لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
دوشنبه 24 مهر ماه 1391 بهترین مهد کودک تهران نو و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
ستاره مریخی

تاریخ درج: دوشنبه 24 مهر ماه 1391
بهترین مهد کودک تهران نو و تهران شرق مهد کودک کیان هست

خیلی عالیه

اینم شمارشه

77412410

77418907

تهران نو خیابان بلال حبشی خیابان باباطاهر شرقی پلاک 68

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مهد کودک ستارخان و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ saradidi به نظر samiraaa : مهد ماه من در ستارخان خط قرمز فقط تبلیغات خوبی داره از نظر آموزش و مربی نسبت به پولی که میگیرن وحشتناک جالب که وقتی بچه زخمی میشه قبول ندارن. و فقط به هر بهونه ای ازت پول می گیرن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر armin91 : سلام مامانای گل خواستم از تجربه ای که از گذاشتن پسرم در مهدکودک دوقلوهای شهرزیبا دارم را براتون بازگو کنم.من اصلا از این مهدکودک راضی نیستم به دلایل زیر: پسرم 2سال و 4ماهشه فقط دو روز تمام وقت بدون حضور من در مهد بود که از یادآوری که با دستای خودم پسر عزیزمو دست این وحشیا سپردم عذاب میکشم.بچه من با ضریب هوشی بالا وشیطنتی که خاص این دورانه به مهد سپردم که روز دوم مربی مهد که اسمش اعظمه بچه مو کتک زده به صورتی که پسرم افسرده شده و شبها کابوس میینه ازش میپرسم چرا؟پسرم میگه چون گریه کردم !!!!!!!رسیدگی در حد صفر پوشک پسرمو تعویض نکرده بودن تا عصر که پاهاش سوخته بود و مهد شاکی بود که پسرم در برابر تعویض مقاومت میکنه....طی دو روزی که مهد بود در تماسی که با مدیر مهد داشتم ایشون شاکی که پسرت پر انرزی و پر سر صداست وجیغ بنفش میکشه باعث منفی شدن جو مهد میشه....لازم به توضیحه این خانوم به من گفته بودند که مهد مه کاملا علمی و با اصول روانشناسی با بچه ها رفتار میکنند...حالا قضاوت با شما           مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ salambar2 به نظر لیلا : مهد مولود 2 تو ميرداماد انتهاي خيابان نيل ساختمونشو عوض كرده و هيچ توجهي به مشكلات والدين نداشته وقتي گفتيم سخته گفتن خوب ميتونين بچه رو نيارين. مشكلات روحي بچه  اصلا براشون مهم نبود و صاحب امتياز مهد خيلي بد با والدين برخورد كرد و حتي يه جورهايي اونا رو به تمسخر گرفت. خيلي هم پولكي هستن و هي از والدين به بهانه‌هاي مختلف پول مي‌گيرن.  شهريه‌اش هم خيلي بالاست و حتي قراره بالاتر هم بره. به نظرم مهدو آوردن دو تا خيابون بالاتر و با يه مهد ديگه ادغام كردن كه ريزش بچه‌هاي مهدو بچه‌هاي جديد جبران كنن. متاسفانه  از طرف سازمان بهزيستي نظارتي هم وجود نداره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر ARIAN_4 : مهد ققنوس خوب بود ولی خانم یمینی اخیرا به فکر کایبیه بیشتر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ARIAN_4 : مهد ققنوس در سالهای قبل خوب بود اما متاسفانه خانم یمینی به روشهای مختلف ی خواد کاسبی کنه از عکاسی گرفته تا کم کردن مربیان تا افزایش شهریه در یک کلام شده بنگاه نه مهد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ Amir_e به نظر 55raha : اسم پسر من سينا است ، خوبه كه دقيقتر كودكاني كه از مهدتون رفتن را به خاطر بياريد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر azizeh : با سلام اگر کسی در مورد مهد علی‌اصغر در خیابان سیزدهم اطلاعاتی داره بگه. می خوام پسر یک ساله ام رو بزارم و خیلی استرس دارم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ azizeh به نظر sabazarif : با سلام اگر کسی اطلاعاتی در مورد مهد علی اصغر داره بده. می خوام پسر یک ساله ام رو بزارم و خیلی استرس دارم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک شهرری و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ Setareh7 به نظر سارا : به نظر من مهد مهراندیش نبش خیابان محمدی خوبه.شاید ظاهر ساختمونش خوب نباشه اما محیطش خوبه و واقعا کادر با وجدانی داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 55raha : سلام به همه دوستان پیشنهادم به همه پدر مادرها مهد کودک میکا رو به روی شهر کتاب فرشته است از صمیم قلب ازشون ممنونم. این آدرس سایت و اینستاگرام مهد www.mikakindergarten.com Instagram:mika.kindergarten        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ mahan24 به نظر mahan24 : من تمرکز نداشتم تو کارم به مشکل خورده بودم به کلینیک سهای سلامت مراجعه کردم وبا انجام نوروفیدبک بهترشدم به شما هم پیشنهاد می کنم 22829537        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر mahan24 : کلینیک سهای سلامت 09102099537-22829537 مرکزروان درمانی وروانپزشکی درمان های غیر دارویی و نوروفیدبک آزمون های روان شناختی و هوش و استعداد    تعداد پاسخها(1)( mahan24)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر monaaslan : یه مهد کودک کنار اتوبان همت 50 متر مونده به جنت آباد هست که یه نمای کلوه قارچی  داره با دو تا زرافه کسی میدونه اسمش چیه چند وقت نظرمو جلب کرده فرصت نکردم برم به نظر جای درست حسابی میاد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر raha1365 : بیشتر از 20 تا مهد را دیدم، بعضی جاها عالیه بعضی های دیگه معمولی ولی مهد چکاوک تو ولنجک و مهد دنیای رنگین تو میرداماد جز بدردنخورترین مهدایی هست که من تا حالا دیدم البته هر مهدی در کنار امتیازایی که داره ممکنه محدودیتایی هم داشته باشه ولی این دو تا مهد را با چشای خودم بدون اینکه بخوام نگاه سطحی داشته باشم نظرمو میدم، تو هردوتا مهد هم مشکل از مدیریتشونه ...تو برخورد اول همه خوبند ، وای بحال موقعی که بخوای محکشون کنی، اصلن انتقاد پذیر نیستند ،فقط هدفشون پرکردن جیباشونه با امکانات شعاری..        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ raha1365 به نظر forough : افتضاح نه فاجعس..... برخورد بد پرسنلش که باید براشون متاسف شد....مدام بچه ها تو سر و کله هم می زنند ...        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک یوسف آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر mahan1365 : مهد گلستانه : یه مدیر پیری داره  که از نظر روانی هم تو حالت طبیعی نیست همش ادعا داره که من روانشناسم ،متخصص کودک ، اموزش من با مهدای دیگه فرق داره کلن جز ادعااااا چیز دیگه ای بلد نیست ...        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک یوسف آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ mahan1365 به نظر ایمان : خود مدیرش هم حالت روانی درست و حسابی نداره فقط ادعاااااااا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک پاستور - جمهوری - آزادی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ ddddddddd به نظر شادی حسن ولی : متسفانه برخورد و پاسخ کادرش به ارباب رجوع خیلی بدهستش موقع غذا بچه ای که بوی غذا و خود غذارو دیده به اون هم لقمه ای نمیدن بچه توی خونه همرو میگه وقتی هم که درخواست میکنی که پولش رو بگیرید به بچه غذا بدهید میگویند باید تمام وقت باشد تاغذابدهیم با بچه ای که بوی غذارو متوجه شده چه کار باید کرد نمیدانیم به چه چیز این مهد ستاره میدهند حیاطش ، ساختمان قدیمیش ،کادر با محبتش(البته بعضی از آنها)، هوای آلوده وحساسیت زاش         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک پاسداران و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر diyana : کلینیک سهای سلامت ( شعبه پاسداران ). مرکز روانپزشکی وروان درمانی. درمان های غیردارویی ونوروفیدبک. آزمون های روان شناختی، هوش و استعداد. (22829537)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک مجیدیه شمالی-شمس آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر SANA2SINA : مدتها دنبال مهد خوب تو این منطقه گشتم. هیچکدوم راضی ام نکرد. حالا میگن جدیدا یه مهد خوب بنام شهرموشها پشت مسجد حسین شهید تو خیابون امیرنیا کوچه اسلامی باز شده، میخام برم ببینم چجوریه          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ arashx به نظر سوگند : مهد مروارید ..................افتضاح        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ arashx به نظر samiraaa : با سلام کثیفترین مهد اشغالترین مهد  بی کفیترین مدیر هر چی صفت بد هست در مورد مهد مروارید میشه گفت کف مهد سرامیک عهد بوق هستش. اگه بچه بخوره زمین مخش میاد تو دهنش. دزد دزد....شعریه 400 هزار الکی یه اسکن از بچه میگیرن 20 هزار تومان . اخه یکی نیست به اینا بگه بچه ها تا 7 سالگی نیاز به اسکن ندارن... بعد تازه یه عیب روبچه میزارن میگن بیاین کفش طبی بگیرید. کاری که سر ما در اوردن... بعد که با دوستمون که اورتوپد بود عکسو نشون دادیم گفت سالمه .... ما که بچمون 2 هفته اونجا بود ابله گرفت دیگه نبردیمش امیدوارم هیچکی امتحان نکنه...          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر yasenaz1 : من واقعا نمیدونم پدر و مادرا چه جوری دلشون میاد غنچه های زندگیشون که مهمترین مقطع سنی برای یادگیری و تربیت دارند  تو جایی ببرن که یه سری آدمی که نه تخصص دارن نه مطالعه کتابای تربیت کودک دارن ، صرف اینکه بخاطر داشتن یه شغل و منبع درامد وارد دنیای بچه ها شدند و حالا بخطار تجربشون بعنوان یه مربی شناخته میشند ، از بچه ها مراقبت کنند و بخوان بهشون آموزش بدن، یکی از همین دکون ها کانون ققنوس گیشا  هست ، اسم خلاقیت روش هست ولی عملا به تنها چیزی که بها نمیدن خلاقیت بچه هاست، یکی از دوستای من که یه مدت کوتاهی را مشغول به کار تو اونجا بود، واقعا شوکه شده بود یه مریم جونی همه کاره بود که بیش از حد جدی و عصبی بود ، فقط تنها هدفش گرفتن پول از پدر و مادرا بود، کادری که درست کرده بود مسلما نیرویی بودند که باید تو هرچیزی مطیعش میشدند و مثل خودش عصبی بودند فقط تو مواقعی که والدین را می دیدند خنده به لباشون می اومد و با بچه ها مهربون می شدند، به غیر از اون مدام در حال تنبیه و ترسوندن بچه ها بودند، اموزششون هم که افتضاح بود ، از نقاشی گرفته تا تمام اموزشای دیگشون، دادن الگو به بچه ها بود و اگه یه بچه ای کار خودشو میخواست انجام بده چنان سرش داد می زدند که کلا تمام خلاقیت اون بچه نابود میشد ، این وسط تنها والدین راضیند که چقدر بچه هاشون آموزشای داده شده را خوب و عالی یاد گرفتند ، غافل از این که این نوع آموزش مناسب 7 سال به بالاست ، تو این سن اولین چیز شاد بودن و لذت بردن بچه ها از کاری که دارن انجام میدن، خواهشا پدر و مادرای عزیز آگاهیشون بالا ببرند ، ظاهر و سطحی بین نباشن، محیطی را انتخاب بکنند که اول  از همه برای کودکشون ارزش قائل بشه، این سال های زندگی بچشون مهمترینه دیگه هیچ وقت تکرار نمیشه...        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ 128parmin به نظر fataneh : سلام من مهد گهواره شادی رو نمیشناسم ولی مهد دنیای آتنا توی بهار شمالی است تعریفشو خیلی شنیدم میگن خیلی تمیزه و خوبیش اینه که بچه مریض قبول نمیکنه و بچه ها اونجا اصلا مریض نمی شن می خوام پسرمو ببرم از غذا و  تمییزیش خیلی تعریف میکنن چون پسرم حساسیت داره این مساله برام از همه چیز مهم تره حتما بعد از رفتنم برات پیغام میذارم اگه دوست داشتی می تونیم اونجا همدیگرو ببینیم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ lila به نظر لیدا : سلام  اتفاقا بدترین مهدکودک  مهد آلماست در سی و پنج متری گلستان  اولا اون از مدیریت بیخودی که داره اعم از مادرها ومربی هاش که گله مندند چه اونایی که رفتند چه اونایی که موندن بعدش هم من بچمو برای ثبت نام بردم اصلا خوشم نیومد تهویه هوا هم قسمت شیر خوار وهم پیش دبستان نداشت جمعیت کلاسهاش هم زیاد بودتازه همینطوری هم ثبت نام میکنه فکر پول مردم نیستن که کیفیت برای  خانواده ها مهمه در ضمن برای هر مقطع هشت تا کتاب گذاشتند و مادرها میگفتند بچمون خسته شده و نمیخواد بیاد یکی از دوستام میگفت نظارتشون اونقدر ضعیفه که هر دفعه یکی از بچه ها آسیب میبینه .            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر momo80 : سلام  میگم تو این چند ماه هر جا صحبت از مهد که میشه از میکا شروع میکنن حرف زدن که مدیرش اروپاییه که سیستم فوق العاده نوینی پیاده کرده که شوهره پزشکه و که که که ... بسه دیگه تو رو خدا اینقدر اسمه یکی و الکی گنده نکنین بابا.مطمعنم ایرانی ها رو خوب میشناخته پا شده اومده اینجا خدا شانس بده والا         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ lila به نظر شاهد : به نظر من بدترین مهدی که میشه نام برد مهد آلماست من بچه مو بردم برای ثبت نام هم تعداد شون در هر کلاس زیاد بود ، هم کمک مربی طبقه پایین نداشت که خوب رسیدگی کنن ، ازهمه بدتر اون مدیرشون بود که دیدم مربی رو جلوی مادر و بقیه ضایع میکرد بالاخره ما نفهمیدیم مربی خوبه که آوردین یا بده چون وقتی مربی انرژی نداشته باشه با بچه ها هم بدرفتاری میکنه تازه نسبت به بقیه جاها از همه گرونتره فقط بلدن پول مردم رو بگیرن وادای آدمهای خوب رو در بیارن .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 55raha : سلام به همه ی دوستان خیلی جالب که بعضی مهدها وقتی احساس خطر میکنند شروع به تبلیغات منفی راجب مهد های دیگه میکنند ولی لازم که بگم هر بار که به اینجا رجوع میکنم به انتخابم مطمعن تر میشم و خوشحالم که مهد کودکی مثل میکا با تجربه بسیار بالای خود در آموزش و پرورش کودک بالاخره در فرشته تاسیس شد با مدیریت که صحبت داشتم متوجه شدم که تا به حال  هیچ  کنسلی در ثبت نام ها نداشته اند پس در نتیجه این پدر گرامی که میگویند همبازی قطعا بهترینه کسی نیست جز مدیریت خود مهد همبازی . لازم دونستم به عنوان عضو کوچکی از مهد میکا حقایق برای همه روشن شود و توصیه دارم برای پیدا کردن مهد مورد نظر خود بازدیدی از همه ی مهد ها داشته باشید.      تعداد پاسخها(1)( Amir_e)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ parhamm به نظر sam : فقط سروشا.بهترینه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Amir_e : سلام به همگی لازم است اعلام کنم پدری هستم که زیاد اهل نظر دادن ووارد شدن به اینگونه سایت ها نیستم ولی به طور اتفاقی وارد این سایت شدم و برام جالب بود که جایی هست که میتوان راجع به خیلی از حیطه ها بخصوص کار های خدماتی نظر داد و جا دارد از خوشفکری مسئولان این سایت تشکر کنم،البته نظر هر کس قابل احترام میباشد ولی هر خانواده ای با توجه به شرایط خانوادگی خود تصمیم میگیرد. منزل ما بسیار نزدیک مهد کودک میکا میباشد و کمی بعد از شروع فعالیت این مهد من هم پسرم را آنجا ثبت نام کردم ،راستش از اول انرژی مثبت از اون فضا نگرفتم ولی بعلت خوش برخورد بودن کادر آنجا را انتخاب کردم .پسرم بعد از یک ماه هر روز به بهانه ای دوست نداشت به مهد کودک بره ،من و همسرم تا سه ماه مقاومت کردیم و به خواسته هایش توجه نکردیم ولی بلاخره تصمیم گرفتیم با تحقیق مهدشو عوض کنیم و بلاخره مهد کودک همبازی را انتخاب کردیم.بعضی نظرهایی که خواندم برایمان بسیار تعجب برانگیز بود.بعد از تجربه  مهد کودک میکا ، همبازی عالیه،برنامه ریزی بسیار منظم، محیط صمیمی، مدیریت پاسخگو... در این مهد کودک همه چیز سر جای خودش هست و پسرمن هر روز با اشتیاق به مهد کودک میرود .گذشته از آن معلومات زبان انگلیسی و فارسی  وپیشرفت پسرم که برای ما باور نکردنیست ، مهر تآییدی بر انتخاب درستمان میباشد. قطعآ مهد کودک همبازی بهترین انتخاب است.                مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Amir_e : سلام به همگی لازم است اعلام کنم پدری هستم که زیاد اهل نظر دادن ووارد شدن به اینگونه سایت ها نیستم ولی به طور اتفاقی وارد این سایت شدم و برام جالب بود که جایی هست که میتوان راجع به خیلی از حیطه ها بخصوص کار های خدماتی نظر داد و جا دارد از خوشفکری مسئولان این سایت تشکر کنم،البته نظر هر کس قابل احترام میباشد ولی هر خانواده ای با توجه به شرایط خانوادگی خود تصمیم میگیرد. منزل ما بسیار نزدیک مهد کودک میکا میباشد و کمی بعد از شروع فعالیت این مهد من هم پسرم را آنجا ثبت نام کردم ،راستش از اول انرژی مثبت از اون فضا نگرفتم ولی بعلت خوش برخورد بودن کادر آنجا را انتخاب کردم .پسرم بعد از یک ماه هر روز به بهانه ای دوست نداشت به مهد کودک بره ،من و همسرم تا سه ماه مقاومت کردیم و به خواسته هایش توجه نکردیم ولی بلاخره تصمیم گرفتیم با تحقیق مهدشو عوض کنیم و بلاخره مهد کودک همبازی را انتخاب کردیم.بعضی نظرهایی که خواندم برایمان بسیار تعجب برانگیز بود.بعد از تجربه  مهد کودک میکا ، همبازی عالیه،برنامه ریزی بسیار منظم، محیط صمیمی، مدیریت پاسخگو... در این مهد کودک همه چیز سر جای خودش هست و پسرمن هر روز با اشتیاق به مهد کودک میرود .گذشته از آن معلومات زبان انگلیسی و فارسی  وپیشرفت پسرم که برای ما باور نکردنیست ، مهر تآییدی بر انتخاب درستمان میباشد. قطعآ مهد کودک همبازی بهترین انتخاب است.                مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ heleyaaa به نظر fataneh : الان پسرم من دو سالی است که مهد دنیای آتنا میره و من خیلی خیلی راضیم غذاش عالیه من تست کردم و آموزشش حرف نداره خیلی وسواس داشتم و همه ی مهد های بهار و هفت تیر رو سر زدم که دنیای آتنا از همه اونها خیلی بهتره چون به بچه ها خیلی خوب  رسیدگی میکنن ومربی های دلسوز و با تجربه داره و مثل خیلی مهد ها مربی تند تند عوض نمی کنه من با اینکه خانه دارم پسرمو تا ساعت سه و نیم گذاشتم البته اگه یک ماه قبل ثبت نام برای بردنش بری بهتره چوب بعضی از ظرفیت کلاس هایش تکمیله        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ parmis1390 به نظر fataneh : سلام به همه دوستان من الان دخترم رو مهد دنیای آتنا میبرم باید بگم که  دختر من هم شعر و زبا ن انگلیسی رو خیلی خوب یاد گرفته همچنین آموزشهای دیگه مهد روقرآن و آموزشهای کامل مناسب سنش ولی نباید بی انصافی کرد مدیر مهد سرکار خانم هاشمی عزیز بسیار خوب و فهمیده هستند همچنین مدیر داخلی خوب و باتجربه ای سرکار خانکم نحوی که جا داره کمال تشکر را از این دو بزرگوار داشته باشم که با راهنمایی های خوب باعث شدند دختر من که خیلی به من وابسته بود مهد رو قبول کنه و الان مشتاقانه به مهد بره چون من اول ثبت نام یکماه همراه دختدم داخل مهد بودم و میدیدم با بچه ها خیلی مهربون و دلسوزانه رفتار میکنند و مربی های بسیار دلسوز و با تجربه ای دارند که صبورانه و مادرانه با بچه ها رفتار میکنند و مثل مادر به بچه ها غذا میدهند و در مهد همیشه به روی همه باز است و مدیر محترم همیشه و د رهمه ساعات پاسخگوی والدین هستند و هر زمانی که بخواهید ایشون اجازه میدهند که بچمون رو از دوربین ببینیم و این کار به من خیلی ارامش میده مطمئن باش نخواستی بری داخل مهد اگه بخوای حتما اجازه میدن من از خاله مرجان عزیزهم خیلی ممنونم که مادر دوم دخترم توی مهد است        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mohamad3 : سلام به همه دوستان باید بگم بهترین مهدی که میتونین بهش اعتماد کنین مهد میکا ست هم از آموزش فوق العاده ای بر خوردار است و نه خانه ی تجارت است ولیمیدونم که فقط از فرشته ثبت نام میکنند22241729 رو به روی شهر کتاب فرشته. مهد های دیگه فقط حرف میزنن عمل نمیکنن.         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر neda55 : منم دقیقا از مهرماه سال 92 دخترمو مهد همبازی می بردم.  ولی اصلا  از فضا  راضی نبودم. کلاسها خیلی کوچیک و تاریک بودند . پله هاشونم وحشتناک منو ترسوند. بعد که  یهو چند تا بچه اضافه شدند مدیریت رو کافی نمیدیدم. به خاطر همین رفتم جیکو ثبت نام کردم. از جیکو هم اصلا راضی نیستم . هیچیشون خوب نیست, فقط دنبال پولن. فک کنم همه مهدها همینند . الانم که میخوام بچمو ببرم جای دیگه شهریه منو پس نمیدن. رفتم به بهزیستی شکایت کردم فعلا که منتظرم. کسی مهد بهتری میتونه بهم معرفی کنه؟؟؟          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Mina_m : دختر من از مهر ٩٢ به مهد كودك همبازي ميره با برنامه ريزي منظم و دقيق خانم سوزان داربي در حال حاضر با لحجه بسيار زيبايي انگليسي حرف ميزنه خبر نامه هاي مهد، جشن هاوبرنامه ها عالين اون مهدش و مربي هاشو دوست داره وحتي روزهاي تعطيل دلش ميخواد بره مهد در مهد هميشه و در هر زماني به روي من باز بوده و حضور هميشگي خانم نواب دوست داشتني به من آرامش خاطر ميده من همبازي را به وسواسي ها توصيه ميكنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fatima55 : سلام..من دو هفته پیش پسرمو در مهد میکا ثبت نام کردم..اقای دکتر و میکا  خانم خیلی خوب با من و پسرم برخورد کردن...فضای بسیار عالی وتربیتی  بی نقصی داشت...بسیار بزگ و باز بود...کتاب های اموزشی خوب و مفیدی داشتند...خلاصه من که راضیم....کوچه ی اختصاصیشون هم از نطر امنیت برای بچه ها خوب بود.!!!!!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mamantt به نظر fataneh : من در حال حاظر بچمو میبرم دنیای آتنا ..اینو بگم شعر و زبان خیلی خوب یاد گرفته اما این مهد اصلا و به هیچ وجه اجازه ی حضور مادرا رو داخل مهد نمی ده حتی یک ثانیه من هرگز نفهمیدم چرا؟؟؟؟؟ یه خانمی اونجا هست که فقط مسئول در ورودی شون رو که باز میشه بچه ها میرن تو ... سریع و سریع ببنده......        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mamantt به نظر fataneh : سلام به دوستان .. اول بهتون بگم بچه ها رو مهد آفاق در خ میرزای شیرازی کامکار نبرین...چون اونجا مهدش واقعا واقعا خیلی پالیتیک های سخت و خشنی داره و مدیریتش اصلا اجازه ی نظر دهی به شما رو نمیده و خیلی راحت میگن خوش اومدی.....          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 55raha : بعد از کلی استرس بالاخره یه نفس راحتی کشیدیم    ممنونم از همتون بابت راهنماییاتون منم مهد میکا  رو انتخاب کردم تا الان که عالی ظاهر شدند امیدوارم که همیشه همینطور ادامه بدن مهربونی میکا خانم نسبت به بچه ها بهم آرامش میده مرسی از همشون.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر mandana_dr : كودك من مهد كودك قصه من مي رود. و من راضي أم البته ما فرشته هستيم و اول مهد همبازي مي رفت كه خيلي خيلي ناراضي بوديم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mandana_dr : من مهد كودك ميكا را ديدم ته يك كوچه هست كه أن كوچه هم در دارد بأيد زنگ زد تا در را باز كنند. اين يعني هر زمان بخراهيد وارد مهد شويد. مهد كودك از ورود شما اگاه است. كه به نظر من بأيد مهد كودك أجازه دهد حتي سرزده به كودكان خود سر بزنند. در ضمن فضاي كلاسها كوچك بودند. قيمت أن با مهد هاي اطراف فرقي نداشت. يك برگه به ما دادند كه در أن نوشته شده بود وجهي كه بابت ٣ ماه پرداخت مي كنيد مسترد نمي گردد به هيچ عنوان. كه اين مورد كاملا بر خلاف بند هاي شرايط ثبت نام بهزيستي ها مي بأشد. از نظر من مهد كودكي كه أجازه حضور والدين را ندهد. مانند جيكو نبايد اعتماد كرد. در مورد ميكا هم كه بأيد از ته يك كوچه زنگ زد از مهد أجازه ورود به كوچه را بگيريد بعد وارد شويد. !!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mandana_dr : سلام مهد كودك همبازي أصلا مسئوليتي در قبال برخورد مربيان ندارد. جلوي چشم من و همسرم كودكي را تنبيه بدني كردند. با گزارش به خانم نواب مدير مهد ايشان با همسرشان به ما گفتند برويد از اينجا!!! متاسفانه چون مدركي هم از تنبيه أن كودك نداشتم نتوانستم به بهزيستي شكايت كنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ amirsadra به نظر 61691019 : گرخواجه زبهرما بدی گفت ماچهره زغم نمی خراشیم ما نیکی او به خلق گوییم تاهردو دروغ گفته باشیم         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ amirsadra به نظر 61691019 : گرخواجه زبهرما بدی گفت                      ماچهره زغم نمی خراشیم ما نیکی او به خلق گوییم                        تاهردو دروغ گفته باشیم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ amirsadra به نظر سارا یزدانی : نظام بی نظام ارکافرم خواند                    متاع کذب را نبودفروغی مسلمان خوانمش زبرانباشد                      جواب هردروغی جزدروغی ازطرف همون آقایی که شما در دروغهایتان ذکرنموده اید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر M2309 : مرسي مريم جان بابت راهنماييتون،من قبلا شنيده بودم كه ميكا بدون مجوز فعاليت ميكنه ولي با بهزيستي شميرانات كه تماس گرفتم ٨٨٧٧٤١٣٣ اونها هم تأييد كردند كه جزء خوبها هستند،امروز گذري كه با همسرم رفتيم برعكس مهد هاي ديگه كه هيچ جا رو نشون نميدن ،اجازه بازديد از همه جا داشتيم، تيم حرفه ايشون دوست داشتنيه،همسرم كه هميشه واسه انتخاب خيلي وسواس داره خيلي راضي بود. متشكرم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر Mastaneh : جايي كه من ميشناسم رو معرفي ميكنم انتخابش با خودتون بد نيست سري بزنيد از امام علي شمال به جنوب تنها ده قيقه است insta:little_artists_school مدرسه خصوصي هنرمندان كوچك ويژه سن ٣تا٥        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maryam2223 : سلام من حدودا 6 ماهی میشه که مهد نیکا(میکا) تو مقصود بیک روبروی شهرکتاب میبرم پسرم و فوق العاده راضیم.جیکو و همبازی هم هر کدوم 1 سالی رفتیم ولی اصلا قابل مقایسه با میکا نیستن چه از لحاظ آموزش و فضا  .شهریهشونم به مراتب کمتره. مریم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک پاسداران و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر Mastaneh : سلام به مادران عزيز من خيلي در مورد مهد جستجو كردم و به اين نتيجه رسيدم كه در حال حاضر فضاهاي خصوصي حتا بدون مجوز خيلي بهترند البته اگه بشه بهشون اعتماد كرد از پيك برتر آدرسي رو پيدا كردم به نام م مهد كودك خصوصي هنرمندان كوچك كه حوالي ميدان هروي در حقيقت آپارتمان محل زندگيشونه كه براي آموزش بچه ها هم فضاييي داره از روش برخورد و متد كارشون خوشم اومد خيلي جمع و جور ولي كارامد ضمنا مادران تا هر زمان كه بخواهند ميتونند اونجا بمونند تا اعتماد كنند مسوول اونجا سابقه كار در مهدهاي مختلف و موسسه منظومه خرد را داره و نويسنده كتابهاي هنر دبستانه برخوردش با مسائل بچه ها علمي و منطقي اما مهربانانست توي گوگل سرچ كنيد تلفنش هست و اين هم. آدرس اينستاگرامشه little_artists_school براي والدين يك گروه وايبر داره كه هر روز تصوير و فيلم والدين در جريان برنامه ها قرار ميگيرند        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین مهد کودک های تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
چهارشنبه 9 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
armin91

تاریخ درج: چهارشنبه 9 ارديبهشت ماه 1394

سلام مامانای گل خواستم از تجربه ای که از گذاشتن پسرم در مهدکودک دوقلوهای شهرزیبا دارم را براتون بازگو کنم.من اصلا از این مهدکودک راضی نیستم به دلایل زیر:

پسرم 2سال و 4ماهشه فقط دو روز تمام وقت بدون حضور من در مهد بود که از یادآوری که با دستای خودم پسر عزیزمو دست این وحشیا سپردم عذاب میکشم.بچه من با ضریب هوشی بالا وشیطنتی که خاص این دورانه به مهد سپردم که روز دوم مربی مهد که اسمش اعظمه بچه مو کتک زده به صورتی که پسرم افسرده شده و شبها کابوس میینه ازش میپرسم چرا؟پسرم میگه چون گریه کردم !!!!!!!رسیدگی در حد صفر پوشک پسرمو تعویض نکرده بودن تا عصر که پاهاش سوخته بود و مهد شاکی بود که پسرم در برابر تعویض مقاومت میکنه....طی دو روزی که مهد بود در تماسی که با مدیر مهد داشتم ایشون شاکی که پسرت پر انرزی و پر سر صداست وجیغ بنفش میکشه باعث منفی شدن جو مهد میشه....لازم به توضیحه این خانوم به من گفته بودند که مهد مه کاملا علمی و با اصول روانشناسی با بچه ها رفتار میکنند...حالا قضاوت با شما 

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 30 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
ARIAN_4

تاریخ درج: يکشنبه 30 فروردين ماه 1394

مهد ققنوس خوب بود ولی خانم یمینی اخیرا به فکر کایبیه بیشتر

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 30 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
ARIAN_4

تاریخ درج: يکشنبه 30 فروردين ماه 1394

مهد ققنوس در سالهای قبل خوب بود اما متاسفانه خانم یمینی به روشهای مختلف ی خواد کاسبی کنه از عکاسی گرفته تا کم کردن مربیان تا افزایش شهریه

در یک کلام شده بنگاه نه مهد

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 26 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
azizeh

تاریخ درج: چهارشنبه 26 فروردين ماه 1394

با سلام

اگر کسی در مورد مهد علی‌اصغر در خیابان سیزدهم اطلاعاتی داره بگه. می خوام پسر یک ساله ام رو بزارم و خیلی استرس دارم.

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 14 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
55raha

تاریخ درج: پنجشنبه 14 اسفند ماه 1393

سلام به همه دوستان

پیشنهادم به همه پدر مادرها مهد کودک میکا رو به روی شهر کتاب فرشته است از صمیم قلب ازشون ممنونم.

این آدرس سایت و اینستاگرام مهد

www.mikakindergarten.com

Instagram:mika.kindergarten

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 5 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
mahan24

تاریخ درج: سه شنبه 5 اسفند ماه 1393

کلینیک سهای سلامت 09102099537-22829537

مرکزروان درمانی وروانپزشکی

درمان های غیر دارویی و نوروفیدبک

آزمون های روان شناختی و هوش و استعداد

تعداد پاسخها(1)

دوشنبه 4 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
monaaslan

تاریخ درج: دوشنبه 4 اسفند ماه 1393

یه مهد کودک کنار اتوبان همت 50 متر مونده به جنت آباد هست که یه نمای کلوه قارچی  داره با دو تا زرافه کسی میدونه اسمش چیه

چند وقت نظرمو جلب کرده فرصت نکردم برم به نظر جای درست حسابی میاد

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 29 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
raha1365

تاریخ درج: چهارشنبه 29 بهمن ماه 1393

بیشتر از 20 تا مهد را دیدم، بعضی جاها عالیه بعضی های دیگه معمولی ولی مهد چکاوک تو ولنجک و مهد دنیای رنگین تو میرداماد جز بدردنخورترین مهدایی هست که من تا حالا دیدم البته هر مهدی در کنار امتیازایی که داره ممکنه محدودیتایی هم داشته باشه ولی این دو تا مهد را با چشای خودم بدون اینکه بخوام نگاه سطحی داشته باشم نظرمو میدم، تو هردوتا مهد هم مشکل از مدیریتشونه ...تو برخورد اول همه خوبند ، وای بحال موقعی که بخوای محکشون کنی، اصلن انتقاد پذیر نیستند ،فقط هدفشون پرکردن جیباشونه با امکانات شعاری..

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 26 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک یوسف آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
mahan1365

تاریخ درج: يکشنبه 26 بهمن ماه 1393

مهد گلستانه : یه مدیر پیری داره  که از نظر روانی هم تو حالت طبیعی نیست همش ادعا داره که من روانشناسم ،متخصص کودک ، اموزش من با مهدای دیگه فرق داره کلن جز ادعااااا چیز دیگه ای بلد نیست ...

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 21 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک پاسداران و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
diyana

تاریخ درج: سه شنبه 21 بهمن ماه 1393

کلینیک سهای سلامت ( شعبه پاسداران ). مرکز روانپزشکی وروان درمانی. درمان های غیردارویی ونوروفیدبک. آزمون های روان شناختی، هوش و استعداد. (22829537)

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین مهد کودک های تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4465, نوشته ها: 15532, کاربران: 5936
به جدید ترین عضو انجمن, saharjoon خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران