سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
چهارشنبه 16 آذر ماه 1390 بهترین شیرینی فروشی و قنادی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
مهیار

تاریخ درج: چهارشنبه 16 آذر ماه 1390
شیرینی فروشی بلوط بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس هست نه فلکه سوم سارا جان

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین شیرینی فروشی و قنادی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر shahpar : سلام از همه شما عزیزان ممنون خوشحال می شیم که از کیفیت شیرینی ما تعریف یاانتقاد میکنید من نعمت اله محمدی هستم یکی از کارکنان قنادی بلوط هستم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر shervin : من چند بار از بلوط کیک و شیرینی گرفتم راضی بودم،سالوت هم خوب بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر daneshmand : فقط شیرینی فروشی قائم چهارراه استقلال اگه کیک یا شیرینی برا مراسم یا جشن می خواین حرف نداره ما سالهاست که ازین جا خرید میکنیم  البته ازین شیرینی فروشی های معروفی که همه میگن خرید کردم سالوت گلگله بلوط ..... ولی اونجور که میگفتن خوب وباکیفیت  نبود          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahnaz movafaq به نظر سارا : شیرینی فروشی بلوط یکی از بهترین قنادی های تهرانپارس ودر ضمن در حد شیرینی فروشی بی بی در یوسف آباد هم است.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shima : باسلام خدمت دوستان شیرینی فروشی نوبری(لطیفه های فوق العاده ای دارد) و بعد بلوط و بعد سالوت و پاگشا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهدی : پاگشا خیابان فرجام یکبارخریدکنی مشتری همیشگی میشی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صدرا : کی بود گفت فروشنده های  سالوط بی ادبن یه آقا سیددارن حرف نداره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سمیرا به نظر سارا : سالوت شاید بهترین شیرینی هارو داشته باشه ولی به نظر من پرسنلش اصلا ادب ندارن. هنوز نمی دونن باید با مشتری چجوری رفتار کنن. بلوط بد نیست. ولی من شیرینی های غنچه رو به همشون ترجیح میدم. شاید ظاهر خیلی تاپی نداشته باشه ولی هم خیلی خوش مزه است هم واقعا پرسنل با شخصیتی داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر یاسمن : شیرینی فروشی گلگله خیابان جشنواره-خیابان سجده ای شمالی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ بهار به نظر سارا : به نظر من بهتراین شیرینی فروشی، سالوت یا همان آرش قدیمی است. کیفیت شیرینهای بلوط جدیداٌ پایین اومده و همش شیرینهای تکراری میزنه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر وحید : فقط شیرینی پاگشا خ فرجام        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سارا به نظر سارا : حواسم نبود مهیار جون . من 23 ساله دارم تهرانپارس زندگی میکنم  اما هنوزم این فلکه ها رو قاطی میکنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مهیار به نظر سارا : شیرینی فروشی بلوط بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس هست نه فلکه سوم سارا جان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا : به نظر من  بهترین قنادی بلوط است در فلکه سوم تهرانپارس    تعداد پاسخها(5)( مهیار - سارا - بهار - سمیرا - mahnaz movafaq)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ گیتی به نظر roya : به نظرم شیرینی بلوط خیلی شیرینی هاش خوشمزست . بلوط عالییییه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ندا به نظر roya : وای سالوت یک شیرینی هایی داره که در اصل کیک هست لاغر و تقریبا دراز عاشقه اونا هستم آره سالوت معرکست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ شهرام به نظر roya : سلام بچه محلهای عزیز بهترین شیرینی فروشی در منطقه شمال شرق فقط سالوت در تیرانداز است و بس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ احمد ناصری به نظر roya : قنادی تبریزیان تو تکاوران بهترین شیرینی هارو داره تازه و خوشمزه البته بلوط هم خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نفیسه به نظر roya : قنادی نوبری واقعا شیرینی های با کیفیتی داره خ 154 شرقی          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ایدا به نظر roya : wooowww  با بلوط موافقم اما به پای سالوت نمیرسن نرسیده به تیرانداز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر roya : salam...be nazare man shirini baloot ke beyne falake 1 va 2 hast va shirini tohid ke tooye falake 4 khiyabone estakhre khoban...    تعداد پاسخها(6)( ایدا - نفیسه - احمد ناصری - شهرام - ندا - گیتی )     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمانه لطفعلی زاده : عینک شاپ به عنوان بهترین واردات عینک آفتابی محله --تهران پارس منطقه 4 توسط سمانه لطفعلی زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز عینک شاپ        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر یک آموزش زیبا و موثر از زومبا میخواین با این تلفن تماس بگیرین. 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر ماندانا هاشمی : تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان) به عنوان بهترین آژانس بانوان محله --تهران پارس منطقه 4 توسط ماندانا هاشمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام من برای لاغری به باشگاه آران مراجعه کردم. هم برنامه بدن سازی گرفتم هم از لاغری موضعی استفاده کردم. خیلی از این پک لاغری راضیم. توصیه میکنم شما هم از این پکیج استفاده کنین. این باشگاه تو نارمک هست و تلفنش هم این هست 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام خدمت همه د وستان من از منطقه تهران سر خیلی اتفاقی بوسیله یکی از دوستان به باشگاه آران راه پیدا کردم. اون زمان خیلی اتفاقی و در حد کنجکاوی نگاهی به کلاسهای رقص این باشگاه  انداختم ولی خیلی سریع با دیدن یک اجرای کوتاه بوسیله یکی از بچه های اونجا جذب این کلاسا شدم. با اینکه مسیرم خیلی دور بود ولی زمانهایی رو ازاد کردم و به  صورت  جلسه ای  تو کلاسا شرکت کردم. الان از اینکه تو این کلاسا شرکت کر دم خیلی خوشحالم چون هم جنبه نرمش و ورزش داره هم ادم هنری و یاد میگیره   این کلاسا رو به شما دوستان هم توصیه میکنم. اسم باشگاه آران هست و شمارش هم اینه 77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر گلرخ عربانی : مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم به عنوان بهترین هاشور ابرو , پرپشت کردن و قرینه سازی ابروهای ناهماهنگ اصلاح طرحهای قدیمی خط چشم , خط مزه , خط لب محله --تهران پارس منطقه 4 توسط گلرخ عربانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است جهت طراحی وهاشور ابرو نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام خدمت همه د وستان من از منطقه تهران سر خیلی اتفاقی بوسیله یکی از دوستان به باشگاه آران راه پیدا کردم. اون زمان خیلی اتفاقی و در حد کنجکاوی نگاهی به کلاسهای رقص این باشگاه  انداختم ولی خیلی سریع با دیدن یک اجرای کوتاه بوسیله یکی از بچه های اونجا جذب این کلاسا شدم. با اینکه مسیرم خیلی دور بود ولی زمانهایی رو ازاد کردم و به  صورت  جلسه ای  تو کلاسا شرکت کردم. الان از اینکه تو این کلاسا شرکت کر دم خیلی خوشحالم چون هم جنبه نرمش و ورزش داره هم ادم هنری و یاد میگیره این کلاسا رو به شما دوستان هم توصیه میکنم. اسم باشگاه آران هست و شمارش هم اینه 77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تالار تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
. پاسخ saharali92 به نظر محمد : ما بهترین تالارو هنوز پیدا نکردیم. ولی لطفا گول بعضی از تالار های تازه تاسیسو نخورید مثل تالار پارادایس تو دماوند. برعکس ظاهرشون، مدیرش خیلی بی انصافو بو وجدانیه. آدمارو به شکل پول می بینه. واقعا براش متاسفم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ 21behnam به نظر suzan : سلام منم تا فایل 4 ایرانمهر بودم ولی اگه میخوای برو اموزشگاه زبانسرا خیلی اموزشگاه خوبیه اوناهم فایل تدریس میکنن استاداشم خیلی خوبن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ sarah1 به نظر suzan : سلام  من نظراتتون دیدم  به نظر من   استادای  اموزشگاه سها   عالین مخصوصا ایلتس و تافل استاد الهامی و استاد علیمحمدی  تدریس میکنن    پشیمون نمیشین چون من توی مدت خیلی کمی تونستم خیلی پیشرفت کنم  ادرسشم خیلی خوبه از ایران مهر  واموزشگاه  های دیگه هم http://www.soha-ac.ir/  خیلی بهتره  22718900  تجریش   میدان قدس ابتدای شریعتی  پایین تر از مترو  روبروی داروخانه ی طالقانی  پلاک 1955  تعداد پاسخها(0)         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر mahson : برای گریم ومیکاپ اکثرارایشگاههای معروف رورفتم اما خانم سوگندسپهرنیاکارش حرف نداره.هرکی رو فرستادم راضی بوده.قبل ازتماس باخانم سپهرنیا بهشون اسمس بدین که برای کارمیکاپ باهاشون کاردارین تابتونیدباخودشون صحبت کنیدچون سرشون شلوغه ممکنه منشیشون پاسخگوباشن.09333298717        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahson : برای گریم ومیکاپ اکثرارایشگاههای معروف رورفتم اما خانم سوگندسپهرنیاکارش حرف نداره.هرکی رو فرستادم راضی بوده.ارایشگاه گل ارا خواهرم برای عروسیه جاریش رفت اصلا خوب نشده بود راضی نبودیمممممممممممممممممممممممممم.قبل ازتماس باخانم سپهرنیا بهشون اسمس بدین که برای کارمیکاپ باهاشون کاردارین تابتونیدباخودشون صحبت کنیدچون سرشون شلوغه ممکنه منشیشون پاسخگوباشن.09333298717        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین استخر،سونا،جکوزی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
. نظر عرفان احسانی : پوشاک زنانه به عنوان بهترین پوشاک زنانه محله --تهران پارس منطقه 4 توسط عرفان احسانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عرفان احسانی نمایش مشخصات و آدرس مرکز پوشاک زنانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین استخر،سونا،جکوزی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
. نظر عرفان احسانی : پوشاک زنانه به عنوان بهترین پوشاک زنانه محله --تهران پارس منطقه 4 توسط عرفان احسانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عرفان احسانی نمایش مشخصات و آدرس مرکز پوشاک زنانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر suzan : سلام  یک سال ایران مهر میرم راضی نیستم اما از کتابهاش که english file  راضیم ....شما اموزشگاهی رو سراغ دارید که همین کتاب رو تدریس کنند ممنون میشم راهنمایم کنید    تعداد پاسخها(2)( sarah1 - 21behnam)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ suzan به نظر shervin : سلام اگه امکانش هست شماره اموزشگاه رو برام می فرستید ممنون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ naomi به نظر سهراب : very good and very new teachers        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahson به نظر معصومه صدیقی : سلام به همه دوستان.من کارعروس اکثرارایشگاههای نهران رودیدم اکثراالبمشون با عروس زندشون زمین تااسمون فرق میکنه .من برای عروسی خواهرم رفتیم پیش ریحانه که کارش عالی بود خیلی تعریفشون رو شنیده بودیم گریمورسینماهستن.شمارشون رو هم خواهرم توسفردبی خیلی اتفاقی ازیکی ازدوستانشون گرفت مارفتیم البوم ایشون رودیدیم کارشون واقعا عالیه برای هرنوع سلیقه ای ارایش توالبمشون هست از لایت واروپایی بگیرتا عربیوبیروتی .اخلاقشون بسیارعالی ومهربون برخلاف میکاپ کارای دیگه که اصلا نمیتونی یک دقیقه باهاشون حرف بزنی.بااینکه سرشون شلوغه اما بسیارخوش برخوردن..تا 6ماه پیش جردن بودن اما الان نمیدونم کجاتشریف دارن شمارشون روبراتون میذارم انشا..که استفاده ببرین.قبل ازاینکه تماس بگیرین پیامک بزنین بعدتماس بگیرین تابتونیدباخودشون صحبت کنید چون سرشون شلوغه.09333298716        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر معصومه صدیقی : مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم به عنوان بهترین هاشور ابرو , پرپشت کردن و قرینه سازی ابروهای ناهماهنگ اصلاح طرحهای قدیمی خط چشم , خط مزه , خط لب محله --تهران پارس منطقه 4 توسط معصومه صدیقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رنگ مو نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم    تعداد پاسخها(1)( mahson)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر elish : من با نظر دوستمون  راجع به پاساژ پارسیان موافقم پاساژ نگین شرق هم بد نیست حس خوبی داره همون فلکه 2مه بسمت فلکه 1 دست راست حدود 50 متر پایینتر.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر احمد عظیمی : تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان) به عنوان بهترین آژانس بانوان محله --تهران پارس منطقه 4 توسط احمد عظیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کار این آژانس خیلی زشته. مسافر مرد هم قبول میکنه و اونو با راننده ی خانم میفرسته هرجایی که مسافر مایل باشه. کاش میشد بگم چه کثافکاری هایی تحت عنوان مسافربردن میکنن. نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. پاسخ marzi4516 به نظر computer : سلام دوستان کسی اطلاع داره برای آموزش ویولن در منطقه نارمک کدام آموزشگاه و استاد خوبه؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر computer : میخوام بدونم خانم نغمه فلاح تو آموزشگاه نوین خوبن؟    تعداد پاسخها(1)( marzi4516)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قهوه خانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392.. sms بهتر است     برخی ایده ها و اجرا ها را در سایت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392..     برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. پاسخ mohamad93 به نظر Alternative666 : سلام من جدیداً رفتم عطاویچ خیلی تغییر کرده غذای جدید اضافه کرده کیفیت غذاهاشم خیلی خوب شده خیلی عالی شده.فروش آنلاین از طریق وب سایت و نرم افزار اندروید هم راه اندازی کرده.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر خدا أشرق : کافی نت پدر به عنوان بهترین اینترنت-کامپیوتر محله --تهران پارس منطقه 4 توسط خدا أشرق به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسيار كافي نت خوب و كاري نمایش مشخصات و آدرس مرکز کافی نت پدر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ azin به نظر Sara : سلام سارا جون لطف میکنی آدرس و شماره تلفن جدید گلرخان رو بدی چون شماره و آدرسشون انگار تغییر کرده        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله تهران پارس منطقه 4           بهترین شیرینی فروشی های تهران؟

صفحه اصلی تالار تهران پارس منطقه 4 بهترین شیرینی فروشی و قنادی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
12
چهارشنبه 9 بهمن ماه 1392
shahpar

تاریخ درج: چهارشنبه 9 بهمن ماه 1392

سلام از همه شما عزیزان ممنون خوشحال می شیم که از کیفیت شیرینی ما تعریف یاانتقاد میکنید من نعمت اله محمدی هستم یکی از کارکنان قنادی بلوط هستم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 5 آذر ماه 1392
shervin

تاریخ درج: سه شنبه 5 آذر ماه 1392

من چند بار از بلوط کیک و شیرینی گرفتم راضی بودم،سالوت هم خوب بود

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 4 خرداد ماه 1392
daneshmand

تاریخ درج: شنبه 4 خرداد ماه 1392

فقط شیرینی فروشی قائم چهارراه استقلال اگه کیک یا شیرینی برا مراسم یا جشن می خواین حرف نداره ما سالهاست که ازین جا خرید میکنیم 

البته ازین شیرینی فروشی های معروفی که همه میگن خرید کردم سالوت گلگله بلوط .....

ولی اونجور که میگفتن خوب وباکیفیت  نبود

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 19 فروردين ماه 1391
shima

تاریخ درج: شنبه 19 فروردين ماه 1391

باسلام خدمت دوستان

شیرینی فروشی نوبری(لطیفه های فوق العاده ای دارد) و بعد بلوط و بعد سالوت و پاگشا

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 11 اسفند ماه 1390
مهدی

تاریخ درج: پنجشنبه 11 اسفند ماه 1390

پاگشا خیابان فرجام یکبارخریدکنی مشتری همیشگی میشی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 24 بهمن ماه 1390
صدرا

تاریخ درج: دوشنبه 24 بهمن ماه 1390

کی بود گفت فروشنده های  سالوط بی ادبن یه آقا سیددارن حرف نداره

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 4 بهمن ماه 1390
یاسمن

تاریخ درج: سه شنبه 4 بهمن ماه 1390

شیرینی فروشی گلگله

خیابان جشنواره-خیابان سجده ای شمالیcheeky

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 9 دي ماه 1390
وحید

تاریخ درج: جمعه 9 دي ماه 1390

فقط شیرینی پاگشا خ فرجام

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 10 آذر ماه 1390
سارا

تاریخ درج: پنجشنبه 10 آذر ماه 1390

به نظر من  بهترین قنادی بلوط است در فلکه سوم تهرانپارس

تعداد پاسخها(5)

بالای صفحه
پنجشنبه 13 مرداد ماه 1390
roya

تاریخ درج: پنجشنبه 13 مرداد ماه 1390

salam...be nazare man shirini baloot ke beyne falake 1 va 2 hast va shirini tohid ke tooye falake 4 khiyabone estakhre khoban...

تعداد پاسخها(6)

بالای صفحه
12

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله تهران پارس منطقه 4

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
چهار شنبه 23 فرودرین سال 1391
بوسیله وحید پور سعیدی
6 7496
goodfriend
پنجشنبه 27 شهریور سال 1393
بوسیله گلرخ عربانی
34 48443
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین تهران پارس منطقه 4 در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
پنجشنبه 26 اردیبهشت سال 1392
بوسیله smasher
10 7504
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
چهار شنبه 30 بهمن سال 1392
بوسیله خدا أشرق
37 45286
بهترین عکاسی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
دوشنبه 31 تیر سال 1392
بوسیله baharan90
3 5186
بهترین مرکزدرمانی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
سه شنبه 19 شهریور سال 1392
بوسیله نسیم عباسی
4 4496
goodfriend
چهار شنبه 9 بهمن سال 1392
بوسیله shahpar
22 18869
بهترین خواروبارفروشی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
یکشنبه 27 فرودرین سال 1391
بوسیله بنده خدا
3 3427
بهترین تره بار تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
جمعه 16 دی سال 1390
بوسیله morteza niki
1 2448
بهترین پارک تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
شنبه 10 تیر سال 1391
بوسیله mahnaz movafaq
4 5127
goodfriend
دوشنبه 14 مهر سال 1393
بوسیله ماندانا هاشمی
6 5439
بهترین رستوران تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
بوسیله smasher
11 11045
بهترین تالار تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
پنجشنبه 6 شهریور سال 1393
بوسیله saharali92
7 7713
بهترین کافی شاپ تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
بوسیله smasher
3 4202
بهترین قهوه خانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
1 1606
بهترین سفره خانه سنتی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
بوسیله smasher
4 6478
بهترین سینمای تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 11 شهریور سال 1392
بوسیله elish
4 3586
goodfriend
سه شنبه 21 مرداد سال 1393
بوسیله عرفان احسانی
7 7341
بهترین مدرسه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
شنبه 17 تیر سال 1391
بوسیله نفس اکبری
12 13563
بهترین مرکز خرید تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
جمعه 6 تیر سال 1393
بوسیله elish
2 3803
بهترین مشاور املاک تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
چهار شنبه 8 تیر سال 1390
بوسیله S.KH
1 4356
بهترین آموزشگاه کامپیوتر تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
پنجشنبه 14 دی سال 1391
بوسیله dabibeen
8 8145
goodfriend
شنبه 1 شهریور سال 1393
بوسیله 21behnam
61 41652
goodfriend
چهار شنبه 21 خرداد سال 1393
بوسیله marzi4516
18 14155
بهترین کلاس آموزشی کنکور تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
شنبه 1 بهمن سال 1390
بوسیله atousa
1 2477
بهترین مهد کودک تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
شنبه 19 بهمن سال 1392
بوسیله azin
6 12872
goodfriend
چهار شنبه 23 مهر سال 1393
بوسیله azin22
7 8004
بهترین فست فود تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
شنبه 24 اسفند سال 1392
بوسیله mohamad93
31 32905
بهترین منطقه جهت سکونت تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
دوشنبه 11 آذر سال 1392
بوسیله benita
36 27066
بهترین اموزشگاه عکاسی تهران پارس منطقه 4
mahi64
جمعه 13 دی سال 1392
بوسیله Serhat
5 3939
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
پنجشنبه 21 آذر سال 1392
بوسیله اسماعیل اسدپور
4 1764
بهترین قالیشویی و مبلشویی در این محدوده
farahi
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 202
میکرو پیگمنتیشن
azin
0 224
انتخاب دبیرستان عالی در منطقه 4 یا مناطق دیگر
NIMA_T
0 205

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4374, نوشته ها: 13809, کاربران: 4972
به جدید ترین عضو انجمن, shakib خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران