لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
يکشنبه 18 دي ماه 1390 بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
علی اسحاقی

تاریخ درج: يکشنبه 18 دي ماه 1390
کانون زبان ایران یک آشغالدانی به تمام معناست که چند مدرس عصر حجر در مورد استادان بزرگ نظر می دهند و گاهی ان ها را نیز در Demo  رد می کنند. یکی آنجا نیست که بگه آخه شما خودتان کی هستید؟

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه زبان سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ hamed12345 به نظر lavaei : سلام من موسسه دکتر برزآبادی که در دانشگاه علم و فرهنگه ثبت نام کردم فعلا که دو جلسه ش گذشته می تونم بگم که خیلی خوبه احساس می کنم روند تدریسشون جوریه که اگه با کلاس پیش بری نمره خیلی خوبی میاری آدرسش:ibtil.org          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پاسداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر RK532012 : سلام به نظره من بهترین اموزشگاه تو پاسداران ایرانمهر میباشد انگلیسی -فرانسه-المانی و ترکی دپارتمان قوی داره دو تا مدرس خوب ایلتس داره من پرسیدم اخره هفته ها برگزار میشه در ضمن کلاسها خلوته وقت مکالمه زیاده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ YASNAA به نظر yeganeh : سلام .. من برای اولین بار می خوام برم کلاس زبان موسسه جویا. راهنمایی می خوام که اینجا چجوریه؟  تلفنی که کلاسهارو پرسیدم اصلاااا خوب صحبت نکرد اون منشی آموزشگاه..فقط می خواست زود خداحافظی کنه                                                                                                                                                                مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر farhadbond : به نظر من آموزشگاه سپهر تو بلوار قیطریه(صبا) خیلی عالیه بخاطر استادای کانادایی و انگلیسیش، مدیرشم تحصیل کرده کاناداست، اگر خواستید این شمارشه ۲۲۳۹۱۰۴۳ وب سایتشم www.IELTSMOHADDES.com  من هم دوره پیش نیاز آیلتس رو اونجا برداشتم و هم دوره آیلتس، ماه پیش امتحان دادم و ۷.۵ گرفتم، فضاشم خیلی خوب بود خیلی منظم هم خانمها و هم آقایون         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ ali_64 به نظر nazinaz :  سلام  عبدالله جون خیلی تابلوه که باهاشون دشمنی نداری داداش ....... منم یکی دیگه از اونای که ایلتس 6.5 آکادمیک گرفتم همراه 3 تا از دوستانم که 2 تاشون مثل من 6.5 گرفتن یکیشون هم که از ما خدایش درس خون تر بود که 7 گرفت  آقا خیلی بده که ما بخواهیم بی کفایتی خودمونو با خراب کردن دیگران توجیه کنیم نه؟؟؟؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shadinaz به نظر nazinaz : آقای عبدالله عزیز سلام من ۲ ماه پیش آیلتس امتحان دادم و ۷ جنرال گرفتم. حدود ۸ ماه در مهاجر دوره دیده بودم ۱۰۰ جلسه کلاس ۲ ساعته. قبل از اون هم زبان در حد زبان دوران تحصیل بود. خاله من که پزشک هستند و الان ساکن کانادا هستند هم سال قبلش همین جا کلاس خصوصی آیلتس گذروندن. من از طریق خاله ام معرفی شده بودم. من چند احتمال راجع به شما میدم: ۱. اطلاعاتتان راجع به دوره های موسسه مهاجر، سیستم آموزش و مدرسان مجموعه کمه که به قضاوت اشتباه روی آورده ایدو در این صورت یک جلسه مشاوره رایگان بروید حتما متوجه اشتباهتان می شوید. من آدم حساسی هستم و سخت اعتماد می کنم ولی روز اول در جلسه مشاوره جواب تمام سوالات و بدبینی های من به آکادمیک ترین شکل داده شد و قانع شدم و بعدا در عمل هم همان ها اجرا شد. ۲. شما که از زبان آموزان موسسه نبوده اید و آنجا تدریس هم نداشته اید چطور آماری به این دقیقی ارایه می کنید. از کلاس ۸ نفره ما ۶ نفر آیلتس ۶ و بالاتر گرفتند.  ۳. مهاجر فکر می کنم تنها موسسه ای باشه که تمام مدرسانش ارشد و بالاتر می باشند. البته از نوع باسواد ... چطور به خودتان اجازه می دهید یک تیم ۲۰ نفره با تحصیلات عالی را این طور مغرضانه زیر سوال ببرید،؟ ۴. اگر شما چیزی را نمی دانید یا بلد نیستسد دلیل بر وجود نداشتن آن نیست! فرض بر اینکه شما فوق لیسانس زبان باشید، سالانه هزاران نفر از دانشگاههای آزاد فارغ التحصیل می شوند در حالیکه سواد کافی ندارند. اگر شما نمی دانید چطور می شود یک نفر را در ۲۰۰ ساعت کلاس در ۸ ماه به آیلتس ۷ رساند دلیل بر عدم دانش کافی شما در این زمینه است. چرا کار دیگران را نقد می کنید؟ ما رفتیم و شد شما هم بیا می شه! ۵. اگر هم جزو مدرسانی بوده اید که به آنجا رفته اید و استخدام نشده اید و یا زبان آموزی که پذیرش نشده یا اخراج شده اید و یا اینکه از رقیبان مهاجر می باشید که البته من خودم در غرب تهران رقیبی برای آن نمی بینم، بهتر است بروید و در جهت ارتقای خودتان تلاش کنید و نه تخریب دیگران. ۶. ای کاش همه این فرهنگ را یاد می گرفتیم که وقتی کسی کار درست و با اخلاق ارایه می ده و مهمتر از آن به کارش مسلطه، سعی کنیم ضمن حمایت، ما هم از او یاد بگیریم. ۷. من خودم را مدیون موسسه و مدرس آیلتسم خانم رحیم می دانم. همیشه براشون دعا میکنم، همه جا گفته ام چندین و چند شاگرد هم معرفی کرده ام و به نظر من تهران مدرس آیلتس مثل خانم رحیم یا خیلی کم داره یا اصلا نداره. همه چیز درست بود و ایشان با دلسوزی خیلی زیاد حتی در ساعات ۸ و ۹ شب به خاطر موقعیت شغلی من برای من کلاس برگزار میکردند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shadinaz به نظر nazinaz : اینکه دشمنی ندارید که کاملا مشخصه عزیزم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر ali10a01 : موسسه از این عالی ترو باحال ترو .... خدایی یه خسته نباشید به خانوم...پور بگم که واقعا به من خیلی خوب یاد داد زبانو(اونجا که سه نقطه گذاشتم نخواستن فامیلی شون رو بگم😐        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Parnia64 : سلام دوستان عزیز  منم آموزشگاه ایده ال رو توی  اینترنت  پیدا میکردم  شرایط ثبت نام و کلاسها خیلی خوب بود من تو یکی از کلاسهای عمومی ثبت نام  کردم از نحوه کار و آموزش خیلی راضی هستم ول متاسفانه جاشون یه خورده کوچیکه و این که تو ساعتی که برای شما مناسبتره امکان داره کلاس نباشه ولی از نظر آموزش خیلی راضیم اینم شمارشون 885712-4        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ oooooo به نظر yeganeh : به نظر من استاد فخیمی بهترین معلمه زبانه، یه مورد هم درمورد آقای ایلانلوبگم که اون حتی کتابای ترم گرامر رو میره از کتاب های دیگه جمع میکنه میده به بچه ها        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر alireza62 : سلام من برای یک دور موسسه زبان نیکسا تاک رفتم . خیلی راضی بودم . اما خوب نتونستم ادامه بدم . اینم شماره تماس 88088818        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر alireza62 : سلام من برای یک دوره  آموزشگاه زبان نیکسا تاک رفتم .راضی هم بودم . اینم شماره تماس 88088818        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر malihe123 : سلام من حدود  1 سال هست  دخترمو آموزشگاه زبان مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک میبرم تو چهارراه سرسبز هست اساتیدش واقعا عالی هستن و مدیرخیلی دلسوزی داره بعد از هر ترم جلسه با حضور اولیا میذارن تا اولیا هم از پیشرفت بچه ها باخبر بشن بعد از سه ترم واقعا دخترم خیلی پیشرفت داشت راحت انگلیسی حرف میزد به نظرم بقیه آموزشگاهها فقط الکی اسم در کردن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر MARYAM67 : ELA الان زبان اموزش هستم... از نظر گرامر خوبه ولی از نظر اسپیکینگ اصلا تو کلاس جدی کار نمیشه و عمدا دانشجو سوق داده میشه سمت ثبت نام فری دیسکاژن های روز جمعه... جلسه ای یک ساعت و نیمه  ده هزار تومان جدا..... فقط تمرین های جزوه کار میشه و بیشتر اصلا پا نمیزارن و میگن خودتون بخونید... از نظر سواد استادا دو سه تا استاد 67-68 با فوق لیسانس زبان انگلیسی داره که نمیشه گفت خیلی توپ هستند ولی برای اموزش در حد جنرال انگلیش و یادگرفتن مقدماتی زبان خوبن نه در حد مهارتهای ایلتس و تافل بقیش اغراقه چون تو این موسسه فرانسه و المانی و... درس میدن خیلی نمیشه گفت کل انرژیش روی زبان انگلیسیه باشه... اینکه گفتن پرنده پر نمیزنه..نه شلوغه حقیقتا و خیل کلاسها کوچک و تنگه کل موسسه یک واحد 200 متری بیشتر نیست با چند تا اتاق دوره فشرده اشون چهار ترمه که نزدیک چهارصد هزار تومان بابت 18 جلسه هر ترمش میگیرن که از روی همون جزوه درس میدن... من اسپیکینگم اصلا تغییری نکرده... لیسنینگم تصمیم گرفتم خودم جدا شروع بکار کردن کنم برای کسی که بخواد BASIC یاد بگیره اینجا خوبه اما سطحش برای ایلتس و تافل بی نهایت ضعیفه در واقع استادهای ترمیک و ایلتسشون یکی هست این عین واقعیته کنونی این موسسه است   و نه اغراق نه بدگویی شده..بهتره دوستان هم نگاه تعصب گرایانه خودشونو بردارن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Shamsi49 : سلام من اهل همدان هستم واستاد دانشگاه ،تو همدان دنبال يه آموزشگاه خوب زبان ميگشتم. ولي پيدا نكردم به پيشنهاد يكي از دوستام كه تو اينترنت جستجو كرده بود آموزشگاه ايده ال رو پيشنهاد كرد و من با دودلي چون كه اسمش رو هم نشنيده بودم رفتم چون كار خودم هم تدريس است ميتونم زير وبم كاررو بفهم بدون اغراق بگم كارشون عاليه و اينكه واقعا با شرايط كاري من خيلي راه اومدن و من گفتم هر هفته نميتونم بيام مديرشون خانم نجفي گفتن اگر استاد مشكل نداشته باشه من مشكلي ندارم ميتونيد يك هفته در ميان بياييد و خوشبختانه استادموفقت كرد و من اينجا ميخوام از مدير مجموعه و همكاران تشكر كنم چون هيچ آموزشگاهي اين همكاري رو باما نميكرد ممنونم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر ahmadhk : بهترین موسسه زبا ایران اروپا. حرفه ای ترین اساتید زبان رو داره . من واقعا مکالمه رو اونجا یاد گرفتم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ EMOMARJAN به نظر MONAMI : من کلاس با مهندس حمیدرضا خادمی داشتم. فوق العاده س!!!!! . متد تدریسش هم پر انرژی و جدیده. آموزش الکترونیکی و مجازی رو هم در کلاساش ترکیب میکنه و همیشه با شاگردا در ارتباطه و پاسخگو هست. مثلا بجه ها تو تلگرام یا رو سایتش صدا میفرستن و استاد تصحیح میکنه. اگه خواستین باهاش تماس بگیرین 09193346902 اینم آدرس سایتش www.elearne.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahyar18 : من تقریبا چند ترمی هست که دارم تو موسسه ایرا اروپا درس میخونم. با توجه به اینکه قبلا جند جا دیگه رفته بودم و کلاساش دوست نداشتم به نظرم یکی از بهترین موسسات تهران همین موسسه . استاداش عالین و کلاساش خسته کننده نیست.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان کوی مهرزاد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر m2015 : سلام. من موسسه زبان نور رو پیشنهاد میکنم. به خاطر موارد زیر.  اساتید مجرب = کیفیت آموزشی مناسب - روشهای پیشرفته آموزشی - امکانات مناسب - سیستم حضور غیاب هوشمند - امتحانات منظم اینم شماره تماسشه: 66801349        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shima23 : سلا م دوستان.اگر کسی مبتدی زبان هست و میخاد از پایه کار کنه....من زبانسرا شهرک غرب رو پیشنهاد میکنم...معلمای پایه و کودکانش خیلی خوبه..امتحان کنید و نطرتون رو بنویسید. شمارش 88583979 هس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Sahar57 : سلام من كلاس زبان زياد رفتم ولي ايده ال خيلي به مكالمه و گرامر همزمان اهميت ميده و كمكت ميكنه براي صحبت كردن و محيطش هم خيلي صميمي هستش        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر davudhori : سلام.   یکی از بهترین مدرس های ایران (مهدی قلی زاده)بهمراه دوستش تام از آمریکا دارن تو تلگرام آموزش رایگان زبان میدن. عالیه   آپدیت کنید تلگرام و @mgesl        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پاتریس - شهرآرا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر siamak401 : من سفیر رفتم خیلی خوب بود.زبانم خیلی بهتر شد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ali22222 : بهتریت موسسه ایران اروپاست. توی غرب تهران هیچ رقیبی نداره.         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ la22 به نظر mehdi : من حدودا 40 جلسه با استاد پورامیری کلاس برداشتم که خیلی خوب بود و واقعا به کارشون مسلط بودند. من که با اینکه با توجه به سطح زبانم گفته بودن 6 میشم اما توی امتحان واقعی 6.5 شدم. این شمارشونه 09126896203 اینم وبسایشته.fa.pouramiri.com              مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر rojin2424 : سلام خوب هستید دنبال یه آموزشگاه خوب برای یادگیری زبان انگلیسی هستم و نمی خوام وقتم رو تلف کنم تعریف آموزشگاه ایده ال رو هم خیلی توی اینترنت دیدم خواهشااااااااااااااااااااا صادقانه در مورد این آموزشگاه بیشتر توضیح بدید واقعا آموزشگاهی هست که بدون دغدغه و صادقانه آموزش بدن ازتون ممنون میشم که بیشتر توضیح بدید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zhilaaa64 : خانم حسینی عالی. هم مکالمه هم آیلتس. مدیر آیلتس بوده و حرفه ای کار میکنه من ۶ جنرال میخواستم و ۸ گرفتم. اول باید ایمیل بزنید وقت داشته باشه مشاوره میده و البته از من پول هم نگرفت واسه مشاوره. خیلی چیزا رو راهشو گفت خودم خوندم. اینم ایمیل ایشون: z.hosseini63@yahoo.com  خوب راهنمایی میکنه و پول آدم هدر نمیره. وقتی رفتم دیدم مدرک بین المللی تدریس داره از انگلیس. ایران هم درس نخونده.           مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zhilaaa64 : خانم حسینی عالی. هم مکالمه هم آیلتس. مدیر آیلتس بوده و حرفه ای کار میکنه من ۶ جنرال میخواستم و ۸ گرفتم. دوست عزیز آدرس ایمیل رو اشتباه نوشتی. درستش اینه : z.hosseini63@yahoo.com  خوب راهنمایی میکنه و پول آدم هدر نمیره.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahsa1528 به نظر samisami : سلــــــــــــــــــــــــــــام به دوستان عـــــــــــــــــــــــــــــــزیز همانطور که آقا محسن گفتن ایران اروپا یکی از بهترین موسسه هایی که من تا حالا رفتم. من هم شرق تهران و هم غرب تهران زندگی کردم. موسسه هم زیاد رفتم(هرمس- آریانپور-سفیر-کیش- سیمین و .......) البته نمیخام بگم اون موسسه ها بد بودن. بالاخره تو هر کدوم از موسسات یه چیزی یاد گرفتم. ولی ایران اروپا که تو غربه و دو شعبه هم بیشتر نداره یکی از بهترین موسسه هایی که تا حالا رفتم. مشــــــــــــــــــــــــاوره هاشون حرف نداره و رایگانه. تعیین سطحاشون هم که دقیقه و اگر سطحی که هستید رو اون لحظه واسه شروع نداشته باشند بهتون میگن حداکثر دو هفته باید منتظر بمونی. البته من آیلس اونجا رو رفتم ولی همسرم دوره های مکالمه شون رو میره و خیلی هم راضیه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mohsen63 به نظر samisami : منم تو این آموزشگاه دارم زبان میخونم. البته دو ترمه. اگه اغراق نکنم تقریباً تمام آموزشگاه های کاشانی و غرب رو چرخیدم ولی متاسفانه هیچ کدوم جز ایران اروپا فایده ندارن. ایران اروپا رو مکالمه خیلی عالی کار میکنه. کلاسهای بحث آزادشون خیلی به مکالمه کمک می کنه. تجربه ای کاملاً جدیده. اگه واقعاً خودتون هم علاقه داشته باشید تنها جایه که میتونید حتماً پیشرفت کنید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Diana1824 به نظر samisami : بهترین اموزشگاهی که میشه توش زبان یاد گرفت ایران اروپا. به نظرم خیلی با برنامه داره کار میکنه و با اینکه موسسه خیلی شلوغه ، به نظر دانشجو هاش خیلی احترام میزاره.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Aida2015 : سلام به دوستان دابي منم به پيشنهاد يكي از دوستانم به آموزشگاه ايده ال توي شهرك غرب رفتم واقعا اونطوري كه تعريف ميكردن بود واقعا خوبههههه حتي أونقدر به كارشون اعتماد دارن كه ميگم يك الي دو جلسه رايگان بريد سر كلاس ببينيد بعد از اينكه خوشتون أومدن ثبت نام كنيد در صورتي كه هـيچ آموزشگاهي أين كار رو نميكننن أينم شمارشون ٨٨٥٧١٢٥٣-٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Leili1390 به نظر زهرا علی پور : راستي أينم سايتشون ideal academy.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Leili1390 به نظر زهرا علی پور : سلام خوبيد من مامان يه دختر ٤ ساله هستم آموزشگاه زياد ديدم زبان برتر هم رفتم ولي خيلي شلوغه جديدا يه آموزشگاه تو شهرك غرب پيدا كردم كلاسها خلوت حداكثر ٤نفره است و آموزششون هم با متد روز هستش به نظر من كه خيلي خوب بود امتحانش كنيد أينم شمارشون ٨٨٥٧١٢٥٣-٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Helia1364 : سلام عسل جان بهت تبريك ميگم منم توي آموزشگاه ايده ال برأي آيلتس دارم ميخونم كارشون كه عاليييهراميدوارم منم مثل شما موفق بشم خيلي صادقانه دارن كار ميكنه واقعا منم ازشون ممنونم اميدوارم كه تَر كارشون مثل الان موفق بشأن و بخاطر پول چاپلوسي و دروغ نداره راستي شنيدمركهاكثر كه فيشترين ايلتسيها هم بار اول نكره مورد دخلوها رو هم أوردن بازم ممنونم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Asal1362 : سلام بچه ها من امروز خيلييييييييي خوشحالم و تو أينجا از شما كه آموزشگاه ايده ال رو معرفي كرديد ممنونم چون كه بعد از مدتها تؤنستم آيلتس ٦.٥اكادميك رو گرفتم و از مديريت و أساتيد آموزشگاه ايده ال متشكرم كه دلسوزانه من رو كمك كردن و با شرايط من راه أومدن ممنوننننننننم اگر جايي ميخواهيد كه صادقانه و دلسوزانه بهتون تو يادگيري زبان كمك كنه حتما بريد اونجا هيچ جايي بهتر از اونجا پياده نمي كنيد بازم ممنونم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر atieh63 : سلام,من زیاد توی اینترنت گشتم وتحقیق کردم تا بتونم یه کلاس زبان خوب وحرفه ای واسه مکالمه پیدا کنم ,حقیقتش خیلی هم هزینه کردم, هم معلم خصوصی گرفتم وهم کلاس های موسسات روهم میرفتم,نزدیک به چندتا موسسه رو امتحان کردم ولی اصلا نتیجه نگرفتم,از طریق یکی از دوستانم با یکی از اساتید زبان هماهنگ کردم وباهاش سه جلسه در هفته با دوستم کلاس گرفتیم واحساس کردیم که خیلی خیلی برامون عالی بوده وواقعا پیشرفت خیلی زیادی رو توی همین مدت کم داشتیم, منظورم استاد طاهری هست که تعدادی از بچه ها باهاشون کلاس برداشته بودن و این مطلب رو واسه کسایی مینویسم که دنبال یه استاد حرفه ای ودرست حسابی واسه زبان میگردن.خداییش استاد طاهری واقعا محشره,فوق العاده هستش  ,خوبی که کلاساش داره اینه که به اون چیزی که میخواید میرسید حالا یا یادگیری مکالمه باشه یا ارتقا سطح زبانتون, مخصوصا کلاس های مکالمه وفن ترجمه شفاهی که دارن فوق العاده هستش,عالیه, برای کسایی که میخوان واسه مکالمه از صفرشروع کنن واسپیکینگ آیلتس فول بشن , ,خیلی از دوستان من که کلاساشون رو توی آرژانتین و جردن ونقاط دیگه تهران میرفتن واقعا راضی بودن,بیشتر کلاسایی که برگزار میکنن به صورت تعداد کم هستش با هزینه خیلی مناسب وعالی,هم روش تدریس ایشون محشره وهم اخلاقشون فوق العاده هستش وخیلی خیلی هم باسواده, یکی از بهترین اساتیدی هستن که تا حالا توی تهران دیدم, تایم کلاساشون هم خیلی خوبه,بچه ها اگه کسی خواست میتونه به صورت تلفنی باهاشون هماهنگ کنه ,شمارشون رو هم براتون اینجا میذارم 09107789472        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فاطمه قاسمی : موسسه زبان پردیس دانش (دوره رايگان) به عنوان بهترین مجهزترین آموزشگاه زبان محله --آیت الله کاشانی توسط فاطمه قاسمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان پردیس دانش (دوره رايگان)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ abdollah به نظر nazinaz : با عرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان عزیز و گرامی بنده فوق لیسانس زبان دارم به نظر من آموزشکاه زبان مهاجر بدترین جای ممکن برای خواندن زبان انگلیسی میباشد و بزرگترین دروغی که آنها استفاده میکنند گرفتن نمره 7 آیلتس در 7ماه حتی مبتدی .واقعا دروغ بزگ و تنها هدف آنها گرفتن شهریه میباشد و هیچ رسیدگی به دانشجویان نمیشود مخصوصا کسانیکه قصد مهاجرت دارند و زمان واقعا حیاتی میباشد به هیچ وجه در این آموزشگاه ثبت نام نکنید در ضمن گرفتن مدرک آیلتس کمتر از 18 ماه مقدور نمیباشد در بهترین آموزشگاه و فکر نمیکنم دانشجویان مهاجر تا به حال موفق به گرفتن مدرک آیلتس حتی نمره 6 شده باشند و تمام استادهای آنجا واقعا بیسواد هستند و فقط برای کسب تجربه تدریس میکنند دوستان عزیز فکر نکنید من دشمنی و یا پدر کشی دارم به خدا قسم اینگونه نیست و عمر مفیدتان را هدر ندهید حتی یکی از دوستانم بعد از 2 سال رفتن به این آموزشگاه نتوانست مدرک آیلتس بگیره          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samisami : ایران اروپا حرفه ای ترین موسسه ربان تو غربه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samisami : منم تو همین موسسه خوندم. فوق العاده راضیم. مکا لمه خیلی خوب کار میکنه    تعداد پاسخها(3)( Diana1824 - mohsen63 - mahsa1528)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Youth : صد در صد. بهترین آموزشگاه تو منطقه غرب موسسه ایران اروپاست. بهترین اساتید تهران به نظر من اونجا جمع شدند. حداقل 5 یا 6 نفر از اساتید مدرک دکتری زبان دارند. کلاسهای بحث آزاد این آموزشگاه فوق العاده است. پرسنلشون هم عالین!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Youth به نظر gfhgf : صد در صد. بهترین آموزشگاه تو منطقه غرب موسسه ایران اروپاست. بهترین اساتید تهران به نظر من اونجا جمع شدند. حداقل 5 یا 6 نفر از اساتید مدرک دکتری زبان دارند. کلاسهای بحث آزاد این آموزشگاه فوق العاده است. پرسنلشون هم عالین!        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر imanprs : آموزش تخصصی زبان انگلیسی درسی، مکالمه کودک تا بزرگسال دوره‌های آموزشی برای آمادگی شرکت در آزمون‌های IELTS و TOEFL تلفن تماس: ۰۹۳۵۳۶۴۵۵۱۱        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Samin49 : سلام خوب هستيد من از طريق همين سايت با آموزشگاه. ايده ال تو فاز ٦ شهرك غرب آشنا شدم اولا ازتون متشكرم كه من رو با أين آموزشگاه آشنا كرديد ثانيا واقعا دوست دارم بريد وبينيد فوق العاده هستن ا معلمهاي با تجربه و تحصيل كرده شرايط مساعد كلاس و جو خوب صميمي آموزشگاه بريد تا باور كنيد أينم شمارشون ٨٨٥٧١٢٥٣-٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرری و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Elika7979 : سلام. میخواستم بگم تو خ.پیلغوش یه جا هست که به بچه ها تخصصی آموزش میده .واقعا کارشون عالیه.خواهرم اونجا میره...آبجیم خیلی خنگ بود الان مث بلبل انگلیسی حرف میزنه...ههه اسمشو یادم نیس..ولی فک کنم پدیده باشه....واقعا به بچه ها فوق العاده یاد میدن..        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر amirali55 :  من مرکز زبان ادیب رو برای مکالمه تا آیلتس پیشنهاد میدم به جز اینکه روش آموزشی کاملا متفاوتی نسبت به همه موسسات داره شهریه اش مناسبه و در کوتاه مدت مکالمه آدم عالی راه می افته البته باید تلاش خود تون هم باشه ، آدرسش هم  خیابن شریعتی نرسیده به تجریشه ولی تلفنش یادم نیست فکر کنم اگه تو اینترنت سرچ کنید پیداش می کنید .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ dibasa به نظر خودم : ادرس سایتشون هم hermesian.ir هست می تونی ببینی سعادات آباد شعبه داره یا نه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ dibasa به نظر خودم : به نظر من بهترین موسسه هرمس اسپیناس هست ولی سمت شهرانه خیلی خوبه هم فضاش هم استاداش من که حیلی راضیم هم خودم رفتم هم پسرم اونجاست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر yaldakn : زبانسرای شهرک ترکونده همه جا حرفش هست خداییشم خوبه من دخترمو گذاشتم کلاسای زبان خودمم اونجا آلمانی شروع کردم...استاد خیلی خوبی داره!        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آموزشگاه های زبان تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
يکشنبه 27 دي ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان پاسداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
RK532012

تاریخ درج: يکشنبه 27 دي ماه 1394

سلام به نظره من بهترین اموزشگاه تو پاسداران ایرانمهر میباشد انگلیسی -فرانسه-المانی و ترکی دپارتمان قوی داره دو تا مدرس خوب ایلتس داره من پرسیدم اخره هفته ها برگزار میشه

در ضمن کلاسها خلوته وقت مکالمه زیاده

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 24 دي ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
farhadbond

تاریخ درج: پنجشنبه 24 دي ماه 1394

به نظر من آموزشگاه سپهر تو بلوار قیطریه(صبا) خیلی عالیه بخاطر استادای کانادایی و انگلیسیش، مدیرشم تحصیل کرده کاناداست، اگر خواستید این شمارشه ۲۲۳۹۱۰۴۳ وب سایتشم www.IELTSMOHADDES.com 

من هم دوره پیش نیاز آیلتس رو اونجا برداشتم و هم دوره آیلتس، ماه پیش امتحان دادم و ۷.۵ گرفتم، فضاشم خیلی خوب بود خیلی منظم هم خانمها و هم آقایون 

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 21 دي ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
ali10a01

تاریخ درج: دوشنبه 21 دي ماه 1394

موسسه از این عالی ترو باحال ترو ....

خدایی یه خسته نباشید به خانوم...پور بگم که واقعا به من خیلی خوب یاد داد زبانو(اونجا که سه نقطه گذاشتم نخواستن فامیلی شون رو بگم😐

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 7 دي ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
Parnia64

تاریخ درج: دوشنبه 7 دي ماه 1394

سلام دوستان عزیز  منم آموزشگاه ایده ال رو توی  اینترنت  پیدا میکردم  شرایط ثبت نام و کلاسها خیلی خوب بود من تو یکی از کلاسهای عمومی ثبت نام  کردم از نحوه کار و آموزش خیلی راضی هستم ول متاسفانه جاشون یه خورده کوچیکه و این که تو ساعتی که برای شما مناسبتره امکان داره کلاس نباشه ولی از نظر آموزش خیلی راضیم اینم شمارشون 885712-4

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 24 آذر ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
alireza62

تاریخ درج: سه شنبه 24 آذر ماه 1394

سلام

من برای یک دور موسسه زبان نیکسا تاک رفتم . خیلی راضی بودم . اما خوب نتونستم ادامه بدم . اینم شماره تماس 88088818

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 24 آذر ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
alireza62

تاریخ درج: سه شنبه 24 آذر ماه 1394

سلام

من برای یک دوره  آموزشگاه زبان نیکسا تاک رفتم .راضی هم بودم . اینم شماره تماس 88088818

تعداد پاسخها(0)

شنبه 14 آذر ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
malihe123

تاریخ درج: شنبه 14 آذر ماه 1394

سلام من حدود  1 سال هست  دخترمو آموزشگاه زبان مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک میبرم تو چهارراه سرسبز هست اساتیدش واقعا عالی هستن و مدیرخیلی دلسوزی داره بعد از هر ترم جلسه با حضور اولیا میذارن تا اولیا هم از پیشرفت بچه ها باخبر بشن بعد از سه ترم واقعا دخترم خیلی پیشرفت داشت راحت انگلیسی حرف میزد به نظرم بقیه آموزشگاهها فقط الکی اسم در کردن.

تعداد پاسخها(0)

جمعه 6 آذر ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
MARYAM67

تاریخ درج: جمعه 6 آذر ماه 1394

ELA الان زبان اموزش هستم... از نظر گرامر خوبه ولی از نظر اسپیکینگ اصلا تو کلاس جدی کار نمیشه و عمدا دانشجو سوق داده میشه سمت ثبت نام فری دیسکاژن های روز جمعه... جلسه ای یک ساعت و نیمه  ده هزار تومان جدا.....

فقط تمرین های جزوه کار میشه و بیشتر اصلا پا نمیزارن و میگن خودتون بخونید... از نظر سواد استادا دو سه تا استاد 67-68 با فوق لیسانس زبان انگلیسی داره که نمیشه گفت خیلی توپ هستند ولی برای اموزش در حد جنرال انگلیش و یادگرفتن مقدماتی زبان خوبن نه در حد مهارتهای ایلتس و تافل

بقیش اغراقه

چون تو این موسسه فرانسه و المانی و... درس میدن خیلی نمیشه گفت کل انرژیش روی زبان انگلیسیه باشه... اینکه گفتن پرنده پر نمیزنه..نه شلوغه حقیقتا و خیل کلاسها کوچک و تنگه

کل موسسه یک واحد 200 متری بیشتر نیست با چند تا اتاق

دوره فشرده اشون چهار ترمه که نزدیک چهارصد هزار تومان بابت 18 جلسه هر ترمش میگیرن که از روی همون جزوه درس میدن...

من اسپیکینگم اصلا تغییری نکرده... لیسنینگم تصمیم گرفتم خودم جدا شروع بکار کردن کنم

برای کسی که بخواد BASIC یاد بگیره اینجا خوبه اما سطحش برای ایلتس و تافل بی نهایت ضعیفه

در واقع استادهای ترمیک و ایلتسشون یکی هست

این عین واقعیته کنونی این موسسه است   و نه اغراق نه بدگویی شده..بهتره دوستان هم نگاه تعصب گرایانه خودشونو بردارن

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 5 آذر ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
Shamsi49

تاریخ درج: پنجشنبه 5 آذر ماه 1394

سلام من اهل همدان هستم واستاد دانشگاه ،تو همدان دنبال يه آموزشگاه خوب زبان ميگشتم. ولي پيدا نكردم به پيشنهاد يكي از دوستام كه تو اينترنت جستجو كرده بود آموزشگاه ايده ال رو پيشنهاد كرد و من با دودلي چون كه اسمش رو هم نشنيده بودم رفتم چون كار خودم هم تدريس است ميتونم زير وبم كاررو بفهم بدون اغراق بگم كارشون عاليه و اينكه واقعا با شرايط كاري من خيلي راه اومدن و من گفتم هر هفته نميتونم بيام مديرشون خانم نجفي گفتن اگر استاد مشكل نداشته باشه من مشكلي ندارم ميتونيد يك هفته در ميان بياييد و خوشبختانه استادموفقت كرد و من اينجا ميخوام از مدير مجموعه و همكاران تشكر كنم چون هيچ آموزشگاهي اين همكاري رو باما نميكرد ممنونم

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 4 آذر ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
ahmadhk

تاریخ درج: چهارشنبه 4 آذر ماه 1394

بهترین موسسه زبا ایران اروپا. حرفه ای ترین اساتید زبان رو داره . من واقعا مکالمه رو اونجا یاد گرفتم

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آموزشگاه های زبان تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4554, نوشته ها: 16676, کاربران: 7014
به جدید ترین عضو انجمن, alma خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران