لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
سه شنبه 8 آذر ماه 1390 بهترین آرایشگاه زنانه شهرک ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
موسوی

تاریخ درج: سه شنبه 8 آذر ماه 1390
heartآرایشگاه آفرینا در خیابان شریعتی

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ saharjoon به نظر sepand22 : برای هاشور ابرو یا همون میکروپیگمنتیشن به نظر من بهترین جا مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن نوراطب ظفر هست.  من از کارشون خیلی خیلی راضی بودم  هم محیطش شیک و تمیز بود  هم دستگاهی هم که استفاده میکردن آمیا آلمان بود که مجوز بهداشت هم داره. من تبلیغشو این ور اونور زیاد دیده بودم  من قبل از رفتن خیلی تحقیق کردم چون خیلی برام مهم بود که هم هاشور قشنگی بزنن هم دستگاهش و رنگاش ایمن و استاندارد باشه.  من قبلنا ابروی پری داشتم ولی هر آرایشگاهی یه مدل ابرومو برداشت و ابروم داغون شده بود  یه بارم با بند انداز برقی وقتی داشتم پیشونی مو بند مینداختم دستگاهش یهو ابرومو کند تا اومدم به خودم بیام یه تیکه از ابروم نبود  دیگه هم ابروم مثل قبل نشد  الان که ابرو مو هاشور زدم خیلی خوبو طبیعی شده  اینم سایتش  http://www.nooratebmp.com  اینم شماره ش  ۶۶۹۶۱۹۰۱        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ازگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sorena : خانومای عزیزی که دوست دارن یک آرایش د ائمی رو صورتشون  داشته باشن یا از تاتوی روی بدن خیلی خوششون میاد میتونن به کارای بیتا جون یک نگاهی بندازن و با خیال راحت از کار ایشون بهره بگیرن. تاتوهای روی صورت و بدنشون بسیار زیبا و با نوین ترین روشها انجام میشه به شکلی که درد و خونریزی نداره . یک تماس با بیتا جون جواب خیلی سوالای شما رو میده . تلفن : 09122942459        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سحر کریمی : آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان به عنوان بهترین آموزش و آرایش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سحر کریمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر saaaaraa : من موهام فر بودش از بس اتو کشیده بودم داغون شده .  برای کراتین رفتم یه جای مطمئن و قابل اعتماد و موهامو سپردم دست یه شخص حرفه ای واقعا کارشون حرف نداشت. متد کارشون جدید هستش.  بهتون پیشنهاد میکنم حتما برید پیششون. 44056212              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرری و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ masoum به نظر فاطمه نوروزي : من که رفتم شایسته نو خیلی خوب باهام برخورد کردن عروساشونم دیدم متفاوت و زیبا بودن البته فقط یه  عروس رو از نزدیک دیدم و باهاش صحبت کردم که میکاپش خیلی تمیز بود. بنظرم اگر خود عروس فیسش زیاد بد نباشه حتما از این آرایشگاه راضی خواهد بود . البته من از خیلی ها پرسیدم راضی بودن فقط یه عروس بود که همراهش از خودش خیلی قشنگتر شده بود چون فیس بهتری داشت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر saaaaraa : من موهام فر بودش از بس اتو کشیده بودم داغون شده .  برای کراتین رفتم یه جای مطمئن و قابل اعتماد و موهامو سپردم دست یه شخص حرفه ای واقعا کارشون حرف نداشت. متد کارشون جدید هستش.  بهتون پیشنهاد میکنم حتما برید پیششون. 44056212 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ mobina45 به نظر mahya : آرایشگاه گل رز اصلا آرایشگاه خوبی نیست افتضاحه هدی که یه جوری مو درست میکنه که باز میشه میکاپ کارش اصلا به اینکه تو کی باید آماده باشی اهمیت نمیده افتضاحه جوش فقط خاله زنکیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مرتضوی - مالک اشتر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام دوستای گلم اگر نیاز به آرایش دائمی صورت یا تاتوی قسمتهای مختلف بدن دارین میتونین به بیتا جون مراجعه کنین ادرس صقحشون اینه: www.dabi.ir/pigmentation  نمونه کارها داخل کاتالوگ دیجیتال این صفحه قابل دیدن هست        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه دامپزشکی - جیحون - قصرالدشت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام دوستای گلم اگر نیاز به آرایش دائمی صورت یا تاتوی قسمتهای مختلف بدن دارین میتونین به بیتا جون مراجعه کنین ادرس صقحشون اینه: www.dabi.ir/pigmentation  نمونه کارها داخل کاتالوگ دیجیتال این صفحه قابل دیدن هست        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بریانک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر تبسم : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط تبسم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر رها مرندی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط رها مرندی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام .از تمام خدماتی که تو این سالن انجام میدن راضی هستم من از اقدسیه میرم به این سالن.اگر ابروهاتون تاتو نیست توصیه مبکنم برای طراحیش پیش خانم رحمتی برید حتما خوشتون میاد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ندا پرویزی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط ندا پرویزی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است شینیون ومیکاپ انجام دادن برام .راستشو بخوایین با تردید کارمو دادم دستشون چون هروقت آرایشگاه میرفتم ناراضی برمیگشتم وصورتمو میشستم دوباره خودم آرایش میکردم .ولی تو این سالن آرایششون بسیار زیبا و لایت بود از شینیونم هم خیلی خوشم اومد .ممنونم خانمهای رحمتی ونسرین😍😍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نسرین مقامی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط نسرین مقامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از اینکه با این سالن آشنا شدم مخصوصا خانم رحمتی خیلی راضی هستم.کراتینه پاکسازی پوست کاشت ناخن .تمام کارامو تو این سالن انجام میدم خیلی خیلی ازشون راضی هستم. شما هم یکبار شده امتحان کنید نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پریسا ایمانوردی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط پریسا ایمانوردی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از خدمات این سالن بسبار راضی هستم .معمولا ماهی یکبار برای ابرو رنگ ماساژ صورت وپاکسازی مراجعه میکنم تز براشینگ حرفه ایشون همیشه راضی هستم . نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ fatima66 به نظر الهام-ج : بقیه نظراتو چطور ببینم؟          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر heliyanm : من توي نارمك بهم يه جارو معرفي كردن براي هاشور ابرو و خط لب اولش يكم ترسيدم چون شنيدم سمته شرق كاراشون زياد جالب نيست ولي رفتم انجام دادم هم قيمتشون خوب بود و هم اخلاق و تضمين كاري و بهم گفتن تا وقتي كه خواستم ميتونم واسه هر تغييري برم پيششون دستگاهي هم كه استفاده كردن جديد بود و من واقعا دردي حس نكردم و از مدل ابروهام واقعا راضي هستم اين شمارشونه ولي اول پيامك بديد بهشون و ميدونم الان سمته خيابون دردشت هستن ارايشگاه درنيمر 09375850411        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Sooonia : دوستای خوبم چند وقت پیش رفتم برای تتو  به یشنهادشون ( بن مژه ) انجام دادم، خیلی خوب بود از خط چشم خیلی بهتره اصلا معلوم نیست. به چشماتون حالت میده و دیگه احتاجی به ریمل یا مداد مشکی نیست. به امتحانش می ارزید. حتی یه قطره خونم نریخت کارشون حرف نداره. کار حاشور هم انجام میدن. تلفن : 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Sooonia : دوستای خوبم چند وقت پیش رفتم برای تتو  به یشنهادشون ( بن مژه ) انجام دادم، خیلی خوب بود از خط چشم خیلی بهتره اصلا معلوم نیست. به چشماتون حالت میده و دیگه احتاجی به ریمل یا مداد مشکی نیست. به امتحانش می ارزید. حتی یه قطره خونم نریخت کارشون حرف نداره. کار حاشور هم انجام میدن. تلفن : 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Sooonia : دوستای خوبم چند وقت پیش رفتم برای تتو  به یشنهادشون ( بن مژه ) انجام دادم، خیلی خوب بود از خط چشم خیلی بهتره اصلا معلوم نیست. به چشماتون حالت میده و دیگه احتاجی به ریمل یا مداد مشکی نیست. به امتحانش می ارزید. حتی یه قطره خونم نریخت کارشون حرف نداره. کار حاشور هم انجام میدن. تلفن : 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر eli300 : هاشورابروو خط چشم طبیعی  و بهداشتی میخواین   برید فقط پیش خانم حسین زاده   من و مادرم اسفندماه  انجام دادیم خیلی طبیعی وخوشرنگ شده هر کی میبینه خوشش میاد چند نفر از دوستامم رفتن انجام دادن خیلی قشنگ شده کارشون خیلی بهداشتی وتمیزه ماهرانه کارشون رو انجام میدن   شمارشون  09121974720 توصیه میکنم با خیال راحت برید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر nega1360r : سلام دوستان سالن زیبایی مینا واقع در هروی خ افشاری کارشون فوق الهاده است اگه کسی توی این محل حتما یه بار امتحان کنه کار ناخن سارا خوبه رنگ مریم جون میکاپ و شنییون مینا جون  ت 26322050        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر nega1360r : سلام دوستان منو و دوستانم از مشتریان قدیمی سالن زیبایی مینا توی هروی  خ افشاری هستیم در کلیه زمینه ها با خیال صدرد بهشون مراجعه کنید مخصوصا رنگ پیش مریم جون مشتری دائم میشوید با قیمت های فوق العاده مناسب و برخورد خوبشون ت 26322050- 09358698656        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیه : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط سمیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از کلیه خدمات این مرکز راضی هستم مخصوصا رنکگ و هایلات خانم دری نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر lk1357 : سلام. ممنون که مهتاب خانوم رو معرفی کردین. من رفتم پیشش ولی اون رنگی رو که میخواستم نشد.به هر حال کارش خوب بود ومواد خوبی استفاده کرد ولی خیلی گرون حساب کرد.یه رنگ وهایلایت واسه موهای کوتاه و خیلی کم حجم 210 هزارتومان حساب کرد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرری و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر IPEKNAZ : مسئله اینجاس تو شعبه شهرری دیگه خانم حسنی کار نمیکنن و شاگرداشون کار انجام میدن .         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مرزداران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر زهرا : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --مرزداران توسط زهرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پريسا نادري : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط پريسا نادري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستان عزيز من حدود ٦ سال است كه براي اكستنشن مو و مژه به اين ارايشگاه ميروم ، و به خاطر شغلم زياد تهران نيستم و فقط در مواقع ترميم به تهران ميام و از خانم رحمتي هم تشكر ميكنم كه با ازدحام كاريشون در هر شرايطي براي من وقت ميذارن ، و اينم بگم حتي خانمهاي ارايشگر ديگر متوجه مژه هاي من نميشوند ، واقعا هم شخصيت خودشان و هم كارشان بي نظيره ،. نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پريسا نادري : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط پريسا نادري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پريسا نادري : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط پريسا نادري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ونک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر صالحی : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --ونک توسط صالحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر آشتیانی : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --میرداماد-محسنی توسط آشتیانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه قلهک - قیطریه جنوب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ریرا : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --قلهک - قیطریه جنوب توسط ریرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه قلهک - قیطریه جنوب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر مریم فومنی : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --قلهک - قیطریه جنوب توسط مریم فومنی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سامره : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط سامره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه زرگنده-حسن آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ریحانه : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --زرگنده-حسن آباد توسط ریحانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه دولت-اختیاریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سمیرا : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --دولت-اختیاریه توسط سمیرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه داوودیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نیلوفر : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --داوودیه توسط نیلوفر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه چالهرز و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ریرا : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --چالهرز توسط ریرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جلفا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نیلوفر : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --جلفا توسط نیلوفر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جلفا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سمیرا سقراطی : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --جلفا توسط سمیرا سقراطی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نیلوفر : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --جردن - پارک وی توسط نیلوفر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ثقفی : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --احتشامیه - دروس توسط ثقفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ yasnameri به نظر معصومه صدیقی : سلاک دوستان من شهریور امسال یعنی 94 عروسیمه.درباره ارایشگاهم خیلی استرس دارم .ممنون میشم درباره ارایشگاه گلها نظرات مثبت و منفی خودتونو بگین.مرسی                                                                                مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه کامرانیه - دزاشیب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شیرین ظهوری : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --کامرانیه - دزاشیب توسط شیرین ظهوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه کاشانک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شجاعی : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --کاشانک توسط شجاعی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ولنجک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر گوهری : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --ولنجک توسط گوهری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آرایشگاه زنانه تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
شنبه 2 خرداد ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه ازگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
sorena

تاریخ درج: شنبه 2 خرداد ماه 1394

خانومای عزیزی که دوست دارن یک آرایش د ائمی رو صورتشون  داشته باشن یا از تاتوی روی بدن خیلی خوششون میاد میتونن به کارای بیتا جون یک نگاهی بندازن و با خیال راحت از کار ایشون بهره بگیرن. تاتوهای روی صورت و بدنشون بسیار زیبا و با نوین ترین روشها انجام میشه به شکلی که درد و خونریزی نداره . یک تماس با بیتا جون جواب خیلی سوالای شما رو میده . تلفن : 09122942459

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 31 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
سحر کریمی

تاریخ درج: پنجشنبه 31 ارديبهشت ماه 1394

آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان به عنوان بهترین آموزش و آرایش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سحر کریمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 31 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
saaaaraa

تاریخ درج: پنجشنبه 31 ارديبهشت ماه 1394

من موهام فر بودش از بس اتو کشیده بودم داغون شده . 

برای کراتین رفتم یه جای مطمئن و قابل اعتماد و موهامو سپردم دست یه شخص حرفه ای

واقعا کارشون حرف نداشت. متد کارشون جدید هستش. 

بهتون پیشنهاد میکنم حتما برید پیششون.

44056212

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 30 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
saaaaraa

تاریخ درج: چهارشنبه 30 ارديبهشت ماه 1394

من موهام فر بودش از بس اتو کشیده بودم داغون شده . 

برای کراتین رفتم یه جای مطمئن و قابل اعتماد و موهامو سپردم دست یه شخص حرفه ای

واقعا کارشون حرف نداشت. متد کارشون جدید هستش. 

بهتون پیشنهاد میکنم حتما برید پیششون.

44056212

09123330039

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 28 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه مرتضوی - مالک اشتر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
SHARAREH93

تاریخ درج: دوشنبه 28 ارديبهشت ماه 1394

سلام دوستای گلم اگر نیاز به آرایش دائمی صورت یا تاتوی قسمتهای مختلف بدن دارین میتونین به بیتا جون مراجعه کنین ادرس صقحشون اینه:

www.dabi.ir/pigmentation 

نمونه کارها داخل کاتالوگ دیجیتال این صفحه قابل دیدن هست

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 28 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه دامپزشکی - جیحون - قصرالدشت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
SHARAREH93

سلام دوستای گلم اگر نیاز به آرایش دائمی صورت یا تاتوی قسمتهای مختلف بدن دارین میتونین به بیتا جون مراجعه کنین ادرس صقحشون اینه:

www.dabi.ir/pigmentation 

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 28 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه بریانک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
SHARAREH93

www.dabi.ir/pigmentation 

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 28 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
SHARAREH93

www.dabi.ir/pigmentation 

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 27 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
تبسم

تاریخ درج: يکشنبه 27 ارديبهشت ماه 1394

سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط تبسم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 27 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
رها مرندی

تاریخ درج: يکشنبه 27 ارديبهشت ماه 1394

سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط رها مرندی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام .از تمام خدماتی که تو این سالن انجام میدن راضی هستم من از اقدسیه میرم به این سالن.اگر ابروهاتون تاتو نیست توصیه مبکنم برای طراحیش پیش خانم رحمتی برید حتما خوشتون میاد.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آرایشگاه زنانه تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4467, نوشته ها: 15541, کاربران: 5944
به جدید ترین عضو انجمن, suraj خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران