سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
چهارشنبه 20 ارديبهشت ماه 1391 بهترین آرایشگاه زنانه ابوذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
nina joon

تاریخ درج: چهارشنبه 20 ارديبهشت ماه 1391
یاسمینا

پاسخ ترنم:

فقط عروسکده ی سمیلار

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه ابوذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ asir به نظر ترنم : پول مفته که به این آرایشگاه های زنونه میدین          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ترنم به نظر nina joon : فقط عروسکده ی سمیلار    تعداد پاسخها(1)( asir)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nina joon : یاسمینا    تعداد پاسخها(1)( ترنم)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عسل بانو : آرایشگاه یاس - واقع در خ فیروزی نبش کوچه پورناصری        مشاهده و پاسخ به این نظر

ايام هفته زندگي زناشويي
. نظر ثریا امیری : تیشک تریکو به عنوان بهترین تولید و پخش پوشاک تریکو محله --ابوذر توسط ثریا امیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کاراشون تنوع زیادی داره سود محصولاتشون پایینه ومهمتر از همه با انصافن نمایش مشخصات و آدرس مرکز تیشک تریکو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت ابوذر و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر مصطفی بیاتیان : 141 به عنوان بهترین دفترخانه رسمی محله --ابوذر توسط مصطفی بیاتیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز 141        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ابوذر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر AfsoonMilani : آپادانا به عنوان بهترین تجهیزات جانبی اینترنت محله --ابوذر توسط AfsoonMilani به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آپادانا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس ابوذر و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر محمد رضا : تاکسی مهر مدیریت ورانندهایش وماشین هایشان خو ب هستند ولی متا سفانه طرح دار کم دارن محمد رضا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی دودانگه : من هم موافقم تاکسی سرویس  مهر خیلی عالیه شماره تماسش هم 55726767برای اونهای که می خوان  امتحان کنن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا محبی : بهترین تاکسی سرویس مهرتاکسی تو خیا بان بهبودی است چون مدیریت تاکسی  سرویس شبانه روزی بر کار رانندها نظارت داره واگر رانندهای به مسافر بی احترامی کنه یا مبلغ کرایه را زیاد بگیره با عذر خواهی و احترام به مسافر بر می گردونه من 8 سال مسافر شون هستم و خیلی راضیم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی ابوذر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر taranom : قنادی شهد گلها  و تک بانو تو خیابون ابوذر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حسین : سادات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه ابوذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر حسین : پیرایش فرشید ... خیابان شهید بهبودی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی ابوذر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ ويدا به نظر عسل بانو : به نظر من هم شهد گلها تو اين منطقه حرف اول را مي زند و اگر تو خيابان اصلي بود بقيه شيريني فروشيها هيچ حرفي براي زدن نداشتند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کافی شاپ ابوذر و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
. نظر بنیامین غفاریان : بهترین کافی شاپ محله:فدک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ غزل به نظر عسل بانو : به نظر من هم شهد گلها بهترینه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه ابوذر و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. نظر سارا : راهنمایی نمونه دولتی متانت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر غزل : شیرینی شهد گلها بهترینه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور ابوذر و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر salehi : آموزشگاه منتظران با مشاوره آقای یوسف زاده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ايماني به نظر عسل بانو : سلام به نظر من خيابان شهيد علمي - خيابان پارك ابوذر-        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ايماني به نظر عسل بانو : سلام به نظر من شيريني شهد گلها بهترين شيريني و كيك رو داره و آدرسش خيابان گودرزي روبروي پارك آلاله هست خانواده ما بيشتر از 40 ساله كه مشتري اين شيريني فروشي هستند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ يه عابر كهنه از فلاح به نظر عسل بانو : سلام عسل بانو جون جسارتا لازمه كه بيان كنم شيرني فروشي درجه يك محله شهد گلهاست خداييش هيچ نسبت و آشنايي هم باهاشون ندارم ولي سالهاي ساله كه از اونجا خريد ميكنم و تفاوت رو كاملا ميبينم موفق باشي          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ابوذر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مرتضی دهقان : کافی نت سپند به عنوان بهترین کافی نت سپند محله --ابوذر توسط مرتضی دهقان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کافی نت سپند        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hf : راهنمایی شهید دکتر باهنر به عنوان بهترین مدارس و دبیرستان ها محله --ابوذر توسط hf به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز راهنمایی شهید دکتر باهنر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سعید به نظر عسل بانو : عسل بانو شیرنی سرای گلچین واقعا کم نظیر همه محله ابوذز تقریبا شیرنیاشون رو از اینجا تهیه میکنن . اینم شماره تماسش  09358932273   iraniboy31@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عسل بانو : بهترین منطقه جهت سکونت خیابان شهید فراهانی می باشد.    تعداد پاسخها(1)( ايماني)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عسل بانو : نان و شیرینی گلچین عالیه    تعداد پاسخها(5)( سعید - يه عابر كهنه از فلاح - ايماني - غزل - ويدا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر bagher valizadeh : behtarin mantaghe maskoni mahale abozar khiyabone shahid bagheri mibashad        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر mahson : برای گریم ومیکاپ اکثرارایشگاههای معروف رورفتم اما خانم سوگندسپهرنیاکارش حرف نداره.هرکی رو فرستادم راضی بوده.قبل ازتماس باخانم سپهرنیا بهشون اسمس بدین که برای کارمیکاپ باهاشون کاردارین تابتونیدباخودشون صحبت کنیدچون سرشون شلوغه ممکنه منشیشون پاسخگوباشن.09333298717        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر mahson : برای گریم ومیکاپ اکثرارایشگاههای معروف رورفتم اما خانم سوگندسپهرنیاکارش حرف نداره.هرکی رو فرستادم راضی بوده.ارایشگاه گل ارا خواهرم برای عروسیه جاریش رفت اصلا خوب نشده بود راضی نبودیمممممممممممممممممممممممممم.قبل ازتماس باخانم سپهرنیا بهشون اسمس بدین که برای کارمیکاپ باهاشون کاردارین تابتونیدباخودشون صحبت کنیدچون سرشون شلوغه ممکنه منشیشون پاسخگوباشن.09333298717        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر Selda : سلام به نظر من يكي از بهترين قناديهاي تهران شيريني ميلاوه است تو خيابان گيشا,هم بسيار مدرن و شيك ساخته شده و هم كيفيت بسيار بالايي داره و از همه مهمتر اينكه خيلى براي مشتريا ارزش قائلن, واقعاً تهران يه همچين قنادى هايى كم داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر Selda : سلام به نظر من يكي از بهترين قناديهاي تهران شيريني ميلاوه است تو خيابان گيشا,هم بسيار مدرن و شيك ساخته شده و هم كيفيت بسيار بالايي داره و از همه مهمتر با كادري حرفه اي و خوش برخورد خيلي براي مشتريان ارزش قائل ميشوند, حتما براي يكبار هم شده بريد ببينيد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر دكتر آفاق به منش : آموزشگاه علمي كنكور و تقويتي نام‌آوران شميران به عنوان بهترین آموزشگاه علمي- آموزشگاه كنكور - تقويتي - تجديدي - شهريور -تضميني-تدريس خصوصي - نيمه خصوصي- مشاوره تحصيلي - برنامه ريزي تحصيلي - انتخاب رشته - كلاس تيزهوشان المپياد - تدريس خصوصي - نيمه‌خصوصي كنكور راهنمايي دبيرستان پيش دانشگاهي دانشگاه كليه دروس رياضي فيزيك زيست شيمي عربي زبان هندسه حسابان فيزيك دا محله --سعادت آباد توسط دكتر آفاق به منش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من سه سال هست كه با جناب دكتر آشنا هستم و ايشون تمام امور مربوط به مشاوره و برنامه ريزي تحصيلي دخترهامو انجام ميدن. از سه سال پيش تا الان باري به دوش بنده نبوده و نمرات و كارنامه دخترام خستگي رو از تنم در اوورده. توصيه ميكنم به شما. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه علمي كنكور و تقويتي نام‌آوران شميران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی یوسف آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر miranimina : من الان 6 ماهه میرم کلاس سه تار تو آموزشگاه موسیقی صدای مهرورزان استادم جناب آقای زاد پور هستن تا حالا با حوصله تر از این من استاد ندیدم والا با اینکه من وقت تمرینم کمه و زیاد نمی رسم درسام رو کار کنم اما ایشون با حوصله تمام با من کار می کنه و وواقعا دلسوزه تدریسش عالیه اونقدر درسارو خوب توضیح می ده که ادم براحتی یاد می گیره و انگیزه ادم رو حسابی می بره بالا این شماره آموزشگاهشون هستش4-88986493 و7 -88986356 سایتشونم اینه mehrvarzanmusic.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین استخر،سونا،جکوزی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
. نظر عرفان احسانی : پوشاک زنانه به عنوان بهترین پوشاک زنانه محله --تهران پارس منطقه 4 توسط عرفان احسانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عرفان احسانی نمایش مشخصات و آدرس مرکز پوشاک زنانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین استخر،سونا،جکوزی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
. نظر عرفان احسانی : پوشاک زنانه به عنوان بهترین پوشاک زنانه محله --تهران پارس منطقه 4 توسط عرفان احسانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عرفان احسانی نمایش مشخصات و آدرس مرکز پوشاک زنانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر Binazirmal : درود به همه دوستاني كه به دنبال يك آموزشگاه موسيقي خوب هستند. من دو فرزند خودمو ميبرم آموزشگاه موسيقي آواي جام جم در گيشا واقعا راضي هستم هم معلم گيتارشون كه واقعا با بچه ها تخصصي كار ميكنه و هم استاد ويلون و كنسرتهايي كه براي هنرجو ها گذاشتن در صمن اونجا آموزشگاه درجه يك هست شماره تلفن آموزشگاه و ميذارم تا دوستان استفاده كنند. ٨٨٢٤٠٦١٧ سايتم دارند Www.jaamejam1.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر Binazirmal : درود به همه دوستاني كه به دنبال يك آموزشگاه موسيقي خوب هستند. من دو فرزند خودمو ميبرم آموزشگاه موسيقي آواي جام جم در گيشا واقعا راضي هستم هم معلم گيتارشون كه واقعا با بچه ها تخصصي كار ميكنه و هم استاد ويلون و كنسرتهايي كه براي هنرجو ها گذاشتن در صمن اونجا آموزشگاه درجه يك هست شماره تلفن آموزشگاه و ميذارم تا دوستان استفاده كنند. ٨٨٢٤٠٦١٧ سايتم دارند Www.jaamejam1.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر mahgol : چون همه نظر دادن منم نظرمو مینویسم تا همه استفاده کنن من دوره photoshop را تو آموزشگاه نیکوپردازش گذروندم به قدری مربیشون عالیییییییییییییییییییی بودن که حرفی برای گفتن ندارم بچه ها جدی میگم آخره کلاسا من میدیدم چند تا از شاگردا میرفتن و از مدیر آموزشگاه به خاطره مربی خوبش تشکر میکردن . خداییش خیلی راضی بودم و پیشنهادم نیکوپردازش هست . مسیرش هم خیلی خوبه و از همه مهمتر جای پارکه عالی داره و من اصلا تو رفت و آمد اذیت نشدم . بعدشم خیلی راحت تو امتحان فنی و حرفه ای هم قبول شدم و مدرکشم گرفتم . خیلی کاربردی و خوب بود .        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر suzan : سلام  یک سال ایران مهر میرم راضی نیستم اما از کتابهاش که english file  راضیم ....شما اموزشگاهی رو سراغ دارید که همین کتاب رو تدریس کنند ممنون میشم راهنمایم کنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ suzan به نظر shervin : سلام اگه امکانش هست شماره اموزشگاه رو برام می فرستید ممنون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ naomi به نظر سهراب : very good and very new teachers        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی یوسف آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر mohamadi : من هنرجوی آموزشگاه منظومه هستم،میخواستم به خاطر فضای خوبی که ایجاد کردن تشکر کنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر dana24 : من تو آموزشگاه موسیقی صدای مهرورزان کلاس دف میرم اسم استادم آقای زانیار حسامی فوق العادست وقتی ساز می زنه روح آدم پرواز می کنه چند دوره نفر اول کشور بودن تو دف یه روش اختصاصی هم تو یاد دادن دف دارن که من خودم تونستم تو مدت 4 ماه کلی پیشرفت کنم دوستایی که به دف علاقه دارن ایشون رو 100% توصیه می کنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر susan82 : سلام.      من هم خودم هم چند نفر از آشناهام پیش خانم حسینی رفتیم کلاس. هم مکالمه هم IELTS. خیلی مسلط بود و مدرک بین المللی تدریس داشت از دانشگاه انگلیس.بیشتر سعادت آباد کار می کنه. خیلی دقیق و منصف بود. آدرسشو خواستین ایمیل بزنین: susan_karimi82@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ms5454 به نظر خودم : من میخام حرفه ای صحبت کنم انگلیسی رو بنظرتون برم سفیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Amerian : سلام دوستان. من محمد عامریان دانشجوی دکتری آموزش زبان انگلیسی دانشگاه علامه (سعادت آباد) هستم. سوالات و مشکلات شما رو مطالعه کردم. بعد از سال ها کسب تجربه، راستش میخوام از مهرماه امسال در محدوده سعادت آباد کلاس خصوصی برگزار کنم و یادگیری شما واقعا برام اهمیت داره. اگر تمایل داشتید میتونید با این ایمیل درباره کلاسام سوال کنید. با کمال میل در خدمتم. mamra2006@yahoo.com مرسی          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Amerian به نظر Reza11 : سلام دوستان. من محمد عامریان دانشجوی دکتری آموزش زبان انگلیسی دانشگاه علامه (سعادت آباد) هستم. سوالات و مشکلات شما رو مطالعه کردم. بعد از سال ها کسب تجربه، راستش میخوام از مهرماه امسال در محدوده سعادت آباد کلاس خصوصی برگزار کنم و یادگیری شما واقعا برام اهمیت داره. اگر تمایل داشتید میتونید با این ایمیل درباره کلاسام   سوال کنید. با کمال میل در خدمتم. mamra2006@yahoo.com مرسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahson به نظر معصومه صدیقی : سلام به همه دوستان.من کارعروس اکثرارایشگاههای نهران رودیدم اکثراالبمشون با عروس زندشون زمین تااسمون فرق میکنه .من برای عروسی خواهرم رفتیم پیش ریحانه که کارش عالی بود خیلی تعریفشون رو شنیده بودیم گریمورسینماهستن.شمارشون رو هم خواهرم توسفردبی خیلی اتفاقی ازیکی ازدوستانشون گرفت مارفتیم البوم ایشون رودیدیم کارشون واقعا عالیه برای هرنوع سلیقه ای ارایش توالبمشون هست از لایت واروپایی بگیرتا عربیوبیروتی .اخلاقشون بسیارعالی ومهربون برخلاف میکاپ کارای دیگه که اصلا نمیتونی یک دقیقه باهاشون حرف بزنی.بااینکه سرشون شلوغه اما بسیارخوش برخوردن..تا 6ماه پیش جردن بودن اما الان نمیدونم کجاتشریف دارن شمارشون روبراتون میذارم انشا..که استفاده ببرین.قبل ازاینکه تماس بگیرین پیامک بزنین بعدتماس بگیرین تابتونیدباخودشون صحبت کنید چون سرشون شلوغه.09333298716        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر معصومه صدیقی : مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم به عنوان بهترین هاشور ابرو , پرپشت کردن و قرینه سازی ابروهای ناهماهنگ اصلاح طرحهای قدیمی خط چشم , خط مزه , خط لب محله --تهران پارس منطقه 4 توسط معصومه صدیقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رنگ مو نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم    تعداد پاسخها(1)( mahson)     مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله ابوذر           بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟

صفحه اصلی تالار ابوذر بهترین آرایشگاه زنانه ابوذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
چهارشنبه 20 ارديبهشت ماه 1391
nina joon

تاریخ درج: چهارشنبه 20 ارديبهشت ماه 1391

یاسمینا

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
دوشنبه 20 تير ماه 1390
عسل بانو

تاریخ درج: دوشنبه 20 تير ماه 1390

آرایشگاه یاس - واقع در خ فیروزی نبش کوچه پورناصری

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله ابوذر

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه ابوذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
جمعه 25 فرودرین سال 1391
بوسیله حسین
1 2137
goodfriend
جمعه 29 شهریور سال 1392
بوسیله asir
4 5976
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین ابوذر در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1232
goodfriend
شنبه 19 اسفند سال 1391
بوسیله AfsoonMilani
2 2640
بهترین عکاسی ابوذر و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
0 1286
بهترین مرکزدرمانی ابوذر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
0 905
goodfriend
یکشنبه 1 مرداد سال 1391
بوسیله taranom
8 6721
بهترین خواروبارفروشی ابوذر و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 777
بهترین تره بار ابوذر و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 847
بهترین پارک ابوذر و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 872
goodfriend
چهار شنبه 5 مهر سال 1391
بوسیله محمد رضا
4 4270
بهترین رستوران ابوذر و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
0 902
بهترین تالار ابوذر و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 911
بهترین کافی شاپ ابوذر و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
سه شنبه 4 بهمن سال 1390
بوسیله بنیامین غفاریان
1 1998
بهترین قهوه خانه ابوذر و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1246
بهترین سفره خانه سنتی ابوذر و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 985
بهترین سینمای ابوذر و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 890
بهترین استخر،سونا،جکوزی ابوذر و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 950
goodfriend
سه شنبه 20 دی سال 1390
بوسیله سارا
2 4252
بهترین مرکز خرید ابوذر و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
0 1094
بهترین مشاور املاک ابوذر و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 1032
بهترین آموزشگاه کامپیوتر ابوذر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 861
بهترین آموزشگاه زبان ابوذر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
0 953
بهترین آموزشگاه موسیقی ابوذر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
0 918
بهترین کلاس آموزشی کنکور ابوذر و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
سه شنبه 6 دی سال 1390
بوسیله salehi
1 2370
بهترین مهد کودک ابوذر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
0 966
بهترین باشگاه ورزشی ابوذر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
0 1081
بهترین فست فود ابوذر و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
0 959
goodfriend
یکشنبه 25 اسفند سال 1392
بوسیله مصطفی بیاتیان
4 4407
ايام هفته زندگي زناشويي
DARD
چهار شنبه 18 تیر سال 1393
بوسیله ثریا امیری
1 256

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4361, نوشته ها: 13215, کاربران: 4577
به جدید ترین عضو انجمن, sarah1 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران