سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
پنجشنبه 22 ارديبهشت ماه 1390 بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
ali tayefeh

تاریخ درج: پنجشنبه 22 ارديبهشت ماه 1390
بهترين آموزشگاه زبان در سطح بلوار فردوس 
آموزشگاه زبان سورن است.
واقع در بلوار فردوس غرب .خيابان ورزي شمالي نبش كوچه دهم شرقي

پاسخ سمن:

چه کتابهایی رو درس میدن؟

پاسخ tayefeh:

کتابهای که برای گروه کودک تدریس میش ود کتاب فونیکس است . برای گروه نوجوان کتاب کانکت و برای جوانان و بزرگسالان تاپ ناچ تدریس می شود دوست عزیز.

پاسخ ebi:

سلام لطفا شماره تلفن آموزشگاه +جنسيت +شهريه+تلفن را برام بفرستيد.

مرسي

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه زبان پاسداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر shahdad79 : مرکز مشاوره تحصیلی شهداد تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی،کلاس ، همایش های درسی و انتخاب رشته در کشور تهران-ابتدای پاسداران-خ گلنبی-برج زمرد 22896274-22896267-22896249 (کلاس کنکور در تمام نفاط تهران-مشاوره تلفنی و حضوری-انتخاب رشته تمام مقاطع-کلاس های خصوصی و..) تمام خدمات مرکز تحت نظر مهندس مصطفی شهداد،عضو انجمن بین المللی مشاوره،عضو انجمن مشاوره امریکا،عضو انجمن مشاوره ایران و عضو کمیته تخصصی 11 نفره مشاوره تحصیلی کشور می باشد. "خدمات ویژه مرکز مشاوره تحصیلی شهداد" 1-ارسال برنامه درسی روزانه ( با توجه به وضعیت دانش آموز)   2-معرفی منابع مطالعاتی مناسب برای هر درس   3-آموزش صحیح مطالعه برای هر درس   4-تحلیل و آنالیز آزمون های آزمایشی   5-بررسی برنامه ی اجرا شده در پایان هر روز   6-برگزاری کلاس های خصوصی-نیمه خصوصی –گروهی درتمام نقاط تهران   7-آموزش تکنیک های تست زنی   8-ایجادانگیزش تحصیلی   9-انتخاب رشته دانشگاه سراسری و آزاد(کامپیوتری و دستی همزمان)   10-تماس با اولیا   11-تماس هفتگی با دانش آموز   12-جلسات حضوری مشاوره با دانش آموز هر 15 روز یکبار   13- تعیین اهداف کوتاه مدت،میان مدت و بلند مدت برای دانش آموز   14-اطلاع رسانی وضعیت دانش آموز به اولیا   15-بررسی شرایط فعلی دانش آموز   16- برگزاری جلسات موفقیت در آزمون   17-تماس با دبیران کلاس ها برای پیگیری وضعیت دانش آموز   18-افزایش زمان مطالعه به روش علمی   19-ترسیم نقشه ی راه   20-ملاقات حضوری با اولیا   21- هماهنگی برنامه با برنامه ی مدرسه و بودجه بندی آزمونهای دانش آموز   22-برگزاری همایش های درسی وهمایش مشاوره   23-ایجاد پیشرفت در امتحانات مدرسه   24- نظارت بر عملکرد دانش آموز در طول سال جهت عدم انحراف   25-استفاده از اساتید نخبه دانشگاه،مدال آوران المپیاد،مدارج دکترا   تهران-ابتدای پاسداران-خ گلنبی-برج زمرد 22896274-22896267-22896249        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sarah1 به نظر elirahimi : دوره های آیلتس فشرده با آقای الهامی  فقط با 330 تومان من باورم نشد گفتم به شما هم اطلاع بدم تا با این هزینه ایلتس بخونین  سها 22718900 www.soha-ac.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر miracle : منم موافقم البته من فقط رفتم و دیدم و ثبت نام کردم و هنوزکارشون رو ندیدم ولی به نظرم کارشون خوب اومد. چون دخترام همون روزی که رفته بودیم برا ثبت نام حسابی جذب شده بودن و خیلی خوششون اومده بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ shim به نظر sarah1 :  وای سها!!  راست میگین سارا جون عالیه من از طریق یکی از دوستام اشنا شدم و واقعا زبان الانم مدیون کادر  عالیشم حتما تو گزینه هاتون بزارین من از ایران مهر فرار کردم رفتم  اون جا تجریش نزدیک مترو هم هست:) اینم شمارشه همه زبان ها هم داره. 22718900.         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ jasbishima به نظر susan82 : z.hosseini63@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ jasbishima به نظر susan82 : thank you susan.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر jasbishima : سلام من کلاس خانم حسینی رفتم. فوق العاده است. مرسی susan. بعد از سالها بالاخره یکی پیدا شد درست زبان یاد بده. گرامر رو می کنه تو مغز آدم. از همون جلسه اول هم speaking کار کرد. قبلا هم مدیر IELTS بوده و همه چیز آیلتس رو می دونه. ایمیلش اینه: z.hosseini63@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ 21behnam به نظر susan82 : سلام اگه میشه شمارشون رو بدید واقعا نیاز دارم اگه خوب تدریس میکنن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ 21behnam به نظر suzan : سلام منم تا فایل 4 ایرانمهر بودم ولی اگه میخوای برو اموزشگاه زبانسرا خیلی اموزشگاه خوبیه اوناهم فایل تدریس میکنن استاداشم خیلی خوبن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر elirahimi : وقتتون بخیر. چندی پیش هر چی تو فضای مجازی سرچ کردم بهترین استاد تو زمینه های مختلف زبان چه شخصیه افراد مختلفی رو عزیزان پیشنهاد داد بودن. یکی از اساتیدی که خیلی ازشون تعریف شده بود آقای قلی زاده بود. برام جالب بود نه تعریفهایی که از دانششون شده بود، بلکه تعریفهایی که از روشهای آموزش و پانتومیم و مطالبه دیگه که تا حالا نشنیده بودم.  رفتم سر کلاسشون و شاهد یه فضای کاملا متفاوت بودم که تا به حال ندیده بودم بااینکه خودم دانشجوی کارشناسیه ارشد رشته teaching هستم. بایداعتراف کرد طراحان کتب درسی در آکسفورد حتما باید سر کلاسهای ایشون باشن. قطعا ارزشش و داره محکی بزنید استاد رو. فکر کنم سمته قیطریه تدریس میکنن. 0935 825 0604          تعداد پاسخها(1)( sarah1)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان خراسان-غیاثی-عارف-خاوران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ hamidsky به نظر maleki : با سلام. به نظر من بهترین آموزشگاه منطقه 14 آینده هست. با ضوابط عالی          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر sarah1 : سلام  من نظراتتون دیدم  به نظر من   استادای  اموزشگاه سها   عالین مخصوصا ایلتس و تافل استاد الهامی و استاد علیمحمدی  تدریس میکنن    پشیمون نمیشین چون من توی مدت خیلی کمی تونستم خیلی پیشرفت کنم. و از ایران برم  ادرسشم خیلی خوبه نزدیک مترو تجریشه  و  از ایران مهر  واموزشگاه  های دیگه هم بسیار بهتره   http://www.soha-ac.ir/  خیلی بهتره  22718900  تجریش   میدان قدس ابتدای شریعتی  پایین تر از مترو  روبروی داروخانه ی طالقانی  پلاک 1955        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر sarah1 : سلام  من نظراتتون دیدم  به نظر من   استادای  اموزشگاه سها   عالین مخصوصا ایلتس و تافل استاد الهامی و استاد علیمحمدی  تدریس میکنن    پشیمون نمیشین چون من توی مدت خیلی کمی تونستم خیلی پیشرفت کنم. و از ایران برم  ادرسشم خیلی خوبه نزدیک مترو تجریشه  و  از ایران مهر  واموزشگاه  های دیگه هم بسیار بهتره   http://www.soha-ac.ir/  خیلی بهتره  22718900  تجریش   میدان قدس ابتدای شریعتی  پایین تر از مترو  روبروی داروخانه ی طالقانی  پلاک 1955        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان اقدسیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر sarah1 : سلام  من نظراتتون دیدم  به نظر من   استادای  اموزشگاه سها   عالین مخصوصا ایلتس و تافل استاد الهامی و استاد علیمحمدی  تدریس میکنن    پشیمون نمیشین چون من توی مدت خیلی کمی تونستم خیلی پیشرفت کنم. و از ایران برم  ادرسشم خیلی خوبه نزدیک مترو تجریشه  و  از ایران مهر  واموزشگاه  های دیگه هم بسیار بهتره   http://www.soha-ac.ir/  خیلی بهتره  22718900  تجریش   میدان قدس ابتدای شریعتی  پایین تر از مترو  روبروی داروخانه ی طالقانی  پلاک 1955         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ sarah1 به نظر suzan : سلام  من نظراتتون دیدم  به نظر من   استادای  اموزشگاه سها   عالین مخصوصا ایلتس و تافل استاد الهامی و استاد علیمحمدی  تدریس میکنن    پشیمون نمیشین چون من توی مدت خیلی کمی تونستم خیلی پیشرفت کنم  ادرسشم خیلی خوبه از ایران مهر  واموزشگاه  های دیگه هم http://www.soha-ac.ir/  خیلی بهتره  22718900  تجریش   میدان قدس ابتدای شریعتی  پایین تر از مترو  روبروی داروخانه ی طالقانی  پلاک 1955  تعداد پاسخها(0)         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ sarah1 به نظر lavaei : سلام موافقم ایشون اموزشگاه سهای تجریش کار میکنن فوق العادست     ! 22718900 تجریش میدان قدس ابتدای شریعتی روبروی داروخانه طالقانی پلاک 1995 طبقه 3 اینم  سایت موسسشونه      http://www.soha-ac.ir/        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر sarah1 : سلام  من نظراتتون دیدم  به نظر من   استادای  اموزشگاه سها   عالین مخصوصا ایلتس و تافل استاد الهامی و استاد علیمحمدی  تدریس میکنن    پشیمون نمیشین چون من توی مدت خیلی کمی تونستم خیلی پیشرفت کنم  ادرسشم خیلی خوبه از ایران مهر  واموزشگاه  های دیگه هم http://www.soha-ac.ir/  خیلی بهتره  22718900  تجریش   میدان قدس ابتدای شریعتی  پایین تر از مترو  روبروی داروخانه ی طالقانی  پلاک 1955     تعداد پاسخها(1)( shim)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ Ati65 به نظر lavaei : سلام دوستان.منم از طریق اینترنت و معرفی چندتا از دوستام با استاد علیمحمدی آشنا شدم.کارشون واقعا عالیه.سخت گیر،صمیمی و کاربلد.تا جایی هم که فرصت داشته باشن، دانشجوهاشون و مشاوره و راهنمایی میکنن.از خرید ووچر ثبتنام تافل گرفته تا انتخاب سنترو زمان آزمون و ...امیدوارم همیشه همینقدر پرانرژی باشن .چون من نمره خوبی که گرفتم و مدیون ایشون هستم. آدرس سایت استاد و میذارم که اگه کسی به اطلاعات بیشتری نیاز داشت ،سر بزنه.www.m-alimohammadi.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر suzan : سلام  یک سال ایران مهر میرم راضی نیستم اما از کتابهاش که english file  راضیم ....شما اموزشگاهی رو سراغ دارید که همین کتاب رو تدریس کنند ممنون میشم راهنمایم کنید    تعداد پاسخها(2)( sarah1 - 21behnam)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ suzan به نظر shervin : سلام اگه امکانش هست شماره اموزشگاه رو برام می فرستید ممنون        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر پریسا چوبدار : شرکت لاستیکهای هنری و صنعتی مل به عنوان بهترین تولید انواع قطعات و شیلنگ های لاستیکی محله --مرزداران توسط پریسا چوبدار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز شرکت لاستیکهای هنری و صنعتی مل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ naomi به نظر سهراب : very good and very new teachers        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر susan82 : سلام. خانم حسینی خیلی خوب درس میدن و مسلط هستن. من و دوستام هم برای مکالمه هم آیلتس رفتیم کلاسش. پیشنهاد می کنم برین. مدرک بین المللی داره و منظمه. اصلا وقت آدمو الکی نمیگیره. خواستین ایمیل بزنید شمارشو بدم بهتون: susan_karimi@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر susan82 : سلام.      من هم خودم هم چند نفر از آشناهام پیش خانم حسینی رفتیم کلاس. هم مکالمه هم IELTS. خیلی مسلط بود و مدرک بین المللی تدریس داشت از دانشگاه انگلیس.بیشتر سعادت آباد کار می کنه. خیلی دقیق و منصف بود. آدرسشو خواستین ایمیل بزنین: susan_karimi82@yahoo.com    تعداد پاسخها(3)( 21behnam - jasbishima - jasbishima)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر aliyar : با سلام حضور همه دوستان. من امروز با این محیط مجازی فروم آشنا شدم و واقعا از ایجاد چنین محیطهایی استقبال میکنم. با توجه به تجربه خودم برای تنها پسرم کیارش به همه والدینی که میخواند برای کودکانشون خصوصا برای سن 4-10 سال کلاس زبان ثبت نام کنند و محدوده منزلشون حوالی شهرک غرب و سعادت آباد هست مثل بعضی دیگر از دوستانی که با من هم عقیده هستند موسسه زبانسرا را پیشنهاد میکنم. چون معلم کلاس پسرم اونقدر با این بچه ها با مهربانی و صبر برخورد میکرد که پسر من بعد از مادرش به معلم جدیدش علاقه نشون میده. اسم معلمش خانم محمدی هست ولی از اولیاء دیگه توی موسسه شنیدم که همه معلمهای این موسسه همین رمیه را دارند. این باعث افزایش علاقه پسرم به آموزش زبان انگلیسی و گوش دادن به سی دی های انگلیسی شده. از مسئولین و اساتید این مرکز ممنونم. آدرسش داخل بلوار دریا جنب پلیس +10 داخل ساختمان گلدونه است. تقریبا بیشتر اولیاء این منطقه ساختمان گلدونه را به دلیل اینکه مرکز فروش بازی و کتابهای آموزشی کودکانه است بلد هستند. شماره ای که ازشون دارم اینه: 88581583        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ms5454 به نظر خودم : من میخام حرفه ای صحبت کنم انگلیسی رو بنظرتون برم سفیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Amerian : سلام دوستان. من محمد عامریان دانشجوی دکتری آموزش زبان انگلیسی دانشگاه علامه (سعادت آباد) هستم. سوالات و مشکلات شما رو مطالعه کردم. بعد از سال ها کسب تجربه، راستش میخوام از مهرماه امسال در محدوده سعادت آباد کلاس خصوصی برگزار کنم و یادگیری شما واقعا برام اهمیت داره. اگر تمایل داشتید میتونید با این ایمیل درباره کلاسام سوال کنید. با کمال میل در خدمتم. mamra2006@yahoo.com مرسی          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Amerian به نظر Reza11 : سلام دوستان. من محمد عامریان دانشجوی دکتری آموزش زبان انگلیسی دانشگاه علامه (سعادت آباد) هستم. سوالات و مشکلات شما رو مطالعه کردم. بعد از سال ها کسب تجربه، راستش میخوام از مهرماه امسال در محدوده سعادت آباد کلاس خصوصی برگزار کنم و یادگیری شما واقعا برام اهمیت داره. اگر تمایل داشتید میتونید با این ایمیل درباره کلاسام   سوال کنید. با کمال میل در خدمتم. mamra2006@yahoo.com مرسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nazinaz : موسسه زبان مهاجر ستارخان خسروی جنوبی   بهترین استادای تهران رو داره به نظر من .... خیلی راضی بودم شهریه رو اقساط پرداخت کردم و با استاد قلی زاده و استاد اولیا زاده خیلی چیزا یاد گرفتم... تلفن موسسه 44250427          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ nazinaz به نظر Vojdani : سلام...آره درست می گی . ایشون الان یک ساله توی موسسه زبان مهاجر تدریس می کنه من و چند تا از دوستام اون جا می ریم. آقای قلی زاده تو کار خودش به نظر من بهترینه .البته از خود موسسه مهاجر هم خیلی راضی هستم مدیریت خوب و فضای شیکی داره تلفنش رو براتون میذارم برید کلاس استاد قلی زاده حالشو ببرید  44250427   مهاجر          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zeiinab : سلام به دوستان. من خودم موسسه زبانسرا میرم. هم کلاساش کم جمعیته و هم استاداش دلسوزند. من احساس میکنم پول و وقتمو هدر نمیدم. من که خیلی راضیم. به همه توصیه میکنم. حتی یکی از دوستام که خواهر کوچکتر 6 سالشو آورده و اونجا ثبت نام کرده هم میگه برای بچه های کوچیک هم سر کلاس خیلی انرژی میگذارند. موسساتی مثل کیش و سفیر و ایران مهر را رفتم ولی زیاد از محیط کلاساش و استاداش راضی نبودم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ aliireza به نظر mehrafrooz : 100% موافقم. پسر من اینجا میره و با ذوق و علاقه میره وبسیار راضیه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر paryiateh : متاسفانه خبر دار شدم استاد قلی زاده دارن میرن آمریکا. از یطرف خوشحالم که دارن میرن چون ایشون تو آمریکا خیلی حرفا دارن که تو زمینه تدریس بزنن. از طرفی ناراحتم که بدون شک بهترین مدرس ایران رو از دست میدیم. شاگرداشون و که من دیدم راحت آیلتس 8 الی 8.5و حتی 9 تو آیلتس میارن و واقعا در حدNative انگلیسی صحبت میکنن. چیزی که هیچ کجای دیگه ندیدم. تازه نکته جالب اینه که دانشجوها از شهرهای مختلف کلاسمون میان. حیفففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففف که ایشون و دارن میرن. شماره هی که ازشون دارم اینه 09194948758        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mehrafrooz : من تقریبا بیشتر آموزشگاههای زبان شهرک غرب و سعادت آباد را رفتم. بهترین سیستم آموزشی و بهترین استادها و خوش اخلاقترین کادر اداری و جائیکه واقعا شما بتونین پیشرفت داشته باشین و حس نکنین بیخود وقتتونو تلف کردین فقط و فقط موسسه زبانسرا شعبه بلوار دریا است. این نظر من بدون هیچگونه غرض ورزی و جانبداری یا احیانا جسارت به اون موسساتیه که فقط فکر چاپیدن جیب ملت هستند. واقعا تو بعضی از این موسسات استاد سر کلاس داره واسه خودش حرف میزنه. اصلا انگار ما سر کلاس نیستیم. ولی در کلاسهای زبانسرا استاد سر کلاس واقعا انرژی میگذاره. من پیشنهاد میکنم دوستان وقت با ارزش خودتونو بیخود تلف نکنین. تلفن دفترشونو میگذارم خواستید زنگ بزنیند ساعت کلاساشونو بپرسین. من دارم الان اونجا میرم. 88580859 یا 88581583    تعداد پاسخها(1)( aliireza)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mehrafrooz به نظر پانته آ : زبانسرا آدرس عوض شده. رفتند بلوار دریا. جنب داروخانه دریا. ساختمان گلدونه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mehrafrooz : به نظر من که تقریبا بیشتر موسسات زبان شهرک غرب را دیدم یا تو کلاساشون حضور داشتم بهترین سیستم آموزشی و بهترین استادهای زبان برای موسسه زبانسرا ست که محل قبلیشون سر پاکنژاد بوده ولی الان آدرسشون اینه: بلوار دریا، نرسیده به چهار راه مسجد، جنب داروخانه دریا من به همه دوستان پیشنهاد میکنم اونجا برند تا مثل من با گشتن بیهوده دور این موسسات خودشونو خسته نکنند. چون من اول رفتم زبانسرا. چند ترم اونجا بودم. بعد چند ترم موفق یکی از دوستانم من را تشویق کرد که با هم به موسسه دیگه ای بریم که شاید کمی شیک تر بود. من هم این کارو کردم. ولی بعد یک ترم پشیمون شدم. چون کارمندهای زبانسرا منو میشناختند خجالت کشیدم برگردم اونجا. رفتم یک موسسه دیگه. ولی اونجا هم بدتر از جای اول. فقط فکر پول گرفتن بودند. مثلا از ما کتابی پول میگرفتند که مجبور باشیم به خاطر پولی که دادیم هم چند ترمی را اونجا باشیم. اسم این موسسه ها را نمیارم. فقط پیشنهاد میکنم هر کسی می خواد بره موسسه زبان بره زبانسرای شهرک غرب. خلاصه اینکه من هم بع چند ترم برگشتم زبانسرا. بیشتر موسسات زبان شهرک غرب و سعادت آباد فقط جنبه تجاری دادند به کارشون و اصلا به درد نمیخورند. مثل ایرانمهر و ... تلفن زبانسرا را هم میدم شاید تونستم کاری براتون کرده باشم: 88580859        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان ولنجک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر nokhbegan : من خودم به شخصه سا لها شاگرد مدیریت این مجموعه بودم. آقای پویا آقا محمد خان گرجی که خودشون مدرک فوق لیسانس هوافضا رو دارند و در مدرسه دبیر هوافضای ما بودند. ایشان مدرک  CAE زبان انگلیسی و همچنین TCF زبان فرانسه رو دارند. من به  به ایشون بسیار مدیونم چه از لحاظ علمی و چه اخلاقی. 22433758   22433742 این ها هم شماره های آموزشگاه کانون نخبگان ایران دوره های IELTS  و  TOEFL  آخر هفته ها هم برگزار میشه جدیدن برای KIDS هم اساتید نسبتا خوبی دارن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان ولنجک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر nokhbegan : به نظر من بهترین آموزشگاه زبان ولنجک کانون نخبگان ایران میباشد. با اساتبد بسیار مجرب و همکاری با نمایندگی دانشگاه Cambridge   Iraneci.com همه دوره ها ی زبان پیشرفته رو دارد و کلاسها نیمه خصوصی هستند با قیمت مناسب        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان نیروهوایی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ mkooh به نظر ldorsa80 : به نظرم آموزشگاه زبان تکتا شعبه پیروزی نیروی هوایی نبرد ، پرستار ، بلوار ابوذر که ابتدای خیابان نبرد شمالی نرسیده به چهارراه فرزانه هست بروزترین آموزشگاه از لحاظ متد آموزشی هست.چون روش فونیکس یعنی یادگیری زبان به وسیله ی آواها توی مدارس انگلستان تدریس میشود و برای افراد ، بخصوص سنین بچه ها بسیار جذاب و جالب نسبت به روش های آموزشی آموزشگاه های دیگه هست. از طرفی تکتا مدرسه انگلیسی هست که تو ایران زیاد ندیدم چون بچه ها از صبح که میایند مدرسه به زبان انگلیسی سلام و احوالپرسی میکنند و به انگلیسی هم ورزش میکنند و هم صبحانه میخورند و هم بازی میکنند و توی همچین محیطی بچه ها ناخودآگاه انگلیسی محاوره میکنند و زبان انگیسی در ضمیرناخودآگاهشان ضبط میشه و خیلی خوب و عالی یاد میگیرند و برای بچه ها مسابقه و بازی های هوش انگلیسی میذارند و جایزه میدهند که تشویق بشوند.من که از عملکرد این آموزشگاه و پرسنلشان راضی ام و به بچه های همسایه و آشنا و فامیل هم این آموزشگاه را توصیه میکنم.اگر شما هم پیام منو میبینی پیشنهاد میکنم 33363090 33362850 شماره موبایل مسئول ثبت نام مدرسه انگلیسی تکتا هم این هست 09381318007        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mkooh به نظر ldorsa80 : به نظرم آموزشگاه زبان تکتا شعبه پیروزی نیروی هوایی نبرد ، پرستار ، بلوار ابوذر که ابتدای خیابان نبرد شمالی نرسیده به چهارراه فرزانه هست بروزترین آموزشگاه از لحاظ متد آموزشی هست.چون روش فونیکس یعنی یادگیری زبان به وسیله ی آواها توی مدارس انگلستان تدریس میشود و برای افراد ، بخصوص سنین بچه ها بسیار جذاب و جالب نسبت به روش های آموزشی آموزشگاه های دیگه هست. از طرفی تکتا مدرسه انگلیسی هست که تو ایران زیاد ندیدم چون بچه ها از صبح که میایند مدرسه به زبان انگلیسی سلام و احوالپرسی میکنند و به انگلیسی هم ورزش میکنند و هم صبحانه میخورند و هم بازی میکنند و توی همچین محیطی بچه ها ناخودآگاه انگلیسی محاوره میکنند و زبان انگیسی در ضمیرناخودآگاهشان ضبط میشه و خیلی خوب و عالی یاد میگیرند و برای بچه ها مسابقه و بازی های هوش انگلیسی میذارند و جایزه میدهند که تشویق بشوند.من که از عملکرد این آموزشگاه و پرسنلشان راضی ام و به بچه های همسایه و آشنا و فامیل هم این آموزشگاه را توصیه میکنم.اگر شما هم پیام منو میبینی پیشنهاد میکنم 33363090 33362850 شماره موبایل مسئول ثبت نام مدرسه انگلیسی تکتا هم این هست 09381318007        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ minadiba8 به نظر lavaei : دوستان منم خیلی دنبال کلاس خوب تافل میگشتم. با نظر دوستمون موافقم کلاس های استاد علیمحمدی خیلی خوبه. نمره تون تضمینه. وقتتون تلف نمیشه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ saeed529 به نظر lavaei : سلام منم خیلی دنبال استاد خوب تافل میگشتم تا بعد از مدت ها تحقیق از طریق دوستانم و اینترنت با اقای علی محمدی آشنا شدم. خیلی از کارشون تعریف میکردن. من اولش باور نمیکردم ولی وقتی رفتم پیشش برای کلاس دیدم بهترین استاد تافله. تاما قلق های تافل رو میدونه و بهتون میگم. حتی منی که زبانم چندان قوی نبود تونستم 101 بگیرم . اگه خواستید بیشتر باهاش اشنا بشید این ادرسه سایتشه www.m-alimohammadi.com          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرری و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ kambiz به نظر سارا : آموزشگاه فراست بهترین گزینس          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرری و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ mahdi16967 به نظر سارا : سلام سارا خانم من خودم الان اسپانیایی تو ی آموزشگاه در باقرشهر می خونم فرانسوی هم داره هم استاداش و هم مدیریت کادرش فوق العادست اگر هم خودت تو زبان انگلیسی قوی باشی می تونی با تاییدیه کادر آموزشگاه درس هم بدی ضرر نداره حتما ی سر بزن من محمدی هستم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ldorsa80 : سلام.من در آموزشگاه کیش درس می خوانم و اصلا راضی نیستم. ترم کودکان خیلی خوب بود و من تا حدودی راضی بودم ولی ترم نوجوانان آن واقعا افتضاح است و معلم های آن خیلی بد هستند و من واقعا از زبان خواندن در این موسسه پشیمان شدم و قصد دارم آموزشگاه خود را عوض کنم . خواهش می کنم یک آموزشگاه زبان که خیلی عالی باشه و کادر خوبی داشته باشه را به من معرفی کنید    تعداد پاسخها(2)( mkooh - mkooh)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Vojdani : من٢سال تو بهترين مركز زبان دنيا يعني British council درس خوندم.ولي انصافاًچيزي كه مي خواستم نبود.يكي إز دوستان آقاي قلي زاده رو معرفي مردا ماهم إز روي ماجراجويي رفتيم.من كلي مدرس nativeديدم اما ايشون باشاگرداشون به نظر من بي نظير هستن.يه مدرسدكاركشته.ساختارهاروبه صورت پانتوميم يا ميدن كه فكر كنم تو دنيا بي نظيره.    تعداد پاسخها(1)( nazinaz)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان ازگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر zabanmelal : یکی از بهترین روشها برای یادگیری زبان، دیدن فیلم و خواندن روزنامه و مجلات است. من خودم به همین روش زبانمو تقویت کردم، البته کلاسم میرفتم ولی تو کلاس بیشتر گرامر کار میشه   انتشارات زبان ملل | zabanmelal به نظر من انتشارات خوبیه و من همیشه کتابایی که میخامو از سایتشون میخرم            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ nemati به نظر maryasen : موسسه فرهیختگان بسیار آموزشگاه افتضاحی است.من 4 ترم در این موسسه بودم.هر ترم از ترم دیگه بدتر شد.اگه باور نمیکنین برین تو سایت موسسه و نتایج آزمونها رو ببینید.هرترم  کلی از بچه ها با اینکه 160000هزار تومن پول دادن انصراف میدن و فرار رو بر قرار ترجیح می دن.شاید بعضی عا شانس بیارن و اساتید خوبی داشته باشن اما اساتید من یکی از یکی بدتر بود.این آخری که اسمش خانم امینی بود که اصلا به کتاب اشراف نداشت.تازه سر کلاس کتاب رو می خوند و به ما درس می دااد.به اعتراض ها هم اصلا توجهی ندارن.کار خودشونو میکنن و شما اگه اعتراض کنی میگن همینیه که هست.کلاساش 20نفریه که اصلا استاندارد نیست و از همه موسسات گرون تر میگیره.اگه واقعا می خواید زبان رو یاد بگیرید گول دوره فشردشو نخورین و وقتتون رو تلف نکنین.حیف پول که تو جیب این موسسه پول دوست بریزه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر mkooh :   به نظرم آموزشگاه تکتا که ابتدای خیابان نبرد شمالی نرسیده به چهارراه فرزانه هست بروزترین آموزشگاه از لحاظ متد آموزشی هست.چون روش فونیکس یعنی یادگیری زبان به وسیله ی آواها توی مدارس انگلستان تدریس میشود و برای افراد ، بخصوص سنین بچه ها بسیار جذاب و جالب نسبت به روش های آموزشی آموزشگاه های دیگه هست. از طرفی تکتا مدرسه انگلیسی هست که تو ایران زیاد ندیدم چون بچه ها از صبح که میایند مدرسه به زبان انگلیسی سلام و احوالپرسی میکنند و به انگلیسی هم ورزش میکنند و هم صبحانه میخورند و هم بازی میکنند و توی همچین محیطی بچه ها ناخودآگاه انگلیسی محاوره میکنند و زبان انگیسی در ضمیرناخودآگاهشان ضبط میشه و خیلی خوب و عالی یاد میگیرند و برای بچه ها مسابقه و بازی های هوش انگلیسی میذارند و جایزه میدهند که تشویق بشوند.من که از عملکرد این آموزشگاه و پرسنلشان راضی ام و به بچه های همسایه و آشنا و فامیل هم این آموزشگاه را توصیه میکنم.اگر شما هم پیام منو میبینی پیشنهاد میکنم  33363090          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر mkooh :   به نظرم آموزشگاه تکتا که ابتدای خیابان نبرد شمالی نرسیده به چهارراه فرزانه هست بروزترین آموزشگاه از لحاظ متد آموزشی هست.چون روش فونیکس یعنی یادگیری زبان به وسیله ی آواها توی مدارس انگلستان تدریس میشود و برای افراد ، بخصوص سنین بچه ها بسیار جذاب و جالب نسبت به روش های آموزشی آموزشگاه های دیگه هست. از طرفی تکتا مدرسه انگلیسی هست که تو ایران زیاد ندیدم چون بچه ها از صبح که میایند مدرسه به زبان انگلیسی سلام و احوالپرسی میکنند و به انگلیسی هم ورزش میکنند و هم صبحانه میخورند و هم بازی میکنند و توی همچین محیطی بچه ها ناخودآگاه انگلیسی محاوره میکنند و زبان انگیسی در ضمیرناخودآگاهشان ضبط میشه و خیلی خوب و عالی یاد میگیرند و برای بچه ها مسابقه و بازی های هوش انگلیسی میذارند و جایزه میدهند که تشویق بشوند.من که از روش این آموزشگاه و پرسنلشان راضی ام و به بچه های همسایه و آشنا و فامیل هم این آموزشگاه را توصیه میکنم          مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آموزشگاه های زبان تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
دوشنبه 10 شهريور ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان پاسداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
shahdad79

تاریخ درج: دوشنبه 10 شهريور ماه 1393

مرکز مشاوره تحصیلی شهداد

تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی،کلاس ، همایش های درسی و انتخاب رشته در کشور

تهران-ابتدای پاسداران-خ گلنبی-برج زمرد

22896274-22896267-22896249

(کلاس کنکور در تمام نفاط تهران-مشاوره تلفنی و حضوری-انتخاب رشته تمام مقاطع-کلاس های خصوصی و..)

تمام خدمات مرکز تحت نظر مهندس مصطفی شهداد،عضو انجمن بین المللی مشاوره،عضو انجمن مشاوره امریکا،عضو انجمن مشاوره ایران و عضو کمیته تخصصی 11 نفره مشاوره تحصیلی کشور می باشد.

"خدمات ویژه مرکز مشاوره تحصیلی شهداد"

1-ارسال برنامه درسی روزانه ( با توجه به وضعیت دانش آموز)

2-معرفی منابع مطالعاتی مناسب برای هر درس

3-آموزش صحیح مطالعه برای هر درس

4-تحلیل و آنالیز آزمون های آزمایشی

5-بررسی برنامه ی اجرا شده در پایان هر روز

6-برگزاری کلاس های خصوصی-نیمه خصوصی –گروهی درتمام نقاط تهران

7-آموزش تکنیک های تست زنی

8-ایجادانگیزش تحصیلی

9-انتخاب رشته دانشگاه سراسری و آزاد(کامپیوتری و دستی همزمان)

10-تماس با اولیا

11-تماس هفتگی با دانش آموز

12-جلسات حضوری مشاوره با دانش آموز هر 15 روز یکبار

13- تعیین اهداف کوتاه مدت،میان مدت و بلند مدت برای دانش آموز

14-اطلاع رسانی وضعیت دانش آموز به اولیا

15-بررسی شرایط فعلی دانش آموز

16- برگزاری جلسات موفقیت در آزمون

17-تماس با دبیران کلاس ها برای پیگیری وضعیت دانش آموز

18-افزایش زمان مطالعه به روش علمی

19-ترسیم نقشه ی راه

20-ملاقات حضوری با اولیا

21- هماهنگی برنامه با برنامه ی مدرسه و بودجه بندی آزمونهای دانش آموز

22-برگزاری همایش های درسی وهمایش مشاوره

23-ایجاد پیشرفت در امتحانات مدرسه

24- نظارت بر عملکرد دانش آموز در طول سال جهت عدم انحراف

25-استفاده از اساتید نخبه دانشگاه،مدال آوران المپیاد،مدارج دکترا

تهران-ابتدای پاسداران-خ گلنبی-برج زمرد

22896274-22896267-22896249

تعداد پاسخها(0)

جمعه 7 شهريور ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
miracle

تاریخ درج: جمعه 7 شهريور ماه 1393

منم موافقم البته من فقط رفتم و دیدم و ثبت نام کردم و هنوزکارشون رو ندیدم ولی به نظرم کارشون خوب اومد. چون دخترام همون روزی که رفته بودیم برا ثبت نام حسابی جذب شده بودن و خیلی خوششون اومده بود

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 3 شهريور ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
jasbishima

تاریخ درج: دوشنبه 3 شهريور ماه 1393

سلام

من کلاس خانم حسینی رفتم. فوق العاده است. مرسی susan.

بعد از سالها بالاخره یکی پیدا شد درست زبان یاد بده. گرامر رو می کنه تو مغز آدم. از همون جلسه اول هم speaking کار کرد. قبلا هم مدیر IELTS بوده و همه چیز آیلتس رو می دونه.

ایمیلش اینه: z.hosseini63@yahoo.com

تعداد پاسخها(0)

شنبه 1 شهريور ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان پاسداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
elirahimi

تاریخ درج: شنبه 1 شهريور ماه 1393

وقتتون بخیر. چندی پیش هر چی تو فضای مجازی سرچ کردم بهترین استاد تو زمینه های مختلف زبان چه شخصیه افراد مختلفی رو عزیزان پیشنهاد داد بودن.

یکی از اساتیدی که خیلی ازشون تعریف شده بود آقای قلی زاده بود. برام جالب بود نه تعریفهایی که از دانششون شده بود، بلکه تعریفهایی که از روشهای آموزش و پانتومیم و مطالبه دیگه که تا حالا نشنیده بودم. 

رفتم سر کلاسشون و شاهد یه فضای کاملا متفاوت بودم که تا به حال ندیده بودم بااینکه خودم دانشجوی کارشناسیه ارشد رشته teaching هستم.

بایداعتراف کرد طراحان کتب درسی در آکسفورد حتما باید سر کلاسهای ایشون باشن.

قطعا ارزشش و داره محکی بزنید استاد رو.

فکر کنم سمته قیطریه تدریس میکنن.

0935 825 0604

تعداد پاسخها(1)

پنجشنبه 30 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
sarah1

تاریخ درج: پنجشنبه 30 مرداد ماه 1393

سلام  من نظراتتون دیدم  به نظر من   استادای  اموزشگاه سها   عالین مخصوصا ایلتس و تافل استاد الهامی و استاد علیمحمدی  تدریس میکنن    پشیمون نمیشین چون من توی مدت خیلی کمی تونستم خیلی پیشرفت کنم. و از ایران برم  ادرسشم خیلی خوبه نزدیک مترو تجریشه  و  از ایران مهر  واموزشگاه  های دیگه هم بسیار بهتره  

http://www.soha-ac.ir/  خیلی بهتره  22718900 

تجریش   میدان قدس ابتدای شریعتی  پایین تر از مترو  روبروی داروخانه ی طالقانی  پلاک 1955

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 30 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
sarah1

سلام  من نظراتتون دیدم  به نظر من   استادای  اموزشگاه سها   عالین مخصوصا ایلتس و تافل استاد الهامی و استاد علیمحمدی  تدریس میکنن    پشیمون نمیشین چون من توی مدت خیلی کمی تونستم خیلی پیشرفت کنم. و از ایران برم  ادرسشم خیلی خوبه نزدیک مترو تجریشه  و  از ایران مهر  واموزشگاه  های دیگه هم بسیار بهتره  

تجریش   میدان قدس ابتدای شریعتی  پایین تر از مترو  روبروی داروخانه ی طالقانی  پلاک 1955

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 30 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان اقدسیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
sarah1

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 30 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
sarah1

سلام  من نظراتتون دیدم  به نظر من   استادای  اموزشگاه سها   عالین مخصوصا ایلتس و تافل استاد الهامی و استاد علیمحمدی  تدریس میکنن    پشیمون نمیشین چون من توی مدت خیلی کمی تونستم خیلی پیشرفت کنم  ادرسشم خیلی خوبه از ایران مهر  واموزشگاه  های دیگه هم

http://www.soha-ac.ir/  خیلی بهتره  22718900 

تعداد پاسخها(1)

سه شنبه 14 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
suzan

تاریخ درج: سه شنبه 14 مرداد ماه 1393

سلام  یک سال ایران مهر میرم راضی نیستم angryاما از کتابهاش که english file  راضیم smiley....شما اموزشگاهی رو سراغ دارید که همین کتاب رو تدریس کنند ممنون میشم راهنمایم کنید

تعداد پاسخها(2)

دوشنبه 13 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
پریسا چوبدار

تاریخ درج: دوشنبه 13 مرداد ماه 1393

شرکت لاستیکهای هنری و صنعتی مل به عنوان بهترین تولید انواع قطعات و شیلنگ های لاستیکی محله --مرزداران توسط پریسا چوبدار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز شرکت لاستیکهای هنری و صنعتی مل

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آموزشگاه های زبان تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4362, نوشته ها: 13450, کاربران: 4642
به جدید ترین عضو انجمن, fatemeh16 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران