لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
دوشنبه 24 مهر ماه 1391 بهترین مهد کودک تهران نو و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
ستاره مریخی

تاریخ درج: دوشنبه 24 مهر ماه 1391
بهترین مهد کودک تهران نو و تهران شرق مهد کودک کیان هست

خیلی عالیه

اینم شمارشه

77412410

77418907

تهران نو خیابان بلال حبشی خیابان باباطاهر شرقی پلاک 68

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مهد کودک یوسف آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر hedie1 : بهترین مهدکودک ممکن نه تنها در یوسف آباد بلکه در کل تهران مهدکودک یکتاست،با استخر بزرگ روباز و زمین بازی بزرگ و کلی امکانات خوب و خاطره ساز برای کودکان و در ضمن تضمین کننده رشد فکری و جسمی مناسب برای بچه هاست.اون خانمی هم که ان قدر تهمت زدند اصولا موارد موردی رو توی ارزیابی کلی به کار نمی برند و این که مدیر به اون خوبی داره و ایشون ان قدر متمول هم هستند که تغییر ندادن مربی هاشون به خاطر ترس از بیمه نباشه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک اقدسیه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر Sarita : مهدكودك بهار مهدي توي بلوار اوشان مهد خوبيه.من چند ماهه بچه مو گذاشتم اين مهد.به تازگي مديريتش عوض شده.تغييرات خوبي داشته.مربياشم خيلي دلسوزن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر shahdad79 : ابنگونه برخورد ها جز لکه دار کردن سایت چیز دیگری را عاید این سایت نخواهد کرد و از نظر اخلاقی و انسانی توهین به شعور و درک مردم خواهد بود با تشکر حسینی.         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک دولت آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر yasaminnnn : سلام دوستان  مهدکودک قاصدک اسمانی خیلی خوبه من برادرم اونجا میره ولی امسال دیگه داره میره پیش دبستانی دکترحسابی ما که خیلی از این مهدکودک راضی بودیم راستی ادرسشو یادم رفت بگم:فلکه سوم دولت اباد         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک پاستور - جمهوری - آزادی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ 1391 به نظر شادی حسن ولی : سلام دوستان بهترين مهد به نظر من مهر پروين خ نوفلاح هستش من دخترم گهر دانه ميرفت خيلي خيلي بد بود به همين خاطر من تمام مهد هاي اطاف رو خوب بررسي كردم الان مهر پروين ميره من خلي راضيم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک انقلاب - جمهوری - آذربایجان و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ 1360 به نظر فاطمه م : دوستان مهد مهر پروين واقعا عالي  هست ولي من دخترم مهد گهردانه ميرفت خيلي خيلي بد بود واقعا گهر دانه به بچه يعني خيانت بچه منو ناقص كرده بودن          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک مرزداران و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ malakeh به نظر Radmehr : سلام .دختر من مدت 2 سال هست که به این مهد میره و کاملا در جریان روند کار این مهد هستم به دلیل مدیریت شفاف این مهد کودک هیچ چیز پشت پرده نیست.اون اقا پسر هم پسر مدیره مهد کودک هستن و کاملا تحت کنترل. در مورد مربی ایروبیک هم ایشون بسیار مجرب هستن و تو تمام جلسات یکی از مربیهای خانوم همراهشونه داخل کلاس و متاهل و صاحب فرزند هستن.البته به دلایلی دیگه تو این مهد کودک شاغل نیستن که بچه ها منجمله دختر خود من خیلی دلتنگشونه.من مدت زیادی دنبال مهد کودک خوب تو مرزداران بودم که اینجا رو پیدا کردم.البته این مهد کودک هم مشکلاتی داره مثل پله هاش که بچه ها برای ورود به سالن بازی باید از اونا عبور کنن و ... .ولی من هنوز هم فکر نمیکنم تو انتخابم اشتباه کرده باشم. امیدوارم که همینطور باشه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک شهرری و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر 2013donya : تا یکسال پیش دلم خوش بود پسرم رو مهد گزاشتم ولی وقتی بهزیستی ادرس مهد دنیلی یکتا تو چهار راه ارامگاه رو بهم داد و حضورا محیط و کلاسهاش رو دیدم فهمیدم پسرم تو اون ازدحام مهد. مداد رنگی چه به سرش میومده. دنیلی یکتا واقعا رسیدگی دارن و پرسنلش عاشق کارشون اند و سر شهریه هم با من راه اومدن. انگیزه کاریشون بیشتر از انگیزه مالیشونه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 2013donya : تیکا مهد قدیمیه واسم درکرده و چون مراجع زیاد دارن بچه رو بچه تو کلاسهاگزاشتن و خاله ها اگر ته وجدانهم باشن قادربه رسیدگی به اون جمعیت نیستن واسههمین موقع نامنویسی هرگز اجازه بازدید از کلاس به کسی نمیدن. من پسرم رو سه سال میزارم مهد دنیای یکتا تو میدون هادی ساعی و هر بار که بخوام چک ش کنم با روی باز بهم اجازه بازدید میدن چوناونجا همه چی مرتبه و مدیرش ترسی از بازدید اولیا نداره. رسیدگیشون هم عالیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ شیما به نظر mmmkkk : بازم سلام راستی یادم اومد شاید بد نباشه ادرس مهد شوق کودکی رو براتون بنویسم چون اونجا تازه تاسسیه خیابون ایرانشهر جنوبی کوچه میثاق پلاک 30 واقعا میکم هر کی اومده صد در صد رضایت داشته با خیال راحت بجتونو بذارید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ شیما به نظر لیدا : مهدگل یاس اصلا خوب نیست شلوغ و کثیف رسیدگی به بچه نمیشه همه از رو اجباره که بچه هاشونو اونحا میذارن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ شیما به نظر لیدا : باسلام من مدت چند ماهه که پسرمو در مهدشوق کودکی گذاشتم واقعا از رسیدگی وتمیزی مهد راضی ام        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ lotfisam به نظر fataneh : سلام چرا نظرات همگی پاک شده من به این وبلاگ رفتم شما هم حتما یه سری بزنید .http://mahddonyayeatena.blogfa.com/        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ sara94 به نظر fataneh : سلام چرا انتقاد های مهد کودک دنیای آتنا پاک شده برای شناخت بهتر مهد کودک دنیای آتنا در خیابان بهارشمالی به این وبلاگ مراجعه کنید http://mahddonyayeatena.blogfa.com/        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ sepide55 به نظر رونیا : مامان ساتیار از اینکه ما را به امیدفردا معرفی کردید ازتون ممنونم و برای ساتیار جون موفقیت آرزو میکنم . متن از مامان سامیار : اماااااااااا امروز اخرین روز حضور ساتیار توی مهد امید فردا هستش ... راستش این روزا که زمان ثبت نام تابستونی بچه هاست چند تا میل و چند تا پیغام در مورد "مهد امید فردا "در یافت کردم و یاد روزایی افتادم که از این مهد به اون مهد دنبال مهد مناسب بودم به خاطر همین خواستم چند سطری در مورد تجربه شخصی خودم در مورد این مهد بنویسم که شاید بتونه کمکی به دوستان عزیزم بکنهساتیار تقریبا ۳ ساله که توی مهد امید فردا روزهاشو سپری کرده ...روزای اول خوب تجربه خیلی خوبی واسه هیچ مادری نیست که از وابستگی های خودش و بچش صرف نظر کنه و کودک دلبندشو به مهد بفرسته امااا مهد سر فصل جدیدی توی زندگی مادر و کودک هستشبازی با همسن و سالها ، یادگیری مطالبی که واقعا بچه ها از پدر و مادر خودشون نمی پذیرن ، یاد گرفتن نوبت ،مورد توجه قرار گرفتن به اندازه ! تقسیم خوراکی و اسباب بازی ....و خیلی چیزای دیگه که با توجه به دنیای این روزهای خانواده ها و تک فرزندی برای هر بچه ای لازم و واجبه ......من به شخصه تجربه خوبی از مهد فرستادن ساتیار داشتم . امید فردا روی زبان خیلی تاکید داره و انصافا مکالمه رو خیلی خوب با بچه ها کار می کنه ....نقاشی ، سفال ، آزمایشگاههای مختلف مثل زیست که امروز دارن و اگه پرنده خونگی داشته باشن امروز با خودشون می برن ، توی تابستونا آب بازی توی حیاط مهد ، جشنای مختلف مثل هالووین ، کریسمس ، جشن یلدا ، جشن نوروز ....عکاسی از بچه ها توی روزای خاص ، هفته ای یک روز موسیقی ، تولد ، زبان ،بازی های گروهی ، نمایش عروسکی برای اموزش مطالب مهم و غیره .... داره ..البته کلاسای کاراته ، باله ، شطرنج ...با هزینه جداگونه داره ... تو روزای اولیه ورود بچه ها به مهد خیلی همکاری خوبی دارن و همه روزه سی دی فعالیت های اون روزو برای مادر می فرستند که باعث دلگرمی خانواده تو روزهای بدو ورود می شه ...برخورد مربیان خیلی خوبه ....هر کلاس تقریبا ۱۰ الی ۱۵ کودک داره و دو مربی ....یه مربی مخصوص تحویل بچه ها از دم ماشین و کارای مربوط به استفاده از سرویس بهداشتی هستشو اما معایبش برنامه های بیرون از مهد کم ، فضای کوچک ، ....هستش ...به طور کلی به عنوان مادری که پسرمو ۳ سال توی امید فردا گذاشتم از این مهد راضی هستم ..پسرم هر روز با رضایت می ره و حتی بعضی وقتا گله می کنه که چرا زود اومدی دنبال من و همین برای من کافی .....به طور کلی انتخاب مهد کودک به نظر من یه موضوع کاملا شخصی که از فردی به فرد دیگه کاملا فرق می کنه ...از نظر من معیارهای انتخاب مهد کودک هر فردی متفاوته ...ولی چیزهایی که به صورت کلی مشترکه رو سعی کردم توی این پست بنویسم ، در هر صورت اگه کسی سوال داشته باشه چون دسترسی به ایمیل ندارم توی همین جا جوابشو می دمالبته می تونید فعالیتهای پارسال امید فردا رو توی فیس بوک به ادرس www.facebook .com/omidfara1375 ببینید.از ۴ تیر ماه کلاسای تابستونی مدرسه "مهر ایلیا" شروع می شه و اولین روز بچه ها می رن باشگاه ****** و فوتبال و شنا دارن .... واقعا مثل روزای اول مهد استرس دارم ...نمی دونم امیدوارم ۴ ۵ سال دیگه بیام از تجربیات خوبم در مورد مدرسه براتون بنویسم، راستش یه کم دلم می سوزه که ساتیار پیش دبستانی توی امید فردا نمی گذرونه اخه تازه زبانش راه افتاده بود و کلی انگلیسی یادگرفته بود و الان می ترسم با رفتنش به مدرسه افت کنه ...هر چند مهر ایلیا هم روی زبانش تاکید داره و زیر نظر مجموعه اریانپور ولی به هر حال فقط دو روز توی هفته زبان دارن .        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک ضرابخانه-گلستان و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ salirasti به نظر نازیلا اعرابی : من دخترمو هردوتای اینا بردم ولی تو هر کدوم یکماه بیشتر نموند دیگه ناامید شده بودم که یکی از دوستام طاووس معرفی کرد باورم نمیشد طوری جذبش کردن که الان اگه یه روز نخوام ببرمش بهانه میگیره.          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ sepide55 به نظر نسترن شادابی :   خانم مینا(فریبا)بجای اینکه وقتتون صرف اینکارا بکنید برید بچه تون رو درست تربیت کنید که به بچه های ما نگه : اتیشت میزنما و،،،، تا وقتی بچه تون رو رد نکرده بودند( ۲ یا ۳ سال) همه چی امیدفردا گل و بلبل بود و همینجا کلی تعریف میکردید  حالا ،،، ضمنا ما حتی یه برگه تبلیغاتی ازش ندید و تو این چند سالی که دخترم و پسرم میرند امیدفردا هیچکدوم از این بدیها که نوشتید ندیدم،  از خانم دکتر  اگاه و دانشمند و پرسنل مهربون ، مخصوصا رویا جون و سارا جون و،،، تشکر میکنیم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sepide55 به نظر رونیا :  در مورد  امید فردا  سلام دارم خدمت سرکار خانم دکتر رضا بخش بسیار بسیار ممنوم از زحمتهای فراوان شما و همکارانتون و خوشحالم از اینکه به موسسه شما اطمینان کردم و پسرم رو به اونجا آوردم. مدیریت اصولی، نگاه به روشهای صحیح و بروز تربیت و پرورش کودک، برخورد مناسب و دوست داشتنی پرسنل مجموعه شما باعث شده برای ما که پسرمون در حال حاضر پیش دبستانی رو میگذرونه، این نگرانی رو بوجود بیاره که بتونیم مدرسه مناسبی رو انتخاب کنیم. با توجه به شروع پیش ثبت نام مدارس از دی ماه لطفا در این مورد به ما راهنمایی بدید. متشکرم از برگزاری کارگاههای خلاقیت آشنایی با قلب، آشپزی، کارگردانی، صبحانه خانوادگی و امیدوارم این روند در موسسه ادامه داشته باشه. مشغول دیدن سایت بودم که به لینک آزمایشات ساده علوم برخورد کردم که خیلی جالب بود. تشکر میکن از اینکه این لینکها رو در سایت قرار دادید مخواستم بدونم آیا این امکان هست بچه هایی مثل پسرمن که تا ساعت ۵ در موسسه هست بتونن در زمانهای فراغتشون با این مفاهیم کار کنند. فرشته جون واقعا یک مدیر خوب و شایسته برای موسسه هستن که همینجا از شما به خاطر حسن انتخابتون تشکر می کنم. به امید موفقیت و بهروزی صمیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sepide55 به نظر رونیا : سنا پست ها : 9 عضویت:1390/6/21 1390/6/21 - 9:31 صبح دختر من چند ماهه كه ميره مهد اميد فردا. من خيلي از اون مهد راضيم. رزرو كردنشون تبليغ نيست چون جا ندارن كه همه متقاضيها رو فوري ثبت نام كنند. دختر من مهد قبليشو دوست نداشت و از من ميخواست نبرمش مهد ولي الان گاهي اوقات به من روز جمعه ميگه منو ببر پيش هاني جون كه مربيشه. توي اين چند ماه دخترم اصلا مريض نشده و رفتار پرسنلش فوق العاده خوبه. به نظر من توي مهدهايي كه من ديدم تا اينجا رو انتخاب كردم بهترين بود. بچه ها انگليسي هم ياد ميگيرن ولي بيشتر از اين رفتار با كودك براي من مهمه كه اونا خيلي توجه دارن. توي سي ديهايي كه از بازي بچه ها در مهد به ما ميدن بارها ديدم كه دخترم ميره مربيشو بغل ميكنه. احساس بچه ها دروغ نميگه و من خيالم راحته كه اون مربي رو دوست داره. خيلي از بداخلاقيهاش هم درست شده از وقتي ميره اونجا. حتي عادت غذاييش هم بهتر شده. (0)  mamanyas پست ها : 110 عضویت:1389/4/1 1390/8/21 - 1:11 صبح من هم دخترم چند ماهي هست كه اميد فردا ميره و تا به حال بسيار راضي بودم مخصوصا از اموزشهاشون دخترم ۳ سالشه الان شعر حافظ و سهراب سپهري ميخونه و در زبان انگليسي هم خيلي پيشرفت داشته دختر منم كه رفت مهد اولش همش مريض ميشد ولي خوب اين خاصيت اوايل ورود به مهده حالا بچه اگه تو مهد ويروسها رو نگيره زمان مدرسه ميگيره و اونوقته كه به درسش لطمه ميخوره در ضمن به نظر من بهترين سن ورود به مهد ۳ سالگي هستش من كه تا قبل اون به هيچ عنوان زير بار نرفتم (0)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sepide55 به نظر رونیا : در مورد امیدفردا  سرکار خانم دکتر رضابخش مدیریت محترم مرکز ومدرسه کودکان امید فردا  با سلام امروز که این نامه را برای شما می نویسم احساسی دو گانه دارم. احساس شور وشعف از اینکه فرزندم به سنی رسیده است که وارد نظام آموزش رسمی جامعه می شود و می رود تا یکی از بهترین و زیباترین دوران زندگی خویش را تجربه کند.از سوی دیگر احساس اندوه زیرا برای ورود به این مرحله ناگزیر از ترک مدرسه امید فرداست. مرکز- و پس از آن مدرسه- امید فردا نخستین انتخاب من پس از بازدید از چند مهد بود وناگفته نماند که مانند هرمادری پس از ثبت نام فرزندم دراین مرکز هنوز دغدغه آن را داشتم که آیا انتخابم درست و بهترین بوده یا نه. وامروز که ۳ سال ازحضور مستمر فرزندم در این مرکز می گذرد می توانم با خیالی آسوده از انتخابم راضی باشم و خرسند ازاینکه مانند بسیاری دیگر از والدین مجبوربه تعویض چندین وچندباره مهد فرزندم نشدم. مرکز شما نخستین مکانی بود که فرزند من در آنجا اولین مهارتهای ارتباطی خارج از محیط خانه را فراگرفت ومن از شما وتمامی مربیان و همکاران محترمتان سپاسگزارم: برای تمامی آموزش های درسی ورفتاری که فرزندم فراگرفت، برای تمامی تعامل ها وارتباط هایی که فرزندم هرگز نمی توانست در محیط خانه بیاموزد، برای آموزش تمامی قوانین و نظم هایی که فرزندم برای بنا نهادن پایه های یک زندگی سالم بدان نیازمند است، وبرای تمامی لحظات شادوفراموش نشدنی ای که برای فرزندم خلق نمودید. ازصمیم قلب برای همگی شما عزیزان آرزوی سلامتی، شادی و موفقیت روزافزون دارم. ارادتمند پانته آ لطفی کاظمی مادر آریان غنی زاده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sepide55 به نظر رونیا :    خانم مینا  بعد از اینکه امیدفردا به در خواست ما پسرتون را جواب کرد شما با نامهای مختلف  میاید و از اونجا بد مینویسید .   خیلی ازما شاهد> اصرارهای همسرتون برای پذیرش کودکتون  تو اول خرداد بودیم. اگه واقعا بد است که شما نباید ۲ سال تعریف و تمجید میکردید و وقتی دیگه بچه تون رو نپذیرفتند بدگویی کنید ، جهان دار مکافات هست عزیزم ، باید کمی منصف بود ،  فکر میکنم اسم پرتون ارمیا باشه و با بچه من من مدتی همکلاس بود ، ( اگه ارمیا پسر شماست) عزیزم  ، نمیشه که شما تا وقتی امیدفردا پسرتون را قبول میرده اونقدر  تو همین سایت تعریف مینویشتید و حالا که قبول نکردند از خردادماه پسرتون را ثبت نام کنند اینهمه  حرفای بد پشت سرشون میگید ، شما که نمیتونید بگید چند سال پسرتون را تحویل جایی دادید که کمترین اگاهی را نسبت بهش نداشتید ، راستش را بخواهید من یکی از افرادی بودم که از مدیر شعبه  بارها خواسته بودم که یه فکری به حال این بچه بکنید  که بچه های ما را ازار ندهد ، چون هر روز بچه من میگفت : امروز ارمیامنو زد ، کیفشو پرت کرد وسط کلاس ،،، بچه ها را هل میده ،،، حرف  تیچر را گوش نمیده ، دفتر بچه ها را پاره کرده  ، ما بارها خواسته بودیم که... حتی  یکبار تو فروردین من خودم با خواهرم رفتم پیش خانم دکتر و ایشون هم گفتند بررسی میکنند و اگر رفتارش اصلاح نشد دیگه ثبت نامش نمیکنند ،  فریبا جون اون روزی که گفته بودی بیام پارک من از رو کنجکاوی اومدم ولی واقعا بجای درگیری با افراد مشکل اصلی رو حل کنید . چون با این شلوغ بازی و سر و صدا مشکلتون همچنان باقی هست ،  و روزی که همسرتان به همراه چند نفر اومده بودند و اصرار داشتند که کودکتون را بپذیرند و بفرستند سر کلاس و مدیر داخلی قبول نمیکرد  ، من اونجا بودم ، و از همسرتون خواهش کردم که در حضور بچه ها  اونطوری رفتار نکنند ولی ایشون به من و بقیه که به رفتارشون معترض بودیم توهین کردند ،   من و همینطور همه تا ساعت ۴ میریم داخل و میایم . دم درش اطلاعیه زدند که از ۴ به بعد برای شستشو و نظافت  کمتر تردد بشه. خیلی از جیزهایی که نوشتید  واقعا اشتباه هست ، برای همین من نوشتم مغرضانه است ،  من تحقیق کردم ، و مجوز امیدفردا از ۱ سالگی تا ۱۸ سالگی رو پوشش میده ، شماره مجوز را از تایلوشون برداشتم ، حتی بعنوان  کار تخصصی اطفال کد و شناسه ملی دارند ، بهر حا ما که هم راضی ستیم هم از همه پرسنلشون تشکر میکنیم که دلسوز بچه ها هستند ،   شما هم تو را به خدا به فکر مکافات عمل باشید ، بچه من من مدتی همکلاس بود ، ( اگه ارمیا پسر شماست) عزیزم  ، نمیشه که شما تا وقتی امیدفردا پسرتون را قبول میرده اونقدر  تو همین سایت تعریف مینویشتید و حالا که قبول نکردند از خردادماه پسرتون را ثبت نام کنند اینهمه  حرفای بد پشت سرشون میگید ، شما که نمیتونید بگید چند سال پسرتون را تحویل جایی دادید که کمترین اگاهی را نسبت بهش نداشتید ، راستش را بخواهید من یکی از افرادی بودم که از مدیر شعبه  بارها خواسته بودم که یه فکری به حال این بچه بکنید  که بچه های ما را ازار ندهد ، چون هر روز بچه من میگفت : امروز ارمیامنو زد ، کیفشو پرت کرد وسط کلاس ،،، بچه ها را هل میده ،،، حرف  تیچر را گوش نمیده ، دفتر بچه ها را پاره کرده  ، ما بارها خواسته بودیم که... حتی  یکبار تو فروردین من خودم با خواهرم رفتم پیش خانم دکتر و ایشون هم گفتند بررسی میکنند و اگر رفتارش اصلاح نشد دیگه ثبت نامش نمیکنند ،  فریبا جون اون روزی که گفته بودی بیام پارک من از رو کنجکاوی اومدم ولی واقعا بجای درگیری با افراد مشکل اصلی رو حل کنید . چون با این شلوغ بازی و سر و صدا مشکلتون همچنان باقی هست ،  و روزی که همسرتان به همراه چند نفر اومده بودند و اصرار داشتند که کودکتون را بپذیرند و بفرستند سر کلاس و مدیر داخلی قبول نمیکرد  ، من اونجا بودم ، و از همسرتون خواهش کردم که در حضور بچه ها  اونطوری رفتار نکنند ولی ایشون به من و بقیه که به رفتارشون معترض بودیم توهین کردند ،   من تحقیق کردم ، و مجوز امیدفردا از ۱ سالگی تا ۱۸ سالگی رو پوشش میده ، شماره مجوز را از تایلوشون برداشتم ، حتی بعنوان  کار تخصصی اطفال کد و شناسه ملی دارند ، بهر حا ما که هم راضی ستیم هم از همه پرسنلشون تشکر میکنیم که دلسوز بچه ها هستند ،   شما هم تو را به خدا به فکر مکافات عمل باشید ،         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sepide55 به نظر نسترن شادابی :   -مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه امید فردا.....ادرس شهرک غرب بلوار درختی سپهر 2-رونیکا دقیقا از 17 ماهگی رفته 3-بی نهایت رضایت دارم 4-از 7:30الی 15 5-مثل همون برنامههای غذایی که خودم برای بچم داشتم ...البته مضاف بر اینکه هر روز سوپ و ژله هم داده میشه...در کنار غذای اصلی...از جمله غذاها عدس پلو...و پلو و ماهیچه...ماکارانی که از مارک تک استفاده میشه ...استامبولی....خوراک لوبیا یا عدسی...وووو+سوپ با اب قلم ....و ماهیچه به همراه سبزیجات ....و البته سوپ جو سفید و قرمز...برنامه روزانه رو در بدو ورد به مادر داده میشود 6-برنامه تفریحی مهد بسیار عالی.....در روز از بازیهای عروسکی تا نقاشی روی مقوا و در و دیوار و اب ازی توی استخر بادی توی حیاط تا پلی هوس...وووو....که همش درسی دی ها ی که در انتهای روز...تحویل والدین می شود قابل مشاهده است. 7-برنامه اموزشی طبق متد کشور انگلستان میباشد که البته کامل در سایت این مهد در موردش اطلاعات داده شده است. 8-نور گیر.....محیط...یک ساختمان کوچیک....و البته تمیز. 9-چیزی که الان در تابستان من توی فیلمهای روزانه ازش میبینم...6 کودک با دو مربی و یک کمک مربی که کمک مربی فقط کارهای تعویض لباس و پوشک رو انجام میده تا غذا دادن بچه با خود مربیه. 10- بسیار ید طولانی رو گذروندم.......از ماه بهمن 87 تا اردیبهشت 88 حدود 10-12 مهد رو رفتم و دیدم....و در اخر این مهد با تفکرات من از همه پرفکت تر بود. در مورد ادرس سایت مهد امید فردا هم باید بگم. http://www.omidfarda.com/ برای توضیحات کاملتر میتونید پست ارامم چون نسیم در دشت در این وبلاگ رو مطالعه کنید.... http://runika.persianblog.ir/          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ banoo64 به نظر سارا : سلام ... مهد تیکا بسیار وحشناک   .... ولی مجبورم فرزندم رو به اونها بسپارم .......  متاسفانه مسئوول اونجا خانم حسن زاده بسیار مادی گرا است ، کلاسها بسیار شلوغ و  امکانات کم ..... چون شهرری مهد 3 ستاره نداشته بهزیستی این مهد رو  3 ستاره کرده ولی یک ستاره هم نیست  .... ساختمانی قدیمی و کلمه وحشتناک مناسب اونه ..... که قابل قیاس با مهد های 3 ستاره مناطق دیگه تهران نیست رفتار مربیان واقعا بده واین رو از زبان بچه ها میتوان شنید. و هر بار که میگیم چرا ... خود مربیان میگن جمعیت زیاده نمیتونیم اموزش بدیم و باید با دادو فریاد کلاس رو آرام کنیم دوستان بیایید خودمون از خودمون و فرزندانمون دفاع کنیم و از بهیزیستی کل بخواهیم نظارت رو در این مهد داشته باشه   شماره تلفن بهزیستی کل کشور 66702001_9   داخلی 2282 دوستان با بهزیستی شهرری تماس  بگیرید هم فایده نداره خانم رحیمی و امین ناصری مسئوول مهد شهرری اصلا دلسوزی ندارند ولی با معاونت  اجتماعی  شهرری میتوان تماس گرفت ...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر negin1359 : تو منطقه یوسف آباد مهدکودک گلستانه خوبه.مدیرش خیلی برای مشاوره کودک وقت میذاره،واقعا اطلاعات مفیدی ارایه میده          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mina_88 به نظر نسترن شادابی : مادرای عزیز گول تبلیغاتشونو نخورین تمام این نامه هایی که تو سایتشون هستو خودشون مینویسن پسر من یه مدت طولانی اونجا بود من هنوز دارم خودمو سرزنش میکنم که چرا زود تر به داد پسرم نرسیدم 1-بچه های 2 ساله رو تنبیه بدنی میکنن وقتی شکایت میکنی مربی رو میفرستن یه شعبه دیگه بعدش حساب بچرو میرسن که دیگه نیاد خونه بگه چه خبر بوده 2-غذا فقط برنج خالی هست در صورتی که تو لیستشون همیشه برنج با خورشت و ماستو سوپ هست ولی در واقعیت نیست!!!!!3-رسیدگی نمیکنن شعارشون بالا بردن اعتماد به نفس و... اما تخریب میکنن کجای تربیت ما میگه همکلاسی همکلاسیشو مسخره کنه بهش بخنده؟! دقیقا این کارهایی هست که اینجا اموزش داده میشه اون خانم به اصطلاح دکتر هم هیچی بارش نیست فقط ظاهر سازیه چرا در مورد املر بالای رفتن بچه ها از این موسسه صحبت نمیشه چرا از رفتن مربی های خوبشون نمیگن چرا از دعوا های شدید والدین با پرسنل صحبتی نمیشه؟ دوستان من هم گول همین تبلیغات دروغو خوردم و باعث ازار عزیزم شدم واقعا برای خودم متاسفم که چرا با وجود هشدارهای بزرگترهام پسرمو زودتر جابه جا نکرداسم این موسسه رو باید عوض کنن بزارن فردایی نا امید خانم مثلا دکتر رضابخش اگر یک ذره وجدان داشت اینقدر دروغ در مورد موسسش نمینوشت مادرای عزیز نمیگم به حرف من گوش کنید تحقیق کنید که فردا مثل من پشیمون نشید تمام مطالب توی فیس بوکشون هم انتخاب شدس باور نکنید          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mina_88 به نظر رونیا : مادرای عزیز گول تبلیغاتشونو نخورین تمام این نامه هایی که تو سایتشون هستو خودشون مینویسن پسر من یه مدت طولانی اونجا بود من هنوز دارم خودمو سرزنش میکنم که چرا زود تر به داد پسرم نرسیدم 1-بچه های 2 ساله رو تنبیه بدنی میکنن وقتی شکایت میکنی مربی رو میفرستن یه شعبه دیگه بعدش حساب بچرو میرسن که دیگه نیاد خونه بگه چه خبر بوده 2-غذا فقط برنج خالی هست در صورتی که تو لیستشون همیشه برنج با خورشت و ماستو سوپ هست ولی در واقعیت نیست!!!!!3-رسیدگی نمیکنن شعارشون بالا بردن اعتماد به نفس و... اما تخریب میکنن کجای تربیت ما میگه همکلاسی همکلاسیشو مسخره کنه بهش بخنده؟! دقیقا این کارهایی هست که اینجا اموزش داده میشه اون خانم به اصطلاح دکتر هم هیچی بارش نیست فقط ظاهر سازیه چرا در مورد املر بالای رفتن بچه ها از این موسسه صحبت نمیشه چرا از رفتن مربی های خوبشون نمیگن چرا از دعوا های شدید والدین با پرسنل صحبتی نمیشه؟ دوستان من هم گول همین تبلیغات دروغو خوردم و باعث ازار عزیزم شدم واقعا برای خودم متاسفم که چرا با وجود هشدارهای بزرگترهام پسرمو زودتر جابه جا نکردماسم این موسسه رو باید عوض کنن بزارن فردایی نا امید خامم مثلا دکتر رضابخش اگر یک ذره وجدان داشت اینقدر دروغ در مورد موسسش نمینوشت مادرای عزیز نمیگم به حرف من گوش کنید تحقیق کنید که فردا مثل کن پشیمون نشید تمتم مطالب توی فیس بوکشون هم انتخاب شدس باور نکنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک ستارخان و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ saradidi به نظر samiraaa : مهد ماه من در ستارخان خط قرمز فقط تبلیغات خوبی داره از نظر آموزش و مربی نسبت به پولی که میگیرن وحشتناک جالب که وقتی بچه زخمی میشه قبول ندارن. و فقط به هر بهونه ای ازت پول می گیرن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر armin91 : سلام مامانای گل خواستم از تجربه ای که از گذاشتن پسرم در مهدکودک دوقلوهای شهرزیبا دارم را براتون بازگو کنم.من اصلا از این مهدکودک راضی نیستم به دلایل زیر: پسرم 2سال و 4ماهشه فقط دو روز تمام وقت بدون حضور من در مهد بود که از یادآوری که با دستای خودم پسر عزیزمو دست این وحشیا سپردم عذاب میکشم.بچه من با ضریب هوشی بالا وشیطنتی که خاص این دورانه به مهد سپردم که روز دوم مربی مهد که اسمش اعظمه بچه مو کتک زده به صورتی که پسرم افسرده شده و شبها کابوس میینه ازش میپرسم چرا؟پسرم میگه چون گریه کردم !!!!!!!رسیدگی در حد صفر پوشک پسرمو تعویض نکرده بودن تا عصر که پاهاش سوخته بود و مهد شاکی بود که پسرم در برابر تعویض مقاومت میکنه....طی دو روزی که مهد بود در تماسی که با مدیر مهد داشتم ایشون شاکی که پسرت پر انرزی و پر سر صداست وجیغ بنفش میکشه باعث منفی شدن جو مهد میشه....لازم به توضیحه این خانوم به من گفته بودند که مهد مه کاملا علمی و با اصول روانشناسی با بچه ها رفتار میکنند...حالا قضاوت با شما           مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ salambar2 به نظر لیلا : مهد مولود 2 تو ميرداماد انتهاي خيابان نيل ساختمونشو عوض كرده و هيچ توجهي به مشكلات والدين نداشته وقتي گفتيم سخته گفتن خوب ميتونين بچه رو نيارين. مشكلات روحي بچه  اصلا براشون مهم نبود و صاحب امتياز مهد خيلي بد با والدين برخورد كرد و حتي يه جورهايي اونا رو به تمسخر گرفت. خيلي هم پولكي هستن و هي از والدين به بهانه‌هاي مختلف پول مي‌گيرن.  شهريه‌اش هم خيلي بالاست و حتي قراره بالاتر هم بره. به نظرم مهدو آوردن دو تا خيابون بالاتر و با يه مهد ديگه ادغام كردن كه ريزش بچه‌هاي مهدو بچه‌هاي جديد جبران كنن. متاسفانه  از طرف سازمان بهزيستي نظارتي هم وجود نداره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر ARIAN_4 : مهد ققنوس خوب بود ولی خانم یمینی اخیرا به فکر کایبیه بیشتر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ARIAN_4 : مهد ققنوس در سالهای قبل خوب بود اما متاسفانه خانم یمینی به روشهای مختلف ی خواد کاسبی کنه از عکاسی گرفته تا کم کردن مربیان تا افزایش شهریه در یک کلام شده بنگاه نه مهد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Amir_e به نظر 55raha : اسم پسر من سينا است ، خوبه كه دقيقتر كودكاني كه از مهدتون رفتن را به خاطر بياريد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر azizeh : با سلام اگر کسی در مورد مهد علی‌اصغر در خیابان سیزدهم اطلاعاتی داره بگه. می خوام پسر یک ساله ام رو بزارم و خیلی استرس دارم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ azizeh به نظر sabazarif : با سلام اگر کسی اطلاعاتی در مورد مهد علی اصغر داره بده. می خوام پسر یک ساله ام رو بزارم و خیلی استرس دارم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Setareh7 به نظر سارا : به نظر من مهد مهراندیش نبش خیابان محمدی خوبه.شاید ظاهر ساختمونش خوب نباشه اما محیطش خوبه و واقعا کادر با وجدانی داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 55raha : سلام به همه دوستان پیشنهادم به همه پدر مادرها مهد کودک میکا رو به روی شهر کتاب فرشته است از صمیم قلب ازشون ممنونم. این آدرس سایت و اینستاگرام مهد www.mikakindergarten.com Instagram:mika.kindergarten        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ mahan24 به نظر mahan24 : من تمرکز نداشتم تو کارم به مشکل خورده بودم به کلینیک سهای سلامت مراجعه کردم وبا انجام نوروفیدبک بهترشدم به شما هم پیشنهاد می کنم 22829537        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر mahan24 : کلینیک سهای سلامت 09102099537-22829537 مرکزروان درمانی وروانپزشکی درمان های غیر دارویی و نوروفیدبک آزمون های روان شناختی و هوش و استعداد    تعداد پاسخها(1)( mahan24)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر monaaslan : یه مهد کودک کنار اتوبان همت 50 متر مونده به جنت آباد هست که یه نمای کلوه قارچی  داره با دو تا زرافه کسی میدونه اسمش چیه چند وقت نظرمو جلب کرده فرصت نکردم برم به نظر جای درست حسابی میاد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر raha1365 : بیشتر از 20 تا مهد را دیدم، بعضی جاها عالیه بعضی های دیگه معمولی ولی مهد چکاوک تو ولنجک و مهد دنیای رنگین تو میرداماد جز بدردنخورترین مهدایی هست که من تا حالا دیدم البته هر مهدی در کنار امتیازایی که داره ممکنه محدودیتایی هم داشته باشه ولی این دو تا مهد را با چشای خودم بدون اینکه بخوام نگاه سطحی داشته باشم نظرمو میدم، تو هردوتا مهد هم مشکل از مدیریتشونه ...تو برخورد اول همه خوبند ، وای بحال موقعی که بخوای محکشون کنی، اصلن انتقاد پذیر نیستند ،فقط هدفشون پرکردن جیباشونه با امکانات شعاری..        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ raha1365 به نظر forough : افتضاح نه فاجعس..... برخورد بد پرسنلش که باید براشون متاسف شد....مدام بچه ها تو سر و کله هم می زنند ...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahan1365 : مهد گلستانه : یه مدیر پیری داره  که از نظر روانی هم تو حالت طبیعی نیست همش ادعا داره که من روانشناسم ،متخصص کودک ، اموزش من با مهدای دیگه فرق داره کلن جز ادعااااا چیز دیگه ای بلد نیست ...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahan1365 به نظر ایمان : خود مدیرش هم حالت روانی درست و حسابی نداره فقط ادعاااااااا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک پاستور - جمهوری - آزادی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ ddddddddd به نظر شادی حسن ولی : متسفانه برخورد و پاسخ کادرش به ارباب رجوع خیلی بدهستش موقع غذا بچه ای که بوی غذا و خود غذارو دیده به اون هم لقمه ای نمیدن بچه توی خونه همرو میگه وقتی هم که درخواست میکنی که پولش رو بگیرید به بچه غذا بدهید میگویند باید تمام وقت باشد تاغذابدهیم با بچه ای که بوی غذارو متوجه شده چه کار باید کرد نمیدانیم به چه چیز این مهد ستاره میدهند حیاطش ، ساختمان قدیمیش ،کادر با محبتش(البته بعضی از آنها)، هوای آلوده وحساسیت زاش         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک پاسداران و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر diyana : کلینیک سهای سلامت ( شعبه پاسداران ). مرکز روانپزشکی وروان درمانی. درمان های غیردارویی ونوروفیدبک. آزمون های روان شناختی، هوش و استعداد. (22829537)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک مجیدیه شمالی-شمس آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر SANA2SINA : مدتها دنبال مهد خوب تو این منطقه گشتم. هیچکدوم راضی ام نکرد. حالا میگن جدیدا یه مهد خوب بنام شهرموشها پشت مسجد حسین شهید تو خیابون امیرنیا کوچه اسلامی باز شده، میخام برم ببینم چجوریه          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ arashx به نظر سوگند : مهد مروارید ..................افتضاح        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ arashx به نظر samiraaa : با سلام کثیفترین مهد اشغالترین مهد  بی کفیترین مدیر هر چی صفت بد هست در مورد مهد مروارید میشه گفت کف مهد سرامیک عهد بوق هستش. اگه بچه بخوره زمین مخش میاد تو دهنش. دزد دزد....شعریه 400 هزار الکی یه اسکن از بچه میگیرن 20 هزار تومان . اخه یکی نیست به اینا بگه بچه ها تا 7 سالگی نیاز به اسکن ندارن... بعد تازه یه عیب روبچه میزارن میگن بیاین کفش طبی بگیرید. کاری که سر ما در اوردن... بعد که با دوستمون که اورتوپد بود عکسو نشون دادیم گفت سالمه .... ما که بچمون 2 هفته اونجا بود ابله گرفت دیگه نبردیمش امیدوارم هیچکی امتحان نکنه...          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر yasenaz1 : من واقعا نمیدونم پدر و مادرا چه جوری دلشون میاد غنچه های زندگیشون که مهمترین مقطع سنی برای یادگیری و تربیت دارند  تو جایی ببرن که یه سری آدمی که نه تخصص دارن نه مطالعه کتابای تربیت کودک دارن ، صرف اینکه بخاطر داشتن یه شغل و منبع درامد وارد دنیای بچه ها شدند و حالا بخطار تجربشون بعنوان یه مربی شناخته میشند ، از بچه ها مراقبت کنند و بخوان بهشون آموزش بدن، یکی از همین دکون ها کانون ققنوس گیشا  هست ، اسم خلاقیت روش هست ولی عملا به تنها چیزی که بها نمیدن خلاقیت بچه هاست، یکی از دوستای من که یه مدت کوتاهی را مشغول به کار تو اونجا بود، واقعا شوکه شده بود یه مریم جونی همه کاره بود که بیش از حد جدی و عصبی بود ، فقط تنها هدفش گرفتن پول از پدر و مادرا بود، کادری که درست کرده بود مسلما نیرویی بودند که باید تو هرچیزی مطیعش میشدند و مثل خودش عصبی بودند فقط تو مواقعی که والدین را می دیدند خنده به لباشون می اومد و با بچه ها مهربون می شدند، به غیر از اون مدام در حال تنبیه و ترسوندن بچه ها بودند، اموزششون هم که افتضاح بود ، از نقاشی گرفته تا تمام اموزشای دیگشون، دادن الگو به بچه ها بود و اگه یه بچه ای کار خودشو میخواست انجام بده چنان سرش داد می زدند که کلا تمام خلاقیت اون بچه نابود میشد ، این وسط تنها والدین راضیند که چقدر بچه هاشون آموزشای داده شده را خوب و عالی یاد گرفتند ، غافل از این که این نوع آموزش مناسب 7 سال به بالاست ، تو این سن اولین چیز شاد بودن و لذت بردن بچه ها از کاری که دارن انجام میدن، خواهشا پدر و مادرای عزیز آگاهیشون بالا ببرند ، ظاهر و سطحی بین نباشن، محیطی را انتخاب بکنند که اول  از همه برای کودکشون ارزش قائل بشه، این سال های زندگی بچشون مهمترینه دیگه هیچ وقت تکرار نمیشه...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ lila به نظر لیدا : سلام  اتفاقا بدترین مهدکودک  مهد آلماست در سی و پنج متری گلستان  اولا اون از مدیریت بیخودی که داره اعم از مادرها ومربی هاش که گله مندند چه اونایی که رفتند چه اونایی که موندن بعدش هم من بچمو برای ثبت نام بردم اصلا خوشم نیومد تهویه هوا هم قسمت شیر خوار وهم پیش دبستان نداشت جمعیت کلاسهاش هم زیاد بودتازه همینطوری هم ثبت نام میکنه فکر پول مردم نیستن که کیفیت برای  خانواده ها مهمه در ضمن برای هر مقطع هشت تا کتاب گذاشتند و مادرها میگفتند بچمون خسته شده و نمیخواد بیاد یکی از دوستام میگفت نظارتشون اونقدر ضعیفه که هر دفعه یکی از بچه ها آسیب میبینه .            مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین مهد کودک های تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
يکشنبه 8 شهريور ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک یوسف آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
hedie1

تاریخ درج: يکشنبه 8 شهريور ماه 1394

بهترین مهدکودک ممکن نه تنها در یوسف آباد بلکه در کل تهران مهدکودک یکتاست،با استخر بزرگ روباز و زمین بازی بزرگ و کلی امکانات خوب و خاطره ساز برای کودکان و در ضمن تضمین کننده رشد فکری و جسمی مناسب برای بچه هاست.اون خانمی هم که ان قدر تهمت زدند اصولا موارد موردی رو توی ارزیابی کلی به کار نمی برند و این که مدیر به اون خوبی داره و ایشون ان قدر متمول هم هستند که تغییر ندادن مربی هاشون به خاطر ترس از بیمه نباشه

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 1 شهريور ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک اقدسیه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
Sarita

تاریخ درج: يکشنبه 1 شهريور ماه 1394

مهدكودك بهار مهدي توي بلوار اوشان مهد خوبيه.من چند ماهه بچه مو گذاشتم اين مهد.به تازگي مديريتش عوض شده.تغييرات خوبي داشته.مربياشم خيلي دلسوزن.

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 26 مرداد ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
shahdad79

تاریخ درج: دوشنبه 26 مرداد ماه 1394

ابنگونه برخورد ها جز لکه دار کردن سایت چیز دیگری را عاید این سایت نخواهد کرد و از نظر اخلاقی و انسانی توهین به شعور و درک مردم خواهد بود

با تشکر

حسینی. 

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 15 مرداد ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک دولت آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
yasaminnnn

تاریخ درج: پنجشنبه 15 مرداد ماه 1394

سلام دوستان 

مهدکودک قاصدک اسمانی خیلی خوبه من برادرم اونجا میره ولی امسال دیگه داره میره پیش دبستانی دکترحسابی ما که خیلی از این مهدکودک راضی بودیم

راستی ادرسشو یادم رفت بگم:فلکه سوم دولت اباد 

تعداد پاسخها(0)

جمعه 19 تير ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک شهرری و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
2013donya

تاریخ درج: جمعه 19 تير ماه 1394

تا یکسال پیش دلم خوش بود پسرم رو مهد گزاشتم ولی وقتی بهزیستی ادرس مهد دنیلی یکتا تو چهار راه ارامگاه رو بهم داد و حضورا محیط و کلاسهاش رو دیدم فهمیدم پسرم تو اون ازدحام مهد. مداد رنگی چه به سرش میومده. دنیلی یکتا واقعا رسیدگی دارن و پرسنلش عاشق کارشون اند و سر شهریه هم با من راه اومدن. انگیزه کاریشون بیشتر از انگیزه مالیشونه

تعداد پاسخها(0)

جمعه 19 تير ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک شهرری و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
2013donya

تاریخ درج: جمعه 19 تير ماه 1394

تیکا مهد قدیمیه واسم درکرده و چون مراجع زیاد دارن بچه رو بچه تو کلاسهاگزاشتن و خاله ها اگر ته وجدانهم باشن قادربه رسیدگی به اون جمعیت نیستن واسههمین موقع نامنویسی هرگز اجازه بازدید از کلاس به کسی نمیدن. من پسرم رو سه سال میزارم مهد دنیای یکتا تو میدون هادی ساعی و هر بار که بخوام چک ش کنم با روی باز بهم اجازه بازدید میدن چوناونجا همه چی مرتبه و مدیرش ترسی از بازدید اولیا نداره. رسیدگیشون هم عالیه

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 6 خرداد ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک یوسف آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
negin1359

تاریخ درج: چهارشنبه 6 خرداد ماه 1394

تو منطقه یوسف آباد مهدکودک گلستانه خوبه.مدیرش خیلی برای مشاوره کودک وقت میذاره،واقعا اطلاعات مفیدی ارایه میده

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 9 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
armin91

تاریخ درج: چهارشنبه 9 ارديبهشت ماه 1394

سلام مامانای گل خواستم از تجربه ای که از گذاشتن پسرم در مهدکودک دوقلوهای شهرزیبا دارم را براتون بازگو کنم.من اصلا از این مهدکودک راضی نیستم به دلایل زیر:

پسرم 2سال و 4ماهشه فقط دو روز تمام وقت بدون حضور من در مهد بود که از یادآوری که با دستای خودم پسر عزیزمو دست این وحشیا سپردم عذاب میکشم.بچه من با ضریب هوشی بالا وشیطنتی که خاص این دورانه به مهد سپردم که روز دوم مربی مهد که اسمش اعظمه بچه مو کتک زده به صورتی که پسرم افسرده شده و شبها کابوس میینه ازش میپرسم چرا؟پسرم میگه چون گریه کردم !!!!!!!رسیدگی در حد صفر پوشک پسرمو تعویض نکرده بودن تا عصر که پاهاش سوخته بود و مهد شاکی بود که پسرم در برابر تعویض مقاومت میکنه....طی دو روزی که مهد بود در تماسی که با مدیر مهد داشتم ایشون شاکی که پسرت پر انرزی و پر سر صداست وجیغ بنفش میکشه باعث منفی شدن جو مهد میشه....لازم به توضیحه این خانوم به من گفته بودند که مهد مه کاملا علمی و با اصول روانشناسی با بچه ها رفتار میکنند...حالا قضاوت با شما 

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 30 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
ARIAN_4

تاریخ درج: يکشنبه 30 فروردين ماه 1394

مهد ققنوس خوب بود ولی خانم یمینی اخیرا به فکر کایبیه بیشتر

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 30 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
ARIAN_4

تاریخ درج: يکشنبه 30 فروردين ماه 1394

مهد ققنوس در سالهای قبل خوب بود اما متاسفانه خانم یمینی به روشهای مختلف ی خواد کاسبی کنه از عکاسی گرفته تا کم کردن مربیان تا افزایش شهریه

در یک کلام شده بنگاه نه مهد

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین مهد کودک های تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4486, نوشته ها: 16163, کاربران: 6527
به جدید ترین عضو انجمن, sharbanoo خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران