لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
چهارشنبه 4 مرداد ماه 1391 بهترین آموزشگاه موسیقی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
رومینا

تاریخ درج: چهارشنبه 4 مرداد ماه 1391
من در آموزشگاه موسیقی آوای ایرانیان با استاد فاطمه کرم گیتار کار می کنم نحوه ی تدریس ایشان خیلی عالی است

اخیرا متوجه شدم که این استاد به زبان انگلیسی هم تدریس می کنند (برای هنرجویان خارجی) 

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه موسیقی ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر rooyaazad : فقط آموزشگاه موسیقی کهکشان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر rooyaazad : آموزشگاه موسیقی کهکشان عالیه و استادای خیلی خوبی داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر miladno : سلام،من بعد از عوض کردن سه تا آموزشگاه بالاخره يه آموزشگاه خوب با يه استاد خوب پيدا کردم،آموزشگاه موسيقي کهکشان استاداي فوق العاده خوبي داره و بسيار مديريت خوبي داره،توصيه من به شما دوستانم آموزشگاه کهکشانه شماره تماسشون:44061954        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. پاسخ malek به نظر علی لواسانی : در ضمن آموزشگاه برتر سال 88 89 هم هست و اکثر شاگرداش خودشون در جاهای دیگه استاد شدند        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. پاسخ malek به نظر علی لواسانی : والا من یک سال و نیم میرم نوین همه چیز خوب و عالیه فقط یک بار مادر استادم فوت کرده بود کلاس افتاد یه روز دیگه .  به نظرم اگر می خواین موسیقی بطور جدی  یاد بگیرین نوین عالیه و جدی          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر ramin35 : salam.man ham pesaramo baraye orf amozeshgahe mosighi kahkeshan mibaram va bayad begam pesaram to 1 term pishrafte fogholadeyi dashte.kheili mamnon o sepasgozaram az modiriyate khobo asatide delsozesh,pishnehad mikonam shoma ham kahkeshan roo entekhab konid         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mehriman به نظر علی لواسانی : سلام من از آموزشگاه موسیقی نوین اصلا راضی نیستم، مدیریت بسیار ضعیف و بی نظم. کلاسهای نیم ساعته 1 ربعه تموم میشه و اصلا هم به موقع تشکیل نمیشه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر rooyaazad : سلام دوستان،من با پیشنهاد شما عزیزان و تعریفایی که کردید رفتم آموزشگاه موسیقی کهکشان ثبت نام کردم و خیلی راضیم،هم از استاد عزیزم و هم مدیریت خوب و مهربونش،مرسی از همتون        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی یوسف آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر mohsenbiz : سلام به هم محله ای های عزیزم منزل ما یوسف آباده و پسر کوچوچیکم رو که 5 سالشه کلاس موسیقی کودک آموزشگاه موسیقی صدای مهرورزان میفرستم من راجع به کلاس کودک تو اینترنت و پرسجو از دوستام خیلی تحقیق کردم تو آموزشگاه های این منطقه فهمیدم که تو صدای مهرورزان با یه روش جدید و کاملا استاندارد با بچه ها کار میشه در ضمن آموزشگاه هم نزدیکمون بود بعد از شروع کلاسش کمی در مورد  این روش شک داشتم و فکر میکردم این کارایی که دارن میکنن وقت تلف کردنه اما با توضیحات جامع  مربی و مدیریت مجموعشون باعث شد کمی صبر کنم حالا که یک سال از کلاس رادی جونم می گذره و میبینم چقد تو موسیقی پیشرفت کرده و گوشش چقدر نسبت به موسیقی حساس شده و چقدر خوب موسیقی رو درک کرده خیلی من و مادرش خوشحالیم الانم کلاس فلوتش شروع شده برای همین تصمیم گرفتم بیام اینجا و اینا رو بنویسم تا شاید تو انتخاب یه آموزشگاه خوب کمکتون کنم تلفنش 88986494 و سایتشمmehrvarzanmusic.ir همیشه شاد و پیروز باشید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر fatemeh8 : من با خانم رسولی برای آموزش پیانو به فرزندانم شروع کردم خیلی خیلی راضیم از کار و حوصلشون قابل تحسینه واقعا جاداره ازشون تشکر کنم همینجا.......دوستی که شمارشون را خواسته بود09127309474 بنظرم نسبت به کار خرفه ای که ارائه میدن قیمتشون هم خیلی مناسبه ....        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر minaa : آموزشگاه موسیقی کهکشان اساتید خیلی خوب و مجربی داره،من هم مثل همه دوستان خیلی راضیم          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر poriya : با سلام به همگی،به نظر من آموزشگاه موسیقی کهکشان تو غرب حرف اول و اخرو میزنه،واقعا همه استاداش بی نظیرن،من و دوستام راضی هستیم چون برای هنرجو وقت میذارن و دنبال پیشرفت هنرجوهاشون هستن و فقط فکر پول در آوردن خودشون نیستن،ضمن اینکه محیط گرم و جو خوبی داره،حتی اگه روز خاصی مد نظرتون باشه براتون برنامه ریزی میکنن و باهاتون کنار میان،ممنونم ازشون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ kahkeshan به نظر Shima16 : شیما جون ممنونم،دیگه برای کنسرت داری آماده میشی،استادتون هم خیلی از شما راضیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ kahkeshan به نظر Mahsaaa : مهسا خانوم شما یه دونه ای،اون خانوم کوچولوتون با اینکه 4 سالشه خیلی با استعداده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sinaa : آموزشگاه موسیقی کهکشان عاالیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sinaa به نظر Mahsaaa : سلام مهسا جان.بله موافقم،آموزشگاه موسیقی کهکشان خیلی استادای خوبی داره،مدیریتشم خوبه واقعا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی یوسف آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر azimpoor : با سلام من پسرم رو بعد از چند سال دوری از موسیقی  توی کلاسای پیشرفته پیانو در آموزشگاه منظومه ثبت نام کردم توی این مدتی که اونجاس با رفتار خوب استادش و کنسرتایی که میزارن روحیه خیلی خوبی پیدا کرده که همین جا از مدیریت و استادشون آقای راد تشکر میکنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر farzane010 : دخترم و چند تا از هم کلاسی هاش آموزشگاه منظومه هستن کلاسای تخصصی کودکشون فوق العاده هست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Samine : سلام دوستان،آموزشگاه موسيقي كهكشان به مناسبت دهه فجر تا آخر بهمن براي كلاس هاي تار و سه تار،دف و تنبك و پيانو ٥٠٪ تخفيف گذاشته،خيلي خوبه ه ه ه ه ه ه،استاداشم كه بي نظيره،حتما تو كلاساشون شركت كنيد،من تازه فهميدم و ديروز با دوتا از دوستام رفتم و ثبت نام كردم،اطلاعات تماس و آدرسشو ميذارم براتون ٤٤٠٦١٩٥٤،فلكه دوم صادقيه،پشت پارك استقلال،پ ٩        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر Rojinn : البته با كادر فوق حرفه اي و محيط سالم،پيشنهاد ميكنم حتما سري بزنيد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر Rojinn : بهترين آموزشگاه موسيقي غرب آموزشگاه كهكشان تو فلكه دوم صادقيه ست و استاداي خيلي خوبي داره،مطمئنم بقيه هم مثل من خوششون مياد شماره تماسش اينه اگر كسي خواست بره:٤٤٠٦١٩٥٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Rojinn : سلام،من از آموزشگاه كهكشان خيلي راضيم،استاداي پيانوش بي نظيره،شماره تماسشو ميذارم اگر كسي خواست بره ٤٤٠٦١٩٥٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر Rojinn : به نظر من بهترين آموزشگاه موسيقي،آموزشگاه كهكشانه،من خيلي راضيم شمارش اينه:٤٤٠٦١٩٥٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر alireza25 : اموزشگاه کهکشان خیلی خوبه من چند وقت بود گیتار زدنم یکنواخت شده بود اما الان تو این چند جلسه ای که رفتم خیلی چیزای جدید و باحال یاد گرفتم چون با استاد بهروان کار کردم دیگهههههههه مرسی اموزشگاه کهکشان که این استاد حرفه ای رو برامون اوردید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر alireza25 : اموزشگاه کهکشان خیلی خوبه من چند وقت بود گیتار زدنم یکنواخت شده بود اما الان تو این چند جلسه ای که رفتم خیلی چیزای جدید و باحال یاد گرفتم چون با استاد بهروان کار کردم دیگهههههههه مرسی اموزشگاه کهکشان که این استاد حرفه ای رو برامون اوردید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Mehran22 : من هم از استادم و آموزشگاه موسيقي كهكشان راضيم ولي اگه جمعه ها هم كلاس داشتند خوب ميشد ..        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی ولنجک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. پاسخ fatemeh8 به نظر مریم امیری : کار خانم رسولی مدرس پیانو و ارگ هم عالیه شمارشون 9127309474 هست که واقعا خیلی زود آهنگ نواختن و اصول موسیقی را یاد خواهید گرفت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Ebrahimii : من هم آموزشگاه كهكشان كلاس سلفژ ميرم و راضيم كسايي كه ميخوان برن شماره آموزشگاه اينه:٤٤٠٦١٩٥٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Safarii : منم دخترمو براي ارف ميبرم آموزشگاه كهكشان،خودمم كلاس آواز ميرم،واقعا عاليه و تشكر ميكنم از همه كسايي كه از جون و دل كار ميكنن،اميدوارم شاهد پيشرفت روز به روزتون باشيم :) (y)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Mehraan : سلام،من آموزشگاه موسيقي كهكشان كلاس گيتار ميرم و راضي ام،پيشرفت خوبي هم داشتم،فكر ميكنم بقيه استاداش هم خوب باشن،محيط خوبي داره و مديريتش هم يه خانومه مهربونه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Mehraan :        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ saman24 به نظر MohamadR : من که راضیم والا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mamali به نظر MohamadR : بله اموزشکاه خوبیه کلن فقط خدا کنه همینجوری ادامه بدن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. پاسخ mamali به نظر mahor : چرا نظر منطقه اپادانا اومده اینجا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر MohamadR : هنر دوستاي عزيز سلام،به جرات ميتونم بگم آموزشگاه موسيقي كهكشان بهترينه،من خودم كلاس تار ميرم و پسرمم كلاس ارف ميبرم كه خيلي خيلي راضيم چون قبلا جاي ديگه ميرفت و پيشرفتي نداشت،خيلي جاها فقط با روحيات بچه بازي ميكنن و دوره آموزشي رو كش ميدن اما الان بعد از يك ماه پسرم به نت خواني رسيده و با شوق آهنگ ميزنه،خيلي خوشحالم و ممنونم از كادر قوي اين آموزشگاه    تعداد پاسخها(2)( mamali - saman24)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر hjgft : آموزشگاه موسیقی شیدایی به عنوان بهترین آموزش کلیه سازها،کلیه آواز و موسیقی کودک و تنظیم و آهنگ سازی با نرم افزار،میکس و مسترینگ محله --تهران پارس منطقه 4 توسط hjgft به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی شیدایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Mohsen69 :  کهکشاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Mohsen69 :    فقط آموزشگاه موسیقی کهکشان....................................................استادم آقای شاهین آرین خواننده پاپ هستش و من تو آوار خیلی پیشرفت کردم،ممنونم  از استاد عزیزم شماره آموزشگاهو میذارم،هرکی وافعا میخواد یه چیزی یاد بگیره بره این آموزشگاه وگرنه آموزشگاه زیاده ولی واقعا هیچ چی  به آدم یاد نمیدن 44061954           مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Mahnazz به نظر Shima16 :      بله من استادای سنتورشونو میشناسم،این آموزشگاه استادای خوبی داره بدون شک                مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Mahnazz به نظر Mahsaaa : مهسا جان کاملا با نظرتون موافقم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Mahnazz : مهسا جان كاملا با نظرتون موافقم :)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Mahnazz : منم دخترمو آموزشگاه موسيقي كهكشان ميبرم براي موسيقي كودك و واقعا راضي ام،خيلي ممنونم از كار خوب اين آموزشگاه ٤٤٠٦١٩٥٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر Mahsaaa : آموزشگاه موسيقي كهكشان تو فلكه دوم صادقيه استاداي خوب و حرفه اي داره ٤٤٠٦١٩٥٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Mahsaaa : سلام دوستاي خوب و هنر دوست من دخترمو آموزشگاه موسيقي كهكشان كلاس ارف(موسيقي كودك)ميبرم و خيلي راضيم،اين آموزشگاه استاداي خوب و حرفه اي داره،تو اين مدت كم دخترم پيشرفت زيادي داشته،ممنونم از استاد و مديريتش شماره تماسش:٤٤٠٦١٩٥٤    تعداد پاسخها(3)( Mahnazz - sinaa - kahkeshan)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر mahor : گوه خوردن اون دو تا بیسواد چلمن که خودشون این نطرات را بارا خودشون مینویسند اداما صایع بیسواد    تعداد پاسخها(1)( mamali)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Shima16 : سلام و درود به دوستاي گلم،بچه ها آموزشگاه موسيقي كهكشان تازه در غرب تهران(صادقيه)افتتاح شده و اساتيد خيلي خيلي خوب و حرفه اي داره،من اونجا كلاس سنتور ميرم و خيلي راضي ام،واقعا كارشون عاليه،حتما يه سر بزنيد،اينم شماره تماسش:٤٤٠٦١٩٥٤    تعداد پاسخها(2)( Mahnazz - kahkeshan)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. پاسخ rahaaa به نظر علی : آموزشگاه کيميا خيلى عاليه.محيط خوب و آرومى براى آموزش موسيقى داره. به نظرم بهترين آموزشگاه غرب براى موسيقى کودک و نوجوان هست.من دخترم و براى تار ثبت نام کردم خيلى راضيم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی ولنجک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر imanprs : *-._  تست هوش از کودک دلبند شما  _.-* //  مشاوره‌ی تحصیلی  \\   در منزل شما     >>   ۰۹۳۵-۳۶۴-۵۵-۱۱          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hiva123 : موزشگاه موسیقی هیوا با کمک جمعی از بهترین اساتید موسیقی ایران با آموزش سنتور ، آموزش گیتار ، آموزش درامز ، آموزش کیبورد ، آموزش ویولن ، آموزش آواز ، آموزش ارف ، آموزش پیانو ، آموزش کلارینت ، آموزش ساکسیفون ، آموزش صداسازی ، آموزش کمانچه ، آموزش تار ، آموزش سه تار ، آموزش ارف ، آموزش فلوت کلیددار ، آموزش دف ، آموزش تنبک ، آموزش تنبور در خدمت هنرجویان گرامی است. شعبه صادقیه--تلفن: 02144211713 آدرس سایت : http://hivamusic.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر hiva123 : آموزشگاه موسیقی هیوا با کمک جمعی از بهترین اساتید موسیقی ایران با آموزش سنتور ، آموزش گیتار ، آموزش درامز ، آموزش کیبورد ، آموزش ویولن ، آموزش آواز ، آموزش ارف ، آموزش پیانو ، آموزش کلارینت ، آموزش ساکسیفون ، آموزش صداسازی ، آموزش کمانچه ، آموزش تار ، آموزش سه تار ، آموزش ارف ، آموزش فلوت کلیددار ، آموزش دف ، آموزش تنبک ، آموزش تنبور در خدمت هنرجویان گرامی است. شعبه پیروزی--تلفن: 02133346200 آدرس سایت : http://hivamusic.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
سه شنبه 29 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
rooyaazad

تاریخ درج: سه شنبه 29 ارديبهشت ماه 1394

فقط آموزشگاه موسیقی کهکشانheart

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 29 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
rooyaazad

تاریخ درج: سه شنبه 29 ارديبهشت ماه 1394

آموزشگاه موسیقی کهکشان عالیه و استادای خیلی خوبی دارهyesyesheartheart

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 8 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
miladno

تاریخ درج: سه شنبه 8 ارديبهشت ماه 1394

سلام،من بعد از عوض کردن سه تا آموزشگاه بالاخره يه آموزشگاه خوب با يه استاد خوب پيدا کردم،آموزشگاه موسيقي کهکشان استاداي فوق العاده خوبي داره و بسيار مديريت خوبي داره،توصيه من به شما دوستانم آموزشگاه کهکشانه شماره تماسشون:44061954

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 1 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
ramin35

تاریخ درج: سه شنبه 1 ارديبهشت ماه 1394

salam.man ham pesaramo baraye orf amozeshgahe mosighi kahkeshan mibaram va bayad begam pesaram to 1 term pishrafte fogholadeyi dashte.kheili mamnon o sepasgozaram az modiriyate khobo asatide delsozesh,pishnehad mikonam shoma ham kahkeshan roo entekhab konid 

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 23 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
rooyaazad

تاریخ درج: يکشنبه 23 فروردين ماه 1394

سلام دوستان،من با پیشنهاد شما عزیزان و تعریفایی که کردید رفتم آموزشگاه موسیقی کهکشان ثبت نام کردم و خیلی راضیم،هم از استاد عزیزم و هم مدیریت خوب و مهربونش،مرسی از همتونwinkheart

تعداد پاسخها(0)

شنبه 22 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی یوسف آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
mohsenbiz

تاریخ درج: شنبه 22 فروردين ماه 1394

سلام به هم محله ای های عزیزم منزل ما یوسف آباده و پسر کوچوچیکم رو که 5 سالشه کلاس موسیقی کودک آموزشگاه موسیقی صدای مهرورزان میفرستم

من راجع به کلاس کودک تو اینترنت و پرسجو از دوستام خیلی تحقیق کردم تو آموزشگاه های این منطقه فهمیدم که تو صدای مهرورزان با یه روش جدید و کاملا استاندارد با بچه ها کار میشه در ضمن آموزشگاه هم نزدیکمون بود بعد از شروع کلاسش کمی در مورد  این روش شک داشتم و فکر میکردم این کارایی که دارن میکنن وقت تلف کردنه اما با توضیحات جامع  مربی و مدیریت مجموعشون باعث شد کمی صبر کنم حالا که یک سال از کلاس رادی جونم می گذره و میبینم چقد تو موسیقی پیشرفت کرده و گوشش چقدر نسبت به موسیقی حساس شده و چقدر خوب موسیقی رو درک کرده خیلی من و مادرش خوشحالیم الانم کلاس فلوتش شروع شده برای همین تصمیم گرفتم بیام اینجا و اینا رو بنویسم تا شاید تو انتخاب یه آموزشگاه خوب کمکتون کنم تلفنش 88986494 و سایتشمmehrvarzanmusic.ir همیشه شاد و پیروز باشید

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 19 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
fatemeh8

تاریخ درج: چهارشنبه 19 فروردين ماه 1394

من با خانم رسولی برای آموزش پیانو به فرزندانم شروع کردم خیلی خیلی راضیم از کار و حوصلشون قابل تحسینه واقعا جاداره ازشون تشکر کنم همینجا.......دوستی که شمارشون را خواسته بود09127309474 بنظرم نسبت به کار خرفه ای که ارائه میدن قیمتشون هم خیلی مناسبه ....

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 5 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
minaa

تاریخ درج: چهارشنبه 5 فروردين ماه 1394

آموزشگاه موسیقی کهکشان اساتید خیلی خوب و مجربی داره،من هم مثل همه دوستان خیلی راضیمheartyesheart

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 10 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
poriya

تاریخ درج: يکشنبه 10 اسفند ماه 1393

با سلام به همگی،به نظر من آموزشگاه موسیقی کهکشان تو غرب حرف اول و اخرو میزنه،واقعا همه استاداش بی نظیرن،من و دوستام راضی هستیم چون برای هنرجو وقت میذارن و دنبال پیشرفت هنرجوهاشون هستن و فقط فکر پول در آوردن خودشون نیستن،ضمن اینکه محیط گرم و جو خوبی داره،حتی اگه روز خاصی مد نظرتون باشه براتون برنامه ریزی میکنن و باهاتون کنار میان،ممنونم ازشون

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 3 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
sinaa

تاریخ درج: يکشنبه 3 اسفند ماه 1393

آموزشگاه موسیقی کهکشان عاالیه

heartheartheartheartheartheartheart

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4465, نوشته ها: 15503, کاربران: 5927
به جدید ترین عضو انجمن, mary11 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران