سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین رستوران مرزداران و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. نظر حسين تقيان : مروارید به عنوان بهترین رستوران و فست فود محله --مرزداران توسط حسين تقيان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نحوه ارائه سرويس و غذاي اين رستوران در سطح منطقه بي نظير است . نمایش مشخصات و آدرس مرکز مروارید        مشاهده و پاسخ به این نظر

ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
. نظر حسینی راد : بیمه پارسیان نمایندگی موسوی به عنوان بهترین بیمه پارسیان تخفیف بیمه نمایندگی بیمه پارسیان در مرزداران محله --مرزداران توسط حسینی راد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از لحاظ اطلاع رسانی و مشتری مداری در سطح بالایی قرار دارد و همچنین دسترسی به این نمایندگی در مرزداران بسیار راحت است نمایش مشخصات و آدرس مرکز بیمه پارسیان نمایندگی موسوی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه مرزداران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور مرزداران و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر sadaf : من از تابستون امسال براي دخترم معلم رياضي فيزيك زبان و عربي گرفتم. از همشون راضي هستم. هم از لحاظ درسي و نحوه تدريس هم از لحاظ اخلاقي. با اينكه 3 تا از معلماش آقا هستن اما يادگيري بچه ي من و نمراتش خيلي عوض شده و بهتر از پارسال شده . من كاملاً راضي هستم. به نظر من اين موسسه تو كار تدريس و مشاوره جزو  برترين هاي تهران ميشن. شمارشونم اينه 22000410          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fsadeghi : با سلام قابل توجه بانوان محترم و خوش سليقه انواع شيرينهاي خانگي قزوين با بي نظيرترين طعم و مزه و با ماندگاري طولاني و انواع باقلواي پرچمي ممتاز را از ما بخواهيد . نان برنجي اعلاء ؛ نان برنجي زعفروني اعلاء ؛ نان چائي اعلاء ؛ نان چرخي و پادرازي اعلاء و شيريني نخودي باقلواي ممتاز رويه پسته اي ؛ رويه زعفروني ؛ رويه بادومي  با توجه به كيفيت بالاي اين محصولات تماما" صادراتي مي باشند . همزمان با بازگشائي مدارس توصيه مي كنيم براي تغذيه فرزندان خود از نان چائي و نان چرخي ما استفاده نمائيد . براي جشنها و مراسمهايتان يك بار هم كه شده از شيريني هاي خانگي و باقلواي اصيل ما استفاده نمائيد آيا تاكنون طعم واقعي باقلواي خانگي و انواع شيريني هاي سنتي قزوين رو احساس كرده ايد ...؟ ما به شما اين امكان رو مي دهيم لذت تناول اصل اين محصولات رو تجربه نمائيد يه ضرب و المثل قديمي ميگه : هر گردي گردو نيست !! ضمنا" يه پيش غذاي بسيار لذيذ و خوشمزه هم در منزل توليد مي كنيم كه واقعا" بي نظيره ( ساندويچ مغزدار )  و ميتوانيد در جشن تولدها ؛ مراسم نامزدي ؛ سالگردازدواج و ساير مناسبتهاتون از ميهمانهايتان پذيرائي خاص بكنيد . منتظر تماس شما هستيم و مطمئن باشيد يار و ياور شما در تمامي مجالس شما خواهيم بود   09127857520     صادقي                                                                                   ايميل : fsadeghi27 @ yahoo.com         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sogoli به نظر fareh : من عروس سال 90 سمانه جون بودم خیلی راضی بودم همون چیزی شدم که دوست داشتم  و بسیار خوشرو و با حوصله هستند چون من خیلی حساس بودم و براشون مشتری فرستادم همه راضی بودند          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمد حبیبی : بیمه ایران نمایندگی خوارزمی به عنوان بهترین خدمات بیمه ای محله --مرزداران توسط محمد حبیبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز بیمه ایران نمایندگی خوارزمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی مرزداران و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر alborz46 : آموزش خصوصی کاراته کُنترلی w.k.f  بویژه بر اساس سَبکِ شوتوکان   برای همه ی افراد- ۷ ساله به بالا- در منزل هُنرجویان- استانهای تهران و البرز (کرج)      برای تمرین بر روی نرمشها، کششها، کیهونها (تکنیکها)، کاتاها (فُرمهای رسمی) و کومیته (مُبارزه ی کاراته کُنترلی و امتیازی)، فقط از لحاظ تمرینات بدنی و به عنوان یک ورزش برای حفظ امنیت، سلامتی، کاهش وزن، تناسب اندام، بالا بردن اعتماد بنفس، استفاده از مزایای قهرمانی آن در مسابقات جهت تخفیف شهریه دانشگاهها، یادگیری یک ورزش با جاذبه های هنری، بدون تحمل صرف وقت و هزینه و دوری از خطرات جهت ایاب و ذهاب به باشگاههای ورزشی و ...)      با اعطای مدرک رسمی کمربند (درجه) در سبک شوتوکان برای هنرجویانی که زیر نظر مربیان دیگر سبک شوتوکان فعالیت ندارند؛ پس از موفقیت در آزمونهای مربوطه مُربی: امیر حسین البرز        مُربی رسمی درجه یک ملی کاراته- دارای مدرک کمربند مشکی دان ۵ کاراته سبک شوتوکان، دان ۴ سبک شیتوریو و داور درجه ممتاز ملی کومیته و درجه ملی ja کاتا از فدراسیون کاراته ایران-صاحب عناوین مختلف قهرمانی کاتا در سبکهای کاراته کُنترلی w.k.f         میزان شهریه ثابت و مقطوع هر جلسه ی آموزش خصوصی کاراته ۷۵ دقیقه ای در منزل هنرجویان استانهای تهران و البرز (کرج): ۴۰۰۰۰ تومان (چهل هزار تومان)       یادآوری 1: شهریه ی هر دوره ی چهار هفته ای آموزش خصوصی کاراته، در جلسه ی اول همان دوره بطور کامل پیش دریافت میگردد.      یادآوری 2: پرداخت هزینه ی صدور مدارک درجات به عهده ی هنرجویان است.     یادآوری 3: تهیه و هزینه ی خرید لباس کاراته، کمربند، کتابها، فیلمهای آموزشی و ... به عهده ی هنرجویان میباشد.   شماره تماس (هَمراه): ۰۹۳۵۳۳۷۶۷۵۰ وبلاگ آموزش خصوصی کاراته کُنترلی: http://karateforsport.blogfa.com وبلاگ اجرای موسیقی الکترونیکی dj و آموزش خصوصی نوازندگی اُرگ: http://djshayon.blogfa.com              مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fareh : به نظر من کار عروس سمانه میکاپ کار سالن زن روز مرزداران عالیه من و2 تا از دوستام پیشش عروس شدیم جالبه که سلیقه هامون با هم فرق داشت ولی هر 3 خیلی راضی بودیم      تعداد پاسخها(1)( sogoli)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک مرزداران و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ parasto به نظر سمیه موسوی : با سلام از نظر من برین یه سری به مهد های دیگم بزنین ببین چه خبره؟سرکار خانمی که می فرمایید مربی های تخصص ندارن چه طور همچین چیزی امکان داره زیرفوق دیپلم حق مربی گری نداره و بعد از آن کارت مربی گری باید داشته باسن مگه الکیه وگرنه در اون مهد تخته می شد اگه به این شکل بود که همه مربی مهد بودن نمگم مهد رها بهترین مهد کودک ولی نسبت به خیلی از مهد ها ارجحیت داره بهتر به خاطر یک سری غرض ورزی های شخصی همه رو زیر سوال نبرین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nmorady : به نطر من سالون پاپیون در غرب تهران یکد از بهترین سالن هاست و همه ی پرسنل عالی هستند بخصوص پریسا که میکاپ کار سالن هست و ما 6 نفر که پیشش میکاپ کردیم خیلی خیلی راضی بودیم و ارایش مان کاملا فیکس ماند        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر lilijoon : من خودم چند ساله که مشتری مریم خانم صاحب آرایشگاه پاپیون تو جانبازانم.البته ایشون تخصص اصلیش شینیون ومیکاپ و عروسه که حرف نداره .شما کافیه آخر هفته ها یه سر به اون آرایشگاه بزنید تا خودتون با دیدن مشتریهاش به هنر مریم جون پی ببرید .وچون خودش کارش خیلی خوبه پرسنلی هم که استخدام کرده واقعا کارشون عالیه.مخصوصا اپیلاسیون ورنگ و ابرو و کوپ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shabnamam : به نظر من  کار آرایشگاه پاپیون یه سر و گردن از تمام آرایشگاههای این منطقه بالا تره .پرسنلش واقعا کارشون حرفه ایه. من که تا حالا هر کاری اونجا انجام دادم راضی بودم. به خیلی ها هم آدرسشو دادم.قیمتشونم نسبت به کارشون مناسبه.شمارشو براتون میزارم اگر خواستید خودتون آدرس بگیرید.44235125        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) مرزداران و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر آذین نوری : نمایندگی صالحی کد 519170 به عنوان بهترین نمایندگی بیمه پارسیان محله --مرزداران توسط آذین نوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است محیطی گرم و صمیمی توام با احترام و اطلاع رسانی نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی صالحی کد 519170        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mehrsa : سلام..لطفا ی ابروکار خوب تو مرزداران بهم معرفی کنید..گیوا و زن روز رو شنیدم ولی ابروکارشون رو نمیشناسم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ leilfekrii به نظر سمیه موسوی : نظر خانم سمیه کاملا درسته این مهد و مدیرش(مدیراصلی، نه مدیر داخلیکه برخورد بهتری داره) واقعا غیر قابل قبولن اما سمیه جون نمی دونن که علاوه بر مواردمنفی گفته شده باید به مسائلی مثل: اینکه هر کسی که از هر جا پا میشه میاد میشه مربی  این مهدو جالب اینجاست که تا بچه ها میان به همین آدم عادت کننراشو میکشه میره و یکی دیگه میاد ؛ چه خانه دار چه دانشجو،  آموزش ندیده و نا آشنا به برخورد با بچه .......... واینکه مربی ها حق ندارن لحظه ای با مادرا صحبت کنن و جاسوس بازی مربی ها و مدیر با مادرا . .... اشاره کرد.و خانم مدیر چنان این مسائل را توجیه می کنن که انگار بلا نسبت شما،  مردم نمیفهمند.  متاسفم که بچه های معصوم را به این جور آدما باید سپرد به خصوص بچه هایی که هنوز زبون ندارن و نمی تونن ناراحتی خودشون رو به زبون بیارن و متاسفم که این چنین جاهایی در این شهر هست که به دلیل داشتن مربی زبان انگلیسی، کلاس موسیقی و رقص .....   به عنوان مهد خوب  معرفی میشن واقعا در این چنین مهد هایی را باید بست . اینها و البته بهزیستی مسئول آسیب هایین که بچه ها توی این جور جاها می بینن.  متاسفانه این آسیب ها بعدا خودش رو به شکل عصبی بودن بچه، از دست دادن اعتماد به نفس, ترس از همه مردم و ..... نشون میده.  از مادرها خواهش می کنم تمنا دارم که درانتخاب مهد مخصوصا برای بچه های کوچکترشون دقت کافی را بکنن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) مرزداران و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر شهناز تقدسی : گالری الیکا به عنوان بهترین سفره عقد‌‌- آموزش پتینه و دکوپاژ- طراحی شیشه محله --مرزداران توسط شهناز تقدسی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گالری الیکا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه مرزداران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر fariborz : سلام به همه دوستان خدائیش بهترین آرایشگاه نه تنها تو تهران بلکه کله ایران آرایشگاه سپهر واقع در بلوار مرزداران_شهرک ژاندارمری_خیابان سپهر_آرایشگاه سپهر جنب املاک محمدی. که 2 نفر هستن یکیشون وحید دادخواه ویکیشون رضا حاتمی وجدانن رو دست این 2 نفر آرایشگر وجود نداره جالبش اینجاست که جفتشونم باهم رو سر یه مشتری کار میکنن خیلی حرفه ای تمام مدلهای فشن مردونه ابرو رنگ مو کراتینه و ... انجام میدن من یه بار مو خودم رو اونجا زدم مشتری ثابتشون شدم تازه از همه اینها گذشته جفتشونم با اخلاق با ادب مشتری مدار من شب عروسیم رفتم اونجا واقعاااااا ترکوندن کارشون عالییه تازه وحیدشون تو مسابقات آرایشگری که هرسال برگذار میشه 1 سال برنده شد حتی اگه از اونسره دنیام شده میام پیششون چون راضییم خدا حفظشون کنه... زنگ زدید حتما بگید شمارشونو از تبلیغات اینترنتی برداشتید   شماره وحید: 09335787051 شماره مغازه: 02144283363        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ afra به نظر رویا : سلام رویا جون تورو خدا اگه کارش خیلی عالیه من میخوام عروس بشم .میخوام بالاترین هزینش رو هم بدونم که در چه حد هستش؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پرویز دلدار مغانلو : گیاهان تزئینی به عنوان بهترین گیاهان تزئینی ونهال میوه جات محله --مرزداران توسط پرویز دلدار مغانلو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گیاهان تزئینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sinabina12 به نظر سمیه موسوی : سرکار خانمی که مي گوييد مهد رها بهترين مهد است، برای شما  چهار حالت وجود دارد: يکی از مسئولين مهد هستيد و قصد داريد برايش تبليغ کنيد. مهد مدرن نديده ايد. کجای اين مهد مدرن است؟ شايد چون پول زياد مي گيرد مدرن شده است.   مادری هستيد که صابون مدير داخلی مهد به دامنتان نخورده است. احتمالا دکتر هستيد و خانم ها تا زانو جلويتان خم می شوند.آموزش ها  را هم که پولشان را مي گيرند. هر جا پول بدهيد به فرزند نازنين تان بهترين آموزش را می دهند. اين نظر آن موقع اتان و تا کنون به نتايج ديگری رسيده ايد. اميدوارم هر کجا که هستيد موفق و مويد باشيد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر 212003 : سلام . تو کلاسهای گروه آموزشی محمدی همون آموزشگاه محمدی شرکت کردم واقعا بهترین کیفیت تدریس رو داشتند واقعا برای یک شاگرد هم کلی وقت میذارن و یک شاگرد هم براشون مهمه تموم شاگرداشون به بهترین جاها برای کار و کامپیوتر رفته اند و موفق شده اند . شرکت تو کلاسهای آموزشی کامپیوترشون یک سکوی پرتابه و کلاس ICDL و برنامه نویسی C , Cplus و سی شارپ و طراحی سایت و اتوکد رو تو خاطرمه که داشتند . تو جنت آباد و جنت آباد شمالی و آریاشهر و سعادت آباد و سه راه آذری و ... هم شعبه دارند در هر صورت اگه دنبال یه آموزشگاه خوب کامپیوتر و رباتیک تو جنت آباد و شهران و سردار جنگل و شاهین و فردوس میگردین فقط برید آموزشگاه کامپیوتر محمدی تلفنش : 44603007 44489268 09358206480        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فريال : کاک به عنوان بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی محله --مرزداران توسط فريال به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کاک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sanazk به نظر سهیلا س : salam manam moshtarie daemeshuna vaghean kareshuno gheimatashun alie.shomarashunam 44282741        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رویا : من هم با اون دوستمون که آرایشگاه پاپیون رو انتخاب کرده بود کاملا موافقم چون من خودم هم اونجا عروس شدم و واقعا همه مهمونها ازم تعریف کردن ومن هم تا حالا اونجا رو به خیلی ها معرفی کردم و ازشون خواستم که اگر راضی بودن  دعا کنن که من تو زندگیم خوشبخت بشم شما هم اگر راضی بودید برام ذعا کنید در ضمن کارهای دیگه آرایشی شون هم خیلی خوبه مخصوصا اپیلاسیون وناخن.      44276035-44235125    تعداد پاسخها(1)( afra)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mohammad به نظر علي : kelas hiphap soragh nadarid          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مینا به نظر علي : برای خانومها هم هست بدنسازیش؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ asal به نظر الي : kare sorme va vasme eftezahe,gole in nazarato nakhorid khodeshon ina ro sharj mikonan ke moshtari peyda konan        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سمیرا به نظر nazanin-ss : به نظر من آرایشگاه پاپیون  منطقه مرزداران واقعا کارشون حرفه ایه من هر کاری که تا حالا اونجا انجام دادم واقعا با همه جا فرق داشته من چند سالی هست که مدیریتشو میشناسم مریم خانم واقعا خیلی خانم خوب ومودبیه نه تنها کارشون متفاوته  اخلاقشونم با بقیه فرق میکنه و واقعا محیط سالم و قشنگی داره- یه اپیلاسیون کار هم داره که خیلی کارش خوبه 44235125-44276035        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سارا به نظر سهیلا س : بله درسته من هم یکی ا ز مشتریاشون هستم و خیلی هم از کاراشون راضیم . به شما هم توصیه می کنم حتما برید راستی کوپ کار و ابرو کار خوبی هم دارند        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سهیلا س : سلام به همه به نظر من یه سری به آرایشگاه بانو خلج هم بزنید هم کار عروسشون خوبه که خود خانم خلج انجام میده هم رنگ و مششون(خانم حمیده ) که خیلی هم مواد اشون خوبه جلوی خود مشتری مواد رو درست می کنند .  آدرس : خیابان نارون شماره 5 44282741    تعداد پاسخها(2)( سارا - sanazk)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی مرزداران و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر ata rrrragezi : az hame behtr larisaeeeeee.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ علی به نظر علي : سلام بچه ها . شمارش رو فراموش کرده بودم بذارم  44277064 44277062 09123186009 خ مرزداران . خیابان ابوالفضل . اول کوچه ردایی . باشگاه رهنما. خوش بگذره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ محمدرضا به نظر علي : شاید تلفن نذاشتین که باشگاهه شلوغ نشه از دهن بیفته. حداقل بگید شهریه اش چقدره؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ رضا به نظر علي : سلام لطفا میشه آدرس و شماره تلفنش رو هم تو نظرتون بذارین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ لیلا اسدی به نظر بهار : رنگ موی نسرین خانم که از این 1500تومانی هاست یک هفته نشده رنگش پاک میشه تازه موها رو هم مات وکدر میکنه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ شیرین بختیاری به نظر بهار : کوپ سیمین که واقعا افتضاحه هیچ موقع سمت چپ وراست موها با هم مساوی نیست .چون انقدر با عجله کار میکنه. کوپ خوب میخواهی برو پاپیون.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هانیه فرهنگی :  به نظر من بهترین آرایشگاه پاپیونه تو خیابان جانبازان مخصوصا کار عروس و شینیون ومیکاپش که مدیریت سالن مریم خانم انجام میده کارش با همه جا فرق میکنه  من خودم اونجا عروس شدم خیلی هم راضیم . امتحانش ضرر نداره مطمئنم که خوشتون میاد. محیطشم خیلی با حاله .قیمتاشم مناسبه 44235125-44276035        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علي :يهترين باشگاه مرزداران كه نه بهترين باشگاه ايران، باشگاه تازه تاسيس آقاي حسن رهنماست. شيك ،تميز، خوشبو، تهويه عالي،اعضا مودب، خودشون هم كه قهرمان جهانند. آقا كارش حرف نداره    تعداد پاسخها(5)( رضا - محمدرضا - علی - مینا - mohammad)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ پريا به نظر سمیه موسوی : بچه من الان 9 ماهه که مهد رها میره چون شیرخواره آموزش نداره ولی یه چیزایی بهش یاد دادن که برام جالبه. کلاً پسرم از اونجا بدش نمیاد. البته من به جز اینکه از اون طرف در که بچه ام میره هیچ خبری ندارم از بالا بودن هزینه آن شاکی ام.  برای نگهداری  تمام وقت هزینه 360 تومان بسیار بالاست. این در صورتی است که مثلاً مهد نارسیس  توی گیشا بین 150 تا 200 میگیره.  دیسیپلین خاص و افاده ای بودن برخی پرسنل رو هم قبول دارم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت مرزداران و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر فاطمه : قيمت خونه هاي اينجا چه قدره؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ازاده حاجیان : پسرم از 2سالگی مهد رهاس الان 5 سالشه و کاملا راضیم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ شادی رستگاری به نظر سمیه موسوی : بدون شک رها بهترینه هیچ مهدی در مرزداران در سطح مقایسه با رها نیست هم مدرنه هم آموزش هاش عالیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mina به نظر الي : به نظر منم كار وسمه و سرمه اصلا خوب نيست. مخصوصا كار ابروش افتضاحه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیه موسوی : من خیلی تعریف مهد رها (مرزداران، روبروی دانش) رو شنیده بودم، بنابراین تصمیم گرفتم پسر یک سال و نیمه ام رو ببرم اونجا. ولی چشمتون روز بد نبینه، نیم ساعت نشده پسرم رو برداشتم و از اونجا در رفتیم، کلام هم بیفته بر نمی گردم اونجا. بچه رو از دست من قاپیدن و بدون هیچ سلام علیکی بردنش. حتی کسی که بردش اسم بچه رو هم نپرسید. بچه بیچاره  یهو کف کرده بود که اینا کین و افتاد به گریه. برش گردوندم و کلی باهاش حرف زدم راضیش کردم بره، دم در یه بادکنک دید برش داشت مربیشون بدو بدو اومد بادکنک رو از دست بچه کشید گذاشت اون بالا. بچه دوباره به گریه افتاد مدیرشون شروع کرد کنفرانس دادن که بچه نباید حرفش رو با گریه پیش ببره و چند تا عیب دیگه هم رو بچه گذاشت. بعدا از چند مادر دیگه شنیدم که اونا هم بچه های 2 و 3 سالشون رو از اونجا برداشتن و در رفتن، چون یه دیسیپلین های الکی داره که بچه رو زده می کنه. پرسنلش هم خیلی فیس و افاده ای هستن و فکر می کنن از دماغ فیل افتادن.     تعداد پاسخها(5)( شادی رستگاری - پريا - sinabina12 - leilfekrii - parasto)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mehrdad : به نظر من خیابان آرش یکی از بهترین هاس!انصافا دنج و خلوت!        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر MONAMI : سلام   وظیفمه چند تا اموزشگاه خوب رو معرفی کنم چون خودم در به در دنبال یک آموزشگاه با برنامه و متد آپدیت شده  بودم و فقط یکی از دوستام خوب راهنماییم کرد.   من خودم 2 تا آموزشگاه زبان رفتم از بچگی یکی که به خاطر کنکور رها کردم دومی که سفیر بود بعد کنکور تا UPPER INTERMEDIATE پیش رفتم و اشتباهم این بود ایلتس رو نگرفتم و حالا بعد سه سال باید برم زبان بخونم و قطعا از اوایل  LEVEL ها باید شروع کنم . اینا رو گفتم که شرایط رو بدونید و با خودتون مقایسه کنید   1- موسسه کردستی شعبه ها : رشید تهرانپارس - سعادت آباد (علامه جنوبی )- اقدسیه عضو اتحادیه اروپا هست این موسسه . تا اونجا که من میدونم کارشون درسته - فقط رو زبان انگلیسی مانور میده ونه زبانهای دیگه و این یه پوان محسوب میشه . از تعداد شعبات کم همیشه رو موسسات نامدار میشه خیلی مسائل رو پی برد  وتنوع کلاسی زیاد  و و   2- تهران آکسفورد خ شریعتی علاوه بر انگلیسی -فرانسه و اسپانیایی هم تدریس میکنند. استاداش اکثرا دانش آموخته ی انگلیس هستند . این موسسه هم با متد روز دنیا پیش میره . میگن مدرک کمبریج میدن ( صحتشو خودتون پیگیری کنید ) - تنوع کلاسی زیاد   خود منم بین این دو موندم چون نمیخوام مثه سفیر بره تو پاچمو کلی پیاده شم . ولی از متد های اینا خوشم اومده و پیشنهادم اینه هرچی سریعتر خودتون یه سر به هر دو بزنید .یه سرچ تو گوگل همه ی موارد دستگیرتون میشه. امیدوارم مفید بوده باشم.   یا حق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی مرزداران و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ MARYAM به نظر مریم ب : B NAZAR MAN HAM MAHBANO ALEH        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ میترا به نظر ندا نظری : just  MahBanoo :-)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ندا نظری : تواضع    تعداد پاسخها(1)( میترا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله مرزداران           بهترین رستوران های تهران؟

صفحه اصلی تالار مرزداران بهترین رستوران مرزداران و نظرات شما در مورد رستوران های این محله

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله مرزداران

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه مرزداران و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
پنجشنبه 15 فرودرین سال 1392
بوسیله fariborz
4 4606
goodfriend
سه شنبه 5 فرودرین سال 1393
بوسیله BENI
24 22215
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین مرزداران در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
سه شنبه 31 خرداد سال 1390
بوسیله AMIRREZAEE
3 3041
goodfriend
دوشنبه 23 اردیبهشت سال 1392
بوسیله آذین نوری
9 5855
بهترین عکاسی مرزداران و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 20 اردیبهشت سال 1391
بوسیله elahe sadeghi
1 2167
بهترین مرکزدرمانی مرزداران و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
شنبه 5 آذر سال 1390
بوسیله بهار
1 1999
goodfriend
سه شنبه 21 شهریور سال 1391
بوسیله ata rrrragezi
15 10190
بهترین خواروبارفروشی مرزداران و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 931
بهترین تره بار مرزداران و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 937
بهترین پارک مرزداران و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
جمعه 13 آبان سال 1390
بوسیله رامتین مقدم
2 2894
بهترین تاکسی سرویس مرزداران و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
دوشنبه 17 بهمن سال 1390
بوسیله بابک
9 7339
goodfriend
سه شنبه 10 خرداد سال 1390
بوسیله حسين تقيان
1 3635
بهترین تالار مرزداران و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 980
بهترین کافی شاپ مرزداران و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
یکشنبه 10 مهر سال 1390
بوسیله Arash
2 4202
بهترین قهوه خانه مرزداران و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 965
بهترین سفره خانه سنتی مرزداران و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
جمعه 11 فرودرین سال 1391
بوسیله faezeh
3 4305
بهترین سینمای مرزداران و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
پنجشنبه 6 مرداد سال 1390
بوسیله پرهام
1 2399
بهترین استخر،سونا،جکوزی مرزداران و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
پنجشنبه 19 خرداد سال 1390
بوسیله شاهی
1 3314
بهترین مدرسه مرزداران و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
سه شنبه 29 فرودرین سال 1391
بوسیله غلامرضا باهوش
5 7065
بهترین مرکز خرید مرزداران و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
سه شنبه 31 خرداد سال 1390
بوسیله AMIRREZAEE
1 2810
بهترین مشاور املاک مرزداران و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
شنبه 19 آذر سال 1390
بوسیله mojtaba asadi
1 3294
بهترین آموزشگاه کامپیوتر مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
سه شنبه 12 دی سال 1391
بوسیله 212003
1 2213
بهترین آموزشگاه زبان مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
جمعه 16 تیر سال 1391
بوسیله MONAMI
4 6452
بهترین آموزشگاه موسیقی مرزداران و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
جمعه 4 شهریور سال 1390
بوسیله کیانا صمیمی
1 3260
بهترین کلاس آموزشی کنکور مرزداران و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
شنبه 9 آذر سال 1392
بوسیله sadaf
2 1959
goodfriend
سه شنبه 18 تیر سال 1392
بوسیله parasto
7 7731
goodfriend
دوشنبه 18 شهریور سال 1392
بوسیله alborz46
8 6675
بهترین فست فود مرزداران و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
پنجشنبه 1 دی سال 1390
بوسیله سالار
17 13832
goodfriend
شنبه 4 شهریور سال 1391
بوسیله فاطمه
25 21193
kiany
دوشنبه 18 فرودرین سال 1393
بوسیله حسینی راد
2 439

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4336, نوشته ها: 12697, کاربران: 4110
به جدید ترین عضو انجمن, mahshad خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران