سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
سه شنبه 18 بهمن ماه 1390 بهترین رستوران ونک و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
فاطمه زرعكاني

تاریخ درج: سه شنبه 18 بهمن ماه 1390
باغ تالار عروسی مجنون به عنوان بهترین باغ تالار عروسی محله --ونک توسط فاطمه زرعكاني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز باغ تالار عروسی مجنون

پاسخ sana92:

عزیز  این مجنون رو ما هرچی می گردیم،طرف ازادگان هستش.همنو می گی یا تو ونک یکی دیگه هست.

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین رستوران ونک و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. پاسخ sana92 به نظر فاطمه زرعكاني : عزیز  این مجنون رو ما هرچی می گردیم،طرف ازادگان هستش.همنو می گی یا تو ونک یکی دیگه هست.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پونه کیانی : اااااااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییییییییییییییییییییی بدک نیس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فاطمه زرعكاني : باغ تالار عروسی مجنون به عنوان بهترین باغ تالار عروسی محله --ونک توسط فاطمه زرعكاني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز باغ تالار عروسی مجنون    تعداد پاسخها(1)( sana92)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مهران به نظر yeganeh : فست فود راز پائين تر از مركز خريد ونك هم محيط جذابي داره هم پرسنلي با نزاكت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shakiba khalilzadeh به نظر yeganeh : resturan monakooo dar vanak aliii bod..        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ رضا به نظر سهیل : رستوران اسكان تكه- كاركنانش عاليه          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ رضا اکبری به نظر yeganeh : یگانه جووووون یه سرم موناکو بزن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سهیل :میدون ونک رستوران خوب نداره بابا هربار ما سر ظهر رسیدیم اونجا از گشنگی مردیم.!!    تعداد پاسخها(1)( رضا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر yeganeh :آنتروکد فوق العاده است    تعداد پاسخها(3)( رضا اکبری - shakiba khalilzadeh - مهران)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی ونک و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر یک آموزش زیبا و موثر از زومبا میخواین با این تلفن تماس بگیرین. 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر SHARAREH93 : سلام من برای لاغری به باشگاه آران مراجعه کردم. هم برنامه بدن سازی گرفتم هم از لاغری موضعی استفاده کردم. خیلی از این پک لاغری راضیم. توصیه میکنم شما هم از این پکیج استفاده کنین. این باشگاه تو نارمک هست و تلفنش هم این هست 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : با سلام خدمت همه عزیزان. یکی از خدمات باشگاه آران رو میخواستم خدمتتون معرفی کنم که شاید کمتر جایی با این موضوع مواجه شده باشین و اونهم لاغری موضعی  هست. اکثر خانمها به خاطر فرم زندگیهای فعلی با این مشکل مواجه هستن که ازچاقی ناحیه ای رنج میبرن. خصوصا در نواحی شکم و ران که کلا فرم بدن رو بهم میزنه.  این باشگاه به  مدت 12 سال هست که تو این قسمت کارهای خیلی خوبی انجام د اده و با تنها یک دوره مراجعه برای لاغری موضعی قابل مشاهده هست کما اینکه قیمتها نسبت به عملهای جراحی خیلی خیلی پایینرو مشکلاتی که به واسطه عمل عارض شخص میشه در این  شکل از لاغری وجود نداره . توصیه میکنم حتما برای حذف سلولیتهای ناحیه ای  بدنتون این باشگاه رو امتحان کنین. تلفن 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی ونک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ 30min30 به نظر 30min30 : آدرس مطب دکتر شریفی هم اینه :خ عباسپور- میدان توانیر- ساختمان طلا- فکر می‌کنم تو بیمارستان عرفان سعادت آباد هم باشن.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 30min30 : من تو توانیر یه جراح مغز و اعصاب فوق‌العاده میشناسم به اسم دکتر گیو شریفی. عمه من خیلی جوون بود و همه ازش قطع امید کرده بودن اما دکتر شریفی عملش کرد و الان هیچ مشکلی نداره. دکتر بی نهایت مهربون و ماهری هستن. امیدوارم برای هیچ کس بیماری پیش نیاد اما اگر مشکلی تو زمینه مغز و اعصاب داشتین صد در صد توصیه شون می کنم .    تعداد پاسخها(1)( 30min30)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ونک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر tahine88 : سلام به همه دوستان.من اکثرا ارایشگاههای معروف تهرانو سرزدم ولی نپسندیدم برید پیش خانم حسین زاده من تمام دوستام وفامیلمون رفتن پیش ایشون.کارش حرف نداره  وخیلی مهربونه. کار تخصصیشون اکستنشن مژه فر و رنگ مژه هاشو رابرو لب چشم  مکاب وشینون وکوپ وهای لایت هم شمال تهران کارمیکنه هم غرب  تهران الان شمارشون رومیذارم قبلش تماس بگیرین تا بتونیدباخودشون صحبت کنید.موفق باشین. 09121974720 شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر melika800 : من که برای اکثر کارام میرم پیش خانم حسین زاده سالن شفق طلایی کارشون خیلی خوبه مخصوصا اکستنشن مژه هاشور ابرو لب وچشم مکاب وشینیونشون و کوپشون حرف نداره  من برای این کارا محله جای دیگه ای ه جز خانم حسین زاده برم  به همه هم توصیه میکنم شمارشون 09121974720 ارزش این همه راه رو  داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nazii : دندانپزشک: دکتر مرادی بسیار دقیق و با وجدان با وسایل استریل من که خیلی راضیم،دندانپزشک خانوادگیمونه،به هر کس هم معرفی کردم کاملا راضی بوده قضاوت با خودتون 88887879 88887891        مشاهده و پاسخ به این نظر

زمین یا سالن فوتبال حوالی ونک؟
. نظر حنانه حسینی : بیمه ایران به عنوان بهترین نمایندگی بیمه ایران محله --ونک توسط حنانه حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است احترام پشتیبانی در امور مربوطه دانش لازم و نمایش مشخصات و آدرس مرکز بیمه ایران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک ونک و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ sana57 به نظر بهار مالک : با سلام....متاسفانه یا خوشبختانه تمام حرف ها درست بود...من بچه ام سه سال مهد یاسمن رفت و خانم شیبانی تا توانست ما رو چاپید......اونجا مهد کودک نیست محیط تجارته....از پول های ماست که دو تا بنز 500 میلیونی و خانه ویلایی فرشته و سفرهای اروپایی هر ساله نصیب ایشون میشه .....گول ظاهرسازیشونو نخورین فقط فیلمه...          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید ونک و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر حمید یاوری : دفترخدمات ارتباطی ۷۱.۲۵.۱۰۶۰ به عنوان بهترین امور مشترکین تلفن ثابت .تلفن همراه . خدمات پستی . پست بانک . نمایندگی ایرانسل محله --ونک توسط حمید یاوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفترخدمات ارتباطی ۷۱.۲۵.۱۰۶۰        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر aliakbar1 :   سلام   علي رضا اکبري هستم،27ساله ومجردم ،وضعيت ماليم اصلا خوب نيست،دنبال يکيم که با شرايط مالي من کنار بياد و يا کمکم کنه، يه خانم مجرد 27 تا40 ساله که قصد ازدواج داره مشخصاتشو لطف کنه به ايميلم پيامک کنه ،تا به قصد ازدواج آشنا بشيم،اگه مطلقه يا بيوه هم باشه و يا مشکل خاصي داشته باشه،داراي فرزند باشه و غيره اشکال نداره،فقط اهل زندگي باشه، با هم اشنا ميشيم 0.9.3.0.3.3.8.3.2.0.2. ...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر aliakbar1 :   سلام   علي رضا اکبري هستم،27ساله ومجردم ،وضعيت ماليم اصلا خوب نيست،دنبال يکيم که با شرايط مالي من کنار بياد و يا کمکم کنه، يه خانم مجرد 27 تا40 ساله که قصد ازدواج داره مشخصاتشو لطف کنه به ايميلم پيامک کنه ،تا به قصد ازدواج آشنا بشيم،اگه مطلقه يا بيوه هم باشه و يا مشکل خاصي داشته باشه،داراي فرزند باشه و غيره اشکال نداره،فقط اهل زندگي باشه، با هم اشنا ميشيم 0.9.3.0.3.3.8.3.2.0.2.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ sina_92 به نظر hamid91223 : آره فوق العادس....من اولش یکم شک داشتم بخاطر هزینه ای که می گیرن اما سر کلاس که نشستم متوجه شدم کاملاً ارزشش رو داشت.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hamid91223 : من به محل کاری ندارم چون خودم هر روز از کرج میرم  میدان ونک برای کلاسهای فشرده رسپینا تاک. استاداش حرف ندارن البته من تا حالا با 5 تا استاد کلاس داشتم. مدیرش هم اقای جدیری هستش که گوینده خبر انگلسیسی و ممتحن ایلتس دانشگاه ازاده. جاهای دیگه رو هم (4 تا اموزشگاه دیگه که اسم نمیبرم) امتحان کردم.    تعداد پاسخها(1)( sina_92)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه ونک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392.. sms بهتر است     برخی ایده ها و اجرا ها را در سایت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس ونک و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392..     برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر صادق بابازاده : کمپ های نوروزی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک و نارمک به عنوان بهترین آموزش های تخصصی محله --ونک توسط صادق بابازاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کمپ های نوروزی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک و نارمک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ونک و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر ملودی سلیمانی :آموزشگاه طراحی و خیاطی شایسته به عنوان بهترین اموزشگاه طراحی و خیاطی محله --ونک توسط ملودی سلیمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه طراحی و خیاطی شایسته        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ونک و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر popak : آموزشگاه طراحی و خیاطی شایسته به عنوان بهترین اموزشگاه طراحی و خیاطی محله --ونک توسط popak به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه طراحی و خیاطی شایسته        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین استخر،سونا،جکوزی ونک و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
. نظر taranhe : به نظر من عبدل آباد مرکز خرید عالی است چون همه چیز با قیمت مناسب و جنسای خوب میتونی خرید کنی اون جنسی که بالا شهر میخری 200 هزار تومن لونجا 50 هزار میتونی بخری باهمون کیفیت  / فقط بعضیها فکر میکنند کلاسشون میاد پایین          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حامد نیکی : ثبت شرکت ملاصدرا به عنوان بهترین خدمات ثبتی وحقوقی محله --ونک توسط حامد نیکی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است شرکت خیلی بزرگیه ..کارشون هم خوبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز ثبت شرکت ملاصدرا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ yashita به نظر بهار مالک :   koodakeman: آیا شما ما نیستید؟!!!!!!!!!!!!!!!!  شوکه شدم وقتی پستتون رو خوندم چون دقیقاااااا همین اتفاق توی این 2 هفته برای ما افتاد. پسر من یکی از مهد کودکهای گیشا میرفت که من ازش خیلی نا راضی بودم ، یکی از دوستانم دخترش میره مهد یاسمن خلاصه بخاطر ارتباط نزدیک دختر دوستم و پسر من تصمیم گرفتیم که پسرمون رو یاسمن ثبت نام کنیم.اول با مدیر داخلی مهد، خانم شعبانی، صحبت کردم پس از یه مصاحبه ی 3 ساعته! و دادن اوکی 80% خانم شعبانی برای ثبت نام پسر من ،قرار بر این شد که به من زنگ بزنند خلاصه 3 روز بعد پس از یکبار پیگیری من تماس گرفتند و وقت ملاقات گذاشتند برای شنبه 11 صبح، شنبه 9 صبح  زنگ زدند و قرار رو کنسل کردند و برای فرداش 9 صبح قرارملاقات گذاشتند، دقیقا ما هم تو اون اتاقک سرد ته حیاط رفتیم! و بعد از یکربع خانم شیبانی اومد و 45 دقیقه ی اول از ما مصاحبه ی کاری کرد (که من دلیل اینکارش رو بعدااا متوجه شدم- ایشون مادر پدرها رو محک میزنند که اوضاع مالی شون چطوره؟!!!) خلاصه بعد به ما گفت یاسی جون (دخترش) میاد شرایط ثبت نام رو توضیح میده و شما تا اخر هفته فرصت ثبت نام دارید. حتی به ما هم گفت که ما ابداااا بجز تیرماه ثبت نام نداریم اما الان شانس شما امکانش هست!!!؟ خلاصه دخترش که مسئول مالی و ثبت نام بود اومد و گفت چون پسر شما بچه ی ما نیست و ورودیه تازه است 50% نسبت به امسال افزایش نرخ داره و نمیدونم با چه فرمولی رسید به ماهی 876 هزار تومن + یه 876 هزارتومن اضافه برای جشن ها و بیرون رفتن ها+ 405 هزار تومن برای لوازم التحریر 9 ماه!  و گفتند که باید چک بدهید ، ما بهشون گفتیم که چک نداریم ، 3 ماه رو حساب کرد و گفت 2.800 بپردازید خلاصه ما برگشتیم و قرار شد تا اخر هفته من مدارک لازم رو که طی یه برگه بهم داده بودند + شهریه ببرم برای ثبت نام .روز چهارشنبه یعنی 9 بهمن ماه 1392 من رفتم با مدارک رفتم برای ثبت نام که خانم شعبانی یک ساعت و نیم من رو معطل کرد بخاطر اینکه یاسی جون بیاد! بعدش 3200 کارت کشید از ما، بعد ازم پرسید شاید نیاز باشه پسر شما بعضی از کلاسهای مهارت رو بگذرونه مشکلی نیست برای شهریه؟ گفتم نه! دوباره گفت به شهریه تون 50% هم تو خرداد اضافه میشه !؟ منم پاسخ دادم خانم شعبانی یاسی جون 50% رو حساب کردند که به ما گفتند 876 هزارتومن حتی جلوی خودمون حساب کردند ایشون هم از تک و تا خودشون رو ننداختند و گفتند پس برید تا یاسی خودش بهتون زنگ بزنه.خلاصه 2 ساعت بعد یاسی خانم به من زنگ زد و با 4 دقیقه سخنچینی و دروغ! به من گفت که قرار بوده یه بچه ایی برای همیشه از ایران بره ما قرار بود پسر شما رو جایگزین ایشون کنیم امروز خانواده اون بچه گفتند که مهاجرتشون افتاده به سال دیگه! خلاصه گفتند که الان نمیشه پسرشما رو ثبت نام کنیم باشه تا تیر ماه!!!؟ و بیاید چکتون رو بگیرید؟!  ایشون نمیدونست من همونروز با مادری صحبت کردم که همش 5 روز از ثبت نام دخترش میگذشت و دوره جذبشون بود!!! این بود تجربه ی من! انقدر مدیریت و اعضای این مهد بی وجدان و بی اخلاق هستند که نه به حرفی که زدن پایبند بودند نه به اینکه من 2 هفته رو حساب حرف اونا به بچه ام قول دادم که قراره بری مهد دوستت !وااقعا خانم شیبانی کلاه بردار و دروغ گو هستند و به تنها چیزی که فکر می کنند چاپیدن هرچه تمام تر پدر مادر هاست، 4 تا حرف و شعار خوشایند برای پدرمادرها رو توی مهدش پررنگ کرده مثل متد مونتسوری  و... ولی متاسفانه اینا همش چاشنی کلاه برداریشونه! برای اینکه اون پدر مادر بدبخت خیلییی هم خوشحال باشند که بچه اشون همچین مهدی میره و هر طور که شده پول مهد رو جور می کنند. هییییچ فرمولی برای شهریه ندارند و برای بیشتر چاپیدن به شغل پدرمادر و میزان گول خوردنشون! نگاه می کنند.          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت ونک و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر یاسی خورشیدی : آتلیه ترانه سان به عنوان بهترین عکاسی و فیلمبرداری محله --ونک توسط یاسی خورشیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین عکلسی نمایش مشخصات و آدرس مرکز آتلیه ترانه سان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ميترا تركمن : نمایندگی مرکزی خدمات سونی به عنوان بهترین نمایندگی خدمات وتعمیرات صوتی وتصویری سونی محله --ونک توسط ميترا تركمن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تعمير لامپ تصويرتلويزيون40ex520 s,kd نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی مرکزی خدمات سونی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ salehiyan به نظر بهار مالک : با سلام پسر من از سال 90 مهد یاسمن میره من که از نظربرخورد پرسنل کاملا راضی هستم در ضمن پسر من چیزای زیادی یاد گرفته زبانش هم واقعا خیلی قوی شده بچه ای که چیزی یاد نگرفته رو باید یه فکری براش کرد شاید بچه مشکل یادگیری داره. اما از نظر هزینه و شهریه واقعا بالاست ولی ثبت نام توی مهد یاسمن اجباری نیست دو سه تا مهد دیگه هم اون نزدیکی هست که هم شهریه شون پایین تره هم کیفیتشون. من مهد یزدان مهر رو هم یک سالی تجربه کردم واقعا افتضاح بود. یه مهد دیگه هم هست به نام زلال مهد آروم و بی سر و صدایی هستش ولی چرا مهد یاسمن اینقدر معروف شده؟ چرا همه اینقدر دنبال ثبت نام بچه شون توی این مهد هستن؟ چرا همیشه ظرفیتش تکمیله؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ annita به نظر zebel : با سلام. امیدوارم حالتون خوب باشه. من درباره فرا درمانی و اثراتش تا حالا خیلی شنیدم. شما رو به خدای محمد (ص) قسم می دم اگه کلکی تو کارتون نیست و این شیوه درمان، مخالف اسلام نیست کمکم کنید. اگه می خواهید منو سر کار بذارید ، منو به خیر و شما رو به سلامت.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور ونک و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر maryam1970 : من از سال اول راهنمايي با گروه نام آوران آشنا شدم. الان دانشجوي سال اول مهندسي مكانيك دانشگاه علم و صنعت هستم. به جرأت ميگم بهترين شانس زندگيم اين بود كه با اين موسسه و مخصوصاً آقاي رفتاري آشنا شدم. من از دبستان معلم خصوصي داشتم. هميشه براي كلاسام استرس داشتم راستش با اغلب معلم ها هم ميونه ي خوبي نداشتم. اما از سال دوم راهنمايي كه آقاي رفتاري با من رياضي كار كرد رياضياتم متحول شد در حدي كه الان تو دانشگاه خودم به همكلاسيام درس ميدم. اولين موسسه بود كه به خاطر پول هر دفه با پدر مادرم بحث نميكرد. تمركزشون روي پيشرفت تحصيلي بود تا پول..........   امروز من اتفاقي تو سايت دابي ميگشتم ديدم براي همه چيز بهترين ها رو سوال ميكنه. ميون همه يكي شيريني نيشكر يادم اومد يكي هم آموزشگاهي كه واقعاً مديونشونم هم من هم خواهرم آيدا. اين كمترين كاريه كه براي قدرداني از محبت هاي آقاي رفتاري و همكاراي خوبش ميتونستم انجام بدم. خداييش  پايه رياضي من از همون دوم راهنماي متحول شد.  آقاي رفتاري ميگفت معلمارو اول مجبور ميكنه به خودش درس بدن بعد اگه نمره تدريس و انتقال مفاهيمشون خوب ميشد باهاشون قرارداد ميبست. به غير از رياضي هم معلم فيزيك هم زبان و عربي من واقعاً عالي بودن.  شماره ي موسسه آقاي رفتاري اگه عوض نشده باشه 22000410 هست.          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کافی شاپ ونک و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
. نظر vaseghi : من کافه گراف رو پیشنهاد می کنم. توی مجتمع آ اس پ هست (روبروی 64 یوسف آباد) داخل کافه آرامش بخش و دلنشین ه. بیرونش کنار حوض هم میز داره و باصفاس. سرویساشون هم خیلی باکیفیت ه. مخصوصن قهوه و چای ماسالا و کرپ و سالادهاشون عاااالیه!  کتابخونه و بازی های بامزه فکری و غیرفکری هم داره!  یکی دیگه از مزیتاش که برای من خیلی مهمه اینه که میشه مدت طولانی توش نشست و کار انجام داد چون هم اینترنتش خیلی خوبه  و هم اینکه کسی چیزی به آدم نمیگه و برخوردشون خیلی دوستانه س.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر lidamolaie : برای اولین بار به آرایشگاه یاسمین رفتم. کار شینیونش عالی بود. از خانم سمیه تشکر می کنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Monir Hashemi : موسسه زبان پردیس دانش (دوره رايگان) به عنوان بهترین مجهزترین آموزشگاه زبان محله --ونک توسط Monir Hashemi به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است One of the best language learning centers نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان پردیس دانش (دوره رايگان)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر alborz46 : آموزش خصوصی کاراته کُنترلی w.k.f  بویژه بر اساس سَبکِ شوتوکان   برای همه ی افراد- ۷ ساله به بالا- در منزل هُنرجویان- استانهای تهران و البرز (کرج)      برای تمرین بر روی نرمشها، کششها، کیهونها (تکنیکها)، کاتاها (فُرمهای رسمی) و کومیته (مُبارزه ی کاراته کُنترلی و امتیازی)، فقط از لحاظ تمرینات بدنی و به عنوان یک ورزش برای حفظ امنیت، سلامتی، کاهش وزن، تناسب اندام، بالا بردن اعتماد بنفس، استفاده از مزایای قهرمانی آن در مسابقات جهت تخفیف شهریه دانشگاهها، یادگیری یک ورزش با جاذبه های هنری، بدون تحمل صرف وقت و هزینه و دوری از خطرات جهت ایاب و ذهاب به باشگاههای ورزشی و ...)      با اعطای مدرک رسمی کمربند (درجه) در سبک شوتوکان برای هنرجویانی که زیر نظر مربیان دیگر سبک شوتوکان فعالیت ندارند؛ پس از موفقیت در آزمونهای مربوطه مُربی: امیر حسین البرز        مُربی رسمی درجه یک ملی کاراته- دارای مدرک کمربند مشکی دان ۵ کاراته سبک شوتوکان، دان ۴ سبک شیتوریو و داور درجه ممتاز ملی کومیته و درجه ملی ja کاتا از فدراسیون کاراته ایران-صاحب عناوین مختلف قهرمانی کاتا در سبکهای کاراته کُنترلی w.k.f         میزان شهریه ثابت و مقطوع هر جلسه ی آموزش خصوصی کاراته ۷۵ دقیقه ای در منزل هنرجویان استانهای تهران و البرز (کرج): ۴۰۰۰۰ تومان (چهل هزار تومان)       یادآوری 1: شهریه ی هر دوره ی چهار هفته ای آموزش خصوصی کاراته، در جلسه ی اول همان دوره بطور کامل پیش دریافت میگردد.      یادآوری 2: پرداخت هزینه ی صدور مدارک درجات به عهده ی هنرجویان است.     یادآوری 3: تهیه و هزینه ی خرید لباس کاراته، کمربند، کتابها، فیلمهای آموزشی و ... به عهده ی هنرجویان میباشد.   شماره تماس (هَمراه): ۰۹۳۵۳۳۷۶۷۵۰ وبلاگ آموزش خصوصی کاراته کُنترلی: http://karateforsport.blogfa.com وبلاگ اجرای موسیقی الکترونیکی dj و آموزش خصوصی نوازندگی اُرگ: http://djshayon.blogfa.com              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی ونک و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. نظر baharan90 : مژده به تمام ساکنین محترم منطقه 3 آتلیه بهاران در نزدیکی شما افتتاح شد مفتخریم با کادر مجرب خانم  و آتلیه ایی با دکورهای متنوع  و قیمتهایی استثنایی در خدمت شما عزیزان باشیم. تخصص ما در زمینه عکس کودک هست اما همه امکانات لازم برای عکس مدلینک .اسپرت .خانوادگی و حتی پرسنلی برای شما فراهم هست .مطمئن باشید با یک بار مراجعه بعد از دیدن عکسهایتان و همچینین شنیدن قیمت های ما مشتری دایمی ما خواهید شد  آدرس ما:جردن . بالاتر از اسفندیار .عاطفی شرقی .مجتمع اداری آسیا . طبقه اول واحد 3 تماس:22055050   22057733       و 09194400420         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر تینا وثوق : دکتر حیدر اسکوئی به عنوان بهترین متخصص و جراح گوش، گلو، بینی وحنجره محله --ونک توسط تینا وثوق به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر حیدر اسکوئی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ saghar67 به نظر anita0 : سلام. آره بجه ها كلاساي پارسايان هم خيلي خوبه. كامل و جامع تدريس ميشه كلي نكته هم ميگن سر كلاس. بسته هاي آموزشي خيلي خوبي هم داره          مشاهده و پاسخ به این نظر

ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
. نظر مريم : تحلیلگران به عنوان بهترین زبان انگليسي تعيين سطح رايگان آموزش آنلاين مجازي انگليش ريزالت تاپ ناچ اينترچنج بهترين منبع آموزشي محله --ونک توسط مريم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از بسته هاي آموزشي اين موسسه براي آموزش زبان انگليسي بصورت خودآموز استفاده نماييد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز تحلیلگران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ amirkhani به نظر anita0 : salam iran 1367, age shomarei az amuzeshgah darri begu tamas begiram, donbale ye amoozeshgahe khubam        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ iran1367 به نظر anita0 : سلام. آموزشگاه پارسایان تو گیشا هم خیلی خوبه کلاسای talk show داره که خیییییلی حرفه ایه استاد خیلی خوبی داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر anita0 : سلام. کلاسهای آیلتس و مکالمه تی بی اس تو ونک بی نظیرن.  تی بی اس مخففهTehran Business School  اساتید امریکایی هم دارن.    تعداد پاسخها(3)( iran1367 - amirkhani - saghar67)     مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله ونک           بهترین رستوران های تهران؟

صفحه اصلی تالار ونک بهترین رستوران ونک و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
سه شنبه 4 مهر ماه 1391
پونه کیانی

تاریخ درج: سه شنبه 4 مهر ماه 1391

اااااااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییییییییییییییییییییی بدک نیس

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 18 بهمن ماه 1390
فاطمه زرعكاني

تاریخ درج: سه شنبه 18 بهمن ماه 1390

باغ تالار عروسی مجنون به عنوان بهترین باغ تالار عروسی محله --ونک توسط فاطمه زرعكاني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز باغ تالار عروسی مجنون

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
چهارشنبه 21 ارديبهشت ماه 1390
سهیل

تاریخ درج: چهارشنبه 21 ارديبهشت ماه 1390

میدون ونک رستوران خوب نداره بابا هربار ما سر ظهر رسیدیم اونجا از گشنگی مردیم.!! تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
سه شنبه 13 ارديبهشت ماه 1390
yeganeh

تاریخ درج: سه شنبه 13 ارديبهشت ماه 1390

آنتروکد فوق العاده است تعداد پاسخها(3)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله ونک

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه ونک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
5 6876
goodfriend
پنجشنبه 8 آبان سال 1393
بوسیله heidarzade
23 22671
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین ونک در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1921
goodfriend
دوشنبه 12 اسفند سال 1392
بوسیله ملودی سلیمانی
7 6703
بهترین عکاسی ونک و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
دوشنبه 31 تیر سال 1392
بوسیله baharan90
2 3450
goodfriend
دوشنبه 24 شهریور سال 1393
بوسیله 30min30
21 26478
بهترین شیرینی فروشی و قنادی ونک و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
0 2351
بهترین خواروبارفروشی ونک و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1077
بهترین تره بار ونک و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1127
بهترین پارک ونک و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
دوشنبه 9 مرداد سال 1391
بوسیله amirhosseinjalilian
1 2909
بهترین تاکسی سرویس ونک و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
1 1529
goodfriend
سه شنبه 10 اردیبهشت سال 1392
بوسیله sana92
9 10064
بهترین تالار ونک و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1813
بهترین کافی شاپ ونک و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
سه شنبه 16 مهر سال 1392
بوسیله vaseghi
2 5621
بهترین قهوه خانه ونک و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1434
بهترین سفره خانه سنتی ونک و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
جمعه 6 اردیبهشت سال 1392
بوسیله wilsonak
6 5369
بهترین سینمای ونک و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 1407
بهترین استخر،سونا،جکوزی ونک و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
سه شنبه 6 اسفند سال 1392
بوسیله taranhe
1 2908
بهترین مدرسه ونک و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
چهار شنبه 11 بهمن سال 1391
بوسیله cat1889
2 3532
بهترین مرکز خرید ونک و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
دوشنبه 22 اردیبهشت سال 1393
بوسیله حمید یاوری
8 9711
بهترین مشاور املاک ونک و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
یکشنبه 21 خرداد سال 1391
بوسیله ساکن محله 2
2 3535
بهترین آموزشگاه کامپیوتر ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
سه شنبه 20 اسفند سال 1392
بوسیله صادق بابازاده
1 2432
goodfriend
دوشنبه 18 فرودرین سال 1393
بوسیله sina_92
12 12044
بهترین آموزشگاه موسیقی ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
0 2592
بهترین کلاس آموزشی کنکور ونک و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
دوشنبه 29 مهر سال 1392
بوسیله maryam1970
1 1926
goodfriend
شنبه 27 اردیبهشت سال 1393
بوسیله sana57
19 12304
goodfriend
چهار شنبه 23 مهر سال 1393
بوسیله azin22
9 10849
بهترین فست فود ونک و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
0 1712
بهترین منطقه جهت سکونت ونک و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
جمعه 4 بهمن سال 1392
بوسیله یاسی خورشیدی
7 9952
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
یکشنبه 16 تیر سال 1392
بوسیله مريم
2 1659
jjmn
پنجشنبه 8 آبان سال 1393
بوسیله حبیبی
3 739
بهترین قالیشویی و مبلشویی در این محدوده
farahi
0 245

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4376, نوشته ها: 13869, کاربران: 5018
به جدید ترین عضو انجمن, anahita12 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران