سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
دوشنبه 24 مهر ماه 1391 بهترین مهد کودک تهران نو و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
ستاره مریخی

تاریخ درج: دوشنبه 24 مهر ماه 1391
بهترین مهد کودک تهران نو و تهران شرق مهد کودک کیان هست

خیلی عالیه

اینم شمارشه

77412410

77418907

تهران نو خیابان بلال حبشی خیابان باباطاهر شرقی پلاک 68

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مهد کودک پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر ferinaz : من دوساله که دخترم رو گذاشتم مهد مادر توی بلوار ابوذر و واقعا از برخوردشون با خودم و بقیه والدین همچنین بقیه بچه ها راضی بودم . آموزش هاشون خوبه و تا حالا ندیدم بچه ای رو اذیت کرده باشن. از همین جا از مدیریت و مربی هاش تشکر میکنم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر ferinaz : dSDaSDsddsdsdfsf            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ mmmkkk به نظر شاهد : من مهد نارنجی دیدم ولی خیلی گرون وشلوغ  بیشتر مراجعین مادر خانه دار هستن ..مهد حوض نقاشی هم که یک هفته دخترم رفت صبحانه نمیدادن ومربی اقا داشت وخیلی بد مسیر بود ...فعلا ثمره کودکی بردم توی شاهین        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ mmmkkk به نظر barsam : معلوم نیست شما رو چه حسابی این حرف زدی .دختر من 6 سالش وگزارش میده .اولا این مهد صبحانه در چندین مورد نداده باااینکه ساعت مراجعه من 8تا8:30 بوده ثانیا مربی اقا میاره حالا بدلیل ارزونی اش هست یا هرچیز دیگه به نظر من وقتی بچه بدون والدین سر کلاس هست نباید مربی اقا استفاده بشه .این اولین مهدی بود که مربی اقا داشت وحتی از صبحانه بچه زده بود !!!!!واقعا متاسفم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mmmkkk به نظر mmmkkk : مهد حوض نقاشی مهد بی درو پیکری که حواست نباشه حتی صبحانه به بچه نداده وگرسنه نگه داشته تاظهر ..از مربی اقا استفاده کرده !!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mmmkkk : باسلام به مامانا بخصوص کارمندا که محتاج مهدن :دخترم مجبور شدم از مهدش که توی محل کارم بود جابجا کنم جنت اباد نزدیک خونه .اوردمش مهد حوض نقاشی .چشمتون روز بد نبینه دیدم یک هفته است به بچه صبحانه نمیدن بااینکه ساعت مراجعه ما بین 8تا8:30 بود .باورتون میشه.بچه رو تا ظهر گرسنه نگه داشته بودن .جالبیش این بود که مربی بلز اقا می اوردن .دخترم میگفت تنها بودیم .واقعا متاسفم که ادما فقط فکر پول دراوردنن وحتی به بچه رحم نمی کنن .    تعداد پاسخها(1)( mmmkkk)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر 9127086901 : بهترین÷÷ مهد سعادت آباد ریحانه های بهشتی است        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 9127086901 : با سلام خدمت شما عزیزان من تجربه خودم را راجع مهدی در سعادت آباد به نام ریحانه های بهشتی تو خیابان علامه جنوبی بیان کنم که مهد بسیارعالی با پرسنل دلسوز و برنامه های متنوع آموزشی می باشد و شهریه مناسبی نیزدارددیدن این مهدضررنداردفرزندمن الان نزدیک یکسال هست که در این مهد تحت آموزش و نگهداری قراردارد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک پاستور - جمهوری - آزادی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ nasimyari به نظر شادی حسن ولی : من رفتم مهد آهنگ و دیدم . روبه روی پمپ بنزین بود امااا حیاطه سرسبزو بزرگی داره و بوی بنزینی هم درکار نبود.  ساختمونشم اتفاقا بزرگ و ترو تمیز بود .اما باز انتخاب خیلی کاره سختیه!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک ستارخان و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر bahar93 : من بچه ام را مهد کودک باغ ستاره ها می گذاشتم اوایل خوب بود ولی مدیریتش عوض شد هر بار که می رفتم چند تا مرد جون اونجا بودن راستش من خوشم نیومد عوض کردم بردم هد هد واقعا مهد بیخودیه متاسفم که به حرف دوستان اینجا گوش دادم مدیر مهد خانم قبادی هیچ وقت نیست مسایل ایمنی رعایت نمیشه بخاری اتاق زبانش زمینی اسمش قرآنیه ولی هر دروغی را بهت تحویل میدهند رفتار مربی هاش هم بد و عصبیه خودم شاهد بودم یکی از مربی ها برای تنبیه یک بچه ازش نیشگون گرفت گذاشتش رو صندلی تنبیه و بار دیگه دیدم یکی از مربی ها زد تو گوش یک بچه که دلم از مظلومیت اون بچه آتیش گرفت بی صدا اشک می ریخت. اگه مهد قرآنی اینه وای به حال بقیه واقعا برای خانه کارگز متاسفم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک بهارستان - مخبرالدوله-چراغ برق و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر melikaa : منم موافقم خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ azin به نظر shahsavar : سلام shahsavareعزیز من یک پسر سه ساله دارم که خیلی شیطونه میخوام بفرستمش مهد اما همش نگرانشم که نکنه مربیای مهد به خاطر شیطنتش تنبیه اش کنند بخاطر همین دنبال یک مهد خوب میگردم که مربیای خوبی داشته باشه بعلاوه دوزبانه هم باشه و امکانات قابل قبولی داشته باشه میشه آدرس مهد دخترتونو برام میل کنید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک ونک و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ yashita به نظر بهار مالک :   koodakeman: آیا شما ما نیستید؟!!!!!!!!!!!!!!!!  شوکه شدم وقتی پستتون رو خوندم چون دقیقاااااا همین اتفاق توی این 2 هفته برای ما افتاد. پسر من یکی از مهد کودکهای گیشا میرفت که من ازش خیلی نا راضی بودم ، یکی از دوستانم دخترش میره مهد یاسمن خلاصه بخاطر ارتباط نزدیک دختر دوستم و پسر من تصمیم گرفتیم که پسرمون رو یاسمن ثبت نام کنیم.اول با مدیر داخلی مهد، خانم شعبانی، صحبت کردم پس از یه مصاحبه ی 3 ساعته! و دادن اوکی 80% خانم شعبانی برای ثبت نام پسر من ،قرار بر این شد که به من زنگ بزنند خلاصه 3 روز بعد پس از یکبار پیگیری من تماس گرفتند و وقت ملاقات گذاشتند برای شنبه 11 صبح، شنبه 9 صبح  زنگ زدند و قرار رو کنسل کردند و برای فرداش 9 صبح قرارملاقات گذاشتند، دقیقا ما هم تو اون اتاقک سرد ته حیاط رفتیم! و بعد از یکربع خانم شیبانی اومد و 45 دقیقه ی اول از ما مصاحبه ی کاری کرد (که من دلیل اینکارش رو بعدااا متوجه شدم- ایشون مادر پدرها رو محک میزنند که اوضاع مالی شون چطوره؟!!!) خلاصه بعد به ما گفت یاسی جون (دخترش) میاد شرایط ثبت نام رو توضیح میده و شما تا اخر هفته فرصت ثبت نام دارید. حتی به ما هم گفت که ما ابداااا بجز تیرماه ثبت نام نداریم اما الان شانس شما امکانش هست!!!؟ خلاصه دخترش که مسئول مالی و ثبت نام بود اومد و گفت چون پسر شما بچه ی ما نیست و ورودیه تازه است 50% نسبت به امسال افزایش نرخ داره و نمیدونم با چه فرمولی رسید به ماهی 876 هزار تومن + یه 876 هزارتومن اضافه برای جشن ها و بیرون رفتن ها+ 405 هزار تومن برای لوازم التحریر 9 ماه!  و گفتند که باید چک بدهید ، ما بهشون گفتیم که چک نداریم ، 3 ماه رو حساب کرد و گفت 2.800 بپردازید خلاصه ما برگشتیم و قرار شد تا اخر هفته من مدارک لازم رو که طی یه برگه بهم داده بودند + شهریه ببرم برای ثبت نام .روز چهارشنبه یعنی 9 بهمن ماه 1392 من رفتم با مدارک رفتم برای ثبت نام که خانم شعبانی یک ساعت و نیم من رو معطل کرد بخاطر اینکه یاسی جون بیاد! بعدش 3200 کارت کشید از ما، بعد ازم پرسید شاید نیاز باشه پسر شما بعضی از کلاسهای مهارت رو بگذرونه مشکلی نیست برای شهریه؟ گفتم نه! دوباره گفت به شهریه تون 50% هم تو خرداد اضافه میشه !؟ منم پاسخ دادم خانم شعبانی یاسی جون 50% رو حساب کردند که به ما گفتند 876 هزارتومن حتی جلوی خودمون حساب کردند ایشون هم از تک و تا خودشون رو ننداختند و گفتند پس برید تا یاسی خودش بهتون زنگ بزنه.خلاصه 2 ساعت بعد یاسی خانم به من زنگ زد و با 4 دقیقه سخنچینی و دروغ! به من گفت که قرار بوده یه بچه ایی برای همیشه از ایران بره ما قرار بود پسر شما رو جایگزین ایشون کنیم امروز خانواده اون بچه گفتند که مهاجرتشون افتاده به سال دیگه! خلاصه گفتند که الان نمیشه پسرشما رو ثبت نام کنیم باشه تا تیر ماه!!!؟ و بیاید چکتون رو بگیرید؟!  ایشون نمیدونست من همونروز با مادری صحبت کردم که همش 5 روز از ثبت نام دخترش میگذشت و دوره جذبشون بود!!! این بود تجربه ی من! انقدر مدیریت و اعضای این مهد بی وجدان و بی اخلاق هستند که نه به حرفی که زدن پایبند بودند نه به اینکه من 2 هفته رو حساب حرف اونا به بچه ام قول دادم که قراره بری مهد دوستت !وااقعا خانم شیبانی کلاه بردار و دروغ گو هستند و به تنها چیزی که فکر می کنند چاپیدن هرچه تمام تر پدر مادر هاست، 4 تا حرف و شعار خوشایند برای پدرمادرها رو توی مهدش پررنگ کرده مثل متد مونتسوری  و... ولی متاسفانه اینا همش چاشنی کلاه برداریشونه! برای اینکه اون پدر مادر بدبخت خیلییی هم خوشحال باشند که بچه اشون همچین مهدی میره و هر طور که شده پول مهد رو جور می کنند. هییییچ فرمولی برای شهریه ندارند و برای بیشتر چاپیدن به شغل پدرمادر و میزان گول خوردنشون! نگاه می کنند.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hhh61 به نظر رونیا :  سلام دوستان راستش منم برای پسرم دنبال مهد میگشتم تااینکه یکی از دوستانم موسسه خلاقیت و استعدادیابی اندیشه خلاق را در شهرک غرب بمن پیشنهاد کرد و من رفتم اونجا .راستش اونجا نه تنهاخانه کودک  بلکه یه مهد و مرکز استعداد یابی بود.اونجا ازپدر و مادر های دیگه پرسیدم همه از نوع کار و آموزششون که خیلی با مهدهای دیگه فرق میکنه گفتند .راستش هم هزینه هاشون مناسبه هم کادر خیلی مهربونی دارن.من پیشنهاد میکنم یکماه امتحان کنید حتما حرف منو تایید میکنید من پسرمو از 7 تا 5 بعدالظهر 190000 تومان ثبت نام کردم وخیلی راضی هستم .آدرسش شهرک غرب  ایوانک غرب سرای محله ایوانک    ......این تلفن مدیر موسسه خانم محتشم 09124150622              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک یوسف آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ somayeht به نظر somayeht : بله من با جرأت صبحت مي كنم چون پاره تنم زخم خورده اين مهده كه به روح و روان و جسمش آسيب رسوندن ، شما اگر يه پرس و جو كني تو محل مي بيني كه خيلي ها اولين باري كه مي خوان بچه شون رو بزارن مهد مي برن يكتا ، ولي چرا بعد يه مدت همشون بچه هاشون رو بر مي دارن چرا بچه ها ناآرومي مي كنن موقع رفتن ؟ و هزاران دليل ديگه كه از حوصله بحث خارجه فقط كافيه تو پارك از مامانها بپرسي تا بفهمي چه كارهايي كه نمي كنن ، مدير بي لياقت كه شماها ازش تعريف مي كنيد براي خودش كاسبي راه انداخته ...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ somayeht به نظر ninazin : تابلو كه داري تبليغ مي كني و از خودشوني ! بله راحتي دلبنداشون تو اينه كه شما سوزن سوزنشون كنيد ؟؟؟؟؟؟؟؟ و اون مديريت خوبتون !!! هر توهيني خواست به پدر و مادرها بكنه ؟؟؟؟؟؟؟ اينه تجربه و سابقه تون ؟؟؟؟ متأسفم براي همتون كه جگرگوشه هاي مردم رو هر بلايي خواستين سرشون مي يارين.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر alved : دوستان عزیز خواهش می کنم هرگز هرگز بچه عزیزتون رو به مهد کودک "خاطره ها" نبرید! متاسفانه در فاصله کمتر از یک هفته، یک جای چنگ بلند از گوش تا دهن بچه کشیده شد و چند روز بعد، بچه رو با زیرچشم کبود و باد کرده تحویل مون دادن. الان هم که دارم اینو می نویسم بسیار عصبانی ام و تا در این مهد کودک رو تخته نکنم کوتاه نمیام. خواهش می کنم اگه بچه تون رو دوست دارید دور اینجا رو خط بکشید!        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ nini به نظر شهروند : به نظر من اصلا مهد کودک خوبی نیست،به نظافت بچه ها اهمیت نمیده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک اقدسیه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ mahd به نظر مهدی : واقعا اینطور نیست مثل ارایشگاهه نه مهد کودک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک اقدسیه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر mahd : به نظر من مهد کودکان امروز تو اقدسیه خ پارک اول هم محیط خوبی داره هم کادر خیلی دلسوز وبا تجربه ای پسر من خیلی  مربی اش دوست داره واز ارامش محیطش لذت می بره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک شهرک آزادی - شهرک فرهنگیان و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر tasnim1 : به نظرمن بهترین مهدکودک شهرک آزادی-شهرک فرهنگیان خانه کودک شهرک فرهنگیان میباشد چون هم محیطی بهداشتی وایمن میباشد وهم کادری دلسوزدارد. ضمنا آموزش های متنوع وجذاب دارد.محیطش هم زیباوجذاب است.با مدیریت عالی خانم مهسارویتوندغیاثوند شهرک آزادی-شهرک فرهنگیان-سرای محله فرهنگیان(کتابخانه سابق)-خانه کودک فرهنگیان 09335488705-44542458        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ asalyn20 به نظر hediyeh : دوستان عزیز با سلام و خسته نباشید من نظرخودم  راجب مهد کودک شادلین بیان می کنم و خواهشم از مادران عزیز این که خوب تحقیق کنین چون مهد شادلین ظاهرش با باطنش کاملا فرق داره  و به نظر من بدترین مهد کودک سعادت آباد چون خودم از نزدیک دیدم که گرونترین مهد و بداخلاق ترین و بی حوصله ترین مربی ها و مدیر این مهد که نه اخلاق داره و نه مدیریت کردن بلد است و این مهد فاقد هر گونه احساس و عاطفه با بچه ها است و برای این مهد متاسفم که فقط به الان خودش نگاه می کنه نه به فرداهااااااااااااااااااااا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این مهد فقط به فکر مادیات نه هیچ چیز دیگه ای  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک مشیریه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ saheldarya به نظر nakisa : به نظر من مهد شکوفه های علوی خیلی عالیه هم از نظر بهداشتی و هم از نظر آموزشی، از همه مهم تر مسئولینش خیلی خوش برخورد و با شخصیت هستند        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک شهرری و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ shahlaa8 به نظر سارا : با سلام و خداقوت خدمت همه شما دوستان گرامي، ايلياي من وقتي به مهد تيكا رفت كه فقط يك سال و هفت ماهش بود، اون موقع حتي نميتونست درست صحبت كنه، الان ايليا دوره پيش دبستاني رو در همين مهد مي‌گذرونه، يعني با توجه به شرايط و موقعيت‌هايي كه داشتيم بهترين گزينه تيكا بود، هرچند معايبي هم داره كه برخي از آنها بسيار تأمل برانگيزه، بعنوان مثال بحث پرداخت شهريه، با توجه به داشتن برنامه مالي ماهانه و ساليانه، تغييراتي به اين شكل همه مسائل مالي ديگه رو تحت شعاع قرار داده باعث دردسر و اذيت ميشه و موارد ديگري مثل اين، در كنار همه مشكلاتي كه وجود داره حضور مربيان با تجربه و كارآمد پوشش مناسب براي ضعفهايي است كه ممكنه وجود داشته باشه. يه مادر كارمند پر مشغله هستم كه متاسفانه زمان زيادي رو نميتونم براي كوچولوم صرف كنم، ايليا تحت تعليم خاله‌هاي گُل مهد، (خاله حميده، خاله مژگان، خاله ليدا و امسال خاله الناز و كم مربيان عزيز) از نظر تربيتي خدا رو شكر بسيار شبيه اون ايده‌آلهايي است كه دوست داشتم باشه، خوب اين براي من بسيار مطلوب بوده كه از نظر آموزشي و تربيتي اون حفره‌هاي نبود من براي كوچولوم عميق نبوده باشه.  انشاءاله همه عزيزاني كه براي تربيت بچه هامون زحمت ميكشن مورد لطف و عنايات خاص خدا قرار گيرند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ arezooo به نظر arezooo : منم کاملا بانظر ارمغان جان وترنم جان درمورد مهد لی لی یوم موافقم مهد خیلی خوبیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر arezooo :    تعداد پاسخها(1)( arezooo)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک کامرانیه - دزاشیب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ arezooo به نظر armaghan : نیاوران بعدازخانه واشپزخانه کوچه راد تقاطع صالحی سمت چپ پلاک 15 تلفن22296598  >امیدوارم پیداکنی عزیزم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک مشیریه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر nakisa : به نظر من مهد کودک شکوفه های ثنا از لحاظ بهداشتی بسیار نا مطلوب است    تعداد پاسخها(1)( saheldarya)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ samymom به نظر hediyeh : با سلام خدمت خانم شاه حیدری آدرس و تلفن شما یا مهدتون رو می خواستم.ممنون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mozhdeh به نظر armaghan : من نتونستم آدرسی از این مهد لی لی یوم پیدا کنم کسی هست آدرس یا شمارشو داشته باشه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ tarannom به نظر صحرا توفیقی : سلام مامان هایی که ساعتها توسایت دنبال یه جای امن برای فرزندتون هستید به نظر من نمیشه بگیم بهترین مهدکودک کدومه چون درهرحال هر کدومشون یه نقصی دارن اما یه مهدی که تونست نیاز من وهمسرمو براورده کنه تونیاوران مهد لی لی یوم هست جون به تمام نیازهای بچه ها توحه میکنن .عاطفی روحی روانی تغذیه سلامتی ورزشی  بهداشتی واقعا مهد تمیزیه وبجه ها هرروز باذوق وشوق میرن زبان اینگلیسی شونم عالیه دیدن محیط صمیمیشون دیدنیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armaghan : یه بار دیگه هم گفتم بهترین مهد تو منطقه شمیران مهد لی لی یوم هست  با اینکه تازه تاسیس شده اما همه پرسنلش باتجربه هستن شنیدم قبلا تو اقدسیه بودن مطمین باشید شما هم میپسندید اینقدر پسرم تغییر کرده که همش تو فامیل واقوام اسم این مهده    تعداد پاسخها(2)( mozhdeh - arezooo)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ armaghan به نظر mamz : سلام تبریک میگم به همه مادرانی که تونستند یه مهد خوب برای فرزندشون پیدا کنن منم بعد از کلی تحقیق وپرس وجو به مهد مورد نظرخودم رسیدم فضایی گرم وصمیمی با مربیان مهربون وصادق ومدیری که به ما مادران نگران ارامش میده من که واقعا خداروشکر میکنم که توپیدا کردن این مهد خوب به من کمک کرد این مهد تونیاوران هست به نام لی لی یوم  من که ساعات طولانی پسرمو اونجا میذارم با خیال کاملا اسوده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samiraaa :   فقط میتونم بگم  دور مهد کودک مروارید  یک خط قرمز بکشید  بچه بیچاره  مظلوم من   فقط یکماه اونجا رفت   ظرف همین یکماه  سه مرتبه  سرما خوردگی شدید گرفت و یک مرتبه آنفولانزا  چندین مرتبه  بچه را  برده بودند دستشویی اما نشسته بودند  با لباس کثیف تحویل داده بودند طبق معمول  به هیچ عنوان هم زیر بار  نرفتند که نرفتند ! با کمال پر رویی  میگفتند  خودتان سرماش دادید ! من که دیگه دور اینجا را یک خط قرمز کشیدم    اینم اضافه کنم که اینا سر پول گرفتن راحت پول میگرفتن  اما هر بار میگفتم  رسید برای پول بدین  هر بار میپیچوندن ! خودشون میدونستن  روی همین رسید میشه ازشون شکایت کرد   دم به تله نمیدادن  حالا هم که بچه رو 3 مرتبه مریض کردن  با کمال پر رویی  میگن خودت سرماش دادی !  حتی لباس های بچه را حاضر نیستن پس بدن  و به هر حقه ای میخوان دوباره  بکشونن بچه رو و پول تلکه کنن           مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ samiraaa به نظر سوگند : اینم اضافه کنم که اینا سر پول گرفتن راحت پول میگرفتن  اما هر بار میگفتم  رسید برای پول بدین  هر بار میپیچوندن ! خودشون میدونستن  روی همین رسید میشه ازشون شکایت کرد   دم به تله نمیدادن  حالا هم که بچه رو 3 مرتبه مریض کردن  با کمال پر رویی  میگن خودت سرماش دادی !  حتی لباس های بچه را حاضر نیستن پس بدن  و به هر حقه ای میخوان دوباره  بکشونن بچه رو و پول تلکه کنن         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ samiraaa به نظر سوگند : فقط میتونم بگم  دور مهد کودک مروارید  یک خط قرمز بکشید  بچه بیچاره  مظلوم من   فقط یکماه اونجا رفت   ظرف همین یکماه  سه مرتبه  سرما خوردگی شدید گرفت و یک مرتبه آنفولانزا  چندین مرتبه  بچه را  برده بودند دستشویی اما نشسته بودند  با لباس کثیف تحویل داده بودند طبق معمول  به هیچ عنوان هم زیر بار  نرفتند که نرفتند ! با کمال پر رویی  میگفتند  خودتان سرماش دادید ! من که دیگه دور اینجا را یک خط قرمز کشیدم         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hediyeh به نظر Fatane : salam , be nazare man in mahde samareye zendegi agar movvafagh bood alan mibayast kolli sedash biroon miamad , ba ejazatoon bande be onvane modire amoozeshi ke 14 sale too behtarin mahd haye tehran va eshtebahan 6 mahi too in mahd boodam natoonestam sholooghi o shelakhtegiye in mahdo tahamol konam va alan ham fekr nemikonam dokhtare mohtarameshoon az pase in kar bar bian , vali omidvaram :))  ba ejazatoon khodam ba komake madar o pedar haye gol toonestam mahd v a khaneye koodake khorshido paiine meidoone kaj eftetah konam ke be omide khoda hanooz daresho baz nakarde boodam 20 nafar rezerv dashtam va alan ham ba systeme amoozeshiye jadidam ke rastesh az kharej az iran avordam roozane kolli maman miyan pisham :))  omidvaram shomaro ham bebinam          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک ونک و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ salehiyan به نظر بهار مالک : با سلام پسر من از سال 90 مهد یاسمن میره من که از نظربرخورد پرسنل کاملا راضی هستم در ضمن پسر من چیزای زیادی یاد گرفته زبانش هم واقعا خیلی قوی شده بچه ای که چیزی یاد نگرفته رو باید یه فکری براش کرد شاید بچه مشکل یادگیری داره. اما از نظر هزینه و شهریه واقعا بالاست ولی ثبت نام توی مهد یاسمن اجباری نیست دو سه تا مهد دیگه هم اون نزدیکی هست که هم شهریه شون پایین تره هم کیفیتشون. من مهد یزدان مهر رو هم یک سالی تجربه کردم واقعا افتضاح بود. یه مهد دیگه هم هست به نام زلال مهد آروم و بی سر و صدایی هستش ولی چرا مهد یاسمن اینقدر معروف شده؟ چرا همه اینقدر دنبال ثبت نام بچه شون توی این مهد هستن؟ چرا همیشه ظرفیتش تکمیله؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ninazin : من به همه مامانا و باباهایی که نگرا ن آموزش و راحتی دلبنداشون هستن مهد یکتا خیابان 13 یوسف آباد پیشنهاد میکم منکه خیلی خیلی راضی هستم هم مربی های با تجربه داره هم مدیریت خوب خیالتون راحت راحت وقتی دلبندتون اونجاست    تعداد پاسخها(1)( somayeht)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ setareh1 به نظر somayeht : خیلی متعجب شدم ، چون من خودم شاگرد مهد یکتا بودم و الانم بچه شیرخوارم را آنجا میبرم . بقدری راضی هستم که  کلیه فامیل و دوستانم  را تشویق میکنم که بچه هایشان را در این مهد ثبت نام کنند و جالبتر آنکه هر وقت میروم بچه های دانشگاهی و دبیرستانی یا حتی آنهایی که الان برای خودشان صاحب زندگی هستندبرای دیدار مدیر و مربیان آمده اند و بهترین خاطره زندگیشان بودن در مهد یکتا میباشد و بیشتر متعجبم که کسی با این جرأت راجع به خانه دوم من و خیلی از بچه های دیگه اینطوری صحبت کرده !!!!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ farimah1 به نظر somayeht : بچه من از یک سالگی  توی مهد کودک یکتا هستش و من تمام مربی ها رو میشناسم . خیلی برای بچه ها زحمت میکشن مدریت بسیار قابلی داره که همیشه به کار پرسونلش نظارت میکنه من که خیلی از مهد کودک یکتا راضی هستم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ninazin به نظر somayeht : سلام بچه من از شیرخوارگی مهد کودک یکتا میرفته و همچین مشکلاتی نداشته نه بچه خودم نه همکارام        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک افسریه - قصر فیروزه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ hh77mm به نظر الهام چمنی : مهد کودک چرا؟؟؟ آموزشگاه زبان امروز کلاسهای روزانه مخصوص سنین 4 تا 6 سال داره که آموزش روش شگفت انگیز فونیکس به زبان انگلیسیرو داره همراه با بازیهای مختلف و شعر خوانی به زبان انگلیسی و باعث می شه وقت فرزندانمون بیهوده هدر نره والبته تازه تاسیس شده و من پسر چهار سالمو اونجا می برم که بی نهایت راضیم.آدرسش افسریه بین پانزده متری اول و دوم /کوچه 15 پلاک 67 (آموزشگاه زبان امروز ) امیدوارم به دردتوت بخوره .        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک انقلاب - جمهوری - آذربایجان و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ fahimeh به نظر فاطمه م : من مهد دانشکده پرستاری  می زارم خوبه . تو حیاط دانشکده است  تو خیابان توحید . من هم برا  مهد بردنش همه جا رو رفتم تو این منطقه  اما اینجا هم بزرگه هم مطمین هم مهربونن مربی هاش . تازه من بچه ام 2 سالشه .        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ bobo به نظر ali : آشغال ترین مهد باغ ستاره هاست از درو دیوارش سوسک بالا میره بعلاوه خیلی مسایل دیگه که نگم بهتره...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hediyeh به نظر hediyeh : سلام و ممنون از استقبالتون . هم از مهد ثمده زندگی و هم از مهد قند عسل کلی مراجعه کننده داشتم که  امیدوارم و تلاش میکنیم من و مربیهای خوبم  رضایتشونو به دست بیارم .         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Nilo0o0o0 : من دختر نیلو رو چند وقته میزارم مهد باغ کودک، توی چند وقته که خیلی از کارشون راضی بودم، مهد شون فضای بزرگ و خیلی تر تمیزی داره، از طرفی تعداد بچه های توی کلاس هم خیلی مناسبه. نیلوی منم خیلی از مهد خوشش اومده، طوری که جمعه ها هم گاهی بهونه مهد و میگیره ... آدرس شون هم اقدسیه، موحد دانش، کوچه پارک اول، پلاک6 - تلفن شون 22292346 این اطلاعات + کروکی جاشون رو از توی سایتشون ام میتونید ببینید. http://baghekoodak.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hediyeh : سلام. شب و روزتون به خیر من  هدیه  شاه حیدری هستم مدیر مهد تازه تاسیس خورشید . پس از 14 سال کار و مدیریت مهد ها در ایرا ن و خارج از این مرزو بوم موفق به  تاسیس مهد خودم شدم و امیدوارم تمام نکات مهمی که سعی در اجراشون تو مهد ها داشتم و با کم لطفی  مدیرانشون مواجه شد  رو اینجا تو خورشید اجرا کنم .  ایجا کاملا انگلیسی صحبت میکنیم ولی خودمون فراموش میکنیم زبانی غیر از زبان مادری داریم . اینجا خلاقیت رو به معنای واقعی خلاقانه  تمرین میکنیم . امید دارم اینجا ببینمتون و پذیرای سوالاتتون و کوچولوهای گلتون باشم .      تعداد پاسخها(3)( hediyeh - samymom - asalyn20)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hediyeh : salam        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ hedayati به نظر ل : لطفا چند تا مهد خوب در منطقه 5 معرفی کنید؟وشماره تلفن آنها رو بنویسید        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین مهد کودک های تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
چهارشنبه 21 اسفند ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
ferinaz

تاریخ درج: چهارشنبه 21 اسفند ماه 1392

من دوساله که دخترم رو گذاشتم مهد مادر توی بلوار ابوذر و واقعا از برخوردشون با خودم و بقیه والدین همچنین بقیه بچه ها راضی بودم . آموزش هاشون خوبه و تا حالا ندیدم بچه ای رو اذیت کرده باشن. از همین جا از مدیریت و مربی هاش تشکر میکنم.

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 21 اسفند ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
ferinaz

تاریخ درج: چهارشنبه 21 اسفند ماه 1392

dSDaSDsddsdsdfsf

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 14 اسفند ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
mmmkkk

تاریخ درج: چهارشنبه 14 اسفند ماه 1392

باسلام به مامانا بخصوص کارمندا که محتاج مهدن :دخترم مجبور شدم از مهدش که توی محل کارم بود جابجا کنم جنت اباد نزدیک خونه .اوردمش مهد حوض نقاشی .چشمتون روز بد نبینه دیدم یک هفته است به بچه صبحانه نمیدن بااینکه ساعت مراجعه ما بین 8تا8:30 بود .باورتون میشه.بچه رو تا ظهر گرسنه نگه داشته بودن .جالبیش این بود که مربی بلز اقا می اوردن .دخترم میگفت تنها بودیم .واقعا متاسفم که ادما فقط فکر پول دراوردنن وحتی به بچه رحم نمی کنن .

تعداد پاسخها(1)

سه شنبه 13 اسفند ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
9127086901

تاریخ درج: سه شنبه 13 اسفند ماه 1392

بهترین÷÷ مهد سعادت آباد ریحانه های بهشتی است

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 13 اسفند ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
9127086901

تاریخ درج: سه شنبه 13 اسفند ماه 1392

با سلام خدمت شما عزیزان من تجربه خودم را راجع مهدی در سعادت آباد به نام ریحانه های بهشتی تو خیابان علامه جنوبی بیان کنم که مهد بسیارعالی با پرسنل دلسوز و برنامه های متنوع آموزشی می باشد و شهریه مناسبی نیزدارددیدن این مهدضررنداردفرزندمن الان نزدیک یکسال هست که در این مهد تحت آموزش و نگهداری قراردارد.

تعداد پاسخها(0)

شنبه 10 اسفند ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک ستارخان و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
bahar93

تاریخ درج: شنبه 10 اسفند ماه 1392

من بچه ام را مهد کودک باغ ستاره ها می گذاشتم اوایل خوب بود ولی مدیریتش عوض شد هر بار که می رفتم چند تا مرد جون اونجا بودن راستش من خوشم نیومد عوض کردم بردم هد هد واقعا مهد بیخودیه متاسفم که به حرف دوستان اینجا گوش دادم مدیر مهد خانم قبادی هیچ وقت نیست مسایل ایمنی رعایت نمیشه بخاری اتاق زبانش زمینی اسمش قرآنیه ولی هر دروغی را بهت تحویل میدهند رفتار مربی هاش هم بد و عصبیه خودم شاهد بودم یکی از مربی ها برای تنبیه یک بچه ازش نیشگون گرفت گذاشتش رو صندلی تنبیه و بار دیگه دیدم یکی از مربی ها زد تو گوش یک بچه که دلم از مظلومیت اون بچه آتیش گرفت بی صدا اشک می ریخت. اگه مهد قرآنی اینه وای به حال بقیه واقعا برای خانه کارگز متاسفم

تعداد پاسخها(0)

جمعه 25 بهمن ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک بهارستان - مخبرالدوله-چراغ برق و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
melikaa

تاریخ درج: جمعه 25 بهمن ماه 1392

منم موافقم خوبه

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 8 بهمن ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
alved

تاریخ درج: سه شنبه 8 بهمن ماه 1392

دوستان عزیز

خواهش می کنم هرگز هرگز بچه عزیزتون رو به مهد کودک "خاطره ها" نبرید! متاسفانه در فاصله کمتر از یک هفته، یک جای چنگ بلند از گوش تا دهن بچه کشیده شد و چند روز بعد، بچه رو با زیرچشم کبود و باد کرده تحویل مون دادن. الان هم که دارم اینو می نویسم بسیار عصبانی ام و تا در این مهد کودک رو تخته نکنم کوتاه نمیام.

خواهش می کنم اگه بچه تون رو دوست دارید دور اینجا رو خط بکشید!

تعداد پاسخها(0)

جمعه 4 بهمن ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک اقدسیه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
mahd

تاریخ درج: جمعه 4 بهمن ماه 1392

به نظر من مهد کودکان امروز تو اقدسیه خ پارک اول هم محیط خوبی داره هم کادر خیلی دلسوز وبا تجربه ای پسر من خیلی  مربی اش دوست داره واز ارامش محیطش لذت می بره

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 14 آذر ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک شهرک آزادی - شهرک فرهنگیان و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
tasnim1

تاریخ درج: پنجشنبه 14 آذر ماه 1392

به نظرمن بهترین مهدکودک شهرک آزادی-شهرک فرهنگیان خانه کودک شهرک فرهنگیان میباشد چون هم محیطی بهداشتی وایمن میباشد وهم کادری دلسوزدارد. ضمنا آموزش های متنوع وجذاب دارد.محیطش هم زیباوجذاب است.با مدیریت عالی خانم مهسارویتوندغیاثوند

شهرک آزادی-شهرک فرهنگیان-سرای محله فرهنگیان(کتابخانه سابق)-خانه کودک فرهنگیان 09335488705-44542458

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین مهد کودک های تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4336, نوشته ها: 12695, کاربران: 4103
به جدید ترین عضو انجمن, moridalton خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران