لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
سه شنبه 8 آذر ماه 1390 بهترین آرایشگاه زنانه شهرک ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
موسوی

تاریخ درج: سه شنبه 8 آذر ماه 1390
heartآرایشگاه آفرینا در خیابان شریعتی

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر پريسا نادري : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط پريسا نادري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستان عزيز من حدود ٦ سال است كه براي اكستنشن مو و مژه به اين ارايشگاه ميروم ، و به خاطر شغلم زياد تهران نيستم و فقط در مواقع ترميم به تهران ميام و از خانم رحمتي هم تشكر ميكنم كه با ازدحام كاريشون در هر شرايطي براي من وقت ميذارن ، و اينم بگم حتي خانمهاي ارايشگر ديگر متوجه مژه هاي من نميشوند ، واقعا هم شخصيت خودشان و هم كارشان بي نظيره ،. نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر پريسا نادري : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط پريسا نادري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پريسا نادري : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط پريسا نادري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ونک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر صالحی : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --ونک توسط صالحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر آشتیانی : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --میرداماد-محسنی توسط آشتیانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه قلهک - قیطریه جنوب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ریرا : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --قلهک - قیطریه جنوب توسط ریرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه قلهک - قیطریه جنوب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر مریم فومنی : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --قلهک - قیطریه جنوب توسط مریم فومنی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سامره : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط سامره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه زرگنده-حسن آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ریحانه : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --زرگنده-حسن آباد توسط ریحانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه دولت-اختیاریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سمیرا : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --دولت-اختیاریه توسط سمیرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه داوودیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نیلوفر : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --داوودیه توسط نیلوفر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه چالهرز و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ریرا : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --چالهرز توسط ریرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جلفا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نیلوفر : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --جلفا توسط نیلوفر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جلفا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سمیرا سقراطی : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --جلفا توسط سمیرا سقراطی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نیلوفر : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --جردن - پارک وی توسط نیلوفر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ثقفی : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --احتشامیه - دروس توسط ثقفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ yasnameri به نظر معصومه صدیقی : سلاک دوستان من شهریور امسال یعنی 94 عروسیمه.درباره ارایشگاهم خیلی استرس دارم .ممنون میشم درباره ارایشگاه گلها نظرات مثبت و منفی خودتونو بگین.مرسی                                                                                مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه کامرانیه - دزاشیب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شیرین ظهوری : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --کامرانیه - دزاشیب توسط شیرین ظهوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه کاشانک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شجاعی : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --کاشانک توسط شجاعی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ولنجک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر گوهری : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --ولنجک توسط گوهری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر پورزاهد : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --نیاوران - منظریه توسط پورزاهد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شیرین ظهوری : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط شیرین ظهوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سیمین : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --فرمانیه-چیذر توسط سیمین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر پورزاهد : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --شهرک محلاتی-مینی سیتی توسط پورزاهد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر جاهدمنش : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --زعفرانیه - محمودیه توسط جاهدمنش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه دربند - منظریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر تینا آخوندی : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --دربند - منظریه توسط تینا آخوندی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پاسداران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شهره : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --پاسداران توسط شهره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شهره : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --پاسداران توسط شهره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر آناهیتا موحدی : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --الهیه - تجریش توسط آناهیتا موحدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه اقدسیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سارینا : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --اقدسیه توسط سارینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ازگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر دولتی : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --ازگل توسط دولتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sepanta33 : من واسه فر مژه ونگ مژه دائمی و هاشور ابرو خط چشم و هاشور لب  پیش خانم حسین زاده ارفتم خیلی راضیم کارشون رو خیلی با دقت و حوصله انجام میدن و از نظربهداشتی خیلی مطمئنن من خیلی تحقیق کردم بهتون توصیه میکنم با خیال راحت برید پیششون شماره تماسشون     09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه کامرانیه - دزاشیب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر آزاده : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --کامرانیه - دزاشیب توسط آزاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه کاشانک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سعیدی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --کاشانک توسط سعیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ولنجک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نیکویی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --ولنجک توسط نیکویی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر بنفشه : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --نیاوران - منظریه توسط بنفشه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر توسلی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --فرمانیه-چیذر توسط توسلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ویدا : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --شهرک محلاتی-مینی سیتی توسط ویدا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ثابت : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --زعفرانیه - محمودیه توسط ثابت به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه دربند - منظریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شمایی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --دربند - منظریه توسط شمایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیه : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --پاسداران توسط سمیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر جوانمردی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --الهیه - تجریش توسط جوانمردی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه اقدسیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر جوانمردی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --اقدسیه توسط جوانمردی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ازگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر روبینا : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --ازگل توسط روبینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرری و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ atelieh به نظر pantea : خواهر من 6 ماه دیگه عروسیشه توی این مدت خیلی دنبال آرایشگاه خوب گشتیم ولی موفق نشدیم تا اینکه دیشب یه عروسی رفتیم و من اینقدر از آرایش عروس و مدل موش خوشم اومد که طاقت نیاوردم و رفتم ازش پرسیدم و گفت که رفته شایسته نو در شهر ری فوق العاده شده بود و ذره ای مدل مو هاش بهم نریخته بود و خیلی به روز درست کرده بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهشید : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط مهشید به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از هاشور ابروی خانم رحمتی بسیار راضی هستم خیلی طبیعی شده از ایشون تشکر میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهشید : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط مهشید به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از هاشور ابروی خانم رحمتی بسیار راضی هستم خیلی طبیعی شده از ایشون تشکر میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آرایشگاه زنانه تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
پنجشنبه 3 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
پريسا نادري

تاریخ درج: پنجشنبه 3 ارديبهشت ماه 1394

سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط پريسا نادري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دوستان عزيز من حدود ٦ سال است كه براي اكستنشن مو و مژه به اين ارايشگاه ميروم ، و به خاطر شغلم زياد تهران نيستم و فقط در مواقع ترميم به تهران ميام و از خانم رحمتي هم تشكر ميكنم كه با ازدحام كاريشون در هر شرايطي براي من وقت ميذارن ، و اينم بگم حتي خانمهاي ارايشگر ديگر متوجه مژه هاي من نميشوند ، واقعا هم شخصيت خودشان و هم كارشان بي نظيره ،.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 3 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
پريسا نادري

سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط پريسا نادري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

پريسا نادري

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 2 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه ونک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
صالحی

تاریخ درج: چهارشنبه 2 ارديبهشت ماه 1394

سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --ونک توسط صالحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 2 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
آشتیانی

سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --میرداماد-محسنی توسط آشتیانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 2 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه قلهک - قیطریه جنوب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
ریرا

سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --قلهک - قیطریه جنوب توسط ریرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 2 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه قلهک - قیطریه جنوب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
مریم فومنی

سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --قلهک - قیطریه جنوب توسط مریم فومنی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 2 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
سامره

سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط سامره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 2 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه زرگنده-حسن آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
ریحانه

سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --زرگنده-حسن آباد توسط ریحانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 2 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه دولت-اختیاریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
سمیرا

سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --دولت-اختیاریه توسط سمیرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آرایشگاه زنانه تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4430, نوشته ها: 15331, کاربران: 5797
به جدید ترین عضو انجمن, sahla1360 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران