سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
يکشنبه 20 شهريور ماه 1390 بهترین مرکزدرمانی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
مهرداد

تاریخ درج: يکشنبه 20 شهريور ماه 1390
با سلام به نظر من بهترین دکتر متخصص کودکان آقای دکتر بیژن غفوریان که در درمانگاه پیامبر صبحها و در مرزداران عصرها ویزیت میکنند. و بهترین آزمایشگاه منطقه هم آزمایشگاه صدرا در سردارجنگل نرسیده به بهار شرقی نبش کوچه فروردین است.

پاسخ مونا يوسفي :

خيلي ممنون از راهنمايي شما من هم با شما موافقم .

پاسخ مامان شادی و دیانا:

دکتر دختر من هم اقای دکتربیژن غفوریان است و نظر من هم اینه که ایشان  اطلاعاتشون به روز هست و یکی از بهترین متخصصین غرب تهران هستند خیلی هم خوش برخورد  هستند و برای هر مراجعه کننده ای خیلی وقت و انرژی می گذارند.....ضمنا یکی از مطبهایشان جنب تیراژه است.مامان شادی و دیانا

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مرکزدرمانی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر لیلا عطایی : دندانپزشکی تخصصی دکتر صدیقه مویدی به عنوان بهترین دندانپزشکی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط لیلا عطایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام. دندان عقلم را می خواهم عصب کشی کنم آیا این کلینک این کار انجام میدهد؟ نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندانپزشکی تخصصی دکتر صدیقه مویدی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر rabor3423 : بهترین مرکز در درمانی ذر زمینه پوست وو زیبایی در این محله و در تهران سرکار خانم دکتر هماسادات حسینی نسب می باشد که ضمن مشاوره های درمانی موثر، مجهز به انواغ تجهیزات پزشکی  بوده و بادقت کامل امر درمان را انجام می دهد در مرکز فوق بهترین و موثرترین و با دقت ترین درمان PRP برای زانو و سر و صورت و مفاصل انجام میگیرد         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ rabor3423 به نظر هماسادات حسینی نسب : پاسخ دکتر هما حسینی نسب : نظر اصلی پس از ویزیت داده خواهد شد ولی کارهای موثر به ترتیب عدم تهاجمی تا تهاجمی عبارتند از درمانهای دارویی  و کرم ها - میکرودرم ابریشن  و استفاده از لیزر کم توان و لیزر تهاجمی همراه مراقبتهای پوستی با استفاده از ضدآفتاب ها و ... .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر rabor3423 :  دکتر هماسادات حسینی نسب بهترین پزشک منطقه و تهران می باشد که با مراجعه به مطب ایشان مشکل پوست ووی شما حل خواهد شد . مطب ایشان مجهز به انواع سیستم های پیشرفته لیزر و ایمن موجود در ایران می باشد و در کار درمانی خود بسیار دقیق می باشد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی پاسداران و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر شهلا : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط شهلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خواستم از کلینیک لیپولیز پاسداران ودکتر لاریجانی بخاطر حوصله وکار خوبشون تشکر کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مجید : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط مجید به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است زیربغلم زیاد عرق میکنه.ایا باتزریق بوتاکس بهتر میشه؟ نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مرضیه : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط مرضیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلینیک لیپولیز پاسداران را برای لیپولیز غبغب پیشنهاد میکنم.چه ازبابت هزینه وچه بابت کیفیت کارشان راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ندا : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط ندا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوبار شکمم وپهلوهامو لیپوماتیک کردم که متاسفانه ناهموار وزشت شده بود.خوشبختانه توی کلینیک پاسداران لیپولیز کردم والان بعداز 6ماه خیلی راضیم واینجارو به همه دوستام پیشنهاد میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهسا : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط مهسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است لیزرکلینیک پاسداران برای من فوق العاده موثربود.صورتم ازبچگی خیلی گرم بود.ولی با۴جلسه لیزرواقعاراضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهسا : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط مهسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است لیزرکلینیک پاسداران برای من فوق العاده موثربود.صورتم ازبچگی خیلی گرم بود.ولی با۴جلسه لیزرواقعاراضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی دولت-اختیاریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر زهرا مظفری : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --دولت-اختیاریه توسط زهرا مظفری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بابت لیزرصورت وزیربغل به کلینیک پاسداران مراجعه کردم.ازچندجهت بنظرم بهترازجاهای دیگه ای که مراجعه میکردمه.اول اینکه دکترلاریجانی خیلی باحوصله به همه سوالاتت جواب میدن وبه کارنظارت دارن.دیگه اینکه لیزرشون خیلی عالی وموثره حتی موهای کرکی رو ازبین میبره نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا مظفری : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط زهرا مظفری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بابت لیزرصورت وزیربغل به کلینیک پاسداران مراجعه کردم.ازچندجهت بنظرم بهترازجاهای دیگه ای که مراجعه میکردمه.اول اینکه دکترلاریجانی خیلی باحوصله به همه سوالاتت جواب میدن وبه کارنظارت دارن.دیگه اینکه لیزرشون خیلی عالی وموثره حتی موهای کرکی رو ازبین میبره نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر هانیه اکبری : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --احتشامیه - دروس توسط هانیه اکبری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من مشکل جای بخیه تو صوزتم داشتم که به علت تصادف ایجاد شده بود چند تا دکتر رفتم که فقط بلد بودن سر کیسه کنن آدمو داروها و ویزیتشون گرون و نتیجه هیچی پیش دکتر لاریجانی رفتم تو مرکز پوست و مو پاسداران در چهار راه پاسداران بعد 4 ماه جای بخیه هام رفته هم لیزر کرد و هم پماد و دارو داد نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر اکرم ماهرخ : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --نیاوران - منظریه توسط اکرم ماهرخ به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من چند ساله پیش دکتر لاریجانی میرم. برای درمان جوش صورت خودم که کاملا خوب شد و بعد برای زیبایی پیشش میرم که عالیه البته 6 جلسه لیزر بدن یکسال پیش هم انجام دادم که خوب بود.در ضمن برای درمان ریزش موی سر همسرم هم درمان و دارو کاملا موثر افتاد و ریزش موی سر همسرم قطع شده و رویش مجدد مو داره هر کدوم از دوستام و آشناهام هم پیشش فرستادم راضی بودند .شماره مطبش رو میزارم کسی خواست مطبش چهار راه پاسدارن22554720 نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر فائزه : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --فرمانیه-چیذر توسط فائزه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من برای لیزر مطب دکتر لاریجانی رفتم 2 جلسه جواب گرفتم یکی از دوستام هم که ژل لب زده خیلی خوب شده تخصصشون توی پوست و لیزر هست. من که خیلی راضیم شماره شون 22554720 نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی دولت-اختیاریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر کیمیا : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --دولت-اختیاریه توسط کیمیا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کتر لاریجانی مطبش چهار راه پاسداران دکتر فوق العاده با تجربه و دقیق در زمینه پوست و ریزش مو هست. اطلاعاتش کامله واسه ریزش مو رفتم یک نسخه داد ریزش ام قطع شد همه خانوادم بهش اعتقاد پیدا کردن 22554720 با هماهنگی برین مطبش. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sahar : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط sahar به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دكتر لاریجانی مطبش چهار راه پاسداران بر خیابان پاسداران ساختمان پزشکان 370 واحد 10 دکتر پوست مو و زیبائی و لیزر بري پيشش ديگه حاضر نيستي هيچكس دست به پوستت بزنه جز خودش تازه كار هم نيست الان سالهاست كه خانواده خودم جديدا همسرم و خانوادش و خيلي از جواهر فروشاي معروف تهران حتي خيلي از آدم گنده هاي دولت پيششون ميرن رفتين بگین از طرف آقاي جعفری آمدم يا از طرف سحر البته اگر دوست داشتين شمارش هم هست 22554720 نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فریبا : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط فریبا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دکتر لاریجانی پزشک باتجربه ای هست.اخلاقش بی نظیره فقط باید از نزدیک با او ملاقات داشته بشی.به نظر من او بهترین دکتر پوست و مو در تهرانه نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لیلا : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط لیلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من بابت کاشت ابرو کلینیک پاسداران رو پیشنهاد می کنم.با وجود اینکه از قبل تاتو کرده بودم و کاشت ابرو توی این ناحیه رو کلینیک های دیگه قبول نمی کردن, برام خیلی خوب کاشتن. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا نصیری : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط رضا نصیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کارشون خوبه.من راضیم.محمد رضا فروتن هم موهاشو اینجا کاشته.خیلی طبیعی و بی نقصه نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علیرضا : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط علیرضا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ازدوستانی که درکلینیک پاسداران کوکاشتند خواستم نظرشونو درمورد کیفیت کارشونو بدونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر taraneh : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط taraneh به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من بابت کبودی دور چشمم به کلینیک پاسداران رفتم و بهم پیشنهادPrp شد خوشبختانه بعد از 2 جلسه فوق العاده راضییم و کبودی دور چشمم تقریبا محو شد نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازنین جعفری : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط نازنین جعفری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تزریق چربی کردم در کلینیک پاسداران، فکر نمی کردم به این خوبی دربیاد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهسا قاسمی : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط مهسا قاسمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلینک پوست و مووجراحی زیبایی و تناسب اندام پاسداران را به شمایشنهاد میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی ونک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر nazii : دندانپزشک: دکتر مرادی بسیار دقیق و با وجدان با وسایل استریل من که خیلی راضیم،دندانپزشک خانوادگیمونه،به هر کس هم معرفی کردم کاملا راضی بوده قضاوت با خودتون 88887879 88887891        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر nazii : راستی شماره مطب دندانپزشکی(دکتر مرادی) 88887879 88887891        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nazii : بهترین مرکز درمانی دندانپزشکی دکتر مرادی بود من و خانوادم همیشه میریم پیش ایشون چون علاوه بر اینکه کارشون خوب و  بسیار دقیقه، مهربون و با وجدان هستن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hassanh619 به نظر رضا قدس : من به قرص اوودارت نیاز دارم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی کامرانیه - دزاشیب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر nomadic : به نظر من بهترین کلینیک دندانپزشکی ایران در کامرانیه است. اسم این کلینیک پرستیژ و اگر مدرن ترین تجهیزات رو داره. من سالها آلمان زندگی کردم و حتی تو اروپا هم چنین کلینکی رو ندیدم. خوبیش اینه که تمام خدمات زیبایی و درمان بزرگسال و کودک رو دارن و قیمت هاشون نسبت به کارشون خوب و منصفانه است. آدرس: کامرانیه شمالی کوچه سرخس پلاک 21 تلفن: 22283634 www.prstigclinic.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی شهرری و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر yamna : مرکز دارالشفاء کوثر یک مرکز کامل و با امکانات خوبی می باشد. البته از معایب آن مرکز می توان به شلوغی بیش از اندازه آن اشاره نمود که به دلیل ارزانی و تنوع در خدمات آن می باشد. از معایب دیگر آن این است که متخصص غدد ندارد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی افسریه - قصر فیروزه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر مهتاب : کلینیک پوست و لیزر هلسی درم به عنوان بهترین پوست و زیبایی محله --افسریه-قصر فیروزه توسط مهتاب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک پوست و لیزر هلسی درم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر شیلا اسدی : مطب پوست،لیزر(دکتر منصور صالحی) به عنوان بهترین پوست،مو،زیبایی .لیزر و طب سنتی وحجامت محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط شیلا اسدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دکتر منصور صالحی بهترین دکتر پوس و مو تهران است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب پوست،لیزر(دکتر منصور صالحی)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر مهسا کمایی : مطب پوست،لیزر(دکتر منصور صالحی) به عنوان بهترین پوست،مو،زیبایی .لیزر و طب سنتی وحجامت محله --پونک-سردارجنگل توسط مهسا کمایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دکتر صالحی پزشگ حاذقیه اخلاقش بی نظیره فقط باید از نزدیک با او ملاقات داشته بشی.به نظر من او بهترین دکتر پوست و مو در تهرانه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب پوست،لیزر(دکتر منصور صالحی)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر sshh : بیمارستان فجر در خیابان پیروزی را می توانم بهترین مرکز درمانی معرفی کنم  در چند مرحله که به مرکز فوق مراجعه نمودم واقعاً خدا خیر شان دهد کارشان نسبت به سایر مراکز فوق العاده خوب است          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی مجیدیه جنوبی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر رستيك كشيشزاده : متخصص و فوق متخصص ایمپلنت،كاشت ایمپلنت،کاشت ایمپلنت ارزان،كاشت دندان،كاشت تخصصي دندان،ايمپلنت ارزان به عنوان بهترین متخصص و فوق متخصص ایمپلنت،كاشت ایمپلنت،کاشت ایمپلنت ارزان،كاشت تخصصي ايمپلنت،كاشت دندان،كاشت تخصصي دندان،كاشت ايمپلنت مناسب محله --مجیدیه جنوبی توسط رستيك كشيشزاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترين دكتر كاشت ايمپلنت نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص و فوق متخصص ایمپلنت،كاشت ایمپلنت،کاشت ایمپلنت ارزان،كاشت دندان،كاشت تخصصي دندان،ايمپلنت ارزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر الهه مدنی : کلینیک درمانی و آموزشی نصر به عنوان بهترین مرکز آموزشی و درمانی طب سنتی و حجامت و گیاه درمانی محله --سازمان آب - فلکه اول صادقیه توسط الهه مدنی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است زالو اندازى نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک درمانی و آموزشی نصر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر فاطمه علیمحمدی : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط فاطمه علیمحمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خانم دکتر واقعا ازتون ممنونم...تازه دارم از زندگیم لذت میبرم بعد از 2 سال چاقی بعد از زایماننمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی ستارخان و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر ملیکا رویتن : دکتر مسعود داودیان متخصص ارتودنسی به عنوان بهترین ارتودنسی ثابت و متحرک, ارتودنسی دیمون محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط ملیکا رویتن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پارسال پیش دکتر داودیان درمانم راانجام دادم و خیلی راضیم با سیستم دیمون بدون کشیدن دندان ارتودنسیم را انجام دادن. اینم سایتشونه www.mihanortho.com نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر مسعود داودیان متخصص ارتودنسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی بهارستان - مخبرالدوله-چراغ برق و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ melikaa به نظر هم محلی : ساختمان پزشکان ایران، دکتر سدیدی، دکتر ظفرمند، دکتر باستانی، کلینیک رژیم درمانی ........ همه عالی هستن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ rezaeikati به نظر رویا شمس : سلام شما ادرس ایمیل دکتر جراح عروق رو ندارین  چ طور میتونم پیداش کنم ممنون میشم اگه راهنمای کنید خیلی واجبه          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر سعیده اکبری : مطب پوست،لیزر(دکتر منصور صالحی) به عنوان بهترین پوست،مو،زیبایی و لیزر محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط سعیده اکبری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اقای دکتر منصور صالحی بهترین دکتر پوست و مو در تهران هستند نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب پوست،لیزر(دکتر منصور صالحی)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر معتمدی : آویسا به عنوان بهترین پزشکی محله --پاسداران توسط معتمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آویسا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر فاطمه کاوه : دکتر آرش محمدی توفیق به عنوان بهترین جراحی عروق- جراحی سرطان- جراحی دستگاه گوارش محله --قیطریه - شریعتی توسط فاطمه کاوه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر آرش محمدی توفیق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر آرزو بابایی : فیزیوتراپی توان گستر نوین به عنوان بهترین درمان قطعی خار پاشنه فقط با 5 جلسه درمان محله --گیشا-کوی نصر توسط آرزو بابایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فیزیوتراپی توان گستر نوین        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی انقلاب - جمهوری - آذربایجان و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر سادات : تجهیزات ارتوپدی طب نیک به عنوان بهترین تجهیزات ارتوپدی-ماسک پزشکی محله --انقلاب-جمهوری-آذربایجان توسط سادات به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است محصولات این مرکز از کیفیت بالایی برخوردار میباشد متشکرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز تجهیزات ارتوپدی طب نیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی آرژانتین - وزرا - توانیر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ mymary9 به نظر یکی ار بیماران ایشان : ایشان پزشک ماهری هستند..عمل من با موفقیت کامل انجام شد همیشه سپازگزارشان هستم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر maryam368 : بهترین فروشگاه آنلاین درحوزه تخصصی پوست ومودرمنطقه " فروشگاه تخصصی پوست ایرانیان " هست .من ازخرید ازاین فروشگاه که اتفاقا خدمات رایگان هم میده خیلی خیلی راضیم آدرس سایتشون www.iranainskin.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی آرژانتین - وزرا - توانیر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ maryam368 به نظر نگار نصری : به نظرمن یکی ازبهترین مراکزلیزرپوست ومو منطقه توانیر"مرکزلیزربه سیما" توی کوچه شاهین هست .من وخانواده ودوستانم ازسال 87 برای کارهای پوست به این مرکز مراجعه کردیم ودکترهای مختلفی راتست کردیم .آقای دکترقاسم پوریکی ازبهترین دکترهای اونجاست...اگه سوالی داشتید موبایلش اینه 09123847765 میتونیدازراهنمائیهاش استفاده کنید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی ونک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ annita به نظر zebel : با سلام. امیدوارم حالتون خوب باشه. من درباره فرا درمانی و اثراتش تا حالا خیلی شنیدم. شما رو به خدای محمد (ص) قسم می دم اگه کلکی تو کارتون نیست و این شیوه درمان، مخالف اسلام نیست کمکم کنید. اگه می خواهید منو سر کار بذارید ، منو به خیر و شما رو به سلامت.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر آیدا : تیتان{متخصصین ایمپلنت به عنوان بهترین دندانپزشکی محله --سعادت آباد توسط آیدا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است قیمتش مناسبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز تیتان{متخصصین ایمپلنت        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین مراکزدرمانی تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
پنجشنبه 30 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
لیلا عطایی

تاریخ درج: پنجشنبه 30 مرداد ماه 1393

دندانپزشکی تخصصی دکتر صدیقه مویدی به عنوان بهترین دندانپزشکی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط لیلا عطایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام. دندان عقلم را می خواهم عصب کشی کنم آیا این کلینک این کار انجام میدهد؟
نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندانپزشکی تخصصی دکتر صدیقه مویدی

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 23 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
rabor3423

تاریخ درج: پنجشنبه 23 مرداد ماه 1393

بهترین مرکز در درمانی ذر زمینه پوست وو زیبایی در این محله و در تهران سرکار خانم دکتر هماسادات حسینی نسب می باشد که ضمن مشاوره های درمانی موثر، مجهز به انواغ تجهیزات پزشکی  بوده و بادقت کامل امر درمان را انجام می دهد در مرکز فوق بهترین و موثرترین و با دقت ترین درمان PRP برای زانو و سر و صورت و مفاصل انجام میگیرد 

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 23 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
rabor3423

تاریخ درج: پنجشنبه 23 مرداد ماه 1393

دکتر هماسادات حسینی نسب بهترین پزشک منطقه و تهران می باشد که با مراجعه به مطب ایشان مشکل پوست ووی شما حل خواهد شد . مطب ایشان مجهز به انواع سیستم های پیشرفته لیزر و ایمن موجود در ایران می باشد و در کار درمانی خود بسیار دقیق می باشد

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 19 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی پاسداران و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
شهلا

تاریخ درج: يکشنبه 19 مرداد ماه 1393

کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط شهلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

خواستم از کلینیک لیپولیز پاسداران ودکتر لاریجانی بخاطر حوصله وکار خوبشون تشکر کنم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران

تعداد پاسخها(0)

شنبه 18 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی پاسداران و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
مجید

تاریخ درج: شنبه 18 مرداد ماه 1393

کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط مجید به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

زیربغلم زیاد عرق میکنه.ایا باتزریق بوتاکس بهتر میشه؟

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 15 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی پاسداران و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
مرضیه

تاریخ درج: چهارشنبه 15 مرداد ماه 1393

کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط مرضیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

کلینیک لیپولیز پاسداران را برای لیپولیز غبغب پیشنهاد میکنم.چه ازبابت هزینه وچه بابت کیفیت کارشان راضیم

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 15 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی پاسداران و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
ندا

تاریخ درج: چهارشنبه 15 مرداد ماه 1393

کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط ندا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دوبار شکمم وپهلوهامو لیپوماتیک کردم که متاسفانه ناهموار وزشت شده بود.خوشبختانه توی کلینیک پاسداران لیپولیز کردم والان بعداز 6ماه خیلی راضیم واینجارو به همه دوستام پیشنهاد میکنم

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 12 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی پاسداران و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
مهسا

تاریخ درج: يکشنبه 12 مرداد ماه 1393

کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط مهسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

لیزرکلینیک پاسداران برای من فوق العاده موثربود.صورتم ازبچگی خیلی گرم بود.ولی با۴جلسه لیزرواقعاراضیم

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 12 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی پاسداران و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
مهسا

کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط مهسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

لیزرکلینیک پاسداران برای من فوق العاده موثربود.صورتم ازبچگی خیلی گرم بود.ولی با۴جلسه لیزرواقعاراضیم

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 12 مرداد ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی دولت-اختیاریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
زهرا مظفری

کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --دولت-اختیاریه توسط زهرا مظفری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بابت لیزرصورت وزیربغل به کلینیک پاسداران مراجعه کردم.ازچندجهت بنظرم بهترازجاهای دیگه ای که مراجعه میکردمه.اول اینکه دکترلاریجانی خیلی باحوصله به همه سوالاتت جواب میدن وبه کارنظارت دارن.دیگه اینکه لیزرشون خیلی عالی وموثره حتی موهای کرکی رو ازبین میبره

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین مراکزدرمانی تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4361, نوشته ها: 13300, کاربران: 4609
به جدید ترین عضو انجمن, mahin60 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران