سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
دوشنبه 16 خرداد ماه 1390 بهترین مهد کودک گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
پیام

تاریخ درج: دوشنبه 16 خرداد ماه 1390
مهد کودک پویندگان خانم فرهودی عزیز- خیابان 28

پاسخ مهتاب نادری:

سلام

خوب هستید مهدکودش بد نیست

پاسخ اتوسا احدی:

من دقیا در انجا بزرگ شدم و از سه سلگی اونجا می رفتم الان هم سوم راهنمایی و از همینجا خانم فرهودیهاcheeky  را مبوسم 

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مهد کودک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ katrin به نظر feryal : ببخشید اونوقت با این اوصاف و این شرایط بد که شما عنوان کردید بچه به چی اینقدر عادت میکنه و وابسته میشه؟؟؟!!!!!متاسفم که به خاطر مسایل شخصی کل پرسنلی که اینقدر صادقانه در خدمت کودک شما بودند رو زیر سوال بردید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ rosemary به نظر feryal : خانم ف.خ. عزیز این درست نیست که به دلیل مشکلات شخصی مدیریت مهد را زیر سوال ببرین  این مشکلی بود که خودتان برای دخترتون بوجود آوردین اگه راضی نبودین اصرار برای آوردن دوباره چه مفهومی داره الله اعلم 1- صبحانه نمیده درست اونم به این علت هست که همه سر 1ساعت نمیان2 -برنامه غذایی مشخص و با کیفیت داره هرچند بر پایه مرغ باشه  3-هفته ای 1بار سوپ با کوکوهای مختلف دارن (سبزی،سیب زمینی و ...) در کل خدایی هم هست خود دانین و وجدانتون البته اگه ...؟؟؟؟؟؟!!!!!!          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ rosemary به نظر رویا ملکی : سلام دخترم 2/5 سال هست که مهد زرین میره و خداوکیلی خیلی راضی هستم،هم از لحاظ آموزش هم پرورش.غذا هم با کیفیته و روزانه تهیه میشه و مهمترین چیز اینه که دخترم مهدشو خیلی دوست داره و آرامش داره.اگه بخواهین میتونین 1ماه امتحان کنین مطمئن باشین پشیمون نمیشیندر ضمن دوربین مداربسته داره و میتونین کلاسهارو ببین جای هیج نگرانی نیست.          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ mahsa60 به نظر مهربانفر : من یک مهد کودک خوب توی میرزای شیرازی خیابان 19ام میشناسم. به نام برگ گل -هم محیطش خوب هست هم مربیاش .بچه ام هم اونجا خیلی خوشحاله        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک شهرری و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ mahya1390 به نظر سارا : به نظر من معروف بودن وشلوغ بودن ملاک مهد نیست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahya1390 به نظر سارا : منم موافقم  درسته قدمت مهد بالاست ولی کیفیت نداره بیشستر فکر گرفتن پوله تا چیز دیگری   من6 ماه دخترمو اونجا گذاشتم شلوغ ومحیط بد بچه ها مثل هیئت می شینن غذا می خورن اصلا نمیتونن گزارش درست بدن   در عوض من دخترمو 2 ساله مهد یکتا توی ولی آباد  می زارم عالی است هم هزینش کم وهم کیفیت عالی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک پاستور - جمهوری - آزادی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ MARYAM313 به نظر شادی حسن ولی : لطفا آدرس  دقیق این دو مهد مهرک و آهنگ رو بنویسین         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر am1374 : سلام من پسرمو یه سال گذاشتم مهد ثمره زندگی اول خوب بود بعد که شلوغ شد رسیدگیش کم شد .اصلا از پرسنلش راضی نبودم .مدیریت فقط به کمتر حقوق دادن فکر میکرد نه سابقه و آموزش مربیاش .بجه رو درآوردم گذاشتم پیش خانمی که سابقه کار تو مهد کودک داشت خیلی هم راضیم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک پاسداران و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر mani1383 : بهترین مهد کودک در پاسداران کودک پارسی است در بهارستان 5        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ parmin به نظر سارا : سلام خدمت همه دوستان من دخترم 3ساله است میخواستم اونومهد بزارم بعد از پرسو جو دیدم مهد تیکا جای خوبیه ولی حالا دو به شک شدم.از مریم خانم خواهش میکنم اون مهد 5ستاره که تازه باز شده را به من معرفی کنه چون من حساسیت زیادی دارم میترسم هر جایی دخترمو بزارم مخصوصا وقتی خانم رهبر نیا اونجوری گفت خیلی ترسیدم.          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر arezo1 : سلام مامانای عزیر من این مطلب رو برای مامانای عزیز که تو پونک دنباله یه مهد کودک خوب میگردن میزارم چون خودم خیلی وقت گذاشتم من یه پسر 4 ساله دارم و به همه مهدکودکهای تو پونک رفتم و امتحان کردم مهد کودک نارنجی خیلی معروفه ولی انقدر شلوغ و گرون بود که منصرف شدم مهد کودک لاوان که فهمیدم مجوز بهزیستی نداره و چون خودم وکیل هستم از مامانای عزیز خواهش می کنم فرزندشون رو که سرمایه زندگیشونه رو دست کسانی که قادر به گرفتن مجوز نیستند(حتما یه مشکلی دارند که بهزیستی بهشون مجوز نداده) نسپارند. من یه مهد کودک تازه تاسیس اول خیابان سردار جنگل پیدا کردم و حالا پسرم حدود 4 ماهه که به اونجا میره خیلی ازشون راضی هستم هم شهریه از همه کمتر میگیره (تمام وقت 280) هم ساختمونش ترو تمیزه هم خلوته و از همه مهمتر رفتار مدیرش عالیه و مربی خوبی هم داره آدرس و تلفون رو میزارم اگه امتحان کنید پشیمون نمیشید اول سردار جنگل خیابان فرزانه غربی نبش میلاد پ1 44456697        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک فاطمی - گلها و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر naazi : به نظر من که یک مادری هستم که بچه ام از شش ماهگی تجربه مهد رفتن داشته بهتریمن مهد کودک منطقه از هر نظر مهد کودک معراجه.توی میدان گلها خیابان گلها خیابان مظفریخواه.بچه ها شاد هستند اموزش خوبی داره غذاش عالی و سالمه برنج ایرانی استفاده می کنند مربی های دلسوز و با شخصیت و با تجربه ای داره .من خیلی راضی بودم امیدوارم همیشه موفق باشند.تلفنش 88355967 و 8        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک افسریه - قصر فیروزه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر masta : سلام دوستان لطفا یه پیش دبستانی پسرانه خوب رو به من معرفی کنید کلافه شدم انقد دنبال پیش خوب گشتم              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر 61691019 : سلام هرکس حوالی میدان جمهوری دنباله مهد میگرده پیشنهاده من اینه که مهد حامی نبره اولا که مدام در حاله عوض کردنه مربیه دوما مدیرش که یه آقاست بسیار بی ادب و خودخواه است در ضمن آشپز مهد کودک سیگاری است.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر goodhuman : مهدکودک و پیش دبستانی آفتاب نشانی: بین فلکه اول و دوم تهرانپارس، چهارراه تیرانداز، به سمت مترو تهرانپارس، نبش خیابان 121، شماره 31 تلفن تماس: 77727341 از نظر محیط و مربی ها و مخصوصا مدیر عالیه :)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک یوسف آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ rahasa به نظر somayeht : ولله ما دختر 6 سالمون ور بردیم مهد یکتا این قدر اذیت شد که سر یه هفته آوردمش بیرون...مدیرش از ادب وشخصیت هیچی حالیش نیست ...فقط پول میگیره...انشالله خدا رنجی به بچه من داد بهش برگردونه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ lidanori به نظر papar1389 : من دخترم مهد سفیر میره، مگه مامانای کارمند پارسیان چه مشکلی دارن که شما این طوری بیان کردین؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر lidanori : من دخترم یک ساله مهد سفیر توی حسن سیف میره.من خیلی راضیم.بارها سرزده رفتم و برخورد خوب مربی و پرسنل رو دیدم.از لحاظ غذایی هم خیلی عالی و با کیفیت هستش.کف مهد پارکت هستش و همیشه تمیزه.دستشویی ها هم همیشه تمیز بوده.مهمترین خصوصیت این مهد اینه که بچه من از وقتی رفته، خیلی شاده و با علاقه مهد میره.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Hedishah : سلام ، راستش نميدونم جرا تو ايران ما هممون يه جورايي عادت كرديم اين طور برداشت كنيم كه هر جا شلوغه بهترينه . هر جا رامون ندن حتماً خوبه ، شايد بهتره اصرار كنيم ؛) من ميخوام بدونيد شروع كاره شخصي من با مديران تيام ، كليد مهر ، قصه من بوده كه هممون در دوران طلايي مهد ياسمن ١٤ -١٥ سال قبل و ستاركان شروع كرديم و حالا بعد از كذشت اين همه سال هر كدوممون اكه pool بيشتري داشتيم جاي قشنكتري زديم ولي دريغ ازين كه اندازه هم كار بلديم ، حالا يكي جاش بزركتره و شلوغ تر و يكي مثل من بعد از بركشتن از خارج ايران يه جاي متوسط دارم . خوشحال ميشم ببينمتون . كي ميدونه شايد وقتي جام شلوغ شد شايد منم يكم بدجنس شم؛)))) شوخي كردم جداً اميد دارم دو خدمت باشم در مهد خورشيد تو سعادت اباد ، خ٣١ ، بلاك ٢١ به شماره ٨٨٦٨٥١٤٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر feryal : سلام دوستان عزیز مهد زرین نرین به دلایل زیر بچه هاتون رو بدبخت نکنین چونکه بچه خیلی زود عادت می کنن و دل کندن براشون خیلی سخته دختر من بیچاره شد تا به جای دیگه عادتش دادم مدیر نالایق و بیتدبیر ومغرور و بی .... داره بدترین مهد کودک شهرک غرب زرین است و بدترین ایرادهاش هم 1- صبحانه نمیده 2- برنامه غذایی ماهانه و هفتگی ندارد هر چی پیش اومد 3- هفته ای دو بار کوکوسبزی با سوپ میده و بقیه غذاها با مرغ در ماه فقط یکبار گوشت اگه بشه 4-توالت فرنگی نداره 5- به بچه های 4به بالا کمکی بابت توالت رفتن نمیکنن 6- به خاطر اخلاق تند مدیریت،  مربی و پرسنل زود زود عوض میشن 7- کف پوشها برای حدود 30 ساله پیشه 8- برای جشن خرداد 100 هزار تومان زوری گرفتن و حداقل عیدی از نصف شهریه بیشتر باشه و اجباریه و 280هزار تومان پول اردو که در کل سال 3 بار بیشتر نرفتن اردو کلا خیلی پولکی هستن و هر کسی بیشتر پول بده قابل احترامه و اگر ریز هزینه و چرا باید بدونیم براشون بیارین دیگه از چشم میوفتین    تعداد پاسخها(2)( rosemary - katrin)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ mamii به نظر شاهد : من متاسفم که مردم ما اینقدر  بی مسولیت هستن و الان این من هستم که هر وقت پسرم حرف میزنه من گریه میکنم ولی باید بگم خانم جعفری مدیر مهد کیمیا (جنت آباد) باید بگم خدایی هم هست که جوابتو بده من منتظر اون روزم ...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mamii به نظر شاهد : پسر من 1 ماه مهد کیمیا رفت بسیار بی نطم و بچه ها همه جا برای خودشون سر میزنن و حتی تا دم در هم میان و هیچ کس مراقب نیست و بچه ها بی تربیت هستن و حرفهای زشت میزنن و انجا بچه ها رو میترسونن و پسر من ترسیده و لکنت زبان گرفته و هر روز بچه منو بیرون کلاس تنبیه میکردن و توی کلاس راه نمیدادن و پسرم خیلی عصبی شده و کارم به مشاوره کشیده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mamii به نظر شاهد : میخواستم در مورد مهد کیمیا بگم بسیار نگرانم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mamii به نظر شاهد : سلام          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ Shadi61 به نظر shahrasbi : سلام، من مهد پازل تو خيابان ٢٣ گاندي رو پيشنهاد ميكنم اگه جا داشته باشه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک مرزداران و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر Radmehr : نظر در مورد مهد مهرويان واقع در مرزداران خيابان البرز. سلام به همه مادراني كه اين نظرو ميخونن ،چند روز پيش براي ثبت نام دخترم به مهد ماهرويان رفتم ، باكمال تعجب بر خوردم به پسري 14,15 ساله از قرار معلوم پسر يكي از كاركنان اون مهد بود ديگه شما خودتون قضاوت كنيد كه بدون شك پسري در اون سن و سال حساس و در اوج بلوغ !!!!! با دختربچه هايي كه حتي بعضي از انها هنوز توان ساختن يك جمله رو ندارن چه برسه به اينكه اگر اتفاقي براشون بيفته بتونند براي كسي باز گو كنند، تازه متوجه شدم فقط همان يك روز اونجا نبوده بلكه تمام ايام تعطيل تابستان مهمان مهد خواهد بود و مديريت با افتخار اعلام مي كرد كه مثل پارسال ايشان دوباره امسال هم يكي از كاركنان مهد است و نكتهي دوم ، معلم ايروبيك بچه ها مرد بود ، يعني اين اقا همه ي بچه ها رو به زيرزمين منتقل مي كرد بدون نظارت كسي و نيم ساعتي بابچه ها در زيرزمين بودند، وقتي از مربي سوال كردم بهتر نبود كه مربي رقص بچه ها خانم مي بود جواب شنيدم كه جاي نگراني نيست دوربينهاي ما هميشه روشن!!!! دختر بچه هاي بي پناه مادراني كه از سر غفلت و بي مسئوليتي، توجه به اين شرايط نمي كنند وغافل از اينكه با دست خودشون چه اسيبهاي رواني بزرگي مي زنند به اين گلهايي كه خداوند به ما هديه كرده . خانواده ها، مديران مهد تورا به خدا كمي مسئولانه تر رفتار كنيم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر shahrasbi : سلام ،  ما از کرج داریم میایم گاندی به خاطر محل کارم و هیچ شناختی در مورد مهد کودک های این منطقه ندارم. خواهشا یه مهد کودک عالی تو منطقه گاندی جنوبی یا نزدیکا به من معرفی کنید ، پسرم 2 سالشه واقعا نگرانم.    تعداد پاسخها(1)( Shadi61)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر papar1389 : سلام   من دخترم مهد سفیر تو خ سیف رو تجربه کرده فوق العاده هر روز بچه ها مریض بود مهد الوده کثیفیه چون مادرهای کارمند بانک پارسیان می یان انجا اصلا راضی نبودم بعد گلدونه رفت که مجوز نداره به مادر پدرها آگاهی نمی دن اگر اتفاقی برای بچه بیفته به عهده والدینه ، بهترین مهد رشد تو این منطقه لطفا سوالی دارین ایمیل بزنید     تعداد پاسخها(1)( lidanori)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر arfaa : درغرب تهران ودرمنطقه ده بهترین مهدکودک،مهددنیای خوش است.بنده دوفرزندم دراین مهد بوده اند.شما ازاداره بهزیستی منطقه هم سئوال کنید این مهدرا معرفی میکنند.          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ danial به نظر sabazarif : سلام من پسرم 5 سالش است و بخاطر کارم تا حالا 5 تا مهد کودک جابجاش کردم - از 3 ماهگی فرنیا بود تا 2 سالگی بعد بخاطر کارم دائم جابجاش کردم ولی الان دوباره بردمش فرنیا و وقاقعأ از خانم شاکری راضیم ! خدا خیرشون بده         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک دولت-اختیاریه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر nasbr3 : مهد کودک مهیار خیابون اختیاریه از هر نظر عالیه.در عین حال که از آموزشها و امکانات به روزی استفاده میکنه مدیریت و کادر مهربون و تحصیل کرده ای داره. برنامه های آموزش والدین و کلاسهای توجیهی مفیدی برگزار میکنه .چندتا مهد کودک قبل از مهیار عوض کردم والان 2 ساله که پسرم به این مهد کودک میره و از نظر آموزش و بهداشت و تمیزی و کیفیت غذا خیالم راحته.مدیریت دلسوز و دقیقی داره که تمام نیازهای یک کودک و والدینش رو از هر جهت در نظر گرفته.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک نیروهوایی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر Manora :سلام،بهترين رو نميدونم ولي پيش دبستاني دهقان رو واقعا توصيه نميكنم انتهاي خ دهقان مجموعه روح الله ،پارسال كلي گشتم فكر كردم اينجا جاي خوبيه چون نو و تر و تميز بود و وعده هاي بسياري بهمون داده شد ولي واقعا بدتر از اين نميشد اصلا نظم و ترتيب و برنامه ريزي درست و اصولي ندارن ،اموزش داشتن ولي نه در حدي كه قرار بود باشه و كلا ب اين نتيجه رسيدم كاش برنامه ديگري براي بچه ريخته بودم ...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Hedi : فقط لطفا در جريان باشيد كه ما در مهد و مركز اموزشي خورشيد أصلا تبليغ نداريم و تمام دوستان با معرف وارد دايره دوستان خوب ما ميشن . يكي از اين دلائل مربي هاي با سواد و مهربون . دوم تيم اموزشي حرفه اي و حتي تفريحي دوست داشتني مثل: علي كوتوله و خاله ريزه صدا و سيما و عمو بهراد سرزمين عجايب؛) راستي هر كس دوست داره به صورت كاملا مجاني تو اين جشن ها در خدمتش باشيم لطفا تشريف بيارن ،        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Hedi : سلام با اجازتون ادرس و شماره تماس خانه كودك خورشيد رو طبق درخواست شما عزيزان مينويسم ٠٢١٨٨٦٨٥١٤٤ سعادت اباد ، ٣١ ، ٢١        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک ونک و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ sana57 به نظر بهار مالک : با سلام....متاسفانه یا خوشبختانه تمام حرف ها درست بود...من بچه ام سه سال مهد یاسمن رفت و خانم شیبانی تا توانست ما رو چاپید......اونجا مهد کودک نیست محیط تجارته....از پول های ماست که دو تا بنز 500 میلیونی و خانه ویلایی فرشته و سفرهای اروپایی هر ساله نصیب ایشون میشه .....گول ظاهرسازیشونو نخورین فقط فیلمه...          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر negin61 : منم با مامان مانی موافقم.. من اشتباه کردم دختر بزرگمو برای پیش دبستانی گذاشتم مدرسه فکرکردم براش خوبه و با محیط مدرسه آشنا میشه ولی هیچی یاد نگرفت فقط روپوش و مقنعه سرش کردن اما سر پسرم خیلی تو شهرزیبا دنبال مهد گشتم. تعریف پیش دبستانی دوقلوها خیلی شنیدم واسه همین پسرمو از 5سالگی گذاشتم که امسالم پیش دبستانیم بره اینجا چون برای پیش دبستانی از بچه ها تست میگیرن.. الان که داره میره این مهد خیلی عوض شده شعر می خونه و اطلاعاتش رفته بالا... مامانای شش ساله خیلی راضین میگن خیلی رو بچه ها کار میکنن. کلاسای مختلف دارن تو امتحان یو سی مس همه قبول شدن. مرتب بهشون تحقیق  میدن و ازشون میخوان توی کلاس درباره تحقیقاشون صحبت کنن اینجوری اعتماد به نفسشون میره بالا خب. دختر من الان سوم ابتداییه ولی  یه درس میخواد سر کلاس کنفرانس بده از شب خوابش نمیبره...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ negin61 به نظر sepidehh : منم با مامان مانی موافقم.. من اشتباه کردم دختر بزرگمو برای پیش دبستانی گذاشتم مدرسه فکرکردم براش خوبه و با محیط مدرسه آشنا میشه ولی هیچی یاد نگرفت فقط روپوش و مقنعه سرش کردن اما سر پسرم خیلی تو شهرزیبا دنبال مهد گشتم. تعریف پیش دبستانی دوقلوها خیلی شنیدم واسه همین پسرمو از 5سالگی گذاشتم که امسالم پیش دبستانیم بره اینجا چون برای پیش دبستانی از بچه ها تست میگیرن.. الان که داره میره این مهد خیلی عوض شده شعر می خونه و اطلاعاتش رفته بالا... مامانای شش ساله خیلی راضین میگن خیلی رو بچه ها کار میکنن. کلاسای مختلف دارن تو امتحان یو سی مس همه قبول شدن. مرتب بهشون تحقیق  میدن و ازشون میخوان توی کلاس درباره تحقیقاشون صحبت کنن اینجوری اعتماد به نفسشون میره بالا خب. دختر من الان سوم ابتداییه ولی  یه درس میخواد سر کلاس کنفرانس بده از شب خوابش نمیبره...        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر mohamad75 : بنظر من مهد فروغ توی خ 18 کارگر شمالی یکی از بدترین مهد ها توی منطقه 6 هست. بی نظم و بی برنامه هستن اصلا هم پاسخگو نیستن، ما و خیلی از همکارا مجبور شدن بچه ها رو از اونجا برداریم.         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر mkooh : به نظرم مهدقرآن و آموزشگاه زبان تکتا که ابتدای خیابان نبرد شمالی نرسیده به چهارراه فرزانه هست بروزترین آموزشگاه از لحاظ متد آموزشی هست.چون روش فونیکس یعنی یادگیری زبان به وسیله ی آواها توی مدارس انگلستان تدریس میشود و برای افراد ، بخصوص سنین بچه ها بسیار جذاب و جالب نسبت به روش های آموزشی آموزشگاه های دیگه هست. از طرفی تکتا مدرسه انگلیسی هست که تو ایران زیاد ندیدم چون بچه ها از صبح که میایند مدرسه به زبان انگلیسی سلام و احوالپرسی میکنند و به انگلیسی هم ورزش میکنند و هم صبحانه میخورند و هم بازی میکنند و توی همچین محیطی بچه ها ناخودآگاه انگلیسی محاوره میکنند و زبان انگیسی در ضمیرناخودآگاهشان ضبط میشه و خیلی خوب و عالی یاد میگیرند و برای بچه ها مسابقه و بازی های هوش انگلیسی میذارند و جایزه میدهند که تشویق بشوند.من که از عملکرد این آموزشگاه و پرسنلشان راضی ام و به بچه های همسایه و آشنا و فامیل هم این آموزشگاه را توصیه میکنم  33363090       33362850        09127268842        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Anisa به نظر barsam : منم با barsam موافقم.........        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Anisa به نظر mmmkkk : ببخشید به بچه چه جوری باید رحم کرد؟؟؟؟ با مربی خانم آوردن؟؟؟؟؟؟؟؟ برو تفکراتتو درست کن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Anisa به نظر شاهد : فکر کنم شما با خودت هم مشکل داریا!!!! خودت کامنت می ذاری، خودت به خودت جواب می دی و فقط می خوای این مهد رو خراب کنی. دقت کنین تو این موضوع بهترین مهدهای سمت جنت آباد و شهران، این آقا یا خانم mmmkkk چند تا کامنت مشابه گذاشته، خدا بعضیا رو شفا بده......... (آمین) خیلی هم دلت بخواد که مربی موسیقی شون یکی از بهترین مدرس های موسیقی کودکه، حالا آقا باشه مگه چیه؟؟؟؟ بعضیا تفکرات عهد دقیانوسی دارن، والا نمی دونم چی باید بگم. من که چند ماه دخترم رو میذارم این مهد، خیلی هم ازشون راضیم. هم آموزشهاشون عالیه و هم رسیدگی به بچه ها و هم اخلاق پرسنل.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ parham123 به نظر barsam : من از مدیریت مهد سوال کردم، اگه بچه ای بعد از ساعت 8.30 بیاد بهش دیگه صبحانه داده نمی شه. راست هم می گن، چو تو هتل هم تا یه ساعتی صبحانه سرو می شه، حالا چه برسه به محیط آموزشی. در ضمن به نظر من اصلا ایرادی نداره که مربی کلاسهای فوق برنامه مرد باشه. مگه چه اشکالی داره؟؟؟ دیگه گذشت اون زمون که تفکیک جنسیتی باید اعمال می شد، یه مقدار متمدن تر فکر کن!!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sepidehh : سلام مامانای عزیز من می خواستم تجربه خودم رو باهاتون در میون بذارم. من خیلی نگران مهدکودک پسرم بودم. کلی هم شهرزیبا و اطرافش رو گشتم تا مهدکودک خوب پیدا کنم که کارشون فقط نگهداری نباشه. خدا رو شکر تونستم یه مهدکودک خیلی خوب برای مانی پیدا کنم.هر وقت که بخوام اجازه بازدید دارم. وتازه یک هفته هم با مانی از صبح توی مهد می موندم تا کم کم جذب شه و استرس نداشته باشم.. مهدهای قبلی مانی این اجازه رو نمی دادن و برای همین نگران بودم. هم ساختمان دلباز و نورگیر و تمیزی داره که خب برای من خیلی مهم بود چون دوست نداشتم پسرم تو یه ساختمون دلگیر و کم نور روزی شش ساعت رو بگذرونه و این مهد خیلی بزرگه..اتاق بازی، اتاق فیلم، کارگاه مخصوص سفال ونقاشی داره و کلاساش بزرگه. کادر آموزشیش عالیه تو این هشت ماه مانی خیلی خوب جذب شده و کلی آموزش دیده. من خیلی دوست داشتم که مربی های تخصصی داشته باشه و از صبح فقط با یه مربی نباشه. این مهدکودک برای تمام فعالیت های تخصصی مربی جداگانه داره که تحت نظارت موسسه آرمان کودک هست. به تغذیه بچه ها رسیدگی می شه و کارشناساش تحت نظارت موسسه  تغذیه سیب هست. هر چند ماه قد و وزن بچه ها رو اندازه می گیره و به اولیا اطلاع می دن. جلسات روانشناسی برای اولیا هرماه برگزار می شه. مدیریتش خانم بسیار با تجربه ایه..خلاصه که خیلی راضیم. مهدکودک دوقلوها 44100114    تعداد پاسخها(1)( negin61)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر ferinaz : من دوساله که دخترم رو گذاشتم مهد مادر توی بلوار ابوذر و واقعا از برخوردشون با خودم و بقیه والدین همچنین بقیه بچه ها راضی بودم . آموزش هاشون خوبه و تا حالا ندیدم بچه ای رو اذیت کرده باشن. از همین جا از مدیریت و مربی هاش تشکر میکنم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ferinaz : dSDaSDsddsdsdfsf            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mmmkkk به نظر شاهد : من مهد نارنجی دیدم ولی خیلی گرون وشلوغ  بیشتر مراجعین مادر خانه دار هستن ..مهد حوض نقاشی هم که یک هفته دخترم رفت صبحانه نمیدادن ومربی اقا داشت وخیلی بد مسیر بود ...فعلا ثمره کودکی بردم توی شاهین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mmmkkk به نظر barsam : معلوم نیست شما رو چه حسابی این حرف زدی .دختر من 6 سالش وگزارش میده .اولا این مهد صبحانه در چندین مورد نداده باااینکه ساعت مراجعه من 8تا8:30 بوده ثانیا مربی اقا میاره حالا بدلیل ارزونی اش هست یا هرچیز دیگه به نظر من وقتی بچه بدون والدین سر کلاس هست نباید مربی اقا استفاده بشه .این اولین مهدی بود که مربی اقا داشت وحتی از صبحانه بچه زده بود !!!!!واقعا متاسفم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mmmkkk به نظر mmmkkk : مهد حوض نقاشی مهد بی درو پیکری که حواست نباشه حتی صبحانه به بچه نداده وگرسنه نگه داشته تاظهر ..از مربی اقا استفاده کرده !!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mmmkkk : باسلام به مامانا بخصوص کارمندا که محتاج مهدن :دخترم مجبور شدم از مهدش که توی محل کارم بود جابجا کنم جنت اباد نزدیک خونه .اوردمش مهد حوض نقاشی .چشمتون روز بد نبینه دیدم یک هفته است به بچه صبحانه نمیدن بااینکه ساعت مراجعه ما بین 8تا8:30 بود .باورتون میشه.بچه رو تا ظهر گرسنه نگه داشته بودن .جالبیش این بود که مربی بلز اقا می اوردن .دخترم میگفت تنها بودیم .واقعا متاسفم که ادما فقط فکر پول دراوردنن وحتی به بچه رحم نمی کنن .    تعداد پاسخها(2)( mmmkkk - Anisa)     مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین مهد کودک های تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
چهارشنبه 29 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
am1374

تاریخ درج: چهارشنبه 29 مرداد ماه 1393

سلام من پسرمو یه سال گذاشتم مهد ثمره زندگی اول خوب بود بعد که شلوغ شد رسیدگیش کم شد .اصلا از پرسنلش راضی نبودم .مدیریت فقط به کمتر حقوق دادن فکر میکرد نه سابقه و آموزش مربیاش .بجه رو درآوردم گذاشتم پیش خانمی که سابقه کار تو مهد کودک داشت خیلی هم راضیم

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 20 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک پاسداران و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
mani1383

تاریخ درج: دوشنبه 20 مرداد ماه 1393

بهترین مهد کودک در پاسداران کودک پارسی است در بهارستان 5

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 12 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
arezo1

تاریخ درج: يکشنبه 12 مرداد ماه 1393

سلام مامانای عزیر
من این مطلب رو برای مامانای عزیز که تو پونک دنباله یه مهد کودک خوب میگردن میزارم چون خودم خیلی وقت گذاشتم
من یه پسر 4 ساله دارم و به همه مهدکودکهای تو پونک رفتم و امتحان کردم
مهد کودک نارنجی خیلی معروفه ولی انقدر شلوغ و گرون بود که منصرف شدم
مهد کودک لاوان که فهمیدم مجوز بهزیستی نداره و چون خودم وکیل هستم از مامانای عزیز خواهش می کنم فرزندشون رو که سرمایه زندگیشونه رو دست کسانی که قادر به گرفتن مجوز نیستند(حتما یه مشکلی دارند که بهزیستی بهشون مجوز نداده) نسپارند.
من یه مهد کودک تازه تاسیس اول خیابان سردار جنگل پیدا کردم و حالا پسرم حدود 4 ماهه که به اونجا میره خیلی ازشون راضی هستم
هم شهریه از همه کمتر میگیره (تمام وقت 280) هم ساختمونش ترو تمیزه هم خلوته
و از همه مهمتر رفتار مدیرش عالیه و مربی خوبی هم داره
آدرس و تلفون رو میزارم اگه امتحان کنید پشیمون نمیشید
اول سردار جنگل خیابان فرزانه غربی نبش میلاد پ1
44456697

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 6 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک فاطمی - گلها و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
naazi

تاریخ درج: دوشنبه 6 مرداد ماه 1393

به نظر من که یک مادری هستم که بچه ام از شش ماهگی تجربه مهد رفتن داشته بهتریمن مهد کودک منطقه از هر نظر مهد کودک معراجه.توی میدان گلها خیابان گلها خیابان مظفریخواه.بچه ها شاد هستند اموزش خوبی داره غذاش عالی و سالمه برنج ایرانی استفاده می کنند مربی های دلسوز و با شخصیت و با تجربه ای داره .من خیلی راضی بودم امیدوارم همیشه موفق باشند.تلفنش 88355967 و 8

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 24 تير ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک افسریه - قصر فیروزه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
masta

تاریخ درج: سه شنبه 24 تير ماه 1393

سلام دوستان لطفا یه پیش دبستانی پسرانه خوب رو به من معرفی کنید کلافه شدم انقد دنبال پیش خوب گشتم angrysad

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 24 تير ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
61691019

تاریخ درج: سه شنبه 24 تير ماه 1393

سلام هرکس حوالی میدان جمهوری دنباله مهد میگرده پیشنهاده من اینه که مهد حامی نبره اولا که مدام در حاله عوض کردنه مربیه دوما مدیرش که یه آقاست بسیار بی ادب و خودخواه است در ضمن آشپز مهد کودک سیگاری است.

تعداد پاسخها(0)

شنبه 21 تير ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodhuman

تاریخ درج: شنبه 21 تير ماه 1393

مهدکودک و پیش دبستانی آفتاب

از نظر محیط و مربی ها و مخصوصا مدیر عالیه :)
تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 16 تير ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
lidanori

تاریخ درج: دوشنبه 16 تير ماه 1393

من دخترم یک ساله مهد سفیر توی حسن سیف میره.من خیلی راضیم.بارها سرزده رفتم و برخورد خوب مربی و پرسنل رو دیدم.از لحاظ غذایی هم خیلی عالی و با کیفیت هستش.کف مهد پارکت هستش و همیشه تمیزه.دستشویی ها هم همیشه تمیز بوده.مهمترین خصوصیت این مهد اینه که بچه من از وقتی رفته، خیلی شاده و با علاقه مهد میره.

تعداد پاسخها(0)

شنبه 7 تير ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
Hedishah

تاریخ درج: شنبه 7 تير ماه 1393

سلام ، راستش نميدونم جرا تو ايران ما هممون يه جورايي عادت كرديم اين طور برداشت كنيم كه هر جا شلوغه بهترينه . هر جا رامون ندن حتماً خوبه ، شايد بهتره اصرار كنيم ؛) من ميخوام بدونيد شروع كاره شخصي من با مديران تيام ، كليد مهر ، قصه من بوده كه هممون در دوران طلايي مهد ياسمن ١٤ -١٥ سال قبل و ستاركان شروع كرديم و حالا بعد از كذشت اين همه سال هر كدوممون اكه pool بيشتري داشتيم جاي قشنكتري زديم ولي دريغ ازين كه اندازه هم كار بلديم ، حالا يكي جاش بزركتره و شلوغ تر و يكي مثل من بعد از بركشتن از خارج ايران يه جاي متوسط دارم . خوشحال ميشم ببينمتون . كي ميدونه شايد وقتي جام شلوغ شد شايد منم يكم بدجنس شم؛)))) شوخي كردم جداً اميد دارم دو خدمت باشم در مهد خورشيد تو سعادت اباد ، خ٣١ ، بلاك ٢١ به شماره ٨٨٦٨٥١٤٤

تعداد پاسخها(0)

شنبه 7 تير ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مهد کودک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
feryal

تاریخ درج: شنبه 7 تير ماه 1393

سلام دوستان عزیز مهد زرین نرین به دلایل زیر بچه هاتون رو بدبخت نکنین چونکه بچه خیلی زود عادت می کنن و دل کندن براشون خیلی سخته دختر من بیچاره شد تا به جای دیگه عادتش دادم مدیر نالایق و بیتدبیر ومغرور و بی .... داره

بدترین مهد کودک شهرک غرب زرین است و بدترین ایرادهاش هم 1- صبحانه نمیده 2- برنامه غذایی ماهانه و هفتگی ندارد هر چی پیش اومد 3- هفته ای دو بار کوکوسبزی با سوپ میده و بقیه غذاها با مرغ در ماه فقط یکبار گوشت اگه بشه 4-توالت فرنگی نداره 5- به بچه های 4به بالا کمکی بابت توالت رفتن نمیکنن 6- به خاطر اخلاق تند مدیریت،  مربی و پرسنل زود زود عوض میشن 7- کف پوشها برای حدود 30 ساله پیشه 8- برای جشن خرداد 100 هزار تومان زوری گرفتن و حداقل عیدی از نصف شهریه بیشتر باشه و اجباریه و 280هزار تومان پول اردو که در کل سال 3 بار بیشتر نرفتن اردو کلا خیلی پولکی هستن و هر کسی بیشتر پول بده قابل احترامه و اگر ریز هزینه و چرا باید بدونیم براشون بیارین دیگه از چشم میوفتین

تعداد پاسخها(2)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین مهد کودک های تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4364, نوشته ها: 13573, کاربران: 4730
به جدید ترین عضو انجمن, mahin15 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران