لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
جمعه 25 شهريور ماه 1390 بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
مانی همانی

تاریخ درج: جمعه 25 شهريور ماه 1390
ختنه در غرب تهران وجنت اباد در مطب دکتر مقیمی متخصص اطفال عالی انجام میشه همه مامانا از کارشون راضین

پاسخ ماندانا:

ما پسرمونو پیش دکتر مقیمی ختنه کردیم کارش عالی بود به همه مامانا توصیه میکنم دکترمقیمی رو بعنوان بهترین متخصص کودکان انتخاب کنن

پاسخ مهرداد :

سلام 

خوب درست آدرس میدادید بقیه هم استفاده کنند 

پاسخ سیما:

ادرس جنت اباد بالاترازهمت روبروی بانک پارسیان ساختمان سینا طبقه پنجم واحد27 تلفن 44435482-44466587 کار ختنه دکتر مقیمی عالییییه

پاسخ علی:

دکتر مقیمی بهترین متخصص اطفال در غرب تهران وبهترین متخصص ختنه درایران :باسوادوباحوصله اس وقت خوبی برای مریض می زاره تلفنش44435482-44466587

پاسخ کیان:

من از دکترمقیمی بابت ختنه عالی پسرم متشکرم به همه پدران حساس دکتر مقیمی رو پیشنهاد میکنم شماره کلینیک 44435482

پاسخ چواد مجیدی:

همه میگن جراحی ختنه بهتراز حلقه هستش اما نمی دونم چرا این دکتراصرارداشت که حلقه ای انجام بده

پاسخ maral:

سلام دوستان روش ختنه بستگی به معاینه ای که دکتر میکنه و صلاحدید متخصصدر مورد هربچه متفاوته روش حلقه وجراحی هردو خوبن من ودوستانم از ختنه بچه هامون خیلی راضی هستیم دکترمقیمی بهترین ختنه رو انجام میده

پاسخ mandana:

سلام دوستان. من پسرم 15 سالشه و هنوز ختنه نکردمش. بردمش یه دکتری گفت الان دیگه سخته نمیخواد بکنی. به نظر شما پیش کی ببرم یا اصلا بیخیال شم بهتره؟

پاسخ chehreh:

دکتر خوبی است ولی عالی نیست. چون زمان کمی به مریض اختصاص می ده. ارزش کارش و شان طبابت را فدای ؟ می کند.

پاسخ chehreh:

دکتر مقیمی خوبی است ولی عالی نیست. چون زمان کمی به مریض اختصاص می ده. ارزش کارش و شان طبابت را فدای ؟ می کند.

پاسخ chehreh:

دکتر فریده عظیمی متخصص زنان از نظر اخلاق و رفتار حرف نداره ولی از نظر طبابت!!!!!!! ؟

پاسخ babayesam1:

سلام عزیزم به نظر من اتفاقا دکتر مقیمی وقت زیادی برای مریضاش میزاره برای همینم اکثر اوقات وقتاش پره چون محدود وقت میده به مریضا تشخیصاش هم عالیه من سامو برای ختنه بردم پیششون واقعا راضی بودم.

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر زرین : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط زرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستان رژیم دکتر تمری واقعا خوبه گرسنه که نمیشی تازه از خوردن هم بیزار میشی خیلی خوب سایزت کم میشه نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر جاوید : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط جاوید به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من بخاطر رژیم های سخت قبلی وزنم دیگه پایین نمیومد با رژیم دکتر تمری ششماهه 9کیلو دوباره کم کردم تازه فهمیدم که رژیم لازم نیست سخت باشه گرسنه بشی واقعا رژیم درمانیش عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عندلیبی : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط عندلیبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من از اسلامشهر برای ختنه پسرم اومدم خیلی راضی هستیم بچه اصلا متوجه درد نشد گریه هم بعدش کم کرد نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر تورج : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط تورج به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با رژیم دکتر تمری شش ماهه 18کیلو کم کردم جالبیش اینه که همیشه هم سیر بودم الانم دیگه علاقه ای به خوردن زیاد ندارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمد : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط محمد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از دکتر مقیمی بخاطر ختنه عالی پسرم متشکرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عالمی : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط عالمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من هر دو پسرم رو پیش دکتر مقیمی میبرم خیلی دکتر خوبیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) انقلاب - جمهوری - آذربایجان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر سعید جواهری : ندای وحدت به عنوان بهترین گردشگری محله --انقلاب-جمهوری-آذربایجان توسط سعید جواهری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز ندای وحدت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر یگتنه : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط یگتنه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من در مدت شش ماه 16کیلو با رژیم دکتر تمری کم کردم اصلا سخت نبود نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سرایی : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط سرایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دکتر مقیمی رو بعنوان بهترین پزشک متخصص کودکان به همه دویتان پیشنهاد میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رافعی : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط رافعی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من با رژیم دکتر تمری 8کیلو سه ماهه کم کردم والان مدت دو ساله که ثابت موندم رژیماش خیلی خوبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) انقلاب - جمهوری - آذربایجان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر آرش بازدیدی : ندای وحدت به عنوان بهترین گردشگری محله --انقلاب-جمهوری-آذربایجان توسط آرش بازدیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز ندای وحدت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر وحید آرامی : ندای وحدت به عنوان بهترین گردشگری محله --انقلاب-جمهوری-آذربایجان توسط وحید آرامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز ندای وحدت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شهره ضرغامی : ندای وحدت به عنوان بهترین گردشگری محله --انقلاب-جمهوری-آذربایجان توسط شهره ضرغامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز ندای وحدت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمودی : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط محمودی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستان من پسرم رو هفته پیش ختنه کردم خیلی خوب وراحت بود به نظر من دکتر مقیمی دکتر خوبیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بینا : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط بینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رژیم دکتر تمری بینطیره اصلا گرسنگی نداره با کمال تعجب کاهش سایز عالیمیده نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) پاسداران و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مینا محمدی : خط سفرپارس به عنوان بهترین تورهای داخلی و خارجی محله --پاسداران توسط مینا محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آژانس خط سفر پارس بهترین آژانس همراه با بهترین و شادترین تورهای یه روزه و چند روزه نمایش مشخصات و آدرس مرکز خط سفرپارس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر دینا : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط دینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دکتر مقیمی من از شما بابت ختنه پسرم ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهتا : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط مهتا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رژیم دکتر تمری عالیه چون ثابت میمونی نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمانه : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین تجربه رژیم رو با رژیم دکتر تمری کیب کردم اصلا گرسنه نشدم خیلی راحته نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سرلک : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط سرلک به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پسرم رو دو روز پیش دکتر ختنه کرد خیلی خوب بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر ثریا محم.دی : سه سین به عنوان بهترین پوشاک محله --جردن - پارک وی توسط ثریا محم.دی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سه سین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساره : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط ساره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با رژیم خوب دکتر تمری به سایز ایده ال رسیدم خیلی خوشحالم نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساره : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط ساره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با رژیم خوب دکتر تمری به سایز ایده ال رسیدم خیلی خوشحالم نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازی : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط نازی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رژیم و ورزش دکتر تمری خوبه خیلی خوش سایزت میکنه نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خردمند : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط خردمند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تنها رژیمی که تونستم اجرا کنم رژیم دکتر تمری بود چون اصلا سخت نبود ولی کاهش سایز خوبی میده وزنم 14 کیلو کم شد نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر یلدا . م : سه سین به عنوان بهترین پوشاک محله --الهیه - تجریش توسط یلدا . م به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سه سین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صهبا : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط صهبا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دکتر تمری من با رژیم شما شش کیلو کم کردم الان ونکورم میشه بگید چجوری ادامه بدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) عبدل آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر احمد بیگی : پخش ضايعات پارچه به عنوان بهترین فروش دست پاك كن ضايعات پارچه محله --عبدل آباد توسط احمد بیگی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پخش ضايعات پارچه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) بهار جنوبی - سپاه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر جابر : تاسیسات سپید به عنوان بهترین تاسیسات فني ساختمان محله --بهار جنوبی - سپاه توسط جابر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تاسیسات سپید دارای مدیری توانادر زمینه تاسیسات وبازسازی ساختمان میباشدحتماازخدمات این گروه در صورت نیاز بهره ببرید نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاسیسات سپید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رسولی : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط رسولی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستان با رژیم خانم دکتر تمری به سایز ایدهالم رسیدم خیلی متشکرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صبا : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط صبا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من با رژیم دکتر تمری براحتی 35کیلو 11ماهه کم کردم خیلی عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سماعی : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط سماعی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پسرم رو هفته پیش دکتر مقیمی ختنه کردن خیلی خیلی خوب بود دکتر ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سماعی : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط سماعی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پسرم رو هفته پیش دکتر مقیمی ختنه کردن خیلی خیلی خوب بود دکتر ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر قاسمی : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط قاسمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رژیم دکتر تمری عالیه واقعا کاهش وزن خوبی میده من در5ماه به وزن ایده الم رسیدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شوش-تیردوقلو و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر رضایی مهر : سفال برتر به عنوان بهترین سفال میناکاری جوانمردی محله --شوش توسط رضایی مهر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سفال برتر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شوش-تیردوقلو و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر رضایی مهر : سفال برتر به عنوان بهترین سفال میناکاری جوانمردی محله --شوش توسط رضایی مهر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سفال برتر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر dibaee : من پسرم رو پیش دکتر مقیمی میبرم وخیلی راضیم همه کارهای بچه ها رو انجام میده ختنه خوب میکنه واکسن خوب میزنه بیجهت دارو نمیده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر dibaee : من پسرم رو تحت نظر دکتر مقیمی ختنه کردم وبعد از اون هر ماه چکاب میکنم تا حالا پیش نیومده بی توجهی و بی دقتی از دکتر ببینم خیلی دقیقن ودارو بیجهت تجویز نمیکنن کار ختنه شون که عالیه ضمنا ایشون فوق تخصص نوزادانه تشخیصاش انصافا خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سلاله محمودی : سفال برتر به عنوان بهترین سفال میناکاری جوانمردی محله --شوش توسط سلاله محمودی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سفال برتر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نهال ملکی : سفال برتر به عنوان بهترین سفال میناکاری جوانمردی محله --شوش توسط نهال ملکی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سفال برتر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ازگل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. پاسخ minaj65 به نظر احمد طالبی : دوستان سایت سفال برتر سفال کاردست لالجین با فروش ان لاین از طریق سایت www.dabi.ir/minakari می تونید سفارش بدید 081-32743333 عکسها و محصولاتش با قیمت تو سایت درج شده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمود آرمان پور : سفال برتر به عنوان بهترین سفال میناکاری جوانمردی محله --شوش توسط محمود آرمان پور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سفال برتر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رویا تولا : سفال برتر به عنوان بهترین سفال میناکاری جوانمردی محله --شوش توسط رویا تولا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سفال برتر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) بازارچه طرخانی-15خرداد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر سودابه .پ : رنگ رویال به عنوان بهترین رنگ ساختمانی و صنعتی محله --بازارچه طرخانی-15خرداد توسط سودابه .پ به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز رنگ رویال        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) پاسداران و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر جینا . ج : آرایشگاه سیرون به عنوان بهترین آرایشگاه محله --پاسداران توسط جینا . ج به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آرایشگاه سیرون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سیما هوشیار : آرایشگاه سیرون به عنوان بهترین آرایشگاه محله --پاسداران توسط سیما هوشیار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آرایشگاه سیرون        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ونک و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر سرزمین چهار فصل : آژانس مسافرتی چهارفصل به عنوان بهترین آژانس مسافرتی تور استانبول تور انتالیا تور تایلند محله --ونک توسط سرزمین چهار فصل به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دابی بهترین مرکز اطلاع رسانی نمایش مشخصات و آدرس مرکز آژانس مسافرتی چهارفصل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مینو : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط مینو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رژیمای دکتر تمری عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضایی : سفال برتر به عنوان بهترین سفال میناکاری جوانمردی محله --شوش توسط رضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سفال برتر        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
سه شنبه 12 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
ملیکا

تاریخ درج: سه شنبه 12 اسفند ماه 1393

سه سین به عنوان بهترین پوشاک محله --الهیه - تجریش توسط ملیکا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز سه سین تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 12 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
زرین

رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط زرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دوستان رژیم دکتر تمری واقعا خوبه گرسنه که نمیشی تازه از خوردن هم بیزار میشی خیلی خوب سایزت کم میشه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 12 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
جاوید

رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط جاوید به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من بخاطر رژیم های سخت قبلی وزنم دیگه پایین نمیومد با رژیم دکتر تمری ششماهه 9کیلو دوباره کم کردم تازه فهمیدم که رژیم لازم نیست سخت باشه گرسنه بشی واقعا رژیم درمانیش عالیه

تعداد پاسخها(0)

عندلیبی

مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط عندلیبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام من از اسلامشهر برای ختنه پسرم اومدم خیلی راضی هستیم بچه اصلا متوجه درد نشد گریه هم بعدش کم کرد
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی

تعداد پاسخها(0)

جمعه 8 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
تورج

تاریخ درج: جمعه 8 اسفند ماه 1393

رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط تورج به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

با رژیم دکتر تمری شش ماهه 18کیلو کم کردم جالبیش اینه که همیشه هم سیر بودم الانم دیگه علاقه ای به خوردن زیاد ندارم

تعداد پاسخها(0)

جمعه 8 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
محمد

مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط محمد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من از دکتر مقیمی بخاطر ختنه عالی پسرم متشکرم

تعداد پاسخها(0)

عالمی

مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط عالمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من هر دو پسرم رو پیش دکتر مقیمی میبرم خیلی دکتر خوبیه

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 3 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) انقلاب - جمهوری - آذربایجان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
سعید جواهری

تاریخ درج: يکشنبه 3 اسفند ماه 1393

ندای وحدت به عنوان بهترین گردشگری محله --انقلاب-جمهوری-آذربایجان توسط سعید جواهری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز ندای وحدت

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 28 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
یگتنه

تاریخ درج: سه شنبه 28 بهمن ماه 1393

رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط یگتنه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من در مدت شش ماه 16کیلو با رژیم دکتر تمری کم کردم اصلا سخت نبود

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 28 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
سرایی

تاریخ درج: سه شنبه 28 بهمن ماه 1393

مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط سرایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من دکتر مقیمی رو بعنوان بهترین پزشک متخصص کودکان به همه دویتان پیشنهاد میکنم

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4419, نوشته ها: 14930, کاربران: 5587
به جدید ترین عضو انجمن, rozebede خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران