لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
سه شنبه 8 آذر ماه 1390 بهترین آرایشگاه زنانه شهرک ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
موسوی

تاریخ درج: سه شنبه 8 آذر ماه 1390
heartآرایشگاه آفرینا در خیابان شریعتی

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Nargesss :   به پیشنهاد خیلی از دوستان برای تمام دکلره رفتم پیش مهتاب جون واقعا ایشون یه هنرمند واقعی هستن   من همیشه دلم میخواست دکلره تمام برام رنگ دودی- زیتونی در بیارن اما هرجا میرفتم خراب میکردنش نمیتونستن رنگای ترکیبی در بیارن   اما مهتاب جون گفتن که میشه و برام انجام دادن عالی شده بود هر کسی دید خیلی خوشش اومد    حتما حتما برید پیششون.   تلفن 09123330039          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Nargesss :     به پیشنهاد خیلی از دوستان برای تمام دکلره رفتم پیش مهتاب جون واقعا ایشون یه هنرمند واقعی هستن   من همیشه دلم میخواست دکلره تمام برام رنگ دودی- زیتونی در بیارن اما هرجا میرفتم خراب میکردنش نمیتونستن رنگای ترکیبی در بیارن   اما مهتاب جون گفتن که میشه و برام انجام دادن عالی شده بود هر کسی دید خیلی خوشش اومد    حتما حتما برید پیششون.   تلفن 09123330039          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Nargesss :     به پیشنهاد خیلی از دوستان برای تمام دکلره رفتم پیش مهتاب جون واقعا ایشون یه هنرمند واقعی هستن   من همیشه دلم میخواست دکلره تمام برام رنگ دودی- زیتونی در بیارن اما هرجا میرفتم خراب میکردنش نمیتونستن رنگای ترکیبی در بیارن   اما مهتاب جون گفتن که میشه و برام انجام دادن عالی شده بود هر کسی دید خیلی خوشش اومد    حتما حتما برید پیششون.   تلفن 09123330039          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sepideh_aa : من ٦ ماه مشتري آرايشگاه افسانه هستم،كارشون واقعا عاليه،من از شهرك غرب تا اونجا فقط به خاطر كارو برخورد خوبشون مي رم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sogoliii : من از مشتری های سالن افسانه ام و این آرایشگاه رو به همه ی کسایی که دنبال کار عالی و خاص هستن پیشنهاد می کنم که می تونین بهترین نمونه کارا رو توو یه محیط کاملا دوستانه و صمیمانه داشته باشن. کارها خیلی خیلی عالی و بدون نقص هستن .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Setare1364 : ديروزم براى شينيون و ارايش رفتم خيلى عالى شده بودم واقعا عالى ارايش هاى كه مى كنن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Setare1364 : ايشون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Setare1364 : من هفته پيش ارايشگاه افسانه بودم مش كردم خيلى خوشگل شد مشم رنگش عالى شده همه كلى تعريف كردن خيلى خانم مهربونو خوش بر خوردى هستن خيلى رفتاراى خوب توى ارايشگرا كم شده اما أيفون خيلى خوب برخورد مىكند        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر هیوا _ : آرایشگاه نهایت به عنوان بهترین اکستنشن و بافت مو محله --گیشا-کوی نصر توسط هیوا _ به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اکستنشن لاینی واقعا روشش جالبه من رفتم از نزدیک دیدم پیش سارا جون،واقعا دوس دارم انجام بدم پولامو جمع کنم میرم حتما...خوش به حال اونایی که انجام دادن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آرایشگاه نهایت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر هیوا _ : آرایشگاه نهایت به عنوان بهترین اکستنشن و بافت مو محله --گیشا-کوی نصر توسط هیوا _ به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اکستنشن لاینی واقعا روشش جالبه من رفتم از نزدیک دیدم پیش سارا جون،واقعا دوس دارم انجام بدم پولامو جمع کنم میرم حتما...خوش به حال اونایی که انجام دادن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آرایشگاه نهایت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ fateme_1ta به نظر سیما راد : من  عروس 8 بمهمن 93 لی لی سعادت اباد بودم 4 راه سرو میتونم بگم بینظیره کاره لی لی جون همه ازم تعریف کردن شمافقط یبار برید کار لی لی رو از نزدیک ببینید متوجه میشید واقعا ازش ممنونم شب زیبایی برام ساخت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر armine : خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی 09121974720 غرب تهران شهرک اکباتان هاشور ابرو لب و چشم پیگمنت سر اکستنشن مژه وفرمژه دایمی   کارشون عالیه حرف نداره طراحی و ترکیب رنگ و بهداشت عالی من و چند تا از دوستام مشتریشونیم  همه راضی اکستنشن مژه میکنن خیلی طبیعی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Ameneh1 : به نظر من بهترین رنگ و مش کار، بهترین کوپ کار و بهترین کسی که کار کراتین انجام میده تو کل منطقه فقط و فقط مهتاب جون هستش   چون همیشه کاراشون با مد سال پیش میره، برای عید یکسری کوپ های جدید 2015 را ز دبی آوردن و انجام میدن .   خیلی خوشم میاد هیچوقت کاراشون قدیمی و تکراری نیستش همیشه به روز هستن.   قابل توجه خانومایی که کارای خاص دوست دارن و میخوان برای عید تک باشن.   حتما پیششون برید کاراشون تضمینی هستش.   من همیشه میرم پیششون رازی هستم.   09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Ameneh1 : به نظر من بهترین رنگ و مش کار، بهترین کوپ کار و بهترین کسی که کار کراتین انجام میده تو کل منطقه فقط و فقط مهتاب جون هستش   چون همیشه کاراشون با مد سال پیش میره، برای عید یکسری کوپ های جدید 2015 را ز دبی آوردن و انجام میدن .   خیلی خوشم میاد هیچوقت کاراشون قدیمی و تکراری نیستش همیشه به روز هستن.   قابل توجه خانومایی که کارای خاص دوست دارن و میخوان برای عید تک باشن.   حتما پیششون برید کاراشون تضمینی هستش.   من همیشه میرم پیششون رازی هستم.   09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Shiiiiima :   من موهای خیلی وزی دارم هرجا هم برای کراتین رفتم اصلاً خوب نبود. از روی این سایت و گفته های دوستان رفتم پیش مهتاب جون   واقعاً کارشون عالیه بعد از کراتین دیگه هیچ اثری از وزی نبود موهام خیلی خوب شده بود، کراتینشون هم صاف کنندس هم تقویت کننده.   شوهرم خیلی خوشش اومد، بهتون حتماً پیشنهاد میکنم که اگر میخواین یه کار خوب رو موهاتون انجام بشه حتما برید پیش مهتاب جون   تلفنشون09123330039          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Shiiiiima :   من موهای خیلی وزی دارم هرجا هم برای کراتین رفتم اصلاً خوب نبود. از روی این سایت و گفته های دوستان رفتم پیش مهتاب جون   واقعاً کارشون عالیه بعد از کراتین دیگه هیچ اثری از وزی نبود موهام خیلی خوب شده بود، کراتینشون هم صاف کنندس هم تقویت کننده.   شوهرم خیلی خوشش اومد، بهتون حتماً پیشنهاد میکنم که اگر میخواین یه کار خوب رو موهاتون انجام بشه حتما برید پیش مهتاب جون   تلفنشون09123330039          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Shiiiiima : من موهای خیلی وزی دارم هرجا هم برای کراتین رفتم اصلاً خوب نبود. از روی این سایت و گفته های دوستان رفتم پیش مهتاب جون واقعاً کارشون عالیه بعد از کراتین دیگه هیچ اثری از وزی نبود موهام خیلی خوب شده بود، کراتینشون هم صاف کنندس هم تقویت کننده. شوهرم خیلی خوشش اومد، بهتون حتماً پیشنهاد میکنم که اگر میخواین یه کار خوب رو موهاتون انجام بشه حتما برید پیش مهتاب جون تلفنشون09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه دربند - منظریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ azadeh27b به نظر BENYAMIN : این مطلب چه ربطی به ارایشگاه زنانه داشت؟؟؟؟                خدا گره از مشکلاتت حل کنه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ستارخان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر پریا رصایی : آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان به عنوان بهترین آموزش و آرایش محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط پریا رصایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ania : به نظر من بهترین رنگ و مش کار منطقه ی 5 خانم دری هستند رنگ ساژ ی و ترکیب رنگ های منحصر به فردی دارند. با خیال راحت کارهای عید امسال تون رو بهش بسپاریدچون کارهاشون با تضمین وقیمت مناسبه شمارهش 09192008413        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه فردوسی-استانبول و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sanaz20 :   کار کوپ خیلی حرفه ای و ژورنالی میخواین برید پیش خانم حسین زاده( شفق طلایی ) شمارشون    09121974720 خیلی دقیق وعالیه کارشون  طبق همون چیزی که بهتون میاد انجام میدن همینطور فر مژه دایم کردم خیلی قشنگ شده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه فرودگاه مهرآباد-میدان آزادی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sanaz20 :   کار کوپ خیلی حرفه ای و ژورنالی میخواین برید پیش خانم حسین زاده( شفق طلایی ) شمارشون    09121974720 خیلی دقیق وعالیه کارشون  طبق همون چیزی که بهتون میاد انجام میدن همینطور فر مژه دایم کردم خیلی قشنگ شده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه طرشت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه فردوسی-طالقانی-کریمخان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sanaz20 :   کار کوپ خیلی حرفه ای و ژورنالی میخواین برید پیش خانم حسین زاده( شفق طلایی ) شمارشون    09121974720 خیلی دقیق وعالیه کارشون  طبق همون چیزی که بهتون میاد انجام میدن همینطور فر مژه دایم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sanaz20 :   کار کوپ خیلی حرفه ای و ژورنالی میخواین برید پیش خانم حسین زاده( شفق طلایی ) شمارشون    09121974720 خیلی دقیق وعالیه کارشون  طبق همون چیزی که بهتون میاد انجام میدن همینطور فر مژه دایم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر atena98 :  از روی نظر شما برای کوپ ورنگ مو هام پیش خانم دری رفتم وخیلی از کارش راضی بودم  وابرو کار فو ق العاده حرفه ای هستند .شما هم امتحان کنید  09192008413        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر atena98 : به   ن ظر من خانم دری بهترین کوپ کار و رنگ و لایت های  خیلی شیک وخاصی میذارن .کار ابروشون که حرف نداره .شما هم حتما یه سر برید م مشکل پسندان راحت میشن مهمتر از همه با ارامش و اخلاق خوبش مشاوره هم میده کارهاش رو تضمین میکنه شماره ی تماس 09192008413        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 16fah :    شما دوستان عزیز.از تبلیغات شما به سالن فرشته ی زیبایی رفتم .به نظر من بهترینا ابروکار ورنگ و کوپ تو این سالن اند شما هم حتما برید مشتری دایم میشید ابروهام رو خانم دری فوق العاده زیبا فرم دادند شماره شون 09192008413        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه استاد معین و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sanaz20 : همیشه برای زدن هاشور ابرو نگران بودم پیش کی برم تا اینکه به توصیه شما رفتم پیش خانم حسین زاده انجام دادم واقعا کارشون عالی بود مرسی از راهنمایتون کارشون کاملا بهداشتی وترکیب رنگ و طراحی عا لی خیلی راضیم اکستنشن مژه هم انجام دادم هر کی میبینه خوشش میاد شماره تماسشون    09121974720 توصیه میکنم با خیال راحت برید              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sanaz20 : همیشه برای زدن هاشور ابرو نگران بودم پیش کی برم تا اینکه به توصیه شما رفتم پیش خانم حسین زاده انجام دادم واقعا کارشون عالی بود مرسی از راهنمایتون کارشون کاملا بهداشتی وترکیب رنگ و طراحی عا لی خیلی راضیم اکستنشن مژه هم انجام دادم هر کی میبینه خوشش میاد شماره تماسشون    09121974720 توصیه میکنم با خیال راحت برید              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آزادی - شهرک فرهنگیان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه ونک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه مرزداران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ sanaz20 به نظر بهار : همیشه برای زدن هاشور ابرو نگران بودم پیش کی برم تا اینکه به توصیه شما رفتم پیش خانم حسین زاده انجام دادم واقعا کارشون عالی بود مرسی از راهنمایتون کارشون کاملا بهداشتی وترکیب رنگ و طراحی عا لی خیلی راضیم اکستنشن مژه هم انجام دادم هر کی میبینه خوشش میاد شماره تماسشون    09121974720 توصیه میکنم با خیال راحت برید              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مرزداران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sanaz20 : همیشه برای زدن هاشور ابرو نگران بودم پیش کی برم تا اینکه به توصیه شما رفتم پیش خانم حسین زاده انجام دادم واقعا کارشون عالی بود مرسی از راهنمایتون کارشون کاملا بهداشتی وترکیب رنگ و طراحی عا لی خیلی راضیم اکستنشن مژه هم انجام دادم هر کی میبینه خوشش میاد شماره تماسشون    09121974720 توصیه میکنم با خیال راحت برید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sanaz20 : همیشه برای زدن هاشور ابرو نگران بودم پیش کی برم تا اینکه به توصیه شما رفتم پیش خانم حسین زاده انجام دادم واقعا کارشون عالی بود مرسی از راهنمایتون کارشون کاملا بهداشتی وترکیب رنگ و طراحی عا لی خیلی راضیم اکستنشن مژه هم انجام دادم هر کی میبینه خوشش میاد شماره تماسشون    09121974720 توصیه میکنم با خیال راحت برید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه اقدسیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر alish :   فروش ویژه جواهری صبا بدون واسطه مستقیم از کارخانه به مدت یک ماه تلفن 77684500 واقعا زیبا هستن خانما عجله کنین واسه شب عید با قیمت خوب          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ازگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر alish :   فروش ویژه جواهری صبا بدون واسطه مستقیم از کارخانه به مدت یک ماه تلفن 77684500 واقعا زیبا هستن خانما عجله کنین واسه شب عید با قیمت خوب          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر heliaa : من همیشه دلم میخواست برای عید یه کار خاص انجام بدم از روی پیشنهادات دوستان  رفتم پیش مهتاب جون برام تمام دکلره با رنگای فانتزی انجام دادن واقعا بینظیر شد. مهتاب جون کارشون حرف نداره ، یه هنرمند واقعی هستند حتما حتما برید پیششون، پشیمون نمیشید.تلفنشون09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر heliaa : من همیشه دلم میخواست برای عید یه کار خاص انجام بدم از روی پیشنهادات دوستان  رفتم پیش مهتاب جون برام تمام دکلره با رنگای فانتزی انجام دادن واقعا بینظیر شد. مهتاب جون کارشون حرف نداره ، یه هنرمند واقعی هستند حتما حتما برید پیششون، پشیمون نمیشید.تلفنشون09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آرایشگاه زنانه تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
دوشنبه 11 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
armine

تاریخ درج: دوشنبه 11 اسفند ماه 1393

باسلام
به نظرمن بهترین آرایشگر غرب تهران

خانم حسین زاده هستند

کار رنگ و لایت و کوتاهی عالیه حرف نداره
من سالها بود هروقت رنگ و مش  میکردم اصلا راضی نبودم یا بد رنگ میشد یا موهام میسوخت
ولی واقعا خانم حسین زاده پنچه طلا هستند
یکی از دوستان بهم معرفی کرد خیلی خوشحال که با ایشون آشنا شدم

به شما هم توصیه میکنم با خیال راحت برید پیششون مطمئن باشید که راضی میاید بیرون

شفق طلایی خانم حسین زاده شمارشونم          09121974720

اکستنشن مژه و فر مژه شونم دیدم عالی بود

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 11 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
armine

تاریخ درج: دوشنبه 11 اسفند ماه 1393

باسلام
به نظرمن بهترین آرایشگر غرب تهران

خانم حسین زاده هستند

کار رنگ و لایت و کوتاهی عالیه حرف نداره
من سالها بود هروقت رنگ و مش  میکردم اصلا راضی نبودم یا بد رنگ میشد یا موهام میسوخت
ولی واقعا خانم حسین زاده پنچه طلا هستند
یکی از دوستان بهم معرفی کرد خیلی خوشحال که با ایشون آشنا شدم

به شما هم توصیه میکنم با خیال راحت برید پیششون مطمئن باشید که راضی میاید بیرون

شفق طلایی خانم حسین زاده شمارشونم          09121974720

اکستنشن مژه و فر مژه شونم دیدم عالی بود

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 10 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
Nargesss

تاریخ درج: يکشنبه 10 اسفند ماه 1393

به پیشنهاد خیلی از دوستان برای تمام دکلره رفتم پیش مهتاب جون واقعا ایشون یه هنرمند واقعی هستن

من همیشه دلم میخواست دکلره تمام برام رنگ دودی- زیتونی در بیارن اما هرجا میرفتم خراب میکردنش نمیتونستن رنگای ترکیبی در بیارن

اما مهتاب جون گفتن که میشه و برام انجام دادن عالی شده بود هر کسی دید خیلی خوشش اومد 

حتما حتما برید پیششون.

تلفن 09123330039

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 10 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
Nargesss

به پیشنهاد خیلی از دوستان برای تمام دکلره رفتم پیش مهتاب جون واقعا ایشون یه هنرمند واقعی هستن

من همیشه دلم میخواست دکلره تمام برام رنگ دودی- زیتونی در بیارن اما هرجا میرفتم خراب میکردنش نمیتونستن رنگای ترکیبی در بیارن

اما مهتاب جون گفتن که میشه و برام انجام دادن عالی شده بود هر کسی دید خیلی خوشش اومد 

حتما حتما برید پیششون.

تلفن 09123330039

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 10 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
Nargesss

حتما حتما برید پیششون.

تلفن 09123330039

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 10 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
Nargesss

حتما حتما برید پیششون.

تلفن 09123330039

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 10 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
Nargesss

حتما حتما برید پیششون.

تلفن 09123330039

تعداد پاسخها(0)

شنبه 9 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
sepideh_aa

تاریخ درج: شنبه 9 اسفند ماه 1393

من ٦ ماه مشتري آرايشگاه افسانه هستم،كارشون واقعا عاليه،من از شهرك غرب تا اونجا فقط به خاطر كارو برخورد خوبشون مي رم.

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 7 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
sogoliii

تاریخ درج: پنجشنبه 7 اسفند ماه 1393

من از مشتری های سالن افسانه ام و این آرایشگاه رو به همه ی کسایی که دنبال کار عالی و خاص هستن پیشنهاد می کنم که می تونین بهترین نمونه کارا رو توو یه محیط کاملا دوستانه و صمیمانه داشته باشن. کارها خیلی خیلی عالی و بدون نقص هستن .yes

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 7 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
Setare1364

تاریخ درج: پنجشنبه 7 اسفند ماه 1393

ديروزم براى شينيون و ارايش رفتم خيلى عالى شده بودم واقعا عالى ارايش هاى كه مى كنن

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آرایشگاه زنانه تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4419, نوشته ها: 14918, کاربران: 5580
به جدید ترین عضو انجمن, MINA11 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران