سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
شنبه 7 آبان ماه 1390 بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
نرجس

تاریخ درج: شنبه 7 آبان ماه 1390
آرایشگاه گیوا کار عروسش خیلی خوبه

پاسخ ghazal ghaderi:

سلام ...

آرایشگاه گیوا یه اپیلاسون کاره خوب و حرفه ای داشت که رفته اگه کسی شماره یا ادرس ازش داره به من بده ....

پاسخ shaneli:

دوستا ی گلم کلا کا ر سالن گیوا حرف نداره کارای عرو سشون عالللللللللللیه   2 تا شعبه دارن که کار سارا شهرک از همشون بهتره......

پاسخ nazilaarab:

منم باهات موافقم شانلی جان من عروس 2 ما ه پیش سارا (  سالن گیوا )  بودم خیلی خیلی خوب شده بودم از همه چیم راضی بودم ارایشم تا 3 نصف شب تکون نخورد  هر کس من و می دید کلی  ازم تعریف می کرد مو ها مم خیلی خوب شده بود که با میترا بود.... من خیلی خوش حالم که گل بانو رو کنسل کردم رفتم گیوااا....

پاسخ goleyas:

cheeky سلام سلام.... به دوستان خوبم .....من با نظرای شما موافقم .....بعد از کلی گشتن توسالن های مختلف از جمله سیترین_لی لی

هما _  گل بانو و........ به این نتیجه رسیدم که گیوا ازهمه اونا بهتره و با شرایط من جور تره.....چون علاوه بر اینکه کارشون خوبه رفتار پرسنلشونم  خوب بود ...از خود سارا هم خیلی خوشم اومد چون کلی وقت گذاشت و برام همه چی رو تو ضیح داد.....

پاسخ darabi:

سلام منم با همه موافقم کارشون حرف نداره خیلی باحالهههههههههههه من پارسال عروسشون بودم عالییییییییییی بود. عاشقتم رهاheart

پاسخ sarvar:

سلام لازم دیدم این مطلب رو اطلاع رسانی کنم سال گذشته خانم من عروس سالن گیوا بود به مدیریت خانم سارا حسینی در اون روز کیف خانم بنده رو داخل سالن یکی از پرسنل ازش دزدید و خانم حسینی به بنده گفتند برو شکایت کن عروس قبلی که دستش به جایی نرسید تو هم برو ببینم چکار میکنی منم که الان دارم این مطلب رو مینویسم حکم جلبشون رو گرفتم و به زودی حــکم پلمــپ آرایشگاه رو هم میگیرم.

پاسخ maryam68:

سلام.من سه سال پیش براعروسیم رفتم سالن سومیا در شرق تهران کارشون خیلی عالیه ،گریم ومیکاپش خیلی عالی بود ماندگاریه بالایی داشت .وخصوصا شنیونش خیلی خاص بودبعد از سه سال تا به حال مدل شنیونمو روسر هیج عروسی ندیدم هنوزم جدید وهرکی عکسامو میبینه فکر میکنه تازه عروسیم بوده واصلا قدیمی نشده ضررنمیکنید حتما برید کاراشونو ببینید اسم مدیریتشم زهرا فرجی خیلی خانم خوبیه حتما راهنماییتون میکنه جدیدا میخوان جاشونو عوض کنن اینم شماره سالنه77941882-77947330-09126838545

پاسخ mehras:

من برای میکاپ رفتم خواستم سارا کارم رو انجام بده همه روی صورتم کار کردند الا سارا فقط پول میگیرن و اسم در کردن من که پشیمونم

پاسخ mehras:

به اسم سارا پول میگیرن ولی کارآموزاش کار انجام میدن

پاسخ mahsa1376:

من 6 ماه پیش عروس این آرایشگاه بودم ولی ازشون خوشم نیومد هم از لحاظ اخلاقی هم کارشونو نپسندیدم از سارا خیلی بدم اومد خیلی خودشو میگرفت و با آقای سرور موافقم بعدشم خانم مدیریت اصلی آرایشگاه کارشون بهتره و خیییلی حواسش به سارا بود که داره چکار میکنه و همش مییومد بالای سرش و یه لبخند سرد میزدو میرفت خیلی جالب بود فک کنم بهش بی اعتماد شده بود و میخواد بندازتش بیرون کار خود خانم امیری عالیه حرف نداره ولی سارا بیخودی اونجا خودشو میگیره.بعدم ایشالا ود تر خانم امیری بندازش بیرون چون خیلی خیلی بد برخورد میکرد آدم با خود خانم امیری که حرف  میزد  کیف میکرد از بسکه خوش صحبت و خوش اخلاق بودن کارشونم بهتر از سارا بود

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر naimeh : من چند ساله مشتری سالن زیبایی فرشته زیبایی تو اکباتانم .چندین شعبه این سالن داره.واقعا یکی از بزرگترین و بهترین سالنای منطقه 5 هستش.پیشنهاد میدم برین و از خدماتش استفاده کنین 09192008411.44692948        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر naimeh : به پیشنهادتون رفتم پیش خانم محمدی تو سالن فرشته زیبایی برای هاشور ابرو.واقعا کارشون خیلی تمیز و طبیعی بود به نظر من یه بار تست کنید 09192008411 خانم محمدی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر fatanee : سلام دیروز رفتم پیش خانم محمدی تو سالن فرشته زیبایی.کارشون عالی بود.واقعا کار بافتشون  طبق ژورنال بود .ممنون از زحماتتون.09192008411 خانم محمدی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Miina : مرسی بچه ها من به پیشنهاد شماها رفتم پیش مهتاب خانم موهامو تمام دکلره کردم عااااااالی شد واقعا کارشون حرف نداره  حتی یه ذره هم موهام نسوخت و زرد نشد دقیقا همونی که میخواستم شد ممنون خیلی خانم خوبی هستن کارشون حرف نداره. حتما برید پیششون  09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Miina : مرسی بچه ها من به پیشنهاد شماها رفتم پیش مهتاب خانم موهامو تمام دکلره کردم عااااااالی شد واقعا کارشون حرف نداره  حتی یه ذره هم موهام نسوخت و زرد نشد دقیقا همونی که میخواستم شد ممنون خیلی خانم خوبی هستن کارشون حرف نداره. حتما برید پیششون  09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه یوسف آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر tahine88 : سلام به همه دوستان.من اکثرا ارایشگاههای معروف تهرانو سرزدم ولی نپسندیدم برید پیش خانم حسین زاده من تمام دوستام وفامیلمون رفتن پیش ایشون.کارش حرف نداره  وخیلی مهربونه. کار تخصصیشون اکستنشن مژه فر و رنگ مژه هاشو رابرو لب چشم  مکاب وشینون وکوپ وهای لایت هم شمال تهران کارمیکنه هم غرب  تهران الان شمارشون رومیذارم قبلش تماس بگیرین تا بتونیدباخودشون صحبت کنید.موفق باشین. 09121974720 شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه استاد معین و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر tahine88 : سلام به همه دوستان.من اکثرا ارایشگاههای معروف تهرانو سرزدم ولی نپسندیدم برید پیش خانم حسین زاده من تمام دوستام وفامیلمون رفتن پیش ایشون.کارش حرف نداره  وخیلی مهربونه. کار تخصصیشون اکستنشن مژه فر و رنگ مژه هاشو رابرو لب چشم  مکاب وشینون وکوپ وهای لایت هم شمال تهران کارمیکنه هم غرب  تهران الان شمارشون رومیذارم قبلش تماس بگیرین تا بتونیدباخودشون صحبت کنید.موفق باشین. 09121974720 شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ونک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر tahine88 : بهترین آرایشگاه غرب تهران شفق طلایی خانم حسین زاده  09121974720 کارکراتینشون عالیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ tahine88 به نظر angeli : بهترین آرایشگاه غرب تهران شفق طلایی خانم حسین زاده  09121974720 عالیه کار کراتینشون         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ tahine88 به نظر angeli : من برای اکستنشن مژه میرم شفق طلایی  من واقعا از کار خانم حسین زاده راضییم 3 روز پیش کار هاشور ابرو خط چشم ولب انجام دادم بعداز 6 ماه جستجوو دیدن کارهاشون ایشون رو انتخاب کردم 09121974720شمارشونه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ narmiine به نظر ssahel : من که رفتم موهامو میخواستم کله غازی در بیارم با خانم دری صحبت کردم گفتند میشه اما اون رنگ که میخواستم  نتونستن در بیارن. تازه مبلغی که گفته بودند بیشتر میخواستند بگیرند بهونه  اوردند که این نه ما یه جور دیگه فکر کردیم .... متاسفانه خلاصه بحث بالا گرفت  دیگه نمیرم به همه هم گفتم چون فکر میکنن آدم احمق هستیم مگه سر گردنه س        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ narmiine به نظر 3Zeynab : من که رفتم موهامو میخواستم کله غازی در بیارم با خانم دری صحبت کردم گفتند میشه اما اون رنگ که میخواستم  نتونستن در بیارن. تازه مبلغی که گفته بودند بیشتر میخواستند بگیرند بهونه  اوردند که این نه ما یه جور دیگه فکر کردیم .... متاسفانه خلاصه بحث بالا گرفت  دیگه نمیرم به همه هم گفتم چون فکر میکنن آدم احمق هستیم مگه سر گردنه س        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ narmiine به نظر ssahel : من که رفتم موهامو میخواستم کله غازی در بیارم با خانم دری صحبت کردم گفتند میشه اما اون رنگ که میخواستم  نتونستن در بیارن. تازه مبلغی که گفته بودند بیشتر میخواستند بگیرند بهونه  اوردند که این نه ما یه جور دیگه فکر کردیم .... متاسفانه خلاصه بحث بالا گرفت  دیگه نمیرم به همه هم گفتم چون فکر میکنن آدم احمق هستیم مگه سر گردنه س        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ narmiine به نظر mahin60 : من که رفتم موهامو میخواستم کله غازی در بیارم با خانم دری صحبت کردم گفتند میشه اما اون رنگ که میخواستم  نتونستن در بیارن. تازه مبلغی که گفته بودند بیشتر میخواستند بگیرند بهونه  اوردند که این نه ما یه جور دیگه فکر کردیم .... متاسفانه خلاصه بحث بالا گرفت  دیگه نمیرم به همه هم گفتم چون فکر میکنن آدم احمق هستیم مگه سر گردنه س        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ 3Zeynab به نظر mahin60 : Pari123 عزیز شما با خود مهتاب جون تماس بگیر باهاشون صبحت کن بهتون مشاوره میدن. 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ atidone به نظر Leylaaa :   اما من رفتم پیششون.اصلا از کارشون راضی نبودم.تو اون سالن رنگ سنترای خیلی بهتری هم بودند.من که خیلی پشیمون شدم رفتم پیش مهتاب خانم.تمام موهام سوخت.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شمیران نو - سراج و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر fatanee : بچه به پیشنهادتون رفتم سالن فرشته زیبایی پیش خانم دری.کار رنگشون عالی بود. کار اپیلاسیون و بافتاشون واقعا خوب و قیمت مناسب بود.ممنون از پیشنهادتون.شمارشون44692948        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر fatii : من خو.دم با این که خونمون تو فرمانیه هستش اما چندین ساله غیر از ارایشگاه فرشته زیبایی تو اکباتان  جای دیگه ای نم رم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر fatii : سلام تو کله مناطق تهران اگر بخواییم به سالنای زیبایی رتبه بدیم فکر می کنم سالن زیبایی فرشته زیبایی تو اکباتان هم از نظر خدمات هم از نظر شئونات اخلاقی رتبه یک رو میشه داد.به همه پیشنها د می کنم یک بار تستش کنید09192008411        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ pari123 به نظر Leylaaa : عزیزم اگه میشه 1 رنج قیمت از کار فر دایمشون بگو... ممنون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ pari123 به نظر mahin60 : سلام منم قصد دارم موهامو فر کنم اما قیمتش برام مهمه... اگه میشه لطف کنین بگین حدودا چقدر شد واسه شما؟ موهای من تقریبا بلنده و تا نزدیک کمرم میرسه... ممنون        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرری و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ azita2 به نظر analiya : سلام دوست عزیزم به قول خودتون اگه کارشونو نذاشتن ببینی پس چرا میگی کارشون تحفه نبود!!!!!!!!!!!! وقتی نمونه کارها وجود داره چرا اصرار برای دیدن باشه.هرچند من درک میکنم که انتخاب اونم برای مهمترین شب زندگی سخته.اما من خودم عروس اونجا بودم و عروس هم دیدم.بعدشم عروسی که دیده میشه ما نمیدونیم که قبلش چه شکلی بوده.من خودم که واسه عروسیم رفته بود کسایی رو دیدم که خودشون برخورد خوبی نداشتند.اونا هم بنده خداها انقدر جوابگو هستند که خسته میشن درمجموع من کارم عالی بود وبابت هزینه هم قیمت خوب بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر مهسا : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط مهسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانم رحمتی من و خواهرم از بافت مو و اکستنشن مژه شما خیلی راضی هستیم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر مهسا : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط مهسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانم رحمتی من و خواهرم از بافت مو و اکستنشن مژه شما خیلی راضی هستیم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم زرگر : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط مریم زرگر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از کاشت ناخن و قیمت مناسب این سالن خیلی راضیم.👌 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ژیلا بهرامی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط ژیلا بهرامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از اکستنشن های این سالن خیلی راضیم.☺☺☺👍👍👍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ saanaz به نظر mahin60 : البته مهتاب جون تو سالن فرشته زیبایی هستن که یکی از بهتر ین سالنای منطقه 5.اگر اونجا رفتین حتما ژیش خان دری هم برید .ایشون یکی از بهترین رنگ سنتر ای منطقه 5 هستش.البته این سالن قیمتای اپیلاسیون و بافتشون هم عالیه. اینم شمارشونه09192008411        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahin60 : من به پیشنهاد شما رفتم پیش مهتاب جون موهامو کوتاه و فر کردم عالی شد حتما بیدرنگ شما هم برید 09123330039 مهتاب جون    تعداد پاسخها(4)( saanaz - pari123 - 3Zeynab - narmiine)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Leylaaa : سلام عزیزان اگر دنبال آرایشگر خوبی هستید برید پیش مهتاب خانم اینم شمارش 09123330039 کارش حرف نداره. تمام کاراشونم با تضمین انجام میده من 10 ساله که مشتریشونم. 1- کوپاشون حرف نداره اصلا جای قیچی رو موهاتون نمیمونه،مدلاشون 2014 هستش 2-فراشون عالیه نه فز میشه نه میسوزه با مواد خارجی 3- کراتینشون فوق العاده اس من خودم انجام دادم حتی شمالم رفتم خراب نشد 4- دکلره هاشون بی نظیره اصلا سوختگی نداره 100% تضمینی     تعداد پاسخها(1)( pari123)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Leylaaa : سلام عزیزان اگر دنبال آرایشگر خوبی هستید برید پیش مهتاب خانم اینم شمارش 09123330039 کارش حرف نداره. تمام کاراشونم با تضمین انجام میده من 10 ساله که مشتریشونم. 1- کوپاشون حرف نداره اصلا جای قیچی رو موهاتون نمیمونه،مدلاشون 2014 هستش 2-فراشون عالیه نه فز میشه نه میسوزه با مواد خارجی 3- کراتینشون فوق العاده اس من خودم انجام دادم حتی شمالم رفتم خراب نشد 4- دکلره هاشون بی نظیره اصلا سوختگی نداره 100% تضمینی     تعداد پاسخها(1)( atidone)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Leylaaa : سلام عزیزان اگر دنبال آرایشگر خوبی هستید برید پیش مهتاب خانم اینم شمارش 09123330039 کارش حرف نداره. تمام کاراشونم با تضمین انجام میده من 10 ساله که مشتریشونم. 1- کوپاشون حرف نداره اصلا جای قیچی رو موهاتون نمیمونه،مدلاشون 2014 هستش 2-فراشون عالیه نه فز میشه نه میسوزه با مواد خارجی 3- کراتینشون فوق العاده اس من خودم انجام دادم حتی شمالم رفتم خراب نشد 4- دکلره هاشون بی نظیره اصلا سوختگی نداره 100% تضمینی         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Tara50 : سلام عزیزان اگر دنبال آرایشگر خوبی هستید برید پیش مهتاب خانم اینم شمارش 09123330039 کارش حرف نداره. تمام کاراشونم با تضمین انجام میده من 10 ساله که مشتریشونم. 1- کوپاشون حرف نداره اصلا جای قیچی رو موهاتون نمیمونه،مدلاشون 2014 هستش 2-فراشون عالیه نه فز میشه نه میسوزه با مواد خارجی  3- کراتینشون فوق العاده اس من خودم انجام دادم حتی شمالم رفتم خراب نشد 4- دکلره هاشون بی نظیره اصلا سوختگی نداره 100% تضمینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Tara50 : سلام عزیزان اگر دنبال آرایشگر خوبی هستید برید پیش مهتاب خانم اینم شمارش 09123330039 کارش حرف نداره. تمام کاراشونم با تضمین انجام میده من 10 ساله که مشتریشونم. 1- کوپاشون حرف نداره اصلا جای قیچی رو موهاتون نمیمونه،مدلاشون 2014 هستش 2-فراشون عالیه نه فز میشه نه میسوزه با مواد خارجی 3- کراتینشون فوق العاده اس من خودم انجام دادم حتی شمالم رفتم خراب نشد 4- دکلره هاشون بی نظیره اصلا سوختگی نداره 100% تضمینی           مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Tara50 به نظر rahel : سلام عزیزم اگر دنبال آرایشگر خوبی هستی برو پیش مهتاب خانم اینم شمارش 09123330039 کارش حرف نداره. تمام کاراشونم با تضمین انجام میده من 10 ساله که مشتریشونم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر rahel :   کسی تا ارایشگاه خوب تو اکباتان میشناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟    تعداد پاسخها(1)( Tara50)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ستارخان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر azime :   من چند ساله تو ستارخان زندگی میکنم اما برای اپیلاسیون و اصلاح ابرو همیشه میرم سالن فرشته زیبایی تو اکباتان کاراشون واقعا خوبه.اینم شمارشونه 09192008411        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mmina :     سلام.بچه ها من دیروز رفتم سالن فرشته زیبایی برای بافت مو.دقیقا چیزی که از ژورنال انتخاب کردم رو برام در اوردن با یه قیمت مناسب .حتما یه بار بافتای این سالن رو امتحان کنید. فرشته زیبایی 44692943 خانم محمدی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ستارخان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر melika800 : من که برای اکثر کارام میرم پیش خانم حسین زاده سالن شفق طلایی کارشون خیلی خوبه مخصوصا اکستنشن مژه هاشور ابرو لب وچشم مکاب وشینیونشون و کوپشون حرف نداره  من برای این کارا محله جای دیگه ای ه جز خانم حسین زاده برم  به همه هم توصیه میکنم شمارشون 09121974720 ارزش این همه راه رو  داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر melika800 : من که برای اکثر کارام میرم پیش خانم حسین زاده سالن شفق طلایی کارشون خیلی خوبه مخصوصا اکستنشن مژه هاشور ابرو لب وچشم مکاب وشینیونشون و کوپشون حرف نداره  من برای این کارا محله جای دیگه ای ه جز خانم حسین زاده برم  به همه هم توصیه میکنم شمارشون 09121974720 ارزش این همه راه رو  داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه طرشت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه مرزداران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه ونک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه پاتریس - شهرآرا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر melika800 : من که برای اکثر کارام میرم پیش خانم حسین زاده سالن شفق طلایی کارشون خیلی خوبه مخصوصا اکستنشن مژه هاشور ابرو لب وچشم مکاب وشینیونشون و کوپشون حرف نداره  من برای این کارا محله جای دیگه ای ه جز خانم حسین زاده برم  به همه هم توصیه میکنم شمارشون 09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ولنجک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر melika800 : من که برای اکثر کارام میرم پیش خانم حسین زاده سالن شفق طلایی کارشون خیلی خوبه مخصوصا اکستنشن مژه هاشور ابرو لب وچشم مکاب وشینیونشون و کوپشون حرف نداره  من برای این کارا محله جای دیگه ای ه جز خانم حسین زاده برم  به همه هم توصیه میکنم شمارشون 09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آرایشگاه زنانه تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
دوشنبه 10 شهريور ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
naimeh

تاریخ درج: دوشنبه 10 شهريور ماه 1393

من چند ساله مشتری سالن زیبایی فرشته زیبایی تو اکباتانم .چندین شعبه این سالن داره.واقعا یکی از بزرگترین و بهترین سالنای منطقه 5 هستش.پیشنهاد میدم برین و از خدماتش استفاده کنین

09192008411.44692948

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 10 شهريور ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
naimeh

به پیشنهادتون رفتم پیش خانم محمدی تو سالن فرشته زیبایی برای هاشور ابرو.واقعا کارشون خیلی تمیز و طبیعی بود به نظر من یه بار تست کنید

09192008411 خانم محمدی

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 10 شهريور ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
fatanee

سلام دیروز رفتم پیش خانم محمدی تو سالن فرشته زیبایی.کارشون عالی بود.واقعا کار بافتشون  طبق ژورنال بود .ممنون از زحماتتون.09192008411

خانم محمدی

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 10 شهريور ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
Miina

مرسی بچه ها من به پیشنهاد شماها رفتم پیش مهتاب خانم موهامو تمام دکلره کردم

عااااااالی شد واقعا کارشون حرف نداره 

حتی یه ذره هم موهام نسوخت و زرد نشد دقیقا همونی که میخواستم شد ممنون

خیلی خانم خوبی هستن کارشون حرف نداره.

حتما برید پیششون  09123330039

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 10 شهريور ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
Miina

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 10 شهريور ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
Miina

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 9 شهريور ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه یوسف آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
tahine88

تاریخ درج: يکشنبه 9 شهريور ماه 1393

سلام به همه دوستان.من اکثرا ارایشگاههای معروف تهرانو سرزدم ولی نپسندیدم برید پیش خانم حسین زاده من تمام دوستام وفامیلمون رفتن پیش ایشون.کارش حرف نداره  وخیلی مهربونه.

کار تخصصیشون اکستنشن مژه فر و رنگ مژه هاشو رابرو لب چشم  مکاب وشینون وکوپ وهای لایت

هم شمال تهران کارمیکنه هم غرب  تهران الان شمارشون رومیذارم قبلش تماس بگیرین تا بتونیدباخودشون صحبت کنید.موفق باشین.

09121974720 شفق طلایی

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 9 شهريور ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه استاد معین و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
tahine88

سلام به همه دوستان.من اکثرا ارایشگاههای معروف تهرانو سرزدم ولی نپسندیدم برید پیش خانم حسین زاده من تمام دوستام وفامیلمون رفتن پیش ایشون.کارش حرف نداره  وخیلی مهربونه.

کار تخصصیشون اکستنشن مژه فر و رنگ مژه هاشو رابرو لب چشم  مکاب وشینون وکوپ وهای لایت

هم شمال تهران کارمیکنه هم غرب  تهران الان شمارشون رومیذارم قبلش تماس بگیرین تا بتونیدباخودشون صحبت کنید.موفق باشین.

09121974720 شفق طلایی

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 9 شهريور ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه ونک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
tahine88

09121974720 شفق طلایی

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 9 شهريور ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
tahine88

09121974720 شفق طلایی

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آرایشگاه زنانه تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4362, نوشته ها: 13428, کاربران: 4641
به جدید ترین عضو انجمن, deniz4 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران