سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
شنبه 7 آبان ماه 1390 بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
نرجس

تاریخ درج: شنبه 7 آبان ماه 1390
آرایشگاه گیوا کار عروسش خیلی خوبه

پاسخ ghazal ghaderi:

سلام ...

آرایشگاه گیوا یه اپیلاسون کاره خوب و حرفه ای داشت که رفته اگه کسی شماره یا ادرس ازش داره به من بده ....

پاسخ shaneli:

دوستا ی گلم کلا کا ر سالن گیوا حرف نداره کارای عرو سشون عالللللللللللیه   2 تا شعبه دارن که کار سارا شهرک از همشون بهتره......

پاسخ nazilaarab:

منم باهات موافقم شانلی جان من عروس 2 ما ه پیش سارا (  سالن گیوا )  بودم خیلی خیلی خوب شده بودم از همه چیم راضی بودم ارایشم تا 3 نصف شب تکون نخورد  هر کس من و می دید کلی  ازم تعریف می کرد مو ها مم خیلی خوب شده بود که با میترا بود.... من خیلی خوش حالم که گل بانو رو کنسل کردم رفتم گیوااا....

پاسخ goleyas:

cheeky سلام سلام.... به دوستان خوبم .....من با نظرای شما موافقم .....بعد از کلی گشتن توسالن های مختلف از جمله سیترین_لی لی

هما _  گل بانو و........ به این نتیجه رسیدم که گیوا ازهمه اونا بهتره و با شرایط من جور تره.....چون علاوه بر اینکه کارشون خوبه رفتار پرسنلشونم  خوب بود ...از خود سارا هم خیلی خوشم اومد چون کلی وقت گذاشت و برام همه چی رو تو ضیح داد.....

پاسخ darabi:

سلام منم با همه موافقم کارشون حرف نداره خیلی باحالهههههههههههه من پارسال عروسشون بودم عالییییییییییی بود. عاشقتم رهاheart

پاسخ sarvar:

سلام لازم دیدم این مطلب رو اطلاع رسانی کنم سال گذشته خانم من عروس سالن گیوا بود به مدیریت خانم سارا حسینی در اون روز کیف خانم بنده رو داخل سالن یکی از پرسنل ازش دزدید و خانم حسینی به بنده گفتند برو شکایت کن عروس قبلی که دستش به جایی نرسید تو هم برو ببینم چکار میکنی منم که الان دارم این مطلب رو مینویسم حکم جلبشون رو گرفتم و به زودی حــکم پلمــپ آرایشگاه رو هم میگیرم.

پاسخ maryam68:

سلام.من سه سال پیش براعروسیم رفتم سالن سومیا در شرق تهران کارشون خیلی عالیه ،گریم ومیکاپش خیلی عالی بود ماندگاریه بالایی داشت .وخصوصا شنیونش خیلی خاص بودبعد از سه سال تا به حال مدل شنیونمو روسر هیج عروسی ندیدم هنوزم جدید وهرکی عکسامو میبینه فکر میکنه تازه عروسیم بوده واصلا قدیمی نشده ضررنمیکنید حتما برید کاراشونو ببینید اسم مدیریتشم زهرا فرجی خیلی خانم خوبیه حتما راهنماییتون میکنه جدیدا میخوان جاشونو عوض کنن اینم شماره سالنه77941882-77947330-09126838545

پاسخ mehras:

من برای میکاپ رفتم خواستم سارا کارم رو انجام بده همه روی صورتم کار کردند الا سارا فقط پول میگیرن و اسم در کردن من که پشیمونم

پاسخ mehras:

به اسم سارا پول میگیرن ولی کارآموزاش کار انجام میدن

پاسخ mahsa1376:

من 6 ماه پیش عروس این آرایشگاه بودم ولی ازشون خوشم نیومد هم از لحاظ اخلاقی هم کارشونو نپسندیدم از سارا خیلی بدم اومد خیلی خودشو میگرفت و با آقای سرور موافقم بعدشم خانم مدیریت اصلی آرایشگاه کارشون بهتره و خیییلی حواسش به سارا بود که داره چکار میکنه و همش مییومد بالای سرش و یه لبخند سرد میزدو میرفت خیلی جالب بود فک کنم بهش بی اعتماد شده بود و میخواد بندازتش بیرون کار خود خانم امیری عالیه حرف نداره ولی سارا بیخودی اونجا خودشو میگیره.بعدم ایشالا ود تر خانم امیری بندازش بیرون چون خیلی خیلی بد برخورد میکرد آدم با خود خانم امیری که حرف  میزد  کیف میکرد از بسکه خوش صحبت و خوش اخلاق بودن کارشونم بهتر از سارا بود

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ nazanin93 به نظر raheleh : دوستای گلم از باب وظیفه مینویسم آرایشگاه سبزه ناز شهران از همه نظر کارشون عالیه واقعا محیط سالم کار خوب مشتری مداری قیمت مناسبشون شایسته تعریف است یکبار بروید برای همیشه مشتری میشوید  پاساژ سامان طبقه دو  زری خانم و خانم سارا و ...  44337464         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه معلم - مرودشت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sinderela : سلام عزیزان.به نظر من ارایشگاه هفت قلم شعبه یک کارش عالیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر mahson :   سلام دوستان با عرض شرمندگی من اسم ارایشگاه روبا اسم گریموراشتباه گفتم.اسم ایشون خانم سوگند سپهرنیا هستن که قبلا ارایشگاه ریحانه بودن.واینم شمارشون 09333298716          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر mahson :   سلام دوستان با عرض شرمندگی من اسم ارایشگاه روبا اسم گریموراشتباه گفتم.اسم ایشون خانم سوگند سپهرنیا هستن که قبلا ارایشگاه ریحانه بودن.واینم شمارشون 09333298716          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ mahson به نظر mahson : سلام دوستان با عرض شرمندگی من اسم ارایشگاه روبا اسم گریموراشتباه گفتم.اسم ایشون خانم سوگند سپهرنیا هستن که قبلا ارایشگاه ریحانه بودن.واینم شمارشون 09333298716        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ medisa به نظر mahson : سلام به همه ی دوستان اومدم بگم یه آرایش خوب یه لباس بی نظیر می خواد. من از موقعی که لباس عروسمو خانم ابراهیمی دوخت دیگه نه لباس حاظری خریدم نه لباسامو به بقیه خیاطا دادم که بدوزن... به نظر من مزون فابرا یه مزون بی نظیره هر چی بخواین همون مدلی واستون می دوزن تازه لباس آماده هم تو مزونشون هست که اگه عجله دارین یکی از لباسای اونجارو بخریین. خانم ابراهیمی با 2 تا دخترش با توجه به مدل اندامتون لباس واستون طراحی می کنن. و با توجه به رنگ پوستتون به صورت بی نظیری رنگ بهتون پیشنهاد میدن و کلی امکانات دیگه....     حتما برین و از نزدیک ببینین شماره تماسشون:44473133-09124894534        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ soori به نظر شیما : سلام من فقط یکبار کار چهره پردازان رو دیدم و همون یکبار هم اصلا نپسندیدم ......به دوستان عزیزم گل آرا رو معرفی میکنم که فوق العاده زیباست کارش        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ mahson به نظر معصومه صدیقی : سلام به همه دوستان.من کارعروس اکثرارایشگاههای نهران رودیدم اکثراالبمشون با عروس زندشون زمین تااسمون فرق میکنه .من برای عروسی خواهرم رفتیم پیش ریحانه که کارش عالی بود خیلی تعریفشون رو شنیده بودیم گریمورسینماهستن.شمارشون رو هم خواهرم توسفردبی خیلی اتفاقی ازیکی ازدوستانشون گرفت مارفتیم البوم ایشون رودیدیم کارشون واقعا عالیه برای هرنوع سلیقه ای ارایش توالبمشون هست از لایت واروپایی بگیرتا عربیوبیروتی .اخلاقشون بسیارعالی ومهربون برخلاف میکاپ کارای دیگه که اصلا نمیتونی یک دقیقه باهاشون حرف بزنی.بااینکه سرشون شلوغه اما بسیارخوش برخوردن..تا 6ماه پیش جردن بودن اما الان نمیدونم کجاتشریف دارن شمارشون روبراتون میذارم انشا..که استفاده ببرین.قبل ازاینکه تماس بگیرین پیامک بزنین بعدتماس بگیرین تابتونیدباخودشون صحبت کنید چون سرشون شلوغه.09333298716        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر mahson : سلام به همه دوستان.من کارعروس اکثرارایشگاههای نهران رودیدم اکثراالبمشون با عروس زندشون زمین تااسمون فرق میکنه .من برای عروسی خواهرم رفتیم پیش ریحانه که کارش عالی بود خیلی تعریفشون رو شنیده بودیم گریمورسینماهستن.شمارشون رو هم خواهرم توسفردبی خیلی اتفاقی ازیکی ازدوستانشون گرفت مارفتیم البوم ایشون رودیدیم کارشون واقعا عالیه برای هرنوع سلیقه ای ارایش توالبمشون هست از لایت واروپایی بگیرتا عربیوبیروتی .اخلاقشون بسیارعالی ومهربون برخلاف میکاپ کارای دیگه که اصلا نمیتونی یک دقیقه باهاشون حرف بزنی.بااینکه سرشون شلوغه اما بسیارخوش برخوردن..تا 6ماه پیش جردن بودن اما الان نمیدونم کجاتشریف دارن شمارشون روبراتون میذارم انشا..که استفاده ببرین.قبل ازاینکه تماس بگیرین پیامک بزنین بعدتماس بگیرین تابتونیدباخودشون صحبت کنید چون سرشون شلوغه.09333298716        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر mahson : سلام به همه دوستان.من کارعروس اکثرارایشگاههای نهران رودیدم اکثراالبمشون با عروس زندشون زمین تااسمون فرق میکنه .من برای عروسی خواهرم رفتیم پیش ریحانه که کارش عالی بود خیلی تعریفشون رو شنیده بودیم گریمورسینماهستن.شمارشون رو هم خواهرم توسفردبی خیلی اتفاقی ازیکی ازدوستانشون گرفت مارفتیم البوم ایشون رودیدیم کارشون واقعا عالیه برای هرنوع سلیقه ای ارایش توالبمشون هست از لایت واروپایی بگیرتا عربیوبیروتی .اخلاقشون بسیارعالی ومهربون برخلاف میکاپ کارای دیگه که اصلا نمیتونی یک دقیقه باهاشون حرف بزنی.بااینکه سرشون شلوغه اما بسیارخوش برخوردن..تا 6ماه پیش جردن بودن اما الان نمیدونم کجاتشریف دارن شمارشون روبراتون میذارم انشا..که استفاده ببرین.قبل ازاینکه تماس بگیرین پیامک بزنین بعدتماس بگیرین تابتونیدباخودشون صحبت کنید چون سرشون شلوغه.اگه خاستین بگین تاشمارشوبزارم    تعداد پاسخها(1)( medisa)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر mahson : سلام به همه دوستان.من کارعروس اکثرارایشگاههای نهران رودیدم اکثراالبمشون با عروس زندشون زمین تااسمون فرق میکنه .من برای عروسی خواهرم رفتیم پیش ریحانه که کارش عالی بود خیلی تعریفشون رو شنیده بودیم گریمورسینماهستن.شمارشون رو هم خواهرم توسفردبی خیلی اتفاقی ازیکی ازدوستانشون گرفت مارفتیم البوم ایشون رودیدیم کارشون واقعا عالیه برای هرنوع سلیقه ای ارایش توالبمشون هست از لایت واروپایی بگیرتا عربیوبیروتی .اخلاقشون بسیارعالی ومهربون برخلاف میکاپ کارای دیگه که اصلا نمیتونی یک دقیقه باهاشون حرف بزنی.بااینکه سرشون شلوغه اما بسیارخوش برخوردن..تا 6ماه پیش جردن بودن اما الان نمیدونم کجاتشریف دارن شمارشون روبراتون میذارم انشا..که استفاده ببرین.قبل ازاینکه تماس بگیرین پیامک بزنین بعدتماس بگیرین تابتونیدباخودشون صحبت کنید چون سرشون شلوغه.09333298716        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه دماوند-قاسم آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر mahson : سلام به همه دوستان.من کارعروس اکثرارایشگاههای نهران رودیدم اکثراالبمشون با عروس زندشون زمین تااسمون فرق میکنه .من برای عروسی خواهرم رفتیم پیش ریحانه که کارش عالی بود خیلی تعریفشون رو شنیده بودیم گریمورسینماهستن.شمارشون رو هم خواهرم توسفردبی خیلی اتفاقی ازیکی ازدوستانشون گرفت مارفتیم البوم ایشون رودیدیم کارشون واقعا عالیه برای هرنوع سلیقه ای ارایش توالبمشون هست از لایت واروپایی بگیرتا عربیوبیروتی .اخلاقشون بسیارعالی ومهربون برخلاف میکاپ کارای دیگه که اصلا نمیتونی یک دقیقه باهاشون حرف بزنی.بااینکه سرشون شلوغه اما بسیارخوش برخوردن..تا 6ماه پیش جردن بودن اما الان نمیدونم کجاتشریف دارن شمارشون روبراتون میذارم انشا..که استفاده ببرین.قبل ازاینکه تماس بگیرین پیامک بزنین بعدتماس بگیرین تابتونیدباخودشون صحبت کنید چون سرشون شلوغه.09333298716    تعداد پاسخها(1)( mahson)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مجیدیه جنوبی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه مجیدیه جنوبی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sajedehgol : يروز توي اينترنت دنبال يه آرايشگاه خوب توي مجيديه ميگشتم ، چشم به نظرايي كه در مورد سالن آريستا داده بودن جلب شد ، زنگزدم و وقت گرفتم و رفتم به اين سالن ، خيلي خوشحالم كه از اين طريق با آريستا آشنا شدم ، حالا با خيال راحت به اين آرايشگاه ميرم و دلم ميخواد از تمام كسايي كه اين مطالبو گذاشتن و باعث شدن من به اين سالن برم تشكر كنم، دلم ميخواد اينجا از كاركنان و مديريت آريستا بابتكارخوب و روابط عمومي بالاشون هم تشكر كنم .مرسي        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر معصومه صدیقی : مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم به عنوان بهترین هاشور ابرو , پرپشت کردن و قرینه سازی ابروهای ناهماهنگ اصلاح طرحهای قدیمی خط چشم , خط مزه , خط لب محله --تهران پارس منطقه 4 توسط معصومه صدیقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رنگ مو نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم    تعداد پاسخها(1)( mahson)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ fereshte03 به نظر daje : سلام عزيزم اگه ممكنه آدرسو تلفنشو بذار واسم راستي هيركاتشم خوبه؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرری و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Hania : سلام کلبه سبز 13 ساله آموزشگاه شده اما هیچکسو راضی نگه نداشته تورو خدا مواظب باشین.اشتباه منو مرتکب نشین.نه خدمات بگیرین نه کلاس برین. من جز فحشو بی احترامی نشنیدم.خانم شبانی میگفت لیسانس روانشناسی دارم در  حالیکه تو آخرین تمدید مدرکش زده دیپلم تجربی.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Hania : سلام به همگی من اهل تحقیقم و تا با چشم خودم نبینم باور نمیکنم.خودم دیدم و از خیلی ها پرسیدم و گفتن آموزشگاه کلبه سبزتو سه راه ورامین کوچه معصومی خیلی مزخرفه .هزینه بالا، کیفیت صفر، اخلاق بسیار زننده و خیلی خیلی بی احترامی میکنن.کسانی هم که آموزش میدن کارت مربی گری ندارن و حتما به فنی حرفه ای اطلاع میدم و جالبه اگه هنرجویی ناراحت شه و اعتراض کنه شمارشو پخش میکنن و حرفای رکیک میشنون.خیلی از مشتریهاهم خیلی معترضن و خودشو متخصص رنگ معرفی میکنه خانم شبانی در حالیکه جلو روم رنگ گرفت و رنگش رنگین کمون شد.خانم میرزایی و یوسفی اونجا کار میکنن و همشون بداخلاقن و کارشون ضعیفه و بخداقسم هیچکس راضی نیست. هرکی خلاف اینو بگه یا از کلبه سبزه یا اونجا نرفته        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه یوسف آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر lم ن : مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم به عنوان بهترین هاشور ابرو , پرپشت کردن و قرینه سازی ابروهای ناهماهنگ اصلاح طرحهای قدیمی خط چشم , خط مزه , خط لب محله --یوسف آباد توسط lم ن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ naeime به نظر mahya : سلام بچه ها من 6 ماه دیگه عروسیمه یه آرایشگاه خوب تو غرب تهران میخوام خواهشا کمکم کنید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ sita به نظر شیما : araysh gah nadli ali to fardis karaj         02636513965 shomarash        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zainab : به نظر من ارایشگاه مونا کارش عالی نیست خیلی هم قیمتاش نسبت به کیفیت کارشون زیاده ومدام افزایش قیمت دارن نمی دونم دلار باز بالا رفته ؟ که اینا هم گرون می کنن !        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ a457935504 به نظر فاطمه نوروزي : سلام دوستان ارایشگاه پانیذ ری عالیه و کارش خیلی خوبه من ده ساله میرم اونجا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر daje :   سلام دوستان، من هم آریستا میرم. راستشو بخواین موهام همیشه یه تم رنگی قهوه ای داشت. خلاصه بعد از چند باری که رفتم خانم مرادیان بهم گفت که به صورتت خیلی رنگای تم شرابی و نارنجی میاد و یه سری مشاوره عالی بهم داد که انقده منو هیجان زده کرد که تصمیم گرفتم رنگ موهامو عوض کنم. الان موهام رنگ آلبالویی خوش رنگه، انقده موهام قشنگ شده و انقده بهم میاد که همه توی اولین نگاه بهم میگن. حتی هوس کردم حتما از این چهرم و رنگ موهام برم آتلیه و عکس بندازم. خلاصه که خیلی خیلی راضی هستم و نکته مثبتش علاوه بر اینکه تنوع خیلی خوبی بود، هزینه خیلی کمی برام داشت و هم موهام آسیب ندیده اصن، چون اصلا برام دکلره نکرد و رنگش هم بعد از دو بار رنگ کردن ثابت مونده. برای هر کی که دوست داره بره سالن آریستا، شماره تماسش رو بذارم.      تعداد پاسخها(1)( fereshte03)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ unkown به نظر شیما : to chehreh pardazan ye cop kar has be name mahbobe ham akhlaghesh aliye ham karesh!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mote : سلام،شايد يكم دور از ذهن باشه كه يك آقا در مورد آرايشگاه زنانه نظر بده، ولي من ظاهر همسرم خيلي برام مهمه و اين موضوع كه ايشون هر آرايشگاهي ميرفت نميتونست همه كارهايي رو كه ميخواست در حد متعارف انجام بده اعصابم رو خورد كرده بود مخصوصا مجبور باشي پول زيادي بدي و اون چيزي كه دلت ميخواد نباشه تا اينكه چندماه پيش از كوچه پهلوان نژاد ميگذشتم اين سالنو ديدم ، ظاهرش نشون ميداد كه بايد سالن با كلاسي باشه آدرسشو به خانمم دادم الحمداله الان حدود نه ماهه كه به اين آرايشگاه ميره ، هم محيطش خيلي سالمه و هم خانمم خيلي از خدماتي كه ميگيره راضيه ، منم خيالم راحت شد كه لااقل پولي كه ميدم هدر نميره چون الحق والانصاف منم خيلي راضيم . همسرم زيبا بود و زيباترم شده، دلم ميخواست بدينوسيله از مسئول آرايشگاه آ ريستا تشكر كنم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ homa65 به نظر zarzar : سلام رضا 21 میخواستم ببینم از خانم مژگان پارسه تو سالن مهر و ماه آدرس و شماره تماس دارین؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ghazal_66 : سلام نسيم جون ، ديدم كه شماره تلفن آرايشگاه آريستا رو خواسته بودي ، من برات شماره تلفنشونو ميذارم ، تو ميتوني با خيال راحت اونجا بري چون كاراشون همه در حد خيلي خوبه من و خواهرم كه خيلي راضي هستيم ، من اين سالنو به تمام همكارام هم پيشنهاد كردم : ٢٢٥٠٣٥٩١، فقط يادت باشه قبل از رفتن حتماً زنگ بزن ، مخصوصاً براي اپيلاسيون ، چون هفته اي دو روز بيشتر اپيلاسيون ندارن ، اونم با وقت قبلي قبول ميكنن ، براي كاراي ديگه هرروز ميتوني بري راستي چون تو بچه كوچيك داري بهتره بدوني كه ساعت كاريشون از ساعت ١١صبح تا ١٩عصره، ولي اگه ازقبل باهاشون هماهنگ كني ميتوني ديرتر هم بري ، اينم يكي از امتيازات اين سالنه، مخصوصاً براي ما كارمندا، البته ببخشيد من نميدونم كه تو خانه داري يا كارمند. اميدوارم تو هم راضي از اين سالن برگردي، چه خوبه جايي باشه كه آدم با امنيت خاطر بتونه اونجا بره.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nasim1967 : سلام دوستان ،آيا كسي شماره تلفن سالن آريستا رو داره بهم بده، شنيدم توي مجيديه حرف اولو ميزنه ، ولي من چون بچه كوچك دارم ميخوام زنگ بزنم وقت بگيرم تا زود كارم انجام بشه٠ خواهشاً اگه كسي ميدونه شمارشو برام بزاره ، ممنون ميشم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر vayvayvay : لطفا ش ستایش نوینو برام بفرستین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ vayvayvay به نظر فاطمه نوروزي : سلام. لطفا ش ستایش نوینو برام بفرستین. خواهش.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر aziztaeme : سلام خدمت خانمهای گل سایت افتتاح آرایشگاه مروارید در شهرری حوالی میدان شهید غیبی با قیمتهای استثنایی وتعیین وقت قبلی. 09379884270 مینا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران نو و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر zibarasoli : آراىشگاه وىونا واقعا کارش شىکه و قىمتشونم مناسبه ....تو کارشون حرفه اى هستن برخوردشونم خوبه 77753642        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه چهارصددستگاه-شهدا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر zibarasoli : آراىشگاه وىونا واقعا کارش شىکه و قىمتشونم مناسبه ....تو کارشون حرفه اى هستن برخوردشونم خوبه 77753642        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه نیروهوایی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sara89 : سلام بچه ها من آرایشگاه الماس نشان رو پیشنهاد میکنم خیلی کارش عالیه هر کدوم از آشناهامون رفته راضیه اینم آدرس سایتش برید ببینید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sara89 : سلام بچه ها من آرایشگاه الماس نشان رو پیشنهاد میکنم خیلی کارش عالیه هر کدوم از آشناهامون رفته راضیه اینم آدرس سایتش برید ببینید http://www.almasneshansalon.com/index.php        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sara89 : سلام بچه ها من آرایشگاه الماس نشان رو پیشنهاد میکنم خیلی کارش عالیه هر کدوم از آشناهامون رفته راضیه اینم آدرس سایتش برید ببینید           مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ sahar22 به نظر shaneli : سلام خانم شانلی!!یه سوال دارم میتونم بپرسم هزینه  ارایش عروسیتون چقدر شد؟؟؟میخوام قیمت بدونم بعد تصمیم بگیرم برم کاراشونو ببینم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران نو و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر mob7 : ارایشگاه سیما تو میدان امامت واقعا عالیه.من یه روز رفتم برا اولین  بار و دیدم با یک رنگ و مش بسیار عالی وقیمت مناسب چهره مرا خیلی جذاب تر کردند تازه کلی هم از نظر روحی شاد شدم دکوراسیونش هم واقعا عالی و دلچسب بود.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر elham1111 : سلام بافت مهلا در مرات غرب خيلي شيك هست و هر بافتي رو ميزنه به صورت حرفيه اي        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه دولت-اختیاریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ layaasari به نظر ghbn : سالن زیبایی ال لعیا عصاری بازی رنگ با مو و بهترین هیرکات ( 2013 ) سوابق کاری 4 سال اویپ نفلزی و 8 سال در کنار مژگان دادفر کوتاهی مو، اکستنشن رنگ ها و هایلایت براشینگ و شنیون اسپرت.خدمات عروس گریم و میکاپ.انواع بافت.ماساژ و کراتینه-ناخن و اپیلاسیون آدرس: قیطریه -کوچه شب تاب -پلاک5-واحد4    تلفن :22230847        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه نیروهوایی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Mani13 : من هم هيوا رفتم تو ٣/٣١ هم ويونا تو ك رضا علي ته خ دهقان .هر دو كارشون خيلي خوبه ولي اخيرا بيشتر همون ويونا رو ميرم ،هيوا هر سال افزايش قيمت داره .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر soheila46 : سلام ، من چند روز پيش گذري سري به آرايشگاه آريستا زدم ، راستش دلم ميخواست مدل موهامو عوض كنم ، خداييش خانمي كه موهامو كوتاه كرد خيلي خوب منو راهنمايي كرد و موهامو يه مدل خوب زد ، چون من دلم نميخواست قد موهام زياد كوتاه بشه، ولي هر سالني كه ميري موهاتو تا بناگوشت كوتاه ميكنن و بعد هزار دليل براي كارشون ميارن كه اين مدل بهت خيلي مياد ولي تو سالن آريستا اصلاً اينجوري نيست ، تازه بعدش دادم موهامو يك رنگ عسلي بسيار شيكي كردند ، اين رنگو چندتا آرايشگاه بهم گفته بودن كه حتماً بايد دكلره كنم ولي تو سالن آريستا بدون دكلره رنگ خيلي قشنگي برام درآوردن، خدا عمرشون بده تازه كلي هم آدمو تحويل ميگيرن. من كه از كارشون خيلي خيلي راضيم . اگه كسي دوست داشت بره آدرسشو براتون ميزارم: خيابان جانبازان غربي- خيابان اثني عشري- كوچه پهلوان نژاد( ١٣)-پلاك٢٣ البته از بزرگراه رسالتم راه داره ولي من خونمون به گلبرگ نزديكتره، من كه آدرسشو به دوستام و فاميل خودم و شوهرم دادم، بهتون پيشنهاد ميكنم يه سري به اونجا بزنين        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر aliakbari2 :   سلام   علي رضا اکبري هستم،27ساله ومجردم ،وضعيت ماليم اصلا خوب نيست،دنبال يکيم که با شرايط مالي من کنار بياد و يا کمکم کنه، يه خانم مجرد 27 تا40 ساله که قصد ازدواج داره مشخصاتشو لطف کنه به ايميلم پيامک کنه ،تا به قصد ازدواج آشنا بشيم،اگه مطلقه يا بيوه هم باشه و يا مشکل خاصي داشته باشه،داراي فرزند باشه و غيره اشکال نداره،فقط اهل زندگي باشه، با هم اشنا ميشيم 0.9.3.0.3.3.8.3.2.0.2.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه استاد معین و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر aliakbari2 :   سلام   علي رضا اکبري هستم،27ساله ومجردم ،وضعيت ماليم اصلا خوب نيست،دنبال يکيم که با شرايط مالي من کنار بياد و يا کمکم کنه، يه خانم مجرد 27 تا40 ساله که قصد ازدواج داره مشخصاتشو لطف کنه به ايميلم پيامک کنه ،تا به قصد ازدواج آشنا بشيم،اگه مطلقه يا بيوه هم باشه و يا مشکل خاصي داشته باشه،داراي فرزند باشه و غيره اشکال نداره،فقط اهل زندگي باشه، با هم اشنا ميشيم 0.9.3.0.3.3.8.3.2.0.2.          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه قلهک - قیطریه جنوب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر aliakbari2 :   سلام   علي رضا اکبري هستم،27ساله ومجردم ،وضعيت ماليم اصلا خوب نيست،دنبال يکيم که با شرايط مالي من کنار بياد و يا کمکم کنه، يه خانم مجرد 27 تا40 ساله که قصد ازدواج داره مشخصاتشو لطف کنه به ايميلم پيامک کنه ،تا به قصد ازدواج آشنا بشيم،اگه مطلقه يا بيوه هم باشه و يا مشکل خاصي داشته باشه،داراي فرزند باشه و غيره اشکال نداره،فقط اهل زندگي باشه، با هم اشنا ميشيم 0.9.3.0.3.3.8.3.2.0.2.        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آرایشگاه زنانه تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
جمعه 3 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه معلم - مرودشت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
sinderela

تاریخ درج: جمعه 3 مرداد ماه 1393

سلام عزیزان.به نظر من ارایشگاه هفت قلم شعبه یک کارش عالیه

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 29 تير ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
mahson

تاریخ درج: يکشنبه 29 تير ماه 1393

سلام دوستان با عرض شرمندگی من اسم ارایشگاه روبا اسم گریموراشتباه گفتم.اسم ایشون خانم سوگند سپهرنیا هستن که قبلا ارایشگاه ریحانه بودن.واینم شمارشون 09333298716

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 29 تير ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
mahson

تاریخ درج: يکشنبه 29 تير ماه 1393

سلام دوستان با عرض شرمندگی من اسم ارایشگاه روبا اسم گریموراشتباه گفتم.اسم ایشون خانم سوگند سپهرنیا هستن که قبلا ارایشگاه ریحانه بودن.واینم شمارشون 09333298716

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 23 تير ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
mahson

تاریخ درج: دوشنبه 23 تير ماه 1393

سلام به همه دوستان.من کارعروس اکثرارایشگاههای نهران رودیدم اکثراالبمشون با عروس زندشون زمین تااسمون فرق میکنه .من برای عروسی خواهرم رفتیم پیش ریحانه که کارش عالی بود خیلی تعریفشون رو شنیده بودیم گریمورسینماهستن.شمارشون رو هم خواهرم توسفردبی خیلی اتفاقی ازیکی ازدوستانشون گرفت مارفتیم البوم ایشون رودیدیم کارشون واقعا عالیه برای هرنوع سلیقه ای ارایش توالبمشون هست از لایت واروپایی بگیرتا عربیوبیروتی .اخلاقشون بسیارعالی ومهربون برخلاف میکاپ کارای دیگه که اصلا نمیتونی یک دقیقه باهاشون حرف بزنی.بااینکه سرشون شلوغه اما بسیارخوش برخوردن..تا 6ماه پیش جردن بودن اما الان نمیدونم کجاتشریف دارن شمارشون روبراتون میذارم انشا..که استفاده ببرین.قبل ازاینکه تماس بگیرین پیامک بزنین بعدتماس بگیرین تابتونیدباخودشون صحبت کنید چون سرشون شلوغه.09333298716

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 23 تير ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
mahson

سلام به همه دوستان.من کارعروس اکثرارایشگاههای نهران رودیدم اکثراالبمشون با عروس زندشون زمین تااسمون فرق میکنه .من برای عروسی خواهرم رفتیم پیش ریحانه که کارش عالی بود خیلی تعریفشون رو شنیده بودیم گریمورسینماهستن.شمارشون رو هم خواهرم توسفردبی خیلی اتفاقی ازیکی ازدوستانشون گرفت مارفتیم البوم ایشون رودیدیم کارشون واقعا عالیه برای هرنوع سلیقه ای ارایش توالبمشون هست از لایت واروپایی بگیرتا عربیوبیروتی .اخلاقشون بسیارعالی ومهربون برخلاف میکاپ کارای دیگه که اصلا نمیتونی یک دقیقه باهاشون حرف بزنی.بااینکه سرشون شلوغه اما بسیارخوش برخوردن..تا 6ماه پیش جردن بودن اما الان نمیدونم کجاتشریف دارن شمارشون روبراتون میذارم انشا..که استفاده ببرین.قبل ازاینکه تماس بگیرین پیامک بزنین بعدتماس بگیرین تابتونیدباخودشون صحبت کنید چون سرشون شلوغه.اگه خاستین بگین تاشمارشوبزارم

تعداد پاسخها(1)

دوشنبه 23 تير ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
mahson

سلام به همه دوستان.من کارعروس اکثرارایشگاههای نهران رودیدم اکثراالبمشون با عروس زندشون زمین تااسمون فرق میکنه .من برای عروسی خواهرم رفتیم پیش ریحانه که کارش عالی بود خیلی تعریفشون رو شنیده بودیم گریمورسینماهستن.شمارشون رو هم خواهرم توسفردبی خیلی اتفاقی ازیکی ازدوستانشون گرفت مارفتیم البوم ایشون رودیدیم کارشون واقعا عالیه برای هرنوع سلیقه ای ارایش توالبمشون هست از لایت واروپایی بگیرتا عربیوبیروتی .اخلاقشون بسیارعالی ومهربون برخلاف میکاپ کارای دیگه که اصلا نمیتونی یک دقیقه باهاشون حرف بزنی.بااینکه سرشون شلوغه اما بسیارخوش برخوردن..تا 6ماه پیش جردن بودن اما الان نمیدونم کجاتشریف دارن شمارشون روبراتون میذارم انشا..که استفاده ببرین.قبل ازاینکه تماس بگیرین پیامک بزنین بعدتماس بگیرین تابتونیدباخودشون صحبت کنید چون سرشون شلوغه.09333298716

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 23 تير ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه دماوند-قاسم آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
mahson

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 23 تير ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
mahson

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 23 تير ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
mahson

تعداد پاسخها(1)

دوشنبه 23 تير ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه مجیدیه جنوبی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
mahson

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آرایشگاه زنانه تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4357, نوشته ها: 13085, کاربران: 4484
به جدید ترین عضو انجمن, naazi خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران