لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

نظر یادت نره
دوشنبه 2 اسفند ماه 1395 بهترین باشگاه ورزشی دولت-اختیاریه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
sorena

تاریخ درج: دوشنبه 2 اسفند ماه 1395
سلام به بانوان عزیز مناطق شمال و شرق تهران. کلاسهای بسیار مفرح رقص و ورزشهای سالنی در باشگاه اران منتظر شما عزیزان به صورت تمام وقت میباشد

با ما تماس بگیرید: 77893205- 09335166561

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین باشگاه ورزشی جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر آصف امیری : باشگاه ورزشی رزمی مرزداران به عنوان بهترین باشگاه رزمی محله --جنت آباد جنوبی -از همت توسط آصف امیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است میخوام باشگاه نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه ورزشی رزمی مرزداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی فلسطین - طالقانی - بلوار کشاورز و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. پاسخ radmehr87 به نظر الهام یاسینی : سلام و عرض دوستان در زمینه اجاره ویلا در سراسر ایران زمین سایت رو پیشنهاد میکنم از بهترینهای این حوزه در اجاره روزانه هستن. توصیه میکنم خاطره خوبی رو برای خودتون بسازین به امید خدا انشالله با ارزوی سلامتی و پیروزی برای همگی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی فلسطین - طالقانی - بلوار کشاورز و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. پاسخ radmehr87 به نظر الهام یاسینی : سلام و عرض دوستان در زمینه اجاره ویلا در سراسر ایران زمین سایت  رو پیشنهاد میکنم از بهترینهای این حوزه در اجاره روزانه هستن. توصیه میکنم خاطره خوبی رو برای خودتون بسازین به امید خدا انشالله با ارزوی سلامتی و پیروزی برای همگی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر شیرین محمدی : آکادمی آوا به عنوان بهترین اموزش رقص محله --سهروردی - آپادانا توسط شیرین محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس رقص مادر و کودک نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی آوا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر شیرین محمدی : آکادمی آوا به عنوان بهترین اموزش رقص محله --سهروردی - آپادانا توسط شیرین محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس رقص مادر و کودک نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی آوا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر madina : من باشگاه اکوجیم رفتم. واقعا بهترین باشگاه بدنسازی شهرک گلستان تهران همینه!...        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر part_novin : باشگاه ورزشی پارت نوین از بهترین و مجهزترین باشگاه های ورزشی ویژه بانوان هست. این باشگاه هم تجهیزات مدرن و به روز برای ورزش های trx, ems, اسپینیگ و ... دارد و هم برای مراجعین، برنامه تمرینی مختص هر شخص ارئه می دهد. محیط باشگاه بسیار امن و تمییز است. از نظر جای پارک هم محل پارک برای مراجعین دارد که پارک بان مخصوص باشگاه نیز حضور دارد. راه های دسترسی از کلیه مناطق غرب تهران همچون صادقیه، اشرفی اصفهانی، پونک، سعادت آباد و شعرک غرب به باشگاه وجود دارد.            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی پاسداران و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر علی : آکادمی رقص یاشار 09124088996 (ویژه آقایان) به عنوان بهترین آموزشگاه رقص محله --پاسداران توسط علی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین مرکز برای آموزش رقص آقایان فقط آکادمی یاشار👍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی رقص یاشار 09124088996 (ویژه آقایان)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی ازگل و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر آرمین : آکادمی رقص یاشار 09124088996 (ویژه آقایان) به عنوان بهترین آموزشگاه رقص محله --ازگل توسط آرمین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من به عنوان یک داماد خیلی راضی بودم از این آکادمی به شما عزیزان پیشنهاد میدم 09124088996 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی رقص یاشار 09124088996 (ویژه آقایان)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر الهام داوری : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط الهام داوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی ستارخان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. پاسخ morteza1 به نظر mah_jon : برای اجاره ویلا شمال جایی سراغ دارید         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی ستارخان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر سروش قربانی : خدمات روانشناسی و مشاوره پندار نیک به عنوان بهترین خدمات روانشناسی و مشاوره محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط سروش قربانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است لطفا رسیدگی کنید نمایش مشخصات و آدرس مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره پندار نیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی اتابک - بیسیم - پارک ولیعصر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر پریسا نقابی : مجموعه ورزشي نادر به عنوان بهترین استخر-بيليارد-بدنسازي-کافی شاپ-سونا-حمام ترکی-ماساژ محله --مسعودیه-والفجر توسط پریسا نقابی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استخر نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجموعه ورزشي نادر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی افسریه - قصر فیروزه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر مهناز شیرینی : آموزش رقص های آذربایجانی به عنوان بهترین ورزشی - رقص محله --افسریه-قصر فیروزه توسط مهناز شیرینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رقص آذری نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش رقص های آذربایجانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : کلاس ها باله و ژیمناستیک ویژه خردسالان   تلفن 77220054َ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر SHARAREH93 : کلاس های بارداری برای اولین بار در شرق تهران  همراه با مربی مجرب  با محیطی ارام ویژه مادران باردارَ تلفن 77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر SHARAREH93 : کلاس های پیلاتس و تی ار ایکس باشگاه اران با تخفیف ویژه به مدت یک هقته همراه با جربی سوزی و فرم دهی بسیار بالا تلفن 77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر SHARAREH93 : باشگاه مادر و کودک باشگاه اران نگهداری از کودکان و جربی سوزی بسیار بالا برای مادران گرامی تلفن 77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی نیروهوایی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر تیموری : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --نیرو هوایی توسط تیموری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من بدنسازی رفتم توی این باشگاه واقعا برنامه خوبی بهم دادن و کلی تونستم وزن کم کنم بدون هیچ آسیبی 02177893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی دماوند-قاسم آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر تیموری : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --دماوند-قاسم آباد توسط تیموری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من بدنسازی رفتم توی این باشگاه واقعا برنامه خوبی بهم دادن و کلی تونستم وزن کم کنم بدون هیچ آسیبی 02177893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی تهران نو و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر تیموری : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --تهران نو توسط تیموری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من بدنسازی رفتم توی این باشگاه واقعا برنامه خوبی بهم دادن و کلی تونستم وزن کم کنم بدون هیچ آسیبی 02177893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رویا لک : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --رسالت-نارمک توسط رویا لک به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس تی ار ایکس رفتم تو باشگاه اران برای کاهش وزن و خیلی نتیجه گرفتم77893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر رویا لک : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --حسین آباد - هروی توسط رویا لک به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس تی ار ایکس رفتم تو باشگاه اران برای کاهش وزن و خیلی نتیجه گرفتم77893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی شمیران نو - سراج و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر مریم صالحی : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --شمیران نو - سراج توسط مریم صالحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من کلاس ایرانی این باشگاه رو رفتم واقعا عالی بود 77893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی شمیران نو - سراج و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر مریم صالحی : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --شمیران نو - سراج توسط مریم صالحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من کلاس ایرانی این باشگاه رو رفتم واقعا عالی بود 77893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر مریم صالحی : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --تهران پارس منطقه 4 توسط مریم صالحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من کلاس ایرانی این باشگاه رو رفتم واقعا عالی بود 77893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی مجیدیه جنوبی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر مریم صالحی : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --مجیدیه جنوبی توسط مریم صالحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من کلاس ایرانی این باشگاه رو رفتم واقعا عالی بود 77893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی لویزان - شیان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر ازاده : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --لویزان - شیان توسط ازاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من تو کلاس های رقص اران شرکت کردم خیلی راضی بودم برخورد واموزش مربی عالی بود توصیه میکنم حتما شرکت کنید 77893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی مجیدیه شمالی-شمس آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر آزاده : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --مجیدیه شمالی-شمس آباد توسط آزاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من تو کلاس های رقص اران شرکت کردم خیلی راضی بودم برخورد واموزش مربی عالی بود توصیه میکنم حتما شرکت کنید 77893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی پاسداران و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر آزاده : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --پاسداران توسط آزاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من تو کلاس های رقص اران شرکت کردم خیلی راضی بودم برخورد واموزش مربی عالی بود توصیه میکنم حتما شرکت کنید 77893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آتنا : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --رسالت-نارمک توسط آتنا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس زومباشون واقعا خوبه خیلی هیجان انگیز هستش 02177893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی سهروردی جنوبی - سلیمان خاطر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر مبینا : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --سهروردی جنوبی-سلیمان خاطر توسط مبینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس زومباشون واقعا خوبه خیلی هیجان انگیز هستش 02177893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی امام حسین - سبلان جنوبی - دماوند و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر نسرین : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --امام حسین-سبلان جنوبی-دماوند توسط نسرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس زومباشون واقعا خوبه خیلی هیجان انگیز هستش 02177893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر رها : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --پیروزی-پرستار توسط رها به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس پیلاتس این باشگاه رو من دارم ادامه میدم و خیلی راضی هستم 02177893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر زیبا : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --بلوار ابوذر-نبرد از جنوب توسط زیبا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس پیلاتس این باشگاه رو من دارم ادامه میدم و خیلی راضی هستم 02177893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر شبنم : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --سلیمانیه-صددستگاه-اصفهانک توسط شبنم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس پیلاتس این باشگاه رو من دارم ادامه میدم و خیلی راضی هستم 02177893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی چهارصددستگاه-شهدا و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر کیمیا : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --چهارصددستگاه-شهدا توسط کیمیا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس پیلاتس این باشگاه رو من دارم ادامه میدم و خیلی راضی هستم 02177893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی شوش-تیردوقلو و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر حسنا : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --شوش توسط حسنا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس پیلاتس این باشگاه رو من دارم ادامه میدم و خیلی راضی هستم 02177893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی دولاب-شهرک سلیمانیه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر نگار : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --دولاب-شهرک سلیمانیه توسط نگار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس پیلاتس این باشگاه رو من دارم ادامه میدم و خیلی راضی هستم 02177893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی اتابک - بیسیم - پارک ولیعصر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر پریسا : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --مسعودیه-والفجر توسط پریسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس عربی این باشگاه رو حتما بهتون پیشنهاد میکنم برین من چند سال شاگردشونم و واقعا عالی هستن 77893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی خراسان-غیاثی-عارف-خاوران و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر المیرا : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --خراسان توسط المیرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس عربی این باشگاه رو حتما بهتون پیشنهاد میکنم برین من چند سال شاگردشونم و واقعا عالی هستن 77893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی مسعودیه - والفجر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر نگین : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --اتابک-بیسیم-پارک ولیعصر توسط نگین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس عربی این باشگاه رو حتما بهتون پیشنهاد میکنم برین من چند سال شاگردشونم و واقعا عالی هستن 77893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی کیانشهر-شهرک شوش و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر رویا : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --کیانشهر-شهرک شوش توسط رویا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس عربی این باشگاه رو حتما بهتون پیشنهاد میکنم برین من چند سال شاگردشونم و واقعا عالی هستن 77893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لیلا : باشگاه رقص آران به عنوان بهترین ورزشی ،رقص محله --پیروزی-پرستار توسط لیلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس عربی این باشگاه رو حتما بهتون پیشنهاد میکنم برین من چند سال شاگردشونم و واقعا عالی هستن 77893205 نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر SHARAREH93 : کلاس های متنوع باشگاه اران برای خردسالان و بزرگسالان  تلفن 77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر SHARAREH93 : کلاس های کیک بوکسینگ باشگاه اران تحت نظر مربی حرفه ای و فرم دهی عالی تلفن77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر SHARAREH93 : کلاس های باله و ژیمناستیک برای خردسالان محیطی شاد و سرگرم کننده همراه با اموزش حرفه ای برای خردسالان تلفن 77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر SHARAREH93 : کارگاه مادر و کودک باشگاه اران با محیطی شاد و جذاب برای کودکان و چربی سوزی بسیار بالا برای مادران عزیز تلفن 77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی افسریه - قصر فیروزه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر حسین قرایی : باشگاه ورزشی آران( تهران پارس و نارمک) به عنوان بهترین باشگاه ورزشی محله --افسریه-قصر فیروزه توسط حسین قرایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ثبت نام کشتی جونان نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه ورزشی آران( تهران پارس و نارمک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حسین قرایی : باشگاه ورزشی آران( تهران پارس و نارمک) به عنوان بهترین باشگاه ورزشی محله --افسریه-قصر فیروزه توسط حسین قرایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ثبت نام کشتی جونان نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه ورزشی آران( تهران پارس و نارمک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین باشگاه های ورزشی تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
جمعه 18 اسفند ماه 1402 نظر ثبت شده در مورد بهترین باشگاه ورزشی جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
آصف امیری

تاریخ درج: جمعه 18 اسفند ماه 1402

باشگاه ورزشی رزمی مرزداران به عنوان بهترین باشگاه رزمی محله --جنت آباد جنوبی -از همت توسط آصف امیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

میخوام باشگاه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه ورزشی رزمی مرزداران

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 6 ارديبهشت ماه 1402 نظر ثبت شده در مورد بهترین باشگاه ورزشی سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
شیرین محمدی

تاریخ درج: چهارشنبه 6 ارديبهشت ماه 1402

آکادمی آوا به عنوان بهترین اموزش رقص محله --سهروردی - آپادانا توسط شیرین محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

کلاس رقص مادر و کودک
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی آوا

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 6 ارديبهشت ماه 1402 نظر ثبت شده در مورد بهترین باشگاه ورزشی سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
شیرین محمدی

تاریخ درج: چهارشنبه 6 ارديبهشت ماه 1402

آکادمی آوا به عنوان بهترین اموزش رقص محله --سهروردی - آپادانا توسط شیرین محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

کلاس رقص مادر و کودک
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی آوا

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 22 آذر ماه 1401 نظر ثبت شده در مورد بهترین باشگاه ورزشی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
madina

تاریخ درج: سه شنبه 22 آذر ماه 1401

من باشگاه اکوجیم رفتم. واقعا بهترین باشگاه بدنسازی شهرک گلستان تهران همینه!...

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 24 آذر ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
part_novin

تاریخ درج: چهارشنبه 24 آذر ماه 1400

باشگاه ورزشی پارت نوین از بهترین و مجهزترین باشگاه های ورزشی ویژه بانوان هست. این باشگاه هم تجهیزات مدرن و به روز برای ورزش های trxems, اسپینیگ و ... دارد و هم برای مراجعین، برنامه تمرینی مختص هر شخص ارئه می دهد. محیط باشگاه بسیار امن و تمییز است. از نظر جای پارک هم محل پارک برای مراجعین دارد که پارک بان مخصوص باشگاه نیز حضور دارد. راه های دسترسی از کلیه مناطق غرب تهران همچون صادقیه، اشرفی اصفهانی، پونک، سعادت آباد و شعرک غرب به باشگاه وجود دارد.

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 19 خرداد ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین باشگاه ورزشی پاسداران و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
علی

تاریخ درج: چهارشنبه 19 خرداد ماه 1400

آکادمی رقص یاشار 09124088996 (ویژه آقایان) به عنوان بهترین آموزشگاه رقص محله --پاسداران توسط علی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بهترین مرکز برای آموزش رقص آقایان فقط آکادمی یاشار👍
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی رقص یاشار 09124088996 (ویژه آقایان)

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 29 ارديبهشت ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین باشگاه ورزشی ازگل و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
آرمین

تاریخ درج: چهارشنبه 29 ارديبهشت ماه 1400

آکادمی رقص یاشار 09124088996 (ویژه آقایان) به عنوان بهترین آموزشگاه رقص محله --ازگل توسط آرمین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من به عنوان یک داماد خیلی راضی بودم از این آکادمی به شما عزیزان پیشنهاد میدم 09124088996
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی رقص یاشار 09124088996 (ویژه آقایان)

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 17 دي ماه 1399 نظر ثبت شده در مورد بهترین باشگاه ورزشی سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
الهام داوری

تاریخ درج: چهارشنبه 17 دي ماه 1399

رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط الهام داوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری

تعداد پاسخها(0)

شنبه 26 بهمن ماه 1398 نظر ثبت شده در مورد بهترین باشگاه ورزشی ستارخان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
سروش قربانی

تاریخ درج: شنبه 26 بهمن ماه 1398

خدمات روانشناسی و مشاوره پندار نیک به عنوان بهترین خدمات روانشناسی و مشاوره محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط سروش قربانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

لطفا رسیدگی کنید
نمایش مشخصات و آدرس مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره پندار نیک

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 24 مهر ماه 1398 نظر ثبت شده در مورد بهترین باشگاه ورزشی اتابک - بیسیم - پارک ولیعصر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
پریسا نقابی

تاریخ درج: چهارشنبه 24 مهر ماه 1398

مجموعه ورزشي نادر به عنوان بهترین استخر-بيليارد-بدنسازي-کافی شاپ-سونا-حمام ترکی-ماساژ محله --مسعودیه-والفجر توسط پریسا نقابی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

استخر
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجموعه ورزشي نادر

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین باشگاه های ورزشی تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران