سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
جمعه 25 شهريور ماه 1390 بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
مانی همانی

تاریخ درج: جمعه 25 شهريور ماه 1390
ختنه در غرب تهران وجنت اباد در مطب دکتر مقیمی متخصص اطفال عالی انجام میشه همه مامانا از کارشون راضین

پاسخ ماندانا:

ما پسرمونو پیش دکتر مقیمی ختنه کردیم کارش عالی بود به همه مامانا توصیه میکنم دکترمقیمی رو بعنوان بهترین متخصص کودکان انتخاب کنن

پاسخ مهرداد :

سلام 

خوب درست آدرس میدادید بقیه هم استفاده کنند 

پاسخ سیما:

ادرس جنت اباد بالاترازهمت روبروی بانک پارسیان ساختمان سینا طبقه پنجم واحد27 تلفن 44435482-44466587 کار ختنه دکتر مقیمی عالییییه

پاسخ علی:

دکتر مقیمی بهترین متخصص اطفال در غرب تهران وبهترین متخصص ختنه درایران :باسوادوباحوصله اس وقت خوبی برای مریض می زاره تلفنش44435482-44466587

پاسخ کیان:

من از دکترمقیمی بابت ختنه عالی پسرم متشکرم به همه پدران حساس دکتر مقیمی رو پیشنهاد میکنم شماره کلینیک 44435482

پاسخ چواد مجیدی:

همه میگن جراحی ختنه بهتراز حلقه هستش اما نمی دونم چرا این دکتراصرارداشت که حلقه ای انجام بده

پاسخ maral:

سلام دوستان روش ختنه بستگی به معاینه ای که دکتر میکنه و صلاحدید متخصصدر مورد هربچه متفاوته روش حلقه وجراحی هردو خوبن من ودوستانم از ختنه بچه هامون خیلی راضی هستیم دکترمقیمی بهترین ختنه رو انجام میده

پاسخ mandana:

سلام دوستان. من پسرم 15 سالشه و هنوز ختنه نکردمش. بردمش یه دکتری گفت الان دیگه سخته نمیخواد بکنی. به نظر شما پیش کی ببرم یا اصلا بیخیال شم بهتره؟

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) فاطمی - گلها و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر نسرین : نمایندگی رسمی فروش نرم افزار حسابداری هلو به عنوان بهترین فروش نرم افزار حسابداری هلو و سیستمهای مبتنی بر بارکد محله --فاطمی - گلها توسط نسرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی رسمی فروش نرم افزار حسابداری هلو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر خاهانی : نمایندگی رسمی فروش نرم افزار حسابداری هلو به عنوان بهترین فروش نرم افزار حسابداری هلو و سیستمهای مبتنی بر بارکد محله --کارگرشمالی جلال تا حکیم توسط خاهانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی رسمی فروش نرم افزار حسابداری هلو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. پاسخ rnj1297 به نظر بابک : http://mymandegar.ir/        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. پاسخ rnj1297 به نظر علیرضا اکبری : دارالترجمه رسمی ماندگار دارای کادری مجرب و عالی و خدمات ویژه با کمترین زمان و کمترین نرخ ترجمه http://mymandegar.ir/        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ rnj1297 به نظر سینا سیاهکوهیان : www.mymandegar.ir دارالترجمه باکیفیت و نرخ ترجمه عالی با پیک رایگان      88300859        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر عليرضاكمالى : دفترخدمات ارتباطی ۷۱.۲۵.۱۰۶۰ به عنوان بهترین امور مشترکین تلفن ثابت .تلفن همراه . خدمات پستی . پست بانک . نمایندگی ایرانسل محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط عليرضاكمالى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ادرس دفاترخدماتى ايرانسل منطقه غرب تهران نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفترخدمات ارتباطی ۷۱.۲۵.۱۰۶۰        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) فردوسی-استانبول و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر علي رضايي : نمایندگی فیلتر مان المان به عنوان بهترین فیلتر محله --فردوسی-استانبول توسط علي رضايي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پيشگام فيلتر شما را به بازديد از نمايندگي مان المان فيلتر ياشار دعوت به عمل مياوردنمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی فیلتر مان المان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر ابوذر آشتیانی : پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین انجام عملیات هات تپ ( انشعاب از خطوط حاوی سیالات ) محله --احتشامیه - دروس توسط ابوذر آشتیانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از عکسها و توضیحات شیوا بسیار سپاس . سایت اصلی شما هم سایت جمعی هست و مطالب شما در مورد هات تپ و اینکه هات تپ چیست کمک زیادی در انجام پروژه های شخصی من نمو نمایش مشخصات و آدرس مرکز پیشگام صنعت ابزار        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) پاتریس - شهرآرا و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر ابوذر آشتیانی : پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین انجام عملیات هات تپ ( انشعاب از خطوط حاوی سیالات ) محله --پاتریس - شهرآرا توسط ابوذر آشتیانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از عکسها و توضیحات شیوا بسیار سپاس . سایت اصلی شما هم سایت جمعی هست و مطالب شما در مورد هات تپ و اینکه هات تپ چیست کمک زیادی در انجام پروژه های شخصی من نمو نمایش مشخصات و آدرس مرکز پیشگام صنعت ابزار        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ازگل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر ابوذر آشتیانی : پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین انجام عملیات هات تپ ( انشعاب از خطوط حاوی سیالات ) محله --ازگل توسط ابوذر آشتیانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از عکسها و توضیحات شیوا بسیار سپاس . سایت اصلی شما هم سایت جمعی هست و مطالب شما در مورد هات تپ و اینکه هات تپ چیست کمک زیادی در انجام پروژه های شخصی من نمو نمایش مشخصات و آدرس مرکز پیشگام صنعت ابزار        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر ابوذر آشتیانی : پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین انجام عملیات هات تپ ( انشعاب از خطوط حاوی سیالات ) محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط ابوذر آشتیانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از عکسها و توضیحات شیوا بسیار سپاس . سایت اصلی شما هم سایت جمعی هست و مطالب شما در مورد هات تپ و اینکه هات تپ چیست کمک زیادی در انجام پروژه های شخصی من نمود نمایش مشخصات و آدرس مرکز پیشگام صنعت ابزار        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر رضا نقی پور :پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین انجام عملیات هات تپ ( انشعاب از خطوط حاوی سیالات ) محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط رضا نقی پور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی عالینمایش مشخصات و آدرس مرکز پیشگام صنعت ابزار        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر اسماعیل ریحانی :پرده برقی llg به عنوان بهترین خانه هوشمند محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط اسماعیل ریحانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من این محصول رو خریداری کردم ، هم کیفیتش خوبه هم قیمتش . برخورد و خدمات رسانیشونم عالی بود خدا بهشون برکت بدهنمایش مشخصات و آدرس مرکز پرده برقی llg        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ونک و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر ملودی سلیمانی :آموزشگاه طراحی و خیاطی شایسته به عنوان بهترین اموزشگاه طراحی و خیاطی محله --ونک توسط ملودی سلیمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه طراحی و خیاطی شایسته        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ونک و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر popak : آموزشگاه طراحی و خیاطی شایسته به عنوان بهترین اموزشگاه طراحی و خیاطی محله --ونک توسط popak به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه طراحی و خیاطی شایسته        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) خاوران-هاشم آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر بهرام : گروه تولیدی یوزباشی به عنوان بهترین بزرگترین سازنده درب اکاردئونی کرکره برقی محله --خاوران-هاشم آباد توسط بهرام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آقا به همکارما سر بزنید کارش تک به مولا حفاظ برای آپارتمان ما زده توپ نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه تولیدی یوزباشی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) پاسداران و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مهرداد عباسی : همراه 110 به عنوان بهترین فروش موبایل و تبلت محله --پاسداران توسط مهرداد عباسی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام قیمتها فوق العاده هست .قبلا ً از این مرکز خرید کردم . تشکر ویژهآقای کشاورز نمایش مشخصات و آدرس مرکز همراه 110        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. پاسخ hasti-moghadam به نظر مهتاب : من پسرم رو پیش دکتر مقیمی میبردم و متاسفانه اصلا از ایشون راضی نیستم اولا برخلاف اسمی که در کردن اصلا پزشک متخصص و کار ـمدی نیستند و فقط به فکر منفعت خودشونن و واقعا جای تاسف داره که یک پزشک اونم پزشک اطفال انقدر درگیر مسائل مادی باشه من پسرم رو آخرین بار که بردم پیش ایشون نه تنها نتونست تشخیص درستی بده بلکه در روز اول که پسر کوچولوم رو ویزیت کرد یادش رفت داروهایی رو که باید تویه نسخه بنویسه و وقتی از مطبش اومدیم خونه پسرم حالش بد و بدتر شد تا اینکه ساعت 10 شب مجبور شدم رو موبایلش زنگ بزنم عکسالعمل ایشون خیلی برام جالب بود اولا که جوری جوابم رو میداد که یعنی چرا زنگ زدم در صورتیکه من به پزشک قبلی پسرم هر وقت زنگ میزدم با روی باز پذیرای من بودن و بعد که متوجه شد اشتباه و کم کاری از خودش بوده با خنده به من میگه آره یادم رفت داروها رو بنویسم فردا بیاید مطب تا هم داروها رو بنویسم و هم آزمایش بنویسم...فرداش دوباره با پسرم رفتیم مطب و آقا لطف فرمودند و کم کاری روز قبل رو جبران فرمودند...تا اینجا یه طرف از اینجا به بعد خیلی جالبه...باورتون میشه بازم ازم حق ویــــــــــــــــزیت خــــواست؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی من دکتر اونم متخصص اطفال انقدر پولکی و بی خیال ندیده بودم و هرگز نخواهم دید من 50000 تومن در دو روز به این آقا صدقه سری پسرم دادم ولی ایشون با این روش کاری خودش متضرر میشه چون من از اون به بعد وقتی دیدم ایشون نه تنها پزشک خوبی نیستن بلکه شدیدا پولکی هستن و جز پر شدن جیبشون به چیزی فکر نمیکنن و سلامتی فرزندان مردم براشون اصلا مهم نیست پسر کوچولوم رو پیش جناب آقای دکتر عشقی که در همون ساختمانی که دکتر مقیمی هستن ایشون هم هستن ولی در طبقه ی بالاتر میبرم و فوق العاده از کار و اخلاق و منش ایشون راضی هستم و تا حالا پیش نیومده در مورد بیماری فرزندم کوتاهی کنن یا مثل آقای مقیمی فکر پول به جیب زدن خودشون باشن آقای دکتر عشقی واقعا یک متخصص اطفال بسیار خوب هستند که مهمترین ویژگی ایشون علم و دانش ایشون و وجدان کاری بالا و رفتار بسیار عالی ایشونه ؛انشاالله که همیشه تنشون سالم و لبشون خندون و دلشون شاد و روزیشون بی حد باشه دوستای گل لطفا تــــــــــــــوجه بفرمایید : "من به عنوان یه مادر که فرزندم بزرگ ترین دلیل زندگیمه و همیشه براش بهترین ها و عالی ترین ها رو میخوام به همه ی مامانای گلی که مثل خودم فکر میکنن توصیه میکنم حتما واسه یکبار هم شده نی نی های نازشون رو پیش جناب آقای دکتر عشقی ببرند تا خودشون تفاوت ایشون با آقای مقیمی رو ببینند(منکه همیشه دعاگوی ایشونم) مطمئن باشید یکبار که فرزندتون رو ببرید جناب آقای دکتر عشقی ویزیت کنن دیگه محاله بتونید به دکتر مقیمی رضایت بدید چون خودتون متوجه خیلی تفاوت های آشکار بین این دو پزشک که در یک محل هم کار میکنند ولی تفاوت بینشون از زمین تا آسمونه خواهید شد و دیگه محاله نی نی نازتون رو پیش دکتر مقیمی ببرید و خودتون به دکتر عشقی عزیز ایمان میارید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر خدا أشرق : کافی نت پدر به عنوان بهترین اینترنت-کامپیوتر محله --تهران پارس منطقه 4 توسط خدا أشرق به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسيار كافي نت خوب و كاري نمایش مشخصات و آدرس مرکز کافی نت پدر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) خاوران-هاشم آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر سما چوب : گروه تولیدی یوزباشی به عنوان بهترین بزرگترین سازنده درب اکاردئونی کرکره برقی محله --خاوران-هاشم آباد توسط سما چوب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام به همه دوستان براتون اگر حفاظ خوب با قیمت مناسب مهمه حتما به گروه تولیدی یوزباشی سربزنید نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه تولیدی یوزباشی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) سهروردی - آپادانا و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر صرافی آسیا : تابلوسازی نشان سازان به عنوان بهترین تابلو سازی - نمای کامپوزیت محله --سهروردی - آپادانا توسط صرافی آسیا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تابلوی من بعد پس از گذشت 6 سال از ساخت و نصب آن هنوز روشن و زیباست واقعا ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز تابلوسازی نشان سازان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) پاسداران و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر شیرازی : نرده و حفاظ استیل آراد به عنوان بهترین نرده و حفاظ استیل محله --پاسداران توسط شیرازی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من قبلا ً با این مجموعه کار کردم واقعا ً فوق العادست نمایش مشخصات و آدرس مرکز نرده و حفاظ استیل آراد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیرازی : نرده و حفاظ استیل آراد به عنوان بهترین نرده و حفاظ استیل محله --پاسداران توسط شیرازی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من قبلا ً با این مجموعه کار کردم واقعا ً فوق العادست نمایش مشخصات و آدرس مرکز نرده و حفاظ استیل آراد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمد امینی : گروه تولیدی یوزباشی به عنوان بهترین بزرگترین سازنده درب اکاردئونی کرکره برقی محله --خاوران-هاشم آباد توسط محمد امینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ey baba biain dige نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه تولیدی یوزباشی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمد امینی : گروه تولیدی یوزباشی به عنوان بهترین بزرگترین سازنده درب اکاردئونی کرکره برقی محله --خاوران-هاشم آباد توسط محمد امینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ey baba biain dige نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه تولیدی یوزباشی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمد امینی : گروه تولیدی یوزباشی به عنوان بهترین بزرگترین سازنده درب اکاردئونی کرکره برقی محله --خاوران-هاشم آباد توسط محمد امینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام بدویید................. نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه تولیدی یوزباشی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) سهروردی جنوبی - سلیمان خاطر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر ریتا : تلفن مشاوره و فروش 88911675 و 88911674 به عنوان بهترین فروش نرم افزار حسابداری هلو محله --سهروردی جنوبی-سلیمان خاطر توسط ریتا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز تلفن مشاوره و فروش 88911675 و 88911674        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی یاری : گروه تولیدی یوزباشی به عنوان بهترین بزرگترین سازنده درب اکاردئونی کرکره برقی محله --خاوران-هاشم آباد توسط علی یاری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سپاس از زحمات شما نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه تولیدی یوزباشی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) مالک آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر حسین نمکی : تعویض روغنی ۱۱۰ وتعویض بالانس به عنوان بهترین تعویض روغنی . تعویض لاستیک . ماشین سنگین محله --مالک آباد توسط حسین نمکی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز تعویض روغنی ۱۱۰ وتعویض بالانس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرهاد قمی : گروه تولیدی یوزباشی به عنوان بهترین بزرگترین سازنده درب اکاردئونی کرکره برقی محله --خاوران-هاشم آباد توسط فرهاد قمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام برای معرفی کارگاه کرکره برقی و درب آکاردئونی متوانید به مرکز تولیدی یوز باشی هم بیایید نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه تولیدی یوزباشی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حبیب صفایی : گروه تولیدی یوزباشی به عنوان بهترین بزرگترین سازنده درب اکاردئونی کرکره برقی محله --خاوران-هاشم آباد توسط حبیب صفایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان اگه واقعا دنبال این هستین که یه کرکره یادرب خوب روی مغازه یا منزل داشته باشین ضرر نداره به این فروشگاه هم سری بزنید نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه تولیدی یوزباشی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر نغمه رستموند : زبل خان به عنوان بهترین آکواریوم و پت شاپ محله --قیطریه - شریعتی توسط نغمه رستموند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خوش برخورد و مهربان نمایش مشخصات و آدرس مرکز زبل خان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) مرتضوی - مالک اشتر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر میلاد اصلانی : دفتر ازدواج 349 تهران به عنوان بهترین دفتر ثبت ازدواج و طلاق محله --مرتضوی - مالک اشتر توسط میلاد اصلانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج 349 تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) باغ فیض و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر فهیمه : آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان به عنوان بهترین آموزش و آرایش محله --باغ فیض توسط فهیمه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ارایشگاه بانو گنجیان کار ابروش خیلی خوبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) چهارصددستگاه-شهدا و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر علیرضا حاجی جعفرزرباف : تعمیرگاه ژاپنی به عنوان بهترین تعمیر ماشین های ژاپنی محله --چهارصددستگاه-شهدا توسط علیرضا حاجی جعفرزرباف به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است جهت تعمیر میتسوبیشیl300ون نمایش مشخصات و آدرس مرکز تعمیرگاه ژاپنی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر محمد راد : تابلوسازی نشان سازان به عنوان بهترین تابلو سازی - نمای کامپوزیت محله --قیطریه - شریعتی توسط محمد راد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسار عالی من با این مجموعه در چندین نمایشگاه کار کردم جهت ساخت و نصب حروفهای برجسته برای غرفها کارشون بی نظیره نمایش مشخصات و آدرس مرکز تابلوسازی نشان سازان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) میدان شمشیری-میدان فتح و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر mina20 : آژانس مسافرتي شهر باران بهترين خدمات دهنده در زمينه سفر در مهرآباد.خيابان تختي،خيابان يادگار شرقي ،روبروي بانك ملي، تورهاي ارزان و بليط هاي چارتري 66655082        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر رضا جمشیدی : داروخانه مرکزی جمالزاده به عنوان بهترین داروخانه و فروش لوازم بهداشتی،آرایشی،ارتوپدی و مکملهای رژیمی،غذائی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط رضا جمشیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من از مشتریان داروخانه جمالزاده هستم خواستم بابت جوری جنس و سرعت عملتون در خدمات رسانی بسیار تشکر کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز داروخانه مرکزی جمالزاده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ميترا تركمن : نمایندگی مرکزی خدمات سونی به عنوان بهترین نمایندگی خدمات وتعمیرات صوتی وتصویری سونی محله --ونک توسط ميترا تركمن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تعمير لامپ تصويرتلويزيون40ex520 s,kd نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی مرکزی خدمات سونی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) فردوسی-طالقانی-کریمخان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مهدی.حسین : مرکز خدمات کولر گازی تــام سرویس به عنوان بهترین نصب و راه اندازی و فروش کولر گازی(خدمات پس از فروش) محله --فردوسی-کریمخان توسط مهدی.حسین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است شمابهترین هستین تو ایران خسته نباشید نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز خدمات کولر گازی تــام سرویس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر reza esmaili : شرکت llg به عنوان بهترین خانه هوشمند محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط reza esmaili به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كارتون درسته نمایش مشخصات و آدرس مرکز شرکت llg        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا ابراهیمی : شرکت llg به عنوان بهترین خانه هوشمند محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط رضا ابراهیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از نظر قیمت نسبت به محصولات دیگر که می گویند آلمانی هستند اما چینی هستند بالاتر است . کیفیت این محصول عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز شرکت llg        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک ولیعصر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر کریم : موسسه فرهنگی سفیر حسین به عنوان بهترین فرهنگی محله --شهرک ولیعصر توسط کریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه فرهنگی سفیر حسین        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) انقلاب - جمهوری - آذربایجان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر خسروي اصرافيل : فروشگاه شیلر به عنوان بهترین حدمات و فروش قطعات یدکی لوازم گازسوز و محصولات بوتان محله --انقلاب-جمهوری-آذربایجان توسط خسروي اصرافيل به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از خدمات و سرعت العمل فروشگاه شيلر نماينده رسمي بوتان خيلي راضي هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه شیلر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) سهروردی جنوبی - سلیمان خاطر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر سارا ستاری : مرکز تخصصی فروش نرم افزار حسابداری هلو به عنوان بهترین فروش نرم افزار حسابداری هلو محله --سهروردی جنوبی-سلیمان خاطر توسط سارا ستاری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی فروش نرم افزار حسابداری هلو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زکی زاده : مرکز تخصصی فروش نرم افزار حسابداری هلو به عنوان بهترین فروش نرم افزار حسابداری هلو محله --سهروردی جنوبی-سلیمان خاطر توسط زکی زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی فروش نرم افزار حسابداری هلو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ali : مرکز تخصصی فروش نرم افزار حسابداری هلو به عنوان بهترین فروش نرم افزار حسابداری هلو محله --سهروردی جنوبی-سلیمان خاطر توسط ali به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی فروش نرم افزار حسابداری هلو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عزیزی : مرکز تخصصی فروش نرم افزار حسابداری هلو به عنوان بهترین فروش نرم افزار حسابداری هلو محله --سهروردی جنوبی-سلیمان خاطر توسط عزیزی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی فروش نرم افزار حسابداری هلو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ميترا سلامت : نرم افزار حسابداری هلو به عنوان بهترین فروش نرم افزار حسابداری هلو محله --سهروردی جنوبی-سلیمان خاطر توسط ميترا سلامت به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز نرم افزار حسابداری هلو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علیرضا : نرم افزار حسابداری هلو به عنوان بهترین فروش نرم افزار حسابداری هلو محله --سهروردی جنوبی-سلیمان خاطر توسط علیرضا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز نرم افزار حسابداری هلو        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
دوشنبه 25 فروردين ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) فاطمی - گلها و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
نسرین

تاریخ درج: دوشنبه 25 فروردين ماه 1393

نمایندگی رسمی فروش نرم افزار حسابداری هلو به عنوان بهترین فروش نرم افزار حسابداری هلو و سیستمهای مبتنی بر بارکد محله --فاطمی - گلها توسط نسرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی رسمی فروش نرم افزار حسابداری هلو

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 25 فروردين ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
خاهانی

تاریخ درج: دوشنبه 25 فروردين ماه 1393

نمایندگی رسمی فروش نرم افزار حسابداری هلو به عنوان بهترین فروش نرم افزار حسابداری هلو و سیستمهای مبتنی بر بارکد محله --کارگرشمالی جلال تا حکیم توسط خاهانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی رسمی فروش نرم افزار حسابداری هلو

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 19 فروردين ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
عليرضاكمالى

تاریخ درج: سه شنبه 19 فروردين ماه 1393

دفترخدمات ارتباطی ۷۱.۲۵.۱۰۶۰ به عنوان بهترین امور مشترکین تلفن ثابت .تلفن همراه . خدمات پستی . پست بانک . نمایندگی ایرانسل محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط عليرضاكمالى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ادرس دفاترخدماتى ايرانسل منطقه غرب تهران
نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفترخدمات ارتباطی ۷۱.۲۵.۱۰۶۰

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 18 اسفند ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) فردوسی-استانبول و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
علي رضايي

تاریخ درج: يکشنبه 18 اسفند ماه 1392

نمایندگی فیلتر مان المان به عنوان بهترین فیلتر محله --فردوسی-استانبول توسط علي رضايي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

پيشگام فيلتر شما را به بازديد از نمايندگي مان المان فيلتر ياشار دعوت به عمل مياورد
نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی فیلتر مان المان تعداد پاسخها(0)

شنبه 17 اسفند ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
ابوذر آشتیانی

تاریخ درج: شنبه 17 اسفند ماه 1392

پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین انجام عملیات هات تپ ( انشعاب از خطوط حاوی سیالات ) محله --احتشامیه - دروس توسط ابوذر آشتیانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

از عکسها و توضیحات شیوا بسیار سپاس . سایت اصلی شما هم سایت جمعی هست و مطالب شما در مورد هات تپ و اینکه هات تپ چیست کمک زیادی در انجام پروژه های شخصی من نمو
نمایش مشخصات و آدرس مرکز پیشگام صنعت ابزار

تعداد پاسخها(0)

شنبه 17 اسفند ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) پاتریس - شهرآرا و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
ابوذر آشتیانی

پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین انجام عملیات هات تپ ( انشعاب از خطوط حاوی سیالات ) محله --پاتریس - شهرآرا توسط ابوذر آشتیانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

از عکسها و توضیحات شیوا بسیار سپاس . سایت اصلی شما هم سایت جمعی هست و مطالب شما در مورد هات تپ و اینکه هات تپ چیست کمک زیادی در انجام پروژه های شخصی من نمو

تعداد پاسخها(0)

شنبه 17 اسفند ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ازگل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
ابوذر آشتیانی

پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین انجام عملیات هات تپ ( انشعاب از خطوط حاوی سیالات ) محله --ازگل توسط ابوذر آشتیانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

شنبه 17 اسفند ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
ابوذر آشتیانی

پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین انجام عملیات هات تپ ( انشعاب از خطوط حاوی سیالات ) محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط ابوذر آشتیانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

از عکسها و توضیحات شیوا بسیار سپاس . سایت اصلی شما هم سایت جمعی هست و مطالب شما در مورد هات تپ و اینکه هات تپ چیست کمک زیادی در انجام پروژه های شخصی من نمود

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 15 اسفند ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
رضا نقی پور

تاریخ درج: پنجشنبه 15 اسفند ماه 1392

پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین انجام عملیات هات تپ ( انشعاب از خطوط حاوی سیالات ) محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط رضا نقی پور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

خیلی عالی
نمایش مشخصات و آدرس مرکز پیشگام صنعت ابزار تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 15 اسفند ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
اسماعیل ریحانی

تاریخ درج: پنجشنبه 15 اسفند ماه 1392

پرده برقی llg به عنوان بهترین خانه هوشمند محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط اسماعیل ریحانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من این محصول رو خریداری کردم ، هم کیفیتش خوبه هم قیمتش . برخورد و خدمات رسانیشونم عالی بود خدا بهشون برکت بده
نمایش مشخصات و آدرس مرکز پرده برقی llg تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4336, نوشته ها: 12695, کاربران: 4103
به جدید ترین عضو انجمن, moridalton خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران