سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
چهارشنبه 20 ارديبهشت ماه 1391 بهترین آرایشگاه زنانه ابوذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
nina joon

تاریخ درج: چهارشنبه 20 ارديبهشت ماه 1391
یاسمینا

پاسخ ترنم:

فقط عروسکده ی سمیلار

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه ابوذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ asir به نظر ترنم : پول مفته که به این آرایشگاه های زنونه میدین          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ترنم به نظر nina joon : فقط عروسکده ی سمیلار    تعداد پاسخها(1)( asir)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nina joon : یاسمینا    تعداد پاسخها(1)( ترنم)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عسل بانو : آرایشگاه یاس - واقع در خ فیروزی نبش کوچه پورناصری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کافی شاپ ابوذر و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
. پاسخ negahdar به نظر بنیامین غفاریان : doroost migin choon in mahalie coffeeShop digei nadare        مشاهده و پاسخ به این نظر

ايام هفته زندگي زناشويي
. نظر ثریا امیری : تیشک تریکو به عنوان بهترین تولید و پخش پوشاک تریکو محله --ابوذر توسط ثریا امیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کاراشون تنوع زیادی داره سود محصولاتشون پایینه ومهمتر از همه با انصافن نمایش مشخصات و آدرس مرکز تیشک تریکو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت ابوذر و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر مصطفی بیاتیان : 141 به عنوان بهترین دفترخانه رسمی محله --ابوذر توسط مصطفی بیاتیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز 141        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ابوذر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر AfsoonMilani : آپادانا به عنوان بهترین تجهیزات جانبی اینترنت محله --ابوذر توسط AfsoonMilani به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آپادانا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس ابوذر و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر محمد رضا : تاکسی مهر مدیریت ورانندهایش وماشین هایشان خو ب هستند ولی متا سفانه طرح دار کم دارن محمد رضا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی دودانگه : من هم موافقم تاکسی سرویس  مهر خیلی عالیه شماره تماسش هم 55726767برای اونهای که می خوان  امتحان کنن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا محبی : بهترین تاکسی سرویس مهرتاکسی تو خیا بان بهبودی است چون مدیریت تاکسی  سرویس شبانه روزی بر کار رانندها نظارت داره واگر رانندهای به مسافر بی احترامی کنه یا مبلغ کرایه را زیاد بگیره با عذر خواهی و احترام به مسافر بر می گردونه من 8 سال مسافر شون هستم و خیلی راضیم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی ابوذر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر taranom : قنادی شهد گلها  و تک بانو تو خیابون ابوذر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حسین : سادات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه ابوذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر حسین : پیرایش فرشید ... خیابان شهید بهبودی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی ابوذر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ ويدا به نظر عسل بانو : به نظر من هم شهد گلها تو اين منطقه حرف اول را مي زند و اگر تو خيابان اصلي بود بقيه شيريني فروشيها هيچ حرفي براي زدن نداشتند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بنیامین غفاریان : بهترین کافی شاپ محله:فدک    تعداد پاسخها(1)( negahdar)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ غزل به نظر عسل بانو : به نظر من هم شهد گلها بهترینه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه ابوذر و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. نظر سارا : راهنمایی نمونه دولتی متانت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر غزل : شیرینی شهد گلها بهترینه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور ابوذر و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر salehi : آموزشگاه منتظران با مشاوره آقای یوسف زاده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ايماني به نظر عسل بانو : سلام به نظر من خيابان شهيد علمي - خيابان پارك ابوذر-        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ايماني به نظر عسل بانو : سلام به نظر من شيريني شهد گلها بهترين شيريني و كيك رو داره و آدرسش خيابان گودرزي روبروي پارك آلاله هست خانواده ما بيشتر از 40 ساله كه مشتري اين شيريني فروشي هستند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ يه عابر كهنه از فلاح به نظر عسل بانو : سلام عسل بانو جون جسارتا لازمه كه بيان كنم شيرني فروشي درجه يك محله شهد گلهاست خداييش هيچ نسبت و آشنايي هم باهاشون ندارم ولي سالهاي ساله كه از اونجا خريد ميكنم و تفاوت رو كاملا ميبينم موفق باشي          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ابوذر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مرتضی دهقان : کافی نت سپند به عنوان بهترین کافی نت سپند محله --ابوذر توسط مرتضی دهقان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کافی نت سپند        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hf : راهنمایی شهید دکتر باهنر به عنوان بهترین مدارس و دبیرستان ها محله --ابوذر توسط hf به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز راهنمایی شهید دکتر باهنر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سعید به نظر عسل بانو : عسل بانو شیرنی سرای گلچین واقعا کم نظیر همه محله ابوذز تقریبا شیرنیاشون رو از اینجا تهیه میکنن . اینم شماره تماسش  09358932273   iraniboy31@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عسل بانو : بهترین منطقه جهت سکونت خیابان شهید فراهانی می باشد.    تعداد پاسخها(1)( ايماني)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عسل بانو : نان و شیرینی گلچین عالیه    تعداد پاسخها(5)( سعید - يه عابر كهنه از فلاح - ايماني - غزل - ويدا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر bagher valizadeh : behtarin mantaghe maskoni mahale abozar khiyabone shahid bagheri mibashad        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر saha26 : ما یک بار رفتیم سپنتا گستر یه خانوم عجوزه درس می داد این تبلیغاتم خودش میکنه اصلا" هیچ مهندس کامپیوتر نداره با مدرک تایپ آموزش میده تو میدان تره بار سبزی هم میفروشه ,وسط کلاس ,ما که در رفتیم کامپیوترهاشم زغالیه 4 تا دونه,هر کیم رفته پولشو پس گرفته        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر saha26 : ما یک بار رفتیم سپنتا گستر یه خانوم عجوزه درس میداد این تبلیغاتم خودش میکنه اصلا" هیچ مهندس کامپیوتر نداره با مدرک تایپ اموزش میده تو وسط میدان تره بار سبزی هم میفروشه وسط کلاس ما که در رفتیم کامپیوتر هاشم زغالیه 4 تا دونه هر کیم رفته پولشو پس گرفته        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahnazabb :   من به اموزشگاه بزرگ امید رایانه مراجعه کردم بعد از پرس و جو های زیاد از دوستان اینجا را به من معرفی کردند خدایی این اموزشگاه را استادان متبحر در محیطی ارام وفضای بسیار خوب تدریس می کنند من با این که یکبار به اموزشگاه دیگری رفته بودم وتعلیم دیدم اینجا به بهترین نحو تعلیم دیدم خدایی از جای دیگر برایم بهتر بود و واقعا تشخیص دادم که دوستانم در اینباره مرا به خوبی راهنمایی کردند و حالا هم سعی دارم در اموزش کلاسهای دیگرش هم شرکت کنم.شما هم اگر بخواهید برنامه ای را تعلیم ببینید مانند من از کسانی خواهید بود که به دیگران توصیه کنند.من نام ان اموزشگاه قبلی را نگفتم به دلیل اینکه نمی خواستم از رزق انان بکاهم. ادرس مکان بزرگ امید رایانه: شهرک غرب تقاطع بلوار پاکنژاد و دریا ساختمان نیما پلاک 30 طبقه سوم واحد 10 می باشد. تلفن: 88695482 والسلام                       مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت آباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه,دوره های تخصصی مثل ,AUTOCAD2014,SQL SERVER,JAVA,WINDOWS 7,WORD 2013 , POWERPOINT 2013,ACCESS 2013,EXCEL 2013,OFFICE,ASP.NET,HTML,PHP,PHOTOSHOPCS6,WINDOWS 8,......رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت اباد , نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی , هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن :88696095و88695482 و آدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل کوچه است ,آسانسور دارن.                          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت آباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه,دوره های تخصصی مثل ,AUTOCAD2014,SQL SERVER,JAVA,WINDOWS 7,WORD 2013 , POWERPOINT 2013,ACCESS 2013,EXCEL 2013,OFFICE,ASP.NET,HTML,PHP,PHOTOSHOPCS6,WINDOWS 8,......رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت اباد , نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی , هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن :88696095و88695482 و آدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل کوچه است ,آسانسور دارن.                            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت آباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه,دوره های تخصصی مثل ,AUTOCAD2014,SQL SERVER,JAVA,WINDOWS 7,WORD 2013 , POWERPOINT 2013,ACCESS 2013,EXCEL 2013,OFFICE,ASP.NET,HTML,PHP,PHOTOSHOPCS6,WINDOWS 8,......رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت اباد , نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی , هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن :88696095و88695482 و آدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل کوچه است ,آسانسور دارن.                              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Rose2020 : سلام بچه هاي دابي من داشتم نظراتتون رو درباره آموزشگاهه ميخوندم بازم دارم ميگم دنبال جاي اسم و رسم دار نباشيد دنبال كار خوب وبا وجدان باشيدحتي شده بريد به آموزشگاه ايده ال سر بزنيد وصدق حرفامو از نزديك ببينيد اينم شمارشون ٨٨٥٧١٢٥٣-٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه سعادت آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ sama1 به نظر فائزه : سلام من از مشهد انتقالي گرفتم برا تهران. شهرك نفت چارديواري مستقر شدم ي پسر ي دختر دبستاني دارم برا ثبت نام مشكل پيدا كردم .مدرسه اي ميخام ك هم از نظر معلمها هم فرهنگ بچه هاش خوب باش لطفا راهنماييم كنين ممنون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Rose2020 : سلام به همه دوستان من يه يك بار هم پيغام گذاشته بودم اكادمي ايده ال معركه ست شايد بااور كردنش سخته ولي فكر ميكنم رفتن وصحبت نكردن هيچ مشكلي نداشته. باشه بازم اين تلفنش ٠٢١٨٨٥٧١٢٥٣-٤ دلم ميسوزه كه چرا ما هميشه دنبال چيزها و جاهايي كه اسم دار هستند ميگرديم نه كار خوب و اونها اصلا توجه به حرف دانشجوها نميكنند        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر Anahitaaa : به نظر من شيريني ميلاوه توًگيشا يكي از بهترين و شيكترين شيريني فروشي هاي تهرانه، كيكهاشون فوق العاده متنوع است و اسنكهاي خيلي خوش مزه اي براي مهموني ها دارن حتما امتحان كنيد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر سحر گلریز : تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان) به عنوان بهترین آژانس بانوان محله --تهران پارس منطقه 4 توسط سحر گلریز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ expert به نظر jasbishima : سلام به همگی... من اسمم مهرزاده و 15 سال هم سن دارم.... داشتم تو این سایت ها چرخ میزدم که این مطالب رو در مورد آقای عزیزی دیدم... خواستم بگم که اصلا اغراقی صورت نگرفته و همش عین واقعیته.... من با ایشون 5 ماه کلاس داشتم و تو ایت 5 ماه به قدری پیشرفت کردم که یک ساعت تو کلاس ایشون درباره کامپیوتر صحبت کردم و technical term های مربوط به کامپیوتر رو هم به راحتی تعریف کردم.... ضرر نمیکنید اگه به ایشون هم یه زنگی بزنید... امتحانش مجانیه دوستان... این هم شمارش 09368232208 قب              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر sorena : سلام به همه گلا. یک خبر جدید دارم. آزاده جون اموزش رقص سنتی و زومبا رو تو باشگاهش شروع کرده اونم چه کلاسی. هم شاده هم بسیار حرکات زیباست از من میشنوین از دست ندین تلفن و دوباره بهتون میگم      77893205 باشگاه ایشون تو شرق خاص بانوانه و سالهای زیادی هست که داره حرکات دست اول رقص رو ارائه میده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shamimra65 : به نظر من بهترین اموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه بزرگ امید رایانه است که ادرسش تو شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا است اینم تلفن اونجاست:02188696095 چون من تو کشور اتریش علوم کامپیوتر می خونم و تا حالا چند بار به اموزشگاه بزرگ امید رایانه مراجعه کردم و چندتا نرم افزار خیلی خوب اونجا یاد گرفتم و خیلی خوب یادم دادن یکی از اون نرم افزار ها زبان c++  بود که از واحدهای دانشگاهی من هم بود من تو دانشگاه نفهمیدم و افتاده بودم ولی تو این اموزشگاه بزرگ امید رایانه که یاد گرفتم هم خوب فهمیدم و تونستم پروژه هامو انجام بدم و هم درسمو تونستم نمره 19 بگیرم .رفتید اونجا سلام منو برسونید .                        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر امین مرادی : دفتر ازدواج180 و طلاق 43 به عنوان بهترین ازدواج،طلاق،ثبت ازدواج موقت محله --سعادت آباد توسط امین مرادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ازدواج موقت نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج180 و طلاق 43        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت آباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستنذ و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه,دوره های تخصصی مثل ,AUTOCAD2014,SQL SERVER,JAVA,WINDOWS 7,WORD 2013 , POWERPOINT 2013,ACCESS 2013,EXCEL 2013,OFFICE,ASP.NET,HTML,PHP,PHOTOSHOPCS6,WINDOWS 8,......رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت اباد , نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی , هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن :88696095و88695482 و آدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل کوچه است ,آسانسور دارن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی یوسف آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر یک آموزش زیبا و موثر از زومبا میخواین با این تلفن تماس بگیرین. 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر یک آموزش زیبا و موثر از زومبا میخواین با این تلفن تماس بگیرین. 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

بهترین باشگاه ورزشی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله ابوذر           بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟

صفحه اصلی تالار ابوذر بهترین آرایشگاه زنانه ابوذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
چهارشنبه 20 ارديبهشت ماه 1391
nina joon

تاریخ درج: چهارشنبه 20 ارديبهشت ماه 1391

یاسمینا

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
دوشنبه 20 تير ماه 1390
عسل بانو

تاریخ درج: دوشنبه 20 تير ماه 1390

آرایشگاه یاس - واقع در خ فیروزی نبش کوچه پورناصری

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله ابوذر

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه ابوذر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
جمعه 25 فرودرین سال 1391
بوسیله حسین
1 2333
goodfriend
جمعه 29 شهریور سال 1392
بوسیله asir
4 6644
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین ابوذر در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1325
goodfriend
شنبه 19 اسفند سال 1391
بوسیله AfsoonMilani
2 2820
بهترین عکاسی ابوذر و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
0 1419
بهترین مرکزدرمانی ابوذر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
0 985
goodfriend
یکشنبه 1 مرداد سال 1391
بوسیله taranom
8 7262
بهترین خواروبارفروشی ابوذر و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 853
بهترین تره بار ابوذر و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 932
بهترین پارک ابوذر و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 957
goodfriend
چهار شنبه 5 مهر سال 1391
بوسیله محمد رضا
4 4600
بهترین رستوران ابوذر و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
0 999
بهترین تالار ابوذر و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 971
goodfriend
سه شنبه 8 مهر سال 1393
بوسیله negahdar
2 2166
بهترین قهوه خانه ابوذر و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1385
بهترین سفره خانه سنتی ابوذر و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 1085
بهترین سینمای ابوذر و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 944
بهترین استخر،سونا،جکوزی ابوذر و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 1072
goodfriend
سه شنبه 20 دی سال 1390
بوسیله سارا
2 4579
بهترین مرکز خرید ابوذر و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
0 1191
بهترین مشاور املاک ابوذر و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 1112
بهترین آموزشگاه کامپیوتر ابوذر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 933
بهترین آموزشگاه زبان ابوذر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
0 1032
بهترین آموزشگاه موسیقی ابوذر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
0 982
بهترین کلاس آموزشی کنکور ابوذر و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
سه شنبه 6 دی سال 1390
بوسیله salehi
1 2615
بهترین مهد کودک ابوذر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
0 1045
بهترین باشگاه ورزشی ابوذر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
0 1204
بهترین فست فود ابوذر و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
0 1049
goodfriend
یکشنبه 25 اسفند سال 1392
بوسیله مصطفی بیاتیان
4 4718
ايام هفته زندگي زناشويي
DARD
چهار شنبه 18 تیر سال 1393
بوسیله ثریا امیری
1 346

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4376, نوشته ها: 13868, کاربران: 5019
به جدید ترین عضو انجمن, Sarehsh خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران