لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
شنبه 7 آبان ماه 1390 بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
نرجس

تاریخ درج: شنبه 7 آبان ماه 1390
آرایشگاه گیوا کار عروسش خیلی خوبه

پاسخ ghazal ghaderi:

سلام ...

آرایشگاه گیوا یه اپیلاسون کاره خوب و حرفه ای داشت که رفته اگه کسی شماره یا ادرس ازش داره به من بده ....

پاسخ shaneli:

دوستا ی گلم کلا کا ر سالن گیوا حرف نداره کارای عرو سشون عالللللللللللیه   2 تا شعبه دارن که کار سارا شهرک از همشون بهتره......

پاسخ nazilaarab:

منم باهات موافقم شانلی جان من عروس 2 ما ه پیش سارا (  سالن گیوا )  بودم خیلی خیلی خوب شده بودم از همه چیم راضی بودم ارایشم تا 3 نصف شب تکون نخورد  هر کس من و می دید کلی  ازم تعریف می کرد مو ها مم خیلی خوب شده بود که با میترا بود.... من خیلی خوش حالم که گل بانو رو کنسل کردم رفتم گیوااا....

پاسخ goleyas:

cheeky سلام سلام.... به دوستان خوبم .....من با نظرای شما موافقم .....بعد از کلی گشتن توسالن های مختلف از جمله سیترین_لی لی

هما _  گل بانو و........ به این نتیجه رسیدم که گیوا ازهمه اونا بهتره و با شرایط من جور تره.....چون علاوه بر اینکه کارشون خوبه رفتار پرسنلشونم  خوب بود ...از خود سارا هم خیلی خوشم اومد چون کلی وقت گذاشت و برام همه چی رو تو ضیح داد.....

پاسخ darabi:

سلام منم با همه موافقم کارشون حرف نداره خیلی باحالهههههههههههه من پارسال عروسشون بودم عالییییییییییی بود. عاشقتم رهاheart

پاسخ sarvar:

سلام لازم دیدم این مطلب رو اطلاع رسانی کنم سال گذشته خانم من عروس سالن گیوا بود به مدیریت خانم سارا حسینی در اون روز کیف خانم بنده رو داخل سالن یکی از پرسنل ازش دزدید و خانم حسینی به بنده گفتند برو شکایت کن عروس قبلی که دستش به جایی نرسید تو هم برو ببینم چکار میکنی منم که الان دارم این مطلب رو مینویسم حکم جلبشون رو گرفتم و به زودی حــکم پلمــپ آرایشگاه رو هم میگیرم.

پاسخ maryam68:

سلام.من سه سال پیش براعروسیم رفتم سالن سومیا در شرق تهران کارشون خیلی عالیه ،گریم ومیکاپش خیلی عالی بود ماندگاریه بالایی داشت .وخصوصا شنیونش خیلی خاص بودبعد از سه سال تا به حال مدل شنیونمو روسر هیج عروسی ندیدم هنوزم جدید وهرکی عکسامو میبینه فکر میکنه تازه عروسیم بوده واصلا قدیمی نشده ضررنمیکنید حتما برید کاراشونو ببینید اسم مدیریتشم زهرا فرجی خیلی خانم خوبیه حتما راهنماییتون میکنه جدیدا میخوان جاشونو عوض کنن اینم شماره سالنه77941882-77947330-09126838545

پاسخ mehras:

من برای میکاپ رفتم خواستم سارا کارم رو انجام بده همه روی صورتم کار کردند الا سارا فقط پول میگیرن و اسم در کردن من که پشیمونم

پاسخ mehras:

به اسم سارا پول میگیرن ولی کارآموزاش کار انجام میدن

پاسخ mahsa1376:

من 6 ماه پیش عروس این آرایشگاه بودم ولی ازشون خوشم نیومد هم از لحاظ اخلاقی هم کارشونو نپسندیدم از سارا خیلی بدم اومد خیلی خودشو میگرفت و با آقای سرور موافقم بعدشم خانم مدیریت اصلی آرایشگاه کارشون بهتره و خیییلی حواسش به سارا بود که داره چکار میکنه و همش مییومد بالای سرش و یه لبخند سرد میزدو میرفت خیلی جالب بود فک کنم بهش بی اعتماد شده بود و میخواد بندازتش بیرون کار خود خانم امیری عالیه حرف نداره ولی سارا بیخودی اونجا خودشو میگیره.بعدم ایشالا ود تر خانم امیری بندازش بیرون چون خیلی خیلی بد برخورد میکرد آدم با خود خانم امیری که حرف  میزد  کیف میکرد از بسکه خوش صحبت و خوش اخلاق بودن کارشونم بهتر از سارا بود

پاسخ eli72:

سلام دوستان میخواستم بدونم قیمت عروسای گیوا تو چه رنجیه؟

ممنون میشم کمکم کنید

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ Rahil22 به نظر eli : ضمن اینکه برخوردشونم اصلا حرفه ای و خوب نیست! من بعد از دو سال میخواستم امسال موهاموکوتاه کنم ولی چون حساسم و کوپ کار خوب سراغ نداشتم با اینکه قیمتای ابریشم خیلی بالاست تصمیم گرفتم برم پیش بیتا ناچارا"! زنگ زدم که وقت بگیرم ولی بیتا انقدر باهام بد برخورد کرد که قید کار خوبشو زدم و تصمیم گرفتم که دیگه هیچوقت به اونجا نرم! وقتی راجع به قیمت داشتم ازش سوال میکردم گفت اگه قیمت براتون مهمه بچه های دیگه هم تو سالنمون هستن اونا براتون انجام میدن! بعدشم در حالیکه من داشتم باهاش حرف میزدم بی ادبانه تلفن رو قطع کرد! یعنی تا این حد از خود متشکره!! منم با خودم فکر کردم قحطیه کوپ کار خوب که نیست. گشتم و یه بهترش رو گیر آوردم! به نظرم هر آدمی توی هر شغلی که هست اول باید اخلاق حرفه ای رو یاد بگیره! طرز برخورد با مشتری مهمترین راز موفقیه! اینم بهتون بگم که نه فقط کوپ بلکه قیمت بقیه خدماتشون هم بالاست! مثلا همون دوسال پیش بابت یه رنگ ساده طبیعی تیره که یکی از خانومای سالنش برام گذاشت با کلی چونه و تخفیف 100 هزار تومن ازم گرفتن!! که البته علی رغم ادعاشون رنگ خوبی هم برام استفاده نکرده بود و خیلی زود از موهام پاک شد!  ضمنا" بکشیشون پشت تلفن بهت قیمت هیچ کدوم از خدماتشون رو نمیدن. اینهمه راه میکشوننت اونجا و تو رودربایسی و عمل انجام شده قرارت میدن و واسه یکی دو تا کار کوچیک و معمولی باید کلی پول بدی و بیای بیرون! من اوایل تعجب میکردم که چرا علی رغم اینهمه ادعاشون و تبلیغاتشون همیشه آرایشگاهشون خلوته! ولی حالا دیگه خوب میدونم علتش چیه!          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ Rahil22 به نظر eli : سلام من نمیخوام بهتون یه آرایشگاه معرفی کنم که برید. برعکس میخوام یه آرایشگاه معرفی کنم که نرید!  آرایشگاه ابریشم تو آرژانتین با سرپرستی بیتا. تو اون آرایشگاه البته تا اونجایی که من از خدماتشون استفاده کردم فقط کار کوپ ( کوتاهی مو) شون خیلی خوب بوده اونم فقط کار خود بیتا. کار بقیه شون معمولیه. اما... قیمتاشون انقدر پرته که اصلا با خدماتی که ارائه میدن تناسب نداره! اگه شما یه کوپ خوب بخواید که تهش لااقل راضی از آرایشگاه بیرون برید باید هر قیمتی که بیتا خواست بهش بدید که ایشونم حداقل 50 هزار تومن بابت کوپ ازتون میگیره! تازه اگه امسال زیادش نکرده باشه چون این قیمت مال یکی دو سال پیشه که من رفتم. تازه واسه براشینگ آخرشم که خیلی از آرایشگاهها مجانی انجام میدن ازتون حدود 30 تومنی میگیرن! اونم بدون اینکه قبلش باهاتون طی کرده باشن! یعنی موتونو بعد از کوتاهی شسوار میکشن آخرش میگن انقدر هم پول براشینگتون شد. یعنی تو عمل انجام شده قرار میگیرید!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sare : سالن زیبایی مینیاتور میرداماد به عنوان بهترین سالن زيبايي محله --جردن - پارک وی توسط sare به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است یکی از بهترین سالن زیبایی هاو ارایشگاههای زنانه تهران منطقه میرداماد سالن زیبایی مینیاتور میرداماد هستش من خودم خیلی از سالن زیبایی های برند رو تست کردم اما خداییش این سالن نه تنها قیمت کاراشون عالیه بلکه کیفیت کاراشونم از سالنهای برند هم بهتره ارزش تست کردن رو داره .حتما یه سر بزنید. این ادرس سایتشونه www.dabi.ir/miniatormirdamad www.miniatormirdamad.ir اینم شمارشه 02122274552 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مینیاتور میرداماد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه داوودیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sare : سالن زیبایی مینیاتور میرداماد به عنوان بهترین سالن زيبايي محله --داوودیه توسط sare به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است یکی از بهترین سالن زیبایی هاو ارایشگاههای زنانه تهران منطقه میرداماد سالن زیبایی مینیاتور میرداماد هستش من خودم خیلی از سالن زیبایی های برند رو تست کردم اما خداییش این سالن نه تنها قیمت کاراشون عالیه بلکه کیفیت کاراشونم از سالنهای برند هم بهتره ارزش تست کردن رو داره .حتما یه سر بزنید. این ادرس سایتشونه www.dabi.ir/miniatormirdamad www.miniatormirdamad.ir اینم شمارشه 02122274552 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مینیاتور میرداماد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سروناز : سالن زیبایی کتیبا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --سعادت آباد توسط سروناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی کتیبا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر گلی : سالن زیبایی کتیبا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --سعادت آباد توسط گلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی کتیبا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر saree64 : کی از بهترین سالن زیبایی های تهران سالن زیبایی مینیاتور میرداماد هستش من خودم خیلی از سالن زیبایی های برند رو تست کردم اما خداییش این سالن نه تنها قیمت کاراشون عالیه بلکه کیفیت کاراشونم از سالنهای برند هم بهتره ارزش تست کردن رو داره .حتما یه سر بزنید. این ادرس سایتشونه www.dabi.ir/miniatormirdamad www.miniatormirdamad.ir اینم شمارشه       02122274552        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر saree64 : یکی از بهترین سالن زیبایی های تهران سالن زیبایی مینیاتور میرداماد هستش من خودم خیلی از سالن زیبایی های برند رو تست کردم اما خداییش این سالن نه تنها قیمت کاراشون عالیه بلکه کیفیت کاراشونم از سالنهای برند هم بهتره ارزش تست کردن رو داره .حتما یه سر بزنید. این ادرس سایتشونه www.dabi.ir/miniatormirdamad www.miniatormirdamad.ir اینم شمارشه 02122274552        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر saree64 : یکی از بهترین سالن زیبایی های تهران سالن زیبایی مینیاتور میرداماد هستش من خودم خیلی از سالن زیبایی های برند رو تست کردم اما خداییش این سالن نه تنها قیمت کاراشون عالیه بلکه کیفیت کاراشونم از سالنهای برند هم بهتره ارزش تست کردن رو داره .حتما یه سر بزنید. این ادرس سایتشونه www.dabi.ir/miniatormirdamad www.miniatormirdamad.ir اینم شمارشه 02122274552        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر darya7 : من سالن فرشته زیبایی رو همیشه انتخاب میکنم کارشون معرکه هست هر وقت برای رنگ و مش رفتم راضی بودم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ nasim1 به نظر telma64 : تلما جون با نظرت موافقم منم سالن فرشته زیبایی و به خصوص کار خانم دری رو خیلی قبول دارم واقعا از دل و جون مایه میزاره منم خیلی راضی بودم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر telma64 : من همیشه برای رنک و مش میرم سالن فرشته زیبایی جاهای دیگه هم قبلا انتحان کردم ولی اینجا به ظر من از همه جا هم کارشون بهتر بود و هم منصف تر بودن  به شما هم  پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنید dabi.ir/fereshtezibaee        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر telma64 : رنگ ومش و کراتین سالن فرشته زیبایی  خانم دری بسیار عالی حتما امتحان کنید مشتری دائمشون میشین وجدانا کارشون خیلی خوبه    تعداد پاسخها(1)( nasim1)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ sara21 به نظر armine : اره منم برای مش و کراتین پیش خانم دری فرشته زیبایی رفتم خیلی قشنگ شده بود کارشون عالیه دستشون درد نکنه منم خیلی راضی بودم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Siminnnn : به نظر من بهترین رنگ و مش کار، بهترین کوپ کار و بهترین کسی که کار کراتین انجام میده تو کل منطقه فقط و فقط مهتاب جون هستش   چون همیشه کاراشون با مد سال پیش میره، برای عید یکسری کوپ های جدید 2015 را ز دبی آوردن و انجام میدن .   خیلی خوشم میاد هیچوقت کاراشون قدیمی و تکراری نیستش همیشه به روز هستن.   قابل توجه خانومایی که کارای خاص دوست دارن و میخوان برای عید تک باشن.   حتما پیششون برید کاراشون تضمینی هستش.   من همیشه میرم پیششون رازی هستم.   09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر zibaaa :       پوستم یکسری جوشای زیر پوستی داشت که خودم هیچکاری نمیتونستم انجام بده    به پیشنهاد یکی از دوستام رفتم پیش خانم فروغی برای پاکسازی واقعا کارشون خیلی عالی بود    تمام جوشای زیر پوستیمو برام درآوردن بدون اینکه زخم بشه و جاش بمونه    بعدشم یه ماساژ عالی با ماسک صورت    حتما برید پیششون 09198249200          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر zibaaa :       پوستم یکسری جوشای زیر پوستی داشت که خودم هیچکاری نمیتونستم انجام بده    به پیشنهاد یکی از دوستام رفتم پیش خانم فروغی برای پاکسازی واقعا کارشون خیلی عالی بود    تمام جوشای زیر پوستیمو برام درآوردن بدون اینکه زخم بشه و جاش بمونه    بعدشم یه ماساژ عالی با ماسک صورت    حتما برید پیششون 09198249200            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر zibaaa :       پوستم یکسری جوشای زیر پوستی داشت که خودم هیچکاری نمیتونستم انجام بده    به پیشنهاد یکی از دوستام رفتم پیش خانم فروغی برای پاکسازی واقعا کارشون خیلی عالی بود    تمام جوشای زیر پوستیمو برام درآوردن بدون اینکه زخم بشه و جاش بمونه    بعدشم یه ماساژ عالی با ماسک صورت    حتما برید پیششون 0919824920        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر elmirra : [b]من دیروز برای هاشور ابرو پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی رفته بودم من ساعت 9 صبح وقت رنگ و لایت تاتو ابرو داشتم تا ساعت 6 بعدا ظهر پیش ایشون بودم از صبح تا عصر 8 تا هاشور انجام دادند یکی از یکی زیبا تر و همینطور 5 نفر دیگه منتظر وقتشون برای تاتو بودند  من میخواستم فقط ابرو هاشور میکرو کنم چشم و لبم رو هم زدم خیلی قشنگ و طبیعی شده همه مثل من برای یه کار اومده بودند وقتی کار خانم حسین زاده رو میدیدن چشم و لب و ابرو رو همرو میزدند الحق که کارشون حرف نداره شمارشون     09121974720 توصیه میکنم برای تاتو میکرو فقط برید پیش خانم حسین زاده شهرک اکباتان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zibaaa : پوستم یکسری جوشای زیر پوستی داشت که خودم هیچکاری نمیتونستم انجام بده  به پیشنهاد یکی از دوستام رفتم پیش خانم فروغی برای پاکسازی واقعا کارشون خیلی عالی بود  تمام جوشای زیر پوستیمو برام درآوردن بدون اینکه زخم بشه و جاش بمونه  بعدشم یه ماساژ عالی با ماسک صورت  حتما برید پیششون 09198249200        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ shadi1992 به نظر geloria : عزیزم آرایشگاه ویونا سمت مترو نبرده کاراشون حرفیه ..اخلاقشونم خوبه 77753642        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Masuumeh :     برای کار کراتین و تمام دکلره فقط و فقط میرم پیش مهتاب جون ایشون یه هنرمند واقعی هستن    کاراشون تک و خاص هستش، تمامی کارهایی که انجام میدن با تضمین هستش    تلفن 09123330039a        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه باغ فیض و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Masuumeh :     برای کار کراتین و تمام دکلره فقط و فقط میرم پیش مهتاب جون ایشون یه هنرمند واقعی هستن    کاراشون تک و خاص هستش، تمامی کارهایی که انجام میدن با تضمین هستش    تلفن 09123330039    تعداد پاسخها(1)( shila)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Masuumeh :     برای کار کراتین و تمام دکلره فقط و فقط میرم پیش مهتاب جون ایشون یه هنرمند واقعی هستن    کاراشون تک و خاص هستش، تمامی کارهایی که انجام میدن با تضمین هستش    تلفن 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر bdfh : از روی نظر شما دوستان به سالن فرشته زیبایی رفتم .به نظر من هم خانم دری یه رنگ ولایت کار فوق حرفه ای هستند من با موهای اسیب دیده ام بخاطر دکلره پیششون رفتم برا کراتین هم کردند با مواد برزیلی فوق العاده شده بود موهام .در ضمن کارشون با تضمینه . 09192008413                                             dabi.ir/fereshtehzibaee        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شادی : سالن زیبایی کتیبا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --سعادت آباد توسط شادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی کتیبا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armine : بهترین تاتو کار میکروپیگمنتر به نظر من بهترین آرایشگر غرب تهران خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی شمارشون 09121974720 بهترین کوپ کار بهترین رنگ و مش کار حرفه ای وبهترین تاتو کار تهران خانم حسین زاده هستند من همه این کارهارو پیششون انجام دادم عالی بود وخیلی از دوستامم بردم راضی بودند این خانم خیلی کاردان و باوقار هستند که آدم شیفته شخصیتشون میشه حتما یکبار برید پیششون مطمئناً مشتری دایمی شون میشید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armine : واسه کراتین رفتم فرشته زیبا به  پیش خانم دری  فوق العاده راضی بودم قیمت مناسب بود ازشون ممنونم به شما هم پیشنهاد میکنم حتما برید  شمارشون      09192008413    تعداد پاسخها(1)( sara21)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر geloria : برای کراتین و دکلره تمام و کوتاهی و رنگ و مش فقط و فقط مهتاب خانم رو قبول دارم خودم از سعادت اباد میرم پیش مهتاب جون کارشون حرف نداره تمام دوستام و آشناهام میرن پیش ایشون.حتما برای کارای عیدتون یه سر برید پیششون  09123330039    تعداد پاسخها(1)( shadi1992)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فاطمه حاجیها : سالن زیبایی کتیبا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --سعادت آباد توسط فاطمه حاجیها به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی کتیبا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمانه : سالن زیبایی کتیبا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --سعادت آباد توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی کتیبا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه چهارصددستگاه-شهدا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ negin231 به نظر مهدیه : ارایشگاه ویونا واقعا تو کارشون حرفه ایه من که هر موقع رفتم از برخورد و کارشون راضی بودم آدرسشون سمت مترو نبرد 77753642          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Siminnnn : به خاطر اینکه دائم موهامو رنگ میکردم موهام وز شده بود از روی سایت برای کار کراتین رفتم پیش مهتاب جون واقعا کارشون خیلی خیلی خوبه متدشون جدید هستش و کاملا برای کارتون زمان میزارن. الان موهام خیلی خوب شده کاملاً ویتامینه و تقویت شده از کارشون خیلی راضیم بهتون حتماً پیشنهاد میکنم پیش مهتاب جون کار کراتینتونو انجام بدین . تلفن 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Siminnnn : به خاطر اینکه دائم موهامو رنگ میکردم موهام وز شده بود از روی سایت برای کار کراتین رفتم پیش مهتاب جون واقعا کارشون خیلی خیلی خوبه متدشون جدید هستش و کاملا برای کارتون زمان میزارن. الان موهام خیلی خوب شده کاملاً ویتامینه و تقویت شده از کارشون خیلی راضیم بهتون حتماً پیشنهاد میکنم پیش مهتاب جون کار کراتینتونو انجام بدین . تلفن 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

. نظر مهلا : سالن زیبایی کتیبا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --سعادت آباد توسط مهلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی کتیبا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Sahaaaar : مرسی از دابی و مرسی از شما دوستان به خاطر معرفی مهتاب جون به عنوان بهترین رنگ و مش کار   واقعا کارشون بی نظیره  هیچ جایی نمیتونستن برام دکلره رنگ ترکیبی در بیارن تنها کسی که تونست رنگی که میخواستم برام انجام بده مهتاب جون بودن.   واقعا هنرمند هستن، من خودم دکلره فانتزی انجام دادم مادرم مش فویل انجام داد عالی شد.   هرکسی میدید کیف میکرد. حتما حتما برید پیششون.   09123330039 مهتاب جون         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Sahaaaar : مرسی از دابی و مرسی از شما دوستان به خاطر معرفی مهتاب جون به عنوان بهترین رنگ و مش کار   واقعا کارشون بی نظیره  هیچ جایی نمیتونستن برام دکلره رنگ ترکیبی در بیارن تنها کسی که تونست رنگی که میخواستم برام انجام بده مهتاب جون بودن.   واقعا هنرمند هستن، من خودم دکلره فانتزی انجام دادم مادرم مش فویل انجام داد عالی شد.   هرکسی میدید کیف میکرد. حتما حتما برید پیششون.   09123330039 مهتاب جون         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Nargesss :   به پیشنهاد خیلی از دوستان برای تمام دکلره رفتم پیش مهتاب جون واقعا ایشون یه هنرمند واقعی هستن   من همیشه دلم میخواست دکلره تمام برام رنگ دودی- زیتونی در بیارن اما هرجا میرفتم خراب میکردنش نمیتونستن رنگای ترکیبی در بیارن   اما مهتاب جون گفتن که میشه و برام انجام دادن عالی شده بود هر کسی دید خیلی خوشش اومد    حتما حتما برید پیششون.   تلفن 09123330039          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Nargesss :     به پیشنهاد خیلی از دوستان برای تمام دکلره رفتم پیش مهتاب جون واقعا ایشون یه هنرمند واقعی هستن   من همیشه دلم میخواست دکلره تمام برام رنگ دودی- زیتونی در بیارن اما هرجا میرفتم خراب میکردنش نمیتونستن رنگای ترکیبی در بیارن   اما مهتاب جون گفتن که میشه و برام انجام دادن عالی شده بود هر کسی دید خیلی خوشش اومد    حتما حتما برید پیششون.   تلفن 09123330039          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Nargesss :     به پیشنهاد خیلی از دوستان برای تمام دکلره رفتم پیش مهتاب جون واقعا ایشون یه هنرمند واقعی هستن   من همیشه دلم میخواست دکلره تمام برام رنگ دودی- زیتونی در بیارن اما هرجا میرفتم خراب میکردنش نمیتونستن رنگای ترکیبی در بیارن   اما مهتاب جون گفتن که میشه و برام انجام دادن عالی شده بود هر کسی دید خیلی خوشش اومد    حتما حتما برید پیششون.   تلفن 09123330039          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sepideh_aa : من ٦ ماه مشتري آرايشگاه افسانه هستم،كارشون واقعا عاليه،من از شهرك غرب تا اونجا فقط به خاطر كارو برخورد خوبشون مي رم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sogoliii : من از مشتری های سالن افسانه ام و این آرایشگاه رو به همه ی کسایی که دنبال کار عالی و خاص هستن پیشنهاد می کنم که می تونین بهترین نمونه کارا رو توو یه محیط کاملا دوستانه و صمیمانه داشته باشن. کارها خیلی خیلی عالی و بدون نقص هستن .        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آرایشگاه زنانه تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
يکشنبه 9 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه مرزداران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
katayon

تاریخ درج: يکشنبه 9 فروردين ماه 1394

سلام ابروکار جوون و باتجربه و خوش برخورد نعیمه جون سالن پاپیون در مرزداران هم کار ابروش خوبه هم برای دختر خالم و من هاشور و خط چشم زده خیلی خوشگل شده

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 9 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه مرزداران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
mahnazj

تاریخ درج: يکشنبه 9 فروردين ماه 1394

سلام دوستان از طریق یکی از دوستانم برای کار ابرو به سالن پاپیون در مرزداران معرفی شدم ابروکارشون نعیمه جون کار ابرو و تتو و هاشورش فوق العاده هستش شماره سالن021-44276035

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 4 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
shila

تاریخ درج: سه شنبه 4 فروردين ماه 1394

سلام دوستای گلم

من مشتری رعنا خانم هستم و در سایت دابی اشنا شدم ایشون کارشون حرف نداره در زمینه رنگ و مش

شماره رعنا خانم 09121183506

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 4 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه باغ فیض و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
shila

سلام به دوستانم در دابی

من 12 ساله برای رنگ و مش فقط پیش رعنا خانم میرم و واقعا کارشون عالیه اینم شمارشه 09121183506

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 4 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
shila

سلام خانم های گل

اگه واقعا یه رنگ و مش تک و محشر میخواین فقط با این شماره تماس بگیرین 09121183506

من 13 ساله مشتری رعنا خانم هستم و از کارشون خیلی راضیم

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 4 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
shila

سلام دوستای گلم

اگه واقعا یه رنگ و مش محشر میخواین فقط با این شماره تماس بگیرین کار رعنا خانم حرف نداره من 16 ساله مشتریشون هستم.

09121183506

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 4 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
shila

سلام دوستان عزیز

بنده برای کار رنگ و مش فقط و فقط ارایشگاه بانو گنجیان در بلوارفردوس بهتون پیشنهاد میکنم رعنا خانم متخصص بهترین رنگ و مش هستن و کارشون حرف نداره اینم شمارشه 09121183506

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 2 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه سهروردی جنوبی - سلیمان خاطر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
arnika89

تاریخ درج: يکشنبه 2 فروردين ماه 1394

سلام به دوستان با تبریک سال نو در مورد بهترین آرایشگاه منطقه  سهروردی جنوبی یا همون مفتح شمالی آرایشگاه آرام هستش که داخل کوچه آرام هست من خیلی راضی هستم چندین سال دارم توی اون منطقه زندگی می کنم ارایشگاه های اون منطقه رو همه تست کردم ولی اونجا هم محیطش سالمه هم مدیرش خیلی تاکید داره که مشتریا راضی برن بچه های که اونجا کار می کنن هم خیلی حرفه ای هستن مخصوصا رنگ و مش که فوق العاده هست

تعداد پاسخها(0)

شنبه 1 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
shahin22

تاریخ درج: شنبه 1 فروردين ماه 1394

من هم برای هاشور ابرو و لب و بن مژه رفتم پیش

خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی

شمارشون      09121974720

انجام دادم کار اکستنشن مژه شونم دیدم خیلی طبیعی و قشنگ بود انجام دادم

کار کوپ شونم خیلی بامها  انجام میدن

خیلی راضیم هر کی میبینه خوشش میاد 

یه شما هم توصیه میکنم

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 26 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
ماری

تاریخ درج: سه شنبه 26 اسفند ماه 1393

سالن زیبایی کتیبا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --سعادت آباد توسط ماری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی کتیبا تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آرایشگاه زنانه تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4424, نوشته ها: 15047, کاربران: 5695
به جدید ترین عضو انجمن, majeed خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران