سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
چهارشنبه 21 ارديبهشت ماه 1390 بهترین مرکزدرمانی ونک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
سهیل

تاریخ درج: چهارشنبه 21 ارديبهشت ماه 1390
نجاران-دکتر ابوالفضل به عنوان بهترین متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) محله ونک توسط سهیل به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

پزشک فوق العاده ماهر و مهربان و دوست داشتنی ، اینو واسه این گفتم که از زمین تا آسمون با اون دکتر پولکی ها فرق میکنه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز نجاران-دکتر ابوالفضل

پاسخ حمید شاکر:

من هم قبول دارم  واقعاً دکتر خوبی هستند از هر نظر همین یک ماه پیش همسر بنده را در بیمارستان خاتم الانبیاء درمان کردنند.

پاسخ نسیم :

دکتر نجاران بهترینه اون فرشته خدا روی زمینه

پاسخ مهدی:

عزیزان می بخشید میخواستم با یه دکتر مغذ و اعصاب آنلاین صحبت کنم اگه کسی میتونه راهنماییم کنه mail کنه mt_rezayi6@yahoo.cpm

پاسخ حسين زماني:

سلام

من هم رفتم خدمت دكتر نجاران، خيلي حاذق هستند.

پاسخ خدیجه صفی خانی :

سلام

من نزدیک دو سال هست که از مشکل  کمردرد دارم هر دکتری یه نظری داره اما هیچ تاثیری نداشته  می خواستم یه دکتر خوب اگر کسی  اطلاعات داره بهم کمک کنه

با تشکر

پاسخ asma:

areeeeeeeeeeeeee kheyli dr khubiye un daiie manecheeky

پاسخ fatemeh75:

فقط خدا براش مثل پدر من پیش بیاره و یکی مثل خودش کاراش رو جبران کنه . از خدا میخوام که این اتقاق بیافته . در بیمارستان 501 ارتش با مرخص کردن خیلی زود بیمار از ICU باعث بوجود امدن مشکلات جدی برای پدرم شد. و خسارات جبران ناپذیری رو به سلامتی ایشان زد . دزد خائنی که باعث مرگ پدرم هست. خدا براش همینظور بسازه

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مرکزدرمانی پاسداران و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر مهسا قاسمی : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط مهسا قاسمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلینک پوست و مووجراحی زیبایی و تناسب اندام پاسداران را به شمایشنهاد میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی ونک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر nazii : دندانپزشک: دکتر مرادی بسیار دقیق و با وجدان با وسایل استریل من که خیلی راضیم،دندانپزشک خانوادگیمونه،به هر کس هم معرفی کردم کاملا راضی بوده قضاوت با خودتون 88887879 88887891        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر nazii : راستی شماره مطب دندانپزشکی(دکتر مرادی) 88887879 88887891        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر nazii : بهترین مرکز درمانی دندانپزشکی دکتر مرادی بود من و خانوادم همیشه میریم پیش ایشون چون علاوه بر اینکه کارشون خوب و  بسیار دقیقه، مهربون و با وجدان هستن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ hassanh619 به نظر رضا قدس : من به قرص اوودارت نیاز دارم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی کامرانیه - دزاشیب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر nomadic : به نظر من بهترین کلینیک دندانپزشکی ایران در کامرانیه است. اسم این کلینیک پرستیژ و اگر مدرن ترین تجهیزات رو داره. من سالها آلمان زندگی کردم و حتی تو اروپا هم چنین کلینکی رو ندیدم. خوبیش اینه که تمام خدمات زیبایی و درمان بزرگسال و کودک رو دارن و قیمت هاشون نسبت به کارشون خوب و منصفانه است. آدرس: کامرانیه شمالی کوچه سرخس پلاک 21 تلفن: 22283634 www.prstigclinic.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی شهرری و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر yamna : مرکز دارالشفاء کوثر یک مرکز کامل و با امکانات خوبی می باشد. البته از معایب آن مرکز می توان به شلوغی بیش از اندازه آن اشاره نمود که به دلیل ارزانی و تنوع در خدمات آن می باشد. از معایب دیگر آن این است که متخصص غدد ندارد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی افسریه - قصر فیروزه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر مهتاب : کلینیک پوست و لیزر هلسی درم به عنوان بهترین پوست و زیبایی محله --افسریه-قصر فیروزه توسط مهتاب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک پوست و لیزر هلسی درم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر شیلا اسدی : مطب پوست،لیزر(دکتر منصور صالحی) به عنوان بهترین پوست،مو،زیبایی .لیزر و طب سنتی وحجامت محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط شیلا اسدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دکتر منصور صالحی بهترین دکتر پوس و مو تهران است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب پوست،لیزر(دکتر منصور صالحی)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر مهسا کمایی : مطب پوست،لیزر(دکتر منصور صالحی) به عنوان بهترین پوست،مو،زیبایی .لیزر و طب سنتی وحجامت محله --پونک-سردارجنگل توسط مهسا کمایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دکتر صالحی پزشگ حاذقیه اخلاقش بی نظیره فقط باید از نزدیک با او ملاقات داشته بشی.به نظر من او بهترین دکتر پوست و مو در تهرانه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب پوست،لیزر(دکتر منصور صالحی)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر sshh : بیمارستان فجر در خیابان پیروزی را می توانم بهترین مرکز درمانی معرفی کنم  در چند مرحله که به مرکز فوق مراجعه نمودم واقعاً خدا خیر شان دهد کارشان نسبت به سایر مراکز فوق العاده خوب است          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی مجیدیه جنوبی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر رستيك كشيشزاده : متخصص و فوق متخصص ایمپلنت،كاشت ایمپلنت،کاشت ایمپلنت ارزان،كاشت دندان،كاشت تخصصي دندان،ايمپلنت ارزان به عنوان بهترین متخصص و فوق متخصص ایمپلنت،كاشت ایمپلنت،کاشت ایمپلنت ارزان،كاشت تخصصي ايمپلنت،كاشت دندان،كاشت تخصصي دندان،كاشت ايمپلنت مناسب محله --مجیدیه جنوبی توسط رستيك كشيشزاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترين دكتر كاشت ايمپلنت نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص و فوق متخصص ایمپلنت،كاشت ایمپلنت،کاشت ایمپلنت ارزان،كاشت دندان،كاشت تخصصي دندان،ايمپلنت ارزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر الهه مدنی : کلینیک درمانی و آموزشی نصر به عنوان بهترین مرکز آموزشی و درمانی طب سنتی و حجامت و گیاه درمانی محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط الهه مدنی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است زالو اندازى نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک درمانی و آموزشی نصر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر فاطمه علیمحمدی : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط فاطمه علیمحمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خانم دکتر واقعا ازتون ممنونم...تازه دارم از زندگیم لذت میبرم بعد از 2 سال چاقی بعد از زایماننمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی ستارخان و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر ملیکا رویتن : دکتر مسعود داودیان متخصص ارتودنسی به عنوان بهترین ارتودنسی ثابت و متحرک, ارتودنسی دیمون محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط ملیکا رویتن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پارسال پیش دکتر داودیان درمانم راانجام دادم و خیلی راضیم با سیستم دیمون بدون کشیدن دندان ارتودنسیم را انجام دادن. اینم سایتشونه www.mihanortho.com نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر مسعود داودیان متخصص ارتودنسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی بهارستان - مخبرالدوله-چراغ برق و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ melikaa به نظر هم محلی : ساختمان پزشکان ایران، دکتر سدیدی، دکتر ظفرمند، دکتر باستانی، کلینیک رژیم درمانی ........ همه عالی هستن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ rezaeikati به نظر رویا شمس : سلام شما ادرس ایمیل دکتر جراح عروق رو ندارین  چ طور میتونم پیداش کنم ممنون میشم اگه راهنمای کنید خیلی واجبه          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر سعیده اکبری : مطب پوست،لیزر(دکتر منصور صالحی) به عنوان بهترین پوست،مو،زیبایی و لیزر محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط سعیده اکبری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اقای دکتر منصور صالحی بهترین دکتر پوست و مو در تهران هستند نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب پوست،لیزر(دکتر منصور صالحی)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی پاسداران و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر معتمدی : آویسا به عنوان بهترین پزشکی محله --پاسداران توسط معتمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آویسا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر فاطمه کاوه : دکتر آرش محمدی توفیق به عنوان بهترین جراحی عروق- جراحی سرطان- جراحی دستگاه گوارش محله --قیطریه - شریعتی توسط فاطمه کاوه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر آرش محمدی توفیق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر آرزو بابایی : فیزیوتراپی توان گستر نوین به عنوان بهترین درمان قطعی خار پاشنه فقط با 5 جلسه درمان محله --گیشا-کوی نصر توسط آرزو بابایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فیزیوتراپی توان گستر نوین        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی انقلاب - جمهوری - آذربایجان و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر سادات : تجهیزات ارتوپدی طب نیک به عنوان بهترین تجهیزات ارتوپدی-ماسک پزشکی محله --انقلاب-جمهوری-آذربایجان توسط سادات به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است محصولات این مرکز از کیفیت بالایی برخوردار میباشد متشکرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز تجهیزات ارتوپدی طب نیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی آرژانتین - وزرا - توانیر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ mymary9 به نظر یکی ار بیماران ایشان : ایشان پزشک ماهری هستند..عمل من با موفقیت کامل انجام شد همیشه سپازگزارشان هستم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر maryam368 : بهترین فروشگاه آنلاین درحوزه تخصصی پوست ومودرمنطقه " فروشگاه تخصصی پوست ایرانیان " هست .من ازخرید ازاین فروشگاه که اتفاقا خدمات رایگان هم میده خیلی خیلی راضیم آدرس سایتشون www.iranainskin.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی آرژانتین - وزرا - توانیر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ maryam368 به نظر نگار نصری : به نظرمن یکی ازبهترین مراکزلیزرپوست ومو منطقه توانیر"مرکزلیزربه سیما" توی کوچه شاهین هست .من وخانواده ودوستانم ازسال 87 برای کارهای پوست به این مرکز مراجعه کردیم ودکترهای مختلفی راتست کردیم .آقای دکترقاسم پوریکی ازبهترین دکترهای اونجاست...اگه سوالی داشتید موبایلش اینه 09123847765 میتونیدازراهنمائیهاش استفاده کنید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ annita به نظر zebel : با سلام. امیدوارم حالتون خوب باشه. من درباره فرا درمانی و اثراتش تا حالا خیلی شنیدم. شما رو به خدای محمد (ص) قسم می دم اگه کلکی تو کارتون نیست و این شیوه درمان، مخالف اسلام نیست کمکم کنید. اگه می خواهید منو سر کار بذارید ، منو به خیر و شما رو به سلامت.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر آیدا : تیتان{متخصصین ایمپلنت به عنوان بهترین دندانپزشکی محله --سعادت آباد توسط آیدا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است قیمتش مناسبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز تیتان{متخصصین ایمپلنت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی فاطمی - گلها و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر تينا خدائي : کلینیک باران به عنوان بهترین بیماریهای مغز و اعصاب محله --فاطمی - گلها توسط تينا خدائي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک باران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی یوسف آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ سمیه حاتمی به نظر علی جباری97 : کلینیک نیلوفر زرد    مدیریت دکتر وزیری نسب  بهترین جا برای تناسب اندام لیزر بوتاکس زل  و همه کارهای زیبایی هست  88996960-2        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی یوسف آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ سمیه حاتمی به نظر آریا ایزدی : به نظر من کلینیک  زیبایی ذکتر شهلا وزیری نسب  برای بوتاکس زل و لیزرها  خیلی خوبه هم کامل هست و تمیزه و فیش اسپا هم داره هم قیمتهاشون خیلی خوبه  ادرسشون بین 2 و 4  خ اسد ابدی هست تلفن هم 88996960-2 هست         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی فردوسی-طالقانی-کریمخان و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ mehr29 به نظر یمحمد اسکندر : مرکز تخصصی ارتودنسی دکتر رامین جعفرزاده با ارائه بهترین درمانهای پیشرفته ارتودنسی نامریی در تهران ودر کوتاهترین زمان  جهت مشاوره و دیدن عکسها سایت زیر را کلیک کنید  http://www.raminjafarzadeh.com http://www.ortodensi.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر نسیم عباسی : مطب طب سوزنی و امبدینگ وزیبایی دکتر صادقی به عنوان بهترین طب سوزنی،امبدینگ،کاهش وزن،تنظیم سایز،زیبایی صورت،بوتاکس،ژل،ریزش مو،لیفتینگ،مزوتراپی،میکرودرم محله --تهران پارس منطقه 4 توسط نسیم عباسی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظر من با اینکه این مرکز تازه شروع به کار نموده است و خدمات ارایه شده در ان بسیار علمی و ارزان میباشد نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب طب سوزنی و امبدینگ وزیبایی دکتر صادقی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مرجان عسکری : کلینیک دکتر شیرالی به عنوان بهترین زیبایی محله --سعادت آباد توسط مرجان عسکری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من مادرم رو برای جوانسازی پیش اقای دکتر بردم فوق العاده بود حداقل 10 سال مادرم جوان شد اقای دکتر مرسی نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک دکتر شیرالی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر oyaroya1 : با سلام به نظر من بهترین مرکز مشاوره ی تلفنی مرکز مشاوره ی صدای سلامت است. توصیه  که با شماره ی 23584444 کد2010 تماس بگیرید و در زمینه های اعتیاد- مسائل جنسی- مشاوره ی پیش از ازدواج-  مشکلات فردی - کودک و نوجوان-و خانواده مشاوره بگیرید برای من که خیلی مفید بود امیدوارم برای شما هم کارگشا باشه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رعنا اكبرى : خانه و آشپزخانه به عنوان بهترین منقل تاشو و کلیه لوازم آشپزی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط رعنا اكبرى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز خانه و آشپزخانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رعنا اكبرى : خانه و آشپزخانه به عنوان بهترین منقل تاشو و کلیه لوازم آشپزی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط رعنا اكبرى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز خانه و آشپزخانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ pppppppppp به نظر همسایه ی شما : من از آقای دکتر واقعا" معجزه دیدم و کارش خیلی عالیه اما مشکل اول اینه که خیلی خیلی شلوغه و دوم اینه که مریضها را اکثرا" خود دکتر عزیزخانی نمی بینه و میفرستند پیش این دکترایی که اونجا دم دست دکتر عزیزخانی هستند ولی خداییش کارش خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آرزو بابایی : فیزیوتراپی توان گستر نوین به عنوان بهترین درمان قطعی خار پاشنه فقط با 5 جلسه درمان محله --گیشا-کوی نصر توسط آرزو بابایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فیزیوتراپی توان گستر نوین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمد نیری : فیزیوتراپی توان گستر نوین به عنوان بهترین درمان قطعی خار پاشنه فقط با 5 جلسه درمان محله --گیشا-کوی نصر توسط محمد نیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فیزیوتراپی توان گستر نوین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم ناصری : فیزیوتراپی توان گستر نوین به عنوان بهترین درمان قطعی خار پاشنه فقط با 5 جلسه درمان محله --گیشا-کوی نصر توسط مریم ناصری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فیزیوتراپی توان گستر نوین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علیرضا محمدی : فیزیوتراپی توان گستر نوین به عنوان بهترین درمان قطعی خار پاشنه فقط با 5 جلسه درمان محله --گیشا-کوی نصر توسط علیرضا محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فیزیوتراپی توان گستر نوین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مرتضی ابوالحسنی :فیزیوتراپی توان گستر نوین به عنوان بهترین درمان قطعی خار پاشنه فقط با 5 جلسه درمان محله --گیشا-کوی نصر توسط مرتضی ابوالحسنی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فیزیوتراپی توان گستر نوین        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر dr ali masoudi : پوست مو زیبایی مریم به عنوان بهترین پوست مو زیبایی محله --نیاوران - منظریه توسط dr ali masoudi به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است be tamame tim ye khaste nabashide koli migam makhsosan masole mosese khanom dr sepideh tayebi khoda ghovat hamishe dar hameye arseha piroz bashin نمایش مشخصات و آدرس مرکز پوست مو زیبایی مریم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر rashin azizi : پوست مو زیبایی مریم به عنوان بهترین پوست مو زیبایی محله --نیاوران - منظریه توسط rashin azizi به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است sepideye azizam in movafaghiyato be to va khanom dr va khanevadeye mohtaramet samimane tabrik migam نمایش مشخصات و آدرس مرکز پوست مو زیبایی مریم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر arman souratgar : پوست مو زیبایی مریم به عنوان بهترین پوست مو زیبایی محله --نیاوران - منظریه توسط arman souratgar به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است dr tayebi vaghan ba angoshtashon jado mikonan bravoo be in hame poshtkar نمایش مشخصات و آدرس مرکز پوست مو زیبایی مریم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر تینا وثوق : دکتر حیدر اسکوئی به عنوان بهترین متخصص و جراح گوش، گلو، بینی وحنجره محله --ونک توسط تینا وثوق به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر حیدر اسکوئی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی دولت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر محبوبه همتی : مرکز اناهیتا به عنوان بهترین ترک اعتیاد - مشاوره محله --دولت آباد توسط محبوبه همتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز اناهیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی فردوسی-طالقانی-کریمخان و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر یمحمد اسکندر : مرکز تخصصی ارتودنسی و دندانپزشکی دکتر محمدامین نریمانی به عنوان بهترین متخصص ارتودنسی-دندان پزشک محله --فردوسی-کریمخان توسط یمحمد اسکندر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی ارتودنسی و دندانپزشکی دکتر محمدامین نریمانی    تعداد پاسخها(1)( mehr29)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر دکتر شریفه نظری : خدمات پرستاری و نظافتی جاوید سرزمین سیلک به عنوان بهترین خدمات پرستاری و نظافتی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط دکتر شریفه نظری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نیروهای بسیار مجرب و مطمئنی دارند نمایش مشخصات و آدرس مرکز خدمات پرستاری و نظافتی جاوید سرزمین سیلک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی افسریه - قصر فیروزه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر behzad : کلینیک پوست و لیزر هلسی درم به عنوان بهترین پوست و زیبایی محله --افسریه-قصر فیروزه توسط behzad به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک پوست و لیزر هلسی درم        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین مراکزدرمانی تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
سه شنبه 31 تير ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی پاسداران و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
مهسا قاسمی

تاریخ درج: سه شنبه 31 تير ماه 1393

کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط مهسا قاسمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

کلینک پوست و مووجراحی زیبایی و تناسب اندام پاسداران را به شمایشنهاد میکنم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 18 تير ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی ونک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
nazii

تاریخ درج: چهارشنبه 18 تير ماه 1393

دندانپزشک: دکتر مرادی

بسیار دقیق و با وجدان

با وسایل استریل

من که خیلی راضیم،دندانپزشک خانوادگیمونه،به هر کس هم معرفی کردم کاملا راضی بوده

قضاوت با خودتون 88887879

88887891

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 18 تير ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
nazii

راستی شماره مطب دندانپزشکی(دکتر مرادی)

88887879

88887891

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 18 تير ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
nazii

بهترین مرکز درمانی دندانپزشکی دکتر مرادی بود

من و خانوادم همیشه میریم پیش ایشون

چون علاوه بر اینکه کارشون خوب و  بسیار دقیقه، مهربون و با وجدان هستن

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 11 تير ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی کامرانیه - دزاشیب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
nomadic

تاریخ درج: چهارشنبه 11 تير ماه 1393

به نظر من بهترین کلینیک دندانپزشکی ایران در کامرانیه است. اسم این کلینیک پرستیژ و اگر مدرن ترین تجهیزات رو داره. من سالها آلمان زندگی کردم و حتی تو اروپا هم چنین کلینکی رو ندیدم. خوبیش اینه که تمام خدمات زیبایی و درمان بزرگسال و کودک رو دارن و قیمت هاشون نسبت به کارشون خوب و منصفانه است.

آدرس: کامرانیه شمالی کوچه سرخس پلاک 21

تلفن: 22283634

www.prstigclinic.ir

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 10 تير ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی شهرری و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
yamna

تاریخ درج: سه شنبه 10 تير ماه 1393

مرکز دارالشفاء کوثر یک مرکز کامل و با امکانات خوبی می باشد. البته از معایب آن مرکز می توان به شلوغی بیش از اندازه آن اشاره نمود که به دلیل ارزانی و تنوع در خدمات آن می باشد. از معایب دیگر آن این است که متخصص غدد ندارد.

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 1 تير ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی افسریه - قصر فیروزه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
مهتاب

تاریخ درج: يکشنبه 1 تير ماه 1393

کلینیک پوست و لیزر هلسی درم به عنوان بهترین پوست و زیبایی محله --افسریه-قصر فیروزه توسط مهتاب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک پوست و لیزر هلسی درم

تعداد پاسخها(0)

جمعه 23 خرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
شیلا اسدی

تاریخ درج: جمعه 23 خرداد ماه 1393

مطب پوست،لیزر(دکتر منصور صالحی) به عنوان بهترین پوست،مو،زیبایی .لیزر و طب سنتی وحجامت محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط شیلا اسدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دکتر منصور صالحی بهترین دکتر پوس و مو تهران است
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب پوست،لیزر(دکتر منصور صالحی)

تعداد پاسخها(0)

جمعه 23 خرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
مهسا کمایی

تاریخ درج: جمعه 23 خرداد ماه 1393

مطب پوست،لیزر(دکتر منصور صالحی) به عنوان بهترین پوست،مو،زیبایی .لیزر و طب سنتی وحجامت محله --پونک-سردارجنگل توسط مهسا کمایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دکتر صالحی پزشگ حاذقیه اخلاقش بی نظیره فقط باید از نزدیک با او ملاقات داشته بشی.به نظر من او بهترین دکتر پوست و مو در تهرانه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب پوست،لیزر(دکتر منصور صالحی)

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 22 خرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
sshh

تاریخ درج: پنجشنبه 22 خرداد ماه 1393

بیمارستان فجر

در خیابان پیروزی را می توانم بهترین مرکز درمانی معرفی کنم  در چند مرحله که به مرکز فوق مراجعه نمودم واقعاً خدا خیر شان دهد کارشان نسبت به سایر مراکز فوق العاده خوب است

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین مراکزدرمانی تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4357, نوشته ها: 13065, کاربران: 4465
به جدید ترین عضو انجمن, secret_a71 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران