سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
سه شنبه 9 آبان ماه 1391 بهترین باشگاه ورزشی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
آيدا خانمحمدي

تاریخ درج: سه شنبه 9 آبان ماه 1391
يوگا با خانم خاني باشگاه مازيار و پيلاتس با خانم براتي در باشگاه سلحشوران و صدف

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین باشگاه ورزشی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر یک آموزش زیبا و موثر از زومبا میخواین با این تلفن تماس بگیرین. 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام من برای لاغری به باشگاه آران مراجعه کردم. هم برنامه بدن سازی گرفتم هم از لاغری موضعی استفاده کردم. خیلی از این پک لاغری راضیم. توصیه میکنم شما هم از این پکیج استفاده کنین. این باشگاه تو نارمک هست و تلفنش هم این هست 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام خدمت همه د وستان من از منطقه تهران سر خیلی اتفاقی بوسیله یکی از دوستان به باشگاه آران راه پیدا کردم. اون زمان خیلی اتفاقی و در حد کنجکاوی نگاهی به کلاسهای رقص این باشگاه  انداختم ولی خیلی سریع با دیدن یک اجرای کوتاه بوسیله یکی از بچه های اونجا جذب این کلاسا شدم. با اینکه مسیرم خیلی دور بود ولی زمانهایی رو ازاد کردم و به  صورت  جلسه ای  تو کلاسا شرکت کردم. الان از اینکه تو این کلاسا شرکت کر دم خیلی خوشحالم چون هم جنبه نرمش و ورزش داره هم ادم هنری و یاد میگیره   این کلاسا رو به شما دوستان هم توصیه میکنم. اسم باشگاه آران هست و شمارش هم اینه 77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام خدمت همه د وستان من از منطقه تهران سر خیلی اتفاقی بوسیله یکی از دوستان به باشگاه آران راه پیدا کردم. اون زمان خیلی اتفاقی و در حد کنجکاوی نگاهی به کلاسهای رقص این باشگاه  انداختم ولی خیلی سریع با دیدن یک اجرای کوتاه بوسیله یکی از بچه های اونجا جذب این کلاسا شدم. با اینکه مسیرم خیلی دور بود ولی زمانهایی رو ازاد کردم و به  صورت  جلسه ای  تو کلاسا شرکت کردم. الان از اینکه تو این کلاسا شرکت کر دم خیلی خوشحالم چون هم جنبه نرمش و ورزش داره هم ادم هنری و یاد میگیره این کلاسا رو به شما دوستان هم توصیه میکنم. اسم باشگاه آران هست و شمارش هم اینه 77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آيدا خانمحمدي : يوگا با خانم خاني باشگاه مازيار و پيلاتس با خانم براتي در باشگاه سلحشوران و صدف        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392.. sms بهتر است     برخی ایده ها و اجرا ها را در سایت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar ر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. نظر اکبر قاسمی : ستاره ونوس به عنوان بهترین استودیو عکاسی محله --حسین آباد - هروی توسط اکبر قاسمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من سابقا به همراه خانواده به این آتلیه رفتم، خوب بودن نمایش مشخصات و آدرس مرکز ستاره ونوس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رومینا قالیباف : ستاره ونوس به عنوان بهترین استودیو عکاسی محله --حسین آباد - هروی توسط رومینا قالیباف به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کارشون بازاری نیست تنها آتلیه ای بود که خلاقیت و نوآوری داره نمایش مشخصات و آدرس مرکز ستاره ونوس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ zahra8080 به نظر baran : واقعا مدارس ....................شدن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ zahra8080 به نظر مهديه حاجيلو : سلام  من زهراهستم و در راهنمایی حضرت زهرا مشغول به تحصیل هستم.  ازنظرمن مدرسه کنی.حضرت زهرا بهترینن.ولی دبستان کنی با تغیرر مدیریت فهیم پور خیلی بهتر میشه:))))))))))))))        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین رستوران حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. نظر shayesteh : شیرینی سرای سولدوش واقع در پاسداران انتهای گلستان پنجم تلفن 22946313-22943728-22944131  از میدان هروی به سمت تپه ی شمس آباد بروید دست راست          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shayesteh : رستوران لویزان -  میدان حسین آباد -  سه راه لویزان تلفن - 2294001-22936988- 22935053 غذای فوق العاده ای داره حتما امتحان کنید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سها نظری : ستاره ونوس به عنوان بهترین استودیو عکاسی محله --حسین آباد - هروی توسط سها نظری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از نامزدی تا عروسی مهمان ستاره ونوس بودم. فقط می گم این گروه عالی هستند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز ستاره ونوس        مشاهده و پاسخ به این نظر

ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
. نظر مانی رها : ستاره ونوس به عنوان بهترین آتلیه عکاسی محله --حسین آباد - هروی توسط مانی رها به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Portrait Wedding Photography Child Photography Industrial Photography Pregnancy Photography Fashion Photography Modeling Photography Venustar.ir Studio نمایش مشخصات و آدرس مرکز ستاره ونوس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ bita12i به نظر سمیه تفضلی : salam be doostaye golam,man nazdik e 2 sale dokhtaram va bacheye baradaram in mahd miravand vali morabie aslie classeshoon dar sal taghir nakarde va bar khalaf oonche ke shoma migid modireshoon kheili barkhord e khoobi ba man va bache ha dashtan va kheili khosh roo boodan,alave bar oon nesbat be baghie mahd haye in doro bar az nazar e amoozeshi va tarbiati behtar ast va man raziam az khadamateshoon .         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر baharan90 : مژده به تمام ساکنین محترم منطقه 3 و 4 آتلیه بهاران در نزدیکی شما افتتاح شد مفتخریم با کادر مجرب خانم  و آتلیه ایی با دکورهای متنوع  و قیمتهایی استثنایی در خدمت شما عزیزان باشیم. تخصص ما در زمینه عکس کودک هست اما همه امکانات لازم برای عکس مدلینک .اسپرت .خانوادگی و حتی پرسنلی برای شما فراهم هست .مطمئن باشید با یک بار مراجعه بعد از دیدن عکسهایتان و همچینین شنیدن قیمت های ما مشتری دایمی ما خواهید شد  آدرس ما: شعبه 1:جردن . بالاتر از اسفندیار .عاطفی شرقی .مجتمع اداری آسیا . طبقه اول واحد 3 شعبه 2:مجیدیه شمالی .خ ابوالحسنی .پ100.واحد 18 تماس:22055050   22057733       و 09194400420         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ baharan به نظر آيدا خانمحمدي : http://www.photobaharan.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر علی رضا محمدی : کارواش تابان به عنوان بهترین کارواش محله --حسین آباد - هروی توسط علی رضا محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظر من کارواش تابان بهترین کارواش هستش نمایش مشخصات و آدرس مرکز کارواش تابان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر rooza7 : من یه آرایشگر خوب می شناسم که کار هیرکات و میک آپ و براشینگش حرف نداره ، خیلی با سلیقه کار میکنه ، قیمتهاش هم خوبه ، شمارش  09358152030 .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ papastudio به نظر آيدا خانمحمدي : استودیو پاپا با بهره گیری از تجربیات چندین ساله پرسنل و هنرمندان خود، با فراهم کردن محیطی مختص عکاسی کودک آماده ارائه خدمات به خانواده های گرامی است.  دکور ها و نماهای استفاده شده در عکس های استودیو پاپا کاملا طبیعی و بدون استفاده از ابزار آلات طراحی گرافیکی هستنید که این موضوع موجب بوجود آمدن فضای طبیعی در عکس ها می شود . دکور های استودیو پاپا به صورت هفتگی و ماهانه تجدید می شوند تا همواره بتوانیم پاسخگوی خواسته مشتریانمان باشیم. پروسه تهیه دکور در استودیو پاپا عموما از مرحله ایده پردازی تا تهیه و ساخت توسط خود استودیو انجام میشود تا بتوانیم دکورها و نماهایی خاص و متفاوت تهیه کنیم. هرچند که عکاسی با دکور بخشی از عکاسی کودک به شمار می آید و به اعتقاد ما در اصل زیبایی کودکان است که عکس ها را زینت میبخشد و عکاسان ما تمرکز خاصی بر عکس های پرتره نمای بسته کودک دارند.    www.papastudio.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ papastudio به نظر آيدا خانمحمدي : آتلیه عکاسی کودک پاپا تمامی ابزار آلات خود از جمله فلاش ها را به نحوی تهیه کرده که برای کودکان کاملا بدون ضرر باشند و هیچ نور مضری در محیط استودیو تولید نمیشود.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر سمیرا بابایی : پیتزا و ساندویچ خاص همبلو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آيدا خانمحمدي : ماموت تو وفامنش        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آيدا خانمحمدي : شراره ثابت تو وفامنش    تعداد پاسخها(3)( papastudio - papastudio - baharan)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پارک حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد پارک های این محله
. نظر آيدا خانمحمدي : "تولد "انتهاي جوانشير        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ آيدا خانمحمدي به نظر آيدا خانمحمدي : تو خ.وفامنش        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آيدا خانمحمدي : درمانگاههاي طب سنتي ايراني و حكيمان    تعداد پاسخها(1)( آيدا خانمحمدي)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین استخر،سونا،جکوزی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
. نظر آيدا خانمحمدي : من وتو تو وفامنش،مازيار        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر آيدا خانمحمدي : فرهنگسراي صدف خانم محمدي          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آيدا خانمحمدي : پيتزا سنگي آروما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ آيدا خانمحمدي به نظر سمیه تفضلی : سلام "مهد قران" تو خ.شعبانلو خ.نسترن خوبه از نظر:مربي آرامش بهداشت آموزش شهريه ؛خيليها راضيند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر zahra : سلام دوستان من اموزشگاه ایران زمین تو ساقدوش میرم خدایی عالیه.کلاسی جذاب با شوخی و خنده برید اونجا عاااااشق زبان میشین من خودم به اصرار مامانم میرفتم ولی الان واقعا مشتاقم که ادامه بدم خیلی از اموزشگاه ها تبلیغ های الکی میکنن که ما در عرض چند ماه بهتون مدرک میدیم و...من خودم برس و جو کردم بعضی هاشون اصلا اونجور که میگن نیستن.یکی از همکلاسی من هیچی از زبان نمیدونست الان اینجاس مدرک PET رو گرفت الان داره واسه FCE میخونه. ساقدوش-بوستان هفتم-موسسه ی ایران زمین tell:22551278- 22552173        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. پاسخ شيرين محمدي به نظر نسیم : منم موافقم نسيم جام.آموزشگاه خوبيه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ شيما نظري به نظر سمیه تفضلی : نمي دونم چرا پيام منو پاك مي كنيد. به خانمهاي خوبم ناهيدجون و عسل جون عرض مي كنم تموم مهدهاي منطقه رو گشتم هيچكدومش بدرد نميخوره . مهرياس رو رفتم كوچيك و افتضاح بود و اصلا آموزشي دركار نبود . بچه ها ول بودن به امون خدا و مربياش خيلي زشت بودن . بردمش آواي تبسم واه واه يه مدير بداخلاق كه خدا نصيب گرگ بيابونش نكنه چي ميكشه شوهر بدبخت مادرمرده اش . سه ماه اونجا بود بچه ام سوء تغذيه گرفت . بر خلاف ظاهرش ، باطنش وحشتناكه . بعد بردمش هميشه بهار تو گلستان پنجم. بچه بيگناهم بي ادبي ميشه دستشويي اش ميگيره انقدر مربيا و خدماتيش ضعيف و بي حالن كه جرات نميكنه بهشون بگه دستشويي دارم جوراب شلواريشو كثيف مي كنه و يه مقدار كف سالن ميريزه . تنبيه بدني اش كردن . شبش گفت مامان من اين مهد نميرم مربياش بجه ها رو ميزنن . از اونجا آوردمش بيرون بردم مهد سعيده يا عدالت تو فرمانيه عجب مهدي بود خدا نگهدار مربياي خوبش باشه . حيف شد هم محيط مهدش بزرگ و باصفا بود و هم مربياش كم و كسري نداشتن قربونشون برم . چه سالن غذاخوري خوبي چه عمو موسيقي خوبي چه برنامه هاي منظمي چه اردوهاي داخل شهر قشنگي . حيف شد امسال كه بردمش ثبت نامش كنم گفتن واگذار شده به كار و دانش . الانم موندم گنجشككم رو كجا ببرم . منو راهنمايي كنيد . دوستون دارم بوس باي.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ایمان به نظر ناصر مسعودی : الو برگر هم از لحاظ کیفیت غذا هم از لحاظ بهداشت افتضاحه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ عسل پرند به نظر سمیه تفضلی : مهدکودک  مهر یاس مدیر افتضاحی داره خیلی هم محیطش تنگ و کوچیکه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر homa : negin taxi        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نسیم : بهترین آموزشگاه آموزشگاه شیدایی تو تهرانپارسه کادر عالی  و قوی.مدیریت خوب و امکانات مناسب    تعداد پاسخها(1)( شيرين محمدي)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ناهيد جبلي به نظر سمیه تفضلی : سلام .من وقتي اين نوشته رو خوندم ديدم شرح حال من و بچه هاي منه.من هم دقيقا همين نظر رو دارم بچه هاي من مهدكودك آواي تبسم رو خيلي دوست داشتند و از پرسنل خوب اونجا هم راضي بودم  .وليكن خانم ارشش با اخلاق  و برخورد بدش من رو مجبور كرد مهدكودك بچه هام رو عوض كنم ، كاش متن شما رو زودتر ديده بودم و هيچ وقت بچه هام رو به اون مهد نمي‌بردم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ جواد حسن پور به نظر baran : من حالم از اين مدرسه  بهم ميخوره .  به دليل سخت گيري هاي بي مورد از قبيل ( زدن موي سر بانمره ي 8 - نپوشيدن لباس چاپ دار و نپوشيدن لباس اسين كوتاه درتابستان) به نظر من شما همه ديوانه ايد  . اخه كدام ادم  عاقلي تو تابستون ميگه لباس استين بلند بپوشيد .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیه تفضلی : با عرض سلام .من بهترین مهد کودک محدوده هروی نمیدونم کدوم اما قطعا می گم که بدترینش مهد آوای تبسم توی خیابان ساقدوش مدیریت فوق العاده بد اخلاق والبته بی ادب نسبت هم به بچه ها و هم والدین داره اما کادر آموزشی خوبی داره که متاسفانه به خاطر اخلاق بد ایشون باسابقه ترین کادر مهد فقط یکسال و نیم که توی این مهد طاقت آورده بر عکس خیلی مهد های کودک این محدوده که بعضی هاشون بیست و پنج سال که با مدیرمهد همکاری دارن . من جزو اون دسته از چند ده خانوادهایی هستم که اخلاق بد ایشون شامل حال خانواده من هم شده که ایشون دل بچه 5 ساله من شکست و البته جزو افتخارات این خانم این که تا حالا تونسته دو بار اشک من رو دربیاره  لطفا  مثل من گول ظاهر مهد و البته خود این خانم رو نخورید    تعداد پاسخها(5)( ناهيد جبلي - عسل پرند - شيما نظري - آيدا خانمحمدي - bita12i)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهديه حاجيلو : سلام ، بهترين مدرسه دبستان دخترانه كني بود كه خراب شد و بعد شد دبيرستان حضت زهرا (س) و راهنمايي حضرت زهرا كه تا موقعي كه من در اونجا تحصيل مي كردم از بهترين مدارس منطقه بودند.      تعداد پاسخها(1)( zahra8080)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ س.ح به نظر ناصر مسعودی : من هم اوایل فکر می کردم خیلی خوبه، ولی بعد از چند بار که رفتم اونجا، دیدم که واقعاً کثیف است و اصلا بهداشت را رعایت نمی کنند ولی خب غذاش بد نبود. ولی باز هم میگم خیلی خیلی خیلی کثیف هست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ناصر مسعودی : نظرمن اینه ا گه تابحال از غذای فست فود لذت نبرده اید یه سر به الو برگر بزنید.فوق العاده است    تعداد پاسخها(2)( س.ح - ایمان)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر محسن اتحادی : چسب کاشی سرامیک به عنوان بهترین واردکننده چسب کاشی و سرامیک خارجی محله --حسین آباد - هروی توسط محسن اتحادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فروشنده کاشی سرامیک وچسب کاشی نمایش مشخصات و آدرس مرکز چسب کاشی سرامیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ راضیه خدامی به نظر هما : الو برگر بهترینه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. پاسخ z.r به نظر هما : سلام بچه های هروی کلستان خوبه نه برای خرید برای میتینگ عالیه راستی کسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علي سليماني :تولیدی البسه بهداشتی و ارایشی به عنوان بهترین لباس يكبار مصرف ،لباس اپيلاسيون محله --حسین آباد - هروی توسط علي سليماني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسيار عالينمایش مشخصات و آدرس مرکز تولیدی البسه بهداشتی و ارایشی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر رحمان : salam...be nazaram..har kas mantaghe zendegi khodash ro behtarin mantaghe midone...ama konlan heravi va trafesh shologh shode...man khiabone azadi ro jaye khobi  midonamalabate ba nazare khanome sarvenaz ham movafegham        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر baran : مجتمع اموزشی صلحا عملکردشان عالیست.    تعداد پاسخها(2)( جواد حسن پور - zahra8080)     مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله حسین آباد - هروی           بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟

صفحه اصلی تالار حسین آباد - هروی بهترین باشگاه ورزشی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
چهارشنبه 23 مهر ماه 1393
azin22

تاریخ درج: چهارشنبه 23 مهر ماه 1393

سلام روز همگی به خیر

یک آموزش زیبا و موثر از زومبا میخواین با این تلفن تماس بگیرین.

09335166561

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 8 مهر ماه 1393
SHARAREH93

تاریخ درج: سه شنبه 8 مهر ماه 1393

سلام من برای لاغری به باشگاه آران مراجعه کردم. هم برنامه بدن سازی گرفتم هم از لاغری موضعی استفاده کردم. خیلی از این پک لاغری راضیم. توصیه میکنم شما

هم از این پکیج استفاده کنین. این باشگاه تو نارمک هست و تلفنش هم این هست 77893205

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 27 شهريور ماه 1393
sorena

تاریخ درج: پنجشنبه 27 شهريور ماه 1393

سلام خدمت همه د وستان

من از منطقه تهران سر خیلی اتفاقی بوسیله یکی از دوستان به باشگاه آران راه پیدا کردم. اون زمان خیلی اتفاقی و در حد کنجکاوی نگاهی به کلاسهای رقص این باشگاه 

انداختم ولی خیلی سریع با دیدن یک اجرای کوتاه بوسیله یکی از بچه های اونجا جذب این کلاسا شدم. با اینکه مسیرم خیلی دور بود ولی زمانهایی رو ازاد کردم و به 

صورت  جلسه ای  تو کلاسا شرکت کردم. الان از اینکه تو این کلاسا شرکت کر دم خیلی خوشحالم چون هم جنبه نرمش و ورزش داره هم ادم هنری و یاد میگیره

این کلاسا رو به شما دوستان هم توصیه میکنم. اسم باشگاه آران هست و شمارش هم اینه 77220054

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 25 شهريور ماه 1393
sorena

تاریخ درج: سه شنبه 25 شهريور ماه 1393

سلام خدمت همه د وستان

من از منطقه تهران سر خیلی اتفاقی بوسیله یکی از دوستان به باشگاه آران راه پیدا کردم. اون زمان خیلی اتفاقی و در حد کنجکاوی نگاهی به کلاسهای رقص این باشگاه 

انداختم ولی خیلی سریع با دیدن یک اجرای کوتاه بوسیله یکی از بچه های اونجا جذب این کلاسا شدم. با اینکه مسیرم خیلی دور بود ولی زمانهایی رو ازاد کردم و به 

صورت  جلسه ای  تو کلاسا شرکت کردم. الان از اینکه تو این کلاسا شرکت کر دم خیلی خوشحالم چون هم جنبه نرمش و ورزش داره هم ادم هنری و یاد میگیره

این کلاسا رو به شما دوستان هم توصیه میکنم. اسم باشگاه آران هست و شمارش هم اینه 77220054

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 9 آبان ماه 1391
آيدا خانمحمدي

تاریخ درج: سه شنبه 9 آبان ماه 1391

يوگا با خانم خاني باشگاه مازيار و پيلاتس با خانم براتي در باشگاه سلحشوران و صدف

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله حسین آباد - هروی

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1610
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
3 5404
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین حسین آباد - هروی در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 2142
goodfriend
پنجشنبه 5 اردیبهشت سال 1392
بوسیله علی رضا محمدی
5 6826
goodfriend
یکشنبه 11 اسفند سال 1392
بوسیله اکبر قاسمی
8 4210
goodfriend
سه شنبه 9 آبان سال 1391
بوسیله آيدا خانمحمدي
2 3233
بهترین شیرینی فروشی و قنادی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
شنبه 22 مرداد سال 1390
بوسیله سونیا صدفی
1 2776
بهترین خواروبارفروشی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1026
بهترین تره بار حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 992
بهترین پارک حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
سه شنبه 9 آبان سال 1391
بوسیله آيدا خانمحمدي
1 2253
بهترین تاکسی سرویس حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
سه شنبه 2 خرداد سال 1391
بوسیله homa
3 4851
goodfriend
دوشنبه 1 مهر سال 1392
بوسیله shayesteh
3 3993
بهترین تالار حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1109
بهترین کافی شاپ حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 1980
بهترین قهوه خانه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1331
بهترین سفره خانه سنتی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 1351
بهترین سینمای حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 1160
بهترین استخر،سونا،جکوزی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
سه شنبه 9 آبان سال 1391
بوسیله آيدا خانمحمدي
1 3724
goodfriend
شنبه 4 آبان سال 1392
بوسیله zahra8080
5 7714
بهترین مرکز خرید حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
پنجشنبه 8 دی سال 1390
بوسیله z.r
2 4227
بهترین مشاور املاک حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 2154
بهترین آموزشگاه کامپیوتر حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 1235
بهترین آموزشگاه زبان حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
یکشنبه 30 مهر سال 1391
بوسیله zahra
1 4617
goodfriend
سه شنبه 9 آبان سال 1391
بوسیله آيدا خانمحمدي
3 4364
بهترین کلاس آموزشی کنکور حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 1294
goodfriend
چهار شنبه 9 مرداد سال 1392
بوسیله bita12i
6 9444
goodfriend
چهار شنبه 23 مهر سال 1393
بوسیله azin22
5 5862
goodfriend
پنجشنبه 11 آبان سال 1391
بوسیله سمیرا بابایی
9 11620
بهترین منطقه جهت سکونت حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
سه شنبه 12 مهر سال 1390
بوسیله رحمان
5 10452
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
یکشنبه 13 مرداد سال 1392
بوسیله مانی رها
1 1030
بهترین قالیشویی و مبلشویی در این محدوده
farahi
0 216

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4376, نوشته ها: 13819, کاربران: 4988
به جدید ترین عضو انجمن, amirtak خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران