لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
يکشنبه 31 فروردين ماه 1393 بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
فاطمه صابر حبیبی

تاریخ درج: يکشنبه 31 فروردين ماه 1393
گروه صنعتی سهند تبریز به عنوان بهترین دستگاه بسته بندی محله --احتشامیه - دروس توسط فاطمه صابر حبیبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه صنعتی سهند تبریز

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر صمدی : پرشین گراس به عنوان بهترین فروش و اجاره چمن مصنوعی محله --احتشامیه - دروس توسط صمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پرشین گراس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر فاطمه صابر حبیبی :گروه صنعتی سهند تبریز به عنوان بهترین دستگاه بسته بندی محله --احتشامیه - دروس توسط فاطمه صابر حبیبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه صنعتی سهند تبریز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ابوذر آشتیانی : پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین انجام عملیات هات تپ ( انشعاب از خطوط حاوی سیالات ) محله --احتشامیه - دروس توسط ابوذر آشتیانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از عکسها و توضیحات شیوا بسیار سپاس . سایت اصلی شما هم سایت جمعی هست و مطالب شما در مورد هات تپ و اینکه هات تپ چیست کمک زیادی در انجام پروژه های شخصی من نمو نمایش مشخصات و آدرس مرکز پیشگام صنعت ابزار        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا شاهدی : مزون مدا به عنوان بهترین پوشاک بانوان محله --احتشامیه - دروس توسط زهرا شاهدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است قیمتهای باورنکردنی از بهترین برند های ترکیه حداقل 50 درصد زیر قیمت مغازه ها و سایر مزون ها حداقل یه بار امتحان کنید نمایش مشخصات و آدرس مرکز مزون مدا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. نظر سهیلا سپند : آتلیه عکاسی موندگار به عنوان بهترین آتلیه عکاسی محله --احتشامیه - دروس توسط سهیلا سپند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا” نامبر وان هستید و به همه معرفی می کنم مجموعه قوی و حرفه ایی موندگار ر، فیلم و عکس حرفه ایی برای ما ثبت کردن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آتلیه عکاسی موندگار        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دکوراسیون داخلی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
. نظر کلینک دکتر سلحشور : صنعت چوب امین و دکوراسیون داخلی به عنوان بهترین درب ضد آب -درب ضد سرقت-درب های محله --احتشامیه - دروس توسط کلینک دکتر سلحشور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سپاس از کار با کیفیت و طراحی عالیتون موفق باشید نمایش مشخصات و آدرس مرکز صنعت چوب امین و دکوراسیون داخلی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر امینی : مرکز کاشت ناخن و پارافین تراپی رزگل به عنوان بهترین کاشت ناخن و پارافین تراپی محله --احتشامیه - دروس توسط امینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از راه دور فقط به خاطر کار خوب و زیباشون به این سالن مراجعه میکنم کار مژه شون هم حرف نداره نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز کاشت ناخن و پارافین تراپی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر المیرا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --احتشامیه - دروس توسط المیرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام، در حال حاظر كلاس آيلتس ميرم در آکادمی نوبل و دوستانم معرفى كردن كه خودشون هم اونجا خوندن و نمره ٧.٥ آكادميك گرفتند، واقعاً خيلى قوى هستند ، تا الان خوب یاد گرفتم و آرزو دارم مثل اونا بشم. مشاوره هاشونم تخصصى هست، قشنگ ١ ساعت وقت ميزارن برا مشاوره، تيمشون از نظر من حرفه اى هست، براى آيلتس تنها جايى هست كه ميتونم با جرات پيشنهاد بدم.88562738 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر sara : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --احتشامیه - دروس توسط sara به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوره B1 را در آكادمی نوبل خوندم و كارم درست شد الان آلمانم و به صورت انلاين دارم با معلم زبانم كه تو نوبل بود آموزش می بینم، تو نوبل واسه وقت آدم ارزش قائل اند. ممنونم ازتون 88562738 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر بهاره : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --احتشامیه - دروس توسط بهاره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام به همگی.من و دوستم ، تو آموزشگاه آرایشگری مهستان میکاپ و شنیون و تاتوصورت و هاشور ابرو رو ثبت نام کردیم... آموزش هاشون عالیییییییی قیمتهاشون هم خیلی مناسبه.. مدرکشون هم معتبره .اینم شمارشو ن ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ملینا : سالن زیبایی کلبه آرزو با مدیریت خانم آرزو قهرمانی به عنوان بهترین سالن زیبایی،آرایشگاه زنانه محله --احتشامیه - دروس توسط ملینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای آموزش تاتو و فیبروز خیلی آموزشگاه ها رفتم و تحقیق کردم ولی نسبت به پکیج آموزشیشون یا خیلی هزینه هاشون زیاد بود یا واقعا اونی که میگفتن و تمام و کمال انجام نمیدادن و هنرجوهاشونم چندان راضی نبودن و پس از کلی تحقیق و پرس و جو چون خیلی برام مهم بود که خوب کار ویاد بگیرم بتونم کار کنم ،پیش آرزو جون رفتم و خیلی از آموزششون و برخورده گرم و صمیمیشون راضی بودم و مخصوصا از آموزش های پر محتواشون که با دل و جون بود و قطعا برای دوره های بعدی هم پیش ایشون میرم و به شما دوستان گلم در هر زمینه آرایشی که میخواید واقعا یاد بگیرید و کار کنید پیشنهاد میکنم ایشونو به عنوان مدرسی با سابقه و خیلی مهربون و دلسوز شمارش و براتون میزارم خانم آرزو قهرمانی 09121203716 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی کلبه آرزو با مدیریت خانم آرزو قهرمانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hoda69 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --احتشامیه - دروس توسط hoda69 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است منم به یادگیری آلمانی خیلی نیاز دارم، اکثر آموزشگاها خیلی کلاسا را طول میدن و بعضی ترما دیر به حد نصاب میرسه، بعده کلی پرس و جو رفتم آموزشگهه نوبل و با مشاورم تو نوبل که مشورت کردم کلاس خصوصی آلمانی را برداشتم، باورم نمیشه اینقد خوبه، استادم که حرف نداره، درسا هم زود پیش میره. از همه مهمتر آلمانی حرف زدنم هم خیلی خوب شده. شهریه اشون هم به نظرم منصفانه هست و با اینکه کلاسم خصوصیه و کل زمان کلاس مال منه با توجه به سرعت پیشرفتم فکر میکنم در کل شهریه ام کمتر از کلاسهای گروهی که قبلا میرفتم بشه. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مژده عاطف : کانون زبان ایران (مرکز آموزشی حقانی) به عنوان بهترین آموزشگاه زبان جردن محله --احتشامیه - دروس توسط مژده عاطف به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من در کانون زبان مرکز حقانی دارم زبان می خونم میخاستم بهتون پیشنهاد کنم چون کیفیت و بازدهی بالا در تدریس مدرسان این مرکز وجود دارد به گونه ای که تمایل به یادگیری رو افزایش می دهد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کانون زبان ایران (مرکز آموزشی حقانی)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا : کانون زبان ایران (مرکز آموزشی حقانی) به عنوان بهترین آموزشگاه زبان جردن محله --احتشامیه - دروس توسط زهرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از نظر من شما یکی از مجرب ترین اساتید رو دارید که من از کلاس با ایشون واقعا راضیم.من دوست دارم کلاس با اساتید دیگرتونم تجربه کنم با تشکر از شما نمایش مشخصات و آدرس مرکز کانون زبان ایران (مرکز آموزشی حقانی)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر bahar : کانون زبان ایران (مرکز آموزشی حقانی) به عنوان بهترین آموزشگاه زبان جردن محله --احتشامیه - دروس توسط bahar به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دخترم در موسسه حقانی تحصیل می کند کانون آزمون های منظمی از بچه ها می گیردو با توجه به مدرس مجربی که کلاس های نوجوانان دارد بچه ها Quiz بسیاری در طول ترم دارند که این از نظر من مهارت نوشتاری که برای بچه های نوجوانان حائز اهمیت است راپوشش می دهد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کانون زبان ایران (مرکز آموزشی حقانی)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر HANA : کانون زبان ایران (مرکز آموزشی حقانی) به عنوان بهترین آموزشگاه زبان جردن محله --احتشامیه - دروس توسط HANA به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین موسسه ای که می تونم بهتون پیشنهاد کنم کانون زبان حقانی است استاداش عالی هستن و متد خوبی هم برای تدریس دارن و متفاوته بهتون پیشنهاد میکنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کانون زبان ایران (مرکز آموزشی حقانی)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sara : کانون زبان ایران (مرکز آموزشی حقانی) به عنوان بهترین آموزشگاه زبان جردن محله --احتشامیه - دروس توسط sara به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تسلط علمی و سواد مدرسان بر مطالب درسی یکی از ویژگی های مثبت این مرکز است. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کانون زبان ایران (مرکز آموزشی حقانی)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساره عزیزی : کانون زبان ایران (مرکز آموزشی حقانی) به عنوان بهترین آموزشگاه زبان جردن محله --احتشامیه - دروس توسط ساره عزیزی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است شیوه های تدریس سازماندهی شده ای در کلاس های کانون زبان ایران وجود دارد که من نمونه های آن را در کلاس های تاثیر گذار مرکز حقانی تجربه کرده ام. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کانون زبان ایران (مرکز آموزشی حقانی)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساناز : سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --احتشامیه - دروس توسط ساناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی سال میشه مشتری یلداجونم واقعأ از کار ناخن،اپی و ابرو برداشتنش خیلییی رضایت دارم مرسی۰۹۱۲۶۲۳۹۶۴۰ نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر مهسا سالارکیا : آموزشگاه موسيقي ريتم آوا به عنوان بهترین آموزشگاه موسيقي محله --احتشامیه - دروس توسط مهسا سالارکیا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من 6 ماهه که در اموزشگاه ریتم اوا گیتار کار میکنم و از استادم اقای یوسفی نژاد خیلی راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسيقي ريتم آوا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر فرزانه اسکندری : آموزشگاه موسيقي ريتم آوا به عنوان بهترین آموزشگاه موسيقي محله --احتشامیه - دروس توسط فرزانه اسکندری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من 6 ماه که از کلاس گیتار الکتریک اموزشگاه ریتم اوا با استاد راسخی پور کار میکنم و بسیار عالی هست نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسيقي ريتم آوا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساره اشراقی : آموزشگاه موسيقي ريتم آوا به عنوان بهترین آموزشگاه موسيقي محله --احتشامیه - دروس توسط ساره اشراقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من حدودا 2 سال هست که کلاس آواز و گینار میا و واقعا از روش تدریس هر دو استادم راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسيقي ريتم آوا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آلا موسوی : آموزشگاه موسيقي ريتم آوا به عنوان بهترین آموزشگاه موسيقي محله --احتشامیه - دروس توسط آلا موسوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من کلاس آوازپاپ میام و واقعا از استاد کی منش راضی هستم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسيقي ريتم آوا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نفیسه کریمیان : آموزشگاه موسيقي ريتم آوا به عنوان بهترین آموزشگاه موسيقي محله --احتشامیه - دروس توسط نفیسه کریمیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من 2 سال دارم تو اموزشگاه ریتم اوا گیتار پیش استاد یوسفی نژاد یاد میگیرم و خیلی خیلی راضیم این شماره اموزشگاه است22849355 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسيقي ريتم آوا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمد اشراقی : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --احتشامیه - دروس توسط محمد اشراقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و برادرم در آموزشگاه موسیقی آذرنگ کلاس ویولن و پیانو میریم و از استادمون خیلی راضی هستیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آرش عبدی : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --احتشامیه - دروس توسط آرش عبدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام من هم آموزشگاه موسیقی آذرنگ میریم خیلی آموزشگاه خوبی هستش نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سحر : عروس سرا در تهران به عنوان بهترین بهترین عروس سرای غرب تهران محله --احتشامیه - دروس توسط سحر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین میکاپ ارتیست تهران خانم کرمی هستن سالن زیبایی مادر عالیه کارشون فوق العاده هستش، فوق العاده کارشون حرفه ای هستش واقعاااااا عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز عروس سرا در تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mamane.mahsa : مرکز رنگ و مش مادر به عنوان بهترین رنگ و مش محله --احتشامیه - دروس توسط mamane.mahsa به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین رنگ و مش کار تو کل تهران به نظرم سالن مادر هستشْ‌، عالیه کار رنگشون ،‌نسبت به سالن های اطراف هم قیمت خوبی داره ، هم خدماتشون کیفیتش عالیه پیشنهاد می کنم حتما تشریف ببرید پیششون 22612517 نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز رنگ و مش مادر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shadii : سالن زیبایی مادر به عنوان بهترین سالن زیبایی محله --احتشامیه - دروس توسط shadii به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای عروسیم رفتم سالن مادر، کارشون عالی بود واقعا من راضی بودم، هم میکاپ و هم مدل موهام همه چیش تک بود. دقیقا همون چیزی بود که میخواستم پیشنهاد می کنم اگه دنبال یه سالن برای عروسی هستین، پیشنهاد میکنم حتما نمونه کارهای عروس سالن مدار رو ببینید مطمئنم که انتخابتون سالن مادر خواهد بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مادر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر sorena : دوستای عزیزی که میخوان هم از لاغری و تناسب اندام بهره مند بشن هم در کنارش هنری و یاد بگیرن، از طرفی یا شاغل هستن یا روزهای پرکاری دارن میتونن از باشگاه آران استفاده کنن که هم مختص خانمهای عزیز هست هم از 9 صبح تا 9 شب به شما عزیزان کلاسهای رقص و تناسب اندام مختلفی رو ارائه میده. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرین. تلفنهای تماس : 77893205- 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : عزیزانی که مشکل چربی شکم و پهلو دارن فقط با یک تماس و مشاوره با باشگاه آران میتونن به چند روش درصدد رفع مشکلشون باشن. کافیه با ما  تماس بگیرین تا با بهترین زمان و روشهای ممکنه بهتون کمک کنیم. تلفنهای تماس ما : 77893205 - 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام و درود خدمت بانوان شرق تهران. باشگاه آران با سالها سابقه در زمینه ارائه انواع رقص و ورزشهای سالنی به صورت تمام وقت از حضور شما عزیزان جهت نامنویسی ترم تابستان دعوت به عمل می آورد. جهت اطلاعات بیشتر در زمینه ساعات کلاسهای رقص و ورزشهای بدنسازی و ... با تلفنهای تماس ما ارتباط برقرار کنید. متنشکرم تلفنهای تماس: 77893205- 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : باشگاه آران جهت کلاسهای ذیل هنرجو میپذیرد: 1- trx 2- cx 3- کیک بوکسینگ و دفاع شخصی 4- لاغری موضعی 5- فیتنس و بدنسازی 7- زومبا مادر و کودک 8- ورزش و بازی کودکان تلفن تماس: 77893205- 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز ماساژ احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
. نظر هلنیا : آریا ماساژ به عنوان بهترین ماساژ محله --احتشامیه - دروس توسط هلنیا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خدمات حضوری آریا مساژ واقعا خوب بو نمایش مشخصات و آدرس مرکز آریا ماساژ        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تالار احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
. نظر ترانه : تشریفات مجالس رزگلد09124226851 به عنوان بهترین تشریفات و خدمات مجالس محله --احتشامیه - دروس توسط ترانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است شب ما رو عالی کردن واقعا ممنوم از مدیریت خوبشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز تشریفات مجالس رزگلد09124226851        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر موسوی : آموزشگاه موسیقی آوای جام جم09124078299 به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --احتشامیه - دروس توسط موسوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است در آموزشگاه موسیقی آوای جام جم برای رشته های مختلف متد آموزشی جدید موسیقی در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر می باشد که این متد آموزشی مطابق جدیدترین متد روز دنیا انتخاب شده است.88240617 88240618 88240619 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آوای جام جم09124078299        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
. نظر رضایی : سالن زیبایی بانوی خاص 09198038311 به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری وسالن زیبایی محله --احتشامیه - دروس توسط رضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه ارایشگری بانوی خاص بهترین آموزشگاه در تهران است که تمام خدمات هاشور ابرو ،تاتو، میکروپیگمنتیشن را ارائه میدهد.09198038311 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی بانوی خاص 09198038311        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سعيد نيازي : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --احتشامیه - دروس توسط سعيد نيازي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من هنرجوی آموزشگاه آذرنگ هستم این آموزشگاه هر سه ماه برای ما کنسرت برگزار میکنه که کمتر آموزشگاهی این کار رو میکنه اگه کسی آموزشگاه خوب میخواد پیشنهاد من آموزشگاه موسیقی آذرنگ هستش نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سعيد نيازي : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --احتشامیه - دروس توسط سعيد نيازي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من هنرجوی آموزشگاه آذرنگ هستم این آموزشگاه هر سه ماه برای ما کنسرت برگزار میکنه که کمتر آموزشگاهی این کار رو میکنه اگه کسی آموزشگاه خوب میخواد پیشنهاد من آموزشگاه موسیقی آذرنگ هستش نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیما راد : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --احتشامیه - دروس توسط شیما راد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و همسرم کلاس دف و پیانو میریم خیلی از آموزشگاه موسیقی آذرنگ راض هستیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خداوردی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --احتشامیه - دروس توسط خداوردی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستان یه آرایشگاه بهم معرفی میکنید که کارشون لایت باشه و ازهمه مهمتر سریع کار کنه و مهربون باشه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر اکرم کفاشیان : آموزشگاه علمی کنکور و تدریس خصوصی دروس پایه تا کنکور غرب تهران09125029093,22112485 به عنوان بهترین آموزشگاه کنکور و تدریس خصوصی محله --احتشامیه - دروس توسط اکرم کفاشیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نهیت رضایتمندی خودم رو از این مجموعه اعلام میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه علمی کنکور و تدریس خصوصی دروس پایه تا کنکور غرب تهران09125029093,22112485        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر محسن رامینی : آموزشگاه علمی کنکور و تدریس خصوصی دروس پایه تا کنکور غرب تهران09125029093,22112485 به عنوان بهترین آموزشگاه کنکور و تدریس خصوصی محله --احتشامیه - دروس توسط محسن رامینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از تمام دبیران این مجموعه بسیار راضی و خریندم واز مدیره محترم این موسسه نهایت تشکر را دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه علمی کنکور و تدریس خصوصی دروس پایه تا کنکور غرب تهران09125029093,22112485        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رزاقی : مجموعه زیبایی وسمه به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --احتشامیه - دروس توسط رزاقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من تازه اومدم سمت پاسداران و دنبال یه آرایشگاه خوب برای ابرو و رنگ مو و کراتینه هستم این آرایشگاه آندو که تو هروی کارش تو این زمینه ها چطوره قیمت هم اگر بدید ممنون میشم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجموعه زیبایی وسمه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سالاری امیرعلی : آموزشگاه علمی کنکور و تدریس خصوصی دروس پایه تا کنکور غرب تهران09125029093,22112485 به عنوان بهترین آموزشگاه کنکور و تدریس خصوصی محله --احتشامیه - دروس توسط سالاری امیرعلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سپاسگزارم از میولین بسیار کارآزموده وفهیم این مجموعه که همیشه پشتیبان فرزندان من در هرصه تحصیل هستند .موفق و پیروز و پایدا و سالم باشید نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه علمی کنکور و تدریس خصوصی دروس پایه تا کنکور غرب تهران09125029093,22112485        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین بیمه های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
. نظر حمید رضا : بیمه آسیا نمایندگی شمس آبادی کد3737 تلفن 22775173 و 09127347975 به عنوان بهترین نمایندگی بیمه محله --احتشامیه - دروس توسط حمید رضا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این نمایندگی بیمه از نظر جای پارک راحت و آدرسخور بودن بسیار عالی است. نمایش مشخصات و آدرس مرکز بیمه آسیا نمایندگی شمس آبادی کد3737 تلفن 22775173 و 09127347975        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حیدری : آموزش رقص های آذربایجانی به عنوان بهترین ورزشی - رقص محله --احتشامیه - دروس توسط حیدری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی مفید هست کلاسای گروه اوتلار. واقعا مربیاشون وقت و انرژی میذارن واسه پیشرفت این رقص در ایران. به شما هم پیشنهاد میدم اگه دنبال یادگیری رقص آذری هستین با این گروه کار کنین. من خودم پیش آقای صدقی کار کردم و واقعا راضی بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش رقص های آذربایجانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیه نجاتی : آموزشگاه موسیقی آذرنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی سیدخندان (آموزشگاه موسیقی آذرنگ ) آموزش پیانو آموزش موسیقی کودکان آموزش موسیقی مرکز آموزش موسیقی آموزشگاه موسیقی سهروردی محله --احتشامیه - دروس توسط سمیه نجاتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه موسیقی آذرنگ واقعا عالی هستش نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آذرنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیدایی منظر : آموزشگاه علمی کنکور و تدریس خصوصی دروس پایه تا کنکور غرب تهران09125029093,22112485 به عنوان بهترین آموزشگاه کنکور و تدریس خصوصی محله --احتشامیه - دروس توسط شیدایی منظر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از دبیر ریاضی کنکور واقعا راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه علمی کنکور و تدریس خصوصی دروس پایه تا کنکور غرب تهران09125029093,22112485        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیدایی منظر : آموزشگاه علمی کنکور و تدریس خصوصی دروس پایه تا کنکور غرب تهران09125029093,22112485 به عنوان بهترین آموزشگاه کنکور و تدریس خصوصی محله --احتشامیه - دروس توسط شیدایی منظر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از دبیر ریاضی کنکور واقعا راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه علمی کنکور و تدریس خصوصی دروس پایه تا کنکور غرب تهران09125029093,22112485        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله احتشامیه-دروس           بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟

صفحه اصلی تالار احتشامیه-دروس بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
يکشنبه 6 ارديبهشت ماه 1394
صمدی

تاریخ درج: يکشنبه 6 ارديبهشت ماه 1394

پرشین گراس به عنوان بهترین فروش و اجاره چمن مصنوعی محله --احتشامیه - دروس توسط صمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز پرشین گراس

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 31 فروردين ماه 1393
فاطمه صابر حبیبی

تاریخ درج: يکشنبه 31 فروردين ماه 1393

گروه صنعتی سهند تبریز به عنوان بهترین دستگاه بسته بندی محله --احتشامیه - دروس توسط فاطمه صابر حبیبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه صنعتی سهند تبریز تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 17 اسفند ماه 1392
ابوذر آشتیانی

تاریخ درج: شنبه 17 اسفند ماه 1392

پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین انجام عملیات هات تپ ( انشعاب از خطوط حاوی سیالات ) محله --احتشامیه - دروس توسط ابوذر آشتیانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

از عکسها و توضیحات شیوا بسیار سپاس . سایت اصلی شما هم سایت جمعی هست و مطالب شما در مورد هات تپ و اینکه هات تپ چیست کمک زیادی در انجام پروژه های شخصی من نمو
نمایش مشخصات و آدرس مرکز پیشگام صنعت ابزار

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 16 دي ماه 1390
زهرا شاهدی

تاریخ درج: جمعه 16 دي ماه 1390

مزون مدا به عنوان بهترین پوشاک بانوان محله --احتشامیه - دروس توسط زهرا شاهدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

قیمتهای باورنکردنی از بهترین برند های ترکیه حداقل 50 درصد زیر قیمت مغازه ها و سایر مزون ها حداقل یه بار امتحان کنید
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مزون مدا

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله احتشامیه-دروس

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 670
بهترین آموزشگاه آرایشگری احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 697
بهترین آموزشگاه نقاشی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
0 823
بهترین آموزشگاه آیلتس احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
0 887
بهترین آموزشگاه توریسم احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 1028
بهترین آموزشگاه هتلداری احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 1025
بهترین آموزشگاه گردشگری احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 1346
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 997
بهترین لوازم قنادی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 971
بهترین مرکز اجاره خودرو احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 1048
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 981
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 970
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 1174
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 1142
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 1071
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 963
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 1075
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 962
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 1058
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 1154
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 891
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 1164
بهترین پزشکان عمومی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 955
بهترین متخصصین ریه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 1140
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 959
بهترین متخصصین قلب و عروق احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 1185
بهترین روانپزشکان احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 911
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 1184
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 1057
بهترین پلاستیک فروشی های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 1005
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 1082
بهترین کلانتری و اداره پلیس احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 966
بهترین دفاتر پست احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 1175
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 1098
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 1221
بهترین هتل ها و اقامت گاه های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 963
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 1172
بهترین نگارخانه های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 1140
بهترین کتابخانه های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 965
بهترین تئاتر و تالار نمایش احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 997
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 1054
بهترین دادسراهای احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 965
بهترین ادارات و سازمان های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 1184
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 1296
بهترین مساجد و حسینیه های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 996
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 935
بهترین دکوراسیون داخلی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
یکشنبه 11 خرداد سال 1399
بوسیله کلینک دکتر سلحشور
1 1762
بهترین فرش فروشی های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 998
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 998
بهترین سمپاشی های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 935
بهترین شعبات مهر اقتصاد احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 896
بهترین شعبات بانک سینا احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 996
بهترین شعبات بانک سامان احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 946
بهترین شعبات بانک پاسارگاد احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 804
بهترین شعبات بانک پارسیان احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 851
بهترین شعبات بانک شهر احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 906
بهترین شعبات بانک صادرات احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 901
بهترین شعبات بانک ملت احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 1213
بهترین شعبات بانک ملی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 771
بهترین پمپ بنزین های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 930
بهترین بیمارستان های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 1013
بهترین فروشگاه های شهروند احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 997
بهترین صرافی های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 1039
بهترین موبایل فروشی های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 1174
بهترین پزشکان احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
0 1174
بهترین آموزشگاه های رانندگی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 916
بهترین گل فروشی های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 979
بهترین بانک های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 813
بهترین بیمه های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
دوشنبه 23 مرداد سال 1396
بوسیله حمید رضا
1 2057
بهترین دفاتر اسناد رسمی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 961
بهترین ابزار فروشی های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 913
بهترین کارواش های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 897
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 882
بهترین لوازم التحریری های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 1004
بهترین خدمات کامپیوتری احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 903
بهترین کافی نت و گیم نت های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 775
بهترین تاسیساتی های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 1083
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 1045
بهترین کیف و کفش فروشی های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 881
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 949
بهترین خشکشویی های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 971
بهترین خرازی های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 1030
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 898
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 960
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 969
بهترین نانوایی های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 1087
بهترین سوپرهای میوه و سبزی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 866
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 898
بهترین مراکز خدمات نظافتی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 1014
بهترین مراکز زیبایی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
0 984
بهترین مراکز ماساژ احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
شنبه 12 اسفند سال 1396
بوسیله هلنیا
1 2005
بهترین دارالترجمه های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
0 1109
بهترین مزون های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
0 946
بهترین تعمیرات مبلمان احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 857
بهترین امداد خودروهای احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 905
بهترین باشگاه ورزشی رزمی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 1001
بهترین عطاری های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 1014
بهترین پزشکان متخصص اطفال احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
0 1074
بهترین مراکز سیسمونی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 1012
بهترین مراکز مبلمان احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 1149
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
0 940
بهترین چاپخانه های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 1107
بهترین تابلوسازی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 1000
بهترین مراکز روانشناسی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
0 1135
بهترین تعمیرگاه های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
0 968
بهترین لوازم یدکی خودرو احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 1008
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 969
بهترین آژانس های مسافرتی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 1085
بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
goodfriend
شنبه 25 آذر سال 1396
بوسیله رضایی
1 2089
بهترین متخصصین پوست ومو احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 1018
بهترین پزشکان متخصص چشم احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 930
بهترین کلینیک های لاغری احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
0 996
بهترین داروخانه های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 1183
بهترین پیک بادپای احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 1032
بهترین باربری های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 1129
بهترین قالیشویی های احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
جمعه 24 دی سال 1395
بوسیله ندا
1 1832
بهترین آرایشگاه مردانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
دوشنبه 7 بهمن سال 1392
بوسیله research
1 6367
goodfriend
دوشنبه 4 آذر سال 1398
بوسیله امینی
32 44231
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین احتشامیه-دروس در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 3949
goodfriend
یکشنبه 6 اردیبهشت سال 1394
بوسیله صمدی
4 11042
بهترین عکاسی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
یکشنبه 12 آذر سال 1402
بوسیله سهیلا سپند
2 5475
بهترین مرکزدرمانی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
یکشنبه 30 شهریور سال 1393
بوسیله wahid
2 6222
بهترین شیرینی فروشی و قنادی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
سه شنبه 2 مهر سال 1392
بوسیله fsadeghi
1 5527
بهترین خواروبارفروشی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 2935
بهترین تره بار احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 3170
بهترین پارک احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 3617
بهترین تاکسی سرویس احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 3603
بهترین رستوران احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
یکشنبه 3 خرداد سال 1394
بوسیله رویا
1 6223
بهترین تالار احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
پنجشنبه 7 دی سال 1396
بوسیله ترانه
1 4107
بهترین کافی شاپ احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 4100
بهترین قهوه خانه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
دوشنبه 7 بهمن سال 1392
بوسیله research
1 6598
بهترین سفره خانه سنتی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 3655
بهترین سینمای احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 2887
بهترین استخر،سونا،جکوزی احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 3887
بهترین مدرسه احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله مامان سارا
1 6566
بهترین مرکز خرید احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
چهار شنبه 9 فرودرین سال 1391
بوسیله ن
2 16438
بهترین مشاور املاک احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 5253
بهترین آموزشگاه کامپیوتر احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 3332
goodfriend
دوشنبه 14 مرداد سال 1398
بوسیله المیرا
9 13113
goodfriend
دوشنبه 29 مرداد سال 1397
بوسیله مهسا سالارکیا
18 20292
goodfriend
پنجشنبه 23 شهریور سال 1396
بوسیله اکرم کفاشیان
8 12435
بهترین مهد کودک احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
0 8747
goodfriend
یکشنبه 20 خرداد سال 1397
بوسیله sorena
16 24669
بهترین فست فود احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
یکشنبه 3 خرداد سال 1394
بوسیله جلالی
2 8428
بهترین منطقه جهت سکونت احتشامیه-دروس و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
جمعه 15 آذر سال 1392
بوسیله IHJ
1 5870

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران