لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
شنبه 7 آبان ماه 1390 بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
نرجس

تاریخ درج: شنبه 7 آبان ماه 1390
آرایشگاه گیوا کار عروسش خیلی خوبه

پاسخ ghazal ghaderi:

سلام ...

آرایشگاه گیوا یه اپیلاسون کاره خوب و حرفه ای داشت که رفته اگه کسی شماره یا ادرس ازش داره به من بده ....

پاسخ shaneli:

دوستا ی گلم کلا کا ر سالن گیوا حرف نداره کارای عرو سشون عالللللللللللیه   2 تا شعبه دارن که کار سارا شهرک از همشون بهتره......

پاسخ nazilaarab:

منم باهات موافقم شانلی جان من عروس 2 ما ه پیش سارا (  سالن گیوا )  بودم خیلی خیلی خوب شده بودم از همه چیم راضی بودم ارایشم تا 3 نصف شب تکون نخورد  هر کس من و می دید کلی  ازم تعریف می کرد مو ها مم خیلی خوب شده بود که با میترا بود.... من خیلی خوش حالم که گل بانو رو کنسل کردم رفتم گیوااا....

پاسخ goleyas:

cheeky سلام سلام.... به دوستان خوبم .....من با نظرای شما موافقم .....بعد از کلی گشتن توسالن های مختلف از جمله سیترین_لی لی

هما _  گل بانو و........ به این نتیجه رسیدم که گیوا ازهمه اونا بهتره و با شرایط من جور تره.....چون علاوه بر اینکه کارشون خوبه رفتار پرسنلشونم  خوب بود ...از خود سارا هم خیلی خوشم اومد چون کلی وقت گذاشت و برام همه چی رو تو ضیح داد.....

پاسخ darabi:

سلام منم با همه موافقم کارشون حرف نداره خیلی باحالهههههههههههه من پارسال عروسشون بودم عالییییییییییی بود. عاشقتم رهاheart

پاسخ sarvar:

سلام لازم دیدم این مطلب رو اطلاع رسانی کنم سال گذشته خانم من عروس سالن گیوا بود به مدیریت خانم سارا حسینی در اون روز کیف خانم بنده رو داخل سالن یکی از پرسنل ازش دزدید و خانم حسینی به بنده گفتند برو شکایت کن عروس قبلی که دستش به جایی نرسید تو هم برو ببینم چکار میکنی منم که الان دارم این مطلب رو مینویسم حکم جلبشون رو گرفتم و به زودی حــکم پلمــپ آرایشگاه رو هم میگیرم.

پاسخ maryam68:

سلام.من سه سال پیش براعروسیم رفتم سالن سومیا در شرق تهران کارشون خیلی عالیه ،گریم ومیکاپش خیلی عالی بود ماندگاریه بالایی داشت .وخصوصا شنیونش خیلی خاص بودبعد از سه سال تا به حال مدل شنیونمو روسر هیج عروسی ندیدم هنوزم جدید وهرکی عکسامو میبینه فکر میکنه تازه عروسیم بوده واصلا قدیمی نشده ضررنمیکنید حتما برید کاراشونو ببینید اسم مدیریتشم زهرا فرجی خیلی خانم خوبیه حتما راهنماییتون میکنه جدیدا میخوان جاشونو عوض کنن اینم شماره سالنه77941882-77947330-09126838545

پاسخ mehras:

من برای میکاپ رفتم خواستم سارا کارم رو انجام بده همه روی صورتم کار کردند الا سارا فقط پول میگیرن و اسم در کردن من که پشیمونم

پاسخ mehras:

به اسم سارا پول میگیرن ولی کارآموزاش کار انجام میدن

پاسخ mahsa1376:

من 6 ماه پیش عروس این آرایشگاه بودم ولی ازشون خوشم نیومد هم از لحاظ اخلاقی هم کارشونو نپسندیدم از سارا خیلی بدم اومد خیلی خودشو میگرفت و با آقای سرور موافقم بعدشم خانم مدیریت اصلی آرایشگاه کارشون بهتره و خیییلی حواسش به سارا بود که داره چکار میکنه و همش مییومد بالای سرش و یه لبخند سرد میزدو میرفت خیلی جالب بود فک کنم بهش بی اعتماد شده بود و میخواد بندازتش بیرون کار خود خانم امیری عالیه حرف نداره ولی سارا بیخودی اونجا خودشو میگیره.بعدم ایشالا ود تر خانم امیری بندازش بیرون چون خیلی خیلی بد برخورد میکرد آدم با خود خانم امیری که حرف  میزد  کیف میکرد از بسکه خوش صحبت و خوش اخلاق بودن کارشونم بهتر از سارا بود

پاسخ eli72:

سلام دوستان میخواستم بدونم قیمت عروسای گیوا تو چه رنجیه؟

ممنون میشم کمکم کنید

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه مجیدیه جنوبی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر saramnv : سلام .ممنون از دابی که منو با آریستا آشنا کرد.من دیروز رفتم آریاستا از همه نظر عالی.مدیریت محترم و کادر مهربون.هم از ارایشم راضی بودم هم موهام.شک ندارم بازم عروسی و مراسمی باشه میرم آریستا.مممممممممممممممممممممممممممممممممممنونننننننننننننننننننننننننن.پیشنهاد میکنم حتما برید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه افسریه - قصر فیروزه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر saramessi : من تازگیا برای عروسی یکی از دختر خاله هام رفتم به ی اریشگاه تو تهران افسریه ک خیلی خوشگل شده بودم که قیمتش خیلی مناسب بودخواستم به شما هم پیشنهاد بدم به شمارهی۰۲۱-۳۳۸۲۵۲۳۳۳میتونید برای گرفتن ادرس دقیق و دیدن عروس و مدل هاشون با شماره ی بالا تماس بگرید بعضی از قیمتاشو براتون میزارم عروس۱۰۰۰۰۰۰تومان ارایش سر و صورت۱۲۰۰۰۰تومان ارایشvip۱۷۰۰۰۰تومان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر farhad123 : Sسایتتون خیلی قدیمیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Sadafff : سلام بچه ها من رفتم آرایشگاه چهره پردازان اصلا خوب نبود ابروهامو موهامو داغون کرده کدوم آرایشگاه برم بهتره؟؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ونک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر manijeh : بهترین سالن زیبایی موجود در تهران سلام سالن زیبایی ابریشم بهترین سالن زیبایی زنانه تهران با پرسنلی بسیار حرفه ای و کار کشته و با مدیریت جدید و تمامه خدمات آرایشی و بهداشتی رو ارایه می دهد و همچنین ارایه خدمات عروس با تخفیف ویژه . فقط کافیه یکبار امتحان کنید. ۸۸۱۷۱۱۴۶ - ۸۸۷۳۲۱۱۸ میدان آرژانتین‌ خیابان بیهقی بین کوچه ۱۲ و ۱۴ پلاک ۱۸ www.abrishambeauty.ir http://www.aparat.com/v/MN67i          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر kabiri1363 : یادم رفتم راستی دوتا خواهر زاده ام برای هاشور ابرو پیش مینا جون همون سالن آندو رفتند واقعا کارشون عالی و طبیعی بود منم به دوستان دیگه پیشنهاد میکنم حتما با یه بار مراجعه مشتری دائم میشوند من و اهل فامیل که شدیم چون علاوه بر کار رفتار و برخورد با مشتری فوق العاده خوبی دارن  26322050        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر kabiri1363 : سلام دوستان منم با تعریف دوستان از سالن زیبای مینا که همون آندوی سابق با مدیریت خانم امیری رفتم و واقعا از کار رنگ مریم جون و کار ابرو مینا جون راضی میکنم واز دوستانی که در این سایت این سالن به من معرفی کردن واقعا تشکر میکنم و خواهش میکنم اگه  دوستان جدید کسی رفته بیاد و نظرش اعلام کنه  من برای دوستان ادرس و شماره هم میزارم  میدان هروی خ افشاری بین بوستان ششم و هفتم پ 90 بالای پیشخوان دولت  26322050        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ kabiri1363 به نظر nega1360r : واقعا کار مریم و مینا جون حرف نداره من هم برای ارایش  و شنیون و رنگ مو هام البته پیش مرجون رفتم واقعا عالی شد و قیمتها واقعا مناسبه البته اسم سالن اندو (سالن مینا) منم به دوستان پیشنهاد میکنم یکبار حتما امتحان کنن 26223250        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sahaaaar55 :     من پیش خانم حسین زاده فرمژه دایم و هاشور ابرو انجام دادم خیلی قشنگ شده  هاشور ابروم که خیلی خوشرنگ ومدلش رو هر کی میبینه میپسنده   واقعا دستشون درد نکنه شمارشون      09121974720 شهرک اکباتان هستند   44666524   ماه دیگه میخوام لب و چشمم رو هم بزنم کارشون رو دیدم عالیه    خیلی خانم محترم و با وقاری هستند          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Mona55 : به نظر من بهترین ارایشگاه تو گیشا رخشیده...سمانه جون کار عروسش حرف نداره من نمونه کاراشو دیدم محشره...ناهید جون کار ابرو انجام میده واقعا کارش حرف نداره من هر جا میرفتم ابروهامو تا به تا میشد تا اینکه ناهید جون رو بهم معرفی کردن کارش عالی...شهره جون هم رنگ و مش میکنن من که خیلی راضیم..ناخن کارشونم سمیراجونه عالیه...اپیلاسیون کارشون زری جونه که محشره ...من به این ارایشگاه نمره 20 میدم از همه مهمتر برخوردشونه که فوق العادس تلفن رخشید88242047        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر منصوره منصورزارع : آموزشگاه شمیم به عنوان بهترین خیاطی محله --میرداماد-محسنی توسط منصوره منصورزارع به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کاس عملی خوب خیاطی همراه با طراحی نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه شمیم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر mina1362 : سلام دوستان منو خواهرام و چند تا از دوستام رفتیم پیش خانم رزا کاره ابرو و خط چشمش حرف نداشت واقعا کارش خوب بود اصلا درد نداشت قیمتشم مناسب بود جاش توی تهران امیر آباد شمالی هست شمارشم 09013079515        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر behnaz63 :     ثبت نام کلاسهای فنی حرفه ای ماساژ در کنار حرفه ایها ...موفقیت خود را تضمین کنید . برگزاری کلاسهای آموزشی ماساژ با مدرک فنی و حرفه ای با توجه به تدوین و انتشار استاندارد ماساژ سازمان آموزش فنی و حرفه ای مجتمع آموزشى ما به زودی در این رشته هنرجو می پذیرد. علاقه مندان می توانند  با مراجعه به آموزشگاه و مشاوره با مربی  اطللى فنى و حرفه اى تعلق مىگىرد. 77439936  http://massage4u.blogfa.com لاعات لازم را اخذ نمایند.پس از گذراندن اىن دوره به شما مدرک بىن الم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پاسداران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر behnaz63 :     ثبت نام کلاسهای فنی حرفه ای ماساژ در کنار حرفه ایها ...موفقیت خود را تضمین کنید . برگزاری کلاسهای آموزشی ماساژ با مدرک فنی و حرفه ای با توجه به تدوین و انتشار استاندارد ماساژ سازمان آموزش فنی و حرفه ای مجتمع آموزشى ما به زودی در این رشته هنرجو می پذیرد. علاقه مندان می توانند  با مراجعه به آموزشگاه و مشاوره با مربی  اطلاعات لازم را اخذ نمایند.پس از گذراندن اىن دوره به شما مدرک بىن المللى فنى و حرفه اى تعلق مىگىرد. 77439936  http://massage4u.blogfa.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ازگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر behnaz63 :     ثبت نام کلاسهای فنی حرفه ای ماساژ در کنار حرفه ایها ...موفقیت خود را تضمین کنید . برگزاری کلاسهای آموزشی ماساژ با مدرک فنی و حرفه ای با توجه به تدوین و انتشار استاندارد ماساژ سازمان آموزش فنی و حرفه ای مجتمع آموزشى ما به زودی در این رشته هنرجو می پذیرد. علاقه مندان می توانند  با مراجعه به آموزشگاه و مشاوره با مربی  اطلاعات لازم را اخذ نمایند.پس از گذراندن اىن دوره به شما مدرک بىن المللى فنى و حرفه اى تعلق مىگىرد. 77439936  http://massage4u.blogfa.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ sahar88 به نظر mahya : با سلام من عروس گل رز بودم خیلیم راضی بودم مکاپ کارم عسل بود و شینیون کارم الهام واقعا می درخشیدم          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر samira88 :   تاتو هاشور خوب و با اطمینان میخواین   من خانم حسین زاده رو میشناسم   کارشون عالیه با طراحی و رنگهای خوب با دستگاه میکرو پیگمنتیشن   ایشون مدرس و مربی رسمی سازمان فنی و حرفه ای هستند   من خودم ابرو چشم و لبم رو زدم هرکی میبینه خوشش میاد در ضمن سرمه چشم هم انجام میدن من زدم خیلی قشنگ شده   سمت شهرک اکباتان هستند من شرق تهرانم ولی با یه مترو راحت میشه رفت   شمارشون          44666524 خانم حسین زاده          09121974720 شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نازیلا سرشاری : آرایشگاه نهایت به عنوان بهترین اکستنشن مو و بافت مو محله --گیشا-کوی نصر توسط نازیلا سرشاری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عالیه خسته نباشد دارید شمااااا نمایش مشخصات و آدرس مرکز آرایشگاه نهایت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرری و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Fatima_ : من مامانم چند بار رفت کلبه سبز موهاشو کوتاه کرد با دوستمم رفتیم کلبه سبز برا کوتاهی مو .. و گفتم ک ابجیمم رفته چندبااار اونجا ..و هیچ برخورد بدی ازشون ندیدیم چ برسه از خانم شعبانی خیلی خانم خوب و محترمی بودن کار شینیون و اموزش و ارایش و.. مطمئن نیستم نمیدونم دقیقا چیجوریخ و عالیه یا نه اما برخوردشون و ما مشکلی نداشتیم و ابرو برداشتنشونو ابجیم راضی بوده و برا نامزدیشم ک رفت موهاشو درست کرد هم راضی بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Fatima_ : ارایشگاه حنانه تو خیابون آرد ایران ک عااالیه ..برای اموزش هم کلی باهات کار میکنن و... ارایشگاه آریارخ هم تو کوچه آقابیگی خیلی عالیه.. ارایشگاه شایسته نو هم دخترداییم یبار رفته بود مااااه شده بود یبار رفته بود زشت شده بود!! ... از کلبه سبز نمیدونم چرا بد میگین! ابجیم حدود 1یا2ساله اونجا میره برا ابرو برداشتن و... حتی برا نامزدیشم اونجا رفت درست کننش منم اونجا رفتم باهاش؛ اما برخورد بدی ندیدیم ازشون تاحالا ! خیلی هم بنده خداها خوب برخورد میکنن و احترام میزارن و لبخند میزنن وقتی نظرات منفیتونو خوندم تعجب کردم! نمیدونم واقعا چیزی دیدین یا از رو دشمنی اومدین نوشتین! تبسم عروس تو کوچه معصومی هم ابجیم از کار ابروهاش راضیه.. اموزشگاه پیام گلها تو میدون حسن زاده هم مدیرش خانم نوری خیلی کار بلده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر fatane2 : شیدوخت عزیز ممنونم ازت بابت معرفی خانم منیعی  رفتم پیششون موهامو کوتاه کردم بعد مش فویل انجام دادم بینظیر شد ، کارشون حرف نداره. خیلی هنرمند هستن دوستام که منو دیدن همه رفتم پیش ایشون برای کراتین و کوتاهی و دکلره تمام همشون هم راضی بودن. اصلا موهامون نسوخت موادشون هم خارجی هستش. تلفن 44056212        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آرژانتین - وزرا - توانیر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ manijeh به نظر manijeh : بهترین سالن زیبایی موجود در تهران سلام سالن زیبایی ابریشم بهترین سالن زیبایی زنانه تهران با پرسنلی بسیار حرفه ای و کار کشته و با مدیریت جدید و تمامه خدمات آرایشی و بهداشتی رو ارایه می دهد و همچنین ارایه خدمات عروس با تخفیف ویژه . فقط کافیه یکبار امتحان کنید. ۸۸۱۷۱۱۴۶ - ۸۸۷۳۲۱۱۸ میدان آرژانتین‌ خیابان بیهقی بین کوچه ۱۲ و ۱۴ پلاک ۱۸ www.abrishambeauty.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آرژانتین - وزرا - توانیر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر manijeh : بهترین سالن زیبایی موجود در تهران سلام سالن زیبایی ابریشم بهترین سالن زیبایی زنانه تهران با پرسنلی بسیار حرفه ای و کار کشته و با مدیریت جدید و تمامه خدمات آرایشی و بهداشتی رو ارایه می دهد و همچنین ارایه خدمات عروس با تخفیف ویژه . فقط کافیه یکبار امتحان کنید. ۸۸۱۷۱۱۴۶ - ۸۸۷۳۲۱۱۸ میدان آرژانتین‌ خیابان بیهقی بین کوچه ۱۲ و ۱۴ پلاک ۱۸ www.abrishambeauty.ir <a target="_blank"  ="http://www.aparat.com/v/ltveh" data-cke-saved- ="http://www.abrishambeauty.ir">http://www.aparat.com/v/ltveh</a>      تعداد پاسخها(1)( manijeh)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر زرین : میکرو پیگمنتیشن به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --تهران پارس منطقه 4 توسط زرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ azeran به نظر هستی نظری : آره بهترین آرایشگاه به نظر من همان یاقوته که آدرس جدیدشم خیابان بهداشت خ آقاباباییان به سمت بازرگان پ 188 تلفنشم 66204405        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ faeze1111 به نظر فاطمه نوروزي : سلام من عروسی دخترداییمه میخوام برم شایسته نوقیمتش واسه یه شب چنده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر زنده دلان : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط زنده دلان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ودوستام تو این سالن کراتینه انجام دادیم واقعا کارشون عالیه.موهای من مثل ابریشم شده خیلی خوبه😆😆😆😆😆😆 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر shiiidokht : دوستای گلم خانم منیعی تازه از یک سمینار در ترکیه اومدن. با متدهای جدید کوتاهی - دکلره - مش و کراتین مو من مشتری چندین و چند سالشونم از ترکیه که اومدن رفتم موهامو کوتاه کردم و دکلره تمام انجام دادم بدون هیچ آسیبی. خواستم بهتون پیشنهاد بدم. تلفن: 44056212        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر shiiidokht : دوستای گلم خانم منیعی تازه از یک سمینار در ترکیه اومدن. با متدهای جدید کوتاهی - دکلره - مش و کراتین مو من مشتری چندین و چند سالشونم از ترکیه که اومدن رفتم موهامو کوتاه کردم و دکلره تمام انجام دادم بدون هیچ آسیبی. خواستم بهتون پیشنهاد بدم. تلفن: 44056212        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران نو و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ LPARNAZ به نظر mob7 : با سلام.من بنابر نظرات ارائه شده توسط دوستان محترم به ارایشگاه سیما رفتم ولی اصلا راضی نبودم ودر ضمن خیلی گرانتراز ارایشگاههای دیگه بود مخصوصا کار رنگ مو.کارشون هم بسیار معمولی بود          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ Freshteh به نظر mahya : سلام بچه ها اگه دنبال یه آرایشگاه یا سالن زیبایی با کیفیت تو هر جای ایران هستید یه سر به این سایت بزنید. لیست سالن های زیبایی گل گیس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر goligolabi : در مورد آرایشگاه سبزه ناز باید بگم نه تنها کارشون خوب نیست بلکه خودشون هم آدمای درستی نیستن ، موقع پول گرفتن همه حواسشون هست ولی موقع پول پس دادن همه سرشون شلوغ میشه و.... یک ماه پیش رفتم سالنشون20 تومن اضافی کشیدن کارت برام وقتی متوجه شدن گفتن پول نقد نداریم 😒 این همه آدم 20 تومننداشتن .شماره کارتمو دادم که بریزن هنوز که هنوزه نریختن هر بارم که زنگ زدم یه جوری پیچوندن منو ،20 تومن پولی نیست اینو گفتم که اگه رفتین اینجابدونین چه کسایی براتون کار انجام میدن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام دوستای عزیز اگه دنبال تاتوهای قشنگ و طراحیهای صورت عالی مطابق آخرین متد میگردین با بیتا جون تماس بگیرین .مرکزشون  به نام طراحی فوق تخصصی رها هست تلفن :09122942459        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پاسداران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ shademan به نظر kikipik : آرایشگاه ویونا کار میکاپ و شینیون عروسش حرف نداره برو حتما البوم کارشو ببین دوستم 77753642        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مجیدیه شمالی-شمس آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شیرین : میکرو پیگمنتیشن به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --مجیدیه شمالی-شمس آباد توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ HASTIII به نظر shaneli : سلاااااام بچه ها.. منم برا رنگ و مش رفتم سالن گیوا پیش شادی جون واقعا کارش عالی بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ maryamrahp به نظر mahya : سلام به همگی من برای عروسیم آرایشگاه گل رز انتخاب کردم به نظرتون کارشون خوبه و کار میکاپ و شینیون کی بهتره تو رو خدا راهنماییم کنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازنین : میکرو پیگمنتیشن به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --حسین آباد - هروی توسط نازنین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تاتوهای بیتا جون واقعا تمیز و قشنگه نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا : میکرو پیگمنتیشن به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --میرداماد-محسنی توسط سارا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کارهای بیتا خانم خیلی تمیز و ماندگاره. توصیه میکنم دنبال یک طرح قشنک باشین و برین یک نقش زیبا روی بدن بذارین نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ونک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر زیبا : میکرو پیگمنتیشن به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --ونک توسط زیبا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است توصیه میکنم یکبار هم که شده به نمونه کارهای بیتا جون دقت کنین. نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساره : میکرو پیگمنتیشن به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --تهران پارس منطقه 4 توسط ساره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پیش بیتا جون چندین بار رفتم واقعا کارشون عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sheyda12 : خیلی دلم میخواست موهامو دکلره تمام کنم، اما اط اینکه موهامو بسوزونن میترسیدم  به پیشنهاد دوستم رفتم دکلره تمام کردم کارشون عالیه عالیه بود بدون هیچ سوختگی و یا آسیب رسانی به موهام  نه زرد بود نه سبز بی نظیر شد. با اطمینان میتونم بگم حتما برید پیششون کارشون بی نظیره  تلفن : 44056212        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sheyda12 : خیلی دلم میخواست موهامو دکلره تمام کنم، اما اط اینکه موهامو بسوزونن میترسیدم  به پیشنهاد دوستم رفتم دکلره تمام کردم کارشون عالیه عالیه بود بدون هیچ سوختگی و یا آسیب رسانی به موهام  نه زرد بود نه سبز بی نظیر شد. با اطمینان میتونم بگم حتما برید پیششون کارشون بی نظیره  تلفن : 44056212        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر دلارام : میکرو پیگمنتیشن رها به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط دلارام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن رها        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر دلارام : میکرو پیگمنتیشن رها به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --آرژانتین-وزرا-توانیر توسط دلارام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن رها        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر تینا : میکرو پیگمنتیشن رها به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --آیت الله کاشانی توسط تینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن رها        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مهران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سمانه : میکرو پیگمنتیشن رها به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --مهران توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن رها        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مجیدیه شمالی-شمس آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سمانه : میکرو پیگمنتیشن رها به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن محله --مجیدیه شمالی-شمس آباد توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز میکرو پیگمنتیشن رها        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آرایشگاه زنانه تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
سه شنبه 3 شهريور ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه مجیدیه جنوبی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
saramnv

تاریخ درج: سه شنبه 3 شهريور ماه 1394

سلام .ممنون از دابی که منو با آریستا آشنا کرد.من دیروز رفتم آریاستا از همه نظر عالی.مدیریت محترم و کادر مهربون.هم از ارایشم راضی بودم هم موهام.شک ندارم بازم عروسی و مراسمی باشه میرم آریستا.مممممممممممممممممممممممممممممممممممنونننننننننننننننننننننننننن.پیشنهاد میکنم حتما بریدheart

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 27 مرداد ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه افسریه - قصر فیروزه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
saramessi

تاریخ درج: سه شنبه 27 مرداد ماه 1394

من تازگیا برای عروسی یکی از دختر خاله هام رفتم به ی اریشگاه تو تهران افسریه ک خیلی خوشگل شده بودم که قیمتش خیلی مناسب بودخواستم به شما هم پیشنهاد بدم به شمارهی۰۲۱-۳۳۸۲۵۲۳۳۳میتونید برای گرفتن ادرس دقیق و دیدن عروس و مدل هاشون با شماره ی بالا تماس بگرید بعضی از قیمتاشو براتون میزارم عروس۱۰۰۰۰۰۰تومان ارایش سر و صورت۱۲۰۰۰۰تومان ارایشvip۱۷۰۰۰۰تومان

تعداد پاسخها(0)

شنبه 17 مرداد ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
farhad123

تاریخ درج: شنبه 17 مرداد ماه 1394

Sسایتتون خیلی قدیمیه

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 14 مرداد ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
Sadafff

تاریخ درج: چهارشنبه 14 مرداد ماه 1394

سلام بچه ها من رفتم آرایشگاه چهره پردازان اصلا خوب نبود ابروهامو موهامو داغون کرده کدوم آرایشگاه برم بهتره؟؟

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 4 مرداد ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه ونک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
manijeh

تاریخ درج: يکشنبه 4 مرداد ماه 1394

بهترین سالن زیبایی موجود در تهران

سلام سالن زیبایی ابریشم بهترین سالن زیبایی زنانه تهران با پرسنلی بسیار حرفه ای و کار کشته و با مدیریت جدید و تمامه خدمات آرایشی و بهداشتی رو ارایه می دهد و همچنین ارایه خدمات عروس با تخفیف ویژه .
فقط کافیه یکبار امتحان کنید.
۸۸۱۷۱۱۴۶ - ۸۸۷۳۲۱۱۸
میدان آرژانتین‌ خیابان بیهقی بین کوچه ۱۲ و ۱۴ پلاک ۱۸
www.abrishambeauty.ir

http://www.aparat.com/v/MN67i

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 4 مرداد ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
kabiri1363

یادم رفتم راستی دوتا خواهر زاده ام برای هاشور ابرو پیش مینا جون همون سالن آندو رفتند واقعا کارشون عالی و طبیعی بود منم به دوستان دیگه پیشنهاد میکنم حتما با یه بار مراجعه مشتری دائم میشوند من و اهل فامیل که شدیم چون علاوه بر کار رفتار و برخورد با مشتری فوق العاده خوبی دارن 

26322050

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 4 مرداد ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
kabiri1363

سلام دوستان منم با تعریف دوستان از سالن زیبای مینا که همون آندوی سابق با مدیریت خانم امیری رفتم و واقعا از کار رنگ مریم جون و کار ابرو مینا جون راضی میکنم واز دوستانی که در این سایت این سالن به من معرفی کردن واقعا تشکر میکنم و خواهش میکنم اگه  دوستان جدید کسی رفته بیاد و نظرش اعلام کنه 

من برای دوستان ادرس و شماره هم میزارم 

میدان هروی خ افشاری بین بوستان ششم و هفتم پ 90 بالای پیشخوان دولت  26322050

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 31 تير ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
sahaaaar55

تاریخ درج: چهارشنبه 31 تير ماه 1394

من پیش خانم حسین زاده فرمژه دایم و هاشور ابرو انجام دادم خیلی قشنگ شده 

هاشور ابروم که خیلی خوشرنگ ومدلش رو هر کی میبینه میپسنده

واقعا دستشون درد نکنه شمارشون      09121974720

شهرک اکباتان هستند   44666524

ماه دیگه میخوام لب و چشمم رو هم بزنم کارشون رو دیدم عالیه 

خیلی خانم محترم و با وقاری هستند

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 29 تير ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
Mona55

تاریخ درج: دوشنبه 29 تير ماه 1394

به نظر من بهترین ارایشگاه تو گیشا رخشیده...سمانه جون کار عروسش حرف نداره من نمونه کاراشو دیدم محشره...ناهید جون کار ابرو انجام میده واقعا کارش حرف نداره من هر جا میرفتم ابروهامو تا به تا میشد تا اینکه ناهید جون رو بهم معرفی کردن کارش عالی...شهره جون هم رنگ و مش میکنن من که خیلی راضیم..ناخن کارشونم سمیراجونه عالیه...اپیلاسیون کارشون زری جونه که محشره ...من به این ارایشگاه نمره 20 میدم از همه مهمتر برخوردشونه که فوق العادس تلفن رخشید88242047

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 29 تير ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
منصوره منصورزارع

تاریخ درج: دوشنبه 29 تير ماه 1394

آموزشگاه شمیم به عنوان بهترین خیاطی محله --میرداماد-محسنی توسط منصوره منصورزارع به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

کاس عملی خوب خیاطی همراه با طراحی
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه شمیم

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آرایشگاه زنانه تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4486, نوشته ها: 16090, کاربران: 6506
به جدید ترین عضو انجمن, tahoora خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران