سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

نظر یادت نره
دوشنبه 9 آبان ماه 1390 بهترین فست فود سعادت آباد و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
ابراهیمی

تاریخ درج: دوشنبه 9 آبان ماه 1390
بهترین فست فود رستوران البیک هست.غذاش حرف نداره مخصوصا استریپس تند و مهلبیه و قارچ سوخاری.کیفیت بالاست.توی اریکه ایرانیان هست.

پاسخ شما به این نظرات

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین فست فود بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. پاسخ mahshad به نظر kimia : من دوبار رفتم ای تی اف ، دفعه اول راضی بودم، اما دفعه دوم پیتزاش شل و وارفته بود اصلا خووب نبود، دیگه نمیرم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. پاسخ mahshad به نظر مینا : مزخرف ترین پیتزا و چیزبرگری بوود که تو کل زندگی 24 سالم خوردم، والا ما توو خونمونم خیلی بهتر از اینا درست میکنیم، دیگه امکان نداره برم اونجا، اونایی که ازین رستوران تعریف میکنن یا تا حالا چیزبرگر و پیتزا نخوردن یا از کره مریخ اومدن ، خیلی بدددددددد بود ، یعنی حتی در حد معمولی هم نبود ، مزخرف به معنای واقعی کلمه بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر remo : همه دوستام میرن عطاویچ میرداماد منم رفتم کارشون حرف نداره دمشون گرم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. پاسخ mohamad93 به نظر Alternative666 : سلام من جدیداً رفتم عطاویچ خیلی تغییر کرده غذای جدید اضافه کرده کیفیت غذاهاشم خیلی خوب شده خیلی عالی شده.فروش آنلاین از طریق وب سایت و نرم افزار اندروید هم راه اندازی کرده.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر marjan187 : ایرانویچ روبروی گلستان شمالی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود پاسداران و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر حامد جهانی : خشکشویی ۱۱۰ به عنوان بهترین خشکشویی و رنگرزی محله --پاسداران توسط حامد جهانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز خشکشویی ۱۱۰        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حامد جهانی : خشکشویی ۱۱۰ به عنوان بهترین خشکشویی و رنگرزی محله --پاسداران توسط حامد جهانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز خشکشویی ۱۱۰        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. پاسخ Golnaz به نظر سحر : مرکن فوق العاده ست.توو تهران به این خوشمزگی پیتزا و ساندویچ نخورده بودم.قیمتش مناسبه و حجم غذا خیییلی زیاده و پر از فیله و گوشت و سس خاص و طعم پنیر پیتزاش محشره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر نسیم مهدوی : فروشگاه نارسنگ به عنوان بهترین فروش زیورآلات دست ساز محله --الهیه - تجریش توسط نسیم مهدوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است لطفا نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه نارسنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود ولنجک و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر enayati : علی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود دولت آباد و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر s_sha : فقط نایت پیتزا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود کیانشهر-شهرک شوش و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر ندا : نیک پیرا به عنوان بهترین دکوراسیون داخلی محله --کیانشهر-شهرک شوش توسط ندا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز نیک پیرا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fsadeghi : سلام قابل توجه صاحبان فست فودهاي معروف و اعضاء محترم سايت يه ساندويچ مغزدار بسيار خوشمزه  با طعم عالي و قيمت مناسب در منزل توليد مي كنيم كه براي كليه جشنها و مناسبتها و حتي عرضه در كليه فست فودها ؛ بوفه هاي مدارس ؛ دبيرستانها ؛ دانشگاهها ؛ استخرها ؛ پاركهاي آبي  بسيار مناسبه و مطمئن باشيد ميتونيد از ميهمانان و مشتريان محترمتان به نحو شايسته  و خاص پذيرائي نمائيد . اين محصول از مواد اوليه كاملا" بهداشتي و درجه يك تهيه ميشه و داراي شكل ظاهري زيبائي مي باشه و ميشه هم به عنوان پيش غذا از اون استفاده نمود و هم به عنوان يك غذاي كامل تلفن تماس :  09127857520 ايميل كاري : fsadeghi27@yahoo.com                  صادقي        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود نیروهوایی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر mahak427 : جلیز ویلیز هم ساندویچ هاش عالیه فلکه دوم نیروی هوایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahak427 به نظر ali : موافقم          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر anitaxtzc : سلام به نظر من فست فود زاپاتا خيلي خوبه طعم غداهاش بينظيره و قيمت هاش هم خيلي مناسبه.البته ماموت هم خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر sevil : فست فود گارفیلد تو جنت آباد شمالی عالی مخصوصا پیتزا و سوخاری هاش تو تهرانپارسم شعبه داره.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر nafas_a : پيتزا كوك.ميرداماد شمس تبريزي شمالي ميدان نجم آبادي        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود شهرری و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر sarinajonn : به نظر من بهترينش فست فود آجري  هست تو خيابان 24 متري        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود بازار بزرگ و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر را : غذا سنتی ابن الرضا به عنوان بهترین غذاهای ایرانی محله --بازار توسط را به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز غذا سنتی ابن الرضا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود سعادت آباد و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر hamedtala : فست فود کارن که در چهارراه سرو تازه افتتاح شده خیلی غذاهای خوبی داره کارن برگر و دنر کبابش واقعا معرکس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود دولت آباد و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. پاسخ mehdi384 به نظر ساانااز : به نظر من فست فود خوبی نیست        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. پاسخ saba_rad به نظر ساناز : عطاویچ خوبه هم خوشمزه هم سالم . من که خیلی دوسش دارم.شریمپی هم خوشمزه ست.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sania900 به نظر sania900 : rastesh alan perperok (malmodiye o calis gheteriye) shaba shologhe o jaye vay sadan nist albate perperouk shobhayedigasham shologhe . coffe shop khobam (natly to sohrevardi ham shiriniforoushiye tabagheye dovoumesham coffe shop khob) to pasdaran internashionalam to 4rah abmiveh foroushiye khobiye          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sania900 : benazar miyad kasaiee ke comment gozashtan kolan eshtebah mikonan fast food khob to pasdaran meryang khob jouani khob mifroshe o khob (restouran italiaie(.faast foodam zade to amir ebrahimi. behtare mihman o baraye cholo kabab sefaresh bedin pedar khandeh to ekhtiariye tarafdaraye khodesho dare alan shode alaedin shomaresham 4raghamiye az 118 begirid max bergeram dobare barghashte (ye zamani patogh boud ) coffe shop khob benazaram viyoun ke male bahram radan (hododan dashtetan 8) ya balatar  khobe morano nemi2onam bageto ?????????? nemi2onam chera be zaegheye dostan in ghadar fogholade oumade?????    تعداد پاسخها(1)( sania900)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Alternative666 به نظر فاطمه فرهنگ : فست فود عطاویچ فقط اسمش گنده است . و غذاهاش هم اونطوری که توی منو نوشته نیست . مثلن توی پیتزاهاش از سه نوع پنیر موزارلا و گودا و پارمزان استفاده ( نمی کنه ) دروغه محض . در حالی که توی منو نوشته سه نوع پنیر استفاده شده .  دیگه اینکه مثلن یکی از غذاهاش که عطامستر گوشت . اسم مسخره اش یادم نمی یاد . نصف یه پیتزا رو تحویلت میده که کنارش سیب زمینی سرخ کرده گذاشته با سالاد کلم و نوشابه . آخر سر هم سیرت نمی کنه فقط یه قبض واست میندازه به مبلغ 14000 تومن .  به نظرم هات داگ شیلا خوشمزه تر و مناسب تر از عطاویچه . آخه نسبت به پولی که می پردازی چیز بهتری گیرت میاد در ضمن هات داگ شیلا واقعن از دو نوع پنیر استفاده می کنه . پاستافیلا و گودا . که ترکیب این دو تا پنیر باعث میشه پنیر بیشتر کش بیاد و توی دهن مثل آدامس جویده بشه و آروم آروم آب بشه . البته پیتزا علاالدین هم پیتزاش خوشمزه و اصولی درست می کنه . علاالدین هم از سه نوع پنیر استفاده می کنه که ترکیبش روی پیتزا خیلی خوشمزه میشه . یه شعبه اش توی اختیاریه هستش یه شعبه اش هم توی شهرک غرب بلوار دادمان . پیتزاش خیلی خوشمزه هستش.  می دونستی مدیر شعب فست فود پدر خوب قبلن توی رستوران علاالدین کار میب کرده ؟ پدر خوب حتی منوی غذاهاش رو هم از فست فود علاالدین کپی کرده .     تعداد پاسخها(1)( mohamad93)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Alternative666 به نظر سهيل : غذای پدر خوب افتضاح شده . به خصوص شعبه شهرک امید . یادم هست همین سه ماه قبل رفتم چیزبرگر بخورم . نون چیزبرگرش توی دست خورد می شد قبل از اینکه توی دهن بره . بدون پنیر هم بود . پیتزای مکزیکی هم که واسم اورد روش رو پر کرده بود از چیپس چی توز و کاهو بدون پنیر بدون گوشت چرخ کرده . داشت حالم بد میشد. کاش پولم رو آتیش زده بودم ولی این آشغال رو نمی گرفتم  پدر خوب شعبه شهرک امید افتضاحه . افتضاح . باورتون نمی شه ؟ برید بخرین و خودتون ببینید .  شعبه پارک ساعی چیز برگرش رو با نون شرکت سه نان درست می کنه که مثل کیک می شه با پنیر گودا و گوشت 90 درصد .        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود استاد معین و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. پاسخ reza sadeghi به نظر علی : بهتره اول یه سری به پدر خوب بزنید بعد درمورد کیفیت پیتزا فروشی محل نظر بدین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ saman به نظر هاتف : اتفاقا به نظر من که ۱۰ ساله فست فود فقط از پیترا زیتون میگیریم هیچ وقت تا حالا کیفیتشو تغییر نداده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود خانی آباد نو و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر ALILELE : راستی آدرس پیتزا پانا هم میگم :  خانی آباد خیابان شهرداری  روبه روی  آتش فشانی  تو خیابانی که مدرسه فضیلت هم هست .        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود خانی آباد نو و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر ALILELE : بهترین فست فود توی خانی آباد پیتزا پانا هستش  اینقدر غذاهاش خوشمزس که از همه جای منطقه 19 میان پیشش  به مشتری اهمیت زیادی میدن و قیمتاش هم خیلی مناسبه من که از طرفدار های پروپا قرصشم  پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنید دیگه ولش نمیکنید .        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر سمیرا بابایی : پیتزا و ساندویچ خاص همبلو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آيدا خانمحمدي : ماموت تو وفامنش        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آيدا خانمحمدي : پيتزا سنگي آروما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کوروش : من ادرس و شماره تلفن جام جم را میخام هر کی داره ممنون میشم  بهم بده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ reza amri به نظر موسی : Pizza Pars ro moqayese nakonid ba hichja !!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فهيمه حاجي مرادي : بهترين فست فود شهر ري جام جم هست فوق العاده عالي هست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمد عرب زاده : فست فود جام جم خيلي عاليه ،غذاهاي خوشمزه اي داره مخصوصا پيتزا ترد و خوش مزه هست        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود استاد معین و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. پاسخ مهراد به نظر علی : آره پیتزا سعید دیگه مثل سابق نیست ، قدیما خوب بود . الان بریکا بعد نیست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ایمان به نظر ناصر مسعودی : الو برگر هم از لحاظ کیفیت غذا هم از لحاظ بهداشت افتضاحه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. پاسخ sasha به نظر PooryA : shiva jan shoma bache mosbati un sandewichie karim kenare pardis zendegi ru be bala esmesh bad dar rafte migan karim sag paz :D vali be ghadri ghaza hash lazizo khoshmazas ke nemiduni aliye age khub nabud mardom saf nemikeshidan azash sandewich bekharan        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر sasha : faghat pitza kaktoos be hame pishnehad mikonam berid aliye.baba bozorge manam unja sandewich mikhorde :D ghadimie vaghean fogholadas az hagh nagzarim.adresesham kashani ruberuye khiabun behnam.nabshe bashgah biliarde zomorod.pishnehad mikonam tajrobe konid        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نیلوفر..........جون هستم به نظر ali : اره من دقیقا بانظر اقا........{؟علی؟}موافقم...................................        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. پاسخ نیلوفر محمدی به نظر رضا : فست فود مهتاب چون توی مغازشون سوسک نیست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ parasto به نظر Mahmood : ahmag koja  pitza aloo khobe harfeto gosh kardam raftim ba dostam gereftim bad bod. to ham ba in nazare ???        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مهدی رستمی به نظر sara : خیلی فست فود خوبی هست  از مدیریت وپرسنل تشکر میکنم سالاد بار هم داره از اقای صارمی تشکر میکنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهدی رستمی : فست فود خوبی هست من از پرسنل و مدیریت تشکر میکنم و از اقای صارمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نسرين : سوپر استار خيابان بهار حرف نداره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mhg : میخوش داخل گلستان جنوبی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هاتف : از همه‌ی بچه‌هایی که با من هم عقیده‌ن و فکر می‌کنن زیتون بهترین پیتزا و ساندویج تهران رو داره می‌خوام که لطفاً فضای دنج و راحتش رو به هم نریزن و کاری نکنن که کیفیتش بیاد پایین و هی جار نزنن که زیتون بهترینه! پیشاپیش از همیاری صمیمانه و منطقی شما دوستان متشکرم! D:    تعداد پاسخها(1)( saman)     مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین فست فودهای تهران از نظر ساکنین محله های تهران

12345678910...آخری
سه شنبه 12 فروردين ماه 1393 نظر ثبت شده در مورد بهترین فست فود میرداماد-محسنی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
remo

تاریخ درج: سه شنبه 12 فروردين ماه 1393

همه دوستام میرن عطاویچ میرداماد منم رفتم کارشون حرف نداره دمشون گرم

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 4 اسفند ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین فست فود بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
marjan187

تاریخ درج: يکشنبه 4 اسفند ماه 1392

ایرانویچ روبروی گلستان شمالی

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 27 بهمن ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین فست فود پاسداران و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
حامد جهانی

تاریخ درج: يکشنبه 27 بهمن ماه 1392

خشکشویی ۱۱۰ به عنوان بهترین خشکشویی و رنگرزی محله --پاسداران توسط حامد جهانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز خشکشویی ۱۱۰

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 27 بهمن ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین فست فود پاسداران و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
حامد جهانی

تاریخ درج: يکشنبه 27 بهمن ماه 1392

خشکشویی ۱۱۰ به عنوان بهترین خشکشویی و رنگرزی محله --پاسداران توسط حامد جهانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز خشکشویی ۱۱۰

تعداد پاسخها(0)

پنجشنبه 30 آبان ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین فست فود الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
نسیم مهدوی

تاریخ درج: پنجشنبه 30 آبان ماه 1392

فروشگاه نارسنگ به عنوان بهترین فروش زیورآلات دست ساز محله --الهیه - تجریش توسط نسیم مهدوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

لطفا
نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه نارسنگ

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 14 آبان ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین فست فود ولنجک و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
enayati

تاریخ درج: سه شنبه 14 آبان ماه 1392

علی

تعداد پاسخها(0)

جمعه 3 آبان ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین فست فود دولت آباد و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
s_sha

تاریخ درج: جمعه 3 آبان ماه 1392

فقط نایت پیتزا

تعداد پاسخها(0)

يکشنبه 21 مهر ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین فست فود کیانشهر-شهرک شوش و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
ندا

تاریخ درج: يکشنبه 21 مهر ماه 1392

نیک پیرا به عنوان بهترین دکوراسیون داخلی محله --کیانشهر-شهرک شوش توسط ندا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز نیک پیرا

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 16 مهر ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین فست فود پاسداران و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
fsadeghi

تاریخ درج: سه شنبه 16 مهر ماه 1392

سلام

قابل توجه صاحبان فست فودهاي معروف و اعضاء محترم سايت

يه ساندويچ مغزدار بسيار خوشمزه  با طعم عالي و قيمت مناسب در منزل توليد مي كنيم كه براي كليه جشنها و مناسبتها و حتي عرضه در كليه فست فودها ؛ بوفه هاي مدارس ؛ دبيرستانها ؛ دانشگاهها ؛ استخرها ؛ پاركهاي آبي  بسيار مناسبه و مطمئن باشيد ميتونيد از ميهمانان و مشتريان محترمتان به نحو شايسته  و خاص پذيرائي نمائيد .

اين محصول از مواد اوليه كاملا" بهداشتي و درجه يك تهيه ميشه و داراي شكل ظاهري زيبائي مي باشه و ميشه هم به عنوان پيش غذا از اون استفاده نمود و هم به عنوان يك غذاي كامل

تلفن تماس :  09127857520

ايميل كاري : fsadeghi27@yahoo.com

صادقي

تعداد پاسخها(0)

سه شنبه 2 مهر ماه 1392 نظر ثبت شده در مورد بهترین فست فود نیروهوایی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
mahak427

تاریخ درج: سه شنبه 2 مهر ماه 1392

جلیز ویلیز هم ساندویچ هاش عالیه فلکه دوم نیروی هوایی

تعداد پاسخها(0)

12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
نظر شما در مورد بهترین فست فودهای تهران ثبت خواهد شد

* نام محله :

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4336, نوشته ها: 12702, کاربران: 4118
به جدید ترین عضو انجمن, mahroo20 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران