لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
سه شنبه 27 ارديبهشت ماه 1390 بهترین باشگاه ورزشی شهرک آزادی - شهرک فرهنگیان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
علیرضارضوی

تاریخ درج: سه شنبه 27 ارديبهشت ماه 1390
باشگاه بدنسازی سپنتا به عنوان بهترین بدنسازی . تناسب اندام و ايروبيک محله شهرک آزادی-شهرک فرهنگیان توسط علیرضارضوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

باشگاههای بدنسازی و تناسب اندام سپنتا در شهرک آزادی و فرمانیه زیر نظر قهرمان بدنسازی و تناسب اندام و عضو موسسه ورزشی california fitness
نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه بدنسازی سپنتا

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر sorena : با سلام باشگاه آران جهت کلاسهای ذیل ثبت نام مینماید. این باشگاه از ساعت 9 صبح تا 21 شب مخصوص خواهران در شرق تهران میباشد: کلاسهای صبح رقص ایرانی ، رقص عربی و رقص زومبا در حال نامنویسی و تکمیل ظرفیت میباشد . ضمنا پکیج لاغری موضعی نیز با قیمت و شرایط مناسب به بانوان عزیز ارائه میشود. تلفنهای تماس: 77893205 و 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر sorena : ما با آموزش کلیه رقصهای کلاسیک و سنتی در باشگاه تمام وقت آران همچنین ارائه ی متد کاملا موثر در زمینه لاغری موضعی در خدمت همه ی شما عزیزان هستیم. دوستایی که عروسیشون نزدیکه هم میتونن از طراحی و اموزش رقص عروس داماد توسط آزاده جون لذت ببرن . تلفنهای تماس :77893205 - 09335166561         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی شمیران نو - سراج و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر : کتابخانه پارک ولیعصر به عنوان بهترین کتابخانه محله --شمیران نو - سراج توسط به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کتابخانه پارک ولیعصر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام دوستای گلم آزاده جون برای دوره های زیر داره تو باشگاه آران ثبت نام میکنه . سریعتر اقدام کنین که تعداد محدودی و میتونن نامنویسی کنن 1- رقص باله 2- لاغری موضعی با دستگاه 3- کلاس رقص هیپ هاپ تلفن : 77893205 موبایل : 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی قلهک - قیطریه جنوب و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام دوستای گلم آزاده جون برای دوره های زیر داره تو باشگاه آران ثبت نام میکنه . سریعتر اقدام کنین که تعداد محدودی و میتونن نامنویسی کنن 1- رقص باله 2- لاغری موضعی با دستگاه 3- کلاس رقص هیپ هاپ تلفن : 77893205 موبایل : 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام دوستای گلم آزاده جون برای دوره های زیر داره تو باشگاه آران ثبت نام میکنه . سریعتر اقدام کنین که تعداد محدودی و میتونن نامنویسی کنن   1- رقص باله  2- لاغری موضعی  با دستگاه 3-  کلاس رقص هیپ هاپ   تلفن : 77893205    موبایل : 09335166561          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی ونک و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام دوستای گلم آزاده جون برای دوره های زیر داره تو باشگاه آران ثبت نام میکنه . سریعتر اقدام کنین که تعداد محدودی و میتونن نامنویسی کنن   1- رقص باله  2- لاغری موضعی  با دستگاه 3-  کلاس رقص هیپ هاپ   تلفن : 77893205    موبایل : 09335166561          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی یوسف آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

بهترین باشگاه ورزشی آرژانتین - وزرا - توانیر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

بهترین باشگاه ورزشی معلم - مرودشت و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

بهترین باشگاه ورزشی سهروردی جنوبی - سلیمان خاطر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

بهترین باشگاه ورزشی سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

بهترین باشگاه ورزشی حشمتیه - نظام آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

بهترین باشگاه ورزشی بهار جنوبی - سپاه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

بهترین باشگاه ورزشی بهار و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

بهترین باشگاه ورزشی امام حسین - سبلان جنوبی - دماوند و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

بهترین باشگاه ورزشی وحیدیه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

بهترین باشگاه ورزشی مجیدیه جنوبی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

بهترین باشگاه ورزشی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

بهترین باشگاه ورزشی مهران و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

بهترین باشگاه ورزشی مجیدیه شمالی-شمس آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

بهترین باشگاه ورزشی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

بهترین باشگاه ورزشی ضرابخانه-گلستان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

بهترین باشگاه ورزشی شمیران نو - سراج و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام دوستای گلم آزاده جون برای دوره های زیر داره تو باشگاه آران ثبت نام میکنه . سریعتر اقدام کنین که تعداد محدودی و میتونن نامنویسی کنن   1- رقص باله  2- لاغری موضعی  با دستگاه 3-  کلاس رقص هیپ هاپ   تلفن : 77893205    موبایل : 09335166561         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام دوستای گلم آزاده جون برای دوره های زیر داره تو باشگاه آران ثبت نام میکنه . سریعتر اقدام کنین که تعداد محدودی و میتونن نامنویسی کنن 1- باله 2- لاغری موضعی با دستگاه 3- کلاس هیپ هاپ تلفن : 77893205 موبایل : 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام دوستای گلم آزاده جون برای دوره های زیر داره تو باشگاه آران ثبت نام میکنه . سریعتر اقدام کنین که تعداد محدودی و میتونن نامنویسی کنن   1- باله  2- لاغری موضعی  با دستگاه 3-  کلاس هیپ هاپ   تلفن : 77893205    موبایل : 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی آرژانتین - وزرا - توانیر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر نوید محبی : جزیره زبان منوچهرزاده به عنوان بهترین فروش بسته های آموزشی زبان محله --آرژانتین-وزرا-توانیر توسط نوید محبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز جزیره زبان منوچهرزاده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کتایون : باشگاه رقص آران( تهران پارس و نارمک) به عنوان بهترین باشگاه ورزشی و رقص محله --یوسف آباد توسط کتایون به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستای عزیز من از کار باشگاه اران و مربی خوبش خیلی راضیم به شما هم توصیه میکنم از امکاناتش ا ستفاده کنین ضرر نمی کنین نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران( تهران پارس و نارمک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی بهار و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر سرور الزمان : باشگاه رقص آران( تهران پارس و نارمک) به عنوان بهترین باشگاه ورزشی و رقص محله --بهار توسط سرور الزمان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ازاده جون هنوزم شما کلاسهای لاغری موضعیتون برقراره؟ اگر هست بیام برای ثبت نام چون سری قبل خیلی خوب جواب گرفتم نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران( تهران پارس و نارمک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی امام حسین - سبلان جنوبی - دماوند و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر لیلا : باشگاه رقص آران( تهران پارس و نارمک) به عنوان بهترین باشگاه ورزشی و رقص محله --امام حسین-سبلان جنوبی-دماوند توسط لیلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام میتونم بپرسم کلاس اموزش رقص دو نفره ازاده جون به چه صورت هست و باید چطور براش اقدام کنم؟ نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران( تهران پارس و نارمک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر سولماز : باشگاه رقص آران( تهران پارس و نارمک) به عنوان بهترین باشگاه ورزشی و رقص محله --تهران پارس منطقه 4 توسط سولماز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از ازاده جون تشکر میکنم بابت زحماتی که برای اموزش رقص باله به دخترم داده تشکر میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران( تهران پارس و نارمک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر زهرا : باشگاه رقص آران( تهران پارس و نارمک) به عنوان بهترین باشگاه ورزشی و رقص محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط زهرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مرسی آزاده جون از رقص عربی شادی که بهمون یاد میدی نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران( تهران پارس و نارمک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سیمین : باشگاه رقص آران( تهران پارس و نارمک) به عنوان بهترین باشگاه ورزشی و رقص محله --رسالت-نارمک توسط سیمین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است طراحی و اجرای رقصهای آزاده جون عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران( تهران پارس و نارمک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر مليحه انصاري : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --آیت الله کاشانی توسط مليحه انصاري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. پاسخ parvaneh20 به نظر minamin : سلام من واقعا بعد از خواندن کامنت ها به صحت اونها اعتماد نکردم و از نزدیک هر دو اشگاه رو بررسی کردم از نظر ظاهری تکنیک جدید بود ولی گویا خانه ورزش هم از سال جدید تمام دستگاهها رو قصد داشت عوض کنند  از نظر مربی اصلیشون هم هیکل خودش هم شاگردها و هم  اطلاعات قابل مقایسه نبود و من بیشتر خانه ورزش رو پسندیدم شما هم از نزدیک مقایسه کنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر Sepide1379 : سلام خدمت خانوم هایی که دنبال یک باشگاه بدنسازی و ایروبیک حرفه ایی و خوب میگردند من باشگاه بدنسازی آریا(دقیقا نبش چهارراه خسرو شمالی) را پیشنهاد میکنم، کادر مربیگری عالی و همه خوش تیپ و خوش استایل، دستگاه های عالی و از همه مهمتر هوای باشگاه عالیه،   آدم مثل جاهای دیگه حس خفگی نداره. نکته مهم دیگه اینه ثبتنام خصوصی بصورت تضمینی است و اگر نتیجه نگیری و یا دوست نداشته باشی پول رو پس میدهند. (البته شک دارم کسی ناراضی باشه)در ضمن آموزش مربیگری هم داره برای خانومهایی که علاقه به مربیگری دارند. خلاصه که فضای خوب و صمیمی داره. نکته دیگری که به ذهنم میرسه بگم اینه که از 6 صبح بازه و این قضیه به درد خانومهای سحرخیز و یا شاغل میخوره و جالب اینجا است که جمعه ها هم از ساعت 10 بازه...همین         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی ستارخان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. پاسخ Sepide1379 به نظر آیدا : با سلام   به نظر من اگه شما دنبال یه باشگاه خوب میگردی من به شما باشگاه آریا نبش چهار راه خسرو رو پیشنهاد میکنم ، با بهترین دستگاه ها و بهترین مربی با مدرک های معتبر و تجربه کار چند ساله ی بدنسازی ، ایروبیک و ... ، من خودم زیر نظر این مربی طی مدت خیلی کوتاهی نتیجه ی فوق العاده خوبی گرفتم و خیلی راضی ام وکارشون رو قبول دارم شما هم اگر می خواید طی مدت کوتاهی نتیجه ی خوبی بگیرید من به شما تضمین میکنم که توی این باشگاه زیر نظر این مربیان به اون نتیجه ی دلخواهی که می خواید می رسید .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر SHARAREH93 : سلام دوستای عزیز. آزاده جون  نامنویسی ترم جدید کلاسای رقصش و شروع کرده. رقصای ایرانی عربی هیپ هاپ ترکی اسپانیش و زومبا. البته تو باشگاه آران که خاص بانوان هست ما کلاسهای بدن سازی و لاغری موضعی هم داریم. ولی رقص یک چیز دیگه است. هم روحیتون شاد میشه هم یک هنری و یاد گرفتین که علاوه بر فرم دهی و لاغری بدن براتون جذابیت هم داره. از من میشنوین سریعتر اقدام کنین که بتونین از تخفیفات هم برخوردار بشین. تلفن : 77893205 همراه : 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر SHARAREH93 : سلام دوستای عزیز. آزاده جون  نامنویسی ترم جدید کلاسای رقصش و شروع کرده. رقصای ایرانی عربی هیپ هاپ ترکی اسپانیش و زومبا. البته تو باشگاه آران که خاص بانوان هست ما کلاسهای بدن سازی و لاغری موضعی هم داریم. ولی رقص یک چیز دیگه است. هم روحیتون شاد میشه هم یک هنری و یاد گرفتین که علاوه بر فرم دهی و لاغری بدن براتون جذابیت هم داره. از من میشنوین سریعتر اقدام کنین که بتونین از تخفیفات هم برخوردار بشین. تلفن : 77893205 همراه : 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی پاسداران و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

بهترین باشگاه ورزشی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر monichka : با سلام من سالن ورزشی معجون در گیشا رو امتحان کردم. خیلی محیط خوب و دوستانه ای دارند.  همه ورزشهای بدون دستگاه مثل رقص، و یوگا و ایروبیک ، و حتی اموزش تانکو و سالسا به زوج های جوان و خدمات دیگه دارند. شمارش 09016804008         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر raha11 : Morabi khobo delsooz vase fitness mikhyd ramin vahidi ro behetoon moarrefy mikonam too karesh jeddio varede Inam shomarash 09126906340        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر mifamusic :  عالی http://mifa-music.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی ازگل و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر sorena : قابل توجه دوستای عزیزم: به علت نزد یک شد ن به ماههای محرم و صفر و توقف مراسمهای عروسی و نامزدی ، زمان خوبی هست برای عزیزان که بیان و برای مراسمشون تمرین رقص عروس و داماد و داشته باشن .پیشنهاد می کنم با ازاده جون تماس بگیرین و از کارای عالی ایشون بهره مند بشین 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی ازگل و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر sorena : قابل توجه دوستای عزیزم: به علت نزد یک شد ن به ماههای محرم و صفر و توقف مراسمهای عروسی و نامزدی ، زمان خوبی هست برای عزیزان که بیان و برای مراسمشون تمرین رقص عروس و داماد و داشته باشن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی مجیدیه جنوبی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر سرور : باشگاه رقص(آران) به عنوان بهترین باشگاه ورزشی محله --مجیدیه جنوبی توسط سرور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است منم از کلاس باله این مرکز خیلی راضیم. دخترم عاشق ازاده جونه نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص(آران)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زمان : باشگاه رقص(آران) به عنوان بهترین باشگاه ورزشی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط زمان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس باله خردسالان این مرکز واقعا عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص(آران)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی اقدسیه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر mzahmat : روزانه چقدر از وقت خود را به ورزش اختصاص میدهید؟ چه مقدار مراقب سلامتی خود هستید؟ چه میزان از قسمت های مختلف بدن و عملکرد آنها اطلاع دارید؟ چقدر به تغذیه خود اهمیت میدهید؟ استرس های شغلی چقدر شما را آزار میدهد؟ پاسخ همه این سوالات و سوالاتی ازین قبیل در ورزش نهفته است. آموزش برترین هنر رزمی که هدف آن تقویت روح و جسم است بصورت علمی تخصصی و کاربردی شامل : تکنیک های برتر دست و پا . دفاع شخصی کاربردی و نمایشی . سلاح های سرد . تمرینات استقامت قلبی در جنگل و کوهستان . تمرینات ویژه قدرتی و بدنسازی با ارائه برنامه و حضور مربی . تمرینات هوازی و نشاط . تمرینات ریلکسیشن زیر نظر فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی کشور توسط مربی برجسته استاد محسن زحمت کش ( دارای مدرک مربی گری رسمی از فدراسیون . قهرمان کشور . ریاست کمیته داوران تک رزم. مدرک تحصیلی مهندسی تعمیرونگهداری هواپیما و خلبانی از مرکز آموزش فنون هوایی . ) سایت رسمی تک رزم www.takrazm.org 09385222156        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام خانومای عزیز. باشگاه آران در حال نامنویسی برای ترم شهریورکلاسای رقص آزاده جون هست. از من میشنوین زودتر برای نا منویسی اقدام کنین که ظرفیت کلاسا در حال تکمیله تلفن تماس : 77893205   موبایل : 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین باشگاه های ورزشی تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
شنبه 18 ارديبهشت ماه 1395 نظر ثبت شده در مورد بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
sorena

تاریخ درج: شنبه 18 ارديبهشت ماه 1395

با سلام باشگاه آران جهت کلاسهای ذیل ثبت نام مینماید. این باشگاه از ساعت 9 صبح تا 21 شب مخصوص خواهران در شرق تهران میباشد: کلاسهای صبح رقص ایرانی ، رقص عربی و رقص زومبا در حال نامنویسی و تکمیل ظرفیت میباشد . ضمنا پکیج لاغری موضعی نیز با قیمت و شرایط مناسب به بانوان عزیز ارائه میشود. تلفنهای تماس: 77893205 و 09335166561

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 6 ارديبهشت ماه 1395 نظر ثبت شده در مورد بهترین باشگاه ورزشی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
sorena

تاریخ درج: دوشنبه 6 ارديبهشت ماه 1395

ما با آموزش کلیه رقصهای کلاسیک و سنتی در باشگاه تمام وقت آران همچنین ارائه ی متد کاملا موثر در زمینه لاغری موضعی در خدمت همه ی شما عزیزان هستیم. دوستایی که عروسیشون نزدیکه هم میتونن از طراحی و اموزش رقص عروس داماد توسط آزاده جون لذت ببرن . تلفنهای تماس :77893205 - 09335166561 

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 26 فروردين ماه 1395 نظر ثبت شده در مورد بهترین باشگاه ورزشی شمیران نو - سراج و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

تاریخ درج: پنجشنبه 26 فروردين ماه 1395

کتابخانه پارک ولیعصر به عنوان بهترین کتابخانه محله --شمیران نو - سراج توسط به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز کتابخانه پارک ولیعصر

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 24 فروردين ماه 1395 نظر ثبت شده در مورد بهترین باشگاه ورزشی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
SHARAREH93

تاریخ درج: سه شنبه 24 فروردين ماه 1395

سلام دوستای گلم آزاده جون برای دوره های زیر داره تو باشگاه آران ثبت نام میکنه . سریعتر اقدام کنین که تعداد محدودی و میتونن نامنویسی کنن 1- رقص باله 2- لاغری موضعی با دستگاه 3- کلاس رقص هیپ هاپ تلفن : 77893205 موبایل : 09335166561

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 24 فروردين ماه 1395 نظر ثبت شده در مورد بهترین باشگاه ورزشی قلهک - قیطریه جنوب و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
SHARAREH93

سلام دوستای گلم آزاده جون برای دوره های زیر داره تو باشگاه آران ثبت نام میکنه . سریعتر اقدام کنین که تعداد محدودی و میتونن نامنویسی کنن 1- رقص باله 2- لاغری موضعی با دستگاه 3- کلاس رقص هیپ هاپ تلفن : 77893205 موبایل : 09335166561

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 24 فروردين ماه 1395 نظر ثبت شده در مورد بهترین باشگاه ورزشی میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
SHARAREH93

سلام دوستای گلم آزاده جون برای دوره های زیر داره تو باشگاه آران ثبت نام میکنه . سریعتر اقدام کنین که تعداد محدودی و میتونن نامنویسی کنن   1- رقص باله  2- لاغری موضعی  با دستگاه 3-  کلاس رقص هیپ هاپ   تلفن : 77893205    موبایل : 09335166561  

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 24 فروردين ماه 1395 نظر ثبت شده در مورد بهترین باشگاه ورزشی ونک و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
SHARAREH93

سلام دوستای گلم آزاده جون برای دوره های زیر داره تو باشگاه آران ثبت نام میکنه . سریعتر اقدام کنین که تعداد محدودی و میتونن نامنویسی کنن   1- رقص باله  2- لاغری موضعی  با دستگاه 3-  کلاس رقص هیپ هاپ   تلفن : 77893205    موبایل : 09335166561  

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 24 فروردين ماه 1395 نظر ثبت شده در مورد بهترین باشگاه ورزشی یوسف آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
SHARAREH93

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 24 فروردين ماه 1395 نظر ثبت شده در مورد بهترین باشگاه ورزشی آرژانتین - وزرا - توانیر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
SHARAREH93

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 24 فروردين ماه 1395 نظر ثبت شده در مورد بهترین باشگاه ورزشی معلم - مرودشت و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
SHARAREH93

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین باشگاه های ورزشی تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4581, نوشته ها: 16558, کاربران: 7237
به جدید ترین عضو انجمن, saman1371 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران