لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
پنجشنبه 22 ارديبهشت ماه 1390 بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
ali tayefeh

تاریخ درج: پنجشنبه 22 ارديبهشت ماه 1390
بهترين آموزشگاه زبان در سطح بلوار فردوس 
آموزشگاه زبان سورن است.
واقع در بلوار فردوس غرب .خيابان ورزي شمالي نبش كوچه دهم شرقي

پاسخ سمن:

چه کتابهایی رو درس میدن؟

پاسخ tayefeh:

کتابهای که برای گروه کودک تدریس میش ود کتاب فونیکس است . برای گروه نوجوان کتاب کانکت و برای جوانان و بزرگسالان تاپ ناچ تدریس می شود دوست عزیز.

پاسخ ebi:

سلام لطفا شماره تلفن آموزشگاه +جنسيت +شهريه+تلفن را برام بفرستيد.

مرسي

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Samin49 : سلام خوب هستيد من از طريق همين سايت با آموزشگاه. ايده ال تو فاز ٦ شهرك غرب آشنا شدم اولا ازتون متشكرم كه من رو با أين آموزشگاه آشنا كرديد ثانيا واقعا دوست دارم بريد وبينيد فوق العاده هستن ا معلمهاي با تجربه و تحصيل كرده شرايط مساعد كلاس و جو خوب صميمي آموزشگاه بريد تا باور كنيد أينم شمارشون ٨٨٥٧١٢٥٣-٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرری و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Elika7979 : سلام. میخواستم بگم تو خ.پیلغوش یه جا هست که به بچه ها تخصصی آموزش میده .واقعا کارشون عالیه.خواهرم اونجا میره...آبجیم خیلی خنگ بود الان مث بلبل انگلیسی حرف میزنه...ههه اسمشو یادم نیس..ولی فک کنم پدیده باشه....واقعا به بچه ها فوق العاده یاد میدن..        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر amirali55 :  من مرکز زبان ادیب رو برای مکالمه تا آیلتس پیشنهاد میدم به جز اینکه روش آموزشی کاملا متفاوتی نسبت به همه موسسات داره شهریه اش مناسبه و در کوتاه مدت مکالمه آدم عالی راه می افته البته باید تلاش خود تون هم باشه ، آدرسش هم  خیابن شریعتی نرسیده به تجریشه ولی تلفنش یادم نیست فکر کنم اگه تو اینترنت سرچ کنید پیداش می کنید .        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ dibasa به نظر خودم : ادرس سایتشون هم hermesian.ir هست می تونی ببینی سعادات آباد شعبه داره یا نه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ dibasa به نظر خودم : به نظر من بهترین موسسه هرمس اسپیناس هست ولی سمت شهرانه خیلی خوبه هم فضاش هم استاداش من که حیلی راضیم هم خودم رفتم هم پسرم اونجاست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر yaldakn : زبانسرای شهرک ترکونده همه جا حرفش هست خداییشم خوبه من دخترمو گذاشتم کلاسای زبان خودمم اونجا آلمانی شروع کردم...استاد خیلی خوبی داره!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sara1276 : واای دیوونه شدم نمیدونم کدوم آموزشگاه واقعا خوبه؟!!!!! البته وصف زبانسرای شعبه شهرکو خیلی شنیدم امروز میرم اولین جلسه ی کلاس مکالمس ببینم این استادی ک انقدر تعریفشو میکنن چجوریه.. فردا میام براتون پست میزارم منتظرم باشین...        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Arefeh64 : سلام,من زیاد توی اینترنت گشتم وتحقیق کردم تا بتونم یه کلاس زبان خوب وحرفه ای واسه مکالمه پیدا کنم ,حقیقتش خیلی هم هزینه کردم, هم معلم خصوصی گرفتم وهم کلاس های موسسات روهم میرفتم,نزدیک به چندتا موسسه رو امتحان کردم ولی اصلا نتیجه نگرفتم,از طریق یکی از دوستانم با یکی از اساتید زبان هماهنگ کردم وباهاش سه جلسه در هفته با دوستم کلاس گرفتیم واحساس کردیم که خیلی خیلی برامون عالی بوده وواقعا پیشرفت خیلی زیادی رو توی همین مدت کم داشتیم, منظورم استاد طاهری هست که تعدادی از بچه ها باهاشون کلاس برداشته بودن و این مطلب رو واسه کسایی مینویسم که دنبال یه استاد حرفه ای ودرست حسابی واسه زبان میگردن.خداییش استاد طاهری واقعا محشره,فوق العاده هستش  ,خوبی که کلاساش داره اینه که به اون چیزی که میخواید میرسید حالا یا یادگیری مکالمه باشه یا ارتقا سطح زبانتون, مخصوصا کلاس های مکالمه وفن ترجمه شفاهی که دارن فوق العاده هستش,عالیه, برای کسایی که میخوان واسه مکالمه از صفرشروع کنن واسپیکینگ آیلتس فول بشن , ,خیلی از دوستان من که کلاساشون رو توی آرزانتین و جردن ونقاط دیگه تهران میرفتن واقعا راضی بودن,بیشتر کلاسایی که برگزار میکنن به صورت تعداد کم هستش با هزینه خیلی مناسب وعالی,هم روش تدریس ایشون محشره وهم اخلاقشون فوق العاده هستش وخیلی خیلی هم باسواده,تایم کلاساشون هم خیلی خوبه,بچه ها اگه کسی خواست میتونه به صورت تلفنی باهاشون هماهنگ کنه ,شمارشون رو هم براتون اینجا میذارم 09107789472        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر khojasteh : من پسرما از ١٥ تا ١٧ سالگي آموزشگاه نوبل فرستادم، اولش سختش بود ولي بعد هيلي علاقه مند شد. پارسال آيلتس اكادميك ٧ گرفت و دورش تموم شد. اينقدر به زبان علاقه پيدا كرد امسال كنكور زبان هم داد و رتبش ٨٠ شده. نوبل كه ميرفت بهش زياد سخت مي گرفتند ولي خدا را شكر به دردش خورد. من اونجا را به مادرايي كه مي خوان بچه هاشون علاقه مند بشن و نتيجه بگيرند توصيت مي كنم...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Farhadfar : من ٤ ماهه دارم نوبل ميرم تو بلوار دريا. مكالمه مي خونم و خيلي راضيم چون اصلاً لفتش نميدن و درست ميرن سر اصل مطلب. الان تقريباً ديگه تو كارم راحت انگليسي حرف ميزنم. خواهرم كه دكتري مي خونه نوبل را بهم معرفي كرد . خودش با سه ماه كلاس تو نوبل تافل دكتري را امتحان داد ٩٢ درصد شد در حالي كه قبل از اين دوره نمرش ٣٧ درصد بود. نوبل همه چيش خوبه فقط اينكه تو بعضي دوره ها بايد ثبت نام كرد و تو ليست انتظار موند كمي سخته كه باز به نظر من ارزشش داره.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر somirajabi : bache ha kelasaye conversation e Mr.Ebadi tu zabansara shahrak terekunde ... yani awlieee age mikhaid gire zabanetun baz she betunin doros harf bezanin pishnahad mikonam in kelaso az dast nadid:)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shima23 : سلام دوستان تو زبانسرا کلاسای فرانسه و آلمانیم گذاشتن کسی رفته ببینه چجوریه؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ nazi57 به نظر neginparsa : سلام میشه خواهش کنم شماره تلفن آموزشگاه ایده آل رو بزارید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر neginparsa : سلام. من توی شهرک غرب آموزشگاه ایده آل میرم ازطریق دوستم آشنا شدم خیلی رضایت دارم اولش فکرمیکردم چون آموزشگاه کوچیکیه خوب کار نمی کنن اما الان فوق العاده راضی هستم    تعداد پاسخها(1)( nazi57)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ Rezvani به نظر lavaei : من دوره تافل رو جهاد رفتم کلاساش کامل بود با دو تا استاد. دکتر قاسمی که تو رایتینگ اس÷ینگ حرف نداشت ریدینگ تافل با لیسنینگ هم با آقای جلیلیان بود دو تاشون لهجه امریکیی خفن کلا فضای کلاس اکادمیکه. 102 شدم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ ah71 به نظر MONAMI : تحلیل داده پیشنهاد می کنم چون من اون جا گذراندم و تونستم پروژه دانشگاه خودم تحویل بدهم کافی است وارد لینک آموزشگاه برنامه نویسی شوید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرک ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر science : به نظر بنده و تمام همکلاسی های مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی  بهترین آموزشگاه علمی منطقه 18 که ماتست کردیم و جواب گرفتیم {آموزشگاه علمی دکتر کشاورز} است ما جمعا 36 نفر بودیم که با مشاوره و راهنمایی آقای دکتر کشاورز هممون توی مدارس سلام و البرز و انرژی اتمی و بعضی ها هم تیزهوشان قبول شدیم آدرس آموزشگاه را هم اگر خواستید براتون میگزارم: شاداباد-15 متری سوم جنوبی-کوچه نصرالله آخوندی یا همون پارک پلاک 33 تلفن هاش هم اینها است: 66787673 09122871680 09372871680        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ yami45 به نظر gfhgf : موافقم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر yami45 : ایران اروپا بهترینه و عالی ترینه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر EliKarimi : سلام دوستان کلاس مکالمه که خوب و پربار باشه کجا سراغ دارید؟ لطفا صادقانه بگید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ lovelyrose به نظر activegirl : slm duste golam mn zabansaraie shahrako pishnahad mikonam.daghigh rajebe barname FCE nemidunam vali khaharam unja mire kh az ostadash razie gheimatasham b nesbate harjaii k mn didam monaseb tare. 02188583979        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ lovelyrose به نظر Bafaha : slm khahare mn 6saleshe va tanha amuzeshgahi k tunest az nazare zaban jazbesh kone zabansaraie shahrak bud.shomarasho yaddasht mikonam omidvaram shomam razi bashin. 02188583979         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر yaldakn : سلام دوستان  من دخترم رو گذاشتم کلاس های تابستانه ی زبانسرای شهرک علاقه مندیش به زبان برام جالبه معلمای جوان و پرانرژی و در عین حال با تجربه داره به کسانی که بچه هاشون از زبان فراری هستند پیشنهاد می کنم اینجا رو هم امتحان کنند. تلفن:02188583979        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر dariush53 : با سلام به دوستان من خودم تو دانشگاه تهران با استاد اعلایی کلاس داشتم و اونو پیشنهاد میکنم www.ibtil.org        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Bafaha : دوستاني كه تجربه كلاس زبان براي بچه ها تو منطقه سعادت اباد و شهرك غرب رو چه خصوصي و چه كلاس هاي عمومي و نيمه خصوصي و.... دارند لطفا با صداقت پيشنهاد بديد بهترين ها رو ، من واقعا گيج شدم از هيچ موسسه اي خوشم نيومده و احساس مي كنم روز به روز هم مايوس تر ميشم    تعداد پاسخها(1)( lovelyrose)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرری و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Fatima_ : من خودم حدود یکساله تو مترجم زبان میخونم که نرسیده به میدون نارنجه تو کوچه حرنجی خیلییی عالیه از همه لحاظ از لحاظ برخورد از لحاظ تدریس استادا و.. بیسته مدیرش هم برادر حمید سوریانه اقای مجتبی سوریان در کل مترجم عالیه همشون هم ماشالله خوش برخوردن از اقای سوریان گرفته تا اقای اصفهانی که خیلی عالی و مهربونه تا منشی ها... آفاق هم ک تو خیابون 24متریه خیلی خوبه فقط پله هاش خیلی زیاده و یکم هم گرون تره ولی در کل اول مترجم .. سفیر و هم شنیدم زیاد خوب نیست یکی رفته بود میگفت هیچی نمیفهمیدم خوب نبودن انگار استاداش اومده بود مترجم کیش هم بد نیست        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر sima2 : سسلام  من میرم پیش خانم حسینی. عالییییییییییه  هم خوب و حرفه ای کار میکنه هم مناسب میگیره. مدیر مرکز آزمون IELTS بوده واسه همبن در مورد IELTS همه چیز میدونه. مدرک تدریس هم از انگلیس داره. منو که خیلی زود راه انداخت . اصلا هم کلاساش خسته کننده نیست. بهش ایمیل بزنید راهنمایی میکنه. z.hosseini63@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر rezaei00 : سلام. من یکی دوسالی شاگرد استاد قلی زاده بودم. چند ماه آمریکا بودم و مجبور شدم برگردم ایران. ایالت بوستون کلاس رفتم. اما خدا میدونه که این استاد تو دنیا بی نظیره. سر کلاسش که میرید انگار یه Native داره باهاتون صحبت میکنه. شاگرداش از شهرستانهای دور و نزدیک میومدن. یه استاد بی همتاست. تا اونجاییکه من میدونم میشه سر کلاسشون امتحانی شرکت کرد. 09358250604 M.G            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Parisa459 : khanoom hosseini vali faghat be khanooma dars mide, inam address emailesh: z.hosseini@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر raheleh78 : دوستان کسی در مورد موسسه استاد طاهری اطلاعاتی داره, میخواستم ببینم که چه کتابهایی واسه مکالمه کار می کنن اونجا؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان آرژانتین - وزرا - توانیر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر zahra1357 : من در حدود دوهفته پیش بود که با استاد طاهری برای یک ترم کلاس برداشتم .خیلی خیلی راضی هستم.یکی از شگردهایی که داره اینه که چهارمهارت زبان رو به صورت تلفیقی وارتباطی کار میکنه .به نظرم کلاس های استاد طاهری خیلی خوبه,بخصوص کلاس های اسپیکینک پلاسی که دارن عالیه برای کسایی که میخوان واسه  مکالمه از مبتدی واسپیکینگ آیلتس فول بشن ,من خودم اسپیکینگ ایلتس رو نمره خوبی گرفتم با این که قبلنا خیلی ضعیف بودم ولی کلاسای استاد طاهری خیلی از اشتباهات اسپیکینگم رو برطرف کرد ,یکی ازحرفه ای ترین وبهترین اساتیدی هستن که تا حالا من توی تهران باهاش کلاس داشتم ,خیلی از دوستان من که کلاساشون رو توی آرژانتین و جردن ونقاط دیگه تهران میرفتن واقعا راضی بودن ,من خودم هم با اینکه زیاد مطالعه نداشتم اما خیلی پیشرفت کردم ,اکثر نقاط ضعفم برطرف شد.خیلی کارش حرفه ایه وقیمتش هم خیلی مناسبه ,کلاس های صرفا مکالمه واسپیکینگ پلاسشون  واقعا بی نظیره,کسایی که دنبال استادوموسسه خوب واسه مکالمه وتقویت مهارت های زبان و...میگردن ایشون استادخیلی خوبی هستن, اگه بچه ها کسی خواست میتونه باهاشون تلفنی هماهنگ کنه,شمارشون رو هم براتون میذارم اینجا 09107789472            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Arezookian به نظر mersana95 : سلام آموزشگاهشون فلفل نبینه نسبت به آموزشگاههای دیگه کوچیکه ولی آموزشگاه خیلی خوبیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mersana95 : سلام من ازطریق یکی از دوستانم با آموزشگاه ایده ال آشنا شدم الان خیلی راضی هستم کلاسها نیمه گروهی هستش وبرای همه وقت میزارن تو کلاس در ضمن دوستم پارسال نمره ای رو که از آیلتس برا کانادا می خواست گرفت الانم کاناداست    تعداد پاسخها(1)( Arezookian)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ parisa1366 به نظر sama1357 : سلام ممنون که این آموزشگاه رو معرفی کردید رفتم الان هم خیلی راضی هستم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ reza912 به نظر lavaei : روی سایتشون نمرات کلاس تافل آقای اعلایی هستش همه بالای 100 شدن من خودم برای ثبت نام در کلاس تافل و gre با التماس ثبت نام کردم واقعا کلاساشون خوبه http://www.ibtil.org          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sama1357 : سلام دوستان عزيز من درباره يادگيري زبان سرچ ميكردم كه ناخواسته با أين سايت آشنا شدم جالب بود كه نظرات درباره آموزشگاه ايده ال ديدم واقعا عاليه محيط صميمي و گرمي برأي يادگيري داره أساتيد واقعا عالي داره و جالب اينكه مديرش خانم نجفي خودش هم معلمه و مثل مديرهاي ديگه نيست كه نتوني ببينيش يا بإهاش حرف بزني بيشتر أوقات تو آموزشگاست بهتون پيشنهاد ميكتم حتما بريد و ببينيد أينم شمارشون ٨٨٥٧١٢٥٣-٤ وشماره مديرش ٠٩١٢١٩٥١٥٣٥        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hamrahan : منم از زبانسرا شهرک غرب خیلی راضیم          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hamrahan : درود به تمامی دوستان گلم  / دوستام منو بابا بزرگ زبانسرا صدا میکنن /امیدوارم همه بابا بزرگا سلامت باشن من که بابا بزرگم را خیلی دوست دارم از اینکه دوستام هم منو بابا بزرگ زبانسرا صدا میکنن افتخار میکنم چون تمام موفقیتم در مدرسه و دانشگاه وتحقیقاتم مدیون یادگیری زبان در زبانسرای شهرک غرب بلوار دریا هستم برای تمام اعضای زبانسرا و دوستان خوبی که اونجا باب اشناییمان بوده ارزوی موفقیت دارم................................        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mitra2792 : سلام دوستان من میخواستم به نوبه خود از کادر محترم زبانسرا بلوار دریا تشکر کنم وبگم روش تدریسشان واقعا عالی هس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sama1357 : سلام همگی خسته نباشید امروز درباره یادگیری زبان انگلیسی سرچ میکردم ناخواسته وارد این سایت شدم و نظراتی در مورد آموزشگاه ایده ال دیدم من چند وقتی که اونجا هستم واقعا کارشون عالیه با این حال که جاشون کوچیکه اما محیط کاملا گرم و صمیمی برای یادگیری داره و مدیریتش  مثل مدیر های دیگه نیست که شما نتونی ببینیش یا باهاش حرف بزنی خودشم معلمه و تدریس میکنه حیفم اومد که راجع به همچین جایی چیزی ننویسم و به کسانی که دنبال یادگیری زبان هستن اینجا  رو معرفی نکنم امیدوارم شما هم برید و مثل من راضی باشید 88571253-4 و شماره مدیریتش 09121951535 سوال هم داشتید تلفنی خودش جواب میده    تعداد پاسخها(1)( parisa1366)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Hafa63 به نظر mehdi : بچه ها با استاد فضلعلی ایلتس بگیرید. هم لهجه اش خوبه هم خوبم درس میده. فقط کلاساش 150تومنه که بفهمی نفهمی گرونه. من 20 جلسه باهاش کلاس داشتم و 7 اورال شدم. ایمیلشم hassan.fazlali@gmail.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان استاد معین و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ aminz به نظر mahsima : من آموزشگاه ندای آموزگار میرم راضیم عالیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ arman به نظر sophi : بله حق با شماست. من هم اصلا از این آموزشگاه راضی نیستم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sophi : کانون زبان توی شهرک خیلی عالی هست پسر من یک سال هست که به اونجا می رده. آموزشگاه نیکسا تاک که روبروی فلامک هست اصلا خوب نیست. پرسنلش اصلا اصول برخورد با مشتری رو بلد نیستن. برخلاف تبلیغاتی که می کنن در هر حال اگه خواستین برین فرمی رو که به عنوان قرارداد امضا می کنید کامل بخونید به محض ثبت نام و امضای فرم 30 درصد شهریه ازتون کسر میشه یعنی اگر به هر دلیلی پشیمون بشین و نخواین کلاس رو شرکت کنید 30 درصد شهریه رو از شما کسر می کنن!!! و البته چون تعداد زبان آموزان کم هستش امکان با تاخیر شروع شدن کلاس ها زیاده. پشت تلفن می گن که دو روز در هفته و سه روز در هفته داریم که البته این طور نیست هر کدومش رو اونا بگن باید شرکت کنید.    تعداد پاسخها(1)( arman)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر mehrdad69 : کسی از دوستان در مورد موسسه ایران استرالیا اطلاعاتی داره ؟چجوریه ؟میشه راهنمایی کنید لطفا.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان استاد معین و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر mahsima : من یه ترمه که سفیر میرم خیلی راضی هستم    تعداد پاسخها(1)( aminz)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shima23 : من یه پسر کوچولود 7ساله دارم که داره الفبا ی انگلیسی رو تو زبانسرای شهرک غرب یاد میگیره.اینقدر جذب  زبان شده که باورم نمیشه. روش اموزششون عالیه. حالا که تابستون هست و بچه ها وقت بیشتری دارن به همه مامانهایی که کلاس اولی دارن توصیه میکنم اموزش الفبا ی انگلیسی رو با روش صحیح شروع کنند. شماره زبانسرا  88580859        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sarahasani : سلام همه گي خسته نباشيد در مورد آموزشگاه أيده ال ميخواستم بگم من هنوزم اونجا هستم و خيلي هم راضيم ميخواستم بهتون اطلاع بدم كه برأي ترم تابستون برنامه ريزي دارن ميكنن و إز اونجايي كه من متوجه شدم كلاسها داره پر مشه اگر كسي ميخواد زودتر بره چون إز بيست و پنجم تا اول تير هم تعطيله بازم أينم تلفنشون ٨٨٥٧١٢٥٣-٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان ولنجک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر shirin007 : من کلاس مکالمه پیش اقای گرجی گذراندم از نحوه تدریس ایشون خیلی راضی هستم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ali100 به نظر lavaei : من از همه بچه ها ممنونم بابت این استادا آقای اعلایی و آقای دکتر برزآبادی بهترین ها در تافل و GRE هستن واقعا ممنونم        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آموزشگاه های زبان تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
سه شنبه 10 شهريور ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
imanprs

تاریخ درج: سه شنبه 10 شهريور ماه 1394

آموزش تخصصی زبان انگلیسی

درسی، مکالمه

کودک تا بزرگسال

دوره‌های آموزشی برای آمادگی شرکت در آزمون‌های IELTS و TOEFL

تلفن تماس: ۰۹۳۵۳۶۴۵۵۱۱

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 10 شهريور ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
imanprs

آموزش تخصصی زبان انگلیسی

درسی، مکالمه

کودک تا بزرگسال

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 10 شهريور ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان قلهک - قیطریه جنوب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
imanprs

آموزش تخصصی زبان انگلیسی

درسی، مکالمه

کودک تا بزرگسال

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 10 شهريور ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان دولت-اختیاریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
imanprs

آموزش تخصصی زبان انگلیسی

درسی، مکالمه

کودک تا بزرگسال

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 10 شهريور ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان کامرانیه - دزاشیب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
imanprs

آموزش تخصصی زبان انگلیسی

درسی، مکالمه

کودک تا بزرگسال

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 10 شهريور ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
imanprs

آموزش تخصصی زبان انگلیسی

درسی، مکالمه

کودک تا بزرگسال

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 10 شهريور ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
imanprs

آموزش تخصصی زبان انگلیسی

درسی، مکالمه

کودک تا بزرگسال

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 10 شهريور ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
imanprs

آموزش تخصصی زبان انگلیسی

درسی، مکالمه

کودک تا بزرگسال

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 10 شهريور ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان ولنجک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
imanprs

آموزش تخصصی زبان انگلیسی

درسی، مکالمه

کودک تا بزرگسال

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 10 شهريور ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
imanprs

آموزش تخصصی زبان انگلیسی

درسی، مکالمه

کودک تا بزرگسال

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آموزشگاه های زبان تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4486, نوشته ها: 16154, کاربران: 6520
به جدید ترین عضو انجمن, 850235300 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران