لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
شنبه 14 آذر ماه 1394 چرا آمار ازدواج و طلاق جوانان به این روز افتاده؟
marmar2010

تاریخ درج: شنبه 14 آذر ماه 1394
ماهنامه مرمر ترکیه 

http://marmarmagazine.com/

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
چرا آمار ازدواج و طلاق جوانان به این روز افتاده؟
. نظر marmar2010 : ماهنامه مرمر ترکیه    http://marmarmagazine.com/        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر melad1367 : سلام من الان ده ساله خانوادمو از دست دادم خودم روپای خودمبزرگ شدم دانشگاه رفتم الانم دوماهی میشه بهزیستی کار میکنم اگه کسی هست که واقعا قصدش ازدواج باشه من هستم هرجا هم بگه بهاش میرم که زندگی کنیم 09338271372 اقای حسینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ agreen1371 به نظر hosseinb : سلام من 23 سالمه مایلم باتون بیشتر آشناشم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر arshavir : سلام عزيزان، اسمه هنري من ارشاوير هست . فوق ليسانس هوسيقي دارم . تهران راستش حدود 13 ساله از همسر سابقم جدا شدم يه دختر ناز و باحال دارم . مدته زيادي دنباله يه همسر مي گردم . فقط برام مهم اينه انسان باشه و مهربان اكثر چيزهاي لازمه يه زندگي ايده ال رو دارم . خانه 2 تا تو تهران دارم . مدير يه شركت هستم . زمين و باغ و ويلا تو شمال دارم. مغازه دارم فقط آدمه اهله زندگي ميخوام دختر بود يا خانم داراي يه بچه دختر هم ايرادي نداره . لطفا اگر مي شناسيد معرفي كنيد . ايميله من amirhisseini@gmail.com  مي باشد . با سپاس از كمك شما عزيزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

دوس داری خونه دومت کجا باشه؟
. نظر ghaf2050 : اگه قراره خونه دوم داشته باشم دوست دارم کیش باشه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر partotel : وسط کویر ..................        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ghani : عالی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ BIg141d به نظر sara : آره والا ولی نه همه....        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ BIg141d به نظر sara : درست میگی ولی نه همه بلاخره یه چندتایی مثل ما خوبن..        مشاهده و پاسخ به این نظر

پیشنهاد بدید ایده بدید جایزه بگیرید
. نظر Wbeffects : سلام. راجع به بخش انجمن گفتگو باید بگم ک خیلی قالب ساده و در عین حال اصلا قالب زیبایی نیست.میتونید قالب بخش انجمن رو قالبی زیبا تر و حرفه ای تر طراحی کنید و از این حالت درش بیارید. تو بخش آمار سایت باید این رو به اطلاعاتتون اضافه کنم که قالب های جذاب و زیبا باعث میشه کاربران بیشتر جذب بشن و نظر بدن و فعالیت بیشتری داشته باشن تجربه اینرو ثابت کرده به من. خودم طراح قالب و گرافیست هستم و میتونم بهتون اطمینان بدم که هرچه قالب زیباتر ،مشتری و نظر دهنده بیشتر. درنهایت پیشنهاد من اینکه قالب انجمن رو عوض کنید و روش کنترل بیشتری داشته باشید. باتشکر امضا: Alireza Effects:509040as60        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Golina : أيده ى من اين است كه در لين سلبت بتوأن سؤال طرح كرد يعنى مثلا من مى خواهم بپرسم بهترين مدرسه ى تهران براى هشتم كجا است و كاربران نظر بدهند حالا من هم نظر دادم هم ايده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Golina : من دوست دارم خونه ى دومم در ناسا باشه تا همهى عملياتى كه انجام مى شه را ببينم اما بيشتر دلم مى خواهد خونه ى دومم در أمريكا و استراليا باشه براى شغل آينده ى من خيلى خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تفریح شما چیه؟
. نظر Golina : بهترين تفريح من خيلى هست. مثلا موسيقى گوش دادن يا كتاب خواندن يا با حيوان خونگى ام بازى كردن است اما بهترينش حرف زدن با عروسكم گوسفندى است من چهارده سال سن دارم و ارزو هاى زيادى دارم و براى رسيدن به همشون هيچ وقت وقت حرف زدن با گوسفندى راندارم اما موقع شباين وقت را دارم تا با او در دو دب كنم اون بهترين دوست منه اين بهترين تفريح منه كه باعث ارامشم مى شه دوست دارم گوسفندى        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ tanhas به نظر مهسا : خب دیه  ب این روز افتاده دیه هم نمیشه کاریش کرد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ tnha222 به نظر مهسا : اي مهسا جون يكي هم پيدا بشه كسي نيست دركش كنه مثل خودم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ aliakbar1 به نظر maria :   سلام   علي رضا اکبري هستم،27ساله ومجردم ،وضعيت ماليم اصلا خوب نيست،دنبال يکيم که با شرايط مالي من کنار بياد و يا کمکم کنه، يه خانم مجرد 27 تا40 ساله که قصد ازدواج داره مشخصاتشو لطف کنه به ايميلم پيامک کنه ،تا به قصد ازدواج آشنا بشيم،اگه مطلقه يا بيوه هم باشه و يا مشکل خاصي داشته باشه،داراي فرزند باشه و غيره اشکال نداره،فقط اهل زندگي باشه، با هم اشنا ميشيم 0.9.3.0.3.3.8.3.2.0.2.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sghl به نظر maria : به دلیل اینکه بیشترازدواجهااز روی احساسات تصمیم گرفته می شه.وهدفی راتو زندگی دنبات نمی کنند.         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر behnazjoon : من ساکن تهران هستم و اصالتا مشهدی  دوست دارم مشهد خونه دومم باشه هیچ جا مشهد نمیشه از همه لحاظ عالیه.هر وقت دلت می گیره میری حرم امام رضا -اینش به دنیا ارزش داره          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ snaghdi84 به نظر maria : یکی از دلایل اوضاع بد اقتصادی و بیکاری جوانان میتونه باشه ولی دلیل اصلی نیست چون جوانانی که از خانواده های مرفه نیز هستند تن به ازدواج نمیدن و دلیلش میتونه ترس از زندگی مشترک و مسئولیت پذیری باشه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ asaljon به نظر maria : اصولا لازمه ی هر ازدواجی  وهر زندگی مسئولیت پذیری اقایان وخانمها است که تواین دوره زمونه بیشتر اقایون ازش شونه خالی میکنن ونه حا ضرا کار کنن نه چیزی میخوان خدا از هوا براشون برسونه اللبته بعضی از خانمها هم از همون اول همه چی رو میخوان اما من الان 4ساله با همه چی صبر کردم شوهرم معتاد بود ترکش دادم  پول خرج کنه چون توی پانزده سالگی پدرشو از دست داده وجور خونوادشو کشیده الان میخواد تو زنوگی من جبران کنه اصلا نمیخواد کار کنه البته بیشتر اقایون حاضرنیستن زن بگیرن یه نون خور اضافه درست کنن برا خودشون وانقدر راحت میتونن صدتا دوست دختر داشته باشند مگه خلند خودشونو بندازند زیر بار مسئولیت        مشاهده و پاسخ به این نظر

اگه بتونید فقط 1 جمله به کسی که عاشقش هستید بگید، چی میگید؟
. پاسخ parviz به نظر unique0 : ضمنا ایمیلمyashar-parviz@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ parviz به نظر unique0 : سلام ساناز خانم. پله ها ی نردبان رو میری بالا تا به خدا برسی غافل ازاینکه خدا همون پائین مواظبه توست تا از نردبان نیفتی.بجای اینکه بری مسجد و با دلشوره ازاینکه شاید کفشهایترا بدزدن راحت تو خونت بشین و با آرامش با خدا درددل کن.00000000000000بس آرزو میکنم خدا ازتوبگیرد هرآنچه را تورا از خدا دور میکند. شادباشی پرویز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ parviz به نظر unique(sanaz) : salam simin.pasoke shoma besyar jaleb va omivar konandeh bod.vali.......................        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ parviz به نظر unique(sanaz) : خانم موسوی من احتمال میدم مبتونم کمکتون کنم فقط چرا و علت اینکه دنبالشی چیه؟با عرض پوزش        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ parviz به نظر نازنین :  بازی با کلمات دیگه در زندگی امروزی قدیمی شده .اگه هرکاری رو اصول باشه یا نظم و قانون خودشو حفظ کنه دیگه خیانت معنا که نداره هیچ بلکه عمل خیانت هم به رویا سپرده میشه.یعنی وقتی با رنگ و لعاب بخواهیم وارد حریم شخصی هم بشیم یقینا بازیچه قرار میگیریم ولی وای به اون روزیکه چهره واقعی با زیبایی های خودش تودل هردوطرف بشینه کولاک میکنه -دیونه میشی-دنیات عوض میشه-اصلا بذار تیر خلاصو بزنم مجنون میشی ودین و ایمانت میشه اونیکه میخوایش.لوپ مطلب میمیریو زنده میشی...........................حالا دم از خیانت و بیوفائی وغیره وغیره نزن...........خداحافظ بامرام        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmad12 : سلام مردونگی رفت ولی مرد باز وجود داره بگرد پیدا میکنی ممنون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر unique0 : به نام خدای عاشقان  سلامی دوباره به یاران قدیمی . (sanaz(unique)) هستم بازم اومدم.آخرین پیامی که گذاشتم مال 19بهمن90 بود.حالا اومدم بازم از خودم بگم.دوستتس به نام مهتا گفته بود که بیام و بگم حال وروزم حالا چطور و خدا برام چی خواسته. باید بگم که اون آدم دیگه برنگشت.دیگه برام مهم نیست.تو این یکسال و خورده ای  خیلی تنها بودم.الان همدم تنهاییام فقط خداست.کارم که کلا درست نشد هنوز دست به دعای خدایم. روحیم بهم ریخته......پوست انداختم شدید..  دارم خودمو پیدا میکنم......  از خدامه که یه همدم زمینی پیدا کنم تا آخر عمر............ برام دعا کنید که مسایلم حل شه.کارم جور شه......همدمم پیدا شه........... مهتا جان اگه نوشته منو خوندی حتما نظرتو بده    تعداد پاسخها(2)( parviz - parviz)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ dolphin711 به نظر نازنین : احتیاج کاذب ،میل ذاتی انسان برای بدست آوردن چیزهایی که قرار نیست بدست بیاره لجاجت انسان همه منجر به این میشه که آدم ها زمینه خیانت به کسی رو فراهم کنند  ما حقیقت رو نمیبینیم  یا می بینیم وانکار میکنیم  مواظب باش کلمه ای است که تو دام میندازدت چون اینطوری میخوای مواظب نباشی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saheleziba : man behesh migaaaaaam biiiiiiiiiiriiiiiiiikht kheyliiiiiiiiiiiii duset daraaaaaaam        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ saheleziba به نظر aysan : در این شهر صدای صدای پای مردمی است که همچنان که تو را میبوسند طناب دار تورا میبافند مردمی که صادقانه به تو دروغ میگویند و خالصانه به تو خیانت می کنند در این شهر هر چه تنها باشی پیروزتری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ samanjooon به نظر مریم موسوی : بله بنده می شناسم از نزدیک ایشون رو. ایمیلم mhsamani[at]gmail        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر aysanjoon : salam man niloofar hastam/mamnoonam az in ke hamchin sitee ro dorost kardin man inja mikham  be eshghe avalo akharam begam ke veys kheali doostet daram asheghetam eshgham        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تفریح شما چیه؟
. پاسخ sany به نظر popyoon : بهترین تفریح من فیسبوک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر niloofar12 : سلام استاد حداد عزیز خیلی خیلی دوستتون دارم حتی شده جونمم براتون  میدم اینارو زبونم نمی گه بلکه قلبم اینو می گه از خدا میخوام که بفهمین چقدر دوستتون دارم عاشقتونم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maria : الان شرایط اقتصادی انقدر سخت شده که کمتر کسی میره سراغ ازدواج ، چه برا آقایون که باید امکانات اولیه زندگی رو فراهم کنن یعنی حداقل ها رو ، چه برا خانوما که بحث جهاز و این چیزام هست. بعدشم که ازدواج انجام میشه ، بیشتر به خاطر کم بودن تحمل دو طرف که نمیتونن تفاوت فرهمگیشونو با هم تحمل کنن و دوست دارن همه چی همون اول خوب باشه و با هم تفاهم داشته باشن و اگه این تفاهم نباشه فوری طلاق! در صورتی که دو طرف نیاز به زمان دارن واسه هضم این تفاوتا اگه یه کم تحمل باشه این وضعیت پیش نمیاد    تعداد پاسخها(4)( asaljon - snaghdi84 - sghl - aliakbar1)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تفریح شما چیه؟
. پاسخ maria به نظر popyoon : به نظر من الان انقدر مردم درگیر کار و فعالیت خودشون هستن که وقتی واسه تفریح ندارن منم مثل همه اما اگه وقتی پیدا کنم ، ترجیح میدم کنار کسایی که دوسشون دارم یعنی خونوادم بگذرونم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hosseinb : سلامحسین هستم 24 ساله ازتهران  من بامدرک تحصیلی فوق دیپلم .خانوما قصد ازدواج دارم ولی خونه نه دارم ولی حقوق مناسبی میگیرم اگه کسی خواست برای ازدواج امادگی دارم    تعداد پاسخها(1)( agreen1371)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تفریح شما چیه؟
. نظر popyoon : بهترين تفريح من كار و علم آموزيه.      تعداد پاسخها(2)( maria - sany)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تفریح شما چیه؟
. پاسخ popyoon به نظر ل.ت : بهترين تفريح من كار و علم آموزيه. بعضي دوستان ميگن كه بيكارن و ... دوستان من ميگم بيكاري سخته ولي ميشه بيكار نبود و از همين الان يه كار تر و تميزو شروع كرد. ميدونم با دست خالي سخته ولي خواستن توانستنه. همين كه اراده كني و بخواي ميشه هركاري كرد.          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تفریح شما چیه؟
. پاسخ علی به نظر ل.ت : خودتو ناراحت نکن همه این وضعیتو دارن من هم یکارم.در این زمان برای کار در ادارات حتما و حتما باید پارتی و بسیجی و شهید و ....باشی.ادارات متخصص نمی خواهند.سر خم کن می خوان.بیکاری را برای خودت یک شغل بدان که هیچوت شاید دیگر فرصتش را بدست نیاوری.شغلی برای پیدا کردن شغل مناسب.یا حق        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ علیرضا به نظر مریم شرفی : به نظر من تنها راحش روش ابراز علاقه غیر مستقیمه من تو دانشگاه ازیه دختر خوشم میومد نگو دختره هم ازمن خوشش میاد جفتمون به هم تلپاتی رابطه برقرار کردیم بعدشم الان در حال ازدواج باهم هستیم موفق باشی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مریم موسوی به نظر unique(sanaz) : ببخشید دوستان کسی آقای غلامحسین مرادی را که در تاریخ 6/5/91 میهمان برنامه ماه عسل بود و در محله ظفر سکنت دارد و در اثر سانحه ی تصادفی معلول شده اند را میشناسد ؟ لطفا هر چه زودتر پاسخ را ارسال فرمایید....    تعداد پاسخها(1)( samanjooon)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهدی : سلام سمیه جون منو دوست داره عااااااااااااااشقمه ولی نمیدونم چرا ج منفی دیده خیییییییییییییلی داغونم کمک کنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مهتا به نظر unique(sanaz) : سختی زندگی هر چی باشه تموم میشه............... مشکل ما اینه که هرکسی رو از خدا بزرگتر میدونیم.................... به خدا توکل کن. کار اضافه نکن. مبادا منت بکشی!!!!!!!!!!!!!!! کار و حرفی که بوی ناسپاسش خدا رو میده به فکرت راه نده . .......................صبرکن صبر کن صبر کن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چند ماه دیگه کامت بذار و بگو خدا برات چی خواست و خودت از رو ناآگاهی چی میخواستی         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مهتا به نظر unique(sanaz) : سختی زندگی هر چی باشه تموم میشه............... مشکل ما اینه که هرکسی رو از خدا بزرگتر میدونیم.................... به خدا توکل کن. کار اضافه نکن. مبادا منت بکشی!!!!!!!!!!!!!!! کار و حرفی که بوی ناسپاسش خدا رو میده به فکرت راه نده . .......................صبرکن صبر کن صبر کن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چند ماه دیگه کامت بذار و بگو خدا برات چی خواست و خودت از رو ناآگاهی چی میخواستی.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رویا : دلم گرفته از این آسمان تکراری و از زمانه و این مردمان تکراری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ندا به نظر aysan : انقدر دوست دارم که چیزی نمیتونم بگم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امین اسفندیار : مشهد ( پیش امام رضا (علیه السلام) )        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ویانا هستم عالی بود به نظر unique(sanaz) :        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ پرواز به نظر aysan : هیچ وقت بهم دروغ نگو حتی اگه بهم خیانت می کنی...        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

صفحه اصلی تالار نظر سنجی های دابی چرا آمار ازدواج و طلاق جوانان به این روز افتاده؟
12345
شنبه 14 آذر ماه 1394
marmar2010

تاریخ درج: شنبه 14 آذر ماه 1394

ماهنامه مرمر ترکیه 

http://marmarmagazine.com/

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 3 آبان ماه 1394
melad1367

تاریخ درج: يکشنبه 3 آبان ماه 1394

سلام من الان ده ساله خانوادمو از دست دادم خودم روپای خودمبزرگ شدم دانشگاه رفتم الانم دوماهی میشه بهزیستی کار میکنم اگه کسی هست که واقعا قصدش ازدواج باشه من هستم هرجا هم بگه بهاش میرم که زندگی کنیم 09338271372 اقای حسینی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 20 بهمن ماه 1393
arshavir

تاریخ درج: دوشنبه 20 بهمن ماه 1393

سلام عزيزان،

اسمه هنري من ارشاوير هست . فوق ليسانس هوسيقي دارم . تهران

راستش حدود 13 ساله از همسر سابقم جدا شدم يه دختر ناز و باحال دارم . مدته زيادي دنباله يه همسر مي گردم . فقط برام مهم اينه انسان باشه و مهربان

اكثر چيزهاي لازمه يه زندگي ايده ال رو دارم . خانه 2 تا تو تهران دارم . مدير يه شركت هستم . زمين و باغ و ويلا تو شمال دارم. مغازه دارم فقط آدمه اهله زندگي ميخوام

دختر بود يا خانم داراي يه بچه دختر هم ايرادي نداره . لطفا اگر مي شناسيد معرفي كنيد . ايميله من amirhisseini@gmail.com  مي باشد . با سپاس از كمك شما عزيزان

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 2 آذر ماه 1393
ghani

تاریخ درج: يکشنبه 2 آذر ماه 1393

عالی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 17 تير ماه 1392
ahmad12

تاریخ درج: دوشنبه 17 تير ماه 1392

سلام مردونگی رفت ولی مرد باز وجود داره بگرد پیدا میکنی ممنون

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 22 بهمن ماه 1391
maria

تاریخ درج: يکشنبه 22 بهمن ماه 1391

الان شرایط اقتصادی انقدر سخت شده که کمتر کسی میره سراغ ازدواج ، چه برا آقایون که باید امکانات اولیه زندگی رو فراهم کنن یعنی حداقل ها رو ، چه برا خانوما که بحث جهاز و این چیزام هست.

بعدشم که ازدواج انجام میشه ، بیشتر به خاطر کم بودن تحمل دو طرف که نمیتونن تفاوت فرهمگیشونو با هم تحمل کنن و دوست دارن همه چی همون اول خوب باشه و با هم تفاهم داشته باشن و اگه این تفاهم نباشه فوری طلاق!

در صورتی که دو طرف نیاز به زمان دارن واسه هضم این تفاوتا

اگه یه کم تحمل باشه این وضعیت پیش نمیاد

تعداد پاسخها(4)

بالای صفحه
شنبه 30 دي ماه 1391
hosseinb

تاریخ درج: شنبه 30 دي ماه 1391

سلامحسین هستم 24 ساله ازتهران 

من بامدرک تحصیلی فوق دیپلم .خانوما قصد ازدواج دارم ولی خونه نه دارم ولی حقوق مناسبی میگیرم اگه کسی خواست برای ازدواج امادگی دارم

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
يکشنبه 15 آبان ماه 1390
کیهان

تاریخ درج: يکشنبه 15 آبان ماه 1390

الان اکثر دخترا دنبال شوهر پولدار میگردن،وقتی پیدا می کنن تازه یادشون می افته بهش هیچ احساسی ندارن...پسرام پول ندارن زن بگیرن.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 14 آبان ماه 1390
مهدی روح اللهی

تاریخ درج: شنبه 14 آبان ماه 1390

سلام

به نظرمن اصل زندگی زناشویی گذشته.اگردوطرف گذشت نداشته باشند زندگیشون تباه میشه

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
شنبه 14 آبان ماه 1390
sara

تاریخ درج: شنبه 14 آبان ماه 1390

بزرگترین دلیلش همونطور که آما هم میگه اعتیاد هستش و خیانت . مسایل مادی هم همونطور که دوستان گفتن یه دلیل دیگه شه . این روزا جامعه کلا اینطوری شده تا وقتی پول داری همه بهت احترام میذارن . 

تعداد پاسخها(2)

بالای صفحه
12345

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
dabi-operator-no9
چهار شنبه 5 آذر سال 1393
بوسیله ghaf2050
108 78853
dabi-operator-no9
شنبه 14 آذر سال 1394
بوسیله marmar2010
95 202067
dabi-operator-no9
سه شنبه 16 مهر سال 1392
بوسیله parviz
135 147939
بهترین تفریح شما چیه؟
dabi-operator-no9
پنجشنبه 26 تیر سال 1393
بوسیله Golina
68 64355
admin
جمعه 11 مهر سال 1393
بوسیله Wbeffects
2 7150

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52961, کاربران: 8828
به جدید ترین عضو انجمن, nimatix خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران