لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
جمعه 25 شهريور ماه 1390 بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
مانی همانی

تاریخ درج: جمعه 25 شهريور ماه 1390
ختنه در غرب تهران وجنت اباد در مطب دکتر مقیمی متخصص اطفال عالی انجام میشه همه مامانا از کارشون راضین

پاسخ ماندانا:

ما پسرمونو پیش دکتر مقیمی ختنه کردیم کارش عالی بود به همه مامانا توصیه میکنم دکترمقیمی رو بعنوان بهترین متخصص کودکان انتخاب کنن

پاسخ مهرداد :

سلام 

خوب درست آدرس میدادید بقیه هم استفاده کنند 

پاسخ سیما:

ادرس جنت اباد بالاترازهمت روبروی بانک پارسیان ساختمان سینا طبقه پنجم واحد27 تلفن 44435482-44466587 کار ختنه دکتر مقیمی عالییییه

پاسخ علی:

دکتر مقیمی بهترین متخصص اطفال در غرب تهران وبهترین متخصص ختنه درایران :باسوادوباحوصله اس وقت خوبی برای مریض می زاره تلفنش44435482-44466587

پاسخ کیان:

من از دکترمقیمی بابت ختنه عالی پسرم متشکرم به همه پدران حساس دکتر مقیمی رو پیشنهاد میکنم شماره کلینیک 44435482

پاسخ چواد مجیدی:

همه میگن جراحی ختنه بهتراز حلقه هستش اما نمی دونم چرا این دکتراصرارداشت که حلقه ای انجام بده

پاسخ maral:

سلام دوستان روش ختنه بستگی به معاینه ای که دکتر میکنه و صلاحدید متخصصدر مورد هربچه متفاوته روش حلقه وجراحی هردو خوبن من ودوستانم از ختنه بچه هامون خیلی راضی هستیم دکترمقیمی بهترین ختنه رو انجام میده

پاسخ mandana:

سلام دوستان. من پسرم 15 سالشه و هنوز ختنه نکردمش. بردمش یه دکتری گفت الان دیگه سخته نمیخواد بکنی. به نظر شما پیش کی ببرم یا اصلا بیخیال شم بهتره؟

پاسخ babayesam1:

سلام عزیزم به نظر من اتفاقا دکتر مقیمی وقت زیادی برای مریضاش میزاره برای همینم اکثر اوقات وقتاش پره چون محدود وقت میده به مریضا تشخیصاش هم عالیه من سامو برای ختنه بردم پیششون واقعا راضی بودم.

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر خندان : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط خندان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من در عرض 4ماه12کیلو کم کردم سایزم از 48به40رسیده خیلی خوبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مبارکی : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط مبارکی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دیروز پسرم رو به روش جراحی دکتر ختنه کرد راضی ام خوب انجام شد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خندان : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط خندان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من در عرض 4ماه12کیلو کم کردم سایزم از 48به40رسیده خیلی خوبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پریا : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط پریا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من به وزن ایده الم رسیدم خیلی خوشحالم نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پریا : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط پریا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من به وزن ایده الم رسیدم خیلی خوشحالم نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فتانه : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط فتانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دکتر مقیمی بهترین دکتر کودکانه ختنه پسرم خیلی خوب بود. نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خسروی : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط خسروی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستان رژیم دکتر تمری خوبه من 20روزه 8کیلو کم کردم بی هیچ عارضه ای نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر همت : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط همت به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من با رژیم دکتر تمری به وزن ایده الم رسیدم مهمتر اینکه سایزم خیلی بیشر کم شده نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر همت : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط همت به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من با رژیم دکتر تمری به وزن ایده الم رسیدم مهمتر اینکه سایزم خیلی بیشر کم شده نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ونک و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر شهره جاويد : آموزشگاه طراحی و خیاطی شایسته به عنوان بهترین اموزشگاه طراحی و خیاطی محله --ونک توسط شهره جاويد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با برخوردي بسيار محترمانه و آموزشي بسيار حرفه اي کمال تشکر رو از سرکار خانم رضوي دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه طراحی و خیاطی شایسته        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر منا : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط منا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من با رژیم دکتر تمری 5کللو 20روزه کم کردم خیلی راحته همیشه سیری .غذا هاش هم تنوعش زیاده نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خندان : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط خندان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام ختنه دکتر مقیمی خیلی راحت و خوبه من که از ختنه پسرم راضی هستم بدون درد بود. نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) بهارستان - مخبرالدوله-چراغ برق و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر علي : استوک و نو یدک دوو به عنوان بهترین لوازم یدکی دوو محله --بهارستان - مخبرالدوله توسط علي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا ارزون و فابريك بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز استوک و نو یدک دوو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) بهارستان - مخبرالدوله-چراغ برق و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر علي : استوک و نو یدک دوو به عنوان بهترین لوازم یدکی دوو محله --بهارستان - مخبرالدوله توسط علي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا ارزون و فابريك بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز استوک و نو یدک دوو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمدی : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه دو تا پسرام دیروز انجام شد خدارو شکر خیلی آروم و راحت بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خاور : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط خاور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من رژیممو بیست روزه شروع کردم 8کیلو کم کردم و جالبیش اینه که اصلا گرسنه نمیشم خیلی خوبه. نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمانه : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من 10کیلو دوماهه کم کردم به سایز 38رسیدم خیلی ممنونم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فانی : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط فانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پسرم رو دکتر مقیمی ده روزگی ختنه کرد اصلا گریه نکرد خیلی راضی هستیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فانی : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط فانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پسرم رو دکتر مقیمی ده روزگی ختنه کرد اصلا گریه نکرد خیلی راضی هستیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لهراسبی : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط لهراسبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من در مدت 6ماه 20 کیلو کم کردم رژیم خوبیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) انقلاب - جمهوری - آذربایجان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر خسرو اسرافيلي : فروشگاه شیلر به عنوان بهترین حدمات و فروش قطعات یدکی لوازم گازسوز و محصولات بوتان محله --انقلاب-جمهوری-آذربایجان توسط خسرو اسرافيلي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از نحوه خدمات و اخلاق ايشان سپاسگزارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه شیلر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) مرزداران و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر اردشیری : آبان سرویس به عنوان بهترین تعمیرات لوازم خانگی محله --مرزداران توسط اردشیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آبان سرویس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) طرشت و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر قلی پور :آبان سرویس به عنوان بهترین تعمیرات لوازم خانگی محله --طرشت توسط قلی پور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آبان سرویس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) طرشت و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر رضا : آبان سرویس به عنوان بهترین تعمیرات لوازم خانگی محله --طرشت توسط رضا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آبان سرویس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ثباتی :آبان سرویس به عنوان بهترین تعمیرات لوازم خانگی محله --شهرک غرب توسط ثباتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آبان سرویس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) سعادت آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر متین :آبان سرویس به عنوان بهترین تعمیرات لوازم خانگی محله --سعادت آباد توسط متین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آبان سرویس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر کریمی :آبان سرویس به عنوان بهترین تعمیرات لوازم خانگی محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط کریمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آبان سرویس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) پاتریس - شهرآرا و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر صالحی : آبان سرویس به عنوان بهترین تعمیرات لوازم خانگی محله --پاتریس - شهرآرا توسط صالحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آبان سرویس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رابط : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط رابط به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستان من از خوزستان پیش دکتر تمری برای لاعری رفتم بعداز جلسه اول هم از طریق وایبر رژیم دریافت کردم الان 15کیلو سه ماهه کم کردم خیلی راحته من که اصلا اذیت نمیشم از دکتر ممنونم.نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سام : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط سام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من 12کیلو سه ماهه کم کردم دکتر ممنونم اصلا اذیت نشدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خدایی : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط خدایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از سنندج تز دکتر تمری رژیم گرفتم خیلی راضی ام تونستم 10کیلو سه ماهه کم کنم خیلی راحته نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) فرودگاه مهرآباد-میدان آزادی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مهدی محمدی : آهن آلات صنعتی سلطانی به عنوان بهترین آهن آلات صنعتی سلطانی محله --فرودگاه مهرآباد-میدان آزادی توسط مهدی محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آهن آلات صنعتی ساختمانی سلطانی بهترین و مرغوب تریت و با کیفیت ترین آهن آلات ساختمانی در بازار آهن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آهن آلات صنعتی سلطانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) فرودگاه مهرآباد-میدان آزادی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مهدی محمدی : آهن آلات صنعتی سلطانی به عنوان بهترین آهن آلات صنعتی سلطانی محله --فرودگاه مهرآباد-میدان آزادی توسط مهدی محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آهن آلات صنعتی ساختمانی سلطانی بهترین و مرغوب تریت و با کیفیت ترین آهن آلات ساختمانی در بازار آهن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آهن آلات صنعتی سلطانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حامی : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط حامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تنها رژیمه که همه چی میخوری ولی لاغر میشی خیلی جالبه اینقده تو رژیم مواد خوراکی داره که از خوردن خسته میس شی ولی وقتی میری رو وزنه لاغر شدی نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فاطمی : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط فاطمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رژیم خانم تمری خیلی اسونه کاهش سایز خوب میده چون با غذای سفره است خیلی راحته نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هاشمی : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط هاشمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پسرم رو هفته پیش دکتر مقیمی ختنه کرد راضی ام چکاب ماهانه رو هم تصمیم دارم همونجا ببرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ونک و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر اشکان : پرشین گراس به عنوان بهترین فروش و اجاره چمن مصنوعی محله --ونک توسط اشکان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پرشین گراس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر قلی پور : پرشین گراس به عنوان بهترین فروش و اجاره چمن مصنوعی محله --میرداماد-محسنی توسط قلی پور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پرشین گراس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) قلهک - قیطریه جنوب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر جوادزاده : پرشین گراس به عنوان بهترین فروش و اجاره چمن مصنوعی محله --قلهک - قیطریه جنوب توسط جوادزاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پرشین گراس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) قلهک - قیطریه جنوب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر ساناز : پرشین گراس به عنوان بهترین فروش و اجاره چمن مصنوعی محله --قلهک - قیطریه جنوب توسط ساناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پرشین گراس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر رضا : پرشین گراس به عنوان بهترین فروش و اجاره چمن مصنوعی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط رضا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پرشین گراس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) زرگنده-حسن آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر نیکو : پرشین گراس به عنوان بهترین فروش و اجاره چمن مصنوعی محله --زرگنده-حسن آباد توسط نیکو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پرشین گراس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) داوودیه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر گوهری : پرشین گراس به عنوان بهترین فروش و اجاره چمن مصنوعی محله --داوودیه توسط گوهری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پرشین گراس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) چالهرز و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر تیموری : پرشین گراس به عنوان بهترین فروش و اجاره چمن مصنوعی محله --چالهرز توسط تیموری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پرشین گراس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) جلفا و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر رضا : پرشین گراس به عنوان بهترین فروش و اجاره چمن مصنوعی محله --جلفا توسط رضا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پرشین گراس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر صمیمی : پرشین گراس به عنوان بهترین فروش و اجاره چمن مصنوعی محله --جردن - پارک وی توسط صمیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پرشین گراس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر صمدی : پرشین گراس به عنوان بهترین فروش و اجاره چمن مصنوعی محله --احتشامیه - دروس توسط صمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پرشین گراس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر صالحی : پرکاس به عنوان بهترین تولید کننده و سازنده تابلو های تبلیغاتی محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط صالحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پرکاس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) لویزان - شیان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر تیموری : پرکاس به عنوان بهترین تولید کننده و سازنده تابلو های تبلیغاتی محله --لویزان - شیان توسط تیموری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پرکاس        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
دوشنبه 4 خرداد ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
خندان

تاریخ درج: دوشنبه 4 خرداد ماه 1394

رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط خندان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من در عرض 4ماه12کیلو کم کردم سایزم از 48به40رسیده خیلی خوبه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 4 خرداد ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
مبارکی

مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط مبارکی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دیروز پسرم رو به روش جراحی دکتر ختنه کرد راضی ام خوب انجام شد.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی

تعداد پاسخها(0)

خندان

رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط خندان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من در عرض 4ماه12کیلو کم کردم سایزم از 48به40رسیده خیلی خوبه

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 3 خرداد ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
پریا

تاریخ درج: يکشنبه 3 خرداد ماه 1394

رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط پریا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من به وزن ایده الم رسیدم خیلی خوشحالم

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 3 خرداد ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
پریا

رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط پریا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من به وزن ایده الم رسیدم خیلی خوشحالم

تعداد پاسخها(0)

فتانه

مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط فتانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دکتر مقیمی بهترین دکتر کودکانه ختنه پسرم خیلی خوب بود.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی

تعداد پاسخها(0)

خسروی

رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط خسروی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دوستان رژیم دکتر تمری خوبه من 20روزه 8کیلو کم کردم بی هیچ عارضه ای

تعداد پاسخها(0)

شنبه 2 خرداد ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
همت

تاریخ درج: شنبه 2 خرداد ماه 1394

رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط همت به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من با رژیم دکتر تمری به وزن ایده الم رسیدم مهمتر اینکه سایزم خیلی بیشر کم شده

تعداد پاسخها(0)

شنبه 2 خرداد ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
همت

تاریخ درج: شنبه 2 خرداد ماه 1394

رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط همت به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من با رژیم دکتر تمری به وزن ایده الم رسیدم مهمتر اینکه سایزم خیلی بیشر کم شده

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 29 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ونک و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
شهره جاويد

تاریخ درج: سه شنبه 29 ارديبهشت ماه 1394

آموزشگاه طراحی و خیاطی شایسته به عنوان بهترین اموزشگاه طراحی و خیاطی محله --ونک توسط شهره جاويد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

با برخوردي بسيار محترمانه و آموزشي بسيار حرفه اي کمال تشکر رو از سرکار خانم رضوي دارم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه طراحی و خیاطی شایسته

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4467, نوشته ها: 15563, کاربران: 5961
به جدید ترین عضو انجمن, negin1359 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران