لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
دوشنبه 4 مهر ماه 1390 بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
tina

تاریخ درج: دوشنبه 4 مهر ماه 1390
behtarin arayeshgah zanane be nazare man arayeshgahe gheychiye talayi va paramis tu borje abiye khiyabune asliye ekbatan yani faze 1 hastesh,kareshun harf nadare va hamintor arayeshgahe fereshteye zibayi ke unam tu khiyabune asliye ekbatan janbe moaseseye maliye mehre ke un ham  tu mantagheye ekbatan karesh take.

پاسخ شیرین گلبهار:

با سلام به دوستان وتشکر از راهنماییها

به نظر من بهترین سالن زیبایی در شهرک اکباتان سالن شفق طلایی دربرج آبی واحد 14 هستش واقعا کار کوپ و رنگ و مش وکاشت ناخنشون حرف نداره

من و دوستام چند ساله که مشتریشون هستیم خیلی راضی هستیم توصیه میکنم یکبار امتحان کنید حتما خوشتون میاد

اینم شمارشونه 44666524

پاسخ انسیه عظیمی:

آره منم قبول دارم

شفق طلایی کارش حرف نداره

مخصوصا کار ابروشو ن خانم حسین زاده مدیر سالن واقعا خانم ماهرو کاردانی هستن با خیال راحت زیردستشون بشینید

پاسخ solmaz:

mrcccccccccccc

modati bood donbal shomare khanoom hossinzadeh boodam

shafagh talayi is very pefect yesheart

پاسخ عاطفه:

منم که چند بار رفتم  خیلی راضی بودم به هر کس هم که پیشنهاد کردم راضی بوده به شما هم پیشنهاد میکنم یه بار برید ضرر نمیکنید yes

پاسخ simin:

amoozeshashoonam aliyeeeeeeeee

پاسخ آرمیتا:

کار آرایش و شینیون خانم حسین زاده عالیه

واقعا دستشون درد نکنه متناسب با چهره کار میکنن

عالی عالی

پاسخ آرمیتا:

در ضمن اینم تلفنشونه

شفق طلایی  44666524

پاسخ مریم:

بچه ها مرسی از راهنماییهاتون

خانم حسین زاده واقعا کارشون حرف نداره

به توصیه شما گوش دادم برای اولین بار برای کوپ ورنگ و هایلایت پیششون رفتم عروسی برادرم بود برام مهم بود

خودمو سپردم به خانم حسین زاده واقعا کارشون محشره

در ضمن برای مکاب وشینیونم روز عروسی رفتم کارشون عالی بود یه تغییر اساسی کردم

اون روز 2تاهم عروس داشتن عروساشون چقدر خوشگل شده بودن

مرسی از همتون به شماهم توصیه میکنم برید

شفق طلایی 44666524

پاسخ عسل:

من اصلا کارشون رو دوست ندارم  به پیشنهاد دوستام رفتم واسه میکاپ خیلی بد و نا متقارن آرایشم کرد

پاسخ elham mondanizadeh:

slm man az shoma mikham arayeshgah 7 ghalam to tehran khanom daryabo be man adresesho bedin........

پاسخ ghazale:

dostan hashore abro pak misheeeeeeeee?

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شیرین : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آرایشگاه پروانه کار رنگش خیلی خوبه،قیمتاش هم مناسبه 44052629 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر مینا : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط مینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین عروس سال شوید در فرشته زیبایی کارشون عالیه سپاسگذارم 09192008411 44654085 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مینا : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط مینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین عروس سال شوید در فرشته زیبایی کارشون عالیه سپاسگذارم 09192008411 44654085 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرشته : سالن زیبایی نهال به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط فرشته به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن زیبایی نهال کارشون عاااااااااااااااااااالیه، یه بار برید مشتری دائمشون میشین شمارشونو براتون می ذارم ، مدیریت خانم تاجیک 09199255398 44820855 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی نهال        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شروین : مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن اکباتان به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن اکباتان محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط شروین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کار کراتین خوب و حرفه ای میخواین برید پیش خانم حسین زاده من انجام دادم خیلی موهام نرم و خوب شده نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن اکباتان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سولماز : مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن اکباتان به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن اکباتان محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط سولماز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من واسه هایلایت موهام وتاتو ابرو رفتم پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی خیلی راضی هستم شمارشون 09121974720 شهرک اکباتان هستند کارهاشور ابروشون خیلی عالیه میخوام برم خط چشم هم انجام بدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن اکباتان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر المیرا : مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن اکباتان به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن اکباتان محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط المیرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تاتو کاملا حرفه‌ای و بهداشتی میخواین برید فقط پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی شمارشون 09121974720 شهرک اکباتان هستند هاشور ابرو تاتو چشم انجام دادم عالی بوده مخصوصا طراحی ابرو و رنگ انتخابی خیلی طبیعی و بی نقصه توصیه میکنم بدون نگرانی انجام بدین نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن اکباتان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سولماز : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط سولماز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام به همگی من برای نامزدیم ارایشگاه فرشته زیبایی رو انتخاب کردم کارشون حرف نداشت بسیار عالی فرناز جون ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مرضیه زارع : مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن اکباتان به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن اکباتان محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط مرضیه زارع به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است هاشور ابرو طبیعی و بهداشتی میخواین برید فقط پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی که شهرک اکباتان هستند کار میکروپیگمنتیشن انجام میدن کاملا مطمئن وبهداشتی طراحی ترکیب رنگ متناسب با چهره عالیه با اطمینان خاطر برید پیششون من خیلی تحقیق کردم تا ایشون رو انتخاب کردم من ابرو وچشم انجام دادم عالیه واقعا راضیم و خوشحالم از انتخابم دوستام هم چند نفر رفتن راضی بودن خانم حسین زاده کارشون عالیه ایشون خیلی خانم مودب و باشید هستند نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن اکباتان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام روز همگی بخیر من برای کراتین موهام ارایشگاه فرشته زیبایی رو انتخاب کردم موهام خیلی خوب شده از خانم دری سپاسگذارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام روز همگی بخیر من برای کراتین موهام ارایشگاه فرشته زیبایی رو انتخاب کردم موهام خیلی خوب شده از خانم دری سپاسگذارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ترانه : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط ترانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کار میکرو فرشته زیبایی عالیه پیشنهاد میکنم برای خانمهایی که میخوان تاتو کنن محیط کاملا بهداشتی پرسنل عالی واقعا ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سپیده : مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن اکباتان به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن اکباتان محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط سپیده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای رنگ و لایت کوتاهی وکراتین همیشه از کرج میرم پیش خانم حسین زاده هم قیمتشون مناسبه هم موهام همیشه سالمه کارشون رو دوست دارم البته فرمژه دائمی و اکستنشن مژه هم مرتب انجام میدم خیلی راضیم کلا خانم با دقت و ماهری هستند شماره تماس 09121974720 نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن اکباتان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیرا : مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن اکباتان به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن اکباتان محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط سمیرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من واسه کار هاشور ابرو و کوتاهی پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی میرم کارشون حرف نداره اگه یه کار تاتو مطمئن و بهداشتی میخواین برید فقط پیش خانم حسین زاده شمارشون 09121974720 کار طراحی ابرو و قرینه سازی شون حرف نداره کار کوتاهی ژورنالی میخواین فقط خانم حسین زاده شماره سالن شفق طلایی 44666524 نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن اکباتان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساناز : مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن اکباتان به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن اکباتان محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط ساناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین هاشور کار تهران به نظرمن که بهداشتی و اصولی انجام میدن خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی هست طراحی خیلی متناسب با چهره و رنگهای استاندارد و بهداشتی من و دوستم انجام دادیم خیلی راضی هستیم من 3 سال مشتری خانم حسین زاده هستم واقعاً کاراشون حرف نداره شمارشون 09121974720 44666524 شهرک اکباتان هستند نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن اکباتان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سحر : مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی به عنوان بهترین میکروپیگمنتیشن,میکاب اروپایی عروس,شینیون های ژورنالی,فرمژه دایم,میکاب,شینیون,ایت های فانتزی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط سحر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من واسه کار هاشور ابرو و کوتاهی پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی میرم کارشون حرف نداره اگه یه کار تاتو مطمئن و بهداشتی میخواین برید فقط پیش خانم حسین زاده شمارشون 09121974720 کار طراحی ابرو و قرینه سازی شون حرف نداره کار کوتاهی ژورنالی میخواین فقط خانم حسین زاده شماره سالن شفق طلایی 44666524 نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شهره : مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی به عنوان بهترین میکروپیگمنتیشن,میکاب اروپایی عروس,شینیون های ژورنالی,فرمژه دایم,میکاب,شینیون,ایت های فانتزی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط شهره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام به همه دوستان من اکثرا ارایشگاههای معروف تهرانو سرزدم ولی نپسندیدم واسه کار تاتو و کوتاهی برید فقط پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی تمام دوستام وفامیلمون رفتن پیش ایشون کارشون حرف نداره خیلی مهربونن و کاردان هم شمال تهران هستن هم غرب الان نمیدونم کدوم سالن روادرس بدم شمارشون رومیذارم قبلش هماهنگ کنین تابتونیدباخودشون صحبت کنیدموفق باشین شمارشون 09121974720 44666524 نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا : مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی به عنوان بهترین میکروپیگمنتیشن,میکاب اروپایی عروس,شینیون های ژورنالی,فرمژه دایم,میکاب,شینیون,ایت های فانتزی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط زهرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فرمژه دایمی پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی انجام میدم خیلی راضی هستم بدون اینکه آسیبی به مژه هام برسه مژه ها م خیلی صاف و بد حالت بود ولی با فرمژه دائمی راحت شدم فقط برید پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی شمارشون 09121974720 _ 44666524 نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیرین : مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی به عنوان بهترین میکروپیگمنتیشن,میکاب اروپایی عروس,شینیون های ژورنالی,فرمژه دایم,میکاب,شینیون,ایت های فانتزی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تاتو هاشور مطمئن و طبیعی میخواین فقط خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی شمارشون 09121974720 _ 44666524 به نظر من بهترین تاتو کار غرب تهران هستند کاراشون رو میتونید تو پیج اینستا گرام ببینید micro.hosseinzadeh.sh نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شهین : مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی به عنوان بهترین میکروپیگمنتیشن,میکاب اروپایی عروس,شینیون های ژورنالی,فرمژه دایم,میکاب,شینیون,ایت های فانتزی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط شهین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کار تاتو مطمئن و بهداشتی میخواین برید فقط پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی کارشون خیلی حرفه ای من خودم ابرو و لب و چشمم رو انجام دادم 1 ساله که گذشته خیلی طبیعی و قشنگه خیلی از دوستامو بردم همه راضی بودن به شما هم توصیه میکنم با خیال راحت برید پیششون شمارشون 09121974720 نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیره : مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی به عنوان بهترین میکروپیگمنتیشن,میکاب اروپایی عروس,شینیون های ژورنالی,فرمژه دایم,میکاب,شینیون,ایت های فانتزی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط نیره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کار تاتو مطمئن و بهداشتی میخواین برید فقط پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی کارشون خیلی حرفه ای من خودم ابرو و لب و چشمم رو انجام دادم 1 ساله که گذشته خیلی طبیعی و قشنگ خیلی از دوستامو بردم همه راضی بودن نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم : مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی به عنوان بهترین میکروپیگمنتیشن,میکاب اروپایی عروس,شینیون های ژورنالی,فرمژه دایم,میکاب,شینیون,ایت های فانتزی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کار تاتو مطمئن و بهداشتی میخواین برید فقط پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی کارشون خیلی حرفه ای من خودم ابرو و لب و چشمم رو انجام دادم 1 ساله که گذشته خیلی طبیعی و قشنگ خیلی از دوستامو بردم همه راضی بودن نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم : مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی به عنوان بهترین میکروپیگمنتیشن,میکاب اروپایی عروس,شینیون های ژورنالی,فرمژه دایم,میکاب,شینیون,ایت های فانتزی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای رنگ و لایت کوتاهی وکراتین همیشه از کرج میرم پیش خانم حسین زاده هم قیمتشون مناسبه هم موهام همیشه سالمه کارشون رو دوست دارم البته فرمژه دائمی و اکستنشن مژه هم مرتب انجام میدم خیلی راضیم کلا خانم با دقت و ماهری هستند شماره تماس 09121974720 نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر solmaz yari : مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی به عنوان بهترین میکروپیگمنتیشن,میکاب اروپایی عروس,شینیون های ژورنالی,فرمژه دایم,میکاب,شینیون,ایت های فانتزی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط solmaz yari به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین تاتو کار و اکستنشن کار مژه میخواین برید پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی شمارشون 09121974720 _ 44666524 کارشون واقعا عالی و بی نظیره من فرمژه دائمی هم انجام دادم خیلی راضیم خانم حسین زاده واقعا تو کاراشون بسیار ماهر هستند با یکبار امتحان مشتری دایمی میشید من که اینطور بودم فقط پیش خانم خودشون برید نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساره : مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن به عنوان بهترین میکروپیگمنتیشن ، فرمژه دایم ،میکاب ، شینیون، لایت های فانتزی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط ساره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است یکی از بهترین سالن ها در مورد میکرو پیگمنتیشن خانم حسین زاده نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر golkar :     سلام دوستانی که آرایشگاه خوب غرب تهران می خواستن شهرک اکباتان یه آرایشگاه هست به نام شفق طلایی خانم حسین زاده من کار میکاب و شینیونشون رو دیدم خیلی قشنگ بود قیمتاشم مناسب بود یه سر بزنید خودتون امتحان کنید من هاشور ابرو وتاتو چشمم رو پیش خانم حسین زاده انجام دادم خیلی راضیم   شمارشون         09121974720      شهرک اکباتان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر yasdelbar :               من ارایشگاه شفق طلایی به شما دوست عزیز رو معرفی می کنم   کار خیلی خوب  خانم حسین زاده یه خانم باوقار و خوشرو در کنار اخلاق فوق العاده خوبش باعث شد تا من برای مراسمم اونجا برم و بهتون پیشنهاد می کنم حتما یه سری اونجا بزنین    روزی که آدم مراسم داره در کنار اینکه کار آرایشگر باید خوب باشه اخلاق خوب ارایشگر و نوع برخورد اون خیلی تو روحیه آدم تاثیر داره.اخلاق خانم حسین زاده کارشون واقعا کارشون عالیه در طول      آرایش می تونین خودتون رو ببینین و اگه از رنگ یا مدلی تو آرایشتون خوشتون نیومد بگین. در کل انتخاب آرایشگاه شفق طلایی خانم حسین زاده برای من تجربه ی خیلی خیلی خوبی بود.         آدرسشم اینه:  شهرک اکباتان          شمارشون         09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ samira20 به نظر samira20 :        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samira20 :         من پیش خانم حسین زاده فرمژه دایم انجام دادم خیلی خوبه اصلا ضرر نداره این سومی باره که انجام میدم خانم حسین زاده خیلی از کارشون راضیم   شمارشون      09121974720 خیای خانم خوبی هستند        تعداد پاسخها(1)( samira20)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ armine به نظر sepanta33 : عزیزم من 8 ماهه که پیش خانم حسین زاده هاشور ابرو  لب چشم زدم خیلی خوبه کاملاً راضیم  هر کی دیده شمارشون گرفته هر کی رو فرستادم راضی بودند توصیه میکنم با خیال راحت برید پیششون مطمئن باشید که راضی میاید بیرون شمارشونم 09121974720 خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ rmoghadasi به نظر soodabe88 : عزيزم جسارتا ميشه اگه عكسي از ابروهاتون داريد برام بفرستيد من رفتم جايي ابروهام رو خراب كرده دنبال هاشور كار خوبم كه موندگاري كارش بالا باشه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ rmoghadasi به نظر elmirra : سلام خانمي، موندگاري كار خانم حسين زاده تا چند وقت هست يعني نريخته هاشوراتون يا كمرنگ و پررنگ نشده؟          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ rmoghadasi به نظر sepanta33 : عزيزم من دنبال هاشور كار خوب هستم چون من سايه ابرو زدم و متاسفانه موندگاريش كم بوده شما كار اين خانم رو قبول داشتيد؟ يعني موندگاري و نوع هاشور زدنش خوب بود؟ ممنون ميشم اگه جواب بديد. باتشكر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sahaaaar55 :     من پیش خانم حسین زاده فرمژه دایم و هاشور ابرو انجام دادم خیلی قشنگ شده  هاشور ابروم که خیلی خوشرنگ ومدلش رو هر کی میبینه میپسنده   واقعا دستشون درد نکنه شمارشون      09121974720 شهرک اکباتان هستند   44666524   ماه دیگه میخوام لب و چشمم رو هم بزنم کارشون رو دیدم عالیه    خیلی خانم محترم و با وقاری هستند          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samira88 :   تاتو هاشور خوب و با اطمینان میخواین   من خانم حسین زاده رو میشناسم   کارشون عالیه با طراحی و رنگهای خوب با دستگاه میکرو پیگمنتیشن   ایشون مدرس و مربی رسمی سازمان فنی و حرفه ای هستند   من خودم ابرو چشم و لبم رو زدم هرکی میبینه خوشش میاد در ضمن سرمه چشم هم انجام میدن من زدم خیلی قشنگ شده   سمت شهرک اکباتان هستند من شرق تهرانم ولی با یه مترو راحت میشه رفت   شمارشون          44666524 خانم حسین زاده          09121974720 شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shiiidokht : دوستای گلم خانم منیعی تازه از یک سمینار در ترکیه اومدن. با متدهای جدید کوتاهی - دکلره - مش و کراتین مو من مشتری چندین و چند سالشونم از ترکیه که اومدن رفتم موهامو کوتاه کردم و دکلره تمام انجام دادم بدون هیچ آسیبی. خواستم بهتون پیشنهاد بدم. تلفن: 44056212        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samannehh : من خودم خیلی ادم حساسیم برای همین برای انجام کارام پیش هرکسی نمیرم .برای تاتپ و هاشور ابرو و لبم رفتم پیش یه خانومی کارش عالی بود، کاملا طبیعی و بدون خونریزی کارشونو انجام دادن. هرکسی که دیدش رفت پیشش برای تاتو حتما پیشنهاد میکنم برید پیششون یه فوق حرفه ای هستن . تلفن ۴۴۰۵۶۲۱۲        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ saharjoon به نظر sepand22 : برای هاشور ابرو یا همون میکروپیگمنتیشن به نظر من بهترین جا مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن نوراطب ظفر هست.  من از کارشون خیلی خیلی راضی بودم  هم محیطش شیک و تمیز بود  هم دستگاهی هم که استفاده میکردن آمیا آلمان بود که مجوز بهداشت هم داره. من تبلیغشو این ور اونور زیاد دیده بودم  من قبل از رفتن خیلی تحقیق کردم چون خیلی برام مهم بود که هم هاشور قشنگی بزنن هم دستگاهش و رنگاش ایمن و استاندارد باشه.  من قبلنا ابروی پری داشتم ولی هر آرایشگاهی یه مدل ابرومو برداشت و ابروم داغون شده بود  یه بارم با بند انداز برقی وقتی داشتم پیشونی مو بند مینداختم دستگاهش یهو ابرومو کند تا اومدم به خودم بیام یه تیکه از ابروم نبود  دیگه هم ابروم مثل قبل نشد  الان که ابرو مو هاشور زدم خیلی خوبو طبیعی شده  اینم سایتش  http://www.nooratebmp.com  اینم شماره ش  ۶۶۹۶۱۹۰۱        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Sooonia : دوستای خوبم چند وقت پیش رفتم برای تتو  به یشنهادشون ( بن مژه ) انجام دادم، خیلی خوب بود از خط چشم خیلی بهتره اصلا معلوم نیست. به چشماتون حالت میده و دیگه احتاجی به ریمل یا مداد مشکی نیست. به امتحانش می ارزید. حتی یه قطره خونم نریخت کارشون حرف نداره. کار حاشور هم انجام میدن. تلفن : 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر eli300 : هاشورابروو خط چشم طبیعی  و بهداشتی میخواین   برید فقط پیش خانم حسین زاده   من و مادرم اسفندماه  انجام دادیم خیلی طبیعی وخوشرنگ شده هر کی میبینه خوشش میاد چند نفر از دوستامم رفتن انجام دادن خیلی قشنگ شده کارشون خیلی بهداشتی وتمیزه ماهرانه کارشون رو انجام میدن   شمارشون  09121974720 توصیه میکنم با خیال راحت برید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sepanta33 : من واسه فر مژه ونگ مژه دائمی و هاشور ابرو خط چشم و هاشور لب  پیش خانم حسین زاده ارفتم خیلی راضیم کارشون رو خیلی با دقت و حوصله انجام میدن و از نظربهداشتی خیلی مطمئنن من خیلی تحقیق کردم بهتون توصیه میکنم با خیال راحت برید پیششون شماره تماسشون     09121974720    تعداد پاسخها(2)( rmoghadasi - armine)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sara21 به نظر armine : اره منم برای مش و کراتین پیش خانم دری فرشته زیبایی رفتم خیلی قشنگ شده بود کارشون عالیه دستشون درد نکنه منم خیلی راضی بودم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Siminnnn : به نظر من بهترین رنگ و مش کار، بهترین کوپ کار و بهترین کسی که کار کراتین انجام میده تو کل منطقه فقط و فقط مهتاب جون هستش   چون همیشه کاراشون با مد سال پیش میره، برای عید یکسری کوپ های جدید 2015 را ز دبی آوردن و انجام میدن .   خیلی خوشم میاد هیچوقت کاراشون قدیمی و تکراری نیستش همیشه به روز هستن.   قابل توجه خانومایی که کارای خاص دوست دارن و میخوان برای عید تک باشن.   حتما پیششون برید کاراشون تضمینی هستش.   من همیشه میرم پیششون رازی هستم.   09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر elmirra : [b]من دیروز برای هاشور ابرو پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی رفته بودم من ساعت 9 صبح وقت رنگ و لایت تاتو ابرو داشتم تا ساعت 6 بعدا ظهر پیش ایشون بودم از صبح تا عصر 8 تا هاشور انجام دادند یکی از یکی زیبا تر و همینطور 5 نفر دیگه منتظر وقتشون برای تاتو بودند  من میخواستم فقط ابرو هاشور میکرو کنم چشم و لبم رو هم زدم خیلی قشنگ و طبیعی شده همه مثل من برای یه کار اومده بودند وقتی کار خانم حسین زاده رو میدیدن چشم و لب و ابرو رو همرو میزدند الحق که کارشون حرف نداره شمارشون     09121974720 توصیه میکنم برای تاتو میکرو فقط برید پیش خانم حسین زاده شهرک اکباتان    تعداد پاسخها(1)( rmoghadasi)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zibaaa : پوستم یکسری جوشای زیر پوستی داشت که خودم هیچکاری نمیتونستم انجام بده  به پیشنهاد یکی از دوستام رفتم پیش خانم فروغی برای پاکسازی واقعا کارشون خیلی عالی بود  تمام جوشای زیر پوستیمو برام درآوردن بدون اینکه زخم بشه و جاش بمونه  بعدشم یه ماساژ عالی با ماسک صورت  حتما برید پیششون 09198249200        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armine : بهترین تاتو کار میکروپیگمنتر به نظر من بهترین آرایشگر غرب تهران خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی شمارشون 09121974720 بهترین کوپ کار بهترین رنگ و مش کار حرفه ای وبهترین تاتو کار تهران خانم حسین زاده هستند من همه این کارهارو پیششون انجام دادم عالی بود وخیلی از دوستامم بردم راضی بودند این خانم خیلی کاردان و باوقار هستند که آدم شیفته شخصیتشون میشه حتما یکبار برید پیششون مطمئناً مشتری دایمی شون میشید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armine : واسه کراتین رفتم فرشته زیبا به  پیش خانم دری  فوق العاده راضی بودم قیمت مناسب بود ازشون ممنونم به شما هم پیشنهاد میکنم حتما برید  شمارشون      09192008413    تعداد پاسخها(1)( sara21)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Siminnnn : به خاطر اینکه دائم موهامو رنگ میکردم موهام وز شده بود از روی سایت برای کار کراتین رفتم پیش مهتاب جون واقعا کارشون خیلی خیلی خوبه متدشون جدید هستش و کاملا برای کارتون زمان میزارن. الان موهام خیلی خوب شده کاملاً ویتامینه و تقویت شده از کارشون خیلی راضیم بهتون حتماً پیشنهاد میکنم پیش مهتاب جون کار کراتینتونو انجام بدین . تلفن 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Sahaaaar : مرسی از دابی و مرسی از شما دوستان به خاطر معرفی مهتاب جون به عنوان بهترین رنگ و مش کار   واقعا کارشون بی نظیره  هیچ جایی نمیتونستن برام دکلره رنگ ترکیبی در بیارن تنها کسی که تونست رنگی که میخواستم برام انجام بده مهتاب جون بودن.   واقعا هنرمند هستن، من خودم دکلره فانتزی انجام دادم مادرم مش فویل انجام داد عالی شد.   هرکسی میدید کیف میکرد. حتما حتما برید پیششون.   09123330039 مهتاب جون         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Nargesss :     به پیشنهاد خیلی از دوستان برای تمام دکلره رفتم پیش مهتاب جون واقعا ایشون یه هنرمند واقعی هستن   من همیشه دلم میخواست دکلره تمام برام رنگ دودی- زیتونی در بیارن اما هرجا میرفتم خراب میکردنش نمیتونستن رنگای ترکیبی در بیارن   اما مهتاب جون گفتن که میشه و برام انجام دادن عالی شده بود هر کسی دید خیلی خوشش اومد    حتما حتما برید پیششون.   تلفن 09123330039          مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله شهرک آپادانا - شهرک اکباتان           بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟

صفحه اصلی تالار شهرک آپادانا - شهرک اکباتان بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
12345678910...آخری
بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه

ارائه کلیه خدمات آرایشی و زیبایی در سالنی مجلل و لاکچری در غرب تهران تجربه نمایید

خدمات فوق تخصصی مو:

انواع کوپ و پیتاژهای ژورنالی با متد روز دنیا
بی نظیر ترین رنگ ولایت های فانتزی ،هافلایت ،سانلایت و ...... با رنگ های آلمانی و ایتالیایی
روشن کردن مو بدون دکلره
هیرکات های روز دنیا 
پاک کردن رنگ های تیره و شرابی بدون دکلره
براشینگ های مجلسی با ماندگاری بالا
شینیون (فشن و کلاسیک )
صافی و فر دائم
گریم و میکاپ فوق حرفه ای
 اپیلاسیون دائم بدن با مواد یکبار مصرف درمحیطی کاملا بهداشتی
اکستنشن مو ( بلند و پر پشت کردن با موهای 100 درصد طبیعی با قابلیت رنگ ، دکلره و فر دائم )
کراتینه تخصصی جهت احیای موهای آسیب دیده
ویتامینه و آبرسانی مو
انواع بافت های مکزیکی ،آفریقایی و ..... همراه با مهره و ابزار
خدمات مژه ( کاشت و اکستنشن )
میکاپ تخصصی به همراه اموزش میکروبیلدینگ وپاک کردن طرح های قدیمی رنگ ومش هیرکات 

خدمات فوق تخصصی ناخن :

خدمات فو ق تخصصی ناخن با ظاهری طبیعی و مقاومت 
کاشت و ترمیم ( پودر ، ژل ، میکس ، کاور )
مانیکور و پدیکور

برای دیدن نمونه کارها روی لینک زیر کلیک کنید

ادرس:
ایت الله کاشانی- بلوارفردوس

شماره تماس:44052629 -09123851218

بهترین سالن زیبایی منطقه 5 - سالن تخصصی میکروپیگمنتیشن شفق طلایی

انجام کلیه خدمات آموزشی و آرایشی با بهترین مواد توسط خانم حسین زاده مربی ومدرس رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور با سابقه درخشان
ارائه خدمات و آموزش میکروپیگمنتیشن و آرایش دایم با مجوز رسمی کانون کشوری و سازمان فنی و حرفه‌ای 
طراحی متناسب با فرم چهره و رنگهای استاندارد آمریکایی 
هاشور ابرو ، سایه ابرو، خط چشم دائمی، بن مژه، سرمه چشم، خط لب دائمی، هاشور لب، رژلب، حجم سازی لب 
اکستنشن مژه کاملاً طبیعی بدون آسیب رساندن به مژه
فرمژه دائمی
جدیدترین کوپ های ژورنالی متناسب با چهره شما
رنگ و لایت های فانتزی 
کراتین تراپی سرد و گرم برای احیای مو های آسیب دیده

پیج اینستا گرام
Micro.hosseinzadeh.sh

شماره هماهنگی  09121974720
44666524

نشانی : شهرک اکباتان

لطفاً برای دیدن نمونه کارها روی لینک زیر کلیک کنید 
عروس سرای تخصصی و سالن زیبایی مریم رمضان تخصصی ترین دپارتمان میکاپ و شینیون درغرب تهران

زیر نظر برترین گریمورهای غرب تهران به سبک های اروپایی، کلاسیک، محو بادوام 72 ساعته با ارئه آلبوم قبل و بعد ( دارای پارکینگ اختصاصی )
خدمات فوق تخصصی مو
- انواع کوپ و پیتاژ های ژورنالی با متد روز دنیا
- بی نظیرترین رنگ و لایت های فانتزی، هافلایت، سانلایت و ... با استفاده از اولاپلاس
- روشن کردن مو بدون دکلره
- پاک کردن رنگ های تیره و شرابی بدون دکلره
- براشینگ های مجلسی با ماندگاری بالا 
- شینیون ( فشن و کلاسیک )
- صافی و فر دائم و بوتاکس مو - آرژامین تراپی
- کراتینه تخصصی جهت احیای موهای آسیب دیده
- ویتامینه و آبرسانی مو
- انواع بافت های مکزیکی، آفریقایی و ...
- با استفاده از بهترین برندهای روز دنیا بدون هیچ گونه آسیب دیدگی به مو را در سالن مریم رمضان تجربه کنید.
خدمات فوق تخصصی اپیلاسیون
- اپیلاسیون به روض پیشرفته و 100 % گیاهی
- اپیلاسیون معمولی با کمترین درد
- وکس صورت و گردن کاملا حرفه ای
- کابین مجزا و بهداشتی با وسائل یکبار مصرف
خدمات فوق تخصصی ناخن
ارائه جدیدترین و تخصصی ترین خدمات ناخن شامل: 
- کاشت، پودر، ژل، میکس
- فرمر، مرمریت، نئون
- استیندگس نمازی و 
- موزاییکی 

شماره تماس و آدرس:
فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس،  جنب خیابان ولیعصر روبه روی زمین اسکیت، پلاک 42، طبقه پنجم، واحد9
021 44 05 25 78     
0912 863 38 08

برای دریافت اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید:

پنجشنبه 28 بهمن ماه 1395
شیرین

تاریخ درج: پنجشنبه 28 بهمن ماه 1395

بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آرایشگاه پروانه کار رنگش خیلی خوبه،قیمتاش هم مناسبه 44052629
نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سالن زیبایی سحر بهترین سالن زیبایی غرب تهران و تخصصی ترین مرکز کاشت ناخن و فیش اسپا 

با ارایه 20 درصد تخفیف ویژه برای مشتریان عزیز

ارایه کلیه خدمات آرایشی بصورت کاملا حرفه 

انتخابی مطمئن برای مشتریان گرامی مشکل پسند.

خدمات تخصصی تاتو: میکروپیگمنتیشن، میکروبیلدینگ و هاشور، کرک، حجم دهی و برجسته کردن لب و اصلاح لب شکری و رژلب تاتو، خط چشم و خط مژه

مرکز تخصصی ناخن: پودر، ژل، میکس، گریم، بیبی بومر

انواع دیزاین های 2017، پدیکور حرفه ای، فیش اسپا
جدیدترین مدل های رنگ و مش: لایت به سبک بالیاژ و آمبره با مواد اولایلکس
آرایش ماندگار با بهترین برندهای MARY KAY، ESTEELAUDE،
جدیترین کوپهای فانتزی
اکستیشن حرفه ای مو: (رینگ، کراتین، لیزر)
اکستیشن حرفه ای مژه: کاشت مژه، فرمژه دائم، لیفت مژه
شینیون های مدرن و کلاسیک

انجام فیش اسپا:

از فواید دکتر ماهی می توان به موارد زیر اشاره کرد:                                                                                                               
1-روش جدیدی برای از بین بردن کک و مک، درمان خشکی پوست، ترک پوست، شفاف کردن پوست، التهاب های مزمن پوستی یا اگزما و ... می باشد.                                                                                                                                                                 
2-لایه برداری  و تمیز کردن بدن                                                                                                                                       
3-میکرو ماساژ                                                                                                                                                           
4- بهترین راه از بین بردن استرس و تنش                                                                                                                           
5- این ماهی با تحریک نقاط طب سوزنی  و نقاط حساس رفلکسی را آزاد می کند. گردش خون در نقاط فوق در طول درمان افزایش می یابد   
و.................

آدرس و شماره تماس ها: بلوار فردوس شرق - آیریک سنتر شمالی - طبقه 2 -واحد19 ---  44978115 -021   تلفن همراه : 09124496695
لینک سایت: http://www.dabi.ir/sahar
بهترین آرایشگاه زنانه منطقه 2 ( خدمات عروس )

بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی نرجس خاتون

مرکز تخصصی میکرو پیگمنتیشن ستارخان
خدمات عروس   
Vip تخصصی ترین دپارتمان   
گریم و میکاپ فوق حرفه ای عروس توسط متخصصین زیبایی با بهترین برندهای آموزشی
مکاپ استثنایی عروس با جدیدترین متد روز دنیا
از برندهای آرایش مک و گریما با ارائه آلبوم و کلیپ جدید
طراحی لب ، چشم ، ابرو ، هاشور با روش میکرو پیگمنتیشن 100% تضمینی
واحد تخصصی مراقبت از مو ، ویتامینه و کراتین 

شماره تماس: 66501081 -  09124081307

(لباس عروس و تور و تاج رایگان)
آموزش میکروپیگمنتیشن و خدمات مژه با مدرک فنی و حرفه ای
خدمات تخصصی ناخن با محصولات ویژه
رنگ و مش تخصصی
شینیون و میکاپ حرفه ای 
میکروپیگمنتیشن، خدمات تخصصی ناخن، آموزش کلیه موارد 66501081

اینستاگرام : NARJESKHATOON45
تلگرام :  t.me/narjeskhatoonsalon

آدرس: ستارخان سه راه تهران ویلا، پلاک  13، طبقه اول
دوشنبه 18 بهمن ماه 1395
مینا

تاریخ درج: دوشنبه 18 بهمن ماه 1395

بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط مینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بهترین عروس سال شوید در فرشته زیبایی کارشون عالیه سپاسگذارم 09192008411 44654085
نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
بهترین رنگ و مش کار و خدمات ناخن غرب تهران

متخصص ترکیب رنگ مو (یا رنگ موهای ترکیبی )

رنگ مو های فصلی، رنگ مو سال طبق متد روز ۲۰۱7 و جدید
رنگ کردن مو هماهنگ با رنگ پوست شما (برای پوست گندمی، پوست سفید، پوست تیره، پوست سبزه، پوست برنزه  و …)
انواع رنگ مو های نسکافه ای، رنگ مو شکلاتی رنگ مو عسلی، شرابی، رنگ بلوند، رنگ مو زیتونی و دیگر رنگ ها طبق سلیقه شما
استفاده از بهترین رنگ ها و مواد در حضور مشتری
انواع لایت های رنگی بدون دکلره
جدیدترین مش ها با متد روز بدون سوختی مو
مدرنترین رنگ ها
ازبین بردن رنگ مشکی و شرابی بدون دکلره

ارائه تخصصی ترین خدمات رنگ و مش (متخصص ترکیب رنگ و رنگ کار مو در تهران)

با معرفی سایت دابی به عنوان معرف از تخفیفات ویژه  سرکار خانم عباسی بهره مند شوید.

کلیه خدمات ارائه شده با رنگ موهای خارجی و با قیمتی بسیار مناسب می باشد.

برای رزرو انجام کلیه خدمات رنگ و مش با شماره زیر هماهنگی های لازم را انجام دهید.
شماره تماس: 09102709818 سرکار خانم محمدیان

آموزش ترکیب تخصصی رنگ ها، کار با مواد، لایت ها، انواع مش های دیسکی، پلنگی، گربه ای، حرفه ای به همراه مدرک معتبر در دایر می باشد.

لطفاً برای  اطلاع از دوره های آموزشی با شماره زیر تماس بگیرید.
شماره تماس: 09102709818 سرکار خانم محمدیان

برای دیدن نمونه عکس های بیشتر رولینک زیر کلیک نمایید

شماره تماس:09102709818
دوشنبه 18 بهمن ماه 1395
مینا

تاریخ درج: دوشنبه 18 بهمن ماه 1395

بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط مینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بهترین عروس سال شوید در فرشته زیبایی کارشون عالیه سپاسگذارم 09192008411 44654085

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 29 دي ماه 1395
فرشته

تاریخ درج: چهارشنبه 29 دي ماه 1395

سالن زیبایی نهال به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط فرشته به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سالن زیبایی نهال کارشون عاااااااااااااااااااالیه، یه بار برید مشتری دائمشون میشین شمارشونو براتون می ذارم ، مدیریت خانم تاجیک 09199255398 44820855
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی نهال

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 28 دي ماه 1395
شروین

تاریخ درج: سه شنبه 28 دي ماه 1395

مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن اکباتان به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن اکباتان محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط شروین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

کار کراتین خوب و حرفه ای میخواین برید پیش خانم حسین زاده من انجام دادم خیلی موهام نرم و خوب شده
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن اکباتان

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 26 دي ماه 1395
سولماز

تاریخ درج: يکشنبه 26 دي ماه 1395

مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن اکباتان به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن اکباتان محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط سولماز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من واسه هایلایت موهام وتاتو ابرو رفتم پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی خیلی راضی هستم شمارشون 09121974720 شهرک اکباتان هستند کارهاشور ابروشون خیلی عالیه میخوام برم خط چشم هم انجام بدم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 15 دي ماه 1395
المیرا

تاریخ درج: چهارشنبه 15 دي ماه 1395

مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن اکباتان به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن اکباتان محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط المیرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تاتو کاملا حرفه‌ای و بهداشتی میخواین برید فقط پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی شمارشون 09121974720 شهرک اکباتان هستند هاشور ابرو تاتو چشم انجام دادم عالی بوده مخصوصا طراحی ابرو و رنگ انتخابی خیلی طبیعی و بی نقصه توصیه میکنم بدون نگرانی انجام بدین

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 27 آبان ماه 1395
سولماز

تاریخ درج: پنجشنبه 27 آبان ماه 1395

بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط سولماز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام به همگی من برای نامزدیم ارایشگاه فرشته زیبایی رو انتخاب کردم کارشون حرف نداشت بسیار عالی فرناز جون ممنونم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 14 آبان ماه 1395
مرضیه زارع

تاریخ درج: جمعه 14 آبان ماه 1395

مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن اکباتان به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن اکباتان محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط مرضیه زارع به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

هاشور ابرو طبیعی و بهداشتی میخواین برید فقط پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی که شهرک اکباتان هستند کار میکروپیگمنتیشن انجام میدن کاملا مطمئن وبهداشتی طراحی ترکیب رنگ متناسب با چهره عالیه با اطمینان خاطر برید پیششون من خیلی تحقیق کردم تا ایشون رو انتخاب کردم من ابرو وچشم انجام دادم عالیه واقعا راضیم و خوشحالم از انتخابم دوستام هم چند نفر رفتن راضی بودن خانم حسین زاده کارشون عالیه ایشون خیلی خانم مودب و باشید هستند

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 14 آبان ماه 1395
مریم

تاریخ درج: جمعه 14 آبان ماه 1395

بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام روز همگی بخیر من برای کراتین موهام ارایشگاه فرشته زیبایی رو انتخاب کردم موهام خیلی خوب شده از خانم دری سپاسگذارم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله شهرک آپادانا - شهرک اکباتان

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه آیلتس شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 11
بهترین آموزشگاه توریسم شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 83
بهترین آموزشگاه هتلداری شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 92
بهترین آموزشگاه گردشگری شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 89
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 107
بهترین لوازم قنادی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 151
بهترین مرکز اجاره خودرو شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 131
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 151
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 156
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 155
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 167
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 157
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 147
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 152
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 129
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 149
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 166
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 171
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 138
بهترین پزشکان عمومی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 189
بهترین متخصصین ریه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 158
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 164
بهترین متخصصین قلب و عروق شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 164
بهترین روانپزشکان شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 151
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 170
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 178
بهترین پلاستیک فروشی های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 173
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 199
بهترین کلانتری و اداره پلیس شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 169
بهترین دفاتر پست شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 158
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 174
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 191
بهترین هتل ها و اقامت گاه های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 139
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 152
بهترین نگارخانه های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 170
بهترین کتابخانه های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 156
بهترین تئاتر و تالار نمایش شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 167
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 155
بهترین دادسراهای شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 182
بهترین ادارات و سازمان های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 157
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 167
بهترین مساجد و حسینیه های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 142
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 145
بهترین دکوراسیون داخلی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
یکشنبه 5 دی سال 1395
بوسیله اماني
2 331
بهترین فرش فروشی های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 186
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 175
بهترین سمپاشی های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 176
بهترین شعبات مهر اقتصاد شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 184
بهترین شعبات بانک سینا شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 180
بهترین شعبات بانک سامان شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 151
بهترین شعبات بانک پاسارگاد شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 155
بهترین شعبات بانک پارسیان شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 123
بهترین شعبات بانک شهر شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 174
بهترین شعبات بانک صادرات شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 159
بهترین شعبات بانک ملت شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 153
بهترین شعبات بانک ملی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 148
بهترین پمپ بنزین های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 183
بهترین بیمارستان های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 177
بهترین فروشگاه های شهروند شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 157
بهترین صرافی های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 189
بهترین موبایل فروشی های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 187
بهترین پزشکان شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
0 162
بهترین آموزشگاه های رانندگی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 143
بهترین گل فروشی های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 170
بهترین بانک های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 168
بهترین بیمه های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
0 157
بهترین دفاتر اسناد رسمی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 172
بهترین ابزار فروشی های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 137
بهترین کارواش های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 162
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 139
بهترین لوازم التحریری های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 151
بهترین خدمات کامپیوتری شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 165
بهترین کافی نت و گیم نت های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 165
بهترین تاسیساتی های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 150
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 139
بهترین کیف و کفش فروشی های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 150
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 151
بهترین خشکشویی های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 174
بهترین خرازی های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 167
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 151
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 158
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 168
بهترین نانوایی های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 144
بهترین سوپرهای میوه و سبزی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 150
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 162
بهترین مراکز خدمات نظافتی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 164
بهترین مراکز زیبایی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
0 188
بهترین مراکز ماساژ شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
دوشنبه 17 خرداد سال 1395
بوسیله شهریار رفیعی
1 463
بهترین دارالترجمه های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
0 188
بهترین مزون های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
0 216
بهترین تعمیرات مبلمان شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 179
بهترین امداد خودروهای شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 193
بهترین باشگاه ورزشی رزمی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 240
بهترین عطاری های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 166
بهترین پزشکان متخصص اطفال شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
0 183
بهترین مراکز سیسمونی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 230
بهترین مراکز مبلمان شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 168
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
0 182
بهترین چاپخانه های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 216
بهترین تابلوسازی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 222
بهترین مراکز روانشناسی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
0 181
بهترین تعمیرگاه های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
0 212
بهترین لوازم یدکی خودرو شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 198
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 204
بهترین آژانس های مسافرتی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 182
بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
goodfriend
شنبه 25 دی سال 1395
بوسیله میترا
3 478
بهترین متخصصین پوست ومو شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 186
بهترین پزشکان متخصص چشم شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 179
بهترین کلینیک های لاغری شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
0 191
بهترین داروخانه های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 167
بهترین پیک بادپای شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 200
بهترین باربری های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 209
بهترین قالیشویی های شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
شنبه 2 بهمن سال 1395
بوسیله زارع
1 256
بهترین آرایشگاه مردانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
دوشنبه 16 فرودرین سال 1395
بوسیله شیوا
3 7346
goodfriend
پنجشنبه 28 بهمن سال 1395
بوسیله شیرین
267 167490
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک آپادانا - شهرک اکباتان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
پنجشنبه 6 فرودرین سال 1394
بوسیله armine
2 5499
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
چهار شنبه 3 مهر سال 1392
بوسیله الهه زیبا
3 13461
بهترین عکاسی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
0 3211
بهترین مرکزدرمانی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
یکشنبه 2 آذر سال 1393
بوسیله yeshil
6 14376
بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
دوشنبه 28 اسفند سال 1391
بوسیله shifteh
23 37128
بهترین خواروبارفروشی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 2305
بهترین تره بار شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 2939
بهترین پارک شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد پارک های این محله