سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
جمعه 25 شهريور ماه 1390 بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
مانی همانی

تاریخ درج: جمعه 25 شهريور ماه 1390
ختنه در غرب تهران وجنت اباد در مطب دکتر مقیمی متخصص اطفال عالی انجام میشه همه مامانا از کارشون راضین

پاسخ ماندانا:

ما پسرمونو پیش دکتر مقیمی ختنه کردیم کارش عالی بود به همه مامانا توصیه میکنم دکترمقیمی رو بعنوان بهترین متخصص کودکان انتخاب کنن

پاسخ مهرداد :

سلام 

خوب درست آدرس میدادید بقیه هم استفاده کنند 

پاسخ سیما:

ادرس جنت اباد بالاترازهمت روبروی بانک پارسیان ساختمان سینا طبقه پنجم واحد27 تلفن 44435482-44466587 کار ختنه دکتر مقیمی عالییییه

پاسخ علی:

دکتر مقیمی بهترین متخصص اطفال در غرب تهران وبهترین متخصص ختنه درایران :باسوادوباحوصله اس وقت خوبی برای مریض می زاره تلفنش44435482-44466587

پاسخ کیان:

من از دکترمقیمی بابت ختنه عالی پسرم متشکرم به همه پدران حساس دکتر مقیمی رو پیشنهاد میکنم شماره کلینیک 44435482

پاسخ چواد مجیدی:

همه میگن جراحی ختنه بهتراز حلقه هستش اما نمی دونم چرا این دکتراصرارداشت که حلقه ای انجام بده

پاسخ maral:

سلام دوستان روش ختنه بستگی به معاینه ای که دکتر میکنه و صلاحدید متخصصدر مورد هربچه متفاوته روش حلقه وجراحی هردو خوبن من ودوستانم از ختنه بچه هامون خیلی راضی هستیم دکترمقیمی بهترین ختنه رو انجام میده

پاسخ mandana:

سلام دوستان. من پسرم 15 سالشه و هنوز ختنه نکردمش. بردمش یه دکتری گفت الان دیگه سخته نمیخواد بکنی. به نظر شما پیش کی ببرم یا اصلا بیخیال شم بهتره؟

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. پاسخ pedrampc68 به نظر pedrampc68 : درب ضد سرقت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر pedrampc68 : تو سمت خیابان فرجام و خیابان حیدرخانی (خیابان دانشگاه) یک مرکز خرید هست که فوق العاده قیمتهاش مناسبه محصولاتش هم از درب ضد سرقت و درب ضد حریق گرفته تا درب اتاقی و .... در آن یافت میشه    تعداد پاسخها(1)( pedrampc68)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) انقلاب - جمهوری - آذربایجان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر اسماعیل ذهی : فروشگاه اینترنتی کتاب آرین به عنوان بهترین فروشگاه اینترنتی کتاب محله --انقلاب-جمهوری-آذربایجان توسط اسماعیل ذهی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بنده با خرید کتاب از وب سایت فروشگاه آرین توی قرعه کشی ماهیانه خرید آنلاین فروشگاه هدیه دریافت کردم پیشنهاد میکنم شما هم یه سری به این فروشگاه بزنین نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه اینترنتی کتاب آرین        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) انقلاب - جمهوری - آذربایجان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر ali : فروشگاه اینترنتی کتاب آرین به عنوان بهترین فروشگاه اینترنتی کتاب محله --انقلاب-جمهوری-آذربایجان توسط ali به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فروشگاه اینترنتی کامل و خوبیه سرعت ارسال و پاسخگویی به مشتری خوبه ازتون ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه اینترنتی کتاب آرین        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) فلسطین - طالقانی - بلوار کشاورز و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر ریحانه رهنما : نمایشگاه و فروشگاه مرکزی شرکت میترا نیک به عنوان بهترین تولید تشک و لحاف محله --فلسطین-طالقانی-بلوار کشاورز توسط ریحانه رهنما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تشک خوبو با کیفیتی.خیلی راضیم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایشگاه و فروشگاه مرکزی شرکت میترا نیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) فلسطین - طالقانی - بلوار کشاورز و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر ریحانه رهنما : نمایشگاه و فروشگاه مرکزی شرکت میترا نیک به عنوان بهترین تولید تشک و لحاف محله --فلسطین-طالقانی-بلوار کشاورز توسط ریحانه رهنما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تشک خوبو با کیفیتی.خیلی راضیم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایشگاه و فروشگاه مرکزی شرکت میترا نیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) امام حسین - سبلان جنوبی - دماوند و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر محسن الله بخشی : نمایندگی مرکزی خدمات سونی به عنوان بهترین نمایندگی خدمات وتعمیرات صوتی وتصویری سونی محله --امام حسین-سبلان جنوبی-دماوند توسط محسن الله بخشی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی مرکزی خدمات سونی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) پاسداران و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر لاله : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط لاله به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آقای دکتر ممنونم به خاطر تزریق چربی که هفته پیش برام انجام دادین، صورتم خیلی خوب شده و اعتماد به نفس ام بالا رفته. متشکرم و خوشحالم که با پزشک متبحر و با تجربه ای چون شما آشنا شدم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) پاسداران و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر لاله : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط لاله به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آقای دکتر ممنونم به خاطر تزریق چربی که هفته پیش برام انجام دادین، صورتم خیلی خوب شده و اعتماد به نفس ام بالا رفته. متشکرم و خوشحالم که با پزشک متبحر و با تجربه ای چون شما آشنا شدم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فريدون شرافتمندجو : فروشگاه شیلر به عنوان بهترین حدمات و فروش قطعات یدکی لوازم گازسوز و محصولات بوتان محله --انقلاب-جمهوری-آذربایجان توسط فريدون شرافتمندجو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با قيمت مناسب و ايمني وسرعت عمل بالا در نصب و خدمات شوفاژ ديواري عمل كردند نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه شیلر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهدیه : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --رسالت-نارمک توسط مهدیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای لیزر موی زائد میرم کلینیک پاسداران بعد از دو جلسه خیلی راضی بودم الان می خوام برای تزریق چربی برم چون یکی از دوستام انجام داده بود خیلی خوب شده بود. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیده : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط شیده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر neda : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط neda به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من در كلينيك دكتر لاریجانی با دستكاه كرايو ليپوليز كار كردم و در يك جلسه سه سايز كم كردم ممنونم آقای دکتر. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر neda : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط neda به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من در كلينيك دكتر لاریجانی با دستكاه كرايو ليپوليز كار كردم و در يك جلسه سه سايز كم كردم ممنونم آقای دکتر. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط زهرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بابت پروتزسینه کلینیک پاسداران رو بهتون پیشنهاد میکنم.خودم بابت کوچیک بودن سینه هام اومدم این مرکز.کاردکترلاریجانی درمقایسه با کاراوی که دوستام توجاهای دیگه انجام دادن هم طبیعیتره وهم جای زخماش مشخص نیست نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمانه رحیمی پور : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط سمانه رحیمی پور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من در کلینیک پاسداران، لیپولیز انجام دادم واقعا کارشون بی نقص و عالی و قیمتش هم برام مناسب بود. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمانه رحیمی پور : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط سمانه رحیمی پور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من در کلینیک پاسداران، لیپولیز انجام دادم واقعا کارشون بی نقص و عالی و قیمتش هم برام مناسب بود. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امیر حسین بلوچیان : فروشگاه مرکزی فرس به عنوان بهترین لباس محله --پاسداران توسط امیر حسین بلوچیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فرس شیراز ستارخان ناصر ایرانپور نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه مرکزی فرس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. پاسخ fatemehbh به نظر شهلا سلیمانی : مدت سه سال است كه از خدمات اين آژانس براي پرسنل شركتمون استفاده ميكنيم از اين آژانس نسبت به آژانساي ديگه كه باهاشون كار كردم راضي تر بودم به نظرم كار سازمانيشون بهتره و البته پيگيري پرسنلشون براي بليطها و هتلهايي كه لازمه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) آرژانتین - وزرا - توانیر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. پاسخ aliparvaz به نظر عرفان یوسفلی :   سلام مرسي از اطلاع رساني ايي كه انجام داديد. به سايتشون سر زدم,  عالي بود,  انواع شبيه سازهاي پرواز 2004 (Fs2004) , شبيه ساز پرواز ايكس (Fsx) رو دارند واقعا عاليه,  مخصوصا قسمت اخبار هوانورديشون رو دوست دارم.          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) آرژانتین - وزرا - توانیر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. پاسخ airbus به نظر عرفان یوسفلی :   با سلام بنده يكي از خلبانان ايران اير هستم , به نظر من فروشگاه هوانوردي آسمان يك پديده محسوب مي شود , فروش محصولات هوانوردي با كيفيت , خدمات رساني عالي , پاسخگويي بسيار مطلوب باعث شده تا همه هوانوردان از طريق بيان كردن آن به يكديگر تبليغ كنند.بنده به خلبان ولي زاده تبريك مي گويم و اميدوارم موفق و شاداب باشند.                  مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر احسان بهابادی : فروشگاه پیرامید به عنوان بهترین لوازم حرفه ای نقاشی - گرافیک - معماری و ماکت سازی محله --الهیه - تجریش توسط احسان بهابادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه پیرامید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یاخچی آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر نیلا احمدی : تیران تونل بیستون به عنوان بهترین سازنده و فروشنده ماشین آلات ساختمانی و عمرانی , شاتکریت محله --یاخچی آباد توسط نیلا احمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است شرکت تیران تونل بیستون بهترین سازنده و فروشنده ماشین آلات ساختمانی و عمرانی از قبیل انواع شاتکریت می باشد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز تیران تونل بیستون        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) نیروهوایی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر بهمن دانش : نمایندگی مرکزی خدمات سونی به عنوان بهترین نمایندگی خدمات وتعمیرات صوتی وتصویری سونی محله --نیرو هوایی توسط بهمن دانش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تعمیر دی وی دی سونی نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی مرکزی خدمات سونی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) نیروهوایی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر بهمن دانش : نمایندگی مرکزی خدمات سونی به عنوان بهترین نمایندگی خدمات وتعمیرات صوتی وتصویری سونی محله --نیرو هوایی توسط بهمن دانش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تعمیر دی وی دی سونی نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی مرکزی خدمات سونی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) بازار بزرگ و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر رضا فهد : سرژه به عنوان بهترین پخش پوشاک زنانه محله --بازار توسط رضا فهد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است قیمت و جنس بسیار عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز سرژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. پاسخ hamidrezah به نظر سايه ابراهيميان : به نظر من درمنطقه 4 بهترین آزمایشگاه تشخیص طبی آزمایشگاه نیک واقع درمجیدیه شمالی میدان ملت میباشد.جوابهای درست .اخلاق خوب.نمونه گیرهای مجرب بخصوص در مورد اطفال.قیمت مناسب ومراعات حال بیماراز ویژگیهای آنها میباشد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) خاوران-هاشم آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر حسام : گروه تولیدی یوزباشی به عنوان بهترین بزرگترین سازنده درب اکاردئونی کرکره برقی محله --خاوران-هاشم آباد توسط حسام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام برای کارعالی و بینظیر در کوتاهترین زمان این مرکز را فراموش نکنید نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه تولیدی یوزباشی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) بازار بزرگ و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر وحیدسیدجعفری : لوازم التحریر تهرانی به عنوان بهترین تهیه و توزیع لوازم التحریر و انواع سی دی و دیسکت محله --بازار توسط وحیدسیدجعفری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است باسلامآدرسمرکز رامیخواستم که مراجعه حضوریداشته باشم نمایش مشخصات و آدرس مرکز لوازم التحریر تهرانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) فردوسی-طالقانی-کریمخان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر سارا نعیما : موسسه بین المللی هوریزان به عنوان بهترین موسسه بین المللی هوریزن آموزش توریسم خدمات گردشگری مرکز آموزش و تحقیقات گردشگری میراث فرهنگی هتلداری تشریفات و صنایع غذایی آشپزی قنادی هتلداری راهنمای تور مدیریت فنی بند ب پذیرایی تشریفات راهنمای طبیعت گردی آشپزی تخصصی فست فود حرفه ای کافی شاپ حرفه ای آشپزی قنادی هتلداری راهنمای تور مدیریت فنی ب محله --فردوسی-کریمخان توسط سارا نعیما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فراگیر دوره های آشپزی حرفه ای و آشپزی تخصصی حرفه ای موسسه بین المللی هوریزان هستم از تهران دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات ؛ شاعر و ویراستار با تشکر از مدیریت محترم موسسه آقای آرا شیروانی و همچنین اساتید مجرب و ارجمند شیوه برگزاری کلاس ها کاملاً رضایت بخش و پر محتوا بوده؛ در حداقل زمان حداکثر آموزش بدون وقفه و با نهایت دقت و حوصله انجام می گیرد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه بین المللی هوریزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیه اقبال : تندیس آدمک بلورین به عنوان بهترین تولید و فروش مانکن های ویترینی و کلاه گیس - تولید و فروش ساکهای پارچه ای نان وون محله --انقلاب-جمهوری-آذربایجان توسط سمیه اقبال به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز تندیس آدمک بلورین        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) خاوران-هاشم آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر صنایع چوب صدیق : گروه تولیدی یوزباشی به عنوان بهترین بزرگترین سازنده درب اکاردئونی کرکره برقی محله --خاوران-هاشم آباد توسط صنایع چوب صدیق به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است باید خودتون کار و از نزدیک ببینید واقعا راضییم تا حالا چندتا از همکارهایم را فرستاده ام پیش مهندس خیلی خوب برخورد میکنه کارش20 نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه تولیدی یوزباشی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) فردوسی-طالقانی-کریمخان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر گقارد : موسسه بین المللی هوریزان به عنوان بهترین موسسه بین المللی هوریزن آموزش توریسم خدمات گردشگری مرکز آموزش و تحقیقات گردشگری میراث فرهنگی هتلداری تشریفات و صنایع غذایی آشپزی قنادی هتلداری راهنمای تور مدیریت فنی بند ب پذیرایی تشریفات راهنمای طبیعت گردی آشپزی تخصصی فست فود حرفه ای کافی شاپ حرفه ای آشپزی قنادی هتلداری راهنمای تور مدیریت فنی ب محله --فردوسی-کریمخان توسط گقارد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با توجه به دوره هایی که در موسسه بین المللی هوریزان طی کردم و مدارک قابل ترجمه این موسسه بسیار ضمن تشکر از مدیریت و اساتید محترم موسسه را به کلیه عزیزان علاقه مند پیشنهاد می کنم ... نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه بین المللی هوریزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شاهسوااری : گروه تولیدی یوزباشی به عنوان بهترین بزرگترین سازنده درب اکاردئونی کرکره برقی محله --خاوران-هاشم آباد توسط شاهسوااری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام یادتون نره کار توپ وتمیز میخاین به کرکره سازی جناب یوزباشی سر بزنین نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه تولیدی یوزباشی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) دربند - منظریه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر حسن طالبی : گروه صنعتی سهند تبریز به عنوان بهترین گروه صنعتی سهند تبریز، سازنده انواع دستگاه های مواد غذایی و دارویی و شیمیایی محله --دربند - منظریه توسط حسن طالبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین دستگاه بسته بندی و قند خردکن نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه صنعتی سهند تبریز        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر فاطمه صابر حبیبی :گروه صنعتی سهند تبریز به عنوان بهترین دستگاه بسته بندی محله --احتشامیه - دروس توسط فاطمه صابر حبیبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه صنعتی سهند تبریز        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) پاتریس - شهرآرا و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر سهندکیان : گروه صنعتی سهند تبریز به عنوان بهترین دستگاه بسته بندی محله --پاتریس - شهرآرا توسط سهندکیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه صنعتی سهند تبریز        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ازگل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر اشکان آریا : گروه صنعتی سهند تبریز به عنوان بهترین دستگاه بسته بندی محله --ازگل توسط اشکان آریا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه صنعتی سهند تبریز        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر علی قاسم پور : گروه صنعتی سهند تبریز به عنوان بهترین دستگاه بسته بندی محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط علی قاسم پور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه صنعتی سهند تبریز        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) فاطمی - گلها و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر نسرین : نمایندگی رسمی فروش نرم افزار حسابداری هلو به عنوان بهترین فروش نرم افزار حسابداری هلو و سیستمهای مبتنی بر بارکد محله --فاطمی - گلها توسط نسرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی رسمی فروش نرم افزار حسابداری هلو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر خاهانی : نمایندگی رسمی فروش نرم افزار حسابداری هلو به عنوان بهترین فروش نرم افزار حسابداری هلو و سیستمهای مبتنی بر بارکد محله --کارگرشمالی جلال تا حکیم توسط خاهانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی رسمی فروش نرم افزار حسابداری هلو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. پاسخ rnj1297 به نظر بابک : http://mymandegar.ir/        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. پاسخ rnj1297 به نظر علیرضا اکبری : دارالترجمه رسمی ماندگار دارای کادری مجرب و عالی و خدمات ویژه با کمترین زمان و کمترین نرخ ترجمه http://mymandegar.ir/        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ rnj1297 به نظر سینا سیاهکوهیان : www.mymandegar.ir دارالترجمه باکیفیت و نرخ ترجمه عالی با پیک رایگان      88300859        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر عليرضاكمالى : دفترخدمات ارتباطی ۷۱.۲۵.۱۰۶۰ به عنوان بهترین امور مشترکین تلفن ثابت .تلفن همراه . خدمات پستی . پست بانک . نمایندگی ایرانسل محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط عليرضاكمالى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ادرس دفاترخدماتى ايرانسل منطقه غرب تهران نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفترخدمات ارتباطی ۷۱.۲۵.۱۰۶۰        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) فردوسی-استانبول و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر علي رضايي : نمایندگی فیلتر مان المان به عنوان بهترین فیلتر محله --فردوسی-استانبول توسط علي رضايي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پيشگام فيلتر شما را به بازديد از نمايندگي مان المان فيلتر ياشار دعوت به عمل مياوردنمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی فیلتر مان المان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر ابوذر آشتیانی : پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین انجام عملیات هات تپ ( انشعاب از خطوط حاوی سیالات ) محله --احتشامیه - دروس توسط ابوذر آشتیانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از عکسها و توضیحات شیوا بسیار سپاس . سایت اصلی شما هم سایت جمعی هست و مطالب شما در مورد هات تپ و اینکه هات تپ چیست کمک زیادی در انجام پروژه های شخصی من نمو نمایش مشخصات و آدرس مرکز پیشگام صنعت ابزار        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
سه شنبه 8 مهر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
pedrampc68

تاریخ درج: سه شنبه 8 مهر ماه 1393

تو سمت خیابان فرجام و خیابان حیدرخانی (خیابان دانشگاه) یک مرکز خرید هست که فوق العاده قیمتهاش مناسبه محصولاتش هم از درب ضد سرقت و درب ضد حریق گرفته تا درب اتاقی و .... در آن یافت میشه

تعداد پاسخها(1)

جمعه 4 مهر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) انقلاب - جمهوری - آذربایجان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
اسماعیل ذهی

تاریخ درج: جمعه 4 مهر ماه 1393

فروشگاه اینترنتی کتاب آرین به عنوان بهترین فروشگاه اینترنتی کتاب محله --انقلاب-جمهوری-آذربایجان توسط اسماعیل ذهی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بنده با خرید کتاب از وب سایت فروشگاه آرین توی قرعه کشی ماهیانه خرید آنلاین فروشگاه هدیه دریافت کردم پیشنهاد میکنم شما هم یه سری به این فروشگاه بزنین
نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه اینترنتی کتاب آرین

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 3 مهر ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) انقلاب - جمهوری - آذربایجان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
ali

تاریخ درج: پنجشنبه 3 مهر ماه 1393

فروشگاه اینترنتی کتاب آرین به عنوان بهترین فروشگاه اینترنتی کتاب محله --انقلاب-جمهوری-آذربایجان توسط ali به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

فروشگاه اینترنتی کامل و خوبیه سرعت ارسال و پاسخگویی به مشتری خوبه ازتون ممنونم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه اینترنتی کتاب آرین

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 20 شهريور ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) فلسطین - طالقانی - بلوار کشاورز و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
ریحانه رهنما

تاریخ درج: پنجشنبه 20 شهريور ماه 1393

نمایشگاه و فروشگاه مرکزی شرکت میترا نیک به عنوان بهترین تولید تشک و لحاف محله --فلسطین-طالقانی-بلوار کشاورز توسط ریحانه رهنما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تشک خوبو با کیفیتی.خیلی راضیم.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایشگاه و فروشگاه مرکزی شرکت میترا نیک

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 20 شهريور ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) فلسطین - طالقانی - بلوار کشاورز و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
ریحانه رهنما

نمایشگاه و فروشگاه مرکزی شرکت میترا نیک به عنوان بهترین تولید تشک و لحاف محله --فلسطین-طالقانی-بلوار کشاورز توسط ریحانه رهنما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

ریحانه رهنما

تعداد پاسخها(0)

ریحانه رهنما

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 29 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) امام حسین - سبلان جنوبی - دماوند و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
محسن الله بخشی

تاریخ درج: چهارشنبه 29 مرداد ماه 1393

نمایندگی مرکزی خدمات سونی به عنوان بهترین نمایندگی خدمات وتعمیرات صوتی وتصویری سونی محله --امام حسین-سبلان جنوبی-دماوند توسط محسن الله بخشی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی مرکزی خدمات سونی

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 28 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) پاسداران و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
لاله

تاریخ درج: سه شنبه 28 مرداد ماه 1393

کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط لاله به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آقای دکتر ممنونم به خاطر تزریق چربی که هفته پیش برام انجام دادین، صورتم خیلی خوب شده و اعتماد به نفس ام بالا رفته. متشکرم و خوشحالم که با پزشک متبحر و با تجربه ای چون شما آشنا شدم.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 28 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) پاسداران و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
لاله

تاریخ درج: سه شنبه 28 مرداد ماه 1393

کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط لاله به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آقای دکتر ممنونم به خاطر تزریق چربی که هفته پیش برام انجام دادین، صورتم خیلی خوب شده و اعتماد به نفس ام بالا رفته. متشکرم و خوشحالم که با پزشک متبحر و با تجربه ای چون شما آشنا شدم.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4364, نوشته ها: 13563, کاربران: 4799
به جدید ترین عضو انجمن, pedrampc68 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران