لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
پنجشنبه 8 خرداد ماه 1399 بهترین آرایشگاه زنانه استاد معین و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
سارا

تاریخ درج: پنجشنبه 8 خرداد ماه 1399
عروس سرا تخصصی آنیلا به عنوان بهترین عروس سرای محله --استاد معین توسط سارا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من برای رنگ و لایت رفتم سالن آنیلا خیلی راضی بودم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز عروس سرا تخصصی آنیلا

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه استاد معین و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سارا : عروس سرا تخصصی آنیلا به عنوان بهترین عروس سرای محله --استاد معین توسط سارا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای رنگ و لایت رفتم سالن آنیلا خیلی راضی بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز عروس سرا تخصصی آنیلا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه استاد معین و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سلطانی : عروس سرا تخصصی آنیلا به عنوان بهترین عروس سرای محله --استاد معین توسط سلطانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانم قربانی عزیز بابت میکاپ و شینیونم ممنون خیلی خیلی عالی شده بودم ۱۰ سال جوانتر شده بودم معحزه کردید نمایش مشخصات و آدرس مرکز عروس سرا تخصصی آنیلا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهام : سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --استاد معین توسط الهام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است میکاپ صورتمون واقعأ نسبت به قیمتش عاالی بود۰۹۱۲۶۲۳۹۶۴۰ نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهه : سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --استاد معین توسط الهه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دخترمو پیش یلدا جون بردم واسه آموزش ناخن،خدا ازت راضی باشه دخترم خیلی راضیه و مهمتر اینکه مشتری واسش میاد همه راضی میرن۰۹۱۲۶۲۳۹۶۴۰ نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر المیرا : سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --استاد معین توسط المیرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مرسی یلدا جون خیلی خوبی هم اخلاقت هم کارات خوشحالم که پیدات کردم۰۹۱۲۶۲۳۹۶۴۰ نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهناز : سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --استاد معین توسط مهناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است محیط سالنشون خیلی شاد و دوس داشتنیه خود یلدا که عشقه،خیلی از کاراشم راضیم خدایی حال کردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرشته : سالن زیبایی یلدا آرام به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --استاد معین توسط فرشته به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و خواهرم و خواهر زاده هام چندین ساله پیش یلدا جون کار اپیلاسونش که واقعأ فوق حرفه ایه کار ابرو ناخنشم که بی نظیره پیشنهاد میدم حتمأ یبار تجربه کنید اینم شمارش۰۹۱۲۶۲۳۹۶۴۰ نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم محمدی : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی ساقدوش با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --استاد معین توسط مریم محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است باسلام من در این سالن زیبایی موهامو کوتاه ولایت کردم وخیلی راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی ساقدوش با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رزا : سالن زیبایی اسطوره زیبایی به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --استاد معین توسط رزا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای کار تاتو..هاشور به این سالن معرفی شدم با اینکه مسیرم دور بود بخاطر تعریفی که ازشون شنیدم رفتم..بسیار بدون درد و قیمت بسیار مناسب نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عابدی : سالن زیبایی اسطوره زیبایی به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --استاد معین توسط عابدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است توسط دوستم به سان اسطوره زیبایی معرفی شدم...کار میکاپ و شینیون شون عالی یه..بخصوص که عکس هم تو آتلیه از ما گرفتن و هدیه دادن نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیرین : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --استاد معین توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آرایشگاه پروانه کار رنگش خیلی خوبه،قیمتاش هم مناسبه 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شروین : مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن اکباتان به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن اکباتان محله --استاد معین توسط شروین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کار کراتین خوب و حرفه ای میخواین برید پیش خانم حسین زاده من انجام دادم خیلی موهام نرم و خوب شده نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن اکباتان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sanaz20 : همیشه برای زدن هاشور ابرو نگران بودم پیش کی برم تا اینکه به توصیه شما رفتم پیش خانم حسین زاده انجام دادم واقعا کارشون عالی بود مرسی از راهنمایتون کارشون کاملا بهداشتی وترکیب رنگ و طراحی عا لی خیلی راضیم اکستنشن مژه هم انجام دادم هر کی میبینه خوشش میاد شماره تماسشون    09121974720 توصیه میکنم با خیال راحت برید              مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر arez0020 :  هفته پیش رفتم سالن شفق طلایی پیش خانم حسین زاده  رنگ ولایت فانتزی کردم هر کی میبینه خوشش میاد کوتاهیمم خیلی قشنگ شده این خانم کارشون حرف نداره    شماره تماسشون 09121974720 با خیال راحت برید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sooroor34 : کار کراتین و رنگ و لایت کوپ اکستنشن مژه وفرمژه دایمی خانم حسین زاده خیلی خیلی عالی و بدون نقصه چندساله مشتریشون هستم واقعا خیلی راضیم به هر کسی معرفی کردم راضی بوده ​شمارشون 09121974720 ​سالن شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر tahine88 : سلام به همه دوستان.من اکثرا ارایشگاههای معروف تهرانو سرزدم ولی نپسندیدم برید پیش خانم حسین زاده من تمام دوستام وفامیلمون رفتن پیش ایشون.کارش حرف نداره  وخیلی مهربونه. کار تخصصیشون اکستنشن مژه فر و رنگ مژه هاشو رابرو لب چشم  مکاب وشینون وکوپ وهای لایت هم شمال تهران کارمیکنه هم غرب  تهران الان شمارشون رومیذارم قبلش تماس بگیرین تا بتونیدباخودشون صحبت کنید.موفق باشین. 09121974720 شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر aliakbari2 :   سلام   علي رضا اکبري هستم،27ساله ومجردم ،وضعيت ماليم اصلا خوب نيست،دنبال يکيم که با شرايط مالي من کنار بياد و يا کمکم کنه، يه خانم مجرد 27 تا40 ساله که قصد ازدواج داره مشخصاتشو لطف کنه به ايميلم پيامک کنه ،تا به قصد ازدواج آشنا بشيم،اگه مطلقه يا بيوه هم باشه و يا مشکل خاصي داشته باشه،داراي فرزند باشه و غيره اشکال نداره،فقط اهل زندگي باشه، با هم اشنا ميشيم 0.9.3.0.3.3.8.3.2.0.2.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حبیبی : به نظر من بهترین ارایشگاه زنانه تو این منطقه  ارایشگاه طره دامپزشکی روبروی باشگاه خوراکیان هست .در کنار کار خوب اخلاقشون عالیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fateme ebadi : به نظر من آرایشگاه گل ها یک آرایشگاه درجه یک نه تنها تو استاد معین، بلکه تو کل تهران بود. که چند سال پیش از اونجا نقل مکان کرد به میرداماد- میدون محسنی. اسم خانومه حوری بود، از اون ترک های با سلیقه. البته من دیگه تو تهران زندگی نمی کنم که برم .        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان استاد معین و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر سارا زمانی : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --استاد معین توسط سارا زمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اى كاش آموزشگاه نوبل تو شيراز شعبه داشت، زمانى كه تهران دانشجو بودم ميرفتم نوبل كلاس مکالمه و بعد تافل همه چيز عالى بود، دو ماه مونده بودم تافلم را بگیرم که درسم تموم شد برگشتم. اینجا سه تا آموزشگاه را امتحان کردم به گرد پای نوبل هم نمی رسند. اونجا اصلا وقتم را هدر نمی دادند و استادای خیلی حرفه ای داشتم... 88562769 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن استاد معین و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
. نظر الهام : تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر به عنوان بهترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو محله --استاد معین توسط الهام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام مهسا جون. من دوره میکرو پگمنتیشن و تاتو متعادل ساز و گریم عروس ثبت نام کردم در آموزشگاه آرایشگری مهستان. خدایشش آموزش هاشون عالییییییه و خیلی با دقت آموزش میدن . خیلی راضیم . دوستم هم دوره کوتاهی و کاربامواد ثبت نام کرده. قیمتهاشون هم خیلی مناسبه. اینم شمارشون . حتما برید اینجا... مدرک شون هم معتبره ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز زیبایی استاد معین و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
. نظر الهام : تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر به عنوان بهترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو محله --استاد معین توسط الهام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام مهسا جون. من دوره میکرو پگمنتیشن و تاتو متعادل ساز و گریم عروس ثبت نام کردم در آموزشگاه آرایشگری مهستان. خدایشش آموزش هاشون عالییییییه و خیلی با دقت آموزش میدن . خیلی راضیم . دوستم هم دوره کوتاهی و کاربامواد ثبت نام کرده. قیمتهاشون هم خیلی مناسبه. اینم شمارشون . حتما برید اینجا... مدرک شون هم معتبره ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن استاد معین و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
. نظر یاسمن : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --استاد معین توسط یاسمن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام بهاره جون .اگه میخوای تاتو کار حرفه ای بشی برو آموزشگاه آرایشگری مهستان . خیلی با دقت و با حوصله آموزش میدن ودر ضمن قیمتهاشون هم خیلی مناسبه . من دوره فیروز و میکروپگمنتیشن رو ثبت نام کردم و خیلی خیلی نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی استاد معین و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر محیا : آموزش رقص های آذربایجانی به عنوان بهترین ورزشی - رقص محله --استاد معین توسط محیا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام کلاسا خیلی عالین من که رفتم عالی بود هم محیطش و هم استادانش واقعا با حوصله آموزش میدادن واقعا خسته نباشییییین نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش رقص های آذربایجانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saber : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --استاد معین توسط saber به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاسهای زبان آلمانی را سه چهار جا امتحان کردم ولی اکثراً بعد از یکی دو ترم استادای خوب نمی گذاشتند و کلاسا بی نظم می شد و به حد نصاب نمی رسید. الان هفت ترمه دارم کلاسای موسسه نوبل را می رم تا الان همه چیز خوب بوده، استادای حرفه ای اومدند سر کلاسا و کلاسا منظم و بدون حاشیه برگزار شده. تا خرداد یعنی دو ماه دیگه اگر تلاشمو بکنم مدرک ب۲ را می گیرم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دفاتر ازدواج و طلاق استاد معین و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
. نظر ماریا : دفتر ازدواج پیوند قلبها به عنوان بهترین دفتر ازدواج و طلاق،عقد موقت محله --استاد معین توسط ماریا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آقای آجرلو عاقد خیلی خوی برخورد و مهربون هستن و سالنشون هم خیلی زیباست نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج پیوند قلبها        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دفاتر ازدواج و طلاق استاد معین و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
. نظر سحر : دفتر ازدواج پیوند قلبها به عنوان بهترین دفتر ازدواج و طلاق،عقد موقت محله --استاد معین توسط سحر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است زیباست👌 نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج پیوند قلبها        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی : دفتر ازدواج پیوند قلبها به عنوان بهترین دفتر ازدواج و طلاق،عقد موقت محله --استاد معین توسط علی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ممنون از خدماتتون بنده راضی بودم پاینده باشین نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج پیوند قلبها        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مدیریت : دفتر ازدواج پیوند قلبها به عنوان بهترین دفتر ازدواج و طلاق،عقد موقت محله --استاد معین توسط مدیریت به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی خوشحال میشیم که میزبان شما زوجین عزیز باشیم شما میتونین مراسم عقد قابل قبولی در دفتر ازدواج ما داشته باشین همچنین عقد های موقت و محرمیت که قبل از عقد رسمی انجام میشه رو ما میتونیم ثبت کنیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج پیوند قلبها        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهام : دفتر ازدواج پیوند قلبها به عنوان بهترین دفتر ازدواج و طلاق،عقد موقت محله --استاد معین توسط الهام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دفتر ازدواج خوبیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج پیوند قلبها        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا : دفتر ازدواج پیوند قلبها به عنوان بهترین دفتر ازدواج و طلاق،عقد موقت محله --استاد معین توسط سارا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این دفتر ازدواج هم شیکه هم قیمتش مناسبه و من پیشنهاد میکنم حتما برید سر دفترش آقای آجرلو هم خیلی خوش اخلاق و مهربون هستند عقد دختر خاله من تواین محضر بود شمارشو نو براتون میزارم 09126179704 نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج پیوند قلبها        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی استاد معین و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر سجاد امینی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --استاد معین توسط سجاد امینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه دل انگیزان واقعا آموزشگاه خوبیه،استاد امین زاده برای گیتار پاپ فوق العاده هستن 👍👍👍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی استاد معین و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر سرداری : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --استاد معین توسط سرداری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزش موسیقی کودکشون عالیه همه خانم و با تجربه هستن 44976477 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر جابری : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --استاد معین توسط جابری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از آموزشگاه دل انگیزان و استاد تارم جناب آقای زارعی خیلی راضی هستم،ممنون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فهيمه صالحي : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --استاد معین توسط فهيمه صالحي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ممنونم من هم راضيم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سوده : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --استاد معین توسط سوده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دل انگیزان نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر طهراني : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --استاد معین توسط طهراني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دل انگيزان👌👌👌 استاد صباحي و محسني براي گيتار عالي هستن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر گلناز : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --استاد معین توسط گلناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بي اغراق در زمينه آموزش اساتيد بي نظيري دارند،تحصيلكرده و با اخلاق 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️ ٤٤٩٧٦٤٧٧ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نادری : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --استاد معین توسط نادری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دل انگیزان آموزشگاه خوبیه 44976477 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رايا : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --استاد معین توسط رايا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من مادر رايا هستم،تشكر ميكنم از استاد نيازنژاد عزيز بابت تمام زحماتشون و از مديريت آموزشگاه سركار خانم ابريشمي عزيز نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سبا : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --استاد معین توسط سبا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظر من یکی از بهترین آموزشگاه های موسیقی تهرانه اساتید خوب و مجرب و با حوصله ای داره این آموزشگاه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر موذن : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --استاد معین توسط موذن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام استاد خلیلی فر مدرس خیلی خوبی برای ساز سنتور هستن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمدخاني : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --استاد معین توسط محمدخاني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه خوبيه،من و همسرم هم راضي هستيم هم از استاد هم از آموزشگاه،ممنون😍😍😍🙏🙏🙏🙏 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سعيده نيكخو : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --استاد معین توسط سعيده نيكخو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه ازلحاظ نزديكي به محل سكونت من و براي مكالمه خيلي خوبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رایا : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --استاد معین توسط رایا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاسهای ارفشون خیلی خوب و جذابه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saeede68 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --استاد معین توسط saeede68 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام، من دارم كلاسهاي مكالمه زبان انگليسي را در آموزشگاه نوبل مي گذرونم و خيلي راضيم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shojaati11 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --استاد معین توسط shojaati11 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است همكاران من بعد از ساعت كاري كلاسهاي آمادمي آيلتس را در آموزشگاه نوبل شركت مي كنند و هر روز مي بينمشون با هيجان از پيشرفت زبانشون صحبت مي كنند، من هم علي رغم مشغله زياد حتما تا اخر مهر ميرم نوبل و كلاس بر ميدارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علي : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --استاد معین توسط علي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اين آموزشگاه استاداي خوبي داره دوستان نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر غريب نواز : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --استاد معین توسط غريب نواز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من چند ساله دل انگيزان ميرم و خيلي راضيم ❤️❤️❤️ ٤٤٩٧٦٤٧٧ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اسكندري : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --استاد معین توسط اسكندري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تا حالا دوتا آموزشگاه عوض كردم و خيلي ناراضي بودم ولي الان دل انگيزان ميرم و راضي هستم،ممنون از مديريت خوب و خوش اخلاق آموزشگاه ٤٤٩٧٦٤٧٧ ٤٤٩٧٦٤٨٢ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله استاد معین           بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟

صفحه اصلی تالار استاد معین بهترین آرایشگاه زنانه استاد معین و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
12
پنجشنبه 8 خرداد ماه 1399
سارا

تاریخ درج: پنجشنبه 8 خرداد ماه 1399

عروس سرا تخصصی آنیلا به عنوان بهترین عروس سرای محله --استاد معین توسط سارا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من برای رنگ و لایت رفتم سالن آنیلا خیلی راضی بودم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 27 فروردين ماه 1398
سلطانی

تاریخ درج: سه شنبه 27 فروردين ماه 1398

عروس سرا تخصصی آنیلا به عنوان بهترین عروس سرای محله --استاد معین توسط سلطانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام خانم قربانی عزیز بابت میکاپ و شینیونم ممنون خیلی خیلی عالی شده بودم ۱۰ سال جوانتر شده بودم معحزه کردید

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 13 دي ماه 1397
الهام

تاریخ درج: پنجشنبه 13 دي ماه 1397

سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --استاد معین توسط الهام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

میکاپ صورتمون واقعأ نسبت به قیمتش عاالی بود۰۹۱۲۶۲۳۹۶۴۰
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 2 آبان ماه 1397
الهه

تاریخ درج: چهارشنبه 2 آبان ماه 1397

سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --استاد معین توسط الهه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من دخترمو پیش یلدا جون بردم واسه آموزش ناخن،خدا ازت راضی باشه دخترم خیلی راضیه و مهمتر اینکه مشتری واسش میاد همه راضی میرن۰۹۱۲۶۲۳۹۶۴۰
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 30 مهر ماه 1397
المیرا

تاریخ درج: دوشنبه 30 مهر ماه 1397

سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --استاد معین توسط المیرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

مرسی یلدا جون خیلی خوبی هم اخلاقت هم کارات خوشحالم که پیدات کردم۰۹۱۲۶۲۳۹۶۴۰

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 11 مهر ماه 1397
مهناز

تاریخ درج: چهارشنبه 11 مهر ماه 1397

سالن زیبایی یلدا آرام 30 درصد تخفیف اپیلاسیون و کاشت ناخن به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --استاد معین توسط مهناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

محیط سالنشون خیلی شاد و دوس داشتنیه خود یلدا که عشقه،خیلی از کاراشم راضیم خدایی حال کردم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 4 مهر ماه 1397
فرشته

تاریخ درج: چهارشنبه 4 مهر ماه 1397

سالن زیبایی یلدا آرام به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --استاد معین توسط فرشته به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من و خواهرم و خواهر زاده هام چندین ساله پیش یلدا جون کار اپیلاسونش که واقعأ فوق حرفه ایه کار ابرو ناخنشم که بی نظیره پیشنهاد میدم حتمأ یبار تجربه کنید اینم شمارش۰۹۱۲۶۲۳۹۶۴۰
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی یلدا آرام

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 18 بهمن ماه 1396
مریم محمدی

تاریخ درج: چهارشنبه 18 بهمن ماه 1396

بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی ساقدوش با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --استاد معین توسط مریم محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

باسلام من در این سالن زیبایی موهامو کوتاه ولایت کردم وخیلی راضی هستم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی ساقدوش با 20 درصد تخفیفات ویژه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 8 ارديبهشت ماه 1396
رزا

تاریخ درج: جمعه 8 ارديبهشت ماه 1396

سالن زیبایی اسطوره زیبایی به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --استاد معین توسط رزا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

برای کار تاتو..هاشور به این سالن معرفی شدم با اینکه مسیرم دور بود بخاطر تعریفی که ازشون شنیدم رفتم..بسیار بدون درد و قیمت بسیار مناسب
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره زیبایی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 8 ارديبهشت ماه 1396
عابدی

تاریخ درج: جمعه 8 ارديبهشت ماه 1396

سالن زیبایی اسطوره زیبایی به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --استاد معین توسط عابدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

توسط دوستم به سان اسطوره زیبایی معرفی شدم...کار میکاپ و شینیون شون عالی یه..بخصوص که عکس هم تو آتلیه از ما گرفتن و هدیه دادن
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره زیبایی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
12

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله استاد معین

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی استاد معین و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 473
بهترین آموزشگاه آرایشگری استاد معین و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 528
بهترین آموزشگاه نقاشی استاد معین و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
0 627
بهترین آموزشگاه آیلتس استاد معین و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
0 669
بهترین آموزشگاه توریسم استاد معین و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 779
بهترین آموزشگاه هتلداری استاد معین و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 858
بهترین آموزشگاه گردشگری استاد معین و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 783
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی استاد معین و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 834
بهترین لوازم قنادی استاد معین و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 870
بهترین مرکز اجاره خودرو استاد معین و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 802
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس استاد معین و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 959
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس استاد معین و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 848
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو استاد معین و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 885
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول استاد معین و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 767
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو استاد معین و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 764
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود استاد معین و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 1012
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس استاد معین و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 755
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ استاد معین و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 949
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال استاد معین و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 956
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک استاد معین و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 829
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش استاد معین و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 1167
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی استاد معین و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 1050
بهترین پزشکان عمومی استاد معین و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 837
بهترین متخصصین ریه استاد معین و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 886
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب استاد معین و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 877
بهترین متخصصین قلب و عروق استاد معین و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 770
بهترین روانپزشکان استاد معین و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 963
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی استاد معین و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 758
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی استاد معین و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 907
بهترین پلاستیک فروشی های استاد معین و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 871
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان استاد معین و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 944
بهترین کلانتری و اداره پلیس استاد معین و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 923
بهترین دفاتر پست استاد معین و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 800
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی استاد معین و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 982
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک استاد معین و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 782
بهترین هتل ها و اقامت گاه های استاد معین و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 761
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی استاد معین و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 838
بهترین نگارخانه های استاد معین و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 970
بهترین کتابخانه های استاد معین و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 890
بهترین تئاتر و تالار نمایش استاد معین و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 938
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی استاد معین و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 811
بهترین دادسراهای استاد معین و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 878
بهترین ادارات و سازمان های استاد معین و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 942
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی استاد معین و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 779
بهترین مساجد و حسینیه های استاد معین و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 1172
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ استاد معین و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 728
بهترین دکوراسیون داخلی استاد معین و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
0 871
بهترین فرش فروشی های استاد معین و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 779
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های استاد معین و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 842
بهترین سمپاشی های استاد معین و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 740
بهترین شعبات مهر اقتصاد استاد معین و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 960
بهترین شعبات بانک سینا استاد معین و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 782
بهترین شعبات بانک سامان استاد معین و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 820
بهترین شعبات بانک پاسارگاد استاد معین و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 812
بهترین شعبات بانک پارسیان استاد معین و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 806
بهترین شعبات بانک شهر استاد معین و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 990
بهترین شعبات بانک صادرات استاد معین و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 786
بهترین شعبات بانک ملت استاد معین و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 767
بهترین شعبات بانک ملی استاد معین و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 852
بهترین پمپ بنزین های استاد معین و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 733
بهترین بیمارستان های استاد معین و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 761
بهترین فروشگاه های شهروند استاد معین و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 792
بهترین صرافی های استاد معین و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 932
بهترین موبایل فروشی های استاد معین و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 1011
بهترین پزشکان استاد معین و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
0 929
بهترین آموزشگاه های رانندگی استاد معین و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 833
بهترین گل فروشی های استاد معین و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 957
بهترین بانک های استاد معین و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 962
بهترین بیمه های استاد معین و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
0 864
بهترین دفاتر اسناد رسمی استاد معین و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 955
بهترین ابزار فروشی های استاد معین و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 983
بهترین کارواش های استاد معین و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 925
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو استاد معین و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 798
بهترین لوازم التحریری های استاد معین و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 853
بهترین خدمات کامپیوتری استاد معین و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 995
بهترین کافی نت و گیم نت های استاد معین و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 986
بهترین تاسیساتی های استاد معین و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 916
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی استاد معین و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 904
بهترین کیف و کفش فروشی های استاد معین و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 1030
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های استاد معین و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 1002
بهترین خشکشویی های استاد معین و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 977
بهترین خرازی های استاد معین و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 829
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه استاد معین و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 876
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه استاد معین و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 722
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه استاد معین و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 919
بهترین نانوایی های استاد معین و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 873
بهترین سوپرهای میوه و سبزی استاد معین و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 896
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ استاد معین و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 831
بهترین مراکز خدمات نظافتی استاد معین و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 727
بهترین مراکز زیبایی استاد معین و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
جمعه 1 شهریور سال 1398
بوسیله الهام
1 1818
بهترین مراکز ماساژ استاد معین و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 1000
بهترین دارالترجمه های استاد معین و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
0 1008
بهترین مزون های استاد معین و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
0 980
بهترین تعمیرات مبلمان استاد معین و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 911
بهترین امداد خودروهای استاد معین و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 851
بهترین باشگاه ورزشی رزمی استاد معین و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 1279
بهترین عطاری های استاد معین و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 920
بهترین پزشکان متخصص اطفال استاد معین و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
0 920
بهترین مراکز سیسمونی استاد معین و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 920
بهترین مراکز مبلمان استاد معین و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 974
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های استاد معین و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
0 726
بهترین چاپخانه های استاد معین و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 977
بهترین تابلوسازی استاد معین و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 879
بهترین مراکز روانشناسی استاد معین و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
0 948
بهترین تعمیرگاه های استاد معین و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
0 733
بهترین لوازم یدکی خودرو استاد معین و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 927
goodfriend
شنبه 18 اسفند سال 1397
بوسیله ماریا
6 5959
بهترین آژانس های مسافرتی استاد معین و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 803
goodfriend
جمعه 1 شهریور سال 1398
بوسیله الهام
2 2655
بهترین متخصصین پوست ومو استاد معین و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 868
بهترین پزشکان متخصص چشم استاد معین و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 1000
بهترین کلینیک های لاغری استاد معین و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
0 925
بهترین داروخانه های استاد معین و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 822
بهترین پیک بادپای استاد معین و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 949
بهترین باربری های استاد معین و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 926
بهترین قالیشویی های استاد معین و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله فروزان
1 2211
بهترین آرایشگاه مردانه استاد معین و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
0 2742
goodfriend
پنجشنبه 8 خرداد سال 1399
بوسیله سارا
19 43875
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین استاد معین در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 4539
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) استاد معین و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
سه شنبه 18 فرودرین سال 1394
بوسیله صمدی
7 19005
بهترین عکاسی استاد معین و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
شنبه 2 اردیبهشت سال 1396
بوسیله ستاره
2 7153
بهترین مرکزدرمانی استاد معین و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
0 3142
بهترین شیرینی فروشی و قنادی استاد معین و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
دوشنبه 11 دی سال 1391
بوسیله reza sadeghi
1 7980
بهترین خواروبارفروشی استاد معین و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 2394
بهترین تره بار استاد معین و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 2899
بهترین پارک استاد معین و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
شنبه 6 خرداد سال 1391
بوسیله moji y
2 10232
بهترین تاکسی سرویس استاد معین و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
شنبه 11 تیر سال 1390
بوسیله حبیب نیکو سخن
1 6815
بهترین رستوران استاد معین و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
0 3507
بهترین تالار استاد معین و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 2866
بهترین کافی شاپ استاد معین و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 3617
بهترین قهوه خانه استاد معین و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 2980
بهترین سفره خانه سنتی استاد معین و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 4087
بهترین سینمای استاد معین و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 2488
بهترین استخر،سونا،جکوزی استاد معین و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
یکشنبه 14 مهر سال 1392
بوسیله فرزانه ترابي جفرودي
1 6683
بهترین مدرسه استاد معین و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
0 3547
بهترین مرکز خرید استاد معین و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
سه شنبه 4 مرداد سال 1390
بوسیله محمد محمدی
1 6755
بهترین مشاور املاک استاد معین و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 5926
بهترین آموزشگاه کامپیوتر استاد معین و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 3569
goodfriend
جمعه 12 مهر سال 1398
بوسیله سارا زمانی
7 13588
goodfriend
یکشنبه 14 مرداد سال 1397
بوسیله سجاد امینی
23 28072
بهترین کلاس آموزشی کنکور استاد معین و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 3327
بهترین مهد کودک استاد معین و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
0 5264
بهترین باشگاه ورزشی استاد معین و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
دوشنبه 23 اردیبهشت سال 1398
بوسیله محیا
1 8681
بهترین فست فود استاد معین و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
دوشنبه 11 دی سال 1391
بوسیله reza sadeghi
8 21586
بهترین منطقه جهت سکونت استاد معین و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
شنبه 6 خرداد سال 1391
بوسیله moji y
4 20915

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران