لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
يکشنبه 20 شهريور ماه 1390 بهترین مرکزدرمانی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
مهرداد

تاریخ درج: يکشنبه 20 شهريور ماه 1390
با سلام به نظر من بهترین دکتر متخصص کودکان آقای دکتر بیژن غفوریان که در درمانگاه پیامبر صبحها و در مرزداران عصرها ویزیت میکنند. و بهترین آزمایشگاه منطقه هم آزمایشگاه صدرا در سردارجنگل نرسیده به بهار شرقی نبش کوچه فروردین است.

پاسخ مونا يوسفي :

خيلي ممنون از راهنمايي شما من هم با شما موافقم .

پاسخ مامان شادی و دیانا:

دکتر دختر من هم اقای دکتربیژن غفوریان است و نظر من هم اینه که ایشان  اطلاعاتشون به روز هست و یکی از بهترین متخصصین غرب تهران هستند خیلی هم خوش برخورد  هستند و برای هر مراجعه کننده ای خیلی وقت و انرژی می گذارند.....ضمنا یکی از مطبهایشان جنب تیراژه است.مامان شادی و دیانا

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مرکزدرمانی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر saree64 :   به نظر من دکتر پریسا خسروتاش یکی از بهترین روانشناسای  کودک و نوجوان تو منطقه غرب تهران هستش اینم ادرس سایتشونه dabi.ir/drkhosrotash        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر saree64 :   به نظر من دکتر پریسا خسروتاش یکی از بهترین روانشناسای  کودک و نوجوان تو منطقه غرب تهران هستش اینم ادرس سایتشونه dabi.ir/drkhosrotash        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر saree64 : به نظر من دکتر پریسا خسروتاش یکی از بهترین روانشناسای  کودک و نوجوان تو منطقه غرب تهران هستش اینم ادرس سایتشونه dabi.ir/drkhosrotash        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر کامی : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط کامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین ختنه رو دکتر مقیمی انجام میده از دکتر متشکرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر صفورا.م : دکتر مهین حسینی متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی به عنوان بهترین پزشکی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط صفورا.م به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر مهین حسینی متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر سوگل شمسی : دکتر مهین حسینی متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی به عنوان بهترین پزشکی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سوگل شمسی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر مهین حسینی متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی پاسداران و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر نیلوفر علیزاده : کلینیک پوست ومو نیک رویان به عنوان بهترین کلينيک پوست ومو،ليزر،لاغري،ليزرموي زائد،لاغري،ليزرموي زائد،لاغري،ژل،ژل،بوتاکس،بوتاکس،ليفت صورت،ليفت صورت-تزريق ژل لب-تزريق ژل لب محله --پاسداران توسط نیلوفر علیزاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برخوردپرسنل این مرکزبسیارعالی وصمیمی بود وادم احساس راحتی داشت.قیمتهام عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک پوست ومو نیک رویان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیما فتاحی : کلینیک پوست ومو نیک رویان به عنوان بهترین کلينيک پوست ومو،ليزر،لاغري،ليزرموي زائد،لاغري،ليزرموي زائد،لاغري،ژل،ژل،بوتاکس،بوتاکس،ليفت صورت،ليفت صورت-تزريق ژل لب-تزريق ژل لب محله --پاسداران توسط شیما فتاحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دراین مرکز خدمات بسیار خوب ارائه شدوقیمتهاخوب بود. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک پوست ومو نیک رویان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی نیروهوایی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر فاطمه کاظمی مجرد : هورنقش به عنوان بهترین فروش سفال خام محله --نیرو هوایی توسط فاطمه کاظمی مجرد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز هورنقش        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ nastin48 به نظر رضا قدس : ﺑﺎ ﺳﻼﻡ ﻟﻂﻔﺎ اﮔﻪ ﻗﺮﺹ fanaptﺷﺶ ﻣﻴﻠﻲ ﮔﺮﻡ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺩاﺭﻳﺪ ﺑﻪ اﻳﻤﻴﻠﻢ ﭘﻴﻐﺎﻡ ﺑﮕﺬاﺭﻳﺪ ﺑﺎ ﺗﺸﻜﺮ          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی اقدسیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر شيما افسري : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --اقدسیه توسط شيما افسري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از همكاران و آقاي دكتر لاريجاني تشكر ميكنم بابت ليزر موي زائد مراجعه كردم و باور نمي كردم به اين زودي جواب بگيرم بازم ممنون نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمانه روستایی : روان شناس کودک نوجوان به عنوان بهترین روانشناس کودک و نوجوان - اختلالات یادگیری - بیش فعالی - بازی درمانی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سمانه روستایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من هم ارتباط موثر دکتر خسروتاش رو با بچه ها تایید می کنم. این مسئله خیلی توی تغییر رفتار بچه هایی که مشکل انزوای اجتماعی دارند تاثیر داره. در ضمن ایشون تو کارشون خیلی متخصص هستند نمایش مشخصات و آدرس مرکز روان شناس کودک نوجوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سورنا خاتمی : روان شناس کودک نوجوان به عنوان بهترین روانشناس کودک و نوجوان - اختلالات یادگیری - بیش فعالی - بازی درمانی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سورنا خاتمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من نظرات قبلی رو مطالعه کردم ، من هم تایید می کنم که خانم دکتر خسروتاش خیلی با بچه ها ارتباط خوبی برقرار می کنند نمایش مشخصات و آدرس مرکز روان شناس کودک نوجوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهین نوری : روان شناس کودک نوجوان به عنوان بهترین روانشناس کودک و نوجوان - اختلالات یادگیری - بیش فعالی - بازی درمانی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط مهین نوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خانم دکتر خسروتاش خیلی ارتباط خوب و نزدیکی با بچه ها برقرار می کنند که همین مسئله هم در تغییر رفتار بچه ها خیلی موثره نمایش مشخصات و آدرس مرکز روان شناس کودک نوجوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهه : روان شناس کودک نوجوان به عنوان بهترین روانشناس کودک و نوجوان - اختلالات یادگیری - بیش فعالی - بازی درمانی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط الهه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خانم دکتر خسروتاش واقعا ازتون ممنوم ، شما خیلی به من و خانواده ام کمک کردید نمایش مشخصات و آدرس مرکز روان شناس کودک نوجوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کاربر : روان شناس کودک نوجوان به عنوان بهترین روانشناس کودک و نوجوان - اختلالات یادگیری - بیش فعالی - بازی درمانی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط کاربر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من مطب خانم دکتر خسروتاش نرفتم ،ولی بر اساس تعریف هایی که شنیدم می خواستم به مطب ایشون مراجعه کنم ، دوستان اگر کسی ایشون رو خوب می شناسد لطفا من رو راهنمایی کنند نمایش مشخصات و آدرس مرکز روان شناس کودک نوجوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا پناهی : روان شناس کودک نوجوان به عنوان بهترین روانشناس کودک و نوجوان - اختلالات یادگیری - بیش فعالی - بازی درمانی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سارا پناهی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من مطب دکتر خسروتاش رو به عنوان بهترین مطب روان شناسی کودک منطقه غرب به شما دوستان توصیه می کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز روان شناس کودک نوجوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرزانه امیدی : روان شناس کودک نوجوان به عنوان بهترین روانشناس کودک و نوجوان - اختلالات یادگیری - بیش فعالی - بازی درمانی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط فرزانه امیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من فرزندم 6 سالشه و از 3 ماهگی تحت نظر خانم دکتر خسروتاش هستند ، از کمک های ایشون ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز روان شناس کودک نوجوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امید صالحی : روان شناس کودک نوجوان به عنوان بهترین روانشناس کودک و نوجوان - اختلالات یادگیری - بیش فعالی - بازی درمانی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط امید صالحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و همسرم از خدمات دکتر خسروتاش در زمینه کمک به تربیت فرزندمان خیلی راضی هستیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز روان شناس کودک نوجوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی ونک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ melika68 به نظر سهیل : سلام 3 متخصص میگن باید مهره 3و4 من جراحی بشه لطفا بگین میشه جراحی نکنم؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم علی قلی : روان شناس کودک نوجوان به عنوان بهترین روانشناس کودک و نوجوان - اختلالات یادگیری - بیش فعالی - بازی درمانی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط مریم علی قلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خانم دکتر خسروتاش ، من تو سخنرانی هاتون شرکت کرده بودم ، خیلی خوشحال شدم سایتتون رو مطالعه کردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز روان شناس کودک نوجوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا علی زاده : روان شناس کودک نوجوان به عنوان بهترین روانشناس کودک و نوجوان - اختلالات یادگیری - بیش فعالی - بازی درمانی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سارا علی زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خانم دکتر خسروتاش ،من پسری دارم که کلاس اول دبستان و مشکل در ریاضی داره ،از مقاله های مرتبط با این موضوع خیلی استفاده کردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز روان شناس کودک نوجوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا علی زاده : روان شناس کودک نوجوان به عنوان بهترین روانشناس کودک و نوجوان - اختلالات یادگیری - بیش فعالی - بازی درمانی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سارا علی زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پسری دارم که کلاس اول دبستان و مشکل در ریاضی داره ،از مقاله های مرتبط با این موضوع خیلی استفاده کردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز روان شناس کودک نوجوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی حضوری : روان شناس کودک نوجوان به عنوان بهترین روانشناس کودک و نوجوان - اختلالات یادگیری - بیش فعالی - بازی درمانی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط علی حضوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از مقاله هایی که در سایت گذاشتید خیلی استفاده کردم ممنونم خانم دکتر نمایش مشخصات و آدرس مرکز روان شناس کودک نوجوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر کلینیک طب سوزنی دکتر مرضیه فروزانفر : کلینیک تخصصی طب سوزنی و طب چینی به عنوان بهترین طب سوزنی و طب چینی و سوزنی، مراقبت های پوستی تالگو، لاغری، از بین بردن خطوط صورت ، دور چشم، رفع افتادگی پلک ، از بین بردن غبغب ، سیاهی دور چشم لاغری موضعی ، بی اشتهایی محله --تهران پارس منطقه 4 توسط کلینیک طب سوزنی دکتر مرضیه فروزانفر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلینیک طب سوزنی دکتر مرضیه فروزانفر با توجه به برگزاری جلسات رایگان معارفه و مشاوره جهت آشنایی افراد با طب سوزنی و نیز کارگاه های هنر زندگی کردن که در یک روز می تواند زندگی شما را دگرگون کند و نیز برنامه درمان ریشه ای چاقی ایشان که برنامه ایست برای لاغری بدون رژیم و کالری شماری،بدون ورزش ، بدون دارو، بدون دستگاه . در کل ایران بی نظیر است .روش درمان ایشان در چاقی ، اضطراب و افسردگی ، اعتیاد به سیگار ، شکست های عشقی و عاطفی و از دست دادن عزیزان بی نظیر است . نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی طب سوزنی و طب چینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی صادقیه-اسماعیل آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر الهام کوثری : روان شناس کودک نوجوان به عنوان بهترین روانشناس کودک و نوجوان - اختلالات یادگیری - بیش فعالی - بازی درمانی محله --صادقیه-اسماعیل آباد توسط الهام کوثری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از مراجعه کنندگان این مرکز بودم و از خدمات این مرکز رضایت داشتم نمایش مشخصات و آدرس مرکز روان شناس کودک نوجوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی صادقیه-اسماعیل آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر saree64 : دکتر پریسا خسرو تاش دکترای تخصص روانشناسی بهترین پزشک در مورد روانشناسی کودک و نوجوان، اختلالات یادگیری، بیش فعالی ،بازی درمانی در منطقه صادقیه می باشند  این ادرس سایتشونه dabi.ir/drkhosrotash          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ftaman : کلینیک تبسم مهر کلینیک دندانپزشکی مخصوص کودکان  خیابان شیراز شمالی، خیابان دانشور شرقی،شماره 26، طبقه 11، واحد تلفن 88620197            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ vvvvvvv به نظر هماسادات حسینی نسب : سلام میخواستم یک سایت خوب برای مشاوره رایگان اینترنتی که میشه سوالات در مورد پوست، مو ، لیزر ، تناسب اندام و تغذیه رو در سایت پرسید و متخصیص کلینیک توسط پزشک مشاوره پاسخگو هست رو معرفی کنم شما هم اگر سایتهای دیگه میشناسید اینجا معرفی کنید ، این سایت بانک پرسش و پاسخ کاربران رو هم داره که میشه سوالات و جواب های مشابه خودمون رو ببنیم این سایت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی فلسطین - طالقانی - بلوار کشاورز و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر ع.ج : كلينيك فوق تخصصي پوست وليزروتناسب اندام نوين به عنوان بهترین کلینیک تخصصی پوست،پیوند مو ،لیزر و تناسب اندام محله --فلسطین-طالقانی-بلوار کشاورز توسط ع.ج به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز كلينيك فوق تخصصي پوست وليزروتناسب اندام نوين        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی فلسطین - طالقانی - بلوار کشاورز و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر ثمين س : كلينيك فوق تخصصي پوست وليزروتناسب اندام نوين به عنوان بهترین کلینیک تخصصی پوست،پیوند مو ،لیزر و تناسب اندام محله --فلسطین-طالقانی-بلوار کشاورز توسط ثمين س به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز كلينيك فوق تخصصي پوست وليزروتناسب اندام نوين        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پرگل ر : كلينيك فوق تخصصي پوست وليزروتناسب اندام نوين به عنوان بهترین کلینیک تخصصی پوست،پیوند مو ،لیزر و تناسب اندام محله --فلسطین-طالقانی-بلوار کشاورز توسط پرگل ر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز كلينيك فوق تخصصي پوست وليزروتناسب اندام نوين        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر ارمیتا : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --فرمانیه-چیذر توسط ارمیتا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به همه کارکنان کلینیک پاسداران سلام وخسته نباشید میگم.ارمیتا سپاسی نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران بهترین         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر yeshil : با سلام خانم مهسای عزیز مقدار آهنی که در بدن موجود است به صورت روزانه و با شرایط فیزیولوژیکی شما متغیر است و اگر شما آزمایش خود را تکرار می کردید جواب درست را می گرفتید. این آزمایشگاه امسال برای سومین بار لوح کیفیت خود را گرفت و آزمایشگاهی است که کنترل کیفی تستهابه صورت روزانه با کنترل های شرکت Roche آلمان در سطح های مختلف انجام می شود دستگاههای این آزمایشگاه ساخت کشور آلمان، آمریکا و ژاپن می باشد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نگار : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط نگار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلینیک پاسداران رو بعنوان بهترین مرکز برای لیزر موهای زائد پیشنهاد میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهسا سرمست : مرکز تخصصی عصب کشی دکتر محمد مهدی مختاری اردکانی به عنوان بهترین دندانپزشکی،متخصص جراحی و درمان ریشه (اندودنتیست) محله --ونک توسط مهسا سرمست به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی عصب کشی دکتر محمد مهدی مختاری اردکانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی قلهک - قیطریه جنوب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر محمدپور : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --قلهک - قیطریه جنوب توسط محمدپور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ليپوليز پا دو ماه پیش در کلینیک پاسداران انجام دادم کارشون عالی بود و به شرایط دلخواهم رسيدم، از آقای دکتر و همکارانشون تشکر می کنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سحر رهنما : دکتر مهین حسینی متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی به عنوان بهترین پزشکی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سحر رهنما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر مهین حسینی متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آزاده محمدی : دکتر مهین حسینی متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی به عنوان بهترین پزشکی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط آزاده محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر مهین حسینی متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر امین مرادی : دفتر ازدواج180 و طلاق 43 به عنوان بهترین ازدواج،طلاق،ثبت ازدواج موقت محله --سعادت آباد توسط امین مرادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ازدواج موقت نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج180 و طلاق 43        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی فرمانیه-چیذر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر لاله :کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --فرمانیه-چیذر توسط لاله به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از اقای دکتر لاریجانی و همکاران خوبشون ممنونم بعد از تزریق چربی خودم که واقعا عالی بود خواهرم هم برای گونه ها و زیر چشم اش تزریق چربی کرد. خوشحالم که با شما اشنا شدم.نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر 30min30 : مرکز درمانی رو نمی دونم اما بهترین متخصص زنان تهران از نظر من تو خیابون علیایی گیشا هست. خانم دکتر صفارزاده واقعا بسیار دکتر خوبیه. من خودم ساکن ولنجک هستم اما سالهاست هم خودم و هم مادر و خواهرام واسه معاینه و کارای دیگه میریم اونجا. خواهر من با کمک خانم دکتر بعد از 11 سال و با روش آی وی اف مادر شد. خواستم نظرم رو به اشتراک بذارم تا شاید کمکی باشه واسه بقیه. اینم شماره تلفن مطبشون 85 84 24 88        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر 30min30 : مرکز درمانی رو نمی دونم اما بهترین متخصص زنان تهران از نظر من تو خیابون علیایی گیشا هست. خانم دکتر صفارزاده واقعا بسیار دکتر خوبیه. من خودم ساکن ولنجک هستم اما سالهاست هم خودم و هم مادر و خواهرام واسه معاینه و کارای دیگه میریم اونجا. خواهر من با کمک خانم دکتر بعد از 11 سال و با روش آی وی اف مادر شد. خواستم نظرم رو به اشتراک بذارم تا شاید کمکی باشه واسه بقیه. اینم شماره تلفن مطبشون         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر wahid : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --احتشامیه - دروس توسط wahid به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است در کلینیک پاسداران تزریق چربی کردم دو ماه پیش کارشون خوب بود صورتم خیلی جذاب تر و خیلی بهتر از اولش شد انگار یک صورت جدید شد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی کامرانیه - دزاشیب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر تینا : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --کامرانیه - دزاشیب توسط تینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام. آقای دکتر بابت پی آر پی دور چشم ام ازتون ممنونم کبودی اش از بین رفت و صورتم طراوت اش رو بدست آورد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ 30min30 به نظر 30min30 : آدرس مطب دکتر شریفی هم اینه :خ عباسپور- میدان توانیر- ساختمان طلا- فکر می‌کنم تو بیمارستان عرفان سعادت آباد هم باشن.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 30min30 : من تو توانیر یه جراح مغز و اعصاب فوق‌العاده میشناسم به اسم دکتر گیو شریفی. عمه من خیلی جوون بود و همه ازش قطع امید کرده بودن اما دکتر شریفی عملش کرد و الان هیچ مشکلی نداره. دکتر بی نهایت مهربون و ماهری هستن. امیدوارم برای هیچ کس بیماری پیش نیاد اما اگر مشکلی تو زمینه مغز و اعصاب داشتین صد در صد توصیه شون می کنم .    تعداد پاسخها(1)( 30min30)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر لیلا عطایی : دندانپزشکی تخصصی دکتر صدیقه مویدی به عنوان بهترین دندانپزشکی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط لیلا عطایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام. دندان عقلم را می خواهم عصب کشی کنم آیا این کلینک این کار انجام میدهد؟ نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندانپزشکی تخصصی دکتر صدیقه مویدی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر rabor3423 : بهترین مرکز در درمانی ذر زمینه پوست وو زیبایی در این محله و در تهران سرکار خانم دکتر هماسادات حسینی نسب می باشد که ضمن مشاوره های درمانی موثر، مجهز به انواغ تجهیزات پزشکی  بوده و بادقت کامل امر درمان را انجام می دهد در مرکز فوق بهترین و موثرترین و با دقت ترین درمان PRP برای زانو و سر و صورت و مفاصل انجام میگیرد         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ rabor3423 به نظر هماسادات حسینی نسب : پاسخ دکتر هما حسینی نسب : نظر اصلی پس از ویزیت داده خواهد شد ولی کارهای موثر به ترتیب عدم تهاجمی تا تهاجمی عبارتند از درمانهای دارویی  و کرم ها - میکرودرم ابریشن  و استفاده از لیزر کم توان و لیزر تهاجمی همراه مراقبتهای پوستی با استفاده از ضدآفتاب ها و ... .        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین مراکزدرمانی تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
سه شنبه 7 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
saree64

تاریخ درج: سه شنبه 7 بهمن ماه 1393

به نظر من دکتر پریسا خسروتاش یکی از بهترین روانشناسای  کودک و نوجوان تو منطقه غرب تهران هستش

اینم ادرس سایتشونه

dabi.ir/drkhosrotash

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 7 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
saree64

به نظر من دکتر پریسا خسروتاش یکی از بهترین روانشناسای  کودک و نوجوان تو منطقه غرب تهران هستش

اینم ادرس سایتشونه

dabi.ir/drkhosrotash

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 7 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
saree64

اینم ادرس سایتشونه

dabi.ir/drkhosrotash

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 7 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
کامی

مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط کامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بهترین ختنه رو دکتر مقیمی انجام میده از دکتر متشکرم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی

تعداد پاسخها(0)

شنبه 4 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
صفورا.م

تاریخ درج: شنبه 4 بهمن ماه 1393

دکتر مهین حسینی متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی به عنوان بهترین پزشکی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط صفورا.م به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر مهین حسینی متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی

تعداد پاسخها(0)

شنبه 4 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
سوگل شمسی

تاریخ درج: شنبه 4 بهمن ماه 1393

دکتر مهین حسینی متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی به عنوان بهترین پزشکی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سوگل شمسی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر مهین حسینی متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 17 دي ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی پاسداران و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
نیلوفر علیزاده

تاریخ درج: چهارشنبه 17 دي ماه 1393

کلینیک پوست ومو نیک رویان به عنوان بهترین کلينيک پوست ومو،ليزر،لاغري،ليزرموي زائد،لاغري،ليزرموي زائد،لاغري،ژل،ژل،بوتاکس،بوتاکس،ليفت صورت،ليفت صورت-تزريق ژل لب-تزريق ژل لب محله --پاسداران توسط نیلوفر علیزاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

برخوردپرسنل این مرکزبسیارعالی وصمیمی بود وادم احساس راحتی داشت.قیمتهام عالی بود
نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک پوست ومو نیک رویان

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 17 دي ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی پاسداران و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
شیما فتاحی

تاریخ درج: چهارشنبه 17 دي ماه 1393

کلینیک پوست ومو نیک رویان به عنوان بهترین کلينيک پوست ومو،ليزر،لاغري،ليزرموي زائد،لاغري،ليزرموي زائد،لاغري،ژل،ژل،بوتاکس،بوتاکس،ليفت صورت،ليفت صورت-تزريق ژل لب-تزريق ژل لب محله --پاسداران توسط شیما فتاحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دراین مرکز خدمات بسیار خوب ارائه شدوقیمتهاخوب بود.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک پوست ومو نیک رویان

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 15 دي ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی نیروهوایی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
فاطمه کاظمی مجرد

تاریخ درج: دوشنبه 15 دي ماه 1393

هورنقش به عنوان بهترین فروش سفال خام محله --نیرو هوایی توسط فاطمه کاظمی مجرد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز هورنقش

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 9 دي ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی اقدسیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
شيما افسري

تاریخ درج: سه شنبه 9 دي ماه 1393

کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --اقدسیه توسط شيما افسري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من از همكاران و آقاي دكتر لاريجاني تشكر ميكنم بابت ليزر موي زائد مراجعه كردم و باور نمي كردم به اين زودي جواب بگيرم بازم ممنون
نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین مراکزدرمانی تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4410, نوشته ها: 14608, کاربران: 5394
به جدید ترین عضو انجمن, golnazz خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران