سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
چهارشنبه 4 آبان ماه 1390 سنگ قبر استیو جابز+عکس
س. برمک

تاریخ درج: چهارشنبه 4 آبان ماه 1390
آفرین به این کامنت زیبا و پر معنا

پاسخ dabi-operator-no9: خواهش میکنم :)

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
اندر فواید داشتن خواهر !!
. نظر 9090 : خدا بده از این خواهر ها        مشاهده و پاسخ به این نظر

عکس هایی از دنیای وارونه
. نظر بازرگانی مصیبی ام.ام الکتریک : بازرگانی مصیبی -ام.ام الکتریک به عنوان بهترین برق.الكتريكي.روشنايئ.واردات محله همه محله ها توسط بازرگانی مصیبی ام.ام الکتریک به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تولید و واردات انواع لوازم برقی روشنایی و صنعتی جهت استعلام قیمت با تلفن 04122660741 تماس بگیرید نمایش مشخصات و آدرس مرکز بازرگانی مصیبی -ام.ام الکتریک        مشاهده و پاسخ به این نظر

عکس هایی از دنیای وارونه
. نظر شاهی : شرکت توسعه ارتباطات نوین آتی FDMC به عنوان بهترین شبکه محله همه محله ها توسط شاهی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز شرکت توسعه ارتباطات نوین آتی FDMC        مشاهده و پاسخ به این نظر

جا گربه ای جدید
. نظر mohammadi : جالبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

وقتی موبایلتونو جواب نمیدید پدر مادرتون چه فکرایی میکنند؟
. نظر trooska : واقعا همینجوریه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ        مشاهده و پاسخ به این نظر

وقتی میمون مادر ببر بشه!
. نظر nirhk90 : چه مامان مهربونی          مشاهده و پاسخ به این نظر

سنگ قبر استیو جابز+عکس
. نظر alireza0 : ببخشید این گوشیه مادون قرمز هم داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

جا گربه ای جدید
. نظر fhk1 : چقدر این جالبه.مگه جالباسیه          مشاهده و پاسخ به این نظر

وقتی میمون مادر ببر بشه!
. نظر fhk1 : سلام چه بانکه این. اینه دیگه        مشاهده و پاسخ به این نظر

عکس های زیبای هنری گوناگون
. پاسخ اپراتور دابی به نظر elham21 :لطفا مجدد امتحان کنید.عکسها مشکلی نداشت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر elham21 : عکسها باز نمیشن      تعداد پاسخها(1)( اپراتور دابی)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پرستو : zibabie be done shararh ham bayad bashe.shad ham tanhi dar asre mashini.aali bod          مشاهده و پاسخ به این نظر

میترسی؟خوب نرو شهر بازی!
. پاسخ melika به نظر رویا : ترن خیلی باحالو هیجان انگیزه اگه همچین چهره های fun هم کنار آدم باشن که هیجان تبدیل به خنده میشه ه ه  ه|!        مشاهده و پاسخ به این نظر

میترسی؟خوب نرو شهر بازی!
. نظر ghazal : 20        مشاهده و پاسخ به این نظر

سنگ قبر استیو جابز+عکس
. پاسخ moharrm1357 به نظر dabi-operator-no9 : حرفتو باید نوشت وقاب کرد عالی بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

سنگ قبر استیو جابز+عکس
. نظر kepler : عجب سنگ قبري احتمالا خوده خدا بيامرزش طراحيش كرده .        مشاهده و پاسخ به این نظر

میترسی؟خوب نرو شهر بازی!
. نظر behnam : khili hayajan dare,dost daram hayajanesho        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر behnam : kash manam ye khahar dashtam        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سحر به نظر مهرانگیز :پسرا از این پر رو بازیا در میارن دیگه، مگه نمیدونی؟؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

وقتی میمون مادر ببر بشه!
. پاسخ سحر به نظر مهرانگیز ::))))))) دیگه گرفتنش        مشاهده و پاسخ به این نظر

وقتی میمون مادر ببر بشه!
. پاسخ مهرانگیز به نظر سارا : یه بی صاحبش توتهران پیداشده بروبگیر    تعداد پاسخها(1)( سحر)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهرانگیز : چرامیگی برادر؟ ازکجافهمیدی پسره ؟    تعداد پاسخها(1)( سحر)     مشاهده و پاسخ به این نظر

سنگ قبر استیو جابز+عکس
. نظر فرشید : باطریش فاسد شده        مشاهده و پاسخ به این نظر

میترسی؟خوب نرو شهر بازی!
. نظر محسن جمالی : فوران آدرنالین        مشاهده و پاسخ به این نظر

وقتی میمون مادر ببر بشه!
. پاسخ پری به نظر سارا :آره عزیزم واقعیه.اما به نظر من بچه ببرا خیلی گوگولی اند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

وقتی میمون مادر ببر بشه!
. نظر سارا :                        اون میمون واقعیه؟؟؟؟  ای کاش منم یه بچه میمون بامزه داشتم. خیلی دوس دارم    تعداد پاسخها(2)( پری - مهرانگیز)     مشاهده و پاسخ به این نظر

میترسی؟خوب نرو شهر بازی!
. نظر سارا :                   من اگه صد دور با این ترن هوایی بزنم شاید به اندازه دیدن چهره این زشتها حالم بهم نخوره و بالا نیارم . میمونا        مشاهده و پاسخ به این نظر

میترسی؟خوب نرو شهر بازی!
. نظر nazanin : kheli bahale        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nazi : baradare bad        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nazi : kheyli bahale        مشاهده و پاسخ به این نظر

وقتی میمون مادر ببر بشه!
. نظر nazanin : masht        مشاهده و پاسخ به این نظر

میترسی؟خوب نرو شهر بازی!
. پاسخ پپر به نظر رویا :خواهش میکنم خانم وظیفه اس :)        مشاهده و پاسخ به این نظر

میترسی؟خوب نرو شهر بازی!
. نظر رویا : خیلی به یاد ماندنی بود .   مرسی از سوژه های زیبایی که انتخاب می کنی    تعداد پاسخها(2)( پپر - melika)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا : از دست این برادرها        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر wp : خیلی جالب بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

سنگ قبر استیو جابز+عکس
. پاسخ dabi-operator-no9 به نظر س. برمک :خواهش میکنم :)        مشاهده و پاسخ به این نظر

سنگ قبر استیو جابز+عکس
. پاسخ س. برمک به نظر dabi-operator-no9 : آفرین به این کامنت زیبا و پر معنا    تعداد پاسخها(1)( dabi-operator-no9)     مشاهده و پاسخ به این نظر

سنگ قبر استیو جابز+عکس
. پاسخ sanaz به نظر آیفون :Akheeeeeeeeeyyyyy :( khob ghesti bekhar :D        مشاهده و پاسخ به این نظر

سنگ قبر استیو جابز+عکس
. نظر sina amin : estiv  hich vaght off nemishavad        مشاهده و پاسخ به این نظر

سنگ قبر استیو جابز+عکس
. نظر آیفون : همیشه آرزوی یه گوشیه آیفونو دارم اما واقعن گرونه    تعداد پاسخها(1)( sanaz)     مشاهده و پاسخ به این نظر

سنگ قبر استیو جابز+عکس
. نظر dabi-operator-no9 : همسر استیو جابز ضمن تشکر از همدردی  ایرانیان تقاضا کرد که همگی به زندگی عادی خود برگردند.. وی همچنین افزود :  میشه بسه؟؟؟؟؟!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

سنگ قبر استیو جابز+عکس
. نظر dabi-operator-no9 :  3Apples changed the world: Adam and Eve’s forbidden apple, Newton´s apple and finally, Steve Jobs´s Apple 3 تا سیب دنیا رو تغییر دادن : سیب ممنوعه آدم و حوا، سیب نیوتن و در انتها سیب استیو جابز    تعداد پاسخها(2)( س. برمک - moharrm1357)     مشاهده و پاسخ به این نظر

سنگ قبر استیو جابز+عکس
. پاسخ سیما به نظر علی : aux چیه بابا . زیر دیپلم حرف بزنید . از اون فیشا سرشه که به هندزفیری وصل میشه        مشاهده و پاسخ به این نظر

سنگ قبر استیو جابز+عکس
. پاسخ علی به نظر علی : آخه شکل کابل aux , فک میکنم صدای نکیر و منکر رو پخش میکنه .         مشاهده و پاسخ به این نظر

سنگ قبر استیو جابز+عکس
. پاسخ سیما به نظر علی : فک کنم همون مال آهنگ پخش کردنشه دیگه         مشاهده و پاسخ به این نظر

سنگ قبر استیو جابز+عکس
. نظر sima : فکر کنم آهنگم  پخش میکنه        مشاهده و پاسخ به این نظر

سنگ قبر استیو جابز+عکس
. نظر علی : اون فیشه چیه بغلش؟    تعداد پاسخها(3)( سیما - علی - سیما)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ expert به نظر jasbishima : سلام به همگی... من اسمم مهرزاده و 15 سال هم سن دارم.... داشتم تو این سایت ها چرخ میزدم که این مطالب رو در مورد آقای عزیزی دیدم... خواستم بگم که اصلا اغراقی صورت نگرفته و همش عین واقعیته.... من با ایشون 5 ماه کلاس داشتم و تو ایت 5 ماه به قدری پیشرفت کردم که یک ساعت تو کلاس ایشون درباره کامپیوتر صحبت کردم و technical term های مربوط به کامپیوتر رو هم به راحتی تعریف کردم.... ضرر نمیکنید اگه به ایشون هم یه زنگی بزنید... امتحانش مجانیه دوستان... این هم شمارش 09368232208 قب              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر sorena : سلام به همه گلا. یک خبر جدید دارم. آزاده جون اموزش رقص سنتی و زومبا رو تو باشگاهش شروع کرده اونم چه کلاسی. هم شاده هم بسیار حرکات زیباست از من میشنوین از دست ندین تلفن و دوباره بهتون میگم      77893205 باشگاه ایشون تو شرق خاص بانوانه و سالهای زیادی هست که داره حرکات دست اول رقص رو ارائه میده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر shamimra65 : به نظر من بهترین اموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه بزرگ امید رایانه است که ادرسش تو شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا است اینم تلفن اونجاست:02188696095 چون من تو کشور اتریش علوم کامپیوتر می خونم و تا حالا چند بار به اموزشگاه بزرگ امید رایانه مراجعه کردم و چندتا نرم افزار خیلی خوب اونجا یاد گرفتم و خیلی خوب یادم دادن یکی از اون نرم افزار ها زبان c++  بود که از واحدهای دانشگاهی من هم بود من تو دانشگاه نفهمیدم و افتاده بودم ولی تو این اموزشگاه بزرگ امید رایانه که یاد گرفتم هم خوب فهمیدم و تونستم پروژه هامو انجام بدم و هم درسمو تونستم نمره 19 بگیرم .رفتید اونجا سلام منو برسونید .                        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

صفحه اصلی تالار عکس های دیدنی سنگ قبر استیو جابز+عکس
چهارشنبه 27 مهر ماه 1390
dabi-operator-no9

تاریخ ثبت پیام: چهارشنبه 27 مهر ماه 1390
سنگ قبر استیو جابز+عکس

سلام دوستان

عکس سنگ قبر استیو جابز

موفق باشید!

سه شنبه 29 مرداد ماه 1392
alireza0

تاریخ درج: سه شنبه 29 مرداد ماه 1392

ببخشید این گوشیه مادون قرمز هم دارهcheeky

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 14 بهمن ماه 1390
kepler

تاریخ درج: جمعه 14 بهمن ماه 1390

عجب سنگ قبري احتمالا خوده خدا بيامرزش طراحيش كرده .

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 29 آذر ماه 1390
فرشید

تاریخ درج: سه شنبه 29 آذر ماه 1390

باطریش فاسد شدهcrying

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 1 آبان ماه 1390
sina amin

تاریخ درج: يکشنبه 1 آبان ماه 1390

estiv  hich vaght off nemishavad

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 30 مهر ماه 1390
آیفون

تاریخ درج: شنبه 30 مهر ماه 1390

همیشه آرزوی یه گوشیه آیفونو دارم اما واقعن گرونه

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
پنجشنبه 28 مهر ماه 1390
dabi-operator-no9

تاریخ درج: پنجشنبه 28 مهر ماه 1390

همسر استیو جابز ضمن تشکر از همدردی  ایرانیان تقاضا کرد که همگی به زندگی عادی خود برگردند.. وی همچنین افزود :  میشه بسه؟؟؟؟؟!!!!

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 28 مهر ماه 1390
dabi-operator-no9

3Apples changed the world: Adam and Eve’s forbidden apple, Newton´s apple and finally, Steve Jobs´s Apple

3 تا سیب دنیا رو تغییر دادن : سیب ممنوعه آدم و حوا، سیب نیوتن و در انتها سیب استیو جابز

تعداد پاسخها(2)

بالای صفحه
پنجشنبه 28 مهر ماه 1390
sima

فکر کنم آهنگم  پخش میکنه cheeky

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 28 مهر ماه 1390
علی

اون فیشه چیه بغلش؟

تعداد پاسخها(3)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
سنگ قبر استیو جابز+عکس
dabi-operator-no9
سه شنبه 29 مرداد سال 1392
بوسیله alireza0
16 26707
dabi-operator-no9
سه شنبه 15 بهمن سال 1392
بوسیله trooska
2 3778
dabi-operator-no9
پنجشنبه 10 مهر سال 1393
بوسیله 9090
7 8909
عکس پاسپورت آقای بتمن!
dabi-operator-no9
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 2040
وقتی میمون مادر ببر بشه!
dabi-operator-no9
دوشنبه 9 دی سال 1392
بوسیله nirhk90
7 6755
جا گربه ای جدید
dabi-operator-no9
چهار شنبه 23 بهمن سال 1392
بوسیله mohammadi
2 3092
میترسی؟خوب نرو شهر بازی!
dabi-operator-no9
یکشنبه 31 اردیبهشت سال 1391
بوسیله melika
8 10485
hafez
سه شنبه 14 شهریور سال 1391
بوسیله اپراتور دابی
3 6481
بهترین 7 سازنده سایت رایگان
joomircom
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 493
عکس هایی از دنیای وارونه
samir65
دوشنبه 2 تیر سال 1393
بوسیله بازرگانی مصیبی ام.ام الکتریک
2 575

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4376, نوشته ها: 13819, کاربران: 4988
به جدید ترین عضو انجمن, amirtak خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران