لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
جمعه 6 مهر ماه 1397 بهترین آرایشگاه زنانه جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
مریم

تاریخ درج: جمعه 6 مهر ماه 1397
سالن زیبایی یلدا آرام به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جوادیه-رباط کریم توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من خیلی ساله پیش یلدا جون میام و همه کارامم پیش خودش انجام میدم خیلی راضیم ترمیم ناخن،اپیلاسیوتش و ابروش واقعأ حرف نداره
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر الناز : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --جوادیه-رباط کریم توسط الناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانومی. آموزشگاه آرایشگری مهستان الان تو تخفیف هستش . من دوره پاکسازی پوست و کاشت ناخن و هاشور ابرو تاتو صورت رو اینجا دوره دیدم .مدرک فنی حرفه ای معتبر میدن و برای مهاجرت و اقامت قابل ترجمه هستش. آموزشهاشون خیلی دقیق هست و اخلاقشون عالیییییییی. شمارشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹. تو تخفیف هستن زودتر ثبت نام کن . نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر بیتا : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --جوادیه-رباط کریم توسط بیتا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام ریحانه جان برو آموزشگاه آرایشگری مهستان. هم آموزش هاشون عالیه و هم قیمتشون مناسبه.مدرک رسمی فنی حرفه ای هم میدن. من خودم اینجا دوره میکاپ و شنیون. رنگ و ناخن و تاتو و هاشور ابرو دوره دیدم و میتونم بگم عالی بود. اینم شمارشون09331494959. 02188075682 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حدیث : سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جوادیه-رباط کریم توسط حدیث به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزش دادنش واقعأ حرف نداره من تو ۳جلسه دوره ناخن دیدم عااالیه مرسی مربی همه چیو مدیون تو هستم۰۹۱۲۶۲۳۹۶۴۰ نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم : سالن زیبایی یلدا آرام به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جوادیه-رباط کریم توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من خیلی ساله پیش یلدا جون میام و همه کارامم پیش خودش انجام میدم خیلی راضیم ترمیم ناخن،اپیلاسیوتش و ابروش واقعأ حرف نداره نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرشته : سالن زیبایی یلدا آرام به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جوادیه-رباط کریم توسط فرشته به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و خواهرم و خواهر زاده هام چندین ساله پیش یلدا جون کار اپیلاسونش که واقعأ فوق حرفه ایه کار ابرو ناخنشم که بی نظیره پیشنهاد میدم حتمأ یبار تجربه کنید اینم شمارش۰۹۱۲۶۲۳۹۶۴۰ نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زینب : سالن زیبایی یلدا آرام به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جوادیه-رباط کریم توسط زینب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزش ناخن رو از یلدا جون یاد گرفتم ایشالا هر چی از خدا بخوای بهت بده مهربون نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مژگان : سالن زیبایی یلدا آرام به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جوادیه-رباط کریم توسط مژگان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است یلدا جون واقعأ اخلاقشون و برخوردشون عالیه کاره ابرو و‌میکاپ و ناخنش عالی نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آرزو همتی نژاد : سولاریوم سپید به عنوان بهترین سولاریوم آرايشگاه مزون محله --جوادیه-رباط کریم توسط آرزو همتی نژاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سولاریوم بانوان نمایش مشخصات و آدرس مرکز سولاریوم سپید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر soozana : آیسان آدرس جدیدش کجاست؟زنگ میزنم جواب نمیدن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر elmira20 : سلام من عاطفه هستم ساکن جوادیه به نظر من تو جنوب تهران یکی از بهترین ها آرایشگاه ستایش برتره که واقعا تک هستن هم تو کار و هم تو اخلاق من برای رنگ و مش بهشون مراجعه کردم و خواهرم هم برای رنگ و هایلایت . کارشون فوق العاده بود من وخواهرم خیلی راضی بودیم کارشون انقدر عالی بود که الان بیشتر اقواممون رنگ و مش و هایلایت ما رو که دیدن مشتریه ستایش برتر شدند شماره تلفنشون رو برای اونایی که دوست دارن با این آرایشگاه آشنا بشن رو میزارم 55519657 در ضمن اینم شماره مدیر سالن خانم علی جانی 09357759407         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر e30black : behtarin areyshagah areshgah gol arast sabke karish alie ba metoday roz kar anjam mide makhsosan kare aros va rango meshesh        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ e30black به نظر Maryam : behtarin aryeshgah javadie arayeshgah Golara st makhsosan karay rango meshesh mavad khobo vitaminast Ro be ro bazarche javadiast  karesh alie kotahi hasham harf nadare karesh take        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ندا : كاملا با نظرت موافقم ما خانوادگى مشترى ايسان هستيم خواهرم هم براى عروسى اونجا رفت واقعا عالى بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Maryam : توى جواديه بهترين، ايسان هستش . كلاس كاريشون خيلى بالاتر از اين منطقه ست. ٥٥٦٥٦٤٩٤ قيمت هاشونم نسبت به كارشون واقعا پايينه    تعداد پاسخها(1)( e30black)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Maryam : توى جواديه بهترين، ايسان هستش . كلاس كاريشون خيلى بالاتر از اين منطقه ست. ٥٥٦٥٦٤٩٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهناز : بهترين ارايشگاه جواديه ارايشگاه ايسان هست.مخصوصا كار ابرو و عروس.براى رنگو مش هم تمام موادشون المانيه.و از مواد ايرانى استفاده نميكنند.من كه راضى ام. ٥٥٦٥٦٤٩٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. پاسخ fateme_r به نظر علیرضا : از پیتزا هات سفارش بده.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fateme_r : به نظرم از پیتزا هات سفارش بده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
. نظر نهال فریادی : مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ عسل به عنوان بهترین میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ محله --جوادیه-رباط کریم توسط نهال فریادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی خوب بود من تو آف ماه رمضان تو کلاس‌های آموزشی شرکت کردم واقعا قیمتش عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ عسل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر تورج اسکندری : آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی محله --جوادیه-رباط کریم توسط تورج اسکندری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای آموزش تنبک رفته بودم این آموزشگاه خیلی راضی بودم 02188171230 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قالیشویی های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
. نظر فروزان : قالیشویی فارسی با مدیریت آقای کاشمری 77336000 و 22646472 رو معرفی می کنم بهتون. 48 ساعته تحویل میدن. خیلی مرتب و منظم هستن. پرسنل خب تحویل به موقع باعث شده این قالیشویی رو من به همه معرفی کنم آدرس سایتشون هم www.ghalifarsi.com هستش، یه بار امتحان کنید مشتری همیشگی خواهید شد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز قالیشویی فارسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ sahar85 به نظر سیدنوشاد میرقطبی : سلام دوستان من ميخاستم بگم آجيل فروشي برادران نادري خوبه، پدرشون آقاي هاشم نادري بودن كه ساليان سال با پدر من توي همون بازارچه مغازه داشتن اما خواهشا در مورد لواشكاهشون دقت كنيد؛ اگه يكبار ببينيد كه آقاي امير نادري با چه اوضاع افتضاحي و با حداقل امكانت بهداشتي و رنگهاي صنعتي اون لواشكها رو عمل آوري ميكنه، مطمئن باشيد هيچوقت ازشون نميخوريد اما كيفيت آجيل هاشون خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. پاسخ ershad1391 به نظر فرحناز میرقطبی : پاسخ به سمیه : من با مدیر آنجا در ارتباط هستم . شما اگر موردی مشاهده نمود اید دقیقا بفرمائید تا پیگیری نمایم . کدام جنس بوده به چه قیمت؟ و چطور فهمیدید که اصل ترک نیست ؟لطفا چنانچه مجددا مراجعه نمودید نام فروشنده را هم اعلام بفرمائید تا اگر خودسرانه قیمت گرانی گفته باشد رسیدگی شود . شماره تلفن تماس فروشگاه نیز در سایت موجود است .           مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ baahar به نظر فرحناز میرقطبی : پاسخ به سمیه: من هر چی تا الان خریدم  رفتم خونه ادرس مارک  هاشون تو اینترنت زدم همه  ترک بودند تازه یه بارونی خریدم عینشو تو بازار دیدم  30 تومن  گرون تر بود جنس مال من خیلی عالیتر  بود .من که خیلی راضی بودم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سمیه.م به نظر فرحناز میرقطبی : خیلی گرون فروشن . من چند تا از جنساشو قیمت کردم  از جاهای دیگه مثل ولیعصر و گلستان گرونتر گفت.  همه جنساش هم اصل نیست         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. نظر پوریا شهبازی : دبیرستان غیرانتفاعی سخن به عنوان بهترین آموزشی محله --جوادیه-رباط کریم توسط پوریا شهبازی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دبیرستان غیرانتفاعی سخن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر آرش کریمی : بهترین محله کوچه امام یاری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر M.h : بهترين فروشگاه لوازم برقى و روشنايى در جواديه الكتريكى جلال هست. 55653628        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر فاخته : با احترام به همه ساکنان جوادیه اما چند باری که برای مهمانی رفتم اونجا واقعا فجیعه کوچه ها فوق العاده قدیمی و خراب و کم عرض و ناامن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ م.ا به نظر امیر حسینی : فکر کنم نا حالا پات و از جوادیه بیرون نذاشتی  به این غلیظی هم که میگی  نیست یه باز کذرم افتاده اتفاقا همه مغازه هاش هم خالی ه. خالی بند...........        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ررررررررر به نظر علیرضا :  بله به شرطی که بقیه پولو بدن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سحر به نظر فرحناز میرقطبی : منم با نظر روشنک موافقم خانم س.لماز هم واقعا کارش خوبه ، من یه شاهد عینی هستم برای اثبات اینکه اجناس اصل و ترکه (کارش ترکه )        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ روشنک به نظر فرحناز میرقطبی : بچه ها به نظرمن فروشگاه باران موجب رونق بازارچه سنتی جوادیه شده ،مخصوصا با حضور سولماز و روابط عمومی خوبش همه خریداران رو راضی نگه میداره .  امیدوارم که اهالی محترم جوادیه اینو بدونن و با حمایتشون موجبات رشد این منطقه رو فراهم کنن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علیرضا : بهترین نمیشه گفت اما معروف ترینش پیتزا نیماست که همه تو جوادیه میشناسنش    تعداد پاسخها(2)( ررررررررر - fateme_r)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر علیرضا : بله اما اونجا فقط اجیل میفروشه بهترین شیرنی واسه معطر نو توی 20 متری          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر alireza : behtarin araish gah to javadiehe  arashgahe(BARADARANE) ke roberoye 4shanbeh bazare ghadime hame model vasat mizane          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر matin : هومن همراه به عنوان بهترین تلفن و موبایل محله --جوادیه-رباط کریم توسط matin به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز هومن همراه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امیر حسینی : باسلام بهترین مرکز خرید جوادیه پاساژاطلس در خیابان شهید اسم زمانی (10 متری اول) هست که بیش از 100 تا مغازه داره یک بازار میوه و تره بار شهرداری و بانک  مسکن و پارکینگ عمومی هم داره خیلی شیک و وسیع هم ساخته شده با راهرو های بزرگ و مغازه های متعدد    تعداد پاسخها(1)( م.ا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نازنین عسکری به نظر سیدنوشاد میرقطبی : سلام من از استان فارس هستم دوستم  رباط کریم یا همون نسیم شهر زندگی میکنه وکم کم به تولدش نزدیکه میخواستم کمکم کنید بتونم براش یه کیک سفارش بدم البته اینترنتی ادرس نزدیک ترین شیرینی سرای اونجا رو بهم ادرس بدید برا سفارش کیک ممنون میشم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مهناز به نظر فرحناز میرقطبی : من از خریدم راضی بودم .اوایل تنوع اجناس کم بود ولی روز به روز بهتر میشود .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرحناز میرقطبی :   با سلام وآرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه مبارک به نظر من بهترین فروشگاه پوشاک زنانه و بچه گانه که همه اباساشون ترک اصل است و از خود ترکیه مستقیم وارد میکنند .فروشگاه باران است تو جوادیه که آدرسش جوادیه بازارچه سنتی جوادیه فکر کنم پلاک 53 باشه . لباساش آخرین مد ترکیه و اروپاست . مانتو و لباس مجلسی هم داره قیمتهاش چون خودشون وارد کننده هستند نصف قیمت بالاشهر است و از بالای شهر همه اون کسایی که میدونند میان اینجا برای خرید . فقط باید بدونی یا ازشون بپرسی کی جنس جدید میارن همون روز بری گل سر سبد اجناس را بخری چون زود مردم میریزند جنسارو میبرند دیگه سایزت لباس پیدا نمیکنی . من تلفن مغازه را دارم 55671992 و 09198240082      تعداد پاسخها(6)( مهناز - روشنک - سحر - سمیه.م - baahar - ershad1391)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ لیلا به نظر سیدنوشاد میرقطبی : به نظر من که سالهاست مشتری آجیل فروشی نادری هستم . جنساشون حرف نداره . قیمت ها خیلی منصفانه است . آجیل خشکبار شکلات و... همه چیز دارند . من که دقت کردم ظرفهای آجیل  مغازه خیلی قشنگه  قلمکاری شده است ازشون که پرسیدم گفتند کار اصفهانه حدود 10 الی 20 میلیون تومان پول ظرفهاشونه . ضمنا لواشکهای خیلی خوشمزه ای داره که فکر کنم هرکسی بخوره مشتری دائمش میشه .اعتیاد آوره .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سیدنوشاد میرقطبی : با سلام و عرض خسته نباشید بخاطر ایجاد این سایت خوب به نظر من بهترین شیرینی و مخصوصا آجیل و خشکبار فروشی در محله جوادیه مال برادران نادری است . مغازه شون تو بازارچه سنتی جوادیه  فکر کنم پلاکش هم  مثل آجیلاشون 20 باشه .صاحبش  آقا امیر نادری  خیلی جوان خوبیه  قیمتهاش هم  خیلی نسبت به بالا شهر و تواضه و غیره ارزون تره .میتونید تلفن هم بزنید شمارش 55663882  خیلی از اهالی جوادیه از قدیم مشتری این مغازه هستند البته پدر خدابیامرزشون هاشم آقا 40 50سال کاسب اونجا بوده و همه این مغازه را میشناسند .    تعداد پاسخها(3)( لیلا - نازنین عسکری - sahar85)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین رستوران یوسف آباد و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. نظر بهرامی : شاه دیزی شعبه یوسف آباد به عنوان بهترین دیزی محله --یوسف آباد توسط بهرامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است یه دیزی به تمام معنا فوق العاده واقعا برازنده شاه دیزی هست از عطر وبو گرفته تا پک کامل وبسته بندی زیباشون بیهمتاست نمایش مشخصات و آدرس مرکز شاه دیزی شعبه یوسف آباد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان متخصص اطفال سعادت آباد و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
. نظر بهرام : کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط بهرام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه پسرامو دکتر مقیمی عزیز با ارامش و خیلی با مهارت در مدت کمی انجام دادن .از دکتر تشکر میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان متخصص اطفال سعادت آباد و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
. نظر ساتیار : کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط ساتیار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واکسیناسین بچه ها و ختنه پسرم رو هفته پیش دکتر مقیمی انجام دادم عالییییی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سیروان : کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط سیروان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه پسرم رو دکتر مقیمی عالی و راحت انچام دادن نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان سعادت آباد و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر ناصری : کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط ناصری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه پسرم رو دکتر مقیمی خیلی خوب و راحت انجام دادن نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حسنی : کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط حسنی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه پسرمون رو دکتر مقیمی عالی انجام دادن ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارینا : کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --سعادت آباد توسط سارینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه پسر من و پسر خواهرم رو دکتر مقیمی با دقت و ماهرانه انجام دادن ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی ختنه دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله جوادیه - رباط کریم           بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟

صفحه اصلی تالار جوادیه - رباط کریم بهترین آرایشگاه زنانه جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
12
چهارشنبه 10 مهر ماه 1398
الناز

تاریخ درج: چهارشنبه 10 مهر ماه 1398

آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --جوادیه-رباط کریم توسط الناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام خانومی. آموزشگاه آرایشگری مهستان الان تو تخفیف هستش . من دوره پاکسازی پوست و کاشت ناخن و هاشور ابرو تاتو صورت رو اینجا دوره دیدم .مدرک فنی حرفه ای معتبر میدن و برای مهاجرت و اقامت قابل ترجمه هستش. آموزشهاشون خیلی دقیق هست و اخلاقشون عالیییییییی. شمارشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹. تو تخفیف هستن زودتر ثبت نام کن .
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 13 مرداد ماه 1398
بیتا

تاریخ درج: يکشنبه 13 مرداد ماه 1398

آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --جوادیه-رباط کریم توسط بیتا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام ریحانه جان برو آموزشگاه آرایشگری مهستان. هم آموزش هاشون عالیه و هم قیمتشون مناسبه.مدرک رسمی فنی حرفه ای هم میدن. من خودم اینجا دوره میکاپ و شنیون. رنگ و ناخن و تاتو و هاشور ابرو دوره دیدم و میتونم بگم عالی بود. اینم شمارشون09331494959. 02188075682
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 21 مهر ماه 1397
حدیث

تاریخ درج: شنبه 21 مهر ماه 1397

سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جوادیه-رباط کریم توسط حدیث به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آموزش دادنش واقعأ حرف نداره من تو ۳جلسه دوره ناخن دیدم عااالیه مرسی مربی همه چیو مدیون تو هستم۰۹۱۲۶۲۳۹۶۴۰
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 6 مهر ماه 1397
مریم

تاریخ درج: جمعه 6 مهر ماه 1397

سالن زیبایی یلدا آرام به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جوادیه-رباط کریم توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من خیلی ساله پیش یلدا جون میام و همه کارامم پیش خودش انجام میدم خیلی راضیم ترمیم ناخن،اپیلاسیوتش و ابروش واقعأ حرف نداره

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 4 مهر ماه 1397
فرشته

تاریخ درج: چهارشنبه 4 مهر ماه 1397

سالن زیبایی یلدا آرام به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جوادیه-رباط کریم توسط فرشته به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من و خواهرم و خواهر زاده هام چندین ساله پیش یلدا جون کار اپیلاسونش که واقعأ فوق حرفه ایه کار ابرو ناخنشم که بی نظیره پیشنهاد میدم حتمأ یبار تجربه کنید اینم شمارش۰۹۱۲۶۲۳۹۶۴۰

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 23 شهريور ماه 1397
زینب

تاریخ درج: جمعه 23 شهريور ماه 1397

سالن زیبایی یلدا آرام به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جوادیه-رباط کریم توسط زینب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آموزش ناخن رو از یلدا جون یاد گرفتم ایشالا هر چی از خدا بخوای بهت بده مهربون

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 18 شهريور ماه 1397
مژگان

تاریخ درج: يکشنبه 18 شهريور ماه 1397

سالن زیبایی یلدا آرام به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جوادیه-رباط کریم توسط مژگان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

یلدا جون واقعأ اخلاقشون و برخوردشون عالیه کاره ابرو و‌میکاپ و ناخنش عالی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 27 خرداد ماه 1396
آرزو همتی نژاد

تاریخ درج: شنبه 27 خرداد ماه 1396

سولاریوم سپید به عنوان بهترین سولاریوم آرايشگاه مزون محله --جوادیه-رباط کریم توسط آرزو همتی نژاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سولاریوم بانوان
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سولاریوم سپید

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 17 اسفند ماه 1394
soozana

تاریخ درج: دوشنبه 17 اسفند ماه 1394

آیسان آدرس جدیدش کجاست؟زنگ میزنم جواب نمیدن

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 18 فروردين ماه 1394
elmira20

تاریخ درج: سه شنبه 18 فروردين ماه 1394

سلام من عاطفه هستم ساکن جوادیه به نظر من تو جنوب تهران یکی از بهترین ها آرایشگاه ستایش برتره که واقعا تک هستن هم تو کار و هم تو اخلاق من برای رنگ و مش بهشون مراجعه کردم و خواهرم هم برای رنگ و هایلایت . کارشون فوق العاده بود من وخواهرم خیلی راضی بودیم کارشون انقدر عالی بود که الان بیشتر اقواممون رنگ و مش و هایلایت ما رو که دیدن مشتریه ستایش برتر شدند شماره تلفنشون رو برای اونایی که دوست دارن با این آرایشگاه آشنا بشن رو میزارم

55519657

در ضمن اینم شماره مدیر سالن خانم علی جانی 09357759407 

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
12

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله جوادیه - رباط کریم

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 454
بهترین آموزشگاه آرایشگری جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 438
بهترین آموزشگاه نقاشی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
0 564
بهترین آموزشگاه آیلتس جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
0 664
بهترین آموزشگاه توریسم جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 729
بهترین آموزشگاه هتلداری جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 967
بهترین آموزشگاه گردشگری جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 818
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 755
بهترین لوازم قنادی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 786
بهترین مرکز اجاره خودرو جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 928
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 1071
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 817
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 927
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 959
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 980
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 685
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 812
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 918
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 760
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 932
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 1015
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 1024
بهترین پزشکان عمومی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 912
بهترین متخصصین ریه جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 936
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 977
بهترین متخصصین قلب و عروق جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 837
بهترین روانپزشکان جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 814
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 1007
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 852
بهترین پلاستیک فروشی های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 786
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 1015
بهترین کلانتری و اداره پلیس جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 905
بهترین دفاتر پست جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 1039
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 759
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 779
بهترین هتل ها و اقامت گاه های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 811
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 818
بهترین نگارخانه های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 925
بهترین کتابخانه های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 781
بهترین تئاتر و تالار نمایش جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 846
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 838
بهترین دادسراهای جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 998
بهترین ادارات و سازمان های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 736
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 706
بهترین مساجد و حسینیه های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 902
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 762
بهترین دکوراسیون داخلی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
0 825
بهترین فرش فروشی های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 890
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 1054
بهترین سمپاشی های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 822
بهترین شعبات مهر اقتصاد جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 831
بهترین شعبات بانک سینا جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 813
بهترین شعبات بانک سامان جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 778
بهترین شعبات بانک پاسارگاد جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 656
بهترین شعبات بانک پارسیان جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 1061
بهترین شعبات بانک شهر جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 990
بهترین شعبات بانک صادرات جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 854
بهترین شعبات بانک ملت جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 902
بهترین شعبات بانک ملی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 934
بهترین پمپ بنزین های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 907
بهترین بیمارستان های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 769
بهترین فروشگاه های شهروند جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 815
بهترین صرافی های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 859
بهترین موبایل فروشی های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 716
بهترین پزشکان جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
0 1032
بهترین آموزشگاه های رانندگی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 782
بهترین گل فروشی های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 1056
بهترین بانک های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 810
بهترین بیمه های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
0 766
بهترین دفاتر اسناد رسمی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 924
بهترین ابزار فروشی های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 821
بهترین کارواش های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 751
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 769
بهترین لوازم التحریری های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 782
بهترین خدمات کامپیوتری جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 908
بهترین کافی نت و گیم نت های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 935
بهترین تاسیساتی های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 959
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 771
بهترین کیف و کفش فروشی های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 800
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 848
بهترین خشکشویی های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 779
بهترین خرازی های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 710
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 927
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 722
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 677
بهترین نانوایی های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 850
بهترین سوپرهای میوه و سبزی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 786
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 788
بهترین مراکز خدمات نظافتی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 879
بهترین مراکز زیبایی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
0 870
بهترین مراکز ماساژ جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 1015
بهترین دارالترجمه های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
0 727
بهترین مزون های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
0 890
بهترین تعمیرات مبلمان جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 735
بهترین امداد خودروهای جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 790
بهترین باشگاه ورزشی رزمی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 682
بهترین عطاری های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 991
بهترین پزشکان متخصص اطفال جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
0 805
بهترین مراکز سیسمونی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 763
بهترین مراکز مبلمان جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 725
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
0 719
بهترین چاپخانه های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 971
بهترین تابلوسازی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 800
بهترین مراکز روانشناسی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
0 799
بهترین تعمیرگاه های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
0 841
بهترین لوازم یدکی خودرو جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 841
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 1158
بهترین آژانس های مسافرتی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 833
بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
goodfriend
چهار شنبه 25 اردیبهشت سال 1398
بوسیله نهال فریادی
1 1638
بهترین متخصصین پوست ومو جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 1075
بهترین پزشکان متخصص چشم جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 739
بهترین کلینیک های لاغری جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
0 928
بهترین داروخانه های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 1007
بهترین پیک بادپای جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 892
بهترین باربری های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 832
بهترین قالیشویی های جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله فروزان
1 2163
بهترین آرایشگاه مردانه جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
چهار شنبه 21 دی سال 1390
بوسیله alireza
1 6529
goodfriend
چهار شنبه 10 مهر سال 1398
بوسیله الناز
16 35479
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین جوادیه - رباط کریم در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 3691
goodfriend
یکشنبه 24 اردیبهشت سال 1391
بوسیله M.h
2 10085
بهترین عکاسی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
0 2944
بهترین مرکزدرمانی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
0 3067
goodfriend
یکشنبه 12 مرداد سال 1393
بوسیله sahar85
5 14845
بهترین خواروبارفروشی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 2480
بهترین تره بار جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 2531
بهترین پارک جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 3180
بهترین تاکسی سرویس جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 4074
بهترین رستوران جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
0 5131
بهترین تالار جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 3747
بهترین کافی شاپ جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 3460
بهترین قهوه خانه جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 3781
بهترین سفره خانه سنتی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 3731
بهترین سینمای جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 2734
بهترین استخر،سونا،جکوزی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 5319
بهترین مدرسه جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
یکشنبه 28 خرداد سال 1391
بوسیله پوریا شهبازی
1 6844
goodfriend
شنبه 19 اسفند سال 1391
بوسیله ershad1391
9 15945
بهترین مشاور املاک جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 5605
بهترین آموزشگاه کامپیوتر جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 4668
بهترین آموزشگاه زبان جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
0 5560
بهترین آموزشگاه موسیقی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
سه شنبه 12 اردیبهشت سال 1396
بوسیله تورج اسکندری
1 5979
بهترین کلاس آموزشی کنکور جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 2758
بهترین مهد کودک جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
0 5271
بهترین باشگاه ورزشی جوادیه - رباط کریم و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
0 4813
goodfriend
سه شنبه 4 آذر سال 1399
بوسیله fateme_r
4 11357
goodfriend
سه شنبه 9 خرداد سال 1391
بوسیله آرش کریمی
2 13310

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران