لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    

نظر یادت نره
شنبه 7 آبان ماه 1390 بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
نرجس

تاریخ درج: شنبه 7 آبان ماه 1390
آرایشگاه گیوا کار عروسش خیلی خوبه

پاسخ ghazal ghaderi:

سلام ...

آرایشگاه گیوا یه اپیلاسون کاره خوب و حرفه ای داشت که رفته اگه کسی شماره یا ادرس ازش داره به من بده ....

پاسخ shaneli:

دوستا ی گلم کلا کا ر سالن گیوا حرف نداره کارای عرو سشون عالللللللللللیه   2 تا شعبه دارن که کار سارا شهرک از همشون بهتره......

پاسخ nazilaarab:

منم باهات موافقم شانلی جان من عروس 2 ما ه پیش سارا (  سالن گیوا )  بودم خیلی خیلی خوب شده بودم از همه چیم راضی بودم ارایشم تا 3 نصف شب تکون نخورد  هر کس من و می دید کلی  ازم تعریف می کرد مو ها مم خیلی خوب شده بود که با میترا بود.... من خیلی خوش حالم که گل بانو رو کنسل کردم رفتم گیوااا....

پاسخ goleyas:

cheeky سلام سلام.... به دوستان خوبم .....من با نظرای شما موافقم .....بعد از کلی گشتن توسالن های مختلف از جمله سیترین_لی لی

هما _  گل بانو و........ به این نتیجه رسیدم که گیوا ازهمه اونا بهتره و با شرایط من جور تره.....چون علاوه بر اینکه کارشون خوبه رفتار پرسنلشونم  خوب بود ...از خود سارا هم خیلی خوشم اومد چون کلی وقت گذاشت و برام همه چی رو تو ضیح داد.....

پاسخ darabi:

سلام منم با همه موافقم کارشون حرف نداره خیلی باحالهههههههههههه من پارسال عروسشون بودم عالییییییییییی بود. عاشقتم رهاheart

پاسخ sarvar:

سلام لازم دیدم این مطلب رو اطلاع رسانی کنم سال گذشته خانم من عروس سالن گیوا بود به مدیریت خانم سارا حسینی در اون روز کیف خانم بنده رو داخل سالن یکی از پرسنل ازش دزدید و خانم حسینی به بنده گفتند برو شکایت کن عروس قبلی که دستش به جایی نرسید تو هم برو ببینم چکار میکنی منم که الان دارم این مطلب رو مینویسم حکم جلبشون رو گرفتم و به زودی حــکم پلمــپ آرایشگاه رو هم میگیرم.

پاسخ maryam68:

سلام.من سه سال پیش براعروسیم رفتم سالن سومیا در شرق تهران کارشون خیلی عالیه ،گریم ومیکاپش خیلی عالی بود ماندگاریه بالایی داشت .وخصوصا شنیونش خیلی خاص بودبعد از سه سال تا به حال مدل شنیونمو روسر هیج عروسی ندیدم هنوزم جدید وهرکی عکسامو میبینه فکر میکنه تازه عروسیم بوده واصلا قدیمی نشده ضررنمیکنید حتما برید کاراشونو ببینید اسم مدیریتشم زهرا فرجی خیلی خانم خوبیه حتما راهنماییتون میکنه جدیدا میخوان جاشونو عوض کنن اینم شماره سالنه77941882-77947330-09126838545

پاسخ mehras:

من برای میکاپ رفتم خواستم سارا کارم رو انجام بده همه روی صورتم کار کردند الا سارا فقط پول میگیرن و اسم در کردن من که پشیمونم

پاسخ mehras:

به اسم سارا پول میگیرن ولی کارآموزاش کار انجام میدن

پاسخ mahsa1376:

من 6 ماه پیش عروس این آرایشگاه بودم ولی ازشون خوشم نیومد هم از لحاظ اخلاقی هم کارشونو نپسندیدم از سارا خیلی بدم اومد خیلی خودشو میگرفت و با آقای سرور موافقم بعدشم خانم مدیریت اصلی آرایشگاه کارشون بهتره و خیییلی حواسش به سارا بود که داره چکار میکنه و همش مییومد بالای سرش و یه لبخند سرد میزدو میرفت خیلی جالب بود فک کنم بهش بی اعتماد شده بود و میخواد بندازتش بیرون کار خود خانم امیری عالیه حرف نداره ولی سارا بیخودی اونجا خودشو میگیره.بعدم ایشالا ود تر خانم امیری بندازش بیرون چون خیلی خیلی بد برخورد میکرد آدم با خود خانم امیری که حرف  میزد  کیف میکرد از بسکه خوش صحبت و خوش اخلاق بودن کارشونم بهتر از سارا بود

پاسخ eli72:

سلام دوستان میخواستم بدونم قیمت عروسای گیوا تو چه رنجیه؟

ممنون میشم کمکم کنید

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه جلفا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سعيده كرداني : آموزشگاه و آرایشگاه بهرنگ به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --جلفا توسط سعيده كرداني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آرايشگاه بهرنگ يكي از بهترين آرايشگاه هايي بود كه من رفتم و كادر بسيار عالي داره و چيزي كه در نگاه اول آدم رو جذب ميكنه ظاهر و ديزاين آرايشگاه هست كه آدم رو جذب خودش ميكنه. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه و آرایشگاه بهرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جلفا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سهيلا : آموزشگاه و آرایشگاه بهرنگ به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --جلفا توسط سهيلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كادر وقت شناسي دارن ، از خيلي جا ها مطمئن تره ، محيط آروم و قشنگي هم داشت.. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه و آرایشگاه بهرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مهران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ليلا : آموزشگاه و آرایشگاه بهرنگ به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --مهران توسط ليلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آرايشگاه خوبيه ، سرعت كار بالايي داشت .. راضي بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه و آرایشگاه بهرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نسترن : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط نسترن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای کوتاهی و رنگ رفتم آرایشگاه پروانه تو صادقیه و خیلی از کارشون خوشم اومد ممنونم 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ستارخان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نسترن : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط نسترن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای کوتاهی و رنگ رفتم آرایشگاه پروانه تو صادقیه و خیلی از کارشون خوشم اومد ممنونم 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مرزداران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نسترن : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --مرزداران توسط نسترن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای کوتاهی و رنگ رفتم آرایشگاه پروانه تو صادقیه و خیلی از کارشون خوشم اومد ممنونم 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نسترن : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط نسترن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای کوتاهی و رنگ رفتم آرایشگاه پروانه تو صادقیه و خیلی از کارشون خوشم اومد ممنونم 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پاتریس - شهرآرا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نسترن : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --پاتریس - شهرآرا توسط نسترن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای کوتاهی و رنگ رفتم آرایشگاه پروانه تو صادقیه و خیلی از کارشون خوشم اومد ممنونم 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نسترن : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --پونک-سردارجنگل توسط نسترن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای کوتاهی و رنگ رفتم آرایشگاه پروانه تو صادقیه و خیلی از کارشون خوشم اومد ممنونم 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نسترن : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --آیت الله کاشانی توسط نسترن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای کوتاهی و رنگ رفتم آرایشگاه پروانه تو صادقیه و خیلی از کارشون خوشم اومد ممنونم 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه باغ فیض و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نسترن : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --باغ فیض توسط نسترن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای کوتاهی و رنگ رفتم آرایشگاه پروانه تو صادقیه و خیلی از کارشون خوشم اومد ممنونم 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نسترن : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط نسترن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای کوتاهی و رنگ رفتم آرایشگاه پروانه تو صادقیه و خیلی از کارشون خوشم اومد ممنونم 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مهران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سیمین : آموزشگاه و آرایشگاه بهرنگ به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --مهران توسط سیمین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن جالبی بود و کادرشم خوب بود.. پیشنهاد می کنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه و آرایشگاه بهرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر باران میر محمدی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --تهران پارس منطقه 4 توسط باران میر محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام منم سال 94 نامزدیم بود رفتم آندو که خیلی راضی بودم.اما برای عروسیم که سال بعدش بود برای اینکه سبک ارایشام یکی نشه رفتم طلایه ها که اونم راضی بودم از ارایشش نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مجیدیه شمالی-شمس آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سامیا بهبهانی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --مجیدیه شمالی-شمس آباد توسط سامیا بهبهانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من برای کار اپیلاسیون رفتم سالن پیش مهناز جون کارش عالی بود کار ناخنم زهرا انجام داد سالن تمییز و خوبیه کارمنداشم باتجربه هستن کابین مجزا داره و برای کسایی که دوش میگرن هم قسمت مجزا نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ثریا پیله ور : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط ثریا پیله ور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من همیشه برای عروسیا و مهمونیا میرم سالن آندو واقعا کارشون حرف نداره، و خیلی با انصافن من هم مدل مو باز داشتم اینجا هم بسته کارشون عالی بوده کار ابرو مینا جونم خیلی خوبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه دولت-اختیاریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سعیده مرتضوی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --دولت-اختیاریه توسط سعیده مرتضوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آرایشگاه آندو هم کار رنگ و مش و های لایتش مهشره. و هیر کاتش البته من خودم فقط پیش مریم جون کار انجام میدم من که خودم 2بار اونجا رنگ کردم واقعا خوب بود بعدش خودش برام هیرکات کرد موهام عالی شد اما دفعه قبل پیش همکارش هستی انجام دادم راضی نبودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه دولت-اختیاریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سعیده مرتضوی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --دولت-اختیاریه توسط سعیده مرتضوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آرایشگاه آندو هم کار رنگ و مش و های لایتش مهشره. و هیر کاتش البته من خودم فقط پیش مریم جون کار انجام میدم من که خودم 2بار اونجا رنگ کردم واقعا خوب بود بعدش خودش برام هیرکات کرد موهام عالی شد اما دفعه قبل پیش همکارش هستی انجام دادم راضی نبودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر فرشته حسینی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --احتشامیه - دروس توسط فرشته حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است منم رفتم سالن اندو پیش مریم هایلایت کردم واقعاً کارش حرف نداشت اولین جایی‌ بود که میدیدم حواسش بود تا به مو آسیب نرسه بعدشم برام ویتامینه آب رسان کردو از مواد کراپلکس برام استفاده کرد ۱۴۰ تومنم شد نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زیبا زنگنه : بهترین سالن زیبایی یوسف آباد سالن آرشیدا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --مرزداران توسط زیبا زنگنه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از رنگ کار سالن آرشیدا مهناز جان که واقعا حرفه ای هست ممنونم این پیام به پاس زحمات مهناز جان مینویسم امیدوارم شاهد پیشرفت روز افزونش در کل تهران باشم نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی یوسف آباد سالن آرشیدا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر رژان : بهترین سالن زیبایی یوسف آباد سالن آرشیدا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --شهرک غرب توسط رژان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است جا داره از پرسنل بسیار حرفه ای و مودب سالن آرشیدا یه تشکر ویژه بکنم من تمامی کارهامو تو این سالن انجام میدم واقعا راضی هستم از مدیریت بسیار خوب اونجا هم کمال تشکر رو دارم براشون موفقیت هر چه بیشتر رو آرزو میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی یوسف آباد سالن آرشیدا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر علیمردانی مروارید : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط علیمردانی مروارید به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است چقدر از کاشت ناخنتون راضی هسنم کارتون واقعا عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Maryam momeni : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط Maryam momeni به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اکستنشن مو برام انجام دادند(خانم رحمتی) خیلی خیلی کارشون خوب بود . نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهرگان : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط مهرگان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از کاشت ناخن در این سالن خیلی راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر asadi125 :  سلام خیلی خوبه که اینجا نظر سنجی داره در مورد آرايشگاه منطقه  چون پيدا كردن يه آرايشگاه خوب  واقعآ سخته  من خودم توی منطقه هروی این ارایشگاه رفتم    من اسپوزا رفتم براي عروسي خواهرم  سودابه  کار میکاپ خوب بود دوست داشتم   آرايشگاه آ ندو  واقعاً عاليه من ابرو و كوتاهي و رنگ و مش اونجا مي‌رم خيلي باادب و محترم همينطور كار خيلي عالي فقط بگم البته  اونجا پرسنل زیاد داره باید خودتون انتخاب کنید که پیش کی انجام بدید که به رنگ کار و کوتاهی مریم ابرو کار مینا  توی ونک کار عروس سرا مریم کاتبی برای ابرو  خوبه 26322050        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه استاد معین و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شیرین : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --استاد معین توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آرایشگاه پروانه کار رنگش خیلی خوبه،قیمتاش هم مناسبه 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پاتریس - شهرآرا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شیرین : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --پاتریس - شهرآرا توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آرایشگاه پروانه کار رنگش خیلی خوبه،قیمتاش هم مناسبه 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ستارخان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شیرین : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آرایشگاه پروانه کار رنگش خیلی خوبه،قیمتاش هم مناسبه 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه طرشت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شیرین : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --طرشت توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آرایشگاه پروانه کار رنگش خیلی خوبه،قیمتاش هم مناسبه 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شیرین : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --گیشا-کوی نصر توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آرایشگاه پروانه کار رنگش خیلی خوبه،قیمتاش هم مناسبه 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیرین : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --مرزداران توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آرایشگاه پروانه کار رنگش خیلی خوبه،قیمتاش هم مناسبه 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیرین : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آرایشگاه پروانه کار رنگش خیلی خوبه،قیمتاش هم مناسبه 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شیرین : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آرایشگاه پروانه کار رنگش خیلی خوبه،قیمتاش هم مناسبه 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شیرین : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آرایشگاه پروانه کار رنگش خیلی خوبه،قیمتاش هم مناسبه 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شیرین : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --پونک-سردارجنگل توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آرایشگاه پروانه کار رنگش خیلی خوبه،قیمتاش هم مناسبه 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه باغ فیض و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شیرین : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --باغ فیض توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آرایشگاه پروانه کار رنگش خیلی خوبه،قیمتاش هم مناسبه 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شیرین : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --آیت الله کاشانی توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آرایشگاه پروانه کار رنگش خیلی خوبه،قیمتاش هم مناسبه 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زیبا : سالن زیبایی سحر به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط زیبا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی سحر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ولنجک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر آرزو : سالن زیبایی شایسته نو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ولنجک توسط آرزو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است در مورد اموزشگاه خيلي هزينه مناسب و با كيفيتي دارند از مبتدي تا پيشرفته و مدرك فني و حرفه اي ميدن 26151521 شمارشونه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی شایسته نو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آرزو : سالن زیبایی شایسته نو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط آرزو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است در مورد اموزشگاه خيلي هزينه مناسب و با كيفيتي دارند از مبتدي تا پيشرفته و مدرك فني و حرفه اي ميدن 26151521 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی شایسته نو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ royaaaaaa به نظر سایه آقاجانی : سلام دوستان من با معرفی یکی از دوستام با ارایشگاه فرشته آسمان ها اشنا شدم برای اکستنش خیلی کارشون عالیه هم قیمتش و هم کیفیتش عالیه نسبت به جاهایه معروفی که رفتم برای اسفند ماه هم تخفیف خورده میتونید برید حاشو ببرید من که خیلی راضیم هم خیلی طبیعیه اکستنشناش هم با کیفیت با دستگاه های لیزری مخصوص اکستنشن هم کار رو انجام میدن اینم شمارش 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ramakk به نظر 23sheydaa : منم موافقم شیدا جان کارشون خیلی خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ramakk : آرایشگاه پروانه کارشون خیلی خوبه 44052629        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sabnam445 : سلام من  خودم دنبال ارایشگاه خوب میگردن واسه عروسیم من چون تالارم و اتلیه ام شرقه باید ارایشگاهم شرق  باشه تقریبا ارایشگاههای معروف  رفتم گیوا رو خیلی تعریف کردن ولی از نزدیک عروساشونو دیدم اصلا خوشم نیومد خیلی سن بالا درست میکنه ولی یکی از دوستانمون سالن آندو معرفی کردن منم رفتم کارشون دیدم خیلی شیک و لایت بود و قیمت پکیجشون خیلی مناسب بود و قیمتشون از خیلی جاها مناسب تر بود بعضی از سالن ها فقط از مردم پول اضافی میگیرن ولی اون انتظاری که از كارشون داری تحویل نمیدم فعلاآندو در نظر گرفتم حالا چند جا دیگه میخوام برم سر بزنم کار مریم رهنما و رئوف دیدم کسی دیگه ارایشگاهی نمیشناسه         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رحمتی : سالن زیبایی ژیوان به عنوان بهترین سالن زیبایی محله --سعادت آباد توسط رحمتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین سالن زیبایی سعادت اباد نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی ژیوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 23sheydaa :   من و مادرم چند ساله که آرایشگاه پروانه میریم تو فلکه دوم و همیشه راضی بودیم کارشون خیلی خوبه محیطشم سالم و دوستانه ست 44052629 09123851218    تعداد پاسخها(1)( ramakk)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ramakk : من 5 ساله آرایشگاه پروانه میرم تو فلکه دوم صادقیه کارای وکس و ابرو و اپیلاسیونمو اونجا انجام میدم واقعا کارشون عالیه من و خواهرام همیشه اونجا میریم و قیمتاشونم خیلی مناسبه نسبت به کیفیت کارشون   44052629        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر goliiiiii : با سلام آرایشگاه( پروانه ) تو فلکه دوم صادقیه پشت پارک استقلاله،من برای کوتاهی و مش همیشه اونجا پیش پروانه جون میرم و خیلی راضیم،کار هاشور ابروش هم که با منصوره جونه عالیه قیمتاشم نسبت به جاای دیگه خیلی مناسبه شماره تماسش 44052629 09123851218        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر goliiiiii : با سلام آرایشگاه( پروانه ) تو فلکه دوم صادقیه پشت پارک استقلاله،من برای کوتاهی و مش همیشه اونجا پیش پروانه جون میرم و خیلی راضیم،کار هاشور ابروش هم که با منصوره جونه عالیه قیمتاشم نسبت به جاای دیگه خیلی مناسبه شماره تماسش 44052629 09123851218        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر مینا : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط مینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین عروس سال شوید در فرشته زیبایی کارشون عالیه سپاسگذارم 09192008411 44654085 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آرایشگاه زنانه تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه

ارائه کلیه خدمات آرایشی و زیبایی در سالنی مجلل و لاکچری در غرب تهران تجربه نمایید

خدمات فوق تخصصی مو:

انواع کوپ و پیتاژهای ژورنالی با متد روز دنیا
بی نظیر ترین رنگ ولایت های فانتزی ،هافلایت ،سانلایت و ...... با رنگ های آلمانی و ایتالیایی
روشن کردن مو بدون دکلره
هیرکات های روز دنیا 
پاک کردن رنگ های تیره و شرابی بدون دکلره
براشینگ های مجلسی با ماندگاری بالا
شینیون (فشن و کلاسیک )
صافی و فر دائم
گریم و میکاپ فوق حرفه ای
اپیلاسیون دائم بدن با مواد یکبار مصرف درمحیطی کاملا بهداشتی
اکستنشن مو ( بلند و پر پشت کردن با موهای 100 درصد طبیعی با قابلیت رنگ ، دکلره و فر دائم )
کراتینه تخصصی جهت احیای موهای آسیب دیده
ویتامینه و آبرسانی مو
انواع بافت های مکزیکی ،آفریقایی و ..... همراه با مهره و ابزار
خدمات مژه ( کاشت و اکستنشن )
میکاپ تخصصی به همراه اموزش میکروبیلدینگ وپاک کردن طرح های قدیمی رنگ ومش هیرکات 

خدمات فوق تخصصی ناخن :

خدمات فو ق تخصصی ناخن با ظاهری طبیعی و مقاومت 
کاشت و ترمیم ( پودر ، ژل ، میکس ، کاور )
مانیکور و پدیکور

برای دیدن نمونه کارها روی لینک زیر کلیک کنید

ادرس:
فلكه دوم صادقيه،ابتداي آيت الله كاشاني،پشت پارك استقلال،ساختمان فانوس،واحد ٧

شماره تماس:44052629 -09123851218

بهترین سالن زیبایی منطقه 5 - سالن تخصصی میکروپیگمنتیشن شفق طلایی

انجام کلیه خدمات آموزشی و آرایشی با بهترین مواد توسط خانم حسین زاده مربی ومدرس رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور با سابقه درخشان
ارائه خدمات و آموزش میکروپیگمنتیشن و آرایش دایم با مجوز رسمی کانون کشوری و سازمان فنی و حرفه‌ای 
طراحی متناسب با فرم چهره و رنگهای استاندارد آمریکایی 
هاشور ابرو ، سایه ابرو، خط چشم دائمی، بن مژه، سرمه چشم، خط لب دائمی، هاشور لب، رژلب، حجم سازی لب 
اکستنشن مژه کاملاً طبیعی بدون آسیب رساندن به مژه
فرمژه دائمی
جدیدترین کوپ های ژورنالی متناسب با چهره شما
رنگ و لایت های فانتزی 
کراتین تراپی سرد و گرم برای احیای مو های آسیب دیده

پیج اینستا گرام
Micro.hosseinzadeh.sh

شماره هماهنگی  09121974720
44666524

نشانی : شهرک اکباتان

لطفاً برای دیدن نمونه کارها روی لینک زیر کلیک کنید 
بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی فرشته آسمان 
مرکز تخصصی رنگ و مش 

◄ تخصصی ترین مرکز طراحی ابرو (میکرو پیگمنتیشن، هاشور ابرو ) 
◄ارایه انواع لایت های جدید(نسکافه ای، شیر شکلات، موکا، سولاری و صدفی...) با دوام همراه رنگ های ترکیبی و ویتامینه
◄ جدیدترین مدل های کوپ ژورنالی، صاف کردن مو(کراتینه)
◄انواع خدمات ناخن و دیزاین
◄اکستنشن مو همراه با کراتین و رینگ و دوخت و انواع بافت
◄اکستنشن مژه کاملا طبیعی 
◄ارائه کننده خدمات تخصصی در زمینه آرایشی و زیبایی مطابق بر استانداردها و تکنیکهایی بین المللی 
◄برگزار کننده کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی آموزشی در کلیه زمینه های آموزشی 
◄ ارائه دهنده متنوع ترین پکیج های عروسی و نامزدی با حضور تیم فوق تخصصی در زمینه های رنگ، میکاپ، شینیون و براشینگ

تلفن سالن   44056212 - 09123330039    

اینستاگرام ما  fereshtehaseman

آدرس : جنت آباد جنوبی _ لاله شرقی _ خیابان یکم _ کوچه ششم_ پلاک 61

برای دیدن نمونه کارها روی لینک زیر کلیک نمایید

بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی رزگل

انجام کلیه خدمات آرایشی و پیرایشی با مواد اورگانیک توسط مجربترین پرسنل با مدیریت رحمتی با سابقه ی طولانی و درخشان در منطقه سعادت آباد.
رنگ و لایتهای زیبا مطابق با فصل . تغییر رنگهای غالب مشکی ، شرابی بدون آسیب با استفاده از محصول بینظیر (کربلکس) از کمپانی پرسونال.
کراتین تراپی مخصوص موهای آسیب دیده.
ارائه تخصصی ترین خدمات میکاپ دائم .هاشور ابرو، میکروپیگمنتنشن ، میکروبیلیدینگ ، خط چشم دائم ، خط لب و حجم دهی لب با رنگهای اورگانیک.
کوپهای تخصصی ، براشینگ حرفه ای و ژورنالی.
دیگر نگران کم پشتی و کوتاهی موهایتان نباشید حتی جلو سر (چتری)
اکستنشنهای متحرک با موهای صد درصد طبیعی و تضمینی با روشهای مناسب برای هر مدل مو. 

اینستاگرام : beauty_Rozgol

تلفن : 22361353 و 22112485
شماره همراه : 09125029093

آدرس : سعادت آباد شهرک مخابرات میدان بهرود بالای بستنی فراز واحد 2

براي ديدن نمونه كارها لطفا روي لينك زير كليك كنيد
پنجشنبه 5 اسفند ماه 1395 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه جلفا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
سعيده كرداني

تاریخ درج: پنجشنبه 5 اسفند ماه 1395

آموزشگاه و آرایشگاه بهرنگ به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --جلفا توسط سعيده كرداني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آرايشگاه بهرنگ يكي از بهترين آرايشگاه هايي بود كه من رفتم و كادر بسيار عالي داره و چيزي كه در نگاه اول آدم رو جذب ميكنه ظاهر و ديزاين آرايشگاه هست كه آدم رو جذب خودش ميكنه.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه و آرایشگاه بهرنگ

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 5 اسفند ماه 1395 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه جلفا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
سهيلا

آموزشگاه و آرایشگاه بهرنگ به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --جلفا توسط سهيلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

كادر وقت شناسي دارن ، از خيلي جا ها مطمئن تره ، محيط آروم و قشنگي هم داشت..

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 5 اسفند ماه 1395 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه مهران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
ليلا

آموزشگاه و آرایشگاه بهرنگ به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --مهران توسط ليلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آرايشگاه خوبيه ، سرعت كار بالايي داشت .. راضي بودم

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 4 اسفند ماه 1395 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
نسترن

تاریخ درج: چهارشنبه 4 اسفند ماه 1395

بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط نسترن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من برای کوتاهی و رنگ رفتم آرایشگاه پروانه تو صادقیه و خیلی از کارشون خوشم اومد ممنونم 44052629
نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 4 اسفند ماه 1395 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه ستارخان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
نسترن

بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط نسترن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من برای کوتاهی و رنگ رفتم آرایشگاه پروانه تو صادقیه و خیلی از کارشون خوشم اومد ممنونم 44052629
نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 4 اسفند ماه 1395 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه مرزداران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
نسترن

بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --مرزداران توسط نسترن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 4 اسفند ماه 1395 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
نسترن

بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط نسترن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 4 اسفند ماه 1395 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه پاتریس - شهرآرا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
نسترن

بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --پاتریس - شهرآرا توسط نسترن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 4 اسفند ماه 1395 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
نسترن

بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --پونک-سردارجنگل توسط نسترن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 4 اسفند ماه 1395 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
نسترن

بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --آیت الله کاشانی توسط نسترن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آرایشگاه زنانه تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19362, نوشته ها: 32184, کاربران: 7705
به جدید ترین عضو انجمن, Soheilll خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران