سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
سه شنبه 19 شهريور ماه 1392 بهترین مرکزدرمانی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
نسیم عباسی

تاریخ درج: سه شنبه 19 شهريور ماه 1392
مطب طب سوزنی و امبدینگ وزیبایی دکتر صادقی به عنوان بهترین طب سوزنی،امبدینگ،کاهش وزن،تنظیم سایز،زیبایی صورت،بوتاکس،ژل،ریزش مو،لیفتینگ،مزوتراپی،میکرودرم محله --تهران پارس منطقه 4 توسط نسیم عباسی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

به نظر من با اینکه این مرکز تازه شروع به کار نموده است و خدمات ارایه شده در ان بسیار علمی و ارزان میباشد
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب طب سوزنی و امبدینگ وزیبایی دکتر صادقی

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مرکزدرمانی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر نسیم عباسی : مطب طب سوزنی و امبدینگ وزیبایی دکتر صادقی به عنوان بهترین طب سوزنی،امبدینگ،کاهش وزن،تنظیم سایز،زیبایی صورت،بوتاکس،ژل،ریزش مو،لیفتینگ،مزوتراپی،میکرودرم محله --تهران پارس منطقه 4 توسط نسیم عباسی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظر من با اینکه این مرکز تازه شروع به کار نموده است و خدمات ارایه شده در ان بسیار علمی و ارزان میباشد نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب طب سوزنی و امبدینگ وزیبایی دکتر صادقی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سعید پناهی : دندان پزشکی به عنوان بهترین دندان پزشکی محله --تهران پارس منطقه 4 توسط سعید پناهی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندان پزشکی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saye saedi : دندان پزشکی به عنوان بهترین دندان پزشکی محله --تهران پارس منطقه 4 توسط saye saedi به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندان پزشکی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر منصوره كاوند : مطب مشاوره تغذیه و رژیم درمانی سمانه متینی به عنوان بهترین راز سلامتی شما نزد ماست محله --تهران پارس منطقه 4 توسط منصوره كاوند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب مشاوره تغذیه و رژیم درمانی سمانه متینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ mahson به نظر معصومه صدیقی : سلام به همه دوستان.من کارعروس اکثرارایشگاههای نهران رودیدم اکثراالبمشون با عروس زندشون زمین تااسمون فرق میکنه .من برای عروسی خواهرم رفتیم پیش ریحانه که کارش عالی بود خیلی تعریفشون رو شنیده بودیم گریمورسینماهستن.شمارشون رو هم خواهرم توسفردبی خیلی اتفاقی ازیکی ازدوستانشون گرفت مارفتیم البوم ایشون رودیدیم کارشون واقعا عالیه برای هرنوع سلیقه ای ارایش توالبمشون هست از لایت واروپایی بگیرتا عربیوبیروتی .اخلاقشون بسیارعالی ومهربون برخلاف میکاپ کارای دیگه که اصلا نمیتونی یک دقیقه باهاشون حرف بزنی.بااینکه سرشون شلوغه اما بسیارخوش برخوردن..تا 6ماه پیش جردن بودن اما الان نمیدونم کجاتشریف دارن شمارشون روبراتون میذارم انشا..که استفاده ببرین.قبل ازاینکه تماس بگیرین پیامک بزنین بعدتماس بگیرین تابتونیدباخودشون صحبت کنید چون سرشون شلوغه.09333298716        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر معصومه صدیقی : مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم به عنوان بهترین هاشور ابرو , پرپشت کردن و قرینه سازی ابروهای ناهماهنگ اصلاح طرحهای قدیمی خط چشم , خط مزه , خط لب محله --تهران پارس منطقه 4 توسط معصومه صدیقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رنگ مو نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم    تعداد پاسخها(1)( mahson)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر elish : من با نظر دوستمون  راجع به پاساژ پارسیان موافقم پاساژ نگین شرق هم بد نیست حس خوبی داره همون فلکه 2مه بسمت فلکه 1 دست راست حدود 50 متر پایینتر.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر احمد عظیمی : تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان) به عنوان بهترین آژانس بانوان محله --تهران پارس منطقه 4 توسط احمد عظیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کار این آژانس خیلی زشته. مسافر مرد هم قبول میکنه و اونو با راننده ی خانم میفرسته هرجایی که مسافر مایل باشه. کاش میشد بگم چه کثافکاری هایی تحت عنوان مسافربردن میکنن. نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. پاسخ marzi4516 به نظر computer : سلام دوستان کسی اطلاع داره برای آموزش ویولن در منطقه نارمک کدام آموزشگاه و استاد خوبه؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر computer : میخوام بدونم خانم نغمه فلاح تو آموزشگاه نوین خوبن؟    تعداد پاسخها(1)( marzi4516)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قهوه خانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392.. sms بهتر است     برخی ایده ها و اجرا ها را در سایت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392..     برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. پاسخ mohamad93 به نظر Alternative666 : سلام من جدیداً رفتم عطاویچ خیلی تغییر کرده غذای جدید اضافه کرده کیفیت غذاهاشم خیلی خوب شده خیلی عالی شده.فروش آنلاین از طریق وب سایت و نرم افزار اندروید هم راه اندازی کرده.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر خدا أشرق : کافی نت پدر به عنوان بهترین اینترنت-کامپیوتر محله --تهران پارس منطقه 4 توسط خدا أشرق به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسيار كافي نت خوب و كاري نمایش مشخصات و آدرس مرکز کافی نت پدر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ azin به نظر Sara : سلام سارا جون لطف میکنی آدرس و شماره تلفن جدید گلرخان رو بدی چون شماره و آدرسشون انگار تغییر کرده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ azin به نظر shahsavar : سلام shahsavareعزیز من یک پسر سه ساله دارم که خیلی شیطونه میخوام بفرستمش مهد اما همش نگرانشم که نکنه مربیای مهد به خاطر شیطنتش تنبیه اش کنند بخاطر همین دنبال یک مهد خوب میگردم که مربیای خوبی داشته باشه بعلاوه دوزبانه هم باشه و امکانات قابل قبولی داشته باشه میشه آدرس مهد دخترتونو برام میل کنید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر shahpar : سلام از همه شما عزیزان ممنون خوشحال می شیم که از کیفیت شیرینی ما تعریف یاانتقاد میکنید من نعمت اله محمدی هستم یکی از کارکنان قنادی بلوط هستم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین اموزشگاه عکاسی تهران پارس منطقه 4
. نظر Serhat : تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان) به عنوان بهترین آژانس بانوان محله --تهران پارس منطقه 4 توسط Serhat به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Gee whiz, and I thhguot this would be hard to find out. نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Anitra : تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان) به عنوان بهترین آژانس بانوان محله --تهران پارس منطقه 4 توسط Anitra به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Thank you so much for this aritelc, it saved me time! نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Solomon : تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان) به عنوان بهترین آژانس بانوان محله --تهران پارس منطقه 4 توسط Solomon به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Shoot, who would have thuhgot that it was that easy? نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان)        مشاهده و پاسخ به این نظر

ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
. نظر اسماعیل اسدپور : پنه به عنوان بهترین فست فود و کافی شاپ محله --تهران پارس منطقه 4 توسط اسماعیل اسدپور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به حاطر داشتن فضای بازوغذاهای عالی یکی از بهترین کافی و فست فود تهران پارس است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پنه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیده خاتمی : مطب دندانپزشکی دکتر مجدیه به عنوان بهترین دندانپزشکی،ایمپلنت،زیبایی محله --تهران پارس منطقه 4 توسط شیده خاتمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دندانپزشکی دکتر مجدیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. پاسخ benita به نظر ...... : سلام دوستان منم سال 86 ثبت نام کردم ولی هنوز تحویل نگرفتم، کسی خبری داره؟؟؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر shervin : من چند بار از بلوط کیک و شیرینی گرفتم راضی بودم،سالوت هم خوب بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر shervin : من باشگاه ورزشیه زن ایرانی میرم و راضی ام نبش چهارراه تیراندازه خوبیش اینه که بعد از ظهرا هم زنونس کلا 24 ساعته واسه خانوماس :) یه خوبیه دیگش واسه من اینه که طبقه دوم همین باشگاه کلاس زبانمه که از اونم خیلی راضی ام اسمشم آکادمی ELA        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ nazanin66 به نظر وحید ن : بچه ها بیاین اطلاعات غلط به همدیگه ندیم! این فروم واسه پیدا کردن بهترین آموزشگاهاس  نه اینکه یکی مثل وحید و wili پیدا شه بیاد اطلاعات غلط بده همه رو گمراه کنه. اگه برین توی خود سایت آکسفورد و توضیحاتی که راجع به کتابهای american english file و english result رو داده ترجمه کنین (اگه زبانتون خوب باشه) و بخونین می بینین خود انتشارات آکسفورد این دو تا کتاب رو توی یه سطح میدونه! و تنها تفاوتش رو توی لهجه امریکایی یا بریتانیایی عنوان میکنه! کتاب american english file با لهجه american نوشته شده و برای کسانی مناسبه که میخان TOEFL  امتحان بدن. کتاب english result  با لهجه british نوشته شده و برای کسانی مناسبه که میخان IELTS بگیرن. خود انتشارات و سایت آکسفورد این دو تا کتاب رو در یک سطح میدونه! اون وقت این که یه نفر بیاد بگه اون یکی سرتره یا اون یکی قوی تره از روی ناآگاهیه.حداقل این ناآگاهی رو به دیگران انتقال ندین دوستان.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ nazanin66 به نظر فرناز : منم الان 4 ماهه میرم آکادمی زبان ela و راضیم.قبلا ایرانمهر و سفیر میرفتم اما هم وقتم هم پولم و هدر دادم فقط!هم ایرانمهر هم سفیر سیستمشون خشک و استاداشون بی سواد بودن. اما اینجا که میرم استاداش خیلی قوی ان مدرک TESOL و CELTA دارن.کتابمونم american english file که روی pronunciation و accent خیلی کار شده نسبت به کتابای دیگه. movie و song و free discussion و short story و word skill هم استادا باهامون کار میکنن. یه چیزیش که برام خیلی جالب بود جلسه سوم هر کلاس  برگه نظرسنجی میدن اگه بچه ها از استاد ناراضی باشن عوضش میکنن.من توی این 4 ماه که از استادای هر ترمم راضی بودم.کلا همه چیش خوبه اینجا واسه من یه مزیت دیگه هم داره اونم اینه که طبقه پایینش باشگاه زن ایرانیه :) من بعد کلاسم میرم پایین باشگاه.دقیقا نبش چهارراه تیراندازه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ maryami به نظر dambeldor : سلام دوست عزیز من دنبال آموزشگاهی هستم که کتاب new english file رو آموزش بدن شما می تونید راهنماییم کنید؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ taranom به نظر shervin : تا اونجاییکه من میدونم صبح ها شرکت نفت هستن و بعد از ظهرها هم سمته آریاشهر شماره تماسشون هم اینه 09194948758        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ dehkordi12 به نظر shervin : میشه لطفا بگین چطور وکجا میشه آقای قلی زاده  رودید؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hossein021 به نظر shervin : من خودم دانشجوی دکترای teaching هستم و چندین ساله تدریس میکنم و از افتخاراتم اینه که شاگرد بهترین استاد هستم. آقای قلی زاده بی تردید بی نظیر ترین، بی بدیل ترین و با دانش ترین استاد ایران هستن. با ایشون که انگلیسی رو یاد بگیرین نظرتون راجع به تمامه این تعریف و تمجید هایی که بنظر من از روی ناآکاهیه عوض میشه.ایشون برای اولین بار تو متدهای بیشمار تدریس، روشی رو ابداع کردن که تمامه ساختارها رو با حرکات بدن و پانتومیم تدرس میکنن.چیزی که بزرگان تدریسه دنیا بهش دست پیدا نکردن.من هم روشه ایشون رو کار میکنم که بی نظیره.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ nazanin66 به نظر shervin : منم الان 4 ماهه میرم آکادمی زبان ela و راضیم.قبلا ایرانمهر و سفیر میرفتم اما هم وقتم هم پولم و هدر دادم فقط!هم ایرانمهر هم سفیر سیستمشون خشک و استاداشون بی سواد بودن. اما اینجا که میرم استاداش خیلی قوی ان مدرک TESOL و CELTA دارن.کتابمونم american english file که روی pronunciation و accent خیلی کار شده نسبت به کتابای دیگه. movie و song و free discussion و short story و word skill هم استادا باهامون کار میکنن. یه چیزیش که برام خیلی جالب بود جلسه سوم هر کلاس  برگه نظرسنجی میدن اگه بچه ها از استاد ناراضی باشن عوضش میکنن.من توی این 4 ماه که از استادای هر ترمم راضی بودم.کلا همه چیش خوبه اینجا واسه من یه مزیت دیگه هم داره اونم اینه که طبقه پایینش باشگاه زن ایرانیه :) من بعد کلاسم میرم پایین باشگاه.دقیقا نبش چهارراه تیراندازه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shervin : من مدت زیادی بود که دنبال یه آموزشگاه خیلی قوی میگشتم تا بیشتر از این وقتم رو توی آموزشگاه های زبان اسم در کرده تلف نکنم! حالا هم دوست دارم تجربیاتم رو در اختیار کسایی که دنبال تقویت زبانشونن و وقتی هم برای تلف نکردن پولی هم برای دور نریختن دارن بگم اول از همه بهتون پیشنهاد میکنم توی انتخاب آموزشگاه،به هیچ عنوان به اسمی که در کردن و الکی معروف شدن توجه نکنین! اول از همه از تجربم توی ایرانمهر بگم از چند کیلومتریش هم رد نشین! فقط و فقط به فکر پول درآوردن هستن! همه شعبه هاش زیرآب شعبه های دیگشون رو میزنن مخت و میزنن بری شعبه ی اونا! یه کلاسی ثبت نام کردم...دو ماه گذشت و کلاسم تشکیل نشد! بعد از دو ماه تماس گرفتن گفتن چون بیشتر از 3 نفر برای این سطح ثبت نام نکردن،باید بیاین نفری 240 هزار تومن بدین و کلاس به صورت نیمه خصوصی براتون تشکیل بشه! منم به زور و دعوا رفتم همون پولی رو که دادم پس گرفتم دوم از سفیر بگم که مثل مدرسه میمونه و سیستمش لاک پشتی هستش چند سالی طول میکشه آخرشم میبینی همش از مغزت پریده! چون استاداش از همون شاگردای قدیمیه خود سفیر انتخاب میشه! خلاصه یه چند ترمی بیشتر اونجا نموندم چون واقعا کسل کننده و بی هدف بود... سومین تجربم با یکی از دوستام چند ماه رفتم کیش...کیش چند سال پیش خوب بود، اما الان خیلی خراب کرده.دقیقا شده مثل سفیر.سیستم خشک و البته استادای بی سواد که در سابق خیلی باسواد تر بودن! خلاصه از فکر زبان خوندن و آیلتس گرفتن اومده بودم بیرون و خسته شده بودم که به پیشنهاد همسرم تصمیم گرفتم برم آموزشگاه زبانی که پارسال میرفت،آموزشگاه زبان ELA ،پیش خودم گفتم من که همه جا رو به هوای شهرتشون امتحان کردم،بذار اینجا هم برم یه تعیین سطح بدم ببینم چی میشه! سرتون و درد نیارم...من الان 5 ماهه میرم اینجا و خییییییییییییییییلییییییییییییییی راضیم اول از همه استاداش نظرم رو جلب کرد که فوق العاده قوی بودن و چند تاشون مدرک TESOL داشتن که یه مدرک بین المللیه و توی کشورهای مختلف میتونن انگلیسی تدریس کنن.جووه کلاس خیلی شاد و با انرژیه.مدیر خیلی با شخصیتی داره.پولکی نیستن.مشکل مادی داشته باشی شهریه رو قسط بندی هم میکنن.کلا محیطش خیلی صمیمانس...من که هر دفعه کلی روحیم عوض میشه movie و free discussion هم میرم که خیلی به تقویت لهجه و مکالمات روزمرم کمک کرده.word skill هم هر هفته کار میشه. استاداش هم لهجه British کار میکنن هم american به انتخاب خودت.کتاباشونم American English File هستش.روز اول هم که میری اگه آقایی به نام آقای کرمی اونجا باشه سیستم آموزشیشون رو قشنگ برات توضیح میده.من که همون روزی که واسه تعیین سطح رفتم ثبت نام کردم البته بعد از اینکه 45 دقیقه از این آقای بنده خدا حرف کشیدم دهنش خشک شد بسکه برام توضیح داد خلاصه به نظر من بهترین آموزشگاه زبان که تا حالا توی این چند سال رفتم آکادمی زبان ela هستش،نبش چهارراه تیراندازه.تنها جایی که من و همسرم تونستیم بعد از چند جلسه قشنگ با هم صحبت کنیم    تعداد پاسخها(4)( nazanin66 - hossein021 - dehkordi12 - taranom)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. پاسخ itmanager به نظر محسن نیک پور : من تحقیق کردم این شرکت زیر پله ای است  اصلی نیستند- دست دوم میفروشند        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ yaldaa به نظر احمدی : تروخدا  2دختراتو نبر اونجا  ببر فرهنگسرا . مردم چقدر...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر soheil : با سلام آموزشگاه طوطیان بهترین گزینه برای یادگرفتن مکالمه زبان انگلیسیه. من دو سال پیش از پایه شروع کردم و بدون اینکه خارج از کلاس بخونم، الان یادگرفتم که چجوری انگلیسی صحبت کنم. با اینکه قبل از اینجا 7 سال تو آموزشگاههای دیگه بودم و متاسفانه فقط کتاب های مختلف رو ورق میزدیم، اما الان بعد از کمتر از دو سال، بسیار راضی هستم. این دو سال مثل چند سال قبل اصلا وقتم تلف نشد و مستقیم وارد مکالمه شدم. امیدوارم شما هم دست از خوندن کتابای مکالمه که فقط یه سری کلمات محدود رو بهتون یاد میده بردارید و تو یه کلاس مخصوص مکالمه مثل طوطیان ثبت نام کنید. سهیل فرزانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین سینمای تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
. پاسخ elish به نظر roshan : محله به این عظمت نه سینما  -نه کتابخانه ونه فرهنگسرای درست ودرمونی دارد  متاسفانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ elish به نظر سولماز : سلام به همگی  راستش ارایشگاه رفتن بسته به شرایط ودرجه ی  شخص وسلیقه متفاوته.همین گل ارا  جاری من رفت  خودش راضی بود  ولی  اطرافیان  نه.خصوصا  شینیون  موها  که  بنظرم   افتضاح بود.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کسری یزدانی : دفتر ازدواج 349 تهران به عنوان بهترین دفتر ازدواج محله --تهران پارس منطقه 4 توسط کسری یزدانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج 349 تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیرین : آموزشگاه موسیقی شیدایی به عنوان بهترین آموزش کلیه سازها،کلیه آواز و موسیقی کودک و تنظیم و آهنگ سازی با نرم افزار،میکس و مسترینگ محله --تهران پارس منطقه 4 توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کادر قوی،محیط سالم،مدیریت خوب،هزینه مناسب این آموزشگاه خیلی خوبه ه ه ه ه ه ه ه ه ه شیدااااااااااااااااااایی نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی شیدایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ maryam96 به نظر مهدي وليزاده : اينم بگم كه سن پذيرش 3 سال به بالاس شماره هم :77002701        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ maryam96 به نظر مهدي وليزاده : سلام من مربي مهدم در موسه ميعادنوباوگان شهرك حكيميه همه چيش خوب و عاليه فقط ناهار به عهده خد خانوادس كه بايد براي بچه بذارن در مهد به بچه داده ميشه همه چي هم از نظر تفريح و آموزش داره و علاوه بر اين مهد قرآن هم هست و به بچه ها سوره هاي قرآنو ياد ميدم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shahsavar : من به عنوان یک مادر مهد مه سیما رو پیشنهاد میکنم... به نظر من از نظر آموزشی بهترینه... دخترِ من الان 3 سال و نیمه تو این مهده.. دخترِ مستقلی شده و نسبت به هم سنو سالاش خیلی چیزا میدونه که دوستای دیگش نمیدونن... آموزشای این مهدو خیلی دوست دارم امیدوارم همینطوری که هست پیش بره...    تعداد پاسخها(1)( azin)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر faribaba : مهد کودک صورتی بدترین مهد منطقه 4 است که تقریبا 1ساله به مدیریت خانم احمدی است من بچه ام اونجا میرفت و به شدت ناراضی بودم هر چند وقت یک بار مربی هاشو عوض میکرد  تا بچه ها با یکی آشنا میشدن یه نفر دیگه میومد...از لحاظ تغذیه افتضاح بود.... بودجه غذا رو کم میدادن و انقدر غذا کم بود که بچه ام میگفت لقمه سوم بخوام بهم نمیدن میگن کم میاد... داخل مهد چند سال رنگ نشده من دختر دوستم چند سال پیش میرفت اونجا ر فت    نقاشی دیوار داخلی همون بود البته مدیریت سالهای قبل فرق  داشت  وبسیار خوب بود... من خودم وقتی رفتم بچه رو از مهد بیارم دیدم یکی از بچه ها رو خانم احمدی داره سرش داد میزنه و دعواش میکنه به طرز وحشتناکی که اگه این بچه هر کاری کرده باشه این کار به شدت زننده اس...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Aisa به نظر sepideh20 : تالار فقط رویال پارس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. نظر baharan90 : مژده به تمام ساکنین محترم منطقه 3 و 4 آتلیه بهاران در نزدیکی شما افتتاح شد مفتخریم با کادر مجرب خانم  و آتلیه ایی با دکورهای متنوع  و قیمتهایی استثنایی در خدمت شما عزیزان باشیم. تخصص ما در زمینه عکس کودک هست اما همه امکانات لازم برای عکس مدلینک .اسپرت .خانوادگی و حتی پرسنلی برای شما فراهم هست .مطمئن باشید با یک بار مراجعه بعد از دیدن عکسهایتان و همچینین شنیدن قیمت های ما مشتری دایمی ما خواهید شد  آدرس ما: شعبه 1:جردن . بالاتر از اسفندیار .عاطفی شرقی .مجتمع اداری آسیا . طبقه اول واحد 3 شعبه 2:مجیدیه شمالی .خ ابوالحسنی .پ100.واحد 18 تماس:22055050 22057733       و 09194400420           مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر وحید رحمانی : فروشگاه طاها به عنوان بهترین بهداشتی پوشک بچه پوشک بزرگسال محصولات کاغذی محله --تهران پارس منطقه 4 توسط وحید رحمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از این فروشگاه خرید کردم قیمتاش فوق العاده ست مخصوصا پوشک.. نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه طاها        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. پاسخ mani20 به نظر s@ra : کاملا موافقم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mani20 : به نظرمن هم خیابان توحید  بهترین خیابون هستش هم خیبابونای پهن و بزرگی داره و توسط پارک های زیاد  بزرگی احاطه شده تا لواسان 10 دقیقه فاصله داره و تمام اتوبان هاو مناطق  تهران زین الدین همت بابایی باقری صدر امام علی و..... در دسترس هستند و از نظر ارتفایی بالاترین نقطه ی تهراپارس هست و اب و هوای خنک و تمیزی هم داره و بافت خونه ها خوب و ادم های با کلاسی داره......        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله تهران پارس منطقه 4           بهترین مراکزدرمانی تهران؟

صفحه اصلی تالار تهران پارس منطقه 4 بهترین مرکزدرمانی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
سه شنبه 19 شهريور ماه 1392
نسیم عباسی

تاریخ درج: سه شنبه 19 شهريور ماه 1392

مطب طب سوزنی و امبدینگ وزیبایی دکتر صادقی به عنوان بهترین طب سوزنی،امبدینگ،کاهش وزن،تنظیم سایز،زیبایی صورت،بوتاکس،ژل،ریزش مو،لیفتینگ،مزوتراپی،میکرودرم محله --تهران پارس منطقه 4 توسط نسیم عباسی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

به نظر من با اینکه این مرکز تازه شروع به کار نموده است و خدمات ارایه شده در ان بسیار علمی و ارزان میباشد
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب طب سوزنی و امبدینگ وزیبایی دکتر صادقی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 11 خرداد ماه 1391
سعید پناهی

تاریخ درج: پنجشنبه 11 خرداد ماه 1391

دندان پزشکی به عنوان بهترین دندان پزشکی محله --تهران پارس منطقه 4 توسط سعید پناهی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندان پزشکی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 26 شهريور ماه 1390
saye saedi

تاریخ درج: شنبه 26 شهريور ماه 1390

دندان پزشکی به عنوان بهترین دندان پزشکی محله --تهران پارس منطقه 4 توسط saye saedi به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندان پزشکی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 30 تير ماه 1390
منصوره كاوند

تاریخ درج: پنجشنبه 30 تير ماه 1390

مطب مشاوره تغذیه و رژیم درمانی سمانه متینی به عنوان بهترین راز سلامتی شما نزد ماست محله --تهران پارس منطقه 4 توسط منصوره كاوند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب مشاوره تغذیه و رژیم درمانی سمانه متینی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله تهران پارس منطقه 4

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
چهار شنبه 23 فرودرین سال 1391
بوسیله وحید پور سعیدی
6 6898
goodfriend
دوشنبه 23 تیر سال 1393
بوسیله mahson
31 37300
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین تهران پارس منطقه 4 در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
پنجشنبه 26 اردیبهشت سال 1392
بوسیله smasher
10 6693
goodfriend
چهار شنبه 30 بهمن سال 1392
بوسیله خدا أشرق
37 40235
بهترین عکاسی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
دوشنبه 31 تیر سال 1392
بوسیله baharan90
3 4633
goodfriend
سه شنبه 19 شهریور سال 1392
بوسیله نسیم عباسی
4 4055
goodfriend
چهار شنبه 9 بهمن سال 1392
بوسیله shahpar
22 16595
بهترین خواروبارفروشی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
یکشنبه 27 فرودرین سال 1391
بوسیله بنده خدا
3 3122
بهترین تره بار تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
جمعه 16 دی سال 1390
بوسیله morteza niki
1 2228
بهترین پارک تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
شنبه 10 تیر سال 1391
بوسیله mahnaz movafaq
4 4625
بهترین تاکسی سرویس تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
جمعه 30 خرداد سال 1393
بوسیله احمد عظیمی
5 4743
بهترین رستوران تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
بوسیله smasher
11 9923
بهترین تالار تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
بوسیله smasher
6 6953
بهترین کافی شاپ تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
بوسیله smasher
3 3818
بهترین قهوه خانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
1 1354
بهترین سفره خانه سنتی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
بوسیله smasher
4 5764
بهترین سینمای تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 11 شهریور سال 1392
بوسیله elish
4 3130
بهترین استخر،سونا،جکوزی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
یکشنبه 19 آذر سال 1391
بوسیله simaa
5 6199
بهترین مدرسه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
شنبه 17 تیر سال 1391
بوسیله نفس اکبری
12 12067
بهترین مرکز خرید تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
جمعه 6 تیر سال 1393
بوسیله elish
2 3421
بهترین مشاور املاک تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
چهار شنبه 8 تیر سال 1390
بوسیله S.KH
1 3877
بهترین آموزشگاه کامپیوتر تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
پنجشنبه 14 دی سال 1391
بوسیله dabibeen
8 7174
goodfriend
سه شنبه 5 آذر سال 1392
بوسیله nazanin66
56 32980
goodfriend
چهار شنبه 21 خرداد سال 1393
بوسیله marzi4516
18 12235
بهترین کلاس آموزشی کنکور تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
شنبه 1 بهمن سال 1390
بوسیله atousa
1 2230
goodfriend
شنبه 19 بهمن سال 1392
بوسیله azin
7 10609
بهترین باشگاه ورزشی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
سه شنبه 5 آذر سال 1392
بوسیله shervin
3 6721
بهترین فست فود تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
شنبه 24 اسفند سال 1392
بوسیله mohamad93
31 29412
goodfriend
دوشنبه 11 آذر سال 1392
بوسیله benita
36 23994
mahi64
جمعه 13 دی سال 1392
بوسیله Serhat
5 3240
kiany
پنجشنبه 21 آذر سال 1392
بوسیله اسماعیل اسدپور
4 1306
بهترین قالیشویی و مبلشویی در این محدوده
farahi
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 118
میکرو پیگمنتیشن
azin
0 131
انتخاب دبیرستان عالی در منطقه 4 یا مناطق دیگر
NIMA_T
0 112

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4357, نوشته ها: 13090, کاربران: 4484
به جدید ترین عضو انجمن, naazi خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران