لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
دوشنبه 4 مهر ماه 1390 بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
tina

تاریخ درج: دوشنبه 4 مهر ماه 1390
behtarin arayeshgah zanane be nazare man arayeshgahe gheychiye talayi va paramis tu borje abiye khiyabune asliye ekbatan yani faze 1 hastesh,kareshun harf nadare va hamintor arayeshgahe fereshteye zibayi ke unam tu khiyabune asliye ekbatan janbe moaseseye maliye mehre ke un ham  tu mantagheye ekbatan karesh take.

پاسخ شیرین گلبهار:

با سلام به دوستان وتشکر از راهنماییها

به نظر من بهترین سالن زیبایی در شهرک اکباتان سالن شفق طلایی دربرج آبی واحد 14 هستش واقعا کار کوپ و رنگ و مش وکاشت ناخنشون حرف نداره

من و دوستام چند ساله که مشتریشون هستیم خیلی راضی هستیم توصیه میکنم یکبار امتحان کنید حتما خوشتون میاد

اینم شمارشونه 44666524

پاسخ انسیه عظیمی:

آره منم قبول دارم

شفق طلایی کارش حرف نداره

مخصوصا کار ابروشو ن خانم حسین زاده مدیر سالن واقعا خانم ماهرو کاردانی هستن با خیال راحت زیردستشون بشینید

پاسخ solmaz:

mrcccccccccccc

modati bood donbal shomare khanoom hossinzadeh boodam

shafagh talayi is very pefect yesheart

پاسخ عاطفه:

منم که چند بار رفتم  خیلی راضی بودم به هر کس هم که پیشنهاد کردم راضی بوده به شما هم پیشنهاد میکنم یه بار برید ضرر نمیکنید yes

پاسخ simin:

amoozeshashoonam aliyeeeeeeeee

پاسخ آرمیتا:

کار آرایش و شینیون خانم حسین زاده عالیه

واقعا دستشون درد نکنه متناسب با چهره کار میکنن

عالی عالی

پاسخ آرمیتا:

در ضمن اینم تلفنشونه

شفق طلایی  44666524

پاسخ مریم:

بچه ها مرسی از راهنماییهاتون

خانم حسین زاده واقعا کارشون حرف نداره

به توصیه شما گوش دادم برای اولین بار برای کوپ ورنگ و هایلایت پیششون رفتم عروسی برادرم بود برام مهم بود

خودمو سپردم به خانم حسین زاده واقعا کارشون محشره

در ضمن برای مکاب وشینیونم روز عروسی رفتم کارشون عالی بود یه تغییر اساسی کردم

اون روز 2تاهم عروس داشتن عروساشون چقدر خوشگل شده بودن

مرسی از همتون به شماهم توصیه میکنم برید

شفق طلایی 44666524

پاسخ عسل:

من اصلا کارشون رو دوست ندارم  به پیشنهاد دوستام رفتم واسه میکاپ خیلی بد و نا متقارن آرایشم کرد

پاسخ elham mondanizadeh:

slm man az shoma mikham arayeshgah 7 ghalam to tehran khanom daryabo be man adresesho bedin........

پاسخ ghazale:

dostan hashore abro pak misheeeeeeeee?

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sArins : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط sArins به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام روز بخير يه مدتى بود كه موهام خيلى خشك بى حالت شده بود دنبال يه ويتامينه خوب ميگشتم كه سالن فرشته زيبايي رو بهم معرفى كردن با مواد جديد اولاپلكس موهامو ويتامينه كردن موهام عالى شد اصلا باورم نميشه خيلى خيلى سپاسگذارم خانم درى 09192008413 02144654085 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر گروه وبسایتهای دابی : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط گروه وبسایتهای دابی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن زیبایی فرشته زیبایی بعنوان بهترین سالن خدمات زیبایی از طرف گروه وبسایتهای دابی معرفی می شود نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم : مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی به عنوان بهترین میکروپیگمنتیشن,میکاب اروپایی عروس,شینیون های ژورنالی,فرمژه دایم,میکاب,شینیون,ایت های فانتزی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای رنگ و لایت کوتاهی وکراتین همیشه از کرج میرم پیش خانم حسین زاده هم قیمتشون مناسبه هم موهام همیشه سالمه کارشون رو دوست دارم البته فرمژه دائمی و اکستنشن مژه هم مرتب انجام میدم خیلی راضیم کلا خانم با دقت و ماهری هستند شماره تماس 09121974720 نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر solmaz yari : مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی به عنوان بهترین میکروپیگمنتیشن,میکاب اروپایی عروس,شینیون های ژورنالی,فرمژه دایم,میکاب,شینیون,ایت های فانتزی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط solmaz yari به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین تاتو کار و اکستنشن کار مژه میخواین برید پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی شمارشون 09121974720 _ 44666524 کارشون واقعا عالی و بی نظیره من فرمژه دائمی هم انجام دادم خیلی راضیم خانم حسین زاده واقعا تو کاراشون بسیار ماهر هستند با یکبار امتحان مشتری دایمی میشید من که اینطور بودم فقط پیش خانم خودشون برید نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط زهرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من امروز براى رنگ و مش سالن فرشته زيبايى رو انتخاب كردم خانم درى كارمو انجام دادن كارشون عاليه از خانم درى ممنونم موهام عالى شده نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ترلان : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط ترلان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است امروز موهامو هايلايت كردم بالاى موهامو تيره كردم زير موهامو روشن كردم عالى شد خيلى از كارشون راضيم خانم درى ممنونم كارتون حرف نداشت 09192008413 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مبينا : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط مبينا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام روز پنج شنبه براى ميكاپ و شنيون رفتم سالن فرشته زيبايى ميكاپم عالى شد همون جورى كه ميخواستم كار لايت برام انجام دادند موهامو مدل موج ميخواستم فوق العاده شد از فرنازجون ممنونم كارشون عالى بود 09192008411 02144654085 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر setareh : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط setareh به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام امروز براى رنگ و مش رفتم ارايشگاه فرشته زيبايى تو شهرك اكباتان فضاى خيلي گرم وخوبى داره پرسنل خيلى خوب موهام عالى شد خانم شهناز درى كارمو انجام دادند سپاسگذارم خانم درى نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سپيده : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط سپيده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام امروز رفتم ارايشگاه فرشته زيبايى در شهرك اكباتان موهامو رنگ و مش كردم موهام مشكى بود فكر نميكردم رنگ باز كنه ولى موهام فوق العاده شد خانم درى سپاسگذارم09192008413 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر درسا : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط درسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است امروز تولد دخترمه خودمو دخترم رفتيم ارايشگاه فرشته زيبايى براى ميكاپ و شنيون فرناز جون كار مو انجام دادن كارشون حرف نداشت خيلى خوب شدم براى دخترم بافت زدن بسيار عالى ممنونم از فرنازجون44654085 09192008411 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahnaz : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط mahnaz به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من امروز رفتم ارايشگاه فرشته زيبايى هم موهامو رنگ كردم هم براشينگ كردم كارشون عالى بود از خانم درى ممنونم موهام خيلى خوب شد09192008413 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مريم : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط مريم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رفتم سالن فرشته زيبايى موهامو رنگ كردم عالى شد درضمن موهام مشكى بود خيلى قشنگ شد از خانم درى ممنونم09192008413 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساجده صادقی : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط ساجده صادقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای کوتاهی و رنگ موهام پیش خانم دری رفتم خیلی راضی بودم ایشون تو شهرک اکباتان هستن سالن فرشته زیبایی به نظر من ارزش رفتن داره شماره تماس 09192008413 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساره : مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن به عنوان بهترین میکروپیگمنتیشن ، فرمژه دایم ،میکاب ، شینیون، لایت های فانتزی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط ساره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است یکی از بهترین سالن ها در مورد میکرو پیگمنتیشن خانم حسین زاده نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ریحانی : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط ریحانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ماه پیش سالن فرشته زیبایی هاشور ابرو زدم کار تتو کارشون فوق العاده بود خیلی از قرینگی ابروم راضی ام شماره تماس برای هماهنگی 09192008411 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیوشا : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط نیوشا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مش موهام مثل همیشه عالی شده بود خانم دری کارتون فوق العاده خوبه مرسی شماره تماس 09192008413 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیوشا : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط نیوشا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مش موهام مثل همیشه عالی شده بود خانم دری کارتون فوق العاده خوبه مرسی شماره تماس 09192008413 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر منیژه : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط منیژه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام منیژه هستم خواستم بهتون پیشنهاد بدم ماساژ لاغری سالن فرشته زیبایی را حتما امتحان کنید من که جواب گرفتم و فوق العاده بود مرسی. 02144692943 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فروغ : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط فروغ به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من به پیشنهاد دوستم سارا جون رفتم سالن فرشته زیبایی برای اکستنشن مژه .کارشون تمیز بود خیلی راضی بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سپیده : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط سپیده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام من امروز تو سالن فرشته زیبایی وقت کراتینه واکستنشن و تاتو ابرو گرفته بودم کارام که تموم شد فوق العاده راضی بودم مخصوصا از موهای طبیعی که از خودشون گرفتم کار پرسنلشون عالیه شماره سالن 44692943 09192008413 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر golkar :     سلام دوستانی که آرایشگاه خوب غرب تهران می خواستن شهرک اکباتان یه آرایشگاه هست به نام شفق طلایی خانم حسین زاده من کار میکاب و شینیونشون رو دیدم خیلی قشنگ بود قیمتاشم مناسب بود یه سر بزنید خودتون امتحان کنید من هاشور ابرو وتاتو چشمم رو پیش خانم حسین زاده انجام دادم خیلی راضیم   شمارشون         09121974720      شهرک اکباتان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر yasdelbar : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط yasdelbar به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ارایشگاه شفق طلایی به شما دوست عزیز رو معرفی می کنم کار خیلی خوب خانم حسین زاده یه خانم باوقار و خوشرو در کنار اخلاق فوق العاده خوبش باعث شد تا من برای مراسمم اونجا برم و بهتون پیشنهاد می کنم حتما یه سری اونجا بزنین روزی که آدم مراسم داره در کنار اینکه کار آرایشگر باید خوب باشه اخلاق خوب ارایشگر و نوع برخورد اون خیلی تو روحیه آدم تاثیر داره اخلاق خانم حسین زاده کارشون واقعا کارشون عالیه در طول آرایش می تونین خودتون رو ببینین و اگه از رنگ یا مدلی تو آرایشتون خوشتون نیومد بگین در کل انتخاب آرایشگاه شفق طلایی خانم حسین زاده برای من تجربه ی خیلی خیلی خوبی بود آدرسشم شهرک اکباتان شمارشون 09121974720 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر yasdelbar :               من ارایشگاه شفق طلایی به شما دوست عزیز رو معرفی می کنم   کار خیلی خوب  خانم حسین زاده یه خانم باوقار و خوشرو در کنار اخلاق فوق العاده خوبش باعث شد تا من برای مراسمم اونجا برم و بهتون پیشنهاد می کنم حتما یه سری اونجا بزنین    روزی که آدم مراسم داره در کنار اینکه کار آرایشگر باید خوب باشه اخلاق خوب ارایشگر و نوع برخورد اون خیلی تو روحیه آدم تاثیر داره.اخلاق خانم حسین زاده کارشون واقعا کارشون عالیه در طول      آرایش می تونین خودتون رو ببینین و اگه از رنگ یا مدلی تو آرایشتون خوشتون نیومد بگین. در کل انتخاب آرایشگاه شفق طلایی خانم حسین زاده برای من تجربه ی خیلی خیلی خوبی بود.         آدرسشم اینه:  شهرک اکباتان          شمارشون         09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زینب : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط زینب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ماه پیش عروس فرشته زیبایی بودم میکاپ کارم فرناز جون بود. بی نهایت ازش ممنونم خیلی عالی شده بودم. شماره تماس 09192008411 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ samira20 به نظر samira20 :        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samira20 :         من پیش خانم حسین زاده فرمژه دایم انجام دادم خیلی خوبه اصلا ضرر نداره این سومی باره که انجام میدم خانم حسین زاده خیلی از کارشون راضیم   شمارشون      09121974720 خیای خانم خوبی هستند        تعداد پاسخها(1)( samira20)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیلوفر بزرگی : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط نیلوفر بزرگی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من هفته قبل پیش خانم دری موهامو رنگ کردم برای عروسیم رنگ موهام فوق العاده شده بود ـ کارت فوق العادست خانم دری نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیلوفر بزرگی : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط نیلوفر بزرگی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من هفته قبل پیش خانم دری موهامو رنگ کردم برای عروسیم رنگ موهام فوق العاده شده بود ـ کارت فوق العادست خانم دری نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساناز امیری : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط ساناز امیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ساناز امیری بهترین مرکز آموزشی و خدماتی سالن شفق طلایی خانم حسین زاده را به شما دوست عزیز توصیه میکنم شماره تماس 09121974720 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sanaz amiry : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط sanaz amiry به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ساناز امیری بهترین مرکز آموزشی و خدماتی سالن شفق طلایی خانم حسین زاده را به شما دوست عزیز توصیه میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا ملکی : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط زهرا ملکی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من مشتری سالن فرشته زیبایی هستم برای ابرو پیش خانم دری رفتم قرینه سازی و کار ابروش عالی بود.09192008413 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پروانه توکلی : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط پروانه توکلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام به عنوان مشتری دایم فرشته زیبایی از همه خدمات آن راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پروانه توکلی : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط پروانه توکلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام به عنوان مشتری دایم فرشته زیبایی از همه خدمات آن راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نسیم : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط نسیم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من چند روز پیش کار کراتین مو انجام دادم .از کاره خانم دری بسیا راضی بودم .بخوص اینکه موهام شارژ رایگان داشت ومیتونم ماه دیگه بصورت رایگان انجام بدم .شماره تماس خانم دری 09192008413 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رکسانا : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط رکسانا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای هایلات موهام رفتم سالن فرشته زیبایی پیش خانم دری واقعا کارشون عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رکسانا : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط رکسانا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای هایلات موهام رفتم سالن فرشته زیبایی پیش خانم دری واقعا کارشون عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ armine به نظر sepanta33 : عزیزم من 8 ماهه که پیش خانم حسین زاده هاشور ابرو  لب چشم زدم خیلی خوبه کاملاً راضیم  هر کی دیده شمارشون گرفته هر کی رو فرستادم راضی بودند توصیه میکنم با خیال راحت برید پیششون مطمئن باشید که راضی میاید بیرون شمارشونم 09121974720 خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ rmoghadasi به نظر soodabe88 : عزيزم جسارتا ميشه اگه عكسي از ابروهاتون داريد برام بفرستيد من رفتم جايي ابروهام رو خراب كرده دنبال هاشور كار خوبم كه موندگاري كارش بالا باشه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ rmoghadasi به نظر elmirra : سلام خانمي، موندگاري كار خانم حسين زاده تا چند وقت هست يعني نريخته هاشوراتون يا كمرنگ و پررنگ نشده؟          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ rmoghadasi به نظر sepanta33 : عزيزم من دنبال هاشور كار خوب هستم چون من سايه ابرو زدم و متاسفانه موندگاريش كم بوده شما كار اين خانم رو قبول داشتيد؟ يعني موندگاري و نوع هاشور زدنش خوب بود؟ ممنون ميشم اگه جواب بديد. باتشكر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sahaaaar55 :     من پیش خانم حسین زاده فرمژه دایم و هاشور ابرو انجام دادم خیلی قشنگ شده  هاشور ابروم که خیلی خوشرنگ ومدلش رو هر کی میبینه میپسنده   واقعا دستشون درد نکنه شمارشون      09121974720 شهرک اکباتان هستند   44666524   ماه دیگه میخوام لب و چشمم رو هم بزنم کارشون رو دیدم عالیه    خیلی خانم محترم و با وقاری هستند          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samira88 :   تاتو هاشور خوب و با اطمینان میخواین   من خانم حسین زاده رو میشناسم   کارشون عالیه با طراحی و رنگهای خوب با دستگاه میکرو پیگمنتیشن   ایشون مدرس و مربی رسمی سازمان فنی و حرفه ای هستند   من خودم ابرو چشم و لبم رو زدم هرکی میبینه خوشش میاد در ضمن سرمه چشم هم انجام میدن من زدم خیلی قشنگ شده   سمت شهرک اکباتان هستند من شرق تهرانم ولی با یه مترو راحت میشه رفت   شمارشون          44666524 خانم حسین زاده          09121974720 شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shiiidokht : دوستای گلم خانم منیعی تازه از یک سمینار در ترکیه اومدن. با متدهای جدید کوتاهی - دکلره - مش و کراتین مو من مشتری چندین و چند سالشونم از ترکیه که اومدن رفتم موهامو کوتاه کردم و دکلره تمام انجام دادم بدون هیچ آسیبی. خواستم بهتون پیشنهاد بدم. تلفن: 44056212        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samannehh : من خودم خیلی ادم حساسیم برای همین برای انجام کارام پیش هرکسی نمیرم .برای تاتپ و هاشور ابرو و لبم رفتم پیش یه خانومی کارش عالی بود، کاملا طبیعی و بدون خونریزی کارشونو انجام دادن. هرکسی که دیدش رفت پیشش برای تاتو حتما پیشنهاد میکنم برید پیششون یه فوق حرفه ای هستن . تلفن ۴۴۰۵۶۲۱۲        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ saharjoon به نظر sepand22 : برای هاشور ابرو یا همون میکروپیگمنتیشن به نظر من بهترین جا مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن نوراطب ظفر هست.  من از کارشون خیلی خیلی راضی بودم  هم محیطش شیک و تمیز بود  هم دستگاهی هم که استفاده میکردن آمیا آلمان بود که مجوز بهداشت هم داره. من تبلیغشو این ور اونور زیاد دیده بودم  من قبل از رفتن خیلی تحقیق کردم چون خیلی برام مهم بود که هم هاشور قشنگی بزنن هم دستگاهش و رنگاش ایمن و استاندارد باشه.  من قبلنا ابروی پری داشتم ولی هر آرایشگاهی یه مدل ابرومو برداشت و ابروم داغون شده بود  یه بارم با بند انداز برقی وقتی داشتم پیشونی مو بند مینداختم دستگاهش یهو ابرومو کند تا اومدم به خودم بیام یه تیکه از ابروم نبود  دیگه هم ابروم مثل قبل نشد  الان که ابرو مو هاشور زدم خیلی خوبو طبیعی شده  اینم سایتش  http://www.nooratebmp.com  اینم شماره ش  ۶۶۹۶۱۹۰۱        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Sooonia : دوستای خوبم چند وقت پیش رفتم برای تتو  به یشنهادشون ( بن مژه ) انجام دادم، خیلی خوب بود از خط چشم خیلی بهتره اصلا معلوم نیست. به چشماتون حالت میده و دیگه احتاجی به ریمل یا مداد مشکی نیست. به امتحانش می ارزید. حتی یه قطره خونم نریخت کارشون حرف نداره. کار حاشور هم انجام میدن. تلفن : 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر eli300 : هاشورابروو خط چشم طبیعی  و بهداشتی میخواین   برید فقط پیش خانم حسین زاده   من و مادرم اسفندماه  انجام دادیم خیلی طبیعی وخوشرنگ شده هر کی میبینه خوشش میاد چند نفر از دوستامم رفتن انجام دادن خیلی قشنگ شده کارشون خیلی بهداشتی وتمیزه ماهرانه کارشون رو انجام میدن   شمارشون  09121974720 توصیه میکنم با خیال راحت برید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیه : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط سمیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از کلیه خدمات این مرکز راضی هستم مخصوصا رنکگ و هایلات خانم دری نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله شهرک آپادانا - شهرک اکباتان           بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟

صفحه اصلی تالار شهرک آپادانا - شهرک اکباتان بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
12345678910...آخری
سه شنبه 31 فروردين ماه 1395
sArins

تاریخ درج: سه شنبه 31 فروردين ماه 1395

بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط sArins به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام روز بخير يه مدتى بود كه موهام خيلى خشك بى حالت شده بود دنبال يه ويتامينه خوب ميگشتم كه سالن فرشته زيبايي رو بهم معرفى كردن با مواد جديد اولاپلكس موهامو ويتامينه كردن موهام عالى شد اصلا باورم نميشه خيلى خيلى سپاسگذارم خانم درى 09192008413 02144654085
نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 28 فروردين ماه 1395
گروه وبسایتهای دابی

تاریخ درج: شنبه 28 فروردين ماه 1395

بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط گروه وبسایتهای دابی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سالن زیبایی فرشته زیبایی بعنوان بهترین سالن خدمات زیبایی از طرف گروه وبسایتهای دابی معرفی می شود

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 24 فروردين ماه 1395
مریم

تاریخ درج: سه شنبه 24 فروردين ماه 1395

مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی به عنوان بهترین میکروپیگمنتیشن,میکاب اروپایی عروس,شینیون های ژورنالی,فرمژه دایم,میکاب,شینیون,ایت های فانتزی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

برای رنگ و لایت کوتاهی وکراتین همیشه از کرج میرم پیش خانم حسین زاده هم قیمتشون مناسبه هم موهام همیشه سالمه کارشون رو دوست دارم البته فرمژه دائمی و اکستنشن مژه هم مرتب انجام میدم خیلی راضیم کلا خانم با دقت و ماهری هستند شماره تماس 09121974720
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 15 فروردين ماه 1395
solmaz yari

تاریخ درج: يکشنبه 15 فروردين ماه 1395

مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی به عنوان بهترین میکروپیگمنتیشن,میکاب اروپایی عروس,شینیون های ژورنالی,فرمژه دایم,میکاب,شینیون,ایت های فانتزی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط solmaz yari به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بهترین تاتو کار و اکستنشن کار مژه میخواین برید پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی شمارشون 09121974720 _ 44666524 کارشون واقعا عالی و بی نظیره من فرمژه دائمی هم انجام دادم خیلی راضیم خانم حسین زاده واقعا تو کاراشون بسیار ماهر هستند با یکبار امتحان مشتری دایمی میشید من که اینطور بودم فقط پیش خانم خودشون برید
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن سالن شفق طلایی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 5 اسفند ماه 1394
زهرا

تاریخ درج: چهارشنبه 5 اسفند ماه 1394

بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط زهرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام من امروز براى رنگ و مش سالن فرشته زيبايى رو انتخاب كردم خانم درى كارمو انجام دادن كارشون عاليه از خانم درى ممنونم موهام عالى شده

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 22 دي ماه 1394
ترلان

تاریخ درج: سه شنبه 22 دي ماه 1394

بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط ترلان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

امروز موهامو هايلايت كردم بالاى موهامو تيره كردم زير موهامو روشن كردم عالى شد خيلى از كارشون راضيم خانم درى ممنونم كارتون حرف نداشت 09192008413

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 22 دي ماه 1394
مبينا

بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط مبينا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام روز پنج شنبه براى ميكاپ و شنيون رفتم سالن فرشته زيبايى ميكاپم عالى شد همون جورى كه ميخواستم كار لايت برام انجام دادند موهامو مدل موج ميخواستم فوق العاده شد از فرنازجون ممنونم كارشون عالى بود 09192008411 02144654085

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 22 دي ماه 1394
setareh

بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط setareh به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام امروز براى رنگ و مش رفتم ارايشگاه فرشته زيبايى تو شهرك اكباتان فضاى خيلي گرم وخوبى داره پرسنل خيلى خوب موهام عالى شد خانم شهناز درى كارمو انجام دادند سپاسگذارم خانم درى

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 14 دي ماه 1394
سپيده

تاریخ درج: دوشنبه 14 دي ماه 1394

بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط سپيده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام امروز رفتم ارايشگاه فرشته زيبايى در شهرك اكباتان موهامو رنگ و مش كردم موهام مشكى بود فكر نميكردم رنگ باز كنه ولى موهام فوق العاده شد خانم درى سپاسگذارم09192008413

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 10 دي ماه 1394
درسا

تاریخ درج: پنجشنبه 10 دي ماه 1394

بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط درسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

امروز تولد دخترمه خودمو دخترم رفتيم ارايشگاه فرشته زيبايى براى ميكاپ و شنيون فرناز جون كار مو انجام دادن كارشون حرف نداشت خيلى خوب شدم براى دخترم بافت زدن بسيار عالى ممنونم از فرنازجون44654085 09192008411

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله شهرک آپادانا - شهرک اکباتان

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
دوشنبه 16 فرودرین سال 1395
بوسیله شیوا
3 5913
goodfriend
دوشنبه 13 اردیبهشت سال 1395
بوسیله نیره
282 124954
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک آپادانا - شهرک اکباتان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
پنجشنبه 6 فرودرین سال 1394
بوسیله armine
2 4705
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
چهار شنبه 3 مهر سال 1392
بوسیله الهه زیبا
3 11632
بهترین عکاسی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 2693
بهترین مرکزدرمانی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
یکشنبه 2 آذر سال 1393
بوسیله yeshil
6 11682
بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
دوشنبه 28 اسفند سال 1391
بوسیله shifteh
23 30547
بهترین خواروبارفروشی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1954
بهترین تره بار شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 2453
بهترین پارک شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 2533
بهترین تاکسی سرویس شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
چهار شنبه 2 شهریور سال 1390
بوسیله monarad
1 5728
بهترین رستوران شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
پنجشنبه 2 مرداد سال 1393
بوسیله salamatian
5 10293
بهترین تالار شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 3160
بهترین کافی شاپ شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
شنبه 13 اردیبهشت سال 1393
بوسیله hengame
2 5468
بهترین قهوه خانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 2234
بهترین سفره خانه سنتی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 2667
بهترین سینمای شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 2115
بهترین استخر،سونا،جکوزی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
پنجشنبه 1 تیر سال 1391
بوسیله مهسا رحیمی
6 13965
بهترین مدرسه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
چهار شنبه 23 فرودرین سال 1391
بوسیله قاغتع فاغا
1 4888
بهترین مرکز خرید شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
چهار شنبه 25 خرداد سال 1390
بوسیله bahram jahani
3 8353
بهترین مشاور املاک شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
دوشنبه 28 مرداد سال 1392
بوسیله myekbatan
1 7304
بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
سه شنبه 3 اردیبهشت سال 1392
بوسیله kiany
1 5422
بهترین آموزشگاه زبان شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
دوشنبه 29 اسفند سال 1390
بوسیله تینا
4 14911
بهترین آموزشگاه موسیقی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
جمعه 26 تیر سال 1394
بوسیله علیرضا محمدخانی
3 8507
بهترین کلاس آموزشی کنکور شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
شنبه 26 شهریور سال 1390
بوسیله علي رضايي
2 6127
بهترین مهد کودک شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
سه شنبه 16 دی سال 1393
بوسیله parhamm
5 15598
بهترین باشگاه ورزشی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
چهار شنبه 4 آذر سال 1394
بوسیله raha11
9 16939
بهترین فست فود شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
دوشنبه 29 اسفند سال 1390
بوسیله سارا.ب
7 18177
بهترین منطقه جهت سکونت شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
شنبه 9 اردیبهشت سال 1391
بوسیله کاظمی
8 13534
بهترین دندان پزشک شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد دندانپزشکی های این محله
netman
سه شنبه 7 بهمن سال 1393
بوسیله royapj
2 3383
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 1036
kiany
0 877
kiany
0 814
kiany
0 712
kiany
0 868
آموزش تضمینی کامپیوتر و اینترنت www.Parsian-nt.net
kiany
سه شنبه 12 آذر سال 1392
بوسیله علی وزیری
1 1590
بهترین مکانیکی تعویض روغن و پنچری و باطریسازی درشهرک اپادانا شهرک اکباتان
JAVAME
یکشنبه 16 اسفند سال 1394
بوسیله نیما امانی
1 198
بهترین اموزشگاه کامپیوتر دارای مجوز اموزش و پرورش و بنیاد Icdl ایران و عضو شورای عالی انفورماتیک کشور
nazanin1
0 9

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4578, نوشته ها: 16473, کاربران: 7171
به جدید ترین عضو انجمن, Ghafary خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران