لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
چهارشنبه 4 مرداد ماه 1391 بهترین آموزشگاه موسیقی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
رومینا

تاریخ درج: چهارشنبه 4 مرداد ماه 1391
من در آموزشگاه موسیقی آوای ایرانیان با استاد فاطمه کرم گیتار کار می کنم نحوه ی تدریس ایشان خیلی عالی است

اخیرا متوجه شدم که این استاد به زبان انگلیسی هم تدریس می کنند (برای هنرجویان خارجی) 

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه موسیقی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر mona43 : از آموزشگاه موسیقی نوین راضی هستم . و از اساتیدم تشکر می کنم                            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر شهره صالحی : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط شهره صالحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظر من آموزشگاه موسیقی آکورد خیلی آموزشگاه خوبیه من خیلی ازشون راضیم اساتید دلسوز و با تجربه ای دارن برخورد مدیریتشونم عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر Alimoradi : دوستان این هم شماره تلفن اموزشگاه موسیقی فردوس هست برای گرفتن اطلاعات بیشتر ازشون 22052652        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر Alimoradi : بنظر من بهترین اموزشگاه موسیقی منطقه زعفرانیه و ولنجک ،اموزشگاه موسیقی فردوس که توی خود مقدس اردبیلی نبش خیابان ب قرار داره هست.من دخترم رو بردم اونجا.قبلا هم دخترم رو برای ویلن جای دیگه برده بودم ولی اصلا کلاسشو دوست نداشت و ادامه نداد.ولی توی این اموزشگاه ازش تست استعداد یابی گرفتن و بهم گفتن بهتره سازشو عوض کنیم.الان داره با خانم فتوت پیانو کار میکنه و واقعا خوشحال و مشتاق میره سر کلاسش.یکی دیگه از دوستاشم با استاد یوسفی کار میکنه و اونم خیلی راضیه.من مجموعا از فضای اونجا و برخورد مسئولین و کار کنانشون خیلی راضی هستم و استادای خیلی خوب و با سوادی هم باهاشون همکاری میکنن.خودمم میخوام برم اواز اگه بشه ;-)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی مجیدیه شمالی-شمس آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر sasan8z5 : سلام  من از طریق این سایت با آموزشگاه موسیقی آذرنگ آشنا شدم و پسرم رو که 5 ساله بود بردم برای مشاوره  خیلی از استادش و مدیریت آموزشگاه واقعا راضیم. شمال غربی پل سیدخندان هستن  اینم شماره آموزشگاه : 22858191 www.azarngmusic.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر amir1991 : آموزشگاه موسیقی آذرنگ زیر پل سیدخندان رفتم  واقعا اساتیدشون عالی بودن  محیط خوبیم داشتن  اینم سایتشون که آدرس و تلفن داخلش هست : www.azarangmusic.comآموزشگاه موسیقی آذرنگ زیر پل سیدخندان رفتم  واقعا اساتیدشون عالی بودن  محیط خوبیم داشتن  اینم سایتشون که آدرس و تلفن داخلش هست : www.azarangmusic.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر rooyaazad : از نظر من و همسرم آموزشگاه موسیقی کهکشان یکی از بهترین آموزشگاه های تهرانه،بچه هارو طی 8 الی 10 ماه به ساز تخصصی میرسونن،کارشون بی نظیره،ممنونم از این مجموعه موفق و با تدبیر 😍😍😍😍😍👍👍👍👍👍👍 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 👍👍👍👍👍👍👍 ☺        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر nimajs : موسسه فرهنگی و هنری اوستا برگزار می‌کند: اولین مرکز تخصص آموزش هوشمند موسیقی موسیقی کودک یه شیوه نوین مپکُم (با استفاده از روشهای مونته سوری، سوزوکی، ارف و کدای) زیر نظز خانم مانیا حسینی موسیقی درمانی (ویژه کودکان با اختلالات یادگیری، کودکان بیش فعال، کودکان اتیسم) زیر نظر آقای هاتف دوست دار دوره های تکمیلی آواز (ویژه خوانندگان) استاد گیتی خسروی آموزش نوازندگی سازهای ایرانی و غربی تلفن: 44414083 - 44491326 www.kids-art.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی سه راه جمهوری - چهارراه ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر rooyaazad :     آموزشگاه موسیقی کهکشان   استادای خوب و محیط پر انرژی     44976482   44061954   kahkeshanmusic.com                                            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر arash211 : آذرنگ رفتنم کلاس دف زیر پل سیدخندان خیلی عالیه شمارشون اینه :22858191        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. پاسخ 0024598267 به نظر نازنین حسینی : به نظر من سی ساز یکی از بهترین اموزشگاه های نارمکه چون من خودم حدود یک ساله که میرم سی ساز و واقعا راضی هستم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی سه راه جمهوری - چهارراه ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر newletter : آموزشگاه موسیقی سارین   میدان جمهوری،ابتدای خیابان جمهوری 66126707 www.sarin-music.com www.sarin-music.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر rooyaazad :     دوستان آموزشگاه موسیقی کهکشان هیچ شعبه ای نداره،فقط تو صادقیه فعالیت میکنه     شماره تماسشونم اینه:44976482        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر rooyaazad :       آموزشگاه     موسیقی       کهکشان   شماره تماسش:44976482            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. پاسخ rooyaazad به نظر آرمین : منم با نظر شما موافقم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر rooyaazad :       فقط آموزشگاه موسیقی کهکشان   استادای خوب و محیط سالم و صمیمی داره            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ramin35 :       آموزشگاه موسیقی آکورد واقعا و بی اغراق عالیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر peymann : به نظرم آموزشگاه موسیقی نوین عالیه            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شاهین کمالی : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط شاهین کمالی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است منم با اموزشگاه آکورد موافقم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahoor : آموزشگاه موسیقی آکورد حرف نداره همین هفته کنسرت هنرجوییمون بود عالی برگزار شد من یک تکنوازی پیانو داشتم البته تو گروه نوازیم بودم ازشون ممنونم که این فرصتو بهم دادن          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر peymann : آموزشگاه موسیقی نوین خوبه . یک ماه دیگه هم کنسرت داریم ....دارم آماده می شم          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امیر علی : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط امیر علی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من آموزشگاه آکورد کلاس ویلن میرم همین پنج شنبه که گذشت کنسرت هنرجوییمون بود عالی برگزار شد خودمم اجرا داشتم ازشون ممنونم اولین تجربه اجرام بود و خیلی عالی بود خانوادم با دیدن من روی صحنه خیلی خوشحال شدن اینارو مدیون آکورد هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maryam12 : آموزشگاه موسیقی نوین راضی کنندس            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر donya123 : آموزشگاه موسیقی آکورد   بهترییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییینه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شهره سمیعی : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط شهره سمیعی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی آکورد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر peymann : آموزشگاه موسیقی نوین خوبه و راضی هستم .              مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر داریس گیوه چیان : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط داریس گیوه چیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است منم با آموزشگاه آکورد موافقم بدلیل اساتید تحصیلکردشون و شیوه تدریس آکادمیکشون و نحوه برخوردشون با هنرجو نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ardalan :     منم با آکورد موافقم خیلی متعهد هستن اساتیدشون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رهی کربلایی : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط رهی کربلایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه آکورد عالیه اساتید خیلی خوبی داره نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر tara00 : آموزشگاه نوین .  نظم و جدیت در محیط آموزشگاه             مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نسیم : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط نسیم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فقط آموزشگاه موسیقی آکورد 77735603 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر peymann : آموزشگاه نوین راضی کنندس . محیط جدی و خوبی داره از اساتیدشون و از برخوردشون راضی هستم              مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شمیم کردستانی : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط شمیم کردستانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است منم آموزشگاه آکورد تازه شروع کردم به آواز خوندن خیلی راضیم از استاد مرادیون متشکرم خیلی بهم کمک کردن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saman123 : آموزشگاه موسیقی آکورد بهترییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییینه              مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سهراب امیری : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط سهراب امیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی آکورد بهترینه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Modaresii : آمورشگاه آکورد بهترینه شماره تماس:77735603        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Modaresii : من و دوستام آموزشگاه موسیقی آکورد میریم و خیلی راضی هستیم،هم از نحوه برخوردشون هم از استادامون که عالین،رفتارشون کاملا حرفه ای و محیطشون صمیمانه و سالمه😙❤❤❤❤        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahoor : منکه خیلی ازشون راضیم با اساتید مطرح و با تجربه کار میکنن آدم بهشون اعتماد داره خیالش راحته فقط به شهریه فکر نمیکنن خیلی خوش برخوردن که این برمیگرده به روابط عمومیشون چون علمشو دارن ازشون ممنونم                        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اعظم صفاری : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط اعظم صفاری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اساتید این آموزشگاه عالین چندتا آموزشگاه رفتم تا بالاخره با این آموزشگاه آشنا شدم واقعا ممنونم ازشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saman123 :     آموزشگاه آکورد پیش استاد زمانه پوز میرم واقعا عالی هستن ایشون سازهای کوبه ای تدریس می کنن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahoor : آموزشگاه آکورد بی نظیر استاداشونم حرف ندارن وزارت ارشادم خیلی قبولشون داره رزومشونم عالیه با اساتید مطرح و با تجربه کار میکنن قبلا یه آموزشگاه میرفتم از منشیشون تا استاداشون اخلاق نداشتن خدارو شکر مجموعه آکورد همگیشون خیلی با اصالت و خوش برخوردن آدم ازشون آرامش میگیره خیالش کاملا راحته که فقط هدفشون شهریه نیست                        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saman123 :     البته ما برای تار پیش استاد زهرایی میریم شنیدم بقیه استاداشون هم خیلی خوبن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saman123 :        منو چندتا از دوستام میریم آموزشگاه آکورد پیش استاد زهرایی خیلی کارشون خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sahar11 : آموزشگاه موسیقی نوین عالیه . 15 سال پیش بابام می رفته اونجا . موسیقی رو اونجا یاد گرفته .            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر شراره تهرانی : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --حسین آباد - هروی توسط شراره تهرانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من میکم آموزشگاه آکورد خیلی عالیهههههه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سحر معتمدی : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط سحر معتمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظر من هم آموزشگاه موسیقی آکورد بهترینه و قدیمی هستش،پیشرفت خوبی داشتم تو این چند سال و ممنونم از استاد خوبم آقای تفضلی،به تازگی هم وارد گروه شدم و مدیون استاد عزیزم و مدیر محترم آموزشگاه هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sahar11 : آموزشگاه موسیقی نوین عالیه . مدیریتش 20سال تجربه مدیریت آموزشگاه و تدریس  داره.اساتید دلسوز و باسواد هستن.و تجربه زیادی تو تدریس دارن.خیلی پشیمونم چرا وقتم رو هدر دادم و دیر رفتم نوین وگرنه الان خیلی جلو بودم.ضمنا قدیمی ترین آموزشگاه موسیقی تو تهرانپارسه              مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahoor :   آموزشگاه موسیقی آکورد بی نظیر به چند دلیل 1- مدیریت عالیشون 2- تجربه کافیشون 3- کیفیت شیوه تدریسشون که کاملا آکادمیک هست - 4- محیط شاد و سالمشون و رفتار محترمانشون و بهایی که به هنرجو میدن و همینطور اساتید تحصیلکرده و با تجربشون البته باید رفت و همه اینها رو از نزدیک دید و سنجید من خودم بعد از کلی تحقیق و آزمون و خطای آموزشگاه های دیگه به این نتیجه رسیدم امیدوارم شما هم با انتخاب درستتون پول و وقتتون رو هدر ندید                مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر رها آسایش : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --تهران پارس منطقه 4 توسط رها آسایش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دانشجوی رشته موسیقی هستم به تازگی با آموزشگاه آکورد آشنا شدم اساتیدشون واقعا عالین نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر یاور علایی : بهترین آموزشگاه موسیقی تهرانپارس (نوین ) به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی آموزش موسیقی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط یاور علایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از آموزشگاه نوین توی فلکه اول راضی هستم . نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین آموزشگاه موسیقی تهرانپارس (نوین )        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
سه شنبه 13 بهمن ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
mona43

تاریخ درج: سه شنبه 13 بهمن ماه 1394

از آموزشگاه موسیقی نوین راضی هستم . و از اساتیدم تشکر می کنم

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 29 دي ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
شهره صالحی

تاریخ درج: سه شنبه 29 دي ماه 1394

آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط شهره صالحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

به نظر من آموزشگاه موسیقی آکورد خیلی آموزشگاه خوبیه من خیلی ازشون راضیم اساتید دلسوز و با تجربه ای دارن برخورد مدیریتشونم عالیه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 14 دي ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
Alimoradi

تاریخ درج: دوشنبه 14 دي ماه 1394

دوستان این هم شماره تلفن اموزشگاه موسیقی فردوس هست برای گرفتن اطلاعات بیشتر ازشون 22052652

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 14 دي ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
Alimoradi

تاریخ درج: دوشنبه 14 دي ماه 1394

بنظر من بهترین اموزشگاه موسیقی منطقه زعفرانیه و ولنجک ،اموزشگاه موسیقی فردوس که توی خود مقدس اردبیلی نبش خیابان ب قرار داره هست.من دخترم رو بردم اونجا.قبلا هم دخترم رو برای ویلن جای دیگه برده بودم ولی اصلا کلاسشو دوست نداشت و ادامه نداد.ولی توی این اموزشگاه ازش تست استعداد یابی گرفتن و بهم گفتن بهتره سازشو عوض کنیم.الان داره با خانم فتوت پیانو کار میکنه و واقعا خوشحال و مشتاق میره سر کلاسش.یکی دیگه از دوستاشم با استاد یوسفی کار میکنه و اونم خیلی راضیه.من مجموعا از فضای اونجا و برخورد مسئولین و کار کنانشون خیلی راضی هستم و استادای خیلی خوب و با سوادی هم باهاشون همکاری میکنن.خودمم میخوام برم اواز اگه بشه ;-)

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 2 آذر ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی مجیدیه شمالی-شمس آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
sasan8z5

تاریخ درج: دوشنبه 2 آذر ماه 1394

سلام 

من از طریق این سایت با آموزشگاه موسیقی آذرنگ آشنا شدم و پسرم رو که 5 ساله بود بردم برای مشاوره 

خیلی از استادش و مدیریت آموزشگاه واقعا راضیم.

شمال غربی پل سیدخندان هستن 

اینم شماره آموزشگاه : 22858191

www.azarngmusic.com

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 2 آذر ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
amir1991

آموزشگاه موسیقی آذرنگ زیر پل سیدخندان رفتم 

واقعا اساتیدشون عالی بودن 

محیط خوبیم داشتن 

اینم سایتشون که آدرس و تلفن داخلش هست :

www.azarangmusic.comآموزشگاه موسیقی آذرنگ زیر پل سیدخندان رفتم 

واقعا اساتیدشون عالی بودن 

محیط خوبیم داشتن 

اینم سایتشون که آدرس و تلفن داخلش هست :

www.azarangmusic.com

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 2 آذر ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
rooyaazad

از نظر من و همسرم آموزشگاه موسیقی کهکشان یکی از بهترین آموزشگاه های تهرانه،بچه هارو طی 8 الی 10 ماه به ساز تخصصی میرسونن،کارشون بی نظیره،ممنونم از این مجموعه موفق و با تدبیر 😍😍😍😍😍👍👍👍👍👍👍 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 👍👍👍👍👍👍👍 ☺

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 26 آبان ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
nimajs

تاریخ درج: سه شنبه 26 آبان ماه 1394

موسسه فرهنگی و هنری اوستا برگزار می‌کند:

اولین مرکز تخصص آموزش هوشمند موسیقی

• موسیقی کودک یه شیوه نوین مپکُم (با استفاده از روشهای مونته سوری، سوزوکی، ارف و کدای) زیر نظز خانم مانیا حسینی
  • موسیقی درمانی (ویژه کودکان با اختلالات یادگیری، کودکان بیش فعال، کودکان اتیسم) زیر نظر آقای هاتف دوست دار
  • دوره های تکمیلی آواز (ویژه خوانندگان) استاد گیتی خسروی
  • آموزش نوازندگی سازهای ایرانی و غربی

تلفن: 44414083 - 44491326

www.kids-art.ir

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 20 آبان ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی سه راه جمهوری - چهارراه ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
rooyaazad

تاریخ درج: چهارشنبه 20 آبان ماه 1394

آموزشگاه موسیقی کهکشان

استادای خوب و محیط پر انرژی

44976482

44061954

kahkeshanmusic.com

heart

heart

heart

heart

yes

yes

yes

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 17 آبان ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
arash211

تاریخ درج: يکشنبه 17 آبان ماه 1394

آذرنگ رفتنم کلاس دف زیر پل سیدخندان

خیلی عالیه

شمارشون اینه :22858191

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4556, نوشته ها: 16714, کاربران: 7020
به جدید ترین عضو انجمن, shazy خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران