سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
چهارشنبه 20 ارديبهشت ماه 1391 بهترین آرایشگاه زنانه ابوذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
nina joon

تاریخ درج: چهارشنبه 20 ارديبهشت ماه 1391
یاسمینا

پاسخ ترنم:

فقط عروسکده ی سمیلار

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه ابوذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ asir به نظر ترنم : پول مفته که به این آرایشگاه های زنونه میدین          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ترنم به نظر nina joon : فقط عروسکده ی سمیلار    تعداد پاسخها(1)( asir)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nina joon : یاسمینا    تعداد پاسخها(1)( ترنم)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عسل بانو : آرایشگاه یاس - واقع در خ فیروزی نبش کوچه پورناصری        مشاهده و پاسخ به این نظر

ايام هفته زندگي زناشويي
. نظر ثریا امیری : تیشک تریکو به عنوان بهترین تولید و پخش پوشاک تریکو محله --ابوذر توسط ثریا امیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کاراشون تنوع زیادی داره سود محصولاتشون پایینه ومهمتر از همه با انصافن نمایش مشخصات و آدرس مرکز تیشک تریکو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت ابوذر و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر مصطفی بیاتیان : 141 به عنوان بهترین دفترخانه رسمی محله --ابوذر توسط مصطفی بیاتیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز 141        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ابوذر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر AfsoonMilani : آپادانا به عنوان بهترین تجهیزات جانبی اینترنت محله --ابوذر توسط AfsoonMilani به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آپادانا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس ابوذر و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر محمد رضا : تاکسی مهر مدیریت ورانندهایش وماشین هایشان خو ب هستند ولی متا سفانه طرح دار کم دارن محمد رضا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی دودانگه : من هم موافقم تاکسی سرویس  مهر خیلی عالیه شماره تماسش هم 55726767برای اونهای که می خوان  امتحان کنن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا محبی : بهترین تاکسی سرویس مهرتاکسی تو خیا بان بهبودی است چون مدیریت تاکسی  سرویس شبانه روزی بر کار رانندها نظارت داره واگر رانندهای به مسافر بی احترامی کنه یا مبلغ کرایه را زیاد بگیره با عذر خواهی و احترام به مسافر بر می گردونه من 8 سال مسافر شون هستم و خیلی راضیم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی ابوذر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر taranom : قنادی شهد گلها  و تک بانو تو خیابون ابوذر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حسین : سادات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه ابوذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر حسین : پیرایش فرشید ... خیابان شهید بهبودی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی ابوذر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ ويدا به نظر عسل بانو : به نظر من هم شهد گلها تو اين منطقه حرف اول را مي زند و اگر تو خيابان اصلي بود بقيه شيريني فروشيها هيچ حرفي براي زدن نداشتند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کافی شاپ ابوذر و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
. نظر بنیامین غفاریان : بهترین کافی شاپ محله:فدک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ غزل به نظر عسل بانو : به نظر من هم شهد گلها بهترینه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه ابوذر و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. نظر سارا : راهنمایی نمونه دولتی متانت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر غزل : شیرینی شهد گلها بهترینه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور ابوذر و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر salehi : آموزشگاه منتظران با مشاوره آقای یوسف زاده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ايماني به نظر عسل بانو : سلام به نظر من خيابان شهيد علمي - خيابان پارك ابوذر-        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ايماني به نظر عسل بانو : سلام به نظر من شيريني شهد گلها بهترين شيريني و كيك رو داره و آدرسش خيابان گودرزي روبروي پارك آلاله هست خانواده ما بيشتر از 40 ساله كه مشتري اين شيريني فروشي هستند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ يه عابر كهنه از فلاح به نظر عسل بانو : سلام عسل بانو جون جسارتا لازمه كه بيان كنم شيرني فروشي درجه يك محله شهد گلهاست خداييش هيچ نسبت و آشنايي هم باهاشون ندارم ولي سالهاي ساله كه از اونجا خريد ميكنم و تفاوت رو كاملا ميبينم موفق باشي          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ابوذر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مرتضی دهقان : کافی نت سپند به عنوان بهترین کافی نت سپند محله --ابوذر توسط مرتضی دهقان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کافی نت سپند        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hf : راهنمایی شهید دکتر باهنر به عنوان بهترین مدارس و دبیرستان ها محله --ابوذر توسط hf به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز راهنمایی شهید دکتر باهنر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سعید به نظر عسل بانو : عسل بانو شیرنی سرای گلچین واقعا کم نظیر همه محله ابوذز تقریبا شیرنیاشون رو از اینجا تهیه میکنن . اینم شماره تماسش  09358932273   iraniboy31@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عسل بانو : بهترین منطقه جهت سکونت خیابان شهید فراهانی می باشد.    تعداد پاسخها(1)( ايماني)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عسل بانو : نان و شیرینی گلچین عالیه    تعداد پاسخها(5)( سعید - يه عابر كهنه از فلاح - ايماني - غزل - ويدا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر bagher valizadeh : behtarin mantaghe maskoni mahale abozar khiyabone shahid bagheri mibashad        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه یوسف آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر tahine88 : سلام به همه دوستان.من اکثرا ارایشگاههای معروف تهرانو سرزدم ولی نپسندیدم برید پیش خانم حسین زاده من تمام دوستام وفامیلمون رفتن پیش ایشون.کارش حرف نداره  وخیلی مهربونه. کار تخصصیشون اکستنشن مژه فر و رنگ مژه هاشو رابرو لب چشم  مکاب وشینون وکوپ وهای لایت هم شمال تهران کارمیکنه هم غرب  تهران الان شمارشون رومیذارم قبلش تماس بگیرین تا بتونیدباخودشون صحبت کنید.موفق باشین. 09121974720 شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر مهسا : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط مهسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانم رحمتی من و خواهرم از بافت مو و اکستنشن مژه شما خیلی راضی هستیم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر مهسا : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط مهسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانم رحمتی من و خواهرم از بافت مو و اکستنشن مژه شما خیلی راضی هستیم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم زرگر : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط مریم زرگر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از کاشت ناخن و قیمت مناسب این سالن خیلی راضیم.👌 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ژیلا بهرامی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط ژیلا بهرامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از اکستنشن های این سالن خیلی راضیم.☺☺☺👍👍👍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تالار تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
. پاسخ saharali92 به نظر محمد : ما بهترین تالارو هنوز پیدا نکردیم. ولی لطفا گول بعضی از تالار های تازه تاسیسو نخورید مثل تالار پارادایس تو دماوند. برعکس ظاهرشون، مدیرش خیلی بی انصافو بو وجدانیه. آدمارو به شکل پول می بینه. واقعا براش متاسفم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mmina :     سلام.بچه ها من دیروز رفتم سالن فرشته زیبایی برای بافت مو.دقیقا چیزی که از ژورنال انتخاب کردم رو برام در اوردن با یه قیمت مناسب .حتما یه بار بافتای این سالن رو امتحان کنید. فرشته زیبایی 44692943 خانم محمدی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت سعادت آباد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر امیر : دفتر ازدواج180 و طلاق 43 به عنوان بهترین ازدواج،طلاق،ثبت ازدواج موقت محله --سعادت آباد توسط امیر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است صیغه نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج180 و طلاق 43        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر melika800 : من که برای اکثر کارام میرم پیش خانم حسین زاده سالن شفق طلایی کارشون خیلی خوبه مخصوصا اکستنشن مژه هاشور ابرو لب وچشم مکاب وشینیونشون و کوپشون حرف نداره  من برای این کارا محله جای دیگه ای ه جز خانم حسین زاده برم  به همه هم توصیه میکنم شمارشون 09121974720 ارزش این همه راه رو  داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر melika800 : من که برای اکثر کارام میرم پیش خانم حسین زاده سالن شفق طلایی کارشون خیلی خوبه مخصوصا اکستنشن مژه هاشور ابرو لب وچشم مکاب وشینیونشون و کوپشون حرف نداره  من برای این کارا محله جای دیگه ای ه جز خانم حسین زاده برم  به همه هم توصیه میکنم شمارشون 09121974720 ارزش این همه راه رو  داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر melika800 : من که برای اکثر کارام میرم پیش خانم حسین زاده سالن شفق طلایی کارشون خیلی خوبه مخصوصا اکستنشن مژه هاشور ابرو لب وچشم مکاب وشینیونشون و کوپشون حرف نداره  من برای این کارا محاله  پیش کس دیگه ای ه جز خانم حسین زاده برم  به همه هم توصیه میکنم شمارشون  09121974720 ارزش این همه راهو داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ poone به نظر azita : عروس سرای رخ شید بین 20 و علیالی  88242047        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ jasbishima به نظر susan82 : z.hosseini63@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ jasbishima به نظر susan82 : thank you susan.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر jasbishima : سلام من کلاس خانم حسینی رفتم. فوق العاده است. مرسی susan. بعد از سالها بالاخره یکی پیدا شد درست زبان یاد بده. گرامر رو می کنه تو مغز آدم. از همون جلسه اول هم speaking کار کرد. قبلا هم مدیر IELTS بوده و همه چیز آیلتس رو می دونه. ایمیلش اینه: z.hosseini63@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ 21behnam به نظر susan82 : سلام اگه میشه شمارشون رو بدید واقعا نیاز دارم اگه خوب تدریس میکنن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ 21behnam به نظر suzan : سلام منم تا فایل 4 ایرانمهر بودم ولی اگه میخوای برو اموزشگاه زبانسرا خیلی اموزشگاه خوبیه اوناهم فایل تدریس میکنن استاداشم خیلی خوبن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ sarah1 به نظر suzan : سلام  من نظراتتون دیدم  به نظر من   استادای  اموزشگاه سها   عالین مخصوصا ایلتس و تافل استاد الهامی و استاد علیمحمدی  تدریس میکنن    پشیمون نمیشین چون من توی مدت خیلی کمی تونستم خیلی پیشرفت کنم  ادرسشم خیلی خوبه از ایران مهر  واموزشگاه  های دیگه هم http://www.soha-ac.ir/  خیلی بهتره  22718900  تجریش   میدان قدس ابتدای شریعتی  پایین تر از مترو  روبروی داروخانه ی طالقانی  پلاک 1955  تعداد پاسخها(0)         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر mahson : برای گریم ومیکاپ اکثرارایشگاههای معروف رورفتم اما خانم سوگندسپهرنیاکارش حرف نداره.هرکی رو فرستادم راضی بوده.قبل ازتماس باخانم سپهرنیا بهشون اسمس بدین که برای کارمیکاپ باهاشون کاردارین تابتونیدباخودشون صحبت کنیدچون سرشون شلوغه ممکنه منشیشون پاسخگوباشن.09333298717        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر mahson : برای گریم ومیکاپ اکثرارایشگاههای معروف رورفتم اما خانم سوگندسپهرنیاکارش حرف نداره.هرکی رو فرستادم راضی بوده.ارایشگاه گل ارا خواهرم برای عروسیه جاریش رفت اصلا خوب نشده بود راضی نبودیمممممممممممممممممممممممممم.قبل ازتماس باخانم سپهرنیا بهشون اسمس بدین که برای کارمیکاپ باهاشون کاردارین تابتونیدباخودشون صحبت کنیدچون سرشون شلوغه ممکنه منشیشون پاسخگوباشن.09333298717        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر Selda : سلام به نظر من يكي از بهترين قناديهاي تهران شيريني ميلاوه است تو خيابان گيشا,هم بسيار مدرن و شيك ساخته شده و هم كيفيت بسيار بالايي داره و از همه مهمتر اينكه خيلى براي مشتريا ارزش قائلن, واقعاً تهران يه همچين قنادى هايى كم داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر Selda : سلام به نظر من يكي از بهترين قناديهاي تهران شيريني ميلاوه است تو خيابان گيشا,هم بسيار مدرن و شيك ساخته شده و هم كيفيت بسيار بالايي داره و از همه مهمتر با كادري حرفه اي و خوش برخورد خيلي براي مشتريان ارزش قائل ميشوند, حتما براي يكبار هم شده بريد ببينيد        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله ابوذر           بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟

صفحه اصلی تالار ابوذر بهترین آرایشگاه زنانه ابوذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
چهارشنبه 20 ارديبهشت ماه 1391
nina joon

تاریخ درج: چهارشنبه 20 ارديبهشت ماه 1391

یاسمینا

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
دوشنبه 20 تير ماه 1390
عسل بانو

تاریخ درج: دوشنبه 20 تير ماه 1390

آرایشگاه یاس - واقع در خ فیروزی نبش کوچه پورناصری

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله ابوذر

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه ابوذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
جمعه 25 فرودرین سال 1391
بوسیله حسین
1 2185
goodfriend
جمعه 29 شهریور سال 1392
بوسیله asir
4 6142
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین ابوذر در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1258
goodfriend
شنبه 19 اسفند سال 1391
بوسیله AfsoonMilani
2 2683
بهترین عکاسی ابوذر و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
0 1322
بهترین مرکزدرمانی ابوذر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
0 922
goodfriend
یکشنبه 1 مرداد سال 1391
بوسیله taranom
8 6844
بهترین خواروبارفروشی ابوذر و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 796
بهترین تره بار ابوذر و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 861
بهترین پارک ابوذر و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 895
goodfriend
چهار شنبه 5 مهر سال 1391
بوسیله محمد رضا
4 4346
بهترین رستوران ابوذر و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
0 922
بهترین تالار ابوذر و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 926
بهترین کافی شاپ ابوذر و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
سه شنبه 4 بهمن سال 1390
بوسیله بنیامین غفاریان
1 2034
بهترین قهوه خانه ابوذر و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1276
بهترین سفره خانه سنتی ابوذر و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 1006
بهترین سینمای ابوذر و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 900
بهترین استخر،سونا،جکوزی ابوذر و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 980
goodfriend
سه شنبه 20 دی سال 1390
بوسیله سارا
2 4332
بهترین مرکز خرید ابوذر و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
0 1113
بهترین مشاور املاک ابوذر و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 1055
بهترین آموزشگاه کامپیوتر ابوذر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 880
بهترین آموزشگاه زبان ابوذر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
0 970
بهترین آموزشگاه موسیقی ابوذر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
0 939
بهترین کلاس آموزشی کنکور ابوذر و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
سه شنبه 6 دی سال 1390
بوسیله salehi
1 2427
بهترین مهد کودک ابوذر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
0 987
بهترین باشگاه ورزشی ابوذر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
0 1121
بهترین فست فود ابوذر و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
0 975
goodfriend
یکشنبه 25 اسفند سال 1392
بوسیله مصطفی بیاتیان
4 4478
ايام هفته زندگي زناشويي
DARD
چهار شنبه 18 تیر سال 1393
بوسیله ثریا امیری
1 278

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4362, نوشته ها: 13399, کاربران: 4639
به جدید ترین عضو انجمن, reza40 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران