لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
دوشنبه 4 مهر ماه 1390 بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
شیما

تاریخ درج: دوشنبه 4 مهر ماه 1390
من دوستم فوق العاده زیبا بود ولی عروسیش رفت چهره پردازان و واقعا گند زدن

چهره پردازان تا وقتی سارا زنده بود به درد میخورد

من 90/06/13 عروسیم بود و رفتم گلبانو(سر نفت شمالی)واقعا عالی شدم،همه دندوناشون ریخته بود

90/06/23هم عروسیه داییم بود دوباره رفتم گلبانو اوندفعه هم عالی شدم و همه هردوبار چه توی راه و چه توی سالن ازم میپرسیدن کجارفتم و ادرسشو ازم میگرفتن

پاسخ سیم موحدیان :

من هم از کار آرایشگاه گلبانو راضی هستم ، هر چندباری که مراجعه داشتم راضی و زیبا برگشتم فقط یک کم قیمتش بالاس.اما از مدلهای قشنگ و به روزش و سرعت عملشون بسیار ممنونم.

پاسخ سوگل:

من چهره پردازان رفتم برای ابرو و مو. از کار مو اصلا راضی نبودم ولی ابروهامو خوب برداشت. اگه درست یادم باشه برای مو 20گرفت برای ابرو 7. ولی دفعه ی بعد گلبانو رو امتحان میکنم. اونجا قیمتها چجوریه؟ اپیلاسیونش هم خوبه؟

پاسخ mahnaz:

salam bacheha man kheyli hasasam yani bara arosim hame arayeshgaharo gashgaharo gashtam madar shoharam goft beram chehreh pardazan vali chon fekr mikardam ghalize karesh ba ekrah raftam albomaye sorooro fogholadeh ziba bood arosimam 24 mehr bod yani bayad axamo bebinin binazir shodam az khod tarif nabashe mesle fereshteha dorosam karde bood          f 

پاسخ سحر:

کار رنگ گلبانو چطوره؟ موهامو صدف میرداماد داغون کرده

پاسخ نیلوفر:

سلام دوستان من مدتهاست که دنبال یه ارایشگاه خوب میگردم از 7 باری که رفتم چهره پردازان یک بار رازی بودم اونم ابروم بود 3بار 5شنبه ها رفتم کار عروسشو ببینم چشام گرد شد با توجه به تعریفایی که شنیدم افتضاح بود میخواستم واسه عقدم برم اونجا اما خدا رو شکر که نرفتم افراد عادیم که واسه ارایش و مو درست کردن اومده بودن ناراضی بودن میگفتن شبیه تاج ملوک زنای قدیمی شدن آرایشا فوق العاده غلیظ و نامیزون بود اما کار رنگو مشش و همه تعریف میکردن من هم راضی ام حالا دنبال یه آرایشگاه خوب واسه ارایش میگردم که الکی اسم در نکرده باشه و بشه واسه عقد و عروسی روش حساب باز کرد

پاسخ هستی:

من برای عقدم رفتم بتی مهدوی کارش عالی بود خیلی طبیعی درست کرده بود برای عروسیم رفتم چهره پردازان به نظر خودم برای عروسی خوب بود خیلی فرق کرده بودم ولی رنگ و مش چهره پردازان واقعا عالییه خیلی هم گرونه

پاسخ ژابیز:

من برای کوتاهی مو آرایشگاه صدف میرداماد رفتم اصلا راضی نیستم کلی پول ازم گرفت و یه مدل بیخود روی موهای نازنینم گذاشت فقط به پول فکر میکنن از دم در تا آخرش به صد نفر باید انعام داد

پاسخ زهرا:

سلام خانم سحر... اگر واقعاٌ قصد داری موهاتو دوباره بدست بیاری لطفاٌ با من تماس بگیر... guinotbeauty@yahoo.com

پاسخ نازنین:

salam mishe begid baraye  aroositun dar arayeshgahe golbanoo pishe ki raftin . merc

پاسخ asal:

میشه لطفا شماره گلبانو به من بدید

پاسخ هدی مهدوی:

پاسخ نیلوفر خانم. بهتر است برید آرایشگاه یاسمین توی کریمخان.به نظرم کارش خوبه.قیمتش هممناسبه.اما هرجا میری اول برو عروس هاشو از نزدیک ببین نه فقط آلبوم ببینی.

پاسخ الهه کوهی:

arayeshgahe chehre pardazan vaghean karesh alie.man hamishe kari dashte basham hatman onja miram,vaghean aliee.tajhaee k dare hich ja nadare,man aroosim ham onja raftam.

پاسخ eli:

man aroosim raftam sadaf vaghan az karesh razi bodam arayesham ta akhare shab tekon nakhord vaghn razi bodam

پاسخ sidan:

salam dostan man donbale ye arayeshgah ali migardam vaghan ali bashe karesh kare arosesh man namzadam mikham karesh khob bashe ta dahane hame baz bemone albate arayesh molayem man be shakhse kare golo 2sdaram halamamnon misham javab bedin

پاسخ farimah:

be nazare man chehrepardazan yeki az behtarin salonaye zibayi va khieliha say mikonan ba nazarat zeshteshon onjaro az cheshm bendazan ke malome doshmani ba in salon daran.age har kas khodesh ba paye khodesh bere onja mifahme cheghad sabkesh ba jahaye dg fargh dare va agar ham kasi arayesh ghaliz dashte hatman khodesh dost dashte ke bartash anjam dadan pas nabayad zod ghezavat kard.

پاسخ bee14:

با اینکه کار آرایشگاه چهره پردازان بسیار خوب بود ، اصلا پیشنهادش نمی کنم. این آرایشگاه برای مشتری های خود اصلا ارزشی قایل نیستند و بسیار بی احترام و بی اخلاق برخورد می کنند. در صورتیکه روی خوش و خوب برخورد کردن با مراجعه کننده ها خیلی مهم است.

من برای بار اول و آخر برای ابرو، مانیکور ، کوتاهی مو و اپیلاسیون مراجعه کردم. اولا بدون اینکه از من سوال کنند، علاوه بر فیش کوتاهی مو، یک فیش هم برای براشینگ به من دادند، در حالیکه من اصلا می خواستم موهایم را پسرانه و بسیار کوتاه بزنم!!!! موقع کوتاهی با قیچی به دفعات به سرم فشار آوردند و مثل تیغ آن را روی سرم می کشیدند!! حتی وقتی ناراحتی من را در آیینه دیدند به روی خودشان نیاوردند. بعد هم که یکی از همکاران آماتورشان مامور براشینگ موهایم شد که لطف کرد ویک سری طبق روی سرم درست کرد!!! حتی یک آیینه پشت سرم نگرفتند که موهایم را ببینم!!!!

پاسخ unkown:

to chehreh pardazan ye cop kar has be name mahbobe ham akhlaghesh aliye ham karesh!

پاسخ sita:

araysh gah nadli ali to fardis karaj         02636513965 shomarash

پاسخ soori:

سلام من فقط یکبار کار چهره پردازان رو دیدم و همون یکبار هم اصلا نپسندیدم ......به دوستان عزیزم گل آرا رو معرفی میکنم که فوق العاده زیباست کارش

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر donyaaa : salam bacheha khobin??man 5shanbe arosi pesarkhaleye shoharam davatam mikham ye arayeshghahe khob beram vali ziyadam nemiukham pol bedam vali mikham kheyli khob dorost kone be nazareton koja khobe??        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Mahdiis : اگر میخواید امسال عید یه کوتاهی خاص ، یک تمام دکلره فوق العاده ، یک مش بی نظیر داشته باشید. بدون اینکه موهاتون خراب بشه، بسوزه، دکلرتون زرد باشه. بهتون پیشنهاد میکنم برید پیش مهتاب جون ایشون یه فوق حرفه ای تو رشته آرایشگری هستند. من خودم خیلی وقته مشتری ایشون هستم،خواستم به شما دوستان هم معرفیشون کنم. حتما برید، اگر کاری انجام بدم با تضمین هستش تلفن 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر vida mohiti : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط vida mohiti به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است gheimate aroos bezarin ba axxxx نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Mahdiis : اگر میخواید امسال عید یه کوتاهی خاص ، یک تمام دکلره فوق العاده ، یک مش بی نظیر داشته باشید. بدون اینکه موهاتون خراب بشه، بسوزه، دکلرتون زرد باشه. بهتون پیشنهاد میکنم برید پیش مهتاب جون  ایشون یه فوق حرفه ای تو رشته آرایشگری هستند.  من خودم خیلی وقته مشتری ایشون هستم،خواستم به شما دوستان هم معرفیشون کنم. حتما برید، اگر کاری انجام بدم با تضمین هستش  تلفن 09123330039          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Mahdiis : اگر میخواید امسال عید یه کوتاهی خاص ، یک تمام دکلره فوق العاده ، یک مش بی نظیر داشته باشید. بدون اینکه موهاتون خراب بشه، بسوزه، دکلرتون زرد باشه. بهتون پیشنهاد میکنم برید پیش مهتاب جون  ایشون یه فوق حرفه ای تو رشته آرایشگری هستند.  من خودم خیلی وقته مشتری ایشون هستم،خواستم به شما دوستان هم معرفیشون کنم. حتما برید، اگر کاری انجام بدم با تضمین هستش  تلفن 09123330039          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شهره صوفی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط شهره صوفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sonia8 : از روی پیشنهاد شما دوستان برای کوپ و کراتین رفتم پیش مهتاب جون واقعا کارشون عالیه  هرچی از کارشون تعریف میکنن راسته، کوپاشون مدل های جدید هستش با متدی جدید کراتینشونم حرف نداره من خودم انجام دادم خیلی راضیم هر کسی میبینه باورش نمیشه موهام لخته لخت شده        حتما برید پیششون برای عید خیالتون راحت باشه 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sonia8 : از روی پیشنهاد شما دوستان برای کوپ و کراتین رفتم پیش مهتاب جون واقعا کارشون عالیه  هرچی از کارشون تعریف میکنن راسته، کوپاشون مدل های جدید هستش با متدی جدید کراتینشونم حرف نداره من خودم انجام دادم خیلی راضیم هر کسی میبینه باورش نمیشه موهام لخته لخت شده  حتما برید پیششون برای عید خیالتون راحت باشه 09123330039            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sonia8 : از روی پیشنهاد شما دوستان برای کوپ و کراتین رفتم پیش مهتاب جون واقعا کارشون عالیه  هرچی از کارشون تعریف میکنن راسته، کوپاشون مدل های جدید هستش با متدی جدید کراتینشونم حرف نداره من خودم انجام دادم خیلی راضیم هر کسی میبینه باورش نمیشه موهام لخته لخت شده  حتما برید پیششون برای عید خیالتون راحت باشه 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sonia8 : از روی پیشنهاد شما دوستان برای کوپ و کراتین رفتم پیش مهتاب جون واقعا کارشون عالیه  هرچی از کارشون تعریف میکنن راسته، کوپاشون مدل های جدید هستش با متدی جدید کراتینشونم حرف نداره من خودم انجام دادم خیلی راضیم هر کسی میبینه باورش نمیشه موهام لخته لخت شده  حتما برید پیششون برای عید خیالتون راحت باشه 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armine : کارهاشور فقط خانم حسین زاده منم کار خانم حسین زاده رو خیلی قبول دارم من فرمو انجام دادم 3 ماه پیش موهام کاملا سلامته بدون آسیب دیده گی کار فر مژه شونم خیلی خوبخوبه 09121974720 شما ره تماسشون        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر pooneh53 : بهترین تاتو کار تهران خانم حسین زاده کار هاشورشون خیلی طبیعی وعالیه من و مامانم تاتو ابرو چشم ورژلب انجام دادیم خیلی قشنگ شده هر کی دیده خوشش اومده کار ترکیب رنگشون طراحیشون عالیه 09121974720 توصیه میکنم با خیال راحت برید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر shirin50 : من مشتری خیلی قدیمی مهتاب جون هستم ایشون جزو بهترینها تو کار مش ، کراتین ، کوتاهی ، دکلره تمام و فر هستن . سالیان سال هستش که پیش ایشون میرم هم خودم هم تمام آشناهامون، همیشه هم راضی بودیم از کاراشون  هنر آرایشگری تو وجودشونه، وقتی براتون کاری انجام میده با تضمین ارائه میده.  خودم موهامو پیششون تازگی کراتین کردم واقعا عالی شده، هرکی دیده رفته انجام داده بهتون پیشنهاد میدم یکبار برید پیششون همیشه مشتریشون میشید. تلفنشون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shirin50 : من مشتری خیلی قدیمی مهتاب جون هستم ایشون جزو بهترینها تو کار مش ، کراتین ، کوتاهی ، دکلره تمام و فر هستن . سالیان سال هستش که پیش ایشون میرم هم خودم هم تمام آشناهامون، همیشه هم راضی بودیم از کاراشون  هنر آرایشگری تو وجودشونه، وقتی براتون کاری انجام میده با تضمین ارائه میده.  خودم موهامو پیششون تازگی کراتین کردم واقعا عالی شده، هرکی دیده رفته انجام داده بهتون پیشنهاد میدم یکبار برید پیششون همیشه مشتریشون میشید. تلفنشون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر 56123 : با سلام به تمام خانمهای منطقه ی  غرب تهران  بنظر من یکی از بهترین ارایشگاه های این منطقه روژین برتر در جنت اباد جنوبی میباشد لطفا یکسری اونجا بزنید در ضمن کارهای زیباشون با قیمت های مناسب میباشد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ش. رضوی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط ش. رضوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهتا درویش : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط مهتا درویش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سهیلا رستمی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط سهیلا رستمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sima30 به نظر مهسا : هزینه اکستنشن چقد دادین؟ من دوستم رفته پیش یه خانمی تو میرداماد خیلی خوب کار کرده منم می خوام برم اما قیمتش 70 تومنه !گرونه ؟؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عالیه سهیلی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط عالیه سهیلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر soosan5 : آخر هفته از روی پیشنهاد خوبه شما برای کار کوتاهی و دکلره تمام با چنتا از دوستام رفتیم پیش مهتاب جون هممون مدلای مختلف موهامونو کوتاه کردیم تمام از مدلای جدید مهتاب جون خیلی خوووووب شد. یکی از دوستام تمام دکلره کرد بدون سوختگی و زردی  یکی دیگشونم موهای فری داشت کراتین انجام داد، مثل معجزه بود واقعا کارشون حرف نداره خیلی با دقت و حساسیت خاص انجام میدن. حتما توصیه میکنم برید پیششون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر soosan5 : آخر هفته از روی پیشنهاد خوبه شما برای کار کوتاهی و دکلره تمام با چنتا از دوستام رفتیم پیش مهتاب جون هممون مدلای مختلف موهامونو کوتاه کردیم تمام از مدلای جدید مهتاب جون خیلی خوووووب شد. یکی از دوستام تمام دکلره کرد بدون سوختگی و زردی  یکی دیگشونم موهای فری داشت کراتین انجام داد، مثل معجزه بود واقعا کارشون حرف نداره خیلی با دقت و حساسیت خاص انجام میدن. حتما توصیه میکنم برید پیششون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر soosan5 : آخر هفته از روی پیشنهاد خوبه شما برای کار کوتاهی و دکلره تمام با چنتا از دوستام رفتیم پیش مهتاب جون هممون مدلای مختلف موهامونو کوتاه کردیم تمام از مدلای جدید مهتاب جون خیلی خوووووب شد. یکی از دوستام تمام دکلره کرد بدون سوختگی و زردی یکی دیگشونم موهای فری داشت کراتین انجام داد، مثل معجزه بود واقعا کارشون حرف نداره خیلی با دقت و حساسیت خاص انجام میدن. حتما توصیه میکنم برید پیششون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

. نظر مهدیسا صفری : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط مهدیسا صفری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمانه سقراط : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط سمانه سقراط به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم شریعتی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط مریم شریعتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیوا محمودی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط شیوا محمودی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیرا اخوان : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط سمیرا اخوان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ashena1234 به نظر مهسا : من پیش الهام مژه هامو فر کردم.قبلا تو ویونا بود اما الان واسه خودش کار میکنه..کار اکستنشنشم خیلی خوبه از نینی سایت پیداش کردم          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mojhdeh8 : چند روز پیش برای کار کوپ رفتم پیش مهتاب جون که تازه از دبی برگشتن واقعا مدلهای شیک و خاصی رو میزنن  برای خانومایی که کارای خاص و تک دوست دارن حتما پیشنهاد میکنم برین پیششون، کارشون حرف نداره.  مدلای جدیدشون بینظیره  تلفنشون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mojhdeh8 : چند روز پیش برای کار کوپ رفتم پیش مهتاب جون که تازه از دبی برگشتن واقعا مدلهای شیک و خاصی رو میزنن  برای خانومایی که کارای خاص و تک دوست دارن حتما پیشنهاد میکنم برین پیششون، کارشون حرف نداره.  مدلای جدیدشون بینظیره  تلفنشون 09123330039          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mojhdeh8 : چند روز پیش برای کار کوپ رفتم پیش مهتاب جون که تازه از دبی برگشتن واقعا مدلهای شیک و خاصی رو میزنن  برای خانومایی که کارای خاص و تک دوست دارن حتما پیشنهاد میکنم برین پیششون، کارشون حرف نداره.  مدلای جدیدشون بینظیره  تلفنشون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zahede12 : سلام دوستان مرسی از پیشنهادات خوبتون من برای کار کراتین رفتم پیش مهتاب جون واقعا کارشون عالیه موادی که استفاده می کنن خارجی هستش و کاملا یه متد متفاوتی انجام میدم من که خیلی راضی هستم حتما بهتون پیشنهاد میکنم برید پیششون. تلفن 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر zahede12 : سلام دوستان  مرسی از پیشنهادات خوبتون من برای کار کراتین رفتم پیش مهتاب جون واقعا کارشون عالیه  موادی که استفاده می کنن خارجی هستش و کاملا یه متد متفاوتی انجام میدم من که خیلی راضی هستم  حتما بهتون پیشنهاد میکنم برید پیششون. تلفن 09123330039          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zahede12 : سلام دوستان  مرسی از پیشنهادات خوبتون من برای کار کراتین رفتم پیش مهتاب جون واقعا کارشون عالیه  موادی که استفاده می کنن خارجی هستش و کاملا یه متد متفاوتی انجام میدم من که خیلی راضی هستم  حتما بهتون پیشنهاد میکنم برید پیششون. تلفن 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zahede12 : سلام دوستان  مرسی از پیشنهادات خوبتون من برای کار کراتین رفتم پیش مهتاب جون واقعا کارشون عالیه  موادی که استفاده می کنن خارجی هستش و کاملا یه متد متفاوتی انجام میدم من که خیلی راضی هستم  حتما بهتون پیشنهاد میکنم برید پیششون. تلفن 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مجیدیه جنوبی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر maryagol : راستي يه نظري رو ديدم كه خانمي در مورد رنگ موشون نوشته بودن واله من كه از رنگ موهام خيلي راضيم چون موهامو از وقتي اينجا رنك كردم خشكي موهامم كمتر شده اينقدر مدير سالن كه الان اسمشونم يادم نيست توصيه هاي مختلف با مواد طبيعي به آدم ميكنن كه موها بهتر ميشه ، تازه چندروز پيش كه اونجا بودم يه خانمي از الهيه اومده بودن آدما كه بيكار نيستن اينهمه راهو براي كار بد بيان بهتر نبود اين خانم به سالن آريستا ميرفتن و به رنگكارشون مشكلشونو ميگفتن شايد مشكلشونو قبل از حاد شدن حل ميكردن البته نظر اين خانم هم بنظر من محترمه چون ايشونم تجربه خودشونو داشتن ولي بنظر من هر مشكلي يه راه حلي داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مجیدیه جنوبی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر maryagol : من خيلي خوشحالم كه از طريق اين سايت با سالن آريستا آشنا شدم ، از دابي ممنونم نميدونين وقتي به اينجا رفتم چقدر دو به شك بودم و چقد راضي از اونجا بيرون اومدم هم كار ناخونشون خيلي خوب بود هم كار اپيلاسيونشون راستي يدفم براي يه عروسي سروصورتمو تو سالن آريستا درست كردم واقعا"تعريفي كه ازين سالن كرده بودن واقعي بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه قلهک - قیطریه جنوب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر khbaran : سلام ..دیروز رفتم سالن ارایش مینا نرسیده به صدر ....واقعا کار" رنگ ومش" خانم مرجان خرمی بی نظیره...ایشون نمونه کارم داره...خیلی خیلی کارش خوبه تلفن سالن 22603857          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Minaaaa : دوستان منم با تعریف هایی که از خانوم مهرنوش شنیده بودم برای کار ناخن..رفتم پیش ایشون , راستش از قارچ و این بیماریهایی که می گن برای ناخن هستش خیلی می ترسیدم...با پیشنهاد دوستام رفتم پیش ایشون و الان واقعا راضی هستم...نه ناخن هام مشکلی براشون پیش اومد و هم اینکه بشدت اعتماد من رو جلب کردن و همه ی موادشون رو نشونم دادن...کارشونم الحق که حرفه ای بود..ناخن عروس رو عالی طراحی میکنن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرری و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر negar6 : من وقتی دیدم انقد ازکاراشون تبلیغ میکنن رفتم عروسشو دیدم تفاوت تبلیغ با اون عروسی که دیذم زمین تا آسمون بود.انگاریه ارایش ساده بود سیاه و کرم ماسیده روصورت..افتضاح بود..بدتراینکه تو شعبه شهرری 800میگیره اینجا 2800واقعا با این ارایش افتضاح این قیمت فاجعس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ soodabe88 به نظر Tabasooom : کار رنگ و لایت کوتاهی خانم حسین زاده رو خیلی دوست دارم و قبولشون دارم هر وقت انجام دادم خیلی عالی شده یکی از یکی قشنگتر به توصیه هاشون گوش میدم موهام همیشه سالمه شماره این خانم عزیز  09121974720  حالشو ببر به جونم دعا کن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ soodabe88 به نظر pooneh53 : من با نظر شما در مورد خانم حسین زاده موافقم منم کراتین کردم خیلی موهام خوب شد کوتاهی و ابروشونم که حرف نداره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر soodabe88 : من هم نظرات مثبت شما را در مورد خانم حسین زاده قبول دارم کارتاتو و هاشور شون عالیه خودم و چند نفر از خانواده و دوستان انجام دادیم همشون راضی و عالی شده من حتی تاتو بدن هم پیش ایشون انجام دادم خیلی زیبا شده واقعا به جرات میگم بدون ترس و شک انجام بدید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fariiideh : Salam kasi midone arayeshgah giva kotahish khobe ya na        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fariiideh : Salam kasi inja midone kare arayeshag giva kotahish khobe ya na mishe lotfan komakam konin        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین آرایشگاه زنانه تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
دوشنبه 6 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
afsoone

تاریخ درج: دوشنبه 6 بهمن ماه 1393

ممنون از راهنمایی های شما

به توصیه شما برای هاشور و اکستنشن مژه رفتم پیش 

خانم حسین زاده

واقعا راضی بودم خیلی طبیعی و زیبا شده

شمارشون

09121974720

یه خانم هم اونجا بود فرمژه دایم زد خیلی خوب شد

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 6 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه مرزداران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
afsoone

خانم حسین زاده

شمارشون

09121974720

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 6 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
afsoone

خانم حسین زاده

شمارشون

09121974720

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 5 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
donyaaa

تاریخ درج: يکشنبه 5 بهمن ماه 1393

salam bacheha khobin??man 5shanbe arosi pesarkhaleye shoharam davatam mikham ye arayeshghahe khob beram vali ziyadam nemiukham pol bedam vali mikham kheyli khob dorost kone be nazareton koja khobe??

تعداد پاسخها(0)

شنبه 4 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
Mahdiis

تاریخ درج: شنبه 4 بهمن ماه 1393

اگر میخواید امسال عید یه کوتاهی خاص ، یک تمام دکلره فوق العاده ، یک مش بی نظیر داشته باشید.

بدون اینکه موهاتون خراب بشه، بسوزه، دکلرتون زرد باشه.

بهتون پیشنهاد میکنم برید پیش مهتاب جون ایشون یه فوق حرفه ای تو رشته آرایشگری هستند.

من خودم خیلی وقته مشتری ایشون هستم،خواستم به شما دوستان هم معرفیشون کنم. حتما برید،

اگر کاری انجام بدم با تضمین هستش تلفن 09123330039

تعداد پاسخها(0)

شنبه 4 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
vida mohiti

سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط vida mohiti به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

gheimate aroos bezarin ba axxxx
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا

تعداد پاسخها(0)

شنبه 4 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
Mahdiis

اگر میخواید امسال عید یه کوتاهی خاص ، یک تمام دکلره فوق العاده ، یک مش بی نظیر داشته باشید.

بهتون پیشنهاد میکنم برید پیش مهتاب جون 

ایشون یه فوق حرفه ای تو رشته آرایشگری هستند. 

من خودم خیلی وقته مشتری ایشون هستم،خواستم به شما دوستان هم معرفیشون کنم.

حتما برید، اگر کاری انجام بدم با تضمین هستش 

تلفن 09123330039

تعداد پاسخها(0)

شنبه 4 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
Mahdiis

بهتون پیشنهاد میکنم برید پیش مهتاب جون 

ایشون یه فوق حرفه ای تو رشته آرایشگری هستند. 

من خودم خیلی وقته مشتری ایشون هستم،خواستم به شما دوستان هم معرفیشون کنم.

حتما برید، اگر کاری انجام بدم با تضمین هستش 

تلفن 09123330039

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 1 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
شهره صوفی

تاریخ درج: چهارشنبه 1 بهمن ماه 1393

سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط شهره صوفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 1 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
sonia8

تاریخ درج: چهارشنبه 1 بهمن ماه 1393

از روی پیشنهاد شما دوستان برای کوپ و کراتین رفتم پیش مهتاب جون واقعا کارشون عالیه 

هرچی از کارشون تعریف میکنن راسته، کوپاشون مدل های جدید هستش با متدی جدید

کراتینشونم حرف نداره من خودم انجام دادم خیلی راضیم هر کسی میبینه باورش نمیشه موهام لخته لخت شده 

حتما برید پیششون برای عید خیالتون راحت باشه 09123330039

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین آرایشگاه زنانه تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4409, نوشته ها: 14531, کاربران: 5381
به جدید ترین عضو انجمن, Z20346490 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران