سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392..     برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر samir27 : سلام خسته نباشید . من رفتم آرایشگاه گلها قرار داد بستم خیلی تعریفشون رو شنیدم فقط می خوام بدونم کار کدوم یکی از گریموراشون خوبه به من گفتن مرضیه توروخدا کمکم کنید .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahya : آرایشگاه گل رز همه چیش عالیه. فلکه اول بود الان رفته چهارراه تیرانداز جنب مدرسه رسا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ماندانا3 : عروس سرای آرزو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط ماندانا3 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز عروس سرای آرزو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر marjsnn : اين آرايشگاه هم خيلي خوبه www.rojelab.com/maryamgoli        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مرجان اقبالی به نظر نادیا خاجی : نادیا جان کدوم آرایشگاه فلکه اول منظورت بوده؟ اگه بگی ممنون میشم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نادیا خاجی : واقعا عروساشون بی نظیرند و به معنای واقعی گریم میشن    تعداد پاسخها(1)( مرجان اقبالی)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. پاسخ aidaaa به نظر ladan92 : استاد من نیست ولی اینجور که میشناسمش اخلاق خوبی داره و جدیه من تعریفشو از دوستایی که میرن پیشش شنیدم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392..     برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله

بهترین قهوه خانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله

بهترین عکاسی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله

بهترین آرایشگاه مردانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ... برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید :   جوهر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ... برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید :   جوهر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر علیرضا محمدی : دفتر ازدواج 349 تهران به عنوان بهترین دفتر ثبت ازدواج و طلاق محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط علیرضا محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خانم بیوه حدود35ساله عقدموقت برای نیازجنسی وعاطفی نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج 349 تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر navid88 : البته این نظر فقط خودم نبودا ، رفیقامم همه میگن آموزشگاه موسیقی نوین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر navid88 : به نظر من آموزشگاه موسیقی نوین یا همون آوای باران توی فلکه اول تهرانپارس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ navid88 به نظر علی لواسانی : به نظر من آموزشگاه موسیقی نوین یا همون آوای باران توی فلکه اول تهرانپارس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ shervin به نظر s-a : s-aواقعا این نوع نظر دادن یک هدف بیشتر نداره اونم همه متوجه میشن که شما با این آموزشگاه یا مشکل شخصی یا رقابت داری که این طور مغرضانه  نظر میدین...این درست نیست. تازه به کار بردن اینجور کلمه های زشت واسه نطر دادن توی فروم اصلا مناسب نیست دوست عزیز.تجربه شما توی یه آموزشگاه هرقدر هم بد باشه هیچ وقت اینطوری نظر نمیدی.فقط در یه صورت انقدر مغرضانه نظر میدی که مشکل شخصی داشته باش با یه جا. اول اینکه خواهر خود من فارغ التحصیل 4 سال پیش ela هستش شما رو چه پایه و اساسی میگی تازه تاسیس!؟ دوم اینکه من خودم دانشجوی ترم آخره ela هستم و اینو میدونم که 7 تا کلاس داره که هیچ تایمی هیچ کدوم از کلاساش خالی نیست! :) شما به چه دلیلی میگی پرنده پر نمیزنه!؟ سوم اینکه چند تا از استادای خود من مدرک tesol و celta دارن که مدرکای بین المللیه و توی هر کشوری برن به عنوان مدرس زبان قبولشون دارن و الان کمتر استادی رو پیدا میکنی که این مدرک رو داشته باشه. شما رو چه حسابی میگی بی سواد!؟ چهارم اینکه افراد این فروم که این نظر رو میخونن یه تعیین سطح رفتن براشون کاری نداره ومیتونن خیلی راحت برن یه آزمون تعیین سطح بدن ببینن غلط املایی داره یا نه.شما از اینکه دروغت معلوم میشه احساس بدی نمکینی؟ وقتی آدم یه جایی رو نقد میکنه، دلیل منطقی میاره برای اثبات حرفاش! نه اینکه یه سری دروغی که همه هم متوجه میشن بگه. تعداد نظرات کسایی که توی ela زبان خوندن توی این فروم چه تهرانپارس منطقه4 چه تهرانپارس منطقه8 اون قدر زیاده که قضاوت میمونه با بقیه :)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shervin : من دانشجوی ترم آخره آکادمی زبان ELA ام. بدون اغراق میتونم بگم ELA بهترین آموزشگاه زبان تهرانپارس هستش اینو واسه این میگم چون قبل از اینجا سه تا آموزشگاه دیگه رو رفته بودم.یه مدت کیش یه مدت ایرانمهر یه مدت هم سفیر.چون می خواستم زودتر مدرک بگیرم عجله داشتم.که توی این سه تا فقط وقتم هدر رفت الکی...اما اینجا استاداش واااااقعا باسوادن.همشون مدرکاشون بین المللیه چند تا از استادای ما حتی tesol و celta داشتن.استادا خارج کتاب خیلی کار میکنن.کتاب داستان و کتاب لغات و موزیک و فیلم هم طول ترم کار میشد باهامون.برعکس سفیر که سیستمش خیلی کنده و مثل مدرسه میمونه اینجا سیستمش تنده و روی مکالمه خیلی تاکید دارن.مخصوصا من که بحث آزادش هردفعه میرفتم روی روون صحبت کردنم خیلی تاثیر داشت روی لهجه و تلفظ درست خیلی گیر میداد استادش. شهریش هم به نسبت آموزشگاهای دیگه که من بودم به نظرم خیلی مناسب تره.جو کلاساش شاده.نکته خوبشم اینه که واسه نظر شاگردا خیلی ارزش قائل میشه جلسه سوم چهارم هر ترم به همه بچه ها برگه نظرسنجی میدن اگه بچه ها از استاد ناراضی باشن استاد رو عوض میکنن.دقیقا خود چهارراه تیراندازه،بالای باشگاه ورزشی زن ایرانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hoseynn : به نظر من آموزشگاه موسیقی نوین خوب ترینه ،من با دوستم می رفتیم. من دانشگاه موسیقی قبول شدم  فامیلمونم خواننده رسمی صدا و سیما شد.بقیه جاها هم خوبن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hoseynn به نظر Hoseynnn : نگو ترو خدا اینو.دوست عزیزم  من منظورم  آموزشگاه خاصی نبود ! از همه آموزشگاههای توی تهران چطوری نتیجه گرفتی منظورم فلان بود !؟!؟   اصلا منظورم جای خاصی نبود .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahnoosh به نظر Hoseynnn : به جای اینکه بشینید زیر آب آموزشگاه دیگه رو پیش........بزنید هرکی کار خودشو بکنه بهتره.آره خیلی بهتره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahnoosh به نظر Hoseynnn : آره اتفاقا شیدایی خیلی مجهزه.کافی شاپ هم داره...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahnoosh : فقط و فقط شیدایی تو رشید،با سابقه کمتر و استادای بهتر متاسفانه رقیب و دشمن زیاد داره............        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saharrr : فقط  آموزشگاه موسیقی نوین توی فلکه اول تهرانپارس. آکادمیک.جو  حرفه ای ، محیط خوب  دیگه چی می خوای تا بگم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ saharrr به نظر ladan92 : استاد خودمه . بیسته بیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت . عاشق جدیتشم . عجیب ترین آدم دنیا . ناشناخته ترین آدم. خداییش خوبه کار پیانو.من از خیلیا آمار گرفتم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین سفره خانه سنتی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
. نظر سجادخوشکار : دفتر ازدواج 349 تهران به عنوان بهترین دفتر ثبت ازدواج و طلاق محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط سجادخوشکار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دنبال یک خانوم جهت ازدواج موقت میگردم09305378980 نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج 349 تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Hoseynnn : آموزشگاه موسیقی نوین  محیط خوب و قابل انتخابی داره و استادای جدی و حرفه ای داره  ، وگرنه کافی شاپ زیاده .... ، فلکه اول تهرانپارس ، روبه بروی پیتزا بلوط (آیس پک) پلاک 13 77884879_77746949    تعداد پاسخها(3)( mahnoosh - mahnoosh - hoseynn)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ yavar001 به نظر ladan92 : من یک سال رفتم . حس می کنم زود میره سراغ کتابهای تکنیکی . زیاد روی کتابهای چرنی کار می کنه .اما  اخلاقش به من چه ربطی داره ؟!؟ در کل راضی بودم چون شاگرد سر کار نمیذاره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ forough به نظر سمیه تکبر : مهد کودک دنیای رنگین واقعا افتضاحه.تو هر کلاس ۳۰ تا ۴۰تا بچه با یک مربی و یک کمک مربی.بچه من همش مریض بود.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر yasna68 : آموزشگاه موسیقی نوین  توی تهرانپارس بهترینه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ yasna68 به نظر ladan92 : آقای رحمانی استاد من بود . زیاد شاگرد نمی گیره  اما اگه کسی بخواد پیانیست بشه خوبه یه دوره بره پیشش .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ samneh1168 به نظر ladan92 : Ostaaade khodameee. BEHTARINE TU DONYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sarahh به نظر ladan92 : سلام.من یک سال پیش میرفتم.کارش خوبه و جدیه توی کار.اما اخلاقش  خیلی خشکه و یه روز خیلی خوش اخلاقه اما  یه روزم....  من راضی بودم چون زود راه افتادم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر بابک بالاور : اطلس پیچ سازه به عنوان بهترین پیچ و مهره و واشرآلات صنعتی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط بابک بالاور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز اطلس پیچ سازه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ladan92 : بچه هایی که نوین میرن کسی هست که پیانو پیش مهرداد رحمانی رفته باشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کارش خوبه؟؟؟از نظر اخلاقس چهطور؟؟؟؟    تعداد پاسخها(6)( sarahh - samneh1168 - yasna68 - yavar001 - saharrr - aidaaa)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Hoseynnn : آموزشگاه نوین.. من با نوین موسیقی شروع کردم . الان خودم استاد سازم یعنی ویولن هستم . به نسبت جاهای دیگه خیلی بهتره . جاهای دیگه روند رشد هنرجو خیلی ضعیفه اما نوین زود نتیجه میده.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر سمیه تکبر : مهد کودک وآمادگی سروش ۱و۲ به عنوان بهترین آموزشی وخدماتی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط سمیه تکبر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین مهدکودک نمایش مشخصات و آدرس مرکز مهد کودک وآمادگی سروش ۱و۲    تعداد پاسخها(1)( forough)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین رستوران فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. پاسخ raminkh به نظر soheyl alimardani : یک رستوران فست فودزیبا وبزرگ بین فلکه اول وچهارراه رشید درحال ساخته که به نظرم شاخ ترین رستوران ایران میشه .واقعا شرق به همچین جایی نیاز داشت         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ lilian60 به نظر s-a : من خودم مدرس زبان هستم و دانشجوی کارشناسی ارشد گرایش teaching اسم این اموزشگاه رو زیاد نشنیدم ولی یه چیزی بهتون بگم من خودم تهرانپارس زندگی میکنم و تقریبا میشه گفت توی اکثر اموزشگاه های بزرگ اینجا درس دادم وقتی بچه ها میان میگن استاد خوب نیست نمیشه به حرفشون اعتماد کرد مثلا من میرم سر کلاس intermediate level با لهجه غلیظ صحبت میکنم همه شاکی میشن...میگن ما هیچی نمیقهمیم بنظر من مشکل بیشتر اموزشگاه ها اینه که برای راضی نگه داشتن بچه ها لااقل اونهارو یک level بالاتر از اونی که هستن میشونن بعدم هیچی همه میخوان راهی که ما تو 15 سال رفتیم توی 6 ماه برن خوب معلومه که نمیشه ...من حتی توی کلاس خصوصیام از اول طی میکنم که مبادا بعد سه ماه انتظار داشته باشید native speaker  باشید که توقع خیلی بیجایی هست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر malek : آموزشگاه موسیقی نوین ، تو فلکه اوله ، روبروی پیتزا بلوط        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ music به نظر malek : حرفه ای تر از آموزشگاه شیدایی مگه تو تهرانپارس هست؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر malek : آموزشگاه موسیقی نوین ................کادر حرفه ای و مسلط    تعداد پاسخها(1)( music)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ malek به نظر علی لواسانی : فقط آموزشگاه موسیقی نوین.....................        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر malek : نوین همه استاداش  استادای دانشگاه صدا سیما هستند . شهریه هم که واقعا مناسبه همشونم حرفه ای هستند. آدرسشم سر راسته .دیگه چی می خواین؟!؟!؟ من حتی دیدم شاگرداشون به عنوان استاد  تو آموزشگاههای دیگه درس میدن. دوره مستر کلاس اکثر سازا هم دارند        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر yaldaa : فقط آموزشگاه موسیقی نوین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر yaldaa : موسیقی نوین . من و خواهرم مدتیه میریم و راضی هستیم . قبلا جاهای دیگه رفتیم . نوین محیطش خوبه .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samira7 : اینم شماره هاش 77884879  ،  77746949 فلکه اول  ابتدای 142 شرقی پلاک 13 ( روبروی پیتزا بلوط)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samira7 : به نظر من نوین یا آوای باران تو فلکه اول  آکادمیک ترینه چون آماتورو تو کادر اساتیدش راه نمیده . خیلی از دوستام رفتن اونجا و راضی اند . خیلی جوش حرفه ایه . جاهای دیگه بیشت مثل جای پاتوق و کافی شاپند...         مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله فلکه اول تهرانپارس منطقه 8           بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟

صفحه اصلی تالار فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 بهترین آرایشگاه زنانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
يکشنبه 10 فروردين ماه 1393
HESAMER

تاریخ درج: يکشنبه 10 فروردين ماه 1393

تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص

رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد

طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...

هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...

پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392..

برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید :

جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 12 بهمن ماه 1392
samir27

تاریخ درج: شنبه 12 بهمن ماه 1392

سلام خسته نباشید . من رفتم آرایشگاه گلها قرار داد بستم خیلی تعریفشون رو شنیدم فقط می خوام بدونم کار کدوم یکی از گریموراشون خوبه به من گفتن مرضیه توروخدا کمکم کنید .

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 10 مهر ماه 1391
mahya

تاریخ درج: دوشنبه 10 مهر ماه 1391

آرایشگاه گل رز همه چیش عالیه.

فلکه اول بود الان رفته چهارراه تیرانداز جنب مدرسه رسا

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 13 مرداد ماه 1391
ماندانا3

تاریخ درج: جمعه 13 مرداد ماه 1391

عروس سرای آرزو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط ماندانا3 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز عروس سرای آرزو

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 22 ارديبهشت ماه 1391
marjsnn

تاریخ درج: جمعه 22 ارديبهشت ماه 1391

اين آرايشگاه هم خيلي خوبه

www.rojelab.com/maryamgoli

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 25 مهر ماه 1390
نادیا خاجی

تاریخ درج: دوشنبه 25 مهر ماه 1390

واقعا عروساشون بی نظیرند و به معنای واقعی گریم میشن

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله فلکه اول تهرانپارس منطقه 8

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
4 3482
goodfriend
بوسیله HESAMER
7 11078
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1236
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
یکشنبه 16 تیر سال 1392
بوسیله بابک بالاور
3 2530
بهترین عکاسی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
بوسیله HESAMER
1 1352
بهترین مرکزدرمانی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
پنجشنبه 13 مرداد سال 1390
بوسیله mehdi.farjad
1 1772
بهترین شیرینی فروشی و قنادی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
دوشنبه 10 مهر سال 1391
بوسیله محیا
10 11080
بهترین خواروبارفروشی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
دوشنبه 10 مهر سال 1391
بوسیله mahya
1 1426
بهترین تره بار فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 853
بهترین پارک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 1381
بهترین تاکسی سرویس فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
بوسیله HESAMER
1 1391
بهترین رستوران فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
دوشنبه 23 اردیبهشت سال 1392
بوسیله raminkh
2 4191
بهترین تالار فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
دوشنبه 2 مرداد سال 1391
بوسیله دریا
3 5327
بهترین کافی شاپ فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
دوشنبه 28 فرودرین سال 1391
بوسیله سارا سعادتی
6 7269
بهترین قهوه خانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
بوسیله HESAMER
1 1188
بهترین سفره خانه سنتی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
سه شنبه 16 مهر سال 1392
بوسیله سجادخوشکار
2 3952
بهترین سینمای فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 856
بهترین استخر،سونا،جکوزی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
دوشنبه 10 مهر سال 1391
بوسیله mahya
1 5183
بهترین مدرسه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
پنجشنبه 4 آبان سال 1391
بوسیله neda kiani
1 2662
بهترین مرکز خرید فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
پنجشنبه 13 مرداد سال 1390
بوسیله مهدی.فرجاد
1 3490
بهترین مشاور املاک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 1843
بهترین آموزشگاه کامپیوتر فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 1547
goodfriend
بوسیله HESAMER
16 14486
goodfriend
دوشنبه 18 فرودرین سال 1393
بوسیله aidaaa
56 23536
بهترین کلاس آموزشی کنکور فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 1239
goodfriend
دوشنبه 21 مرداد سال 1392
بوسیله forough
9 12546
بهترین باشگاه ورزشی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
جمعه 18 بهمن سال 1392
بوسیله علیرضا محمدی
3 5183
بهترین فست فود فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
0 1381
بهترین منطقه جهت سکونت فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
شنبه 30 مهر سال 1390
بوسیله بیتا فروغی
9 7424
ارزانترین پنل + تعرفه ارسال پیامک انبوه- بهترین و مجهزترین پنل مدیریت ارسال و دریافت پیامک تحت وب
nicidea
0 352
طراحی سایت, طراحی فروشگاه اینترنتی, بهینه سازی سایت در تهرانپارس
nicidea
0 368
بهترین قالیشویی در این محدوده و همه مناطق تهران
farahi
0 65
farahi
0 64
farahi
0 55
farahi
0 49

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4337, نوشته ها: 12775, کاربران: 4134
به جدید ترین عضو انجمن, badpour123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران