لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
چهارشنبه 20 ارديبهشت ماه 1391 بهترین آرایشگاه زنانه ابوذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
nina joon

تاریخ درج: چهارشنبه 20 ارديبهشت ماه 1391
یاسمینا

پاسخ ترنم:

فقط عروسکده ی سمیلار

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه ابوذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ asir به نظر ترنم : پول مفته که به این آرایشگاه های زنونه میدین          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ترنم به نظر nina joon : فقط عروسکده ی سمیلار    تعداد پاسخها(1)( asir)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nina joon : یاسمینا    تعداد پاسخها(1)( ترنم)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عسل بانو : آرایشگاه یاس - واقع در خ فیروزی نبش کوچه پورناصری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کافی شاپ ابوذر و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
. پاسخ negahdar به نظر بنیامین غفاریان : doroost migin choon in mahalie coffeeShop digei nadare        مشاهده و پاسخ به این نظر

ايام هفته زندگي زناشويي
. نظر ثریا امیری : تیشک تریکو به عنوان بهترین تولید و پخش پوشاک تریکو محله --ابوذر توسط ثریا امیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کاراشون تنوع زیادی داره سود محصولاتشون پایینه ومهمتر از همه با انصافن نمایش مشخصات و آدرس مرکز تیشک تریکو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت ابوذر و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر مصطفی بیاتیان : 141 به عنوان بهترین دفترخانه رسمی محله --ابوذر توسط مصطفی بیاتیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز 141        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ابوذر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر AfsoonMilani : آپادانا به عنوان بهترین تجهیزات جانبی اینترنت محله --ابوذر توسط AfsoonMilani به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آپادانا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس ابوذر و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر محمد رضا : تاکسی مهر مدیریت ورانندهایش وماشین هایشان خو ب هستند ولی متا سفانه طرح دار کم دارن محمد رضا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی دودانگه : من هم موافقم تاکسی سرویس  مهر خیلی عالیه شماره تماسش هم 55726767برای اونهای که می خوان  امتحان کنن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا محبی : بهترین تاکسی سرویس مهرتاکسی تو خیا بان بهبودی است چون مدیریت تاکسی  سرویس شبانه روزی بر کار رانندها نظارت داره واگر رانندهای به مسافر بی احترامی کنه یا مبلغ کرایه را زیاد بگیره با عذر خواهی و احترام به مسافر بر می گردونه من 8 سال مسافر شون هستم و خیلی راضیم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی ابوذر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر taranom : قنادی شهد گلها  و تک بانو تو خیابون ابوذر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حسین : سادات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه ابوذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر حسین : پیرایش فرشید ... خیابان شهید بهبودی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی ابوذر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ ويدا به نظر عسل بانو : به نظر من هم شهد گلها تو اين منطقه حرف اول را مي زند و اگر تو خيابان اصلي بود بقيه شيريني فروشيها هيچ حرفي براي زدن نداشتند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بنیامین غفاریان : بهترین کافی شاپ محله:فدک    تعداد پاسخها(1)( negahdar)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ غزل به نظر عسل بانو : به نظر من هم شهد گلها بهترینه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه ابوذر و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. نظر سارا : راهنمایی نمونه دولتی متانت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر غزل : شیرینی شهد گلها بهترینه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور ابوذر و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر salehi : آموزشگاه منتظران با مشاوره آقای یوسف زاده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ايماني به نظر عسل بانو : سلام به نظر من خيابان شهيد علمي - خيابان پارك ابوذر-        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ايماني به نظر عسل بانو : سلام به نظر من شيريني شهد گلها بهترين شيريني و كيك رو داره و آدرسش خيابان گودرزي روبروي پارك آلاله هست خانواده ما بيشتر از 40 ساله كه مشتري اين شيريني فروشي هستند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ يه عابر كهنه از فلاح به نظر عسل بانو : سلام عسل بانو جون جسارتا لازمه كه بيان كنم شيرني فروشي درجه يك محله شهد گلهاست خداييش هيچ نسبت و آشنايي هم باهاشون ندارم ولي سالهاي ساله كه از اونجا خريد ميكنم و تفاوت رو كاملا ميبينم موفق باشي          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ابوذر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مرتضی دهقان : کافی نت سپند به عنوان بهترین کافی نت سپند محله --ابوذر توسط مرتضی دهقان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کافی نت سپند        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hf : راهنمایی شهید دکتر باهنر به عنوان بهترین مدارس و دبیرستان ها محله --ابوذر توسط hf به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز راهنمایی شهید دکتر باهنر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سعید به نظر عسل بانو : عسل بانو شیرنی سرای گلچین واقعا کم نظیر همه محله ابوذز تقریبا شیرنیاشون رو از اینجا تهیه میکنن . اینم شماره تماسش  09358932273   iraniboy31@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عسل بانو : بهترین منطقه جهت سکونت خیابان شهید فراهانی می باشد.    تعداد پاسخها(1)( ايماني)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عسل بانو : نان و شیرینی گلچین عالیه    تعداد پاسخها(5)( سعید - يه عابر كهنه از فلاح - ايماني - غزل - ويدا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر bagher valizadeh : behtarin mantaghe maskoni mahale abozar khiyabone shahid bagheri mibashad        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه یوسف آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ arefeh2218 به نظر دکتر احمدی : فقط مروا ...چون با خیال راحت بچمونو میسپاریم دستشون .این از هر زرق و برقی مهم تره        مشاهده و پاسخ به این نظر

طراحی وب سایت دارکوب در سعادت آباد
. نظر arezeh : بسم الله الرحمن الرحیم به نظر من بهترین طراحی وب ,زراحی وب بزرگ امید رایانه است.این تلفنشونه:88560552 , اینم ادرس اونجاست:شهرک غرب ,بلوار پاکنژاد ,تقاطع دریا ,ساختمان نیما واحد 10. خیلی هم ارزون گرفتند        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,….        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت سعادت آباد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر زهرا روزبیانی : دفتر ازدواج180 و طلاق 43 به عنوان بهترین ازدواج،طلاق،ثبت ازدواج موقت محله --سعادت آباد توسط زهرا روزبیانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج180 و طلاق 43        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ mrnusharif به نظر mehdi : من خودم خیلی موسسه ها رو رفتم،  سیمین و ایران-آمریکا و زبانسرا ...  ولی هیچ کدوم بخاطر تاکیدی که فقط رو گرامر داشتن به دردم نخوردن. زبانم رو با یه خانمی تموم کردم که هم لهجه شون خیلی خوب بود هم خیلی با حوصله بودن و تاکیدشون بیشتر رو مکالمه بود. الان نمی دونم موسسه درس می دن یا نه، ولی این شماره شونه 09336701420 خانم رحمانیان. غرب تهران هم هستن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر saree64 :   به نظر من دکتر پریسا خسروتاش یکی از بهترین روانشناسای  کودک و نوجوان تو منطقه غرب تهران هستش اینم ادرس سایتشونه dabi.ir/drkhosrotash        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود سعادت آباد و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر saree64 :   بهترین فست فود شهرک غرب ، فست فود رزویچ هستش  که جدیدا مقابل پارک ابشار راه اندازی شده با قیمتهای عالی و با پخت ایتالیایی جدید تازه ارسالشونم رایگانه اگر خواستین میتونین از سایتشون  سفارش انلاین بدید تا از تخفیفات هم استفاده کنید این ادرس سایتشونه dabi.ir/rosewich اینم شمارشونه 88688001 فست فود رزویچ          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر زارع : مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم به عنوان بهترین هاشور ابرو , پرپشت کردن و قرینه سازی ابروهای ناهماهنگ اصلاح طرحهای قدیمی خط چشم , خط مزه , خط لب محله --سعادت آباد توسط زارع به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است هاشور نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت سعادت آباد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر نادر بختیار : نمایندگی مرکزی خدمات سونی به عنوان بهترین نمایندگی خدمات وتعمیرات صوتی وتصویری سونی محله --سعادت آباد توسط نادر بختیار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سونی یعنی اعتماد .من از سونی راضی هستم .حرف نداره . نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی مرکزی خدمات سونی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر yasenaz1 : من واقعا نمیدونم پدر و مادرا چه جوری دلشون میاد غنچه های زندگیشون که مهمترین مقطع سنی برای یادگیری و تربیت دارند  تو جایی ببرن که یه سری آدمی که نه تخصص دارن نه مطالعه کتابای تربیت کودک دارن ، صرف اینکه بخاطر داشتن یه شغل و منبع درامد وارد دنیای بچه ها شدند و حالا بخطار تجربشون بعنوان یه مربی شناخته میشند ، از بچه ها مراقبت کنند و بخوان بهشون آموزش بدن، یکی از همین دکون ها کانون ققنوس گیشا  هست ، اسم خلاقیت روش هست ولی عملا به تنها چیزی که بها نمیدن خلاقیت بچه هاست، یکی از دوستای من که یه مدت کوتاهی را مشغول به کار تو اونجا بود، واقعا شوکه شده بود یه مریم جونی همه کاره بود که بیش از حد جدی و عصبی بود ، فقط تنها هدفش گرفتن پول از پدر و مادرا بود، کادری که درست کرده بود مسلما نیرویی بودند که باید تو هرچیزی مطیعش میشدند و مثل خودش عصبی بودند فقط تو مواقعی که والدین را می دیدند خنده به لباشون می اومد و با بچه ها مهربون می شدند، به غیر از اون مدام در حال تنبیه و ترسوندن بچه ها بودند، اموزششون هم که افتضاح بود ، از نقاشی گرفته تا تمام اموزشای دیگشون، دادن الگو به بچه ها بود و اگه یه بچه ای کار خودشو میخواست انجام بده چنان سرش داد می زدند که کلا تمام خلاقیت اون بچه نابود میشد ، این وسط تنها والدین راضیند که چقدر بچه هاشون آموزشای داده شده را خوب و عالی یاد گرفتند ، غافل از این که این نوع آموزش مناسب 7 سال به بالاست ، تو این سن اولین چیز شاد بودن و لذت بردن بچه ها از کاری که دارن انجام میدن، خواهشا پدر و مادرای عزیز آگاهیشون بالا ببرند ، ظاهر و سطحی بین نباشن، محیطی را انتخاب بکنند که اول  از همه برای کودکشون ارزش قائل بشه، این سال های زندگی بچشون مهمترینه دیگه هیچ وقت تکرار نمیشه...        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر 1234Sima : من حدود ده سال است در خانه ورزش ورزش مى كنم.بعلت مديريت خوب كليه أفراد مشغول به كار بسيار مهربان مثل يك خانواده ميباشند.    تعداد پاسخها(1)( snarges)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ nedaala به نظر متینه حسینی سیاکی : سلام. شما از چه نظر راضی هستید. علمی یا تربیتی؟ من هر دوش برام خیلی مهمه. به نظرم مدیر با لیاقت روی اینها خیلی اثر داره.لطفا راهنمایی کنید. دختر من ÷یش دبستانی میره. شما کدوم مقطع رو میگید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی یوسف آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام دوستای گلم. یک خبر براتون دارم. به زودی آزاده جون کلاس رقص ترکی و برای صبح تشکیل میدن. منتظر خبرای جدید از این مربی با ذوق باشین.    اطلاعات این کلاس و از این شماره تلفن میتونین دریافت کنین 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام دوستای گلم. یک خبر براتون دارم. به زودی آزاده جون کلاس رقص ترکی و برای صبح تشکیل میدن. منتظر خبرای جدید از این مربی با ذوق باشین.    اطلاعات این کلاس و از این شماره تلفن میتونین دریافت کنین 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مژده اکبریان : خدمات روانشناسی و مشاوره آوای مهر به عنوان بهترین روان شناسی و مشاوره محله --تهران پارس منطقه 4 توسط مژده اکبریان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره آوای مهر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر سهند مهاجر : خدمات روانشناسی و مشاوره آوای مهر به عنوان بهترین روان شناسی و مشاوره محله --تهران پارس منطقه 4 توسط سهند مهاجر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره آوای مهر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Diee : دوستاني كه به صورت فشرده ايلتس اكادميك فشرده گرفتن به صورت خصوصي إز پايه شروع كردن ميشه حدوده هزينه و ساعتي كه در هفته برأي خواندن و كلاس گذاشتن رو بگن ممنًون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shima23 : سلام.بچه های advanceآموزشگاه زباننسرا بلوار دریا  یه مجله زبان درست کردن که خوندنش خالی از لطف نیست.هم طرحش جالبه هم مطا لبش خوندنی هس. برای تهیه میتونید به زبانسرا مراجعه کنید و به صورت رایگان تهیه کنید تلفن 88583979       88581583        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر hjgft : آموزشگاه موسیقی شیدایی به عنوان بهترین آموزش کلیه سازها،کلیه آواز و موسیقی کودک و تنظیم و آهنگ سازی با نرم افزار،میکس و مسترینگ محله --تهران پارس منطقه 4 توسط hjgft به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی شیدایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر نسرین هنری : کفاشی صداقت به عنوان بهترین تعمیرات کیف و کفش محله --گیشا-کوی نصر توسط نسرین هنری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کفاشی صداقت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ F213s به نظر sahelkom : منم موافقم نوبل در سطح تهران تکه. من آموزشگاهای زیادی رفتم ولی هیچ کدوم به اندازه نوبل منظم وبا برنامه و هدفمند نیست.          مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله ابوذر           بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟

صفحه اصلی تالار ابوذر بهترین آرایشگاه زنانه ابوذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
چهارشنبه 20 ارديبهشت ماه 1391
nina joon

تاریخ درج: چهارشنبه 20 ارديبهشت ماه 1391

یاسمینا

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
دوشنبه 20 تير ماه 1390
عسل بانو

تاریخ درج: دوشنبه 20 تير ماه 1390

آرایشگاه یاس - واقع در خ فیروزی نبش کوچه پورناصری

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله ابوذر

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه ابوذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
جمعه 25 فرودرین سال 1391
بوسیله حسین
1 2662
goodfriend
جمعه 29 شهریور سال 1392
بوسیله asir
4 7793
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین ابوذر در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1482
goodfriend
شنبه 19 اسفند سال 1391
بوسیله AfsoonMilani
2 3181
بهترین عکاسی ابوذر و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
0 1714
بهترین مرکزدرمانی ابوذر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
0 1153
goodfriend
یکشنبه 1 مرداد سال 1391
بوسیله taranom
8 8427
بهترین خواروبارفروشی ابوذر و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 974
بهترین تره بار ابوذر و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1061
بهترین پارک ابوذر و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 1079
goodfriend
چهار شنبه 5 مهر سال 1391
بوسیله محمد رضا
4 5234
بهترین رستوران ابوذر و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
0 1185
بهترین تالار ابوذر و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1108
goodfriend
سه شنبه 8 مهر سال 1393
بوسیله negahdar
2 2534
بهترین قهوه خانه ابوذر و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1650
بهترین سفره خانه سنتی ابوذر و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 1263
بهترین سینمای ابوذر و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 1067
بهترین استخر،سونا،جکوزی ابوذر و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 1206
goodfriend
سه شنبه 20 دی سال 1390
بوسیله سارا
2 5222
بهترین مرکز خرید ابوذر و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
0 1472
بهترین مشاور املاک ابوذر و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 1264
بهترین آموزشگاه کامپیوتر ابوذر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 1069
بهترین آموزشگاه زبان ابوذر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
0 1224
بهترین آموزشگاه موسیقی ابوذر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
0 1144
بهترین کلاس آموزشی کنکور ابوذر و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
سه شنبه 6 دی سال 1390
بوسیله salehi
1 3079
بهترین مهد کودک ابوذر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
0 1189
بهترین باشگاه ورزشی ابوذر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
0 1404
بهترین فست فود ابوذر و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
0 1189
goodfriend
یکشنبه 25 اسفند سال 1392
بوسیله مصطفی بیاتیان
4 5264
ايام هفته زندگي زناشويي
DARD
چهار شنبه 18 تیر سال 1393
بوسیله ثریا امیری
1 531

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4411, نوشته ها: 14620, کاربران: 5407
به جدید ترین عضو انجمن, snarges خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران