لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
سه شنبه 8 آذر ماه 1390 بهترین آرایشگاه زنانه شهرک ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
موسوی

تاریخ درج: سه شنبه 8 آذر ماه 1390
heartآرایشگاه آفرینا در خیابان شریعتی

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر کیمی معصومی : کلینیک تخصصی طب سوزنی و طب چینی به عنوان بهترین طب سوزنی و طب چینی و سوزنی، مراقبت های پوستی تالگو، لاغری، از بین بردن خطوط صورت ، دور چشم، رفع افتادگی پلک ، از بین بردن غبغب ، سیاهی دور چشم لاغری موضعی ، بی اشتهایی محله --پیروزی-پرستار توسط کیمی معصومی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی طب سوزنی و طب چینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ستارخان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sfaamt : سلام دوستان من آرایشگاه بانو اعلائی پیشنهاد میکنم واقعا" خوبه مخصوصا" برای عروس قیمتهاشم مناسبه. شماره تماس:66525881        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر مقيسا : کلینیک تخصصی ارتوپدی-پوست و مو-جراحی-زیبایی-لاغری و... با 80 درصد تخفیف همراه با مشاوره رایگان به عنوان بهترین پوست و مو-زیبایي-لاغری محله --جردن - پارک وی توسط مقيسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی ارتوپدی-پوست و مو-جراحی-زیبایی-لاغری و... با 80 درصد تخفیف همراه با مشاوره رایگان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر فاطمه خزائی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط فاطمه خزائی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین اکستنشن مو در این سالن انجام دادم تا به حالدر سالنهای دیگه چنین موی طبیعی برام کار نکرده بودن .خیلی راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر nnina : کار ناخن مهرنوش خیعلی عالیه , خیلی با دقت و تمیز کاشت می کنن فوقق العادست کار ناخنشون ...طراحی ها رو هم حسس می کنه حس می کنی دستگاه داره میزنه به جای دست ایشون...واقها هنرمندن اینم شمارشونه 09124461547        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ nnina به نظر ماندانا ادب : سلام دوستان به نطر من کار کاشت و طراحی ناخن مهرنوش فوق العادست...من ندیدم طراحی های ایشون رو روی دست کسی اگه کار واقعات تک و یونیک می خواین برید پیش مهرنوش ناخن های من 3 ساله رو دستمه و فقط یه بار شکسسته خیلی هم با حوصله کار می کنن...واقعا ماهرن ایشون توی کارخودشون اینم شمارشونه 47 15 446 - 0912        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرری و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ mahsa24 به نظر فاطمه نوروزي : tr              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ mahsa24 به نظر mahya : سلام. من شهریور 92 عروسیم بود. رفتم گل رز. قبلش راجبه گلها و گل آرا که هر سه تاشون تو شرق هستن هم دو به شک بودم ولی نهایتا رفتم گل رز و خیلی هم راضی بودم. گلها رو که می گفتن برخوردشون خیلی خوب نیست و یکمی یلخی ان تو کارا و گل آرا هم می گفتن میکاپش اونی نیست که باید باشه. قبلش خیلی استرس داشتم چون موقع انتخاب میکاپ آرتیستم اشتباه کرده بودم و سه روز قبل فهمیدم و دیگه برنامه ریزی هاشونو کرده بودن. برا همین خیلی استرس داشتم ولی روز عروسیم میکاپ کارم که سونیا بود(قبلش می خواستم با عسل باشم) خیلی ریلکسم کرد و گفت هرچی که خودم بخوام درستم می کنه. باهام اومد طبقه بالا و آلبوم عسلو برداشت و منم نشونش دادم کدوم کارو پسندیدم. اونم همونو رو صورتم پیاده کرد. خدایششم سنگ تموم گذاشت و با اینکه من اون روز تنها عروسی بودم که VIP نبودم از همه قشنگ تر شده بودم. جوری که همش مسئول بستن قراردادها میومد دستمو می گرفت به مراجعین نشون میداد! شینیونمم المیرا انجام داد و اونم از روی عکسی که تو موبایلم نشونش دادم و دقیقا همونو درست کرد. جوری فرز بودن که من س 8 رفتم و 10و نیم آماده بودم!   ss            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر 212003 : سلام . تو کلاسهای گروه آموزشی محمدی همون آموزشگاه محمدی شرکت کردم واقعا بهترین کیفیت تدریس رو داشتند واقعا برای یک شاگرد هم کلی وقت میذارن و یک شاگرد هم براشون مهمه تموم شاگرداشون به بهترین جاها برای کار و کامپیوتر رفته اند و موفق شده اند . شرکت تو کلاسهای آموزشی کامپیوترشون یک سکوی پرتابه و کلاس ICDL و برنامه نویسی C , Cplus و سی شارپ و طراحی سایت و اتوکد رو تو خاطرمه که داشتند . تو جنت آباد و جنت آباد شمالی و آریاشهر و سعادت آباد و سه راه آذری و ... هم شعبه دارند توی بعضی از سرای محلات هم کار میکنند ، خوبه برید امتحان کنید، مدرک معتبر میدن . در هر صورت اگه دنبال یه آموزشگاه خوب کامپیوتر و رباتیک تو جنت آباد و شهران و سردار جنگل و شاهین و فردوس میگردین فقط برید آموزشگاه کامپیوتر محمدی تلفنش : 44603007 44489268 09358206480        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر 212003 : سلام . تو کلاسهای گروه آموزشی محمدی همون آموزشگاه محمدی شرکت کردم واقعا بهترین کیفیت تدریس رو داشتند واقعا برای یک شاگرد هم کلی وقت میذارن و یک شاگرد هم براشون مهمه تموم شاگرداشون به بهترین جاها برای کار و کامپیوتر رفته اند و موفق شده اند . شرکت تو کلاسهای آموزشی کامپیوترشون یک سکوی پرتابه و کلاس ICDL و برنامه نویسی C , Cplus و سی شارپ و طراحی سایت و اتوکد رو تو خاطرمه که داشتند . تو جنت آباد و جنت آباد شمالی و آریاشهر و سعادت آباد و سه راه آذری و ... هم شعبه دارند توی بعضی از سرای محلات هم کار میکنند ، خوبه برید امتحان کنید، مدرک معتبر میدن . در هر صورت اگه دنبال یه آموزشگاه خوب کامپیوتر و رباتیک تو جنت آباد و شهران و سردار جنگل و شاهین و فردوس میگردین فقط برید آموزشگاه کامپیوتر محمدی تلفنش : 44603007 44489268 09358206480        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه مجیدیه جنوبی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ razavi به نظر maryam1346 : خانم ها گول چرب زبونی این خانم نخورید تمام موهای منو تا بالا سوزونده خیلی عوضی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر asaliiii : آرایشگاه بانو گنجیان تو کارش بی نظیره من از مشتریاشون هستم تو همه کار خوبن رنگ و مشاشون عالیه و خیلی به نظره مشتری اهمیت میدن کار کوپ و شنیونشونم عالیه من که خیلی راضیم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ elhamfa به نظر mahya : دوستان عزیز من چند سال مشتری گل رز بودم برای کار رنگ پیش خانم فریبا و فرناز الان اونا رفتن سالن گل گیس  پیششون رنگ کنم عروسهای سالن گل گیس و دیدم خیلی خوشگل و شیک بودن تو شرق تا حالا همچین کارایی ندیده بودم گریمورهاشون خیلی حرفه ایین کلا همه کاراشون عالیه .شماره گل گیس 77730774        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر atrinsa : مجموعه زیبایی تیارا پارسه بهترین آموزشگاه آرایش و پیرایش و سالن زیبایی در تهران با ارائه خدمات آتلیه عکاسی، مزون، دکتر زیبایی، تشریفات و خدمات مجالس، کلاس های ورزشی و نگهداری کودکان بامدیریت  خانم بهنوش بختیاری عالیههههههههههههههههه عالی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرری و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر zohrehhhhh : سلام  درسته همه عروس ها رو شبیه به هم درست میکنن اما مگه شماها همتون ی شکل هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا همتون با هم عروس ی تالار هستید ک از اینکه مدل موهاتون شبیه همه خوشتون نیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من عروس های زیادی رو دیدم ک  ارایشگاهشون شایسته بوده و خیلی هم راضی بودن و واقغا قشنک شده بودندچ          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر armine : من پیش خانم حسین زاده کار کوپ و فر انجام دادم موهام تا کمرمه خیلی خوشگل شده موهامم کاملاً سالمه  من کار این خانم رو خیلی قبول دارم بهتون توصیه میکنم با خیال راحت برید پیششون        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مرزداران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر marjaneh_p : سلام دوستان اگر دمسه فرانسوی با قیمت مناسب نیاز دارید حتما با این شماره تماس بگیرید که خیلی ارزونتر از مغازه هست 09016292897        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ eli72 به نظر نرجس : سلام دوستان میخواستم بدونم قیمت عروسای گیوا تو چه رنجیه؟ ممنون میشم کمکم کنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ fataneh1 به نظر Roya22 : عزیزم من پیش آنوشا جون میرم تو کارشون یه فوق حرفه ای هستن  اینم شمارشون 09353344084        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fataneh1 : سلام دوستان من گردن درد شدید داشتم اصلا نمیتونستم هیچ کاری انجام بدم رفتم پیش ناهید جون ماساژ درمانی گرفتم فوق العاده بود بهتون حتما پیشنهاد میدم خیلی خانم باشخصیت و خوبی هستند  اینم شمارشون 09329307791        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Roya22 : سلام ، من دنبال يه ناخون كار خوب ميگردم، با قيمت مناسب        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Roya22 : سلام، من دنبال يه ناخون كار خوب ميگردم ، با قيمت مناسب        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ fataneh1 به نظر Roya22 : سلام عزیزم من چند سال مشتریه آنوشا جونم کارشون خیلی خوبه اینم شمارشون 09353344084        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fataneh1 : سلام دوستان میخواستم بهتون یه ماساژور فوق حرفه ای معرفی کنم ، واقعا کارشون عالیه  بهتون حتما پیشنهاد میکنم، اسمشون ناهید جونه  شمارشون 09329307791        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ولنجک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Roya22 : سلام ، من دنبال يه ناخون كا خوب با قيمت مناسب ميگردم،        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پاتریس - شهرآرا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Roya22 : سلام ، من دنبال يه ناخون كار خوب ميگردم،        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Roya22 : سلام دوستان ، من دنبال يه ناخون كار خوب ميگردم، اگه ميشناسيد بهم بگيد، ممنون    تعداد پاسخها(1)( fataneh1)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Roya22 : سلام دوستان ، من دنبال يه ناخون كار خوب ميگردم ، اگه كسي رو ميشناسيد به من خبر بديد، ممنون    تعداد پاسخها(1)( fataneh1)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ minagooon به نظر pooneh53 : عروس سرای فرشته زیبایی کارش عالیه از هر کی تو اکباتان بپرسی بهت میگه بامدیریت خانم محمدی با 17 سال سابقه  رکز تخصصی ناخن با طراحی مدرن ، مانیکور ،پدیکورو مدیکال کاشت جدید قاشقی بدون سوهان کشی و لیکوئید مر کز تخصصی حنا و هایلایت حنا مخصوص موهای اسیب دیده که فقط تخصص ماست توسط رنگ سنتر خانم دری تنها متخصص بلیاژ(روش جدید در هایلایت) مرکز تخصصی اپیلاسیون مرکز تخصصی اکستنشن لیزری بدون هیچ نقطه اتصال مشخصی با موهای صد در صد طبیعی از 15 سانت تا یک متر. توانایی جذب 400 فارنهایت حرارت اتوی مو،بابلیس و سشوار بدون وز شدن حالت پذیری مر کز تخصصی میکروپیگمنتیشن که در مواردی مانند هاشور،اصلاح شکل ابروها،خط چشم دائمی،اصلاح فرم لبها،بهبودخط لب پس از ضربه یا جراحی تقویت مژه های کم پشت از طریق تکنیک هاشور،قرنیه سازی ابروها و مخفی کردن قسمتهای بی مو در بیماران جای زخم روی فرق سر یا افراد مبتلا به پیر چشمی و بانوانی که به ارایش چشم معمولی الرژی دارندو... استفاده  می شود.تحت نظر مدرس و طراح ابرو (مربی رسمی میکروپیگمنتیشن در ایران) سبک جدیدی از هاشور ابرو با تکنیک h.ls فوق العاده طبیعی تر از هاشورهای قبلی،شبیه تر به موی ابرو اما زیباتر و کم هزینه تر از کاشت ابرو،با بهترین و ثابت ترین رنگهای امریکایی با سبکی اروپایی زیر نظر مدرس مجرب     تلفن ثابت : 021-44654085 021-44692948 021-44692943 تلفن همراه : 09192008410 فکس : 021-44692948 آدرس : شعبه1:بلوار اصلی اکباتان.جنب هواپیمایی کیش ایر و موسسه اعتباری مهر. اموزشگاه فرشته زیبایی شعبه2:بیمه چهارم- بالاتر از پارک مینا - نبش کوچه شهید خادم ایمیل : admin@fereshtezibaee.com آدرس اختصاصی فروشگاه : www.dabi.ir/fereshtezibaee www.dabi.biz/fereshtezibaee آدرس سایت : www.fereshtezibaee.com          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر pooneh53 :   من برای کوتاهی وکراتین پیش خانم حسین زاده رفتم خیلی راضی بودم تعریفشون رو زیاد شنیده بودم عالی بود شماره تلفن همراه        09121974720 توصیه میکنم که امتحان کنید ایشون شهرک اکباتان هستند ​ولی به نظر من ارزش رفتن راه طولانی رو داره    تعداد پاسخها(1)( minagooon)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر pooneh53 :   من برای کوتاهی وکراتین پیش خانم حسین زاده رفتم خیلی راضی بودم تعریفشون رو زیاد شنیده بودم عالی بود شماره تلفن همراه        09121974720 توصیه میکنم که امتحان کنید ایشون شهرک اکباتان هستند ​ولی به نظر من ارزش رفتن راه طولانی رو داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر pooneh53 :   من برای کوتاهی وکراتین پیش خانم حسین زاده رفتم خیلی راضی بودم تعریفشون رو زیاد شنیده بودم عالی بود شماره تلفن همراه        09121974720 توصیه میکنم که امتحان کنید ایشون شهرک اکباتان هستند ​ولی به نظر من ارزش رفتن راه طولانی رو داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مرزداران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آزادی - شهرک فرهنگیان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر pooneh53 :   من برای کوتاهی وکراتین پیش خانم حسین زاده رفتم خیلی راضی بودم تعریفشون رو زیاد شنیده بودم عالی بود شماره تلفن همراه        09121974720 توصیه میکنم که امتحان کنید ایشون شهرک اکباتان هستند ولی به نظر من ارزش رفتن راه طولانی رو داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر pooneh53 :   من برای کوتاهی وکراتین پیش خانم حسین زاده رفتم خیلی راضی بودم تعریفشون رو زیاد شنیده بودم عالی بود شماره تلفن همراه        09121974720 توصیه میکنم که امتحان کنید            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه طرشت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ dorsa66 به نظر قدسي : کجای کوچه گلچین؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه طرشت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ dorsa66 به نظر sooroor34 : میشه ادرس دقیقشو بگی ممنون میشم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ونک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ heidarzade به نظر پريناز مولايي : من  هفته پیش عروسیم بود آرایشگاه چهره های 2 پیش پروین رفتم از کارش خیلی راضی بودم موهام رو هم آیلین درست کرد از اونم خیلی راضی بودم در کل از همه چی این آرایشگاه راضی بودم پیشنهاد می کنم کار پروین رو ببینید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ armine به نظر Tabasooom : برای رنگ و لایت کوتاهی وکراتین همیشه از کرج میرم پیش خانم حسین زاده هم قیمتشون مناسبه هم موهام همیشه سالمه کارشون رو دوست دارم   البته فرمژه دائمی و اکستنشن مژه هم مرتب انجام میدم خیلی راضیم   کلا خانم با دقت و ماهری هستند   شماره تماس        09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ armine به نظر ssaarraa : برای رنگ و لایت کوتاهی وکراتین همیشه از کرج میرم پیش خانم حسین زاده هم قیمتشون مناسبه هم موهام همیشه سالمه کارشون رو دوست دارم   البته فرمژه دائمی و اکستنشن مژه هم مرتب انجام میدم خیلی راضیم   کلا خانم با دقت و ماهری هستند   شماره تماس     09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armine : برای رنگ و لایت کوتاهی وکراتین همیشه از کرج میرم پیش خانم حسین زاده هم قیمتشون مناسبه هم موهام همیشه سالمه کارشون رو دوست دارم   البته فرمژه دائمی و اکستنشن مژه هم مرتب انجام میدم خیلی راضیم   کلا خانم با دقت و ماهری و خوشرویی هستند   شماره تماس  09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ssaarraa به نظر انسیه عظیمی : اره بچه ها من پیش ایشون موهامو کوتاه کردم و خییللی راضی بودم بررای کار مو ایشون رو معرفی می کنم برای کار ناخن کار مهرنوش تو پونک رو..کارشش حرف ندداره عین ناخون های طبیعیه خیلی ظریف وبا سلیقه کار می کنن. 09121974720 شماره خانوم حسین زاده 09124461547 شماره مهرنوش-ناخن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ssaarraa : اره بچه ها من پیش ایشون موهامو کوتاه کردم و خییللی راضی بودم بررای کار مو ایشون رو معرفی می کنم برای کار ناخن کار مهرنوش تو پونک رو..کارش حرف نداره عین ناخون های طبیعیه خیلی ظریف وبا سلیقه کار می کنن. 09121974720 شماره خانوم حسین زاده 09124461547 شماره مهرنوش-ناخن    تعداد پاسخها(1)( armine)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ atiii به نظر نسیم : از همه کسانی که میان نظر میدن پیشنهاد و یا انتقادی دارند خواهش میکنم که فقط نظراتتون رو بدید تبلیغات سالن دیگه ای رو نکنید چون این صفحه مخصوص این سالن می باشد و صفحه تبلیغاتی نیست پس دوستای خوب هر کی مشتری این سال هست همه پیشنهاداتشو بنویسه خانم گنجیان همیشه به همه نظرات احترام میزاره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ atiii به نظر نسیم : سالن خانم گنجیان از همه لحاظ  خیلی خوب و عالیه مخصوصا تو زمینه کوپ محشره من که مشتری همیشگی این سالن هستم و خانم گنجیان روابط عمومی خیلی خوبی با مشتری دارند که من شخصا ایشون رو دوست دارم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Haniyeh : سلام آموزشگاه بانو گنجیان برای مدل شدن عالیه من یه بار برای کوتاهی و رنگ مراجعه کردم راضی بودم خود خانم گنجیان مربی خوبی هستن و بالا سر شاگرداشون هستن حتما یه بار امتحان کنید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه معلم - مرودشت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر bahar1902 : سلام به نظر من ارایشگاه گلاویژ اخر مسجد جامع کارش خیییلییی عالیه عروساش معرکه اند خیلی تغیرر میکنن و خوشگل میشن.کار ابرو کوتاهی و کاشت ناخنش هم خیییلییی عااالیه.یه سر بزنین حتما        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه عبدل آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر tarannomm : انستیتو زیبایی ترنم تخصصی ترین آرایشگاه زنانه قائمشهر .ترنم   : انستیتو زیبایی ترنم , بهترین وتخصصی ترین آرایشگاه قایمشهر,آرایش عروس ومیکاپ وگریم , جدیدترین متد ارایشی , ارایش2014 , بافتهای مکزیکی , ارایش چشم , ارایش ابرو , ارایش اروپائی , beauty model,   بهترین آرایشگاه قایمشهر,برترین آرایشگاه قایمشهر,تخصصی ترین آرایشگاه قایمشهر,  انستیتو زیبایی ترنم , ,آرایش عروس ومیکاپ وگریم , جدیدترین متد ارایشی , گریم تخصصی عروس (محصولات هلندی) - انواع دیزاین مو ، فر ، فرماژور ، فر تلفنی ، دیسپانسر        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آرایشگاه زنانه تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
پنجشنبه 27 آذر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
fariiideh

تاریخ درج: پنجشنبه 27 آذر ماه 1393

Salam kasi midone arayeshgah giva kotahish khobe ya na تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 27 آذر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
fariiideh

تاریخ درج: پنجشنبه 27 آذر ماه 1393

Salam kasi inja midone kare arayeshag giva kotahish khobe ya na mishe lotfan komakam konin تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 25 آذر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
کیمی معصومی

تاریخ درج: سه شنبه 25 آذر ماه 1393

کلینیک تخصصی طب سوزنی و طب چینی به عنوان بهترین طب سوزنی و طب چینی و سوزنی، مراقبت های پوستی تالگو، لاغری، از بین بردن خطوط صورت ، دور چشم، رفع افتادگی پلک ، از بین بردن غبغب ، سیاهی دور چشم لاغری موضعی ، بی اشتهایی محله --پیروزی-پرستار توسط کیمی معصومی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی طب سوزنی و طب چینی

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 17 آذر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه ستارخان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
sfaamt

تاریخ درج: دوشنبه 17 آذر ماه 1393

سلام دوستان

من آرایشگاه بانو اعلائی پیشنهاد میکنم واقعا" خوبه مخصوصا" برای عروس قیمتهاشم مناسبه.

شماره تماس:66525881

تعداد پاسخها(0)

شنبه 15 آذر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
مقيسا

تاریخ درج: شنبه 15 آذر ماه 1393

کلینیک تخصصی ارتوپدی-پوست و مو-جراحی-زیبایی-لاغری و... با 80 درصد تخفیف همراه با مشاوره رایگان به عنوان بهترین پوست و مو-زیبایي-لاغری محله --جردن - پارک وی توسط مقيسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی ارتوپدی-پوست و مو-جراحی-زیبایی-لاغری و... با 80 درصد تخفیف همراه با مشاوره رایگان

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 12 آذر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
فاطمه خزائی

تاریخ درج: چهارشنبه 12 آذر ماه 1393

سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط فاطمه خزائی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بهترین اکستنشن مو در این سالن انجام دادم تا به حالدر سالنهای دیگه چنین موی طبیعی برام کار نکرده بودن .خیلی راضیم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 12 آذر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
nnina

تاریخ درج: چهارشنبه 12 آذر ماه 1393

کار ناخن مهرنوش خیعلی عالیه , خیلی با دقت و تمیز کاشت می کنن فوقق العادست کار ناخنشون ...طراحی ها رو هم حسس می کنه حس می کنی دستگاه داره میزنه به جای دست ایشون...واقها هنرمندن

اینم شمارشونه 09124461547

تعداد پاسخها(0)

جمعه 7 آذر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
212003

تاریخ درج: جمعه 7 آذر ماه 1393

سلام .

تو کلاسهای گروه آموزشی محمدی همون آموزشگاه محمدی شرکت کردم واقعا بهترین کیفیت تدریس رو داشتند واقعا برای یک شاگرد هم کلی وقت میذارن و یک شاگرد هم براشون مهمه تموم شاگرداشون به بهترین جاها برای کار و کامپیوتر رفته اند و موفق شده اند . شرکت تو کلاسهای آموزشی کامپیوترشون یک سکوی پرتابه و کلاس ICDL و برنامه نویسی C , Cplus و سی شارپ و طراحی سایت و اتوکد رو تو خاطرمه که داشتند . تو جنت آباد و جنت آباد شمالی و آریاشهر و سعادت آباد و سه راه آذری و ... هم شعبه دارند

توی بعضی از سرای محلات هم کار میکنند ، خوبه برید امتحان کنید، مدرک معتبر میدن .

در هر صورت اگه دنبال یه آموزشگاه خوب کامپیوتر و رباتیک تو جنت آباد و شهران و سردار جنگل و شاهین و فردوس میگردین فقط برید آموزشگاه کامپیوتر محمدی

تلفنش : 44603007

44489268

09358206480

تعداد پاسخها(0)

جمعه 7 آذر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
212003

سلام .

تو کلاسهای گروه آموزشی محمدی همون آموزشگاه محمدی شرکت کردم واقعا بهترین کیفیت تدریس رو داشتند واقعا برای یک شاگرد هم کلی وقت میذارن و یک شاگرد هم براشون مهمه تموم شاگرداشون به بهترین جاها برای کار و کامپیوتر رفته اند و موفق شده اند . شرکت تو کلاسهای آموزشی کامپیوترشون یک سکوی پرتابه و کلاس ICDL و برنامه نویسی C , Cplus و سی شارپ و طراحی سایت و اتوکد رو تو خاطرمه که داشتند . تو جنت آباد و جنت آباد شمالی و آریاشهر و سعادت آباد و سه راه آذری و ... هم شعبه دارند

در هر صورت اگه دنبال یه آموزشگاه خوب کامپیوتر و رباتیک تو جنت آباد و شهران و سردار جنگل و شاهین و فردوس میگردین فقط برید آموزشگاه کامپیوتر محمدی

44489268

09358206480

تعداد پاسخها(0)

جمعه 7 آذر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
212003

سلام .

44489268

09358206480

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آرایشگاه زنانه تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4396, نوشته ها: 14264, کاربران: 5219
به جدید ترین عضو انجمن, natash خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران