لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟    

نظر یادت نره
سه شنبه 8 آذر ماه 1390 بهترین آرایشگاه زنانه شهرک ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
موسوی

تاریخ درج: سه شنبه 8 آذر ماه 1390
heartآرایشگاه آفرینا در خیابان شریعتی

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شیخی مینا : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --شهرک غرب توسط شیخی مینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است هیرراکستنشون بینظیره .من از تایلند زندکی میکنم .ایران اومدن نزد خانم رحمتی کارشون عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر زارع : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط زارع به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین اکستنشن رودر سالن رزگل تجربه کردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر لعيا : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --پونک-سردارجنگل توسط لعيا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پروانه جون خيلي حرفه اي و با سابقه ست.مخصوصا تو كار رنگ نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر مهتاب : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط مهتاب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خوبه 44052629 09123851218 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مرزداران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر تقي زاده : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --مرزداران توسط تقي زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از كار پري تو صادقيه خيلي راضيم هم كار رنگ شون هم سايه زدنشون خيلي خوبه 09123851218 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر الهياري : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط الهياري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عالي عالي عالي 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ستارخان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ناهيد : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط ناهيد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من براي رنگ پيش پروانه جون ميرم و خيلي راضيم,از مشتري هاي ثابتشون هستم 09123851218 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر الناز : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --آیت الله کاشانی توسط الناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كار رنگ و مششون عاليه 44052629 09123851218 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه دولت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر taghizadeh : به نظر من اگه یه سالن توی دولت اباد خوب باشه و قیمت مناسب زیباکده میس توی خ بهشتی کوچه برزگر شریکلو پلاک ۶۴ هست و رفتارشون عالیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مهران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر رضوی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --مهران توسط رضوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بچه ها کسی آرایشگاه خوب نمیشناسه محدوده میدون ملت هروی نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر پارمیدا : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --لویزان - شیان توسط پارمیدا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بچه ها من میخام ناخونامو کاور کنم جایی میشناسید حدود شریعتی خوب باشه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مجیدیه شمالی-شمس آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر لشکری : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --مجیدیه شمالی-شمس آباد توسط لشکری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان من دنبال یه آرایشگاه خیلی خوب برای کاشت ناخن میگردم که قیمتشم مناسب باشه لطفا اگه اطلاعاتی دارین بگین ممنون نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نارسیس : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط نارسیس به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من با دوستم رفتم سالن اندو پیش زهرا واسه کاشت ناخن کارشون خیلی عالی بود منم دلم خواست کاشت ناخن کنم ولی به خاطر نماز شک کردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر میرزایی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط میرزایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستان من عروسیم رفتم ارایشگاه فهیمه ظفر راضی بودم شیک و ساده بود خواهر شوهرم و خواهرهام رفتن سالن آندو توی هروی کارشون شیک و خاص بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نورا : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط نورا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلااااااااااااااام بچه ها شینیون خوب میخوام عروسی خواهر شوهرمه هاا میخوام بترکونم..تروخدا کمکممممممممممم کنییییییین نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه چالهرز و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر قاسمی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --چالهرز توسط قاسمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستان میکاپ ارتیست سالن آندو مینا تو ی میدون هروی عالی اگر میکاپ و شینیون عالی میخواین برین پیش ایشون امکان نداره که پشیمان بشید چون مطابق سلیقه مشتری کار انجام میدن 26322050 شماره خود نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر خالقی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --رسالت-نارمک توسط خالقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان ارایشگاه نایس پل تجریش کار ابروش خوب قیمت مناسب دوستان میکاپ کار آندو مینا جون با کارش آشنا هستم برای عروس نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ضرابخانه-گلستان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ای سان : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --ضرابخانه-گلستان توسط ای سان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام بچه ها من برای اقوام ک از شهرستان میان دنبال یه آرایشگاه خوب با قیمت مناسب میگردم تو حوالی پاسداران نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نازنیین : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --احتشامیه - دروس توسط نازنیین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بچه ها ارایشگاه خوب برای مکاپ و اپ و مو که خوب باشه سمت پاسداران هروی میرداماد شریعتی معرفی کنین نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر اجحانی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط اجحانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بچه ها به من کمک کنید من عکس کارای نسیم عقیلی رو دیده بودم و دوس داشتم که بعدا دیدم کلی ناراض داره و عکساش همه روتوشه از کار کتی دیلمی خوشم اومد پارس پرنسس هم دیدم یکی از آلبوماشون خوشم اومد یه گریم میخوام که خیلی ملوسم کن تعریف کار میکاب مینا تو سالن اندو شنیدم کسی رفته تازگی نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه دولت-اختیاریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ناصری : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --دولت-اختیاریه توسط ناصری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عروس سرای آندو هروی هم عالیه هم کارشون هم قیمتاشون فکر کنم اینجا هم تایپیک داره دوست من برا عروسی خواهرش رفته بود میکاپ و شنیون کلا 300 داده بود خیلی عالی شده بود د د د میکاپ با خودمینا بوده شنیون هم باسحر مامانش خیلی عالی بودن تازه مامانش کلا 200 داده بود عروسی هم اردیبهشت بوداز عروس بهتر شده بودن حالا من واسه 1 یا 2 هفته دیگه که تولد خواهر زادمه میخوام برم مریم موهامو یه صفایی بده چون واقعا کار رنگ و کوتاهی اش عالی حتما میام واستون میگم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه قلهک - قیطریه جنوب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر رویا : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --قلهک - قیطریه جنوب توسط رویا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من برای عروسی یکی از اقوام رفتم یه آرایشگاه تو بلوار اندزگو اسمش آرانا میکاپ کارشم اسمش الهه بود دفعه ی اولم بود میرفتم و قبلش آلبوم کارشو دیده بودم شینیون کارش یکی دیگه بود که از شینیون راضی بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هلن : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --مهران توسط هلن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستان اگه آرایشگاهی که کار کوتاهی مو و ابروش هم خوب باشه میدونین بگین سالن زیبایی آندو من شنیدم خوبه اما نرفتم من برای ابرو نقره و کوتاهی اسکوزا میرفتم ولی این بار که رفتم اسکوزا برای کوتاهی واقعا افتضاح زد جای قیچی مونده نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر خاطره : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --احتشامیه - دروس توسط خاطره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بچها واقعا خدا عمرتون بده خیلی تاپیکه خوبیه بچه ها آرایشگاه گرون که ای طرفا زیاده تورو خدا یه آرایشگاه خوب با قیمت مناسب معرفی کنید همیشه که عروسی خود آدم یا خواهر برادرش نیست من واقعا بلد نیستم خودمو خوب آرایش کنم همه ی آرایشگاه های ایم منطقه هم گرونن یه آرایشگاه خوب ارررررزززون لطفااااااااااا نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ضرابخانه-گلستان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر الهام : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --ضرابخانه-گلستان توسط الهام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین ارایشگاه برای میکاپ و شینیون نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نجمه : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط نجمه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است یه اپیلاسیون کار خوب که برای اولین بار میخوام اپیلاسیون برم بهم تو هروی معرفی میکنید.من خیلی خجالتی هستم واسه همین برام سخت بوده برم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر اربابی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --لویزان - شیان توسط اربابی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است منم آندو میرم کارشون خوبه مهناز خانم هم خیلی خوش برخورد و خوش اخلاقه دستش تنده و موم زیاد داغ نمیزاره یعنی کلا کارشو بلده ه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مجیدیه شمالی-شمس آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر پرستو متین فر : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --مجیدیه شمالی-شمس آباد توسط پرستو متین فر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بچه ها منم یه ماه پیش رفتم سالن اندو کار عااااااااااااااالی بودخانومه باموم دایم واسم موم انداخت و هنوز بعد 1 ماه تک و توک در اومده واقعا کارش عالی بود ... کلا سالن اپیلاسیون هست یه جا قبلش رفتم به اسم نانا مثلا مرکز اپیلاسیون بود افتضاح بود تا 3 روز نمیتونستم راه برم چون منو سوزونده ت ... اما واقعا حلالش باشه بچه ها منم یه ماه پیش رفتم سالن اندو کار عااااااااااااااالی بودخانومه باموم دایم واسم موم انداخت و هنوز بعد 1 ماه تک و توک در اومده واقعا کارش عالی بود یه جا قبلش رفتم به اسم نانا مثلا مرکز اپیلاسیون بود افتضاح بود تا 3 روز نمیتونستم راه برم چون منو سوزونده اینجا کار اپیلاسیونش عالی بود پولش حلالش باشه ناخنم ترمیم کردم راضی بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عباسی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط عباسی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است منم آرایشگااندو رو توی هروی پیشنهاد میدم واقعا تمیییییییز و عالیه کارش نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهسا : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --مهران توسط مهسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من تازه وارد هستم من واسه عروسی خودم که اردیبهشت بود رفتم پیش خانم امیری خیلی کارش عالی بود من که خیلی راضی بودم هروی وفامنش سالن اندو هستش خوبیه این ا شمارشه 26322050 کار رنگ ومشش مریم هم حرف نداره خیلی هایلایت های خوشگلی انجام میده گفتم شاید اینطوری بتونم کمکی کرده باشم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه داوودیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر گودرزی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --داوودیه توسط گودرزی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است انقدر ارایشگاه سخت پیدا میشه که طبق میل و خواسته های خودت باشه اما من حداقل برای شب عروسیم که از ارایشگاه راضی بودم و به خیلی ها پیشنهاد کردم اما بازم سلیقه هست برای ارایشگاه من خودم برای عروسیم رفتم آرایشگاه آندو نوی میدون هروی وفامنش شینیون شب عروسیم که سحر درست کرد و هرچی بگم کم گفتم دقییییقا همونی که خودت دوست داری تحویل میده حتی خیلی خیلی بهتر از اونی که می خواستم حوصلس و خوش اخلاقیش حرف نداره من از شینیونم با سحر راضی بودم خیلی میکاپم سپردم دست مینا جون که اونجا هم مدیریت سالن داره و میکاپ کار عروس اول از همه موندگاری ارایش که انجام دادن عالی بود یعنی تکون نخورد انقدر خوش اخلاق بودن که باهام حرف میزدن استرسم خیلی کم شد و کلی انرژی داشتم برای شب عروسیم و ارایشم هم همونجوری بود که میخواستم نه خیلی غلیظ و نه بی روح کلی عکس گرفتم چون خیلی خوشگل شده بودم و هم چنین از یک هفته قبل برام پکیج پاکسازی پوست انجام دادند و کار رنگ و لایتم با مریم بود که عالی شد و دوتا همراه داشتم که دو نفر مریم جون درست کرد و راضی بودن توی سالن همه از من تعریف میکردن انقدر لذت بخش بودددددد نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه قلهک - قیطریه جنوب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ارام نیکی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --قلهک - قیطریه جنوب توسط ارام نیکی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان منم تازه به جمع شماپیوستم.خوبین.من خواهرم برای عروسیش ونامزدیش رفت پیش مینا توی سالن اندو واقعا کارش حرف نداره مرتب خارج ازکشور اطلاعاتش روبه روز میکنه .اکثر ارایشگاههای معروف رو رفتیم دیدیم اما هیچ کدوم رونپسندیدیم مینا جون کارش حرف نداره سرش خیلی شلوغه اما ارامشی که داره تورو پرانرژی میکنه قیمتش هم عالیه چندنوع پکیج داره که تواگر معمولی هم باقیمت مناسب برداری بازم عالی میشی.قبل ازاینکه تماس بگیرین پیام بدین 09358698656 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خضری : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --مجیدیه شمالی-شمس آباد توسط خضری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمیدونم چه سبک آرایشی رو میپسندین اما این آرایشگاهی که معرفی میکنم خیلی لایت و با دوام آرایش میکنه.خیلی هم قیمتش خوبه من فروردین عروسیم بود که اتفاقا بارون هم میومد اما حتی یکم از آرایشم به هم نریخت و تا آخر شب هم تکون نخورد آرایشگاهاه اندو .واقع در هروی شماره تماس26322050 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خضری : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --مجیدیه شمالی-شمس آباد توسط خضری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمیدونم چه سبک آرایشی رو میپسندین اما این آرایشگاهی که معرفی میکنم خیلی لایت و با دوام آرایش میکنه.خیلی هم قیمتش خوبه من فروردین عروسیم بود که اتفاقا بارون هم میومد اما حتی یکم از آرایشم به هم نریخت و تا آخر شب هم تکون نخورد آرایشگاهاه اندو .واقع در هروی شماره تماس26322050 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر خادملو : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --تهران پارس منطقه 4 توسط خادملو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من واسه عروسیم رفتم آرایشگاه آندو تو ی هروی وای میکاپ آرتیستش مینا جون خیلیییییییییییییییییی کارش خوب بود قبل آرایش باهام مشاوره کرد موادشم عالی بودد تا آخر شب آرایشم تکون نخورد نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کیانی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --ضرابخانه-گلستان توسط کیانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان من هفته پیش رفتم موهامو هایلایت کنم وخیلی زیاد راضی بودم راستشو بخواید تو رو درواسی یکی ازدوستام رفتم سالن آندو توی هروی ولی خوشبختانه به خیر گذشت موهامو خیلی دوست دارم یه هایلایت واقعی شد نه مش .آخه من یه بار رفتم عروس سرا با اون همه ادعاشون به جای لایت یه مش پیر زنی تحویلم دادن همشم میگفتن هایلایت همینه ولی هایلایتم این سری ژورنالی شد وعالی شد خودم که خیلی دوست دارم .ااسمش مریم بود هم از نظر اخلاق و کار عالی بود و مشتری همیشکی شدم کار بوتاکس مو عالی بود .این شمارشه 26322050 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کاترین : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --لویزان - شیان توسط کاترین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مینا جون همه میشناسن تو هروی کارش حرف نداره یه آرایشگر حرفه ای کار کوتاهی ژورنالی مدل پسرونه هاشم عالی شمارشون 26322050 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه دولت-اختیاریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر هدی صالحی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --دولت-اختیاریه توسط هدی صالحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن آندو عالی عالیییییی عالییییییییییییی.میکاپ کار ویژه مینا بعد مریم . شینیون کار سحر که قبلا تو گل سرخ بوده .من عروسشون بودم و کارشون واقعا عالی بود.ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لعیا : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط لعیا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای شینیون و هایلایت رفتم پیششون مثل مدل های اروپایی درست میکنن البته همه کارشون عالیه رنگ و مش خواهرم کار کراتین انجام داد عالی و خوب بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حسینی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --احتشامیه - دروس توسط حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من سالن آندو رو پیشنهاد میکنم خواهرزاده من برای عروسیش توی هروی عروسشون واقعا عالیه ارایش خواهر زادم تا اخر عروسی تکون نخورد و اصلا تجدید نکرد ارایش اروپایی میکنه به همراه گریم اسم خانمی که عروس درست میکنه فکر کنم مینا اهست ما که ازش خیلی راضی بودیم ادرسش میدان هروی وفامنش ک مفتوحی شرقی ک سنبل نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نگار مرادي : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --مرزداران توسط نگار مرادي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان من 4 سال براي رنگ ومش كوتاهي به خانوم پروانه مراجعه ميكنم عالي عالي عالي نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر انا رسنمي : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --مرزداران توسط انا رسنمي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من سالهاست به سالن پروانه ميرم براي تمامي كارهام بسيار عالي نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه یوسف آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر فرنوش : بهترین سالن زیبایی یوسف آباد سالن آرشیدا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --یوسف آباد توسط فرنوش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به اتفاق مادرم که حدود 70 سالشونه به سالن آرشیدا رفتم مادرم با عصا راه میرود پس از کوتاهی سر مادرم بر طبق پیشنهاد مدیر بسیار عالی سالن آرشیدا رنگ موی مادرم رو عوض کردم و کمی هم ایشان مادرم رو میکاپ کردن بطوریکه مادرم یک احساس خوشحالی و جوانی بهش دست داده بود که موقع خروج عصا رو بدست من داد و خودشون بدون عصا شروع به راه رفتن کردن از همینجا خواستم از همه پرسنل عالی این سالن و مخصوصا مدیریت اونجا صمیمانه تشکر و قدر دانی کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی یوسف آباد سالن آرشیدا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سونيا محمودي : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط سونيا محمودي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من مدت 5 سال براي همه كارهام به سالن پروانه مراجعه ميكنم خيلي عالي هستن نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سيما رحيمي : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط سيما رحيمي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستام من خيلي سالهاست براي رنگ ومش وكوتاهي به سالن پروانه مراجعه ميكنم بسيار عالي هستن نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شيرين : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط شيرين به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من مدت 6 سال به ارايشگاه پروانه براي انجام تمام كارهام ميرم خيل راضي هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر فرشته : بهترین رنگ و مش کار تهران به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه،ناخن کار غرب محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط فرشته به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نگار خانم فقط روزای زوج هستن من همیشه وقتمو تنظیم میکنم که فقط برم پیش ایشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین رنگ و مش کار تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه باغ فیض و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر تهمینه : بهترین رنگ و مش کار تهران به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه،ناخن کار غرب محله --باغ فیض توسط تهمینه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من حدود سه ساله دارم میرم این سالن واقعا راضی هستم واقعا کارشون بدون نقصه نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین رنگ و مش کار تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر فرزانه : بهترین رنگ و مش کار تهران به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه،ناخن کار غرب محله --پونک-سردارجنگل توسط فرزانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از کلیه کارای بیوتی نگار راضیم مخصوصا کار رنگ وتتوشوون نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین رنگ و مش کار تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آرایشگاه زنانه تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه

ارائه کلیه خدمات آرایشی و زیبایی در سالنی مجلل و لاکچری در غرب تهران تجربه نمایید

خدمات فوق تخصصی مو:

انواع کوپ و پیتاژهای ژورنالی با متد روز دنیا
بی نظیر ترین رنگ ولایت های فانتزی ،هافلایت ،سانلایت و ...... با رنگ های آلمانی و ایتالیایی
روشن کردن مو بدون دکلره
هیرکات های روز دنیا 
پاک کردن رنگ های تیره و شرابی بدون دکلره
براشینگ های مجلسی با ماندگاری بالا
شینیون (فشن و کلاسیک )
صافی و فر دائم
گریم و میکاپ فوق حرفه ای
 اپیلاسیون دائم بدن با مواد یکبار مصرف درمحیطی کاملا بهداشتی
اکستنشن مو ( بلند و پر پشت کردن با موهای 100 درصد طبیعی با قابلیت رنگ ، دکلره و فر دائم )
کراتینه تخصصی جهت احیای موهای آسیب دیده
ویتامینه و آبرسانی مو
انواع بافت های مکزیکی ،آفریقایی و ..... همراه با مهره و ابزار
خدمات مژه ( کاشت و اکستنشن )
میکاپ تخصصی به همراه اموزش میکروبیلدینگ وپاک کردن طرح های قدیمی رنگ ومش هیرکات 

خدمات فوق تخصصی ناخن :

خدمات فو ق تخصصی ناخن با ظاهری طبیعی و مقاومت 
کاشت و ترمیم ( پودر ، ژل ، میکس ، کاور )
مانیکور و پدیکور

برای دیدن نمونه کارها روی لینک زیر کلیک کنید

ادرس:
ایت الله کاشانی- بلوارفردوس

شماره تماس:44052629 -09123851218

بهترین رنگ و مش کار و خدمات ناخن غرب تهران

متخصص ترکیب رنگ مو (یا رنگ موهای ترکیبی )

رنگ مو های فصلی، رنگ مو سال طبق متد روز ۲۰۱7 و جدید
رنگ کردن مو هماهنگ با رنگ پوست شما (برای پوست گندمی، پوست سفید، پوست تیره، پوست سبزه، پوست برنزه  و …)
انواع رنگ مو های نسکافه ای، رنگ مو شکلاتی رنگ مو عسلی، شرابی، رنگ بلوند، رنگ مو زیتونی و دیگر رنگ ها طبق سلیقه شما
استفاده از بهترین رنگ ها و مواد در حضور مشتری
انواع لایت های رنگی بدون دکلره
جدیدترین مش ها با متد روز بدون سوختی مو
مدرنترین رنگ ها
ازبین بردن رنگ مشکی و شرابی بدون دکلره

ارائه تخصصی ترین خدمات رنگ و مش (متخصص ترکیب رنگ و رنگ کار مو در تهران)

با معرفی سایت دابی به عنوان معرف از تخفیفات ویژه  سرکار خانم عباسی بهره مند شوید.

کلیه خدمات ارائه شده با رنگ موهای خارجی و با قیمتی بسیار مناسب می باشد.

برای رزرو انجام کلیه خدمات رنگ و مش با شماره زیر هماهنگی های لازم را انجام دهید.
شماره تماس: 09102709818 سرکار خانم محمدیان

آموزش ترکیب تخصصی رنگ ها، کار با مواد، لایت ها، انواع مش های دیسکی، پلنگی، گربه ای، حرفه ای به همراه مدرک معتبر در دایر می باشد.

لطفاً برای  اطلاع از دوره های آموزشی با شماره زیر تماس بگیرید.
شماره تماس: 09102709818 سرکار خانم محمدیان

برای دیدن نمونه عکس های بیشتر رولینک زیر کلیک نمایید

شماره تماس:09102709818
دوشنبه 1 خرداد ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
شیخی مینا

تاریخ درج: دوشنبه 1 خرداد ماه 1396

سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --شهرک غرب توسط شیخی مینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

هیرراکستنشون بینظیره .من از تایلند زندکی میکنم .ایران اومدن نزد خانم رحمتی کارشون عالیه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 1 خرداد ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
زارع

سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط زارع به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بهترین اکستنشن رودر سالن رزگل تجربه کردم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 1 خرداد ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
لعيا

بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --پونک-سردارجنگل توسط لعيا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

پروانه جون خيلي حرفه اي و با سابقه ست.مخصوصا تو كار رنگ
نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 1 خرداد ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
مهتاب

بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط مهتاب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

خوبه 44052629 09123851218
نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 1 خرداد ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه مرزداران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
تقي زاده

بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --مرزداران توسط تقي زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من از كار پري تو صادقيه خيلي راضيم هم كار رنگ شون هم سايه زدنشون خيلي خوبه 09123851218

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 1 خرداد ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
الهياري

بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط الهياري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

عالي عالي عالي 44052629

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 1 خرداد ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه ستارخان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
ناهيد

بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط ناهيد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من براي رنگ پيش پروانه جون ميرم و خيلي راضيم,از مشتري هاي ثابتشون هستم 09123851218

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 1 خرداد ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
الناز

بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --آیت الله کاشانی توسط الناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

كار رنگ و مششون عاليه 44052629 09123851218

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 27 ارديبهشت ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه دولت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
taghizadeh

تاریخ درج: چهارشنبه 27 ارديبهشت ماه 1396

به نظر من اگه یه سالن توی دولت اباد خوب باشه و قیمت مناسب زیباکده میس توی خ بهشتی کوچه برزگر شریکلو پلاک ۶۴ هست و رفتارشون عالیه

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 27 ارديبهشت ماه 1396 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه مهران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
رضوی

تاریخ درج: چهارشنبه 27 ارديبهشت ماه 1396

سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --مهران توسط رضوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بچه ها کسی آرایشگاه خوب نمیشناسه محدوده میدون ملت هروی
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آرایشگاه زنانه تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19499, نوشته ها: 33367, کاربران: 7820
به جدید ترین عضو انجمن, Amir96 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران