لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
سه شنبه 8 آذر ماه 1390 بهترین آرایشگاه زنانه شهرک ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
موسوی

تاریخ درج: سه شنبه 8 آذر ماه 1390
heartآرایشگاه آفرینا در خیابان شریعتی

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر faranak1 : سلام واقعاً ازتون ممنونم دوستان به خاطر معرفی مهتاب جون  چون ایشون تنها کسی بودن که من از رو تبلیغات رفتم پیششون و کارشون واقعاً عالی بود. خودم کراتین کردم پیششون واقعا راضی هستم اصلا موهاتون وز نمیشه اگر میخواید یه تغییری به خودتون تو سال جدید بدید  حتما حتما برید پیش مهتاب جون، 100% تضمین میکنم کارشونو. تلفن 09123330039          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر faranak1 : سلام واقعاً ازتون ممنونم دوستان به خاطر معرفی مهتاب جون  چون ایشون تنها کسی بودن که من از رو تبلیغات رفتم پیششون و کارشون واقعاً عالی بود. خودم کراتین کردم پیششون واقعا راضی هستم اصلا موهاتون وز نمیشه اگر میخواید یه تغییری به خودتون تو سال جدید بدید  حتما حتما برید پیش مهتاب جون، 100% تضمین میکنم کارشونو. تلفن 09123330039          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه استاد معین و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر arez0020 :  هفته پیش رفتم سالن شفق طلایی پیش خانم حسین زاده  رنگ ولایت فانتزی کردم هر کی میبینه خوشش میاد کوتاهیمم خیلی قشنگ شده این خانم کارشون حرف نداره    شماره تماسشون 09121974720 با خیال راحت برید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه فردوسی-طالقانی-کریمخان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر arez0020 :  هفته پیش رفتم سالن شفق طلایی پیش خانم حسین زاده  رنگ ولایت فانتزی کردم هر کی میبینه خوشش میاد کوتاهیمم خیلی قشنگ شده این خانم کارشون حرف نداره    شماره تماسشون 09121974720 با خیال راحت برید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه فرودگاه مهرآباد-میدان آزادی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر arez0020 :  هفته پیش رفتم سالن شفق طلایی پیش خانم حسین زاده  رنگ ولایت فانتزی کردم هر کی میبینه خوشش میاد کوتاهیمم خیلی قشنگ شده این خانم کارشون حرف نداره    شماره تماسشون 09121974720 با خیال راحت برید          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ minaj65 به نظر afsoone :   دوستان سایت سفال برتر سفال کاردست لالجین با فروش ان لاین از طریق سایت www.dabi.ir/minakari می تونید سفارش بدید 081-32743333 عکسها و محصولاتش با قیمت تو سایت درج شده           مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ minaj65 به نظر donyaaa :   دوستان سایت سفال برتر سفال کاردست لالجین با فروش ان لاین از طریق سایت www.dabi.ir/minakari می تونید سفارش بدید 081-32743333 عکسها و محصولاتش با قیمت تو سایت درج شده           مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر taniya : یه رنگ و مش کاره خیلی خوب سراغ دارم البته این رو هم بگم کراتینش عالیه تو ارایشگاه فرشته زیبایی خواهرم کراتین کرد خیلی راضیه خود منم از مشم خیلی راضیم خیلی خوش رنگ شده.قیمتاشم خیلی مناسبه برای عید امسال حتما برید پیشش. 09192008413:          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر kameliya : سلام دوستان اگه برای امسال عیدتون یه رنگ و مش کاره خوب میخواین برین ارایشگاه فرشته زیبایی پیش خانم دری منوخواهرم چند روزه پیش موهامونو رنگ و مش کردیم واقعا راضیم به شمام توصیه میکنم برید پیشش که عید امسال رنگ موهاتون نمونه بشه شمارشون:09192008413        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر afsoone : ممنون از راهنمایی های شما به توصیه شما برای هاشور و اکستنشن مژه رفتم پیش    خانم حسین زاده واقعا راضی بودم خیلی طبیعی و زیبا شده   شمارشون   09121974720 یه خانم هم اونجا بود فرمژه دایم زد خیلی خوب شد        تعداد پاسخها(1)( minaj65)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مرزداران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر afsoone : ممنون از راهنمایی های شما به توصیه شما برای هاشور و اکستنشن مژه رفتم پیش    خانم حسین زاده واقعا راضی بودم خیلی طبیعی و زیبا شده   شمارشون   09121974720 یه خانم هم اونجا بود فرمژه دایم زد خیلی خوب شد            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر afsoone : ممنون از راهنمایی های شما به توصیه شما برای هاشور و اکستنشن مژه رفتم پیش    خانم حسین زاده واقعا راضی بودم خیلی طبیعی و زیبا شده   شمارشون   09121974720 یه خانم هم اونجا بود فرمژه دایم زد خیلی خوب شد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر donyaaa : salam bacheha khobin??man 5shanbe arosi pesarkhaleye shoharam davatam mikham ye arayeshghahe khob beram vali ziyadam nemiukham pol bedam vali mikham kheyli khob dorost kone be nazareton koja khobe??    تعداد پاسخها(1)( minaj65)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Mahdiis : اگر میخواید امسال عید یه کوتاهی خاص ، یک تمام دکلره فوق العاده ، یک مش بی نظیر داشته باشید. بدون اینکه موهاتون خراب بشه، بسوزه، دکلرتون زرد باشه. بهتون پیشنهاد میکنم برید پیش مهتاب جون ایشون یه فوق حرفه ای تو رشته آرایشگری هستند. من خودم خیلی وقته مشتری ایشون هستم،خواستم به شما دوستان هم معرفیشون کنم. حتما برید، اگر کاری انجام بدم با تضمین هستش تلفن 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر vida mohiti : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط vida mohiti به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است gheimate aroos bezarin ba axxxx نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Mahdiis : اگر میخواید امسال عید یه کوتاهی خاص ، یک تمام دکلره فوق العاده ، یک مش بی نظیر داشته باشید. بدون اینکه موهاتون خراب بشه، بسوزه، دکلرتون زرد باشه. بهتون پیشنهاد میکنم برید پیش مهتاب جون  ایشون یه فوق حرفه ای تو رشته آرایشگری هستند.  من خودم خیلی وقته مشتری ایشون هستم،خواستم به شما دوستان هم معرفیشون کنم. حتما برید، اگر کاری انجام بدم با تضمین هستش  تلفن 09123330039          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Mahdiis : اگر میخواید امسال عید یه کوتاهی خاص ، یک تمام دکلره فوق العاده ، یک مش بی نظیر داشته باشید. بدون اینکه موهاتون خراب بشه، بسوزه، دکلرتون زرد باشه. بهتون پیشنهاد میکنم برید پیش مهتاب جون  ایشون یه فوق حرفه ای تو رشته آرایشگری هستند.  من خودم خیلی وقته مشتری ایشون هستم،خواستم به شما دوستان هم معرفیشون کنم. حتما برید، اگر کاری انجام بدم با تضمین هستش  تلفن 09123330039          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شهره صوفی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط شهره صوفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sonia8 : از روی پیشنهاد شما دوستان برای کوپ و کراتین رفتم پیش مهتاب جون واقعا کارشون عالیه  هرچی از کارشون تعریف میکنن راسته، کوپاشون مدل های جدید هستش با متدی جدید کراتینشونم حرف نداره من خودم انجام دادم خیلی راضیم هر کسی میبینه باورش نمیشه موهام لخته لخت شده        حتما برید پیششون برای عید خیالتون راحت باشه 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sonia8 : از روی پیشنهاد شما دوستان برای کوپ و کراتین رفتم پیش مهتاب جون واقعا کارشون عالیه  هرچی از کارشون تعریف میکنن راسته، کوپاشون مدل های جدید هستش با متدی جدید کراتینشونم حرف نداره من خودم انجام دادم خیلی راضیم هر کسی میبینه باورش نمیشه موهام لخته لخت شده  حتما برید پیششون برای عید خیالتون راحت باشه 09123330039            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sonia8 : از روی پیشنهاد شما دوستان برای کوپ و کراتین رفتم پیش مهتاب جون واقعا کارشون عالیه  هرچی از کارشون تعریف میکنن راسته، کوپاشون مدل های جدید هستش با متدی جدید کراتینشونم حرف نداره من خودم انجام دادم خیلی راضیم هر کسی میبینه باورش نمیشه موهام لخته لخت شده  حتما برید پیششون برای عید خیالتون راحت باشه 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sonia8 : از روی پیشنهاد شما دوستان برای کوپ و کراتین رفتم پیش مهتاب جون واقعا کارشون عالیه  هرچی از کارشون تعریف میکنن راسته، کوپاشون مدل های جدید هستش با متدی جدید کراتینشونم حرف نداره من خودم انجام دادم خیلی راضیم هر کسی میبینه باورش نمیشه موهام لخته لخت شده  حتما برید پیششون برای عید خیالتون راحت باشه 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armine : کارهاشور فقط خانم حسین زاده منم کار خانم حسین زاده رو خیلی قبول دارم من فرمو انجام دادم 3 ماه پیش موهام کاملا سلامته بدون آسیب دیده گی کار فر مژه شونم خیلی خوبخوبه 09121974720 شما ره تماسشون        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر pooneh53 : بهترین تاتو کار تهران خانم حسین زاده کار هاشورشون خیلی طبیعی وعالیه من و مامانم تاتو ابرو چشم ورژلب انجام دادیم خیلی قشنگ شده هر کی دیده خوشش اومده کار ترکیب رنگشون طراحیشون عالیه 09121974720 توصیه میکنم با خیال راحت برید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shirin50 : من مشتری خیلی قدیمی مهتاب جون هستم ایشون جزو بهترینها تو کار مش ، کراتین ، کوتاهی ، دکلره تمام و فر هستن . سالیان سال هستش که پیش ایشون میرم هم خودم هم تمام آشناهامون، همیشه هم راضی بودیم از کاراشون  هنر آرایشگری تو وجودشونه، وقتی براتون کاری انجام میده با تضمین ارائه میده.  خودم موهامو پیششون تازگی کراتین کردم واقعا عالی شده، هرکی دیده رفته انجام داده بهتون پیشنهاد میدم یکبار برید پیششون همیشه مشتریشون میشید. تلفنشون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shirin50 : من مشتری خیلی قدیمی مهتاب جون هستم ایشون جزو بهترینها تو کار مش ، کراتین ، کوتاهی ، دکلره تمام و فر هستن . سالیان سال هستش که پیش ایشون میرم هم خودم هم تمام آشناهامون، همیشه هم راضی بودیم از کاراشون  هنر آرایشگری تو وجودشونه، وقتی براتون کاری انجام میده با تضمین ارائه میده.  خودم موهامو پیششون تازگی کراتین کردم واقعا عالی شده، هرکی دیده رفته انجام داده بهتون پیشنهاد میدم یکبار برید پیششون همیشه مشتریشون میشید. تلفنشون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

. نظر 56123 : با سلام به تمام خانمهای منطقه ی  غرب تهران  بنظر من یکی از بهترین ارایشگاه های این منطقه روژین برتر در جنت اباد جنوبی میباشد لطفا یکسری اونجا بزنید در ضمن کارهای زیباشون با قیمت های مناسب میباشد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ش. رضوی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط ش. رضوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهتا درویش : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط مهتا درویش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سهیلا رستمی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط سهیلا رستمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sima30 به نظر مهسا : هزینه اکستنشن چقد دادین؟ من دوستم رفته پیش یه خانمی تو میرداماد خیلی خوب کار کرده منم می خوام برم اما قیمتش 70 تومنه !گرونه ؟؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عالیه سهیلی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط عالیه سهیلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر soosan5 : آخر هفته از روی پیشنهاد خوبه شما برای کار کوتاهی و دکلره تمام با چنتا از دوستام رفتیم پیش مهتاب جون هممون مدلای مختلف موهامونو کوتاه کردیم تمام از مدلای جدید مهتاب جون خیلی خوووووب شد. یکی از دوستام تمام دکلره کرد بدون سوختگی و زردی  یکی دیگشونم موهای فری داشت کراتین انجام داد، مثل معجزه بود واقعا کارشون حرف نداره خیلی با دقت و حساسیت خاص انجام میدن. حتما توصیه میکنم برید پیششون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر soosan5 : آخر هفته از روی پیشنهاد خوبه شما برای کار کوتاهی و دکلره تمام با چنتا از دوستام رفتیم پیش مهتاب جون هممون مدلای مختلف موهامونو کوتاه کردیم تمام از مدلای جدید مهتاب جون خیلی خوووووب شد. یکی از دوستام تمام دکلره کرد بدون سوختگی و زردی  یکی دیگشونم موهای فری داشت کراتین انجام داد، مثل معجزه بود واقعا کارشون حرف نداره خیلی با دقت و حساسیت خاص انجام میدن. حتما توصیه میکنم برید پیششون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر soosan5 : آخر هفته از روی پیشنهاد خوبه شما برای کار کوتاهی و دکلره تمام با چنتا از دوستام رفتیم پیش مهتاب جون هممون مدلای مختلف موهامونو کوتاه کردیم تمام از مدلای جدید مهتاب جون خیلی خوووووب شد. یکی از دوستام تمام دکلره کرد بدون سوختگی و زردی یکی دیگشونم موهای فری داشت کراتین انجام داد، مثل معجزه بود واقعا کارشون حرف نداره خیلی با دقت و حساسیت خاص انجام میدن. حتما توصیه میکنم برید پیششون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهدیسا صفری : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط مهدیسا صفری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمانه سقراط : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط سمانه سقراط به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم شریعتی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط مریم شریعتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیوا محمودی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط شیوا محمودی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیرا اخوان : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط سمیرا اخوان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ashena1234 به نظر مهسا : من پیش الهام مژه هامو فر کردم.قبلا تو ویونا بود اما الان واسه خودش کار میکنه..کار اکستنشنشم خیلی خوبه از نینی سایت پیداش کردم          مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آرایشگاه زنانه تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
سه شنبه 7 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
faranak1

تاریخ درج: سه شنبه 7 بهمن ماه 1393

سلام واقعاً ازتون ممنونم دوستان به خاطر معرفی مهتاب جون 

چون ایشون تنها کسی بودن که من از رو تبلیغات رفتم پیششون و کارشون واقعاً عالی بود.

خودم کراتین کردم پیششون واقعا راضی هستم اصلا موهاتون وز نمیشه اگر میخواید یه تغییری به خودتون تو سال جدید بدید 

حتما حتما برید پیش مهتاب جون، 100% تضمین میکنم کارشونو.

تلفن 09123330039

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 7 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
faranak1

چون ایشون تنها کسی بودن که من از رو تبلیغات رفتم پیششون و کارشون واقعاً عالی بود.

خودم کراتین کردم پیششون واقعا راضی هستم اصلا موهاتون وز نمیشه اگر میخواید یه تغییری به خودتون تو سال جدید بدید 

تلفن 09123330039

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 7 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
faranak1

تلفن 09123330039

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 7 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
faranak1

تلفن 09123330039

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 7 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
faranak1

تلفن 09123330039

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 7 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه استاد معین و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
arez0020

هفته پیش رفتم سالن شفق طلایی پیش خانم حسین زاده

رنگ ولایت فانتزی کردم هر کی میبینه خوشش میاد

کوتاهیمم خیلی قشنگ شده

این خانم کارشون حرف نداره 

شماره تماسشون 09121974720

با خیال راحت برید

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 7 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه فردوسی-طالقانی-کریمخان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
arez0020

کوتاهیمم خیلی قشنگ شده

با خیال راحت برید

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 7 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه فرودگاه مهرآباد-میدان آزادی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
arez0020

کوتاهیمم خیلی قشنگ شده

با خیال راحت برید

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 7 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
arez0020

کوتاهیمم خیلی قشنگ شده

با خیال راحت برید

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 7 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
arez0020

کوتاهیمم خیلی قشنگ شده

با خیال راحت برید

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آرایشگاه زنانه تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4410, نوشته ها: 14560, کاربران: 5389
به جدید ترین عضو انجمن, faranak1 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران