لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

نظر یادت نره
سه شنبه 2 مهر ماه 1392 بهترین شیرینی فروشی و قنادی اقدسیه و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
fsadeghi

تاریخ درج: سه شنبه 2 مهر ماه 1392
با سلام

انواع شيرينهاي خانگي قزوين با بي نظيرترين طعم و مزه و با ماندگاري طولاني و انواع باقلواي پرچمي ممتاز را از ما بخواهيد .

نان برنجي اعلاء ؛ نان برنجي زعفروني اعلاء ؛ نان چائي اعلاء ؛ نان چرخي و پادرازي اعلاء و شيريني نخودي

باقلواي ممتاز رويه پسته اي ؛ رويه زعفروني ؛ رويه بادومي 

با توجه به كيفيت بالاي اين محصولات تماما" صادراتي مي باشند .

همزمان با بازگشائي مدارس توصيه مي كنيم براي تغذيه فرزندان خود از نان چائي و نان چرخي ما استفاده نمائيد .

براي جشنها و مراسمهايتان يك بار هم كه شده از شيريني هاي خانگي و باقلواي اصيل ما استفاده نمائيد

آيا تاكنون طعم واقعي باقلواي خانگي و انواع شيريني هاي سنتي قزوين رو احساس كرده ايد ...؟ ما به شما اين امكان رو مي دهيم لذت تناول اصل اين محصولات رو تجربه نمائيد يه ضرب و المثل قديمي ميگه : هر گردي گردو نيست !!

ضمنا" يه پيش غذاي بسيار لذيذ و خوشمزه هم در منزل توليد مي كنيم كه واقعا" بي نظيره و ميتوانيد در جشن تولدها ؛ مراسم نامزدي ؛ سالگردازدواج و ساير مناسبتهاتون از ميهمانهايتان پذيرائي خاص بكنيد .

منتظر تماس شما هستيم و مطمئن باشيد يار و ياور شما در تمامي مجالس شما خواهيم بود

09127857520     صادقي

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین شیرینی فروشی و قنادی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر LTEE : الان که همشون بسته شدن ما از نان سحر شیرینی میخریم تشریفات ولی هنوز هست فک کنم توی خیابون آتش نشانی (ناظریان قمی)         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرک غرب و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر سامان حبیبی : شیرینی لبنانی لیالی به عنوان بهترین شیرینی فروشی های شهرک غرب محله --شهرک غرب توسط سامان حبیبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کنافه هاشون حرف نداره نمایش مشخصات و آدرس مرکز شیرینی لبنانی لیالی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی مجیدیه شمالی-شمس آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ jour به نظر سروش احمدی : شیرینی فروشی ساقدوش واقعا کیک و شیرینی های تازه و خوشمزه ای داره و ما همیشه از اونجا خرید می کنیم.          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر Elhamch : سلام ٢بار از اين قنادي خريد كردم ،اولين بار شيريني بوي نفت ميداد و كلي ابروريزي در مهماني خانوادگي شد ،و وقتي فرداي اون رو بهشون گفتم و شيريني رو براي تست بردم قبول نكردن ،و براي بار دوم كه ديروز٢٣/٩/٩٥ بود ازشون ١كيلو درخواست كردم كه ١/٥٠٠ داخل جعبه گذاشتن و وقتي گفتم من ١كيلو خواستم،مسئول صندوق كه پول ميگره با دست كثيف بدون دستكش شيريني ها رو خالي كرد و چيزي كه تحويل داد يك مشت شيريني شكسته و خرد شده در جعبه بود،حتي عكس هم از جعبه شيريني دارم و ميتونم ارسال كنم مهم نيست كدوم قنادي و با چه شهرتي باشه وقتي انتقاد براشون سازنده نيست و با رفتارشون بهت توهين ميكنن ،انگار مجاني سرويس ميدن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ pardis7 به نظر قاسمي : منم یجا شیرینی خوردم رو جعبه اش نوشته بود نارگیل، سرچ کردم ببینم سمت غرب کجاها داره. که رسیدم اینجا و باید بگم که واقعا خوشمزه ولطیف بودن شیرینیاش.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی خانی آباد نو و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر myousef : به نظر من شیرینی فروشی شریعتی و میلاد مهدی از همه بهترن چون اونای دیگه بعد از اینکه اسم در کردن، دیگه کیفیت واقعی رو فراموش می‌کنن و چون سرشون شلوغه به مشتری‌ها نمی‌تونن رسیدگی کنن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر بهزاد : کافی نت بهزاد رایانه (نمایندگی ایرانسل ) به عنوان بهترین انواع خدمات کامپیوتری . فروش و ارتقا سیستم محله --آیت الله کاشانی توسط بهزاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کافی نت بهزاد رایانه (نمایندگی ایرانسل )        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ qoncheh به نظر majid.E.J : ضمن تشکر از عزیزانی که راجع به قنادی غنچه نظراتشون رو عنوان کردند.خواهش می کنم انتقادات و پیشنهاداتتون رو به این صتدوق پیامکی  55430170 ارسال کنید.بی صبرانه منتظر نظراتتون هستیم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرری و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر Fatima_ : شیرینی پارت دم حاجی بابا خیلی خوبه با شیرینی شیدایی تو آرد ایران ک شیدایی واقعا عالیه و تازه شیرینیاش        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر Zahra67 : لاريسا افتضاحه فقط ظاهر داره شيريني هاش طعمش صفر بعضا زير صفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی یوسف آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر nadnadjojo : از شهرزاد خرید داشتم کارشون خوبه، پوپک خیلی از خود راضی شدن و برخوردشون با مشتری اصلاً خوب نیست، بی بی هم خوبه ولس بین همه اینا من وانیا رو دوس دارم، برخوردشون خوبه، شیرینی هاشون و تنوعش عالیه و از خود متشکر هم نیستن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی خانی آباد نو و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر maryam1360 : به نظم بهترین شیرین فروشی شیرینی شکربانو چون هم شیرینی هاش خوبه هم رفتار پرسنلش برعکس بالدی بال         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ maryam1360 به نظر احمد رحمانی : به نظرم بهترین شیرینی فروشی خانی آبادنو شیرینی شکربانو هم شیرنیش خوبه هم رفتار پرسنلش برعکس بالدی بال که بسیار بد رفتار میکنن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ jalali به نظر پيمان : سلام،با اینکه از شیرینی فروشی های مختلفی خرید کردم،ولی بهترین و جدیدترین شیرینیها رو تو شیرینی فروشی بالدی بال میتونید پیدا کنید. جلالی- ساکن خانی آبادنو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی مشیریه و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر barati : با سلام شیرینی مجلسی  قدیمی و بسیار با کیفیت است از همه مهمتر که شیرینیها با مواد تازه و د ر زیرزمین خود مغازه پخت میشه و همیشه تازه و خوشمزه است و انواع شیرینیها ی روز رو پخت میکنه که با شیرینیهای مناطق بالا برابری میکنه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ bahar107 به نظر المیرا : دوستان عزيز اگه کيفيت شيرينى ها خوب نبود شعبه ى دوم پديده غرب تا ماه اينده افتتاح نمى شد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر mandana_dr : از نظر من چه از نظر كيفيت و چه از نظر تنوع شيريني شيرين خوب نيست. شيريني خشكش كه سريع بيات مي شود. با وجود بزرگ بودن و به نسبت گران بودن تنوع هم ندارد مثلا ٤-٥ جور شيريني خامه أي بيتر ندارد. أما چون خيلي شيك درستش كردند و سألها شيريني فروشي بوده مشتري زيادي دارد. لادن بهتر است        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی فردوسی-طالقانی-کریمخان و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ saed به نظر sevin : نه لرد بهترینه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی آرژانتین - وزرا - توانیر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر parvin1704 : قنادي وزرا- خصوصا رولت كه ساعت 10 صبح آماده مي شه. فوق العاده است. نق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر parvin1704 : قنادي لادن قنادي گواهي روبروي پاساژ وليعصر          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر Anahitaaa : به نظر من شيريني ميلاوه توًگيشا يكي از بهترين و شيكترين شيريني فروشي هاي تهرانه، كيكهاشون فوق العاده متنوع است و اسنكهاي خيلي خوش مزه اي براي مهموني ها دارن حتما امتحان كنيد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی مسعودیه - والفجر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر pirayesh :ﺣﺎﻣﺪ اﺳﺪﻱ ﺩﺭ ﺷﻴﺮﻳﻨﻲ ﺳﺮاﻱ ﺑﻬﺎﺭ ﺟﻮاﻧﻲ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﺷﻴﺮﻳﻨﻲ ﻓﺮﻭﺵ. ﻣﺴﻌﻮﺩﻳﻪ ﺷﺪ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Selda : سلام به نظر من يكي از بهترين قناديهاي تهران شيريني ميلاوه است تو خيابان گيشا,هم بسيار مدرن و شيك ساخته شده و هم كيفيت بسيار بالايي داره و از همه مهمتر اينكه خيلى براي مشتريا ارزش قائلن, واقعاً تهران يه همچين قنادى هايى كم داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Selda : سلام به نظر من يكي از بهترين قناديهاي تهران شيريني ميلاوه است تو خيابان گيشا,هم بسيار مدرن و شيك ساخته شده و هم كيفيت بسيار بالايي داره و از همه مهمتر با كادري حرفه اي و خوش برخورد خيلي براي مشتريان ارزش قائل ميشوند, حتما براي يكبار هم شده بريد ببينيد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ sahar85 به نظر سیدنوشاد میرقطبی : سلام دوستان من ميخاستم بگم آجيل فروشي برادران نادري خوبه، پدرشون آقاي هاشم نادري بودن كه ساليان سال با پدر من توي همون بازارچه مغازه داشتن اما خواهشا در مورد لواشكاهشون دقت كنيد؛ اگه يكبار ببينيد كه آقاي امير نادري با چه اوضاع افتضاحي و با حداقل امكانت بهداشتي و رنگهاي صنعتي اون لواشكها رو عمل آوري ميكنه، مطمئن باشيد هيچوقت ازشون نميخوريد اما كيفيت آجيل هاشون خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرری و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر 55904224 : با کمال تشکر از محبت امیر جان و تمامی همشهری های عزیزمان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر shiiirin : سلام اگر کسی شماره تلفن قنادی مرسی رو داره میشه بده ؟          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ arman12345 به نظر المیرا : پدیده غرب قبلا شیرینیاش خوب بود اما جدیدا هیچ نظارت کیفی رو شیرینیاش نداره.دو بار شیرینی دانمارکی گرفتیم سوخته بود یه بارم زولبیا بامیه گرفتیم تلخ بود.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی فاطمی - گلها و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر asaak : هر کدوم تو یک چیز خوبن ولی ناربن شهرزاد بی بی خوب هستند        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ msas66 به نظر قاسمي : ولی اناناس از همشون بهتره          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی منیریه - امیریه و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر majyd : شیرینی سرای لادن  واقع در سر فروزش-ولیعصر   عالیه همیشه راضی بودم .....        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ abn4431 به نظر majid.E.J : من هم موافقم  کیفیت شیرین های این قنادی خیلی خوب است  ولی از نظر قیمت نسبت به قنادی های دیگر محله بیشتر حساب میکنه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر shahpar : سلام از همه شما عزیزان ممنون خوشحال می شیم که از کیفیت شیرینی ما تعریف یاانتقاد میکنید من نعمت اله محمدی هستم یکی از کارکنان قنادی بلوط هستم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی مجیدیه جنوبی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر rakina : بنظر من مرسی و بعدش زیتون توی 16 متری دوم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر mina88 : شیرینی سرای رنگارنگ  همیشه شیرینی های تازه و خوشمزه داره         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی مشیریه و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ sajedeh به نظر علی مقیسه : سلام خسته نباشید امیدوارم همیشه موفق باشید مگه میشه شیرین های قنادی ملینا بد باشه به نظر من بهترین عالی ترین کیفیت در قنادی ملینا هست امیدوارم همیشه بهترین باشین        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر shervin : من چند بار از بلوط کیک و شیرینی گرفتم راضی بودم،سالوت هم خوب بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی امام زاده حسن-دوراهی قپان و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر DILA : شیرینی گلستان امامزاده حسن بله برون دور میدون فلاح          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر fara_ : قنادي بانو م نبرد شمالي/ قيام شمالي        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ fara_ به نظر پوریا : فقط شيريني بانو.  ميدان نبرد شمالي/ قيام شمالي        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ fara_ به نظر پوریا :        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ fara_ به نظر پوریا : fبه به        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی جنت آباد جنوبی -از همت و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر sara61 : قنادی تشریفات و طلایی اصلا خوشمزه نیست محفلم خراب شده بدتر از اون شهر زرین ولی شیرینی گلستان تو 35 متری عالیه ناپلونیاشم که معروفه همه جای تهران می دونند کیک خوشمزه و معروفه بی بی تو خیابونه سهیل مخصوصا کیک شکلاتیش که هیچ جا نمی تونید پیدا کنید دانمارکیم شهبه های خود دانمارکی پزی تو ویلا و دیگری پاسداران          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر sara61 : قنادی دانمارکی زعفرانیه کیماش خوبه زولبیا بامیه اش افتضاح شیرینی دانمارکیشم که معروفه فقط نمی دونم چرا مارک دانمارکیو داره که شعبه هاش تو ویلا و پاسداران است و معروفه ولی جزو اون دو تا شعبه نیست پس اون مارک چی میگه ولی بگم خیلی گرونه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ sara61 به نظر ناشناس : نخلک خوشمزه نیست          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر fsadeghi : با سلام انواع شيرينهاي خانگي قزوين با بي نظيرترين طعم و مزه و با ماندگاري طولاني و انواع باقلواي پرچمي ممتاز را از ما بخواهيد . نان برنجي اعلاء ؛ نان برنجي زعفروني اعلاء ؛ نان چائي اعلاء ؛ نان چرخي و پادرازي اعلاء و شيريني نخودي باقلواي ممتاز رويه پسته اي ؛ رويه زعفروني ؛ رويه بادومي  با توجه به كيفيت بالاي اين محصولات تماما" صادراتي مي باشند . همزمان با بازگشائي مدارس توصيه مي كنيم براي تغذيه فرزندان خود از نان چائي و نان چرخي ما استفاده نمائيد . براي جشنها و مراسمهايتان يك بار هم كه شده از شيريني هاي خانگي و باقلواي اصيل ما استفاده نمائيد آيا تاكنون طعم واقعي باقلواي خانگي و انواع شيريني هاي سنتي قزوين رو احساس كرده ايد ...؟ ما به شما اين امكان رو مي دهيم لذت تناول اصل اين محصولات رو تجربه نمائيد يه ضرب و المثل قديمي ميگه : هر گردي گردو نيست !! ضمنا" يه پيش غذاي بسيار لذيذ و خوشمزه هم در منزل توليد مي كنيم كه واقعا" بي نظيره ( ساندويچ مغزدار )  و ميتوانيد در جشن تولدها ؛ مراسم نامزدي ؛ سالگردازدواج و ساير مناسبتهاتون از ميهمانهايتان پذيرائي خاص بكنيد . منتظر تماس شما هستيم و مطمئن باشيد يار و ياور شما در تمامي مجالس شما خواهيم بود   09127857520                                                                                                               صادقي                                                                                                                                                                                       ايميل : fsadeghi27 @ yahoo.com         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fsadeghi : با سلام انواع شيرينهاي خانگي قزوين با بي نظيرترين طعم و مزه و با ماندگاري طولاني و انواع باقلواي پرچمي ممتاز را از ما بخواهيد . نان برنجي اعلاء ؛ نان برنجي زعفروني اعلاء ؛ نان چائي اعلاء ؛ نان چرخي و پادرازي اعلاء و شيريني نخودي باقلواي ممتاز رويه پسته اي ؛ رويه زعفروني ؛ رويه بادومي  با توجه به كيفيت بالاي اين محصولات تماما" صادراتي مي باشند . همزمان با بازگشائي مدارس توصيه مي كنيم براي تغذيه فرزندان خود از نان چائي و نان چرخي ما استفاده نمائيد . براي جشنها و مراسمهايتان يك بار هم كه شده از شيريني هاي خانگي و باقلواي اصيل ما استفاده نمائيد آيا تاكنون طعم واقعي باقلواي خانگي و انواع شيريني هاي سنتي قزوين رو احساس كرده ايد ...؟ ما به شما اين امكان رو مي دهيم لذت تناول اصل اين محصولات رو تجربه نمائيد يه ضرب و المثل قديمي ميگه : هر گردي گردو نيست !! ضمنا" يه پيش غذاي بسيار لذيذ و خوشمزه هم در منزل توليد مي كنيم كه واقعا" بي نظيره ( ساندويچ مغزدار )  و ميتوانيد در جشن تولدها ؛ مراسم نامزدي ؛ سالگردازدواج و ساير مناسبتهاتون از ميهمانهايتان پذيرائي خاص بكنيد . منتظر تماس شما هستيم و مطمئن باشيد يار و ياور شما در تمامي مجالس شما خواهيم بود   09127857520                                                                                                                         صادقي                                                                                                                                                                                   ايميل : fsadeghi27 @ yahoo.com         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی سعادت آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر fsadeghi : با سلام انواع شيرينهاي خانگي قزوين با بي نظيرترين طعم و مزه و با ماندگاري طولاني و انواع باقلواي پرچمي ممتاز را از ما بخواهيد . نان برنجي اعلاء ؛ نان برنجي زعفروني اعلاء ؛ نان چائي اعلاء ؛ نان چرخي و پادرازي اعلاء و شيريني نخودي باقلواي ممتاز رويه پسته اي ؛ رويه زعفروني ؛ رويه بادومي  با توجه به كيفيت بالاي اين محصولات تماما" صادراتي مي باشند . همزمان با بازگشائي مدارس توصيه مي كنيم براي تغذيه فرزندان خود از نان چائي و نان چرخي ما استفاده نمائيد . براي جشنها و مراسمهايتان يك بار هم كه شده از شيريني هاي خانگي و باقلواي اصيل ما استفاده نمائيد آيا تاكنون طعم واقعي باقلواي خانگي و انواع شيريني هاي سنتي قزوين رو احساس كرده ايد ...؟ ما به شما اين امكان رو مي دهيم لذت تناول اصل اين محصولات رو تجربه نمائيد يه ضرب و المثل قديمي ميگه : هر گردي گردو نيست !! ضمنا" يه پيش غذاي بسيار لذيذ و خوشمزه هم در منزل توليد مي كنيم كه واقعا" بي نظيره ( ساندويچ مغزدار )  و ميتوانيد در جشن تولدها ؛ مراسم نامزدي ؛ سالگردازدواج و ساير مناسبتهاتون از ميهمانهايتان پذيرائي خاص بكنيد . منتظر تماس شما هستيم و مطمئن باشيد يار و ياور شما در تمامي مجالس شما خواهيم بود   09127857520                                                                                                                      صادقي                                                                                                                                                                                  ايميل : fsadeghi27 @ yahoo.com         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی کامرانیه - دزاشیب و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر : کفاشی صداقت به عنوان بهترین تعمیرات کیف و کفش محله --کامرانیه - دزاشیب توسط به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کفاشی صداقت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی کامرانیه - دزاشیب و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر fsadeghi : با سلام انواع شيرينهاي خانگي قزوين با بي نظيرترين طعم و مزه و با ماندگاري طولاني و انواع باقلواي پرچمي ممتاز را از ما بخواهيد . نان برنجي اعلاء ؛ نان برنجي زعفروني اعلاء ؛ نان چائي اعلاء ؛ نان چرخي و پادرازي اعلاء و شيريني نخودي باقلواي ممتاز رويه پسته اي ؛ رويه زعفروني ؛ رويه بادومي  با توجه به كيفيت بالاي اين محصولات تماما" صادراتي مي باشند . همزمان با بازگشائي مدارس توصيه مي كنيم براي تغذيه فرزندان خود از نان چائي و نان چرخي ما استفاده نمائيد . براي جشنها و مراسمهايتان يك بار هم كه شده از شيريني هاي خانگي و باقلواي اصيل ما استفاده نمائيد آيا تاكنون طعم واقعي باقلواي خانگي و انواع شيريني هاي سنتي قزوين رو احساس كرده ايد ...؟ ما به شما اين امكان رو مي دهيم لذت تناول اصل اين محصولات رو تجربه نمائيد يه ضرب و المثل قديمي ميگه : هر گردي گردو نيست !! ضمنا" يه پيش غذاي بسيار لذيذ و خوشمزه هم در منزل توليد مي كنيم كه واقعا" بي نظيره ( ساندويچ مغزدار )  و ميتوانيد در جشن تولدها ؛ مراسم نامزدي ؛ سالگردازدواج و ساير مناسبتهاتون از ميهمانهايتان پذيرائي خاص بكنيد . منتظر تماس شما هستيم و مطمئن باشيد يار و ياور شما در تمامي مجالس شما خواهيم بود   09127857520                                                                                                                        صادقي                                                                                                                                                                                        ايميل : fsadeghi27 @ yahoo.com         مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین شیرینی فروشی های تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
چهارشنبه 31 شهريور ماه 1400 نظر ثبت شده در مورد بهترین شیرینی فروشی و قنادی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
LTEE

تاریخ درج: چهارشنبه 31 شهريور ماه 1400

الان که همشون بسته شدن ما از نان سحر شیرینی میخریم

تشریفات ولی هنوز هست فک کنم توی خیابون آتش نشانی (ناظریان قمی) 

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 21 خرداد ماه 1398 نظر ثبت شده در مورد بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرک غرب و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
سامان حبیبی

تاریخ درج: سه شنبه 21 خرداد ماه 1398

شیرینی لبنانی لیالی به عنوان بهترین شیرینی فروشی های شهرک غرب محله --شهرک غرب توسط سامان حبیبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

کنافه هاشون حرف نداره
نمایش مشخصات و آدرس مرکز شیرینی لبنانی لیالی

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 24 آذر ماه 1395 نظر ثبت شده در مورد بهترین شیرینی فروشی و قنادی میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
Elhamch

تاریخ درج: چهارشنبه 24 آذر ماه 1395

سلام ٢بار از اين قنادي خريد كردم ،اولين بار شيريني بوي نفت ميداد و كلي ابروريزي در مهماني خانوادگي شد ،و وقتي فرداي اون رو بهشون گفتم و شيريني رو براي تست بردم قبول نكردن ،و براي بار دوم كه ديروز٢٣/٩/٩٥ بود ازشون ١كيلو درخواست كردم كه ١/٥٠٠ داخل جعبه گذاشتن و وقتي گفتم من ١كيلو خواستم،مسئول صندوق كه پول ميگره با دست كثيف بدون دستكش شيريني ها رو خالي كرد و چيزي كه تحويل داد يك مشت شيريني شكسته و خرد شده در جعبه بود،حتي عكس هم از جعبه شيريني دارم و ميتونم ارسال كنم مهم نيست كدوم قنادي و با چه شهرتي باشه وقتي انتقاد براشون سازنده نيست و با رفتارشون بهت توهين ميكنن ،انگار مجاني سرويس ميدن

تعداد پاسخها(0)

شنبه 23 آبان ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین شیرینی فروشی و قنادی خانی آباد نو و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
myousef

تاریخ درج: شنبه 23 آبان ماه 1394

به نظر من شیرینی فروشی شریعتی و میلاد مهدی از همه بهترن چون اونای دیگه بعد از اینکه اسم در کردن، دیگه کیفیت واقعی رو فراموش می‌کنن و چون سرشون شلوغه به مشتری‌ها نمی‌تونن رسیدگی کنن.

تعداد پاسخها(0)

چهارشنبه 8 مهر ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین شیرینی فروشی و قنادی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
بهزاد

تاریخ درج: چهارشنبه 8 مهر ماه 1394

کافی نت بهزاد رایانه (نمایندگی ایرانسل ) به عنوان بهترین انواع خدمات کامپیوتری . فروش و ارتقا سیستم محله --آیت الله کاشانی توسط بهزاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز کافی نت بهزاد رایانه (نمایندگی ایرانسل )

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 11 تير ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرری و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
Fatima_

تاریخ درج: پنجشنبه 11 تير ماه 1394

شیرینی پارت دم حاجی بابا خیلی خوبه با شیرینی شیدایی تو آرد ایران ک شیدایی واقعا عالیه و تازه شیرینیاش

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 1 ارديبهشت ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
Zahra67

تاریخ درج: سه شنبه 1 ارديبهشت ماه 1394

لاريسا افتضاحه فقط ظاهر داره شيريني هاش طعمش صفر بعضا زير صفر

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 2 فروردين ماه 1394 نظر ثبت شده در مورد بهترین شیرینی فروشی و قنادی یوسف آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
nadnadjojo

تاریخ درج: يکشنبه 2 فروردين ماه 1394

از شهرزاد خرید داشتم کارشون خوبه، پوپک خیلی از خود راضی شدن و برخوردشون با مشتری اصلاً خوب نیست، بی بی هم خوبه ولس بین همه اینا من وانیا رو دوس دارم، برخوردشون خوبه، شیرینی هاشون و تنوعش عالیه و از خود متشکر هم نیستن

تعداد پاسخها(0)

شنبه 18 بهمن ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین شیرینی فروشی و قنادی خانی آباد نو و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
maryam1360

تاریخ درج: شنبه 18 بهمن ماه 1393

به نظم بهترین شیرین فروشی شیرینی شکربانو چون هم شیرینی هاش خوبه هم رفتار پرسنلش برعکس بالدی بال 

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 7 دي ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین شیرینی فروشی و قنادی مشیریه و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
barati

تاریخ درج: يکشنبه 7 دي ماه 1393

با سلام شیرینی مجلسی  قدیمی و بسیار با کیفیت است از همه مهمتر که شیرینیها با مواد تازه و د ر زیرزمین خود مغازه پخت میشه و همیشه تازه و خوشمزه است و انواع شیرینیها ی روز رو پخت میکنه که با شیرینیهای مناطق بالا برابری میکنه

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین شیرینی فروشی های تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران