لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
چهارشنبه 4 مرداد ماه 1391 بهترین آموزشگاه موسیقی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
رومینا

تاریخ درج: چهارشنبه 4 مرداد ماه 1391
من در آموزشگاه موسیقی آوای ایرانیان با استاد فاطمه کرم گیتار کار می کنم نحوه ی تدریس ایشان خیلی عالی است

اخیرا متوجه شدم که این استاد به زبان انگلیسی هم تدریس می کنند (برای هنرجویان خارجی) 

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه موسیقی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر سحر ذاکری : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط سحر ذاکری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی آکورد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر امین حضوری : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط امین حضوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی آکورد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امین حضوری : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط امین حضوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی آکورد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر yaldaa : آموزشگاه موسیقی نوین به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه مو   سیقی در  تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط مونا  به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فلکه اول _ ابتدای 142 شرقی (روبروی ایس پک) پلاک13 77884879 77746949 www.musicnovin.ir          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saeid : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط saeid به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی آکورد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سحر ذاکری : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط سحر ذاکری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی آکورد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nazanin : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط nazanin به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی آکورد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nazanin : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط nazanin به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی آکورد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samin : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط samin به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی آکورد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر yaldaa : آموزشگاه موسیقی نوین به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط مونا  به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است   77884879 فلکه اول _ ابتدای 142 شرقی (روبروی ایس پک) پلاک13   77746949 www.musicnovin.ir          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sajede : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط sajede به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فقط و فقط اموزشگاه موسیقی آکورد منم واقعا راضیم،تا حالا دوتا آموزشگاه عوض کردم که هیچ کدوم دلسوز نبودن و استاداش خودشون هنوز در حد مبتدی هستن،ممنون و سپاسگزارم از آموزشگاه موسیقی آکورد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sajede : فقط و فقط آموزشگاه موسیقی آکورد منم واقعا راضیم،تا حالا دوتا آموزشگاه عوض کردم که هیچ کدوم دلسوز نبودن و استاداش خودشون هنوز هنرجو در حد مبتدی هستن،ممنون و سپاسگزارم از اموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خاطره رحمانی : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط خاطره رحمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عزیزم معلومه که آموزشگاه آکورد خیلی خوبه و استادای فوق العاده ای داره،من یه آموزشگاه قبلا میرفتم که جمع شد بعد از اونجا 2 ساله که دارم آکورد میرم و راضیم،ممنونم از مدیریت خوبش خانم فتحعلی عزیز نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sohrab : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط sohrab به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فقط آموزشگاه موسیقی آکورد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nafise : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط nafise به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است منم موافقم آموزشگاه آکورد سراسر آرامشو انرژیه به علاوه اینکه استادای خوبیم داره نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sahabe : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط sahabe به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اموزشگاه آکورد برای اینکه خیلی خوش برخوردن استادای عالی داره خیلی به هنرجو بها میدن وزارت ارشاد هم قبولش داره نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ali : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط ali به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظرم آموزشگاه آکورد توی فلکه اول بهترینه من آموزشگاه های زیادی رفتم ولی این آموزشگاه سعی میکنه تو کمترین زمان بیشترین پیشرفت و حاصل کنه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر hadi : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --تهران پارس منطقه 4 توسط hadi به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظر من آموزشگاه آکورد توی فلکه اول بهترینه من قبلا آواز کار میکردم مدت کوتاهیه به این آموزشگاه میرم انگار پیش از این فقط وقتمو تلف میکردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیما : بهترین آموزشگاه موسیقی تهرانپارس(آموزشگاه موسیقی آکورد) به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط شیما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اموزشگاه اکورد نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین آموزشگاه موسیقی تهرانپارس(آموزشگاه موسیقی آکورد)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر sare : بهترین آموزشگاه موسیقی تهرانپارس(آموزشگاه موسیقی آکورد) به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی تهرانپارس محله --تهران پارس منطقه 4 توسط sare به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اموزشگاه اکورد عالیترینه نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین آموزشگاه موسیقی تهرانپارس(آموزشگاه موسیقی آکورد)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hasti2329 : به نظرم آموزشگاه موسیقی نوین عالیییییه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Samine : آموزشگاه موسیقی آکورد عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالیه 77735603        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی استاد معین و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر nima : آموزشگاه موسیقی کهکشان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --استاد معین توسط nima به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی کهکشان تو صادقیه خیلی خیلی خوبه،من پیش آقای زمانه پور کلاس دف میرم و برادرمم پیش خانوم اردلان کلاسس سنتور میره،از استادامون خیلی راضی هستیم،ممنونیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی کهکشان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی دامپزشکی - جیحون - قصرالدشت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر nima : آموزشگاه موسیقی کهکشان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --دامپزشکی-جیحون-قصرالدشت توسط nima به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی کهکشان تو صادقیه خیلی خیلی خوبه،من پیش آقای زمانه پور کلاس دف میرم و برادرمم پیش خانوم اردلان کلاسس سنتور میره،از استادامون خیلی راضی هستیم،ممنونیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی کهکشان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. پاسخ Samine به نظر najme : آموزشگاه کهکشان استادای فوق العاده ای داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی پاتریس - شهرآرا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر Samine : اموزشگاه کهکشان استادای فوق العاده ای داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hedie : دلیل اینکه میگم آموزشگاه آکورد چون 3 سال و نیمه داریم با دوستام اونجا کلاس میریم شماره تماس 77735603          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hedie : آموزشگاه موسیقی اکورد تو فلکه اول عالیه،من پیش آقای تفضلی کلاس ویلن میرم،ایشون استاد خیلی خوبی هستن،ممنونم ازشون        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر parisa safarmanesh : آموزشگاه موسیقی کهکشان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط parisa safarmanesh به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظر من بهترین آموزشگاه موسیقی تهران آموزشگاه کهکشانه،بی نظیر و فوق العاده بدون اغراق،امیدوارم همیشه موفق باشید و همینجوری به کارتون ادامه بدید،من و همسرم بی نهایت سپاسگزاریم از شما نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی کهکشان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mohamed به نظر saghar28 : پلیس فتا  نیاد سراغتون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hedie به نظر mahsan23 : سلام،من آموزشگاه آکورد کلاس سنتور میرم و راضیم،یکی از دوستامم پیش آقای زمانه پور کلاس میره و ساز زدنش خیلی خوب شده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hedie : سلام دوستان،من 3ساله  آموزشگاه موسیقی آکورد کلاس سنتور میرم و از استادم و آموزشگاه خیلی راضیم،شهریور کنسرتمونه اینم شماره آموزشگاه:77735603        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saghar28 : شما که نميتونيد آموزش بديد غلظ ميکنيد بچه 4 ساله رو ثبت نام ميکنيد،چطور بچه من الان دو ماهه داره يه آموزشگاه ديگه ميره ميتونه نت خواني کنه؟    تعداد پاسخها(1)( mohamed)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saghar28 : شما که نميتونيد آموزش بديد غلظ ميکنيد بچه 4 ساله رو ثبت نام ميکنيد،چطور بچه من الان دو ماهه داره يه آموزشگاه ديگه ميره ميتونه نت خواني کنه؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hamidreza7 : آموزشگاه موسیقی نوین بهترین هست قبلا 3تا آموزشگاه رفتم خوب نبود رفتم نوین خیلی زود راه افتادم البته تمرین کردنم هم زیاد تر شد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر yaldaa : من میگم آموزشگاه موسیقی نوین تو فلکه اول        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ yaldaa به نظر tara00 :  کلاس برای کودکانشم استاد سالار هست یکی از بهترین اساتید ارف و کودک در نهران.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ yaldaa به نظر tara00 : نوین تو تهرانپارس خوبه  کلاس کودکانشم استاد سالار هست یکی از بهترین اساتید کودکان تهران .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ yaldaa به نظر tara00 : به نظرم نوین خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ malek به نظر tara00 : خداییش نوین بهترینه  من قبلا کلاس می رفتم الان آهنگسازی می کنم هرکی بپرسه می گم برو نوین  کادر قوی و حرفه ای  اما واسه بچه 4ساله فکر کنم  انتظار زیاده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ malek به نظر tara00 : خداییش نوین بهترینه  من قبلا کلاس می رفتم الان آهنگسازی می کنم هرکی بپرسه می گم برو نوین  کادر قوی و حرفه ای  اما واسه بچه 4ساله فکر کنم  انتظار زیاده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ peymann به نظر tara00 : فرزند یکی از دوستانم 7 ساله بود تا 10 سالگی رفت آموزشگاه خیلی معروف در مرکز شهر باور کنید چیزی یاد نگرفته بود اما دوستانیکه معرفی کردم نوین بعد از   6ماه کنسرت گذاشتن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ peymann به نظر علی لواسانی : نوین خوبه . فرزند یکی از دوستانم رو معرفی کردم بره نوین . بعد از 6 ماه  کنسرت می زارن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ peymann به نظر tara00 : فرزند یکی از دوستانم 7 ساله بود تا 10 سالگی رفت آموزشگاه خیلی معروف در مرکز شهر باور کنید چیزی یاد نگرفته بود اما دوستانیکه معرفی کردم نوین بعد از   6ماه کنسرت گذاشتن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ peymann به نظر tara00 : ثابت شد که نوین بهترین آموزشگاه موسیقی هست .وقتی از بچه 4 ساله همچین انتظاری دارید .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ peymann به نظر tara00 : یعنی بچه 4 ساله باید بشه موزیسین ؟ می گم بهترین آموزشگاه موسیقیه واسه همینه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ tara00 به نظر tara00 : 4 ساله ؟؟؟!؟!؟!؟!؟!؟ چه انتظاری آخه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ tara00 به نظر tara00 : 4 ساله ؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ چه انتظاری آخه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر delnavaz : به نظر من بهترین آمورشگاه آموزش موسیقی تهران جردن، طنین دلنواز است که در شاخه های کلاسیک و سنتی اصیل ایرانی و پاپ فعالیت و آموزش موسیقی عالی و فوق العاده ای داره آموزش ویولن پیانو گیتار سلفژ آواز تار سه تار سنتور عود بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران  جردن  آموزشگاه موسیقی طنین دلنواز می باشد که شیک ترین و مجهز ترین آموزشگاه موسیقی تهران است که دارای 8 اتاق تمرین مجهز و یک سالن برگزاری کنسرت (vip) می باشد... در ضمن این آموزشگاه در جردن ، آموزش نقاشی ، آموزش خوشنویسی و آموزش عکاسی هم پوشش می دهد . اینم سایتشه : www.delnavaz-art.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
جمعه 13 شهريور ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
پوریا زمانی

تاریخ درج: جمعه 13 شهريور ماه 1394

آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط پوریا زمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آموزشگاه موسیقی آکورد بهترینه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد تعداد پاسخها(0)

جمعه 13 شهريور ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
سحر ذاکری

آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط سحر ذاکری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آموزشگاه موسیقی آکورد

سارا کیانی

آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط سارا کیانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آموزشگاه موسیقی آکورد عالیییییییییییییییه

sahabe

آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط sahabe به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آموزشگاه موسیقی آکورد

پنجشنبه 12 شهريور ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
yaldaa

تاریخ درج: پنجشنبه 12 شهريور ماه 1394

آموزشگاه موسیقی نوین به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه مو   سیقی در  تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط مونا  به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

فلکه اول _ ابتدای 142 شرقی (روبروی ایس پک) پلاک13

77884879

77746949

www.musicnovin.ir

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 12 شهريور ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
yaldaa

آموزشگاه  موسیقی نوین به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه مو   سیقی در  تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط مونا  به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

77884879

77746949

www.musicnovin.ir

تعداد پاسخها(0)

yaldaa

آموزشگاه  موسیقی نوین به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه مو   سیقی در  تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط مونا  به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

77884879

77746949

www.musicnovin.ir

تعداد پاسخها(0)

yaldaa

آموزشگاه موسیقی نوین به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه مو   سیقی در  تهرانپارس محله --فلکه اول  تهرانپارس منطقه 8 توسط مونا  به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

77884879

77746949

www.musicnovin.ir

تعداد پاسخها(0)

yaldaa

آموزشگاه موسیقی نوین به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه مو   سیقی در  تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط مونا  به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

77884879

77746949

www.musicnovin.ir

تعداد پاسخها(0)

yaldaa

آموزشگاه موسیقی نوین به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه مو سیقی در  تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط مونا  به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

77884879

77746949

www.musicnovin.ir

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4486, نوشته ها: 16168, کاربران: 6527
به جدید ترین عضو انجمن, sharbanoo خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران