سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین عکاسی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. نظر baharan90 : مژده به تمام ساکنین محترم منطقه 3 آتلیه بهاران در نزدیکی شما افتتاح شد مفتخریم با کادر مجرب خانم  و آتلیه ایی با دکورهای متنوع  و قیمتهایی استثنایی در خدمت شما عزیزان باشیم. تخصص ما در زمینه عکس کودک هست اما همه امکانات لازم برای عکس مدلینک .اسپرت .خانوادگی و حتی پرسنلی برای شما فراهم هست .مطمئن باشید با یک بار مراجعه بعد از دیدن عکسهایتان و همچینین شنیدن قیمت های ما مشتری دایمی ما خواهید شد  آدرس ما:جردن . بالاتر از اسفندیار .عاطفی شرقی .مجتمع اداری آسیا . طبقه اول واحد 3 تماس:22055050 22057733       و 09194400420             مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کیمیا : بهترین عکاسی که به این محدوده نزدیکه به نظر من آتلیه شوپه است و مدیر آنجا هم خانم هست و گروه خانمها کار می کنند و نسبت به قیمتهای این محله کارشون و خدماتشون فوق العادس ، کار کودک هم انجام می دن که خیلی خیلی با جون و دل کار می کنن شماره تلفن 22007220        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قالیشویی و مبلشویی در این محدوده
. نظر mkooh : کلاس های آموزش پینگ پنگ تهران در باشگاه های پینگ پنگ اختصاصی تنیس روی میز در کلیه مناطق تهران مخصوص آقایان و بانوان مبتدی و حرفه ای در تمامی سطوح به مربیگری مربی برجسته فدراسیون تنیس روی میز محمد بدری کوهی 09128126801 تنها مربی هر دو سبک متداول دنیا در ایران ، اروپایی (shake hand) و چینی(pen holder) برای علاقمندان کلیه سنین همراه با برنامه ی مخصوص بدنسازی تخصصی پینگ پنگ و برنامه تغذیه با برگزاری مسابقات پینگ پنگ هفتگی و معرفی بازیکنان مستعد به لیگ های تهران و ایران دارای باشگاه پینگ پنگ و سالن پینگ پنگ اختصاصی تنیس روی میز در کلیه مناطق در شمال تهران ، شرق تهران ، غرب تهران ، جنوب تهران و در مرکز تهران جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09128126801 یا 09381318007 تماس بگیرید نام برخی از باشگاه های پینگ پنگ: باشگاه نشاط (برادران هادی) واقع در خیابان دماوند،وحیدیه باشگاه پینگ پنگ پیام مخابرات واقع در زیر پل سیدخندان باشگاه ههر تابان واقع در خیابان پیروزی باشگاه رازی واقع در خیابان ولیعصر بالاتر از ونک باشگاه پاس واقع در اکباتان باشگاه پژواک واقع در میدان ولیعصر باشگاه سام واقع در خیابان سعدی و حافظ باشگاه ورزشگاه کشوری واقع در میرداماد میدان محسنین ( میدان مادر ) باشگاه قمر بنی هاشم واقع در شهر ری خیابان فداییان اسلام و غیره ( جهت اطلاع دقیق از آدرس باشگاه نزدیک محل سکونت خود با شماره استاد بدری کوهی 09128126801 تماس بگیرید . . . همچنین جهت خرید رویه پینگ پنگ ، چوب پینگ پنگ برندهای مختلف ( باترفلای ، یاساکا ، تیبهار ، دونیک ، ژیوم ، یینهه و غیره ) و خرید میز پینگ پنگ در تهران میتوانید با شماره 09381318007 تماس بگیرید         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mkooh به نظر احمد میرکریمی : کلاس های آموزش پینگ پنگ تهران در باشگاه های پینگ پنگ اختصاصی تنیس روی میز در کلیه مناطق تهران مخصوص آقایان و بانوان مبتدی و حرفه ای در تمامی سطوح به مربیگری مربی برجسته فدراسیون تنیس روی میز محمد بدری کوهی 09128126801 تنها مربی هر دو سبک متداول دنیا در ایران ، اروپایی (shake hand) و چینی(pen holder) برای علاقمندان کلیه سنین ( آقایان و بانوان ) همراه با برنامه ی مخصوص بدنسازی تخصصی پینگ پنگ و برنامه تغذیه با برگزاری مسابقات پینگ پنگ هفتگی و معرفی بازیکنان مستعد به لیگ های تهران و ایران دارای باشگاه پینگ پنگ و سالن پینگ پنگ اختصاصی تنیس روی میز در کلیه مناطق در شمال تهران ، شرق تهران ، غرب تهران ، جنوب تهران و در مرکز تهران جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09128126801 یا 09381318007 تماس بگیرید نام برخی از باشگاه های پینگ پنگ: باشگاه نشاط (برادران هادی) واقع در خیابان دماوند،وحیدیه باشگاه پینگ پنگ پیام مخابرات واقع در زیر پل سیدخندان باشگاه مهر تابان واقع در خیابان پیروزی باشگاه رازی واقع در خیابان ولیعصر بالاتر از ونک باشگاه پاس واقع در اکباتان باشگاه پژواک واقع در میدان ولیعصر باشگاه سام واقع در خیابان سعدی و حافظ باشگاه ورزشگاه کشوری واقع در خیابان میرداماد میدان محسنین ( مادر ) باشگاه قمر بنی هاشم واقع در شهر ری خیابان فداییان اسلام . . همچنین جهت خرید رویه پینگ پنگ ، چوب پینگ پنگ برندهای مختلف ( باترفلای ، یاساکا ، تیبهار ، دونیک ، ژیوم ، یینهه و غیره ) و خرید میز پینگ پنگ در تهران میتوانید با شماره 09381318007 تماس بگیرید         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر sorena : سلام به همه گلا. یک خبر جدید دارم. آزاده جون اموزش رقص سنتی و زومبا رو تو باشگاهش شروع کرده اونم چه کلاسی. هم شاده هم بسیار حرکات زیباست از من میشنوین از دست ندین تلفن و دوباره بهتون میگم      77893205 باشگاه ایشون تو شرق خاص بانوانه و سالهای زیادی هست که داره حرکات دست اول رقص رو ارائه میده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Mino :سلام به همگى دوستان من براى قشنگترين شب زندگيم ٩٣/٧/٨به چهره پردازان مراجعه كردم كه اى كاش هيچوقت نميكردم از ساعت ٧ صبح من مضطرب تو آرايشگاه بودم اما آرايشگران در خواب ناز درصورتى كه من گفته بودم عقد دارم آنها با اخلاقى بد برخورد كرده و به جاى ساعت ١١ من بيچاره رو ١ ظهر بعداز ٢ ساعت تاخير كه همسرم و گروه فيلم بردارى معطل با استرس فرستاد بيرون چون با اسپرى بدن تمام لباس منو كثيف كرده بودن وتازه ساعت ١ سرور خانم ميكاپ كار اصليش رسيد واى واى كه از آرايشم نگو كه نه فيكساتورى به صورتم و نه حتى يه مداد ابروى درست حسابى بعداز ٢ ساعت تمام صورتم له و بهم ريخته با موهاى باز شد... از من كه گذشت اما وظيفه خودم دونستم كه به دوستاى ديگم بگم كه واقعا قشنگترين شبشون و خراب نكنن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام من برای لاغری به باشگاه آران مراجعه کردم. هم برنامه بدن سازی گرفتم هم از لاغری موضعی استفاده کردم. خیلی از این پک لاغری راضیم. توصیه میکنم شما هم از این پکیج استفاده کنین. این باشگاه تو نارمک هست و تلفنش هم این هست 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر baharak11 : یه باشگاه خیلی خوب تازه باز شده توی میدون محسنی خیابان شاه نظری به اسم راشا هم خیلی تمیزه هم مربیاش خیلی خوبن          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام خدمت همه د وستان من از منطقه تهران سر خیلی اتفاقی بوسیله یکی از دوستان به باشگاه آران راه پیدا کردم. اون زمان خیلی اتفاقی و در حد کنجکاوی نگاهی به کلاسهای رقص این باشگاه  انداختم ولی خیلی سریع با دیدن یک اجرای کوتاه بوسیله یکی از بچه های اونجا جذب این کلاسا شدم. با اینکه مسیرم خیلی دور بود ولی زمانهایی رو ازاد کردم و به  صورت  جلسه ای  تو کلاسا شرکت کردم. الان از اینکه تو این کلاسا شرکت کر دم خیلی خوشحالم چون هم جنبه نرمش و ورزش داره هم ادم هنری و یاد میگیره   این کلاسا رو به شما دوستان هم توصیه میکنم. اسم باشگاه آران هست و شمارش هم اینه 77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : با سلام خدمت همه عزیزان. یکی از خدمات باشگاه آران رو میخواستم خدمتتون معرفی کنم که شاید کمتر جایی با این موضوع مواجه شده باشین و اونهم لاغری موضعی  هست. اکثر خانمها به خاطر فرم زندگیهای فعلی با این مشکل مواجه هستن که ازچاقی ناحیه ای رنج میبرن. خصوصا در نواحی شکم و ران که کلا فرم بدن رو بهم میزنه.  این باشگاه به  مدت 12 سال هست که تو این قسمت کارهای خیلی خوبی انجام د اده و با تنها یک دوره مراجعه برای لاغری موضعی قابل مشاهده هست کما اینکه قیمتها نسبت به عملهای جراحی خیلی خیلی پایینرو مشکلاتی که به واسطه عمل عارض شخص میشه در این  شکل از لاغری وجود نداره . توصیه میکنم حتما برای حذف سلولیتهای ناحیه ای  بدنتون این باشگاه رو امتحان کنین. تلفن 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر mahla71 : به عنوان بهترين مركز مشاوره تحصيلي و برنامه ريزي درسي بايد بگم در مقايسه با دو مركز ديگه اي كه ما رفتيم، كيفيت موسسه نام آوران شميران خيلي متفاوته و ميشه گفت براي رسيدن به هدف بهترين جايي هست كه ميشه بهش مراجعه كرد. من پيش دو تا مشاور ديگه هم رفتم اما خب ميبينيد كه اينهمه تبليغ ميكنن اما بهشون مراجعه كه ميكني ميبيني اندازه ي يه آدم معمولي هم بلد نيستن. من كه نام آورانو پيشنهاد ميكنم خودم دارم مثل جت ميرم جلو...... اگه رقيب نتراشم براي خودم اينجا محشره............... هم برنامه ريزي درسي هم مشاوره ي تحصيلي هم تدريس فوق العاده رياضي هم مشاور دوست و همراه و البته با همكاريه پدرو مادر عزيزم................... راستي شمارشون 22000410 هست        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ SABERI به نظر zahraa5555 : MERSI ZAHRA  JAN AZ RAHNAMAYID         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zahraa5555 : سلام در آرایشگاه  گل بانو   کار کوتاهی   سمیرا جون  فوق العاده است . و ابروی رویا  عالی بود .    تعداد پاسخها(1)( SABERI)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر لیلا عطایی : دندانپزشکی تخصصی دکتر صدیقه مویدی به عنوان بهترین دندانپزشکی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط لیلا عطایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام. دندان عقلم را می خواهم عصب کشی کنم آیا این کلینک این کار انجام میدهد؟ نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندانپزشکی تخصصی دکتر صدیقه مویدی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ soori به نظر شیما : سلام من فقط یکبار کار چهره پردازان رو دیدم و همون یکبار هم اصلا نپسندیدم ......به دوستان عزیزم گل آرا رو معرفی میکنم که فوق العاده زیباست کارش        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر nazii : راستی شماره مطب دندانپزشکی(دکتر مرادی) 88887879 88887891        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nazii : بهترین مرکز درمانی دندانپزشکی دکتر مرادی بود من و خانوادم همیشه میریم پیش ایشون چون علاوه بر اینکه کارشون خوب و  بسیار دقیقه، مهربون و با وجدان هستن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sita به نظر شیما : araysh gah nadli ali to fardis karaj         02636513965 shomarash        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ unkown به نظر شیما : to chehreh pardazan ye cop kar has be name mahbobe ham akhlaghesh aliye ham karesh!        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین استخر،سونا،جکوزی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
. پاسخ farshad848 به نظر nafas_a : سلام من توخونه ام استخرجکوزی دارم دنبال یه مربی شنای خانم هستم که خصوصی شنا یادم بده .هزینه اش اصلاً مهم نیست هرچقدرباشه میپردازم.لطفاً بهم ایمیل بزنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mkooh به نظر احمد میرکریمی : در پاسخ دوستی که شماره تماس  مربی فدراسیون پینگ پنگ آقای بدری کوهی را خواسته بود خودتون با ایشان تماس بگیرید و آدرس کلاس های آموزشی پینگ پنگ را که یکیش تو خیابان ولیعصر بالاتر از ونک و دیگری تو خیابان شریعتی در سه راه ضرابخونه هست  را بگیرید.  09128126801   البته ایشون در کلیه مناطق تهران شرق تهران و غرب و جنوب تهران هم کلاس آموزشی دارند اما برای این محله این دو تا باشگاه آموزش میدهند        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر احمد میرکریمی :<font color="blue" >کلاس آموزش پینگ پنگ تهران در سالن پینگ پنگ و باشگاه اختصاصی تنیس روی میز تهران به عنوان بهترین کلاس آموزش پینگ پنگ تهران تنیس روی میز تهران محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط احمد میرکریمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است </font><br /><br />آقای کوهی بهترین و تنها ترین مربی هر دو سبک چینی و اروپایی هستند.بازیکن حرفه ای ایران هم هستند.سرویس های عالی و تکنیک بسیار بالایی دارند<br /><a runat ="server" target ="_blank" href ="http://www.dabi.ir/JobSearch.aspx?sec=78&il=198539">نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلاس آموزش پینگ پنگ تهران در سالن پینگ پنگ و باشگاه اختصاصی تنیس روی میز تهران</a>    تعداد پاسخها(2)( mkooh - mkooh)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahsa momeni : چهره پردازان به عنوان بهترین آرایشگاه و سالن زیبایی بانوان محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط mahsa momeni به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است kheili arayeshe sorato dos daram نمایش مشخصات و آدرس مرکز چهره پردازان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maryamnami : آرایشگاه روژ خیلی عالیه به خصوص برای رنگ و لایت و ناخن. واقعا کارشون شیک و قشنگه. خیلی هم محیط خوب و گرمی داره و خیلی خوشرو هستن. ۲۲۶۵۶۲۴۰ و ۰۹۱۲۴۲۴۹۵۳۲        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر research : به نظرم بهترین آرایشگاه مردانه تهران آرایشگاه کابوک هست توی شریعتی نزدیکای یخچال. محیطش خیلی باحاله.من خیلی وقتا میخوام برم مهمونی یا جایی میرم اونجا. اصلاحش خیلی خوبه.خیلیم خوب گریم میکنه.نمیدوم چیکار میکنه ولی منو داره برای مهمونی ، گریم میکنه کسی نمیفهمه ولی خیلی تغییر میکنی! یه آرایشگرش هست اسمش سامان کارش درسته گریمور سینماست این شمارش09124483684 آرایشگاه rezar رزار هم سر دروس خیلییییییی خوب بود که جاش عوض شد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
. نظر مریم شاهی : فروشگاه تینک کیچن به عنوان بهترین Thinkkitchen محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط مریم شاهی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا از نظر کیفیت اجناس و تنوع مدلها خیلی به روز و عالی است و قیمت ها هم خیلی منطقی و مناسب بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه تینک کیچن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرخ کیا : کافه پنجره به عنوان بهترین کافی شاپ محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط فرخ کیا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دیزاین و منو فوق العاده بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز کافه پنجره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سینا حاتمی : مرکز دندانپزشکی کودکان به عنوان بهترین دندانپزشکی کودکان ، ظفر ، مرکز ، اطفال ، پزشک خانم ، kids dental محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط سینا حاتمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز دندانپزشکی کودکان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر اشراقی : مرکز ارائه خدمات پرستاری و نظافتی جاوید سرزمین سیلک به عنوان بهترین مرکز ارائه خدمات پرستاری و نظافتی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط اشراقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسیار مرتب و عالی نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز ارائه خدمات پرستاری و نظافتی جاوید سرزمین سیلک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر sahar100 : من از سال اول راهنمايي با گروه نام آوران آشنا شدم. الان دانشجوي سال اول مهندسي مكانيك دانشگاه علم و صنعت هستم. به جرأت ميگم بهترين شانس زندگيم اين بود كه با اين موسسه و مخصوصاً آقاي رفتاري آشنا شدم. من از دبستان معلم خصوصي داشتم. هميشه براي كلاسام استرس داشتم راستش با اغلب معلم ها هم ميونه ي خوبي نداشتم. اما از سال دوم راهنمايي كه آقاي رفتاري با من رياضي كار كرد رياضياتم متحول شد در حدي كه الان تو دانشگاه خودم به همكلاسيام درس ميدم. اولين موسسه بود كه به خاطر پول هر دفه با پدر مادرم بحث نميكرد. تمركزشون روي پيشرفت تحصيلي بود تا پول.   امروز من اتفاقي تو سايت دابي ميگشتم ديدم براي همه چيز بهترين ها رو سوال ميكنه. ميون همه يكي شيريني نيشكر يادم اومد يكي هم آموزشگاهي كه واقعاً مديونشونم هم من هم خواهرم آيدا. اين كمترين كاريه كه براي قدرداني از محبت هاي آقاي رفتاري و همكاراي خوبش ميتونستم انجام بدم. خداييش  پايه رياضي من از همون دوم راهنماي متحول شد.  آقاي رفتاري ميگفت معلمارو اول مجبور ميكنه به خودش درس بدن بعد اگه نمره تدريس و انتقال مفاهيمشون خوب ميشد باهاشون قرارداد ميبست. به غير از رياضي هم معلم فيزيك هم زبان و عربي من واقعاً عالي بودن.  شماره ي موسسه آقاي رفتاري اگه عوض نشده باشه 22000410 هست.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ bee14 به نظر شیما : با اینکه کار آرایشگاه چهره پردازان بسیار خوب بود ، اصلا پیشنهادش نمی کنم. این آرایشگاه برای مشتری های خود اصلا ارزشی قایل نیستند و بسیار بی احترام و بی اخلاق برخورد می کنند. در صورتیکه روی خوش و خوب برخورد کردن با مراجعه کننده ها خیلی مهم است. من برای بار اول و آخر برای ابرو، مانیکور ، کوتاهی مو و اپیلاسیون مراجعه کردم. اولا بدون اینکه از من سوال کنند، علاوه بر فیش کوتاهی مو، یک فیش هم برای براشینگ به من دادند، در حالیکه من اصلا می خواستم موهایم را پسرانه و بسیار کوتاه بزنم!!!! موقع کوتاهی با قیچی به دفعات به سرم فشار آوردند و مثل تیغ آن را روی سرم می کشیدند!! حتی وقتی ناراحتی من را در آیینه دیدند به روی خودشان نیاوردند. بعد هم که یکی از همکاران آماتورشان مامور براشینگ موهایم شد که لطف کرد ویک سری طبق روی سرم درست کرد!!! حتی یک آیینه پشت سرم نگرفتند که موهایم را ببینم!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر fsadeghi : با سلام انواع شيرينهاي خانگي قزوين با بي نظيرترين طعم و مزه و با ماندگاري طولاني و انواع باقلواي پرچمي ممتاز را از ما بخواهيد . نان برنجي اعلاء ؛ نان برنجي زعفروني اعلاء ؛ نان چائي اعلاء ؛ نان چرخي و پادرازي اعلاء و شيريني نخودي باقلواي ممتاز رويه پسته اي ؛ رويه زعفروني ؛ رويه بادومي  با توجه به كيفيت بالاي اين محصولات تماما" صادراتي مي باشند . همزمان با بازگشائي مدارس توصيه مي كنيم براي تغذيه فرزندان خود از نان چائي و نان چرخي ما استفاده نمائيد . براي جشنها و مراسمهايتان يك بار هم كه شده از شيريني هاي خانگي و باقلواي اصيل ما استفاده نمائيد آيا تاكنون طعم واقعي باقلواي خانگي و انواع شيريني هاي سنتي قزوين رو احساس كرده ايد ...؟ ما به شما اين امكان رو مي دهيم لذت تناول اصل اين محصولات رو تجربه نمائيد يه ضرب و المثل قديمي ميگه : هر گردي گردو نيست !! ضمنا" يه پيش غذاي بسيار لذيذ و خوشمزه هم در منزل توليد مي كنيم كه واقعا" بي نظيره ( ساندويچ مغزدار )  و ميتوانيد در جشن تولدها ؛ مراسم نامزدي ؛ سالگردازدواج و ساير مناسبتهاتون از ميهمانهايتان پذيرائي خاص بكنيد . منتظر تماس شما هستيم و مطمئن باشيد يار و ياور شما در تمامي مجالس شما خواهيم بود   09127857520                                                                                                               صادقي                                                                                                                                                                                       ايميل : fsadeghi27 @ yahoo.com         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر alborz46 : آموزش خصوصی کاراته کُنترلی w.k.f  بویژه بر اساس سَبکِ شوتوکان   برای همه ی افراد- ۷ ساله به بالا- در منزل هُنرجویان- استانهای تهران و البرز (کرج)      برای تمرین بر روی نرمشها، کششها، کیهونها (تکنیکها)، کاتاها (فُرمهای رسمی) و کومیته (مُبارزه ی کاراته کُنترلی و امتیازی)، فقط از لحاظ تمرینات بدنی و به عنوان یک ورزش برای حفظ امنیت، سلامتی، کاهش وزن، تناسب اندام، بالا بردن اعتماد بنفس، استفاده از مزایای قهرمانی آن در مسابقات جهت تخفیف شهریه دانشگاهها، یادگیری یک ورزش با جاذبه های هنری، بدون تحمل صرف وقت و هزینه و دوری از خطرات جهت ایاب و ذهاب به باشگاههای ورزشی و ...)      با اعطای مدرک رسمی کمربند (درجه) در سبک شوتوکان برای هنرجویانی که زیر نظر مربیان دیگر سبک شوتوکان فعالیت ندارند؛ پس از موفقیت در آزمونهای مربوطه مُربی: امیر حسین البرز        مُربی رسمی درجه یک ملی کاراته- دارای مدرک کمربند مشکی دان ۵ کاراته سبک شوتوکان، دان ۴ سبک شیتوریو و داور درجه ممتاز ملی کومیته و درجه ملی ja کاتا از فدراسیون کاراته ایران-صاحب عناوین مختلف قهرمانی کاتا در سبکهای کاراته کُنترلی w.k.f         میزان شهریه ثابت و مقطوع هر جلسه ی آموزش خصوصی کاراته ۷۵ دقیقه ای در منزل هنرجویان استانهای تهران و البرز (کرج): ۴۰۰۰۰ تومان (چهل هزار تومان)       یادآوری 1: شهریه ی هر دوره ی چهار هفته ای آموزش خصوصی کاراته، در جلسه ی اول همان دوره بطور کامل پیش دریافت میگردد.      یادآوری 2: پرداخت هزینه ی صدور مدارک درجات به عهده ی هنرجویان است.     یادآوری 3: تهیه و هزینه ی خرید لباس کاراته، کمربند، کتابها، فیلمهای آموزشی و ... به عهده ی هنرجویان میباشد.   شماره تماس (هَمراه): ۰۹۳۵۳۳۷۶۷۵۰ وبلاگ آموزش خصوصی کاراته کُنترلی: http://karateforsport.blogfa.com وبلاگ اجرای موسیقی الکترونیکی dj و آموزش خصوصی نوازندگی اُرگ: http://djshayon.blogfa.com              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر محيا : آموزشگاه شمیم به عنوان بهترین خیاطی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط محيا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اموزشكاه خياطي نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه شمیم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بوستانی : خدمات پرستاری و نظافتی جاوید سرزمین سیلک به عنوان بهترین خدمات پرستاری و نظافتی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط بوستانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ما هر هفته ازاین شرکت خدمتکار می گیریم و بسیار راضی هستیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز خدمات پرستاری و نظافتی جاوید سرزمین سیلک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خانم شمس : خدمات پرستاری و نظافتی جاوید سرزمین سیلک به عنوان بهترین خدمات پرستاری و نظافتی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط خانم شمس به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با تشکر از مدیریت و کارکنان خوب و پاک نمایش مشخصات و آدرس مرکز خدمات پرستاری و نظافتی جاوید سرزمین سیلک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شرکت بلند پایه : خدمات پرستاری و نظافتی جاوید سرزمین سیلک به عنوان بهترین خدمات پرستاری و نظافتی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط شرکت بلند پایه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از نیروهای اعزامی قدردانی می نماید نمایش مشخصات و آدرس مرکز خدمات پرستاری و نظافتی جاوید سرزمین سیلک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر دکتر شریفه نظری : خدمات پرستاری و نظافتی جاوید سرزمین سیلک به عنوان بهترین خدمات پرستاری و نظافتی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط دکتر شریفه نظری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نیروها یبسیار مجرب و مطمئنی دارند نمایش مشخصات و آدرس مرکز خدمات پرستاری و نظافتی جاوید سرزمین سیلک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر دکتر شریفه نظری : خدمات پرستاری و نظافتی جاوید سرزمین سیلک به عنوان بهترین خدمات پرستاری و نظافتی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط دکتر شریفه نظری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نیروهای بسیار مجرب و مطمئنی دارند نمایش مشخصات و آدرس مرکز خدمات پرستاری و نظافتی جاوید سرزمین سیلک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر : فرشیدی - دکتر شهلا به عنوان بهترین ژنتیک (مشاوره قبل از ازدواج) محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فرشیدی - دکتر شهلا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر : فرشیدی - دکتر شهلا به عنوان بهترین ژنتیک (مشاوره قبل از ازدواج) محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فرشیدی - دکتر شهلا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mina_ به نظر سمانه قرباني : سلام منم یه رنگ ومش کار خوب سراغ دارم قبلا آرایشگاه صدف میرداماد وبعدش فرح گاندی بوده الانم اومده نازی آباد بازار دوم جنب بانک ایران زمین.خ سودی پلاک 19(آرایشگاه پریچهر)_کارشم عالیه قیمتش هم خیلی مناسبه.راستی اسمشم میناست تلفن:09379884270        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nafas_a : باشكاه شراگين بلوار ميرداماد نرسيده به پل ميرداماد خيلي جاي خوبيه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر nafas_a : مهد كودك شادان2 -مهد كودك دنياي رنگين هر دو عالين        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین استخر،سونا،جکوزی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
. نظر nafas_a : استخر آراميس ميرداماد محشره    تعداد پاسخها(1)( farshad848)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر nafas_a : پيتزا كوك.ميرداماد شمس تبريزي شمالي ميدان نجم آبادي        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Honya : ماماناي عزيز اگه بچه تون مهد ستارگان جردن مي ره لطفا منو راهنمايي كنيد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Honya :بچه ها نظرتون در مورد آرايشگاه آتيه چيه؟ خيلي گرون كرده!        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله ظفر -میر داماد-ولیعصر           بهترین عکاسی های تهران؟

صفحه اصلی تالار ظفر -میر داماد-ولیعصر بهترین عکاسی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
دوشنبه 31 تير ماه 1392
baharan90

تاریخ درج: دوشنبه 31 تير ماه 1392

مژده به تمام ساکنین محترم منطقه 3

آتلیه بهاران در نزدیکی شما افتتاح شد

مفتخریم با کادر مجرب خانم  و آتلیه ایی با دکورهای متنوع  و قیمتهایی استثنایی در خدمت شما عزیزان باشیم.

تخصص ما در زمینه عکس کودک هست اما همه امکانات لازم برای عکس مدلینک .اسپرت .خانوادگی و حتی پرسنلی برای شما فراهم هست .مطمئن باشید با یک بار مراجعه بعد از دیدن عکسهایتان و همچینین شنیدن قیمت های ما مشتری دایمی ما خواهید شد 

آدرس ما:جردن . بالاتر از اسفندیار .عاطفی شرقی .مجتمع اداری آسیا . طبقه اول واحد 3

تماس:22055050

22057733       و 09194400420 

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 30 آبان ماه 1390
کیمیا

تاریخ درج: دوشنبه 30 آبان ماه 1390

بهترین عکاسی که به این محدوده نزدیکه به نظر من آتلیه شوپه است و مدیر آنجا هم خانم هست و گروه خانمها کار می کنند و نسبت به قیمتهای این محله کارشون و خدماتشون فوق العادس ، کار کودک هم انجام می دن که خیلی خیلی با جون و دل کار می کنن شماره تلفن 22007220

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله ظفر -میر داماد-ولیعصر

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
دوشنبه 7 بهمن سال 1392
بوسیله research
2 3307
goodfriend
پنجشنبه 17 مهر سال 1393
بوسیله Mino
48 58464
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین ظفر -میر داماد-ولیعصر در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1227
goodfriend
پنجشنبه 3 مرداد سال 1392
بوسیله محيا
11 11559
goodfriend
دوشنبه 31 تیر سال 1392
بوسیله baharan90
2 4645
goodfriend
پنجشنبه 30 مرداد سال 1393
بوسیله لیلا عطایی
5 3001
بهترین شیرینی فروشی و قنادی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 3 مهر سال 1392
بوسیله fsadeghi
1 2605
بهترین خواروبارفروشی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 995
بهترین تره بار ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1057
بهترین پارک ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 1207
بهترین تاکسی سرویس ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 1113
بهترین رستوران ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
یکشنبه 25 دی سال 1390
بوسیله ghazal
2 6923
بهترین تالار ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1382
بهترین کافی شاپ ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
پنجشنبه 17 فرودرین سال 1391
بوسیله arsalan
2 3974
بهترین قهوه خانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1159
بهترین سفره خانه سنتی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 1872
بهترین سینمای ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 7 شهریور سال 1390
بوسیله SHIVA
1 2370
goodfriend
شنبه 20 اردیبهشت سال 1393
بوسیله farshad848
6 7355
بهترین مدرسه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
سه شنبه 26 اردیبهشت سال 1391
بوسیله melika
4 4048
goodfriend
چهار شنبه 15 آبان سال 1392
بوسیله اشراقی
8 8236
بهترین مشاور املاک ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 2231
بهترین آموزشگاه کامپیوتر ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 1712
بهترین آموزشگاه زبان ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
جمعه 22 اردیبهشت سال 1391
بوسیله شهاب
1 3952
بهترین آموزشگاه موسیقی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
0 2257
goodfriend
شنبه 22 شهریور سال 1393
بوسیله mahla71
3 2617
goodfriend
چهار شنبه 1 خرداد سال 1392
بوسیله nafas_a
3 5847
goodfriend
یکشنبه 27 مهر سال 1393
بوسیله sorena
7 3814
بهترین فست فود ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
چهار شنبه 1 خرداد سال 1392
بوسیله nafas_a
4 5451
بهترین منطقه جهت سکونت ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
پنجشنبه 24 آذر سال 1390
بوسیله بیتا
2 5620
kiany
شنبه 23 آذر سال 1392
بوسیله مریم شاهی
4 1576
farahi
پنجشنبه 8 آبان سال 1393
بوسیله mkooh
5 734

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4376, نوشته ها: 13869, کاربران: 5018
به جدید ترین عضو انجمن, anahita12 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران