لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
شنبه 9 آذر ماه 1398 بهترین آموزشگاه زبان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
شیرین بنویدی

تاریخ درج: شنبه 9 آذر ماه 1398
آموزشگاه زبان ادیب به عنوان بهترین آموزشگاه زبان ادیب محله --الهیه - تجریش توسط شیرین بنویدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

زبان انگلیسی را از مبتدی تا پیشرفته در این موسسه خوندم و برای رفتن به کانادا هیچ مشکل صحبت کردن و نوشتاری نداشتم.سپاس و قدردانی از کادر مجرب.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ادیب

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه زبان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Lida1370 : تیم ایلتسشون خیلی حرفه ای هستند من قبلا دوره های ایلتس رو‌توی یک‌موسسه دیگه گذرونده بودم ولی وقتی با با موسسه ایده ال اشنا شدم برای گرفتن ایلتس خیلی عجله داشتم و کمک بزرگی به من کردند واقعا عالیه👏        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر نازان خدابنده : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --الهیه - تجریش توسط نازان خدابنده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من یک پرستار هستم و قصد مهاجرت به المان رو دارم از اونجایی که میدوتید یکی از لازمه های مهاجرت اونم از طریق شغل پرستاری داشتن مدرک b2هست و زبان المانی یک زبان اسونی نیست با استاد اموزشگاه ایده ال صحبت کردم ایشون قول ۶ماهه برای گرفتن این مدرک رو به من دادن و من مجبور بودم قبول کنم هیچ راه دیگه ای نداشتم واقعا همونطور که میگفتن بود و من تونستم در ۶ماه مدرکم رو بگیرم عالی بود راستی استادشون هم المانی ایرانی هستند 👍👍👍👍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر دانیال وفایی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --الهیه - تجریش توسط دانیال وفایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است روژ رفتیم تازه اونجا فهمیدم که چقدر پسرم از نظر زبان از اونا بهتر هستند و معلمهای اونجا هم از درست صحبت کردن دانیال شوکه شده بودند واقعا از خانم نجفی و اموزشگاه ایده ال ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم محمدی : زبان تهران سنتر vip آکادمی به عنوان بهترین آموزشگاه زبان محله --الهیه - تجریش توسط مریم محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من 2سالی هست میرم برای ایلتس آموزشگاه زبانشون خیلی خوب بوده و این که پیشنهاد میکنم امتحان کنید شماره تماس09907210197 نمایش مشخصات و آدرس مرکز زبان تهران سنتر vip آکادمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ناهید جلیلی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --الهیه - تجریش توسط ناهید جلیلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من الان چند وقتی که برای یادگیری زبان اموزشگاه ایده ال میرم خیلی از کیفیت کلاسهاشون راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر وحیده خدایی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --الهیه - تجریش توسط وحیده خدایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ایلتسم رو مدیون اموزشگاه ایده ال هستم در کوتاهترین مدت تونستم موفق شم متشکرم 🌺🌺🌺 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیما اصلانی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --الهیه - تجریش توسط شیما اصلانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام من حدودا ۲سالی هست که اموزشگاه ایده ال میرم خیلی راضی هستم و خودم رو دارم اماده کلاسهای ایلتس میکنم واقعا ایده ال هستن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیرین بنویدی : آموزشگاه زبان ادیب به عنوان بهترین آموزشگاه زبان ادیب محله --الهیه - تجریش توسط شیرین بنویدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است زبان انگلیسی را از مبتدی تا پیشرفته در این موسسه خوندم و برای رفتن به کانادا هیچ مشکل صحبت کردن و نوشتاری نداشتم.سپاس و قدردانی از کادر مجرب. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ادیب        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لاله غفاري : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --الهیه - تجریش توسط لاله غفاري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مهيار عبادي واقعا رو دست نداري 😍😍😍 بهترين و خوشتيپ ترين استاد با تسلط و مديريت قوي نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مبینا حسینی : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --الهیه - تجریش توسط مبینا حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ارائه مدارک معتبر بین المللی زیر نظر سازمان فنی حرقه ای انتخاب اساتید مجرب و باسابقه دارای تاییدیه ی بین المللی در کلیه ی زبان ها پاسخگویی و مشاوره ی تیم شعب مختلف مجموعه ی گات به نحو احسن و موثر متعدد بودن شعب آموزشگاه زبان گات در نقاط مختلف تهران متناسب بودن هزینه ی کلاس ها و پکیج های تخفیفی فوق العاده نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فاطمه خواجه وند : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --الهیه - تجریش توسط فاطمه خواجه وند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای آزمون سفارت فرانسه زمان محدودی داشتم ولی با شرکت تو کلاسای آموزشگاه به سطحی که میخواستم رسیدم و خیلی راضی بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مونا : آموزشگاه زبان و آموزشکاه موسیقی و آموزشگاه کنکور گالیله به عنوان بهترین آموزشگاه زبان و موسیقی و کنکور محله --الهیه - تجریش توسط مونا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من آموزشگاههای زیادی رو امتحان کردم ولی نتیجه دلخواهمو نگرفتم تا با گالیله آشنا شدم واقعا از لحاظ برنامه ریزی و برگزاری کلاس ها راضی بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان و آموزشکاه موسیقی و آموزشگاه کنکور گالیله        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا موسوی : آموزش و تدریس خصوصی زبان گالیله به عنوان بهترین تدریس خصوصی , کلاس های آموزشی محله --الهیه - تجریش توسط رضا موسوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عالی نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش و تدریس خصوصی زبان گالیله        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر imanprs : آموزش تخصصی زبان انگلیسی درسی، مکالمه کودک تا بزرگسال دوره‌های آموزشی برای آمادگی شرکت در آزمون‌های IELTS و TOEFL تلفن تماس: ۰۹۳۵۳۶۴۵۵۱۱        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر amirali55 :  من مرکز زبان ادیب رو برای مکالمه تا آیلتس پیشنهاد میدم به جز اینکه روش آموزشی کاملا متفاوتی نسبت به همه موسسات داره شهریه اش مناسبه و در کوتاه مدت مکالمه آدم عالی راه می افته البته باید تلاش خود تون هم باشه ، آدرسش هم  خیابن شریعتی نرسیده به تجریشه ولی تلفنش یادم نیست فکر کنم اگه تو اینترنت سرچ کنید پیداش می کنید .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sima2 : سسلام  من میرم پیش خانم حسینی. عالییییییییییه  هم خوب و حرفه ای کار میکنه هم مناسب میگیره. مدیر مرکز آزمون IELTS بوده واسه همبن در مورد IELTS همه چیز میدونه. مدرک تدریس هم از انگلیس داره. منو که خیلی زود راه انداخت . اصلا هم کلاساش خسته کننده نیست. بهش ایمیل بزنید راهنمایی میکنه. z.hosseini63@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سهیل : تعالی اندیش راه دانش به عنوان بهترین اعزام دانشجو به خارج از کشور محله --الهیه - تجریش توسط سهیل به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز تعالی اندیش راه دانش        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maryam1393 : به نظر من رسپینا تاک توی ونک خیلی عالیه,دوستام که اونجا کلاس میرن خیلی راضی هستن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sinas : سلام زبان   سها  در تجریش عا لیه   من که خیلی راضی   هستم    از طریق دوره های آلمانی  با آموزشگاه آشنا شدم  الانم دارم از دوره تافل این موسسه استفاده میکنم و واقعا راضیم و بهتون پیشنهاد میکنم   اینم  شمارشه 22718900 همه ی زبان ها هم داره www.soha-ac.ir 0          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر iman000 : به نظر من هم موسسه سها تو این منطقه خیلی خوبه. کادر آموزشی اش خیلی خوبه و خوش رفتار هم هستند. من اونجا تافل خوندم تابستون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shim به نظر sarah1 :  وای سها!!  راست میگین سارا جون عالیه من از طریق یکی از دوستام اشنا شدم و واقعا زبان الانم مدیون کادر  عالیشم حتما تو گزینه هاتون بزارین من از ایران مهر فرار کردم رفتم  اون جا تجریش نزدیک مترو هم هست:) اینم شمارشه همه زبان ها هم داره. 22718900.         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sarah1 : سلام  من نظراتتون دیدم  به نظر من   استادای  اموزشگاه سها   عالین مخصوصا ایلتس و تافل استاد الهامی و استاد علیمحمدی  تدریس میکنن    پشیمون نمیشین چون من توی مدت خیلی کمی تونستم خیلی پیشرفت کنم  ادرسشم خیلی خوبه از ایران مهر  واموزشگاه  های دیگه هم http://www.soha-ac.ir/  خیلی بهتره  22718900  تجریش   میدان قدس ابتدای شریعتی  پایین تر از مترو  روبروی داروخانه ی طالقانی  پلاک 1955     تعداد پاسخها(1)( shim)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Kamran : ajesl به عنوان بهترین آموزش زبان محله --الهیه - تجریش توسط Kamran به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Speaking 8 Reading 7.7 Listening 7.5 Writing 8 thank you نمایش مشخصات و آدرس مرکز ajesl        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Kamran : ajesl به عنوان بهترین آموزش زبان محله --الهیه - تجریش توسط Kamran به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Speaking 8 Reading 7.7 Listening 7.5 Writing 8 thank you نمایش مشخصات و آدرس مرکز ajesl        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رکسانا امامی :     اگه از کیفیت پایین موسسات و بی توجهیشان به زبان آموزان خسته شدید و به دنبال کلاس های خصوصی یا نیمه خصوصی هستید حتما این سایت رو ببینید :      www.rezayi.org هم می تونید از مطالب سایت و آموزش رایگان مکالمه در سفرش استفاده کنید هم این که برای کلاس های خصوصی توسط مدرس سازمان مدیریت صنعتی هماهنگ کنید          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دکوراسیون داخلی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
. نظر علی هادی : نجاری سیار به عنوان بهترین نجاری محله --الهیه - تجریش توسط علی هادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کارشون خیلی عالیه خوش قول خوش اخلاق درجه یک همه فن حریف نمایش مشخصات و آدرس مرکز نجاری سیار        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عطاری های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
. نظر نگین : کلینیک زیبایی دنیای نقره ای به عنوان بهترین کلینیک زیبایی محله --الهیه - تجریش توسط نگین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عالیه واقعا نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک زیبایی دنیای نقره ای        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر nasiri1 : من برای تدریس و آموزش ریاضی از آموزشگاه نام آوران شمیران استفاده کردم که به طور پایه ای سیستم درسی بچم عوض شد و از اول سال شاگرد ممتاز در کلاس ریاضی شده و معلمش خیلی ازش تعریف میکنه. دفتر اصلیشون قیطریه هست الان و از نظر من کیفیت تدریسشون خیلی عالیه.         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر موسوی : کلینیک فیزیوتراپی هدف  به عنوان بهترین فیزیوتراپی محله --الهیه - تجریش توسط موسوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مرسی از کلینیک خوبتون و اخلاق و رسیدگی عالیتون خداروشکر بعد از ۸جلسه فیزیوتراپی کمر مشکلم حل شد نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک فیزیوتراپی هدف         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه نقاشی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
. نظر هنگامه : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --الهیه - تجریش توسط هنگامه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام خدمت استاد عزیزم خانم سمانه کمالی خوش انصاف خيلی خوشحالم که تونستم با شما آشنا بشم و پیشرفت چشمگیری در زمینه نقاشی داشته باشم بخصوص که شما در شرایط کرونا موقعیتی رو به وجود آوردید که من بتونم به بهترین نحو از کلاس های حضوری و خصوصی تون استفاده کنم سپاس از مدیریت و تدریس عالیتون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر مربم : آکادمی ایران بیوتی به عنوان بهترین فروش و آموزش خدمات تخصصی زیبایی محله --الهیه - تجریش توسط مربم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین مرکز برای رفع تیرگی زیر چشم و کاموفلاژ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی ایران بیوتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین متخصصین پوست ومو الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
. نظر آیدا : آکادمی ایران بیوتی به عنوان بهترین فروش و آموزش خدمات تخصصی زیبایی محله --الهیه - تجریش توسط آیدا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین مرکز برای رفع تیرگی زیر چشم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی ایران بیوتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دکوراسیون داخلی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
. نظر مبین دریانوش : دکوراسیون داخلی ماژول به عنوان بهترین کابینت-کاغذ دیواری-بازسازی محله --الهیه - تجریش توسط مبین دریانوش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکوراسیون داخلی ماژول        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین چاپخانه های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
. نظر امیر : چاپ و تکثیر بهی به عنوان بهترین چاپ و تبلیغات محله --الهیه - تجریش توسط امیر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز چاپ و تکثیر بهی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز روانشناسی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
. نظر مهسا صلواتی : مرکز مشاوره آنلاین و حضوری دکتر علی نیک سرشت به عنوان بهترین کلینیک روانشناسی محله --الهیه - تجریش توسط مهسا صلواتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است یکی از بهترین روانشناس ها، طرحواره درمانگر نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز مشاوره آنلاین و حضوری دکتر علی نیک سرشت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلینیک های لاغری الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
. نظر یوسف کلانتر : متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی به عنوان بهترین متخصص طب سوزنی و طب سنتی محله --الهیه - تجریش توسط یوسف کلانتر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از ۵سال پیش بیمار خانم دکتر هستم وو نتیجه عالی گرفتم اگر میخواین حتما برید پیش ایشون 22711065 نمایش مشخصات و آدرس مرکز متخصص طب سوزنی و طب سنتی دکتر کتایون قربانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز روانشناسی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
. نظر بهاره پیردوست : مرکز مشاوره آنلاین و حضوری دکتر علی نیک سرشت به عنوان بهترین کلینیک روانشناسی محله --الهیه - تجریش توسط بهاره پیردوست به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ایشون روانشناس فوق العاده عالی هستن، بسیار زیاد توصیه می کنم که اگر دنبال روانشناس خوب هستید، در مشاوره ایشون شک نکنید نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز مشاوره آنلاین و حضوری دکتر علی نیک سرشت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سعید صمدی : مرکز مشاوره آنلاین و حضوری دکتر علی نیک سرشت به عنوان بهترین کلینیک روانشناسی محله --الهیه - تجریش توسط سعید صمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ایشان یکی از درمانگران بسیار عالی هستند، واقعا از تجربه ای که باهاشون داشتم راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز مشاوره آنلاین و حضوری دکتر علی نیک سرشت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امانی : صنعت چوب امین و دکوراسیون داخلی به عنوان بهترین درب ضد آب -درب ضد سرقت-درب های محله --الهیه - تجریش توسط امانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است جناب اولاد متشکرم از کیفیت کارتون و طبق زمانی که بهم گفته بودید تحویل دادید مرسی نمایش مشخصات و آدرس مرکز صنعت چوب امین و دکوراسیون داخلی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مرصاد فیضی : آموزشگاه طلاسازی و جواهر سازی گراف به عنوان بهترین آموزش طلاسازی و آموزش جواهرسازی محله --الهیه - تجریش توسط مرصاد فیضی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تفاوتی که با سایر آموزشگاه ها داشتن ارائه مدرک فنی حرفه ای بود و اینکه استاد باحوصله ای داشتن. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه طلاسازی و جواهر سازی گراف        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سمیرا محمدلو : آموزشگاه رنگ و مش در غرب تهران،مراقبت موی سارا با ودرک معتبر بین المللی به عنوان بهترین آموزشگاه رنگ و مش محله --الهیه - تجریش توسط سمیرا محمدلو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا از آموزشم پیش ساراجون راضی بودم خیلی دلسوز همه نکات رو میگن.تکنیک های جدید رو آموزش میدن نه لایت های قدیمی ومعمولی. من با چند تا مدل زدن بعد آموزش و رفع اشکال الان مشغول به کار شدم هروقت هم ازشون سوال دارم بی دریغ جواب میدن. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه رنگ و مش در غرب تهران،مراقبت موی سارا با ودرک معتبر بین المللی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رسول محمدی : تزئینات داخلی من ، مدیریت جناب ممتازی به عنوان بهترین دکوراسیون داخلی محله --الهیه - تجریش توسط رسول محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین تزیینات غرب تهران نمایش مشخصات و آدرس مرکز تزئینات داخلی من ، مدیریت جناب ممتازی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر : آموزشگاه موسیقی ساسان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --الهیه - تجریش توسط به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من از طریق یکی از دوستان با آموزشگاه موسیقی ساسان آشنا شدم خیلی خیلی آموزشگاه خوبیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی ساسان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز زیبایی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
. نظر آيدا ناصرى : آكادمى ايران بيوتى به عنوان بهترین ميكروپيگمنتيشن،ميكروبليدينگ،مزونيدلينگ،ميكرونيدلينگ محله --الهیه - تجریش توسط آيدا ناصرى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آكادمى ايران بيوتى        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آيدا ناصرى : آكادمى ايران بيوتى به عنوان بهترین ميكروپيگمنتيشن،ميكروبليدينگ،مزونيدلينگ،ميكرونيدلينگ محله --الهیه - تجریش توسط آيدا ناصرى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آكادمى ايران بيوتى        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
. نظر ساناز : تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر به عنوان بهترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو محله --الهیه - تجریش توسط ساناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام به همگی ... من هنرجوی آموزشگاه آرایشگری مهستان هستم و دوره تاتو و هاشور ابرو و کوتاهی رو میگزرونم. تخفیف ویژه برای آموزش هاشون گذاشتن .آموزش هاشون عالیه و قیمتهاشون هم خیلی مناسبه.. اشمارشو ن این هستش. ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
. نظر ساناز : تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر به عنوان بهترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو محله --الهیه - تجریش توسط ساناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام به همگی ... من هنرجوی آموزشگاه آرایشگری مهستان هستم و دوره تاتو و هاشور ابرو و کوتاهی رو میگزرونم. تخفیف ویژه برای آموزش هاشون گذاشتن .آموزش هاشون عالیه و قیمتهاشون هم خیلی مناسبه.. اشمارشو ن این هستش. ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازنین : تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر به عنوان بهترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو محله --الهیه - تجریش توسط نازنین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانوم ها آموزشگاه آرایشگری مهستان تخفیف گذاشته آموزشهاشو... من ، تاتو صورت ومیکرو پگمنتیشن و اصلاح ابرو کوتاهی ثبت نام کردم. دوستم هم میکاپ و شنیون ناخن رو ثبت نام کرده... آموزش هاشون عالیییییییی قیمتهاشون هم مناسبه.. اینم شمارشو ن ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله الهیه - تجریش           بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟

صفحه اصلی تالار الهیه - تجریش بهترین آموزشگاه زبان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
123
پنجشنبه 24 شهريور ماه 1401
Lida1370

تاریخ درج: پنجشنبه 24 شهريور ماه 1401

تیم ایلتسشون خیلی حرفه ای هستند من قبلا دوره های ایلتس رو‌توی یک‌موسسه دیگه گذرونده بودم ولی وقتی با با موسسه ایده ال اشنا شدم برای گرفتن ایلتس خیلی عجله داشتم و کمک بزرگی به من کردند واقعا عالیه👏 تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 28 خرداد ماه 1401
نازان خدابنده

تاریخ درج: شنبه 28 خرداد ماه 1401

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --الهیه - تجریش توسط نازان خدابنده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من یک پرستار هستم و قصد مهاجرت به المان رو دارم از اونجایی که میدوتید یکی از لازمه های مهاجرت اونم از طریق شغل پرستاری داشتن مدرک b2هست و زبان المانی یک زبان اسونی نیست با استاد اموزشگاه ایده ال صحبت کردم ایشون قول ۶ماهه برای گرفتن این مدرک رو به من دادن و من مجبور بودم قبول کنم هیچ راه دیگه ای نداشتم واقعا همونطور که میگفتن بود و من تونستم در ۶ماه مدرکم رو بگیرم عالی بود راستی استادشون هم المانی ایرانی هستند 👍👍👍👍
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 20 شهريور ماه 1400
دانیال وفایی

تاریخ درج: شنبه 20 شهريور ماه 1400

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --الهیه - تجریش توسط دانیال وفایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

روژ رفتیم تازه اونجا فهمیدم که چقدر پسرم از نظر زبان از اونا بهتر هستند و معلمهای اونجا هم از درست صحبت کردن دانیال شوکه شده بودند واقعا از خانم نجفی و اموزشگاه ایده ال ممنونم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 12 دي ماه 1398
مریم محمدی

تاریخ درج: پنجشنبه 12 دي ماه 1398

زبان تهران سنتر vip آکادمی به عنوان بهترین آموزشگاه زبان محله --الهیه - تجریش توسط مریم محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من 2سالی هست میرم برای ایلتس آموزشگاه زبانشون خیلی خوب بوده و این که پیشنهاد میکنم امتحان کنید شماره تماس09907210197
نمایش مشخصات و آدرس مرکز زبان تهران سنتر vip آکادمی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 2 دي ماه 1398
ناهید جلیلی

تاریخ درج: دوشنبه 2 دي ماه 1398

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --الهیه - تجریش توسط ناهید جلیلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من الان چند وقتی که برای یادگیری زبان اموزشگاه ایده ال میرم خیلی از کیفیت کلاسهاشون راضی هستم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 1 دي ماه 1398
وحیده خدایی

تاریخ درج: يکشنبه 1 دي ماه 1398

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --الهیه - تجریش توسط وحیده خدایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ایلتسم رو مدیون اموزشگاه ایده ال هستم در کوتاهترین مدت تونستم موفق شم متشکرم 🌺🌺🌺

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 1 دي ماه 1398
شیما اصلانی

تاریخ درج: يکشنبه 1 دي ماه 1398

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --الهیه - تجریش توسط شیما اصلانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

با سلام من حدودا ۲سالی هست که اموزشگاه ایده ال میرم خیلی راضی هستم و خودم رو دارم اماده کلاسهای ایلتس میکنم واقعا ایده ال هستن

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 9 آذر ماه 1398
شیرین بنویدی

تاریخ درج: شنبه 9 آذر ماه 1398

آموزشگاه زبان ادیب به عنوان بهترین آموزشگاه زبان ادیب محله --الهیه - تجریش توسط شیرین بنویدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

زبان انگلیسی را از مبتدی تا پیشرفته در این موسسه خوندم و برای رفتن به کانادا هیچ مشکل صحبت کردن و نوشتاری نداشتم.سپاس و قدردانی از کادر مجرب.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ادیب

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 7 اسفند ماه 1396
لاله غفاري

تاریخ درج: دوشنبه 7 اسفند ماه 1396

تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --الهیه - تجریش توسط لاله غفاري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

مهيار عبادي واقعا رو دست نداري 😍😍😍 بهترين و خوشتيپ ترين استاد با تسلط و مديريت قوي
نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 3 اسفند ماه 1396
مبینا حسینی

تاریخ درج: پنجشنبه 3 اسفند ماه 1396

مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --الهیه - تجریش توسط مبینا حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ارائه مدارک معتبر بین المللی زیر نظر سازمان فنی حرقه ای انتخاب اساتید مجرب و باسابقه دارای تاییدیه ی بین المللی در کلیه ی زبان ها پاسخگویی و مشاوره ی تیم شعب مختلف مجموعه ی گات به نحو احسن و موثر متعدد بودن شعب آموزشگاه زبان گات در نقاط مختلف تهران متناسب بودن هزینه ی کلاس ها و پکیج های تخفیفی فوق العاده
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
123

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله الهیه - تجریش

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 658
بهترین آموزشگاه آرایشگری الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 779
goodfriend
یکشنبه 24 مرداد سال 1400
بوسیله هنگامه
4 3913
بهترین آموزشگاه آیلتس الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
0 1208
بهترین آموزشگاه توریسم الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 1409
بهترین آموزشگاه هتلداری الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 1129
بهترین آموزشگاه گردشگری الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 995
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 905
بهترین لوازم قنادی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 1150
بهترین مرکز اجاره خودرو الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 1427
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 1137
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 923
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 1115
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 1364
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 1168
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 908
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 1089
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 1115
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 969
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 1010
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 1268
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 1283
بهترین پزشکان عمومی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 924
بهترین متخصصین ریه الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 1075
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 1154
بهترین متخصصین قلب و عروق الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 1182
بهترین روانپزشکان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 1075
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 1281
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
دوشنبه 21 اسفند سال 1396
بوسیله اشتیانی
1 1671
بهترین پلاستیک فروشی های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 1479
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 1202
بهترین کلانتری و اداره پلیس الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 1033
بهترین دفاتر پست الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 1370
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 1196
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 1141
بهترین هتل ها و اقامت گاه های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 1227
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 1091
بهترین نگارخانه های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 1097
بهترین کتابخانه های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 1104
بهترین تئاتر و تالار نمایش الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 1242
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 1261
بهترین دادسراهای الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 1102
بهترین ادارات و سازمان های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 1062
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 1007
بهترین مساجد و حسینیه های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 1325
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 1077
goodfriend
پنجشنبه 18 آبان سال 1402
بوسیله علی هادی
8 6712
بهترین فرش فروشی های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 1190
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 1332
بهترین سمپاشی های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 1092
بهترین شعبات مهر اقتصاد الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 1214
بهترین شعبات بانک سینا الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 1022
بهترین شعبات بانک سامان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 1205
بهترین شعبات بانک پاسارگاد الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 1140
بهترین شعبات بانک پارسیان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 1338
بهترین شعبات بانک شهر الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 1168
بهترین شعبات بانک صادرات الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 1144
بهترین شعبات بانک ملت الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 1015
بهترین شعبات بانک ملی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 1187
بهترین پمپ بنزین های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 1307
بهترین بیمارستان های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 1462
بهترین فروشگاه های شهروند الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 1344
بهترین صرافی های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 1120
بهترین موبایل فروشی های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 1101
بهترین پزشکان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
0 1389
بهترین آموزشگاه های رانندگی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 1187
بهترین گل فروشی های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 1168
بهترین بانک های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 975
بهترین بیمه های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
یکشنبه 6 خرداد سال 1397
بوسیله فاطمه دهقانی
1 1871
بهترین دفاتر اسناد رسمی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
یکشنبه 15 اردیبهشت سال 1398
بوسیله مهناز
1 2250
بهترین ابزار فروشی های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 1121
بهترین کارواش های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 1035
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 1020
بهترین لوازم التحریری های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 1523
بهترین خدمات کامپیوتری الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 1138
بهترین کافی نت و گیم نت های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 1132
بهترین تاسیساتی های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 1256
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 1038
بهترین کیف و کفش فروشی های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 1055
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 1052
بهترین خشکشویی های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 1550
بهترین خرازی های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 1351
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 1160
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 967
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 1155
بهترین نانوایی های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 1097
بهترین سوپرهای میوه و سبزی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 1188
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 1405
بهترین مراکز خدمات نظافتی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 1074
goodfriend
سه شنبه 12 شهریور سال 1398
بوسیله آيدا ناصرى
2 2968
بهترین مراکز ماساژ الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
شنبه 16 مرداد سال 1395
بوسیله mehdi7007
1 2446
بهترین دارالترجمه های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
دوشنبه 18 بهمن سال 1395
بوسیله مهدادطباطبایی
1 2561
بهترین مزون های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
چهار شنبه 22 دی سال 1395
بوسیله ساغر
2 3750
بهترین تعمیرات مبلمان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 1101
بهترین امداد خودروهای الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 1125
بهترین باشگاه ورزشی رزمی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 1221
بهترین عطاری های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
پنجشنبه 11 خرداد سال 1402
بوسیله نگین
1 1413
بهترین پزشکان متخصص اطفال الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
0 1132
بهترین مراکز سیسمونی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 1177
بهترین مراکز مبلمان الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 1270
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
سه شنبه 8 تیر سال 1395
بوسیله مژگان
1 2255
بهترین چاپخانه های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
شنبه 11 بهمن سال 1399
بوسیله امیر
1 1722
بهترین تابلوسازی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 1268
goodfriend
شنبه 7 تیر سال 1399
بوسیله مهسا صلواتی
8 8296
بهترین تعمیرگاه های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
0 1207
بهترین لوازم یدکی خودرو الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 1289
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
سه شنبه 9 بهمن سال 1397
بوسیله حميده حسين نژاد
4 4196
بهترین آژانس های مسافرتی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 1063
goodfriend
دوشنبه 4 شهریور سال 1398
بوسیله ساناز
15 14743
goodfriend
دوشنبه 18 مرداد سال 1400
بوسیله مربم
2 1822
بهترین پزشکان متخصص چشم الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 1324
بهترین کلینیک های لاغری الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
شنبه 31 خرداد سال 1399
بوسیله یوسف کلانتر
3 3495
بهترین داروخانه های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 1168
بهترین پیک بادپای الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 1612
بهترین باربری های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 1159
بهترین قالیشویی های الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
سه شنبه 11 دی سال 1397
بوسیله مهدیون
11 14080
بهترین آرایشگاه مردانه الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
دوشنبه 7 بهمن سال 1392
بوسیله research
4 16298
بهترین آرایشگاه زنانه الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
goodfriend
شنبه 13 مهر سال 1398
بوسیله سمیرا محمدلو
52 131603
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین الهیه - تجریش در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
دوشنبه 26 تیر سال 1391
بوسیله manijeh az berlin
3 12943
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
پنجشنبه 7 دی سال 1396
بوسیله ترانه
29 73690
بهترین عکاسی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
یکشنبه 6 آبان سال 1397
بوسیله شقایق
6 15807
goodfriend
چهار شنبه 27 مرداد سال 1400
بوسیله موسوی
4 9034
بهترین شیرینی فروشی و قنادی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
جمعه 30 آبان سال 1393
بوسیله mandana_dr
5 20345
بهترین خواروبارفروشی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 3069
بهترین تره بار الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 3347
بهترین پارک الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 24 آذر سال 1390
بوسیله mohamad hoseini
1 10296
بهترین تاکسی سرویس الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
دوشنبه 7 فرودرین سال 1391
بوسیله مهناز ن
2 16546
بهترین رستوران الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
چهار شنبه 25 شهریور سال 1394
بوسیله rezamirzai
3 15586
بهترین تالار الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
یکشنبه 23 دی سال 1397
بوسیله الهه
14 13623
بهترین کافی شاپ الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
شنبه 6 اسفند سال 1390
بوسیله ندا ستایش
6 16269
بهترین قهوه خانه الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
2 6790
بهترین سفره خانه سنتی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
دوشنبه 9 مرداد سال 1391
بوسیله amirhosseinjalilian
2 12798
بهترین سینمای الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 2981
بهترین استخر،سونا،جکوزی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 7467
بهترین مدرسه الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
سه شنبه 12 اردیبهشت سال 1396
بوسیله idehshot
8 25625
بهترین مرکز خرید الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
چهار شنبه 16 مرداد سال 1392
بوسیله مرجان احمدی
2 12219
بهترین مشاور املاک الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
دوشنبه 10 تیر سال 1392
بوسیله مریم شیخی پور
1 7229
بهترین آموزشگاه کامپیوتر الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
سه شنبه 5 مرداد سال 1395
بوسیله bahramian7
2 7388
goodfriend
پنجشنبه 24 شهریور سال 1401
بوسیله Lida1370
25 44857
بهترین آموزشگاه موسیقی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
جمعه 22 شهریور سال 1398
بوسیله
52 39546
بهترین کلاس آموزشی کنکور الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
سه شنبه 29 آذر سال 1401
بوسیله nasiri1
18 30323
بهترین مهد کودک الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
یکشنبه 16 آبان سال 1395
بوسیله golmahoor
25 70393
بهترین باشگاه ورزشی الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
یکشنبه 5 خرداد سال 1398
بوسیله کوروش
13 24529
بهترین فست فود الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
پنجشنبه 30 آبان سال 1392
بوسیله نسیم مهدوی
4 13967
بهترین منطقه جهت سکونت الهیه - تجریش و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
جمعه 22 اسفند سال 1393
بوسیله poiuytre
6 22477

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران