سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
دوشنبه 4 مهر ماه 1390 بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
شیما

تاریخ درج: دوشنبه 4 مهر ماه 1390
من دوستم فوق العاده زیبا بود ولی عروسیش رفت چهره پردازان و واقعا گند زدن

چهره پردازان تا وقتی سارا زنده بود به درد میخورد

من 90/06/13 عروسیم بود و رفتم گلبانو(سر نفت شمالی)واقعا عالی شدم،همه دندوناشون ریخته بود

90/06/23هم عروسیه داییم بود دوباره رفتم گلبانو اوندفعه هم عالی شدم و همه هردوبار چه توی راه و چه توی سالن ازم میپرسیدن کجارفتم و ادرسشو ازم میگرفتن

پاسخ سیم موحدیان :

من هم از کار آرایشگاه گلبانو راضی هستم ، هر چندباری که مراجعه داشتم راضی و زیبا برگشتم فقط یک کم قیمتش بالاس.اما از مدلهای قشنگ و به روزش و سرعت عملشون بسیار ممنونم.

پاسخ سوگل:

من چهره پردازان رفتم برای ابرو و مو. از کار مو اصلا راضی نبودم ولی ابروهامو خوب برداشت. اگه درست یادم باشه برای مو 20گرفت برای ابرو 7. ولی دفعه ی بعد گلبانو رو امتحان میکنم. اونجا قیمتها چجوریه؟ اپیلاسیونش هم خوبه؟

پاسخ mahnaz:

salam bacheha man kheyli hasasam yani bara arosim hame arayeshgaharo gashgaharo gashtam madar shoharam goft beram chehreh pardazan vali chon fekr mikardam ghalize karesh ba ekrah raftam albomaye sorooro fogholadeh ziba bood arosimam 24 mehr bod yani bayad axamo bebinin binazir shodam az khod tarif nabashe mesle fereshteha dorosam karde bood          f 

پاسخ سحر:

کار رنگ گلبانو چطوره؟ موهامو صدف میرداماد داغون کرده

پاسخ نیلوفر:

سلام دوستان من مدتهاست که دنبال یه ارایشگاه خوب میگردم از 7 باری که رفتم چهره پردازان یک بار رازی بودم اونم ابروم بود 3بار 5شنبه ها رفتم کار عروسشو ببینم چشام گرد شد با توجه به تعریفایی که شنیدم افتضاح بود میخواستم واسه عقدم برم اونجا اما خدا رو شکر که نرفتم افراد عادیم که واسه ارایش و مو درست کردن اومده بودن ناراضی بودن میگفتن شبیه تاج ملوک زنای قدیمی شدن آرایشا فوق العاده غلیظ و نامیزون بود اما کار رنگو مشش و همه تعریف میکردن من هم راضی ام حالا دنبال یه آرایشگاه خوب واسه ارایش میگردم که الکی اسم در نکرده باشه و بشه واسه عقد و عروسی روش حساب باز کرد

پاسخ هستی:

من برای عقدم رفتم بتی مهدوی کارش عالی بود خیلی طبیعی درست کرده بود برای عروسیم رفتم چهره پردازان به نظر خودم برای عروسی خوب بود خیلی فرق کرده بودم ولی رنگ و مش چهره پردازان واقعا عالییه خیلی هم گرونه

پاسخ ژابیز:

من برای کوتاهی مو آرایشگاه صدف میرداماد رفتم اصلا راضی نیستم کلی پول ازم گرفت و یه مدل بیخود روی موهای نازنینم گذاشت فقط به پول فکر میکنن از دم در تا آخرش به صد نفر باید انعام داد

پاسخ زهرا:

سلام خانم سحر... اگر واقعاٌ قصد داری موهاتو دوباره بدست بیاری لطفاٌ با من تماس بگیر... guinotbeauty@yahoo.com

پاسخ نازنین:

salam mishe begid baraye  aroositun dar arayeshgahe golbanoo pishe ki raftin . merc

پاسخ asal:

میشه لطفا شماره گلبانو به من بدید

پاسخ هدی مهدوی:

پاسخ نیلوفر خانم. بهتر است برید آرایشگاه یاسمین توی کریمخان.به نظرم کارش خوبه.قیمتش هممناسبه.اما هرجا میری اول برو عروس هاشو از نزدیک ببین نه فقط آلبوم ببینی.

پاسخ الهه کوهی:

arayeshgahe chehre pardazan vaghean karesh alie.man hamishe kari dashte basham hatman onja miram,vaghean aliee.tajhaee k dare hich ja nadare,man aroosim ham onja raftam.

پاسخ eli:

man aroosim raftam sadaf vaghan az karesh razi bodam arayesham ta akhare shab tekon nakhord vaghn razi bodam

پاسخ sidan:

salam dostan man donbale ye arayeshgah ali migardam vaghan ali bashe karesh kare arosesh man namzadam mikham karesh khob bashe ta dahane hame baz bemone albate arayesh molayem man be shakhse kare golo 2sdaram halamamnon misham javab bedin

پاسخ farimah:

be nazare man chehrepardazan yeki az behtarin salonaye zibayi va khieliha say mikonan ba nazarat zeshteshon onjaro az cheshm bendazan ke malome doshmani ba in salon daran.age har kas khodesh ba paye khodesh bere onja mifahme cheghad sabkesh ba jahaye dg fargh dare va agar ham kasi arayesh ghaliz dashte hatman khodesh dost dashte ke bartash anjam dadan pas nabayad zod ghezavat kard.

پاسخ bee14:

با اینکه کار آرایشگاه چهره پردازان بسیار خوب بود ، اصلا پیشنهادش نمی کنم. این آرایشگاه برای مشتری های خود اصلا ارزشی قایل نیستند و بسیار بی احترام و بی اخلاق برخورد می کنند. در صورتیکه روی خوش و خوب برخورد کردن با مراجعه کننده ها خیلی مهم است.

من برای بار اول و آخر برای ابرو، مانیکور ، کوتاهی مو و اپیلاسیون مراجعه کردم. اولا بدون اینکه از من سوال کنند، علاوه بر فیش کوتاهی مو، یک فیش هم برای براشینگ به من دادند، در حالیکه من اصلا می خواستم موهایم را پسرانه و بسیار کوتاه بزنم!!!! موقع کوتاهی با قیچی به دفعات به سرم فشار آوردند و مثل تیغ آن را روی سرم می کشیدند!! حتی وقتی ناراحتی من را در آیینه دیدند به روی خودشان نیاوردند. بعد هم که یکی از همکاران آماتورشان مامور براشینگ موهایم شد که لطف کرد ویک سری طبق روی سرم درست کرد!!! حتی یک آیینه پشت سرم نگرفتند که موهایم را ببینم!!!!

پاسخ unkown:

to chehreh pardazan ye cop kar has be name mahbobe ham akhlaghesh aliye ham karesh!

پاسخ sita:

araysh gah nadli ali to fardis karaj         02636513965 shomarash

پاسخ soori:

سلام من فقط یکبار کار چهره پردازان رو دیدم و همون یکبار هم اصلا نپسندیدم ......به دوستان عزیزم گل آرا رو معرفی میکنم که فوق العاده زیباست کارش

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر 12sajedeh : یه خبر خوب مهتاب جون آموزش تخصصی هم میدن به همراه مدرک معتبر فنی حرفه ای  من با شاگرداشون صحبت کردم همه راضی بودن. رنگ و مش ، کوتاهی ، خود آرایی و خیلی چیزای دیگه به صورت تخصصی آموزش میدن  تلفنشون: 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر 12sajedeh : یه خبر خوب مهتاب جون آموزش تخصصی هم میدن به همراه مدرک معتبر فنی حرفه ای  من با شاگرداشون صحبت کردم همه راضی بودن. رنگ و مش ، کوتاهی ، خود آرایی و خیلی چیزای دیگه به صورت تخصصی آموزش میدن  تلفنشون: 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه باغ فیض و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

. نظر marali : سلام بدترين ارايشكاه هم سريرا هست كه هم فوق العاده بي ادب ، ومسخره كردن مشتري وهم فوق gerooon كسي هم نيست رسيدكي كنه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر 12sajedeh : کراتین فقط فقط مهتاب جوون کارشون بی نظیره از مواد آلمانی استفاده میکنن و با  یک متدی کاملا جدید من و دوستم رفتیم خیلی راضی بودیم. بهتون پیشنهاد میکنم شمارشون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر nafi3 : محض اطلاع اون خانمی که گفتن مهتاب جون دکلره کردن و خراب شده باید بگم من شاگرد مهتاب جونم و اصلا همچین چیزی محاله واسه کسی که 17 18 سال سابقه کار تو رنگ ومش دارن و کسی که مسلما این خبر دروغ به شما رسونده به شما نگفته مهتاب جون اون موقع اصلا سفر ترکیه بوده من خودم چندین مدت شاگرد مهتاب جونم واقعا کارشون حرف نداره تا حالا تو این مدتی که پیششم یک نفر ناراضی نبوده ازش و با جون ودل کار میکنه تو رو خدا یکم وجدان داشته باشید واسه یه حرف دروغی که میگید خدا هم در نظر بگیرید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ nafi3 به نظر لیلا : محض اطلاع اون خانمی که گفتن مهتاب جون دکلره کردن و خراب شده باید بگم من شاگرد مهتاب جونم و اصلا همچین چیزی محاله واسه کسی که 17 18 سال سابقه کار تو رنگ ومش دارن و کسی که مسلما این خبر دروغ به شما رسونده به شما نگفته مهتاب جون اون موقع اصلا سفر ترکیه بوده من خودم چندین مدت شاگرد مهتاب جونم واقعا کارشون حرف نداره تا حالا تو این مدتی که پیششم یک نفر ناراضی نبوده ازش و با جون ودل کار میکنه تو رو خدا یکم وجدان داشته باشید واسه یه حرف دروغی که میگید خدا هم در نظر بگیرید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ atehrani68 به نظر انسیه عظیمی : من دنبال یه سالن تو غرب تهران میگردم که کار براشینگ و دیزاین مو رو حرفه ای انجام بده . کجا رو بهم معرفی میکنید ؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armine : من برای رنگ کردن موهام وهای لایت میرم پیش خانم حسین زاده   از کارشون خیلی راضیم شمارشونم 09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armine : من برای رنگ کردن موهام وهای لایت میرم پیش خانم حسین زاده   از کارشون خیلی راضیم شمارشونم 09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Pooneh : موهای من خیلی بد رنگ بود انقدر رنگ کرده بودم 7 رنگ شده بود به پیشنهاد بچه های دابی رفتم پیش مهتاب جوون  و موهامو تمام دکلره کردم واقعااا مارشون حرف نداره یه هنرمند واقعی هستن ایشون. موهام به هیچ عنوان نسوخت و زرد نشد، ممنونم از زحماتشون  بهتون پیشنهاد میکنم برید.  شمارشون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Pooneh : موهای من خیلی بد رنگ بود انقدر رنگ کرده بودم 7 رنگ شده بود به پیشنهاد بچه های دابی رفتم پیش مهتاب جوون  و موهامو تمام دکلره کردم واقعااا کارشون حرف نداره یه هنرمند واقعی هستن ایشون. موهام به هیچ عنوان نسوخت و زرد نشد، ممنونم از زحماتشون  بهتون پیشنهاد میکنم برید.  شمارشون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Pooneh : موهای من خیلی بد رنگ بود انقدر رنگ کرده بودم 7 رنگ شده بود به پیشنهاد بچه های دابی رفتم پیش مهتاب جوون  و موهامو تمام دکلره کردم واقعااا کارشون حرف نداره یه هنرمند واقعی هستن ایشون. موهام به هیچ عنوان نسوخت و زرد نشد، ممنونم از زحماتشون  بهتون پیشنهاد میکنم برید.  شمارشون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Pooneh : موهای من خیلی بد رنگ بود انقدر رنگ کرده بودم 7 رنگ شده بود به پیشنهاد بچه های دابی رفتم پیش مهتاب جوون  و موهامو تمام دکلره کردم واقعااا مارشون حرف نداره یه هنرمند واقعی هستن ایشون. موهام به هیچ عنوان نسوخت و زرد نشد، ممنونم از زحماتشون  بهتون پیشنهاد میکنم برید.  شمارشون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرری و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر mehrinaz : شایسته نو یکی از بهترین ها در رشته های آموزشی میباشد با کادری از مربیان زبده و با  تجربه  با مدیریت محترم و دلسوز خانم حسنی  عروساش خیلی خوشگل هستند  من این ترم در رشته گریم ثبت نام کردم روز افتتاحیه  خیلی  خوب بود واقعا دلگرم شدم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ maram به نظر فاطمه نوروزي : من که خیلی راضی هستم عاالی شدم خانم حسنی میبوسمت همیشه شایسته  نو تو یادمه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ maram به نظر analiya : عزیزم شلیسته نو کلیپ عروسهاشو داره و از طریق مانیتور میتونید ببینید ولی تو سالن عروس محدودیت رفت و آمد دارند به خاطر حفظ آرامش عروس ولی با هماهنگی در زمان مناسب میتونید عروسهاشو ببینید  ضمن اینکه شایسته نو اعتبار خودش و داره نگران نباشید مخصوصا عروس VIP        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maram : من عروس vip شایسته نو بوده شهریور ماه خیلی خیلی خوب شدم یه کار خیلی شیک و تمیز داشتم خیلی راضی بودم از کادر مجرب شایسته نو متشکرم مخصوصا نسرین خانم و خواهراش ، زینب جوون مریم و هماَ دوستت دارم خانم حسنی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maram : من عروس vip شایسته نو بوده شهریور ماه خیلی خیلی خوب شدم یه کار خیلی شیک و تمیز داشتم خیلی راضی بودم از کادر مجرب شایسته نو متشکرم مخصوصا نسرین خانم و خواهراش ، زینب جوون مریم و هماَ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ armine به نظر rahel : آرایشگاه خوب تو اکباتان به نظر من فقط خانم حسین زاده شفق طلایی 09121974720 444666524              مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر targol : 3 روز پیش فر مژه دایم کردم خیلی قشنگ شده رفتم پیش خانم حسین زاده چند بار انجام دادم ولی ایندفعه خیلی حالتش قشنگ شده حتما انجام بدید خیلی راحت میشید تا 2 ماه براتون میمونه هفته دیگه هم میخوام برم پیششون اکستنشن مژه بکنم کارشون رو اون روزدیدم خیلی خوب بود 09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ arampanahi به نظر rebeka : یکی از چیزایی که گیوا انجام میده پول میده مدلینگ هارو ارایش میکنه . خوب معلومه عروش زیبا در میاد تمامی مدل های سالم گیوارو توی ارایشگاهای دیگه دیدم به همون زیبایی یک پنجم قیمت هم کمتر طرف دیروز گیوا درست میشه امروز ارایشگاه پریچهر فردا یجا دیگه همین عروش گیوارو تو پریچهر تو نازی اباد دیدم به همون زیبایی درست شده بود قیمت عروسای پریچهر اصلا قابل قیاس نبود . خوب وقتی از نزدیک دیدم بگم گیوا نامبر وانه . تازه قیمت مدلینگ هاشونم پرسیدم حتی قیمت مدل ها هم بهم گفتن . ارایشگاهی کارش خوبه که عروش زشتو بکنه زیبا این هنره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر گلرخ عربانی : مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم به عنوان بهترین هاشور ابرو , پرپشت کردن و قرینه سازی ابروهای ناهماهنگ اصلاح طرحهای قدیمی خط چشم , خط مزه , خط لب محله --تهران پارس منطقه 4 توسط گلرخ عربانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است جهت طراحی وهاشور ابرو نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armine : برای های لایت و رنگ و مش همیشه من فقط پیش خانم حسین زاده میرم کارشون رو خیلی قبول دارم همیشه رنگی رو که میخوام درمیاره موهامم سلامته خانمی خوشرو وکاردان هستند بهتون توصیه میکنم حتما یه بار امتحان کنید پشیمون نمیشید شمارشونم 09121974720 راستی فرمژه و اکستنشن مژه هم انجام دادم خیلی عالیه موفق باشید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آزادی - شهرک فرهنگیان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر armine : راستی یادم رفت بگم خانم حسین زاده اسم سالنشون شفق طلایی هستش 09121974720 44666524        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آزادی - شهرک فرهنگیان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر armine : برای های لایت و رنگ و مش همیشه من فقط پیش خانم حسین زاده میرم کارشون رو خیلی قبول دارم همیشه رنگی رو که میخوام درمیاره موهامم سلامته خانمی خوشرو وکاردان هستند بهتون توصیه میکنم حتما یه بار امتحان کنید پشیمون نمیشید شمارشونم 09121974720 راستی فرمژه و اکستنشن مژه هم انجام دادم خیلی عالیه موفق باشید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armine : من پیش خانم حسین زاده برای رنگ و لایت رفتم خیلی راضی بودم خیلی قشنگ شده هر کی میبینه خوشش میاد هفته گذشته هم برای میکاب وشینیون من و خانوادمون رفتیم  پیششون عروسی برادرم بود خیلی کارامون  به روز و متنوع شد  خانم حسین زاده الحق کارشون عالیه   شمارشونم 09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armine : من پیش خانم حسین زاده برای رنگ و لایت رفتم خیلی راضی بودم خیلی قشنگ شده هر کی میبینه خوشش میاد هفته گذشته هم برای میکاب وشینیون من و خانوادمون رفتیم  پیششون عروسی برادرم بود خیلی کارامون  به روز و متنوع شد  خانم حسین زاده الحق کارشون عالیه   شمارشونم 09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مجیدیه جنوبی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر perin22 : باسلام به دوستاي گلم، ديروز به سالن آريستا رفته بودم واي خداي من خيلي شلوغ بود ، يكي از دوستام آدرسشو بهم داده بود ، اولش مدير سالن از اينكه بدون تعيين وقت قبلي رفته بودم كمي ناراحت شد ولي با شنيدن اينكه من در شرايط فورسي هستم خيلي با محبت منو راهنمايي كرد و بعد از چند دقيقه يك شينيون ساده ولي زيبا برام انجام داد ، منكه خيلي خوشم اومد و تصميم گرفتم از اين به بعد به سالن آريستا برم مخصوصاً وقتي ديدم همه كساني كه توي اون سالن بودن چقدر از كار سالن تعريف كردن، كارت سالونو گرفتم تا از اين ببعد اول وقت بگيرم بعد برم تا معطل نشم، شماره سالنو براي شماهم ميذارم تا شماهم بتونين با تماس قبلي به اين سالن برين مطمئن باشين راضي برميگردين ،از همينجا از دوستم زهرا هم تشكر ميكنم كه بهم كمك كرد بالاخره يك سالن خيلي خوبو تو مجيديه پيدا كنم مخصوصاً وقتي اونهمه مدرك و تخصص رو ازشون روى ديوار سالن ديدم ، مرسي زهراجون: شماره سالن: ٢٢٥٠٣٥٩١        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ستارخان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر لیلا عظیمی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط لیلا عظیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ SABERI به نظر zahraa5555 : MERSI ZAHRA  JAN AZ RAHNAMAYID         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ masi59 به نظر مهسا : منم گول همین حرفای بالا رو خوردم همین تعریفهای بی خود کاش صداقت و انسانیت و حس مسءولیت رو ما آدم ها فراموش نکنیم.اطلاعات درست بدین و پول مردم رو دور نریزیم همچنین با اعصاب و شخصیت دیگران بازی نکنیم از من گفتن بود اما هر چی نوشتم صادقانه است.          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ستارخان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر naimeh : برای میکاپ عروسی برادرم رفتم سالن فرشته زیبایی کارشون عالی بود یه بار حتما تست کنید 09192008411        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fateme53 : منم کار کوپ خانم حسین زاده رو خیلی دوستدارم کارشون خیلی عالیه طبق ژورنال کوپ میکنند من همیشه کوپهای فانتزی میزنم برای یکبار برید پیششون مشتری دایم میشید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fateme53 : منم کار کوپ خانم حسین زاده رو خیلی دوستدارم کارشون خیلی عالیه طبق ژورنال کوپ میکنند من همیشه کوپهای فانتزی میزنم برای یکبار برید پیششون مشتری دایم میشید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران نو و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ maryam1603 به نظر mob7 : منم از کارشون بسیار راضی هستم کار رنگ و مش عالیه بخصوص خانم الهه مرسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Taaahereh : از توی این سایت به پیشنهاد شماها رفتم پیش مهتاب جون برای کار کراتین کارشون حرف نداشت واقعا همینطور که دبارشون میگن هستش اون موهای وحشتناک منو به یه موی لخت تبدیل کردن ( خیلی هم زحمت کشیدن، کاملا از متدی جدید استفاده کردن، موادشون هم آمریکایی بود) ممنون از پیشنهادتون اینم شماره مهتاب جون 09123330039 حتما برید پیششون پشیمون نمیشید کاراشون با تضمین هستش        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر zahraa5555 : سلام در آرایشگاه  گل بانو   کار کوتاهی   سمیرا جون  فوق العاده است . و ابروی رویا  عالی بود .    تعداد پاسخها(1)( SABERI)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر naimeh : من چند ساله مشتری سالن زیبایی فرشته زیبایی تو اکباتانم .چندین شعبه این سالن داره.واقعا یکی از بزرگترین و بهترین سالنای منطقه 5 هستش.پیشنهاد میدم برین و از خدماتش استفاده کنین 09192008411.44692948        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه لویزان - شیان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر naimeh : به پیشنهادتون رفتم پیش خانم محمدی تو سالن فرشته زیبایی برای هاشور ابرو.واقعا کارشون خیلی تمیز و طبیعی بود به نظر من یه بار تست کنید 09192008411 خانم محمدی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fatanee : سلام دیروز رفتم پیش خانم محمدی تو سالن فرشته زیبایی.کارشون عالی بود.واقعا کار بافتشون  طبق ژورنال بود .ممنون از زحماتتون.09192008411 خانم محمدی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Miina : مرسی بچه ها من به پیشنهاد شماها رفتم پیش مهتاب خانم موهامو تمام دکلره کردم عااااااالی شد واقعا کارشون حرف نداره  حتی یه ذره هم موهام نسوخت و زرد نشد دقیقا همونی که میخواستم شد ممنون خیلی خانم خوبی هستن کارشون حرف نداره. حتما برید پیششون  09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Miina : مرسی بچه ها من به پیشنهاد شماها رفتم پیش مهتاب خانم موهامو تمام دکلره کردم عااااااالی شد واقعا کارشون حرف نداره  حتی یه ذره هم موهام نسوخت و زرد نشد دقیقا همونی که میخواستم شد ممنون خیلی خانم خوبی هستن کارشون حرف نداره. حتما برید پیششون  09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه یوسف آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر tahine88 : سلام به همه دوستان.من اکثرا ارایشگاههای معروف تهرانو سرزدم ولی نپسندیدم برید پیش خانم حسین زاده من تمام دوستام وفامیلمون رفتن پیش ایشون.کارش حرف نداره  وخیلی مهربونه. کار تخصصیشون اکستنشن مژه فر و رنگ مژه هاشو رابرو لب چشم  مکاب وشینون وکوپ وهای لایت هم شمال تهران کارمیکنه هم غرب  تهران الان شمارشون رومیذارم قبلش تماس بگیرین تا بتونیدباخودشون صحبت کنید.موفق باشین. 09121974720 شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه استاد معین و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر tahine88 : سلام به همه دوستان.من اکثرا ارایشگاههای معروف تهرانو سرزدم ولی نپسندیدم برید پیش خانم حسین زاده من تمام دوستام وفامیلمون رفتن پیش ایشون.کارش حرف نداره  وخیلی مهربونه. کار تخصصیشون اکستنشن مژه فر و رنگ مژه هاشو رابرو لب چشم  مکاب وشینون وکوپ وهای لایت هم شمال تهران کارمیکنه هم غرب  تهران الان شمارشون رومیذارم قبلش تماس بگیرین تا بتونیدباخودشون صحبت کنید.موفق باشین. 09121974720 شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ونک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آرایشگاه زنانه تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
دوشنبه 7 مهر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
12sajedeh

تاریخ درج: دوشنبه 7 مهر ماه 1393

یه خبر خوب مهتاب جون آموزش تخصصی هم میدن به همراه مدرک معتبر فنی حرفه ای 

من با شاگرداشون صحبت کردم همه راضی بودن.

رنگ و مش ، کوتاهی ، خود آرایی و خیلی چیزای دیگه به صورت تخصصی آموزش میدن 

تلفنشون: 09123330039

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 7 مهر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
12sajedeh

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 7 مهر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
12sajedeh

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 7 مهر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه باغ فیض و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
12sajedeh

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 7 مهر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
12sajedeh

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 7 مهر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
12sajedeh

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 6 مهر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه باغ فیض و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
marali

تاریخ درج: يکشنبه 6 مهر ماه 1393

سلام بدترين ارايشكاه هم سريرا هست كه هم فوق العاده بي ادب ، ومسخره كردن مشتري وهم فوق gerooon كسي هم نيست رسيدكي كنه

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 6 مهر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
12sajedeh

تاریخ درج: يکشنبه 6 مهر ماه 1393

کراتین فقط فقط مهتاب جوون کارشون بی نظیره از مواد آلمانی استفاده میکنن و با  یک متدی کاملا جدید

من و دوستم رفتیم خیلی راضی بودیم. بهتون پیشنهاد میکنم

شمارشون 09123330039

تعداد پاسخها(0)

شنبه 5 مهر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
nafi3

تاریخ درج: شنبه 5 مهر ماه 1393

محض اطلاع اون خانمی که گفتن مهتاب جون دکلره کردن و خراب شده باید بگم من شاگرد مهتاب جونم و اصلا همچین چیزی محاله واسه کسی که 17 18 سال سابقه کار تو رنگ ومش دارن و کسی که مسلما این خبر دروغ به شما رسونده به شما نگفته مهتاب جون اون موقع اصلا سفر ترکیه بوده

من خودم چندین مدت شاگرد مهتاب جونم واقعا کارشون حرف نداره تا حالا تو این مدتی که پیششم یک نفر ناراضی نبوده ازش و با جون ودل کار میکنه

تو رو خدا یکم وجدان داشته باشید واسه یه حرف دروغی که میگید خدا هم در نظر بگیرید

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 2 مهر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
armine

تاریخ درج: چهارشنبه 2 مهر ماه 1393

من برای رنگ کردن موهام وهای لایت میرم پیش خانم حسین زاده

از کارشون خیلی راضیم

شمارشونم 09121974720

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آرایشگاه زنانه تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4364, نوشته ها: 13586, کاربران: 4804
به جدید ترین عضو انجمن, nasim423 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران