... سومین تجربم با یکی از دوستام چند ماه رفتم کیش...کیش چند سال پیش خوب بود، اما الان خیلی خراب کرده.دقیقا شده مثل سفیر.سیستم خشک و البته استادای بی سواد که در سابق خیلی باسواد تر بودن! خلاصه از فکر زبان خوندن و آیلتس گرفتن اومده بودم بیرون و خسته شده بودم که به پیشنهاد همسرم تصمیم گرفتم برم آموزشگاه زبانی که پارسال میرفت،آموزشگاه زبان ELA ،پیش خودم گفتم من که همه جا رو به هوای شهرتشون امتحان کردم،بذار اینجا هم برم یه تعیین سطح بدم ببینم چی میشه! سرتون و درد نیارم...من الان 5 ماهه میرم اینجا و خییییییییییییییییلییییییییییییییی راضیم اول از همه استاداش نظرم رو جلب کرد که فوق العاده قوی بودن و چند تاشون مدرک TESOL داشتن که یه مدرک بین المللیه و توی کشورهای مختلف میتونن انگلیسی تدریس کنن.جووه کلاس خیلی شاد و با انرژیه.مدیر خیلی با شخصیتی داره.پولکی نیستن.مشکل مادی داشته باشی شهریه رو قسط بندی هم میکنن.کلا محیطش خیلی صمیمانس...من که هر دفعه کلی روحیم عوض میشه movie و free discussion هم میرم که خیلی به تقویت لهجه و مکالمات روزمرم کمک کرده.word skill هم هر هفته کار میشه. استاداش هم لهجه British کار میکنن هم american به انتخاب خودت.کتاباشونم American English File هستش.روز اول هم که میری اگه آقایی به نام آقای کرمی اونجا باشه سیستم آموزشیشون رو قشنگ برات توضیح میده.من که همون روزی که واسه تعیین سطح رفتم ثبت نام کردم البته بعد از اینکه 45 دقیقه از این آقای بنده خدا حرف کشیدم دهنش خشک شد بسکه برام توضیح داد خلاصه به نظر من بهترین آموزشگاه زبان که تا حالا توی این چند سال رفتم آکادمی زبان ela هستش،نبش چهارراه تیراندازه.تنها جایی که من و همسرم تونستیم بعد از چند جلسه قشنگ با هم صحبت کنیم    تعداد پاسخها(4)( nazanin66 - hossein021 - dehkordi12 - taranom)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ bluemind به نظر yeganeh : پاسخ به س ب : آقای رضا و رحمت وحدانی :) وای! منو بردی به روزهای خوش زندگیم. من آقای خاقانی رو خیلی دوست داشتم هنوز دنبالش میگردم ببینمش! از کیهانی بدم میومد. رضا وحدانی معرکه بود. الان هیچکدوم نیستن. از اینا گذشته این آموزشگاه برای رده سنی پائین خوبه اما برای سن های بالاتر اصلا خوب نیست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ melika1234 به نظر Arasteh : خانه زبان آرین که جم شد.مثل اینکه مجوز هم نداشتن. هرمس م که مجوز نداشت-شعبه مرکزی که من تماس گرفتم ازشون پرسیدم گفتن ما تو شهران شعبه نداریم - بعد یک سال اسمشو عوض کردن الانم که از همسایه ها میپرسم میگن تو کلاس ها فقط دلقک بازی و مسخره بازی در میارن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر melika1234 : بله دوستان من هم با آموزشگاه سُرور موافقم. یکی از بهترین موسسات در شهران و منطقه 5.فقط تو یه جمله می تونم بگم که همه مهارت های زبان مثل speaking-listening-reading-writing رو تو کلاس کار می کنن.استادا هم همشون خیلی با معلومات و تحصیل کرده رشته زبانن و برخوردشون عالیه و با احترام برخورد می کنن و آموزش میدن My best offer to you:Soroor Institute        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Karimi : موسسه زبان سُرور به عنوان بهترین آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی و آلمانی محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط Karimi به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا از موسسه Soroor راضیم زبانم خیلی قوی شده به هر کسی که می خواد زبان یاد بگیره پیشنهاد میکنم موسسه سرور رو امتحان کنه نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان سُرور        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ fe61 به نظر Reza11 : be nazare man markaze zaban sazan Aalieeeee. emtehan konid        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shima68 به نظر torsh : با سلام لطفا ادرس و شماره تلفن این اموزشگاه را هم برای من بنویسید . متشکرم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Hadise : مرکز زبان آموزی باران به عنوان بهترین تدریس زبان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط Hadise به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من قبل از باران تو سه تا آموزشگاه دیگه زبان خوندم و تو هرکدوم هم چند ترمی بودم اما هیچکدوم به پای باران نمیرسن . زبان من تو این چند ترم خیلی قوی شده . هر معلمی که تا حالا داشتم عالی بوده و خیلی راضی بودم . اگه میخواید تو زمان کم واقعا پیشرفت کنید من باران رو پیشنهاد میکنم . نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان آموزی باران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ALI92 : سلام. از دوستان خواهش میکنم الکی کامنت نذارن و مردم رو گمراه نکنن. همین آموزشگاه باران با سوء مدیریتی که داره باعث شده 3 هفته کلاسای ما تشکیل نشه و دانش آموزانی که شهریه هم دادن بلاتکلیف موندن. حالا نه شهریه میدن و نه کلاس برگزار میکنن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر tohid : آموزشگاه کاخ کودک سیمین واقعا بی نظیره. من  از 3 سالگی  بچه ام  گذاشتم آنجا. الان 4 سال میره این موسسه. هیچ وقت فکر نمی کردم  تا این حد بتونه بنویسه و بخونه.با تشکر از کادرو استادان  این موسسه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر م. رضایی : مرکز زبان آموزی باران به عنوان بهترین تدریس زبان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط م. رضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است یکی از بهترین ویژگیهای این آموزشگاه اینه که رو speaking خیلی خوب کار میشه و نیازی نیست زمان خیلی زیادی رو تو آموزشگاه های مختلف صرف کنیم و بعدش هم بازدهی زیادی نداشته باشه. از مدیریت این آموزشگاه تشکر میکنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان آموزی باران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر amiri : مژگان میری : من گلدیس رو پیشنهاد میکنم چون اساتید خوبی داره و ساعتهاش  برای کارمندها بسیا ر ایده اله کلاسهای مکالمه ازادش  حرف نداره من پیشرفتم خیلی خوب بوده  بقیه بچه ها هم  خیلی راضی هستن مسیرشم خوبه چون دور میدان کاج و دسترسیش راحته .22097274          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر amiri : من آموزشگاه گلدیس واقع در میدان کاج را یکی از بهترینها میدونم چراکه تجربه بسیارموفقی بعد از گذراندن دوره Ieltsدر این اموزشگاه راداشته ام        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ amiri به نظر ماندانا رستمی : من که خیلی راضیم  تو کلاسای بدون کتاب ثبت نام کردم چند جلسه بیشتر نیست که رفتم کلی تو صحبت کردن پیشرفت کردم حتما امتحان کنید عالیه .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی : مرکز زبان آموزی باران به عنوان بهترین تدریس زبان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط علی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کمتر از 5 ماهه که اومدم آموزشگاه باران. اما خودم حس میکنم خیلی بیشتر از 5 ماه پیشرفت کردم. اساتید اینجا واقعا فوق العادن. همه با تجربه و مسلطن. خیلی آموزشگاه خوبیه. خیلی. جوری با من کار شد که در این مدت خیی کم واقعا مکالمه ـم خوب شده. نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان آموزی باران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ AREZOOOF به نظر خودم : من زبانم خوب نیست.ولی دوست دارم 2ساله تافل بگیرم.به نظره شما این اموزشگاه کمک میکنه بهم؟؟؟؟            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Reza11 به نظر ماندانا رستمی : سعادت آباد میدان کاج کوچه علی اکبر (دوازدهم) پلاک32 طبقه دوم (بالا بلوبرگر)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Reza11 : سلام من موسسه زبان سفیر وایران مهر رورفتم.ولی این اواخر دارمیرم گلدیس سعادت آباد. استادهای خوبی داره ومتدشون هم خیلی خوبه و بر پایه مکالمه هست.کلاساشون هم حتی شده با چهار نفر برگزار میکنند و همه چی براشون پول نیست.سوپروایزرشون خیلی باسواد وخوش برخورده که حسابی حواسش به همه کارها هست. من که از موسسه راضیم به خصوص نسبت به بقیه موسسات.    تعداد پاسخها(1)( fe61)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر lavaei : من خیلی دنباله استاد تافل میگشتم. حتی برادرم که عضو هیئت علمیه دانشگاه کلمبیای آمریکاست(دکتر جواد لوائی) اساتید دانشگاهه تهران ومعرفی کرد ومنم رفتم.اما رضایت بخش نبود. تا اینکه از طریقه یکی از دوستام با آقای قلی زاده آشنا شدم. توی 10 جلسه ای که با ایشون داشتم بیشتر از 1000تالغات سخته تافل و یاد گرفتم و استفاده میکنم.جالب اینکه رو کتاب کار نمیکنن و لغات و فی البداهه بکار میبرن. چیزی که من تاحالا ندیدم. خواستم احساسه دینم و به ایشون ادا کنم با این کامنت. تضمینیه کارشون و بنظرمن  < که بهترین اساتید دانشگاه های تهران و دیدم>  ایشون بهترین هستن تو تهران.  شمارشون 09194948758        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Behnam : مرکز زبان آموزی باران به عنوان بهترین تدریس زبان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط Behnam به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه باران با بهترین اساتید، مجهز به امکانات خوب و شیوه های نوین میتونه بهترین گزینه برای انتخاب باشه . نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان آموزی باران        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آموزشگاه های زبان تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
شنبه 30 فروردين ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
mahditohid

تاریخ درج: شنبه 30 فروردين ماه 1393

اونقدر تو این سایت از یه استادی تعریف شده که آدم وسوسه میشه یه جلسه هم که شده امتحان کنه کلاسه آقای قلی زاده رو.

همونطور که بقیه دوستان هم گفتن ایشون کاملا متفاوت انگلیسی درس میده و صحبت میکنه. واقعا PERFECT هست ایشون

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 17 فروردين ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
hamid91223

تاریخ درج: يکشنبه 17 فروردين ماه 1393

من به محل کاری ندارم چون خودم هر روز از کرج میرم  میدان ونک برای کلاسهای فشرده رسپینا تاک. استاداش حرف ندارن البته من تا حالا با 5 تا استاد کلاس داشتم. مدیرش هم اقای جدیری هستش که گوینده خبر انگلسیسی و ممتحن ایلتس دانشگاه ازاده. جاهای دیگه رو هم (4 تا اموزشگاه دیگه که اسم نمیبرم) امتحان کردم.

تعداد پاسخها(1)

يکشنبه 10 فروردين ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
HESAMER

تاریخ درج: يکشنبه 10 فروردين ماه 1393

تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص

رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد

طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...

هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...

پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392..

برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید :

جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 10 فروردين ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
HESAMER

تاریخ درج: يکشنبه 10 فروردين ماه 1393

تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص

رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد

طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...

هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...

پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392..

برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید :

جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 7 فروردين ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان شهرری و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
sarasara

تاریخ درج: پنجشنبه 7 فروردين ماه 1393

سلام من سارا هستم به نظر من تنها موسسه درست و حسابی شهرری ایران کانادا در 24 متری میباشد چون کلا متفاوت اداره میشه.

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 5 فروردين ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
rahil

تاریخ درج: سه شنبه 5 فروردين ماه 1393

سلام به همه زبان دوستان!من در امتحان iBTنمره 113 گرفتم و همه این موفقیت رو به خانم اکرمی بهترین استاد زبانی که داشتم  مدیون هستم.اگر در IELTS یا iBTیا GREیا GMATاستاد عالی میخواید من ایشونو پیشنهاد میکنم.1شماره ازشون دارم 09368149159

تعداد پاسخها(0)

جمعه 9 اسفند ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان ولنجک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
liliom

تاریخ درج: جمعه 9 اسفند ماه 1392

سلام. هرگز نمیبخشم این موسسه هارو. مخصوصآ این خانه آفرینش آیلتس و با اینهمه تبلیغات جورواجورمدرس های بی دانش.

و تشکر از دوستی که آقای قلی زاده رو معرفی کرد. این آدم خداست تو زبان. وقتی سر کلااسش رفتم امتحانی، واقعآ بچه هاش هیولا بودن. همون بچه هاش از بهترین اساتید موسسه های دیگه بهترن. جالبه بگم دانش آموزای کلاسی که من هستم از شهرستانها و شهرهای اطراف میان. سمنان-کرج-رباط کریم و تهرانپارس و غیره

وقتتون و تلف نکنین

تعداد پاسخها(0)

شنبه 9 آذر ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
ستاره

تاریخ درج: شنبه 9 آذر ماه 1392

موسسه زبان سُرور به عنوان بهترین آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی و آلمانی محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط ستاره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

با تشکر از موسسه سُرور که واقعا در سطح حرفه ای کار می کنند .
نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان سُرور

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 7 آذر ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
majid0912

تاریخ درج: پنجشنبه 7 آذر ماه 1392

عرض سلام.

نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی از لحاظ دامنه لغت شاید بی همتا باشم.کتابهای 1100---504---vocab for highschool student و word power made easy رو حسابی خوندم و هر موسسه ای که رفتم و با هر استاد قدری که کلاس برداشتم ، جلسه ی بعد یا کنسل شد یا رغبتی به ادامه نداشتم. تا search کردم و تو این سایت شماره استادی و برداشتم که خیلی ازش تعریف کرده بودن. به خودشون هم گفتم که رفتم تا یجورایی دانشه خودم رو به روخش بکشم.باور بفرمابید محو لهجه، تلفظها، کاربرد صحیحه کلمات، و fluency  ایشون شدم. تازه فهمیدم بعد از چند سال سردرگمی  تو کلاسه مورد نیازم هستم  .دریای لغت هستن این استاد قلیزاده و جالب اینکه تنها استادی که تمامه لغات و بلد هستن با کاربد صحیحه شون. خلاصه تو چند جلسه به اندازه چند ماه مطلب یاد گرفتم.کلی هم براش دارم تبلیغ میکنم هرچند نیازی نداره ایشون.حد اقلش اینه که 1 جلسه خودتون امتحان کنید.از من مدعی تر و با توقع تر کسی نبود

2 تا شماره ازش دارم         09194948758  ------09358250604

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 5 آذر ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
shervin

تاریخ درج: سه شنبه 5 آذر ماه 1392

من دانشجوی ترم آخره آکادمی زبان ELA ام. بدون اغراق میتونم بگم ELA بهترین آموزشگاه زبان تهرانپارس هستش

اینو واسه این میگم چون قبل از اینجا سه تا آموزشگاه دیگه رو رفته بودم.یه مدت کیش یه مدت ایرانمهر یه مدت هم سفیر.چون می خواستم زودتر مدرک بگیرم عجله داشتم.که توی این سه تا فقط وقتم هدر رفت الکی...اما اینجا استاداش واااااقعا باسوادن.همشون مدرکاشون بین المللیه چند تا از استادای ما حتی tesol و celta داشتن.استادا خارج کتاب خیلی کار میکنن.کتاب داستان و کتاب لغات و موزیک و فیلم هم طول ترم کار میشد باهامون.برعکس سفیر که سیستمش خیلی کنده و مثل مدرسه میمونه اینجا سیستمش تنده و روی مکالمه خیلی تاکید دارن.مخصوصا من که بحث آزادش هردفعه میرفتم روی روون صحبت کردنم خیلی تاثیر داشت روی لهجه و تلفظ درست خیلی گیر میداد استادش. شهریش هم به نسبت آموزشگاهای دیگه که من بودم به نظرم خیلی مناسب تره.جو کلاساش شاده.نکته خوبشم اینه که واسه نظر شاگردا خیلی ارزش قائل میشه جلسه سوم چهارم هر ترم به همه بچه ها برگه نظرسنجی میدن اگه بچه ها از استاد ناراضی باشن استاد رو عوض میکنن.دقیقا خود چهارراه تیراندازه،بالای باشگاه ورزشی زن ایرانی

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آموزشگاه های زبان تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4336, نوشته ها: 12745, کاربران: 4116
به جدید ترین عضو انجمن, psyiran خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران