لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
يکشنبه 20 شهريور ماه 1390 بهترین مرکزدرمانی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
مهرداد

تاریخ درج: يکشنبه 20 شهريور ماه 1390
با سلام به نظر من بهترین دکتر متخصص کودکان آقای دکتر بیژن غفوریان که در درمانگاه پیامبر صبحها و در مرزداران عصرها ویزیت میکنند. و بهترین آزمایشگاه منطقه هم آزمایشگاه صدرا در سردارجنگل نرسیده به بهار شرقی نبش کوچه فروردین است.

پاسخ مونا يوسفي :

خيلي ممنون از راهنمايي شما من هم با شما موافقم .

پاسخ مامان شادی و دیانا:

دکتر دختر من هم اقای دکتربیژن غفوریان است و نظر من هم اینه که ایشان  اطلاعاتشون به روز هست و یکی از بهترین متخصصین غرب تهران هستند خیلی هم خوش برخورد  هستند و برای هر مراجعه کننده ای خیلی وقت و انرژی می گذارند.....ضمنا یکی از مطبهایشان جنب تیراژه است.مامان شادی و دیانا

پاسخ bankepeze1:

بهترین پزشک کودکان و نوزاد را اینجا ببینید

سایت بانک پزشکان

http://bankepezeshkan.com/Group/Baby

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مرکزدرمانی پاسداران و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر MINA11 : به کلینیک سهای سلامت مراجعه کردم واز رفتار گرم و صمیمی که داشتن خیلی خوشم اومد و خیلی زود نتیجه گرفتم اینم شمارش 22829537        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر MINA11 : سلام به نظر من کلینیک سهای سلامت یکی از بهترین مرکز مشاوره ها هستش من خیلی زود نتیجه گرفتم و خیلی راضی بودم 22829537        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی اقدسیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ MINA11 به نظر artinroyal : باسلام خدمت شما عزیزان خواستم ازتون تشکرکنم بابت رفتار گرم و صمیمی که با مراجعین داشتید.به همه پیشنهاد می کنم قیمتها هم عالی بود22829537        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی ولنجک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر sanaz22 : من از کارگاه خودآگاهی دکتر طیبی که تو کلینیک سهای سلامت برگزار شد خیلی راضی بودم و نتیجه بسیار خوبی گرفتم به شما هم پیشنهاد میکنم 22829537        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر mohsen1 : کلینیک سهاس سلامت.09102099537-22829537 مرکزروان درمانی و روان پزشکی درمان های غیر دارویی و نوروفیدبک آزمون های روانشناختی و هوش ,استعداد در سخت ترین شرایط بهترین تصمیم را بگیرید.......        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mohsen1 : سلام من کلینیک سهای سلامت شعبه پاسداران رو پیشنهاد میدم مراجه کردم خیلی راضی بودم مرسی از راهنمایی شما22829537        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mohsen1 به نظر artinroyal : سلام من به کلینیک سهای سلامت مراجعه کردم دچاردوستی های اینترنتی شده بودم افسرده و منزوی بودم حال و حوصله هیشکیو نداشتم با راهنمایی های دکترطیبی نتیجه خوبی گرفتم والان شاغلم مرسی از راهنمایی شما سپاسگزارم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر majid22 : سلام مرسی از راهنماییتون به کلینیک سهای سلامت مراجعه کردم خیلی راضی بودم مرسی از آقای دکتر طیبی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی کاشانک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر mohadese : من کلینیک سهای سلامت رو بهتون پیشنهاد میدم با همسرم خیلی مشکل داشتم با این مرکز توسط یکی از دوستام آشنا شدم و الان از نتیجه ای که گرفتم خیلی راضیم چه خوبه که همچین جاهایی معرفی شه اینم شمارش22829537-09102099537        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی ازگل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر mohadese : من تو کارگاه خودآگاهی کلینیک سهای سلامت شرکت کردم خیلی موثر بود واسم به شما هم پیشنهاد میدم 22829537        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر mohadese : سلام به نظر من کلینیک سهای سلامت که مرکز روان درمانی و روانپزشکی هست یکی ازبهترین وموثرترین مرکزها باشه من خودم به خاطر مشکلی که با همسرم داشتم به این مرکز مراجعه کردم ونتیجه خیلی خوبی گرفتم مخصوصا دکتر افشین طیبی واقعا راه کاراشون عالیه22829537-09102099537        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mohadese به نظر artinroyal : سلام به همگی من افسردگی شدید داشتم به زمین وزمان بد بین بودم به کسی اعتماد نداشتم با مرکز شما توسط یکی از دوستام آشنا شدم و نتیجه خیلی خوبی گرفتم خواستم از همینجا از همه پرسنل سهای سلامت تشکر کنم مخصوصا آقای دکتر افشین طیبی 22829537        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی ازگل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر mahan24 : کلینیک سهای سلامت مرکز روانپزشکی و روان درمانی درمان های غیر دارویی و نوروفیدبک آزمون های روان شناختی و هوش و استعداد 09102099537-22829537        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی ولنجک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر mahan24 : کلینیک سهای سلامت مرکز روانپزشکی و  روان درمانی درمان های غیر دارویی و نوروفیدبک آزمون های روان شناختی و هوش و استعداد 09102099537-22829537        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahan24 : من از کارگاه خود آگاهی دکتر طیبی که در کلینیک سهای سلامت برگزار شد خیلی راضی بودم به شما هم پیشنهاد میدم برید وازاین جلسات استفاده کنید22829537        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ lanaaaa به نظر mani69 : کارگاه های آموزشی این مرکز خیلی به من کمک کرد. مخصوصا کارگاه خود آگاهی، از همه مدرساش ممنونم.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ wahik به نظر artinroyal : واقعا خسته شده بودم بعداز ازدست دادن  مادرم همه چیز برایم تیره وتار شده بودچندبار خواستم خودکشی کنم ولی نشد.تااین که یکی از دوستام مرا با کلینیک شما آشنا کرد الا حالم خیلی خوبه و دارم به درمانم ادامه میدم مرسی از زحمات شما.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ elyas10 به نظر artinroyal : من درتاریخ 25 بهمن به سهای سلامت مراجعه کردم وخیلی راضی بودم به شما هم پیشنهاد میکنم         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ roya30 به نظر artinroyal : من کلینیک سهاس سلامت روبه عنوان بهترین کلینیک به همه پیشنهادمیدم خیلی راضی بودم مخصوصاازخانم کشاورزواقعاعالی بودن توسخت ترین شرایط بهترین تصمیم روگرفتم به کمک ایشون مرسی لز زحمات شما.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahsa33 به نظر artinroyal : من از تمام پرسنل کلینیک سهای سلامت تشکرمیکنم فکرنمیکردم به این زودی نتیجه بگیرم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر artinroyal : کلینیک سهای سلامت:مرکز مشاوره و روان درمانی درمان های غیر دارویی,نوروفیدبک آزمون های روان شناختی هوش واستعداد 09102099537-22829537    تعداد پاسخها(7)( mahsa33 - roya30 - elyas10 - wahik - mohadese - mohsen1 - MINA11)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر makan : کلینیک سهای سلامت:مرکز روانپزشکی و روان درمانی درمان های غیردارویی ونوروفیدبک آزمونهای روانشناختی,هوش واستعداد 09102099537-22829537        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mani69 : کلینیک سهای سلامت:مرکز روانپزشکی و روان درمانی . درمان های غیر دارویی و نوروفیدبک آزمون های روان شناختی هوش و استعداد 09102099537-22829537    تعداد پاسخها(1)( lanaaaa)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ترانه شهیدی : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --پاسداران توسط ترانه شهیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از دکتر لاریجانی تشکر میکنم لیزر کل بدن انجام دادم و بعد 5 جلسه مو هام از بین رفتن و از موی زائد راحت شدم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی کاشانک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر raha63mani : کلینیک سهای سلامت ( شعبه پاسداران ). مرکز روانپزشکی وروان درمانی. درمان های غیردارویی ونوروفیدبک. آزمون های روان شناختی، هوش و استعداد. 09102099537.22829537        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ bankepeze1 به نظر مهرداد : بهترین پزشک کودکان و نوزاد را اینجا ببینید سایت بانک پزشکان http://bankepezeshkan.com/Group/Baby        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ sahand50se به نظر فرزانه آبایی : نمی دانم ولی مایلم نظرات دوستان را بدانم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر مینا محمدی : مامایی فتح آبادی به عنوان بهترین جراحی زیبایی و ترمیمی زنان محله --تهران پارس منطقه 4 توسط مینا محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است جراحی ترمیمی ترمیم پرده بکارت زیبایی زنان نمایش مشخصات و آدرس مرکز مامایی فتح آبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر شارمین منتظری : فیزیوتراپی به عنوان بهترین فیزیوتراپی محله --پونک-سردارجنگل توسط شارمین منتظری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این مرکز یکی از بهترین کلینیکهای فیزیوتراپی در غرب تهران است. نمایش مشخصات و آدرس مرکز فیزیوتراپی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر lمینا محمدی : مرکز اقامتی ترک اعتیاد آوای میعاد رهایی به عنوان بهترین مرکز اقامتی ترک اعتیاد آوای میعاد رهایی محله --نیاوران - منظریه توسط lمینا محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین مرکز ترک اعتیاد در محدوده نیاوران نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز اقامتی ترک اعتیاد آوای میعاد رهایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی ستارخان و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر مینا محمدی : فرشتگان ماما به عنوان بهترین مامایی و زنان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط مینا محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین مرکز درمانی مامایی و زنان در محله ستارخان مرکز فرشتگان مامایی نمایش مشخصات و آدرس مرکز فرشتگان ماما        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر saree64 :   به نظر من دکتر پریسا خسروتاش یکی از بهترین روانشناسای  کودک و نوجوان تو منطقه غرب تهران هستش اینم ادرس سایتشونه dabi.ir/drkhosrotash        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر saree64 :   به نظر من دکتر پریسا خسروتاش یکی از بهترین روانشناسای  کودک و نوجوان تو منطقه غرب تهران هستش اینم ادرس سایتشونه dabi.ir/drkhosrotash        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی سازمان آب - فلکه اول صادقیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر saree64 : به نظر من دکتر پریسا خسروتاش یکی از بهترین روانشناسای  کودک و نوجوان تو منطقه غرب تهران هستش اینم ادرس سایتشونه dabi.ir/drkhosrotash        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر کامی : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط کامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین ختنه رو دکتر مقیمی انجام میده از دکتر متشکرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر صفورا.م : دکتر مهین حسینی متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی به عنوان بهترین پزشکی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط صفورا.م به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر مهین حسینی متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر سوگل شمسی : دکتر مهین حسینی متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی به عنوان بهترین پزشکی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سوگل شمسی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر مهین حسینی متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیلوفر علیزاده : کلینیک پوست ومو نیک رویان به عنوان بهترین کلينيک پوست ومو،ليزر،لاغري،ليزرموي زائد،لاغري،ليزرموي زائد،لاغري،ژل،ژل،بوتاکس،بوتاکس،ليفت صورت،ليفت صورت-تزريق ژل لب-تزريق ژل لب محله --پاسداران توسط نیلوفر علیزاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برخوردپرسنل این مرکزبسیارعالی وصمیمی بود وادم احساس راحتی داشت.قیمتهام عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک پوست ومو نیک رویان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیما فتاحی : کلینیک پوست ومو نیک رویان به عنوان بهترین کلينيک پوست ومو،ليزر،لاغري،ليزرموي زائد،لاغري،ليزرموي زائد،لاغري،ژل،ژل،بوتاکس،بوتاکس،ليفت صورت،ليفت صورت-تزريق ژل لب-تزريق ژل لب محله --پاسداران توسط شیما فتاحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دراین مرکز خدمات بسیار خوب ارائه شدوقیمتهاخوب بود. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک پوست ومو نیک رویان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی نیروهوایی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر فاطمه کاظمی مجرد : هورنقش به عنوان بهترین فروش سفال خام محله --نیرو هوایی توسط فاطمه کاظمی مجرد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز هورنقش        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ nastin48 به نظر رضا قدس : ﺑﺎ ﺳﻼﻡ ﻟﻂﻔﺎ اﮔﻪ ﻗﺮﺹ fanaptﺷﺶ ﻣﻴﻠﻲ ﮔﺮﻡ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺩاﺭﻳﺪ ﺑﻪ اﻳﻤﻴﻠﻢ ﭘﻴﻐﺎﻡ ﺑﮕﺬاﺭﻳﺪ ﺑﺎ ﺗﺸﻜﺮ          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شيما افسري : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --اقدسیه توسط شيما افسري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از همكاران و آقاي دكتر لاريجاني تشكر ميكنم بابت ليزر موي زائد مراجعه كردم و باور نمي كردم به اين زودي جواب بگيرم بازم ممنون نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمانه روستایی : روان شناس کودک نوجوان به عنوان بهترین روانشناس کودک و نوجوان - اختلالات یادگیری - بیش فعالی - بازی درمانی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سمانه روستایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من هم ارتباط موثر دکتر خسروتاش رو با بچه ها تایید می کنم. این مسئله خیلی توی تغییر رفتار بچه هایی که مشکل انزوای اجتماعی دارند تاثیر داره. در ضمن ایشون تو کارشون خیلی متخصص هستند نمایش مشخصات و آدرس مرکز روان شناس کودک نوجوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سورنا خاتمی : روان شناس کودک نوجوان به عنوان بهترین روانشناس کودک و نوجوان - اختلالات یادگیری - بیش فعالی - بازی درمانی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سورنا خاتمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من نظرات قبلی رو مطالعه کردم ، من هم تایید می کنم که خانم دکتر خسروتاش خیلی با بچه ها ارتباط خوبی برقرار می کنند نمایش مشخصات و آدرس مرکز روان شناس کودک نوجوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهین نوری : روان شناس کودک نوجوان به عنوان بهترین روانشناس کودک و نوجوان - اختلالات یادگیری - بیش فعالی - بازی درمانی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط مهین نوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خانم دکتر خسروتاش خیلی ارتباط خوب و نزدیکی با بچه ها برقرار می کنند که همین مسئله هم در تغییر رفتار بچه ها خیلی موثره نمایش مشخصات و آدرس مرکز روان شناس کودک نوجوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهه : روان شناس کودک نوجوان به عنوان بهترین روانشناس کودک و نوجوان - اختلالات یادگیری - بیش فعالی - بازی درمانی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط الهه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خانم دکتر خسروتاش واقعا ازتون ممنوم ، شما خیلی به من و خانواده ام کمک کردید نمایش مشخصات و آدرس مرکز روان شناس کودک نوجوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کاربر : روان شناس کودک نوجوان به عنوان بهترین روانشناس کودک و نوجوان - اختلالات یادگیری - بیش فعالی - بازی درمانی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط کاربر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من مطب خانم دکتر خسروتاش نرفتم ،ولی بر اساس تعریف هایی که شنیدم می خواستم به مطب ایشون مراجعه کنم ، دوستان اگر کسی ایشون رو خوب می شناسد لطفا من رو راهنمایی کنند نمایش مشخصات و آدرس مرکز روان شناس کودک نوجوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا پناهی : روان شناس کودک نوجوان به عنوان بهترین روانشناس کودک و نوجوان - اختلالات یادگیری - بیش فعالی - بازی درمانی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سارا پناهی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من مطب دکتر خسروتاش رو به عنوان بهترین مطب روان شناسی کودک منطقه غرب به شما دوستان توصیه می کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز روان شناس کودک نوجوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرزانه امیدی : روان شناس کودک نوجوان به عنوان بهترین روانشناس کودک و نوجوان - اختلالات یادگیری - بیش فعالی - بازی درمانی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط فرزانه امیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من فرزندم 6 سالشه و از 3 ماهگی تحت نظر خانم دکتر خسروتاش هستند ، از کمک های ایشون ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز روان شناس کودک نوجوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امید صالحی : روان شناس کودک نوجوان به عنوان بهترین روانشناس کودک و نوجوان - اختلالات یادگیری - بیش فعالی - بازی درمانی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط امید صالحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و همسرم از خدمات دکتر خسروتاش در زمینه کمک به تربیت فرزندمان خیلی راضی هستیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز روان شناس کودک نوجوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین مراکزدرمانی تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
دوشنبه 11 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی پاسداران و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
MINA11

تاریخ درج: دوشنبه 11 اسفند ماه 1393

به کلینیک سهای سلامت مراجعه کردم واز رفتار گرم و صمیمی که داشتن خیلی خوشم اومد و خیلی زود نتیجه گرفتم اینم شمارش 22829537

تعداد پاسخها(0)

دوشنبه 11 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
MINA11

تاریخ درج: دوشنبه 11 اسفند ماه 1393

سلام به نظر من کلینیک سهای سلامت یکی از بهترین مرکز مشاوره ها هستش من خیلی زود نتیجه گرفتم و خیلی راضی بودم 22829537

تعداد پاسخها(0)

شنبه 9 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی ولنجک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
sanaz22

تاریخ درج: شنبه 9 اسفند ماه 1393

من از کارگاه خودآگاهی دکتر طیبی که تو کلینیک سهای سلامت برگزار شد خیلی راضی بودم و نتیجه بسیار خوبی گرفتم به شما هم پیشنهاد میکنم 22829537

تعداد پاسخها(0)

شنبه 9 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
mohsen1

کلینیک سهاس سلامت.09102099537-22829537

مرکزروان درمانی و روان پزشکی

درمان های غیر دارویی و نوروفیدبک

آزمون های روانشناختی و هوش ,استعداد

در سخت ترین شرایط بهترین تصمیم را بگیرید.......

تعداد پاسخها(0)

شنبه 9 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی پاسداران و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
mohsen1

سلام من کلینیک سهای سلامت شعبه پاسداران رو پیشنهاد میدم مراجه کردم خیلی راضی بودم مرسی از راهنمایی شما22829537

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 7 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی اقدسیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
majid22

تاریخ درج: پنجشنبه 7 اسفند ماه 1393

سلام مرسی از راهنماییتون به کلینیک سهای سلامت مراجعه کردم خیلی راضی بودم مرسی از آقای دکتر طیبی

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 5 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی کاشانک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
mohadese

تاریخ درج: سه شنبه 5 اسفند ماه 1393

من کلینیک سهای سلامت رو بهتون پیشنهاد میدم با همسرم خیلی مشکل داشتم با این مرکز توسط یکی از دوستام آشنا شدم و الان از نتیجه ای که گرفتم خیلی راضیم چه خوبه که همچین جاهایی معرفی شه اینم شمارش22829537-09102099537

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 5 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی ازگل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
mohadese

من تو کارگاه خودآگاهی کلینیک سهای سلامت شرکت کردم خیلی موثر بود واسم به شما هم پیشنهاد میدم 22829537

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 5 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
mohadese

سلام به نظر من کلینیک سهای سلامت که مرکز روان درمانی و روانپزشکی هست یکی ازبهترین وموثرترین مرکزها باشه من خودم به خاطر مشکلی که با همسرم داشتم به این مرکز مراجعه کردم ونتیجه خیلی خوبی گرفتم مخصوصا دکتر افشین طیبی واقعا راه کاراشون عالیه22829537-09102099537

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 5 اسفند ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین مرکزدرمانی ازگل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
mahan24

کلینیک سهای سلامت

مرکز روانپزشکی و روان درمانی

درمان های غیر دارویی و نوروفیدبک

آزمون های روان شناختی و هوش و استعداد

09102099537-22829537

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین مراکزدرمانی تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4424, نوشته ها: 15043, کاربران: 5691
به جدید ترین عضو انجمن, Samira198 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران