لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

نظر یادت نره
سه شنبه 26 ارديبهشت ماه 1396 بهترین آموزشگاه موسیقی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
مریم

تاریخ درج: سه شنبه 26 ارديبهشت ماه 1396
آموزشگاه موسیقی سلاله به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آموزشگاه موسيقى سلاله صادقيه تقاطع آيت ا..كاشانى و بلوارفردوس شرق ساختمان بانك مسكن پ58واحد4 شماره تماس 44081883
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی سلاله

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه موسیقی پاسداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر Mahnshah : بنظر من آموزشگاه موسیقی شه تار بهترین آموزشگاه موسیقی محله پاسداران است به چند دلیل: 1- دارای مجوز از اداره فرهنگ و ارشاد است که می تواند برای خانواده ها قابل اطمینان و اعتماد باشد 2- دارای مجوز فنی حرفه ای است که قابل ترجمه برای خارج از کشور می باشد. 3- مدیریت آموزشگاه آقای فرهاد احمدی که بسیار کارآمد و حرفه ای هستند و سالهاست مدیریت آموزشگاهی دارند. 4- حضور اساتید شاخص در زمینه موسیقی مثل سرکارخانم حق گو که استاد بنده هستند در زمینه سنتور و ایشان خود شاگرد استاد پایور بزرگ بوده اند و کنار ایشان تدریس کرده اند. یا سرکار خانم پرستو صابری استاد آواز موسیقی ایرانی که باز بنده در کنار ایشان می آموزم. 5- فضای گرم و صمیمی کادر اجرایی آموزشگاه مثه حضور سرکار خانم کشوری  6- مسیر آموزشگاه که در جای مناسبی نبش چهارراه قنات قرار گرفته است.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر سامان خوش سیرت : آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط سامان خوش سیرت به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پسرم رو آموزشگاه موسیقی آرنیک میبرم خیلی خیلی راضیم ازشون به نظر من بهترین آموزشگاه موسیقی تهران هستند اساتید درجه یکی دارند شماره تماسشون هم 22858191 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آرنیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی مجیدیه جنوبی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر باران کریمی : آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --مجیدیه جنوبی توسط باران کریمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی آرنیک میرم خیلی راضیم هم خودم هم همسرم 2 نفری میریم پیشرفت جفتمون هم چشمگیر بوده عالین نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آرنیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر توحید نصیری : آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --رسالت-نارمک توسط توحید نصیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام به همه هنردوستان عزیز من کلاس تمبک میرم در آموزشگاه موسیقی آرنیک خیلی راضیم هم از استادم هم از محیط آموزشگاه اینم شمارشونه هر کسی خواست 22858291 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آرنیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر مهرناز توکلی : آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --میرداماد-محسنی توسط مهرناز توکلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی آرنیک خیلی عالیه من قبلا جای دیگه کلاس میرفتم پیشرفتی نداشتم ولی از موقعی که آموزشگاه آرنیک رفتم هم پیشرفتم خیلی خوب بوده هم از استادم آقای عبدی خیلی راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آرنیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر مونا سلمانی : آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --سهروردی - آپادانا توسط مونا سلمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام به همه 4 ماهه که آموزشگاه موسیقی آرنیک کلاس کاخن میرم خیلی خیلی از استادم راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آرنیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر فرزان مصلحی :<font color="blue" >آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --میرداماد-محسنی توسط فرزان مصلحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است </font><br /><br />آموزشگاه موسیقی آرنیک هم اساتید خیلی خوبی داره هم محیط سالمی به نظر من یکی از بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران هستند <br /><a runat ="server" target ="_blank" href ="http://www.dabi.ir/JobSearch.aspx?sec=31&ip=568314">نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آرنیک</a>        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی سهروردی جنوبی - سلیمان خاطر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر امین محب : آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --سهروردی جنوبی-سلیمان خاطر توسط امین محب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی آرنیک عالیه پسرم رو 2 ساله که اواونجا کلاس تار میبرم خیلی راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آرنیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی چالهرز و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر روژین وکیلی : آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --چالهرز توسط روژین وکیلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی آرنیک کارشون خوبه من خودم کلاس دف میرم از استادم آقای خانی خیلی راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آرنیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر مریم خرمی : آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --سهروردی - آپادانا توسط مریم خرمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام به همه عزیزان حدود 8 ماهه که در آموزشگاه موسیقی آرنیک کلاس تمبک میرم خیلی از کلاسم راضیم و کلی هم پیشرفت کردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آرنیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی جلفا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر نگار ارادتی : آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --جلفا توسط نگار ارادتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عالی عالی عالی آموزشگاه موسیقی آرنیک جز بهتریناست من حتما پیشنهاد میکنم حتما برید از نزدیک ببینید نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آرنیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر پرهام نادری : آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط پرهام نادری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی آرنیک واقعا عالیه دختر 7 ساله ام رو دارم کلاس پیانو میبرم خیلی راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آرنیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر رادین میرزایی : آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --رسالت-نارمک توسط رادین میرزایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی آرنیک میرم خیلی خوبه هم اساتیدشون خوبن هم نحوه برخوردشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آرنیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرزادکامیاب : آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --رسالت-نارمک توسط فرزادکامیاب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام به همه من یک ساله در آموزشگاه آرنیک کلاس میرم خیلی خیلی راضیم اگه کسی دنبال آموزشگاه موسیقی خوب میگرده من پیشتهاد میکنم حتما بره آموزشگاه آرنیک رو از نزدیک ببینه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آرنیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مونا شایسته وند : آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --سهروردی - آپادانا توسط مونا شایسته وند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من در آموزشگاه موسیقی آرنیک کلاس دف میرم خیلی پیشرفت کردم و از استادم راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آرنیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی نعمت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر تابان اکبرزاده : آکادمی آوا به عنوان بهترین اموزش رقص محله --نعمت آباد توسط تابان اکبرزاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آیا رقص کره ای هم دارین؟ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی آوا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نسترن عالی مقام : آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --سهروردی - آپادانا توسط نسترن عالی مقام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پسرم رو 7 ماه میبرم آموزشگاه موسیقی آرنیک از برخوردشون و نحوه تدریس استادش به شدت راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آرنیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی جلفا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر مهیا : آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --جلفا توسط مهیا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام به همه 4 ساله که من هنرجوی اسن آموزشگاهم برای ما تا حالا 4 تا کنسرت گذاشتن برنامه ریزیشون برای هنرجو خیلی عالیه اگه کسی دنبال آموزشگاه خوبه من اینجا پیشنهاد میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آرنیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر وحید اشراقی : آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --سهروردی - آپادانا توسط وحید اشراقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه خوبیه من 3 ماهه که دارم کلاس پیانو میرم و از استادم و محیط آموزشگاه راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آرنیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی شهرری و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر Mohammad80 : بهترین و درجه یک فقط آموزشگاه موسیقی ترانه مهر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Mohammad80 : آموزشگاه موسیقی ترانه مهر بهترینه با کادر درجه یک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر Atash6060 : سالهایی که دختر خدمت ایشون بود خیلی از نظر شخصیت و درس خوندن و تمرین جدی پیانو عالی بود من و همسرمم واقعا تو تیم ایشون همونی بودیم که روز اول تو مشاوره ازمون خواسته شد ،برای استاد آرش رحیم بیکی مدرس خوب پیانو آرزوی سلامتی و موفقیت دارم ،شنیدم شعبه آموزشگاه به میدان توحید منتقل شد 🌹🌹🙏        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر Atash6060 : واقعا جز بهترین اساتید پیانو هست استاد آرش رحیم بیکی،بسیار با احترام ،دلسوز برای هنرجوها و خب هنرجوها هم تواناییهای انحصاری نسبت به دیگر هنر آموزها دارن ،به نظرم اخلاق خوب خیلی در بستر افراد حرفه ای باعث پیشرفت میشه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Saeed85 : فقط آموزشگاه موسیقی ترانه مهر از نظر استاداش بهترین آموزشگاه موسیقی شهرری هست        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر نرگس نوروزیان : آموزشگاه موسیقی باور به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط نرگس نوروزیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسیار آموزشگاه خوبیه با کلاسهای بزرگ و پرنور و البته با اساتید خوب من پسرم رو کلاس ویلن میبرم و خیلی راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی باور        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر ارینا حسینی : آموزشگاه موسیقی باور به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط ارینا حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین آموزشگاه موسیقی نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی باور        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر اناهیتا هاشمی : آموزشگاه موسیقی باور به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط اناهیتا هاشمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فضای عالی رفتار پرسنل عالی اساتید مجرب نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی باور        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر نرگس نوروزیان : آموزشگاه موسیقی باور به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط نرگس نوروزیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسیار آموزشگاه خوبیه با کلاسهای بزرگ و پرنور و البته با اساتید خوب من پسرم رو کلاس ویلن میبرم و خیلی راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی باور        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر مهسا حاتمی : آموزشگاه موسیقی باور به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط مهسا حاتمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عااالی بسیار کیفیت کلاس ها بالاست و ارتباط بین هنرجو و استاد بالا و تاثیر گذار و صمیمانه است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی باور        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی شهرک آزادی - شهرک فرهنگیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر عليرضا نيكوبيان صادق : باشگاه ورزشی و رقص آران به عنوان بهترین باشگاه های ورزشی مجموعه ورزشی باشگاه ورزشی ورزشی - رقص محله --شهرک آزادی-شهرک فرهنگیان توسط عليرضا نيكوبيان صادق به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است جهت آموزش شنا و رقص اذري كودكان نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه ورزشی و رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر سارا نادعلي : آموزش موسيقي فتحعلي به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --تهران پارس منطقه 4 توسط سارا نادعلي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من خيلي وقته كه آموزش كاخن ميبينم با استاد ستار خطابي ايشون يكي از بهترينا و با اخلاق ترينها هستن آموزششونم كاملا اصوليه ممنونم ازشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش موسيقي فتحعلي        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر سارا نادعلي : آموزش موسيقي فتحعلي به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --تهران پارس منطقه 4 توسط سارا نادعلي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من خيلي وقته كه آموزش كاخن ميبينم با استاد ستار خطابي ايشون يكي از بهترينا و با اخلاق ترينها هستن آموزششونم كاملا اصوليه ممنونم ازشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش موسيقي فتحعلي        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی بازار بزرگ و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر سونیا احمدی : آموزشگاه خیاطی بهرنگ با ارائه مدرک بین المللی 22877603 شهریه اقساط به عنوان بهترین آموزش خیاطی وطراحی دوخت بانوان محله --بازار توسط سونیا احمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه خیاطی بهرنگ با ارائه مدرک بین المللی 22877603 شهریه اقساط        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر فهیمه قربانی : آموزشگاه موسیقی آوای ماهان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط فهیمه قربانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است یک ماه هست که کلاسهای هنگدرام و ثبت نام کردم . استادشون خیلی خوبه. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آوای ماهان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی پاتریس - شهرآرا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر fahime454 : سلام 1 ماهه کلاس هنگدرام تو آموزشگاه موسیقی آوای ماهان ثبت نام کردم . مدتها دنبال یه آموزشگاه نزدیک بودم که این ساز و درس بدند. استادش هم خیلی خوبه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هادی معصومی : موسیقی شیدایی به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط هادی معصومی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من کلاس تار میام و خیلی زیاد از استاد و شما راضی هستم راستش رو بخواید نتونستم این نظر رو با بقیه در میون نذارم قبلا آموزشگاه دیگه میرفتم انقدر ذهنیتم خراب بود که فکر نمیکردم هیچ وقت دیگه به هیچ آموزشگاهی اعتماد کنم ممنون از مدیریت و اساتید خوبتون ۴۴۹۷۶۴۸۲ ۴۴۹۷۶۴۷۷ نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسیقی شیدایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر مینا اصلانی زاده : موسیقی شیدایی به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --جنت آباد جنوبی -از همت توسط مینا اصلانی زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از نظر من بهترین در غرب هستید خودم ویلن کار میکنم این آموزشگاه و برادرم گیتار بسیار راضی هستیم و از زحمات شما ممنونیم ۴۴۹۷۶۴۷۷ نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسیقی شیدایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر سروین قمار : موسیقی شیدایی به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط سروین قمار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا فقط پیش شما نتیجه ای که میخواستم رو گرفتم ممنونم از زحمات بی دریغتون به علاقه مندان هنر سمت غرب تهران این مرکز عالی رو توصیه میکنم موفق باشید شماره تماس هاشون ۴۴۹۷۶۴۷۷ ۴۴۹۷۶۴۸۲ نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسیقی شیدایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بیتا آلایه : موسیقی شیدایی به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط بیتا آلایه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است الهی فداتون بشم عالی هستید❤❤❤❤❤ این مرکز رک به همه پیشنهاد میکنم ۴۴۹۷۶۴۷۷ نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسیقی شیدایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا زارع : آموزشگاه نقش آهنگ به عنوان بهترین آموزش نقاشی و موسیقی محله --سعادت آباد توسط زهرا زارع به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از کلاسهای آنلاین راضی ام نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه نقش آهنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا زارع : آموزشگاه نقش آهنگ به عنوان بهترین آموزش نقاشی و موسیقی محله --سعادت آباد توسط زهرا زارع به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از کلاسهای آنلاین راضی ام نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه نقش آهنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر روژینا خانلو : آموزشگاه موسیقی راگ و رنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط روژینا خانلو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسیار آموزشگاه عالی ، با اساتید حرفه ای و با اخلاقی هستن، نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی راگ و رنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سونیا محمدزاده : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سونیا محمدزاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد مال میری برای سنتور خیلی خوبن و تو دل انگیزان هستن 44976477 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر سونیا محمدزاده : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط سونیا محمدزاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد مال میری برای سنتور خیلی خوبن و تو دل انگیزان هستن 44976477 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی باغ فیض و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر مجید همتی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --باغ فیض توسط مجید همتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام پيشنهاد ميكنم ساز زيباي تار را در خدمت استاد زارعي خوش اخلاق و اسطوره بياموزيد در آموزشگاه دل انگيزان نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر ساناز رجب زاده : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پونک-سردارجنگل توسط ساناز رجب زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است قبلا یه آموزشگاه به درد نخور میرفتم که فقط تبلیغای دروغگی میکردن و انقدر منو از ساز زده کردن که تا چند وقت اصلا سراغ ویلن نمیرفتم ولی با وجود استاد بهمن در آموزشگاه موسیقی دل انگیزان دوباره اعتماد به نفس و انگیزه مو به دست آوردم و الان دارم ویلن رو طبق گفته اطرافیان عالی مینوازم و مدیون زحمات آموزشگاه هستم که منو به درستی راهنمایی کردن دل انگیزان رو با قاطعیت به همه پیشنهاد میکنم 44976477 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نوشین شاهرودی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط نوشین شاهرودی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است وقتی دل انگیزان رفتم فهمیدم این همه تعریف الکی نیست و واقعا لایقش هستید مجموعه خیلی خوبتون و اساتید عالیتون شما رو تو منطقه متمایز کرده ممنون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نجمه فلاحی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آیت الله کاشانی توسط نجمه فلاحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است هرچقدر گشتم بيشتر مطمئن شدم كه شما بهترين اساتيد رو داريد و در غرب حرف اول رو ميزنيد ممنون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی شهرک آزادی - شهرک فرهنگیان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر بهزاد : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --شهرک آزادی-شهرک فرهنگیان توسط بهزاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فضای خوب و سالمی داره و اساتیدشون حرف ندارن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
چهارشنبه 27 ارديبهشت ماه 1402 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی پاسداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
Mahnshah

تاریخ درج: چهارشنبه 27 ارديبهشت ماه 1402

بنظر من آموزشگاه موسیقی شه تار بهترین آموزشگاه موسیقی محله پاسداران است به چند دلیل:

1- دارای مجوز از اداره فرهنگ و ارشاد است که می تواند برای خانواده ها قابل اطمینان و اعتماد باشد

2- دارای مجوز فنی حرفه ای است که قابل ترجمه برای خارج از کشور می باشد.

3- مدیریت آموزشگاه آقای فرهاد احمدی که بسیار کارآمد و حرفه ای هستند و سالهاست مدیریت آموزشگاهی دارند.

4- حضور اساتید شاخص در زمینه موسیقی مثل سرکارخانم حق گو که استاد بنده هستند در زمینه سنتور و ایشان خود شاگرد استاد پایور بزرگ بوده اند و کنار ایشان تدریس کرده اند. یا سرکار خانم پرستو صابری استاد آواز موسیقی ایرانی که باز بنده در کنار ایشان می آموزم.

5- فضای گرم و صمیمی کادر اجرایی آموزشگاه مثه حضور سرکار خانم کشوری 

6- مسیر آموزشگاه که در جای مناسبی نبش چهارراه قنات قرار گرفته است.

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 30 بهمن ماه 1401 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
سامان خوش سیرت

تاریخ درج: يکشنبه 30 بهمن ماه 1401

آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط سامان خوش سیرت به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

پسرم رو آموزشگاه موسیقی آرنیک میبرم خیلی خیلی راضیم ازشون به نظر من بهترین آموزشگاه موسیقی تهران هستند اساتید درجه یکی دارند شماره تماسشون هم 22858191
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آرنیک

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 30 بهمن ماه 1401 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی مجیدیه جنوبی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
باران کریمی

آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --مجیدیه جنوبی توسط باران کریمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آموزشگاه موسیقی آرنیک میرم خیلی راضیم هم خودم هم همسرم 2 نفری میریم پیشرفت جفتمون هم چشمگیر بوده عالین

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 30 بهمن ماه 1401 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
توحید نصیری

آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --رسالت-نارمک توسط توحید نصیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام به همه هنردوستان عزیز من کلاس تمبک میرم در آموزشگاه موسیقی آرنیک خیلی راضیم هم از استادم هم از محیط آموزشگاه اینم شمارشونه هر کسی خواست 22858291

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 30 بهمن ماه 1401 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
مهرناز توکلی

آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --میرداماد-محسنی توسط مهرناز توکلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آموزشگاه موسیقی آرنیک خیلی عالیه من قبلا جای دیگه کلاس میرفتم پیشرفتی نداشتم ولی از موقعی که آموزشگاه آرنیک رفتم هم پیشرفتم خیلی خوب بوده هم از استادم آقای عبدی خیلی راضیم

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 30 بهمن ماه 1401 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
مونا سلمانی

آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --سهروردی - آپادانا توسط مونا سلمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام به همه 4 ماهه که آموزشگاه موسیقی آرنیک کلاس کاخن میرم خیلی خیلی از استادم راضیم

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 25 بهمن ماه 1401 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
فرزان مصلحی

تاریخ درج: سه شنبه 25 بهمن ماه 1401

<font color="blue" >آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --میرداماد-محسنی توسط فرزان مصلحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است </font><br /><br />آموزشگاه موسیقی آرنیک هم اساتید خیلی خوبی داره هم محیط سالمی به نظر من یکی از بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران هستند <br /><a runat ="server" target ="_blank" href ="http://www.dabi.ir/JobSearch.aspx?sec=31&ip=568314">نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آرنیک</a> تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 25 بهمن ماه 1401 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی سهروردی جنوبی - سلیمان خاطر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
امین محب

تاریخ درج: سه شنبه 25 بهمن ماه 1401

آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --سهروردی جنوبی-سلیمان خاطر توسط امین محب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آموزشگاه موسیقی آرنیک عالیه پسرم رو 2 ساله که اواونجا کلاس تار میبرم خیلی راضیم

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 12 بهمن ماه 1401 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی چالهرز و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
روژین وکیلی

تاریخ درج: چهارشنبه 12 بهمن ماه 1401

آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --چالهرز توسط روژین وکیلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آموزشگاه موسیقی آرنیک کارشون خوبه من خودم کلاس دف میرم از استادم آقای خانی خیلی راضیم

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 11 بهمن ماه 1401 نظر ثبت شده در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
مریم خرمی

تاریخ درج: سه شنبه 11 بهمن ماه 1401

آموزشگاه موسیقی آرنیک به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --سهروردی - آپادانا توسط مریم خرمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام به همه عزیزان حدود 8 ماهه که در آموزشگاه موسیقی آرنیک کلاس تمبک میرم خیلی از کلاسم راضیم و کلی هم پیشرفت کردم

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران