لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
جمعه 23 دي ماه 1390 بهترین مرکز خرید ونک و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
کمالی

تاریخ درج: جمعه 23 دي ماه 1390
با کیف شاد موافقم

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مرکز خرید ونک و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر حمید یاوری : دفترخدمات ارتباطی ۷۱.۲۵.۱۰۶۰ به عنوان بهترین امور مشترکین تلفن ثابت .تلفن همراه . خدمات پستی . پست بانک . نمایندگی ایرانسل محله --ونک توسط حمید یاوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفترخدمات ارتباطی ۷۱.۲۵.۱۰۶۰        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ پری پویا به نظر صفاری : باعرض سلام.میخواستم بدونم پارچه ملحفه ای بپچگانه دارین طرح قشنگ؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ساره محمدی به نظر تارا شیبانی : موافقم خدایی عالیه قیمت .....و جتس عالی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نقیبی به نظر تارا شیبانی : خدایی همه ی کیفاشون مارکدارو با قیمتهای مناسب موافقم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hadian به نظر تارا شیبانی : ok        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کمالی : با کیف شاد موافقم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر تارا شیبانی : کیف شاد در خیابان ونک خیلی خوب با قیمیهای مناسب من خیلی راضیم          تعداد پاسخها(3)( hadian - نقیبی - ساره محمدی)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صفاری : بهترین مکان برای خرید پارچه پارچه فروشی عادل  در گاندی    تعداد پاسخها(1)( پری پویا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین سینمای ونک و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
. نظر مهري يزداني : آموزشگاه طراحی و خیاطی شایسته به عنوان بهترین اموزشگاه طراحی و خیاطی محله --ونک توسط مهري يزداني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترين اموزشگاهي هستش كه من رفتم هرجا رفتم فقط رو الگو كار كردن ولي اينجا بيشتر تاكيد ب دوخت دارن كارشون عالي و خوشحالم كه مربي گريمو ميخام اينجا تموم كنم عالي عالي عالي 👏👏👏👏👏👏 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه طراحی و خیاطی شایسته        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی ونک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر سعید محمدی : کلینیک فیزیوتراپی هدف  به عنوان بهترین فیزیوتراپی محله --ونک توسط سعید محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ممنون از کلینیک فیزیوتراپی هدف از عمل نجات پیدا کردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک فیزیوتراپی هدف         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا عسگری : کلینیک فیزیوتراپی هدف  به عنوان بهترین فیزیوتراپی محله --ونک توسط زهرا عسگری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خداروشکر راضی بودم هم من هم مادرم مشکل زانو داشتیم قبلا فیزیوتراپی جای دیگه رفته بودیم جواب نگرفته بودیم ولی کلینیک هدف خیلی تخصصی مشکلمونو حل کردن ممنونم فیزیوتراپی هدف خیابان ملاصدرا نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک فیزیوتراپی هدف         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امیر مولایی : کلینیک فیزیوتراپی هدف  به عنوان بهترین فیزیوتراپی محله --ونک توسط امیر مولایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است راضی بودم زانوهام خوب شد ارزششو داشت از شهرستان بیام مرسی کلینیک هدف خیابان ملاصدرا نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک فیزیوتراپی هدف         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حیدری : کلینیک فیزیوتراپی هدف  به عنوان بهترین فیزیوتراپی محله --ونک توسط حیدری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من واقعا مشکلم بعد از جلسات فیزیوتراپیم حل شد قرار بود پام عمل شه ولی با فیزیوتراپی کلا خوب شد دیگه عمل نشدم واقعا از فیزیوتراپی هدف ممنونم کارشون و دستگاهاشون عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک فیزیوتراپی هدف         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حیدری : کلینیک فیزیوتراپی هدف  به عنوان بهترین فیزیوتراپی محله --ونک توسط حیدری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من واقعا مشکلم بعد از جلسات فیزیوتراپیم حل شد قرار بود پام عمل شه ولی با فیزیوتراپی کلا خوب شد دیگه عمل نشدم واقعا از فیزیوتراپی هدف ممنونم کارشون و دستگاهاشون عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک فیزیوتراپی هدف         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دکوراسیون داخلی ونک و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
. نظر مولایی : صنعت چوب امین به عنوان بهترین درب ضد آب -درب ضد سرقت-درب های محله --ونک توسط مولایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آقای اولاد من سال پیش برای ویلایی که در شمال دارم ازتون درب سفارش دادم خداروشکر تا به الان درها کاملا سالم و مثل روز اول هستن و هفته پیش هم برای منزلم چون کارتون کیفیت خودش واقعا نشون داد خدا بهتون برکت و سلامتی بده نمایش مشخصات و آدرس مرکز صنعت چوب امین        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز روانشناسی ونک و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
. نظر سجاد رسولی : دکتر آریا مومنی(دکتری تخصصی روانشناسی سلامت) به عنوان بهترین مشاوره ,روانشناسی محله --ونک توسط سجاد رسولی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است درمانگری با شخصیت، قابل اعتماد،شنونده خوب، و باسواد بالا بودند، تا ابد مدیون درمانشون هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر آریا مومنی(دکتری تخصصی روانشناسی سلامت)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پریسا مسعودی : دکتر آریا مومنی(دکتری تخصصی روانشناسی سلامت) به عنوان بهترین مشاوره ,روانشناسی محله --ونک توسط پریسا مسعودی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ۸ جلسه رفتم پیش دکتر آریا مومنی، واقعا باشخصیت، صبور، باسواد و بی نظیرن نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر آریا مومنی(دکتری تخصصی روانشناسی سلامت)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ونک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ترمه : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ونک توسط ترمه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پاکسازی موست سالندنهتا جه میکنه با پوست خیلی کارش خوبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر جلالی : درمانگاه تخصصی مغز و اعصاب و روان رها ، بخش مشاوره و روانشناسی به عنوان بهترین مرکز مشاوره و روانشناسی محله --ونک توسط جلالی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بخش مشاوره خانواده این کلینیک خیلی عالی بود. نمایش مشخصات و آدرس مرکز درمانگاه تخصصی مغز و اعصاب و روان رها ، بخش مشاوره و روانشناسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سهیلا سعیدی راد : صنعت چوب امین و دکوراسیون داخلی به عنوان بهترین درب ضد آب -درب ضد سرقت-درب های محله --ونک توسط سهیلا سعیدی راد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ممنون ازتون آقای اولاد بسیار زیبا و شیک موفق باشید نمایش مشخصات و آدرس مرکز صنعت چوب امین و دکوراسیون داخلی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اردستانی : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ونک توسط اردستانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پدیکور کردم سالن مهتا خیلب خوبه خیلی پام نرم و صاف شده نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر تقوی : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ونک توسط تقوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کوتاهی کردم نگم براتون که چقدر خوبه خیلی خیلی خیلی خیلی موهام خوب شده انقدر خوبه که نگم براتون نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ونک توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن مهتا خیلی خوب ابرو تاتو میکنه هاشورش خیلی خوبخ خیلی عالی الان بهترین موقع هست برای شب عید نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پرهامیان : مرکز کاشت ناخن و پارافین تراپی رزگل به عنوان بهترین کاشت ناخن و پارافین تراپی محله --ونک توسط پرهامیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و چندتا از دوستام فقط وفقط سالن ررگا رو توصیه میکنیم عالیه همه کاراشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز کاشت ناخن و پارافین تراپی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر مریم : آموزشگاه موسیقی هُماهور ، بل سابق به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --ونک توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دخترم قبلا کلاس پیانو میرفت اما مشکل آموزشگاهش این بود که اجرای کلاسی و کنسرت هنرجویی نداشتن. اما اینجا هم آخر هر فصل اجرای کلاسی برای چدر و مادرها دارن هم سالی یک بار اجرا در تالار انتظامی یا نیاوران دارن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی هُماهور ، بل سابق        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شقایق : آموزشگاه رنگ و مش در غرب تهران،مراقبت موی سارا با ودرک معتبر بین المللی به عنوان بهترین آموزشگاه رنگ و مش محله --ونک توسط شقایق به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پیش سارا جون آموزش دیدم و دوستم رفت یه آموزشگاه رنگ و مش.اما الان من تو رنگ و لایت و احیا مو کلی کار بلدم اما دوستم دست و پا شکسته یه چیزایی بلده.موهای خواهرم و مامان و اینا رو آمبره و لایت و رنگ کردم بدون کمک.خیلی راضی بودم از آموزشم . نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه رنگ و مش در غرب تهران،مراقبت موی سارا با ودرک معتبر بین المللی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آناهیتا.ر : آموزشگاه موسیقی هُماهور ، بل سابق به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --ونک توسط آناهیتا.ر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تعریفشو زیاد شنیدم. ظاهرا اسمش از بل به هماهور تغییر کرده اما مدیریت عوض نشده. من می خوام کلاس پیانو برم پیش خانم اتفاق نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی هُماهور ، بل سابق        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عاطفه نوری : مرکز مشاوره درویشی در ونک به عنوان بهترین روانشناسی در تهران محله --ونک توسط عاطفه نوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظر من که کار دکتر درویشی عالی هستش آرامشش به تنهایی حال آدمو خوب میکنه من که خیلی راضی بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز مشاوره درویشی در ونک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا رحیمی : مرکز مشاوره و روانشناسی سپیدار به عنوان بهترین مرکز مشاوره و روانشناسی محله --ونک توسط سارا رحیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز مشاوره و روانشناسی سپیدار        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سالومه : آموزشگاه رنگ و مش در غرب تهران،مراقبت موی سارا با ودرک معتبر بین المللی به عنوان بهترین آموزشگاه رنگ و مش محله --ونک توسط سالومه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است یک کلام.آموزش علمی و اصولی و جدید میخوای فقط ساراجون.حلالش باشه هزینه آموزش.من خیلی جاها قیمت های نجومی بهم گفتن خیلی جاها هم مفت که یکی دو جلسه رفتم فهمیدم چرا مفته.اما خیلی خوشحالم که ایشون و پیدا کردم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه رنگ و مش در غرب تهران،مراقبت موی سارا با ودرک معتبر بین المللی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر جلال : تزئینات داخلی من ، مدیریت جناب ممتازی به عنوان بهترین دکوراسیون داخلی محله --ونک توسط جلال به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است قمیت ارزان و مناسب کاغذدیواری و پرده زبرا و خدماتشون قابل تحصین هست نمایش مشخصات و آدرس مرکز تزئینات داخلی من ، مدیریت جناب ممتازی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کیانا : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --ونک توسط کیانا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام صبا جون.... منم تو آموزشگاه مهستان دوره کراتین و صافی رو گزروندم. عالیییییییی بود. الان هم دارم دوره رنگ و کوتاهی رو همینجا میگزرونم . قیمتهاشون خیلی مناسبه اخلاقشون عالیه و خیلی خیلی هم با دقت آموزش میدن . اینم شمارشون ۰۹۳۳۱۴۹۴۵۹. ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمانه : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --ونک توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام پرستو جان. اگه میخوای واقعا تاتو و میکرو پگمنتیشن یاد بگیری. و یه تاتو کار حرفه ای بشی با قیمت مناسب ،حتما برو آموزشگاه آرایشگری مهستان . هم قیمتهاشون مناسبه و هم مدرک شون معتبره و م اخلاقشون عالیه. و خیلی هم با دقت آموزش میدن . خیلیییییییییییی عالیه. اینم شمارشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمانه : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --ونک توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام پرستو جان. اگه میخوای واقعا تاتو و میکرو پگمنتیشن یاد بگیری. و یه تاتو کار حرفه ای بشی با قیمت مناسب ،حتما برو آموزشگاه آرایشگری مهستان . هم قیمتهاشون مناسبه و هم مدرک شون معتبره و م اخلاقشون عالیه. و خیلی هم با دقت آموزش میدن . خیلیییییییییییی عالیه. اینم شمارشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن ونک و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
. نظر نازنین : تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر به عنوان بهترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو محله --ونک توسط نازنین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانوم ها آموزشگاه آرایشگری مهستان تخفیف گذاشته آموزشهاشو... من ، تاتو صورت ومیکرو پگمنتیشن و اصلاح ابرو کوتاهی ثبت نام کردم. دوستم هم میکاپ و شنیون ناخن رو ثبت نام کرده... آموزش هاشون عالیییییییی قیمتهاشون هم خیلییییی مناسبه...اینم شمارشو ن ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن ونک و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
. نظر الهام : تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر به عنوان بهترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو محله --ونک توسط الهام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام مهسا جون. من دوره میکرو پگمنتیشن و تاتو متعادل ساز و گریم عروس ثبت نام کردم در آموزشگاه آرایشگری مهستان. خدایشش آموزش هاشون عالییییییه و خیلی با دقت آموزش میدن . خیلی راضیم . دوستم هم دوره کوتاهی و کاربامواد ثبت نام کرده. قیمتهاشون هم خیلی مناسبه. اینم شمارشون . حتما برید اینجا... مدرک شون هم معتبره ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهام : تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر به عنوان بهترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو محله --ونک توسط الهام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام مهسا جون. من دوره میکرو پگمنتیشن و تاتو متعادل ساز و گریم عروس ثبت نام کردم در آموزشگاه آرایشگری مهستان. خدایشش آموزش هاشون عالییییییه و خیلی با دقت آموزش میدن . خیلی راضیم . دوستم هم دوره کوتاهی و کاربامواد ثبت نام کرده. قیمتهاشون هم خیلی مناسبه. اینم شمارشون . حتما برید اینجا... مدرک شون هم معتبره ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز زیبایی ونک و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله

. نظر شبنم : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --ونک توسط شبنم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام بهاره جون .اگه میخوای تاتو کار حرفه ای بشی برو آموزشگاه آرایشگری مهستان . خیلی با دقت و با حوصله آموزش میدن ودر ضمن قیمتهاشون هم خیلی مناسبه . من دوره فیروز و میکروپگمنتیشن رو ثبت نام کردم و خیلی خیلی نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهاره : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --ونک توسط بهاره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام بهاره جون .اگه میخوای تاتو کار حرفه ای بشی برو آموزشگاه آرایشگری مهستان . خیلی با دقت و با حوصله آموزش میدن ودر ضمن قیمتهاشون هم خیلی مناسبه . من دوره فیروز و میکروپگمنتیشن رو ثبت نام کردم و خیلی خیلی نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نگار : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --ونک توسط نگار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانوم ها. منم تو آموزشگاه مهستان دوره میکروپگمنتیشن می گذرانم.فوق العاااااااادس. از صفر تا صد همه چیزو آموزش میدن. قیمتهاشون هم مناسبه. خیلی با وجدان هستن و خیلی هم با دقت آموزش میدن .عالییییییییییییه . اینم شمارشون ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹. ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیرین : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --ونک توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام بهاره جون .اگه میخوای تاتو کار حرفه ای بشی برو آموزشگاه آرایشگری مهستان . خیلی با دقت و با حوصله آموزش میدن ودر ضمن قیمتهاشون هم خیلی مناسبه . من دوره فیروز و میکروپگمنتیشن رو ثبت نام کردم و خیلی خیلی نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الناز : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --ونک توسط الناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام بهاره جون .اگه میخوای تاتو کار حرفه ای بشی برو آموزشگاه آرایشگری مهستان . خیلی با دقت و با حوصله آموزش میدن ودر ضمن قیمتهاشون هم خیلی مناسبه . من دوره فیروز و میکروپگمنتیشن رو ثبت نام کردم و خیلی خیلی عالییبببببی هستش . اینم شمارشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر نیلوفر : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --ونک توسط نیلوفر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام، در حال حاظر كلاس آيلتس ميرم در آکادمی نوبل و دوستانم معرفى كردن كه خودشون هم اونجا خوندن و نمره ٧.٥ آكادميك گرفتند، واقعاً خيلى قوى هستند ، تا الان خوب یاد گرفتم و آرزو دارم مثل اونا بشم. مشاوره هاشونم تخصصى هست، قشنگ ١ ساعت وقت ميزارن برا مشاوره، تيمشون از نظر من حرفه اى هست، براى آيلتس تنها جايى هست كه ميتونم با جرات پيشنهاد بدم.88562738 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شقایق : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --ونک توسط شقایق به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام ریحانه جان برو آموزشگاه آرایشگری مهستان. هم آموزش هاشون عالیه و هم قیمتشون مناسبه.مدرک رسمی فنی حرفه ای هم میدن. من خودم اینجا دوره میکاپ و شنیون. رنگ و ناخن و تاتو و هاشور ابرو دوره دیدم و میتونم بگم عالی بود. اینم شمارشون09331494959. 02188075682 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شقایق : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --ونک توسط شقایق به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام ریحانه جان برو آموزشگاه آرایشگری مهستان. هم آموزش هاشون عالیه و هم قیمتشون مناسبه.مدرک رسمی فنی حرفه ای هم میدن. من خودم اینجا دوره میکاپ و شنیون. رنگ و ناخن و تاتو و هاشور ابرو دوره دیدم و میتونم بگم عالی بود. اینم شمارشون09331494959. 02188075682 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله ونک           بهترین مراکز خرید تهران؟

صفحه اصلی تالار ونک بهترین مرکز خرید ونک و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
دوشنبه 22 ارديبهشت ماه 1393
حمید یاوری

تاریخ درج: دوشنبه 22 ارديبهشت ماه 1393

دفترخدمات ارتباطی ۷۱.۲۵.۱۰۶۰ به عنوان بهترین امور مشترکین تلفن ثابت .تلفن همراه . خدمات پستی . پست بانک . نمایندگی ایرانسل محله --ونک توسط حمید یاوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفترخدمات ارتباطی ۷۱.۲۵.۱۰۶۰

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 23 دي ماه 1390
کمالی

با کیف شاد موافقم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 23 دي ماه 1390
تارا شیبانی

کیف شاد در خیابان ونک خیلی خوب با قیمیهای مناسب من خیلی راضیم

تعداد پاسخها(3)

بالای صفحه
پنجشنبه 9 تير ماه 1390
صفاری

تاریخ درج: پنجشنبه 9 تير ماه 1390

بهترین مکان برای خرید پارچه

پارچه فروشی عادل  در گاندی

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله ونک

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 580
بهترین آموزشگاه آرایشگری ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 583
بهترین آموزشگاه نقاشی ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
0 934
بهترین آموزشگاه آیلتس ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
0 1183
بهترین آموزشگاه توریسم ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 993
بهترین آموزشگاه هتلداری ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 1459
بهترین آموزشگاه گردشگری ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
پنجشنبه 23 آذر سال 1396
بوسیله صادقی
1 1815
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 1108
بهترین لوازم قنادی ونک و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 1158
بهترین مرکز اجاره خودرو ونک و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 1345
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس ونک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 1065
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس ونک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 1212
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو ونک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 939
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول ونک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 1063
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو ونک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 1209
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود ونک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 1225
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس ونک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 1288
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ ونک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 1128
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال ونک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 1342
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک ونک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 1324
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش ونک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 1409
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ونک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 1227
بهترین پزشکان عمومی ونک و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 1197
بهترین متخصصین ریه ونک و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 1109
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب ونک و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 986
بهترین متخصصین قلب و عروق ونک و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 1282
بهترین روانپزشکان ونک و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
شنبه 12 تیر سال 1395
بوسیله فاطمه علیزاده
3 4506
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی ونک و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
یکشنبه 27 خرداد سال 1397
بوسیله علی
2 2759
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی ونک و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
سه شنبه 26 تیر سال 1397
بوسیله زهره صفايي
1 1839
بهترین پلاستیک فروشی های ونک و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 1352
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان ونک و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 1121
بهترین کلانتری و اداره پلیس ونک و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 1267
بهترین دفاتر پست ونک و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 1132
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی ونک و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 1475
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک ونک و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 1301
بهترین هتل ها و اقامت گاه های ونک و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 994
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی ونک و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 1092
بهترین نگارخانه های ونک و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 1323
بهترین کتابخانه های ونک و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 1722
بهترین تئاتر و تالار نمایش ونک و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 1081
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی ونک و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 1208
بهترین دادسراهای ونک و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 1290
بهترین ادارات و سازمان های ونک و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 1032
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی ونک و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 1052
بهترین مساجد و حسینیه های ونک و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 1262
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ ونک و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 1180
goodfriend
سه شنبه 21 اردیبهشت سال 1400
بوسیله مولایی
4 3989
بهترین فرش فروشی های ونک و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 1277
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های ونک و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 1409
بهترین سمپاشی های ونک و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 1136
بهترین شعبات مهر اقتصاد ونک و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 1162
بهترین شعبات بانک سینا ونک و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 1063
بهترین شعبات بانک سامان ونک و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 1246
بهترین شعبات بانک پاسارگاد ونک و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 1080
بهترین شعبات بانک پارسیان ونک و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 1246
بهترین شعبات بانک شهر ونک و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 1260
بهترین شعبات بانک صادرات ونک و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 958
بهترین شعبات بانک ملت ونک و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 1176
بهترین شعبات بانک ملی ونک و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 1046
بهترین پمپ بنزین های ونک و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 1224
بهترین بیمارستان های ونک و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 1140
بهترین فروشگاه های شهروند ونک و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 1459
بهترین صرافی های ونک و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 1304
بهترین موبایل فروشی های ونک و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 1514
بهترین پزشکان ونک و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
سه شنبه 26 تیر سال 1397
بوسیله محمدي
7 5068
بهترین آموزشگاه های رانندگی ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 1110
بهترین گل فروشی های ونک و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 1134
بهترین بانک های ونک و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 1115
بهترین بیمه های ونک و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
سه شنبه 23 مرداد سال 1397
بوسیله سرائی
4 3603
بهترین دفاتر اسناد رسمی ونک و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 1332
بهترین ابزار فروشی های ونک و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 1402
بهترین کارواش های ونک و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 1551
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو ونک و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 1086
بهترین لوازم التحریری های ونک و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 1391
بهترین خدمات کامپیوتری ونک و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 1077
بهترین کافی نت و گیم نت های ونک و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 1362
بهترین تاسیساتی های ونک و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 1253
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی ونک و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 1078
بهترین کیف و کفش فروشی های ونک و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 1192
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های ونک و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 1118
بهترین خشکشویی های ونک و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 1042
بهترین خرازی های ونک و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 1017
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه ونک و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 1431
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه ونک و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 1162
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه ونک و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 1066
بهترین نانوایی های ونک و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 1079
بهترین سوپرهای میوه و سبزی ونک و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 1005
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ ونک و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 1267
بهترین مراکز خدمات نظافتی ونک و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 1255
بهترین مراکز زیبایی ونک و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
جمعه 1 شهریور سال 1398
بوسیله الهام
2 3130
بهترین مراکز ماساژ ونک و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 1279
بهترین دارالترجمه های ونک و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
0 1231
بهترین مزون های ونک و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
شنبه 28 بهمن سال 1396
بوسیله صميعي
3 4359
بهترین تعمیرات مبلمان ونک و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 1175
بهترین امداد خودروهای ونک و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 1068
بهترین باشگاه ورزشی رزمی ونک و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 1465
بهترین عطاری های ونک و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 1154
بهترین پزشکان متخصص اطفال ونک و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
0 1346
بهترین مراکز سیسمونی ونک و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 1205
بهترین مراکز مبلمان ونک و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 1241
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های ونک و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
شنبه 15 مهر سال 1396
بوسیله مهدی
1 1683
بهترین چاپخانه های ونک و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 1042
بهترین تابلوسازی ونک و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 1130
goodfriend
دوشنبه 25 اسفند سال 1399
بوسیله سجاد رسولی
14 13748
بهترین تعمیرگاه های ونک و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
جمعه 15 بهمن سال 1395
بوسیله احمدی
1 2296
بهترین لوازم یدکی خودرو ونک و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 1222
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق ونک و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 1153
بهترین آژانس های مسافرتی ونک و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 1231
goodfriend
دوشنبه 4 شهریور سال 1398
بوسیله نازنین
15 13874
بهترین متخصصین پوست ومو ونک و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 1323
بهترین پزشکان متخصص چشم ونک و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 1060
بهترین کلینیک های لاغری ونک و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
0 1024
بهترین داروخانه های ونک و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 1146
بهترین پیک بادپای ونک و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 1157
بهترین باربری های ونک و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 1293
بهترین قالیشویی های ونک و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
شنبه 15 دی سال 1397
بوسیله داداشی
3 4597
بهترین آرایشگاه مردانه ونک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
5 21589
goodfriend
دوشنبه 31 شهریور سال 1399
بوسیله ترمه
61 109992
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین ونک در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 5565
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ونک و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
یکشنبه 16 مهر سال 1396
بوسیله فروزنده
19 37207
بهترین عکاسی ونک و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 27 تیر سال 1397
بوسیله سعیده بابایی
3 11080
goodfriend
چهار شنبه 27 مرداد سال 1400
بوسیله سعید محمدی
35 103618
بهترین شیرینی فروشی و قنادی ونک و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
0 7636
بهترین خواروبارفروشی ونک و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 2888
بهترین تره بار ونک و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 3283
بهترین پارک ونک و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
دوشنبه 9 مرداد سال 1391
بوسیله amirhosseinjalilian
1 8638
بهترین تاکسی سرویس ونک و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
1 6627
بهترین رستوران ونک و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
یکشنبه 3 خرداد سال 1394
بوسیله صمدی
11 31642
بهترین تالار ونک و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 4923
بهترین کافی شاپ ونک و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
سه شنبه 16 مهر سال 1392
بوسیله vaseghi
2 17560
بهترین قهوه خانه ونک و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 3905
بهترین سفره خانه سنتی ونک و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
جمعه 6 اردیبهشت سال 1392
بوسیله wilsonak
6 18706
بهترین سینمای ونک و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
یکشنبه 19 شهریور سال 1402
بوسیله مهري يزداني
2 5621
بهترین استخر،سونا،جکوزی ونک و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 16 تیر سال 1397
بوسیله Siminvafa
4 11496
بهترین مدرسه ونک و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله مامان سارا
5 11392
goodfriend
دوشنبه 22 اردیبهشت سال 1393
بوسیله حمید یاوری
8 26680
بهترین مشاور املاک ونک و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
یکشنبه 21 خرداد سال 1391
بوسیله ساکن محله 2
2 9299
بهترین آموزشگاه کامپیوتر ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
شنبه 1 آبان سال 1395
بوسیله mohamadim
6 17020
بهترین آموزشگاه زبان ونک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
دوشنبه 14 مرداد سال 1398
بوسیله نیلوفر
65 76616
goodfriend
یکشنبه 28 مهر سال 1398
بوسیله مریم
125 46974
بهترین کلاس آموزشی کنکور ونک و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
پنجشنبه 23 شهریور سال 1396
بوسیله عرفانیان
2 7082
بهترین مهد کودک ونک و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
دوشنبه 7 خرداد سال 1397
بوسیله shahla tavakoli
21 49921
بهترین باشگاه ورزشی ونک و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
دوشنبه 10 دی سال 1397
بوسیله sorena
23 56365
بهترین فست فود ونک و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
یکشنبه 3 خرداد سال 1394
بوسیله صدیق
2 7456
بهترین منطقه جهت سکونت ونک و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
جمعه 4 بهمن سال 1392
بوسیله یاسی خورشیدی
7 27705

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران