لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟    

نظر یادت نره
چهارشنبه 21 ارديبهشت ماه 1390 بهترین مرکزدرمانی ونک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
سهیل

تاریخ درج: چهارشنبه 21 ارديبهشت ماه 1390
نجاران-دکتر ابوالفضل به عنوان بهترین متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) محله ونک توسط سهیل به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

پزشک فوق العاده ماهر و مهربان و دوست داشتنی ، اینو واسه این گفتم که از زمین تا آسمون با اون دکتر پولکی ها فرق میکنه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز نجاران-دکتر ابوالفضل

پاسخ حمید شاکر:

من هم قبول دارم  واقعاً دکتر خوبی هستند از هر نظر همین یک ماه پیش همسر بنده را در بیمارستان خاتم الانبیاء درمان کردنند.

پاسخ نسیم :

دکتر نجاران بهترینه اون فرشته خدا روی زمینه

پاسخ مهدی:

عزیزان می بخشید میخواستم با یه دکتر مغذ و اعصاب آنلاین صحبت کنم اگه کسی میتونه راهنماییم کنه mail کنه mt_rezayi6@yahoo.cpm

پاسخ حسين زماني:

سلام

من هم رفتم خدمت دكتر نجاران، خيلي حاذق هستند.

پاسخ خدیجه صفی خانی :

سلام

من نزدیک دو سال هست که از مشکل  کمردرد دارم هر دکتری یه نظری داره اما هیچ تاثیری نداشته  می خواستم یه دکتر خوب اگر کسی  اطلاعات داره بهم کمک کنه

با تشکر

پاسخ asma:

areeeeeeeeeeeeee kheyli dr khubiye un daiie manecheeky

پاسخ fatemeh75:

فقط خدا براش مثل پدر من پیش بیاره و یکی مثل خودش کاراش رو جبران کنه . از خدا میخوام که این اتقاق بیافته . در بیمارستان 501 ارتش با مرخص کردن خیلی زود بیمار از ICU باعث بوجود امدن مشکلات جدی برای پدرم شد. و خسارات جبران ناپذیری رو به سلامتی ایشان زد . دزد خائنی که باعث مرگ پدرم هست. خدا براش همینظور بسازه

پاسخ melika68:

سلام 3 متخصص میگن باید مهره 3و4 من جراحی بشه لطفا بگین میشه جراحی نکنم؟

پاسخ Mjd_27574:

با سلام هر كسي كه مشكل كمر درد يا ديسك كمر دارد إيميل بزند Mjd_27574@yahoo.com

پاسخ misha:

میخواستم بدونم دکتر شما برای بیماران پارکینسون هم میتونه کاری انجام بده .

پاسخ fakhari:

سلام یک متخصص میخواستم برای فشار خون و قند که بعد از بارداری برای خانمم پیش اومده که حدودا به غرب یا جنوبغربی تهران نزدیک باشه ممنون

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مرکزدرمانی یوسف آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر علی اشکان نژاد : موسسه پرورش فرزندان برتر به عنوان بهترین موسسه خلاقیت محله --یوسف آباد توسط علی اشکان نژاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فرزندان برتر زیر نظر دکتر مجد هستش دکترمجدم که همه میشناسن خداااااااااااست نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه پرورش فرزندان برتر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر مرضیه : موسسه پرورش فرزندان برتر به عنوان بهترین موسسه خلاقیت محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط مرضیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من سه دوره دخترم رو کاردرمانی بردم مشکل اختلال حسی داشت تقریبا کامل خوب شد الان خیلی نرمال شده نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه پرورش فرزندان برتر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر مرضیه : موسسه پرورش فرزندان برتر به عنوان بهترین موسسه خلاقیت محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط مرضیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من سه دوره دخترم رو کاردرمانی بردم مشکل اختلال حسی داشت تقریبا کامل خوب شد الان خیلی نرمال شده نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه پرورش فرزندان برتر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی یوسف آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر شيما مينادي : موسسه پرورش فرزندان برتر به عنوان بهترین موسسه خلاقیت محله --یوسف آباد توسط شيما مينادي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است براي گفتار درماني خًوب است نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه پرورش فرزندان برتر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر احمدنجفی : مجتمع پزشکی صاحب الزمان با مدیریت دکتر مهدی الیاسی به عنوان بهترین کلینیک زیبایی محله --پونک-سردارجنگل توسط احمدنجفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دراین مرکز حجامت وزالو انجام دادم وبسیار راضی هستم هم از نحوه برخورد وهم تمیزی مرکز نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع پزشکی صاحب الزمان با مدیریت دکتر مهدی الیاسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر احمدنجفی : مجتمع پزشکی صاحب الزمان با مدیریت دکتر مهدی الیاسی به عنوان بهترین کلینیک زیبایی محله --پونک-سردارجنگل توسط احمدنجفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دراین مرکز حجامت وزالو انجام دادم وبسیار راضی هستم هم از نحوه برخورد وهم تمیزی مرکز نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع پزشکی صاحب الزمان با مدیریت دکتر مهدی الیاسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر میثم فتحی : مرکز ترک اعتیاد شرق آفتاب به عنوان بهترین مرکز ترک اعتیاد محله --فرمانیه-چیذر توسط میثم فتحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عالی نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز ترک اعتیاد شرق آفتاب        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمدصالح جوادی : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط محمدصالح جوادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تشکر میکنم از برخورد عالی مدیر کلینیک سما سمعک نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امیرعلی موحد : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط امیرعلی موحد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی خوب بود. مجهز و آرام. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سهیلا آزادی : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط سهیلا آزادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من بخاطر شرایط کاریم مجبورم دائم با دیگران در ارتباط باشم و با مشکل کم شنوایی که داشتم این موضوع برام معضلی شده بود در محیط کار. از این کلینیک سمعک گرفتم و از نتیجه کار واقعا راضی هستم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سجاد عطاءاللهی : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط سجاد عطاءاللهی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است قبلا از جای دیگه سمعک برای پدرم گرفته بودیم ولی مناسب نبود و نمیتونست ازش استفاده کنه . کلینیک سما سمعک رو بهمون معرفی کردن از همین کلینیک برای پدرم سمعک گرفتیم و خیلی عالی بود و با اینکه بخاطر تجربه بدی که از سمعک قبلیش داشت راضی نمی شد دوباره اقدام کنیم برای سمعک ولی الان کاملا راضی هستن پدرم.ممنونم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صادق عبادیان : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط صادق عبادیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بچه من مشکل شنوایی داشت و گفتار و روحیه ش هم تحت تاثیر این مشکل قرار گرفته بود بردم کلینیک سما سمعک براش سمعک تجویز کردن و الان دو ماهه که می بینیم وضعیت بچه تغییر کرده و بهتر شده . من واقعا تشکر می کنم ازشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رمضانعلی پایداری : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط رمضانعلی پایداری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از جای دیگه سمعک گرفته بودم بردم برام تنظیم کردن خیلی عالی شد نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لیلا محمدی فیروزه : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط لیلا محمدی فیروزه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است هم دقت خوبی دارن هم سرعت عمل خوبی دارن کلینیک مجهز و منظمیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی شهرک ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر قمری : فیزیوتراپی در منزل دکتر حامد احمدی گل به عنوان بهترین فیزیوتراپی در منزل تهران محله --شهرک ولیعصر توسط قمری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فیزیوتراپی در منزل دکتر حامد احمدی گل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر نیکو اقبال : ارزیابی شنوایی و تجویز آوا سمعک به عنوان بهترین ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک محله --فرمانیه-چیذر توسط نیکو اقبال به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مهارت بالا وبرخورد خیلی خوب نمایش مشخصات و آدرس مرکز ارزیابی شنوایی و تجویز آوا سمعک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی پاسداران و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر علی : ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک آوا به عنوان بهترین ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک محله --پاسداران توسط علی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک آوا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عزت اله صمدی : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط عزت اله صمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلینیک خیلی خوبیه من از مراجعه به این کلینیک راضی ام کارشون دقیق بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر عزیزی : کلینیک طب سنتی طراوت تن به عنوان بهترین کلینیک طب سنتی محله --رسالت-نارمک توسط عزیزی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسیار مرکز عالی و خوبیه. هم برخورد خیلی خوبی داشتند پرسنلشونو هم قیمتش از بقیه مراکز که سرزده بودم مناسبتر بود. درضمن خیلی بهداشت رو رعایت میکردن این برای من خیلی مهم بود.. آقای آقامیر بدون اینکه از من بپرسه مشکلاتم رو با گرفتن عکس از چشمم همه بیماریهام رو تشخیص داد خیلی عجیب بود.......حتما سر بزنید نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک طب سنتی طراوت تن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی ونک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ fakhari به نظر سهیل : سلام یک متخصص میخواستم برای فشار خون و قند که بعد از بارداری برای خانمم پیش اومده که حدودا به غرب یا جنوبغربی تهران نزدیک باشه ممنون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نسرین ذوالفقاری : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط نسرین ذوالفقاری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای همسرم از این کلینیک سمعک گرفتیم واقعا هم خودش راحت شده از مشکلات کم شنواییش و هم ما راحت شدیم از مشکلات ارتباط گیری با یک فرد کم شنوا در خانواده. ازشون تشکر می کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم قاضی زاده : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط مریم قاضی زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی خوبه. قبل از مراجعه میشه از طریق سایتشون اول مشاوره بگیریم ازشون. ممنونم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سیما محمدپور : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط سیما محمدپور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلینیک خیلی خوبیه. من به شنوایی نوزادم مشکوک شده بودم بردمش کلینیک سما سمعک تستهای تکمیلی دقیقی براش انجام دادن و خیالم رو بابت وضعیت شنوایی پسرم راحت کردن. ازشون تشکر می کنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی میدان شمشیری-میدان فتح و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر مهدی کرمی : مرکز توانبخشی ماهان به عنوان بهترین مرکز توانبخشی ماهان محله --میدان شمشیری-میدان فتح توسط مهدی کرمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز توانبخشی ماهان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر داود هاشمی : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط داود هاشمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلینیک مجهز و خوبی بود. تستهای شنوایی دوقلوهای من رو در محیط مجهز و آرامی به خوبی انجام دادن. ازشون تشکر می کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اکرم حیدرزاده : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط اکرم حیدرزاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از طریق سایت کلینیک سما سمعک ازشون مشاوره گرفتم و بعد برای پیگیری مشکل عفونت گوش دخترم مراجعه کردم به این کلینیک و واقعا متعهدانه و با دلسوزی پیگیر درمان مراجعه کننده ها هستن. ازشون ممنونم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر مریم شیخی : سمعک سایه 44633916 و 22360461 به عنوان بهترین سمعک محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط مریم شیخی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سمعک سایه 44633916 و 22360461        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امیر صامتی : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط امیر صامتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است در یک محیط آرام و مدرن، تستهای دخترم انجام شد. واقعا کلینیک خوبی بود. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر روشنک سعیدی : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط روشنک سعیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آدم وقتی جایی می ره که همه چیزش مرتبه احساس آرامش می کنه. واقعا ازشون ممنونم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خدیجه حسین نژاد : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط خدیجه حسین نژاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من نوزادم رو برای تست بردم کلینیک سماسمعک. همه چیز راضی کننده و خوب بود. ازشون ممنونم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پارسا اکبری : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط پارسا اکبری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای پدربزرگ من همه کارهای تست شنوایی و تجویز سمعک و قالب گیری و تحویل و تنظیم سمعک رو اومدن منزل انجام دادن. خیلی خوب و دقیق. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اسماعیل پناهی : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط اسماعیل پناهی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تعمیر سمعک هم در کلینیک سماسمعک انجام میشه. خیلی خوبه. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیما عبداله زاده : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط نیما عبداله زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عالی.تستهایی شنوایی سنجی در این کلینیک خیلی دقیق انجام میشه. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عاطفه صمدپور : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط عاطفه صمدپور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی خوب بود. من سمعک گرفتم ازشون و راضی هستم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیلوفر پورجعفریان : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط نیلوفر پورجعفریان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلینیک بسیار خوبی هست نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر میترا عبدی زاده : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط میترا عبدی زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من مادرم رو بردم این کلینیک سمعک براش گرفتم . خیلی خوب بود. ما راضی هستیم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ابوالفضل اسماعیل زاده : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط ابوالفضل اسماعیل زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلنیک سما سمعک راضی کننده و خوب هست. هم برخورد محترمانه ای با مراجعین دارن و هم با امکانات خوبی که دارن تستها ی شنوایی سنجی رو خیلی دقیق انجام می دن. قیمتهاشون هم معقول و مناسبه. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر جمشید صمدی : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط جمشید صمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلینیک سما سمعک امکانات خوبی برای سالمندان داره و اگر خودمون درخواست کنیم تستهای شنوایی سنجی افراد سالمند یا بیمار رو در منزل هم انجام می دن براشون. در کل عالی و قابل اعتماد هستند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امید فلاحی : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط امید فلاحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلینیک مجهز و خوبیه کارشون دقیق و قیمتهاشون مناسبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساغر رحیم زاده : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط ساغر رحیم زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سما سمعک کلینیک خوبی بود. برخورد خوبی با مراجعین دارن. قیمتهاشون هم خوبه. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سعید قاسمی : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط سعید قاسمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای افراد سالمند یا ناتوان، ویزیت در منزل هم دارن. خیلی خوبه. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پروانه شایگان : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط پروانه شایگان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلینیک بسیار خوبی بود از طریق دوستی به من معرفی شد و در کمترین زمان تونستم سمعکی با قیمت مناسب به همراه یک پکیج رایگان تهیه کنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پروانه شایگان : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط پروانه شایگان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلینیک بسیار خوبی بود از طریق دوستی به من معرفی شد و در کمترین زمان تونستم سمعکی با قیمت مناسب به همراه یک پکیج رایگان تهیه کنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علیرضا باقری : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین فروش سمعک در مطهری 88309200 محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط علیرضا باقری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است موقع تجویز سمعک راهنمایی کاملی در موردش به من ارائه شد. با حوصله به همه سوالهای من جواب می دادند. درنهایت هم سمعک رو با یک پکیج رایگان و با قیمت مناسب در مدت زمان کوتاهی به من تحویل دادند. من راضی هستم از انتخاب این کلینیک. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صدرا محمدپور : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین فروش سمعک در مطهری 88309200 محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط صدرا محمدپور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پدرم رو برای تهیه سمعک به این کلینیک بردم. انجام تستهای دقیق شنوایی سنجی برای پدرم،راهنمایی کامل در مورد سمعک،قیمت مناسب، پکیج رایگانی که همراه سمعک ارائه می کنن و برخورد خوبشون باعث شد ما کاملاً از رفتن به این کلینیک راضی باشیم و من کلینیک سما سمعک رو به همکارم که برای انجام تست شنوایی نوزادش دنبال یک جای مطمئن می گشت معرفی کردم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الناز قادری : کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین فروش سمعک در مطهری 88309200 محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط الناز قادری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلینیک شنوایی سنجی سما سمعک نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر ابراهیم همتی : فیزیوتراپی مرادی فر09125235576 به عنوان بهترین فیزیوتراپی مرادی فر محله --آیت الله کاشانی توسط ابراهیم همتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من مادرم را برای درمان کمردرد به این مرکز بر دارم دم بسیار دقیق وماهرانه کار می کردند ومن رضایت کامل نمایش مشخصات و آدرس مرکز فیزیوتراپی مرادی فر09125235576        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ AZR536 به نظر رضا قدس : با سلام به قرص  دنورین 25  یا به اسم اینگلیسی  DONEURIN 25 نیاز دارم ایرانی هست ولی روی مریض جواب نداده است  خواهشا هرکس جایی سراغ به من اطلاع بدهند. ممنونم        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین مراکز درمانی تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
مرکز خدمات رواشناسی و مشاوره مهرآسا (با مجوز از سازمان بهزیستی استان تهران)

مرکز مشاوره مهرآسا (مرکز مشاوره روانشناسی)با در اختیار داشتن تیمی مجرب از رواشناسان و مشاوران خدمات خود را در زمینه های زیر ارائه می دهد:

مشاوره درمانی در زمینه مشکلات بین فردی، ارتباطی، شکست های عاطفی و درمان افسردگی، درمان اضطراب،درمان وسواس،درمان وسواس فکری و عملی

مشاوره زوجی و زوج درمانی

مشاوره کودک

انجام انواع تست های روانشناسی و برگزاری کارگاه های آموزشی

مشاوره تلفنی از خط ثابت

مشاوره تلفنی تماس از تهران  9092305917

مرکز مشاوره تلفنی تماس بدون کد از شهرستان  9099071868

1- تماس با پذیرش مرکز (021-44129920) و ثبت موضوع مشاوره و مدت زمان تماس

2- پرداخت هزینه مشاوره مطابق با مدت زمان درخواستی، و اعلام کد رهگیری یا ارسال رسید پرداختی در تلگرام

3- دریافت شماره تماس مشاور و هماهنگی ساعت برقراری تماس (برقراری مکالمه با مشاور، همان لحظه تا حداکثر یک ساعت آینده خواهد بود.)

نکته: مشاورین تنها در صورت هماهنگی با پذیرش پاسخگوی تماس ها خواهند بود.

نکته: امکان مشاوره جنسی از طریق موبایل فراهم نیست.

تلفن نوبت دهی و پذیرش 44129920

آدرس 1: خیابان ولیعصر، پایین تر از میدان ونک، رو به روی بیمارستان دی، کوچه دوم گاندی، ساختمان پزشکان آریا، طبقه پنجم، واحد 19

آدرس 2: فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، بین خیابان عقیل و حسن آباد، پلاک 361 ، طبقه سوم، واحد 12

در صورتی که نیاز به مکالمه با روانشناس را دارید و توانایی پرداخت مبلغ مشاوره را ندارید می توانید طی یک مکالمه تا سقف نیم ساعت به صورت  رایگان از خدمات روانشناسی و مشاوره بهره مند شوید.

از آن جایی که تنها قادر به ارائه دومکالمه تلفنی رایگان در هفته هستیم، لطفا فقط در صورتی که توان پرداخت تعرفه مصوب را ندارید برای مشاروه رایگان ثبت درخواست کنید تا امکان ارائه مشاوره به نیازمندان واقعی بیش از پیش فراهم شود.

این امکان برای هر نفر فقط یک بار فراهم خواهد بود.

مرکز مشاوره مهر اسا بهترین مرکز مشاوره تهران
يکشنبه 30 ارديبهشت ماه 1397 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی یوسف آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
علی اشکان نژاد

تاریخ درج: يکشنبه 30 ارديبهشت ماه 1397

موسسه پرورش فرزندان برتر به عنوان بهترین موسسه خلاقیت محله --یوسف آباد توسط علی اشکان نژاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

فرزندان برتر زیر نظر دکتر مجد هستش دکترمجدم که همه میشناسن خداااااااااااست
نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه پرورش فرزندان برتر

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 25 ارديبهشت ماه 1397 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
مرضیه

تاریخ درج: سه شنبه 25 ارديبهشت ماه 1397

موسسه پرورش فرزندان برتر به عنوان بهترین موسسه خلاقیت محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط مرضیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من سه دوره دخترم رو کاردرمانی بردم مشکل اختلال حسی داشت تقریبا کامل خوب شد الان خیلی نرمال شده

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 25 ارديبهشت ماه 1397 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
مرضیه

تاریخ درج: سه شنبه 25 ارديبهشت ماه 1397

موسسه پرورش فرزندان برتر به عنوان بهترین موسسه خلاقیت محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط مرضیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من سه دوره دخترم رو کاردرمانی بردم مشکل اختلال حسی داشت تقریبا کامل خوب شد الان خیلی نرمال شده

تعداد پاسخها(0)

جمعه 21 ارديبهشت ماه 1397 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی یوسف آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
شيما مينادي

تاریخ درج: جمعه 21 ارديبهشت ماه 1397

موسسه پرورش فرزندان برتر به عنوان بهترین موسسه خلاقیت محله --یوسف آباد توسط شيما مينادي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

براي گفتار درماني خًوب است

تعداد پاسخها(0)

شنبه 8 ارديبهشت ماه 1397 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
احمدنجفی

تاریخ درج: شنبه 8 ارديبهشت ماه 1397

مجتمع پزشکی صاحب الزمان با مدیریت دکتر مهدی الیاسی به عنوان بهترین کلینیک زیبایی محله --پونک-سردارجنگل توسط احمدنجفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دراین مرکز حجامت وزالو انجام دادم وبسیار راضی هستم هم از نحوه برخورد وهم تمیزی مرکز
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع پزشکی صاحب الزمان با مدیریت دکتر مهدی الیاسی

تعداد پاسخها(0)

شنبه 8 ارديبهشت ماه 1397 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
احمدنجفی

مجتمع پزشکی صاحب الزمان با مدیریت دکتر مهدی الیاسی به عنوان بهترین کلینیک زیبایی محله --پونک-سردارجنگل توسط احمدنجفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دراین مرکز حجامت وزالو انجام دادم وبسیار راضی هستم هم از نحوه برخورد وهم تمیزی مرکز

تعداد پاسخها(0)

احمدنجفی

تعداد پاسخها(0)

احمدنجفی

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 3 ارديبهشت ماه 1397 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
میثم فتحی

تاریخ درج: دوشنبه 3 ارديبهشت ماه 1397

مرکز ترک اعتیاد شرق آفتاب به عنوان بهترین مرکز ترک اعتیاد محله --فرمانیه-چیذر توسط میثم فتحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

عالی
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز ترک اعتیاد شرق آفتاب

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 2 ارديبهشت ماه 1397 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
محمدصالح جوادی

تاریخ درج: يکشنبه 2 ارديبهشت ماه 1397

کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما به عنوان بهترین سمعک سما l شنوایی سنجی و تجویز محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط محمدصالح جوادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تشکر میکنم از برخورد عالی مدیر کلینیک سما سمعک
نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک سما

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین مراکز درمانی تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19636, نوشته ها: 39111, کاربران: 8232
به جدید ترین عضو انجمن, Shaboiy99 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران

مجتمع فنی تهران آموزشگاه موسیقی