لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ sahar88 به نظر mahya : با سلام من عروس گل رز بودم خیلیم راضی بودم مکاپ کارم عسل بود و شینیون کارم الهام واقعا می درخشیدم          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ Freshteh به نظر mahya : سلام بچه ها اگه دنبال یه آرایشگاه یا سالن زیبایی با کیفیت تو هر جای ایران هستید یه سر به این سایت بزنید. لیست سالن های زیبایی گل گیس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ maryamrahp به نظر mahya : سلام به همگی من برای عروسیم آرایشگاه گل رز انتخاب کردم به نظرتون کارشون خوبه و کار میکاپ و شینیون کی بهتره تو رو خدا راهنماییم کنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mobina45 به نظر mahya : آرایشگاه گل رز اصلا آرایشگاه خوبی نیست افتضاحه هدی که یه جوری مو درست میکنه که باز میشه میکاپ کارش اصلا به اینکه تو کی باید آماده باشی اهمیت نمیده افتضاحه جوش فقط خاله زنکیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahsa24 به نظر mahya : سلام. من شهریور 92 عروسیم بود. رفتم گل رز. قبلش راجبه گلها و گل آرا که هر سه تاشون تو شرق هستن هم دو به شک بودم ولی نهایتا رفتم گل رز و خیلی هم راضی بودم. گلها رو که می گفتن برخوردشون خیلی خوب نیست و یکمی یلخی ان تو کارا و گل آرا هم می گفتن میکاپش اونی نیست که باید باشه. قبلش خیلی استرس داشتم چون موقع انتخاب میکاپ آرتیستم اشتباه کرده بودم و سه روز قبل فهمیدم و دیگه برنامه ریزی هاشونو کرده بودن. برا همین خیلی استرس داشتم ولی روز عروسیم میکاپ کارم که سونیا بود(قبلش می خواستم با عسل باشم) خیلی ریلکسم کرد و گفت هرچی که خودم بخوام درستم می کنه. باهام اومد طبقه بالا و آلبوم عسلو برداشت و منم نشونش دادم کدوم کارو پسندیدم. اونم همونو رو صورتم پیاده کرد. خدایششم سنگ تموم گذاشت و با اینکه من اون روز تنها عروسی بودم که VIP نبودم از همه قشنگ تر شده بودم. جوری که همش مسئول بستن قراردادها میومد دستمو می گرفت به مراجعین نشون میداد! شینیونمم المیرا انجام داد و اونم از روی عکسی که تو موبایلم نشونش دادم و دقیقا همونو درست کرد. جوری فرز بودن که من س 8 رفتم و 10و نیم آماده بودم!   ss            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ elhamfa به نظر mahya : دوستان عزیز من چند سال مشتری گل رز بودم برای کار رنگ پیش خانم فریبا و فرناز الان اونا رفتن سالن گل گیس  پیششون رنگ کنم عروسهای سالن گل گیس و دیدم خیلی خوشگل و شیک بودن تو شرق تا حالا همچین کارایی ندیده بودم گریمورهاشون خیلی حرفه ایین کلا همه کاراشون عالیه .شماره گل گیس 77730774        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ naeime به نظر mahya : سلام بچه ها من 6 ماه دیگه عروسیمه یه آرایشگاه خوب تو غرب تهران میخوام خواهشا کمکم کنید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392..     برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samir27 : سلام خسته نباشید . من رفتم آرایشگاه گلها قرار داد بستم خیلی تعریفشون رو شنیدم فقط می خوام بدونم کار کدوم یکی از گریموراشون خوبه به من گفتن مرضیه توروخدا کمکم کنید .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahya : آرایشگاه گل رز همه چیش عالیه. فلکه اول بود الان رفته چهارراه تیرانداز جنب مدرسه رسا    تعداد پاسخها(7)( naeime - elhamfa - mahsa24 - mobina45 - maryamrahp - Freshteh - sahar88)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ماندانا3 : عروس سرای آرزو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط ماندانا3 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز عروس سرای آرزو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر marjsnn : اين آرايشگاه هم خيلي خوبه www.rojelab.com/maryamgoli        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مرجان اقبالی به نظر نادیا خاجی : نادیا جان کدوم آرایشگاه فلکه اول منظورت بوده؟ اگه بگی ممنون میشم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نادیا خاجی : واقعا عروساشون بی نظیرند و به معنای واقعی گریم میشن    تعداد پاسخها(1)( مرجان اقبالی)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر sohrab : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط sohrab به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فقط آموزشگاه موسیقی آکورد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر nafise : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط nafise به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است منم موافقم آموزشگاه آکورد سراسر آرامشو انرژیه به علاوه اینکه استادای خوبیم داره نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sahabe : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط sahabe به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اموزشگاه آکورد برای اینکه خیلی خوش برخوردن استادای عالی داره خیلی به هنرجو بها میدن وزارت ارشاد هم قبولش داره نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ali : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط ali به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظرم آموزشگاه آکورد توی فلکه اول بهترینه من آموزشگاه های زیادی رفتم ولی این آموزشگاه سعی میکنه تو کمترین زمان بیشترین پیشرفت و حاصل کنه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیما : بهترین آموزشگاه موسیقی تهرانپارس(آموزشگاه موسیقی آکورد) به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی بهترین آموزشگاه موسیقی تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط شیما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اموزشگاه اکورد نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین آموزشگاه موسیقی تهرانپارس(آموزشگاه موسیقی آکورد)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hasti2329 : به نظرم آموزشگاه موسیقی نوین عالیییییه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. نظر امیر حضوری : استوديو فيلم و عكس آتيس به عنوان بهترین عكاسي وفيلمبرداري محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط امیر حضوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ممنون و سپاس از تمام خوشیهایی که برای من و همسرم جاودانه کردید نمایش مشخصات و آدرس مرکز استوديو فيلم و عكس آتيس    تعداد پاسخها(2)( photoselen - photoselen)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امیر حضوری : استوديو فيلم و عكس آتيس به عنوان بهترین عكاسي وفيلمبرداري محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط امیر حضوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ممنون و سپاس از تمام خوشیهایی که برای من و همسرم جاودانه کردید نمایش مشخصات و آدرس مرکز استوديو فيلم و عكس آتيس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر حسن روشن : دفتر ازدواج 349 تهران به عنوان بهترین دفتر ثبت ازدواج و طلاق محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط حسن روشن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج 349 تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر حسن روشن : دفتر ازدواج 349 تهران به عنوان بهترین دفتر ثبت ازدواج و طلاق محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط حسن روشن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج 349 تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ali ranjbar : دفتر ازدواج 349 تهران به عنوان بهترین دفتر ثبت ازدواج و طلاق محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط ali ranjbar به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج 349 تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Samine : آموزشگاه موسیقی آکورد عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالیه 77735603        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hedie : دلیل اینکه میگم آموزشگاه آکورد چون 3 سال و نیمه داریم با دوستام اونجا کلاس میریم شماره تماس 77735603          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hedie : آموزشگاه موسیقی اکورد تو فلکه اول عالیه،من پیش آقای تفضلی کلاس ویلن میرم،ایشون استاد خیلی خوبی هستن،ممنونم ازشون        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ ssssssogol به نظر Mitra73 : من در متوسطه رسا درس میخونم وخیلی مدرسه خوب و شادی است gr,schrasa.ir این سایت متوسطه رسا هست البته عکسهایی که خیلی خوب بود رو نمیتوانستند به خاطر حجاب و قوانین آموزش و پروش بگزارند ولی اگر دراین مدرسه ثبت نام کنید پشیمان نمیشید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mohamed به نظر saghar28 : پلیس فتا  نیاد سراغتون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hedie به نظر mahsan23 : سلام،من آموزشگاه آکورد کلاس سنتور میرم و راضیم،یکی از دوستامم پیش آقای زمانه پور کلاس میره و ساز زدنش خیلی خوب شده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hedie : سلام دوستان،من 3ساله  آموزشگاه موسیقی آکورد کلاس سنتور میرم و از استادم و آموزشگاه خیلی راضیم،شهریور کنسرتمونه اینم شماره آموزشگاه:77735603        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر rahele : استوديو فيلم و عكس آتيس به عنوان بهترین عكاسي وفيلمبرداري محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط rahele به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز استوديو فيلم و عكس آتيس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر rahele : استوديو فيلم و عكس آتيس به عنوان بهترین عكاسي وفيلمبرداري محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط rahele به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز استوديو فيلم و عكس آتيس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saghar28 : شما که نميتونيد آموزش بديد غلظ ميکنيد بچه 4 ساله رو ثبت نام ميکنيد،چطور بچه من الان دو ماهه داره يه آموزشگاه ديگه ميره ميتونه نت خواني کنه؟    تعداد پاسخها(1)( mohamed)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saghar28 : شما که نميتونيد آموزش بديد غلظ ميکنيد بچه 4 ساله رو ثبت نام ميکنيد،چطور بچه من الان دو ماهه داره يه آموزشگاه ديگه ميره ميتونه نت خواني کنه؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hamidreza7 : آموزشگاه موسیقی نوین بهترین هست قبلا 3تا آموزشگاه رفتم خوب نبود رفتم نوین خیلی زود راه افتادم البته تمرین کردنم هم زیاد تر شد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر yaldaa : من میگم آموزشگاه موسیقی نوین تو فلکه اول        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ yaldaa به نظر tara00 :  کلاس برای کودکانشم استاد سالار هست یکی از بهترین اساتید ارف و کودک در نهران.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ yaldaa به نظر tara00 : نوین تو تهرانپارس خوبه  کلاس کودکانشم استاد سالار هست یکی از بهترین اساتید کودکان تهران .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ yaldaa به نظر tara00 : به نظرم نوین خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ malek به نظر tara00 : خداییش نوین بهترینه  من قبلا کلاس می رفتم الان آهنگسازی می کنم هرکی بپرسه می گم برو نوین  کادر قوی و حرفه ای  اما واسه بچه 4ساله فکر کنم  انتظار زیاده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ malek به نظر tara00 : خداییش نوین بهترینه  من قبلا کلاس می رفتم الان آهنگسازی می کنم هرکی بپرسه می گم برو نوین  کادر قوی و حرفه ای  اما واسه بچه 4ساله فکر کنم  انتظار زیاده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ peymann به نظر tara00 : فرزند یکی از دوستانم 7 ساله بود تا 10 سالگی رفت آموزشگاه خیلی معروف در مرکز شهر باور کنید چیزی یاد نگرفته بود اما دوستانیکه معرفی کردم نوین بعد از   6ماه کنسرت گذاشتن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ peymann به نظر علی لواسانی : نوین خوبه . فرزند یکی از دوستانم رو معرفی کردم بره نوین . بعد از 6 ماه  کنسرت می زارن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ peymann به نظر tara00 : فرزند یکی از دوستانم 7 ساله بود تا 10 سالگی رفت آموزشگاه خیلی معروف در مرکز شهر باور کنید چیزی یاد نگرفته بود اما دوستانیکه معرفی کردم نوین بعد از   6ماه کنسرت گذاشتن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ peymann به نظر tara00 : ثابت شد که نوین بهترین آموزشگاه موسیقی هست .وقتی از بچه 4 ساله همچین انتظاری دارید .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ peymann به نظر tara00 : یعنی بچه 4 ساله باید بشه موزیسین ؟ می گم بهترین آموزشگاه موسیقیه واسه همینه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ tara00 به نظر tara00 : 4 ساله ؟؟؟!؟!؟!؟!؟!؟ چه انتظاری آخه        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله فلکه اول تهرانپارس منطقه 8           بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟

صفحه اصلی تالار فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 بهترین آرایشگاه زنانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
يکشنبه 10 فروردين ماه 1393
HESAMER

تاریخ درج: يکشنبه 10 فروردين ماه 1393

تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص

رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد

طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...

هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...

پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392..

برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید :

جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 12 بهمن ماه 1392
samir27

تاریخ درج: شنبه 12 بهمن ماه 1392

سلام خسته نباشید . من رفتم آرایشگاه گلها قرار داد بستم خیلی تعریفشون رو شنیدم فقط می خوام بدونم کار کدوم یکی از گریموراشون خوبه به من گفتن مرضیه توروخدا کمکم کنید .

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 10 مهر ماه 1391
mahya

تاریخ درج: دوشنبه 10 مهر ماه 1391

آرایشگاه گل رز همه چیش عالیه.

فلکه اول بود الان رفته چهارراه تیرانداز جنب مدرسه رسا

تعداد پاسخها(7)

بالای صفحه
جمعه 13 مرداد ماه 1391
ماندانا3

تاریخ درج: جمعه 13 مرداد ماه 1391

عروس سرای آرزو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط ماندانا3 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز عروس سرای آرزو

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 22 ارديبهشت ماه 1391
marjsnn

تاریخ درج: جمعه 22 ارديبهشت ماه 1391

اين آرايشگاه هم خيلي خوبه

www.rojelab.com/maryamgoli

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 25 مهر ماه 1390
نادیا خاجی

تاریخ درج: دوشنبه 25 مهر ماه 1390

واقعا عروساشون بی نظیرند و به معنای واقعی گریم میشن

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله فلکه اول تهرانپارس منطقه 8

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
4 7197
goodfriend
سه شنبه 23 تیر سال 1394
بوسیله sahar88
14 29895
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 2444
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
یکشنبه 28 تیر سال 1394
بوسیله حمیدسعادتیان
5 5084
goodfriend
پنجشنبه 5 شهریور سال 1394
بوسیله photoselen
25 5326
بهترین مرکزدرمانی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
پنجشنبه 13 مرداد سال 1390
بوسیله mehdi.farjad
1 3013
بهترین شیرینی فروشی و قنادی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
دوشنبه 10 مهر سال 1391
بوسیله محیا
10 22172
بهترین خواروبارفروشی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
دوشنبه 10 مهر سال 1391
بوسیله mahya
1 2695
بهترین تره بار فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1530
بهترین پارک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 3004
بهترین تاکسی سرویس فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
بوسیله HESAMER
1 3035
بهترین رستوران فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
سه شنبه 28 مرداد سال 1393
بوسیله بابک تهرانی
3 9461
بهترین تالار فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
دوشنبه 2 مرداد سال 1391
بوسیله دریا
3 8812
بهترین کافی شاپ فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
دوشنبه 28 فرودرین سال 1391
بوسیله سارا سعادتی
6 15747
بهترین قهوه خانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
بوسیله HESAMER
1 2415
بهترین سفره خانه سنتی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
سه شنبه 12 اسفند سال 1393
بوسیله rozebede
3 9544
بهترین سینمای فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 1983
بهترین استخر،سونا،جکوزی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
دوشنبه 10 مهر سال 1391
بوسیله mahya
1 10295
بهترین مدرسه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
یکشنبه 4 مرداد سال 1394
بوسیله ssssssogol
6 7358
بهترین مرکز خرید فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
یکشنبه 30 شهریور سال 1393
بوسیله علی یاری
2 7114
بهترین مشاور املاک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 3349
بهترین آموزشگاه کامپیوتر فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 3034
بهترین آموزشگاه زبان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
بوسیله HESAMER
16 30595
goodfriend
جمعه 6 شهریور سال 1394
بوسیله yaldaa
141 53512
بهترین کلاس آموزشی کنکور فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 2407
بهترین مهد کودک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
چهار شنبه 29 بهمن سال 1393
بوسیله raha1365
12 24844
بهترین باشگاه ورزشی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
دوشنبه 8 دی سال 1393
بوسیله sorena
11 17313
بهترین فست فود فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
0 2242
goodfriend
یکشنبه 11 مرداد سال 1394
بوسیله حسن روشن
14 13245
ارزانترین پنل + تعرفه ارسال پیامک انبوه- بهترین و مجهزترین پنل مدیریت ارسال و دریافت پیامک تحت وب
nicidea
0 787
طراحی سایت, طراحی فروشگاه اینترنتی, بهینه سازی سایت در تهرانپارس
nicidea
0 958
بهترین قالیشویی در این محدوده و همه مناطق تهران
farahi
0 645
farahi
0 510
farahi
0 489
farahi
0 483
پرورش و فروش اسب
my_horse
0 376

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4486, نوشته ها: 16131, کاربران: 6505
به جدید ترین عضو انجمن, reza36 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران