لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟    

نظر یادت نره
سه شنبه 8 آذر ماه 1390 بهترین آرایشگاه زنانه شهرک ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
موسوی

تاریخ درج: سه شنبه 8 آذر ماه 1390
heartآرایشگاه آفرینا در خیابان شریعتی

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر مانيا : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط مانيا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اكستنشن مژه سهيلا جون حرف نداره با خيال راحت برين بزارين بدون اينكه بترسين مژتون بريزه من دومين ترميم كه اونجا ميرم خيلى راضيم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر مهتاب : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط مهتاب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است منم از ترميم سالن مهتا خيلى راضى بودم انقدر كارشون ok بود كم همه دوستاى من الان ميرن سالن مهتا نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهتاب : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط مهتاب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است منم از ترميم سالن مهتا خيلى راضى بودم انقدر كارشون ok بود كم همه دوستاى من الان ميرن سالن مهتا نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهار : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط بهار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كار ناخن مهتا خيلى خوبه من خيلى راضى بودم و طراحى و ديزانشونم خيلى خوبه هوا نميگيرهً نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر كيميا : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط كيميا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كار اكستنشن مژه سهيلا جون تو سالن مهتا حرف نداره خيلى خوبه مژه هام اصلاً اسيب نديده واقعاً اسيب نديده مرسى سهيلا جون نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر فرشته : بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶ به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه،ناخن کار غرب محله --آیت الله کاشانی توسط فرشته به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نگار توی سالنش یه ناخنکار داره اسمش گلارس کارش عالیه من از وقتی پیش گلاره میرم هیچ جا نرفتم 😍😍😍😍😍😍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سوده : بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶ به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه،ناخن کار غرب محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سوده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظرم نگار خیلی کار کوتاهیش خوبه رنگش هم حرف نداره من رفتم یه ارایشگاه که خیلی اسم در کرده بود موهامو زرد کردن نگار خانم با سلیقه خودش موهامو رنگ کرد وکوتاهی هم انجام داد همه میگن کجا رفتی خیلی شیکه رنگم نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صبا : بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶ به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه،ناخن کار غرب محله --پونک-سردارجنگل توسط صبا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تتومو پیش نگار خانم پاک کردم خیلی عالی شد ایشون کارشونو بلدن نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه باغ فیض و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر هانیه : بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶ به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه،ناخن کار غرب محله --باغ فیض توسط هانیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دی وز رفتم پیش خانم محمدیان کراتین کردم خیلی راضیم واقعا ازشون سپاسگزارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه یوسف آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شریعتی : بهترین سالن زیبایی تهران 09035019091 به عنوان بهترین سالن زیبایی محله --یوسف آباد توسط شریعتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کار ابروش خیلی خوبه.واقعا فقط تمییز میکنه و اصلا ابرو نازک نمیشه نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی تهران 09035019091        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه یوسف آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ساناز : بهترین سالن زیبایی تهران 09035019091 به عنوان بهترین سالن زیبایی محله --یوسف آباد توسط ساناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ما دیروز ۵ نفر بودیم برای میکاپ و شینیون رفتیم ام بیوتی واقعا هم میکاپ هم شینیونشون عالی بود.من که ۱۰ صبح باید میرفتم باغ خدایی تا شب میکاپم و موهام تکون نخورد.دو بار قبلی که رفته یودم جای دیگه برای میکاپ صورتم و شسته بودم قبل از مراسم ولی اینقدر از میکاپم اینبار راضی بودم که نگو همه هم ازم پرسیدند کجا رفتی که اینقدر خوشگل شدی.واقعا ممنونم ازتون.خسته نباشید. نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی تهران 09035019091        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شميم : کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط شميم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كاره ناخنتون عاليه سحر جان ممنون.پيشنهاد ميكنم حتما واسه كاشت ناخن به مركز تخصصي ناخن سحر بريد . نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر كيميا : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط كيميا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كار اكستنشن مژه سهيلا جون تو سالن مهتا حرف نداره خيلى خوبه مژه هام اصلاً اسيب نديده واقعاً اسيب نديده مرسى سهيلا جون نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهنوش : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط مهنوش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كار براشينگ سالن مهتا واقعاً عالى من خيلى راضى بودم 💞 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر كرمى : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط كرمى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كراتين سالن مهتا واقعاً عالى من موهام دميج بود اونجا كراتين كردم خيلى راضى بودم موادشون خيلى خوبن و منصفن نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر اتنا : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --آیت الله کاشانی توسط اتنا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام از سال 90 من ودوستان برای انجام همه کار میریم پیش پروانه جون کاراش عالیه با سلیقه وبه روز حتما برید 44052629=09123851218 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازنین : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --آیت الله کاشانی توسط نازنین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من وخواهرم 7 سال برای تمامی کارامون میریم پیش پروانه جون بهترین رنگ مش کوتاهی رو داره برید امتهان کنید 44052629=09123851218 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازی : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --آیت الله کاشانی توسط نازی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من وخواهرام 10 سال برای همه کار میریم پیش پروانه جون اخلاق وکاراش 20 حتما برید 44052629=09123851218 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر میترا : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --آیت الله کاشانی توسط میترا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من 13 سال برای رنگ ومش وکوتاهی کراتینه ووو میرم پیش پروانه جون کاراش عالیه 44052629=09123851218 ابوذر کاشانی نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اتنا : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط اتنا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوسنان من ار سال 87 میرم پیش پروانه جون کاراش عالیه 09123851218 در منطقه 5 ابوذر نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمانه : کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خيلي وقت بود كه دنبال يه مركز ناخن خوب ميگشتم واقعا از كارتون راضي بودم ممنون نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر راهله : کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط راهله به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من كف پام خيلى زبر بود.تو مركز ناخن سحر پديكور و پارافين تراپى كردم.كف پام نرم نرم شده.خيلى راضيم.مرسى از سالن سحر نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سيمين : کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سيمين به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ناخنام و كاور كردم.خيلى طبيعى شده.هيچ كس متوجه نميشه ناخنام كاشته.مرسى از سحر جون.ابنم شماره سالنشون ٤٤٩٧٨١١٥ نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر غزاله : کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط غزاله به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از سعادت اباد ميام پيشتون.واقعا كارتون بو نظيره.خيلى خوشحالم كه مركز ناخن سحر و پيدا كردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مينا سعيدى : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط مينا سعيدى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كار رنگتونو خيلى دوست داشتم. من موهامو تو سالنتون مش كردم خيلى خوب شده اصلا موهام نسوخت رنگمم خيلى خوشرنگ شده. مرسى نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سميرا بيگدلى : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط سميرا بيگدلى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تو اين سالن موهامو كراتين كردم. موهام خيلى وز و آسيب ديده بود الان خيلى نرم و لطيف شده. مرسى كارتون عاليه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر كرمى : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط كرمى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كراتين سالن مهتا واقعاً عالى من موهام دميج بود اونجا كراتين كردم خيلى راضى بودم موادشون خيلى خوبن و منصفن نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ليلا : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط ليلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تو اين سالن اكستنشن مژه انجام دادم خلى طبيعى و زيبا شده اصلا احساس سنگينى نداره رو چشمام نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهسا : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط مهسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كار رنگتون عالى بود من موهامو تو سالتتون رنگ كردم خيلى راضى بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضوانى : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط رضوانى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تو سالن مهتا رنگ ومش انجام دادم موهان همون رنگى شد كه ميخواستم بعد از ٢٠ دفعه رنگ تو سالنهاىًديگه سالن مهتا به نحو احسن انجام دادن مرسى همونى شد كه ميخواستم💓 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نگار : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط نگار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من امروز سالن مهتا موهامو فر ٦ ماهه كردم خيلى راضى بودم من از وليعصر رفتم با اينكه راهم خيلى دور بود ولى ارزش داشت موادى استفاده ميكنن ايتاليايي اصل بود همًكارسون عالى بود هم اخلاقشون خيلى عالى بود به خاطر من تا دير وقت موندن كه كمتر سالنى اين كارو ميكنه موهام خيلى قشنگ و خوب شده دقيقاً همونى بود كه ميخواستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ندا : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط ندا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است هاشوريا پيگمنتيشن يالن مهتا عالى من خيلى تحقيق كردم و لى سالن مهتا مارشون حرف نداره نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ياسى : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط ياسى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اگه ميخواهيد ابرهاى گذشتتونو پاك كنيد كه خيلى بد شده و ميترسيد سالن مهتا اين مارو به نحو احسن براتون انجام ميده نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ياسى : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط ياسى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اگه ميخواهيد ابرهاى گذشتتونو پاك كنيد كه خيلى بد شده و ميترسيد سالن مهتا اين مارو به نحو احسن براتون انجام ميده نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ندا : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط ندا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است هاشوريا پيگمنتيشن يالن مهتا عالى من خيلى تحقيق كردم و لى سالن مهتا مارشون حرف نداره نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شراره : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط شراره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعاً مرسى از بچه هاى سالن مهتا كه منو براى نامزديم عالى درست كردين خيلى خوشحالم كه شمارو انتخاب كردم ناخن رنگو مش ميكاپ و شينيون ابرو كل كاراشون عالى بود سوهرمم خيلى راضى بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شکوفه : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط شکوفه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و دوستانم برای رمگ ومش کراتین کوتاهی ووو میریم پیش پروانه جون واقعا کارش اخلاقش عالیه 09123851218 در منطقه 5 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهاره : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط بهاره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام از سال 89 من وتمام خانواده ام مشتری پروانه جون هستیم تمام کاراش عالیه حتما ی بارم شده برید 09123851218 در منطقه 5 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پریسا : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط پریسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان من 13 سال برای همه کارهام میرم پیش پروانه جون کاراش عالیه حتما برید 44052629=09123851218 در منطقه 5 ی دونه است نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لیلا فرهادی : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط لیلا فرهادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من 9 سال برای رنگ ومش وکوتاهی ووو میرم پیش پروانه جون کاراش عالیه 44052629=09123851218 منطقه 5 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زویا : سالن زیبایی آذین به عنوان بهترین آرایشگانه زنانه و سالن زیبایی محله --پونک-سردارجنگل توسط زویا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دکلره موهام عالیه ،بدون آسیب ،عالیه خیلی دوسش دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آذین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فاطمه : سالن زیبایی آذین به عنوان بهترین آرایشگانه زنانه و سالن زیبایی محله --پونک-سردارجنگل توسط فاطمه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است میکاپ و شینیونم تو مجلس بهترین بود ،ممنون آذین جون ،بهترینی نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آذین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم : سالن زیبایی آذین به عنوان بهترین آرایشگانه زنانه و سالن زیبایی محله --پونک-سردارجنگل توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از سامبره ای که تو سالن آذین جون کردم خیلی راضی هستم ،کار خوب و قیمت مناسب نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آذین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شراره : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط شراره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعاً مرسى از بچه هاى سالن مهتا كه منو براى نامزديم عالى درست كردين خيلى خوشحالم كه شمارو انتخاب كردم ناخن رنگو مش ميكاپ و شينيون ابرو كل كاراشون عالى بود سوهرمم خيلى راضى بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عاطفه : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط عاطفه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پاكسازى پوست سالن مهتا خيلى خوبه تغيير خوبى تو صورتت ايجاد ميشه. ابرسان ميكنن براتون زيز چشم خيلىوعالى من جلسه ٣ لازم باشه٦٠ بار زيگه ميام چون بهم نتيجه داده نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر مریلا : بهترین سالن زیبایی یوسف آباد سالن آرشیدا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --شهرک غرب توسط مریلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از پرسنل بسیار خوب سالن آرشیدا بابت کار عالی شون ممنونم رنگی که برام زدن فوق العاده بود دیشب تو مهمونی همه مهمونها ازم در مورد رنگ و براشینگ و ارایشم سوال کردن و منم آدرس سالن آرشیدا رو دادم واقعا از همتون ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی یوسف آباد سالن آرشیدا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مرادى : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط مرادى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كاشت مژه سالن مهتا واقعاً عالى به من گفتن ١ماه من باورم نشد ولى واقعا ١. ماه موند بدون هيج اسيبى له مژم الان بار دوم كه ميزارم بهتون پيشنهاد ميكنم امتحان كنيد نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مرادى : سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط مرادى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كاشت مژه سالن مهتا واقعاً عالى به من گفتن ١ماه من باورم نشد ولى واقعا ١. ماه موند بدون هيج اسيبى له مژم الان بار دوم كه ميزارم بهتون پيشنهاد ميكنم امتحان كنيد نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آرایشگاه زنانه تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری

بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران  ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶

توسط بانو محمدیان با 10 سال سابقه درخشان

ارائه و آموزش برترین خدمات کار با مواد

تکنیک های جدید هالیوودی (آمبر سامبر بالیاژ_ هایلایت_لولایت-سانلایت_رنگ های فانتزی)

پاک کردن به روش ریمو از روی موهای مشکی و شرابی با بهترین مارک ریمورها

کار با مواد کراتینه،بوتاکس با مواد فوق تخصص برای موهای آسیب دیده

انواع کوپ و هیرکات ژورنالی و اروپایی و براشینگ حرفه ای

انجام خدمات هاشور ابرو وخط لب خط ،چشم و پاک کردن تاتو های قدیمی و  میکروپیگمنتیشن

آموزش صفر تا صد کلیه خدمات رنگ و کوپ

برای دیدن نمونه کارها اینجــــــــــــــا کلیک کنید

نگار بیوتی در محدوده غرب تهران

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶ 

بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه

ارائه کلیه خدمات آرایشی و زیبایی در سالنی مجلل و لاکچری در غرب تهران تجربه نمایید

خدمات فوق تخصصی مو:

انواع کوپ و پیتاژهای ژورنالی با متد روز دنیا
بی نظیر ترین رنگ ولایت های فانتزی ،هافلایت ،سانلایت و ...... با رنگ های آلمانی و ایتالیایی
روشن کردن مو بدون دکلره
هیرکات های روز دنیا 
پاک کردن رنگ های تیره و شرابی بدون دکلره
براشینگ های مجلسی با ماندگاری بالا
شینیون (فشن و کلاسیک )
صافی و فر دائم
گریم و میکاپ فوق حرفه ای
 اپیلاسیون دائم بدن با مواد یکبار مصرف درمحیطی کاملا بهداشتی
اکستنشن مو ( بلند و پر پشت کردن با موهای 100 درصد طبیعی با قابلیت رنگ ، دکلره و فر دائم )
کراتینه تخصصی جهت احیای موهای آسیب دیده
ویتامینه و آبرسانی مو
انواع بافت های مکزیکی ،آفریقایی و ..... همراه با مهره و ابزار
خدمات مژه ( کاشت و اکستنشن )
میکاپ تخصصی به همراه اموزش میکروبیلدینگ وپاک کردن طرح های قدیمی رنگ ومش هیرکات 

خدمات فوق تخصصی ناخن :

خدمات فو ق تخصصی ناخن با ظاهری طبیعی و مقاومت 
کاشت و ترمیم ( پودر ، ژل ، میکس ، کاور )
مانیکور و پدیکور

برای دیدن نمونه کارها روی لینک زیر کلیک کنید

ادرس:
ایت الله کاشانی- بلوارفردوس

شماره تماس:44052629 -09123851218

سالن زیبایی غزل مرکز تخصصی 4 لاین تراپی در غرب تهران 4426086

تمامی خدمات برای مشتریان جدید با تخفیف ارائه می شود.

ارائه کلیه خدمات:

- اکستنشن مژه و اکستنشن مو

- کاشت ناخن

- میکروپیگمنتیشن

- رنگ و مش تخصصی

- خدمات وی آی پی عروس

در سالن زیبایی غزل توسط متخصصین با تجربه انجام می گیرد.

برای دیدن نمونه کارها روی لینک ذیل کلیک کنید:

www.dabi.ir/ghazalbeauty

شماره تماس: 02144260868 و 09120301077

آدرس:  ستارخان - بعد از فلكه اول صادقيه - خسرو جنوبي كوچه ٢٣ غربي ( اسدی ) - پلاك ٨ سالن غزل

بهترین مرکز تخصصی عروس، سالن زیبایی آذین با 30 درصد تخفیف افتتاحیه

شب روياهايه خودرا با گريمور نمونه تهران خانم اذين تجربه كنيد

گريم وميكاپ عروس با پيشرفته ترين وجديدترين متد روز دنياشامل ارايش سه بعدى شيشه اى لبنانى اروپايى به همراه كانتورينگ

عروس سرايه اذين مفتخر است كه به شما عزيزان ارايش فيكس ٢٤ ساعته را ارائه دهد

سالن زیبایی آذین بهترین سالن زیبایی درغرب تهران

رنگ ومش هاى فوق حرفه اى با مواد ايتاليايى واسپانيايى

ارائه خدمات هايلايت ، بالياژ، آمبره، مووى لايت 

احياى مو به روش بوتاكس ، ريباندينگ، كراتين، ارژنين تراپى

پاك كردن موى مشكى و شرابى بدون اسيب رساندن به مو

ارائه خدمات ناخن ، اكستنشن، كوپ واصلاح و ابرو

با مدیریت سرکار خانم  آذین فتحعلی

آدرس: اتوبان ستاری،روبروی مجتمع تجاری کوروش،نبش بن بست انصاری،پلاک88،طبقه 2،واحد4

شماره های تماس:  44090771– 09128085374

سالن زیبایی  ژست بهترین سالن زیبایی شهر ک غرب  

مرکز تخصصی رنگ و مش، هایلایت،هافلایت،آمبره...بدون آسیب رسانی به مو،انواع ویتامینه ها و صافی و کراتین و احیا سازی مو
انواع اکستنشن والیوم،ابریشمی و5D,3D
انواع کاشت ناخن ،گریم،بیبی بومر با بهترین مواد آمریکایی
اکستنشن مو،انواع بافت،انواع شینیون های جدید و ژورنالی ۲۰۱۷
انواع هیرکات با موزر،پیتاژ
خدمات پارافین تراپی ،جهت روشن سازی پوست،جوانسازی،آب رسانی،رفع ترک های پا

آدرس : سعادت آبادبلوار دریا صرافهای جنوبی نبش سی و هفتم پلاک 65 طبقه دوم واحد 2 سالن زیبایی ژست
تخفیف ویژه ی 20 تا 30 درصدی با معرفی خودشان از سایت دابی 

تماس : 09383344206  -88682090            

تلگرام:
جمعه 24 آذر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
مانيا

تاریخ درج: جمعه 24 آذر ماه 1396

سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط مانيا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

اكستنشن مژه سهيلا جون حرف نداره با خيال راحت برين بزارين بدون اينكه بترسين مژتون بريزه من دومين ترميم كه اونجا ميرم خيلى راضيم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033

تعداد پاسخها(0)

جمعه 24 آذر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
مهتاب

سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط مهتاب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

منم از ترميم سالن مهتا خيلى راضى بودم انقدر كارشون ok بود كم همه دوستاى من الان ميرن سالن مهتا

تعداد پاسخها(0)

مهتاب

سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط مهتاب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

منم از ترميم سالن مهتا خيلى راضى بودم انقدر كارشون ok بود كم همه دوستاى من الان ميرن سالن مهتا

تعداد پاسخها(0)

مهتاب

تعداد پاسخها(0)

بهار

سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط بهار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

كار ناخن مهتا خيلى خوبه من خيلى راضى بودم و طراحى و ديزانشونم خيلى خوبه هوا نميگيرهً

تعداد پاسخها(0)

كيميا

سالن زیبایی مهتا 44495442 و 09121267033 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پونک-سردارجنگل توسط كيميا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

كار اكستنشن مژه سهيلا جون تو سالن مهتا حرف نداره خيلى خوبه مژه هام اصلاً اسيب نديده واقعاً اسيب نديده مرسى سهيلا جون

تعداد پاسخها(0)

جمعه 24 آذر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
فرشته

بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶ به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه،ناخن کار غرب محله --آیت الله کاشانی توسط فرشته به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نگار توی سالنش یه ناخنکار داره اسمش گلارس کارش عالیه من از وقتی پیش گلاره میرم هیچ جا نرفتم 😍😍😍😍😍😍
نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶

تعداد پاسخها(0)

جمعه 24 آذر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
سوده

بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶ به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه،ناخن کار غرب محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سوده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

به نظرم نگار خیلی کار کوتاهیش خوبه رنگش هم حرف نداره من رفتم یه ارایشگاه که خیلی اسم در کرده بود موهامو زرد کردن نگار خانم با سلیقه خودش موهامو رنگ کرد وکوتاهی هم انجام داد همه میگن کجا رفتی خیلی شیکه رنگم

تعداد پاسخها(0)

صبا

بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶ به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه،ناخن کار غرب محله --پونک-سردارجنگل توسط صبا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من تتومو پیش نگار خانم پاک کردم خیلی عالی شد ایشون کارشونو بلدن

تعداد پاسخها(0)

جمعه 24 آذر ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه باغ فیض و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
هانیه

بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶ به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه،ناخن کار غرب محله --باغ فیض توسط هانیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من دی وز رفتم پیش خانم محمدیان کراتین کردم خیلی راضیم واقعا ازشون سپاسگزارم

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آرایشگاه زنانه تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19636, نوشته ها: 35696, کاربران: 8057
به جدید ترین عضو انجمن, nowaroos خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران

مجتمع فنی تهران آموزشگاه موسیقی