لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
سه شنبه 8 آذر ماه 1390 بهترین آرایشگاه زنانه شهرک ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
موسوی

تاریخ درج: سه شنبه 8 آذر ماه 1390
heartآرایشگاه آفرینا در خیابان شریعتی

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نازیلا سرشاری : آرایشگاه نهایت به عنوان بهترین اکستنشن مو و بافت مو محله --گیشا-کوی نصر توسط نازیلا سرشاری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عالیه خسته نباشد دارید شمااااا نمایش مشخصات و آدرس مرکز آرایشگاه نهایت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرری و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Fatima_ : من مامانم چند بار رفت کلبه سبز موهاشو کوتاه کرد با دوستمم رفتیم کلبه سبز برا کوتاهی مو .. و گفتم ک ابجیمم رفته چندبااار اونجا ..و هیچ برخورد بدی ازشون ندیدیم چ برسه از خانم شعبانی خیلی خانم خوب و محترمی بودن کار شینیون و اموزش و ارایش و.. مطمئن نیستم نمیدونم دقیقا چیجوریخ و عالیه یا نه اما برخوردشون و ما مشکلی نداشتیم و ابرو برداشتنشونو ابجیم راضی بوده و برا نامزدیشم ک رفت موهاشو درست کرد هم راضی بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Fatima_ : ارایشگاه حنانه تو خیابون آرد ایران ک عااالیه ..برای اموزش هم کلی باهات کار میکنن و... ارایشگاه آریارخ هم تو کوچه آقابیگی خیلی عالیه.. ارایشگاه شایسته نو هم دخترداییم یبار رفته بود مااااه شده بود یبار رفته بود زشت شده بود!! ... از کلبه سبز نمیدونم چرا بد میگین! ابجیم حدود 1یا2ساله اونجا میره برا ابرو برداشتن و... حتی برا نامزدیشم اونجا رفت درست کننش منم اونجا رفتم باهاش؛ اما برخورد بدی ندیدیم ازشون تاحالا ! خیلی هم بنده خداها خوب برخورد میکنن و احترام میزارن و لبخند میزنن وقتی نظرات منفیتونو خوندم تعجب کردم! نمیدونم واقعا چیزی دیدین یا از رو دشمنی اومدین نوشتین! تبسم عروس تو کوچه معصومی هم ابجیم از کار ابروهاش راضیه.. اموزشگاه پیام گلها تو میدون حسن زاده هم مدیرش خانم نوری خیلی کار بلده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر fatane2 : شیدوخت عزیز ممنونم ازت بابت معرفی خانم منیعی  رفتم پیششون موهامو کوتاه کردم بعد مش فویل انجام دادم بینظیر شد ، کارشون حرف نداره. خیلی هنرمند هستن دوستام که منو دیدن همه رفتم پیش ایشون برای کراتین و کوتاهی و دکلره تمام همشون هم راضی بودن. اصلا موهامون نسوخت موادشون هم خارجی هستش. تلفن 44056212        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آرژانتین - وزرا - توانیر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ manijeh به نظر manijeh : بهترین سالن زیبایی موجود در تهران سلام سالن زیبایی ابریشم بهترین سالن زیبایی زنانه تهران با پرسنلی بسیار حرفه ای و کار کشته و با مدیریت جدید و تمامه خدمات آرایشی و بهداشتی رو ارایه می دهد و همچنین ارایه خدمات عروس با تخفیف ویژه . فقط کافیه یکبار امتحان کنید. ۸۸۱۷۱۱۴۶ - ۸۸۷۳۲۱۱۸ میدان آرژانتین‌ خیابان بیهقی بین کوچه ۱۲ و ۱۴ پلاک ۱۸ www.abrishambeauty.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آرژانتین - وزرا - توانیر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر manijeh : بهترین سالن زیبایی موجود در تهران سلام سالن زیبایی ابریشم بهترین سالن زیبایی زنانه تهران با پرسنلی بسیار حرفه ای و کار کشته و با مدیریت جدید و تمامه خدمات آرایشی و بهداشتی رو ارایه می دهد و همچنین ارایه خدمات عروس با تخفیف ویژه . فقط کافیه یکبار امتحان کنید. ۸۸۱۷۱۱۴۶ - ۸۸۷۳۲۱۱۸ میدان آرژانتین‌ خیابان بیهقی بین کوچه ۱۲ و ۱۴ پلاک ۱۸ www.abrishambeauty.ir <a target="_blank"  ="http://www.aparat.com/v/ltveh" data-cke-saved- ="http://www.abrishambeauty.ir">http://www.aparat.com/v/ltveh</a>      تعداد پاسخها(1)( manijeh)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر زرین : میکرو پیگمنتیشن به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --تهران پارس منطقه 4 توسط زرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ azeran به نظر هستی نظری : آره بهترین آرایشگاه به نظر من همان یاقوته که آدرس جدیدشم خیابان بهداشت خ آقاباباییان به سمت بازرگان پ 188 تلفنشم 66204405        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ faeze1111 به نظر فاطمه نوروزي : سلام من عروسی دخترداییمه میخوام برم شایسته نوقیمتش واسه یه شب چنده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر زنده دلان : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط زنده دلان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ودوستام تو این سالن کراتینه انجام دادیم واقعا کارشون عالیه.موهای من مثل ابریشم شده خیلی خوبه😆😆😆😆😆😆 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر shiiidokht : دوستای گلم خانم منیعی تازه از یک سمینار در ترکیه اومدن. با متدهای جدید کوتاهی - دکلره - مش و کراتین مو من مشتری چندین و چند سالشونم از ترکیه که اومدن رفتم موهامو کوتاه کردم و دکلره تمام انجام دادم بدون هیچ آسیبی. خواستم بهتون پیشنهاد بدم. تلفن: 44056212        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر shiiidokht : دوستای گلم خانم منیعی تازه از یک سمینار در ترکیه اومدن. با متدهای جدید کوتاهی - دکلره - مش و کراتین مو من مشتری چندین و چند سالشونم از ترکیه که اومدن رفتم موهامو کوتاه کردم و دکلره تمام انجام دادم بدون هیچ آسیبی. خواستم بهتون پیشنهاد بدم. تلفن: 44056212        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه تهران نو و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ LPARNAZ به نظر mob7 : با سلام.من بنابر نظرات ارائه شده توسط دوستان محترم به ارایشگاه سیما رفتم ولی اصلا راضی نبودم ودر ضمن خیلی گرانتراز ارایشگاههای دیگه بود مخصوصا کار رنگ مو.کارشون هم بسیار معمولی بود          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ Freshteh به نظر mahya : سلام بچه ها اگه دنبال یه آرایشگاه یا سالن زیبایی با کیفیت تو هر جای ایران هستید یه سر به این سایت بزنید. لیست سالن های زیبایی گل گیس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر goligolabi : در مورد آرایشگاه سبزه ناز باید بگم نه تنها کارشون خوب نیست بلکه خودشون هم آدمای درستی نیستن ، موقع پول گرفتن همه حواسشون هست ولی موقع پول پس دادن همه سرشون شلوغ میشه و.... یک ماه پیش رفتم سالنشون20 تومن اضافی کشیدن کارت برام وقتی متوجه شدن گفتن پول نقد نداریم 😒 این همه آدم 20 تومننداشتن .شماره کارتمو دادم که بریزن هنوز که هنوزه نریختن هر بارم که زنگ زدم یه جوری پیچوندن منو ،20 تومن پولی نیست اینو گفتم که اگه رفتین اینجابدونین چه کسایی براتون کار انجام میدن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام دوستای عزیز اگه دنبال تاتوهای قشنگ و طراحیهای صورت عالی مطابق آخرین متد میگردین با بیتا جون تماس بگیرین .مرکزشون  به نام طراحی فوق تخصصی رها هست تلفن :09122942459        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پاسداران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ shademan به نظر kikipik : آرایشگاه ویونا کار میکاپ و شینیون عروسش حرف نداره برو حتما البوم کارشو ببین دوستم 77753642        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مجیدیه شمالی-شمس آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شیرین : میکرو پیگمنتیشن به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --مجیدیه شمالی-شمس آباد توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ HASTIII به نظر shaneli : سلاااااام بچه ها.. منم برا رنگ و مش رفتم سالن گیوا پیش شادی جون واقعا کارش عالی بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ maryamrahp به نظر mahya : سلام به همگی من برای عروسیم آرایشگاه گل رز انتخاب کردم به نظرتون کارشون خوبه و کار میکاپ و شینیون کی بهتره تو رو خدا راهنماییم کنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نازنین : میکرو پیگمنتیشن به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --حسین آباد - هروی توسط نازنین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تاتوهای بیتا جون واقعا تمیز و قشنگه نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سارا : میکرو پیگمنتیشن به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --میرداماد-محسنی توسط سارا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کارهای بیتا خانم خیلی تمیز و ماندگاره. توصیه میکنم دنبال یک طرح قشنک باشین و برین یک نقش زیبا روی بدن بذارین نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ونک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر زیبا : میکرو پیگمنتیشن به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --ونک توسط زیبا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است توصیه میکنم یکبار هم که شده به نمونه کارهای بیتا جون دقت کنین. نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ساره : میکرو پیگمنتیشن به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --تهران پارس منطقه 4 توسط ساره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پیش بیتا جون چندین بار رفتم واقعا کارشون عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sheyda12 : خیلی دلم میخواست موهامو دکلره تمام کنم، اما اط اینکه موهامو بسوزونن میترسیدم  به پیشنهاد دوستم رفتم دکلره تمام کردم کارشون عالیه عالیه بود بدون هیچ سوختگی و یا آسیب رسانی به موهام  نه زرد بود نه سبز بی نظیر شد. با اطمینان میتونم بگم حتما برید پیششون کارشون بی نظیره  تلفن : 44056212        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sheyda12 : خیلی دلم میخواست موهامو دکلره تمام کنم، اما اط اینکه موهامو بسوزونن میترسیدم  به پیشنهاد دوستم رفتم دکلره تمام کردم کارشون عالیه عالیه بود بدون هیچ سوختگی و یا آسیب رسانی به موهام  نه زرد بود نه سبز بی نظیر شد. با اطمینان میتونم بگم حتما برید پیششون کارشون بی نظیره  تلفن : 44056212        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر دلارام : میکرو پیگمنتیشن رها به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط دلارام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن رها        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر دلارام : میکرو پیگمنتیشن رها به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --آرژانتین-وزرا-توانیر توسط دلارام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن رها        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر تینا : میکرو پیگمنتیشن رها به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --آیت الله کاشانی توسط تینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن رها        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مهران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سمانه : میکرو پیگمنتیشن رها به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --مهران توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن رها        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مجیدیه شمالی-شمس آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سمانه : میکرو پیگمنتیشن رها به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --مجیدیه شمالی-شمس آباد توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن رها        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سمانه : میکرو پیگمنتیشن رها به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --لویزان - شیان توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن رها        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ضرابخانه-گلستان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سمانه : میکرو پیگمنتیشن رها به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --ضرابخانه-گلستان توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن رها        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ضرابخانه-گلستان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سمانه : میکرو پیگمنتیشن رها به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --ضرابخانه-گلستان توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن رها        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شمیران نو - سراج و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سمانه : میکرو پیگمنتیشن رها به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --شمیران نو - سراج توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن رها        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سمانه : میکرو پیگمنتیشن رها به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --حسین آباد - هروی توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن رها        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ونک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سمانه : میکرو پیگمنتیشن رها به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --ونک توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن رها        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمانه : میکرو پیگمنتیشن رها به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --تهران پارس منطقه 4 توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن رها        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر حمیرا سپندی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط حمیرا سپندی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خانم رحمتی عزیز واقعا لایک داری 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه کیانشهر-شهرک شوش و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sadaf212 :  من ساکن جنت آبادم به نظر من بهترین آرایشگاه در جنوب تهران سالن ستایش برتره با مدیریت سرکارخانم علی جانی من از طریق همین سایت با ستایش برتر آشنا شدم وبرای اپیلاسیون بهشون مراجعه کردم واقعا باید بگم که کارشون خیلی تمیز وبهداشتی و عالیه اینو یگران هم تایید میکنن مادرم رو هم برای کار هاشور ابرو بهشون معرفی کردم کارشون بدونه درد و خیلی تمیزه درسته که مسافت منزل ما تا ستایش برتر یکم زیاده ولی تمیزی محیط وکار عالیشون می ارزه که مشتریشون بشیم  ممنون دابی که پل ارتباطی بین خوب ها  وبهترین ها شدی من  و مادر وخواهرام الان یکی از مشتری های دائمشون شدیم اینم تلفن سالن 55519657-55538461 09357759407 سرکار خانم علی جانی مدرس گریم سینمایی و مدیر وموسس ستایش برتر    ادرس اینستراگرامشونم  setayeshbartar        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sadaf212 :  من ساکن جنت آبادم به نظر من بهترین آرایشگاه در جنوب تهران سالن ستایش برتره با مدیریت سرکارخانم علی جانی من از طریق همین سایت با ستایش برتر آشنا شدم وبرای اپیلاسیون بهشون مراجعه کردم واقعا باید بگم که کارشون خیلی تمیز وبهداشتی و عالیه اینو یگران هم تایید میکنن مادرم رو هم برای کار هاشور ابرو بهشون معرفی کردم کارشون بدونه درد و خیلی تمیزه درسته که مسافت منزل ما تا ستایش برتر یکم زیاده ولی تمیزی محیط وکار عالیشون می ارزه که مشتریشون بشیم  ممنون دابی که پل ارتباطی بین خوب ها  وبهترین ها شدی من  و مادر وخواهرام الان یکی از مشتری های دائمشون شدیم اینم تلفن سالن 55519657-55538461 09357759407 سرکار خانم علی جانی مدرس گریم سینمایی و مدیر وموسس ستایش برتر    ادرس اینستراگرامشونم  setayeshbartar        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sadaf212 : من المیرا هستم ساکن جنت آبادم به نظر من بهترین آرایشگاه در جنوب تهران سالن ستایش برتره با مدیریت سرکار خانم علی جانی من از طریق همین سایت با ستایش برتر آشنا شدم وبرای اپیلاسیون بهشون مراجعه کردم واقعا باید بگم که کارشون خیلی تمیز وبهداشتی و عالیه اینو یگران هم تایید میکنن مادرم رو هم برای کار هاشور ابرو بهشون معرفی کردم کارشون بدونه درد و خیلی تمیزه درسته که مسافت منزل ما تا ستایش برتر یکم زیاده ولی تمیزی محیط وکار عالیشون می ارزه که مشتریشون بشیم  ممنون دابی که پل ارتباطی بین خوب ها  وبهترین ها شدی من  و مادر وخواهرام الان یکی از مشتری های دائمشون شدیم اینم تلفن سالن 55519657-55538461 09357759407 سرکار خانم علی جانی مدرس گریم سینمایی و مدیر وموسس ستایش برتر      راستی میتونین نمونه کاراشونو تو اینستاگرام دنبال کنین  setayeshbartar        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه خانی آباد نو و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sadaf212 : من المیرا هستم ساکن جنت آبادم به نظر من بهترین آرایشگاه در جنوب تهران سالن ستایش برتره با مدیریت سرکار خانم علی جانی من از طریق همین سایت با ستایش برتر آشنا شدم وبرای اپیلاسیون بهشون مراجعه کردم واقعا باید بگم که کارشون خیلی تمیز وبهداشتی و عالیه اینو یگران هم تایید میکنن مادرم رو هم برای کار هاشور ابرو بهشون معرفی کردم کارشون بدونه درد و خیلی تمیزه درسته که مسافت منزل ما تا ستایش برتر یکم زیاده ولی تمیزی محیط وکار عالیشون می ارزه که مشتریشون بشیم  ممنون دابی که پل ارتباطی بین خوب ها  وبهترین ها شدی من  و مادر وخواهرام الان یکی از مشتری های دائمشون شدیم اینم تلفن سالن 55519657-55538461 09357759407 سرکار خانم علی جانی مدرس گریم سینمایی و مدیر وموسس ستایش برتر      راستی میتونین نمونه کاراشونو تو اینستاگرام دنبال کنین  setayeshbartar        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ sadaf212 به نظر sadaf212 : راستی اینم شماره تلفن سالن  55519657-55538461   یه سرس از کاراشونم تو اینستاگرام می تونین ببینین  اینم اینستاگرامشونه setayeshbartar یه سر برید ببینین و اونا رو فالو کنین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sadaf212 : سللم  من صدف هستم به نظر من بهترین آرایشگاه نو جنوب تهران مخصوصا منطقه19 آرایشگاه و آموزشگاه ستایش برتره  عروسیه داداشم بود که با این آرایشگاه آشنا شدیم  زت داداشم عروس وی آی پیه این سالن بود که خیلی  راضی بود  دست خانوم علی جانی درد نکنه مدیر سالن ستایش برتر چون کارشون اونقدر با دوام  وبه روز بود همه تو عروسی ازمون آدرس این سالن رو می پرسیدن  یه جورایی زنای فامیل همه مشتریه این سالن شدند خدا خیرشون بده و  حلالشون باشه پولی رو که در میارن از کارشون نمی دزدند از دابی تشکر می کنم که این خوبها رو اجازه می ده که معرفی کنیم تا دیگران هم انتخاب درستی داشته باشند    تعداد پاسخها(1)( sadaf212)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر samannehh : من خودم خیلی ادم حساسیم برای همین برای انجام کارام پیش هرکسی نمیرم .برای تاتپ و هاشور ابرو و لبم رفتم پیش یه خانومی کارش عالی بود، کاملا طبیعی و بدون خونریزی کارشونو انجام دادن. هرکسی که دیدش رفت پیشش برای تاتو حتما پیشنهاد میکنم برید پیششون یه فوق حرفه ای هستن . تلفن ۴۴۰۵۶۲۱۲        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مجیدیه جنوبی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر marzyeh420 : من از طريق سايت با آرايشگاه آريستا آشنا نشدم ، شب عيد گذشته از خانومي تو مجيديه سوال كردم و سراغ يه آرايشگاه خوبو گرفتم و آريستارو بهم معرفي كرد اولين بار كه رفتم خيلي شك داشتم و فقط موهامو كوتاه كردم ولي اينقدر قشنگ موهامو كوتاه كردن كه همون روز اصلاح و ابرو رو هم انجام دادم ، بعد از اونروزم چند بار ديگه هم براي كارايي مثل رنگ مو و شينيون و مكاپ پيششون رفتم خدايي كارشون حرف نداره ، تازه كلي هم كارهاي مراقبتي پوست و مو هم ياد گرفتم جديداً هروقت ميرم كاغذ و خودكارم با خودم ميبرم تا نكاتبو كه ميگن يادداشت كنم واقعاً سالن دوستدار سلامتن ، راستشو بخواين اگه بتونم شوهرمو راضي كنم ميخوام ابروهامو تتو كنم ، هيييييييي!!!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ saharjoon به نظر sepand22 : برای هاشور ابرو یا همون میکروپیگمنتیشن به نظر من بهترین جا مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن نوراطب ظفر هست.  من از کارشون خیلی خیلی راضی بودم  هم محیطش شیک و تمیز بود  هم دستگاهی هم که استفاده میکردن آمیا آلمان بود که مجوز بهداشت هم داره. من تبلیغشو این ور اونور زیاد دیده بودم  من قبل از رفتن خیلی تحقیق کردم چون خیلی برام مهم بود که هم هاشور قشنگی بزنن هم دستگاهش و رنگاش ایمن و استاندارد باشه.  من قبلنا ابروی پری داشتم ولی هر آرایشگاهی یه مدل ابرومو برداشت و ابروم داغون شده بود  یه بارم با بند انداز برقی وقتی داشتم پیشونی مو بند مینداختم دستگاهش یهو ابرومو کند تا اومدم به خودم بیام یه تیکه از ابروم نبود  دیگه هم ابروم مثل قبل نشد  الان که ابرو مو هاشور زدم خیلی خوبو طبیعی شده  اینم سایتش  http://www.nooratebmp.com  اینم شماره ش  ۶۶۹۶۱۹۰۱        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ازگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sorena : خانومای عزیزی که دوست دارن یک آرایش د ائمی رو صورتشون  داشته باشن یا از تاتوی روی بدن خیلی خوششون میاد میتونن به کارای بیتا جون یک نگاهی بندازن و با خیال راحت از کار ایشون بهره بگیرن. تاتوهای روی صورت و بدنشون بسیار زیبا و با نوین ترین روشها انجام میشه به شکلی که درد و خونریزی نداره . یک تماس با بیتا جون جواب خیلی سوالای شما رو میده . تلفن : 09122942459        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آرایشگاه زنانه تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
شنبه 13 تير ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
نازیلا سرشاری

تاریخ درج: شنبه 13 تير ماه 1394

آرایشگاه نهایت به عنوان بهترین اکستنشن مو و بافت مو محله --گیشا-کوی نصر توسط نازیلا سرشاری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

عالیه خسته نباشد دارید شمااااا
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آرایشگاه نهایت

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 11 تير ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهرری و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
Fatima_

تاریخ درج: پنجشنبه 11 تير ماه 1394

من مامانم چند بار رفت کلبه سبز موهاشو کوتاه کرد با دوستمم رفتیم کلبه سبز برا کوتاهی مو .. و گفتم ک ابجیمم رفته چندبااار اونجا ..و هیچ برخورد بدی ازشون ندیدیم چ برسه از خانم شعبانی خیلی خانم خوب و محترمی بودن کار شینیون و اموزش و ارایش و.. مطمئن نیستم نمیدونم دقیقا چیجوریخ و عالیه یا نه اما برخوردشون و ما مشکلی نداشتیم و ابرو برداشتنشونو ابجیم راضی بوده و برا نامزدیشم ک رفت موهاشو درست کرد هم راضی بود

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 11 تير ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهرری و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
Fatima_

تاریخ درج: پنجشنبه 11 تير ماه 1394

ارایشگاه حنانه تو خیابون آرد ایران ک عااالیه ..برای اموزش هم کلی باهات کار میکنن و... ارایشگاه آریارخ هم تو کوچه آقابیگی خیلی عالیه.. ارایشگاه شایسته نو هم دخترداییم یبار رفته بود مااااه شده بود یبار رفته بود زشت شده بود!! ... از کلبه سبز نمیدونم چرا بد میگین! ابجیم حدود 1یا2ساله اونجا میره برا ابرو برداشتن و... حتی برا نامزدیشم اونجا رفت درست کننش منم اونجا رفتم باهاش؛ اما برخورد بدی ندیدیم ازشون تاحالا ! خیلی هم بنده خداها خوب برخورد میکنن و احترام میزارن و لبخند میزنن وقتی نظرات منفیتونو خوندم تعجب کردم! نمیدونم واقعا چیزی دیدین یا از رو دشمنی اومدین نوشتین! تبسم عروس تو کوچه معصومی هم ابجیم از کار ابروهاش راضیه.. اموزشگاه پیام گلها تو میدون حسن زاده هم مدیرش خانم نوری خیلی کار بلده

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 10 تير ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
fatane2

تاریخ درج: چهارشنبه 10 تير ماه 1394

شیدوخت عزیز ممنونم ازت بابت معرفی خانم منیعی 

رفتم پیششون موهامو کوتاه کردم بعد مش فویل انجام دادم بینظیر شد ، کارشون حرف نداره.

خیلی هنرمند هستن دوستام که منو دیدن همه رفتم پیش ایشون برای کراتین و کوتاهی و دکلره تمام همشون هم راضی بودن.

اصلا موهامون نسوخت موادشون هم خارجی هستش.

تلفن 44056212

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 7 تير ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه آرژانتین - وزرا - توانیر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
manijeh

تاریخ درج: يکشنبه 7 تير ماه 1394

بهترین سالن زیبایی موجود در تهران

سلام سالن زیبایی ابریشم بهترین سالن زیبایی زنانه تهران با پرسنلی بسیار حرفه ای و کار کشته و با مدیریت جدید و تمامه خدمات آرایشی و بهداشتی رو ارایه می دهد و همچنین ارایه خدمات عروس با تخفیف ویژه .
فقط کافیه یکبار امتحان کنید.
۸۸۱۷۱۱۴۶ - ۸۸۷۳۲۱۱۸
میدان آرژانتین‌ خیابان بیهقی بین کوچه ۱۲ و ۱۴ پلاک ۱۸
www.abrishambeauty.ir

<a target="_blank"  ="http://www.aparat.com/v/ltveh" data-cke-saved- ="http://www.abrishambeauty.ir">http://www.aparat.com/v/ltveh</a>

تعداد پاسخها(1)

شنبه 6 تير ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
زرین

تاریخ درج: شنبه 6 تير ماه 1394

میکرو پیگمنتیشن به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --تهران پارس منطقه 4 توسط زرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 2 تير ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
زنده دلان

تاریخ درج: سه شنبه 2 تير ماه 1394

سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط زنده دلان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من ودوستام تو این سالن کراتینه انجام دادیم واقعا کارشون عالیه.موهای من مثل ابریشم شده خیلی خوبه😆😆😆😆😆😆
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 27 خرداد ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
shiiidokht

تاریخ درج: چهارشنبه 27 خرداد ماه 1394

دوستای گلم خانم منیعی تازه از یک سمینار در ترکیه اومدن.

با متدهای جدید کوتاهی - دکلره - مش و کراتین مو

من مشتری چندین و چند سالشونم از ترکیه که اومدن رفتم موهامو کوتاه کردم و دکلره تمام انجام دادم بدون هیچ آسیبی.

خواستم بهتون پیشنهاد بدم.

تلفن: 44056212

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 27 خرداد ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
shiiidokht

من مشتری چندین و چند سالشونم از ترکیه که اومدن رفتم موهامو کوتاه کردم و دکلره تمام انجام دادم بدون هیچ آسیبی.

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 27 خرداد ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
shiiidokht

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آرایشگاه زنانه تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4478, نوشته ها: 15860, کاربران: 6215
به جدید ترین عضو انجمن, ebi1998 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران