لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
يکشنبه 20 شهريور ماه 1390 بهترین مرکزدرمانی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
مهرداد

تاریخ درج: يکشنبه 20 شهريور ماه 1390
با سلام به نظر من بهترین دکتر متخصص کودکان آقای دکتر بیژن غفوریان که در درمانگاه پیامبر صبحها و در مرزداران عصرها ویزیت میکنند. و بهترین آزمایشگاه منطقه هم آزمایشگاه صدرا در سردارجنگل نرسیده به بهار شرقی نبش کوچه فروردین است.

پاسخ مونا يوسفي :

خيلي ممنون از راهنمايي شما من هم با شما موافقم .

پاسخ مامان شادی و دیانا:

دکتر دختر من هم اقای دکتربیژن غفوریان است و نظر من هم اینه که ایشان  اطلاعاتشون به روز هست و یکی از بهترین متخصصین غرب تهران هستند خیلی هم خوش برخورد  هستند و برای هر مراجعه کننده ای خیلی وقت و انرژی می گذارند.....ضمنا یکی از مطبهایشان جنب تیراژه است.مامان شادی و دیانا

پاسخ bankepeze1:

بهترین پزشک کودکان و نوزاد را اینجا ببینید

سایت بانک پزشکان

http://bankepezeshkan.com/Group/Baby

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر مژده سپهری : سمعک رسالت سرسبز به عنوان بهترین سمعک تعمیر سمعک تعمیرات سمعک قیمت سمعک سمعک دیجیتال سمعک هوشمند سمعک نامرئی باتری سمعک بیمه شنوایی سنجی مرکزسمعک غرب تهران سمعک شرق تهران سمعک شمال تهران محله --سعادت آباد توسط مژده سپهری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سمعک رسالت سرسبز        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی قلعه مرغی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر مریم قاانی : مرکز تخصصی امبدینگ ایران به عنوان بهترین طب سوزنی مرکز تخصصی امبدینگ, کاشت کت گوت محله --قلعه مرغی توسط مریم قاانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی امبدینگ ایران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر گل پری : تاک (توانبخشی اعصاب کودک) به عنوان بهترین کاردرمانی گفتاردرمانی آموزش محله --سعادت آباد توسط گل پری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اقای احکامی و افتخاری فوق العاده اتد من خیلی راضی ام نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاک (توانبخشی اعصاب کودک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا محمدی : تاک (توانبخشی اعصاب کودک) به عنوان بهترین کاردرمانی گفتاردرمانی آموزش محله --سعادت آباد توسط زهرا محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خدا خیرشون بده کارشون عالیه خیلی با وجدانن نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاک (توانبخشی اعصاب کودک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امید امیدی : تاک (توانبخشی اعصاب کودک) به عنوان بهترین کاردرمانی گفتاردرمانی آموزش محله --سعادت آباد توسط امید امیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این مرکز دارای بهترین درمانگرای تهرانه نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاک (توانبخشی اعصاب کودک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی تهران نو و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر مینو نوفلاح : متخصص زنان و زایمان به عنوان بهترین متخصص زنان و زایمان محله --تهران نو توسط مینو نوفلاح به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام.من یکبار در 2ماهگی سقط به دلیل ایست قلبی داشتم.الان 3ماه اقدام کردم و هنوز خبری نیست.میترسم.نکنه که دیگه نشم میشه کمکم کنین. نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص زنان و زایمان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر شهرزادغیاثوند : مطب طب سوزنی و امبدینگ وزیبایی دکتر صادقی به عنوان بهترین طب سوزنی،امبدینگ،کاهش وزن،تنظیم سایز،زیبایی صورت،بوتاکس،ژل،ریزش مو،لیفتینگ،مزوتراپی،میکرودرم محله --تهران پارس منطقه 4 توسط شهرزادغیاثوند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من کمردردزانودرددارم سی کیلواضافه وزن دارم واقعأطب سوزنی درماه مراحدودچندکیلوکم میکند نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب طب سوزنی و امبدینگ وزیبایی دکتر صادقی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ mehrandgi به نظر رضا قدس :  قرص ریتالین اصل (نوارتیس آلمان)سایتوتک(فایزر آمریکا) نگه داری شده در شرایط مناسب مهران:09196410160        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیرا کاشانی : گروه پزشکان رز به عنوان بهترین تناسب اندام و زیبایی محله --سعادت آباد توسط سمیرا کاشانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من باتوجه به بیماری که داشتم کسی جرات نمیکرددرمانم کنه ویااصلا نتیجه نمی گرفتم اماباکمک دکترعالی نتیجه گرفتم خداحفظ کنه ایشان را،نعمت بزرگی است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه پزشکان رز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شروین اصلانی : گروه پزشکان رز به عنوان بهترین تناسب اندام و زیبایی محله --سعادت آباد توسط شروین اصلانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من خیلی کارها کردم وخیلی جاها رفتم ولی انصافا هم خوب وزن کم کردم وهم خوب سایزکم کردم اصلا هم اذیت نشدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه پزشکان رز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الناز طبیبی : گروه پزشکان رز به عنوان بهترین تناسب اندام و زیبایی محله --سعادت آباد توسط الناز طبیبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من ودوستام واقعا نتیجه عالی گرفتیم.رعایت گفته های دکتر خیلی مهم وموثر است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه پزشکان رز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الناز طبیبی : گروه پزشکان رز به عنوان بهترین تناسب اندام و زیبایی محله --سعادت آباد توسط الناز طبیبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من ودوستام واقعا نتیجه عالی گرفتیم.رعایت گفته های دکتر خیلی مهم وموثر است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه پزشکان رز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی : بهترین فیزیو تراپی سعادت اباد فیزیوتراپی سرو نقره ای به عنوان بهترین فیزیوتراپی سعادت اباد فیزیوتراپی در منطقه سعادت اباد محله --سعادت آباد توسط علی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کیفیت مناسب در ارائه خدمات نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین فیزیو تراپی سعادت اباد فیزیوتراپی سرو نقره ای        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اختيارى : تاک (توانبخشی اعصاب کودک) به عنوان بهترین کاردرمانی گفتاردرمانی آموزش محله --سعادت آباد توسط اختيارى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مدتها بود كه تاخير پسرم من را نگران كرده بود مديريت اين مركز واقعا آرامش رو به خانواده من برگردوند هر چند منشى بد اخلاقى داشتند نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاک (توانبخشی اعصاب کودک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی پاسداران و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر احسان : کلینیک پوست ومو نیک رویان به عنوان بهترین کلینیک لاغری کرایولیپولیز تزریق ژل تزریق بوتاکس بهترین کلینیک لیزر موهای زائد محله --پاسداران توسط احسان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظر من در مقابل مبلغی که این کلینیک میگیره خدمات بسیار موثر و راضی کننده ای ارائه میده و بنده به همه توصیه میکنم که اگر خدمات با کیفیت بالا ارزان قیمت میخوان به نیکرویان مراجعه کنند در ضمن پرسنل این کلینیک و مخصوصا خود خانم دکتر بسیار خوش رو و صمیمی برخورد میکنند و با حوصله بسیار به تمام سوالات مراجعه کنندگان جواب موثر میدهند..... .... نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک پوست ومو نیک رویان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سميه : تاک (توانبخشی اعصاب کودک) به عنوان بهترین کاردرمانی گفتاردرمانی آموزش محله --سعادت آباد توسط سميه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دسترسى خوب كمى شلوغ تيم خوب و مهربانى داشتند نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاک (توانبخشی اعصاب کودک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم پیری : کلینیک دکتر شیرالی به عنوان بهترین زیبایی محله --سعادت آباد توسط مریم پیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این مرکز بهترین خدمات رو در زمینه لیزر و پوست انجام میده. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک دکتر شیرالی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر ساره : مرکز تخصصی ارتودنسی ودندانپزشکی کودکان بدون بیهوشی به عنوان بهترین دندانپزشکی اطفال بدون بیهوشی،متخصص ارتودنسی محله --زعفرانیه - محمودیه توسط ساره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این مرکز دارای تجهیزات به روز دندانپزشکی‌ می‌باشد. که به همراه دانش بالا و تجربه ارتودنتیست این مرکز، به عنوان بهترین مرکز ارتودنسی محله زعفرانیه معرفی‌ میشود. نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی ارتودنسی ودندانپزشکی کودکان بدون بیهوشی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرنگیس اماده : مرکز پوست و مو آیلین به عنوان بهترین کلینیک پوست و مو تزریق بوتاکس لیزر موهای زائد بهترین کلینیک پوست و موی تهرانپارس محله --تهران پارس منطقه 4 توسط فرنگیس اماده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز پوست و مو آیلین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرنگیس اماده : مرکز پوست و مو آیلین به عنوان بهترین کلینیک پوست و مو تزریق بوتاکس لیزر موهای زائد بهترین کلینیک پوست و موی تهرانپارس محله --تهران پارس منطقه 4 توسط فرنگیس اماده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز پوست و مو آیلین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ error به نظر مهتاب :   چرا این قدر همه چیز رو پنهان میکنید متاسفانه تیم اورژانس بیمارستان عرفان هر گزارشی که از خطا های فوتی گزارش بشه رو مسدود میکنه داستان جالبی هست من اومدم اینجا نظررو بنویسم اما تمام کسانی که نظر داده بودند رو بلاک کردند شاید بیمارستان عرفان بیمارستان بدی نباشه اما واقعا تیم اورژانس این بیمارستان از لحاظ کادر فنی مشکل داره لطفا اگر شما هم مثل من به هنچین مشکلی برخوردید شما هم کامنتتاتون رو منتشر کنید شاید مسئولین صدای ما رو بشنوند چند روز پیش به علت یک حادثه که از طرف تیم اورژانس یورت گرفت یکی از عزیزانمون رو از دست دادیم و خیلی بعید بود به خاطر همچین اشتباهی منجر به مرگ بشه وقتی تمام مدارک رو بررسی کردیم تا به علت حادثه برسیم متوجه شدیدم متخصص اورژانس اصلا متخصص نبودن و تازه بعد از اینکه این رو متوجه شدید حالا بیمارستان داره این موضوع رو روش سرپوش میگذاره . مطمئن باشید همیشه افتاب پشت ابر پنهان نمیمونه من تا اخر این قضیه میرم و نمیگذارم حتی خون یک نفر بی گناه هم به خاطر پارتی بازی های شما پایمال بشه . روز اول شما قسم خوردید که از جون مریض ها دفاع کنید نه این که به فکر جیبتون باشید و بیمار ها رو به امان خدا بسپارید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ error به نظر مهتاب : اقعا متاسفم چند روز پیش دایی من به علت سکته قلبی به اورژانس بیمارستان عرفان بردیم ، ساعت 2:30 شب بود پزشک اورژانس دایی من رو ویزیت کرد و بعد بهش مسکن تزریق کرد . دایی من فوت کردند خیلی برام جالب بود که چه طور متوجه نشده بودند سکته قبی هست ، چند روز کار و زندگیم رو گذاشتیم که ببینیم قضیه چی بوده تمام گزارش ها رو عکس ها رو چک کردیم . اخرش فهمیدیم اصلا ایشون متخصص نبوده اخه واسه چی این قدر پارتی بازی میکنید . واقعا شمایی که با پارتی بازی با جون مردم بازی میکنید واقعا حاضرید هر کاری رو انجام بدید حتی بازی با جون ادمیزاد بهتر نبود این خانوم محترم که نمیتونه یک همچین چیز ساده ای رو تشخص بده همون اشپزخانه ی خونه ی خودشون کار کنن تا اینکه با جون مردم بازی کنند        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی یوسف آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر سنایی : مرکز تخصصی ارتودنسی و دندانپزشکی دکتر محمدامین نریمانی به عنوان بهترین متخصص ارتودنسی-دندان پزشک محله --یوسف آباد توسط سنایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است حرف نداشت.کارشون عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی ارتودنسی و دندانپزشکی دکتر محمدامین نریمانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر احمدی : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط احمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است لتلتلنتلعتل نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی دولت-اختیاریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر pante aaa : مطب عليرضا علي مرادي به عنوان بهترین زيبايي پوست و لاغري محله --دولت-اختیاریه توسط pante aaa به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است merci dr joon نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب عليرضا علي مرادي        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی قلهک - قیطریه جنوب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر shaghayegh : مطب عليرضا علي مرادي به عنوان بهترین زيبايي پوست و لاغري محله --قلهک - قیطریه جنوب توسط shaghayegh به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است mamnoon az tashkhis be moghe dr نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب عليرضا علي مرادي        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عاطفه : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --دولت-اختیاریه توسط عاطفه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است یک وقت برای مشاوره پی آر پی مو سر ميخاستم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی پاسداران و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر شهره : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط شهره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است OK نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر مبینا روزبهانی : مرکز تخصصی ارتودنسی ودندانپزشکی کودکان بدون بیهوشی به عنوان بهترین دندانپزشکی اطفال بدون بیهوشی،متخصص ارتودنسی محله --زعفرانیه - محمودیه توسط مبینا روزبهانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تنها جایی که دختر من را قبول کرد .واقعا عالی بود. نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی ارتودنسی ودندانپزشکی کودکان بدون بیهوشی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی ازگل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر مینا موسوی : مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره دانشگاه شهید بهشتی به عنوان بهترین ارائه خدمات مشاوره و روانشناسی محله --ازگل توسط مینا موسوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره دانشگاه شهید بهشتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی قلهک - قیطریه جنوب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر بیتاعبدی : مرکز تخصصی امبدینگ ایران به عنوان بهترین طب سوزنی مرکز تخصصی امبدینگ, کاشت کت گوت محله --قلهک - قیطریه جنوب توسط بیتاعبدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسیار عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی امبدینگ ایران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shahrokh57 : سلام.من به دنبال داروی ضداضطراب بوسپیرون آمریکایی هستم .میتونیدبه من کمک کنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی فاطمی - گلها و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر sepehr : فیزیوتراپی مرکز درمان جامع هموفیلی ایران(ویدا مرزبان) به عنوان بهترین فیزیوتراپی مرکز درمان جامع هموفیلی لیزر درمانی مکانوتراپی تمرین درمانی الکتروتراپی ویدا مرزبان تعرفه خیریه طرف قرارداد بیمه منطقه 6 تهران فاطمی ولیعصر محله --فاطمی - گلها توسط sepehr به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فیزیوتراپی مرکز درمان جامع هموفیلی ایران(ویدا مرزبان)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sare : فیزیو تراپی سعادت اباد(فیزیوتراپی سرو نقره ای) به عنوان بهترین فیزیوتراپی سعادت اباد فیزیوتراپی در منطقه سعادت اباد محله --سعادت آباد توسط sare به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فیزیو تراپی سعادت اباد(فیزیوتراپی سرو نقره ای)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر ساره : درب آکاردئونی(صنایع چوبی ماموت) به عنوان بهترین درب کشویی آکاردئونی ، پارتیشن های ثابت و متحرک ، تولید انواع پروفیل پلیمري محله --شهرک غرب توسط ساره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز درب آکاردئونی(صنایع چوبی ماموت)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر sara1234 : سلام.6 ماه که میام درمانگاه اسرا ولی اصلا هیچ تاثیری نداشته پیش دکتر آزادی فر هر کاری کردم بتونم با دکتر عزیزخانی نوبت بگیرم نشد خواهش میکنم کمکم کنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر sara1234 : سلام.6 ماه که میام درمانگاه اسرا ولی اصلا هیچ تاثیری نداشته پیش دکتر آزادی فر هر کاری کردم بتونم با دکتر عزیزخانی نوبت بگیرم نشد خواهش میکنم کمکم کنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر نسیم : كلينيك زيبايي دكتر علي رضا علي مرادي به عنوان بهترین زيبايي پوست و لاغري محله --قیطریه - شریعتی توسط نسیم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز كلينيك زيبايي دكتر علي رضا علي مرادي        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زیبا : كلينيك زيبايي دكتر علي رضا علي مرادي به عنوان بهترین زيبايي پوست و لاغري محله --دولت-اختیاریه توسط زیبا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز كلينيك زيبايي دكتر علي رضا علي مرادي        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زیبا : كلينيك زيبايي دكتر علي رضا علي مرادي به عنوان بهترین زيبايي پوست و لاغري محله --دولت-اختیاریه توسط زیبا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام. بنده از کار این مرکز بسیار راضی هستم و تشکر میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز كلينيك زيبايي دكتر علي رضا علي مرادي        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ kasralight به نظر رضا قدس : سلام من توی یک شرکت وارد کننده دارو کار میکنم , اگر کسی دارویی نیاز داره ولی نمیتونه تهیه کنه خوشحال میشم کمکش کنم کسرا : 09105377026        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی اقدسیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر makan21 : با سلام و خسته نباشیدخدمت پرسنل کلینیک سها من تمرکز نداشتم با کلینیک شما آشنا شدم و با نوروفیدبک طی 30 جلسه درمان شدم مرسی از زحمات خانم دکتر مدنی 22829537        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ GHADER به نظر رضا قدس : سلام 2 بسته لیپیتور 20 فایزر نیاز دارم 09141170024        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر afshin47 : خدمات روان شناختی و نوروفیدبک سها دکتر علیرضا نیکمراد پرخاشگری نوجوانان ، ارتباط نوجوان با والدین ،ترک اعتیاد 09102099537-22829537        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر elmira21 : سلام خدمت پرسنل محترم کلینیک سهای سلامت خواستم تشکر کنم از راهنمایی های خوبتون من به دکتر نیک مرادمراجعه کردم وازایشون نتیجه خوبی گرفتم ازهمسرم جداشدم ودچارافسردگی شدیدشده بودم توسه جلسه نتیجه گرفتم مرسی از همه شما22829537        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر MANI1T : سلام وخسته نباشید خدمت پرسنل زحمت کش کلینیک سهای سلامت میخواستم از زحمات بی دریغ شما سپاسگزاری کنم کارگاه های دکتر افشین طیبی منو واقعا منقلب کردنتیجه بسیار خوبی گرفتم 22829537        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ZAHRA1372 به نظر هماسادات حسینی نسب : مشکل برا پدرم هست تو جنگ شیمیایی  شده وروی پوستش شبیه قارچ زده هر دکتری هم میبرمش  خوب نمیشه لطفا یه دکتر خوب در کرج برام معرفی کنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ZAHRA1372 به نظر هماسادات حسینی نسب : لطفا در استان البرز پیشنهاد بدید          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ZAHRA1372 به نظر هماسادات حسینی نسب : سلام ببخشید لطف کنید ادرس خوب و معتبر از ی پزشک پوست برام بزارید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ayda1370 : باسلام میخواستم تشکرکنم اززحمات بی نهایت پرسنل سهای سلامت من 5ماه بوداز همسرم جدا شده بودم وافسرده و منزوی شده بودم مادرم من رو با کلینیک شما آشنا کردونتیجه بسیار مطلوبی گرفتم و به زندگی عادی برگشتم مرسی از راهنمایی های خانم کشاورز و آقای افشین طیبی22829537-09102099537        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین مراکزدرمانی تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
يکشنبه 9 اسفند ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
مژده سپهری

تاریخ درج: يکشنبه 9 اسفند ماه 1394

سمعک رسالت سرسبز به عنوان بهترین سمعک تعمیر سمعک تعمیرات سمعک قیمت سمعک سمعک دیجیتال سمعک هوشمند سمعک نامرئی باتری سمعک بیمه شنوایی سنجی مرکزسمعک غرب تهران سمعک شرق تهران سمعک شمال تهران محله --سعادت آباد توسط مژده سپهری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز سمعک رسالت سرسبز

تعداد پاسخها(0)

شنبه 1 اسفند ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی قلعه مرغی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
مریم قاانی

تاریخ درج: شنبه 1 اسفند ماه 1394

مرکز تخصصی امبدینگ ایران به عنوان بهترین طب سوزنی مرکز تخصصی امبدینگ, کاشت کت گوت محله --قلعه مرغی توسط مریم قاانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی امبدینگ ایران

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 25 بهمن ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
گل پری

تاریخ درج: يکشنبه 25 بهمن ماه 1394

تاک (توانبخشی اعصاب کودک) به عنوان بهترین کاردرمانی گفتاردرمانی آموزش محله --سعادت آباد توسط گل پری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

اقای احکامی و افتخاری فوق العاده اتد من خیلی راضی ام
نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاک (توانبخشی اعصاب کودک)

تعداد پاسخها(0)

شنبه 24 بهمن ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
زهرا محمدی

تاریخ درج: شنبه 24 بهمن ماه 1394

تاک (توانبخشی اعصاب کودک) به عنوان بهترین کاردرمانی گفتاردرمانی آموزش محله --سعادت آباد توسط زهرا محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

خدا خیرشون بده کارشون عالیه خیلی با وجدانن

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 21 بهمن ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
امید امیدی

تاریخ درج: چهارشنبه 21 بهمن ماه 1394

تاک (توانبخشی اعصاب کودک) به عنوان بهترین کاردرمانی گفتاردرمانی آموزش محله --سعادت آباد توسط امید امیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

این مرکز دارای بهترین درمانگرای تهرانه

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 21 بهمن ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی تهران نو و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
مینو نوفلاح

تاریخ درج: چهارشنبه 21 بهمن ماه 1394

متخصص زنان و زایمان به عنوان بهترین متخصص زنان و زایمان محله --تهران نو توسط مینو نوفلاح به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام.من یکبار در 2ماهگی سقط به دلیل ایست قلبی داشتم.الان 3ماه اقدام کردم و هنوز خبری نیست.میترسم.نکنه که دیگه نشم میشه کمکم کنین.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص زنان و زایمان

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 20 بهمن ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
شهرزادغیاثوند

تاریخ درج: سه شنبه 20 بهمن ماه 1394

مطب طب سوزنی و امبدینگ وزیبایی دکتر صادقی به عنوان بهترین طب سوزنی،امبدینگ،کاهش وزن،تنظیم سایز،زیبایی صورت،بوتاکس،ژل،ریزش مو،لیفتینگ،مزوتراپی،میکرودرم محله --تهران پارس منطقه 4 توسط شهرزادغیاثوند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام من کمردردزانودرددارم سی کیلواضافه وزن دارم واقعأطب سوزنی درماه مراحدودچندکیلوکم میکند
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب طب سوزنی و امبدینگ وزیبایی دکتر صادقی

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 14 بهمن ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
سمیرا کاشانی

تاریخ درج: چهارشنبه 14 بهمن ماه 1394

گروه پزشکان رز به عنوان بهترین تناسب اندام و زیبایی محله --سعادت آباد توسط سمیرا کاشانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من باتوجه به بیماری که داشتم کسی جرات نمیکرددرمانم کنه ویااصلا نتیجه نمی گرفتم اماباکمک دکترعالی نتیجه گرفتم خداحفظ کنه ایشان را،نعمت بزرگی است
نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه پزشکان رز

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 14 بهمن ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
شروین اصلانی

گروه پزشکان رز به عنوان بهترین تناسب اندام و زیبایی محله --سعادت آباد توسط شروین اصلانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من خیلی کارها کردم وخیلی جاها رفتم ولی انصافا هم خوب وزن کم کردم وهم خوب سایزکم کردم اصلا هم اذیت نشدم

تعداد پاسخها(0)

الناز طبیبی

گروه پزشکان رز به عنوان بهترین تناسب اندام و زیبایی محله --سعادت آباد توسط الناز طبیبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام من ودوستام واقعا نتیجه عالی گرفتیم.رعایت گفته های دکتر خیلی مهم وموثر است

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین مراکزدرمانی تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4578, نوشته ها: 16466, کاربران: 7158
به جدید ترین عضو انجمن, mami خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران