لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین تاکسی سرویس جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر ب- خادمی : تاکسی سرویس  دبیر بلوار ستاری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر- اگر کسی دنبال طراحیهای رقص فوق العاده زیبا مطابق متد روز هست با این شماره تماس بگیره- این طراحیها خاص بانوان و رقصهای عروس داماد هست   09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر sorena : سلام به همه گلا. یک خبر جدید دارم. آزاده جون اموزش رقص سنتی و زومبا رو تو باشگاهش شروع کرده اونم چه کلاسی. هم شاده هم بسیار حرکات زیباست از من میشنوین از دست ندین تلفن و دوباره بهتون میگم      77893205 باشگاه ایشون تو شرق خاص بانوانه و سالهای زیادی هست که داره حرکات دست اول رقص رو ارائه میده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر یک آموزش زیبا و موثر از زومبا میخواین با این تلفن تماس بگیرین. 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ niti به نظر شهروند : be nazare man mahde fogholadei man 2 bachamo onja gozashtam ,va az lahaze modiriat va nezafat harf nadare va kadre shadi dare .nazare mano mikhaid onja khili khobe        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر SHARAREH93 : سلام من برای لاغری به باشگاه آران مراجعه کردم. هم برنامه بدن سازی گرفتم هم از لاغری موضعی استفاده کردم. خیلی از این پک لاغری راضیم. توصیه میکنم شما هم از این پکیج استفاده کنین. این باشگاه تو نارمک هست و تلفنش هم این هست 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر افسانه عابدی : موسسه زبان پردیس دانش (دوره رايگان) به عنوان بهترین مجهزترین آموزشگاه زبان محله --جردن - پارک وی توسط افسانه عابدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان پردیس دانش (دوره رايگان)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام خدمت همه د وستان من از منطقه تهران سر خیلی اتفاقی بوسیله یکی از دوستان به باشگاه آران راه پیدا کردم. اون زمان خیلی اتفاقی و در حد کنجکاوی نگاهی به کلاسهای رقص این باشگاه  انداختم ولی خیلی سریع با دیدن یک اجرای کوتاه بوسیله یکی از بچه های اونجا جذب این کلاسا شدم. با اینکه مسیرم خیلی دور بود ولی زمانهایی رو ازاد کردم و به  صورت  جلسه ای  تو کلاسا شرکت کردم. الان از اینکه تو این کلاسا شرکت کر دم خیلی خوشحالم چون هم جنبه نرمش و ورزش داره هم ادم هنری و یاد میگیره   این کلاسا رو به شما دوستان هم توصیه میکنم. اسم باشگاه آران هست و شمارش هم اینه 77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : با سلام خدمت همه عزیزان. یکی از خدمات باشگاه آران رو میخواستم خدمتتون معرفی کنم که شاید کمتر جایی با این موضوع مواجه شده باشین و اونهم لاغری موضعی  هست. اکثر خانمها به خاطر فرم زندگیهای فعلی با این مشکل مواجه هستن که ازچاقی ناحیه ای رنج میبرن. خصوصا در نواحی شکم و ران که کلا فرم بدن رو بهم میزنه.  این باشگاه به  مدت 12 سال هست که تو این قسمت کارهای خیلی خوبی انجام د اده و با تنها یک دوره مراجعه برای لاغری موضعی قابل مشاهده هست کما اینکه قیمتها نسبت به عملهای جراحی خیلی خیلی پایینرو مشکلاتی که به واسطه عمل عارض شخص میشه در این  شکل از لاغری وجود نداره . توصیه میکنم حتما برای حذف سلولیتهای ناحیه ای  بدنتون این باشگاه رو امتحان کنین. تلفن 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر mahla71 : به عنوان بهترين مركز مشاوره تحصيلي و برنامه ريزي درسي بايد بگم در مقايسه با دو مركز ديگه اي كه ما رفتيم، كيفيت موسسه نام آوران شميران خيلي متفاوته و ميشه گفت براي رسيدن به هدف بهترين جايي هست كه ميشه بهش مراجعه كرد. من پيش دو تا مشاور ديگه هم رفتم اما خب ميبينيد كه اينهمه تبليغ ميكنن اما بهشون مراجعه كه ميكني ميبيني اندازه ي يه آدم معمولي هم بلد نيستن. من كه نام آورانو پيشنهاد ميكنم خودم دارم مثل جت ميرم جلو...... اگه رقيب نتراشم براي خودم اينجا محشره............... هم برنامه ريزي درسي هم مشاوره ي تحصيلي هم تدريس فوق العاده رياضي هم مشاور دوست و همراه و البته با همكاريه پدرو مادر عزيزم................... راستي شمارشون 22000410 هست        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر fatemeh1 : با سلام من فاطمه ي يوسفي هستم دكتراي مهندسي متالورژي و هيئت علمي دانشگاه راستش من از مقطع ابتدايي با نحوه ي درس خوندنه پسرم مشكل داشتم. اينكه نميتونست يه جا بند بشه يا اينكه تمركز كنه خيلي عذابم ميداد. پيش دكتر مشاور هم بدمش اما ريتالين هم اثر نداشت. قلم چي هم اسمشو نوشتم اما خب ميدونين كه هر چي موسسات تبليغات بيشتر ميكنن ازون ور كيفيتشون پايينتره. خيلي ناراحت بودم تا اينكه توسط يكي از آشنايان با آقاي دكتر صبري مدير موسسه نام آوران شميران آشنا شدم و قرار شد يه جلسه خدمتشون برسم براي مشاوره ي تحصيليه رادين. قبل از رفتن اصلا اميدي نداشتم اما خب آقاي دكتر با استفاده از تجربشون تونستن  با رادين ارتباط برقرار كنن و طبق قولي كه دادن بعد از دو ماهي كلا هم رفتار رادين با من و پدرش عوض شد و هم نحوه ي درس خوندنش. پارسال از اواسط سال رادين بين سه نفر اول كلاس بود و امسال رو هم از تابستون آقاي دكتر براش برنامه ريزي كرده كه هم به مسافرتو تفريحش برسه و هم به كلاس موسيقي شنا و مهموني با ما. در كنار همه ي اينا رادين هر روز برنامه داره و ميدونه كه بايد چكار كنه. منظورم اين نيست كه مثل ربات برنامه ريزي شده باشه نه..... منظورم اينه كه قشنگ ميدونه از زندگي چي ميخواد و هر روز بايد چكار كنه. رادين داره توي سن خودش بزرگ ميشه نه زودتر و  ديرتر و اين خيلي نكته ي مهميه كه من وقتي پيش مشاوراي ديگه ميرفتم اصلا نميتونستن كاري براي رادين بكنن. من به عنوان يه هموطن و كسيكه خودمو مديون ايشون ميدونم و دوس دارم ديگران هم از سيستم آموزشي و مشاوره ي ايشون استفاده كنن و به رسم سپاس ايشون رو به دوستاي دابي معفرفي ميكنم. شنيدم كه تو سايت دابي هم هستن اگه جستجو كنين آدرسو مشخصاتشون هست. شمارشون 22000410 هست. اميدوارم ذره اي از زحمات ايشون و همكاراشون رو جبران كرده باشم. از سايت دابي هم خيلي ممنونم. من از قسمتاي مختلف سايت تا حالا استفاده كردم. خيلي مفيده. اميدوارم كيفيتتون پايين نياد. فاطمه يوسفي          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shahdad79 : مرکز مشاوره تحصیلی شهداد تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی،کلاس ، همایش های درسی و انتخاب رشته در کشور تهران-ابتدای پاسداران-خ گلنبی-برج زمرد 22896274-22896267-22896249 (کلاس کنکور در تمام نفاط تهران-مشاوره تلفنی و حضوری-انتخاب رشته تمام مقاطع-کلاس های خصوصی و..) تمام خدمات مرکز تحت نظر مهندس مصطفی شهداد،عضو انجمن بین المللی مشاوره،عضو انجمن مشاوره امریکا،عضو انجمن مشاوره ایران و عضو کمیته تخصصی 11 نفره مشاوره تحصیلی کشور می باشد. "خدمات ویژه مرکز مشاوره تحصیلی شهداد" 1-ارسال برنامه درسی روزانه ( با توجه به وضعیت دانش آموز)   2-معرفی منابع مطالعاتی مناسب برای هر درس   3-آموزش صحیح مطالعه برای هر درس   4-تحلیل و آنالیز آزمون های آزمایشی   5-بررسی برنامه ی اجرا شده در پایان هر روز   6-برگزاری کلاس های خصوصی-نیمه خصوصی –گروهی درتمام نقاط تهران   7-آموزش تکنیک های تست زنی   8-ایجادانگیزش تحصیلی   9-انتخاب رشته دانشگاه سراسری و آزاد(کامپیوتری و دستی همزمان)   10-تماس با اولیا   11-تماس هفتگی با دانش آموز   12-جلسات حضوری مشاوره با دانش آموز هر 15 روز یکبار   13- تعیین اهداف کوتاه مدت،میان مدت و بلند مدت برای دانش آموز   14-اطلاع رسانی وضعیت دانش آموز به اولیا   15-بررسی شرایط فعلی دانش آموز   16- برگزاری جلسات موفقیت در آزمون   17-تماس با دبیران کلاس ها برای پیگیری وضعیت دانش آموز   18-افزایش زمان مطالعه به روش علمی   19-ترسیم نقشه ی راه   20-ملاقات حضوری با اولیا   21- هماهنگی برنامه با برنامه ی مدرسه و بودجه بندی آزمونهای دانش آموز   22-برگزاری همایش های درسی وهمایش مشاوره   23-ایجاد پیشرفت در امتحانات مدرسه   24- نظارت بر عملکرد دانش آموز در طول سال جهت عدم انحراف   25-استفاده از اساتید نخبه دانشگاه،مدال آوران المپیاد،مدارج دکترا   تهران-ابتدای پاسداران-خ گلنبی-برج زمرد 22896274-22896267-22896249        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahnaz22 به نظر sahar100 :   با سلام ما دو سال هست كه از خدمات آقاي دكتر بهره مند هستيم. قصد قدرداني داشتم از زحمات ايشون          مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین جردن - پارک وی در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر behzadbusi : طراحی وبسایت و گرافیک فروش گاوصندوق درب خزانه زیرویترینی نسوز ضد انفجار برج خنک کننده کولینگ تاور          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Shadi61 به نظر shahrasbi : سلام، من مهد پازل تو خيابان ٢٣ گاندي رو پيشنهاد ميكنم اگه جا داشته باشه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shahrasbi : سلام ،  ما از کرج داریم میایم گاندی به خاطر محل کارم و هیچ شناختی در مورد مهد کودک های این منطقه ندارم. خواهشا یه مهد کودک عالی تو منطقه گاندی جنوبی یا نزدیکا به من معرفی کنید ، پسرم 2 سالشه واقعا نگرانم.    تعداد پاسخها(1)( Shadi61)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sara89 : سلام بچه ها من آرایشگاه الماس نشان رو پیشنهاد میکنم خیلی کارش عالیه هر کدوم از آشناهامون رفته راضیه اینم آدرس سایتش برید ببینید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sara89 : سلام بچه ها من آرایشگاه الماس نشان رو پیشنهاد میکنم خیلی کارش عالیه هر کدوم از آشناهامون رفته راضیه اینم آدرس سایتش برید ببینید http://www.almasneshansalon.com/index.php        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sara89 : سلام بچه ها من آرایشگاه الماس نشان رو پیشنهاد میکنم خیلی کارش عالیه هر کدوم از آشناهامون رفته راضیه اینم آدرس سایتش برید ببینید           مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر pishtaz : بهترین اموزشگاه و مکان امورشی و قیمت مناسب   سرای محله امانیه است (باامکانات بسیار اساتیدعالی در تمامی رشته ها ) 26206930- مشاوره کامپیوتر 09107640421   - کامپیوتر مناسب تمام سنین  ورشته ها 26206920        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر aliakbari :   سلام   علي رضا اکبري هستم،27ساله ومجردم ،وضعيت ماليم اصلا خوب نيست،دنبال يکيم که با شرايط مالي من کنار بياد و يا کمکم کنه، يه خانم مجرد 27 تا40 ساله که قصد ازدواج داره مشخصاتشو لطف کنه به ايميلم پيامک کنه ،تا به قصد ازدواج آشنا بشيم،اگه مطلقه يا بيوه هم باشه و يا مشکل خاصي داشته باشه،داراي فرزند باشه و غيره اشکال نداره،فقط اهل زندگي باشه، با هم اشنا ميشيم diamond.j666@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. نظر aliakbari :   سلام   علي رضا اکبري هستم،27ساله ومجردم ،وضعيت ماليم اصلا خوب نيست،دنبال يکيم که با شرايط مالي من کنار بياد و يا کمکم کنه، يه خانم مجرد 27 تا40 ساله که قصد ازدواج داره مشخصاتشو لطف کنه به ايميلم پيامک کنه ،تا به قصد ازدواج آشنا بشيم،اگه مطلقه يا بيوه هم باشه و يا مشکل خاصي داشته باشه،داراي فرزند باشه و غيره اشکال نداره،فقط اهل زندگي باشه، با هم اشنا ميشيم diamond.j666@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین رستوران جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. پاسخ parsajan به نظر roshanak : سلام من دیروز رفتم گیلانه جردن و چنگی به دلم نزد. قیمت بعضی از غذاها رو براتون می نویسم کباب ترش 39700 جوجه کباب ترش 28000 سبزی پلو 5500 چلو ساده 5000 میرزا قاسمی 9100 من قبلا این غذاها رو توی رستوران خاورخانم با قیمت مناسب تر و کیفیت عالی خورده بودم و با توجه به کیفیت معمولی گیلانه به نظرم قیمت هاش بالاست و فکر نمی کنم دیگه برم گیلانه جردن. ضمنا فضاش خیلی تنگ بود و ترجیح دادم زودتر بخورم و اون فضا رو ترک کنم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392.. sms بهتر است     برخی ایده ها و اجرا ها را در سایت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون
. نظر maryamnami : مزون سامرست عالیه... هم جنساش با کیفیته هم قیمتاش خوبه. پیشنهاد میدم برید ببینید.۰۹۳۶۲۶۱۸۶۴۴        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maryamnami :به نظر من آرایشگاه روژ عالیه هم کار رنگ و لایتش و هم کار ناخنش. اسم رنگ کارش لیلاست که واقعا بهترین کار ممکن و با بهترین مواد خارجی انجام میده. دو تا هم ناخون کار داره گلنوش و نسترن. جفتشونم عالین من پیش جفتشون ترمیم کردم. انقدر کارشون ظریف و طبیعیه هیچکس نمیفهمه ناخونام کاشته. شمارشونم ۲۲۶۵۶۲۴۰ و ۰۹۱۲۴۲۴۹۵۳۲        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر سحر راد :ارایشگاه مردانه فرست کلاس به عنوان بهترین ارایشگاه مردانه و ارایشگاه داماد فرست کلاس محله --جردن - پارک وی توسط سحر راد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كودكنمایش مشخصات و آدرس مرکز ارایشگاه مردانه فرست کلاس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ nini به نظر شهروند : به نظر من اصلا مهد کودک خوبی نیست،به نظافت بچه ها اهمیت نمیده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شهریار سهرابی : نمایندگی مرکزی خدمات سونی به عنوان بهترین نمایندگی خدمات وتعمیرات صوتی وتصویری سونی محله --جردن - پارک وی توسط شهریار سهرابی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی مرکزی خدمات سونی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sahar100 : سلام من از خدمات آموزشي موسسه نام آوران شميران استفاده كردم و راضي هستم. از خيلي از موسساتي كه با تبليغ دانش آموزارو  گول ميزنن خيلي بهتره. شمارشون 22000410 هست.    تعداد پاسخها(1)( mahnaz22)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ nikimama به نظر aida : سلام عزيزم اگه هنوز سردرگمي بهت مهد كودك تابان رو معرفي مي كنم تو جردن، خ روانپور. من دختر كوچولومو با نگراني فراوان به دستشون سپردم. خيلي خوب پيشرفت كرد و بزرگ شد حالا مدرسه مي ره. پسرم رو هم اونجا گذاشتم. پيشرفتش تو زبان منو شگفت زده كرده.تو موسيقي و... هم خيلي خوب شده. تميزي مهد هم عاليه.نگران نباش اگه هم موردي پيش بياد كه تو هر جايي اتفاق مي افته اگه تذكر بدي حتما در نظر مي گيرن و رفعش مي كنن. مديرش هم باتجربه است و فوق ليسانس روانشناسيه و خيلي وارد و با شخصيته. امتحان كن پشيمون نمي شي.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر alborz46 : آموزش خصوصی کاراته کُنترلی w.k.f  بویژه بر اساس سَبکِ شوتوکان   برای همه ی افراد- ۷ ساله به بالا- در منزل هُنرجویان- استانهای تهران و البرز (کرج)      برای تمرین بر روی نرمشها، کششها، کیهونها (تکنیکها)، کاتاها (فُرمهای رسمی) و کومیته (مُبارزه ی کاراته کُنترلی و امتیازی)، فقط از لحاظ تمرینات بدنی و به عنوان یک ورزش برای حفظ امنیت، سلامتی، کاهش وزن، تناسب اندام، بالا بردن اعتماد بنفس، استفاده از مزایای قهرمانی آن در مسابقات جهت تخفیف شهریه دانشگاهها، یادگیری یک ورزش با جاذبه های هنری، بدون تحمل صرف وقت و هزینه و دوری از خطرات جهت ایاب و ذهاب به باشگاههای ورزشی و ...)      با اعطای مدرک رسمی کمربند (درجه) در سبک شوتوکان برای هنرجویانی که زیر نظر مربیان دیگر سبک شوتوکان فعالیت ندارند؛ پس از موفقیت در آزمونهای مربوطه مُربی: امیر حسین البرز        مُربی رسمی درجه یک ملی کاراته- دارای مدرک کمربند مشکی دان ۵ کاراته سبک شوتوکان، دان ۴ سبک شیتوریو و داور درجه ممتاز ملی کومیته و درجه ملی ja کاتا از فدراسیون کاراته ایران-صاحب عناوین مختلف قهرمانی کاتا در سبکهای کاراته کُنترلی w.k.f         میزان شهریه ثابت و مقطوع هر جلسه ی آموزش خصوصی کاراته ۷۵ دقیقه ای در منزل هنرجویان استانهای تهران و البرز (کرج): ۴۰۰۰۰ تومان (چهل هزار تومان)       یادآوری 1: شهریه ی هر دوره ی چهار هفته ای آموزش خصوصی کاراته، در جلسه ی اول همان دوره بطور کامل پیش دریافت میگردد.      یادآوری 2: پرداخت هزینه ی صدور مدارک درجات به عهده ی هنرجویان است.     یادآوری 3: تهیه و هزینه ی خرید لباس کاراته، کمربند، کتابها، فیلمهای آموزشی و ... به عهده ی هنرجویان میباشد.   شماره تماس (هَمراه): ۰۹۳۵۳۳۷۶۷۵۰ وبلاگ آموزش خصوصی کاراته کُنترلی: http://karateforsport.blogfa.com وبلاگ اجرای موسیقی الکترونیکی dj و آموزش خصوصی نوازندگی اُرگ: http://djshayon.blogfa.com              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر 64sare : ارایشگاه مردانه فرست کلاس www.mensaloon.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت پر سرعت بی سیم >> پارسیان نت
. پاسخ salonmen به نظر منوچهر فرجیان : ارایشگاه مردانه و داماد فرست کلاس یک ارایشگاه تراز اول با مدیریت قوی که نظر مشتری براشون خیلی مهمه و کاملا یه ارایشگاه مشتری مداره سرویس های جدید با هزینه بسیار مناسب اینم ادرس سایت : www.mensaloon.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر منوچهر فرجیان : ارایشگاه مردانه فرست کلاس به عنوان بهترین ارایشگاه مردانه محله --جردن - پارک وی توسط منوچهر فرجیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فرست کلاس واقعا ارایشگاه خاصی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز ارایشگاه مردانه فرست کلاس    تعداد پاسخها(1)( salonmen)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ baharan90 به نظر baharan90 : مژده به تمام ساکنین محترم جردن آتلیه بهاران در نزدیکی شما افتتاح شد مفتخریم با کادر مجرب خانم  و آتلیه ایی با دکورهای متنوع  و قیمتهایی استثنایی در خدمت شما عزیزان باشیم. تخصص ما در زمینه عکس کودک هست اما همه امکانات لازم برای عکس مدلینک .اسپرت .خانوادگی و حتی پرسنلی برای شما فراهم هست .مطمئن باشید با یک بار مراجعه بعد از دیدن عکسهایتان و همچینین شنیدن قیمت های ما مشتری دایمی ما خواهید شد  آدرس ما:جردن . بالاتر از اسفندیار .عاطفی شرقی .مجتمع اداری آسیا . طبقه اول واحد 3 تماس:22055050 22057733       و 09194400420             مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر baharan90 : مژده به تمام ساکنین محترم جردن آتلیه بهاران در نزدیکی شما افتتاح شد مفتخریم با کادر مجرب خانم  و آتلیه ایی با دکورهای متنوع  و قیمتهایی استثنایی در خدمت شما عزیزان باشیم. تخصص ما در زمینه عکس کودک هست اما همه امکانات لازم برای عکس مدلینک .اسپرت .خانوادگی و حتی پرسنلی برای شما فراهم هست .مطمئن باشید با یک بار مراجعه بعد از دیدن عکسهایتان و همچینین شنیدن قیمت های ما مشتری دایمی ما خواهید شد  آدرس ما:جردن . بالاتر از اسفندیار .عاطفی شرقی .مجتمع اداری آسیا . طبقه اول واحد 3 تماس:22055050 22057733       و 09194400420     تعداد پاسخها(1)( baharan90)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا یار احمدی : شرکت سیستمهای حفاظتی پروشات به عنوان بهترین فروش و راه اندازی دوربين مداربسته و سيستمهای حفاظتی محله --جردن - پارک وی توسط رضا یار احمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز شرکت سیستمهای حفاظتی پروشات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پارک جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد پارک های این محله
. پاسخ nik به نظر niloo : باهات موافقمok        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر niloo : پارک آب آتش عالیه      تعداد پاسخها(1)( nik)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر aida : سلام. من هم مثل شما تو انتخاب مهد مناسب برای پسرم دچار سردرگمی شدم.مهد شاپرک رو هم بازدید کردم  حرف های گفته شده همه زیبا است ولی ایا عمل؟     تعداد پاسخها(1)( nikimama)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر roya ghorbani : کلینیک تخصصی ارتوپدی - پوست و مو - جراحی - زیبایی و ... با 80 درصد تخفیف تا 2 آذر ماه به عنوان بهترین پوست-مو-زیبایی محله --جردن - پارک وی توسط roya ghorbani به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی ارتوپدی - پوست و مو - جراحی - زیبایی و ... با 80 درصد تخفیف تا 2 آذر ماه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ شیما احمدی به نظر roshanak : واقعا یدونه  باشه تو تهران مخصوصا شیشلیکو ماهیچش وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییییییییییییییی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مامان نادی به نظر م -ع : سلام دوستان . لطفا یک مهد کودک عالی توی محدود جردن به من معرفی کنید/        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر مسعود : به نظر من بهترین جای تهران برای زندگی منطقه جردنه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر سعید : Be nazare man KFC ke be tazegii too Jordan baz shode fogholadas,hatman doos khahid dasht !!        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مليحه اسدي : مزون اسلیمی به عنوان بهترین مزون، گالري،طراحي لباس محله --جردن - پارک وی توسط مليحه اسدي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من خيلي وقت بور داشتم دنبال مانتو هنري ميگشتم. ايجا اون چيزي كه ميخواستم پيدا كردم كامل دستباف و خيلي رنگ هاي متنوعي داره نمایش مشخصات و آدرس مرکز مزون اسلیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر م -ع : سایت کاملی است دست سما درد نکنه    تعداد پاسخها(1)( مامان نادی)     مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله جردن - پارک وی           بهترین تاکسی سرویس های تهران؟

صفحه اصلی تالار جردن - پارک وی بهترین تاکسی سرویس جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
جمعه 28 مرداد ماه 1390
ب- خادمی

تاریخ درج: جمعه 28 مرداد ماه 1390

تاکسی سرویس  دبیر بلوار ستاری

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله جردن - پارک وی

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
goodfriend
شنبه 10 اسفند سال 1392
بوسیله سحر راد
2 3083
goodfriend
پنجشنبه 8 خرداد سال 1393
بوسیله sara89
21 27924
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین جردن - پارک وی در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
یکشنبه 26 مرداد سال 1393
بوسیله behzadbusi
1 2201
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
پنجشنبه 25 خرداد سال 1391
بوسیله مليحه اسدي
3 5372
goodfriend
یکشنبه 14 اردیبهشت سال 1393
بوسیله aliakbari
4 5013
بهترین مرکزدرمانی جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
جمعه 26 آبان سال 1391
بوسیله roya ghorbani
1 2237
بهترین شیرینی فروشی و قنادی جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
جمعه 21 بهمن سال 1390
بوسیله روشنک
2 6509
بهترین خواروبارفروشی جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
جمعه 21 بهمن سال 1390
بوسیله روشنک
1 2607
بهترین تره بار جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1244
goodfriend
یکشنبه 2 تیر سال 1392
بوسیله nik
3 3395
goodfriend
جمعه 28 مرداد سال 1390
بوسیله ب- خادمی
1 4160
goodfriend
دوشنبه 11 فرودرین سال 1393
بوسیله parsajan
7 17849
بهترین تالار جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
شنبه 9 مهر سال 1390
بوسیله محمد فخار
1 3030
بهترین کافی شاپ جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 2759
بهترین قهوه خانه جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1684
بهترین سفره خانه سنتی جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 3930
بهترین سینمای جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 1311
بهترین استخر،سونا،جکوزی جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 3028
بهترین مدرسه جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
0 2174
بهترین مرکز خرید جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
0 3187
بهترین مشاور املاک جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 2670
بهترین آموزشگاه کامپیوتر جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
دوشنبه 29 اردیبهشت سال 1393
بوسیله pishtaz
1 2069
بهترین آموزشگاه زبان جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
جمعه 4 مهر سال 1393
بوسیله افسانه عابدی
5 10033
بهترین آموزشگاه موسیقی جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
0 2793
goodfriend
شنبه 22 شهریور سال 1393
بوسیله mahla71
5 2131
goodfriend
شنبه 19 مهر سال 1393
بوسیله niti
11 13910
goodfriend
شنبه 24 آبان سال 1393
بوسیله azin22
10 10445
بهترین فست فود جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
چهار شنبه 7 تیر سال 1391
بوسیله سعید
1 3573
بهترین منطقه جهت سکونت جردن - پارک وی و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
جمعه 6 مرداد سال 1391
بوسیله مسعود
4 9942
aliamiri2
پنجشنبه 10 مرداد سال 1392
بوسیله salonmen
1 1578
aliamiri2
دوشنبه 31 تیر سال 1392
بوسیله منوچهر فرجیان
2 2459
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 429
بهترین قالیشویی و مبلشویی در محدوده جردن پارک وی
farahi
0 332
بهترین قالیشویی و مبلشویی در محدوده ازگل
farahi
0 310
بهترین مزون
elosh
سه شنبه 20 اسفند سال 1392
بوسیله maryamnami
1 487

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4384, نوشته ها: 14119, کاربران: 5136
به جدید ترین عضو انجمن, ZHINA20140 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران